PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Beta
25-01-2013, 00:38
چقد حساسی :n02: تنت سالم باشه ، یکیو نصب کن دیگه...
همون نورتون رو بگیر!

aylar6888
25-01-2013, 01:20
سلام
من آنتی ویروس سبک میخوام واسه لپ تاپ قوی باشه که ویروسی نشم

بالاخره انتی ویروس سبک میخوای یا قوی؟؟؟
این دو مورد در اکثر مواقع با هم تناقض دارن...مثل ماشین که دنده سنگین و قدرتیش اصلا نمیتونه با سرعت بالا هم حرکت کنه....
البته محصولاتی هستن که حد وسط این دو گزینه رو با هم دارن...شما از انتی ویروست چه توقعی داری و چجور امنیتی رو میخوای باهاش تامین کنی؟؟؟/

aylar6888
25-01-2013, 01:24
از وقتی لپتاپم رو خریدم نزدیک به سه ساله پیش از کومودو استفاده میکردم تا به امروز.خیلی خیلی راضی هستم بچه ها میدونن سیستم های دانشگاه ها پر است از انواع و اقسام ویروس ها اما من که هییییچوقت ویروسی نشدم اگر هم پولشو داشتم میخریدمش اما حیف.....:(
دوست عزیز کومودو خرید لازم نداره ...نرم افزار اینترنت سکوریتیش و انتی ویروسش و فایروالش هر سه تاشو میتونی نصب کنی چون هر سه تاش رایگانه...نسخه پولیش فقط خدمات ساپورت آنلاین داره که بدرد منو شما نمیخوره...الان 1 ماهه که ورژن 6 اونهم منتشر شده...

amirhasan.king
25-01-2013, 13:11
دوست عزیز کومودو خرید لازم نداره ...نرم افزار اینترنت سکوریتیش و انتی ویروسش و فایروالش هر سه تاشو میتونی نصب کنی چون هر سه تاش رایگانه...نسخه پولیش فقط خدمات ساپورت آنلاین داره که بدرد منو شما نمیخوره...الان 1 ماهه که ورژن 6 اونهم منتشر شده...

ورزن جدید کومودو خیلی با قدیمیش فرق کرده من نمیتونم باهاش کار کنم بلد نیستم

شما میتونی؟محیط کاربریش عوض شده

**--**
25-01-2013, 14:33
بالاخره انتی ویروس سبک میخوای یا قوی؟؟؟
این دو مورد در اکثر مواقع با هم تناقض دارن...مثل ماشین که دنده سنگین و قدرتیش اصلا نمیتونه با سرعت بالا هم حرکت کنه....
البته محصولاتی هستن که حد وسط این دو گزینه رو با هم دارن...شما از انتی ویروست چه توقعی داری و چجور امنیتی رو میخوای باهاش تامین کنی؟؟؟/

من زیاد توی اینترنت هستم میخوام که ویروسی نشم
سبک باشه

amirhasan.king
25-01-2013, 20:55
من اینترنت سکیوریتی کسپرسکی اورجینال داشتم و یه هفته هم بود که اویرا سکیوریتی نسخه رایگان رو از سایتش داشتم

امروز نرم افزار malwarebytes رو نصب کردم دیدم 32 تا پیدا کرد

میخوام بدونم این انتی ها دکورن یا واقعا کار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا باید در کنار انتی ویروس این نرم افزار هم نصب باشه

.AraMesh.
25-01-2013, 21:01
من اینترنت سکیوریتی کسپرسکی اورجینال داشتم و یه هفته هم بود که اویرا سکیوریتی نسخه رایگان رو از سایتش داشتم

ب نظرم این برمیگرده ب تنظیمات حداکثری اون آنتی ها. کاسپر رو اگه ب حداکثر میزان حفاظتیش قرار بدین نفس سیستم درنمیاد دیگه. اونوقت خبری از این میل وار ها نیست

amirhasan.king
25-01-2013, 21:14
ب نظرم این برمیگرده ب تنظیمات حداکثری اون آنتی ها. کاسپر رو اگه ب حداکثر میزان حفاظتیش قرار بدین نفس سیستم درنمیاد دیگه. اونوقت خبری از این میل وار ها نیست

چرا اتفاقا میزان حساسیت روی بالاترین درجه بود

xman681
25-01-2013, 22:52

سلام

دوست گل شما هیچ نیازی ندارید به موارد زیر :

آنتی ویروس اویرا
تنظیمات حداکثری کسپراسکای
مالوربایت کنار کسپراسکای

شما باید وقتی آنتی ویروس خود را نصب کردید ( کسپر ) دو بار سیستم خود را اسکن میکردید

شما باید اسکن دوره ای را بصورت ماهانه نیز انجام دهید

ضمنا :
تمامی مواردی که مالوربایت شناسایی میکنه را کسپر هم شناسایی میکنه و این محصول برای قرار گفتن کنار سوییت های ضعیف هست نه قوی

ضمنا شناسایی مالوربایت چی بود ؟؟؟

قرار نیست همه موارد شناسایی شده که ویروس باشند

کوکی ها
مخرب های خطر سطح پایین
Adware های معمولی
...

موفق و پیروز باشید

aylar6888
26-01-2013, 01:27
سبک باشه
سلام :
اگه زیاد تو نت هستی دنبال محصولی باش که اول فایروال قدرتمندی داشته باشه....اگه محصول رایگان و سبک و قدرتمند میخوای که سوییت کامل باشه کومودو عالیه..اما اگه میخوای لایسنس بخری باز فرق داره.اگرم انتی ویروس و فایروال از دو تا شرکت باشن واست مهم نیست اویرا فری و کومودو نظر منه...

milad_gta
26-01-2013, 02:33
سبک باشه

Nav + Comodo Fw به نظرم ترکیب قدرتمندی هست .

اگر ! اگر و بازم اگر !! خودتون خیلی مراقب هستید Eset Smart Security هم جواب گو هست و بسیار Light .

Shahroozs2
26-01-2013, 11:00
Nav + Comodo Fw به نظرم ترکیب قدرتمندی هست .

اگر ! اگر و بازم اگر !! خودتون خیلی مراقب هستید Eset Smart Security هم جواب گو هست و بسیار Light .
اره منم موافقم.eset 6خیلی قوی شده.فایروال , HIPS روی حالت تعاملی گذاشتم,از CLT سیصد گرفت.

Hidden-Hunter
26-01-2013, 11:07
اره منم موافقم.eset 6خیلی قوی شده.فایروال , HIPS روی حالت تعاملی گذاشتم,از CLT سیصد گرفت.

بحث فایروال فقط به HIPS نیست ، فایروال ESET به درد وب گردی و اینترنت نمی خوره.

Hidden-Hunter
26-01-2013, 11:12

خواستم جواب ندم ولی دیدم نمیشه ، نباید سکوت کرد !
کسپرسکی دیتابیس ان مانند دیتابیس بیتدفندر هست .
در مورد ویروسی بودن همانطور که محمد گفتند باید اپدیت و فول اسکن می کردید ، نه اینکه فقط نصب بکنید و انتظار داشته باشید کسپر ویروس بگیره ، البته در یک بازه زمانی خودش فایل های سیستم را به صورت بلادرنگ اسکن می کنه.
و اینه اویرا با کرک ها میانه خوبی نداره ، نکنه کرک ها را بجای ویروس ، شناسایی کردی؟
و اینکه نرم افزار MBAM هم با کرک ها میانه خوبی نداره و اینکه فرق این برنامه و بقیه سوییت ها این که هست دسترسی ازاد داره برای اسکن کله سیستم حتی فایل هایی که اجازه دسترسی ندارند و اسکن ریجستری.
اگر دکور بودند ، شما نصب نمی کردید.:n09: و در اخر بجای اینکه اینجا فقط پست بزنید و همش درخواست خرید و قیمت گیری سوییت ها را انجام بدهید، بهتره یکم فکر بکنید که نیاز شما چی هست و بعدا قصد خرید را اعمال کنید .و اینکه کسی با خرید یک سوییت ، کاربر Professional نخواهد شد.و نمی شود.

aylar6888
27-01-2013, 02:17
کاملا موافقم امیر جان :
مشکل دوستان اینه که هر اخطار یا کشف نرم افزار ضد مخرب خودشون رو ویروس و آلوده شدن به مخرب قلمداد میکنن که اصلا اینطور نیست....
هم بحث فالس آلارم هست هم بحث کرک و کی میکر و کی ژن و حق کپی رایت و .... که الحمدلله و بحول و قوه الهی توی سیتمهای ما ایرانیها پره ازین فایلهای کرک ....(حالا کاری ندارم که خیلی از کرکهایی که دسترسی مستقیم به نت دارن اعتمادی بهشون نیست) اما مثلا کی میکرها و کیژنها رو اگه بهشون شک دارین بعد از ساخت شماره سریال یا خودتون پاک کنین یا بذارین ضد مخرب زحمتشو بکشه...
مثلا کرکی که توی سیتمتونه رو 1 یا بیشتر مخرب میشناسه و همون کرک اگه مثلا توی فلش مموری یا بکاپی از سیستم یا فولدر نرم افزار خام اون برنامه باشه هم یکبار یا حتی با فالس شاید چندیدن بار ویروس و مخرب شناسایی بشه و بهمین سادگی چند ده ویروس (مثلا ویروس ) از توی سیستم درمیاد...
یک نکته دیگه اینکه جدا از گیر دادن به کرک مالور بایتس حتی به گرد پای کسپر و دیگر محصولات مشهور از لحاظ شناسایی نمیرسه...از یه نرم افزار 10 مگی با آپدیت زیر 10 مگ انتظار دارین که شناساییهاش مثلا از کسپر بیشتر و صحیحتر باشه؟؟؟؟؟
امیر عزیز و دیگر دوستان بارها تکرار کردن که اول و آخر ایجاد و حفظ امنیت خود ما کاربرها هستیم و انتی ویروس فقط یک وسیله ست و وسیله به دست و اراده و نوعی که ما تعیین میکنیم فقط میتونه به ما کمک کنه...
در ضمن تمام شرکتها و آگاهان این حوزه تاکید دارن که حتما ضد مخرب رو روی سیستم تمیز و بدون مشکل نصب کنین تا اون هم تمیز و با حداکثر توان و بدون مشکل براتون کار کنه....مصداقش اینه که سیستم از قبل ویروسی نباشه و اقلا پاکسازی و اسکن کامل بشه و بعد ازون هیچ اثراتی از انتی ویروسهای قبلی رو سیستم موجود نباشه (این دو مورد مهمترینها هستن) و .....
پیروز باشید

mjzaret
27-01-2013, 10:58
امنيت مقوله‌ي پيچيه‌اي هست و اين امنيت توسط خود انسان ارائه ميشه.

حتي اگر شما از بهترين آنتي‌ويروسهاي دنيا (هركدوم كه مدنظرتون هست) استفاده كنيد باز هم خود كاربر و انسان هست كه بايستي براي امنيت اقدام كنه.

در كل اين نرم افزارها به نوعي كمك كننده در اين زمينه هستند.

شاد باشيد:40:

bobSilon
27-01-2013, 11:51
سلام دوستان
ببخشید اگه سوالم کلیشه ای و تکراری هست

میشه یه نرم افزار امنیتی رایگان معرفی کنید که کارش قابل قبول باشه و زیاد هم منابع سیستم رو درگیر خودش نکنه
اینکه رایگان باشه خیلی برام مهمه که نیاز به سریال و کرک نداشته باشه.

الان از ویندوز 8 استفاده میکنم، اگه برنامه ای معرفی کنید که بشه با سیستم امنیتی خود مایکروسافت(windows defender ) مچ بشه خیلی خوبه
:n16:

pedram_01
27-01-2013, 13:37
سلام دوستان

میشه یه نرم افزار امنیتی رایگان معرفی کنید که کارش قابل قبول باشه و زیاد هم منابع سیستم رو درگیر خودش نکنه

الان از ویندوز 8 استفاده میکنم، اگه برنامه ای معرفی کنید که بشه با سیستم امنیتی خود مایکروسافت(windows defender ) مچ بشه خیلی خوبه

اگه به انتی ویروس خیلی قدرتمند نیاز نداری من روبواسکن رو پیشنهاد میکتنم. لینک دانلودش هم میزارم

32 بیتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

64 بیتی

Shahroozs2
27-01-2013, 13:43
سلام دوستان

اگه مشکلی با تحریم شدن ایران توسط اوست نداری من اوست پیشنهاد میدم.
گزینه دیگه هم کومودو هست که میتونی از ادرس زیر دانلود کنی

jolan57
27-01-2013, 13:44
اگه به انتی ویروس خیلی قدرتمند نیاز نداری من روبواسکن رو پیشنهاد میکتنم. لینک دانلودش هم میزارم

32 بیتی

64 بیتی
این آنتی ویروس ها تا وقتی تست هایی ازشون گرفته نشه و خودشون رو اثبات نکنند نمیشه بهشون اعتماد کرد و به کسی پیشنهاد کرد
بهترین آنتی ویروس رایگان آوست هست که اگر مشکلی با تحریم و آپدیتش ندارین نصب کنید و بعد از اون هم آویرا هست

Shahroozs2
27-01-2013, 13:44
اگه مشکلی با تحریم شدن ایران توسط اوست نداری من اوست پیشنهاد میدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گزینه دیگه هم کومودو هست که میتونی از ادرس زیر دانلود کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این محصولات خیلی قوی تر از windows defender هستند.

mjzaret
27-01-2013, 14:02
سلام دوستان

من پيشنهادم آنتي ويروس COMODO هست.

تقريباً از زماني كه تاپيك اين آنتي ويروس راه افتاده دارم ازش استفاده مي‌كنم.

راضي هستم و مشكلي هم باهاش نداشتم.

الان براي چندجاي دولتي هم نصب كردم. اونها هم از اين مورد راضي هستند.

شركت سماسامانه كه سامانه دانشجويي دانشگاهها رو طراحي و راه اندازي مي‌كنه هم از اين آنتي ويروس استفاده مي‌كنه.

mjzaret
27-01-2013, 14:04
این محصولات خیلی قوی تر از windows defender هستند.

با توجه به اينكه اين شركتها به صورت تخصصي روي آنتي ويروسها و امنيت كار مي كنند به نظرم قويتر از Windows Defender باشند.

SevenCity
27-01-2013, 14:56
کدامین ضد مخرب میتواند فقط و فقط با خرابکاریهای کرک ها کنار نیاد و اونقدر باهوش باشه که بخاطر کرک بودن و کپی رایت فایل موردنظر رو حذف نکنه!؟
نورتون در درجه اول از این لیست کنار میره چون حتی قرنطینه هم نمیکنه و فایل رو جذف میکنه...
سیستم موردنطر برای یک بچه هست که با لپتاپش بازی میکنه (کرک لازمه) پس کمودو هم از این لیست باید حذف شه
ESET باگ داره نمیدونم دقیقا با کرک ها چیکار میکنه البته در حال بررسی هست ولی امروز کرک مورد نظر رو نه قرنطینه کرد نه گذاشت اجرا کنه شایدم مشکل از ESET نباشه

bobSilon
27-01-2013, 15:02
ممنون دوستان بابت پیشنهاداتون

اواست فقط انتی ویروسش رایگانه؟ مثل اینکه اینترنت سکوریتش پولیه
اینترنت سکوریتی رایگان کمودو به نظرتون خوبه؟

Shahroozs2
27-01-2013, 16:50
با توجه به اينكه اين شركتها به صورت تخصصي روي آنتي ويروسها و امنيت كار مي كنند به نظرم قويتر از Windows Defender باشند.

دوست عزیز من جواب اون دوستمونو دادم که محصولی میخواست که با windopws defender کنار بیاد. وگرنه خودم میدونم:n02:

ممنون دوستان بابت پیشنهاداتون

اواست فقط انتی ویروسش رایگانه؟ مثل اینکه اینترنت سکوریتش پولیه
اینترنت سکوریتی رایگان کمودو به نظرتون خوبه؟
اوست تنها انتی ویروس رایگان داره و اینترنت سکیوریتیش پولیه
کومودو هم محصول خوبیه ولی اگه زیاد اهل کرک باشید اذیت میکنه چون خیلی گیر میده.در کل اگه حوصله ور رفتن باهاشو ندارید پیشنهاد نمیشه.

کدامین ضد مخرب میتواند فقط و فقط با خرابکاریهای کرک ها کنار نیاد و اونقدر باهوش باشه که بخاطر کرک بودن و کپی رایت فایل موردنظر رو حذف نکنه!؟
نورتون در درجه اول از این لیست کنار میره چون حتی قرنطینه هم نمیکنه و فایل رو جذف میکنه...
سیستم موردنطر برای یک بچه هست که با لپتاپش بازی میکنه (کرک لازمه) پس کمودو هم از این لیست باید حذف شه
ESET باگ داره نمیدونم دقیقا با کرک ها چیکار میکنه البته در حال بررسی هست ولی امروز کرک مورد نظر رو نه قرنطینه کرد نه گذاشت اجرا کنه شایدم مشکل از ESET نباشه
من تنها به فکرم کسپرسکای میرسه که گیر به کرک و کیجن نمیده.
دکتروب هم داشتم و زیاد به کرک گیر نمیداد.

xman681
27-01-2013, 17:13
سلام

گیر به کرک در آنتی ویروس های زیر نیست

AVAST سیستم ضعیف و بهتر از ESET
ESET سیستم ضعیف
Kasper سیستم قوی

موفق باشید

pedram_01
27-01-2013, 18:35
این آنتی ویروس ها تا وقتی تست هایی ازشون گرفته نشه و خودشون رو اثبات نکنند نمیشه بهشون اعتماد کرد و به کسی پیشنهاد کرد
بهترین آنتی ویروس رایگان آوست هست که اگر مشکلی با تحریم و آپدیتش ندارین نصب کنید و بعد از اون هم آویرا هست

دوست عزیز یکی از موتور های این انتی ویروس بیت دفندر هست هم موتور بیت هم اپدیت بیت و چندین بار تستش کردم و خوب عمل کرد

bobSilon
28-01-2013, 15:08
به نظرتون فایروال کمودو در کنار انتی ویروس اواست ترکیب خوبی میشن؟
فایروال که به کرک و این حرفا گیر نمیده؟

milad_gta
28-01-2013, 15:21
به نظرتون فایروال کمودو در کنار انتی ویروس اواست ترکیب خوبی میشن؟
فایروال که به کرک و این حرفا گیر نمیده؟

مشکلی ندارند ، ولی نسخه رایگان Avast رو نصب کنید ، سایر نسخه ها که SandBox دارند ممکنه تداخل ایجاد کنند .

ali.reihani
29-01-2013, 11:20
سلام!
این آنتی ویروس هایی که برای اندروید هستند فقط ویروس های مال اندورید را میشناسند؟ چون چند تا ویروس خطرناک مال رایانه را ریختم داخل گوشی اما آنتی ویروس کومودو و نورتون هیچ چیزی را پیدا نکردند!!!!!!!!!

aylar6888
30-01-2013, 01:25
سلام!
این آنتی ویروس هایی که برای اندروید هستند فقط ویروس های مال اندورید را میشناسند؟ چون چند تا ویروس خطرناک مال رایانه را ریختم داخل گوشی اما آنتی ویروس کومودو و نورتون هیچ چیزی را پیدا نکردند!!!!!!!!!
سلام :
بله فقط مال اندروید رو میشناسه...مخربهای پلتفرمها و سیستم عاملهای مختلف روی دیگر پلتفرمها اثری ندارن --
معلومه که نمیشناسه چون خرابکاری نمیتونن بکنن و نوع و زبان برنامه نویسی اونها مثل هم نیست ....

pedram_01
30-01-2013, 04:52
سلام.

بیت دفندر اینترنت سیکرو بتی یا کمودو اینترنت سیکروبتی؟

ایا تریال ریست بیت دفندر واسه توتال هم کار میکنه. و ایا نسخه اورجینال میشه ینی مثل کرک نا امن که نیست؟ ممنونم میشم جواب بدید مرسی

من با کمودو تقریبا اشنا هستم در مورد بیت خیلی کم میدونم. و نمیدونم هوش مصنوعی و .... چجوریه hips داره؟ چه امکاناتی داره؟ چه برتری هایی داره چه ضف هایی داره نسبت به کمودو

xman681
30-01-2013, 13:59
سلام.

بیت دفندر اینترنت سیکرو بتی یا کمودو اینترنت سیکروبتی؟

ایا تریال ریست بیت دفندر واسه توتال هم کار میکنه. و ایا نسخه اورجینال میشه ینی مثل کرک نا امن که نیست؟ ممنونم میشم جواب بدید مرسی

من با کمودو تقریبا اشنا هستم در مورد بیت خیلی کم میدونم. و نمیدونم هوش مصنوعی و .... چجوریه hips داره؟ چه امکاناتی داره؟ چه برتری هایی داره چه ضف هایی داره نسبت به کمودو

HIPS کمودو بهتر از بیت ( بیت اصلا HIPS داره ؟؟؟ )
ساختار کلی فایروال کمودو بهتر از بیت
شناسایی بیت بهتر از کمودو
حذف مخرب بیت بهتر از کمودو
در کل

آنتی ویروس بیت
فایروال کمودو

ولی اینترنت سکوریتی بیت میتونه امنیت شما را اوکی کنه و مشکلی نخواهد بود

ali.reihani
30-01-2013, 14:23
سلام :
بله فقط مال اندروید رو میشناسه...مخربهای پلتفرمها و سیستم عاملهای مختلف روی دیگر پلتفرمها اثری ندارن --
معلومه که نمیشناسه چون خرابکاری نمیتونن بکنن و نوع و زبان برنامه نویسی اونها مثل هم نیست ....
بعد آنتی ویروس هایی که ما داخل کامپیوتر نصب میکنیم میتونند هر ویروسی که مال هر سیستم عاملی باشد را شناسایی کنند؟؟؟

pedram_01
30-01-2013, 16:35
HIPS کمودو بهتر از بیت
ساختار کلی فایروال کمودو بهتر از بیت
شناسایی بیت بهتر از کمودو
حذف مخرب بیت بهتر از کمودو
در کل

آنتی ویروس بیت
فایروال کمودو

ولی اینترنت سکوریتی بیت میتونه امنیت شما را اوکی کنه و مشکلی نخواهد بود
پس بیت hips داره

و از نظر هوش مصنوعی چی؟

.AraMesh.
30-01-2013, 22:18
بعد آنتی ویروس هایی که ما داخل کامپیوتر نصب میکنیم میتونند هر ویروسی که مال هر سیستم عاملی باشد را شناسایی کنند؟؟؟
سلام"بستگی ب میزان خطری ک با خودش ب همراه میاره داره. بعضی از مخربها از لحاظ ساختار، اینقدر قدیمی هستند ک هیچ مشکلی برای سیستمهای جدید ایجاد نمیکنند ک طبیعتا آنتی ویروس کاری باهاشون نداره. درمورد سیستم عامل ها هم همینطوره. بستگی ب نوع تهدید و برنامه نویسی ویروس یا... داره.

xman681
30-01-2013, 23:24
پس بیت hips داره

و از نظر هوش مصنوعی چی؟

والا در مورد بیت نمیدونم از HIPS استفاده میکنه یا نه من پست قبلیم را هم اصلاح کردم تا در موردش اطلاعات بیشتری بگیرم

والا توی خود سایتش که یکبار هم از این کلمه استفاده نشده :n02:

بقیه دوستان نظری دارند ؟؟؟

متاسفانه در مورد هوش مصنوعی نمیتونم نظر درستی بدم چون تست بدرد بخوری نیست که هر دو محصول درش باشند
ولی تستی که خودمون زدیم کمودو در هوش مصنوعی حرفی برای گفتن نداشت

در کل آنتی ویروس بیت یه سر و گردن شاید هم سه تا سر و گردن از کمودو بالاتر باشه :n05:
در فایروال هم که بهتره مقایسه نشند :n02:

ali.reihani
31-01-2013, 00:21
در کل آنتی ویروس بیت یه سر و گردن شاید هم سه تا سر و گردن از کمودو بالاتر باشه :n05:

اگر بخواهیم کومودو را به کاسپرسکای بگیریم چی؟

xman681
31-01-2013, 00:33

دقیقا شرایط مشابه با بیت میشه با این تفاوت که فایروال کسپر خیلی عالی تره و یه جورایی نزدیک هست به کمودو

توی آنتی ویروس میشه

بیت = کسپر ؛ این دو عالی تر از کمودو هستند

توی فایروال

کمودو > کسپر > بیت

.AraMesh.
31-01-2013, 00:42
سیستمتون باید خیلی قوی باشه تا هر دوتاشون راحت کار کنند/ کاسپر ک میدونید همش داره تو سیستم میگرده دنبال ی چیزی. آروم و قرار نداره ک :n02: اما از شوخی گذشته ب نظرم البته با اجازه جناب xman681 آنتی ویروس کاسپر با فایروال کومودو خوبه. تست کردم ک میگما. (با CLT فایروال کومودو همه تست هارو قبول شد ولی فایروال کسپر فقط حدود 96 تست رو قبول شد)

h_loyali
03-02-2013, 07:18
اخر ما نفهمیدیم که کدوم اسمارت سکیوریتی بهتره؟! الان Kaspersky internet security و ESET Smart Security هر دو رو پکشون رو دارم اما نمیدونم کدوم بهتره؟!

