PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین خرید این دو مدل منو راهنمایی کنید

bzt
06-03-2012, 13:33
دوستان بنده برای مادربزرگم میخوان بخرم بین دو مدل پلاسمای سامسونگ 43d455 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran%2Fconsumer%2Ftv-audio-video%2Ftv%2Fplasma-tv%2FPS43D450A2MSHD) و ال سی دی 40d585 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran%2Fconsumer%2Ftv-audio-video%2Ftv%2Flcd-tv%2FLA40D550K7MSHD) موندم که کدومو انتخاب کنم

از یه طرف پلاسما 600 هرتز هست در مقابل ال سی دی 50 هرتزی و از یه طرف قیمت پایین این پلاسما (970 تومن) منو به شک انداخته که نکنه کیفیتش پایین باشه که قیمتش پایینه

پلاسماش اچ دی هست وال سی دی فول اچ دی که اینا اصلآ وسم مهم نیستش فقط کیفیت تصویر مهم هست

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید که بین این دو مدل کدومو انتخاب کنم

AMIRHJ
06-03-2012, 19:15
انتخاب بین این دو تا رو باید بری چشمی ببینی ، بخری

پلاسمای معمولی قیمتش همینه ، کمتر هم میتونی از برند الجی تهیه کنی با همین مشخصات

اما تو این رنج (یک میلیون) میتونی سراغ ال ای دی های مادیران هم بری که از هر دوی اینها بهتر و جدیدتره پنل 120 هرتز دارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ig ikala.com/?Page=List&Products=TV&KJU=64&tv_type=LED

یه مدل ال سی دی 660 ال جی هم بعضی فروشنده هااز قدیم دارن که میتونی 1200 تهیه کنی که پنلش 200 هرتزه (البته قدیمیه و دیگه تولید نمیشه)

به نظرم مادیران (سری ایکس ویژن) محصولات بهتری تو این رنج قیمتی خواهد داشت

hamid_IT63
07-03-2012, 16:09
دوستان بنده برای مادربزرگم میخوان بخرم بین دو مدل پلاسمای سامسونگ 43d455 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran%2Fconsumer%2Ftv-audio-video%2Ftv%2Fplasma-tv%2FPS43D450A2MSHD) و ال سی دی 40d585 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iran%2Fconsumer%2Ftv-audio-video%2Ftv%2Flcd-tv%2FLA40D550K7MSHD) موندم که کدومو انتخاب کنم

از یه طرف پلاسما 600 هرتز هست در مقابل ال سی دی 50 هرتزی و از یه طرف قیمت پایین این پلاسما (970 تومن) منو به شک انداخته که نکنه کیفیتش پایین باشه که قیمتش پایینه

پلاسماش اچ دی هست وال سی دی فول اچ دی که اینا اصلآ وسم مهم نیستش فقط کیفیت تصویر مهم هست

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید که بین این دو مدل کدومو انتخاب کنم

حتما" کیفیت تصویر مدل LE-40IMP9E xvision رو از نزدیک برو ببین . led tv هست و قیمتش 990 تومنه و دارای گیرنده دیجیتال داخلی هم هست . گارانتیش هم معتبره (مادیران هست ) و اینکه به نظر من tv های ایکس ویژن از نظر کیفیت تصویر واقعا" با خیلی از برندها برابری میکنن ولی قیمتشون خیلییی مناسبتره .
مشخصات :
goo.gl/07CHp

CLP
07-03-2012, 16:36
حتما" کیفیت تصویر مدل LE-40IMP9E xvision رو از نزدیک برو ببین . led tv هست و قیمتش 990 تومنه و دارای گیرنده دیجیتال داخلی هم هست . گارانتیش هم معتبره (مادیران هست ) و اینکه به نظر من tv های ایکس ویژن از نظر کیفیت تصویر واقعا" با خیلی از برندها برابری میکنن ولی قیمتشون خیلییی مناسبتره .
مشخصات :
goo.gl/07CHp

با نظر hamid_IT63 موافقم چون پنل های تصویر ایکس ویژن چند وقتی هست که کیفیتش خوب شده و نسبت به پولی که هزینه میکنی ارزشش رو داره.