PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : * Lost Ball Demo v1.0

S.R Download
10-03-2012, 21:02
سلام دوستان این بازی جدید من است که البته خیلی کار داره تا اونی بشه که دلم میخواد ولی تصمیم گرفتم تا اینجای کارم یه دمو ازش بگیرم و برای دانلود قرار بدم توضیحات کامل هم در سایتم هست !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا نظر هم بدید ! با تشکر !:40:

armin_555
10-03-2012, 23:54
بازیت باحال بود.
هیجان داشت.
یه سری مشکل کوچولو داشت اونا رو هم حل کنی خوب میشه.:46:

عادل سلیمی 20
11-03-2012, 00:26
خوب بود
داری کم کم بازی های بهتری ارائه میدی
فقط فک کنم لود شدنش مشکل داره تو مال من لود نمیکرد!

M0hsen3D
11-03-2012, 09:26
سلام ,
خوب بود افرین , سرعت ساختت خیلی زیاده یکم استراحت کن سقوط نکنی.:31:

armin_555
11-03-2012, 13:10
به نظرم کم کم بیخیال گیم میکر شو.
وقتی بهش عادت کنی دیگه نمیتونی بیخیالش شی.
برو دنبال انجینای قوی تر و بازیای 3D.:46:

S.R Download
11-03-2012, 14:49
واقعیتش خود من شخصا زیاد بازی های 3 بعدی رو دوست ندارم و عاشق بازی های دو بعدی ام همیشه هم بازی های 3 بعدی معروف نمیشن بعضی مواقع هم بازی های دو بعدی معروف میشن مثل سوپر ماریو و ...
از نظراتتونم خیییییییییییییییییییییلی ممنوم

armin_555
11-03-2012, 19:25
سوپر ماریو واسه قرن قبلی بود!!!:31:
الان قرن 21 امه! دیگه کسی زیاد بازی 2 بعدی بازی نمیکنه.:46:

Hotsun
11-03-2012, 20:23
سوپر ماریو واسه قرن قبلی بود!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان قرن 21 امه! دیگه کسی زیاد بازی 2 بعدی بازی نمیکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سال 2007 که غول هایی مثل Modern warfare 1 , Timeshift ,Crysis,metal gear solid 4 و غیره ساخته شدن این وسط سوپر ماریو بهترین بازی سال شناخته شد :18:
حالا بگو مال قرن قبلیه,یکم اطلاعاتت رو هم زیادتر کن.

آقای سازنده,4 تا عکس همیشه از بازیت آپ کن اینجوری خیلیا دانلود نمیکنن.
توضیح هم که ماشالله هیچی دیگه!!!

Hotsun
11-03-2012, 21:12
آقا بازی رو دانلود کردم,رک میخوام بهت همه حرفم رو بزنم:
بازی اصلاً هیجان نداشت,2 مدل دشمن خیلی کمه,3 تا مرحله ساختی باید توش 20 نوع دشمن دیده بشه حداقل,مدل انفجاری اسیدی و غیره,موزیکت که یه بار پخش میشد بعد خفه میشد تا بری مرحله بعد یا R بزنی.
چون دمو بود نمیخوام بگم بازی سازی بلد نیستی ولی این رو بدون که اگر بخواد بازی نهاییت همین باشه مفت نمی ارزه.
توش یه جاهایی تیغ بذار که میره تو میاد بیرون,دشمنی بذار که دنبالت میکنه باید بپری بری بالای سکو نتونه بیاد,قابلیت حرکت سریع بذار,پرشش نسبت به سرعت حرکتش خیلی زیاده,یکیش رو باید تغییر بدی یا پرش یا سرعت,قابلیت پریدن به دلخواه با ماکزیمم بذار یعنی بالا رو هر چی بیشتر نگه داری زیادتر میره بالا ولی یه حداکثری داره,مانع های متحرک بذار,افکت صوتی که هیچی ,حتماً افکت ها رو هم مثل آهنگا دانلود کردی آخرش میخوای اسم خودتو بزنی Sound designer ,این کار رو نکن,بنویس سازنده : اسم خودت
دیگه موسیقی و ایده و غیره اینا رو نزنی بهتره چون این موزیک ها رو تو حداقل 10 تا بازی دیگه شنیده بودم.
اتفاقات ناگهانی بذار برای بازی مثلاً داری میری یهو یه شهاب سنگ میخوره همه چیز جلوت رو داغون میکنه باید یه راه دیگه بری.
ایراداتی مثل گیر کردن هم درست کنی خیلی بهتر میشه.

