PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید گوشی در رنج قیمت 400 تا 450

hidden-knight
09-03-2012, 15:02
سلام دوستان
همگی خسته نباشین:11:

راستش من هم میخوام گوشیمو عوض کنم و یه گوشی آندرویدی بگیرم که تاچش هم خازنی باشه:40:

من درحال حاضر ویواز دارم که همه چیش خوبه بود،اما زمانی که رم گوشی به فنا رفت هر چی نرم افزار داشتم پرید، این شد که گوشی هم از حالت ه*ک خارج شده و نمیتونم نرم افزارهایی که میخوام رو نصب کنم، ضمن اینکه تاچش مقاومتیه و اشک آدم رو درمیاره!
رفتم این گوشی رو قیمت کردم که نوش 350 تومنه اما گوشی من رو که در حد آک بنده در حدود 200 تومن برمیدارن که البته حقم دارن!:13:
من میتونم نهایتا 400 تا 450 تومن خرج کنم.:13:
میخواستم بنده رو هم در این باب راهنمایی بفرمایید.:27:

مهمترین چیزهایی که میخوام :
1- رنج قیمت 400 الی 450
2- آندروید باشه (آندروید بودن باعث ساپورت نرم افزاری بهتر میشه)
3- تاچش هم خازنی باشه (معلومه که چرا!)
4- دوربین حداقل 5 (چون با ویواز کار کردم که دارای دوربین 8 با فیلمبرداری HD هستش نمیتونم پایین تر از 5 رو قبول کنم!)
5- از نظر فنی و سخت افزاری قابل قبول باشه (بهتر از ویواز!)
....:21:

خودم که یه سری تحقیقات انجام دادم و به xperia mini رسیدم در حالی که قبلا میخواستم HTC wildfire s بگیرم اما طی یه سری تحقیقات دیگه نظرم نسبت بهش عوض شد.:20:

یه مساله دیگه هم هست، اونم اینکه نمیدونم گوشی رو الان بخرم یا بعد از عید یا چقدر باید صبر کنم؟! واقعا توی این مورد گیج شدم، در این مورد هم اگر نظری داشتین لطفا راهنمایی بفرمایین:41:

بی نهایت ممنون :46::11:

adrenalin
09-03-2012, 15:41
گوشی لایو والکمن گزینه خیلی خوبیه دوربین 5 - فیلم برداری 720p دوتا اسپیکر استریو اندروید 2.3 و قابلیت اپدیت به ورژن 4 اندروید سی پی یو جی پی یو قوی تر نسبت به ویلدفایر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hidden-knight
09-03-2012, 15:44
خیلی ممنون
اما امکانش هست این گوشی رو با اکسپریا مینی مقایسه کنید؟
مزیت های این گوشی نسبت به اکسپریا چیه؟
آیا تنها گزینه مناسب همین گوشی هست که معرفی کردین؟
:11:

adrenalin
09-03-2012, 16:07
خیلی ممنون
اما امکانش هست این گوشی رو با اکسپریا مینی مقایسه کنید؟
مزیت های این گوشی نسبت به اکسپریا چیه؟
آیا تنها گزینه مناسب همین گوشی هست که معرفی کردین؟
خواهش میکنم:40:
گوشی های 2011 سونی اریکسون از نظر سخت افزار همه شبیه به هم هستن یعنی همین سی پی یو و رم تو بقیه گوشیها مشترک هست
این گوشی تنها فرقی که بامینی داره صفحه نمایش این گوشی 0.2 اینچ بزرگتره و دوتا اسپکیر داره همین فرق خاصی باهم ندارن فقط در ظاهر هست

تو لینک زیر میتونید مقایسه دقیق رو مشاهده کنید

فعلا گزینه مناسب همینه چون قیمت گوشیها رفته بالا و نوسان هم دارن گزینه ی دیگه ای نمی مونه ولی اگه اگه بتونید اکسپریا نئو وی هم با این قیمت پیدا کنید خوبه ولی تنها فرقش با این دوتا مدل در اندازه صفحه نمایش 3.7 اینچی هست و کابل اچ دی ام ای هم بهش میخوره همین فرق بینشون هست نئو وی هم دوربین 5 داره
یه گزینه دیگه هم قبل از این گرونی ها بود :دی اکسپریا ری دوربین 8 صفحه نمایش 3.3 اینچی و سی پی یو و جی پی یو مشابه همینا ولی دلار هم چیز رو گرون کرد که به این دوتا گزینه اخر با توجه به بودجه شما نمیشه زیاد فکر کرد :41:

