PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیپد رو بفروشم تبلت با قابلیت مکالمه بگیرم؟

becareful
06-03-2012, 23:21
سلام عزیزان
بنده یه چند ماهیه ipad 2 32gb wifi دارم تنها چیزیش که اذیتم میکنه گوشی نیست:31: حتی اگه 3g باشه باز sms دادن و مکالمه باش بهتر میشه که نداره بازم. تجربه استفاده از آیفوت آیپاد هم داشتم و همه کاراش رو خودم میکنم. اینه که توی فکر افتادم p6200 galaxy tab plus بخرم 950 تومن. ضمن اینکه شنیدم اندروید 3.2 ش خیلی پیش پا افتاده و پر باگ هست و برنامه هم براش زیاد نیست حالا نظر شما چیه؟

sourena
06-03-2012, 23:32
دوستم یه برنامه خریده 20 دلار ... با استفاده از هندزفری بلوتوثی ، امکانات گوشی رو به تب لتش اضافه کرده ! برو ببین چیه برنامش !

من دسترسی ندارم به دوستم

becareful
07-03-2012, 09:36
دوستم یه برنامه خریده 20 دلار ... با استفاده از هندزفری بلوتوثی ، امکانات گوشی رو به تب لتش اضافه کرده ! برو ببین چیه برنامش !

من دسترسی ندارم به دوستم
خوب اون که فقط برای آیپد 1 جواب میده اسمش phone it ipad هست . نمیدونم همین منظورتونه یا نه. قابلیت اس ام اس و مکالمه رو اضافه میکنه خیلی حرفه ای نیست ولی خوبه.

hasanmotori
07-03-2012, 10:55
به نظرم صبر کن galaxy note 10.1 یا galaxy tab 2 10.1 بیاد که همه چیزشون از آیپد بهتره و اندروید 4 روشونه دیگه باگم نداره خیالت راحته دو تاشونم قابلیت مکالمه دارن

sourena
07-03-2012, 11:46
خوب اون که فقط برای آیپد 1 جواب میده اسمش phone it ipad هست . نمیدونم همین منظورتونه یا نه. قابلیت اس ام اس و مکالمه رو اضافه میکنه خیلی حرفه ای نیست ولی خوبه.

نه عزیزم ... Ipad 2 داره دوست من :46:

hasanmotori
07-03-2012, 12:50
نه عزیزم ... Ipad 2 داره دوست من :46:

به هر حال آیپد دوستمون wifi هست و با برنامه هم نمیشه کاریش کرد

becareful
10-03-2012, 00:26
آره wifi هست ولی این برنامه نمیدونم چیه که دوستمون میگه اگه باشه میفروشم 3جی میگیرم. ؟ واقعا با این وضعیت دلار نمیدونم چیکار کنم دانشگاه هم که میرم حوصله ندارم تبلتو وردارم ببرم اونجا.

sourena
10-03-2012, 01:11
به هر حال آیپد دوستمون wifi هست و با برنامه هم نمیشه کاریش کرد

متاسفانه اطلاعاتم در رابطه با محصولات اپل به شدت پایینه! فقط دست اینو اون میبینم و سوال میکنم :46:

آره wifi هست ولی این برنامه نمیدونم چیه که دوستمون میگه اگه باشه میفروشم 3جی میگیرم. ؟ واقعا با این وضعیت دلار نمیدونم چیکار کنم دانشگاه هم که میرم حوصله ندارم تبلتو وردارم ببرم اونجا.

من آمار برنامه رو فردا برات میگیرم ... شما به من فردا شب یه پیغام خصوصی بزن یاداوری کن :11:

dash_mehdi
10-03-2012, 02:04
سلام عزیزان
بنده یه چند ماهیه ipad 2 32gb wifi دارم تنها چیزیش که اذیتم میکنه گوشی نیست:31: حتی اگه 3g باشه باز sms دادن و مکالمه باش بهتر میشه که نداره بازم. تجربه استفاده از آیفوت آیپاد هم داشتم و همه کاراش رو خودم میکنم. اینه که توی فکر افتادم p6200 galaxy tab plus بخرم 950 تومن. ضمن اینکه شنیدم اندروید 3.2 ش خیلی پیش پا افتاده و پر باگ هست و برنامه هم براش زیاد نیست حالا نظر شما چیه؟

دوست عزیز هر کاری میکنی فقط ایپد رو عوض نکنی بری گلکسی تب بگیری
خدا وکیلی یه 2 ماهی میشه دارمش (galaxy tab 10.1'' 3g wifi) با توجه به این که با ایپد کاکردم ازش راضی نیستم.
همش تو هنگه
سرعت که نصف ایپد و ...
اخه یه لحضه فکر کن اون تبلت رو بیاری کنار گوشت برای مکالمه
هندزفری هم که همیشه در دسرس نیست و اگر همیشه هم بلوتوثت روشن باشه تا 20 درصد شارژ بیشتر می خوره.
منم به نرم افزاری که میشه از طریق اون امکان مکالمه صوتی درست کرد با گلکسی تب رو فکر کردم اما واقعا تبلت نیازی به امکان برقراری تماس صوتی نداره اونم چیز به این بزرگی!

becareful
10-03-2012, 23:55
دوست عزیز هر کاری میکنی فقط ایپد رو عوض نکنی بری گلکسی تب بگیری
خدا وکیلی یه 2 ماهی میشه دارمش (galaxy tab 10.1'' 3g wifi) با توجه به این که با ایپد کاکردم ازش راضی نیستم.
همش تو هنگه
سرعت که نصف ایپد و ...
اخه یه لحضه فکر کن اون تبلت رو بیاری کنار گوشت برای مکالمه
هندزفری هم که همیشه در دسرس نیست و اگر همیشه هم بلوتوثت روشن باشه تا 20 درصد شارژ بیشتر می خوره.
منم به نرم افزاری که میشه از طریق اون امکان مکالمه صوتی درست کرد با گلکسی تب رو فکر کردم اما واقعا تبلت نیازی به امکان برقراری تماس صوتی نداره اونم چیز به این بزرگی!
به نظرم نخرم پس! خودم تا یه حدودی میدونستم اینارو ولی به نظرم رایم رو زدی همینو نگه دارم. آخه خسته شدم از سینک کردن و دانلود کردن با اینستالوس هم که vpn می خاد mediafire رو هم که نتها سرور بود بستن.اس ام اس هم نمیتونم باش بدم زد زیر دلم بفروشم گوشی تبلتی بگیرم اونم همین گلکسی که شمارو به شکوه وا داشته . مرسی داری.

متاسفانه اطلاعاتم در رابطه با محصولات اپل به شدت پایینه! فقط دست اینو اون میبینم و سوال میکنم :46:

من آمار برنامه رو فردا برات میگیرم ... شما به من فردا شب یه پیغام خصوصی بزن یاداوری کن :11:
چشم...

dash_mehdi
11-03-2012, 01:30
به نظرم نخرم پس! خودم تا یه حدودی میدونستم اینارو ولی به نظرم رایم رو زدی همینو نگه دارم. آخه خسته شدم از سینک کردن و دانلود کردن با اینستالوس هم که vpn می خاد mediafire رو هم که نتها سرور بود بستن.اس ام اس هم نمیتونم باش بدم زد زیر دلم بفروشم گوشی تبلتی بگیرم اونم همین گلکسی که شمارو به شکوه وا داشته . مرسی داری.

اره خداییش گلکسی تب خیلی کم داره نسبت به ایپد2

ولی اگه می خوای همه چیزو یکجا با هم داشته باشه میتونی به گلکسی نوت هم فکر کنی که فونبلت فوق العاده ای هست.

becareful
11-03-2012, 09:58
اره خداییش گلکسی تب خیلی کم داره نسبت به ایپد2

ولی اگه می خوای همه چیزو یکجا با هم داشته باشه میتونی به گلکسی نوت هم فکر کنی که فونبلت فوق العاده ای هست.
خوب اون هم بالاخره اندرویده ... باگ و ... و فقر نرم افزاری اینا چی؟

saze
11-03-2012, 14:41
خوب اون هم بالاخره اندرویده ... باگ و ... و فقر نرم افزاری اینا چی؟
آندروید نسبت به آیفون ساپورت نرم افزاریش بهتره

emadpumad
26-03-2012, 23:27
آندروید نسبت به آیفون ساپورت نرم افزاریش بهتره

شما طبق کدام استدلال فرمودید که اندروید نسبت به آیفون ساپورت نرم افزاریش بهتره ؟؟؟
جالبه بدونید اندروید اسم سیستم عامل شرکت گوگل هست و آیفون اسم یک گوشی موبایل و مقایسه کردن این دو با هم ممکنه ؟!؟'

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

emadpumad
27-03-2012, 18:05
خیر آیپدتون رو نفروشید چونکه یه برنامه ای هست برای آیپد به قیمت ۲۰ دلار به اسم phone it pad آیپد رو تبدیل میکنه به گوشیه موبایل

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk