PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوییچ به خروجی VGA با ورود فیش هدفون!

میلاد صبح خیز
05-03-2012, 23:12
سلام دوستان!
من وقتی می‌خوام فیلم نگاه کنم مانیتور CRT رو به خروجی VGA لپ تاپ وصل می‌کنم!
وقتی کابل رو که وصل می‌کتم، بدون اینکه با دگمه‌های Fn+F7 یا Win+P تصویر رو به VGA سوییچ کرده باشم، وقتی فیش ۳.۵ میلیمتری هدفون رو وصل می‌کنم، خود به خود تضویر سوییچ میشه رو مانیتور CRT!

faraname
06-03-2012, 00:47
سلام دوستان!
من وقتی می‌خوام فیلم نگاه کنم مانیتور CRT رو به خروجی VGA لپ تاپ وصل می‌کنم!
وقتی کابل رو که وصل می‌کتم، بدون اینکه با دگمه‌های Fn+F7 یا Win+P تصویر رو به VGA سوییچ کرده باشم، وقتی فیش ۳.۵ میلیمتری هدفون رو وصل می‌کنم، خود به خود تضویر سوییچ میشه رو مانیتور CRT!

خب الان مشکل شما چیه دقیقا ؟ لطفا سوالتون رو واضح تر مطرح کنید .

میلاد صبح خیز
06-03-2012, 00:49
از این واضح‌تر؟ ;)
میگم که وقتی هدفون رو به لپتاپ وصل میکنم، تصوبر از lcd سويچ میشه به خروجی VGA!

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

از این واضح‌تر؟ ;)

faraname
06-03-2012, 07:54
از این واضح‌تر؟ ;)

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

از این واضح‌تر؟ ;)

در مورد سوئیچ تصویر از LCD به VGA ربطی به وصل کردن یا عدم وصل کردن هدفون نداره . واسه من به محض اینکه خروجی VGA لپ تاپ رو به هر مانیتوری چه cRT و چه LED وصل می کنم , تصویر سوئیچ میشه روی نمایش گر جدید . این حالت قبل از اینکه وارد ویندوز هم بشم اتفاق می افته . یعنی حتی می تونم لوگو ویندوز موقع لود شدن رو ببینم . خلاصه اینکه نمایش تصویر بر روی مانیتور جدید الزما نیاز به دستور از توی ویندوز نداره . الا در مورد شرایطی خاص مثل استفاده از حالت eXTENDED که حسابش فرق داره . اینکه شما فکر می کنید اتصال هدفون باعث سوئیچ تصویر میشه تنها یک دلیل می تونه داشته باشه . چون اتصال تجهیزات جانبی به ویندوز همواره با الارم درون ویندوز همراه هست , ممکنه به علت قابلیت PLUG & PLAY در ویندوز , فرمانی از ویندوز به خروجی تصویرتون صادر بشه که باعث چنین حالتی بشه . یک جورایی مثل قابلیت RING WAKE UP مادربورد ها .راه حل منطقی اش اینه که برای غیر فعال کردن این حالت باید به تنظیمات کارت صوت لپ تاپ تون برید و از اونجا تغییرات لازم رو اعمال کنید . البته لازمه باز هم عنوان کنم این حالتی که شما باهاش مواجه شدید , اشکال نیست چون فرایند غیر عادی محسوب نمیشه و در طبقه فرایند های Autorun قرار میگیره . کاری که شما میخواهید بکنید نوعی preference محسوب میشه .