PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب برنامه ها در ویندوز 8

amir.7
07-03-2012, 21:03
با سلام خدمت دوستان

با توجه به تازه بودن ویندوز 8 و عدم سازگاری اون با بعضی از نرم افزارها این تاپیک ایجاد شد تا اگه دوستان مشکلی

داشتند اینجا مطرح کنند

خب اولین مشکل خود من با برنامه اولترا ایزو هستش که اتفاقا زیاد هم باهاش کار میکنم ، حالا میخواستم که اگه

دوستان در این زمینه تجربه ای دارن لطفا راهنمایی بفرمایند

همونطور که در تصویر زیر هم مشخص هستش شکل فایلهای ایزو تغییر کرده و در راست کلیک هم آیکون اون نیستش

اما در اپن ویت هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinkia
08-03-2012, 02:59
من نصب کردم پیغام اپدیت Microsoft .NET Framework میاد اوک کردم اپدیت نمیشه تمام ورژنها رو امتحان کردم , دوستان اطلاعی دارند

مرسی

Pooryia_khan
08-03-2012, 09:15
من نصب کردم پیغام اپدیت Microsoft .NET Framework میاد اوک کردم اپدیت نمیشه تمام ورژنها رو امتحان کردم , دوستان اطلاعی دارند

مرسی

با سلام
دوست عزیز می تونید از این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید.

amir.7
09-03-2012, 11:47
خب اولین مشکل خود من با برنامه اولترا ایزو هستش که اتفاقا زیاد هم باهاش کار میکنم ، حالا میخواستم که اگه

دوستان در این زمینه تجربه ای دارن لطفا راهنمایی بفرمایند
سلام

دوستان من در چند روز گذشته بدنبال برنامه ای برای جایگزین کردن نرم افزار اولترا روی ویندوز 8 بودم چون نیاز به این برنامه داشتم و

بالاخره موفق به پیدا کردن نرم افزاری شدم که روی ویندوز 8 64 بیت نصب میشه و تمام امکانات خودش رو ارائه میکنه

اسم این نرم افزار PowerISO.5.0 هستش که نه تنها امکاناتش از اولترا کمتر نیست بلکه در بعضی قسمتها بیشتر هم هست

امیدوارم این تجربه برای دوستانی که مثل خود من این مشکل رو دارن مفید باشه

fayyaz
09-03-2012, 21:08
چرا آنتی ویروس کسپر روی 8 نصب نمیشه

همش ارور میده

لطفا راهنمایی کنید

amir.7
09-03-2012, 22:57
چرا آنتی ویروس کسپر روی 8 نصب نمیشه

همش ارور میده

لطفا راهنمایی کنید

سلام

دوست من فعلا باید بیخیال کاسپر بشی چون این نسخه از ویندوز 8 با کاسپر ناسازگار هستش

این صفحه رو یه نگاه بنداز

amir.7
28-03-2012, 01:16
سلام

خب دوستان یه خبر خیلی خوب برای علاقمندان کاسپر

Kaspersky PURE 2.0 ورژن جدید این نرم افزار هستش که به تازگی لابراتوار کاسپرسکی اون رو برای دانلود در وب سایتش قرار داده که

دوست بسیار عزیزم AMIR.KIK زحمت معرفی اون رو توی فروم کشیدند

این محصول دارای رابط کاربری خیلی خوبی هستش و نکته جالب اینجاست که روی ویندوز 8 نصب میشه و خیلی خوب هم کار میکنه

دوستان میتونن این محصول امنیتی رو از آدرس زیر که دوست خوبمون امیرجان زحمت کشیدن و لینکش رو هم مستقیم کردن دانلود کنن

این هم سایت کاسپر که البته لینک بالا هم از سایت کاسپر هستش

با تشکر مجدد از دوست خوبم امیر :11:

The Pro
07-04-2012, 10:29
درود
شاید جای سوالم اینجا نباشه...
من از برنامه proxifier استفاده میکنم. ولی ظاهرا برنامه هایی مانند store و weather از پروککسی استفاده نمیکنه و مستقیم وصل میشه.
آیا راهی هست کاری کنیم با پروک سی وصل بشن؟
ممنونم

zeus_1
07-04-2012, 23:26
دوستان من یه مدتیه از ویندوز8 بتا استفاده می کنم
یه مشکلی داخل آفیس دارم
اینکه شرتکاتهای کیبورد هیچ کدوم کار نمی کنن
Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+V
و شرتکاتهای دیگه... هیچ کدوم کار نمی کنن
هم آفیس 2007 و هم 2010 رو تست کردم
این مشکل رو هم فقط داخل آفیس دارم و بقیه محیط های ویندوز مشکلی ندارم

iMan.xP
08-04-2012, 20:13
دوستان من یه مدتیه از ویندوز8 بتا استفاده می کنم
یه مشکلی داخل آفیس دارم
اینکه شرتکاتهای کیبورد هیچ کدوم کار نمی کنن
Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+V
و شرتکاتهای دیگه... هیچ کدوم کار نمی کنن
هم آفیس 2007 و هم 2010 رو تست کردم
این مشکل رو هم فقط داخل آفیس دارم و بقیه محیط های ویندوز مشکلی ندارم

شما windows 8 consumer preview رو نصب کن هیچ مشکلی نداره من الان افیس 2010 روش دارم عالی کار میکنه بدون هیچ باگی :11:

zeus_1
08-04-2012, 20:20
شما windows 8 consumer preview رو نصب کن هیچ مشکلی نداره من الان افیس 2010 روش دارم عالی کار میکنه بدون هیچ باگی :11:

همین نسخه رو نصب کردم
آپدیت هم براش چند تایی اومده، گرفتم
مشکل خاصی نداشتم تا حالا... فقط همین شرتکاتهای داخل آفیس کار نمی کنه... در واقع داخل word کار نمی کنه
چون همین الان Excel رو تست کردم، کار می کنه
با عوض کردن آفیس هم درست نشد

iMan.xP
08-04-2012, 20:33
همین نسخه رو نصب کردم
مشکل خاصی نداشتم تا حالا... فقط همین شرتکاتهای داخل آفیس کار نمی کنه... در واقع داخل word کار نمی کنه

درسته نباید مستقیم ورد رو باز کنی باید ابتدا روی جایی که میخوای فایل ورد درست کنی راست کلیک کرده و سپس new microsoft word document رو انتخاب کنی حالا اگر این فایل رو باز کنی همه short cut ها کار میکنه :11:

Dew Drop
09-04-2012, 08:07
همین نسخه رو نصب کردم

نرم افزاری که افزونه ای برای ورد اضافه کنه نصب نکردید؟
مثل دیکشنری یا PDF Creator ها ؟
تو Run بنویسید winword.exe /a,ببینید باز هم این مشکل هست؟!

zeus_1
10-04-2012, 02:29
با هیچ کدوم از روش هایی که گفتید نشد
پلاگین خاصی هم نصب ندارم...به مراتب برنامه هایی که روی ویندوز7 نصب دارم، بیشتره.... ولی اونجا این مشکل رو ندارم
دیگه ظاهرا باید اینجوری باهاش سر کنم

G G Game
22-05-2012, 02:04
مشکل دات نت فریم ورک سه و نیم را چیکار کنیم که هی برای نصب بعشی برنامه ها میخواد؟:9:

nourooz
14-06-2012, 14:12
این لینک برا net. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان این مشکل اتصال مسنجر را چیکار کنیم

maryam.raz
24-07-2013, 14:26
دوستان من avast نصب کردم ولی موقع نصب کرک ارور با پسوند dll میده
مربوط به درایورهاست یا مشکل جای دیگه است؟
در ضمن درایور بلوتوثم نصب نمیشه

hoji69
23-08-2013, 17:20
اپدیت نبودن درایور ها گاهی باعث نا هماهنگی بین سخت افزار و نرم افزار می شود برای رفع این مشکلات می تونید به driversforwin8.blogfa.com مراجعه کنید و تا 2013 اپدیت بشید به همین راحتی مشکلات بیشتر نرم افزار ها حل می شود

SHAB.HEJRAN
05-10-2013, 22:14
سلام من یه مشکل بزرگ دارم من ویندوز 8 چند ورزن و مدل مختلف(منظورم وین های مختلف)رو رو سیستمم نصب کردم اما تو وین من تا 2تا ریست موزیک پلیر سالمه اما بعد ریست میگه باید آپدیت بشه از اون جایی که استور وین 8 قطعه من بدون پلیر تونر ویندوزم..............در ضمن من از ویندوزی استفاده میکنم که دوستم هم نصب کرده تو سیستم اون راحت کار میکنه حدس خودم اینکه از نرم افزارامه اما هر کار کردم حل نشد کمک کنید لطفا........shab.hejran@yahoo.com

123list
05-10-2013, 22:20
با سلام مشکلی که من دارم اینکه هیچ برنامه رو نمیتونم توی ویندوز 8.1 انیستال کنم

star.rain2012
25-11-2013, 21:56
چرا آفیس 2007 . 2010 رو 8.1 پرو نصب نمیشه کسی راه حل نداره د؟:n03:

harfeyar
19-03-2014, 19:05
سلام دوستان!
نرم افزار Jalali Calendar نسخه 1.4 هم در ویندوز 8 این ارور رو میذه:Jalali Calendar is not allowed to run on WinNTx

Setup Aborted!
کمک کنید چطوری درستش کنم!!!!!!!!!!!!!!!