hidden-knight
09-03-2012, 16:17
بله، باز هم ممنون
فکر میکنم اکسپریا مینی پرو گزینه خوبی باشه، مزیت مینی نصبت به واکمن داشتن صفحه نمایش ال ای دی (براویا) هستش
اما مینی دارای عمر باتری کمتری نسبت به واکمن هستش و اسپیکرهای استریوی واکمن رو نداره ضمن اینکه کوچیکتره!:13:
شخصا نظرم روی اکسپریا مینی پرو هستش اما این گوشی هم که شما معرفی کردین من رو دو دل کرده:18::31:
بهتره اول برم با یکی دو تا فروشنده صحبت کنم ببینم وضعیت بازار به کجا ختم میشه و اصلا این گوشی ها قیمتشون توی بازار چیه!

دوستان دیگه هم اگر نظری داشتن لطفا راهنمایی کنن :11:

dash_mehdi
09-03-2012, 16:26
سلام دوستان
همگی خسته نباشین:11:

راستش من هم میخوام گوشیمو عوض کنم و یه گوشی آندرویدی بگیرم که تاچش هم خازنی باشه:40:

من درحال حاضر ویواز دارم که همه چیش خوبه بود،اما زمانی که رم گوشی به فنا رفت هر چی نرم افزار داشتم پرید، این شد که گوشی هم از حالت ه*ک خارج شده و نمیتونم نرم افزارهایی که میخوام رو نصب کنم، ضمن اینکه تاچش مقاومتیه و اشک آدم رو درمیاره!
رفتم این گوشی رو قیمت کردم که نوش 350 تومنه اما گوشی من رو که در حد آک بنده در حدود 200 تومن برمیدارن که البته حقم دارن!:13:
من میتونم نهایتا 400 تا 450 تومن خرج کنم.:13:
میخواستم بنده رو هم در این باب راهنمایی بفرمایید.:27:

مهمترین چیزهایی که میخوام :
1- رنج قیمت 400 الی 450
2- آندروید باشه (آندروید بودن باعث ساپورت نرم افزاری بهتر میشه)
3- تاچش هم خازنی باشه (معلومه که چرا!)
4- دوربین حداقل 5 (چون با ویواز کار کردم که دارای دوربین 8 با فیلمبرداری HD هستش نمیتونم پایین تر از 5 رو قبول کنم!)
5- از نظر فنی و سخت افزاری قابل قبول باشه (بهتر از ویواز!)
....:21:

خودم که یه سری تحقیقات انجام دادم و به xperia mini رسیدم در حالی که قبلا میخواستم HTC wildfire s بگیرم اما طی یه سری تحقیقات دیگه نظرم نسبت بهش عوض شد.:20:

یه مساله دیگه هم هست، اونم اینکه نمیدونم گوشی رو الان بخرم یا بعد از عید یا چقدر باید صبر کنم؟! واقعا توی این مورد گیج شدم، در این مورد هم اگر نظری داشتین لطفا راهنمایی بفرمایین:41:

بی نهایت ممنون :46::11:

دوست عزیز من گوشیه خودم رو پیشنهاد میدم (LG OPTIMUS BLACK P970:40:) که خیلی گوشیه خوبیه.
پردازنده 1 گیگاهرتز
پردازنده گرافیکی پاور وی ار
دوربین 5 و فیلمبرداری 720p با سرعت 30 فریم در ثانیه
اندروید (2.2) قابل ارتقاع به 2.3.7
اصلی ترین مزیت صفحه نمایش بسیار با کیفیت (فناوری nova) و اندازه ای بزرگ نسبت به رقبا (4 اینچ)
طراحی بسیار زیبا و باریک و سبک :40:(هر سلیقه ای داشته باشید از طراحی زیبای این گوشی خوشتون میاد:40:)
قیمتش هم حدود 470 هزار تومنه.

