PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا بردن سرعت انتقال فایل مودم وایرلس

idan
03-03-2012, 12:40
سلام . آقا من 2 تا سیستمو با مودم وایرلس شبکه کردم .وقتی می خوام فایلی رو shareکنم سرعت انتقال فایل خیلی پایینه. می خواستم ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش سرعت انتقال فایل ها رو بالا برد.مرسی

Traceur
03-03-2012, 15:14
فکــر نمیکنم بوسیله نرم افزار یا سخت افزار از طریق کلاینت بتونید روی سرعت کنترل داشته باشید !
چون سرعت بصورت پیش فرض در نرم افزار/سخت افزار اکانتینگ ثبت و لاگین میشه.

ولی دو نکته در نت دیدم که فکر کنم کمکتون کنه :
۱ – استفاده از فویل آلومینیوم
این روش که روشی کاربردی و بسیار آسان و در دسترس می‏باشد، با استفاده از منعکس کردن سیگنال‌های ورودی و خروجی، باعث افزایش سرعت می‏گردد. روش کار به این صورت است که یک برش از فویل آلومینیوم را به صورت مربع تو خالی در‏آورده و سپس آنرا در پشت آنتن مودم قرار می‏دهیم.
2 – موقعیت مودم
مودم وایرلس باید در موقعیتی قرار گیرد که حداکثر دریافت را بتواند داشته باشد. به این صورت که در کنج اتاق و یا در زیر زمین نباشد و ترجیحا در مکانی مانند اتاقی باز قرار گیرد. همچنین مودم بر روی زمین قرار نگیرد و ترجیحا در نقطه‏ای بالاتر از سطح زمین و حتی بالاتر از میز کار باشد. در ضمن گفته می‏شود که بهتر است مودم وایرلس به دیوار نصب گردد.

منبــع نکات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشـــی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]