PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RESTART : Game

Reza Azimy_RW
03-03-2012, 10:57
سلام دوستان
تو این مدت که نبودم داشتم رو این بازی کار میکردم
یک مرحله از بازی کاملا" تکمیل شده از نظر برنامه نویسی , لول دیزاین و ...
مدلهای داخل بازی کاملا" از خودمه به جز یه مدل درخت که جزو مدلهای یو دی کی هست که البته 2 جا هم بیشتر ازش استفاده نشده .!
ایده بازی کاملا" جدیده هیچ نمونه برداری ازبازیهای خارجی یا ... توش نمیبینید و بازیکن رو هم واقعا جذب میکنه . از نظر رده سنی میتونم بگم کلا" برای همه سنی سرگرم کننده هست .
داستان بازی :
مربوط میشه به مشکلات مسائل اجتماعی که تقریبا برای هر کسی حده اعقل یه نمونه از این مشکلات وجود داره یا داشته که تو بخش داستانی هم نمونه ایرانی وجود نداره . ولی داستان پیچیدس و باید داستان پردازی حرفه ای داشته باشه که بگیره بازیکنو تو این یه مرحله که خودم انیمیشنها , کاراکترها , میان پرده ها و ... رو زدم واقعا وقت گیر بود و با این وضعیت اصلا نمیشه داستان پردازی خوبی داشت اگه بودجه ای برسه که اون چیزی که تو ذهنمه رو بتونم پیاده کنم واقعا عالی میشه . البته برای مجوز گرفتن یه سری بخشا حتما سانسور میشه :21:
بعد از عید ایشالله میرم تبیان ببینم پشتیبانی میکنن یا نه ... نشد هم مهم نیست :دی
ایده رو هم چیزی نمیگم چون خاطره خوبی از رو کردن ایده ندارم !
در کل میدونید عادت ندارم از کارای خودم تعریف کنم اینا رو بذارید پای یه نقد ناشیانه :31:
اطلاعات فنی :

نام بازی : RESTART
انجین : UDK
مدلسازی : 3D MAX
'تکسچرینگ : Photoshop
مدت زمان ساخت : حدود 6-7 ماه
مدت زمان گیم پلی مرحله اول : 14 دقیقه

شاتها :
457494575045751

منتظر نظر دوستان هستم :10:

S.R Download
03-03-2012, 12:06
ایول به نظر میاد بازی خوبی شده زودتر لینک رو بذار !!!!!!!!!!!!!

YAHYA-PRO
03-03-2012, 12:58
این همتت منو کشته چار فرانسه:40:
عکسا که به نظر خیلی جالب میاد

الان اینجا مشکلاتی که تو عکسها دیده میشه رو بگیم ؟

alicc
03-03-2012, 13:31
بازی شما جنگی هست فکری هست بکش بکشه ماجراجوییه؟
امیدوارم موفق بشید

parvizamd
03-03-2012, 13:42
رضا می خوام روحیه بدم اساسی ...

بابا تو دیگه کی هستی دست جان مارک که رو بستی میون صدتا هوار دار بگو مال کی هستی!!!(منو با بچه باز ها اشتباه نگیر!!!)

دمت گرم فقط سر طرف مدل موهاش خیلی تو ذوق می زنه...

Reza Azimy_RW
03-03-2012, 14:11
ﻗﺮﺑﺎﻧﯿﻮ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻓﻘﻂ ﺗﮏ ﺗﮏ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻤﻢ ﻧﻘﻞ ﻗﻮﻝ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯿﻢ
ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﮕﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺳﺘﺶ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﻨﺪ ﻧﺸﻪ :ﺩﯼ
ﺍﻭﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﭼﯽ ﻧﻆ ﺑﺪﯼ ﻫﻢ ﯾﺤﯿﯽ ﺧﻮﺩﺗﻮ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﮑﻨﯽ ﺑﻬﺘﺮﻩ :ﺩﯼ ﻫﻤﯿﻤﯿﺪﻭﻡ ﭼﯿﺰﯼ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻗﺎﺑﻞ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﺭ ﮐﻞ !
ﭘﺮﻭﯾﺰ ﻫﻢ ﻣﺮﻣﻤﻨﻮﻥ ﺑﺎﺑﺖ ﺭﻭﺣﯿﻪ !
ﺳﺒﮑﺶ ﻫﻢ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺳﻮﻡ ﺷﺨﺺ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ :دی

armin_555
03-03-2012, 14:35
شاتات که باحالن فقط یه کم موهای player بد شده!:31:
به نظر من که عالیه.
یه نفری داری میسازیش؟!