.AraMesh.
03-02-2013, 11:36
اخر ما نفهمیدیم که کدوم اسمارت سکیوریتی بهتره؟! الان Kaspersky internet security و ESET Smart Security هر دو رو پکشون رو دارم اما نمیدونم کدوم بهتره؟!
سلام" این سایته ب اکثر آنتی ها امتیاز داده و میشه با هم مقایسه کرد :
اینجا.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد ورژن جدید محصولات نود32 و کاسپر هنوز اطلاع دقیق ندارم ک توضیحاتشون با دوستان دیگست.

pedram_01
03-02-2013, 18:48

بهتر از چه نظر؟ اگه از نظر قدرت پاک سازی؟ کاسپر بهتره . شناسایی هردو عالی هستن سبکی؟ نود سبک تره . اپدیت ؟.نود اپدیت هاش کمتره امکانات؟ هردو خوب هستن فایروال ؟ کاسپر بهتره

morsadr
10-02-2013, 14:06
سلام دوستان
من از کاسپر 2011 استفاده می کردم و راضی بودم ولی مدتی هست که خیلی سیستم من را کند کرده است البته لب تاپ من کمی قدیمی و ضعیفه . رم 1 و سی پی یو 1.6
حالا من دنبال یک آنتی ویروس مطمئن و سبک برای سیستمم هستم استفاده من از اینترنت زیاده استفاده می کنم . منون می شم من را راهنمایی کنید
با تشکر

Shahroozs2
10-02-2013, 17:05
سلام دوستان
من از کاسپر 2011 استفاده می کردم و راضی بودم ولی مدتی هست که خیلی سیستم من را کند کرده است البته لب تاپ من کمی قدیمی و ضعیفه . رم 1 و سی پی یو 1.6
حالا من دنبال یک آنتی ویروس مطمئن و سبک برای سیستمم هستم استفاده من از اینترنت زیاده استفاده می کنم . منون می شم من را راهنمایی کنید
با تشکر
به نظر من ترکیب اویرا فری و کومودو فایروال خیلی عالیه با توجه به ضعیف بودن سیستمتون.

masoud93
12-02-2013, 00:58
سلام.

بهترین آنتی ویروس از نظر راحت کرک شدن کدومه ؟

Avira و avast کرک میشن ؟

منظورم از کرک اینه که زمانی که کرکشون کردی ، دیگه راحت خودشون آپدیت آنلاین بگیرن و ...

Mr KING
12-02-2013, 01:05
کمپانی زوم الارم یک فایروال رایگان بیرون داده درسته؟
انتی ویروس رایگان هم زده؟

aylar6888
12-02-2013, 01:16
کمپانی زوم الارم یک فایروال رایگان بیرون داده درسته؟
انتی ویروس رایگان هم زده؟
سلام :
زون آلارم فایروال چندین ساله ورژن رایگانش در دسترسه.یه پک هم داره شامل انتی ویروس و فایروال رایگان که یکجا میتونید از سایتش دانلود کنید.البته از سایت خودش فقط با اینستالر و آنلاین نصب میشه.اول یه فایل اینستالر 2 مگابایتی دانلود و با همون نصب میکنید(الان اکثر انتی ویروسها دارن به سمت اینستالر آنلاین میرن...

morsadr
13-02-2013, 19:32
سلام :
زون آلارم فایروال چندین ساله ورژن رایگانش در دسترسه.یه پک هم داره شامل انتی ویروس و فایروال رایگان که یکجا میتونید از سایتش دانلود کنید.البته از سایت خودش فقط با اینستالر و آنلاین نصب میشه.اول یه فایل اینستالر 2 مگابایتی دانلود و با همون نصب میکنید(الان اکثر انتی ویروسها دارن به سمت اینستالر آنلاین میرن...

امنیت و کارائیش چطوره ؟ خیلی سنگین که نیست مثل کاسپر !
ممنون

arfnpm
13-02-2013, 20:36
Emsisoft
دو موتور اسکن
سریع و سبک
زبان فارسی

Farshadd
15-02-2013, 16:24
سلام
چند صفحه اخیر رو خوندم. به نتیجه واحدی نرسیدم (طبیعی هم هست)

برای ویندوز 8 بهترین آنتی ویروس و فایروال چیه؟؟

میخوام در درجه اول امنیت بالا باشه. خیلی. در درجه دوم سرعت خوب باشه. اگه بشه روی ویندوز سرور (2003 و 2008) و ... هم بهش اعتماد کرد که خیلی بهتره.

اگه پک باشه خیلی بهتره ولی نشد هم اشکالی نداره

arfnpm
15-02-2013, 16:43
برای ویندوز 8: Emsisoft Anti-Malware + Emsisoft Online Armor
برای ویندوز سرور: Emsisoft Anti-Malware + فایروال دلخواه

aylar6888
17-02-2013, 03:58
امروز رفتم برای تست جی دیتا دانلود کنم....خودتون حجم فایل خام نصب رو برای دانلود تازه توی نسخه شخصی و نه بیزینس و تجاری ببینید::::n04:
معلوم نیست بعد از نصب چند گیگ فضا میخواد؟؟؟؟:n02::n06:

.AraMesh.
17-02-2013, 10:54
امروز رفتم برای تست جی دیتا دانلود کنم....خودتون حجم فایل خام نصب رو برای دانلود تازه توی نسخه شخصی و نه بیزینس و تجاری ببینید::::n04:

سلام " منم دان کردم ولی هنوز نصب نکردم تا مطمئن شم آفلاینش وجود خارجی داره. خب چطور بود؟ نصبیدین؟

observnat
17-02-2013, 19:49
دوستان راسته که میگن امسال آنتیویروس بیت دیفندر بهترین انتخاب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟(سال 2012)

اخطار ! اینجا کلیک نکنید (هشدار امنیتی !!!!!!)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
17-02-2013, 22:38

:n04:
این قضیه فقط یه چیز را نشون میده : کیفیت پایین شاخص های نرم افزاری شرکت GData

دوستان راسته که میگن امسال آنتیویروس بیت دیفندر بهترین انتخاب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟(سال 2012)

خیر

آنتی ویروس برتر سال وجود نداره دوست عزیز

فقط از طرف موسسه AV-C به عنوان بهترین محصول انتخاب شده است
موفق باشید

EXXTREME
17-02-2013, 23:42
:n04:

خیر

آنتی ویروس برتر سال وجود نداره دوست عزیز

فقط از طرف موسسه AV-C به عنوان بهترین محصول انتخاب شده است
موفق باشید

میشه در مورد جمله بولد شده توضیح بدین ممنون.

aylar6888
18-02-2013, 01:17
سلام " منم دان کردم ولی هنوز نصب نکردم تا مطمئن شم آفلاینش وجود خارجی داره. خب چطور بود؟ نصبیدین؟
سلام به دوست خوبم:
نه عزیز.من مگه کله م خرابه با این اینترنت افتضاح یکماه اخیر و حجم محدود اینو دانلود کنم؟؟؟؟البته اصلا به شما و کسانی که دانلود کردن قصد کم احترامی ندارم و منظورم اینه که اینترنت خراب و حجمیه مال من البته...:n01:
من با نرم افزارهایی رایگان که حجمی کمتر از یک پنجم این نرم افزار دارن میتونم امنیت به مراتب بسیار بیشتری ازین نرم افزار داشته باشم و فقط کنجکاو شدم که روی سیستم مجازیم تستش کنم که سخت پشیمون شدم.....
800 مگابایت برای اینترنت سکوریتی؟؟؟؟؟؟:n21:

سلام محمد جان:
++++++++++++++++++++++++++++++++لایک

xman681
18-02-2013, 18:36
میشه در مورد جمله بولد شده توضیح بدین ممنون.

سلام بله چرا نشه دوست عزیز

ببنید اکثر آنتی ویروس ها اگر آپدیت ها داخل فایل ستاپ خود تزریق کرده باشند حجمی بین 200 تا 300 مگابایت دارند
اگر آپدیت ها نباشه یا کمی از آن باشه بین 50 تا 150 مگابایت حجم دارند

حالا به نظرتون چرا محصولات این شرکت بین 500 تا 800 مگابایت حجم دارند؟؟ میدونید این نشون میده این شرکت روی نرم افزار خود وقت نمیگذاره شاید هم بگذاره ولی متخصصانش قادر به ارتقا ساختار آن نیستند

اکثر شرکت ها رو به کاهش حجم آپدیت ها و سورس نرم افزار هاشون دارند میرند ولی این شرکت همیشه حجم های غیر منطقی داشته است

تازه اگر وب روت را کنارش بگذاریم که نمیدونم جی دیتا اصلا روش میشه بهش نگاه کنه باید از خجالت آب بشه بره توی زمین

Webroot 800 KB
GDATA 800 000 KB

.AraMesh.
20-02-2013, 19:10

:n02: اتفاقاتحریک شدیم و تا تونستیم کلیک کردیم.
من ک خوندم آویرا بوده.!!

camry
27-02-2013, 20:59
سلام خدمت همه

می خواستم به اون دوستانی که از نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس های کرک شده استفاده می کنند هشدار بدم که اولا حتما آسیب ها آنتی ویروس های کرک شده رو جدی بگیرند
دوما اگر اطلاعات کامپیوترتون براتون مهم نیست آنتی ویروس کرک شده نصب نکنین چرا که با این کار راه رو برای نفوذ توسط هکر ها راحت تر می کنین !!!

متاسفانه یا خوش بختانه خیلی از ما از جمله خود من از دادن پول بابت امنیت کامپیوترمون خودداری می کنیم
اینجاست که آنتی ویروس های رایگان به دردمون می خورن

من با نگاه کردن به تست های معتبر av test و av comparatives متوجه شدم که چقدر این آنتی ویروس رایگان avast قدرت منده !!!
شما اگر حتی nod32 اورجینال هم بخرین در برابر avast نسخه رایگانش هیچی نیست !!!

بنابراین اگر به دنبال آنتی ویروس عالی سالم و ایمن می گردین و نمی خواین هزینه ای بایت امنیت بدین بهتره به سراغ avast برین

امیدوارم این مطالب مفید بوده باشه

Serenity
28-02-2013, 00:13
آواست آنتی ویروس خوبی هست،منم یکی از طرفدارهاش بودم و یادم میاد اولین بار ورژن 4.8 رو نصب کردم
اما متاسفانه کاربران ایرانی رو تحریم کرده و یکم کار آپدیت رو مشکل کرده ...
:n23:

منصور قلی
09-03-2013, 23:06
با سلام به دوستان عزیز.امکانش هست از panda cloud در کنار آنتی ویروس دیگه مثلا نورتون استفاده کنم؟ با توجه به اینکه پاندا کلود امکاناتreal time protection & behaviour blocker داره میخواستم ببینم باعث تداخل در کار آنتی ویروس اصلی نمیشه؟ با تشکر فراوان

xman681
10-03-2013, 10:21
با سلام به دوستان عزیز.امکانش هست از panda cloud در کنار آنتی ویروس دیگه مثلا نورتون استفاده کنم؟ با توجه به اینکه پاندا کلود امکاناتreal time protection & behaviour blocker داره میخواستم ببینم باعث تداخل در کار آنتی ویروس اصلی نمیشه؟ با تشکر فراوان

سلام

شما اگر برای تجریه و تست میخواهید این جور موارد را نصب کنید که اشکالی نیست ولی وقتی خود نورتون برای امنیت شما کفاف میدهد دیگه دلیلی برای نصب سوییت دیگر نیست دوست عزیز

منصور قلی
10-03-2013, 10:28
سلام

شما اگر برای تجریه و تست میخواهید این جور موارد را نصب کنید که اشکالی نیست ولی وقتی خود نورتون برای امنیت شما کفاف میدهد دیگه دلیلی برای نصب سوییت دیگر نیست دوست عزیز
نورتون یه مقدار در شناسایی ویروس های فلش خوب عمل نمیکنه.به همین دلیل خواستم در کنارش از یک مکمل دیگه استفاده کنم.(بیشتر میخوام بدونم آیا در کار هم تداخل ایجاد میکنند یا خیر.)البته امسی سافت حالت free هم که real time فعال نیست هم مد نظرمه.

wordist
10-03-2013, 13:16
سلام به همه دوستان عزيز

ضمن تشكر از زحمات كاربران عزيز و فعالان انجمن آنتي ويروس و ناظران محترم به اطلاع مي رساند
نظرسنجي تاپيك ريست شد و نتايج نظرسنجي سال 2012 در پست اول قرار داده شد

ضمنا قابليت رأي گيري مجدد بزودي اضافه خواهد شد

موفق باشين

Beta
10-03-2013, 13:18
آیا داشتن یک آنتی ویروس لازم و ضروریه ؟!

pedram_01
10-03-2013, 13:53
آیا داشتن یک آنتی ویروس لازم و ضروریه ؟!

بنظر من لازمه که یک انتی ویروس داشته باشید. یعنی هر کامپیوتری باید یک انتی ویروس داشته باشد مگر اینکه اطلاعات داخل کامپیوتر اصلا برات مهم نباشه

xman681
10-03-2013, 19:52
نورتون یه مقدار در شناسایی ویروس های فلش خوب عمل نمیکنه.به همین دلیل خواستم در کنارش از یک مکمل دیگه استفاده کنم.(بیشتر میخوام بدونم آیا در کار هم تداخل ایجاد میکنند یا خیر.)البته امسی سافت حالت free هم که real time فعال نیست هم مد نظرمه.

سلام

خب فکر کنم اگر مکمل برای ویروس های فلش نیاز دارید از USB Disk Security استفاده کنید

در غیر اینصورت امسی سافت فری هم خیلی خوبه

supermax15
10-03-2013, 22:54
سلام
من واقعا خیلی بین انتخاب3 norton 360 v20 & kaspersky pure مونذم نمی دونم کدوم یکی رو انتخاب کنم لطفا کمک کنید

wordist
11-03-2013, 08:18
سلام به همه دوستان عزيز

ضمن تشكر از زحمات كاربران عزيز و فعالان انجمن آنتي ويروس و ناظران محترم به اطلاع مي رساند
نظرسنجي تاپيك ريست شد و نتايج نظرسنجي سال 2012 در پست اول قرار داده شد

ضمنا قابليت رأي گيري مجدد بزودي اضافه خواهد شد

موفق باشين

با سلام به دوستان عزيز

قابليت رأي گيري مجدد به تاپيک اضافه شد

موفق باشين

Shahroozs2
11-03-2013, 11:45
سلام
من واقعا خیلی بین انتخاب3 norton 360 v20 & kaspersky pure مونذم نمی دونم کدوم یکی رو انتخاب کنم لطفا کمک کنید
انتخاب بین این دو محصول واقعا سخته و بیشتر بر میگرده به سلیقه شما و جفتشون امنیتو کامل برقرار میکنن.
ولی اگه سیستم قوی دارید به شما کسپر و اگه ضعیفه نورتون پیشنهاد میکنم.

*Batman*
11-03-2013, 23:04
با سلام
نتایج نظرسنجی سال 2012 :

Puneh.A
13-03-2013, 15:11
سلام

برای ویندوز ۸ چه آنتی ویروسی میشه نصب کرد؟

کلا راه محافظت تو این وین چیه؟

Shahroozs2
13-03-2013, 17:53
سلام

برای ویندوز ۸ چه آنتی ویروسی میشه نصب کرد؟

کلا راه محافظت تو این وین چیه؟
اکثر بسته های امنیتی روی وین 8 نصب میشن.

شما یه اینترنت سیکوریتی مثل کسبر نصب کنید کاملا محافظت میشید...

Puneh.A
13-03-2013, 19:38
پس به چه دلیل به من گفتن هیچ آنتی ویروسی روی وین 8 نصب نمیشه ؟

pedram_01
13-03-2013, 20:58
من الان رو وین 8 نورتون دارم خیلی خوب عمل میکنه

Shahroozs2
13-03-2013, 22:55
پس به چه دلیل به من گفتن هیچ آنتی ویروسی روی وین 8 نصب نمیشه ؟
من از اونایی که اطلاع دارم فقط اویراست که ساپورت 8 نداره.

afshin b
15-03-2013, 23:27
سلام
من مدت زیادی نورتون داشتم. اما مثل اینکه باعث هنگ کردن لپتاپم میشد و مجبور شدم پاکش کنم.
یه مدت هست که کسپر دارم اما جدیدا ارور میده و توی تاپیکش مطرح کردم. داره اذیت میکنه.
احتمالا باید یه آنتی ویروس دیگه انتخاب کنم. لطفا پیشنهاد بدین. کانفیگ لپتاپم هم خوبه.
سپاس

xman681
16-03-2013, 00:43
سلام
من مدت زیادی نورتون داشتم. اما مثل اینکه باعث هنگ کردن لپتاپم میشد و مجبور شدم پاکش کنم.
یه مدت هست که کسپر دارم اما جدیدا ارور میده و توی تاپیکش مطرح کردم. داره اذیت میکنه.
احتمالا باید یه آنتی ویروس دیگه انتخاب کنم. لطفا پیشنهاد بدین. کانفیگ لپتاپم هم خوبه.
سپاس

Emsisoft Anti-Malware

kases
21-03-2013, 04:06
چرا نمیشه افراد شرکت کننده در نظرسنجی رو ببینیم؟:n02:

منصور قلی
22-03-2013, 18:52
فکر کنم فقط آخر رای گیری بشه دید.

kases
22-03-2013, 21:52

Batman* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام مسعود فکر کنم شما هم خیلی دوست دارید ببنید :n02:
میشه نظرسنجی رو باز کرد؟یا باید بره مقامات بالاتر؟:n02:

Ali631
25-03-2013, 17:59
سلام به دوستان
من جدیدن با این سایت بسیار مفید و آموزنده آشنا شدم
ولی تو نظر سنجی هر کی رو میبینم از یه آنتی ویروس طرفتاری میکنه با عث تعجبه واسم ؟

به نظر من هرکی نگاه ظاهره انتی ویروسش میکنه مثلا اگه سرعت کامپیوترشو کم نکرد یعنی بهترین آنتی ویروسه ؟یا اگه منوی برنامه رنگی پنگیو قشنگ بود یعنی این انتی وایروس خوبه ؟؟!!
به نظر من اشتباست .

باید نگاهی به تاریخچه آنتی ویروس کرد .باید قابلیتاشو مورد برسی قرار داد ..

مثلا نورتون به نظر شخصی من یکی از قدیمیترین آنتی وایروس هاست .
و بسیار قوییه .یادمه قبلنا به صورت سیستم داس بود .

و الانم دارم ازش استفاده میکنم و منوی ساده ای هم داره و خیلی هم قدرت منده
ببخشید خیلی حرف زدم نظر شخصیمو گفتم
:n01:

un4given.1991
29-03-2013, 12:45
سلام دوستان

لطف میکنید یک ویروس اسکنر (ترجیحا بدون ریل تایم یا قابل یا قابلیت خاموش شدن ریل تایم ! ) با قابلیت اپدیت معرفی کنید ؟
میخام کنار COMODO Internet Security داشته باشم .

pedram_01
29-03-2013, 14:02
ام سی سافت رایگان. مالور بایت

xman681
29-03-2013, 14:32
سلام به دوستان
من جدیدن با این سایت بسیار مفید و آموزنده آشنا شدم
ولی تو نظر سنجی هر کی رو میبینم از یه آنتی ویروس طرفتاری میکنه با عث تعجبه واسم ؟

به نظر من هرکی نگاه ظاهره انتی ویروسش میکنه مثلا اگه سرعت کامپیوترشو کم نکرد یعنی بهترین آنتی ویروسه ؟یا اگه منوی برنامه رنگی پنگیو قشنگ بود یعنی این انتی وایروس خوبه ؟؟!!
به نظر من اشتباست .

باید نگاهی به تاریخچه آنتی ویروس کرد .باید قابلیتاشو مورد برسی قرار داد ..

مثلا نورتون به نظر شخصی من یکی از قدیمیترین آنتی وایروس هاست .
و بسیار قوییه .یادمه قبلنا به صورت سیستم داس بود .

و الانم دارم ازش استفاده میکنم و منوی ساده ای هم داره و خیلی هم قدرت منده
ببخشید خیلی حرف زدم نظر شخصیمو گفتم

سلام

طی سال های پیش ( 2011 - 2013 ) اکثر آنتی ویروس ها مطرح امکان و قدرت تامین امنیت سیستم ها را دارند و قابلیت ها و سبک برنامه نویسی آنهاست که انتخاب ها را متنوع کرده است

البته شما اگر به نظر سنجی دقت کنید متوجه خواهید شد که باز هم سوییت هایی هستند که مشتری و کاربر بیشتری دارند

موفق باشید

aylar6888
29-03-2013, 14:58
سلام دوستان

لطف میکنید یک ویروس اسکنر (ترجیحا بدون ریل تایم یا قابل یا قابلیت خاموش شدن ریل تایم ! ) با قابلیت اپدیت معرفی کنید ؟
میخام کنار COMODO Internet Security داشته باشم .
سلام :
خود کومودو هم یه اسکنر بسیار قدرتمند ( comodo cleaning essentiale)داره که احتیاج به نصب هم نداره و از روی فلش مموری هم آپدیت آفلاین و آنلاین میشه و هم اسکن میکنه...
امسی سافت هم مثل همین قابلیتهای بالا رو توی محصول قدرتمند امرژنسی کیت داره...
فقط مال کومودو کم حجم تره و مال امسی حجم خودش و معمولا آپدیتهاش بالاست اما می ارزه...
اما شخصا معتقدم از ویروس توتال یا اسکنرهای آنلاین هم استفاده میتونید بکنید...
هر چند کومودو احتیاج به مکمل بهیچ عنوان نداره اگه بلد باشید باهاش کار کنید...

Akom@n
12-04-2013, 19:47
سلام دوستان،،
من الآن یه فایروال کومودو و یه آنتی ویروس avast free رو لپ تاپم نصبه،
به نظرتون می ارزه جاش یه اینترنت سکوریتی کرک شده نصب کنم؟؟
یا تو همون ترکیب آنتی ویروس + فایروال ، گزینه بهتری هست؟

xman681
12-04-2013, 19:52
سلام دوستان،،
سلام
نیازی به تغییر نیست این ترکیب بسیار خوب هست و نیازی به تغییرش به آنتی ویروس کرک نیست
ضمنا شما دیگه بهش عادت کردید و با تنظیمات هر دو آشنا هستید

موفق باشید

M.Hashemi
12-04-2013, 20:25
سلام دوستان،،

با سلام
به نظر من ترکیب خوبی است.
البته اگر avira جای avast را بگیره بهتر هم میشه (فقط از نظر تحریم میگم)
این ترکیب ها از کرک شده ها خیلی بهتر جواب میده و درد سر هم ندارد.
با تشکر

faraways
14-04-2013, 10:25
سلام

من میخوام برای لپتاپم یه آنتی ویروس اورجینال بگیرم

بین بیت دفندر و کاسپر اسکای پیور 3 موندم کدومو انتخاب کنم

به نظرتون کدوم بهتره ؟

این لپتاپ بیشتر به اینترنت وصل هست و دانلود زیاد انجام میشه البته دانلود معمولی مثل دانلود فیلم یا شاید بازی یا برنامه ای چیزی

و بعضی وقت ها هم فلش بهش وصل میشه

به نظرتون کدوم بهتر هست ؟

ممنون

راستی یه اگر کسی خواست لایسنس کاسپر بخریم بگه تا با هم یه 3 پی سیشو بخیریم که واسمون کمتر دربیاد

Hidden-Hunter
14-04-2013, 10:59
سلام

به نظرتون کدوم بهتره ؟

این لپتاپ بیشتر به اینترنت وصل هست و دانلود زیاد انجام میشه البته دانلود معمولی مثل دانلود فیلم یا شاید بازی یا برنامه ای چیزی

ممنون

راستی یه اگر کسی خواست لایسنس کاسپر بخریم بگه تا با هم یه 3 پی سیشو بخیریم که واسمون کمتر دربیاد

سلام

من جای شما باشم ، کسپرسکی رو انتخاب می کنم . کاری به قیمت ندارم بلکه اپشن های قرار داده شده چه در پیور و اینترنت سکیوریتی بسیار زیاد تر از بیتدفندر هست و بخصوص بخاطر کارهای بانکی.و فایروال خوب یکه کسپرسکی نسبت به بیتدفندر داره.

دیتابیس و شناسایی هم تقریبا با بیتدفندر یکی هست..در تست ها هم تقریبا 1 یا 2 درصد باهم فاصله شناسایی دارند. ولی بجایش کسپرسکی تنظیمات بهتر و بازتری داره برای امنیت کاربر.

و اینکه به نظر من نسخه اینترنت سکیوریتی هم می تونه برای شما مفید باشه و شما رو تو خطر نندازه..و قیمتش هم نسبت به کسپر پیور ارزان تر هست.

و اینکه اگر اشتباه نکنم اورجینال کسپرسکی باید 75000 تومان باشه تک کاربره ، که من خودم از کسی که در انجمن پرشین تولز نمایندگی رو داره خریدم و ازش هم راضی هستم و پشتیبانی خوب یداره...و تا الان هم بلاک نشده و مشکل اکتیو کردن هم نداره چون اینترنشنال هست.

و اینکه نسخه اینترنت سکیوریتی چون نسبت به پیور چند ماه زودتر عرضه میشه پس گزینه های بیشتر و بهینه تر شده نسبت به پیور..

================================================== ============================

حالا تا بقیه هم بیان راهنمایی بکنند بین بیتدفندر و کسپرسکی .:n06:

faraways
14-04-2013, 11:46
سلام

من جای شما باشم ، کسپرسکی رو انتخاب می کنم . کاری به قیمت ندارم بلکه اپشن های قرار داده شده چه در پیور و اینترنت سکیوریتی بسیار زیاد تر از بیتدفندر هست و بخصوص بخاطر کارهای بانکی.و فایروال خوب یکه کسپرسکی نسبت به بیتدفندر داره.

دیتابیس و شناسایی هم تقریبا با بیتدفندر یکی هست..در تست ها هم تقریبا 1 یا 2 درصد باهم فاصله شناسایی دارند. ولی بجایش کسپرسکی تنظیمات بهتر و بازتری داره برای امنیت کاربر.

و اینکه به نظر من نسخه اینترنت سکیوریتی هم می تونه برای شما مفید باشه و شما رو تو خطر نندازه..و قیمتش هم نسبت به کسپر پیور ارزان تر هست.

و اینکه اگر اشتباه نکنم اورجینال کسپرسکی باید 75000 تومان باشه تک کاربره ، که من خودم از کسی که در انجمن پرشین تولز نمایندگی رو داره خریدم و ازش هم راضی هستم و پشتیبانی خوب یداره...و تا الان هم بلاک نشده و مشکل اکتیو کردن هم نداره چون اینترنشنال هست.

و اینکه نسخه اینترنت سکیوریتی چون نسبت به پیور چند ماه زودتر عرضه میشه پس گزینه های بیشتر و بهینه تر شده نسبت به پیور..

================================================== ============================

حالا تا بقیه هم بیان راهنمایی بکنند بین بیتدفندر و کسپرسکی .:n06:

ممنون به خاطر راهنماییتون

بله یه سایت هست که پیور رو 75تومن سه پی سی میده البته oem هست . شاید ماله شما ret بوده باشه

ببخشید البته این قیمت ها ربطی به این تاپیک نداره ولی اگه کسی خواست بگه با هم بخریم که قیمت کمتر دربیاد

دوستان دیگه نظری ندارند ؟

xman681
14-04-2013, 12:02
سلام

به نظرتون کدوم بهتره ؟

ممنون

سلام

Bitdefender Internet Security

اگر کسپر هم میخواهید سراغ نسخه پیور نروید و همون اینترنت سیکوریتی را خریداری کنید

faraways
14-04-2013, 12:20
سلام

Bitdefender Internet Security

اگر کسپر هم میخواهید سراغ نسخه پیور نروید و همون اینترنت سیکوریتی را خریداری کنید
سلام

دلیلیش چیه ؟ آخه از چند نفر شنیدم

مگه نسخه پیور اون اینترنت سکیوریتی رو تویه خودش نداره ؟

vtn54
14-04-2013, 15:21
سلام به همه دوستان عزیز:n12:

محض اطلاع دوستان عزیزی که دنبال انتخاب یک آنتی ویروس قدرتمند و سبک هستند که زیاد پیغام ندهد و مزاحم کاربر نشود :n09:
شرکت بیتدفندر اخیرا یک نسخه رایگان ارایه کرده است که توانایی‌های اثبات شده انجین قدرتمند بیتدفندر را در اختیار شما قرار می‌دهد آن هم با کمترین تاثیر بر سرعت سیستم :n10:
البته نباید این نسخه را با نسخه رایگان قبلی که فقط On-Demand Scanner بود عوضی بگیرید این نسخه جدید دارای Real-Time Protection هم هست.بیشتر از تکنولوژی Cloud استفاده می‌کند بنابراین بسیار سبک است هرچند این نسخه مانند نسخه‌های پولی دیتابیس خود را روی سیستم شما ذخیره نمی‌کند ولی مانند آنها مجهز به Active Virus Control و Intrusion Detection System و B-Have و HTTP Scanning و Anti-rootkit می‌باشد.من این نسخه را روی سیستم چند نفر از آشنایان و دوستان که اکثرا قبلا از NOD32 استفاده می‌کردند نصب کردم وبه گفته اکثرشان این نسخه از NOD32 هم سبکتر است چیزی که این نسخه را برای کاربران مبتدی و آنهایی که نمی‌خواهند آنتی‌ویروس از آنها سوال کند جذاب می‌کند این است که این آنتی‌ویروس تمام تصمیمات را خودش می‌گیرد و از کاربر سوال نمی‌کند یعنی یک آنتی‌ویروس "نصب کن و فراموش کن" هست و یک ویژگی دیگر هم اینکه حجم دانلود و نصب این نسخه در مقایسه با سایر آنتی‌ویروسها کم است.

ولی قبل از این که به سراغ نصب و استفاده از این آنتی‌ویروس بروید توجه به چند نکته ضروری است:

1.این نسخه تقریبا هیچ تنظیماتی ندارد:n04: یعنی شما قادر به تنظیم آن به دلخواه نیستید بنابراین این نسخه به درد کاربران حرفه‌ای و کسانی که دوست دارند کنترل کامل بر آنتی‌ویروسشان داشته باشند نمی‌خورد.
2.این نسخه بر پایه تکنولوژی Cloud کار می‌کند پس فقط در صورتی از آن استفاده کنید که ارتباط اینترنتی دایم و قابل اطمینانی دارید (یعنی حین اسکن شما باید به اینترنت وصل باشید) اگر چه این نسخه مجهز به رفتارشناسی هم می‌باشد ولی اگر خواهان تمامی توانایی‌های انجین بیتدفندر هستید باید ارتباط اینترنتی مناسبی داشته‌ باشید.
3.این نسخه در حال حاضر هنگام شناسایی یک نمونه از کاربر سوال نمی‌کند و مستقیما فایل شناسایی شده را به قرنطینه می‌فرستد که البته قابل برگشت است (البته سازندگان این محصول قول داده‌اند که در نسخه‌های بعدی این مشکل را بر طرف کنند) در ضمن این نسخه قابلیت مستثنی کردن فایل یا پوشه‌ها را هم ندارد و شما نمی‌توانید فایل یا پوشه خاصی را از دسترس آن دور نگهدارید بنابراین اگر زیاد از Keygen و Crack استفاده می‌کنید باید در انتخاب این آنتی‌ویروس دقت کنید.

با توجه به نکات بالا به نظر من این نسخه به درد کسانی می‌خورد که آشنایی چندانی با آنتی‌ویروسها ندارند یا ترجیح می‌دهند زیاد وقتشان را صرف آن نکنند, نمی‌خواهند یا نمی ‌توانند نسخه اریجینال آنتی‌ویروسها را خریداری کنند و در ضمن حوصله, وقت یا توانایی گشتن به دنبال Key و یا سریال برای فعال سازی مجدد آنتی‌ویروسشان را ندارند و دنبال یک آنتی‌ویروس رایگان و سبک و در عین حال قدرتمند با آپدیتهای اتوماتیک و بدون دردسر می‌گردند که پس از نصب کاری به آنها نداشته باشد و کار خودش (که محافظت از سیستم کاربر است) را بکند.

لینک دانلود:

دقت داشته باشید که این یک Web Downloader می‌باشد یعنی پس از دانلود و اجرا روی سیستم خود فایل نصب فایلهای مورد نیازش را از اینترنت دانلود می‌کند.در ضمن پس از نصب کامل شما تا 30 روز وقت دارید تا نسخه خودتان را با مراجعه به لینکی که خود آنتی‌ویروس در اختیارتان می‌گذارد فعال کنید تا بتوانید به طور دایم از آن استفاده کنید.

ارادتمند:n16:

faraways
16-04-2013, 13:14
سلام

دوستان kasper sky pure 3 تمام امکانات internet security رو داره ؟

پس چرا بیشتر تو سایت های تست internet security رو تست می کنن ؟

un4given.1991
16-04-2013, 23:25
محض اطلاع دوستان عزیزی که دنبال انتخاب یک آنتی ویروس قدرتمند و سبک هستند که زیاد پیغام ندهد و مزاحم کاربر نشود :n09:
شرکت بیتدفندر اخیرا یک نسخه رایگان ارایه کرده است که توانایی‌های اثبات شده انجین قدرتمند بیتدفندر را در اختیار شما قرار می‌دهد آن هم با کمترین تاثیر بر سرعت سیستم........................................ ...

سلام دوستان :n16:

کسی اینترنت سکیوریتی Roboscan رو تست کرده ؟ تو سایتش نوشته از موتور
بیت دیفندر استفاده می کنه ولی با این حال رایگانه!
من با بیت دیفندر کار نکردم کسی از دوستان می تونه مقایسه ای انجام بده ؟

payan_zaman
17-04-2013, 15:52
Avira به خاطر امنیت خوب - فایروال مناسب و در نهایت عدم افت سرعت سیستم در هنگام استفاده

pedram_01
17-04-2013, 17:29
سلام دوستان :n16:

کسی اینترنت سکیوریتی Roboscan رو تست کرده ؟ تو سایتش نوشته از موتور
بیت دیفندر استفاده می کنه ولی با این حال رایگانه!
من با بیت دیفندر کار نکردم کسی از دوستان می تونه مقایسه ای انجام بده ؟

من از این انتی ویروس استفاده کردم خیلی خوبه. ولی به کرک ها گیر میده و درسته از موتور بیت استفاده میکنه ولی از بیت ضعیف تره اما از بیت رایگان بهتره

چیز جالبی هست فایروال هم داره

اپدیت هاش سنگینه بخاطر موتور بیت

سرعت اسکنش خوبه

کلا سبکه

امکانات خوبی داره

شناساییش خوبه

و قدرت پاکسازیش هم خوبه

در مقابل زیرو دی کمی ضعیفه

lionf3
18-04-2013, 08:31
سلام دوستان
من حدود 5-6 ماه بود از Avira Internet Security استفاده میکردم
اما به خاطر این که سرعت نتم رو 1/10 کرد پاکش کردم
حالا میخوام یه آنتی ویروس رایگان و خوب
که آپدیت هم به راحتی بشه و فایروال هم داشته باشه
انتخاب کنم میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میدین؟؟
:n06:

pedram_01
18-04-2013, 11:56
سلام دوستان
من حدود 5-6 ماه بود از Avira Internet Security استفاده میکردم
اما به خاطر این که سرعت نتم رو 1/10 کرد پاکش کردم
حالا میخوام یه آنتی ویروس رایگان و خوب
که آپدیت هم به راحتی بشه و فایروال هم داشته باشه
انتخاب کنم میخواستم ببینم شما چی پیشنهاد میدین؟؟
:n06:

انتی ویروس های رایگان که فایروال دارن و قدرتمند هم هستن

ربواسکن همین که بالا معرفی شده

زون الارم اینترنت سیکروبتی رایگان

کمودو اینترنت سیکروبتی رایگان

lionf3
19-04-2013, 11:35
انتی ویروس های رایگان که فایروال دارن و قدرتمند هم هستن

ربواسکن همین که بالا معرفی شده

زون الارم اینترنت سیکروبتی رایگان

کمودو اینترنت سیکروبتی رایگان

دمت گرم داداش فقط این ربو اسکن خوب هستش تا حالا اسمش رو نشنیدم

pedram_01
19-04-2013, 13:53
دمت گرم داداش فقط این ربو اسکن خوب هستش تا حالا اسمش رو نشنیدم

اگه سرت تو کار خودت باشه و ویروس بازی نکنی خوبه . موتور خودش که هیچی . موتور بیتدفندرش کمی دیر اپدیت میشه مثلا اگه الان ویروس بیاد بیت بشناسه این دو روز بعد اپدیتش رو میگیره و میشناسه . خوب وقتی یک ویروسی تازه بیاد بعد تو اینترنت بچرخه دست مردم بیفته یک هفته طول میکشه . و انتی تو اون ویروس رو خواهد شناخت و ویروسی نمیشی

lionf3
19-04-2013, 15:56
اگه سرت تو کار خودت باشه و ویروس بازی نکنی خوبه . موتور خودش که هیچی . موتور بیتدفندرش کمی دیر اپدیت میشه مثلا اگه الان ویروس بیاد بیت بشناسه این دو روز بعد اپدیتش رو میگیره و میشناسه . خوب وقتی یک ویروسی تازه بیاد بعد تو اینترنت بچرخه دست مردم بیفته یک هفته طول میکشه . و انتی تو اون ویروس رو خواهد شناخت و ویروسی نمیشی
دستت درد نکنه من Zone Alarm رو هم میخوام دان کنم ببینم چطوری هستش به نظر میرسه که خوب باشه

pedram_01
19-04-2013, 16:20
دستت درد نکنه من Zone Alarm رو هم میخوام دان کنم ببینم چطوری هستش به نظر میرسه که خوب باشه

زون الارم رایگان هم سبکه هم خوبه ولی مشگلات روبو اسکن رو هم داره این انتی ویروس هر 24 ساعت یک بار اپدیت میشه .

ولی فایروال خیلی قدرتمند تری نسبت به ربو اسکن داره

still alive
20-04-2013, 09:24
سلام دوستان من از نورتون اینترنت سکوریتی استفاده میکنم و واقعا هم ازش راضی هستم
ولی الان چندوقتی هست احساس میکنم درکنار این باید از یه آنتی ویروس هم استفاده کنم
یه انتی ویروس میخوام مثل همین نورتون از لحاظ آپدیت و کلیداش مشکل نداشته باشم.با اینترنت خیلی کارمیکنم.فلشمم چون به سیستمای دانشگاه یا بچه های دیگه وصل میکنم ویروسیه
نظر شماها چیه؟

noisymind
20-04-2013, 11:49
ولی الان چندوقتی هست احساس میکنم درکنار این باید از یه آنتی ویروس هم استفاده کنم
یه انتی ویروس میخوام مثل همین نورتون از لحاظ آپدیت و کلیداش مشکل نداشته باشم.با اینترنت خیلی کارمیکنم.فلشمم چون به سیستمای دانشگاه یا بچه های دیگه وصل میکنم ویروسیه
نظر شماها چیه؟

نورتون اینترنت سکیوریتی خودش آنتی ویروس هم داره و شما نمیتونید در کنارش از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید.

pedram_01
20-04-2013, 12:18
نظر شماها چیه؟

نورتون به اندازه کافی قدرتمند هست ولی اگه احساس میکنید. یک مکمل نیاز داره من مالور بایت رو پیشنهاد میدم بعد جای سوال شما( اینجا نیست ) اینجاست

lionf3
20-04-2013, 15:07
زون الارم رایگان هم سبکه هم خوبه ولی مشگلات روبو اسکن رو هم داره این انتی ویروس هر 24 ساعت یک بار اپدیت میشه .

ولی فایروال خیلی قدرتمند تری نسبت به ربو اسکن داره
داداش دستت درد نکنه به خاطر پاسخ گویی :n16:

Alinho
24-04-2013, 07:20
نظرتون درباره‌ی Microsoft Security Essentials چیه؟ به نظرتون میتونه جای آواست رو واسم پر کنه؟ کلا زورش به همه ویروسها و بدافزارها میرسه؟ مرسی!:n16:

pedram_01
24-04-2013, 10:46
نظرتون درباره‌ی Microsoft Security Essentials چیه؟ به نظرتون میتونه جای آواست رو واسم پر کنه؟ کلا زورش به همه ویروسها و بدافزارها میرسه؟ مرسی!:n16:

خیر. نه میتونه جای اوست رو پر کنه نه میتونه از پس همه ویروس ها بر بیاد.

habiballahafg
24-04-2013, 13:28
با سلام من خودم کسپرسکی را ترجیخ می دهم ولی می خوام از دوستان بپرسم که کدام انتی ویروس را ترجیح می دهند که روی سیستم خودشون نصب کنند

مصطفی
24-04-2013, 13:36
سلام
من دنبال این مورد هستم :
1 - یک فایروال عالی باشه ( آنتی ویروس نداشت مشکلی نیست . ویروس باز ! نیستم و آخرین باری که ویندوزم ویروسی شد شاید 3 سال پیش بود چون زیاد فلش مموری استفاده نمیکنم و توی اجرای فایل ها تجربه خوبی دارم و همچنین الان nod32 اصل رو دارم ( که تا ده روز دیگه تاریخش به سر میاد )
2 - حاضرم پول هم براش خرج کنم ( تا 100 هزار تومن )
3 - آپذیت های سنگینی نداشته باشه ( نود خوبه هر هفته حداکثر 5 مگ میگیره )
4 - نمایندگی رسمی تا حد امکان توی ایران داشته باشه ( البت نمایندگی ای که نمایندگی باشه نه دزدبازار ! )
===
فقط میخوام هرگونه دسترسی به اینترنت رو از توی ویندوزم زیرنظر داشته باشه و چیزی از زیر دستش در نره . همین
محصولات comodo چجوره ؟ میشه بهش اعتماد کرد ؟
یا kaspersky ؟ فعلا بین این دوتا شک دارم .
بین این دو کدوم یکی بهتره ؟ کسپر نمایندگی رسمی رسمی داره ؟

arfnpm
24-04-2013, 13:42
Online Armor Firewall

Shahroozs2
24-04-2013, 13:47
سلام
من دنبال این مورد هستم :
1 - یک فایروال عالی باشه ( آنتی ویروس نداشت مشکلی نیست . ویروس باز ! نیستم و آخرین باری که ویندوزم ویروسی شد شاید 3 سال پیش بود چون زیاد فلش مموری استفاده نمیکنم و توی اجرای فایل ها تجربه خوبی دارم و همچنین الان nod32 اصل رو دارم ( که تا ده روز دیگه تاریخش به سر میاد )
4 - نمایندگی رسمی تا حد امکان توی ایران داشته باشه ( البت نمایندگی ای که نمایندگی باشه نه دزدبازار ! )
===
فقط میخوام هرگونه دسترسی به اینترنت رو از توی ویندوزم زیرنظر داشته باشه و چیزی از زیر دستش در نره . همین
هم کسبر محصول خوبیه هم کومودو.شما اگر نیاز به انتی ویروس قوی دارید کسبر مناسبه و اگر فایروال خوب میخواید کومودو.
البته نه فکر کنید فایروال کسیر بده ها,تو اکثر تستها درصد کمی با هم اختلاف دارند.
نمایندگی رسمی کسبر تو سایتش زده میتونید نگاه کنید:

pedram_01
24-04-2013, 13:52
سلام
من دنبال این مورد هستم :
===

اگه خود نود احتیاج های شما رو نمیتونه براورده کنه . ( اگه میکنه همون نود رو بگیر چون باهاش کار کردی و باهاش راحتی)

2 محصول پیشنهاد میکنم ولی یادت باشه خودت خواستی هر چیزی که خواست به اینترنت وصل بشه ازت اجازه بگیره

اولی ام سی سافت اینترنت سیکروبتی فایروال بسیار بسیار قدرتمند و انتی ویروس بسیار قدرتمند ولی با اپدیت روزی 5 یا 6 مگ با پشتیبانی از زبان فارسی و نمایندی در ایران

کمودو اینترنت سیکروبتی فایروال بسیار بسیار قدرتمند و انتی ویروس خوب و با اپدیت روزی 4 تا 5 مگ

مصطفی
24-04-2013, 14:02
ممنون دوستان . این کومودو اینترنت سکیوریتی نسخه رایگانش هم کار من رو راه میندازه ؟ و فایروالش عالی هست ؟ آخه دیدم نسخه pro و complete هم داره .
complete
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc1c01f92e6&key5sk2=&key5sk3=1366840218000&key5sk4=2335&key5sk5=1366840318000&key6sk1=&key6sk2=CH260141064&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=GB&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=117700&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=44bde501ad8ea2be1e7fc440c959e74920e2ccb1&key6sk12=2034&key7sk1=9&key7sk2=22&key7sk3=9&key1sk1=ors&key1sk2=Google
==
pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1f92e6&key5sk2=&key5sk3=1366840218000&key5sk4=2335&key5sk5=1366840318000&key6sk1=&key6sk2=CH260141064&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=GB&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=117700&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=44bde501ad8ea2be1e7fc440c959e74920e2ccb1&key6sk12=2034&key7sk1=9&key7sk2=22&key7sk3=9&key1sk1=ors&key1sk2=Google

habiballahafg
24-04-2013, 14:15
دوستان ممکن است نظر خودتون را بگید که بین نود 32 و کسپرسکی کدام یکی را انتخاب کنم ؟

faraways
24-04-2013, 14:22
سلام

دوستان بالاخره قرار شد همون کسپر رو بگیرم :دی

نود تو سایت های تست دیدم که انگار سال به سال داره ضعیف تر کار میکنه ( دوستان نظرشونو بگن )

کسی خواست لایسنس کسپر بگیره بگه با هم بگیریم قیمت کمتر در میاد و قابل اکتیو داخل خوده سایت کسپر هم داره یعنی اصلا باید لایسنس رو اونجا وارد کنی تا اکتیو بشه

Hidden-Hunter
24-04-2013, 14:39
سلام
من دنبال این مورد هستم :
===

سلام داش مصطفی گل

1.فایروال خوب میخوای من بهت کومودو رو بهت پیشنهاد می کنم ، هم رایگان هست و هم اگر به مشکل برخوردی سوییتی هست که بیشتر کاربران این انجمن از ان استفاده می کنند پس موقع گزارش مشکل زودتر به نتیجه خواهی رسید.

2
- حاضرم پول هم براش خرج کنم ( تا 100 هزار تومن )

خوبه که برای امنیت حاضری پول خرج بکنی ولی این فایروال رایگان هست و اندازه اورجینال هاش برات کار میکنه.

فایروال اپدیت ندارد و هایت یک اسکن توسط کلود صورت می گیره که زیاد حجم نمیگیره در حده یه ورودی و خروجی کم...یا نهایت کار به شما بگوید که یک نسخه قرار هست بیاد و شما توسط برنامه ان رو اپگرید بکنید.

این سوییت در ایران نمایندگی ندارد ولی چون رایگان هست ، شما می توانید از طریق برنامه با پشتیبانی شرکت چت بکنید یا با کاربر این انجمن در میان بگذارید در تایپیک مخصوص برنامه.

بهت قول می دهم که بی رحم ترین برنامه ای که نمی گذارد چیزی از دستش در نرود همین هست...اگر دوستانی که به شما کسپر رو پیشنهاد داده اند وقتی شما از پرو*کسی فایر استفاده می کنید کسپر اجازه خروجی و وردی به برنامه ای که شما ان رو بلاک کرده اید رو میدهد.ولی این برنامه بخاطر تخصصی بودنش در فایروال هیچ مشکلی ندارد.

اگر هم اطمینان نداری ، یکم که باهاش تست بکنی و باهاش کار بکین بهش علاقمند می شوی ، چون یک شرکت امنیتی هست ، قابل اعتماد و اطمینان هست هم از نظر برنامه و هم پشتیبانی و هم شرکتی.

کسپرسکی هم سوییت خوبی هست و فایروال ان هم خوب هست ولی همون چیزی که گفتم موقع استفاده پروک*سی فایر شاید نتونه ان سخت گیری رو انجام بدهد ( من خودم کسپری سفت و سخت هستم ولی خب باید گفت دیگه ):n02:

بین این دو از نظر انتی ویروس کسپرسکی توپ هست و از نظر فایروال کومودو . روز یکه امدم تایپیک s3 بهت گفتم تو ایران نمایندگی هست ، خندیدی و گفتی ایران پشتیبانی نداره ، خب انتظار داری پشتیبانی خوبی باشه از سمت نمایندگان کسپرسکی ؟؟؟ خدا کند که باشد .نمایندگی داره که موقع مشکل بهش مراجعه بکنی ولی اگر رفع بکنه ..راسیاتش تا حالا با این نمایندگی های کسپر سرو کله نزدم:n02:

فدات دادا / امیدوارم تونسته باشم کمک های شما و لطف تون رو جبران کرده باشم.:n16:

Hidden-Hunter
24-04-2013, 14:42
ممنون دوستان . این کومودو اینترنت سکیوریتی نسخه رایگانش هم کار من رو راه میندازه ؟ و فایروالش عالی هست ؟ آخه دیدم نسخه pro و complete هم داره .
complete
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc1c01f92e6&key5sk2=&key5sk3=1366840218000&key5sk4=2335&key5sk5=1366840318000&key6sk1=&key6sk2=CH260141064&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=GB&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=117700&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=44bde501ad8ea2be1e7fc440c959e74920e2ccb1&key6sk12=2034&key7sk1=9&key7sk2=22&key7sk3=9&key1sk1=ors&key1sk2=Google
==
pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1f92e6&key5sk2=&key5sk3=1366840218000&key5sk4=2335&key5sk5=1366840318000&key6sk1=&key6sk2=CH260141064&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=GB&key6sk6=0&key6sk7=Google&key6sk8=117700&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=44bde501ad8ea2be1e7fc440c959e74920e2ccb1&key6sk12=2034&key7sk1=9&key7sk2=22&key7sk3=9&key1sk1=ors&key1sk2=Google

سلام

بله نسخه رایگانش هم برای شما خوب و کار شما رو راه میندازه.

فرق نسخه رایگان با پولی ها فقط نبود اپشن تروست کانکشن و گارانتی کردن سیستم شما تا 500دلار اگر رقم رو درست گفته باشم.

که نسخه رایگان من 3ماه بود داشتم و همه کاری باهاش می کردم ، الوده و مشکلی برام پیش نیومد.

از نظر من نود را برای انتی ویروس انتخاب بکن و کومودو هم برای فایروال سیستم.

و اگر موقع سوال کردن یا برنامه هایی که روی سیستمت هست با مشکل رو برو شده اند رو در تایپیک خوده برنامه بپر سکاربراش حتما کمکت می کنند.

این پست هم ببین :

Hidden-Hunter
24-04-2013, 14:57
دوستان ممکن است نظر خودتون را بگید که بین نود 32 و کسپرسکی کدام یکی را انتخاب کنم ؟

خب ببنید اگر بخواهیم همینطوری بگیم که کسپر از نود خیلی بهتر هست ولی شما باید بگید ، انتی ویروس رو برای چه کارهایی لازم داردی تا به شما پشنهاد بشه کدام یک رو انتخاب بکنید .

اگر کاربر نتونه خوب با سوییت کنار بیاد و همه انتظارات رو از سمت انتی ویروس بخواهد ، اگر قدرتمند ترین سوییت هم نصب بکند باز الوده می شود.

امنیت یک سیستم دو طرفه ست ، نصف نصف بین کاربر و انتی ویروس تقسیم شده

saeid_panah
24-04-2013, 16:06
دوستان ما یه کامپیوتر خونگی قدیمی داریم که کار خاصی باهاش نمیشه بیشتر بازی و گاها چند تا سایت باهاش باز میشه و یه فلش توش انداخته میشه.میخوام روش webroot نصب کنم. این آنتیویروسای کلود چقدر ترافیک مصرف میکنن؟پا نشه هر فایلی رو submit کنه؟!!!:n28: هر دفه روشن بشه اتئماتیک به اینترنت وصله.

TimeWarp
25-04-2013, 14:17
خوب بعد یک ماه و شخم زدن کل تایپکای آنتی ویروسا و فایروال ها و ..... و با توجه به موجودی رسیدم به

TrustPort Antivirus 2013 - لایسنس یک ساله

به هر کی میرسی میگه خیلی قویه و عالیه ولی چرا تو تستا اصلا اسمی ازش نیست؟؟؟

راستی یه جورایی پسرعموی اوستم میشه:n08:

این ایران ستاپ که خیلی تعریفشو میکنه.

نظرتون چیه؟:n13:

منصور قلی
25-04-2013, 23:18
خوب بعد یک ماه و شخم زدن کل تایپکای آنتی ویروسا و فایروال ها و ..... و با توجه به موجودی رسیدم به

TrustPort Antivirus 2013 - لایسنس یک ساله

به هر کی میرسی میگه خیلی قویه و عالیه ولی چرا تو تستا اصلا اسمی ازش نیست؟؟؟

راستی یه جورایی پسرعموی اوستم میشه:n08:

این ایران ستاپ که خیلی تعریفشو میکنه.

نظرتون چیه؟:n13:
از انجین Avg و Bitdefender استفاده میکنه.من باهاش کارکردم.یکم سرعت دانلود رو کم میکنه.یه مقدار هم سنگینه ولی قدرت خوبی داره.ارزش داره تستش کنی.اگه باهاش مشکل نداشتی نگهش دار.

pedram_01
26-04-2013, 00:15
از انجین Avg و Bitdefender استفاده میکنه.من باهاش کارکردم.یکم سرعت دانلود رو کم میکنه.یه مقدار هم سنگینه ولی قدرت خوبی داره.ارزش داره تستش کنی.اگه باهاش مشکل نداشتی نگهش دار.

دوست عزیز شما از اینترنت سیکروبتی استفاده کردی ایشون گفتن TrustPort Antivirus 2013 که سرعت اینترنت رو اصلا کم نمیکنه

اینترنت سیکروبتی هم مقدار خیلی کمی رو اینترنت تاثیر داره و میشه یک سری از قابلیت هاش رو غیر فعال کرد تا سرعت رو کم نکنه

sedr
27-04-2013, 17:25
سلام دوستان
من یه نت‌بوک 10 اینچی ساده دارم و به سرعتش هم خیلی حساسم... دنبال یه برنامه ای می‌گردم که فقط رو فلش کار کنه... به بقیه امکانات آنتی ویروسا نیازی ندارم. + آپدیت شدن درست...

ALI . R
27-04-2013, 18:40
سلام دوستان
من یه نت‌بوک 10 اینچی ساده دارم و به سرعتش هم خیلی حساسم... دنبال یه برنامه ای می‌گردم که فقط رو فلش کار کنه... به بقیه امکانات آنتی ویروسا نیازی ندارم. + آپدیت شدن درست...
سلام .
به نظرم با توجه به گفته شما میتونید یکی از این دو نسخه رو نصب کنید : :n01:

MCShield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نکته دیگه اینکه یه آنتی خوب غیر از این دو نسخه رو سیستم نصب باشه بهتره !

satty
28-04-2013, 14:00
من به شخصه با اینا کار کردم و از همشون راضی ام
کسپراسکی
نود32
آواست

یکی هم برا خود ماکروسافت هستش که به طور پیش فرض رو ویندوز 8 قرار داره
که به شخصه اصلا ازش خوشم نیومد

در مورد نود هم باید بگم که گفته میشه، قدرت شناساییش بالاست
اما گاهی تو زمینه ی ازبین بردن ویروسها ضعیف عمل میکنه
ولی در کل من ازش راضی بودم

در حاله حاضر هم از کسپر دارم استفاده میکنم

sedr
29-04-2013, 06:30
سلام .
به نظرم با توجه به گفته شما میتونید یکی از این دو نسخه رو نصب کنید : :n01:

MCShield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا
USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نکته دیگه اینکه یه آنتی خوب غیر از این دو نسخه رو سیستم نصب باشه بهتره !

الان اینا کدومش رایگان هست و به کد وسریال نیاز نداره!؟

دوستان پیشنهاد دیگه‌ای نیست1؟

~~~
29-04-2013, 11:10
بهترینهای آنتی ویروس از دید top ten reviews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرتون چیه
البته چرا کمودو نیس

lionf3
30-04-2013, 09:54
بهترینهای آنتی ویروس از دید top ten reviews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرتون چیه
البته چرا کمودو نیس

امیدوارم دوستان پستی رو پاک میکنن دلیلش رو هم بگن
جالبه F-Secure آنتی ویروس خوبی هستش اما حد اقل به گوش من اسمش زیاد نخورده

realmz
30-04-2013, 21:57
سلام
بنده روی گارانتی سازگار لپ تاپم یک آنتی ویروس nod 32 v5 اورجینال بود.
میخواستم بدونم نود خوبه نصب کنم و در کنارش یه فایروال نصب کنم یا کلا بیخیالش شم برم یه نرم افزار دیگه که اینترنت سکیوریتی باشه نصب کنم
لطفاً راهنماییم کنین

Mr KING
30-04-2013, 22:31
سلام
میخواستم بدونم نود خوبه نصب کنم و در کنارش یه فایروال نصب کنم یا کلا بیخیالش شم برم یه نرم افزار دیگه که اینترنت سکیوریتی باشه نصب کنم
لطفاً راهنماییم کنین

سلام
با توجه به ملاک هاتون و اگر زیاد وبگردی میکنید فلش های الوده زیاد به سیستم مبزنید نود گزینه خوبی نیست
اما سبک بودن حجم کم اپدیت رابط کاربری ساده و روان مد نظرتون هست همین رو بردارید و یک فایروال جداگانه هم کنارش نصب کنید.
بدرود

xman681
30-04-2013, 22:34
سلام
لطفاً راهنماییم کنین

سلام از همین محصول استفاده کنید نیازی به تغییرش نیست

اگر آنتی ویروس تنها هست یه فایروال رایگان ( کمودو . امسی سافت و ... ) استفاده کنید

اگر نسخه اسمارت هست که دیگر هیچ

موفق باشید

realmz
01-05-2013, 06:19
سلام از همین محصول استفاده کنید نیازی به تغییرش نیست

اگر آنتی ویروس تنها هست یه فایروال رایگان ( کمودو . امسی سافت و ... ) استفاده کنید

اگر نسخه اسمارت هست که دیگر هیچ

موفق باشید

ممنون بابت پاسختون
ببینید من توی دانشگاه به خاطر تبادل ارتباطی خیلی فلش و هارد به لپ تاپم میزنم
وبگردی هم زیاد میکنم
با همین ترکیبی که گفتین جواب میگیرم؟میخوام خیالم راحت باشه
مشخصات سیستمم:
core i7-3630
8Gb
---
ضمناً نودم هم فقط آنتی ویروسه

xman681
01-05-2013, 08:29
ممنون بابت پاسختون
ببینید من توی دانشگاه به خاطر تبادل ارتباطی خیلی فلش و هارد به لپ تاپم میزنم
وبگردی هم زیاد میکنم
با همین ترکیبی که گفتین جواب میگیرم؟میخوام خیالم راحت باشه
مشخصات سیستمم:
core i7-3630
8Gb
---
ضمناً نودم هم فقط آنتی ویروسه

سلام

بله

شما آنتی ویروس را با فایروال کمودو داشته باشید مشکلی نخواهد بود

ضمنا USB Disk Security هم میتونه خیلی بهتون کمک کنه

موفق باشید

aylar6888
01-05-2013, 15:17

نظرتون چیه
البته چرا کمودو نیس

سلام :
نتایج تاپ تن زیاد معتبر نیست چون خودش یه سایت تجاریه و محصولات خودشو یعنی اونهایی رو که فروششو داره شرکت میده و تستهاشم مبهمه

realmz
01-05-2013, 20:38
سلام

بله

شما آنتی ویروس را با فایروال کمودو داشته باشید مشکلی نخواهد بود

ضمنا USB Disk Security هم میتونه خیلی بهتون کمک کنه

موفق باشید

ببخشید من همینطور مزاحم میشم
یعنی علاوه بر comodo firewall این usb disk sec. رو هم نصب کنم؟ان سه برنامه با هم تداخل ندارن؟

xman681
01-05-2013, 22:58
ببخشید من همینطور مزاحم میشم
یعنی علاوه بر comodo firewall این usb disk sec. رو هم نصب کنم؟ان سه برنامه با هم تداخل ندارن؟

سلام

خیر تداخلی وجود ندارد

آنتی ویروس = ESET
فایروال = Comodo
محافظ USB = نرم افزار USB Disk Security

Harvest_moon_majid
02-05-2013, 16:05
سلام

خیر تداخلی وجود ندارد

آنتی ویروس = ESET
فایروال = Comodo
محافظ USB = نرم افزار USB Disk Security

به نظر من که بهترین آنتی ویروس kaspersky هستش که اینترنت سیکورتی باشه که خیلی عالیه.

فایروالم COMODO خوبه ولی حفره های امنیتی زیادی داره

kasper لایسنس 3 سالشو خریدم(orginal)
160 هزار تومن خریدمش خیلی عالیه و از ESET متنفرم چرا؟ چون من هکرم و یه سری لایسنس 1 ساله ESET رو داشتم روش خیلی حساب می کردم یه روز یکی از رفیقای احمقم به شوخی تروجان باسم فرستاد پسوند فایلا تغییر کردو فایلا غیب میشد بعد عمری این رفیق احمق ما تونست با kasper sky ازبین ببرتش و من خیلی مدیون کسپرم ولی حیف چون با SUB7 کار می کنک باید ببندمش تا ساب سونو تیکه پاره نکنه...
و گرنه ESET فقط اسم در داده و همین! آنتی ویروس avira هم خوبه ولی چون یه شرکت آلمانیه المانیام خوره هکری حفره ها و باگ هاشو رو کردن..
ESET :ه نگو از نظر من فقط ویروسو شناسایی می کنه و ویروسای کم حجمو نمیشناسه!

pedram_01
02-05-2013, 16:54
به نظر من که بهترین آنتی ویروس kaspersky هستش که اینترنت سیکورتی باشه که خیلی عالیه.

160 هزار تومن خریدمش خیلی عالیه و از ESET متنفرم چرا؟ چون من هکرم و یه سری لایسنس 1 ساله ESET رو داشتم روش خیلی حساب می کردم یه روز یکی از رفیقای احمقم به شوخی تروجان باسم فرستاد پسوند فایلا تغییر کردو فایلا غیب میشد بعد عمری این رفیق احمق ما تونست با kasper sky ازبین ببرتش و من خیلی مدیون کسپرم ولی حیف چون با SUB7 کار می کنک باید ببندمش تا ساب سونو تیکه پاره نکنه...
و گرنه ESET فقط اسم در داده و همین! آنتی ویروس avira هم خوبه ولی چون یه شرکت آلمانیه المانیام خوره هکری حفره ها و باگ هاشو رو کردن..

بابا هکر . بابا باگ شناس بابا حفره امنیتی شناس :n08: . میخوای یک ویروس بهت بدم کاسپر گوز پیچ بشه . حالا چون ایست یک ویروس رو نشناخت دلیل این نیست که ضعیفه شما که هکری باید انقدر رو بدونی که وقتی نود یا هر انتی ویروس دیگه ای ویروس رو نشناخت برای شرکتش ویروس رو بفرستی تا مشگلتو حل کنند .

تو یک ویروس رو دسترسی به اینترنت رو قطع کن ینی با کاسپر اون فایل رو بلاک کن که به اینترنت وصل نشه بعد کریو رو وصل کن ببین چجوری از دست کاسپر در میره و .... کاسپر هم به اندازه بقیه باگ داره

homayooni
02-05-2013, 17:12
بابا هکر . بابا باگ شناس بابا حفره امنیتی شناس :n08: . میخوای یک ویروس بهت بدم کاسپر گوز پیچ بشه . حالا چون ایست یک ویروس رو نشناخت دلیل این نیست که ضعیفه شما که هکری باید انقدر رو بدونی که وقتی نود یا هر انتی ویروس دیگه ای ویروس رو نشناخت برای شرکتش ویروس رو بفرستی تا مشگلتو حل کنند .

تو یک ویروس رو دسترسی به اینترنت رو قطع کن ینی با کاسپر اون فایل رو بلاک کن که به اینترنت وصل نشه بعد کریو رو وصل کن ببین چجوری از دست کاسپر در میره و .... کاسپر هم به اندازه بقیه باگ داره

جالبه هم کسپر و هم کومودو زمانی که شما یک نرم افزار رو مسدود می کنید اگه از کریو استفاده کنید نمی تونند جلوی اون رو بگیرند اما webroot می تونه اونم با اون حجمش 1 مگ:n04:

Hidden-Hunter
02-05-2013, 18:55
حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است، هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است و هرچه "توان" انسان بیشتر شود " ادعا"یش کمتر میگردد!

مرحوم دکتر حسابی

xman681
02-05-2013, 21:58

سلام دوست گل

شما در مورد اینجا کمی اشتباه فکر کرده اید

اینجا تخصصی ترین انجمن امنیت ایران هست و اکثر افراد حرفه ای هستند

اساتید این انجمن هم جرات چنین نظری را ندارد که شما هنور یک روز تون نشده است فتوای امنیتی صادر میکنید !!!!

لطفا اگر علاقه مند به فعالیت هستید سبک حرفه ای و درست را در انجمن پیش بگیرد در غیر اینصورت بیهوده پست به تاپیک ها اضافه نکنید

موفق باشید

lionf3
03-05-2013, 19:41
دوستان چرا Zone Alarm تو نظر سنجی نیستش؟؟؟!!

Harvest_moon_majid
04-05-2013, 11:15
سلام دوست گل

شما در مورد اینجا کمی اشتباه فکر کرده اید

اینجا تخصصی ترین انجمن امنیت ایران هست و اکثر افراد حرفه ای هستند

اساتید این انجمن هم جرات چنین نظری را ندارد که شما هنور یک روز تون نشده است فتوای امنیتی صادر میکنید !!!!

لطفا اگر علاقه مند به فعالیت هستید سبک حرفه ای و درست را در انجمن پیش بگیرد در غیر اینصورت بیهوده پست به تاپیک ها اضافه نکنید

موفق باشید

شما درست می گید حرف بیجایی زدم معذرت می خوام...

باید از اساتید یاد گرفت که مخلصشونم هستیم....

فقط نظرمو در این باره تایپ کردم که فک کنم زیاد باهاش خوش برخورد نشد...
ولی بازم معذرت اگه حرف بیجا زدم...

ولی از استاد محترم Pedram_01 معذرت می خوام رسته باگهای زیادی داره (و رو شده)ولی اگه از روی تجربه ی نادرست حرفی زدم معذرت ولی حرف شما (گوز پیچ) زشت بود به استیدی مثه شما نمی خوره...
بازم معذرت..

این ویروس خطرناک نمی دونم اسمش چی بود ولی ESET قبلا ضدشو ضده بود(رو update های جدیدش ) قبلا شنیده بودم ESET تونسته ویروسو از بین ببره (وفقط تبدیلش کنه به هرز نامه) اسمشو یادم نیست اگه بهش برخوردم می زارم..
کسپرم به اندازه ی خوبیش باگ های زیادی داره که اونو ناتوان می کنه...

از اساتید می خوام اگه اشتباهی از روی جاهلیت کردم منو ببخشن.

با تشکر از دوستای خوبم که اشتباهه منو تصحیح کردن.
ارادت مند شما م.ن.ح.خ:n26:

~~~
06-05-2013, 10:50
شما درست می گید حرف بیجایی زدم معذرت می خوام...

باید از اساتید یاد گرفت که مخلصشونم هستیم....

فقط نظرمو در این باره تایپ کردم که فک کنم زیاد باهاش خوش برخورد نشد...
ولی بازم معذرت اگه حرف بیجا زدم...

ولی از استاد محترم Pedram_01 معذرت می خوام رسته باگهای زیادی داره (و رو شده)ولی اگه از روی تجربه ی نادرست حرفی زدم معذرت ولی حرف شما (گوز پیچ) زشت بود به استیدی مثه شما نمی خوره...
بازم معذرت..

این ویروس خطرناک نمی دونم اسمش چی بود ولی ESET قبلا ضدشو ضده بود(رو update های جدیدش ) قبلا شنیده بودم ESET تونسته ویروسو از بین ببره (وفقط تبدیلش کنه به هرز نامه) اسمشو یادم نیست اگه بهش برخوردم می زارم..
کسپرم به اندازه ی خوبیش باگ های زیادی داره که اونو ناتوان می کنه...

از اساتید می خوام اگه اشتباهی از روی جاهلیت کردم منو ببخشن.

با تشکر از دوستای خوبم که اشتباهه منو تصحیح کردن.
ارادت مند شما م.ن.ح.خ:n26:

آفرین که اشتباهت رو قبول کردی و غرور بیجا رو کنار گذاشتی:n02:
بعضی آنتیها قبلا شاید کمی ضعیف بودن ولی در حال پیشرفتن حالا یا با سرعت یا کمتر
بعضیا هم در جا میزنن و قبلا خوب بودن ولی دارن عقب میفتن

saman1330
06-05-2013, 11:57
درود
من یه انتی ویروس خوب ولی در عین حال رایگان(یا مثل نود و ... بشه آپدیت رایگان از نت گرفت می خوام)
توی تاپیک ها گشتم هر کسی یه سازی میزنه:n02:
توی نت هم زیاد می گردم و سیستم زیاد در خطر ویروس هست(الانم گمونم سیستم ویروس داره)
سپاس:n16:

.AraMesh.
06-05-2013, 14:03
درود
من یه انتی ویروس خوب ولی در عین حال رایگان(یا مثل نود و ... بشه آپدیت رایگان از نت گرفت می خوام)
توی تاپیک ها گشتم هر کسی یه سازی میزنه:n02:
توی نت هم زیاد می گردم و سیستم زیاد در خطر ویروس هست(الانم گمونم سیستم ویروس داره)
سپاس:n16:
درود و دوصد بدرود
مشخصات سیستمتون ؟؟
این سایت رتبه بندی نرم افزار هست ک آنتی ویروسهارو هم قرار داده. میتونه مفید باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harvest_moon_majid
06-05-2013, 18:35
آفرین که اشتباهت رو قبول کردی و غرور بیجا رو کنار گذاشتی:n02:
بعضی آنتیها قبلا شاید کمی ضعیف بودن ولی در حال پیشرفتن حالا یا با سرعت یا کمتر
بعضیا هم در جا میزنن و قبلا خوب بودن ولی دارن عقب میفتن

درسته!!

مثلا درسته ESET معمولیش ضعیفه(ولی نه زیاد) ولی ESET SMART SECURITY خودش یه نعمته...

یا مثلا همین کسپر مشکلای زیادی داره و(باید باهاش سرو کله زد) ولی به نظر من Internet SECURITY خیلی خوبه...

کس از NORTON 2013 واسه اندروید خبر داره؟؟؟؟

saman1330
07-05-2013, 13:18
درود و دوصد بدرود
مشخصات سیستمتون ؟؟
این سایت رتبه بندی نرم افزار هست ک آنتی ویروسهارو هم قرار داده. میتونه مفید باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درود
ویندوز 7
ram4
CPU core i 7

Mr KING
07-05-2013, 13:43
درود
ویندوز 7
ram4
CPU core i 7
درود
سیستم قدرتمندی دارید
چرخش براتون بچرخه
norton internet security
یا
kaspersky internet security
رو من پیشنهاد میکنم
:n11:

.AraMesh.
07-05-2013, 20:04
درود
ویندوز 7
ram4
CPU core i 7
و بازهم درود و چندصد بدرود :n02:
اگه رتبه بندیارو چک کردید، سیستمتون جون میده برا رتبه 1 آنتیها BitDefender.AntiVirus.Pluse.2013.Build.16.29.0.183 0 این آخرین ورژنه.
من با رم 700 و CPU 1000 تست کردم جواب داد. دیگه با مال شما ک...

xman681
07-05-2013, 21:57
درود
ویندوز 7
ram4
CPU core i 7

سلام

خسته نباشید

برای این CPU حتما نیاز به حداقل 8 گیگ رم دارید دوست عزیز تا بهترین سرعت را داشته باشید

نتایج این Top Ten بدرد خودش میخوره ، بی اهمیت هست

شما با توجه به اینکه مشکلی در سرعت ندارید هر آنتی ویروس قدرتمندی که انتخاب کنید مشکل نخواهید داشت

پیشنهاد بنده

Emsisoft Anti-Malware

موفق باشید

pcsoft
07-05-2013, 23:00
درسته!!

مثلا درسته ESET معمولیش ضعیفه(ولی نه زیاد) ولی ESET SMART SECURITY خودش یه نعمته...

یا مثلا همین کسپر مشکلای زیادی داره و(باید باهاش سرو کله زد) ولی به نظر من Internet SECURITY خیلی خوبه...

کس از NORTON 2013 واسه اندروید خبر داره؟؟؟؟

سلام مجید جان. دوست گل
یک توضیح میدم تا بهتر روشن بشی. هیچوقت نمیشه گفت فلان محصول، کامل ترین هست یا بدترین. چون در حال حاضر رقابت بین محصوصلات امنیتی شرکت های معروف تقریبا نزدیک به هم هستن.
ولی یه "اما" اینجا وجود داره:
نسخه معمولی ESET باید ببینی چی هست که نسخه ESET Smart Security یه نعمته! اینکه بیایم و با تکیه بر یک تست مثلا یک فایل رو آنتی ویروس x نشناخته. بخوایم کل محصول رو زیر سوال ببریم خیلی کار اشتباهیه.

بنابراین نه نسخه معمولی بده و نه نسخه Smart Security یه نعمته! هر دو محصول هستن و طبق تست هایی که شرکت های معروف و البته در محیط آزمایشگاهی ازشون میگیرن میشه فهمید که درصد شناسایی ی یا هوش مصنوعی و برای فایروال درصد تامین امنیت شبکه شون چقدره حالا بماند بحث امنیت و دیفنس. تازه اگر هم در محیط آزمایشگاهی محصولی نتایج خوبی گرفت باز هم دلیل نمیشه من کاربر ازشون استفاده کنم و دلیل هم نمیشه اون محصولی که محصول سال نشده را سرکوب کنم که فلان محصول خیلی ضعیف است در تست ها شرکت نمی کند یا نتایج ضعیفی بدست می آره.

هر کسی باید ببینه که در چه سطحی قرار داره. کاربر مبتدی- متوسط- حرفه ای. هر کدوم از این سطح ها محصول خاص خودشون رو لازم دارن. مبتدی کم دردسرتر میخواد اکثرا. متوسط و حرفه ای معمولا کمتر اهمیت به تست های شرکت ها و نظرسنجی ها می دهد و خودش تست میکند که بسته امنیتی مناسب است یا نه و دیتابیس آنتی ویروس هم برای وی از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

چون دیتابیس اصلا ابزار خوبی برای تامین امنیت 99 درصدی نیست و ممکنه که یک فایل مخرب جدید ساخته شده باشه و داخل دیتابیس آنتی ویروس نباشه. اونوقت هست که محصول امنیتی سال هم از عهده آن مخرب نمیتواند بربیاید و همه تست ها زیر سوال می رود البته از نگاه کاربری که آلوده شده زیر سوال می رود.

Harvest_moon_majid
08-05-2013, 10:40
QUOTE=pcsoft;7624722]سلام مجید جان. دوست گل
یک توضیح میدم تا بهتر روشن بشی. هیچوقت نمیشه گفت فلان محصول، کامل ترین هست یا بدترین. چون در حال حاضر رقابت بین محصوصلات امنیتی شرکت های معروف تقریبا نزدیک به هم هستن.
ولی یه "اما" اینجا وجود داره:
نسخه معمولی ESET باید ببینی چی هست که نسخه ESET Smart Security یه نعمته! اینکه بیایم و با تکیه بر یک تست مثلا یک فایل رو آنتی ویروس x نشناخته. بخوایم کل محصول رو زیر سوال ببریم خیلی کار اشتباهیه.

بنابراین نه نسخه معمولی بده و نه نسخه Smart Security یه نعمته! هر دو محصول هستن و طبق تست هایی که شرکت های معروف و البته در محیط آزمایشگاهی ازشون میگیرن میشه فهمید که درصد شناسایی ی یا هوش مصنوعی و برای فایروال درصد تامین امنیت شبکه شون چقدره حالا بماند بحث امنیت و دیفنس. تازه اگر هم در محیط آزمایشگاهی محصولی نتایج خوبی گرفت باز هم دلیل نمیشه من کاربر ازشون استفاده کنم و دلیل هم نمیشه اون محصولی که محصول سال نشده را سرکوب کنم که فلان محصول خیلی ضعیف است در تست ها شرکت نمی کند یا نتایج ضعیفی بدست می آره.

هر کسی باید ببینه که در چه سطحی قرار داره. کاربر مبتدی- متوسط- حرفه ای. هر کدوم از این سطح ها محصول خاص خودشون رو لازم دارن. مبتدی کم دردسرتر میخواد اکثرا. متوسط و حرفه ای معمولا کمتر اهمیت به تست های شرکت ها و نظرسنجی ها می دهد و خودش تست میکند که بسته امنیتی مناسب است یا نه و دیتابیس آنتی ویروس هم برای وی از درجه اهمیت کمتری برخوردار است.

چون دیتابیس اصلا ابزار خوبی برای تامین امنیت 99 درصدی نیست و ممکنه که یک فایل مخرب جدید ساخته شده باشه و داخل دیتابیس آنتی ویروس نباشه. اونوقت هست که محصول امنیتی سال هم از عهده آن مخرب نمیتواند بربیاید و همه تست ها زیر سوال می رود البته از نگاه کاربری که آلوده شده زیر سوال می رود.[/QUOTE]

درسته داش... حرف شمام متین ...

البته اینو می دونم که ESET Smart و معمولیش تقریبا تو یه محیطن ولی اینو گفتم چون کارایی ESET SMART SECURITY خیلی بیشتره!

مثلا برای این گفتم کهESET SMART :

1_فایر وال داره
2_آنتی ویروس داره
3_آنتی اسپم داره
4_کنترل داره
5_آنتی اسپم وایر داره

ولی معمولیش فقط آنتی ویروس داره و آنتی اسپم وایر! همین...

خب این درسته ESET چن وقته تو تستا شرکت می کنه و موفق بیرون میاد..

Dr.Web کارایی هاش داره بهتر میشه...

من میدونم ولی یه ذره فکر می خواد..

ببین داش وقتی ویروس X رو نشناسه حتم دارم ویروس Y هم نمیشناسه!

ببین یه سری دستور سادس ! اگه دستوری که رو X باشه آنتی اونو نشناسه .... درنتیجه همون دستور با یکم تصرف که بشه Y انتی اونم نمیشناسه!

ببین چه بلایی سر سیستمی میاد که آنتی نداشته باشه گیر یه ویروس ساده بیفته!!!! وای به حالش میشه اونوقت مایکروسافتم توش می مونه!!!!

بعد یه چیز خیلی زاقارتی که تو جامعه ی ما هستش اینه که وقتی سیستم یه فرد مبتدی کاراییشو و سرعتشو از دست میده فقط یه عامل میتونه باعثش باشه(البته از نظر مبتدی)ویـــــروس!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بابا خدا پدرتو بیامرزه CPU که خریدی 4 ساله از عمرش میگذره ): بعد تو میگی ویروس!

این چیز خیلی بدیه چون به نظر من گیر افتادن یه سیستم تو ویروس 1 در هزار میتونه باشه...

ولی تروجان خیلی خطرناک تره و خدا کنه Avira از پس تروجان بربیاد چون خیلی خوب از تستای تروجانی بیرون اومده...

البته من با Avira هم کارکردم تستش کردم ولی زیاد به حرفای قلمبه سلمبه ای که درمورد کسپر میدن گوش نمی کنم(درسته ازش خیلی راضیم ولی بعضی از حرفاشون مفته مفته!!!!)

بازم میگم : کسی از Norton Internet Security واسه اندروید خیر داره؟

Mr KING
08-05-2013, 10:45
کسی از Norton Internet Security واسه اندروید خیر داره؟
دوست عزیز
بنده الان بر روی گوشیم نصب دارمش
شما مشکلی باهاش داری ؟

.AraMesh.
08-05-2013, 17:52
بنده خدا فقط سوال کرد :n02:
منظوری نداشت

Akom@n
10-05-2013, 09:32
avira free چرا تو لیست av-test نیست اصلا؟ :n13:
تا الان avast free + comodo داشتم که راضی هم بودم اما جدیدا avast رو اصلا نمیشه آپدیت کرد:n28:
avg free دیدم تست های خوبی داره، بهترین آنتی ویروس رایگان چیه؟؟ (البته بدون فایروال چون از کومودو واقعا راضیم!)

Shahroozs2
10-05-2013, 09:44
تا الان avast free + comodo داشتم که راضی هم بودم اما جدیدا avast رو اصلا نمیشه آپدیت کرد:n28:
avg free دیدم تست های خوبی داره، بهترین آنتی ویروس رایگان چیه؟؟ (البته بدون فایروال چون از کومودو واقعا راضیم!)
اوست و avg که خیلی وقت ایران رو تح-ریم کردند و نمیشه اپدیتشون کرد.
بین انتی ویروس های فری 1-اویرا فری 2-انتی ویروس کومودو عالی هستند.

~~~
10-05-2013, 10:19
اوست و avg که خیلی وقت ایران رو تح-ریم کردند و نمیشه اپدیتشون کرد.
بین انتی ویروس های فری 1-اویرا فری 2-انتی ویروس کومودو عالی هستند.

Ad-Aware Free Antivirus+

انتی ویروس کومودو فالس آلارمش بالاست

~~~
10-05-2013, 11:03
این فهرست شامل نرم‌افزارهای ضدویروس معروف به همراه جدول مقایسه‌ای آنها می‌باشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E2%80%8C%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7 %DB%8C_%D8%B6%D8%AF%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3)

xman681
10-05-2013, 12:10
نود به گفته بعضیا ضعیف ببین کجا هس!!!:n02:
اینکه فایروال یا آنتی رو رو 64 تست میزنن علت خاصی داره ؟
اتفاقیه یا میخوان کلا اینجوری تس کنن

دوست عزیز میدونید این تست چی هست ؟؟؟

این تست ربطی به قدرت محافظتی و امنیتی سوییت ها ندارد عزیز

این تست ، تست تاثیر گذاری هست ، تست عملکرد سوییت ها بر روی کپی ، دانلود ، نصب و ... هست

موفق باشید

~~~
10-05-2013, 12:39
avast من دارم چرا اپدیت میشه با این تفاوت که هر وقت خودش خواست اپدیت میشه برخی ساعات روز اپدیت میشه

جاش اینجاست

تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
10-05-2013, 18:55
اون کسایی که میگن ضعیفه کلی میگن کاری به تستای مختلف ندارن
منم استاد کلی گفتم وگرنه بنده مسئول فروش نود نیستم هیچ منفعتی هم نمی برم و تو کار تبلیغ نود نیستم :n09:
تعصب هم ندارم:n15:
اگه تمام دنیا بگن فلان آنتی از همه بهتره تا خودم تستش نکنم و نظر شخصیم نگیره برام اصلا اهمیتی نداره
ترجیح میدم حتی یه آنتی متوسط با فالس آلارم متوسط یا پایین داشته باشم تا یه آنتی با بیشترین فاس آلارم

xman681
10-05-2013, 21:39
اون کسایی که میگن ضعیفه کلی میگن کاری به تستای مختلف ندارن
منم استاد کلی گفتم وگرنه بنده مسئول فروش نود نیستم هیچ منفعتی هم نمی برم و تو کار تبلیغ نود نیستم :n09:
تعصب هم ندارم:n15:
اگه تمام دنیا بگن فلان آنتی از همه بهتره تا خودم تستش نکنم و نظر شخصیم نگیره برام اصلا اهمیتی نداره
ترجیح میدم حتی یه آنتی متوسط با فالس آلارم متوسط یا پایین داشته باشم تا یه آنتی با بیشترین فاس آلارم

بنده هم حرف خاصی نزدم که برافروخته شدید دوست عزیز

بنده گفتم این تست ربطی به قدرت نداره و اتفاقا کسایی که میگند نود ضعیف هست در بحث شناسایی هست نه بقیه پارامتر ها چون در بعضی ویژگی بسیار هم عالی عمل میکنه

ضمنا نود نیاز به تبلیغ نداره کلا 50 درصد سیستم های ایران را دستش داره :n02:

homayooni
10-05-2013, 23:00
سلام دوستان می خواستم بپرسم این سیستم جدید فیلترینگ بر روی تکنولوژی ابری آنتی ویروس ها هم اثر گذاشته آخه من از webroot استفاده می کنم که اون هم بدون اینترنت درست کار نمی کنه:n13:

xman681
10-05-2013, 23:47
سلام دوستان می خواستم بپرسم این سیستم جدید فیلترینگ بر روی تکنولوژی ابری آنتی ویروس ها هم اثر گذاشته آخه من از webroot استفاده می کنم که اون هم بدون اینترنت درست کار نمی کنه:n13:

سلام

خیر مشکلی نبوده و بعید میدونم فیلترینگ ارتباطی با سرور های بروز رسانی آنتی ویروس ها داشته باشه

البته اگر موردی بود حتما اطلاع رسانی میشد

موفق باشید

noisymind
12-05-2013, 11:07
سلام.
آقا این USB Disk Security جقدر احمقه! من فکر میکردم دنبال ویروسهای اتوران و اینجور چیزا میگرده ولی ظاهرا هر فلشی که فایل اجرایی داشته باشه رو نابود میکنه! مثلا فلش بوت ریکاوری نورتون رو هر دفعه بزنی سریع فاتحش رو میخونه!!!

Master Root
12-05-2013, 14:23
به نظر من آنتی ویروس که دارای فایروال هست بهتر از هرچیزه. مثل ناد که حجم کمی میگیره و آپدیت خوبی داره.
من که راضی ام.

Alinho
12-05-2013, 15:41
سلام.
آقا این USB Disk Security جقدر احمقه! من فکر میکردم دنبال ویروسهای اتوران و اینجور چیزا میگرده ولی ظاهرا هر فلشی که فایل اجرایی داشته باشه رو نابود میکنه! مثلا فلش بوت ریکاوری نورتون رو هر دفعه بزنی سریع فاتحش رو میخونه!!!
واسه منم فایلهای autorun و setup ویندوز رو که روی فلش ریخته بودم به طور کامل حذف کرد! برنامه‌‌ی جایگزین نداره؟:n21:

~~~
12-05-2013, 15:58
به نظر من آنتی ویروس که دارای فایروال هست بهتر از هرچیزه. مثل ناد که حجم کمی میگیره و آپدیت خوبی داره.
من که راضی ام.