A/|\IR
09-03-2012, 16:29
اگه اهل موسیقی و فیلم هستی لایو بگیر صداش که عالیه صفحش هم 0.2 بزرگتره.

hidden-knight
09-03-2012, 16:39
اندروید (2.2) قابل ارتقاع به 2.3.7الان اکثر گوشی ها جینجر برد دارن و دارن میرن به سمت بستنی حصیری اما نسخه فرویو یکم به نظرت قدیمی نشده؟

اصلی ترین مزیت صفحه نمایش بسیار با کیفیت (فناوری nova) و اندازه ای بزرگ نسبت به رقبا (4 اینچ)خیلی خوبه :20:

طراحی بسیار زیبا و باریک و سبک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](هر سلیقه ای داشته باشید از طراحی زیبای این گوشی خوشتون میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عالی:20:
مرسی از پیشنهادتون، از ظاهرش خوشم اومد، خوشگله، حتما بهش فکر میکنم :10::11:

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

اگه اهل موسیقی و فیلم هستی لایو بگیر صداش که عالیه صفحش هم 0.2 بزرگتره.
بله اهل موسیقی که هستم و از دست این ویواز با این اسپیکرهای ضعیفش کم اذیت نشدم:13:
مرسی از راهنماییتون :11:

dash_mehdi
09-03-2012, 17:04
الان اکثر گوشی ها جینجر برد دارن و دارن میرن به سمت بستنی حصیری اما نسخه فرویو یکم به نظرت قدیمی نشده؟
خیلی خوبه :20:
عالی:20:
مرسی از پیشنهادتون، از ظاهرش خوشم اومد، خوشگله، حتما بهش فکر میکنم :10::11:

درسته دوست عزیز اما ارتقاع به 2.3 خیلی راحته و می تونید با هزینه ی خیلی کم به 2.3 ارتقاع بدید و یا تو خود فروم اپدیدت کنید خیالتون راحت.
در ضمن من سیستمم رو ارتقاع ندادم ولی هیچ مشکلی هم ندارم و در حال حاضر بیش از 85 درصد برنامه های اصلی اندروید از 2.2 به پایین هستند.
در مورد پ.خ تون هم باید بگم که انصافا من تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم و بازی های سنگین و HD همچون اسفالت 6 / SIMS / جی تی ریسینگ و خیلی بازی های دیگه ای رو روش ریختم و هیچ مشکلی نداره و انصافا به روانی اجرا میکنه.
شاید در بعضی جاها از لحاظ سرعت از رقبا کم بیاره اما حتما باید به طراحی این گوشی و همچنین صفحه ی 4 اینچی این گوشی هم فکر کنید.

در کل من فکر میکنم این گوشی خیلی سر تر از رقباش هست:46:

hidden-knight
09-03-2012, 17:08
من هم به خاطر ظاهرش و به خاطر اینکه صفحه قوی داره و بعلاوه اینکه صفحش بزرگتره و سخت افزارش شبیه سخت افزار اریکسون مینی و واکمن هستش دوسش دارم، واقعا ارزش داره که با 20-30 تومن بیشتر بتونی یه گوشی خوب و خوشگل بگیری:11:
از نظر صدا و فیلمبرداری چی؟ خوبه؟ راضی کنندس؟
برم بازار قیمت کنم ببینم چی میشه :27:

dash_mehdi
09-03-2012, 17:13
من هم به خاطر ظاهرش و به خاطر اینکه صفحه قوی داره و بعلاوه اینکه صفحش بزرگتره و سخت افزارش شبیه سخت افزار اریکسون مینی و واکمن هستش دوسش دارم، واقعا ارزش داره که با 20-30 تومن بیشتر بتونی یه گوشی خوب و خوشگل بگیری:11:
از نظر صدا و فیلمبرداری چی؟ خوبه؟ راضی کنندس؟
برم بازار قیمت کنم ببینم چی میشه :27:

کیفیت عکاسی خیلی خوبه و یک مزیت هم داره اینه که در حین عکاسی میتونید با حداقل افت کیفیت 4 برابر زوم کنید و عکس بگیرید
اما اگر راستش رو بخواهید فیلمبرداری گوشی کیفیت خوبی داره اما متاسفانه تاریک فیلمبرداری میکنه اما باز من این ایراد کوچیک رو هم به طراحی و دیگر امکانات گوشی بخشیدم:46:
اسپیکر گوشی هم قدرت خوبی داره و هم کیفیت خوبی و هندزفری هم خیلی خیلی قدرتمنده.

