PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: چگونه توسط Firewall جلوی دسترسی نرم افزارها به اینترنت را بگیریم؟:.

atlas-m
09-03-2012, 22:59
سلام.
من یه مشکل دارم. نرم افزارهای کرک شده ای روی کامپیوترم نصب کردم. این نرم افزارها با اتصال به اینترنت برای آپدیت شدن، از کار می افتند (این حالت به صورت اتوماتیک می باشد). مثل فتوشاپ. در تنظیمات این نرم افزار گزینه ای برای غیر فعل کردن آپدیت اتوماتیک وجود ندارد.

حال سوال من این است :
.: چگونه توسط Firewall جلوی دسترسی نرم افزارها به اینترنت را بگیریم؟:.
من ESET Smart Security 4 با لایسن معتبر یک ساله دارم.

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون از شما.

*Batman*
09-03-2012, 23:22
سلام.
یک فایل آموزشی در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار گرفته که نیاز شما رو برطرف میکنه.

atlas-m
09-03-2012, 23:31
سلام.
یک فایل آموزشی در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار گرفته که نیاز شما رو برطرف میکنه.

بسیار از شما ممنونم. عالی بود.
ولی یک مشکل بزرگ هست. وقتی firewall را از حالت اتوماتیک خارج میکنم، هی از میپرسه این نرم افزار رو چیکار کنم؟ بزار دسترسی داشته باشه یا نه؟ برای هر نرم افزاری میپرسه! منم بعضی هاشو نمی شناسم. بعضی هاشم مال ویندوزه. مال آپدیت ویندوز 7 دقیقا کدومه؟ من ویندوزمو آپدیت میکنم. نمی خوام این خواصیت از دست بره.

*Batman*
09-03-2012, 23:53
سلام.
همین سوال خودتون رو در تاپیک اختصاصی محصولات ESET NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.
به این ترتیب سریع تر پاسخ دریافت میکنید.