منم همینو میگم نسبت به حجم و آپدیت خیلی خوبه البته اگه رفیق عزیزم xman681ناراحت نشه:n02:
(xman:نود ضعیفه:n25:)

من که فعلا ازش راضیم آخه هر آنتی نصبیدم یه مشکلی داشت ولی اینو نسبت به بقیه فعلا ترجیح میدم مخصوصا که رایگان هم هس:n08:

خود نود رو قسمت فلشش رو اتومات اسکن بزن و آپدیتم باشه دیگه درسته:n11:

~~~
12-05-2013, 16:00
سلام.

بیشتر واسه دلخوشیه - نصب نکنه آدم راحتره - خودم امتحانش کردم - کلا مشکل داره

~~~
12-05-2013, 16:10

تو لیست هستش که با اون مثلثهایی که بالای لیست میتونی فرقش رو با بقیه بدونی

morsadr
13-05-2013, 16:36
سلام دوستان .
من یک آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی مطمئن و سبک می خواهم که مشکل آپدیت و لایسنس زیاد هم نداشته باشه . در حقیقت نمی خواهم سیستم خیلی کند بشه .
تا حالا از کسپر 2011 استفاده می کردم و با تریال ریستر به راحتی هر ماه آن را ریست می کردم و راضی بودم ولی الان مدتی است ( حدود یک هفته ) که امکان دریافت لایسنس تریال یک ماهه وجود نداره و نمی دونم مشکل از کجاست . ممنون میشم راهنمایی کنید

jolan57
13-05-2013, 17:03
سلام دوستان .
من یک آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی مطمئن و سبک می خواهم که مشکل آپدیت و لایسنس زیاد هم نداشته باشه . در حقیقت نمی خواهم سیستم خیلی کند بشه .
تا حالا از کسپر 2011 استفاده می کردم و با تریال ریستر به راحتی هر ماه آن را ریست می کردم و راضی بودم ولی الان مدتی است ( حدود یک هفته ) که امکان دریافت لایسنس تریال یک ماهه وجود نداره و نمی دونم مشکل از کجاست . ممنون میشم راهنمایی کنید
پیشنهاد من به شما:
نورتون اینترنت سکوریتی 2013
برای لایسنس هم میتونید تاپیک زیر درخواست بدین تا دوستان واستون سریال بفرستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرک و سریال محصولات Norton ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morsadr
13-05-2013, 18:18
پیشنهاد من به شما:
نورتون اینترنت سکوریتی 2013
برای لایسنس هم میتونید تاپیک زیر درخواست بدین تا دوستان واستون سریال بفرستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرک و سریال محصولات Norton ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lممنون از پاسختون . یعنی به نظر شما نورتون سبک تر از کاسپره ؟
لایسنس هایی که دوستان می گذارند چه مدت اعتبار داره ؟
با تشکر

jolan57
13-05-2013, 18:39
با تشکر
بله نورتون از ورژن 2010 به یعد بسیار سبک شده
165 روز فکر کنم

~~~
13-05-2013, 18:47
با تشکر

آره سبکه ولی فکر کن نزدیک 200 مگابایتی رو حتما باید آنلاین دانلود کنی و آفلاین هم فایده ای نداره

morsadr
14-05-2013, 09:19
آره سبکه ولی فکر کن نزدیک 200 مگابایتی رو حتما باید آنلاین دانلود کنی و آفلاین هم فایده ای نداره

بسیار ممنون
دانلون 200 مگ اگر برای یکبار باشه مشکلی نیست
ایمنی نورتون بخوبی کاسپر هست ؟

Alinho
14-05-2013, 09:47
بسیار ممنون
avira free
بدون لایسنس و کرک
آپدیت بسیار سریع با حجم کم
عدم کاهش سرعت سیستم و اینترنت
فوق‌العاده قدرتمنده میتونید تست کنید تا باور کنید

~~~
14-05-2013, 10:03
avira free
بدون لایسنس و کرک
آپدیت بسیار سریع با حجم کم
عدم کاهش سرعت سیستم و اینترنت
فوق‌العاده قدرتمنده میتونید تست کنید تا باور کنید

آره همینم خوبه و برای فایروال هم ویندوز کنترول فایروال کنارش باشه که این نرم افزار فایروال ویندوز تقویت میکنه با سیستم عامل هم مچ هس

~~~
14-05-2013, 10:07
بسیار ممنون

بنظرم از کسپر بهتره خیلی رونتره
کسپر دائما اسکن میکنه تازه یکی میگفت از اسکن زیادش بعد از چند سال هاردتو باید عوض کنی :n02:
بنظرم 360 بهتره مخصوصا که 120 روزش رایگانه وقتی با کسپر مشکلی نداشتی از نظر سرعت اینکه دیگه چیزی نیست

morsadr
14-05-2013, 10:58
آره همینم خوبه و برای فایروال هم ویندوز کنترول فایروال کنارش باشه که این نرم افزار فایروال ویندوز تقویت میکنه با سیستم عامل هم مچ هس

کسپر دائما اسکن میکنه تازه یکی میگفت از اسکن زیادش بعد از چند سال هاردتو باید عوض کنی :n02:
بنظرم 360 بهتره مخصوصا که 120 روزش رایگانه وقتی با کسپر مشکلی نداشتی از نظر سرعت اینکه دیگه چیزی نیست

ممنون
ویندوز فایروال را باید از کجا فعال کنم ؟ این فایر وال نیاز به آپدیت نداره ؟ تو ویندوزهای کرک شده خوب کار می کنه ؟
360 همون نورتونه ؟
با تشکر

~~~
14-05-2013, 11:23
ممنون
ویندوز فایروال را باید از کجا فعال کنم ؟ این فایر وال نیاز به آپدیت نداره ؟ تو ویندوزهای کرک شده خوب کار می کنه ؟
360 همون نورتونه ؟
با تشکر

1-Windows 7 Firewall Control 5.2.15.14 یک ابزار امنیتی قدرتمند برای کاربران ویندوز 7 می باشد که فایروال ویندوز 7 را کنترل و قوی تر می کند و امکان هیچ نفوذی را به داخل ویندوز نمی دهد و هر اتفاقی که رخ دهد را به کاربر اعلام و هشدار می دهد .

2-Windows Firewall Control 3.9.1.2 سیستم عامل های مایکروسافت هم اکنون به صورت پیش فرض از یک فایروال قدرتمند مخصوص به خود به صورت رایگان بهره می برند اما متاسفانه آن ها از رابط کاربری چندان ساده ای برای ایجاد قوانین برای ارتباطات برنامه ها و ...بهره نمی برند و در برخی از مواقع برای انجام این پیکربندی ها کار کمی پیچیده می شود. Windows Firewall Control یک برنامه کوچک بسیار مفید می باشد که عملکرد فایروال ویندوز را گسترش می دهد و دسترسی سریع به گزینه های پراستفاده فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده فراهم می کند. این برنامه بعد از اجرا در سینی ویندوز قرار می گیرد و به کاربران امکان استفاده راحتر و آسان از فایروال ویندوز را می دهد بدون اینکه زمان های زیادی را برای کار با فایروال ویندوز صرف کنند.

فایروال فکر نکنم نیاز به آپدیت داشته باشه البت سازندش شاید بخواد یه تغیراتی روبده تو ورژنای جدیدش با کرک ویندوزم اصلا کار نداره

نورتون 360

morsadr
14-05-2013, 11:55

1-Windows 7 Firewall Control 5.2.15.14 یک ابزار امنیتی قدرتمند برای کاربران ویندوز 7 می باشد که فایروال ویندوز 7 را کنترل و قوی تر می کند و امکان هیچ نفوذی را به داخل ویندوز نمی دهد و هر اتفاقی که رخ دهد را به کاربر اعلام و هشدار می دهد .

2-Windows Firewall Control 3.9.1.2 سیستم عامل های مایکروسافت هم اکنون به صورت پیش فرض از یک فایروال قدرتمند مخصوص به خود به صورت رایگان بهره می برند اما متاسفانه آن ها از رابط کاربری چندان ساده ای برای ایجاد قوانین برای ارتباطات برنامه ها و ...بهره نمی برند و در برخی از مواقع برای انجام این پیکربندی ها کار کمی پیچیده می شود. Windows Firewall Control یک برنامه کوچک بسیار مفید می باشد که عملکرد فایروال ویندوز را گسترش می دهد و دسترسی سریع به گزینه های پراستفاده فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده فراهم می کند. این برنامه بعد از اجرا در سینی ویندوز قرار می گیرد و به کاربران امکان استفاده راحتر و آسان از فایروال ویندوز را می دهد بدون اینکه زمان های زیادی را برای کار با فایروال ویندوز صرف کنند.

فایروال فکر نکنم نیاز به آپدیت داشته باشه البت سازندش شاید بخواد یه تغیراتی روبده تو ورژنای جدیدش با کرک ویندوزم اصلا کار نداره

نورتون 360

بسیار ممنون از توضیح کاملتون
در مورد xp چطور . آیا ویندوز فایروال کنترل برای ایکس پی هم داریم ؟
در مورد نورتون ظاهرا این شرکت ایران را تحریم کرده و مستقیم از روی سایتش نمیشه دانلود کرد . در مورد آپدیت ها چطور . بعدا به مشکل نمی خوره ؟

~~~
14-05-2013, 13:15
بسیار ممنون از توضیح کاملتون
در مورد xp چطور . آیا ویندوز فایروال کنترل برای ایکس پی هم داریم ؟
در مورد نورتون ظاهرا این شرکت ایران را تحریم کرده و مستقیم از روی سایتش نمیشه دانلود کرد . در مورد آپدیت ها چطور . بعدا به مشکل نمی خوره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اکسپی
سایت منبعWindows 7 Firewall Control 5.2.15.14

Windows Firewall Control

البت کرک و کیجن میخوان
نورتو دانلود و رفتن به سایتش رو تحریم کرده :n01: شایدم آپدیتشم یه روزی تحریم کنه که زیادم دور از انتظار نیستش :n02: ولی میشه از آپدیتا بکاپ گرفت
برای دانلود و روش بکاپ به تاپیک خودش برین

morsadr
14-05-2013, 16:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اکسپی
سایت منبعWindows 7 Firewall Control 5.2.15.14

Windows Firewall Control

البت کرک و کیجن میخوان
نورتو دانلود و رفتن به سایتش رو تحریم کرده :n01: شایدم آپدیتشم یه روزی تحریم کنه که زیادم دور از انتظار نیستش :n02: ولی میشه از آپدیتا بکاپ گرفت
برای دانلود و روش بکاپ به تاپیک خودش برین

من به سایتش مراجعه کردم . نوشته که ویندوز ایکس پی را ساپورت نمی کنه !!
نکته دیگه اینکه یک جایی هم ذکر کرده که با Avira WebGuard. و Avast! Web Shield ممکنه ناسازگاری داشته باشه ! آویرا فری وب گارد هم داره ؟

Alinho
14-05-2013, 16:50
نکته دیگه اینکه یک جایی هم ذکر کرده که با Avira WebGuard. و Avast! Web Shield ممکنه ناسازگاری داشته باشه ! آویرا فری وب گارد هم داره ؟
خیر، آویرا فری وبگارد نداره
به نظر من آویرا فری+فایروال ویندوز کار شما رو راه میندازه
من خودم اینکارو کردم امنیت سیستم فوق‌العاده بالاست و مشکلی هم نداشتم!

noisymind
14-05-2013, 19:18
دوستان در کنار آویرا آنتی ویروس رایگان چه فایروالی رو پیشنهاد میکنید که امنیتش بالا باشه و مثل کومودو دردسر نداشته باشه؟ :n02: چون رو سیستمی که میخوام نصب کنم طرف زیاد وارد نیست که پیغامها جواب مثبت یا بلاک کردن بده.

~~~
14-05-2013, 19:19

کدوم یکی
Windows 7 Firewall Control 5.2.15.14 خوب نیست؟
اون دوتا که شما گفتی تو نسخه پولیشونه
اوست که هیچی آپدیت نمیشه
آویرا فری تو سایتش نوشته چی داره
اگه خواستی نود بریز
برای شما که اکسپی داری فکر کنم بهتر باشه سرعتت رو هم نمیگیره
نود ایند پوینت بریز قسمت سرورش هم فعاله رم کمتری هم میخوره

morsadr
15-05-2013, 00:50
کدوم یکی
Windows 7 Firewall Control 5.2.15.14 خوب نیست؟
اون دوتا که شما گفتی تو نسخه پولیشونه
اوست که هیچی آپدیت نمیشه
آویرا فری تو سایتش نوشته چی داره
اگه خواستی نود بریز
برای شما که اکسپی داری فکر کنم بهتر باشه سرعتت رو هم نمیگیره
نود ایند پوینت بریز قسمت سرورش هم فعاله رم کمتری هم میخوره

در حقیقت من 2 تا سیستم دارم . لپ تاپم که کمی قدیمی و کنده و ایکس پی داره و یک پی سی که قوی تره و سون داره . البته امشب روی لپتاپ اویرا فری را ریختم تا ببینم چطوره . در مورد پی سی هنوز تصمیم نگرفتم . اگر فلش به سیستم وصل کنیم آویرا بصورت اتوماتیک درخواست اسکن نمیده ( در مقایسه با کاسپر ) که این خیلی خوب نیست . حال اگر فایلی منتقل بشه همون موقع تشخیص میده یا نه ؟
نود را قبلا داشتم ولی تو کلیدهاش مشکل داشتم و احساس کردم ایمنی خیلی خوبی هم نداره ! الان نمی دونم چطوریه .

~~~
15-05-2013, 08:29
در حقیقت من 2 تا سیستم دارم . لپ تاپم که کمی قدیمی و کنده و ایکس پی داره و یک پی سی که قوی تره و سون داره . البته امشب روی لپتاپ اویرا فری را ریختم تا ببینم چطوره . در مورد پی سی هنوز تصمیم نگرفتم . اگر فلش به سیستم وصل کنیم آویرا بصورت اتوماتیک درخواست اسکن نمیده ( در مقایسه با کاسپر ) که این خیلی خوب نیست . حال اگر فایلی منتقل بشه همون موقع تشخیص میده یا نه ؟
نود را قبلا داشتم ولی تو کلیدهاش مشکل داشتم و احساس کردم ایمنی خیلی خوبی هم نداره ! الان نمی دونم چطوریه .

هر جور دوست داری
8 رو بریزی از 7 خیلی بهتره
نود تو ورژن جدیدش بهتر شده اگه از 4 استفاده میکردی بیشتریا بخاطر 4 از نود بریدن
هم یه وبلاگ هر روز کلید میزاره
هم یه نرم افزار هس فارسی که کلید ها رو خودکار تو نود میزاره
دانلود آفلاین از نود مگیره و...
نود هم اتومات فلش رو اسکن میکنه

Hidden-Hunter
15-05-2013, 11:36

سلام پدرام جان ، دلیل اینکه من دیر جوابی در پی پست شما میزنم بخاطر این بود که فضای انجمن از جوی که ایجاد شده خارج نشود.

در مورد بلاک کردن و بلاک نکردن کسپر موقع استفاده از یک برنامه پروک*سی این مشکل دیده شده ، که میشه راه کارهایی برای این کار ایجاد کرد ، بعنوان نمونه من با کریو تا الان استفاده نکردم و فکر کنم چون پرو*کسی جدیدی هست باید برای بیشتر فایروال ها مشکل ساز شده باشه ، البته یک حدس هست.

در مورد بلاک کردن برنامه ، کاربری که با Pro*xifier استفاده می کند می تواند توسط این برنامه ، برنامه مورد نظر رو بلاک بکنه در تنظیمات خوده پرو*کسی فایر در این قسمت : Profile \ Proxifications Rules برود و پروسه برنامه مورد نظر را اضافه بکند و برایش قوانینی توسط این برنامه بسازد.

در ضمن مخرب اگر دسترسی ان به اینترنت قطع شود ، دیگه حکم ویروس رو نداره بلکه به عنوان یک برنامه باید دید ، چون کاربر عاقل و بالغ نمی اید یک مخرب رو برای تست در محیط اصلی و اسیب پذیر ویندوز تست بکند ، چون این کار کاربر یک حماقت هست به عنوان یک کار تست ، یه داستان کوتاهی می خواندم در مورد اینکه یک دختری میرود پیش یک قاضی و از دوست پسر خود شکایت می کند برای اینکه دوست پسر به دخترک تجاوز کرده ، که اخره ماجرا قاضی با یک روش به دختر می فهماند که تو نمی گذاشتی که او به تو تجاوز بکند ...این داستان نقل این تست کاربر هست ف تو می دانستی این فایل مخرب هست نباید در سیستم نگه داری می کردی.و در سیستم اصلی تست بکنی.

و حال در مورد تست مخرب باز این به کاربر بر می گردد که تست ایشان برای نتیجه گیری بوده یا چیز دیگری ، بنده منکر این نمی شوم که کسپرسکی باگ نداره چرا دارد و مشکلات این نرم افزار در نسخه 2013 به اوج خود رسیده است .

اگر کاربر بیاید در گروهی که مد نظر هست که در تنظیمات Application Control قرار دارد و اسم گروه Low Restricted نام دارد با تغییر دادن چند گزینه به حالت Blocked می توان جلو باگ فایروال هم گرفت چرا که اگر کاربری با پرو*کسی فایر یا کریو باشد و برای تست مخرب اجرا بکند یا یک مبتدی برای کار با سیستم به اشتباه بروی لینک کلیک کند و مخربی رو بجای کرک یک نرف افزار دانلود بکند و اگر اجرا بشود ، چون کاربر این قسمت رو روی حالت Blocked قرار داده است مخرب نمی تواند در ریجستری به قسمت WinSocket دسترسی داشته باشد تا به اینترنت وصل شود حتی اگر کاربر با پرو*کسی به اینترنت کانکت باشد.

در ضمن کسپرسکی تنظیمات بازی دارد برای راحت بودن کاربر و جدایی از اینکه تنظیمات کسپرسکی هر کدام پشتوانه یک تنظیم دیگری هستند.

چنان چه اگر کاربر گروه Low Restricted رو تغیر ندهد و همان لحظه به اینترنت وصل باشد به همراه یک برنامه پرو*کسی مانند کریو یا فایر اگر مخرب توانست به سرور وصل شود باز نمی تواند اطلاعاتی از سیستم به سرور انتقال بدهد چرا که مخرب اگر در لیست سیاه باشد که دیلیت می شود و اگر در لیست ناشناخته ها باشد در لیست Low Restricted میرود و با تنظیمات پیشفرضی که برای این گروه هست مخرب نمی تواند اطلاعات حساس سیستمی رو ارسال بکنه.

جدای از این که دوستان اگر قصد تست مخرب رو دارند ، حتما د رمحیط مجازی یا سندباکس شده این کار را انجام بدهند و نقل این نشود که کاربری مخرب صفر کیلومتر اجرا بکند برای تست سوییت خود و انتظار داشته باشد که مخرب صد در صد توسط سوییت مهار شود ، چرا که اگر این کار را انجام بدهد و مشکلی برای سیستم بوجود امد مقصر اصلی خوده کاربر هست نه یک سوییتی که توسط بشر ساخته شده.

فکر بکنم زیاد حرف زدم :n06:

موفق باشید

Lord_theOne
16-05-2013, 22:32
میخواستم یک اینترنت سکیوریتی بخرم بین 4 تا شرکت گیر کردم و مزیتها و معایب با ببقیه چیه
1- Bitdefende
2- KasperSky
3-ESET
4-Avira

jolan57
16-05-2013, 22:46
میخواستم یک اینترنت سکیوریتی بخرم بین 4 تا شرکت گیر کردم و مزیتها و معایب با ببقیه چیه
1- Bitdefende
2- KasperSky
3-ESET
4-Avira
نظر شخصی من: نمره از 10
دیتابیس و هوش مصنوعی:
بیت دیقندر :9
کسپرسکی:8.5
ایست:8.5
آویرا:8
رفتارشناسی:
بیت دیفندر:9
کسپرسکی:9
ایست:7
آویرا:7
قابلیت ها و امکانات:
بیت دیفندر:8
کسپرسکی:9.5
ایست:9
تاثیرگذاری بر روی سرعت سیستم:
بیت دیفندر:7.5
کسپرسکی:7
در مورد پیشتیبانی از کاربران ایرانی تقریباً همه خوب هستند

Harvest_moon_majid
16-05-2013, 23:13
نظر شخصی من: نمره از 10
دیتابیس و هوش مصنوعی:
بیت دیقندر :9
کسپرسکی:8.5
ایست:8.5
رفتارشناسی:
بیت دیفندر:9
کسپرسکی:9
قابلیت ها و امکانات:
بیت دیفندر:8
کسپرسکی:9.5
تاثیرگذاری بر روی سرعت سیستم:
بیت دیفندر:7.5
کسپرسکی:7
در مورد پیشتیبانی از کاربران ایرانی تقریباً همه خوب هستند

هوش مصنوعی و دیتابیس :
کسپر:7.5
اویرا:6
ایست:7.5
رفتار شناسی:

کسپر:8
اویرا:8.5

قابلیت ها و امکانات:

کسپر:8
اویرا:8
ایست:9.5

پشتیبانی:

کسپر:9.5
اویرا:8
ایست:9.5

من بیت دیفنر رو نزاشتم چون لایقش نمی دونم و از همه اینا میانگین 7 میگیره....

برای من سخته که 10 بدم....

Lord_theOne
16-05-2013, 23:26
ممنون از دوستان اگر افراد دیگری هم هستند لطفا نظرات خودشون رو بدن چون این چهارتا جزو بهترینها هستند

~~~
17-05-2013, 00:23
ممنون از دوستان اگر افراد دیگری هم هستند لطفا نظرات خودشون رو بدن چون این چهارتا جزو بهترینها هستند

خدا رو شکر یکی پیدا شد نود رو جزو بهترینها دونست:n02:
البته فکر نمیکردم jolan همچی نمره ای به ای ست بده:n02:
دوستان اکثرا اینجا نود رو ضعیف میدونن
بستگی به سیستمت هم داره و کاری که میخوای باهش انجام بدی هم داره
بعضیا یکارایی دارن که نمتونن با آنتیهایی که سنگین هستن کار کنن
آویرا و نود سبکن البه آویرا فری بهتره از سکروتری چون وبگردی کم میکنه

jolan57
17-05-2013, 01:09
خدا رو شکر یکی پیدا شد نود رو جزو بهترینها دونست:n02:
البته فکر نمیکردم jolan همچی نمره ای به ای ست بده:n02:
دوستان اکثرا اینجا نود رو ضعیف میدونن
بستگی به سیستمت هم داره و کاری که میخوای باهش انجام بدی هم داره
بعضیا یکارایی دارن که نمتونن با آنتیهایی که سنگین هستن کار کنن
آویرا و نود سبکن البه آویرا فری بهتره از سکروتری چون وبگردی کم میکنه
نود اصلا آنتی ویروس بدی نیست و اتفاقا به نظر من یکی از قوی ترین ها است
تنها نقطه ضعف نود اینه که سیستمت ویروسی بشه نود کاری نمیتونه بکنه ولی کارایی اون در جلوگیری از ورود ویروس به سیستم خیلی بالاست
مشکلی که وجود داره اینه که ما ایرانی ها نمیدونیم چطور از نود استفاده کنیم خیلی وقت ها کاربران نود آنتی ویروس رو غیرفعال میکنند و به دنبال سریال برای نود در اینترنت میگردن که این خودش یعنی یک خطر بالا برای ویروسی شدن !
بازم میگم نمراتی که بالا داده شد فقط نظر شخصی و تجربه من در استفاده از این آنتی ویروس ها است و من به پست پایینی خودم با اینکه مخالفش بودم تشکر زدم چون به هر حال اونم نظر شخصی ایشون است
و از طرفی دیگه نمره های بالایی که به سوئیت ها دادم منظورم اینه که اینها فرق چندانی از نظر قدرت باهم ندارن و تقریبا در یک سطح هستند و این کاربر است که باید طریقه کار کردن با آنتی ویروسش رو بلد باشه
برای مثال به این تست نگاه کنید,در اسکن اولیه ویروس ها نورتون فقط 6 ویروس از یک آرشیو 45 تایی ویروس ها رو میشناسه ولی کاربر چون کار با آنتی ویروس خودش رو بلده این آمار رو با قابلیت های دیگه نورتون به 35 میرسونه

~~~
17-05-2013, 02:03
نود اصلا آنتی ویروس بدی نیست و اتفاقا به نظر من یکی از قوی ترین ها است
تنها نقطه ضعف نود اینه که سیستمت ویروسی بشه نود کاری نمیتونه بکنه ولی کارایی اون در جلوگیری از ورود ویروس به سیستم خیلی بالاست
مشکلی که وجود داره اینه که ما ایرانی ها نمیدونیم چطور از نود استفاده کنیم خیلی وقت ها کاربران نود آنتی ویروس رو غیرفعال میکنند و به دنبال سریال برای نود در اینترنت میگردن که این خودش یعنی یک خطر بالا برای ویروسی شدن !
بازم میگم نمراتی که بالا داده شد فقط نظر شخصی و تجربه من در استفاده از این آنتی ویروس ها است و من به پست پایینی خودم با اینکه مخالفش بودم تشکر زدم چون به هر حال اونم نظر شخصی ایشون است
و از طرفی دیگه نمره های بالایی که به سوئیت ها دادم منظورم اینه که اینها فرق چندانی از نظر قدرت باهم ندارن و تقریبا در یک سطح هستند و این کاربر است که باید طریقه کار کردن با آنتی ویروسش رو بلد باشه
برای مثال به این تست نگاه کنید,در اسکن اولیه ویروس ها نورتون فقط 6 ویروس از یک آرشیو 45 تایی ویروس ها رو میشناسه ولی کاربر چون کار با آنتی ویروس خودش رو بلده این آمار رو با قابلیت های دیگه نورتون به 35 میرسونه

سلام
سپاس
این که گفتی ویروسی بشه سیستم -نود نمیتون کاری کنه منظورتو میشه بیشتر توضیح بدی
با windows aik و نود میتونی یک دیسک نجات درست کنی که اگه هر سیستمی ویروس حاد شد رفع بشه
یه بار وقتی میخواستم ویندوز پاک کنم و نورتون داشتم یه ویروس رو اجرا کردم با اینکه آپدیت بود
نورتون هم هیچی -بعد پشت سرهم اخطار تو ویندوز اومد و کل ویندوز به فنا رفت
البته از یه جا خونده بودم اگه مخربی بتونه سیستم سونار نورتون رو دور بزنه دیگه کاری از نورتون بر نمیاد

.AraMesh.
17-05-2013, 10:49
البته از یه جا خونده بودم اگه مخربی بتونه سیستم سونار نورتون رو دور بزنه دیگه کاری از نورتون بر نمیاد

گذاشتن پسورد برای آنتی ها ربطی به جلوگیری از دور زدن سیستم سونار توسط ویروس داره؟ یعنی میتونه جلوی از کار افتادن آنتی توسط ویروس و ... رو بگیره؟

jolan57
17-05-2013, 16:18
سلام
سپاس
این که گفتی ویروسی بشه سیستم -نود نمیتون کاری کنه منظورتو میشه بیشتر توضیح بدی
با windows aik و نود میتونی یک دیسک نجات درست کنی که اگه هر سیستمی ویروس حاد شد رفع بشه

یعنی وقتی به هر دلیلی سیستمی که نود روی اون نصب باشه و ویروسی بشه نود کار چندانی از دستش برنمیاد در حالی که بقیه آنتی ویروس های معروف مثل کسپر یا بیت دیفندر در این زمینه بهتر عمل میکنن, میتونید یه سر به انجمن اورژانس سیستم آلوده بزنید تا بیشتر متوجه منظورم بشین
این تست هم شاید واستون جالب باشه

یه بار وقتی میخواستم ویندوز پاک کنم و نورتون داشتم یه ویروس رو اجرا کردم با اینکه آپدیت بود
نورتون هم هیچی -بعد پشت سرهم اخطار تو ویندوز اومد و کل ویندوز به فنا رفت
انجمن ما از این ویروس ها به شدت استقبال میکنه :دی
من تا ویروس رو بررسی نکنم نمیتونم در مورد پست شما نظری بدم

aylar6888
18-05-2013, 21:17
گذاشتن پسورد برای آنتی ها ربطی به جلوگیری از دور زدن سیستم سونار توسط ویروس داره؟ یعنی میتونه جلوی از کار افتادن آنتی توسط ویروس و ... رو بگیره؟
سلام :
گذاشتن پسورد فقط و فقط برای جلوگیری از دسترسی دیگران به کانفیگ انتی ویروسه و هیچ ربطی به امنیت سیستم نداره

mahjouyan
19-05-2013, 15:44
این که دوست عزیزی گفت اگه سیستم ویروسی بشه نود کاری نمی تونه بکنه باید بگم وقتی ویندوز بالا بیاد سیستم اسکن می شه و ویروس از بین می ره. ولی اگر سیستم آلوده شده باشه و ویندوز بالا نیاد،با
Rescue Disk
سیستم اسکن میشه و ویروس از بین میره.
برای اینکه کمتر به خاطر مشکلاتتون سردرگم بشین بهتره با شرکتی که ازش آنتی رو تهیه کردین تماس بگیرین تا پشتیبان دقیق تر راهنمائیتون کنه.

~~~
19-05-2013, 16:18
این که دوست عزیزی گفت اگه سیستم ویروسی بشه نود کاری نمی تونه بکنه باید بگم وقتی ویندوز بالا بیاد سیستم اسکن می شه و ویروس از بین می ره. ولی اگر سیستم آلوده شده باشه و ویندوز بالا نیاد،با
Rescue Disk
سیستم اسکن میشه و ویروس از بین میره.
برای اینکه کمتر به خاطر مشکلاتتون سردرگم بشین بهتره با شرکتی که ازش آنتی رو تهیه کردین تماس بگیرین تا پشتیبان دقیق تر راهنمائیتون کنه.
راه های دیگه ای مثل اسکن در سیف مود هم هس
ولی خب هر کسی نظری داره
یکی میگه ضعیفه یکی میگه تو یه جا یا چند جا مشکل داره و ...
هر کسی هر چیزی دوس داره نصب کنه:n09:

siroos-azad
25-05-2013, 10:15
سلام
دوستان به نظر شما کدوم یک ازانتی ویروس اورجینال زیر میتونه ویروس autorun.inf رو پاک کنه ؟ و البته کومودوی رایگان ؟
نود32 یا کسپر اسکای

ممنون

siroos-azad
25-05-2013, 10:34
سلام
دوستان کدام یک از انتی ویروسهای زیر میتونه برنامه autorun.inf رو پاک کنه ؟
نود32 اورجینال
کسپراسکای اورجینال
کومودی رایگان

ممنون :n13:

siroos-azad
26-05-2013, 11:53
دوستان
شما چیزی از انتی ویروس K7 میدونید ؟

Lord_theOne
26-05-2013, 12:02
بستگی به ورژنش داره eset ناد32 صدرصد پاک میکنه اونهارو تست نکردم ولی کسپر بیت دفندر امسی اینها انتی ویروسهای قویی هستند

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

pedram_01
26-05-2013, 23:55
دوستان
شما چیزی از انتی ویروس K7 میدونید ؟

قدرتمنده ولی به کرک و اینا خیلی گیر میده و از کاسپر و بیت سبک تره و از نود و نورتون سنگین تره

کارکنان قبلی نود32 این انتی وروس رو ساختن

saye
26-05-2013, 23:55
امیدوارم تاپیک مناسبی برای مطرح کردن سوالم پیدا کرده باشم.
فلش یکی از دوستانم ویروسی گرفته که نه میذاره فایلهاش رو کپی کنی یا پاک کنی یا با آنتی ویروس اسکن بشه وبا اصلا کل فلش فرمت بشه. بلافاصله قطع و وصل میشه .
با چه آنتی ویروسی میتونیم این مشکل روحل کنیم؟

cesc.cesar
30-05-2013, 14:36
سلام
من یه لپ تاپ asus دارم با این مشخصات :
Core i7 2630QM, 8Gig Memory,750HDD, Win 7,8
بهترین انتخاب برای سیستمم کدوم آنتی ویروسه؟ BitDefender یا Symantec ?
آیا با توجه به اثر زیادی که گفته میشه بیت دفندر روی سرعت داره خیلی بیشتر از نورتون روی سیستمم تاثیر گذاره؟
بیشترین درگاهی که میتونه سیستم منو آلوده کنه فلش مموری ها هستن و اینترنت چون زیاد استفاده میکنم.
مرسی

arfnpm
30-05-2013, 14:51
برای امنیت شما، امسی سافت توصیه می شود.

panther99
30-05-2013, 15:00
دوستان از بین این دو تا آنتی ویروس نسخه FREEE البته واسه ویندوزهای 7 و 8 کدوم رو پیشنهاد میدید
آواست
آویرا
لطفا با دلیل بهم بگید . چون همیشه انتخاب یه آنتی ویروس برام یه چالش بوده . :n02: کلا به دلایلی این دو رو انتخاب کردم . حالا از این 2 کدوم . آویرا رو که 2 ساله دارم استفاده میکنم شایدم بیشتر . خوبه . ولی آواست رو نمیدونم . البته راجع به سیمانتک ( نورتون ) هم خیلی چیزا شنیدم ولی اصلا باهاش کار نکردم !!
اینکه سبک باشه ، به هر چیزی گیر نده ، ویروسها رو بشناسه و پاک کنه البته قبلش بپرسه !! :n02: و نوع ویروس رو بگه و ....
ممنون .

jolan57
30-05-2013, 15:46
دوستان از بین این دو تا آنتی ویروس نسخه FREEE البته واسه ویندوزهای 7 و 8 کدوم رو پیشنهاد میدید
آواست
آویرا
لطفا با دلیل بهم بگید . چون همیشه انتخاب یه آنتی ویروس برام یه چالش بوده . :n02: کلا به دلایلی این دو رو انتخاب کردم . حالا از این 2 کدوم . آویرا رو که 2 ساله دارم استفاده میکنم شایدم بیشتر . خوبه . ولی آواست رو نمیدونم . البته راجع به سیمانتک ( نورتون ) هم خیلی چیزا شنیدم ولی اصلا باهاش کار نکردم !!
اینکه سبک باشه ، به هر چیزی گیر نده ، ویروسها رو بشناسه و پاک کنه البته قبلش بپرسه !! :n02: و نوع ویروس رو بگه و ....
ممنون .
آنتی ویروس نورتون رایگان نیست!
شما یک بار هم کمودو رو تست کنید بد نیست ولی قبلش تاپیکش در انجمن رو مطالعه کنید
آنتی ویروس های آوست و آویرا هر دو خوب هستن ولی من آویرا رو برای ویندوز سون و آوست رو برای 8 پیشنهاد میدم

mehrshadmmm
30-05-2013, 17:07
آواست
آویرا
ممنون .

آواست مدتی هست که دیگه برای ما آپدیت نمیشه.اگه میخواید باهاش کار کنید هیتلر شکن لازمه.
آویرا از هر نظر خوبه.فقط شما در کنارش یه فایروال باید داشته باشید.
دوستمون کاملا درست گفتن.شما حتما یه بار کمودو دو امتحان کنید چون بدون اجازه حتی آبم نمیخوره :D فقط چیزی که نمیپرسه سوالات خانوادگیه :D

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

homayooni
30-05-2013, 22:17
سلام این ip 184.72.43.147 مربوط به سیستم کلود وب روت هست که در شاتل و ایرانسل به طور کامل تایم اوت داره میگید من چی کار کنم ؟همه سیستم های ابری این جوری شده؟

xman681
30-05-2013, 22:36
سلام این ip 184.72.43.147 مربوط به سیستم کلود وب روت هست که در شاتل و ایرانسل به طور کامل تایم اوت داره میگید من چی کار کنم ؟همه سیستم های ابری این جوری شده؟

سلام

خسته نباشید

به نظر میرسه مشکل از اینترنت ایران نیست چون قطعی ها احتمالا خارج از ایران هست

این Tracert آی پی شما :

homayooni
30-05-2013, 22:56
سلام

خسته نباشید

به نظر میرسه مشکل از اینترنت ایران نیست چون قطعی ها احتمالا خارج از ایران هست

این Tracert آی پی شما :

vxp
30-05-2013, 23:30
انتخاب یک بسته امنیتی خوب دغدغه مهمی است که خیلی از کاربران رایانه همیشه با آن روبرو هستند.اینکه چه انتی ویروسی نصب کنیم یا اصلاً کدام انتی ویروس از بقیه بهتر است.سؤالاتی هستند که هر کاربر یا متخصصی پاسخ های خاص خودش را برایش دارد.حقیقت ان است که دنیای رایانه همانند همیشه در حال تغییر است و خیلی از انتی ویروس های سنتی در این دنیای جدید.جایی ندارند.پنج یا شش سال پیش یک بسته امنیتی خوب که تنها اصل شناسایی امضای ویروس‌ها تمرکز داشت،تمم چیزی بود که شما برای امنیت رایانه خود نیاز داشتید شرکت های امنیتی نیز تنها کافی بود امضای ویروس های جدید را پیوسته به‌صورت آنلاین برای انتی ویروس‌ها آپدیت کنند تا بدین ترتیب دامنه شناسایی انتی ویروس‌ها برای ویروس های تازه به حد کفایت ه روز بماند.اما در سال های اخیر جرائم سایبری خیلی پیچیده‌تر شده‌اند و بدافزارها نیز تنوع بیشتری یافته‌اند.در نتیجه استراتژی قدیمی دیگر جوابگو نیاز های امروز دنیا نیست.شرکت های تولیدکننده نرم‌افزار های امنیتی این روزها در حال توسعه تکنولوژی های تازه‌ای بر پایه شیوه‌های نوین همانند آنالیز اکتشافی(که از طریق آن نرم افزار در طول زمان خوب و بد را یاد می‌گیرد) و آنالیز رفتاری (که انتی ویروس از طریق رفتار بد افزارها را زیر در نظر می‌گیرد) هستند.در این روش های جدید از پردازش ابری حفظ امنیت سیستم شما در فضای آنلاین استفاده می‌شود.این متد نسبت به شیوه قدیمی دو نکته برتر دارد.
اول اینکه این موضوع به شرکت های امنیتی اجازه واکنش سریع به بدافزار تازه از طریق به‌روز کردن انتی ویروس تمام کاربرانشان به‌صورت همزمان را می‌بخشد.در ثانی حجم کاری که یک نرم‌افزار از انتی ویروس به سیستم شما تحمیل می‌کند را کاهش می‌دهد خیلی از بسته‌های امنیتی امروزی در حال گذار از شیوه‌های از شیوه‌های قدیمی به شیوه‌های جدید هستند و شاید همین موضوع موجب شده تا خیلی از بهترین های قدیم امروزه بهترین نباشند.
چندی پیش آزمایشگاه امنیتی AV-test واقع در المان 14 بسته امنیتی مشهور دنیا را مورد آزمایش قرارداد(که ده بسته امنیت اینترنتی را که بیشترین امتیاز را دریافت کرده‌اند در
ادامه معرفی خواهیم کرد)ترتیب امتیازات کلی که انتی ویروس‌ها بر اساس آن قضاوت شده نیز به گونه‌ای بوده که 60 درصد امتیاز به میزان توان بسته امنیتی در شناسایی و مقابله با انواع بد افزار های جدید و همچنین درستی اخطار های نرم‌افزار داده‌شده 20 درصد دیگر مربوط به‌سرعت اسکن انتی ویروس و تأثیرات منفی که بسته‌های امنیتی به سیستم تحمیل می‌کنند(همانند افت سرعت عملیات سیستم،کاهش سرعت سیستم هنگام بوت شدن یا خاموشی و همچنین تأخیر در اجرای دستورات جاری سیستم‌عامل )15درصد اینترفیس یا همان رابط کاربری و سهولت استفاده از منو ها برای کاربر خانگی و پنج در صد مابقی هم به امکانات اضافی هر بسته نرم‌افزاری و میزان پشتیبانی شرکت تولیدکننده داده شده است.
برای ادامه داشتن این پست و برسی جداگانه هر یک از این انتی ها از این پست تشکر کنید!
حد اقل تشکر 10 تا!
ممنون.

ali.reihani
01-06-2013, 12:00
سلام!
جه طوری میتونم کاری کنم که خیالم از خرید آنلاین راحت شود (بابت -- شدن)

panther99
01-06-2013, 16:11
آنتی ویروس نورتون رایگان نیست!
شما یک بار هم کمودو رو تست کنید بد نیست ولی قبلش تاپیکش در انجمن رو مطالعه کنید
آنتی ویروس های آوست و آویرا هر دو خوب هستن ولی من آویرا رو برای ویندوز سون و آوست رو برای 8 پیشنهاد میدم

آواست مدتی هست که دیگه برای ما آپدیت نمیشه.اگه میخواید باهاش کار کنید هیتلر شکن لازمه.
آویرا از هر نظر خوبه.فقط شما در کنارش یه فایروال باید داشته باشید.
دوستمون کاملا درست گفتن.شما حتما یه بار کمودو دو امتحان کنید چون بدون اجازه حتی آبم نمیخوره :D فقط چیزی که نمیپرسه سوالات خانوادگیه :D

ممنون . دوستان میشه یه کم در مورد Kaspersky Pure توضیح بدید ؟؟؟؟؟ چه جور محصولیه ؟؟؟؟ از اینترنت سکیوریتی بهتره ؟؟؟؟ سرعت سیستم معمولی ( در حد سی پی یو دوئال کور و 1 گیگ رم و گرافیک 8500 gt ) رو خیلی کند میکنه ؟؟؟؟؟ آپدیتاش چه جوریه ؟؟؟؟ کرک واسش گیر میاد ؟؟؟؟ رفتارش تو شناخت ویروس و پاک کردن اون چه جوریه و هر چی که لازمه بدونم . ممنون میشم .

noisymind
01-06-2013, 18:45
ممنون . دوستان میشه یه کم در مورد Kaspersky Pure توضیح بدید ؟؟؟؟؟ چه جور محصولیه ؟؟؟؟ از اینترنت سکیوریتی بهتره ؟؟؟؟ سرعت سیستم معمولی ( در حد سی پی یو دوئال کور و 1 گیگ رم و گرافیک 8500 gt ) رو خیلی کند میکنه ؟؟؟؟؟ آپدیتاش چه جوریه ؟؟؟؟ کرک واسش گیر میاد ؟؟؟؟ رفتارش تو شناخت ویروس و پاک کردن اون چه جوریه و هر چی که لازمه بدونم . ممنون میشم .

Kaspersky Pure همون اینترنت سکیوریتی کسپراسکی هست که یک سری امکانات مثل بک آپ گیری یا از بین بردن دائمی فایلها از روی هارد و ... به اون اضافه شده. محصولات کسپراسکی فقط برای سیستمهای تاپ ( یعنی خیلی تاپ!) توصیه میشه. من روی یک سیستم AMD X4 با 4 گیگ رم امتحانش کردم و دیوانه شدم! چون خیلی به شدت به توان 2 سرعت سیستم رو میگیره! شما هم کلا بیخیالش بشین بهتره! :n02:

HOJ-JAT
02-06-2013, 09:29
سلام کسپراسکای چه برتری نسبت به نود32 داره؟؟؟
منم کسپر دارم روی ویندوز 8 خیلی خیلی سرعتم اومده پایین
در صورتی که سیستمم خیلی بلاست
گاهی وقتا تو تسک منجر کسپر حدود 100% از هارد رو میکشه

Phoenix71
02-06-2013, 09:59
دوستان آنتی ویروس هایی که روی ویندوز 8 به خوبی پشتیبانی میشوند را نام میبرید.
من کومودو داشتم رو 7 راضی هم بودم ولی مثل اینکه برای 8 مشکل داره:(

noisymind
02-06-2013, 11:18
دوستان آنتی ویروس هایی که روی ویندوز 8 به خوبی پشتیبانی میشوند را نام میبرید.
من کومودو داشتم رو 7 راضی هم بودم ولی مثل اینکه برای 8 مشکل داره:(

من کسپر و نورتون رو تو ویندوز 8 امتحان کردم و مشکلی نداشت.

satansilent
02-06-2013, 11:45
Bitdefender Windows 8 Security 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مخصوص ویندوز 8 ساخته شده :n09:
اگه سرعتت می خوای بیشتر بشه میتونی از norton هم استفاده کنی

vxp
02-06-2013, 15:10
جی دیتا توتال سیکیورتی 2014 رو از کجا می شه دانلود کرد؟
باید قابلیت ایسست هم داشته باشه!

~~~
03-06-2013, 00:34
من کسپر و نورتون رو تو ویندوز 8 امتحان کردم و مشکلی نداشت.

همچنین نود و آویرا فری

~~~
03-06-2013, 00:38
سلام کسپراسکای چه برتری نسبت به نود32 داره؟؟؟
منم کسپر دارم روی ویندوز 8 خیلی خیلی سرعتم اومده پایین
در صورتی که سیستمم خیلی بلاست
گاهی وقتا تو تسک منجر کسپر حدود 100% از هارد رو میکشه

هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن
بنظرم در موردشون تو انجمن خیلی بحث شده :n01:
بستگی به خودتون داره
موردای دیگه هم هستش
نورتون هو قویه و هم سبکه
آویرا فری هم

~~~
03-06-2013, 00:51
جی دیتا توتال سیکیورتی 2014 رو از کجا می شه دانلود کرد؟
باید قابلیت ایسست هم داشته باشه!

تاپيك اختصاصي محصولات G Data سوالات در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manutd2009
07-06-2013, 09:21
می دونید چرا به این نظر سنجی نمی شه اعتماد کرد !!!!!

چون در ایران و کلا ایرانی ها یک اخلاق ذاتی دارند اونم اینکه فقط کافی یک چیزی لیدر بشه یا اسم در کنه یا سر زبون بیوفته خواسته یا ناخواسته بقیه مثل رباتی که برنامه می گیره بدون تفکر می یوفتن دنبالش در همه موارد اینگونه بودیم تاریخ کاملا این مورد نشون داده .

=========

حالا در مورد آنتی ویروس کسی که تو عمرش فقط می دونه کاسپر چیه قطعاااااااااااااااااا رای اونبه کاسپر هستش شما زمانی می تونید به این نظر سنجی بگید درست که هر کابر از همه آنتی ویروس ها استفاده کرده باشه بعد نتیجه خودش این باشه که بله کاسپر بهتره !!!

شما در یک جا 3 لیوان شربت بهتون می دنند تست کنید طمعشو آیا می شه بدون نوشیدن مایع 2 لیوان دیگر بگیم اولی بهتره !!!

در 90% تست ها حتما باید هر مورد رو بررسی کرد تا به نتیجه اساسی رسید بله در بعضی موارد می شه گفت این درست نیست مثل قیاس پیکان با آستون مارتین هر دو هم ماشین هستند اما در 90% مسایل باید به شخصه همه موارد تست کرد تا بشه گفت کدام بهترینه

کاسپر اسکای حکمه برند سونی در ایران داره یارو اصلا نمی فهمه فرق led / lcd / amoled / panel IPS .... در چیه بعد تا می گی tv می گه فقط سونی !!! چرا چون برند سونی از قدیم سر زبون بوده در کشور جالب ایران

==================

دوستان به شخصه بنده 70% این آنتی ویروس ها رو چک کردم و از همه لحاظ مورد بررسی قرار دادم بد نیست 10 سایت انگلیسی زبان معروف هم بخونید

Cnet - Pcworld - chip - vb - avtest .......

بین این آنتی ویروس هایی که تست شده
kasper - nod32 - avira - avast - trustport -
BullGuard - Bitdefender-drweb-norton - mcafee-gdata-Trend micro - sophos -f-secure
-panda -comodo

بنده Trustport انتخاب می کنم

در ضمن تمام این برندهایی که نام بردم در 1 روز نسخه تریال دانلود شده آپدیت شده و هر کدام نصب و اسکن و بررسی شدند . برای اینکه نتیجه رو دقیق تر متوجه بشم

matilda56
07-06-2013, 13:21

چون در ایران و کلا ایرانی ها یک اخلاق ذاتی دارند اونم اینکه فقط کافی یک چیزی لیدر بشه یا اسم در کنه یا سر زبون بیوفته خواسته یا ناخواسته بقیه مثل رباتی که برنامه می گیره بدون تفکر می یوفتن دنبالش در همه موارد اینگونه بودیم تاریخ کاملا این مورد نشون داده .

=========

حالا در مورد آنتی ویروس کسی که تو عمرش فقط می دونه کاسپر چیه قطعاااااااااااااااااا رای اونبه کاسپر هستش شما زمانی می تونید به این نظر سنجی بگید درست که هر کابر از همه آنتی ویروس ها استفاده کرده باشه بعد نتیجه خودش این باشه که بله کاسپر بهتره !!!

شما در یک جا 3 لیوان شربت بهتون می دنند تست کنید طمعشو آیا می شه بدون نوشیدن مایع 2 لیوان دیگر بگیم اولی بهتره !!!

در 90% تست ها حتما باید هر مورد رو بررسی کرد تا به نتیجه اساسی رسید بله در بعضی موارد می شه گفت این درست نیست مثل قیاس پیکان با آستون مارتین هر دو هم ماشین هستند اما در 90% مسایل باید به شخصه همه موارد تست کرد تا بشه گفت کدام بهترینه

کاسپر اسکای حکمه برند سونی در ایران داره یارو اصلا نمی فهمه فرق led / lcd / amoled / panel IPS .... در چیه بعد تا می گی tv می گه فقط سونی !!! چرا چون برند سونی از قدیم سر زبون بوده در کشور جالب ایران

==================

دوستان به شخصه بنده 70% این آنتی ویروس ها رو چک کردم و از همه لحاظ مورد بررسی قرار دادم بد نیست 10 سایت انگلیسی زبان معروف هم بخونید

BullGuard - Bitdefender-drweb-norton - mcafee-gdata-Trend micro - sophos -f-secure
-panda -comodo

در ضمن تمام این برندهایی که نام بردم در 1 روز نسخه تریال دانلود شده آپدیت شده و هر کدام نصب و اسکن و بررسی شدند . برای اینکه نتیجه رو دقیق تر متوجه بشم

منم دقیقا با حرف این دوستمون موافقم.بنده انتی ویروسهای کاسپر- نود-نورتون-کومودو-آواست و بیت دفندر رو تست کردم. همشون مشکلات خاصی از جمله پایین آوردن سرعت سیستم یا آپدیت زود به زود و یا نشناختن درست ویروس و یا ...داشتن و یا به عبارت دیگه دارن.
منم آنتی ویروس trustport رو انتخاب میکنم و البته الان دارم استفاده میکنم عالی و بدون نقص در همه چی خصوصا حذف ویروس و تروجان و .. و مهمتر اینکه اصلا سرعت سیستم رو پایین نمیاره. فقط تنها مشکلش لاینسس این آنتی ویروس هستش که دوستان مثل اینکه سایتی رو معرفی کردن که بشه لاینسس6ماهه دریافت کرد.
پیش شرط ما ایرانیها در انتخاب آنتی ویروس اول مجانی بودن -کرک شده آنتی ویروس و بعد نسخه بدون دردسر و آپدیت شده آنتی ویروسه دیگه با مابقیشون کاری ندارن.

Serenity
07-06-2013, 13:54
منم دقیقا با حرف این دوستمون موافقم.بنده انتی ویروسهای کاسپر- نود-نورتون-کومودو-آواست و بیت دفندر رو تست کردم. همشون مشکلات خاصی از جمله پایین آوردن سرعت سیستم یا آپدیت زود به زود و یا نشناختن درست ویروس و یا ...داشتن و یا به عبارت دیگه دارن.
منم آنتی ویروس trustport رو انتخاب میکنم و البته الان دارم استفاده میکنم عالی و بدون نقص در همه چی خصوصا حذف ویروس و تروجان و .. و مهمتر اینکه اصلا سرعت سیستم رو پایین نمیاره. فقط تنها مشکلش لاینسس این آنتی ویروس هستش که دوستان مثل اینکه سایتی رو معرفی کردن که بشه لاینسس6ماهه دریافت کرد.
پیش شرط ما ایرانیها در انتخاب آنتی ویروس اول مجانی بودن -کرک شده آنتی ویروس و بعد نسخه بدون دردسر و آپدیت شده آنتی ویروسه دیگه با مابقیشون کاری ندارن.

این آنتی ویروس از دوتا موتور AVG و Bitdefender استفاده میکنه .
خود انتی ویروس avg ایران رو تحریم کرده و امکان آپدیت نداره ، وضعیتش تو این آنتی ویروس چطور هست ،موتور avg بدون مشکل آپدیت میشه ؟
آنتی ویروس Bitdefender یکی از مشکلاتی که داره آپدیت های بیش از حدش و پرحجمش هست ،موتور Bitdefender توی این آنتی ویروس چطور عمل میکنه زیاد آپدیت میشه ؟
من از دیروس تا حالا که Bitdefender رو نصب کردم نزدیک 150 mb آدیت شده !!! :n27: اما خب واقعآ قدرت بالایی داره تو شناسایی

رامینم
07-06-2013, 14:47
من انتی ویروس نود32 رو دارم اما ازش خوشم نمیاد. میخواستم بدونم چه انتی ویروسی برای ویندوزxp خوبه؟:n02:

pedram_01
07-06-2013, 14:59

=========

==================

-panda -comodo

منم همه رو تست کردم و انتی که دوست داشتم رای دادم

اما در مورد حرف شما . یکی کاسپر داره و کاملا راضی هست اما در مورد مثلا G Data بد میشنوه که سنگینه هوش مصنوی ضعیفی داره این ینی ( از تجربه دیگران استفاده میکنه )

پس به کاسپر رای میده .

بعد هر کس هم سلیقه مخصوص به خودش رو داره. یک دوست داره ببینه کار ویروس چیه و میخواد چکار کنه یکی نه دست داره ویروسپیدا شد سریع پاک بشه کاری هم به کاربر نداشته باشه

البته حرف شما هم کاملا درسته ولی هر کسی نمیتونه همه انتی هارو تست کنه پس به انتی رای میده که باهاش راحت بوده و چند بار نجاتش داده

در مورد کاسپر و نود32 مشگلشون چیه؟ درسته بر سر زبان ها افتادن ولی هردو پر امکانات و قدرتمندن

البته چون ایران خیلی خیلی تو تکنولوژی دیر پیشرفت میکنه انجوری میشه . مثلا اون موقع جز کاسپر و نود چیز دیگه ایی نبود در ایران و سرعت اینترنت هم انقدر پایین بود که نمیشد درباره این چیز ها تحقیق کرد یا مثلا اگه ای وی جی هم بود پسره تو اینرنت میدید نمیتونست دانلود و تستش کنه پس میرفت که سی دی بخره باز هم جز نود و کاسپر نمیفروختن

بنابر این نود شد برای کامپیوتر های سبک در ایران

کاسپر شد برای کامپیوتر های سنگین در ایران

manutd2009
08-06-2013, 09:56
منم همه رو تست کردم و انتی که دوست داشتم رای دادم

اما در مورد حرف شما . یکی کاسپر داره و کاملا راضی هست اما در مورد مثلا G Data بد میشنوه که سنگینه هوش مصنوی ضعیفی داره این ینی ( از تجربه دیگران استفاده میکنه )

پس به کاسپر رای میده .

بعد هر کس هم سلیقه مخصوص به خودش رو داره. یک دوست داره ببینه کار ویروس چیه و میخواد چکار کنه یکی نه دست داره ویروسپیدا شد سریع پاک بشه کاری هم به کاربر نداشته باشه

البته حرف شما هم کاملا درسته ولی هر کسی نمیتونه همه انتی هارو تست کنه پس به انتی رای میده که باهاش راحت بوده و چند بار نجاتش داده

در مورد کاسپر و نود32 مشگلشون چیه؟ درسته بر سر زبان ها افتادن ولی هردو پر امکانات و قدرتمندن

البته چون ایران خیلی خیلی تو تکنولوژی دیر پیشرفت میکنه انجوری میشه . مثلا اون موقع جز کاسپر و نود چیز دیگه ایی نبود در ایران و سرعت اینترنت هم انقدر پایین بود که نمیشد درباره این چیز ها تحقیق کرد یا مثلا اگه ای وی جی هم بود پسره تو اینرنت میدید نمیتونست دانلود و تستش کنه پس میرفت که سی دی بخره باز هم جز نود و کاسپر نمیفروختن

بنابر این نود شد برای کامپیوتر های سبک در ایران

کاسپر شد برای کامپیوتر های سنگین در ایراندوست گرامی بنده با نظر شما مخالفم اگر قرار هست کنکاشی در آنتی ویروس ها صورت بگیرد باید کسی که واقعا بررسی کرده بتواند نظر بدهد فرض بگیرید بنده آماتورم و میام و این نظر سنجی می بینم ! بنظرتون نتیجه چی می شه !؟؟

اینکه که منم می رم و آنتی ویروسی که بیشتر رای آورده رو دانلود و نصب می کنم بی خبر از اینکه بله آنتی ویروس های دیگری هم هست که شاید لول امنیت و راحتیشون از کاسپر بیشتر باشه

در ضمن بنده تا جاییکه یادمه زمانیکه هیچکس نمی دونست نود و کاسپر چیه 2 آنتی ویروس در ایران نامی بودند 1.نورتون برای سیستمهای سنگین 2.مک آفی که به نسبت بهتر بود رونتر بود

بخصوص نورتون رو همه قدیمی ها بیشتر از بقیه آنتی ویروس ها به یاد دارند یکی از دلایلش این بود که اکثر شرکت های سخت افزاری روی سی دیه درایور مادربردشون یک نسخه از این آنتی ویروس بود و نصب می کردند

==============

در مورد ضعف کاسپر همین که نمی تونه طیف وسیعی از کامپیوتر ها رو پوشش بدهد یک ضعف محسوب می شود و ....

==============
در مورد تراستپورت عرض کنم بروزرسانی بدونه هیچگونه تحریمی عمل می کند
سرعت سیستم رو تا جاییکه بنده تست کردم روی اکثر پردازنده ها پایین نمی آورد
و طبق بررسی که خودم انجام دادم کاملا راضی هستم الـــبته دوباره تاکید می کنم در دنیایی که فناوری ثانیه به ثانیه تغییر می کند هیچ نمی توان گفت برتری برای یک چیز همیشگی هستش

==============

Jadda
08-06-2013, 23:06
سلام خدمت دوستان

خطاب به جناب manutd2009؛

می دونید...
... الی آخر......

اول اینکه مطالب شما را تمام و کمال خوندم(طبق عادتی که دارم) و دلم نیومد به یکی دو مورد اشاره نکنم.

اول اینکه حساسیت شما را در رای دادن و انتخاب محصول درک میکنم. و ستودنی است. منتها قصد دارم شما را با اهداف ایجاد این تاپیک آشنا کنم و شما را رجوع بدم به پست اول تاپیک که ظاهرا شما اصلا آنرا نخوندید.

ببینید در این تاپیک بحث بر سر اینکه کدام آنتی ویروس قویتر است نیست!

اول پست اول تاپیک را بخونید: جملات مهم را خودم قرمز کردم.

در این تاپیک کاربران می توانند از نظرات شخصی کاربران دیگه در مورد آنتی ویروس ها و نرم افزار های امنیتی سوال ، بحث و تبادل نظر کنند.

اگر کاربری تمایل به خواندن تاپیک های تخصصی ندارد می تواند بدون محدودیت در مورد انتخاب آنتی ویروس و ... فقط در اینجا سوال کند و همچنین ارسال نظرات شخصی و تجربی در این تاپیک مانعی ندارد.

مهم: کاربرانی که نظر شخصی رو ارسال میکنند حتما دلیل اون نظر رو اعلام کنندغیر این صورت پست حذف خواهد شد.

نکته: دوستان عزیزی که نظراتشون ارائه میکنند اگر برای سیستم های ضعیف و متوسط و قوی پیشنهاد رو جدا در نظر بگیرند پاسخ بیشتری از کاربران داده میشه.

در ضمن کاربران می توانند از نظر سنجی جامعی که در این تاپیک ایجاد شده استفاده کنند.

موفق و پیروز باشید.
drhaniball

لطفا به نظرات همدیگر احترام بگذارید و از هر گونه توهین به دیگران و تحمیل نظر شخصی پرهیز کنید.
مسائل مربوط به رفع اشکال را در این تاپیک مطرح نکنید.اینگونه موارد را در تاپیک اختصاصی محصول مربوطه پیگیری کنید.
در صورت تکرار و عدم توجه، نسبت به حذف پست اقدام خواهد شد.
با تشکر
*Batman*

در پست اول تاپیک که اهداف این تاپیک تشریح شده، که فقط شامل هشت خط هست، جالبه که چهار بار کلمه نظرات شخصی استفاده شده. و گویای این مطلب هست که محور بحث در این تاپیک نظرات شخصی کاربران است. به این دلیل این مورد را در ذهنتان برجسته کردم که بدونیم نظرات شخصی میتونه بسیار گسترده باشه و قدرت یک سوییت امنیتی میتونه فقط یک بخش از نظرات شخصی کاربران که برآمده از نیازهای کاربران هست را شامل بشه.

باید خدمت شما عرض کنم که عنوان تاپیک انتخاب آنتی ویروس مناسب هست که صد البته شامل مسائل گستره نظیر:

نیاز های کاربر ؛ محیط استفاده ؛ میزان هزینه و قدرت خرید کاربر ؛ میزان و نحوه ارائه پشتیبانی از سوی کمپانی مربوطه ؛ قدرت آنتی ویروس مورد نظر در شناسایی و حفاظت و پاکسازی و حفظ امنیت ؛ میزان پایداری محصول ؛ نحوه و میزان آپدیت ؛ ویژگیهای هر محصول، مقدار استفاده از منابع سیستم ؛ سهولت استفاده ؛ و ....

انتخاب و استفاده صرفا بر مبنای قدرت یک آنتی ویروس نیست. هر چند مهمترین بخش هست.

خب، با این تفاسیر، هر کاربری میتونه توی این تاپیک از نظرات و تجربیات شخصی خودش صحبت کنه. و این نظر شخصی که البته همانطور که در پست اول به صراحت ناظرین محترم متذکر شدند باید حتما دلیل اون نظر رو اعلام کنند

که البته این دلیل میتونه کَفِش بر اساس یک تجربه شخصی باشه یا سقفش بر اساس تستهای معتبر سازمانی یا شخصی و یا ارائه یک ادله و نظر کارشناسی دقیق.... و این ذکر دلایل میتونه از بخش عظیمی از نظرات نامناسب جلوگیری بکنه.

اما نکته ای که مطرح فرمودید در مورد اینکه باید کاربران،آنتی ویروسهای متفاوت را تست کنند، من باید بگم که اینگونه باشه خوبه، و همون نظرات شخصی، جامعتر میشه، ولی این مورد اساس کار نیست. برای اینکه مواردی وجود داره که کاربر را برای تست همه آنتی ویروسها بی نیاز میکنه(در انتخاب). یکی از این موارد همین تجربیات سایر کاربران هست. و این تاپیک > اتفاقا برای اینکه کاربران مبتدی تر را از تست آنتی های مختلف کمی بی نیاز بکنه سعی در جمع آوری آرا و نظرات و تجربیات و دیدگاه های امنیتی جمیع کاربران داره تا برآیند این نظرات حداقل چند آنتی ویروس را برای تست و انتخاب نهایی _طبق نیاز کاربران_ پیش روی کاربران مبتدی قرار بده و اونها انتخاب نهایی را انجام بدهند. که اگر تاپیک _و دستان فعال در این تاپیک_ موفق به این کار بشه (که من مطمئنم تا حد قابل قبولی هم به این گونه است) کار بسیار بزرگی انجام شده.

*Batman*
09-06-2013, 00:06
==============
در مورد ضعف کاسپر همین که نمی تونه طیف وسیعی از کامپیوتر ها رو پوشش بدهد یک ضعف محسوب می شود و ....
==============
[/SIZE]
با سلام و تشکر از برادر عزیزم علــی به خاطر توضیحات کاملی که ارائه دادن.
من در مورد جمله بالا از شما(manutd2009 عزیز) سوال دارم:
منظورتون دقیقا از عدم پوشش طیف وسیعی از کامپیوترها چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

manutd2009
09-06-2013, 07:19
[QUOTE=Jadda;7684022]سلام خدمت دوستان

خطاب به جناب manutd2009؛
.....
/QUOTE]

اول از همه به این مسیله اشاره کنم که بنده تاپیک جنابعالی رو زیر سوال نبردم هدف انتقاد بود و همچنان بر صحبتی که کردم پافشاری می کنم عرض کردم برای انتخاب چند آنتی ویروس برتر نیاز به بررسی درست و حسابی داره و خیلی از کاربران گرامی با دیدن این نتایج دیدشون به سمت اون آنتی ویروسی که در جایگاه اول هست سوق داده می شه پس بازهم تاکید می کنم اگر تایپکی به موازات این تاپیک برای انتخاب تاپ 5 یا 3 در محصولات امنیتی باشه به مراتب می تونه مفید تر واقع بشه

مواردی رو که در آغاز تاپیک ذکر کردید تمام و کمال خوندم

و همینطور یادآوری کنم در انتخاب آنتی ویروس شاید ده ها مورد باشه که شما می تونید روی آن موارد مانور بدید

اما شاید برایند همه اون موارد یک خروجی میدهد که شما می تونید بر طبق اون آنتی ویروس ایده آل رو انتخاب کنید

در مورد قیمت :

در مورد قیمت نیز اشاره کنم که قیمت ها آنچنان تقاوت چشمگیری ندارد معمولا نسخه هوم ادیشن محصولات امنیتی در 80% مواقع دارای سقف قیمتی می باشند و تصور نکنم کسی که مایل به خرید نسخه یا لایسنس اصلی یک نرم افزار باشه اونم نرم افزاری با اهمیتی نظیر آنتی ویروس روی 10 هزارتومان اختلاف نظر خودشو عوض کنه !

گرچه در بعضی موارد مانند کاسپر نسخه 3 pure دارای قیمت زیادی می باشد
که اونو زیادی در قیمت متمایز میکند

=====================

هدف اصلی این است که همه ما کاربران بتونیم با هم به نتیجه برسیم در انتخاب تاپ ترین ها

فکر نکنم کسی از کاربران در شرکت های آنتی ویروسی مشغول به فعالیت باشند یا سهمی در سود آن شرکت داشته باشند پس خواهشمندم روی نظری که می دید با یقین و بررسی درست و حسابی باشه نه ما بچه مهدکودکی هستیم نه اینجا جای کلکل بازیه

مشکل برای کاربر مبتدی از اینجا شروع می شه که :

1.نگاه به دید فردی می کنه که دارای درجه امتیاز بالاتری در فروم هست معمولا در 80% موارد اینگونه هست

2.پس دیدگاه شما رو الگو قرار می ده و مثلا فلان نرم افزار نصب می کنه در نتیجه اون نرم افزار در سطح خیلی خیلی پایینی قرار نداره که بخواد یک کاربر مبتدی رو در انجام امورش ناکام بزاره در نتیجه نظر اون کاربر هم به استناد کارایی نرم افزار و دیدگاه شمای ادمین تغییر می کنه

3.تاکیــــــــــــــــــــ ــــــد بنده بر این است که ما تاپ 3 بین محصولات امنیتی در شاخه های مختلف رو معرفی کنیم هیچوقت در دنیای بخصوص IT ما مفهوم بهترین رو نتونیم همیشه استفاده کنیم 100% هر نرم افزار یا سخت افزاری می تونه نقاط ضعفی هم داشته باشه حالا برترین ها زمانی انتخاب می شوند که داری کمترین نقص باشند نه اینکه بدون نقص چون گمان نکنم چیزی بدون نقص هم تولید شده باشه

پس دوستان و کاربران گرامی بنده نظرم این هستش با همـــــکاری هم بیایم یک طیفی از آنتی ویروسها رو بررسی کنیم و در آخر در هر شاخه مثلا در فایروال یا در .... تاپ 3 معرفی کنیم اینطوری یک کاربر مبتدی یا حتی خود من می تونم خیلی راحتر و با استناد به بررسی تخصصی دیگر کاربران به محصول مورد نظر برسم

پیشنهاد این است که هر کاربر آنتی ویروسی رو که نصب داره در امضا عنوان کنه بعدا در شرایط برابر درزمان برابر حالا منظور این نیست ثانیه به ثانیه اما تا جای ممکن شرایط برابر باشه طیفی از ویروس ها - تروجان ها و ......رو با آنتی ویروس های نام برده شده به کنکاش بگذاریم و در هر لول از بررسی 3 محصول بهتر رو معرفی می کنیم

اگر دوستان موافق هستند که می تونه هم برای خودمان و هم برای دیگر کاربران بهترین کمک و نتیجه رو در انتخاب نرم افزار امنیتی مناسب بده

hossein019940
09-06-2013, 11:17
دوستان کدوم آنتی ویروس هم قوی هست هم اینکه سیستم رو زیاد سنگین نمیکنه؟

Serenity
09-06-2013, 14:19
دوستان کدوم آنتی ویروس هم قوی هست هم اینکه سیستم رو زیاد سنگین نمیکنه؟

این عکس رو ببین : (میزان تاثیر گذاری و استفاده از حافظه توسط انتی ویروس ها)

از نظر سرعت

Webroot
Avast
Comodo
Panda Cloud
Norton

بهترین نتایج رو گرفتند

از نظر قدرت

Avast ،Comodo ،Norton،Kaspersky،Emsisoft،Bitdefender،Avira

بهترین هستند فقط با توجه به نیازتون و کاربردی که با کامپیوتر دارین میتونین یکی از اینها رو انتخاب کنین.

hossein019940
09-06-2013, 16:13
آواست خیلی سنگینه درسته که قوی هست ول یه نسخه آویرا میخوام که قدرتش بهتر باشه

xman681
09-06-2013, 17:58
این عکس رو ببین : (میزان تاثیر گذاری و استفاده از حافظه توسط انتی ویروس ها)

از نظر سرعت

Webroot
Avast
Comodo
Panda Cloud
Norton

بهترین نتایج رو گرفتند

از نظر قدرت

Avast ،Comodo ،Norton،Kaspersky،Emsisoft،Bitdefender،Avira

بهترین هستند فقط با توجه به نیازتون و کاربردی که با کامپیوتر دارین میتونین یکی از اینها رو انتخاب کنین.

سلام

میشه لینک تست قدرت را هم بدید ممنون عزیز

mehrshadmmm
09-06-2013, 18:53
سلام
یه دستگاه ضعیف دارم وندوز Xp...روش Nodنصبه.انتی ویروس + فایروال کمودو...احساس میکنم خیلی کند شده.حالا چند تا فکر دارم...کدوم بهتره?
Nod smart
Cis
Trustport
Trustport anti+comodo
Webroot

خیلی عجیبه برام.تو آخرین تست av-test برای performance ویندوز xp بیت دیفندر از همه جز وب روت بالا تره :eek: آخه مگه میشه؟؟؟
الان trustport چقدر با nod فرق داره؟
Webroot چقدر اینترنت میبره؟چون نت محدوده و گرون :D ... شناساییش خوبه؟
ممنون