خیلی مسائل دیگه هست که رعایت نکردی,نبود بک گراند حس خوبی داده بود چون به بازی میومد ولی بخوای به بازی شاخ و برگ بدی بهترش کنی نیاز داری یه بک گراند خفن بندازی.
فقط با یه چیزیش حال کردم اونم این بود که هم سیو گذاشته بودی همLevel Reset چون یجا رو هوا s زدم هی میوفتاد :31:از R استفاده کردم خیلی هم حال داد.

ولی یک باگ هم داشت اونم این بود که R میزنی تعداد سکه ها همون میمونه,اینجوری تا یک تریلیارد هم میشه رفت :31:هر چند در بازی های خیلی بزرگ هم از این چیزا دیدم که به خاطر بی دقتی بوده,بعضی هاش هم عمدی,اگر عمدی بوده که هیچی ولی اگر نه درستش کن.

armin_555
11-03-2012, 22:06
این جوری که شما حرف زدی دگ بازی سازی رو گذاشت کنار فک کنم!:27:
تو پست قبلیم هم قرن پیش رو که شوخی کردم.(از اون 5 تا علامت تعجب باید میفهمیدی:13:)
ولی خودتون دارید میگید سال 2007 الان 2012 هس. تو این 5 سال تغییرات زیادی صورت گرفته.
حرف آخر : اصلا اطلاعات شما زیاد شما ته بازی سازی شما ..... منم اطلاعاتم کم منم هیچی بلد نیستم.
واقعا یه فکری به حال اخلاقتون بکنید چون اکثر بچه های انجمن با شما حداقل یه بار دعوا کردن.:13:
دگ نمیخوام چیزی بگم. چون دوس ندارم این تاپیک بره تو trash.

Hotsun
12-03-2012, 18:10
حرف آخر : اصلا اطلاعات شما زیاد شما ته بازی سازی شما ..... منم اطلاعاتم کم منم هیچی بلد نیستم.
فعلاً که حرف زدن شما بدتره,من میگم بد نیست اطلاعاتتون رو ببرید بالا شما حرف میذاری تو دهن من,من کی گفتم هیچی اطلاعات نداری...

تو پست قبلیم هم قرن پیش رو که شوخی کردم.(از اون 5 تا علامت تعجب باید میفهمیدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اون رو که فهمیدم ولی منظورم اینه که خیلی اغراق هم خوب نیست,نا امید میکنی سازنده رو.

این جوری که شما حرف زدی دگ بازی سازی رو گذاشت کنار فک کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و

دگ نمیخوام چیزی بگم. چون دوس ندارم این تاپیک بره تو trash.
یک وقت سوء تفاهم نشه من نه میخوام بازی سازی رو نا امید کنم نه توانایی کسی رو ببرم زیر سوال و نه اینکه بخوام دعوا راه بندازم که حالا بخواد نتیجه اش رفتن تاپیک تو Trash باشه.
من اومدم اون همه چیز رو خلاصه گفتم به سازنده چون پیشرفت قابل تحسینش رو تو این مدت کوتاه دیدم و میخوام پیشرفت کنه,اگر بازیکن نبودم هیچی نمیتونستم بگم ولی متاسفانه قراره بازیکن ها بازی هاش رو تو آینده بازی کنن و اگر از الان به ساخت این چیزا عادت کنی دیگه مثل خلیج عدن نمیشه که چقدر افتخار میکردن 2 تا سینماتیک گذاشتن توش!!!
آخرش هم حرسشون در اومده بود چرا بهترین بازی سال انتخاب نشد,تنها دلیلش این بود که یه عده مثل شماها اومدن فقط گفتن خوبه اونا هم مغرور شدن,درسته از بهترین بازی هایی هست که تا حالا ساخته شده و من خودم هم تستش کردم,حتی بلوک های رو زمین هم تخریب میشن بهشون تیر بزنید ولی آخرش چی...,رتبه 1 ایران هم نبوده چجوری میخواد خارج بره بترکونه,خودشون که میگفتن ما یک ایران هم بشیم برامون مهم نیست,مهم خارجه,در صورتی که یک ایران هم نشدن.

