PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فولدربندی اصولی فایل‌ها برای دسترسی آسان‌تر

Memonex
08-03-2012, 21:59
با سلام خدمت دوستان عزیز،

این مسئله‌ای که من باهاش درگیرم مشکلی از سوی ویندوز نیست. بزارید براتون توضیح بدم. من از اون زمانی که ویندوز رو نصب کردم هر فایلی از اینترنت دوست داشتم گرفتم خلاصه الان کل هارد شده مخزنی از فایلهای مختلف. من نمیدونم الان چطوری باید اونا رو مدیریت کنم. این مشکل رو همیشه داشتم. میخوام از اول بشینم فولدربندی کنم فایلهام رو ولی نمیدونم چه روشی اصولی هست. مثلا کدوم فایلها باید برند تو یک پوشه که بعدا خواستم بهشون دسترسی پیدا کنم راحت باشم. کدوم فایلها رو بندازم دور. چیا رو بزنم رو سی دی و ... در واقع یک لیست دایرکتوری میخوام تشکیل بدم از فایلهایی که دارم. خیلی فایلهای به درد نخور هم هست اگه بخوام هارد رو تمیز کنم فکر میکنم یه دو سه ماهی طول میکشه.

لطفا یه راهکاری ارائه بدید من چطوری این حجم از فایلها رو بتونم سریع مدیریت کنم و فولدربندی اونها رو انجام بدم. میخوام ویندوز عوض کنم ولی کلی فایل تو درایو ویندوز هست اصلا نمیدونم چی به چی شده. هر فایلی یه گوشه ذخیره شده. سیستم خلاصه نمیتونه نفس بکشه خودم هم وقتی ازش استفاده میکنم حالم به هم میخوره.

برای درک بهتر این موضوع خونه ای رو در نظر بگیرید که هر وسیله‌ای یه گوشه افتاده. من نیازمند یه گردگیری اساسی تو سیستم هستم. ممنون میشم کمکم کنید. الان دو سه سالی میشه مشکل فولدربندی رو دارم.

با تشکر...