Reza Azimy_RW
03-03-2012, 15:15
ﻣﻤﻨﻮﻥ . ﺍﺭﻩ ﻓﻌﻼ ﯾﻪ ﻧﻔﺮﯾﻪ ! ﻣﻮﻫﺎﺷﻮ ﺍﺭﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﺎﺭ ﮐﻢ ﺭﻭﺵ

armin_555
03-03-2012, 15:20
ولی همینشم خیلی عالی شده.
من که به زور یه مکعب با 3d max میسازم!!!!:31:

Rhodes
03-03-2012, 18:01
جوّ بازی به نظر که جالب میاد...
لینک نمیدی یکم بازی کنیم ؟:5:

Hotsun
03-03-2012, 18:14
تو عکس سمت راستیه یه Depth of field بدی چی میشه,البته Post Processingهای دیگه هم میخواد,در کل ایده های دیزاینت خوبن ولی واقعاً در تعجبم چجوری با UDK این شده,روش کار کن المان های گرافیکی رو ارتقا بده,کلاً کله کاراکتر رو جدا UV کن خوب میشه(اگه جدا UV دادی این شده باید بگم خیلی بد شده)
UDK خوراک پارتیکل افکته آتیشت رو بهتر کن,تکسچر بشکه چوبی یکم فانتزیش بیشتر از محیطه,یکم بامپ بدی به دیوارایی که بیشتر تو چشم هستن خیلی خوب میشه,Color Variation هم که ندارن چمنات(به احتمال 99 درصد انجینت ساپورت میکنه)یکم نور ماه رو کمترش کن انگار نور افکن زده,روی توی آسمون با اون همه ابر ستاره دیده نشه بهتره,یا ابرها رو بردار,یا ستاره ها رو.
اینا پیشنهادات و ایرادات دم دستی بود,درستشون کنی خیلی جلوه کار رو بهتر میکنه!!!
:46:

vernal125
03-03-2012, 19:37
ایول از شاتها معلومه که بازیش جالبه :21:

NINJA0098
04-03-2012, 18:31
قشنگه ... یه توضیح در مورد گیم پلی بده ببینیم چجوریه ....
این متریالای کرکتر و مشعل و چمن رو یه رفلکت خوب بده یا یه emmesive light نرم بده که از سادگی در بیاد ....
برای پس زمینه ی کارت (پشت دیوارا) هم یه چیزایی بزار که تا افق معلوم نباشه .... مثلا نمای یه شهر میتونه خوب باشه ...یه مقدار مه هم اگه تونستی به محیط اضافه کن یا به پلیر با فاصله اتچ کن که نمای دید یه کم شلوغ ترنشون بده ...

کارت قشنگه مثل همیشه .....:10:

silsin
04-03-2012, 20:21
همه تعریف کردن خب منم باید بیام تعریف کنم دیگه ؟ :دی ((شوخی))
ایول . عالیه . خیلی توپه . رضا تو یه دونه ای فقط یه سوال من قبلا این سکانس رو جایی ندیده بودم ؟

Reza Azimy_RW
04-03-2012, 20:45
جوّ بازی به نظر که جالب میاد...
لینک نمیدی یکم بازی کنیم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا" تا بعد :دی

تو عکس سمت راستیه یه Depth of field بدی چی میشه,البته Post Processingهای دیگه هم میخواد,در کل ایده های دیزاینت خوبن ولی واقعاً در تعجبم چجوری با UDK این شده,روش کار کن المان های گرافیکی رو ارتقا بده,کلاً کله کاراکتر رو جدا UV کن خوب میشه(اگه جدا UV دادی این شده باید بگم خیلی بد شده)
UDK خوراک پارتیکل افکته آتیشت رو بهتر کن,تکسچر بشکه چوبی یکم فانتزیش بیشتر از محیطه,یکم بامپ بدی به دیوارایی که بیشتر تو چشم هستن خیلی خوب میشه,Color Variation هم که ندارن چمنات(به احتمال 99 درصد انجینت ساپورت میکنه)یکم نور ماه رو کمترش کن انگار نور افکن زده,روی توی آسمون با اون همه ابر ستاره دیده نشه بهتره,یا ابرها رو بردار,یا ستاره ها رو.
اینا پیشنهادات و ایرادات دم دستی بود,درستشون کنی خیلی جلوه کار رو بهتر میکنه!!!
Depth Of Field که برای محیط باز اصلا مناسب نیست ... باعث میشه آسمون و ... Blur شه و نمای بدی بگیره
کاراکترو تقریبا آزمایشی اماده کردم ولی باید بگم تو UV کاراکتر زیاد حرفه ای نیستم که دقیقا" اون چیزی رو که میخام در بیارم !
دیوارها رو قبول دارم باید پارالاکسی چیزی بهش بدم ...
ولی بقیه مواردو نیازی نمیبینم وقت بزارم روش:10:

ایول از شاتها معلومه که بازیش جالبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربونت نظر لطفته :10:

حسن و حسینم که رسیدن :دی

قشنگه ... یه توضیح در مورد گیم پلی بده ببینیم چجوریه ....
این متریالای کرکتر و مشعل و چمن رو یه رفلکت خوب بده یا یه emmesive light نرم بده که از سادگی در بیاد ....
برای پس زمینه ی کارت (پشت دیوارا) هم یه چیزایی بزار که تا افق معلوم نباشه .... مثلا نمای یه شهر میتونه خوب باشه ...یه مقدار مه هم اگه تونستی به محیط اضافه کن یا به پلیر با فاصله اتچ کن که نمای دید یه کم شلوغ ترنشون بده ...

کارت قشنگه مثل همیشه .....

ممنون حسینه ولی منظورتو از اینکه چمنو رفلکت بدم نفهمیدم ؟ منظورت همون براق کردنشه ؟ اره در مورد نماهای دور یه فکرایی دارم مثل کوه و اینا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه تعریف کردن خب منم باید بیام تعریف کنم دیگه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ((شوخی))
ایول . عالیه . خیلی توپه . رضا تو یه دونه ای فقط یه سوال من قبلا این سکانس رو جایی ندیده بودم ؟

قربونت :دی
نه فقط این دیوارشو یه جای دیگه دیده بودی :21:

saeiddddd2010
05-03-2012, 16:25
بازیت خوبه ولی بزار یه حقیقت رو بهت بگم با وجود این همه بازی سوم شخص توپ خارجی که تو ایران هم خیلی ارزون فروخته میشن چرا من تو باید بیایم یه بازی درست کنیم که اگر هم وارد بازار بشه هیچ فروشی نداشته باشه بسازیم حتی خیلی از گیمر ها کار بعضی از شرکتای بزرگ ایرانی رو قبول ندارن حالا من تو دست بزاریم رو یه کار 3بعدی بهتر نیست با کار کوچیک شروع کنیم و تا وقتی که پول درست حسابی نداریم همون رو ارتقاع بدیم من حتی بازی کوچیک خودم رو که روش 5 ماه وقت گذاشتم قبول ندارم

silsin
05-03-2012, 17:05
:18: نظرت جالب بود :31: خوبه رضا بیچاره نمی خواد رسمی بازی رو بزنه :31:

saeiddddd2010
05-03-2012, 17:18
:18: نظرت جالب بود :31: خوبه رضا بیچاره نمی خواد رسمی بازی رو بزنه :31:
نه خیلی کلی گفتم

NINJA0098
06-03-2012, 11:10
حسینم که رسیدن
من هستم نظر نمیدم که ریا نشه ....:31:

ممنون حسینه ولی منظورتو از اینکه چمنو رفلکت بدم نفهمیدم ؟ منظورت همون براق کردنشه ؟ اره در مورد نماهای دور یه فکرایی دارم مثل کوه و اینا ...
یه جورایی میشه همون براق کردن ... مثلا یه بازتاب نور مصنوعی که ربطی به نور محیط نداشته باشه بهش بدی که طبیعیتر بشه ... به یه نمونه متریال بزرگ و پیچیده ی برگ آماده توی انجین نگاه کن مطمئنم متوجه میشی ..

Reza Azimy_RW
06-03-2012, 12:03
یه جورایی میشه همون براق کردن ... مثلا یه بازتاب نور مصنوعی که ربطی به نور محیط نداشته باشه بهش بدی که طبیعیتر بشه ... به یه نمونه متریال بزرگ و پیچیده ی برگ آماده توی انجین نگاه کن مطمئنم متوجه میشی .. باو میدونم چی میگی
ولی اینجوری فانتزی تره ..

Hotsun
06-03-2012, 16:41
الان بهت میگم,
یکم بد نیست از این الگو بگیری,خودم عکسش رو گرفتم,از بازی کرایسیس وارهد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به برگ هاش نگاه کن چه رفلکت خری داره :46:

در کل بچه ها بردنت تو توهم انقدر تعریف کردن,فعلاً تو همین انجمن عکس رو کن ایراداش در بیاد و بازی بهتر بشه بعد تازه برو ببین بازخوردا تو انجمنایی مثل بازی نما که هیچی از بازی سازی نمیدونن چی میگن!!!
همینجوریش مجله بازی سازی با وجود رغیب هایی مثل "عروسک گردان"و"نبرد در خلیج عدن"و غیره بهترین بازی سال رو "قتل در کوچه های طهران " معرفی کرده(مال شرکت خودمونه:31:)همه اومدن برامون حرف در میارن حالا چه برسه به اینکه بخوای یه گرافیک عادی رو نشونشون بدی.

راستی اینم عکس رو جلدش که بعداً برام حرف در نیاد که مدرک ندارم و از این حرفا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین حالاشم امیدوارم کسی نگه داری پز میدی و از این چرت و پرتا!!! :13:

اینا رو گفتم که بدونی بازیکنا خیلی بی اعتماد شدن(به خاطر بازی های آشغالی که میاد تو بازار و اسم ملی و ایرانی و غیره روشونه)پس حواست باشه میخوای بازی بدی بیرون باید یه چیزایی خاص داشته باشی,دیگه از نبرد در خلیج عدن که بهتر نمیتونی در بیاری,تازه نظرات مردم رو ببینی در مورد این بازی چه چیزایی نوشتن تازه میفهمی دنیا دست کیه.