PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره از حرفه ای ها - خرید باند تا حدود 100 تومن

mahyar_k3
04-03-2012, 14:25
سلام به همه دوستان
من می خوام برای 2 تا پراید باند بگیرم. برای هر کدوم هم تا حدود 100 میخوام هزینه کنم.

پخش اولی پایونیره. مدل 6350SD:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی اون یکی یه سونیه. مدل GT490U:

حالا لطفا دوستان راهنمایی کنید که با این هزینه برای هر کدوم از این ها چه باند هایی بگیرم که ایده آل و با کیفیت بالا باشه. لطفا اگه مدلی معرفی میکنید بگید چه برتری ها و ویژگی هایی داره.
راستی این کامپوننت که میگن دقیقا چیه؟ چه فرقی داره؟ با این هزینه میشه تهیه اش کرد؟
واقعا از همتون ممنونم.

hamidR15
04-03-2012, 17:14
سلام به همه دوستان
من می خوام برای 2 تا پراید باند بگیرم. برای هر کدوم هم تا حدود 100 میخوام هزینه کنم.

پخش اولی پایونیره. مدل 6350SD:

روی اون یکی یه سونیه. مدل GT490U:

حالا لطفا دوستان راهنمایی کنید که با این هزینه برای هر کدوم از این ها چه باند هایی بگیرم که ایده آل و با کیفیت بالا باشه. لطفا اگه مدلی معرفی میکنید بگید چه برتری ها و ویژگی هایی داره.
راستی این کامپوننت که میگن دقیقا چیه؟ چه فرقی داره؟ با این هزینه میشه تهیه اش کرد؟
واقعا از همتون ممنونم.
سلام
100 تومن خيلي كمه چيزي نميشه پيشنهاد داد.
اسپيكر 9*6 يا كامپوننت يا 16Cm معمولي؟كه البته آخريه رو ميشه يه كاري كرد ولي توصيه نميكنم.:41::41::41:

mahyar_k3
05-03-2012, 09:22
آقا اول که دستت درد نکنه بابت جواب.
بعد اینکه من زیاد فنی نیستم و فرق این هایی که گفتی رو غیر از ظاهرشون نمی دونم چیه!
کلن می خوام بدونم مفید ترین و بهینه ترین حرکتی که میشه با این هزینه کرد چیه.
و اینکه اگر شما فکر می کنید که میشه با یه کم هزینه بیشتر چیز ارزشمند تری بست، ممنون میشم اونم ارائه کنید.
واقعا از شما و دیگر دوستان که وقت میزارن و راهنمایی می کنن ممنونم.

mahyar_k3
05-03-2012, 12:51
حالا که تحقیق کردم میبینم که مناسب ترین خرید با این هزینه، خرید 9*6 هست.
یکی از دوستان مدل A6974S پایونیر رو تو این رنج قیمت معرفی کرده:

به نظر شما مناسبه؟ و سوال اینکه آیا میشه اینو بدون آمپلی بست؟ اگه بشه، آیا بین بی آمپلی بستن و با آمپلی بستن خیلی فرقه ( از نظر کیفی)؟
ممنون- (این چهارمین نوشته منه ولی هنوز غیر از یه نفر، هیچکس کمکی نکرده. از بچه های پی سی ورلد بعیده! :7:

mohsenking
06-03-2012, 13:23
هر باندی رو میشه بدون آمپلی بست که در واقع شما با آمپلی خود دستکاه مچش میکنی ولی آمپ خود دستگاه خیلی کمه !
اگه بیس نمیخوای میتونب Pioneer 6965 هم برداری که خودم صداشو شنیدم نسبت به قیمتش خوبه
فکنم 110 اینا باشه
ولی صدای خوب میخوای باید آمپ ببندی+ یه باند خوب که حد اقل 350 میخوای
م

hamidR15
07-03-2012, 09:41
حالا که تحقیق کردم میبینم که مناسب ترین خرید با این هزینه، خرید 9*6 هست.
یکی از دوستان مدل A6974S پایونیر رو تو این رنج قیمت معرفی کرده:

