PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Minecraft دنياي خود را آنلاين بسازيد!

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Pure Energy
08-03-2012, 23:52
دنياي مجازي شما!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اين بازي جذاب كه اكثرا با آن آشنا هستيد بايد در شب با موجودات ترسناك دست و پنجه نرم كنيد و در روز به كندن معدن ، مزرعه داري ، دام پروري و ... بپردازيد!

دانلود بازی :

Server UploadBaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F3aoikf3sfmjs) | Server RodFile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7gs6ao4bz0hy%2FMinecraft_Cracked_v1.2.3.zip.html)
Size : 48 MB

برنامه های مورد نیاز :

Net Framework 2.0. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D1639)
Net Framework 4.0. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D17718)
XNA Framework 4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D20914)

Java Runtime Environment ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FJava-Runtime-Environment-JRE%2F3000-2378_4-10009607.html)

راهنماي اجرا :

1- روي آيكون بازي روي دسكتاپ كليك كنيد سپس اسم مورد نظر خود را وارد كنيد
2- هنگامي كه وارد قسمت لاگين شديد يوزر و پسورد را خالي بگذاريد
3-سپس روي دكمه Play Offline كليك كنيد و وارد بازي شويد

راهنماي آنلاين بازي كردن :

1- وارد قسمت Multiplayer شويد
2- روي دكمه Add Server كليك كنيد و Server Name رو دلخواه و Server IP رو با توجه به سرور وارد كنيد
3- به قول خارجيا Enjoy Playing

سرور ايران :

130.185.72.180

راهنمای ابتدایی وارد شدن به سرور ایران :

وقتی برای اولین بار وارد بازی می شوید باید رجیستر کنید. برای اینکار دکمه T را بزنید و بنویسید Register/ سپس رمز مورد نظر را مقابل آن بنویسید. از این به بعد هنگامی که وارد می شوید باید بنویسید Login/ و رمز خود را وارد کنید.

برای قفل کردن در یا صندوقچه دکمه T را بزنید و یکه از کلمات زیر را بنویسید سپس روی آیتم مورد نظر کلیک راست کنید :
Cprivate/ برای قفل معمولی
Cpassword/ برای قفل رمز دار
Cunlock/ برای بازکردن قفل رمز دار دیگران در صورت داشتن رمز
Cremove/ برای برداشتن همیشگی قفل

برای انتخاب محل خانه ی خود درون خانه بایستید ، دکمه T را بزنید و بنویسید Sethome/ تا در مواقع نیاز با نوشتن Home/ به خانه برگردید

هنگامی که شما در بازی می میرید برای بازگشتن به مکانی که مردید دکمه T را بزنید و بنویسید Back/

برای فرستادن پیام خصوصی دکمه T را بزنید و بنویسید Tell/ و نام شخص مورد نظر را مقابل آن بنویسید

برای باز گشتن به محل اولیه بازی ، دکمه T را بزنید و بنویسید Spawn/

راهنمای بازی :

آموزش های ابتدایی به صورت تصویری : آپارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موجودات :

1-اهلی :

الف) گربه (Cat) : یکی از بهترین حیوانات برای محافظت از خانه و شکار کردن. Creeper ها نزدیک گربه ها نمی شوند بنابراین بهترین راه برای دور نگه داشتن Creeper ها از خانه داشتن گربه است. برای اینکه یک گربه را در اختیار خود بگیرید باید گوشت ماهی (Raw Fish) در مقابل آنها بگیرید تا دنبال شما بیایند و سپس آن را وارد خانه کنید و گوشت را با کلیک راست به او بدهید. برای پرورش آنها دو گربه را در کنار هم قرار دهید و به هر دو گوشت ماهی بدهید. اگر تعداد زیادی گربه پرورش دهید می توانید آنها را برای شکار مرغ در جنگل رها کنید.

ب) پلنگ (Ocelot) : حیواناتی همانند گربه ها و هیچ فرقی با آنها ندارند!

ج) مرغ (Chicken) : مرغ ها برای تخم مرغ (Egg) و پر (Feather) و گوشت مرغ (Raw Chicken) استفاده میشوند. برای پرورش دادن آن ها دو مرغ را با گندم (Wheat) به دنبال خود بکشانید و در یک جای امن که به عنوان مرغ داری در نظر گرفته اید به هر دو گندم بدهید یا با پرتاب کردن تخم مرغ بر روی زمین 1/8 شانس دارید که یک بچه مرغ از توی آن در بیاید.

د) گاو (Cow) : گاو ها برای چرم (Leather) و گوشت گاو (Raw Beef) و شیر (Milk) استفاده می شوند. برای پرورش گاو ها دو گاو را با گندم به دنبال خود بکشانید و در جای مناسب که به عنوان طویله در نظر گرفته اید به هر دو آن ها گندم بدهید. برای استفاده از شیر گاو باید یک سطل در دست بگیرید (Bucket) و در کنار گاو بایستید و کلیک راست کنید. شیر گاو به تنهایی قابل خوردن نیست و برای درست کردن کیک استفاده می شود.

هـ) گاو قارچی (Mooshroom) : حیواناتی همانند گاو ها که فقط در کنار ابر قارچ ها یافت می شوند و تنها فرقی که با گاو ها دارند این است که اگر با کاسه (Bowl) روی آنها کلیک کنید به شما سوپ قارچ (Mushroom Stew) می دهد!!! و اگر با قیچی پوست آنها را ببرید به شما قارچ قرمز می دهد!!!

و) گوسفند (Sheep) : گوسفند ها فقط برای پشم (Wool) استفاده می شوند و استفاده دیگری ندارند. پرورش گوسفند ها مانند گاو هاست. برای استفاده از پشم آنها باید با قیچی (Shears) روی آنها کلیک راست را نگه دارید.

ز) خوک (Pig) : خوک ها برای سواری (Riding) و گوشت خوک (Raw Porkchop) استفاده می شوند. خوک سواری یک سرگرمی جالب است اما خوک را شما نمی توانید کنترل کنید. پرورش خوک ها همانند گاو ها و گوسفند هاست.

ح) ماهی مرکب (Squid) : ماهی مرکب فقط برای کیسه جوهر (Ink Sac) استفاده می شود. این حیوانات قابل پرورش نیستند و فقط می توان آن ها را کشت.

2-بی طرف :

الف) اندرمن (Enderman) : این موجودات در حال کند و کاو زمین هستند و تا مستقیم به چشم ها آنها نگاه نکنید یا به آنها حمله نکنید به شما حمله نمیکنند. این موجودات قابلیت Teleport دارند اگر به سمت آنها چیزی پرتاب کنید سریع فرار میکنند. این موجودات به آب حساسیت دارند و اگر آنها را در آب بیاندازید سریع Teleport میکنند. بهترین راه کشتن آن ها این است که به چشمان آن خیره شوید و وقتی Teleport کردند بازهم به چشمان آنها خیره شوید. مرد و مردونه :31:

ب) گرگ (Wolf) : گرگ ها موجوداتی بی طرف هستند و تا به آنها حمله نکنید کاری با شما ندارند. اگر به آنها استخوان (Bone) بدهید تبدیل به گرگ خانگی شما میشوند و دنبال شما می آیند. این موجودات از گوشت (Raw/Cooked Meat) تغذیه می کنند. این موجودات قابلیت تولید مثل دارند و با دادن گوشت به دو گرگ این عمل انجام می گیرد. این موجودات برای محافظت از خانه شما بسیار عالی اند.

ج) زامبی پیگمن (Zombie Pigman) : این موجودات فقط در Nether هستند ولی با برخورد رعد و برق به تعدادی از خوک ها نیز روی زمین پدید می آیند. این موجودات کاری با شما ندارند ولی اگر یکی از پلیر ها به آنها حمله کند ، آنها با تمام پلیر ها دشمن می شوند.

3-وحشی :

الف) شعله (Blaze) : این موجودات فقط در Nether هستند. این موجودات قابلیت پرواز دارند ، بنابراین برای کشتن آنها روی هوا باید از گوله برف (Snow Ball) استفاده کنید. این موجودات از دور به شما آتش پرتاب میکنند.

ب) عنکبوت (Spider) : این موجودات فقط در شب ظاهر می شوند و قابلیت پرش بلند دارند.

ج) عنکبوت غاری (Cave Spider) : این موجودات از عنکبوت های معمولی خیلی خطرناکتر و کوچکتر اند. این موجودات فقط در نزدیکی Spider Spawner ها وجود دارند.

د) خزنده (Creeper) : این موجودات سبز تنها کاری که میکنند این است که نزدیک شما می آیند و با یک لبخند ناز منفجر میشوند!

هـ) اسکلت (Skeleton) : این موجودات با کمانی که در دست دارند از دور به شما تیر میزنند. اگر نور آفتاب به این موجودات بخورد آتش می گیرند و پس از مدتی میمیرند.

و) زامبی (Zombie) : این موجودات سبز از نزدیک با دست به شما ضربه میزنند. همانند اسکلت ها به نور آفتاب حساس اند.

ز) لجن (Slime) : این موجودات مکعبی بیشتر در آب زندگی می کنند. اگر یکی از آنها را بکشید به تکه های ریز تر تبدیل می شود و بعدی نیز این گونه است. کوچکترین آنها که با کشتن آن دیگر تکه نمیشود 0.6 برابر یک بلاک معمولی است.

بعدا کامل میشود.

جهان از 3 قسمت تشکیل شده است :

1-World : جهان روی زمین که در آن موجودات وحشی : Creeper , Zombie , Ender Man , Skeleton , Wolf و موجودات اهلی : Sheep , Cow , Chicken , Pig , Tamed Wolf و انواع مختلف بلاک یافت می شود.

2-(Nether (Under World : جهان زیر زمین که توسط یک پرتال می توان به آنجا رفت که در آنجا موجودات وحشی : Magma Cube , Blaze , Zombie Pigman , Ghast و بلاک هایی که اسم های آنها با Nether اغاز میشود.

2.1- نحوه رفتن به Nether : باید از آدمین بخواهید با Creative Mode شکل زیر را درست کند :

این شکل تشکیل شده از Obsidian Block 4x5 پس از اینکه شکل را ساختید! با Flint & Steel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net%2Fwiki%2FFlint_%2526_Steel) درون آن را آتش بزنید تا پرتال باز شود.