hidden-knight
09-03-2012, 17:19
کیفیت عکاسی خیلی خوبه و یک مزیت هم داره اینه که در حین عکاسی میتونید با حداقل افت کیفیت 4 برابر زوم کنید و عکس بگیریدایول :46:

اما اگر راستش رو بخواهید فیلمبرداری گوشی کیفیت خوبی داره اما متاسفانه تاریک فیلمبرداری میکنه اما باز من این ایراد کوچیک رو هم به طراحی و دیگر امکانات گوشی بخشیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خب به هر حال همه گوشی ها یه سری ضعف دارن دیگه، اینم میشه به خاطر زیبایی گوشی چشم پوشی کرد:31:

اسپیکر گوشی هم قدرت خوبی داره و هم کیفیت خوبی و هندزفری هم خیلی خیلی قدرتمنده.
هر چی میخواد باشه فقط قوی تر از ویواز باشه :8:

hidden-knight
09-03-2012, 17:25
راستی یادم رفت در مورد باتریش هم برام بگین بیزحمت، خوب شارژ نگه میداره؟

h!tman
09-03-2012, 19:10
والا شما نمیتونید با این قیمت Neo V بدون گارانتی تهیه کنید؟
نمیدونم این بازار چه مرگشه!

hidden-knight
09-03-2012, 19:20
والا شما نمیتونید با این قیمت Neo V بدون گارانتی تهیه کنید؟
نمیدونم این بازار چه مرگشه!

نه متاسفانه بدون گارانتیش حدود 100 تومن از موجودی من گرونتره!:13:
در مورد بازار هم هیچ کس نمیدونه که کی میخواد اوضاع بهتر بشه! حداقل یکی بیاد بگه بدتر میشه آدم تکلیفش رو بدونه:13:
یکی نیست بیاد به دروغ بگه که بازار اوضاعش خوب میشه!؟ من خوشحال میشما:31:

hidden-knight
10-03-2012, 12:30
این گوشی خیلی خیلی گرون تر از این حرفاست!
رفیقم سوال کرده بهش 590 تومن قیمت دادن!!!:18:
فکر کنم قید این رو هم باید بزنم :41:

dash_mehdi
10-03-2012, 16:03
راستی یادم رفت در مورد باتریش هم برام بگین بیزحمت، خوب شارژ نگه میداره؟

راستشو بخوای هنوز نتونستم یه نتیجه درست از قدرت باتری این گوشی بگیرم چون همش دارم باهاش بازی میکنم و سریع خالی میشه.
اما با این وضعیت من فکر کنم با کارکرد معمولی (یعنی زیاد باهاش ور نری) 2-3 روزی نگه میداره.
Desire hd خواهرم که زیادم باهاش کا نمیکنه هر 8 ساعت یک بار باید بزنه به شارژ:18: بازم ال جی:40:

hidden-knight
10-03-2012, 17:33
مرسی از راهنمایی هات
اما فعلا نمیتونم بخرم این گوشی رو چون 600 تومن ندارم
صبر میکنم تا بعد از عید، اگر ارزون شد میگیرم اگر نه که صبر میکنم تا تابستون اون موقع یه فکری میکنم
مرسی:11:

adel.alizadeh1994
11-03-2012, 11:20
سلام دوست من به نظر من شما میتونید 2 گوشی بگیرید یکی xperia mini و دیگری live with walkman که گوشیه live with walkman خیل بهتره تا xperia mini و این برتری دو دلیل داره یکی اینکه صفحه نمایش لایو 2. اینچ بزرگتره که این واقعا تو اندروید لازمه و دومی هم اینکه دوام باتریش بیشتره فکر کنم مینی 4 و 45 باشه و لایو 7 و 45 که معلومه لایو خیلی خیلی بهتره و چون باتری تو اندروید یکی از مهمترین فاکتور هاست پس پیشنهاد من به شما فقط لایو و فکر کنم قبل از عید اجناس حسابی گرون بشه و شما بعد از عید بخری خیلی بهتره چون قیمت ها میاد پایین البته این بستگی به قیمت دلار هم داره.

hidden-knight
12-03-2012, 11:37
سلام دوست من.
سلام :11:
در ابتدا من خودم نظرم روی xperia mini pro بود که از همه نظر کامل و برای یه استفاده کننده که در حد متوسط از گوشیش توقع داره میتونه مناسب باشه اما این گوشی دو مشکل عمده داره یکی کوچیک بودن و دوم عمر کم باتری، برای همین رفتم به پیشنهاد شما دوستان یکم در مورد live with walkman تحقیق کردم و ازش بدم نیومد تا اینکه دوست خوبمون آقا مهدی گوشی LG optimus black رو معرفی کردن که واقعا از نظر طراحی و امکانات خیلی سرتره اما از شانس بد من قیمتی که بهش امیدوار بودم و قدرت خریدش رو داشتم برای بهمن ماه بود که این قیمت حدود 130 تومن افزایش داشته در این ماه و به 600 تومن رسیده!!!

دلایل این افزایش قیمت رو هم توی بخش اخبار گوشی ها به صورت یه تاپیک گذاشتم که اینجا هم اون رو قرار میدم :

به گزارش مهر، کاهش تعرفه واردات گوشی تلفن همراه از 10 به 6 درصد به دلیل نوسانات نرخ ارز نتوانست تاثیر مثبتی در قیمت گوشی های موبایل و کاهش فعالیت قاچاقچیان این کالای مصرفی داشته باشد و شواهد نشان می دهد که طی هفته های اخیر بازار موبایل دستخوش افزایش قیمت بسیار چشمگیر تا سقف 50 درصد برای مدلهای مختلف گوشی بود که این امر تعجب و نارضایتی بسیاری از خریداران را به همراه داشته است.

افزایش ناگهانی قیمت گوشیهای زیر 100 تومان

استفاده از تکنولوژی موبایل در نقاط مختلف دنیا درحالی به شدت رو به افزایش است و ابعاد مختلف زندگی اقشار مردم را دربرگرفته که ایران نیز با دارا بودن 82 میلیون و 910 هزار مشترک فعال و غیرفعال، بزرگ‌ترین بازار موبایل در خاورمیانه را به خود اختصاص داده و براین اساس اتفاقات ریز و درشت در این بازار پرمشترک می تواند برای اغلب افراد جامعه مهم تلقی شود.

براین اساس با وجودی که انتظار می رفت به دلیل تعدد گوشی های قاچاق در بازار، افزایش نرخ ارز تاثیر چندانی در نرخ گوشی های موجود در بازار نداشته باشد و تنها گوشی های دارای گارانتی این بازار با افزایش قیمت روبرو شوند اما شواهد نشان می دهد که نرخ همه مدل گوشی در بازار به طور متوسط 25 تا 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت که از ابتدای ماه پایانی سال 90 آغاز شده نارضایتی خریداران را در بازار گوشی که اغلب خریدار گوشی های با نرخ متوسط هستند به همراه داشته است.

بررسی های خبرنگار مهر از بازار تلفن همراه نشان می دهد که گوشی های نرخ پایین زیر 100 هزار تومانی در بازار موبایل هم اکنون بیش از 150 هزار تومان خرید و فروش می شوند و گوشی های نرخ متوسط که تا حدود 200 هزار تومان قیمت داشته اند تا رقم 300 هزار تومان قیمت داده می شوند.

افزایش نرخ دلار و درهم دلیلی بر افزایش قیمت گوشی

به گزارش مهر، با کاهش تعرفه واردات گوشی موبایل بسیاری از فعالان بازار امیدوار بودند که نرخ این کالای مصرفی کاهش یابد به نحوی که حتی از زمان اعلام کاهش تعرفه تا اجرای آن در سطح کشور علاوه بر مصرف کنندگان، واردکنندگان نیز برای پیش بینی قیمتها سردرگم بودند اما با این حال نه تنها این تصمیم دولت برای رفع معضلات بازار گوشی موبایل، موثر واقع نشد بلکه هم اکنون شاهد هستیم که نرخ انواع گوشی حتی گوشی های کمتر از 50 هزار تومان نیز همزمان با نوسانات نرخ ارز افزایش قابل توجهی یافت.

فعالان بازار افزایش ناگهانی نرخ گوشی های موبایل را مربوط به افزایش نرخ دلار و درهم می دانند و معتقدند که توزیع کنندگان گوشی، این کالا را به درهم خریداری می کنند و از آنجایی که نرخ درهم همچنان بالاست، گوشی ها با نرخ بالاتری نسبت به دوماه گذشته توزیع می شوند. این موضوع نه تنها برای گوشی های دارای گارانتی بلکه برای گوشی های بدون گارانتی نیز اتفاق افتاده است.

از سوی دیگر احتکار گوشی توسط برخی از فروشندگان برای بدست آوردن سود بیشتر که منجر به کاهش عرضه گوشی در بازار در بهمن ماه شده بود هم اکنون باعث شده گوشی های احتکار شده و در انبار مانده با قیمتهای بالاتری در بازار توزیع شود.

بی ثباتی قیمت گوشی موبایل در روزهایی که می توانست بازار پررونقی برای فعالان بازار رقم بزند سبب شده حتی گوشی های گران قیمت نیز تا 50 درصد افزایش بها را تجربه کنند.

کلاهبرداری میلیاردی در یکی از مراکز خرید و فروش موبایل

پیگیری خبرنگار مهر از وضعیت بازار گوشی موبایل طی هفته های اخیر از بروز کلاهبرداری 4 میلیارد درهمی از یکی از مراکز خرید و فروش گوشی در تهران حکایت دارد.

فعالان بازار یکی از مراکز خرید و فروش گوشی در خیابان جمهوری تهران از کلاهبرداری 4 میلیارد درهمی یک تیم توزیع کننده گوشی از عمده فروش های این بازار در بهمن ماه خبر داده اند که باعث شده بسیاری از عمده فروشان گوشی متضرر شده و نرخ گوشی های خود را به مراتب بالا ببرند.

با وجودی که حتی گفته می شد یکی از دلایل افزایش نرخ گوشی موبایل می تواند نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و عید نوروز و تمایل مردم برای خرید و تعویض گوشی موبایل باشد اما فعالان بازار معتقدند که عید نوروز تاثیری در میزان خرید و تقاضای مردم برای خرید موبایل ندارد و این موضوع نمی تواند دلیلی بر افزایش قیمت گوشی باشد.

گردش مالی 1440 میلیارد تومانی بازار موبایل

اگرچه استفاده از گوشی های موبایل درکشور ما آنطور که باید کاربرد اقتصادی نداشته و بیشتر جنبه ارتباطی و سرگرمی برای افراد دارد اما با این حال رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری و تلفن همراه تهران در گفتگو با مهر نیاز کشور به گوشی موبایل را ماهانه حدود 800 هزار دستگاه دانست و اظهار داشت: در هر دو ماه بالغ بر 274 تن گوشی موبایل به ارزش 31 میلیون دلار به صورت قانونی وارد کشور می شود.

ابراهیم درستی افزود: با یک حساب سرانگشتی می توان تخمینی از گردش مالی یک ماهه بازار موبایل به دست آورد چرا که اگر نیاز ماهانه کاربران موبایل را 800 هزار دستگاه گوشی با میانگین قیمت 150هزار تومان فرض کنیم، گردش مالی ماهانه این بازار بالغ بر 120 میلیارد تومان تخمین زده می شود که سالانه چیزی در حدود یکهزار و 440 میلیارد تومان خواهد شد.

این درحالی است که اغلب بخش این بازار پرمصرف را قاچاق تامین می کند و به همین دلیل نمی توان ارقام دقیق و صحیحی از گردش مالی این کالا اعلام کرد اما به دلیل بالا بودن گردش مالی موبایل، به جرات می توان گفت که در صورت استفاده صحیح و کاربردی از آن شاهد توسعه اقتصادی کشور خواهیم بود.

abcomp
03-04-2012, 16:35
سلام دوستان به نظر من بهترین گذینه sony ericsson live with walkman باشه...
برید امکاناتش رو بخونید بهتون ثابت میشه که با این امکانات و قیمت مناسبش بهترین گذینه برای خرید هست...

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اینم مقایسش با xperia mini خداییش live بهتره...

sajjad1973
03-04-2012, 17:26
سلام دوستان به نظر من بهترین گذینه sony ericsson live with walkman باشه...
برید امکاناتش رو بخونید بهتون ثابت میشه که با این امکانات و قیمت مناسبش بهترین گذینه برای خرید هست...

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

اینم مقایسش با xperia mini خداییش live بهتره...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcompare.php3%3FidPhone1%3D4111%26idPhone2%3D3947)

بله توجه بفرمایید که به نظر منم بهترین گزینه :40: :10::40:هست