به نظر شما مناسبه؟ و سوال اینکه آیا میشه اینو بدون آمپلی بست؟ اگه بشه، آیا بین بی آمپلی بستن و با آمپلی بستن خیلی فرقه ( از نظر کیفی)؟
ممنون- (این چهارمین نوشته منه ولی هنوز غیر از یه نفر، هیچکس کمکی نکرده. از بچه های پی سی ورلد بعیده! :7:
سلام دوست من. ممنونم از محبت شما.
با تائيد فرمايشات محسن جان به نظر من و تجربه حدود 13-14 سال تو سيستم،بهتون توصيه ميكنم كم كم و خورد خورد سيستمتون رو جمع كنيد. هزينه كردن براي يه اسپكير 100 تومني به نظر من ارزش نداره و بعد از مدت كوتاهي ازش خسته ميشي.
من خودم اولين سيستمم حدود 1.5 سال طول كشيد تا جمع شد چون واقعا دستم تنگ بود .بارها هم اين موضوع رو به دوستاني كه مثل شما هستند گفتم،ولي وقتي موزيك گوش ميدادم لذت ميبردم.وقتي هم كه فروختم روشون سود هم كردم:46:.من نه ادم پولدار هستم و نه مرفه بي درد. يه كارمند كوچولو بيش نيستم ولي براي يه سري مسائل مثل همين موزيك گوش دادن ارزش قائلم و سعي ميكنم درست تصيميم بگيرم.
كمي فكر كن بعد تصميم بگير.

mahyar_k3
08-03-2012, 11:37
بهتون توصيه ميكنم كم كم و خورد خورد سيستمتون رو جمع كنيد. هزينه كردن براي يه اسپكير 100 تومني به نظر من ارزش نداره و بعد از مدت كوتاهي ازش خسته ميشي.

بازم اول تشکر میکنم که زحمت کشیدی و پاسخ دادی.
بعد هم بگم که در حرفهای شما شکی ندارم و کاملا باهاش موافقم. منم همین تصمیم رو گرفتم که یواش یواش سیستم رو قوی تر کنم. حالا در مرحله اول با 100 هزار تومن (حالا یه کم بیشترم شد عیبی نداره) پیشنهاد میدید چه کار کنم؟

hamidR15
10-03-2012, 10:56
بازم اول تشکر میکنم که زحمت کشیدی و پاسخ دادی.
بعد هم بگم که در حرفهای شما شکی ندارم و کاملا باهاش موافقم. منم همین تصمیم رو گرفتم که یواش یواش سیستم رو قوی تر کنم. حالا در مرحله اول با 100 هزار تومن (حالا یه کم بیشترم شد عیبی نداره) پیشنهاد میدید چه کار کنم؟
سلام دوست گلم.
بهتره اكسسوري خوب تهيه كني.كابل برق،RCAو فيوز و فيوز هلدر.
مرحله بعد بيشترين بودجه رو بزار براي آمپليفاير.

sx23
10-03-2012, 11:10
دوستان من یه جفت باند کدنس zr703i دارم هدیونیت:pioneer8300
میخوام یه سیستم در حد متوسط داشته باشم
حالا بنظرتون فعلا چی اضافه کنم؟ امپیلی؟؟ ساب؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

mahyar_k3
11-03-2012, 11:31
از راهنمایی هاتون واقعا ممنونم.

دوستان من یه جفت باند کدنس zr703i دارم هدیونیت:pioneer8300
میخوام یه سیستم در حد متوسط داشته باشم
حالا بنظرتون فعلا چی اضافه کنم؟ امپیلی؟؟ ساب؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست گلم یه تاپیک جدید بزن با موضوع مرتبط تا دوستان دیگه بهتر بتونن راهنماییت کنن

gen2zsr
11-03-2012, 11:43
به نظرم 718 kenwood هم میتونه اسپیکر خوبی باشه. صداشو شنیدم خیلی خوبه نسبت به قیمتش.
حدود 120 هست الان.

alirezahonarkar
11-10-2012, 18:33
من سونی gt490u سونی رو دادم برام درست کنه حالا که رفتم بگیرم میگه تعمیر نمیشه و ای سی هم نداره و میگه نمیدونم چیکارش کردم ..
ممنون میشم که یکی کمکم کنه و بگه شماره ای سی بده
ممنون

mohamad skystar
11-10-2012, 21:43
ادامه مباحث در تاپیک مشاوره