3- The End : آخر بازی که باید Boss را بکشید تا بازی تمام شود! برای ورود به The End باید Stronhold را پیدا کنید. سپس وقتی به The End Portal رسیدید باید اطراف آن را با Eye of Ender که با ترکیب کردن Ender Pearl که از Ender Man دراپ میشه و Blaze Powder که از Blaze دراپ میشه پر کنید یعنی Eye ها را سر جای مشخص شده بگذارید تا پرتال باز شود.
3.1- نحوه یافتن Stronghold : باید Eye of Ender را در دست بگیرید و با کلیک راست آن را در هوا پرتاب کید سپس دنبال مسیر آن بروید و وقتی از بالا افتاد دوباره آن را پرتاب کنید. بعد از چندین بار که این کار را انجام دهید Eye به جای این که بالا برود شما را به زیر زمین راهنمایی میکند. محل مورد نظر را بکنید به Stronghold و The End Portal میرسید.
3.2- نحوه کشتن Boss : برای کشتن Boss نیاز به آرمور کامل Diamond و یک کمان Enchant شده به همراه مقدار زیادی تیر دارید و حداقل به 5 نفر نیاز است. وظایف اشخاص : 3 فرد باید به کشتن Ender Man ها بپردازند زیرا تعداد آن ها بیش از 100 است. 2 نفر دیگر باید کمان در دست منتظر Boss باشند تا زنجیر خود را به Crystal ها متصل کند و Crystal ها را با کمان منفجر کنند!

پیچیدگی این بازی در این پست نمی گنجد! برای اطلاعات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مرا جعه کنید

نحوه اضافه کردن مود و تکستچر :

برای اضافه کردن مود و تکستچر شما به برنامه ی MC HD Patcher ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیاز دارید.

پس از دانلود این برنامه مراحل زیر را اجرا کنید :

1- برنامه را نصب و سپس اجرا کرده و دکمه ی "+" کلیک کنید

2- سپس فایل زیپ مربوط به مود را انتخاب و تایید کنید و دوباره تایید را بزنید

3- سپس در صورت نیاز آدرس Minecraft.jar رو بدید که در حالت Default بدین صورت است : C:\Users\Your User\AppData\Roaming\.minecraft\bin

4- تایید را زده و مود های مورد نظر را تیک زده و گزینه Patch را بزنید.

5- برنامه را بسته و Minecraft را اجرا کنید. :11:

برنامه راه اندازی سرور :

Craftbukkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p30 arman
09-03-2012, 14:07
واقعا بازی قشنگیه ولی افلاین حال نمیده انلاینم که لگ بسیاره بازم حال نمیده منتظر سرور ایرانی بودیم که 24 ساعته باشه مثل اینکه داره میاد کارت درسته

Pure Energy
09-03-2012, 14:24
واقعا بازی قشنگیه ولی افلاین حال نمیده انلاینم که لگ بسیاره بازم حال نمیده منتظر سرور ایرانی بودیم که 24 ساعته باشه مثل اینکه داره میاد کارت درسته

قرار شد narotu با ali صحبت كنه ببينيم چي ميشه. شما فعلا بازي رو دانلود كن ايشالا سرورم مياد :11:

ps3amir
09-03-2012, 14:53
من این یک خط را نفهمیدم:
در اين بازي جذاب كه اكثرا با آن آشنا هستيد بايد در شب با موجودات ترسناك دست و پنجه نرم كنيد و در روز به كندن معدن ، مزرعه داري ، دام پروري و ... بپردازيد!
آخه تا اونجایی که من میدونم ماینکرفت فقط خونه سازیه و اینا توش زامبی و اینا نداره.این مود براش اومده؟یاد terraria افتادم.

p30 arman
09-03-2012, 15:02
احتمالا شما حالت بازی رو روی peaceful گزاشتید که زامبی نمیاد
و اینکه من بازی رو دارم ورژن 1.2.3 با ست کامل الماس همه وسایل و ارمور خونه هم دارم در حد لالیگا!

Pure Energy
09-03-2012, 15:34
من درگير سرور Bukkit هستم كسي جاوا حرفه اي بلده رو كنه!‌ :31:

shahabaliboys
09-03-2012, 17:05
من این یک خط را نفهمیدم:
آخه تا اونجایی که من میدونم ماینکرفت فقط خونه سازیه و اینا توش زامبی و اینا نداره.این مود براش اومده؟یاد terraria افتادم.

امیر برو دعا کن چون من رفتم تو بازیو هیچی نفهمیدم فقط دورو برمو خراب میکردیم :27:

ps3amir
09-03-2012, 18:57
سلام
دانلود کردم.
ولی کار خاصی نمیشد انجام داد.
فقط میشد مرغ و خوک و گوسفند ها را زد و کشت :31:
یکمی توضیح میدین.مثل terraria نمیشه گنج پیدا کرد.وسایل خانه ساخت یا کلنگ و شمشیر ساخت؟

shahabaliboys
09-03-2012, 19:03
راست میگه بیا توضیح بده دیگه Pure Energy کپل:31:
توضیح ندی تحریمت میکنیما :27:

p30 arman
09-03-2012, 20:57
اینجارو ببینید اموزش های اولیه به صورت تصویری از اپارات
برای ویدیو های بیشتر هم جست و جو بنویسید ماین کرافت براتون میاد

shahabaliboys
09-03-2012, 21:25
ممنون. :40:
کم کم داره جالب میشه :31:

Aria1997
09-03-2012, 21:48
نمیتونم بازی کنم
میزنه cant reach server

p30 arman
10-03-2012, 00:14
بعد از اون گزینه play offline رو انتخاب کنید

Aria1997
10-03-2012, 00:45
بعد از اون گزینه play offline رو انتخاب کنید

ممنون ولی میزنم
توی منو میرم
سرور ادد میکنم
ولی cant reach server !

Pure Energy
10-03-2012, 08:26
ممنون ولی میزنم
توی منو میرم
سرور ادد میکنم
ولی cant reach server !
عزيز من كه گفتم سرور دائمي نيست. يه ساعت بگيد همتون آن باشيد من سرور و باز كنم بريزيد تو!

ps3amir
10-03-2012, 09:19
ویدئو ها را نگاه کردم یکمی فهمیدم چی به چیه جالب شد.
کسانی که حس دیدن ویدئو یا حجم یا ... ندارند این خیلی به کارشون میاد:
همه چی توش هست + روش ساختشون
سرور هم اگه امروز بعد از ظهر باشه من هر ساعتیش باشه هستم.

Pure Energy
10-03-2012, 10:01
كسي اينجا جاوا بلد نيست؟

Aria1997
10-03-2012, 10:39
عزيز من كه گفتم سرور دائمي نيست. يه ساعت بگيد همتون آن باشيد من سرور و باز كنم بريزيد تو!

خوب یه سرور نرمال بده ببینم میتونم برم توش!؟
آخه همه ی سرورها اینجوریه!

Pure Energy
10-03-2012, 11:43
خوب یه سرور نرمال بده ببینم میتونم برم توش!؟
آخه همه ی سرورها اینجوریه!

تو Tunngle پر اسپم سرور هر كدوم نوشته بود Ver 1.2.3 برو ببين سالمه يا نه!

Aria1997
10-03-2012, 11:53
تو Tunngle پر اسپم سرور هر كدوم نوشته بود Ver 1.2.3 برو ببين سالمه يا نه!

همرو زدم
قرمز میزنه cant reach server

rezarrrr
10-03-2012, 11:58
با سرعت 128 میشه خوب انلاین بازی کرد یا هی باید بکوبی تو سرش؟:31:

Pure Energy
10-03-2012, 12:17
با سرعت 128 میشه خوب انلاین بازی کرد یا هی باید بکوبی تو سرش؟:31:
من با 128 سرور زدم شما تازه ميگي ميشه بازي كرد؟‌ :31:
آريا بيا ياهو من سرور باز ميكنم ببين چه مرگشه!

TR4NC3
10-03-2012, 15:02
من با tunngle مشکل دارم , بدون اون راهی هست انلاین بازیش کرد ؟

Pure Energy
10-03-2012, 15:06
من با tunngle مشکل دارم , بدون اون راهی هست انلاین بازیش کرد ؟

با ايرانيا نه! ولي سرور زياد هست خيلي هم لگ داره!

Pure Energy
10-03-2012, 15:45
آقا سرور بازه بريزيد تو!

p30 arman
10-03-2012, 15:54
cant reach server

ps3amir
10-03-2012, 16:00
وصل نمیشه.تو اون برنامه هم هستم کانکت هم شده.

Witcher6610
10-03-2012, 16:18
آقا سرور بازه بريزيد تو!
شما Teeworlds بازی کردی؟
تا به حال سروری ساختی که کسی بتونه بیاد توش؟
بلدی پورت باز کنی؟

Pure Energy
10-03-2012, 16:22
نميدونم سرور چه مرگشه! دارم تلاش ميكنم درستش كنم

Pure Energy
10-03-2012, 17:00
فكر كنم درست شد. حتما بايد پورت 11155 باز كرده باشين تو Router

ps3amir
10-03-2012, 17:32
فكر كنم درست شد. حتما بايد پورت 11155 باز كرده باشين تو Router

این که پورت اون برنامه هست که توی خود برنامه تست میزنم میگه بازه مشکلی نداره.
وصل نمیشه.
---------------------
بدونه اون برنامه کسی نمیتونه سرور ران کنه؟
سروراش اینان:

Witcher6610
10-03-2012, 17:47
188.126.155.66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3C%2Fb%3E%3Actc%28%26%2339%3B188.126.155.66%26%233 9%3B%29%3B)
تونستین وصل شین خبرم کنید...

Aria1997
10-03-2012, 17:50
چرا نسخه 1.1 رو بازی نمیکنین ؟

ps3amir
10-03-2012, 18:05
چرا نسخه 1.1 رو بازی نمیکنین ؟

چون کسی معرفی نکرده + روش آنلاینشو
شما اگه بلدی بیا بگو :31:

p30 arman
10-03-2012, 18:40
من کانکت شدم دمتون گرم

p30 arman
10-03-2012, 18:47
دوستان من تکسچر پک های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم به قشنگی این نبودن حالا خود دانید نصبش کنید یا نه

ps3amir
10-03-2012, 19:52
من کانکت شدم دمتون گرم

شما کانکت شدین یک توضیح کامل میدین چه کار کردین.

p30 arman
10-03-2012, 20:14
هیچی بسی صحبت کردیم فنداسیون خونه رو اماده کرده بودم که سرور پرید دیگه حسش نبود دوباره کانکت بشم رفتم dragon nest

Pure Energy
11-03-2012, 08:26
هیچی بسی صحبت کردیم فنداسیون خونه رو اماده کرده بودم که سرور پرید دیگه حسش نبود دوباره کانکت بشم رفتم dragon nest

:31::31::31::31: منظورش اين بود چيكار كردي كانكت شدي !!!!

p30 arman
11-03-2012, 08:34
اها خخخخخ شفاف سازی کن خوب!!!!!!!!!!!
با برنامه Tunngle کانکت شدم کلمه minecraft رو سرچ کردم وارد اولین روم شدم بعد بازی رو اجرا کردم رفتم قسمت multiply ای پی سرور رو ادد کردم بعدش کانت شدم به همین سادگی به همین خوشمزگی ( پورد کیک رشد!):31:

Pure Energy
11-03-2012, 09:16
سرورو باز كردم احتمالا تا ساعت 3-4 هم بازه سعي كنيد بيايد!

p30 arman
11-03-2012, 11:48
ایپیش همون قبلیه؟ چون برا من کانکت نمیشه قبلی

ps3amir
11-03-2012, 11:49
نمیره تو سرور
توی همون روم اول که اسمها هست رفتم.اونجا ip دادن وصل شدم ولی به ip شما وصل نمیشم.
و همچنین فکر کنم نیازی به وارد کردن پورد نیست.
------------------
من در تانگل ps3amir هستم.
در بازی Amir
الانم توی سرور زیر ام:
7.31.95.152
روم اولی هم میرم.
----------
برای وارد شدن به سرور نیازی به قسمت آخر یعنی پورت نیست فقط آی پی را وارد کنید.
حتما پورت برنامه تانگل باز باشه وقتی میرین توی روم ماینکرافت باید اسامی افراد داخل روم بیاد اگه نیاد پورت باز نیست.

Pure Energy
11-03-2012, 12:58
نتم قطع شد :دي بيايد الان باز ميكنم!

ps3amir
11-03-2012, 16:34
میشه بازی را شبکه لن بازی کرد؟
اگه میشه یه آموزش بدین من لازم دارم.

Pure Energy
11-03-2012, 17:01
آره با همون Tunngle شما اينترنت كانكت نباشي ميشه لن!

ps3amir
12-03-2012, 12:27
آخه تانگل که به اینترنت وصل میشه.فکر کنم شبکه کنیم دیگه خودش آی پی لن داره.
میگم چطوری سرور برای لن بشم؟
همچنین جواد هم سرور را میخواد برای vps.
هر وقت هم ران میکنی اینجا بگو بیایم.

Pure Energy
12-03-2012, 13:48
فايل سرور 60 مگ! چجوري بدم به جواد؟

ps3amir
12-03-2012, 14:15
فايل سرور 60 مگ! چجوري بدم به جواد؟

لینک بده.
سرورم ران کن دیگه:31:

shahabaliboys
12-03-2012, 14:49
tunngle ام چند روزه خرابه چه کنم؟
نمیدونم چی شده
ارور port forwarding میده :41:

shahabaliboys
12-03-2012, 16:28
کم کم دارم راه میفتم ببینم اون سنگای معدنی (الماس و طلا و .........) با چی باید کند؟؟؟؟ با کلنگ معمولی بکنی برش نمیداره
+
چجوری میشه بدون exit سیو کرد؟

moeincavallier
12-03-2012, 16:33
منـــــم اومدم :D دی ال شه ببینیم چجوریاس

p30 arman
12-03-2012, 17:53
کم کم دارم راه میفتم ببینم اون سنگای معدنی (الماس و طلا و .........) با چی باید کند؟؟؟؟ با کلنگ معمولی بکنی برش نمیداره
+
چجوری میشه بدون exit سیو کرد؟

الماس که فقط با کلنگ اهنی یا بالاتر طلا رو با کلنگ سنگی هم فکر کنم بتونی بکنی
برای سیو هم اصلا نمیخواد خارج بشی فقط esc بزنی خودش سیو میکنه

shahabaliboys
12-03-2012, 18:18
الماس که فقط با کلنگ اهنی یا بالاتر طلا رو با کلنگ سنگی هم فکر کنم بتونی بکنی
برای سیو هم اصلا نمیخواد خارج بشی فقط esc بزنی خودش سیو میکنه

ممنون با آهنی میشه با سنگی نمیشه.
اون مشکل tunngle هم اگه کسی بلده راهنمایی کنید :31:
لول 1 معدن گیر افتادم توش همه منابع مهم رو داره آهن زغال سنگ الماس و............:31:

Pure Energy
12-03-2012, 18:24
اين جواد كجاست من 2-3 روز ديگه ميرم سريع بياد سرور و بهش بدم!

shahabaliboys
12-03-2012, 19:33
جواد اینجا (p30) فکر نکنم باشه تو آپلود کن ما بهش میدیم :31:
-------------------------------------------------------------------------
خودم tunngle رو درست کردم . ممنون که جواب ندادید :27:

ps3amir
12-03-2012, 20:32
شما توی بازی چطوری سالم میمونید؟
من زود میمیرم این زامبیا و ... دنبالم میکنن منو میکشن منم کل شب را داخل خانه میمونم.
نمیشه کاری کرد که توی بازی هیولا نباشه؟مثل زامبی و ...
همچنین وقتی میمیریم باید از اول شروع کنیم؟خونه را دوباره نمیشه پیدا کرد گمش میکنم.

Aria1997
12-03-2012, 20:35
درستش کردم بالاخره ... دوساعت پاش نشستم تا درست شد

کسی سرور داره بازی کنیم؟

p30 arman
12-03-2012, 21:20
من زود میمیرم این زامبیا و ... دنبالم میکنن منو میکشن منم کل شب را داخل خانه میمونم.
همچنین وقتی میمیریم باید از اول شروع کنیم؟خونه را دوباره نمیشه پیدا کرد گمش میکنم.

اول بازی سریع چنتا گوسفند بکش که پشم گیرت بیاد 3 تا ! (البته بعدا قیچی میسازی بدون کشتنشون میتونی پشمشون رو برداری) بعد سه تا پشم بالا بزار سه تا چوب خورد شده هم پایین میشه تخت بعد میتونی بخوابی و صبح بیدار بشی! ( البته توی خونت بزار که یه دفعه زامبیها بیدارت نکنن!:27:)
میتونی هم حالت بازی رو روی peaceful بزاری که هیچ موجود خطرناکی نباشه ( ولی حس بازی میره! )
برای پیدا کردن خونتون هم باید نقشه بسازید که داخل ویکی پدیا نگاه کنید چطوریه چون حوصله تایپ ندارم خخخ :21:

shahabaliboys
12-03-2012, 21:47

1 شمشیر بساز دخلشونو بیار :31:

Pure Energy
13-03-2012, 06:51
كي موافقه سرور و بكنيم RPG؟ ديروز با يكي از دوستام با Voice Chat بازي كرديم RPG اينقدر حال داااااااااااااااد!
1 روزه رفتيم تا ته زمينو گشتيم يه چيزايي بود! باور نكردني! رفتيم Monster Spawner ها رو نابود كرديم ديگه زامبي ها از 2 كيلومتري ما رد ميشدن! ولي خيلي حال ميده هركي يه وظيفه داره مثلا يك نفر مسئول تهيه غذا يكه مسئول دامداري يكي چوب جمع كن بقيه هم ميرن ماين!

p30 arman
13-03-2012, 08:28
شما سرور رو ران کن مسابقه دو ماراتون بزار!:31:

Pure Energy
13-03-2012, 08:47
شما سرور رو ران کن مسابقه دو ماراتون بزار!:31:

نمي شه! شما يه آپلود سنتر خوب بگو من فايل سرور آپ كنم هركي خواست هاست شه بهش ياد ميدم! جواد كجايي كه نيازت داريم! (خودت مهم نيست ها VPSت مهمه! شوخي:31:)

ps3amir
13-03-2012, 10:08
نمي شه! شما يه آپلود سنتر خوب بگو من فايل سرور آپ كنم هركي خواست هاست شه بهش ياد ميدم! جواد كجايي كه نيازت داريم! (خودت مهم نيست ها VPSت مهمه! شوخي:31:)

مگه سرور را خودت ساختی که باید آپلود کنی؟
up.--------.com
uploadbaz.com

Pure Energy
13-03-2012, 10:17
مگه سرور را خودت ساختی که باید آپلود کنی؟
up.--------.com
uploadbaz.com
نه عمم ساخته!

Pure Energy
13-03-2012, 16:08
بفرما اينم سرور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])! فقط لطفا هركي واسه خودش يه سرور نزنه گند زده بشه به بازي بزاريد تا يكي كه Vps داره بياد من بهش ميگم چجوري سرور و درست كنه!:11:

AMIR_TO
13-03-2012, 17:43
لطفا یکی سرور رو ران کنه

AMIR_TO
14-03-2012, 11:59
یکی نمیخواد سرور رو ران کنه؟

shahabaliboys
14-03-2012, 13:37
جواد در صدد این امر(رانیدن سرور) در آمده است اگر بگذارید. :31:

ps3amir
14-03-2012, 15:31
سرور رانه :
7.31.84.120

Aria1997
14-03-2012, 16:13
سرور رانه :
7.31.84.120

آره جون خودت :دی
ران نیست !:20:

ps3amir
14-03-2012, 16:14
آره جون خودت :دی
ران نیست !:20:

بلد نیستی نگو ران نیست.
به دلیل بی استفاده بودن همین حالا بستمش.

Pure Energy
14-03-2012, 16:16
سرور رانه :
7.31.84.120
کی ران کرده؟ با ارزه معذرت ..... با این ران کردنت! همین جوری فایلو باز کردی فکر کردی کشکه دیگه؟

Aria1997
14-03-2012, 16:17
بلد نیستی نگو ران نیست.
به دلیل بی استفاده بودن همین حالا بستمش.

یعنی چی بلد نیستی؟
یعنی الان داخلشی ؟

همه ی سرور ها میره جز مال شما !

AMIR_TO
14-03-2012, 16:49
بیاین با هم پول بزاریم یک vps بگیریم
من بد جور تو کفشم

ps3amir
14-03-2012, 17:04
سرور روی vps داره آماده میشه.
نیازی به تانگل هم نداره.

Apple inc
14-03-2012, 17:23
جواد در صدد این امر(رانیدن سرور) در آمده است اگر بگذارید. :31:

متشکرم از این همه ارادت!

اینم از سرور دایمی: 130.185.72.192 ! سرم رو خوردید به خدا :19:

تانگل هم نیاز نداره (این Pure ببینه درس عبرت بگیره)

AMIR_TO
14-03-2012, 17:28
cant reach server
شما که گفتی دایمی هست و تانگل نیاز نداره

Apple inc
14-03-2012, 18:38
منو امیر داشتیم تا چند دقیقه پیش بازی میکردیم

ببینید سرور از اینترنت شما پینگ میشه؟

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

آخ مثل اینکه IP اشتباه دادم !
130.185.72.192

p30 arman
14-03-2012, 19:35
من نمیتونم کانکت بشم

Pure Energy
14-03-2012, 21:12
منو امیر داشتیم تا چند دقیقه پیش بازی میکردیم

ببینید سرور از اینترنت شما پینگ میشه؟

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

آخ مثل اینکه IP اشتباه دادم !
130.185.72.192

ترکوندی!!!!!! خیلی راحت میشه آیتمای بقیرو کش رفت! خیلی راحت -- زد! هر غلتی دلت می خواد میتونی بکنی! میتونی خونه یارو رو بترکونی بعدش آف شی کی می فهمه کی به کیه!

p30 arman
14-03-2012, 22:21
بابا چقدر جو میگیرتتون خب Enrgy جان شما که بلدی به Apple یاد بده که درستش کنه ! که یه سرور خوب داشته باشیم

AMIR_TO
14-03-2012, 22:49
من با اسم hawk اومدم
بلد نیستم چت کنم

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

چرا من اینقد لگم دلیل خاصی داره؟

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

کیکم کردید؟

AMIR_TO
14-03-2012, 22:56
الان با اسمه amir am چت چجوریه؟

p30 arman
14-03-2012, 23:02
تو بودی خخخخ شرمنده کشتمت با حرف T میتونی چت کنی

AMIR_TO
14-03-2012, 23:04
چرا cant reach server میده؟

p30 arman
14-03-2012, 23:10
این منم با ناروتو !

marde tanhayi
15-03-2012, 00:56
اقا این برنامه Tunngle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نمی شه

تو یه دانلود سرور می تونی اپلود کنی

AMIR_TO
15-03-2012, 01:43
تانگل نیاز نداره

AMIR_TO
15-03-2012, 02:02
وای چه حالی داد 2 3 ساعت با آرمان و ناروتو بازی کردیم
دوستان لطفا خونه زیری رو خراب نکید من تعمیرش کردم

AMIR_TO
15-03-2012, 02:41
خونه ها پر از عنکبوت شد

---------- Post added at 04:41 AM ---------- Previous post was at 04:41 AM ----------

دیگه غیر مسکونیه

Pure Energy
15-03-2012, 09:04
بابا چقدر جو میگیرتتون خب Enrgy جان شما که بلدی به Apple یاد بده که درستش کنه ! که یه سرور خوب داشته باشیم

گوش نمیده! پاشو کرده تو یه کفش می گه مرغ یه پا داره!

shahabaliboys
15-03-2012, 09:37
بدون تلپورت چجوری همدیگرو پیدا میکنید؟
+
1 کی ساخت نقشه رو یاد بده.
+
شما هم لگ دارید؟ (من پینگم از همتون بهتره ولی لگ دارم)
+
جون با چی بگیرم ؟ :31:
+
دیشب چرا منو میزدید؟ مگه player ها دوست نیستن؟

Apple inc
15-03-2012, 10:15
Pure جان چرا دعوا داری؟
کی گفته من بلد نیستم؟
بذار چند وقت بگذره من یکم این بازی بیاد دستم Register هم میذارم

marde tanhayi
15-03-2012, 11:44
اقا این برنامه Tunngle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نمی شه

تو یه دانلود سرور می تونی اپلود کنی

درست شد لینکش اینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] community%2Ffiles%2Ffile%2F221-tunngle-setup-v4401exe%2F)

marde tanhayi
15-03-2012, 12:32
روی ایکون دسکتاپ که می زنم این ارور رو می ده

این ارور چی هست ؟

Pure Energy
15-03-2012, 12:48
روی ایکون دسکتاپ که می زنم این ارور رو می ده

این ارور چی هست ؟

Net Framework 4 .و 2 رو باید نصب کنید

AMIR_TO
15-03-2012, 15:20
چرا سرور پرید؟

p30 arman
15-03-2012, 15:44
سرور ترکید یا حواد:31:

Apple inc
15-03-2012, 15:45
سرور نپریده اشکال از اینترنت ایرانه
یه دفه همه دیسکانکت میشن تا یکی دو دقیقه بعدش هم can't reach میده ولی بعدش درست میشه

shahabaliboys
15-03-2012, 16:14
ولی فک کنم از سروره چون من 1 سرور خارجی هم اد کردم اون همیشه هست

AMIR_TO
15-03-2012, 16:32
هرکی مشکل منو حل کنه تا یک هفته تو بازی هرچی بگه انجام میدم
مشکلم:
پینگم از سرور 50 هست حدودا ولی لگه شدید دارم

AMIR_TO
15-03-2012, 16:39
سرور باز پوکید
یک لحظه درست شد باز پوکید

shahabaliboys
15-03-2012, 16:59
مشکل از نت ایرانه مثه اینکه چون همه لگ دارن
حالا بیا تو بازی 1 خونه آجری شیک واسم بساز

AMIR_TO
15-03-2012, 17:02
نه نیست حتی اگه باشه باید یک راه حلی هم بدین که مشکلمو بر طرف کنه

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

ممنون که سرور زدید ولی این ه همش قعطه

Aria1997
15-03-2012, 17:02
حالا بذارید بعد از فوتبال .. آی پی بدین از آلمان هستم کانکت میشم ببینم چطوره

Pure Energy
15-03-2012, 17:04
حالا من میگم سرور تانگل لن بهتر از نت! حالا ببین کی گفتم!

AMIR_TO
15-03-2012, 17:32
این که باز قطعه

Iloveu-ALL
15-03-2012, 18:57
سلام خدمت دوستان عزيز و گل!‌ بعد از چند ماهي دوباره اومديم تا مدتي رو در خدمت شما دوستان باشيم!
من اين بازي رو قبلا بازي مي كردم (البته نسخه كلاسيكشو) تا اينكه ديدن اين تاپيك باعث شد كه من به نت بازگردم!
يه سوال داشتم اين سرور هنوزم كار مي كنه!؟ پلير داره؟

Apple inc
15-03-2012, 18:58
مشکل پیدا شده
مثل اینکه یکم سرور minecraft واسه این vps سنگینه و با وجود سرور های دیگه رم کم میاد! داریم به یه سرور بالا تر انتقال میدیم
تا فردا به احتمال زیاد حله

ps3amir
15-03-2012, 18:59
سلام خدمت دوستان عزيز و گل!‌ بعد از چند ماهي دوباره اومديم تا مدتي رو در خدمت شما دوستان باشيم!
من اين بازي رو قبلا بازي مي كردم (البته نسخه كلاسيكشو) تا اينكه ديدن اين تاپيك باعث شد كه من به نت بازگردم!

اتفاقا تازه دیروز سرور راه افتاده ولی یکمی امروز قطع و وصل میشه و لگ داره.
بازی کن هم داره.

Apple inc
15-03-2012, 19:01

خوشحال میشیم

کار که چه عرض کنم! ران هست ولی خوشو بکشه 3 تا پلیر برن توش رم پر میشه! تا فردا انتقال میدیم

Iloveu-ALL
15-03-2012, 19:12
كسي لينك سالم tunngle رو داره . هركي داره بزاره لطفا + براي كار كردن اين برنامه بايد اكانت ساخت؟
كدوم پچ رو بايد dl كرد؟

Pure Energy
15-03-2012, 19:17
مشکل پیدا شده
مثل اینکه یکم سرور minecraft واسه این vps سنگینه و با وجود سرور های دیگه رم کم میاد! داریم به یه سرور بالا تر انتقال میدیم
تا فردا به احتمال زیاد حله
آقا حله فردا سرور و درست میکنیم با پلاگین بریزید توو!!!!!!! :10:

Apple inc
15-03-2012, 19:27
كسي لينك سالم tunngle رو داره . هركي داره بزاره لطفا + براي كار كردن اين برنامه بايد اكانت ساخت؟
كدوم پچ رو بايد dl كرد؟

اصلا به تانگل نیاز نداره

شما بازی رو ران کنید (کرک شده رو) . یه پنجره میاد و اسمتون رو تو بازی میپرسه بعد از اون بازی ران میشه و شما همینجوری لاگ این رو بزنی بعد یه ارور میاد میگه به اینترنت وصل نمیشه (بخاطر کرک) شما play offline رو میزنی
بعد بازی میاد و مولتی پلیر رو میزنی و رو Add server کلیک میکنی یعد ip سرور رو وارد میکنی با یه اسم الکی بعد refresh میکنی و وصل میشی

البته pure گفت پست اول رو درست میکنه و تانگل رو برمیداره

AMIR_TO
15-03-2012, 19:43
لطفا سریعتر انتقال بدبد تا این قطعی سرور هم بر طرف بشه

Iloveu-ALL
15-03-2012, 19:50
من با لينك اول مشكل داشتم!
يكي يه لينك سالم براي بده لطفا!!!

AMIR_TO
15-03-2012, 19:52
اصلان با این قطعی نمیشه امیدوارم با انتقال این مشکل بر طرف بشه

Pure Energy
15-03-2012, 20:01
پست اول آپدیتید!

Iloveu-ALL
15-03-2012, 20:02
پست اول آپدیتید!

آقا يه لينك سالم بده لطفا!

p30 arman
15-03-2012, 20:06
اقا چی شد !! ترکید که !

AMIR_TO
15-03-2012, 20:09
ممکنه مشکل لگه من هم با انتقال سرور درست بشه؟
سرور 3 مین درست 5 مین می پوکه

Pure Energy
15-03-2012, 20:13
آقا يه لينك سالم بده لطفا!

لینک تورنت هست فقط : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
15-03-2012, 20:20
لینک تورنت هست فقط : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] torrent%2F7071814)

اي واي نمي شه dl كرد پس!
من از لينك مي خوام دانلود كنم هي ميگه بايد ثبت نام كني!!!

Pure Energy
15-03-2012, 20:32
اي واي نمي شه dl كرد پس!
من از لينك مي خوام دانلود كنم هي ميگه بايد ثبت نام كني!!!

باید ببینیم از بچه هایی که قبلا DL کردن کسی سرعتش بالاس بتونه Upload کنه

AMIR_TO
15-03-2012, 20:53
چرا همین الان انتقال رو انجام نمیدید؟
دارم دیونه میشم

sajad-tnt
15-03-2012, 21:06
باید ببینیم از بچه هایی که قبلا DL کردن کسی سرعتش بالاس بتونه Upload کنه
ســـلام.
بـفرمایید دوسـت عـزیزم [آپـلود شـده تـوسط هـمون لـینک تـورنتی کـه داده بـودید!] :

Server UploadBaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Server RodFile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Size : 48 MB

مـوفق باشـ:40:ـید!.

AMIR_TO
15-03-2012, 21:14
من یک خوته ساختم زیر زمین مثل خونه آرمان
لطفا مسخره نکنید چون من استعداد این کارارو ندارم(آخه بعضی ها یک خونه های خوشگل میسازن آدم خونه هاشون رو میبینه انرژی میگیرهD:)

p30 arman
15-03-2012, 21:15
چرا همین الان انتقال رو انجام نمیدید؟
دارم دیونه میشم
معتاد شدیا!!!!!!!!!!!!!!!!!:31: مرتیکه برو بشین یه کار مفید انجام بده! برو فرشارو بشور یا پرده هارو تمیز کن یا ماهی قرمز بخر!!! ( من امروز صورتی ، ابی ، بنفشم دیدم! ) جلل خالق قیاقفم اینطوری شده بود >:18:

AMIR_TO
15-03-2012, 21:16
ماهی ها رو هم مثل جوجه ماشینی ها رنگی کردنD:
آخه بازیش خیلی باحاله من با اینگه لگم 24 ساعته تو سرورم

Pure Energy
15-03-2012, 21:57
دوستان Vps رو خریدیم فقط منتظریم برسه! یکم بگیرید بخوابید الافا! فردا درست میشه :31:

p30 arman
15-03-2012, 22:12
خواب بی خواب ماین کرفاتو بچسب!

shahabaliboys
15-03-2012, 22:22
دوستان Vps رو خریدیم فقط منتظریم برسه! یکم بگیرید بخوابید الافا! فردا درست میشه :31:

تو دروغ میگی تا جواد نگه باورم نمیشه لوووووووووووووووووووول :31: (شوخی)
میخوای تحریمت کنیم؟ :31::21:

AMIR_TO
15-03-2012, 22:26
آرمان یادته دیشب گفتی خواب مکعب میبینیم؟
دیشب خواب دیدم یک معدن پیدا کردم پرههههههههههههههه الماس

Aria1997
15-03-2012, 22:31
به به ماشالا پُره لگ هستیم :دی
نمیتونم بازی کنم خیلی لگ داره :41:

Apple inc
15-03-2012, 22:36
تو دروغ میگی تا جواد نگه باورم نمیشه لوووووووووووووووووووول :31: (شوخی)
میخوای تحریمت کنیم؟ :31::21:

سرور رو که خریدم. تا چند ساعت دیگه هم آماده میشه
ولی یه راهی به ذهنم رسید که تا وقتی vps جدیده آماده میشه سرور کار کنه (رم کم نیاد)
الآن اجراش میکنم

Iloveu-ALL
15-03-2012, 22:44
بازي رو دانلود كردم ولي من يه مشكل دارم
Minecraft Cracked.exe - .net framework initization Error

X unable to find a version of the runtime to run this application

Aria1997
15-03-2012, 22:47
آهای اون TheARTA داداشمه ها حواستون باشه :دی!

p30 arman
15-03-2012, 23:49
تو کی هستی خخخخ! برو بچ هرکی خونه ناروتو رو به 90 قسمت مساوی تقسیم کنه جایزه ست الماس داره!

AMIR_TO
15-03-2012, 23:57
خودش میگه غیر ممکنه کسی خونشو ببینه

Iloveu-ALL
16-03-2012, 00:02
IP سرور اينه 130.185.72.192 ؟
من مشكل با لاگين شدم دارم!!!
سرور شما رو كه ميزانم مي گه نا شناس
سرور خارجي هم چندتا زدم مي گه connection lost

Apple inc
16-03-2012, 14:29
سرور در خال انتقال از امروز صبح بوده است

لطفا کمی صبر داشته باشید

AMIR_TO
16-03-2012, 14:35
کی راه میافته؟
راستی دوستان من یک نظر دارم
من میگم بیایین سرور رو ریست کنیم
همه از صفر شروع کنیم
آخه این بار خیلی لوس بود
من از اولی که اومدم فول الماس بودم
ادمین ها هم کمک نکنن
هرکی موافق و مخالفه بگه
این فقط یک نظر بود

راستی این ماگما ها رو کی ول داده بود؟

p30 arman
16-03-2012, 14:37
معلوم نیست !! هرکی بوده ریده تو سرور از اونور یه نفر مثل من خونه میسازه با بدبختی ! از اونور ادمین بیاد diamond block میسازه میشه خونه!! بعد یه نفر خونه بقیرو با tnt میترکونه!!!
نا مرد نشید سرورو ریست کنید همه از اول مثل ادم خونه بسازیم نه مثل گاو همدیگرو بکشیم و با تی ان تی بیفتیم دنبال هم !

AMIR_TO
16-03-2012, 14:45
خونه منو ناروتو دید پودر کرده بودن
امروز هم تو سرور حرف از cheat client بود
لطفا استفاده نکونن اونایی که دارن آخه هر اتفاقی که بیافته نسبت به شما بدبین میشن

p30 arman
16-03-2012, 14:50
من که دیگه نمیام چون کلا زده شدم از بازی شده دزد و دزد بازی!
هر وقت سرور رچستر پسورد برای صندوق ها و lock block داشت خبرم کنید برگردم
دمتون الو
تو یکی از سرور های خارجی یه خونه ساختم چند دقیقه پیش رفتم توش حتا شیشه هاش نشکسته بود فقط چنتا خونه دور بر من ساخته بودن
هرکسی برای خودش مزرعه و دام پروری داشت خیابون بندی کرده بودن سر هر خیابونم اسم گزاشته بودن با کسایی که توش زندگی میکنن خیلی سرور ردیفیه!

Aria1997
16-03-2012, 14:50
لگ اذیت میکنه .. ولی به قول امیر باید عادت کنم :خخخخخخخ

سرور های آلمانی خیلی باحال هستن ها !!! :دی

ps3amir
16-03-2012, 14:51
معلوم نیست !! هرکی بوده ریده تو سرور از اونور یه نفر مثل من خونه میسازه با بدبختی ! از اونور ادمین بیاد diamond block میسازه میشه خونه!! بعد خونه بقیرو با tnt میترکونه!!!
نا مرد نشید سرورو ریست کنید همه از اول مثل ادم خونه بسازیم نه مثل گاو همدیگرو بکشیم و با تی ان تی بیفتیم دنبال هم !

چی چی ریست کنیم.من کلی زحمت کشیدم خونه ساختم + مزرعه گندم.
همچنین تمام وسایل سطل و قیچی و قلاب و ...
بسیار هم سنگ با شهاب جم کردیم که باهاش یه چی بسازیم (نمیگم چی :31: )
من بیش از 64 تا گندم برداشت کردم و کلی هم آهن دارم.
کمک هم فقط 10 تا کیک گرفتم.همچنین یک جعبه موسیقی هم جواد هدیه داد.(که 3 تا دیسکش را هم پیچوندن)

AMIR_TO
16-03-2012, 14:54
راست میگی اصلان اینجور فایده نداره
یک سرور خارجی بود یک مقادر زمینو مال خودت میکردی هرچی تو اون قسمت بود مال خودت بود هیچکس هم نمیتونست تخریبش کنه
اگه میتونین سرور رو این جور کنین

p30 arman
16-03-2012, 14:57
چی چی ریست کنیم.من کلی زحمت کشیدم خونه ساختم + مزرعه گندم.
همچنین تمام وسایل سطل و قیچی و قلاب و ...
بسیار هم سنگ با شهاب جم کردیم که باهاش یه چی بسازیم (نمیگم چی :31: )
من بیش از 64 تا گندم برداشت کردم و کلی هم آهن دارم.
کمک هم فقط 10 تا کیک گرفتم.همچنین یک جعبه موسیقی هم جواد هدیه داد.(که 3 تا دیسکش را هم پیچوندن)

یه دونه از دیست سبزارو من برداشتم دیدم دوتا داری! بجاش هم برات طبقه دوم 2 تا کیک گزاشتم با یه گاو داخل مزرعت که حامله هم بود ! اگه نکشته باشیدش! که 100 % کشتیدش!

Silvermh
16-03-2012, 14:58
با این مواد مذابی که وسط مپ وله که نمیشه خونه ساخت.
بیاید سرور رو ریست کنیم و هیچکی هم از چیت استفاده نکنه.
خداییش حالش خیلی بیشتره.

AMIR_TO
16-03-2012, 15:01
راستی دوستان یک چیزی شاید خیلی ها بدونن ولی بازم میگم
تو خونه هاتون تخت بسازید ممکنه تو مولتی کاربرد زیادی نداشته باشه اما اگه تو بازی (چه مولتی چه سینگل)بمیرید از کنار تخت میاید
و همیشه وسایل غیر ضروری و کمیاب رو تو صندوق نگهدارید

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

انتقال تمام نشد ؟؟
من مردم به خدا

p30 arman
16-03-2012, 15:01
راستی دوستان یک چیزی شاید خیلی ها بدونن ولی بازم میگم
تو خونه هاتون تخت بسازید ممکنه تو مولتی کاربرد زیادی نداشته باشه اما اگه تو بازی (چه مولتی چه سینگل)بمیرید از کنار تخت میاید
و همیشه وسایل غیر ضروری و کمیاب رو تو صندوق نگهدارید

خب اگه اینکارو کنیم که افلاین بشی انلاین بشی میبینی صندوق رو کندن بردن جاش برات کدو گزاشتن!

AMIR_TO
16-03-2012, 15:02
اگه سرور رو اونجور که گفتم بکنن نمیشه از صندوق دیگران برداشت کرد

p30 arman
16-03-2012, 15:04
یه نکته هم من اضافه کنم
اگر مرغی گوسفندی گاوی چیزی دیدید نکشیدشون!!!! یه گندم بگیرید دستتون روشون راست کلیک کنید میان دنبالتون برای خودتون دامداری بسازید بعد به هر کدومشون 2 تا گندم بدید بچه دار میشن! برای مرغ هم تخم هاشون رو جم کنید بعد راست کلیک کنید روی زمین احتمال 50% جوجه میشن! بعد با شیر + تخم مرغ و شکر ( که از نی شکر میاد) میتونید کیک درست کنید

AMIR_TO
16-03-2012, 15:05
عجب گندم هایی داری این بازی
توانایی شون خیلی بالیه

Pure Energy
16-03-2012, 15:13
این جواد که می خواد اینجوری سر خود کار کنه و می خواد بگه زورو ام سرور بایدم همین بشه! :13:من تلاش می کنم سرور خودمو دوباره راه بندازم. خبرتون می کنم:11:

AMIR_TO
16-03-2012, 15:25
AMIR_TO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Apple inc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Aria1997 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, Iloveu-ALL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), narotu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), p30 arman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+
همه هم هستن

p30 arman
16-03-2012, 15:28
این جواد که می خواد اینجوری سر خود کار کنه و می خواد بگه زورو ام سرور بایدم همین بشه! :13:من تلاش می کنم سرور خودمو دوباره راه بندازم. خبرتون می کنم:11:
دمت الو منتظریم

Apple inc
16-03-2012, 15:31
عزیزان کار انتقال تقریبا تمومه!

چند تا پلاگین توپ پیدا کردم که دیگه کسی حق یکی دیگه رو نخوره و پسورد بخواد
یه پلاگین دیگه هم پیدا کردم که اگه نشونتون بدم کفتون میبره! میشه کلی کارا کرد باهاش( آی سی هم داره)
تا یه ساعت دیگه صبر کنید حله

ps3amir
16-03-2012, 15:32
یه دونه از دیست سبزارو من برداشتم دیدم دوتا داری! بجاش هم برات طبقه دوم 2 تا کیک گزاشتم با یه گاو داخل مزرعت که حامله هم بود ! اگه نکشته باشیدش! که 100 % کشتیدش!

من اومدم طبقه دوم یه کیک نصفه بود.کاو هم نبود(کشتنش حتما)

سرور هم حالا با همون آی پی قبلی رانه منم هستم.
lava ها هم از بین رفتن.

p30 arman
16-03-2012, 15:41
منتظریم داداش ( ها ) ببینیم سرورمون مثل اون سررور که گرفتم میشه یا نه اینم یه عکس از خونم ! توی اون سرور

Silvermh
16-03-2012, 16:26
Salam, ye texture peyda kardam khobe esmesh isabella e.
inam aks:

address: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aryan007
16-03-2012, 16:38
دوستان هر چند این بازی بسیار تو جهان پر طرفدار شده اما تو ایران هنوز تاپیک و سرور درست حسابی نداره.

گستردگی بسیار این بازی رو هم که می دونید (فایل های جانبی و مد ها و...).

میتونید این تاپیک و سرور رو تبدیل به مرکزی فارسی برای این بازی بکنید.

بهتره مقاله هم زیاد بگذارید.

ممنون.

p30 arman
16-03-2012, 16:39
منم دارمش ولی خیلی خوشم نیومد
fancycraft خیلی قشنگتره

AMIR_TO
16-03-2012, 17:03
سرور جدید ip یش چیه؟

AMIR_TO
16-03-2012, 17:17
سرور پوکید؟

Pure Energy
16-03-2012, 17:49
دوستان هر چند این بازی بسیار تو جهان پر طرفدار شده اما تو ایران هنوز تاپیک و سرور درست حسابی نداره.

گستردگی بسیار این بازی رو هم که می دونید (فایل های جانبی و مد ها و...).

میتونید این تاپیک و سرور رو تبدیل به مرکزی فارسی برای این بازی بکنید.

بهتره مقاله هم زیاد بگذارید.

ممنون.

انشاالله با کمک دوستان یه سایت هم واسه ایرانیا راه میندازیم. سرور هم میکنیم واسه سراسر ایران!

p30 arman
16-03-2012, 19:05
کجایید بابا بیاید دیگه

marde tanhayi
16-03-2012, 22:06
مثل اینکه چیت اینجین بازی رو نمی تونه بشناسه یا از سیستم من هست شما چطوری چیتش می کنین

Aria1997
16-03-2012, 22:29
مثل اینکه چیت اینجین بازی رو نمی تونه بشناسه یا از سیستم من هست شما چطوری چیتش می کنین

دیگه چیت نمیکنیم ... شما هم نکن لطفا

marde tanhayi
16-03-2012, 22:40
دیگه چیت نمیکنیم ... شما هم نکن لطفا

اونقدر وقت ندارم بشینم عمرم رو واسه این بازی که بعد نهایت 2 هفته ازش خسته می شم تباه کنم

می گین دیگه چیت نمی کنیم یعنی قبلا با چه چیزی چیت می کردن ؟

من افلاین بازی می کنم حوصله انلاین و درگیری های اون رو ندارم اگه راهی می دونین بگین

shahabaliboys
16-03-2012, 22:42
خب مجبور نیستی بازی کنی :27:

p30 arman
16-03-2012, 22:52
معلومه دیگه هر بازی وقتی چیت بزنی شاهکاری مثل cod هم باشه 1 هفته ای زده میشی ،خسته نباشی!
برو بچ من تخم مرغ و گوشت مرغ میفروشم هر کس خواست بیاد بهم بگه
خخخخخ
سرور چرا اینقدر میترکه مگه قرار نبود منتقل بشه چی شد

Aria1997
16-03-2012, 23:00
اینجا خیلی عالیه ... تا وقتی سرور درست بشه من اینجام
217.198.131.226

Xx Hossein xX
16-03-2012, 23:51
سلام.
دوستان چطوری میتونم بیل و کلنگ اختراع کنم؟! کلا چطوری میتونم یه چیز جدید بسازم، تازه واردم :31:

Aria1997
17-03-2012, 00:24
سلام.
دوستان چطوری میتونم بیل و کلنگ اختراع کنم؟! کلا چطوری میتونم یه چیز جدید بسازم، تازه واردم :31:

از اینجا دنبال کن

ناروتو ممنونم ازت :31:

marde tanhayi
17-03-2012, 02:51
خب مجبور نیستی بازی کنی :27:
ای ول بابا چه فکر بکری!!!

حالا بگذریم سوال من رو یکی جواب بده کسی تونسته با چیت اینجین چیتش کنه خواهشا فقط اونی پاسخ بده که این کار رو کرده نطر خواهی نیست

Pure Energy
17-03-2012, 11:07
ای ول بابا چه فکر بکری!!!

حالا بگذریم سوال من رو یکی جواب بده کسی تونسته با چیت اینجین چیتش کنه خواهشا فقط اونی پاسخ بده که این کار رو کرده نطر خواهی نیست

اخه چی بگم! بازی تو عمرت بدون چیت تموم کردی؟ :27::27::27: یا اصلا بازی نکن یا می خوای چیت بزنی برو یه تاپیک تو قسمت چیت بزن! نمیشه با Cheat Engine دست کاریش کرد چون جاواس! برو عمو جان هر وقت یاد گرفتی لذت بازی کردن بدون چیت چیه بلند شو بیا اینجا در خدمتیم :5:

soha is the beSt
17-03-2012, 11:40
برای چیت
INV edit یا toomanyitems هست!
منم بالاخره بازی رو خریدم :دی کسی سرور نداره؟

shahabaliboys
17-03-2012, 12:17
خریدی؟ :31:
دانلود میکردی دیگه.
این ip سرور قدیمیه :
130.185.72.192
البته لگ داره .
سرور جدیده معلوم نیست کی ران بشه

Aria1997
17-03-2012, 12:22
برای چیت
INV edit یا toomanyitems هست!
منم بالاخره بازی رو خریدم :دی کسی سرور نداره؟

بابا چیت نزنید .. .فرهنگ داشته باشید :31:
اگه میخواین همینوری بسازید برید minecraft.net با browser بازی کنین همه چی مجانیه
و به نظر من اصلا حال نمیده
محمد میدونه :دی

Apple inc
17-03-2012, 12:32
بلاخره کار انتقال و نصب پلاگین ها تموم شد

مشکل بعدی مپه
نظرتون درباره مپ چیه؟ (همین مپ سرور قدیمی یا یه مپ جدید یا یه مپ آماده؟)

shahabaliboys
17-03-2012, 12:36
1 مپ جدید
چون ای قدیمیه خیلی چیت استفاده شده :31:
دوستان با bedrock خونه ساختن

marde tanhayi
17-03-2012, 12:46
اخه چی بگم! بازی تو عمرت بدون چیت تموم کردی؟ :27::27::27: یا اصلا بازی نکن یا می خوای چیت بزنی برو یه تاپیک تو قسمت چیت بزن! نمیشه با Cheat Engine دست کاریش کرد چون جاواس! برو عمو جان هر وقت یاد گرفتی لذت بازی کردن بدون چیت چیه بلند شو بیا اینجا در خدمتیم :5:

اگه به اندازه من بازی کرده بودی می دونستی بازی کردن دو بازی خیلی لذتش بیشتر از بازی کردن یک بازی هست :5::5:

Aria1997
17-03-2012, 12:54
بلاخره کار انتقال و نصب پلاگین ها تموم شد

مشکل بعدی مپه
نظرتون درباره مپ چیه؟ (همین مپ سرور قدیمی یا یه مپ جدید یا یه مپ آماده؟)

مپ جدید + بدون چیت

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

1 مپ جدید
چون ای قدیمیه خیلی چیت استفاده شده :31:
دوستان با bedrock خونه ساختن

آره :دی

راستی توی سرورهای خارجی وقتی میمردی مینوشتی /back بعد همونجایی که مردی میرفتی
سرورما اینارو نداره!

shahabaliboys
17-03-2012, 12:57
آقا سریع نظر بدید در مورد مپ
جواد لنگ نظر شماست:31:

Apple inc
17-03-2012, 12:58
میشه این چیزا رو هم گذاشت
شما اگه چیزی تو سرورای خارجی دیدین خواستین بذارم بگین (تو پیام خصوصی بهتره)

AMIR_TO
17-03-2012, 13:08
سریع سرور رو ردیف کن لطفا
برای مپ هم رای بگیرید هرچی بیشتر رای آورد اونو بزارید

p30 arman
17-03-2012, 13:13
مپ جدید
چون مب قبلی خیلی کرم ریختیم!!! یه جاش سوراخه میره ته زمین یهجاش لاوا ریختید نمیشه راه رفت هرکی هم یه خونه ساخته بعد ولش کرده مپ جدید بزنید!!! این دفعه رو مردونه بازی کنیم

Aria1997
17-03-2012, 13:20
مپ جدید
چون مب قبلی خیلی کرم ریختیم!!! یه جاش سوراخه میره ته زمین یهجاش لاوا ریختید نمیشه راه رفت هرکی هم یه خونه ساخته بعد ولش کرده مپ جدید بزنید!!! این دفعه رو مردونه بازی کنیم

اینو هستم خدایی .... :دی

AMIR_TO
17-03-2012, 13:21
منم موافقم
+ اینکه خواهشان خواهشان نه چیت بزنید نه ادمین به پلیر ها کمک کنه

ps3amir
17-03-2012, 13:30
مزرعه منو که خراب کردن همون مپ جدید باشه.
اگه کسی چیت بزنه باید ادمین به من bedrock بده من با اون قلعه بسازم :31:
همچنین مپ جدید لطفا یه جا خوب باشه این که مرز بین سحرا و برف و جنگل بود.بهتره تو جنگل باشه.
بعد نمیشه این سبزا که منفجر میشه نباشه؟آخه میزنن همه چی رو خراب میکنن زامبی ها باز خوبن.

AMIR_TO
17-03-2012, 13:33
لطفا سرور رو ران کنید دیگه
اکثریت بچه ها با مپه جدید موافقن

p30 arman
17-03-2012, 13:34
اتفاقا حالت hard بزارید بابا حال بازی به همینه یه ساعت بسازی بعد یه دونه از همین سبزا بیاد بزنه کل خونتو بفرسته رو حوا بعد 100 زامبی بریزن تو!!!!! ( اتفاق برای من افتاد!) ولی نمردم! هه هه

AMIR_TO
17-03-2012, 13:43
سرور چی شد من مردم

p30 arman
17-03-2012, 14:02
حالا نمیر یه چند دقیقه! یه خونه بساز بعد بمیر:31:( اسپم درجه یک )

Babri_ch
17-03-2012, 14:11
سلام من تازه اومدم !
بازی رو دانلود کردم ولی JOin The Game نمیشه
کمک کنید 1 Id برای من بسازید
راهنمایی هم کنید برای بازی کردن
+
Ipسرور

Aryan007
17-03-2012, 14:12
واقعا بازی گسترده ای هست.یه سر به ویکی های بازی بزنید تا متوجه عظمتش بشید.
تنوع مد ها و مخصوصا مپ ها زیاده.
به نظرم اول بگردید یه مپ توپ پیدا کنید.
یه مپ شهری آماده باشه بهتره تا بر و بیابون .به جای کشاورزی مشغول مهندسی عمران میشید :d .

AMIR_TO
17-03-2012, 14:22
فک کنم شما هنوز متوجه گسنردگی بازی نشدید
اصل بازی خونه سازی و کشاورزیه

ps3amir
17-03-2012, 14:33
سلام من تازه اومدم !
+
Ipسرور

آی دی نمیخواد
بازی را که اجرا کنی نیک نیم میدی.بعدش صفحه یوزر و پس خالی میزاری لاگ این میزنی.بعد هم پلی آفلاین.سرور هم به زودی آی پی را جواد میگه.
راهنمایی هم که ویکی هست.صفحه اول برو.

Iloveu-ALL
17-03-2012, 14:41
سلام من تازه اومدم !
+
Ipسرور

احتياجي به id نداره! بايد برنامه هاي مورد نيازش رو داشته باشي
Java Runtime
Microsoft .net framework 2.0
Microsoft .net framework 4.0
xnafx40

يا برين اونجايي كه بازي رو نصب كردين فايل minecraft رو اجرا كنيد!‌ شايد اومد (برا من اينطوري اومد) ولي بهتره كه نسخه كراك شده رو باز كني!

Iloveu-ALL
17-03-2012, 14:47
خيلي سخته بازيش اصلا سر در نميارم از هركي هم پرسيدم گفت برو Minecraft wiki رفتم اونجا سر در نياوردم ! بابا يه اتم مي خوام بسازم
100 بار گفتم آدم گيج رو تو يه جاي گيچ كننده نندازيد!!!

ps3amir
17-03-2012, 14:52
خيلي سخته بازيش اصلا سر در نميارم از هركي هم پرسيدم گفت برو Minecraft wiki رفتم اونجا سر در نياوردم ! بابا يه اتم مي خوام بسازم

از این دو لینک استفاده کن اول کار دستت میاد:

Xx Hossein xX
17-03-2012, 15:03

آموزشای این بنده خدا رو ببین، خیلی کامل نیست ولی کمکت میکنه فارسی هست. طرف آخر سوژست :31:
از صفحه 2 شروع کن ویدئو ها رو ببین:

=====================

دوستان توی بازی آنلاین سیو هم داره؟ یا وقتی بازی رو ببندیم دوباره بیایم باید از اول شروع کنیم؟ :31:

:11:

Pure Energy
17-03-2012, 15:15
آموزشای این بنده خدا رو ببین، خیلی کامل نیست ولی کمکت میکنه فارسی هست. طرف آخر سوژست :31:
از صفحه 2 شروع کن ویدئو ها رو ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] amami)

=====================

دوستان توی بازی آنلاین سیو هم داره؟ یا وقتی بازی رو ببندیم دوباره بیایم باید از اول شروع کنیم؟ :31:

:11:

مگه بازی فلشه!؟ بله عزیز سرور هر چند ثانیه سیو میکنه! پست اول دوباره آپدیت شد!

Apple inc
17-03-2012, 15:18
تموم!

توضیح درمورد سرور:

وقتی برای اولین بار وارد بازی میشید باید رجیستر کنید. وقتی وارد شدید نمیتونید هیچ حرکتی بکنید. برای رجیستر اینو تو چت بزنید (با دکمه T (:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باید به جای <password> پسورد دلخواهتون رو وارد کنید
وارد مپ جدید که شدید شروع کنید به خونه سازی و این حرفا

از دفه بعد که وارد سرور شدید با دستود زیر لاگین کنید

برای قفل کردن آیتم ها (صندوق ها ، در ها و غیره):

نکته اول اینکه سه نوع قفل داریم:
1: خصوصی: این نوع قفل جوریه که فقط خودتون میتونید از آیتم استفاده کنید
2: پسورد دار: از آیتمی که با این قفل بسته شده باشه هرکی پسورد رو داشت میتونه باز کنه
3: عمومی: این آیتم رو همی میتونن استفاده کنن اما کسی نمیتونه قفلش کنه

حالا طرز قفل کردنش رو میگم. یه نکته دیگه این که هروقت شما یه صندوق بذارید اتوماتیک به روش شماره یک قفل میشه

برای قفل کردن به روش یک دو دستور وجود داره:

بعد از اینکه یکی از دستور های بالا رو زدید روی آیتم کلیک راست کنید
حالا فقط شما میتونید ازش استفاده کنید (خراب کردن یا استفاده یا برداشتن آیتم از توش)

برای قفل کردن به روش 2:

بعد روی جسم کلیک راست کنید

برای قفل کردن به روش 3:

بعد روش کلیک راست کنید

برای دسترسی به روش 2:

بعد روش کلیک راست کنید. در ضمن تا وقتی شما توسرور هستید نیاز به وارد کردن رمز دوباره نیست

در نهایت برای برداشتن قفل یا تعویض اون میتونید از دستور زیر استفاده کنید:

وقتی هم که مردید با کد زیر به محل قبل برگردید:

وقتی خونتون رو ساختید به من بگید بیام به نامتون ثبت کنم تا کسی خرابش نکنه

Edit:

در ضمن میتونید با دستور زیر یه جا رو مشخص کنید تا بعدا به اونجا تله پورت کنید:

برای تله پورت:

برای اینکه به مکان اول تو بازی برید:

آدرس سرور: 130.185.72.180

...
..
.

Xx Hossein xX
17-03-2012, 15:21
مگه بازی فلشه!؟ بله عزیز سرور هر چند ثانیه سیو میکنه! پست اول دوباره آپدیت شد!

یه لینک دیگه برای دانلود بازی از Downloads.ir
خواستید به پست اول اضافه کنید.

Iloveu-ALL
17-03-2012, 15:33
تموم!

توضیح درمورد سرور:

وقتی برای اولین بار وارد بازی میشید باید رجیستر کنید. وقتی وارد شدید نمیتونید هیچ حرکتی بکنید. برای رجیستر اینو تو چت بزنید (با دکمه T (:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید به جای <password> پسورد دلخواهتون رو وارد کنید
وارد مپ جدید که شدید شروع کنید به خونه سازی و این حرفا

از دفه بعد که وارد سرور شدید با دستود زیر لاگین کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای قفل کردن آیتم ها (صندوق ها ، در ها و غیره):

نکته اول اینکه سه نوع قفل داریم:
1: خصوصی: این نوع قفل جوریه که فقط خودتون میتونید از آیتم استفاده کنید
2: پسورد دار: از آیتمی که با این قفل بسته شده باشه هرکی پسورد رو داشت میتونه باز کنه
3: عمومی: این آیتم رو همی میتونن استفاده کنن اما کسی نمیتونه قفلش کنه

حالا طرز قفل کردنش رو میگم. یه نکته دیگه این که هروقت شما یه صندوق بذارید اتوماتیک به روش شماره یک قفل میشه

برای قفل کردن به روش یک دو دستور وجود داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از اینکه یکی از دستور های بالا رو زدید روی آیتم کلیک راست کنید
حالا فقط شما میتونید ازش استفاده کنید (خراب کردن یا استفاده یا برداشتن آیتم از توش)

برای قفل کردن به روش 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد روی جسم کلیک راست کنید

برای قفل کردن به روش 3:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد روش کلیک راست کنید

برای دسترسی به روش 2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد روش کلیک راست کنید. در ضمن تا وقتی شما توسرور هستید نیاز به وارد کردن رمز دوباره نیست

در نهایت برای برداشتن قفل یا تعویض اون میتونید از دستور زیر استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی هم که مردید با کد زیر به محل قبل برگردید:

وقتی خونتون رو ساختید به من بگید بیام به نامتون ثبت کنم تا کسی خرابش نکنه

Edit:

در ضمن میتونید با دستور زیر یه جا رو مشخص کنید تا بعدا به اونجا تله پورت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای تله پورت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اینکه به مکان اول تو بازی برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس سرور: 130.185.72.180

...
..
.

اينا رو به پست اول اضافه كن لطفا !!!‌
ممنون

p30 arman
17-03-2012, 15:39
رجستر و قفل کردن واقعا خوب و عالی بود
ولی مپ بازی رو فکر کنم توی کل ندنیا بگردی مپ از این ضایع تر نمیبینید!!!! مگه اینکه بخواید تورنومنت کوه نوردی یا شنا در اب و شیرجه از بالای کوه به اب بزارید !! واقعا بعید بود همچین مپ ضایعی!

AMIR_TO
17-03-2012, 15:47
موافقم خیلی مپه چرتیه

p30 arman
17-03-2012, 15:53
فکر کنم کسی lava بخواد گیرش نیا د ، شیشه که اگه همه بفهمن چطور درست میشه باید سگ دو بزنید برای 1 دونه sand چون فقط توی ساحل گیر میاد!!!!!

p30 arman
17-03-2012, 16:02
دنجن وست جنگل یعنی براش طعریف نشده کجا باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خدا یه عکس میگیرم میزارم توی یه فروم خارجی ماین کرفات برید بخونید ببینید چیا بهتون میگن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی ضایعععععععععععععععععععععع عععععععععععسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسست
وست چنگل یهو میز ساخت ساز پیدا میشه!!!! بالای کوه من سنگ پخته شده دیدم!!!!!!! اون ور ساحلم بکنید ببینید به چی میرسید!!!!!!!!! خندتون میگیره!!!! میرسید به سنگ بعد میرسید به خاک بعدش میرسید به سنگ پخته بعدش میرسید به شن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به جان خودم کل بازی فقط ساخت ساز نیست!!!!!!! چطوری میخواد monster spaw هارو بزنید وقتی بعد از 7-8 شب توی جنگل نمیتونید راه برید اینقدر زامبی و اسپایدر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الماس هارو بدون معدن زیر زمینی چطوری میخواید پیدا کنید؟؟؟ نکه میخواید کل زمینتونو با tnt بترکونید؟؟؟ شااااااااااااااااااااااید 1 دونه پیدا کنید اووفت میخوای full set بپوشید برید boss رو بزنیدخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ما که رفتیم همون سرور خارجیه هنوزم که هنوزه خونم سر جاشه !! ابشار هم نداره!!!!!! دنجن هم سر جاشه نه وسط جنگل !!!!

Pure Energy
17-03-2012, 16:30
دنجن وست جنگل یعنی براش طعریف نشده کجا باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خدا یه عکس میگیرم میزارم توی یه فروم خارجی ماین کرفات برید بخونید ببینید چیا بهتون میگن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی ضایعععععععععععععععععععععع عععععععععععسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسست
وست چنگل یهو میز ساخت ساز پیدا میشه!!!! بالای کوه من سنگ پخته شده دیدم!!!!!!! اون ور ساحلم بکنید ببینید به چی میرسید!!!!!!!!! خندتون میگیره!!!! میرسید به سنگ بعد میرسید به خاک بعدش میرسید به سنگ پخته بعدش میرسید به شن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به جان خودم کل بازی فقط ساخت ساز نیست!!!!!!! چطوری میخواد monster spaw هارو بزنید وقتی بعد از 7-8 شب توی جنگل نمیتونید راه برید اینقدر زامبی و اسپایدر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الماس هارو بدون معدن زیر زمینی چطوری میخواید پیدا کنید؟؟؟ نکه میخواید کل زمینتونو با tnt بترکونید؟؟؟ شااااااااااااااااااااااید 1 دونه پیدا کنید اووفت میخوای full set بپوشید برید boss رو بزنیدخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ما که رفتیم همون سرور خارجیه هنوزم که هنوزه خونم سر جاشه !! ابشار هم نداره!!!!!! دنجن هم سر جاشه نه وسط جنگل !!!!

چرا میزنی؟ نزن! یه مپ که اینقدر دعوا نداره بگردید یه سید خوب پیدا کنید بدید بسازه! خودش که مپو نساخته بیچاره!

p30 arman
17-03-2012, 16:50
ما هم که نمیگیم خودش ساخته!!! اخه من الان اعصابم از دوجا خورده از یه طرف ماین کرافت مپش اینطوریه حالم بهم میخوره لوگ این میشم!! از یه طرفم 5000 تومن دادم shogun 2 خریدم پدر7!$&! ها توش کرک نزاشتن!!! کرکش هم 300m سایتش شیلتر هم هست!!!!! ( توصیه میکنم به هیچ عنوان از شرکت مدرن هیچیییییییییییییییییییی نخرید! ) پشتیبانی -1000 صفر که دیگه جای خود داره !!! فکر نکنم گیر اوردن یه مپ خوب زیاد کار داشته باشه!!!!!! خود مپ هایی که بازی میسازه خیلی عالی هستن چرا دنبال مپ بریم خب!!

Pure Energy
17-03-2012, 17:01
ما هم که نمیگیم خودش ساخته!!! اخه من الان اعصابم از دوجا خورده از یه طرف ماین کرافت مپش اینطوریه حالم بهم میخوره لوگ این میشم!! از یه طرفم 5000 تومن دادم shogun 2 خریدم پدر7!$&! ها توش کرک نزاشتن!!! کرکش هم 300m سایتش شیلتر هم هست!!!!! ( توصیه میکنم به هیچ عنوان از شرکت مدرن هیچیییییییییییییییییییی نخرید! ) پشتیبانی -1000 صفر که دیگه جای خود داره !!! فکر نکنم گیر اوردن یه مپ خوب زیاد کار داشته باشه!!!!!! خود مپ هایی که بازی میسازه خیلی عالی هستن چرا دنبال مپ بریم خب!!

خود بازی هم رندم جنریت میکنه. من یدفعه اسپان شدم دیدم جولو پام 6 تا دایمونده! دیگه بازی حال نمیده! حالا من یه سایت میدم بگردید یه سید خوب پیدا کنید

پست اولم دوباره آپدیت شد :11:

Xx Hossein xX
17-03-2012, 17:03
بچه ها برای من اینطوری شد:

چی کار کنم؟! نمیاد تو اصلا.

AMIR_TO
17-03-2012, 17:17
ناروتو برو به داد خونت برس پره موبه

ps3amir
17-03-2012, 17:17
بچه ها برای من اینطوری شد:

چی کار کنم؟! نمیاد تو اصلا.

روی اون respawn کلیک کن دیگه

خود بازی هم رندم جنریت میکنه. من یدفعه اسپان شدم دیدم جولو پام 6 تا دایمونده! دیگه بازی حال نمیده! حالا من یه سایت میدم بگردید یه سید خوب پیدا کنید

پست اولم دوباره آپدیت شد :11:

این را ببین خوبه:
109261

p30 arman
17-03-2012, 17:18
همشون مشکل داشتن
ولی این یکی مشکلاتش خیلی کم بود spaw p خیلی بد جاییه! ولی یه نگاه به اطراف بندازید چیز تمیزیه!
89061404 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIR_TO
17-03-2012, 17:18
توش حد اقل 20 تا زامبیه

Xx Hossein xX
17-03-2012, 18:10
بچه ها من الان یه خونه ساختم رفتم بیرون خرابش نمیکنید؟ :31:

Iloveu-ALL
17-03-2012, 18:22
موافقم خیلی مپه چرتیه

ناروتو برو به داد خونت برس پره موبه

توش حد اقل 20 تا زامبیه

بچه ها من الان یه خونه ساختم رفتم بیرون خرابش نمیکنید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپيك جايه اينجور پست ها نيست

p30 arman
17-03-2012, 21:29
برو بچ 3 تا spwaner zombie رو زدم !!!! برید حال کنید!
6 تا الماس گیرم اومد با 2 تا تیکه پورتال!

Aria1997
17-03-2012, 21:37
تاپيك جايه اينجور پست ها نيست

اتفاقا جای همینجاست!
باید بحث کنیم دیگه

AMIR_TO
17-03-2012, 21:49
خونه منو کی خراب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

کی وسایلمو دزدیه؟

AMIR_TO
17-03-2012, 21:55
ناروتو چه جوری هوا رو کنترل میکردی؟

AMIR_TO
17-03-2012, 23:21
جواد جان میشه خون منو یک کار کنی کسی جز من توش تغییر ایجاد نکنه؟
خونه من کنار خونه ناروتو ست همون که دورش حصار داره

p30 arman
18-03-2012, 00:40
اره میشه اکثرا خونشون رو ثبت کردن
دوستان امروز من دوباره spaw زدم ایندفه عنکبوت غار بود که هر دوشون نابود شدن برید حال کنید! ( 4 تا الماسم پیدا کردم)

AMIR_TO
18-03-2012, 00:44
دفعه بعد منو هم ببر لطفا
حوصلم سررفته

AMIR_TO
18-03-2012, 00:56
یک spawner رو زدم
ولی وسط جنگل بود

p30 arman
18-03-2012, 01:05
چی بود توش؟

AMIR_TO
18-03-2012, 01:30
عنکبوت!!!!

soha is the beSt
18-03-2012, 05:38
سرور رو کسی ران میکنه یا دایمی هستش؟

shahabaliboys
18-03-2012, 10:59
دائمی هست
رو vps هست

p30 arman
18-03-2012, 12:17
ترکیده سرور؟ من نمیتونم کانکت شم

Babri_ch
18-03-2012, 12:46
نمیاد که

Pure Energy
18-03-2012, 12:56
نمیاد که

بازی از کجا دانلود کردی؟

p30 arman
18-03-2012, 13:05
دوستان خبر خوب نتونستم دووم بیارمیه سر به فیس بوک بزنید!! بدون هیتلر شکن

AMIR_TO
18-03-2012, 13:10
هیلتره!!!!!

p30 arman
18-03-2012, 13:15
برای من نیتس!!! خخخخخخخ هیچی هیتلر نیست هیچی هم ندارم که هیتلر شکن باشه !

Iloveu-ALL
18-03-2012, 13:42
كمك كمك كنييييييييييييييييييييييي يييييد!!!!‌ ر...ه شدم! نمي تونم سايت باز كنم يا لينكي رو باز كنم بعضي لينك هارو كه مي تونم بايد 20 بار روش كليك كنم تا بياد حالا هم كه عكس هارو بالا نمياره تو يه سايتي مي رم عكس نداره -- من يه بار از tor . pr0xy استفاده كردم و به اين آدرس Tools >> options >> advanced >> network >> setting و گزينه ي چهارم زدم بعد اون ها رو تغيير دادم ( اين ها رو تو help همون pr0xy نوشته بود) بعد اين كه نصب كردم رفتم داخلش بعد كه از pr0xy اومدم بيرون ر...ده... شد سيستم .بعد كه مي زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ... و اون هم شيلتر بود (با اينكه Tools >> options >> advanced >> network >> setting گزينه ي no pr0xy رو زدم بازم خرابه!!!‌ كمك!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

p30 arman
18-03-2012, 14:16
من که نفهمیدم چی گفتی ! ولی اینجا هم تاپیک بازیه نه مشکلات سیستم برو توی فروم خودش درستش کن

Babri_ch
18-03-2012, 18:50
lمن از کجا بازی رو دانلود کنم ؟!
-----------------------------------
دانلود کردم

Pure Energy
19-03-2012, 10:20
lمن از کجا بازی رو دانلود کنم ؟!
-----------------------------------
دانلود کردم

مطابق پست اول پیش بری همه چی ردیفه :46:

p30 arman
19-03-2012, 14:32
اول خودتون اعتراف کنید کی اومده گاو و گوسفندای منو کشته؟

AMIR_TO
19-03-2012, 15:38
+کی گندم های منو له کرده؟

Xx Hossein xX
19-03-2012, 15:39
بچه ها من هیچ کامندی نمیتونم بزنم، لاگین هم نمیشه به سرور. چه کنم؟!
help/ هم کار نمیکنه.
داوود هم این مشکل رو داره. :31:

p30 arman
19-03-2012, 17:21
اول باید رجستر کنید بد لاگاین توی صفحه اول هست

rezausa2020
19-03-2012, 17:27
سلام من دارم بازی رو دانلود میکنم
20دقیقه دیگه دانلود میشه حالا یه سوال داشتم
این سروری که تو صفحه ی اول هست کار میکنه؟
هنوز فعاله؟ دائمی هست؟ تا کی هست؟ :دی
ممنون