PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قفل شدن عکس در فتو شاپ

J A V I D
06-07-2006, 00:30
سلام
من خیلی وقت نیست زدم تو کار فتو شاپ به دلایلی هم دوتا فتو شاپ نصب کردم یکی فتوشاپ سی اس دو با فتوشاپ سی اس یک

الان دو روزه نمی دونم چرا هر عکسی که باز می کنم قفله و هیچ ویرایشی نمی تونم رو تصویر اعمال کنم تو قسمت لایه ها هم عکس اصلی رو که نشون داده می شه قفله و قفلشم باز نمی شه به دادم برسید.

حتی فایل هایی که قبلا ویرایش کردم و به صورت پی اس دی ذخیره کردم عکس اصلی رو قفل کرده ولی لایه های دیگه بازن

این مشکل رو تو هر دو تا برنامه فتوشاپ دارم لطفا کمک کنید گناه دارم
:sad:

ali.pb
06-07-2006, 00:55
عزیز من الان 4 ، 5 ساله دارم با فتو شاپ کار می کنم هنوز به این مشکل برنخوردم.....!
می خواهی دوباره نصب کن.... شاید مشکل برطرف بشه...

J A V I D
06-07-2006, 10:58
عزیز من الان 4 ، 5 ساله دارم با فتو شاپ کار می کنم هنوز به این مشکل برنخوردم.....!
می خواهی دوباره نصب کن.... شاید مشکل برطرف بشه...

منم یه ساله دارم با فتوشاپ کار می کنم تا حالا به همچین مشکلی بر نخورده بودم ولی حالا برخورد کردم !

دورباره نصبم کردم هیچ فرقی نکرده کسی راه دیگه ای سراغ نداره ؟!؟
:sad:

Elfin-D
06-07-2006, 11:27
سلام
عکس شما گیف هست
باید مود اون رو به rgb تبدیل کنید
مرسی

J A V I D
06-07-2006, 11:43
سلام
عکس شما گیف هست
باید مود اون رو به rgb تبدیل کنید
مرسی

من فقط با عکس های گیف این مشکل رو ندارم هر عکسی که باز می کنم این مشکل رو داره مود ها هم عوض کردم ولی بازم جواب نداد

ممنون ازشما

کسی راه دیگه ای داره؟!؟ یا بشینم ویندوز عوض کنم شاید درست شد!

rb97
06-07-2006, 11:50
اینطوریشو دیگه ندیده بودیم

Elfin-D
06-07-2006, 11:56
ببینید
اون ابزارها اکثرا فقط با مود rgb کار میکنن
شما بعد از اینکه یک عکس رو باز کردید اول مود رو چک کنید و بعدا دست به کار بشید

jasmin
06-07-2006, 22:11
دوستان من با فوتوشاپ 7 كار ميكنم
و تقريبا همين مشكلو دارم
مدتهاست كه هر عكسي با هر فورمتي كه در فوتوشاپ باز ميكنم لايه ي background اون قفله
اينم بگم كه حتي رو مود RGB گذاشتم ولي بازهم همون صورته
نميدونم مشكلش از كجاست و چطوري حل ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.pb
06-07-2006, 23:16
لایه بک گروند که معمولا قفله...
برای حل این مشکل فقط کافیه توی پالت لایر روی لایه بک گروند دابل کلیک کنید و در کادری که باز میشه روی دکمه ok کلیک کنید...

J A V I D
06-07-2006, 23:36
برای حل این مشکل فقط کافیه توی پالت لایر روی لایه بک گروند دابل کلیک کنید و در کادری که باز میشه روی دکمه ok کلیک کنید...

ممنون جواب داد البته قبلا نا همیشه لایه بک گراند باز بود !! اگه دلیل قفل شدن بک گراندو می دونید هم بگید لطفا
بازم ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/search.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/aiw/tomato.gif

jasmin
07-07-2006, 00:13

آقا دم شما گرم
جواب داد راه حلت
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.pb
08-07-2006, 10:02
خواهش میشه عزیز.....

کاوه رسولی
13-07-2006, 18:31
منهم يه بار اين مشكل را داشتم ولي با عوض كردن فتوشاپ مشكل نصب شد نصب بعضي از برنامه ها و درايور ها اين مشكل را درست مي كنه مخصوصا نصب اسكنر اونهم قسمت twin :puke: