PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طور خدا کمک فوری فوری فوری فوری فوری

farid_ss
09-03-2012, 12:59
با سلام
من الان حدود یک هفته هست که دنبال یک تلوزیون LCD یا LED میگردم. که نتیجتا" میخوام یکی از این دو مدل زیر رو بخرم .
--------------------------------------------------------------
ال جی : LG ---> LCD 42" LK 4500
قیمت: 1,095,000 تومن
سامسونگ: LED 40" 5550
قیمت بدون سینما 1,330,000
که ممنون میشم دوستان عزیز یه راهنمایی کنند.تا من از این سردرگمی بیام بیرون. و بی خود جهت امکاناتی که نمیخوام ازش استفاده کنم پول الکی هزینه کنم.
خانواده ما اصلا" اهل تماشای فیلم های 3D نیستند.
واهل اینکه بخواند با استفاده از تلوزیون و امکانات SMART بخوان برند توی اینترنت و....

***فقط براشون کیفیت تصاویر در حال بخش شبکه ها خیلی مهم هست.که اینم شنیدم و متوجه شدم به خود اون فیلم هم بستگی داره.
***ببینید بیشتر استفاده خانواده ما همین شبکه های فارسی زبان ماهواره هاتبردو W3 و همچنین شبکه های استانیکه از طریق خودگیرنده دییجتال داخلی تلوزیون دریافت میشه استفاده و نگاه میکنیم.(شبکه های فارسی زبان _هاتبرد_W3 _ استانی).
حالا سوال مهم من این هست که مثلا" کیفیت پخش یکی از شبکه که بالا عرض کردم در این دو تا مدل فرق داره ؟؟؟؟
یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرق شون خیلی چشم گیر هست.
از لحاظ جنسیت و دوام دستگاه چطور کدام بهتره ؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم در این مورد من راهنمایی کنید تا ببینم این 300,000 تومن ارزش داره که ما بخواهیم واسه سامسونگ هزینه کنیم.
یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliiiiiii
09-03-2012, 13:09
با سلام
من الان حدود یک هفته هست که دنبال یک تلوزیون LCD یا LED میگردم. که نتیجتا" میخوام یکی از این دو مدل زیر رو بخرم .
که ممنون میشم دوستان عزیز یه راهنمایی کنند.تا من از این سردرگمی بیام بیرون. و بی خود جهت امکاناتی که نمیخوام ازش استفاده کنم پول الکی هزینه کنم.
واهل اینکه بخواند با استفاده از تلوزیون و امکانات SMART بخوان برند توی اینترنت و....

***فقط براشون کیفیت تصاویر در حال بخش شبکه ها خیلی مهم هست.که اینم شنیدم و متوجه شدم به خود اون فیلم هم بستگی داره.
***ببینید بیشتر استفاده خانواده ما همین شبکه های فارسی زبان ماهواره هاتبردو W3 و همچنین شبکه های استانیکه از طریق خودگیرنده دییجتال داخلی تلوزیون دریافت میشه استفاده و نگاه میکنیم.(شبکه های فارسی زبان _هاتبرد_W3 _ استانی).
حالا سوال مهم من این هست که مثلا" کیفیت پخش یکی از شبکه که بالا عرض کردم در این دو تا مدل فرق داره ؟؟؟؟
یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم در این مورد من راهنمایی کنید تا ببینم این 300,000 تومن ارزش داره که ما بخواهیم واسه سامسونگ هزینه کنیم.

سلام دوست عزیز من هم مثل شما دنبال همچین tv میگردم و به 2 انتخاب رسیدم اول به SAMSUNG D585 40 اینچ ودوم به LG 42LV34000 هر دو مشخصاتی که شما دنبالش هستید دارا هستند.

koorosh2500
09-03-2012, 14:37
با سلام

یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
اصلا قصدم این نیست که خدایی نکرده تو ذوقت بزنم
اگر واقعا می خواهی برای خانواده تلویزیون بخری و فقط کانالهای ماهواره و معمولی را نگاه کنی اصلا و به هیچ وجه دنبال تلویزیونهای بزرگ نرو.
اگر از تلویزیون CRT (لامپی های قدیمی) استفاده می کنی همان را بچسب و ولش نکن
بهترین کیفیت برای کانالهای ماهواره و معمولی فقط و فقط در تلویزیونهای لامپی می بینی و بس.

techno_magical
09-03-2012, 16:41
یه پلاسمای معمولی بگیری بهتره.من خودم کلی فیلم کیفیت 720 (hd) دارم اما دیدم نمیصرفه برم ال سی دی یا ال ای دی فول اچ دی بگیرم.همین امروز صبح رفتم یه پلاسمای 43 d455 گرفتم. اچ دی هم هست.بدون هدیه 900 دراومد واسم.شما که همین فیلمای اچ دی هم نمیخوای ببینی ، اینم زیاده.اصلا سراغ ال سی دی و ال ای دی نرو به نظر من.اما اگه می خوای آینده نگری کنی ، d5550 سامسونگ طرفدار زیاد داره.قیمتشم بدون هدیه 1.300 هست.اون 30 تومن رو اضافه بهت گفتن

smhsh121
09-03-2012, 17:01
به نظر من کلا LCD رو بی خیال شو که داره نسلش منقرض میشه چون توی مدل های 2012 سامسونگ دیگه خبری از LCD نیست.
اگر دنبال LED کیفیت مناسب بدون اسمارت و 3D باشی توی LG مدل 42LV34000 و توی سامسونگ 40D5550 پیشنهاد میشه که من خودم برای یکی از آشناها 34000 رو چند وقت پیش خریدم کیفیتش خوبه و راضی هستند.

mostafa2016
09-03-2012, 19:42
دوست عزیز فرق LCD ,LED در اینک شفافیت تصویر یکمی بالتر چون LED توی بازار سری قدیمی هستند در سری جدید که به full LED معروف هستند که قیمت آنها بالاتر هست بهترین full LED بازار شارپ حال خودتان تصمیم بگیرید