در ضمن به هیچ وجه خوب نیست از کسی جلوش تعریف کنی,چون تنها چیزی که میاره غروره.
آقای سازنده بدون اگه کسی اومده گفته بازیت خوبه(اصلاً کار ندارم کیه,هر کی میخواد باشه هم مهم نیست)فقط اول بازی رو دیده و ادامه نداده(اگر هم داده ارزش نداده که بیاد ایرادارو بگه که کمکت کرده باشه) چون آهنگ بازیتون فقط اول بازی رو بهتر کرده بود 2 دقیقه نرفتی آهنگ تموم میشه مرحله تکراری میشه دیگه هیچی نمیمونه و هیچ هیجانی نداره!!!

من نمیدونم شما اطلاعاتتون از رنگ بندی,قاب بندی,القای حس به بازیکن,ترشح آندرنالین و غیره چیه ولی هیچ کدومش تو بازیتون نبود,بهتون توصیه میکنم برید از کتاب های آقای Johannes Itten مربوط به رنگ بندی ها رو بخونید,فکر کنم یه 6 جلدی باشه که 2 جلد اولش عمومی تر هست بقیه اش بدجوری اختصاصی میشه,برای طراح های حرفه ای.
بقیه کارا رو هم نمیدونم دیگه باید کلاس برید و تجربه کنید و غیره,اصلاً یه بازی که خودتون خیلی باهاش حال کردین رو بیاین برامون نقدش کنین بعد خودتون از نقدهای خودتون متوجه میشین چه کارهایی باید برای بهتر کردن بازی انجام بدین.

armin_555
12-03-2012, 19:42
شما اگه میخواستی سازنده نا امید نشه یه تشکر از پست اولش میکردی.
در ضمن اگه تاپیکای قبلی رو دیده باشی من ایراد هم گرفتم ولی اینکه یهو بیام 50 تا ایراد بگیرم ، نه ، این کارو نکردم.
بعدشم این بازی نسبت به سن سازنده و تجربش و ...... واقعا بازی عالی ای هس.
و ...... خیلی حرفای دگ هس که حوصله ی تایپ کردن ندارم.

Hotsun
13-03-2012, 01:35
شما اگه میخواستی سازنده نا امید نشه یه تشکر از پست اولش میکردی.
من پای پست خودمم تشکر نمیزنم,چه انتظارایی داریا.

و ...... خیلی حرفای دگ هس که حوصله ی تایپ کردن ندارم.
شما فعلاً طبق امضات بخند :31: تا خود سازنده بیاد جواب بده :31:

عادل سلیمی 20
13-03-2012, 08:33
من پای پست خودمم تشکر نمیزنم,چه انتظارایی داریا.

شما فعلاً طبق امضات بخند :31: تا خود سازنده بیاد جواب بده :31:
من همه ی نظرایی که داده بودی رو قبول دارم.
ولی ایشون که میبنی خیلی وقت نیست بازی سازی رو شروع کرده(منظورم S.R Download)
یعنی اول اول کاره.
هر چند نظراتت میتونه خیلی به پیشرفتش کمک کنه . ولی اون جوری که تو نظر دادی یه کم طرف مأیوس میشه:mellow:
(البته ما هم یه کم باید تو نظراتمون یه انتقادایی میکردیم که کمکش کرده باشیم)
(من موقع بازی بلندگوم خاموش بود . متوجه مشکلات موسیقیش نشدم)
امیدوارم سازنده از نظراتت استفاده لازم رو بکنه و سعی کنه تو نسخه ی بعدی بازیش ایرادا رو رفع کنه.

S.R Download
13-03-2012, 17:59
اولا که من با این چیزا از بازی سازی نا امید نمیشم دوما همونطور که armin_555 گفت من زیاد در سنی نیستم که بخوام یه بازیه خیلی باحال و خفن و 3 بعدی بسازم یا مثلا برنامه نویسی یاد بگیرم

lord arthas
13-03-2012, 18:12
ببخضید ها ولی اینا همش قیافست تنها چیزی که مهمه علاقست من اولین باری که با Gm :ار کردم 2 راهنمایی بودم :31:

عادل سلیمی 20
13-03-2012, 22:39
ببخشید ها ولی اینا همش قیافست تنها چیزی که مهمه علاقست من اولین باری که با Gm کار کردم 2 راهنمایی بودم :31:
چه جالب منم اول یا دوم بودم:10:
خداییش اینو با هات موافقم
علاقه باعث میشه آدم زود دلسرد نشه
تو بازی سازی اینم خیلی خیلی مهمه : حوصله حوصله حوصله
من واسه دوستام که در مورد بازی سازی و نحوه ی کاراش میگم . میگن بابا عجب حوصله ای داری:18:
منظورم تعریف کردن از خودم نبود
اکثر بازی سازا این ویژگی رو دارن.
بعضی وقتا تو یه تیکه ساده گیر میکنی (که اصلا به فکرت نمیرسید). میبینی کدارو درست نوشتی ولی خروجیت چپوله!:13:
(البته دوستان از ما تجربه ی بیشتری دارن . ما که عددی نیستیم)

3Dmajid
13-03-2012, 22:53
اولا که من با این چیزا از بازی سازی نا امید نمیشم دوما همونطور که armin_555 گفت من زیاد در سنی نیستم که بخوام یه بازیه خیلی باحال و خفن و 3 بعدی بسازم یا مثلا برنامه نویسی یاد بگیرم

روزبه جان بازیتو دانلود کردم و صحنه را دیدم :20::31::31::31:

باید بهت تبریک بگم چون نسبت به کار اولت خیلی خوب پیشرفت کردی.
بازی جالبی بود من که خوشم اومد.
منو یاد یکی از بازیای خودم انداخت که وقتی با GM کار میکردم ساخته بودم تقریبا تو همین مایه ها بود :20:

خیلی خوبه که با انتقاد بچه ها از بازیت ناراحت نمیشی و اعتماد به نفست رو از دست نمیدی.
مطمئن باش هر چی بچه ها میگن و هر نظری میدن به نفعته و باعث میشه تو کارت پیشرفت کنی.

نظرا و تجربه های پیام خوبه فقط یه کم تند میگه، مث ما چند وقت دیگه تو این فروم باشی عادت میکنی ناراحت نباش :20::20::31::31::31::31::31::31::31: :40:

S.R Download
14-03-2012, 11:50
ببخضید ها ولی اینا همش قیافست تنها چیزی که مهمه علاقست من اولین باری که با Gm :ار کردم 2 راهنمایی بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اولین بازم را در چهارم دبستان ساختم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان من دارم نسخه جدید این بازی را میسازم که فعلا دارم مدل ها و کاراکر های بازی رو طراحی میکنم
این بازی دارای 20 مرحله میباشد و 10 نوع دشمن و سه نوع بازیکن

یکم طول میکشه چون به مسافرت هم میریم شاید تا آخرای هفته دوم عید تمومش کنم

3Dmajid
14-03-2012, 12:05
ببخضید ها ولی اینا همش قیافست تنها چیزی که مهمه علاقست من اولین باری که با Gm :ار کردم 2 راهنمایی بودم

من اولین بازم را در چهارم دبستان ساختم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا فهمیدیم اصا از وقتی شماها به دنیا اومدید انجین انجین میکردید ! :31:

مهم اینه که چقد بلد باشی، فرقی نداره از کی شروع کنی. :10: