PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

..::(10)::..
20-11-2012, 12:38
با سلام
کمودو رو ویندوز 8 نصب میشه ولی پس از ریستارت تو صفحه استارت آپ میمونه و دیگه ویندوز بالا نمیاد
سلام شما چه ورژنی نصب کردید؟
ورژن 5.12 مخصوص ویندوز 8 بهینه شده و این ورژن را نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
20-11-2012, 12:48
سلام

میشه لطف کنید و تفاوت این سه تا را برای من بگید ؟؟؟

Proactive
heuristic
behavior bloc

مگه اینها با هم تفاوتی ؟؟؟؟؟

سلام
اینا همه در قالب مفهوم هوش مصنوعی قرار دارن.
من بیشتر روی اسکنر آنتی ویروس تمرکز کردم و در پستی که صفحه پیش دادم گفتم:

با اینکه تقریبا behavior block نداره اما هنوز هم تو تستهای هوریستیکی نتایج خیلی خوبی میگیره

M.R.2
20-11-2012, 14:05
از ورژنی که خود سایت کمودو واسه دانلود رایگان گذاشته استفاده کردم.
اینم آدرس

aylar6888
20-11-2012, 21:22
با سلام
کمودو رو ویندوز 8 نصب میشه ولی پس از ریستارت تو صفحه استارت آپ میمونه و دیگه ویندوز بالا نمیاد
شما اگه سازگاری کامل با ویندوز 8 میخواین باید تا اومدن کومودو ورژن 6 که همین روزا میاد صبر کنید.چون نسخه بتای 6 الان 2 ماهه که اومده دیگه نباید زیاد طول بکشه.البته فایروال کومودو تو ورژن 5.12 برای 8 بهینه شده که از سایت قابل دریافته اما نمیدونم اینترنت سکوریتی ش هم نسخه 5.12 داره یا نه؟؟چون این سوییت کامل دانلود میشه و فایروالش جدا نصب میشه نود درصد اینترنت سکوریتیشم 5.12 داره..اما اگه عجله ندارید چند وقتی صبر کنید نسخه 6 فاینال دربیاد خیلی بهتره...نگاه کنید که نسخه شما 5.10 هست...

الان گشتم توی سایت تا ورژن 5.10 بیشتر نبود.اما توی فروم کومودو لینک دانلود مستقیم ورژن 5.12 رو براتون پیدا کردم:

ali.reihani
21-11-2012, 20:56
سلام!
escan آنتی ویروسش به اویرا میرسد یا نه ؟!!
قدرت مدرت هم دارد یا نه ؟!!!!

pedram_01
21-11-2012, 21:37
سلام!
escan آنتی ویروسش به اویرا میرسد یا نه ؟!!
قدرت مدرت هم دارد یا نه ؟!!!!

انتی ویروس واقعا قدرتمندی هست. از اویرا چیزی کم نداره
امکانات خوبی هم داره.

Mehrdad092000
22-11-2012, 00:49
دوستان Zone alarm توی تست ها که دیدم از اواست بهتره بوده حالا کسی هست نصبیده باشه؟ انتیویروس با فایروالل راییگانم داره

pedram_01
22-11-2012, 01:52
دوستان Zone alarm توی تست ها که دیدم از اواست بهتره بوده حالا کسی هست نصبیده باشه؟ انتیویروس با فایروالل راییگانم داره

چون از موتور کاسپراسکی داره استفاده میکنه. 2 تا عیبی که نسخه رایگانش داره اینه که هر 24 ساعت اپدیت میشه و یک بدی دیگه که داه از خود کاسپر هم سنگین تره و رم و سی پیو کامیپوتر رو میخوره

سرعت اسکن بالایی هم ندره امکانات کاسپر رو هم نداره

J A C K S O N
22-11-2012, 01:55
واقعا فقط Nod32 ترکونده خیلی کامله

Mehrdad092000
22-11-2012, 09:40
چون از موتور کاسپراسکی داره استفاده میکنه. 2 تا عیبی که نسخه رایگانش داره اینه که هر 24 ساعت اپدیت میشه و یک بدی دیگه که داه از خود کاسپر هم سنگین تره و رم و سی پیو کامیپوتر رو میخوره سرعت اسکن بالایی هم ندره امکانات کاسپر رو هم نداره ممنون پس همون اواست خوبه برام؟ یا همون نود خودمو نصب کنم؟

pedram_01
22-11-2012, 13:30
ممنون پس همون اواست خوبه برام؟ یا همون نود خودمو نصب کنم؟

اگه با اپدیت اوست مشگلی نداری اوست نصب کن

پادشاه اسمان
23-11-2012, 02:26
سلام

comodo 5.12 را نصب کردم ولی نمی تونم به اینتر نت وصل بشم .در ضمن fire wall security level , defense+security level, sand box security level را روی چه حالتی بذارم؟

depot
23-11-2012, 02:48
واقعا فقط Nod32 ترکونده خیلی کامله

شما نباید اعتقادات شخصیتون رو به دیگران تلقین کنید ........ کمی مطالعه کنید روی لایه های حفاظتی و حالت گند زدایی تا متوجه رتبه بندی انتی ویروس ها بشید .

mohammad_87
23-11-2012, 03:14
سلام
میشه نظر خودتون رو در مورد این ترکیبها و مزایا و معایب هرکدوم بگید:
1- nod32 antivirus 5 + comodo firewall free + Malwarebytes
2- nod32 antivirus 5 + outpost firewall + Malwarebytes
3- kaspersky antivirus + firewall (comodo or outpost) + malwarebytes
4- kaspersky pure 2 (or kis 2013) + Malwarebytes

Mehrdad092000
23-11-2012, 03:31
اگه با اپدیت اوست مشگلی نداری اوست نصب کن اپدیت که نه وصل میکنم V+P+N اپ میشه فقط موندم چی نصب کنم الان Avast internet securty نصب کردم

Mehrdad092000
23-11-2012, 03:35
دوستان نظرتون چیه چی نصب کنم من؟ ESET Smart Security avast! Internet Security avsat freee+comodo firewaall Comodo Internet Security avira free+comodo firewall رمم 512 cpu 2.8 کدوم کمتر میگیره و بهتره؟ وایا فایروال دیگه ای هست بهتر و راییگان

Arashdn
23-11-2012, 14:38
سلام دوستان
من رو یه دونه از مینی لپ تاپ های سونی که سی پی یوش اتم 1.3 گیگاهرتزی هست میخوام یه انتی ویرویس (یا ترجیحا اینترنت سکوریتی ) نصب کنم
همینطوری سیستم داره جون میده ، آنتی ویروس چی بزنم که سبک ترین و کم مصرف ترین باشه ؟؟
ممنون

pa13
24-11-2012, 16:28
norton2012/2013internet security

Shahroozs2
24-11-2012, 22:32
از بین شرکت هایی که انتی ویروس بوت میدند(rescue disk) کودومشه که میشه موقعی که سی دی رو بوت کردی دیتابیسشو اپدیت کرد و حجم اپدیتش زیاد نباشه؟ میخوام برای روز مبادا داشته باشمش:)
چون بعضی ها هستند که باید هر بار ورژن جدیدشو از اول دانلود کرد.

pa13
25-11-2012, 15:41
با سلام.
من رو ويندوز7 نورتون 2012 اينترنت سکيو ريتی دارم. آيا به نظر شما نيازی برای نصب کسپرسکی هست؟؟؟:question::question:

Shahroozs2
25-11-2012, 16:01
از بین شرکت هایی که انتی ویروس بوت میدند(rescue disk) کودومشه که میشه موقعی که سی دی رو بوت کردی دیتابیسشو اپدیت کرد و حجم اپدیتش زیاد نباشه؟ میخوام برای روز مبادا داشته باشمش:)

کسی نبید جوا ما رو بده؟

*Batman*
26-11-2012, 13:34
سلام دوستان
من رو یه دونه از مینی لپ تاپ های سونی که سی پی یوش اتم 1.3 گیگاهرتزی هست میخوام یه انتی ویرویس (یا ترجیحا اینترنت سکوریتی ) نصب کنم
همینطوری سیستم داره جون میده ، آنتی ویروس چی بزنم که سبک ترین و کم مصرف ترین باشه ؟؟
ممنون

سلام
Avast - البته راحت آپدیت نمیشه!

سلام
Kaspersky
F-Secure
دریافت دیسک نجات برای مواقع ضروری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام.

من رو ويندوز7 نورتون 2012 اينترنت سکيو ريتی دارم. آيا به نظر شما نيازی برای نصب کسپرسکی هست؟؟؟:question::question:

سلام
نه نیازی به نصب کسپرسکی نیست.

Mehrdad092000
26-11-2012, 15:01
اواست سبک تره یا نورتون؟

mrmostafa
27-11-2012, 09:43
دوستان در حال حاضر اينترنت سكوريتي نورتن دارم ميخواستم بدونم آنتي ويروس Quick Heal Internet Sercurity 2013 خوبه ؟؟؟ و از نورتن و پاندا و سيمانتك بهتره؟؟؟؟
الان همراه اول و شركت نفت از پاندا استفاده ميكنند و بعضي ارگان هاي دولتي از سيمانتك كه ميگن خوبه. نورتن از محصولات سيمانتك هست؟؟؟ چون Symantec endpoint protection خودش يه آنتي ويروس هست كه استفاده ميشه. در حال حاضر چه آنتي ويروسي خوبه؟؟؟؟ و اينكه اگر نسخه اصلي خريداري كنيم قابليت هك شدن نداره و آلارم ميده درسته؟؟ چون سريال اصلي داره ولي آنتي ويروس هاي لايسنس كرك شده اين قابليت ها رو ندارن و امنيت كمتري دارن؟؟؟ آيا لزومي به خريد لايسنس هست؟؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

xman681
27-11-2012, 11:46
دوستان در حال حاضر اينترنت سكوريتي نورتن دارم ميخواستم بدونم آنتي ويروس Quick Heal Internet Sercurity 2013 خوبه ؟؟؟ و از نورتن و پاندا و سيمانتك بهتره؟؟؟؟
الان همراه اول و شركت نفت از پاندا استفاده ميكنند و بعضي ارگان هاي دولتي از سيمانتك كه ميگن خوبه. نورتن از محصولات سيمانتك هست؟؟؟ چون Symantec endpoint protection خودش يه آنتي ويروس هست كه استفاده ميشه. در حال حاضر چه آنتي ويروسي خوبه؟؟؟؟ و اينكه اگر نسخه اصلي خريداري كنيم قابليت هك شدن نداره و آلارم ميده درسته؟؟ چون سريال اصلي داره ولي آنتي ويروس هاي لايسنس كرك شده اين قابليت ها رو ندارن و امنيت كمتري دارن؟؟؟ آيا لزومي به خريد لايسنس هست؟؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام

بطور حتم خرید لایسنس اصلی شرکت ها بهتر است در صورتی که مشکلی ندارید عزیز

در مورد محصول Quiek Hill ؛ توی هیچ تستی حضور ندارد که بتوان در موردش نظر داد و به نظر میرسد مالی نیست در کل

این تبلیغ هم که میگه شریک مایکروسافت و اینتل هست مساله خاصی نیست و دلیلی بر خوب بودن محصول نیست ضمنا همه شرکت های آنتی ویروس شریک مایکروسافت هستند :31::31::31:

محصول شرکت سیمانتک در حد عالی و جز بهترین ها هست و خواهد بود

برای انتخاب خود هم اصلا کاری به انتخاب شرکت ها نداشته باش عزیز چون شما یه کاربر خانگی هستید با شرایط متفاوت

در صورتی که تمایل به خرید اصلی هم داری من این پیشنهاد را هم برای شما دارم

Emsisoft Internet Security

*Batman*
27-11-2012, 11:48

سلام.
هرگز؛ Quick Heal همیشه از آخر اوله!

الان همراه اول و شركت نفت از پاندا استفاده ميكنند و بعضي ارگان هاي دولتي از سيمانتك كه ميگن خوبه. نورتن از محصولات سيمانتك هست؟؟؟
بلـــه.

و اينكه اگر نسخه اصلي خريداري كنيم قابليت هك شدن نداره و آلارم ميده درسته؟؟ چون سريال اصلي داره ولي آنتي ويروس هاي لايسنس كرك شده اين قابليت ها رو ندارن و امنيت كمتري دارن؟؟؟ آيا لزومي به خريد لايسنس هست؟؟؟؟

تا الان مدرک محکم و قابل استنادی ارائه نشده که نشون بده محصولاتی که لیسانس معتبر دارن هــک نمیشن یا امنیتشون بیشتره.
به طور کلی قیمت لیسانس اوریجینال در اکثر محصولات امنیتی منطقیه و حداقل شما رو از جستجوی روزانه برای سریال جدید بی نیاز میکنه.
بعضی ها مثل کسپرسکی،اویرا و امسیسافت نمایندگی رسمی و پشتیبانی هم دارن.

mohammad_87
27-11-2012, 15:47
سلام
دوستان لطفا نظر خودتون رو درباره این ترکیبها بگید.

kases
27-11-2012, 16:06
دوستان لطفا نظر خودتون رو درباره این ترکیبها بگید.

سلام

از بین ترکیبهای پیشنهادی خودتون به نظر من ترکیب شماره 4 بهتره
اما:
میتونید از ترکیب avira free+ comodo firewall free + Malwarebytes free استفاده کنید یک ترکیب کاملا رایگان و قدرتمند:46:

پادشاه اسمان
27-11-2012, 23:08
سلام

comodo 5.12 را نصب کردم ولی نمی تونم به اینتر نت وصل بشم .در ضمن fire wall security level , defense+security level, sand box security level را روی چه حالتی بذارم؟

یکی کمکم کنه.

kases
27-11-2012, 23:46
سلام

یکی کمکم کنه.

سلام

مشکل خودتون رو در تاپیک کمودو مطرح کنید

تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

paralatos
28-11-2012, 00:48
جالبه به nod32 بیشتر از bitdefender رای دادن

pedram_01
28-11-2012, 01:17

نود هم انتی ویروس خوبیه چرا فکر کردی بیت بهتره؟

ali.reihani
28-11-2012, 14:15
سلام!
یک سوال,دلیلش چیست که نود32 داخل ایران این همه طرفدار دارد؟!!!؟

نود 32 داخل virusbtn در {vb100} بهترین سابقه رو داشته و در av-comparatives جزو 10 آنتی ویروس برتر دنیا بوده!
البته درست است که
bitdefender
در بیشتر تست های موسسه های مختلف یا آزمایشگاه ها یا... کلا در هر جایی که آتی ویروس ها را تست میکنند در تست شناخت مخرب, همیشه رتیه های اول و دوم را داشته است ولی بازهم نباید نود 32 را دسته کم گرفت!!!

xman681
28-11-2012, 15:12
سلام!
یک سوال,دلیلش چیست که نود32 داخل ایران این همه طرفدار دارد؟!!!؟

دلیلش کاملا مشخص هست

ساکت . سبک . کرک و سریال راحت

ali.reihani
28-11-2012, 15:15
دلیلش کاملا مشخص هست

ساکت . سبک . کرک و سریال راحت
قدرتش را دیگه ولش نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arash_a
28-11-2012, 21:08
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده دیروز Windows 8 Pro x64 رو نصب و اکتیو کردم، بعد کلــــی برنامه ریختم روش برا آنتی ویروس هم اول Avira free antiviru 2013 رو دانلود کردم که پیغام داد هنوز به صورت رسمی با این ویندوز سازگار نیست.
بعد Comodo Antivirus Free رو دانلود کردم که نوشته بود با ویندوز هشت سازگاره ولی بعده این که نصبش کردم و ویندوز رو ریستارت کردم، دیگه بعداز لاگین کردم صفحه سیاه میشد و کاریش نمیشد کرد.
که مجبور شدم از نو ویندوز رو نصب کنم، الان برا آنتی ویروس دوستان کدومو توصیه میکنن؟
مرسی

xman681
28-11-2012, 23:27
قدرتش را دیگه ولش نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! محافظت فکر کنم تست های AV-TEST بهتر بتونه قضاوت کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_01
28-11-2012, 23:54
قدرتش را دیگه ولش نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قدرت نود هم خیلی خوبه هم از نظر شناسایی هم پاک سازی. تو نسخه 3 خیلی خوب بود و همه نود رو دوست داشتن فقط کمی از نظر قدرت پاک سازی ضعیف بود .تو نسخه 4 خیلی ضعیف شد و از فکر همه افتاد نکته(ضعیف نشد بقیه پیشرفت کردن و نود درجا زد ) .خیلی ها میگفتن به من یک انتی ویروس سبک معرفی کنید بجز نود32. بعد نسخه 5 امد که پیشرفت بزرگی کرد و قدرمند شد و نسخه 6 امد که میتونم بگم درحد خود بیت و بقیه انتی ویروس های قدرتمند شد.

kases
29-11-2012, 00:14
نسخه 6 امد که میتونم بگم درحد خود بیت و بقیه انتی ویروس های قدرتمند شد.

جالب شد !!!

ناد32 هنوز بهش امیدوارم
دیتابیس خوبی داره
باید دید در نسخه 6 چه حرفی برای گفتن داره

arash_a
29-11-2012, 00:23
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده دیروز Windows 8 Pro x64 رو نصب و اکتیو کردم، بعد کلــــی برنامه ریختم روش برا آنتی ویروس هم اول Avira free antiviru 2013 رو دانلود کردم که پیغام داد هنوز به صورت رسمی با این ویندوز سازگار نیست.
بعد Comodo Antivirus Free رو دانلود کردم که نوشته بود با ویندوز هشت سازگاره ولی بعده این که نصبش کردم و ویندوز رو ریستارت کردم، دیگه بعداز لاگین کردم صفحه سیاه میشد و کاریش نمیشد کرد.
که مجبور شدم از نو ویندوز رو نصب کنم، الان برا آنتی ویروس دوستان کدومو توصیه میکنن؟
مرسی
از دوستان کسی نظری نداره؟!!!!

kases
29-11-2012, 00:47
از دوستان کسی نظری نداره؟!!!!

سلام

حالا که می خوای یه انتی نصب کنی یه چیز تاپ بنصب چیزی به غیر از norton 360 به ذهنم نمیرسه
حتی با سخت افزارهای ضعیف هم خوب کار میکنه میشه گفت انتی ویروسی برای تمام فصول

بیت دیفندر و کسپر هم هستند که کارشون عالیه حالا از هر کدوم خوشت اومد استفاده کن

سوالی بود در خدمتم

aylar6888
29-11-2012, 02:02
قدرت نود هم خیلی خوبه هم از نظر شناسایی هم پاک سازی. تو نسخه 3 خیلی خوب بود و همه نود رو دوست داشتن فقط کمی از نظر قدرت پاک سازی ضعیف بود .تو نسخه 4 خیلی ضعیف شد و از فکر همه افتاد نکته(ضعیف نشد بقیه پیشرفت کردن و نود درجا زد ) .خیلی ها میگفتن به من یک انتی ویروس سبک معرفی کنید بجز نود32. بعد نسخه 5 امد که پیشرفت بزرگی کرد و قدرمند شد و نسخه 6 امد که میتونم بگم درحد خود بیت و بقیه انتی ویروس های قدرتمند شد.
سلام پدرام جان...
نود هنوز هم توی بحث گندزدایی و ترمیم فایلهای آلوده یکی از ضعیفترین ضدمخربهاست...
خودت ببین توی سایت av-test از 6 امتیاز چند آورده؟؟ازین لحاظ که اصلا در حد بیت و کسپر نیست....
نود هوشش خوبه-سرعتشم خوبه-دیتا بیسشم خوبه اما یه فایل آلوده رو از ریشه حذف میکنه و هیچ قابلیت ترمیم نداره.خود منو چندین بار با اینکارش به دردسر انداخته...
پاینده باشی

mohammad_87
29-11-2012, 04:34
سلام

سلام

از بین ترکیبهای پیشنهادی خودتون به نظر من ترکیب شماره 4 بهتره
اما:
میتونید از ترکیب avira free+ comodo firewall free + Malwarebytes free استفاده کنید یک ترکیب کاملا رایگان و قدرتمند:46:
پیور که با ویندوز 8 و ویندوزهای 64 بیتی مشکل داره بیخیالش شدم.ضمنا ممنون از پیشنهادتون.
حالا بنظر شما جدای استفاده از malwarebytes ،کدامیک از اینها بهتر جوب میده:
1.kaspersky antivirus +comodo firewall
2.comodo internet security
3.kaspesrky internet security
راستش از قدرت آنتی ویروس کسپر خوشم اومده از طرفی هم در فایروالها،کومودو بهترینه.خودم نظرم روی 1 هست ولی دو گزینه بعدی از یک خانواده هستند و بقولی مچ تر هستند.اگه پیشنهادی هم خودتون دارید ممنون میشم.

Mehrdad092000
29-11-2012, 08:17
باید یه تاپیک برای مقایسه ها زده بشه تا تصمیم گیری راحتتر بشه

xman681
29-11-2012, 08:35
باید یه تاپیک برای مقایسه ها زده بشه تا تصمیم گیری راحتتر بشه

بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر ← مقررات و آرشیو تستها در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram_01
29-11-2012, 11:39
سلام پدرام جان...
نود هنوز هم توی بحث گندزدایی و ترمیم فایلهای آلوده یکی از ضعیفترین ضدمخربهاست...
خودت ببین توی سایت av-test از 6 امتیاز چند آورده؟؟ازین لحاظ که اصلا در حد بیت و کسپر نیست....
نود هوشش خوبه-سرعتشم خوبه-دیتا بیسشم خوبه اما یه فایل آلوده رو از ریشه حذف میکنه و هیچ قابلیت ترمیم نداره.خود منو چندین بار با اینکارش به دردسر انداخته...
پاینده باشی

باور کن گند زداییی فقط تبلیغات هست

اگر هر فایلی یا بازی یا هرچیزی که ویروسی بشه بعد گند زداییی بشه اون فایل دیگه کار نمیکنه پس باید حذف بشه.

aylar6888
29-11-2012, 15:38
باور کن گند زداییی فقط تبلیغات هست

اگر هر فایلی یا بازی یا هرچیزی که ویروسی بشه بعد گند زداییی بشه اون فایل دیگه کار نمیکنه پس باید حذف بشه.

سلام:
نه من لااقل کسی نیستم که به تبلیغات اهمیت بدم..شخصا بعضیها رو تست کردم...همین الان برو تو تاپیک کومودو یه فیلم تو پستهای آخر هست که jadda دوست خوبم از گندزدایی کومودو که خیلی هم قبلا ضعیف بود گذاشته خودت ببین که چطوری فایل دارای مخرب گند زدایی میشه.بعد و قبل از گند زدایی توی ویروس توتال اون فایلو چک میکنه.تازه کومودو تو این مورد تا این اواخر خیلی ضعیف بود.الان که بیت و کسپر و یکی دو تا دیگه تو این مورد از همه سر دارن.کسپر رو خودم تست کردم.البته همیشه نمیتونن و همیشه اصلا وجود نداره اما تو خیلی از موارد که انتی ویروسهای دیگه عاجزن اینا کارشون خوبه...
فیلم رو ببین خیلی کامله مثل همه کارهای دوست خوبم jadda
پیروز باشی دوست من

پی نوشت : اینم لینک اون پست برای دیدن و دانلود ویدیو

pedram_01
30-11-2012, 02:08
سلام:
نه من لااقل کسی نیستم که به تبلیغات اهمیت بدم..شخصا بعضیها رو تست کردم...همین الان برو تو تاپیک کومودو یه فیلم تو پستهای آخر هست که jadda دوست خوبم از گندزدایی کومودو که خیلی هم قبلا ضعیف بود گذاشته خودت ببین که چطوری فایل دارای مخرب گند زدایی میشه.بعد و قبل از گند زدایی توی ویروس توتال اون فایلو چک میکنه.تازه کومودو تو این مورد تا این اواخر خیلی ضعیف بود.الان که بیت و کسپر و یکی دو تا دیگه تو این مورد از همه سر دارن.کسپر رو خودم تست کردم.البته همیشه نمیتونن و همیشه اصلا وجود نداره اما تو خیلی از موارد که انتی ویروسهای دیگه عاجزن اینا کارشون خوبه...
فیلم رو ببین خیلی کامله مثل همه کارهای دوست خوبم jadda
پیروز باشی دوست من

پی نوشت : اینم لینک اون پست برای دیدن و دانلود ویدیو

دوست عزیز درسته بعد از گند زدایی اون فایل در ویروس توتال دیگه ویروس نیست اما اون فایل دیگه خراب شده به حساب میاد. و دیگه کار نمیکنه

اگه حرف منو باور نداری خودت ازمایش کن. یک ویروسی که قابلیت گند زدایی داره پیدا کن بد با هر انتی که دوست داری گند زداییش کن بعد میبینی اون فایل دیگه ویروس نیست ولی اون چیزی که قبلا بوده هم نیست یعنی کار نمکنه

Mehrdad092000
30-11-2012, 18:32
دوستان من اواستو ... امتحان کردم
الانم همون eset ورژن 6 نصب کرم
مشکلی نیست ؟

aylar6888
01-12-2012, 00:38
دوستان من اواستو ... امتحان کردم
الانم همون eset ورژن 6 نصب کرم
مشکلی نیست ؟

سلام:
اگه منظورتون اینه که دو تا رو باهم نصب کردین چرا اتفاقا مشکلی هست.چون (دو آنتی ویروس) یا (یک انتی ویروس و یک اینترنت سکوریتی) چون اینترنت سکوریتی هم دارای انتی ویروسه نباید همزمان نصب باشن روی یک سیستم...اگرم فقط نود 6 رو نصب کردین کارکرداش خیلی بهتر از نسخه های قبلیه اما هنوز تو مرحله بتاست و مشکلاتی داره و نسخه فاینالش نیومده...
پیروز باشید

Serenity
01-12-2012, 01:50
comodo firewall + Emsisoft Ant iMalware
comodo firewall + Nod32
comodo firewall + kaspersky
Kaspersky pure 2
Norton 360
bitdefender total security 2013

به نظر شما کدوم یکی از این آنتی ویروس ها و ترکیب ها مناسب هستن ؟ از نظر قدرت و کمترین تاثییر گذاری بر روی سیستم

:20:

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-12-2012, 02:04
سلام webroot spy sweeper برای محافظت از بدافزارهای جاسوسی خیلی قوی هست .تنها انتی اسپای بود که به ویروس شعله شک میکرد درحالیکه همه ی انتی ویروسهای دنیا اصلا متوجه وجودش هم نمیشدند . کاسپر هم در اینترنت سیکوریتی عالیه . ده ساله ازش استفاده میکتم هرگز با مشکلی روبرو نشدم البته خودم هم با احتیاط زیاد تو نت کار میکنم (باز نکردن ایمیلهای مشکوک , اسکن قبل از نصب برنامه ها و نصب فلاش مموری و مموری کارت و غیره )

jolan57
02-12-2012, 18:09
سلام
لیست زیر , لیست کاملی از آنتی ویروس ها با ذکر بعضی ویژگی های اونهاست مثل کشور و سیستم عامل و غیره, شاید به دردتون خورد ...

un4given.1991
03-12-2012, 11:02
سلام دوستان :)

دوستم یک کافی نت داره و می خواد برای سیستم هایی که مشتریا برای ویندوز عوض کردن میارن یک انتی ویروس خوب که این ویژگی ها رو داشته باشه نصب کنه :

1.توانایی انتقال اپدیت افلاین از سیستم سرور کافی نت به سیستم مشتری به صورت مداوم .
2 . سبک و کاربرد راحت .
3. َ محافظت Realtime و سیستم اسکنر داشته باشه کافیه
4 ترجیحا Free و یا راحت سریال و کرک بشه !
5. از کار نیوفتادن آنتی ویروس مشتری حتی بعد از Expire شدن سریال .

قبلا واسه این کار از Nod32 استفاده می کرد ولی الان رو سیستما شید نصب کرده ( Os ) .من اویرا رو پیشنهاد دادم ولی می گه موقع نصب
اویرا پیغام اختار داده که روی Win Xp sp2 فقط روی نسخه ی 64 bit نصب میشه !

صفحات فروم رو که می خوندم چند تا آنتی ویروس به نظرم مناسب اومدن مثل Norton av -Comodo av --Microsoft -emsisoft Free Anti-Malware-Kingsoft antivirus-Kaspersky Av - ZoneAlarm Antivirus

شما چی پیشنهاد می کنید ؟ ( اکثرا به نت دسترسی ندارن !)
مرسی دوستان :40:

Nine
03-12-2012, 21:15
در مطلب زیر سعی کردم نکات کلی مربوط به انتخاب و تنظیم آنتی ویروس ها رو بیان کنم
امیدوارم برای دوستان مفید باشه

دانلود فایل به صورت PDF

realmz
05-12-2012, 20:35
سلام دوستان
بنده به علت اینکه نقشه کشی میکنم با لپ تاپم مدام فلش و سی دی از شرکتهای مختلف میگیرم و خطر زیادی کامپیوترم رو تهدید میکنه راستش رو بخواین پول خرید اورجینال رو هم ندارم
ضمناً با اینترنت هم زیاد کار میکنم
مشخصات سیستم بنده : cpu : AMD turion II x2 p520 (2.3 GHz) 3gb memory 320 Gb hdd
لطف کنید یک آنتی ویروس خوب و فایروال به بنده معرفی کنید.
متشکرم ازتون

ali.reihani
05-12-2012, 23:13
سلام:
گرم فقط نود 6 رو نصب کردین کارکرداش خیلی بهتر از نسخه های قبلیه اما هنوز تو مرحله بتاست و مشکلاتی داره و نسخه فاینالش نیومده...
پیروز باشید
سلام!
منظور شما همون چیز هایی که جدید بهش اضافه شده است دیگه, نه ؟؟؟؟؟
اگر بخواهد آنتی ویروسش کلا مشگل داشته باشه که اصلا چرا دادن بیرون برای دانلود و اینجور چیز ها ؟؟؟!!!!!!!!

*Batman*
06-12-2012, 02:15
سلام دوستان
بنده به علت اینکه نقشه کشی میکنم با لپ تاپم مدام فلش و سی دی از شرکتهای مختلف میگیرم و خطر زیادی کامپیوترم رو تهدید میکنه راستش رو بخواین پول خرید اورجینال رو هم ندارم
ضمناً با اینترنت هم زیاد کار میکنم
مشخصات سیستم بنده : cpu : AMD turion II x2 p520 (2.3 GHz) 3gb memory 320 Gb hdd
لطف کنید یک آنتی ویروس خوب و فایروال به بنده معرفی کنید.
متشکرم ازتون

سلام

Avira Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + WFC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک نرم افزار بسیار خوب برای فراهم کردن دسترسی سریع به گزینه های اصلی فایروال ویندوز می باشد و به کاربر اجازه می دهد تا به راحتی و بدون اتلاف وقت به مرور و مدیریت بخش های فایروال ویندوز بپردازد. گزینه های فعال یا غیر فعال کردن فایروال، دسترسی به Windows Firewall و تنظیمات امنیتی پیشرفته آن از دیگر امکانات این برنامه است. با این نرم افزار قابلیت های پیش فرض دیوار آتش ویندوز گسترش می یابد. همچنین این نرم افزار فایل های اجرایی، اطلاعیه ها و اتصالات خروجی مسدود شده را به کاربر نشان می دهد. این نرم افزار بهترین ابزار برای مدیریت فایروال بومی ویندوز 7 و ویستا می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Windows Firewall Control:
- فقط یک فایل اجرایی کوچک
- پشتیبانی کامل برای اجرای وظایف از حساب کاربر استاندارد
- رابط بصری ساده و آسان در دسترس در system tray
- اجازه یا مسدود کردن دسترسی یک برنامه به اینترنت تنها با یک کلیک
- ادغام شل زمینه به منوی راست کلیک فایل های اجرایی
- دسترسی سریع و مستقیم به ویرایش فایروال ویندوز از رابط برنامه
- امکان بازیابی تنظیمات قبلی
- و …

منبع : ملی دانلود

Mr.foad
06-12-2012, 02:56
سلام.
از نظر قدرت شناسایی ویروسها شما کومودو رو بهتر میدونید یا نورتن ؟؟
یه مدت آویرا داشتم راضی بودم ولی چون با ویندوز8 سازگار نیست مجبور شدم فعلا نورتن نصب کنم که خیلی سبکه و فعلا راضی هستم ! فقط یه عیبی داره که وقتی فلش میزنی فورا آتوران رو بلوک نمیکنه مثل آویرا ! فعلا خودم از طریق ویندوز آتوران رو بستم !
کومودو ورژن 5.12 هم نصب کردم ولی نمیدونم چرا بعد از اینکه نصبش میکنم ویندوز دیگه بالا نمیاد و حتما باید ری استور بشه !! چند تا ورژن هم نصب کردم همینطور بود ! توی ویندوز32 بیتی و 64 بیتی هم همین آش و همین کاسه بود !
حالا کومودو در کل نسبت به این تورتن اینترنت سکوریتی چطوره ؟ سنگین تره ؟؟

jolan57
06-12-2012, 03:17
سلام.
از نظر قدرت شناسایی ویروسها شما کومودو رو بهتر میدونید یا نورتن ؟؟
یه مدت آویرا داشتم راضی بودم ولی چون با ویندوز8 سازگار نیست مجبور شدم فعلا نورتن نصب کنم که خیلی سبکه و فعلا راضی هستم ! فقط یه عیبی داره که وقتی فلش میزنی فورا آتوران رو بلوک نمیکنه مثل آویرا ! فعلا خودم از طریق ویندوز آتوران رو بستم !
کومودو ورژن 5.12 هم نصب کردم ولی نمیدونم چرا بعد از اینکه نصبش میکنم ویندوز دیگه بالا نمیاد و حتما باید ری استور بشه !! چند تا ورژن هم نصب کردم همینطور بود ! توی ویندوز32 بیتی و 64 بیتی هم همین آش و همین کاسه بود !
حالا کومودو در کل نسبت به این تورتن اینترنت سکوریتی چطوره ؟ سنگین تره ؟؟
بهترین ترکیب : Norton Antivirus + comodo firewall
در مورد سنگین و سبکی باید خودتون تست کنید
در کل اگه مشکلی با نورتون ندارین نگهش دارید نورتون یکی از بهترین هاست...

Mr.foad
06-12-2012, 03:19
یه اینترنت سکوریتی سبک تر از یک آنتی ویروس + فایروال نیست ؟؟
سیستمم زیاد پایین نیست ولی بازم میخوام منابع زیادی به آنتی ویروس تخصیص داده نشه !

jolan57
06-12-2012, 14:40
یه اینترنت سکوریتی سبک تر از یک آنتی ویروس + فایروال نیست ؟؟
سیستمم زیاد پایین نیست ولی بازم میخوام منابع زیادی به آنتی ویروس تخصیص داده نشه !
من که گفتم همون نورتون رو نگه دارین چون هم قدرت زیادی داره هم از منابع سیستم خیلی کم استفاده میکنه

ali.reihani
10-12-2012, 20:41
به این یک سر بزنید؟؟!!!!
واقعی است یا نه؟؟!!!

55021
10-12-2012, 23:11
به این یک سر بزنید؟؟!!!!
واقعی است یا نه؟؟!!!

خوب معلومه دیگه همه شرکتها واسه خودشون از این چیزها زیاد دارن

Persia Xperia
11-12-2012, 18:39
درود‎ ‎دوستان.
میدونم‎ ‎مقایسه‎ ‎آنتی‎ ‎ویروس‎ ‎ها‎ ‎زیاد‎ ‎انجام‎ ‎شده،اما ‎خودم‎ ‎با‎ ‎توجه‎ ‎به‎ ‎علاقه‎ ‎این‎ ‎سوال‎ ‎برام‎ ‎پیش‎ ‎اومده.
کدوم‎ ‎آنتی‎ ‎ویروس‎ ‎از‎ ‎این‎ ‎4تایی‎ ‎که‎ ‎میگم‎ ‎بهتره؟
لطفا‎ ‎2‎ ‎جور‎ ‎جواب‎ ‎بدین،یکی‎ ‎بدون‎ ‎در‎ ‎نظر‎ ‎گرفتن‎ ‎سبک‎ ‎و‎ ‎سنگین‎ ‎بودنشون‎ ‎واسه‎ ‎سیستم،
یکی‎ ‎هم‎ ‎اینکه‎ ‎کودمشون‎ ‎رو‎ ‎سیستم‎ ‎های‎ ‎ضعیف‎ ‎بهتر‎ ‎و‎ ‎سبک‎ ‎تره؟
خواهشن‎ ‎با‎ ‎جزئیات‎ ‎بگین،مثلا‎ ‎شندیم‎ ‎بعضیا‎ ‎سرعت‎ ‎نت‎ ‎رو‎ ‎کم‎ ‎میکنن‎ ‎و‎ ‎...
لطفا‎ ‎اینم‎ ‎بگین‎ ‎که‎ ‎اگه‎ ‎مثلا‎ ‎نظرتون‎ ‎آویراست‎ ‎کدوم‎ ‎نسخش،فریش،پولیش...
.سپاس‎ ‎از‎ ‎شما.
1.Avira
2.Avast
3.Norton
4.Comodo

mohammad.ef
11-12-2012, 18:41
سلام دوستان
من چندساله از Symantec Endpoint Protection استفاده میکنم
میخوام بدونم رتبه و جایگاهش در مقایسه با بقیه آنتی ویروس ها چیه ؟
ممنون

Serenity
11-12-2012, 20:26
درود‎ ‎دوستان.
میدونم‎ ‎مقایسه‎ ‎آنتی‎ ‎ویروس‎ ‎ها‎ ‎زیاد‎ ‎انجام‎ ‎شده،اما ‎خودم‎ ‎با‎ ‎توجه‎ ‎به‎ ‎علاقه‎ ‎این‎ ‎سوال‎ ‎برام‎ ‎پیش‎ ‎اومده.
کدوم‎ ‎آنتی‎ ‎ویروس‎ ‎از‎ ‎این‎ ‎4تایی‎ ‎که‎ ‎میگم‎ ‎بهتره؟
لطفا‎ ‎2‎ ‎جور‎ ‎جواب‎ ‎بدین،یکی‎ ‎بدون‎ ‎در‎ ‎نظر‎ ‎گرفتن‎ ‎سبک‎ ‎و‎ ‎سنگین‎ ‎بودنشون‎ ‎واسه‎ ‎سیستم،
یکی‎ ‎هم‎ ‎اینکه‎ ‎کودمشون‎ ‎رو‎ ‎سیستم‎ ‎های‎ ‎ضعیف‎ ‎بهتر‎ ‎و‎ ‎سبک‎ ‎تره؟
خواهشن‎ ‎با‎ ‎جزئیات‎ ‎بگین،مثلا‎ ‎شندیم‎ ‎بعضیا‎ ‎سرعت‎ ‎نت‎ ‎رو‎ ‎کم‎ ‎میکنن‎ ‎و‎ ‎...
لطفا‎ ‎اینم‎ ‎بگین‎ ‎که‎ ‎اگه‎ ‎مثلا‎ ‎نظرتون‎ ‎آویراست‎ ‎کدوم‎ ‎نسخش،فریش،پولیش...
.سپاس‎ ‎از‎ ‎شما.
1.Avira
2.Avast
3.Norton
4.Comodo

از نظر قدرت آنتی ویروس :

1 - نورتون
2 - آواست و آویرا
3 - کومودو

از نطر سبک بودن و بهتر کار کردن روی سیستم های ضعیف :

1- نورتون و آواست
2 - کومودو
3 - آویرا

نورتون :

نورتون 3 نسخه برای کاربران خانگی داره :

1 - 2013 Norton anti virus این نسخه فقط دارای آنتی ویروس هست
2 - 2013 Norton Internet Security این نسخه آنتی ویروس به همراه فایروال هست
3 -Norton 360 این نسخه هم کاملترین محصول نورتون هست که علاوه بر امکانات بالا دارای ابزارهای بهینه سازی برای ویندوز هست.

پیشنهاد من به شما استفاده از نورتون 360 هست چون هم کاملترین هست و هم اینکه با ابزارهایی که داره می تونه سرعت ویندوز رو کمی افزایش بده.
شما می تونین از لینک زیر نورتون 360 رو دانلود کنین این نسخه برای 3 ماه سریال قانونی داره بعد از 3 ماه میتونین از همینجا سریال هاش رو دریافت کنین :

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آواست :

آواست مشکل آپدیت داره تو ایران و نصبش توصیه نمیشه.

ali.reihani
11-12-2012, 21:16
سلام!
تو بین این سه تا غول کدومشون از لحاظ شناخت, هوش و ... بهتر است؟؟!!!
Kaspersky
norton
BitDefender

Serenity
11-12-2012, 21:31
سلام!
تو بین این سه تا غول کدومشون از لحاظ شناخت, هوش و ... بهتر است؟؟!!!
Kaspersky
norton
BitDefender

درود بر شما
از این صفحه بازدید کنین :

طبق این تست:

آنتی ویروس های

Emsisoft Anti-Malware
Bitdefender
Avast
بهترین نتایج رو داشتند

ali.reihani
11-12-2012, 21:36
درود بر شما
از این صفحه بازدید کنین :

طبق این نتایج:

آنتی ویروس های

Emsisoft Anti-Malware
Bitdefender
Avast
بهترین نتایج رو داشتند

پس این طوری بین این سه تا شد:

Bitdefender
Kaspersky
norton

Persia Xperia
11-12-2012, 22:32
سپاس‎ ‎دوست‎ ‎عزیز.
نورتون‎ ‎360‎ ‎واسه‎ ‎سیستم‎ ‎ضعیف‎ ‎سنگین‎ ‎نیست؟
اگه‎ ‎با‎ ‎اواست‎ ‎مقایسه‎ ‎کنی‎ ‎کدوم‎ ‎سبکتره؟
اواست‎ ‎بخوام‎ ‎نصب‎ ‎کنم‎ ‎کدومو‎ ‎استفاده‎ ‎کنم؟نسخه‎ ‎فری‎ ‎یا‎ ‎اینترنت‎ ‎سکوریتی؟
کدوم‎ ‎رو‎ ‎پیشنهاد‎ ‎میدین‎ ‎؟
فرق‎ ‎زیادی‎ ‎دارن‎ ‎از‎ ‎نظر‎ ‎قدرت‎ ‎و‎ ‎سبک‎ ‎سنگینی؟

xman681
11-12-2012, 22:52
سپاس‎ ‎دوست‎ ‎عزیز.
اواست‎ ‎بخوام‎ ‎نصب‎ ‎کنم‎ ‎کدومو‎ ‎استفاده‎ ‎کنم؟نسخه‎ ‎فری‎ ‎یا‎ ‎اینترنت‎ ‎سکوریتی؟

سلام

AVAST سبک تر هست و ضمنا نسخه رایگانش براتون بهتر هست چون مدام نیاز به سریال ندارید و از لحاظ قدرت هم خوبه و مشکلی سیستم شما پیدا نخواهد کرد ضمنا می تونید فایروال رایگان هم کنارش داشته باشید

کمودو
امسی سافت
...

موفق باشید

55021
11-12-2012, 23:02
AVAST سبک تر هست و ضمنا نسخه رایگانش براتون بهتر هست چون مدام نیاز به سریال ندارید و از لحاظ قدرت هم خوبه و مشکلی سیستم شما پیدا نخواهد کرد ضمنا می تونید فایروال رایگان هم کنارش داشته باشید

AVAST ایران رو تحریم کرده یه خورده آپدیت کردنش حال گیره

Serenity
11-12-2012, 23:33
سپاس‎ ‎دوست‎ ‎عزیز.

نورتون 360 از نظر سبک بودن فرق چندانی واقعآ با آواست نداره و نورتون بی دردسر تر هست، اما خب باز آواست کمی سبک تر هست
اگه مشکلی با تحریم آواست ندارین به نظرم نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنین چون کامل هست و فایروال داره و امنیت شما بسیار بیشتر از حالتی هست که فقط از آنتی ویروس استفاده کنین از نظر سرعت هم زیاد فرقی نداره بین نسخه آنتی ویروس رایگانش و نسخه اینترنت سکیوریتی ،سریالش رو هم بچه ها تو فرومش قرار میدن و مشکلی نخواهید داشت.

ali.reihani
12-12-2012, 14:47
سلام!
یک سوال:
آیا نورتون بهتر است از لحاظ هرچی یا symantecEndpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟!!!؟؟؟؟؟؟

Davood_titan
14-12-2012, 19:57
سلام
یه سوال الان بهترین انتی ویروسه چیه
الان رو سیستم nod 32 v4 دارم ولی میخوام یه انتی ویروس دیگه نصب کنم الان نمیدونم جدیدا کدوما بهتر شدن
ممنون میشم یه راهنمایی کنید

ali.reihani
14-12-2012, 20:18
سلام
یه سوال الان بهترین انتی ویروسه چیه
الان رو سیستم nod 32 v4 دارم ولی میخوام یه انتی ویروس دیگه نصب کنم الان نمیدونم جدیدا کدوما بهتر شدن
ممنون میشم یه راهنمایی کنید
به نظر من bitdefender است چون تو بیشتر تست ها همیشه اول یا دوم بوده است؟!!!!
آنتی ویروس های دیگری مثل {kaspersky},{norton},{avast} و {Emsisoft}هم هستند!!
هر کدومشون را نصب کنید امنیت شما را به بالاترین سطح میبرند !!!!!!

david-ebi
19-12-2012, 21:32
من که واقعا از کسپر راضی هستم.دو سال است از شر ویروس راحتم و در ضمن کلیدهای فعالسازی آن هم همیشه به راحتی در دسترس است. فقط یکبار 2000 تومان واسه 60 روز فعال بودنش تو این دو سال پول دادم.همیشه هم توی انواع سایتهای اینترنتی هستم و تمام دوستان در محل کار و اقوام در خانه فلششون رو به سیستمم یا لپتاپم میزنند وتا به حال خدا را شکر حتی یک ویروس هم به سیستمم راه پیدا نکرده.

ali.reihani
20-12-2012, 14:25
سلام!
الآن بزرگ ترین شرکت امنیتی, از نظر داشتن کاربر و کارشناس و غیره, کدام است!؟؟؟؟

xman681
20-12-2012, 15:53
سلام!
الآن بزرگ ترین شرکت امنیتی, از نظر داشتن کاربر و کارشناس و غیره, کدام است!؟؟؟؟

بزرگترین از لحاظ متخصص و کارشناس و ... سیمانتک هست

ولی از لحاظ تعداد کاربر هیچ منبع موثقی وجود ندارد و اکثر شرکت ها آمار واقعی ارائه نمیکنند و در آمارشون تناقضات وحشتناکی وجود دارد که نشان دروغ هست

البته سیمانتک دارای برنامه های دیگر هم هست و شرکت های زیادی را تا به امروز خریداری کرده است و توانایی بالایی در این شرکت وجود دارد

موفق باشید

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-12-2012, 16:43
سلام دوستان . این شرکتهای انتی ویروس میتونند آپدیتهای همدیگر رو بدزدند برای انتی ویروس خودشون استفاده کنند ؟ مثال : یک انتی ویروس کوچیک بیاد آپدیتهای کاسپر رو روزانه دانلود کنه و لیست ویروسهای جدید رو ازش استخراج کنه بزنه رو انتی ویروس خودش و با اپدیت بفرسته برای کاربرانش . یعنی کار کردنِ خر و خوردنِ یابو :20:

milad_gta
20-12-2012, 17:41
سلام دوستان . این شرکتهای انتی ویروس میتونند آپدیتهای همدیگر رو بدزدند برای انتی ویروس خودشون استفاده کنند ؟ مثال : یک انتی ویروس کوچیک بیاد آپدیتهای کاسپر رو روزانه دانلود کنه و لیست ویروسهای جدید رو ازش استخراج کنه بزنه رو انتی ویروس خودش و با اپدیت بفرسته برای کاربرانش . یعنی کار کردنِ خر و خوردنِ یابو :20:

آپدیت ها فایل های ساده و قابل درک نیستن و الگورتیم خاص خودشون رو دارند که فقط Engine خودشون میتونه از اونا استفاده کنه .

*Batman*
20-12-2012, 18:52

سلام
این کار تقریبا غیر ممکن و غیر قانونیه.
سال 2009 شرکت IOBit دیتابیس Malwarebytes رو دزدید و در محصولات خودش استفاده کرد!
احتمالا با مهندسی معکوس تونستن این کارو انجام بدن.
تو کشور خودمون هم در بخش امنیت فضای سایبری، دیتابیس آنتی ویروس های مختلف آنالیز میشه.
البته این کار جنبه تحقیقاتی داره و هدفش سوء استفاده و سرقت Signature ها نیست.

ali.reihani
20-12-2012, 20:16
سلام!
اگر شرکتی مثل سیمانتک که کارشناسان و محققانش از بقیه شرکت های بیش تر است پس چرا یک محصولی اراعه نمی کنه تا همیشه تو تست ها اول باشد یا یک جور دیگر :{برای چی محصولاتش رتبه های اول و دوم را ندارد}.

amir.orc
20-12-2012, 21:48
مشکل سیمانتک اینه که هدفش شرکت ها شبکه و بیزینس است و نه مردم و یوزر های عادی و فراموش نکن بهترین برنامه نویس ها چینی های داخل روسیه و خود روس ها هستند و تا 1000 سال دیگه هم همینطوریه.

ali.reihani
20-12-2012, 22:21
مشکل سیمانتک اینه که هدفش شرکت ها شبکه و بیزینس است و نه مردم و یوزر های عادی و فراموش نکن بهترین برنامه نویس ها چینی های داخل روسیه و خود روس ها هستند و تا 1000 سال دیگه هم همینطوریه.
چرا پس خود چینی ها یک آنتی ویروس خوب و معروف ندارند؟!؟؟؟!!!
خوب محصولی که خود سیمانتک برای شرکت ها شبکه و بیزینس اراعه کرده است,چیست؟!!{اگه اون محصول{
symantecEndpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
؟} را نصب کنیدم دیگه میشود آخرین قدرت سیمانتک را احساس کرد؟؟؟؟؟؟؟؟!
ا

amir.orc
21-12-2012, 10:39
چرا پس خود چینی ها یک آنتی ویروس خوب و معروف ندارند؟!؟؟؟!!!
خوب محصولی که خود سیمانتک برای شرکت ها شبکه و بیزینس اراعه کرده است,چیست؟!!{اگه اون محصول{
symantec
Endpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
؟}
را نصب کنیدم دیگه میشود آخرین قدرت سیمانتک را احساس کرد؟؟؟؟؟؟؟؟!
ا

نه عزیزم.نمی تونی حس کنی .چرا چینی ها آنتی ویروس خوب ندارند؟؟؟ علتش اینه که با هم هماهنگ نیستن یعنی این از اون می دزده اون از این و در نهایت دولت سود اصلی رو از مالیاتش می بره و نمی شه توی چین یه شرکت منسجم درست حسابی و استیبل تاسیس کرد.برای همین کار درستاشونو رو هوا می برن خارجی ها می تونی کارمندای تاپ سیمانتک و گوگل و اپل رو چک کنی.
آیا می شه با فلان برنامه سیمانتک نهایت قدرت را حس کرد؟؟؟؟ نه.چون اولا اون برای کارهای بزرگه و ماهی حدود 40000 دلار هزینه داره و بعد برای اجرا علاوه بر تجهیزات خاص نیاز به cpu های ورک استیشن و زئون داری و در ضمن اگه دوست داری پول خرج کنی تو این وضع دلار برو بیت دیفندر اینترنت سکوریتی 2013 رو اصلشو بخر آخرین قدرت امنیت برای سیستم های خانگی و بیزینس های کوچکه.
هر سوالی داشتی بگو خوشحال می شم کمکت کنم

xman681
21-12-2012, 12:35
سلام!
اگر شرکتی مثل سیمانتک که کارشناسان و محققانش از بقیه شرکت های بیش تر است پس چرا یک محصولی اراعه نمی کنه تا همیشه تو تست ها اول باشد یا یک جور دیگر :{برای چی محصولاتش رتبه های اول و دوم را ندارد}.

محصول شرکت سیمانتک از لحاظ تست ها ضعیف هست و نه از دید خودشون دوست عزیز

بسیاری از کاربران دنیا علاقه ای به نتایج تست ها ندارد و وقتی می بینند با محصول سیمانتک چند سالی هست مشکلی ندارند دلیلی برای مهاجرت نمیبینند
محصول خوب کاربر خودش را برای همیشه در 70 % مواقع میتونه نگه داره

اتفاقا یوزر های عادی بسیار مهم هستند برای این شرکت و اگر اشتباه نکنم قدرتمند ترین شبکه کاربری دنیا را بعد از ترند داره البته آمار دقیق نیست

تازه فکر کنم بالای 300 میلیون فایل در شبکه سیمانتک بررسی شده که این بخاطر کاربران خانگی هست نه اداری که کلا یه نرم افزار روی سیستم خودشون دارند

در کل به هر دو اهمیت میده ولی درآمد بالاش بخاطر سازمانی هست ضمنا توی آمریکا و اروپا مشتریان بالایی داره و رسیدگی به اونها براش کافی هست و ضرورتی برای گسترش شاید تا با امروز ندیده است شاید

نه عزیزم.نمی تونی حس کنی .چرا چینی ها آنتی ویروس خوب ندارند؟؟؟ علتش اینه که با هم هماهنگ نیستن یعنی این از اون می دزده اون از این و در نهایت دولت سود اصلی رو از مالیاتش می بره و نمی شه توی چین یه شرکت منسجم درست حسابی و استیبل تاسیس کرد.برای همین کار درستاشونو رو هوا می برن خارجی ها می تونی کارمندای تاپ سیمانتک و گوگل و اپل رو چک کنی.
آیا می شه با فلان برنامه سیمانتک نهایت قدرت را حس کرد؟؟؟؟ نه.چون اولا اون برای کارهای بزرگه و ماهی حدود 40000 دلار هزینه داره و بعد برای اجرا علاوه بر تجهیزات خاص نیاز به cpu های ورک استیشن و زئون داری و در ضمن اگه دوست داری پول خرج کنی تو این وضع دلار برو بیت دیفندر اینترنت سکوریتی 2013 رو اصلشو بخر آخرین قدرت امنیت برای سیستم های خانگی و بیزینس های کوچکه.
هر سوالی داشتی بگو خوشحال می شم کمکت کنم

بله میشه امنیت 100 درصد را با محصول این شرکت داشت

ولی آخرش امپراطوری IT دنیا آمریکاست بدون هیچ گونه شک و شبهه ای و برای همیشه خواهد بود چون برای اون هست و فرزند اون هاست

یادم چندی پیش استاد دانشگاه آمریکایی گفته بود : دنیا هر چقدر دوس دارد پیشرفت کند آخرش ما مبدا و متولد کننده هستیم

amir.orc
21-12-2012, 17:14
محصول شرکت سیمانتک از لحاظ تست ها ضعیف هست و نه از دید خودشون دوست عزیز

بسیاری از کاربران دنیا علاقه ای به نتایج تست ها ندارد و وقتی می بینند با محصول سیمانتک چند سالی هست مشکلی ندارند دلیلی برای مهاجرت نمیبینند
محصول خوب کاربر خودش را برای همیشه در 70 % مواقع میتونه نگه داره

اتفاقا یوزر های عادی بسیار مهم هستند برای این شرکت و اگر اشتباه نکنم قدرتمند ترین شبکه کاربری دنیا را بعد از ترند داره البته آمار دقیق نیست

تازه فکر کنم بالای 300 میلیون فایل در شبکه سیمانتک بررسی شده که این بخاطر کاربران خانگی هست نه اداری که کلا یه نرم افزار روی سیستم خودشون دارند

در کل به هر دو اهمیت میده ولی درآمد بالاش بخاطر سازمانی هست ضمنا توی آمریکا و اروپا مشتریان بالایی داره و رسیدگی به اونها براش کافی هست و ضرورتی برای گسترش شاید تا با امروز ندیده است شاید

بله میشه امنیت 100 درصد را با محصول این شرکت داشت

ولی آخرش امپراطوری IT دنیا آمریکاست بدون هیچ گونه شک و شبهه ای و برای همیشه خواهد بود چون برای اون هست و فرزند اون هاست

یادم چندی پیش استاد دانشگاه آمریکایی گفته بود : دنیا هر چقدر دوس دارد پیشرفت کند آخرش ما مبدا و متولد کننده هستیم

حرفاتون کاملا درسته و تایید میشه و آمریکا امپراطور IT می مونه ولی بهترین برنامه نویس ها روس ها و چینی ها هستند فقط شعور با هم کار کردن و بیزینس رو ندارن مثلا به جای این که با هم همکاری کنن تا یه گوگل جدید درست کنن که کار سختی هم نیست فقط دهن همدیگر رو سرویس می کنن و به هم خیانت می کنن و شرکت از هم می پاشه و مطمینا گوگل بعدی هم از چین و روسیه نیست.
ولی یادت باشه سیمانتک و مکافی فقط رو شرکت ها و بیزینس ها مانور می دن و یوزر های عادی کار اصلیشون نیست تا همین چند ماه پیش یه شرکتی 35000 دلار در ماه برای همین کار به مکافی می داد.

ali.reihani
22-12-2012, 14:09
سلام!
من به سیستمم شاید یک فلش در ماه نخوره اما فقط روزی 2 تا 3 ساعت به اینترنت وصل میشوم!
فایروال ویندوز را هم نمیخواهم!
الآن eset اسمارت سکیوریتی نصب هست!
خوبه یا نه!!
باتوجه با تست های بسیار خوبی که نود32 داده است باید چه اینترنت سکیوریتی را نصب کنم!!؟؟؟

xman681
22-12-2012, 15:01
سلام!
من به سیستمم شاید یک فلش در ماه نخوره اما فقط روزی 2 تا 3 ساعت به اینترنت وصل میشوم!
خوبه یا نه!!
باتوجه با تست های بسیار خوبی که نود32 داده است باید چه اینترنت سکیوریتی را نصب کنم!!؟؟؟

سلام

بهرحال هیچ گاه کاری نکنید که نوش دارو بعد از مرگ سهراب بشه جواب شما دوست عزیز

اگر واقعا برای امنیت اطلاعات خود ارزش قائل هستید اقدام به خرید یه آنتی ویروس خوب بکنید

Symantec
Bitdefender
Kaspersky
Emsisoft

سیستم خود را بطور کامل و اساسی پاکسازی کنید و سپس یک آنتی ویروس اصلی و با آپدیت مرتب نصب کنید و خیال خودتون را برای همیشه آسوده کنید

موفق باشید

amir.orc
22-12-2012, 18:21
سلام!
خوبه یا نه!!

عزیز دل بدترین ویروس کشی که بشر آفریده رو نصب کردی از لحاظ ریجیستری مشکل داره.برو کسپر یا بیت دیفیندر بنصب.spy bot در کنارش.در ضمن تو این تاپیک اساتیدی مثل بتمن هستند بیشتر به توصیه های قبلی اون ها توجه کن .واقعا کار Batman درسته

ali.reihani
23-12-2012, 14:59
سلام

اگر واقعا برای امنیت اطلاعات خود ارزش قائل هستید اقدام به خرید یه آنتی ویروس خوب بکنید

Symantec
Bitdefender
Kaspersky
Emsisoft

موفق باشید
خیلی ممنون از راهنماییتون!
راستش رفتم یک دید داخل کامپیوتر انداختم دیدم هیچ اطلاعتی ندارم!
اگه یک هکر یا جاسوس افزار بخواهد از اطلاعت دزدی کند جز بازی و آنتی ویروس چیزی گیرش نمی آید!
برای این چهار تا که گفتید{Symantec
Bitdefender
Kaspersky
Emsisoft}
من برای آنتی ویروس پولی نمیدهم البته اگر بخواهیم دقیق نگاه کنیم میبینیم که همین قدر آنتی ویروس را دانلود و آپدیتش میکنیم پولی هست, ولی نه دیگه آنقدر که روش فکر کنی, بعدشم وقتی چنین انجمن زحمت کشی است که میتوانیم با استفاده از آن سریال را بدیم به آنتی ویروس و فعالش کنیم{واقعا جای تشکر زیادی دارند} چرا بروم و پول بدهم{با توجه به کامپیوتر پر اطلاعاتی که من دارم!!!}:n13::n01:!!!!!!!!!!!

Shahroozs2
23-12-2012, 16:34
خیلی ممنون از راهنماییتون!
راستش رفتم یک دید داخل کامپیوتر انداختم دیدم هیچ اطلاعتی ندارم!
اگه یک هکر یا جاسوس افزار بخواهد از اطلاعت دزدی کند جز بازی و آنتی ویروس چیزی گیرش نمی آید!
برای این چهار تا که گفتید{Symantec
Bitdefender
Kaspersky
Emsisoft}
من برای آنتی ویروس پولی نمیدهم البته اگر بخواهیم دقیق نگاه کنیم میبینیم که همین قدر آنتی ویروس را دانلود و آپدیتش میکنیدم پولی هست ولی نه دیگه آنقدر که روش فکر کنی, بعدشم وقتی چنین انجمن زحمت کشی است که میتوانیم با استفاده از آن سریال را بدیم به آنتی ویروس و فعالش کنیم چرا برویم و پول بدهم{با توجه به کامپیوتر پر اطلاعات من}:n13::n01:!؟
به نظر من از نظر سبکی و قدرت و راحتی به ترتیب :
1-emsisoft
2-symantec
3-kaspersky
4-bitdefender

amirfakhrian
24-12-2012, 17:44
خسته نباشید.
چند وقتی است که قصد خرید آنتی ویروس دارم. چه آنتی ویروسی را با اولویت کم نکردن سرعت اینترنت و همچنین قدرت شناسایی بالا پیشنهاد می کنید. همچنین برای آنتی ویروس پیشنهادی، سایتی مطمئن برای خرید هم معرفی کنید.

hasan2560
26-12-2012, 23:10
بچه ها شرمنده وسط بحثتون میپرم میخوام انتی ویروس ایرانی ایمن نسخه قفوس رو بخرم ایا قدرت شناسی این انتی ویروس خوب کسانی که اطلاع دارند از این انتی ویروس لطفا بگن که قدرت شناسی این انتی ویروس خوب با تشکر :n16:

aylar6888
27-12-2012, 02:23
بچه ها شرمنده وسط بحثتون میپرم میخوام انتی ویروس ایرانی ایمن نسخه قفوس رو بخرم ایا قدرت شناسی این انتی ویروس خوب کسانی که اطلاع دارند از این انتی ویروس لطفا بگن که قدرت شناسی این انتی ویروس خوب با تشکر :n16:
سلام:
دشمنت شرمنده...
عزیز اولا که میتونی ایمن یا هر انتی ویروس دیگه رو یکماه رایگان تست کنی.پس چرا الان میخوای پول بدی؟وقتی میتونی 13 ماه استفاده قانونی داشته باشی چرا 12 ماه؟؟؟؟
بعدشم این انتی ویروس داره از دیتابیس و موتور بیت دیفندر استفاده میکنه که یکی از قویترینها در دنیاست....
اول یکماه هر نرم افزاری رو که دوست داری تست کن که تمام امکاناتش قانونی و فعاله اگه راضی بودی خودش پیغام میده که بخر....:n26:

ali.reihani
27-12-2012, 09:13
خسته نباشید.
چند وقتی است که قصد خرید آنتی ویروس دارم. چه آنتی ویروسی را با اولویت کم نکردن سرعت اینترنت و همچنین قدرت شناسایی بالا پیشنهاد می کنید. همچنین برای آنتی ویروس پیشنهادی، سایتی مطمئن برای خرید هم معرفی کنید.
سلام!
من نورتون 360 را به شما پیشنهاد میکنم. هم قدرتمند و هم سرعت را کم نمی کند!
و سایت پیشنهادی:
{[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}

xman681
28-12-2012, 00:16
عزیز دل بدترین ویروس کشی که بشر آفریده رو نصب کردی از لحاظ ریجیستری مشکل داره.برو کسپر یا بیت دیفیندر بنصب.spy bot در کنارش.در ضمن تو این تاپیک اساتیدی مثل بتمن هستند بیشتر به توصیه های قبلی اون ها توجه کن .واقعا کار Batman درسته

با چه دلیلی اشاره دارید که محصول شرکت eset بدترین هست و از لحاظ رجیستری مشکل داره ؟؟؟

خسته نباشید.

چون بحث خرید هست شما بهتر هست گزینه های زیر را هم تست کنید چون شرایط قیمت و لایسنس بهتری دارند و جز سبک ها هستند

Bitdefender
Emsisoft

amirfakhrian
28-12-2012, 10:36
با چه دلیلی اشاره دارید که محصول شرکت eset بدترین هست و از لحاظ رجیستری مشکل داره ؟؟؟

چون بحث خرید هست شما بهتر هست گزینه های زیر را هم تست کنید چون شرایط قیمت و لایسنس بهتری دارند و جز سبک ها هستند

Bitdefender
Emsisoft
ممنون از جوابتون
bitdefender رو سه روزه برای بررسی روی سیستمم نصب کردم و تنها مشکلش ناسازگاری با idm است، به خاطر همین زیاد نظرم رو جلب نکرد. حالا با توصیه شما emsisoft رو نصب می کنم.
آیا emsisoft نماینده رسمی داره و اگر داره می توان به صورت آنلاین خرید کرد یا نه؟

xman681
28-12-2012, 10:55
ممنون از جوابتون
bitdefender رو سه روزه برای بررسی روی سیستمم نصب کردم و تنها مشکلش ناسازگاری با idm است، به خاطر همین زیاد نظرم رو جلب نکرد. حالا با توصیه شما emsisoft رو نصب می کنم.
آیا emsisoft نماینده رسمی داره و اگر داره می توان به صورت آنلاین خرید کرد یا نه؟

سلام

بله نماینده رسمی داره و شما میتونید آنلاین خرید کنید اطلاعات خریدش داخل سایت ایرانش هست عزیز

موفق باشید

ali.reihani
29-12-2012, 10:33
سلام!
این آنتی ویروس escan مال کدوم کشور هست؟!

ali.reihani
29-12-2012, 11:21
سلام!
این آنتی ویروس escan مال کدوم کشور هست؟!
خودم فهمیده مال هلند است!
فکر کردم مال روسیه است چون آنتی ویروس های روسی آینده دار هستند مثل همین dr.web و قولشون!

ali.reihani
29-12-2012, 13:43
سلام!
این ترکیبی که میگم را شما چند درصد حساب میکنید:
آنتی ویروس نورتون+فایروال کومودو+comodo dragon?

Shahroozs2
29-12-2012, 17:44
یعنی گاوصندق:n02:
نورتون که جز انتی ویروس های عالیه و جلوی اکثر تهدیداتو میگیره.
فایروال کومودو هم که جز بهترین فایروال هاست و به خاطر HIPS قدرتمندش تمتم فعالیت های کامپیوتر رو زیرنظر میگیره
کومودو دراگونم که هسته کرومه که به نظر من پرسرعت ترین و امن ترین مرورگره وکومودو هم اومده بهتر-ترش کرده که دیگه عالی شده.

SECURE DNS نورتون یا کومودو هم بذار که جلوی سایت های مخربو بگیره.

ali.reihani
05-01-2013, 13:18
سلام!
ببخشید میشه یک راهنمایی بکنید که معروف ترین دیتابیس ها یا بزرگ ترین دیتابیس های دنیا مال کدوم شرکت ها هستش!!!!

xman681
05-01-2013, 13:57
سلام!
ببخشید میشه یک راهنمایی بکنید که معروف ترین دیتابیس ها یا بزرگ ترین دیتابیس های دنیا مال کدوم شرکت ها هستش!!!!

Symantec
Kaspersky
Avira
Avast
Bitdefender
ESET

Shadow-Man
06-01-2013, 23:29
سلام
دنبال یه ویروس کش هستم که فرت و فرت نگه فلان کرک ویروسه و پاک کنه یا نذاره دانلود کنم و از این دردسر ها نداشته باشه

pedram_01
06-01-2013, 23:44
سلام
دنبال یه ویروس کش هستم که فرت و فرت نگه فلان کرک ویروسه و پاک کنه یا نذاره دانلود کنم و از این دردسر ها نداشته باشه

در حال حاضر انتی ویروس شما چیست؟

Shahroozs2
06-01-2013, 23:47
سلام

سلام دوست عزیز.
همچین انتی ویروسی وجود نداره!
فایل های کرک اکثرن به خاطر ماهیتشون به عنوان ویروس شناخته میشن.
شما میتونید در انتی ویروستون اونو به عنوان فایل امن بشناسونید یا تنظیم کنید که قبل از پاک کردن اون از شما اجازه بگیره.

از بین انتی ویروس ها اونایی که زیاد به کرک گیر نمیدن:
1-Eset
2-Dr.web
3-Comodo
4-Emsisoft
5-kaspersky

pedram_01
06-01-2013, 23:57
سلام دوست عزیز.
همچین انتی ویروسی وجود نداره!
فایل های کرک اکثرن به خاطر ماهیتشون به عنوان ویروس شناخته میشن.
شما میتونید در انتی ویروستون اونو به عنوان فایل امن بشناسونید یا تنظیم کنید که قبل از پاک کردن اون از شما اجازه بگیره.

از بین انتی ویروس ها اونایی که زیاد به کرک گیر نمیدن:
1-Eset
2-Dr.web
3-Comodo
4-Emsisoft
5-kaspersky

کمودو به کرک گیر نمیده ؟ تاحالا نصب کردی؟:n13:

ام سی سافت به کرک گیر نمیده ؟:n04::n08:

دکتر وب از متوسط به بالا به کرک گیر میده و لوچ بازیی زیادی داره مثلا انتی ویروس ای اسکن رو ویروس تروجان تشخیص میده

Shahroozs2
07-01-2013, 00:01
کمودو به کرک گیر نمیده ؟ تاحالا نصب کردی؟:n13:

ام سی سافت به کرک گیر نمیده ؟:n04::n08:

کومودو حواسم نبود اشتباه نوشتم:n19:
ولی امسی سافت که یه چند ماهی داشتم اصلا به کرک گیر نمیداد.شاید کرک های تو کرک نبودن ویروس بودن:n09:

pedram_01
07-01-2013, 00:11
کومودو حواسم نبود اشتباه نوشتم:n19:
ولی امسی سافت که یه چند ماهی داشتم اصلا به کرک گیر نمیداد.شاید کرک های تو کرک نبودن ویروس بودن:n09:

شاید کرک های تو کرک نبودن :n25: چون از موتور بیت و موتور خودش استفاده میکنه. متور خودش میگیم هیچی خود بیت به کرک ها گیر میده . موتور قبلیش هم که ایکاروس بود که هنوز رو دستش نیامده (گیر دادن به کرک)

xman681
07-01-2013, 01:22
سلام

سلام

سیستم قوی داری = کسپراسکای
سیستم ضعیف = آواست & نود 32

بقیه دیتابیس ها به کرک ها گیر میدند

مثلا

ترند میکرو و سیمانتک 100 %

بید دیفندر 20 30 %

.....

موفق باشید

GhesseyeAmir
07-01-2013, 01:25
خسته نباشیی.داش یه سوال داشتم.
محصولات امسی رو از کدوم سایت قابل خریده؟پرداخت در محل باشه بهتره
:n02:

xman681
07-01-2013, 01:34

امن و غیر امن نداره

هر جا پک امسی بخری معتبر هست

سایت فروشگاهیش alphakala.com هست که در مراحل آزمایشی قرار داره

GhesseyeAmir
07-01-2013, 01:38
امن و غیر امن نداره

هر جا پک امسی بخری معتبر هست

سایت فروشگاهیش alphakala.com هست که در مراحل آزمایشی قرار داره

ممنونم.واسه این گفتم پرداخت در محل باشه چون خاطره خوبی از خرید اینترنتی ندارم.

Mr KING
07-01-2013, 01:38

پیشنهاد میکنم از نسخه رایگانش استفاده کنی
تو گوگل هم سرچ کنی سایتش میاد

Sniffer.
08-01-2013, 00:53
درود

میخام انتی ویروس بخرم
سیستم من قویه سی پی یو 4 هسته ای و رم 6 گیگ
خودم در مورد انتی ویروس ها تحقیق کردم می خواستم نظر شما رو بدونم
نظر خودم یا کاسپر اسکای یا اویرا کدام بهتره ؟

Thor God
08-01-2013, 00:55
دوست عزیز سیستم قوی داری ! بهتره که کاسپراسکی نصب کنی !

Mr KING
08-01-2013, 00:56
درود

میخام انتی ویروس بخرم

درود
کسپرسکی رو با اویرا مقایسه نکنید
زمین تا اسمون فرقشه
کسپرسکی پیور بهترین انتخاب برای شماست

pedram_01
08-01-2013, 00:57
درود

میخام انتی ویروس بخرم

کاسپر بهتره.

بولگارد هم مد نظر داشته باش.

Sniffer.
08-01-2013, 01:20
خیلی ممنون

کاسپراسکای بهتره یا بلگارد؟
از کاسپراسکا ی بهتر چیزی هست؟ اگر هست به من بگید اون رو بخرم؟

pedram_01
08-01-2013, 01:28
خیلی ممنون

بلگارد نه بولگارد. بین کاسپر و بولگارد سلیقه هست شما میتونی بری سایت اصلی بولگارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و 2 ماه با نسخه تریال کار کنی اگه خوشت امد بولگارد بگیر

اگه نیامد کاسپر بگیر . کلا انتی ویروس های معروف امنیت شمارو براورده میکنند. اگه اینترنت سیکروبتی نمیخواین فقط انتی ویروس میخوایین من ام سی سافت رو پیشنهاد میکنم

بعد هیچ انتی ویروس معروفی از دیگری بهتر نسیت . ینی نمیتونی بگی کاسپر بهتر از بیت دفندره و برعکسش مگر کسی که روی محصولی تعصب داشته باشه.

همه عالی هستن و وقتی یک ویروس جدید بیاد نهایتا تا 3 روز به دیتابیس اضافه میشه. مثلا یک جاسوس افزار میاد کاسپر 6 ساعته به دیتابیسش اضافه میکنه و بیت 2 روزه نمیتونی بگی کاسپر بهتره چون میبینی یک ویروس خطرناک جدید میاد بیت 5 ساعته به ذیتابیس اضافه میکنه اما کاسپر 3 روزه

Mr KING
08-01-2013, 01:29
خیلی ممنون

واسه خرید عجله دارید؟
تا تست نکردید نخرید
همه ی اینا نسخه های ازمایشی سی روزه دارن
اول تست کنید
بیت دیفندر کسپر نورتون سه غول امنیتی دنیا

Sniffer.
08-01-2013, 01:44
عجله ندارم تحقیق و مشورت میکنم
بیت دفندر داشتم خیلی نمایندگیش گیره فایده نداره
نورتن نمایندگی داره؟

aylar6888
08-01-2013, 02:14
خیلی ممنون

بولگارد از موتور و دیتابیس کسپرسکی استفاده میکنه دوست عزیز....

jolan57
08-01-2013, 02:42
بولگارد از موتور و دیتابیس کسپرسکی استفاده میکنه دوست عزیز....
سلام
از دیتابیس بیت دیفندر استفاده میکند

عجله ندارم تحقیق و مشورت میکنم
بیت دفندر داشتم خیلی نمایندگیش گیره فایده نداره
نورتن نمایندگی داره؟
هر کدام از آنتی هایی که دوستان در بالا پیشنهاد دادن رو از سایت اصلی نسخه اینترنت سکوریتی رو دانلود و به مدت 30 روز تست کنید هرکدام را دوست داشتین بخرید
خیر نمایندگی نداره
از نظر نمایندگی فعلا بهترین پیشتیبانی رو محصولات زیر داره
Emsisoft
bitdefender
kaspersky

Sniffer.
08-01-2013, 03:06
Emsisoft بخرم خوبه؟
قویه؟
قیمتش چنده؟

aylar6888
08-01-2013, 03:24
سلام
از دیتابیس بیت دیفندر استفاده میکند

سلام عباس جان :n02::n16:
.درست میگی با زون آلارم اشتب گرفتم.فایروالشم گمونم از بیس اوت پوست استفاده میکنه...

Emsisoft بخرم خوبه؟
قویه؟
قیمتش چنده؟

سلام.امسی سافت عالیه.از دیتابیس دو موتوره برخورداره و کارایی بالایی داره.تو تاپیک خودش بپرس بهتر راهنماییت میکنن...:n01:

pedram_01
08-01-2013, 07:09
Emsisoft بخرم خوبه؟
قویه؟
قیمتش چنده؟

اگر یک کاربر تازه وارد هستید من اینترنت سیکروبتی امسی سافت رو پیشنهاد نمیدم اگه از من میشنوی طرفش نرو یا حداقل نصبش کن بد بگیر

بولگارد هم نمیایندگی قویی تو ایران داره و وقتی که محصول رو بخری یک چیزی تو خودش داره اگه اینگلیسیت یکم خوب باشه میتونی با خود اون ها یعنی اینگلیسی ها حرف بزنی و درجا مشگلت رو حل میکنن. 24 ساته هم هستن یعنی هروقت کمک خواستی اونا هستن و نهایتا تو 2 دقیقه بهت جواب میدن

Thor God
08-01-2013, 22:15
دوستان من 0 کیلومترم تو آنتی ویروس ها !
کسپر و نود 32 و اویرا و بید دیفندر و AVG رو میشناسم !

به نظرتون کدوم خوبه ؟! سیستمم قویه ! رم 8 و CI7 !

حالا کدوم یکی خوبه ؟!خودم که شنیدم سیستم های قوی کاسپر خوبه ! آیا قوی تر از این هم هست ؟!

jolan57
08-01-2013, 22:59

حالا کدوم یکی خوبه ؟!خودم که شنیدم سیستم های قوی کاسپر خوبه ! آیا قوی تر از این هم هست ؟!
سلام
خوش آمدین به دنیای جذاب ویروس و آنتی ویروس ها :دی
تنها حرفی که میشه این موقع زد اینه که شما چند تا سوئیت رو دانلود و تست کنید و ببینید با کدوم راحت تر هستین
الان اکثر آنتی ویروس ها قوی هستند نمیشه گفت کدوم از کدوم قوی تره تنها مسئله ای که باقی میمونه راحت بودن کاربر و نداشتن مشکل با آنتی ویروس است
من نام چند تا آنتی ویروس واستون میذارم شما از سایت اصلی دانلود کنید و به صورت تریال 10 15 روز باهاشون کار کنید ببینید با کدوم راحت تر هستین
به ترتیب اولویت :
نورتون
کسپرسکی
بیت دیفندر
آواست
نود32
(این ها هم هستند ولی به عنوان گزینه های بعدی : f-secure - emsisoft - avira -bullguard)

pcsoft
08-01-2013, 23:25

سلام
چی شده از لینوکس دل کندین اومدین توی قفس ویندوز؟:n02:
آنتی ویروس برای شما من اوست پیشنهاد میکنم. و پیشنهادهای دوست خوبمون رو هم تایید میکنم.:n12:
موفق باشید:n12:

ali.reihani
09-01-2013, 20:03
سلام!
دیتابیس و آنتی ویروس comodo به نود 32 میرسد یا نه!

Thor God
10-01-2013, 16:19
سلام
خوش آمدین به دنیای جذاب ویروس و آنتی ویروس ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها حرفی که میشه این موقع زد اینه که شما چند تا سوئیت رو دانلود و تست کنید و ببینید با کدوم راحت تر هستین
الان اکثر آنتی ویروس ها قوی هستند نمیشه گفت کدوم از کدوم قوی تره تنها مسئله ای که باقی میمونه راحت بودن کاربر و نداشتن مشکل با آنتی ویروس است
من نام چند تا آنتی ویروس واستون میذارم شما از سایت اصلی دانلود کنید و به صورت تریال 10 15 روز باهاشون کار کنید ببینید با کدوم راحت تر هستین
به ترتیب اولویت :
نورتون
کسپرسکی
بیت دیفندر
آواست
نود32
(این ها هم هستند ولی به عنوان گزینه های بعدی : f-secure - emsisoft - avira -bullguard)

خیلی ممنون !
فکر کنم همون کسپر گزینه ی مناسبی باشه چون چند مدت که باهاش کار کردم خیلی راحت بودم ! البته نود 32 و نورتون هم استفاده کردم ( نود 32 خیلی کار کردم ) ولی فکر کنم کسپر از نود بهتر باشه ولی بین نورتون و کسپر هم کسپر اسکی رو می پسندم !

سلام
چی شده از لینوکس دل کندین اومدین توی قفس ویندوز؟:n02:
آنتی ویروس برای شما من اوست پیشنهاد میکنم. و پیشنهادهای دوست خوبمون رو هم تایید میکنم.:n12:
موفق باشید:n12:

حالا جاش اینجا نیس که بحث کنم ولی خب تو لینوکس تازه کارم دوست عزیز ! هنوز تو مینت خیلی چیزها رو بلد نیستم ! تا حرفه ی بشم و ترمینال رو یاد بگیرم کلی طول می کشه !
بعدشم کله زندگیم الان تو ویندوزه :دی

بازم ممنون از راهنماییتون !

pedram_01
10-01-2013, 16:59
سلام!
دیتابیس و آنتی ویروس comodo به نود 32 میرسد یا نه!

خیر. نمیرسه

xman681
10-01-2013, 17:53
بررسی وضعیت برند های امنیتی در گوگل : :n01::n01:

ESET : About 67,200,000 results
AVAST : About 60,400,000 results
Kaspersky : About 101,000,000 results
Norton : About 223,000,000 results
Trend micro : About 49,400,000 results
Bitdefender : About 29,400,000 results
AVIRA : About 41,400,000 results
Comodo : About 83,200,000 results
AVG : About 334,000,000 results
F-Secure : About 266,000,000 results
GData : About 5,480,000 results
Escan : About 5,340,000 results
Emsisoft : About 5,810,000 results
Macafee : About 284,000,000 results
Webroot : About 14,700,000 results
Panda : About 5,670,000 results
....

jolan57
10-01-2013, 18:20
محمد جان این آماره یک ساله ؟ یک ماهه ؟ یک قرنه ؟ چیه بالاخره ؟

خیلی ممنون !
فکر کنم همون کسپر گزینه ی مناسبی باشه چون چند مدت که باهاش کار کردم خیلی راحت بودم ! البته نود 32 و نورتون هم استفاده کردم ( نود 32 خیلی کار کردم ) ولی فکر کنم کسپر از نود بهتر باشه ولی بین نورتون و کسپر هم کسپر اسکی رو می پسندم !
!
بله کسپر یکی از بهترین هاست و کسپر نصب کنید

xman681
10-01-2013, 22:18
محمد جان این آماره یک ساله ؟ یک ماهه ؟ یک قرنه ؟ چیه بالاخره ؟

بله کسپر یکی از بهترین هاست و کسپر نصب کنید

این آمار کلی گوگل هست از تولد تا به لحظه ارسال پست

این نشون میده مثلا برای برند AVAST ( چون خیلی دوس داری :n02: ) بیش از 60 میلیون لینک و مطلب در گوگل ثبت شده است و کاربران و سایت ها به آن پرداخته اند

ali.reihani
11-01-2013, 00:03
واقعا این avg اینقدر مناسب است که اینقدر مردم جهان دوستش دارند!!!
تازه این مال گوگل است خدا رحم کنه اگه بقیه را جمع بزنند:n02:{البته شاید ممکن باشد که در شرکت های دیگر این رقم خیلی یا کمی پایین تر باشد}

ali.reihani
11-01-2013, 00:22
سلام!
این شرکت امنیتی max secure شرکت معروف یا بزرگی هم هستش!؟

Shahroozs2
11-01-2013, 00:34
سلام!
این شرکت امنیتی max secure شرکت معروف یا بزرگی هم هستش!؟
فکر نکنم.خودمم همین الان اسمشو شنیدم:n02:

تازه خواستم برم تو سایتش WOT اونو نا امن شناخت و نذاشت برم توش.

نیکدستی
11-01-2013, 00:45
سلام من از شید استفاده میکنم خوبه سبکه سرعت سیستم را نمیگیره سریع جستجو میکنه وچون دو موتور جستجو داره امنیتش بالا تره :n25:

aylar6888
11-01-2013, 01:28
خیر. نمیرسه
دلیلتون چیه؟

واقعا این avg اینقدر مناسب است که اینقدر مردم جهان دوستش دارند!!!
تازه این مال گوگل است خدا رحم کنه اگه بقیه را جمع بزنند
{البته شاید ممکن باشد که در شرکت های دیگر این رقم خیلی یا کمی پایین تر باشد}

این نتایج ملاک نیست و مثلا در مورد AVG که شما مثال زدین بیشترین جستجوها و دانلودها برای نسخه رایگان اون هست هر چند اصلا منکر تواناییهای این انتی ویروس نیستم.اویرا و اوست فری هم بیشترین دانلود رو توی ورژنهای پولی و رایگان ورژن رایگان اونها داشته.
خارج از ایران قوانین کپی رایت بسیار سختگیرانه هستن و به همین خاطر بیشترین دانلود و جستجو رو برای محصولات امنیتی نسخه رایگان اونها داشته برخلاف ایران که اگه این نتایج برای ایران زحمتش کشیده بشه میبینید....

pedram_01
11-01-2013, 02:58
دلیلتون چیه؟

واقعا دلیل میخواید الان بنظر شما ویروس شناسایی نود و کمودو یکی هست؟

این
Max Secure Internet Securityهم جالب بنظر میاد من که تاحالا اسمش هم نشنیدم

amir.orc
11-01-2013, 09:00
سلام من از شید استفاده میکنم خوبه سبکه سرعت سیستم را نمیگیره سریع جستجو میکنه وچون دو موتور جستجو داره امنیتش بالا تره :n25:
شید اصلا آنتی ویروس نیست.:n21:

xman681
11-01-2013, 11:30

بسیار خرسندیم که شید هم داره کاربران خودش را پیدا میکنه

آرزوی امنیت پایدار برای ایرانیان

ali.reihani
11-01-2013, 11:41
این
Max Secure Internet Security

هم جالب بنظر میاد من که تاحالا اسمش هم نشنیدم

فکر نکنم.خودمم همین الان اسمشو شنیدم

خود من هم اسمش را نمی دانستم تا این که رفتم توی سایت virusbtnar اونجا دیدم ازش تبلیغ کرده و همین طوری قیافش باحاله:n02: بعد رفتم توی سایتش که باز بععد اومدم این جا گفتم که شاید شما هم بشناسیدش و
اطلاعاتی در 0موردش داشته باشید!
و در آخر میخواستم بگم که این آنتی ویروس clamwin کارش خیلی درست هستش!
شما میتونی روی فلشت بریزی و باهاش هر زمان که به سیستمی آلوده برخوردی اون را پاکسازی کنی{حتی کامپیوتر خودت:n02:}!
خیلی هم قدرتمند هستش و تنها مشکلی که داره این هستش که وقتی اسکن میکند بعضی جاها ریسکی انجام میدهد که موجب به وجود آمدن ویروس ریسک است!

pedram_01
11-01-2013, 16:46
اسکن میکند بعضی جاها ریسکی انجام میدهد که موجب به وجود آمدن ویروس ریسک است!

میشه یکم بیشتر توضیح بدید

ali.reihani
11-01-2013, 20:10
میشه یکم بیشتر توضیح بدید
من اطلاعات چندانی ندارم!
فقط میدونم که اگر این آنتی ویروس یا شاید هم آنتی ویروس های دیگر روی بعضی از فایل در هنگام اسکن ریسک کنند یعنی بدون این که 100درصدی چیزی بیاد{ابته باید مدّت آن هم یکم زیاد باشد}ویروس ریسک به وجد می آید مثل ویروس اتوران که اگر روی درایو ها دوبار کلیک کیند به وجود می آید!
هیچ چیز مثل امتحان کردن خودتون با آنتی ویروس clamwin نمیشود{این جوری بیشتر میفهمید{باید یک آنتی ویروس قدرتمند هم روی سیستمتون داشته باشید که ویروس را بگیرد{clamwin قابلیتreail-time را ندارد}}

aylar6888
12-01-2013, 01:24
من اطلاعات چندانی ندارم!
فقط میدونم که اگر این آنتی ویروس یا شاید هم آنتی ویروس های دیگر روی بعضی از فایل در هنگام اسکن ریسک کنند یعنی بدون این که 100درصدی چیزی بیاد{ابته باید مدّت آن هم یکم زیاد باشد}ویروس ریسک به وجد می آید مثل ویروس اتوران که اگر روی درایو ها دوبار کلیک کیند به وجود می آید!
هیچ چیز مثل امتحان کردن خودتون با آنتی ویروس clamwin نمیشود{این جوری بیشتر میفهمید{باید یک آنتی ویروس قدرتمند هم روی سیستمتون داشته باشید که ویروس را بگیرد{clamwin قابلیتreail-time را ندارد}}
سلام : ریل تایم نداشته باشه دیگه انتی ویروس نیست بلکه یک اسکنر و پاکسازی کننده هست که الان اسکنرهای خیلی قدرتمندتری هست و تا وقتی محصولاتی جواب خوبی بهتون دادن به نظر من دنبال تست محصولات دیگه نرین مگر برای تحقیق و تست ....

ali.reihani
12-01-2013, 11:19
سلام : ریل تایم نداشته باشه دیگه انتی ویروس نیست بلکه یک اسکنر و پاکسازی کننده هست که الان اسکنرهای خیلی قدرتمندتری هست و تا وقتی محصولاتی جواب خوبی بهتون دادن به نظر من دنبال تست محصولات دیگه نرین مگر برای تحقیق و تست ....
درسته یک اسکنر هستش به نظر من هم چون نه قیافه ای جالب دارد و نه امکاناتی ولی بهش میگن آنتی ویروس:
اینم ویژگی هایش:

آشکار سازی ورود ویروس و آگاهی دادن از پاک شدن آنها.
زمان بندی اسکن کردن کامپیوتر به صورت دلخواه در هر زمان.
آپدیت رایگان به صورت اتوماتیک و متناوب از سرور اصلی سازنده ی این آنتی ویروس.
اضافه شدن به منوی کلیک راست برای بررسی فایل ها و پوشه ها و سایت ها اینترنتی.
دارای پلاگین Addin مخصوص نرم افزار Microsoft Outlook برای از بین بردن فایل ها و پوشه های ضمیمه شده به نامه های الکترونیکی به صورت اتوماتیک
فقط میخواستم بگم که من این را روی فلش نصب کردم نه روی کامپیوتر و تازه اون اسم ویروسی که گفته بودم نود32 اون اسم را برایش گذاشته بود که به نظر من اسم درستی انتخاب کرده بوده است!

milad_gta
12-01-2013, 15:45
این مبحث ریسک رو یکم باز کنید ...

Comodo هم دیتابیس خوبی داره ، جدیدا از DB محصولات ESET خبر ندارم ولی اگر کل سوئیت رو نگاه کنیم به نظرم Comodo برتر هست .

در مورد Clamwin هم نسخه پورت شده ClamAv هست که به نظرم با وجود Malwarebytes و ... گزینه مناسبی نیست و قدرت تشخیص بالایی نداره ، بیشتر به درد سرور های میخوره که همون ClamAv رو نصب کنند و از انتقال بد افزار تا حدی جلوگیری کنند .

V.Valizadeh9
13-01-2013, 14:06
سلام
دوستان آنتی ویروس و فایروال چی پیشنهاد میکنین ؟ (اگه اینترنت سکوریتی باشه بهتره)
از کسپر استفاده میکردم که نمیدونم چرا ورژن 2013 با ویندوز 8 یکم مشکل داره !
یعنی سرعت سیستمم رو به طرز وحشتناکی پایین میاره
ممنون میشم بهترین گزینه رو برام بگین

Shahroozs2
13-01-2013, 14:43
سلام
دوستان آنتی ویروس و فایروال چی پیشنهاد میکنین ؟ (اگه اینترنت سکوریتی باشه بهتره)
از کسپر استفاده میکردم که نمیدونم چرا ورژن 2013 با ویندوز 8 یکم مشکل داره !
یعنی سرعت سیستمم رو به طرز وحشتناکی پایین میاره
ممنون میشم بهترین گزینه رو برام بگین
بهترین گزینه همیشه توسط خودتون و با تست کردن محصولات بدست میاد.

بهترین اینترنت سکوریتی ها:نورتون.بیت دفندر.کسپراسکی.
بهترین انتی ویروس ها:موارد بالایی و امسی سافت اویرا فری.نود 32.
بهترین فایروالها: کومودو.انلاین ارمور.اوتپوست

از موارد بالا اویرا و انلاین ارمور وین 8 رو ساپورت نمیکنند.

V.Valizadeh9
13-01-2013, 17:09

درسته حق با شماست
همیشه با تست کردن مشخص میشه
خودتون چی استفاده میکنید ؟
با توجه به نیاز من چی پیشنهاد میکنین ؟
روزانه چندین ساعت آنلاین هستم
نمیخوام سرعت سیستمم رو بگیره (البته cpu : i5 و ram : 4 GB دارم ولی بازم ...)
همیشه دنبال سرعت و راحتی هستم
نمیخوام چندین نرم افزار برای امنیت سیستم استفاده کنم (مثلا یه آنتی ویروس و یه فایروال هر کدوم از یه شرکت)
ترجیح میدم از یه اینترنت سکوریتی استفاده کنم
بیت دیفندر به نظرتون مناسبه ؟
مرسی

Shahroozs2
13-01-2013, 17:15
درسته حق با شماست
همیشه با تست کردن مشخص میشه
خودتون چی استفاده میکنید ؟
با توجه به نیاز من چی پیشنهاد میکنین ؟
روزانه چندین ساعت آنلاین هستم
نمیخوام سرعت سیستمم رو بگیره (البته cpu : i5 و ram : 4 GB دارم ولی بازم ...)
همیشه دنبال سرعت و راحتی هستم
نمیخوام چندین نرم افزار برای امنیت سیستم استفاده کنم (مثلا یه آنتی ویروس و یه فایروال هر کدوم از یه شرکت)
ترجیح میدم از یه اینترنت سکوریتی استفاده کنم
بیت دیفندر به نظرتون مناسبه ؟
مرسی
من خودم الان کسبر ۲۰۱۳ دارم و واقعا ازش راضیم چون زیاد به کرک گیر نمیده و اصلا سنگین نیست. تازه ویندوزم ۸ هست و سیستمم core2 و رم ۴ گیگ.
بیت دفندر هم محصول عالی و بسیار سبکه و به عنوان محصول برتر ۲۰۱۲ هم انتخاب شد.اگه auto pilot هم فعال کنید که اصلا دیگه فک میکنید انتی ویروس نصب نیست رو سیستم.

در کل بیت دفندر محصول غالی هست.

xman681
13-01-2013, 17:39

سلام

چرا اطلاعات ناقص ارائه میدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد سواله من اینه :

چطوری امسی آنتیش و فایروالش بهترینه ولی بهترین اینترنت سکوریتی نمیشه ؟؟؟؟ :n13:

من خودم الان کسبر ۲۰۱۳ دارم و واقعا ازش راضیم چون زیاد به کرک گیر نمیده و اصلا سنگین نیست. تازه ویندوزم ۸ هست و سیستمم core2 و رم ۴ گیگ.
بیت دفندر هم محصول عالی و بسیار سبکه و به عنوان محصول برتر ۲۰۱۲ هم انتخاب شد.اگه auto pilot هم فعال کنید که اصلا دیگه فک میکنید انتی ویروس نصب نیست رو سیستم.

در کل بیت دفندر محصول غالی هست.

چه موسسه ای بیت دیفندر را بهترین محصول سال 2012 کرده ؟؟؟

tonypb
13-01-2013, 18:40

سلام.
برو ایجا دادا.:n06:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

V.Valizadeh9
13-01-2013, 18:47
دوستان بابت جوابهایی که دادین ممنون
میشه راهنماییم کنین کدوم رو انتخاب کنم ؟

jolan57
13-01-2013, 20:24
دوستان بابت جوابهایی که دادین ممنون
میشه راهنماییم کنین کدوم رو انتخاب کنم ؟
norton internet security
سرعت لپتاپ رو کم نمیکنه و شناسایی خوبی داره
دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرات گسترده ست ولی فکر نکنم کسی با نورتون مخالف باشه پس دانلود و نصب کنید و زیاد خودتون درگیر انتخاب آنتی ویروس نکنید

Shahroozs2
13-01-2013, 20:40
سلام

چرا اطلاعات ناقص ارائه میدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد سواله من اینه :

چطوری امسی آنتیش و فایروالش بهترینه ولی بهترین اینترنت سکوریتی نمیشه ؟؟؟؟ :n13:

اقا محمد حالا چرا منو میزنی:n02:

من که گفتم انلاین ارمور وین 8 ساپورت نمیکنه طبق اینجا گفت:

بعدشم اگه به خرفای دوستمون دقت کرده باشید ایشون گفتن نمیخوان فایروال و انتی ویروس جدا نصب کنند.درسته که اامسی سافت اینترنت سکوریتی داره ولی فایروال و انتیی ویروسش جداست,برا همین من این جور نوشتم.

در مورد بیت دفندر هم که بهترین محصول 2012 شد دوستمون زیر پست شما جواب داد.

V.Valizadeh9
13-01-2013, 20:55
norton internet security
سرعت لپتاپ رو کم نمیکنه و شناسایی خوبی داره
دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرات گسترده ست ولی فکر نکنم کسی با نورتون مخالف باشه پس دانلود و نصب کنید و زیاد خودتون درگیر انتخاب آنتی ویروس نکنید

ممنون
من برم یکم در مورد نورتون و بیت دیفندر تحقیق کنم ...

jolan57
13-01-2013, 21:26
ممنون
من برم یکم در مورد نورتون و بیت دیفندر تحقیق کنم ...
دانلود و تست کن تحقیق نظرات در مورد آنتی ویروس ها متفاوت و در خیلی موارد نظرات اشتباهه ( البته به جز فروم خودمون : دی ) پس سعی کن دانلود کنی و ببینی با سیستمت مشکلی ندارن در مورد قدرت و این مسائل خیالت راحت هر دو از بهترین ها هستند

xman681
13-01-2013, 21:39
اقا محمد حالا چرا منو میزنی:n02:

من که گفتم انلاین ارمور وین 8 ساپورت نمیکنه طبق اینجا گفت:

بعدشم اگه به خرفای دوستمون دقت کرده باشید ایشون گفتن نمیخوان فایروال و انتی ویروس جدا نصب کنند.درسته که اامسی سافت اینترنت سکوریتی داره ولی فایروال و انتیی ویروسش جداست,برا همین من این جور نوشتم.

در مورد بیت دفندر هم که بهترین محصول 2012 شد دوستمون زیر پست شما جواب داد.

سلام

دیگه آنلاین آرمور متعلق به امسی سافت هست شما باید آخرین اطلاعات را از سایت امسی سافت بگیرید دوست عزیز نه سایت گروه قبلی که شونصد ساله بروز نشده است :n02:

خبر بیت را هم تازه دیدم البته معلوم بود که AV-C و AV-TEST اول میشه ولی خب باید اطلاع رسانی رسمی بشه چون یه وقت دلار های یه شرکتی دم سال نو زیادی میکنه یکباره نتایج بر میگرده :n05:

SevenCity
14-01-2013, 12:54
اگر Norton360 رو جایگزین CIS کنم
چه چیزایی رو از دست دادم؟ :n27:
بیشتر زوم کنید روی فایروال دو محصول
محافظت های CIS در اینترنت بیشتر از نورتون هست؟ :n13:
بطور مثال
در نورتون هم قابلیت پنهان کردن سیستم و Block all incoming Connections وجود داره؟

jolan57
14-01-2013, 14:37
اگر Norton360 رو جایگزین CIS کنم
چه چیزایی رو از دست دادم؟ :n27:
بیشتر زوم کنید روی فایروال دو محصول
محافظت های CIS در اینترنت بیشتر از نورتون هست؟ :n13:
بطور مثال
در نورتون هم قابلیت پنهان کردن سیستم و Block all incoming Connections وجود داره؟
HIPs و Proactive protection رو از دست دادین (البته این ها یکی هستند)
بله فایروال نورتون هم این قابلیت ها رو داره
میتونید از نورتون آنتی ویروس + فایروال کمودو هم استفاده کنید

pa13
14-01-2013, 15:03
سلام.من يه سوالی داشتم اگه بشه کمکم کنيد. من دو تا کامپيوتر دارم يکی رمش خيلی بالاست کسپر ريختم ولی اونيکی کامپيوترم قديميه يعنی رم:512mb اول نورتون ريخته بودم بازم هنگ ميکرد. تاز گی ها avg2013internet security ریختم خيلی هم ازش راضی ام. ويندوزمم8 هست. به نظر شما ميتونم بهش اعتماد کامل داشته باشم؟؟اگه نه يه آنتی ويروس بهم معرفی کنيد(قابليت آپديت آفلاينم داشته باشه}

ali.reihani
14-01-2013, 16:06
سلام!
ببخشید من میخواستم ویندوز عوض کنم میخواستم ببینم نورتون360 نصب کنم یا کاسپرسکی ممنون می شوم جواب دهید!
به نظرم تست کنم دوتاییشون را بهتر است درسته !!؟؟؟

milad_gta
14-01-2013, 16:41
سلام!
ببخشید من میخواستم ویندوز عوض کنم میخواستم ببینم نورتون360 نصب کنم یا کاسپرسکی ممنون می شوم جواب دهید!

جفتشون گزینه های مناسبی هستند ، عملا باید تست کنید و این سه نکته رو در نظر بگیرید :

1. مصرف منابع
2. ابزار های جانبی
3. رابط کاربری

من خودم نورتون رو ترجیح میدم ...

SevenCity
14-01-2013, 18:49
HIPs و Proactive protection رو از دست دادین (البته این ها یکی هستند)
بله فایروال نورتون هم این قابلیت ها رو داره
میتونید از نورتون آنتی ویروس + فایروال کمودو هم استفاده کنید

پس فایروال کمودو برتری نداره :n15:و فقط HIPs و سندباکس رو از دست میدم؟ حالا اگر این دو ویژگی مهم نبودند (که البته هستند) صددرصد میگفتید که از پک کامل نورتون استفاده کنم درسته؟

jolan57
14-01-2013, 19:44
پس فایروال کمودو برتری نداره :n15:و فقط HIPs و سندباکس رو از دست میدم؟ حالا اگر این دو ویژگی مهم نبودند (که البته هستند) صددرصد میگفتید که از پک کامل نورتون استفاده کنم درسته؟
ببینید خواسته ای گه اکثر ما از فایروال داریم جلوگیری از ه*ک شدن با آنالیز داده ها و مخفی سازی در اینترنت است که هر دوی این فایروال این کار رو به خوبی انجام میدن
تفاوتش در بقیه مسائل هست که اشاره شده در کل نورتون برنامه سایلنتی هست و اگر تمایل دارین سوال از شما پرسیده شه بهتره کمودو نصب کنید به ویژه چندتا ویژگی دیگه در کمودو که کم هم نیستند
از طرفی هم نورتون در شناسایی و رفتارشناسی شاید کمی بهتر از کمودو باشه که البته اینم به کاربر ربط داره
نه میگفتم کمودو استفاده کنید :دی

ali.reihani
15-01-2013, 13:08
جفتشون گزینه های مناسبی هستند ، عملا باید تست کنید و این سه نکته رو در نظر بگیرید :

1. مصرف منابع
2. ابزار های جانبی
3. رابط کاربری

من خودم نورتون رو ترجیح میدم ...
اولی را که قبلا پرسیدم حله!
دومی را من تا به حال نداشتم و همین طور سومی را میشه کمک کنید{یکم بیشتر توضیح دهید}

milad_gta
15-01-2013, 13:44
اولی را که قبلا پرسیدم حله!
دومی را من تا به حال نداشتم و همین طور سومی را میشه کمک کنید{یکم بیشتر توضیح دهید}

هر دو از اسمشون مشخصه ، ابزار های جانبی : امکاناتی که کنار برنامه امنیتی ارائه شدند ، باید ببینید چه امکاناتی ( لازم دارید ) ، آیا تو نرم افزار مورد نظر شما گنجانده شده ، ایا گزینه مناسبی هست ؟ یا استفاده از یک نرم افزار که به صورت تخصصی به اون کار میپردازه رو ترجیح میدید ، آیا نرم افزار مد نظرتون کلی امکانات داره که به دردتون نمیخوره و از این قبیل ...

مثلا کسپر یک ابزار جالب مانیتور شبکه داره که نورتون نداره ، نورتون یک Reputation Scan داره که من بهش علاقه دارم ولی کسپر رو نمیدونم داره یا نه آخرین بار که چک کردم نداشت ...

نورتون کلی امکانات داره که من ازشون استفاده نمیکنم ولی میتونم غیر فعالشون کنم و ...

رابط کاربری هم که میشه از شکل ظاهری تا تنوع تنظیمات چینش گزینه و ... روشون بحث کرد .

و اینکه پستم مقایسه بین کسپر و نورتون نبود ، کلا درباره کسپر نظر دادن رو میسپرم به عزیزانی که از محصولات این شرکت استفاده میکنند و اطلاعات کامل تری ندارند ، که تعدادشون هم زیاده ...

disna
15-01-2013, 15:12
trend micro
Symantec

و البته وب روت هم هست که بی نظیره .

- اعتبار برند و شرکتش
- روی ایران ثبت و اپدیت دارن .
- با گارانتی معتبر میشه تهیه کرد .
- کیفیت محصول تضمین شده و مورد تائید CISCO - WIPRO - VMWARE - HP - DELL - IBM و ....
- پشتیبانی فوق العاده هم خود شرکتشون هم توزیع کنندشون تو ایران .
- ویژگی های امنیتی کار رو درک می کنن و میدونن چطوری چه محصولی تولید کنن .
- به هر دلیلی هم برا کاربر مشکلی پیش بیاد ، اطلاع رسانی می کنن و مثل بعضی شرکتها سرشون رو زیر برف نمی کنن .

ارادتمند
:n26::n01:

disna
15-01-2013, 15:22
سلام!

کسپرسکی 3-4 تا محصول داره سایمنتک هم همینطور .

مطمئنآ محصولات ی شرکت مثل کسپرسکی قابل مقایسه با ی غول امنیت سایبری مثل سایمنتک نیستن .

- هم اعتبار شرکتش
- هم کیفیت محصولاتش
- هم پشتیبانیش
- سایمنتک رو حداقل 2 جین غول فناوری اطلاعات توصیه می کنن از HP - CISCO - گفته تا ....

در کل مقایسه نکنی بهتره . مثل اینه که شرکت ایران خودرو ( کسپرسکی ) رو با مرسدس بنز ( سایمنتک ) مقایسه کنی . بی انصافیه .

بعدش شما حتمآ 3 تا کامپیوتر داری - چون نسخه تک کاربره نداره و باید 3 کاربره بگیری که الان بالای 200 - 250 تومن هزینه داره برات ولی ارزش داره .

:n26:

mehrshadmmm
15-01-2013, 15:52

مطمئنآ محصولات ی شرکت مثل کسپرسکی قابل مقایسه با ی غول امنیت سایبری مثل سایمنتک نیستن .

- هم اعتبار شرکتش
- هم کیفیت محصولاتش
- هم پشتیبانیش
- سایمنتک رو حداقل 2 جین غول فناوری اطلاعات توصیه می کنن از HP - CISCO - گفته تا ....

در کل مقایسه نکنی بهتره . مثل اینه که شرکت ایران خودرو ( کسپرسکی ) رو با مرسدس بنز ( سایمنتک ) مقایسه کنی . بی انصافیه .

بعدش شما حتمآ 3 تا کامپیوتر داری - چون نسخه تک کاربره نداره و باید 3 کاربره بگیری که الان بالای 200 - 250 تومن هزینه داره برات ولی ارزش داره .

دوست عزيز بهتره واقع بينانه تر صحبت کنيم.اولا اين که ما تو کشوري هستيم که خدمات پس از فروش و گارانتي و کپي رايت و ... معني ندارن پس بايد اينو در نظر بگيريم که محصولي که ما کرک شده نصب مي کنيم مسلما پشتيباني نميشه.
دوما اين که اين دو تو تستا خيلي فرق دارن و اکثرا کسپر برندس(البته اينا همه تست هستن و آدم خودش بايد محصول رو با شرايطي که خودش داره انتخاب کنه...توي شناسايي به نظرم جفتشون عالي هستن)ولي جفتشون قوي هستن و اون چيزي که تو تمام اين شرکت هاي بزرگ با هم فرق دارن نوع برنامه نويسي و همينطور راحتي براي مشتريه.پس شرکت هايي مثل hp و cisco که جفتشون آمريکايي هستن حتما از محصول خيلي قوي کشور خودشون دفاع مي کنن.
بنابراين سويت هاي مطرح جهان تقريبا قدرت يکساني دارن ولي تفاوتشون در کارايي روي سيستم مشتري هست...
در ضمن سيمانتک ايران رو تحريم کرده و محصولاتش به ايران فروخته نميشه...پس براي خريد گزينه خوبي به نظر نميرسه.(ولي براي کرک کردن گزينه بسيار مناسبيه:دي)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

pedram_01
15-01-2013, 19:26

- هم اعتبار شرکتش
- هم کیفیت محصولاتش
- هم پشتیبانیش

دوست عزیز دیسنا خود شما قدیم کاسپر میفروختین ولی به دلیل اینکه کاسپر سریال هارو بلاک کرد و به شما جوابی نداد و به شما ضرر زد دیگه از اون روز با کاسپر چپ شدیید این درست نیست که به یکی از بهترین انتی ویروس ها (کاسپر) بگید با نورتون قابل مقایسه نیست نورتون خوبه ولی کاسپر بهتره میتونم اینو ثابت کنم

وب روت داری شوخی میکنی. انتی ویروسی که فقط با کلود کار میکنه و فالس بسیار بالایی داره اشغالی بیش نیست البته واسه ما ایرانی ها که با کرک سرو کار داریم و اینترنت ما تقریبا از تمام کشور ها پایین تره چه سرعت چه کیفیت

به نظر من شما فقط دو انتی ویروس خوب واسه فروش دارید بولگارد و نورتون که نورتون ایران رو تحریم کرده و شما به صورت قاچاق وارد میکنید چون من قبلا به نورتون ایمیل زدم گفت ما هیچ نماینده ایی تو ایران نداریم

و یک چیز دیگه نگید ما انتی ویروس نمیفروشیم چون ما فقط اولین پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستیم. من میگم شما 100 درصد یا خود دورانتاش هستید یا همکاری شدیدی با دورانتاش دارید

چون

ali.reihani
15-01-2013, 20:13
نود 32 ورژن 6 متشر شد{رسمی}
اونهایی که خاطره ی بدی از ورژن های4 و3 و حتی5 دارن!
دیگر اینجا ننویسند چون ورژن6 منتشر شده و جای اون ها را پر کرده!{البته چون هنوز خیلی از انتشارش نگذشته شاید مشکلاتی داشته باشد}
ولی فایروالش که من الآن دارم نشخه آزمایشی آن واقعا عالی کار میکنه!

milad_gta
15-01-2013, 22:05
الان یک تست دیتابیس از Eset smart security گرفتم واقعا منو تحت تاثیر قرار داد :دی

ولی هنوزم جرات ندارم به عنوان Av اصلی ازش استفاده کنم .

mehrshadmmm
15-01-2013, 22:16
الان یک تست دیتابیس از Eset smart security گرفتم واقعا منو تحت تاثیر قرار داد :دی

ولی هنوزم جرات ندارم به عنوان Av اصلی ازش استفاده کنم .

خوب نتيجش چي بود؟پرفورمنسش هنوز همونه؟

milad_gta
15-01-2013, 23:16
قدرت تشخیص رو آرشیوی که تست کردم نزدیک 100% بود ، بدون آپدیت .

حالا یا انتظار من ازش پایین بوده یا کلا دیتابیس خوبی داره ، ولی سایر امکاناتش هم قدرت کافی رو دارند یا نه نمیدونم ، کلا اعتمادم به این محصول خیلی پایینه ، شاید چون تنها تجربه آلوده شدم در کنار همین سوئیت بوده اینطور هست ...

رو Virtual Box تست گرفتم با حداقل منابع ، مصرفش ظاهرا مثل سابق هست .

mehrshadmmm
15-01-2013, 23:26
ديروز نورتون نصب کردم روي دستگاهم...آويرا واسش سنگين بود.فکر ميکنين ارزش داره امتحان کردنش؟منم خيلي بهش اعتماد ندارم...

milad_gta
15-01-2013, 23:52
به نظرم یک مدت رو Virtual Box یا ... تست کنید شاید نظرتون رو جلب کرد ، خودم محصولات Symantec رو ترجیح میدم .

ali.reihani
16-01-2013, 14:11
قدرت تشخیص رو آرشیوی که تست کردم نزدیک 100% بود ، بدون آپدیت .

حالا یا انتظار من ازش پایین بوده یا کلا دیتابیس خوبی داره ، ولی سایر امکاناتش هم قدرت کافی رو دارند یا نه نمیدونم ، کلا اعتمادم به این محصول خیلی پایینه ، شاید چون تنها تجربه آلوده شدم در کنار همین سوئیت بوده اینطور هست ...

رو Virtual Box تست گرفتم با حداقل منابع ، مصرفش ظاهرا مثل سابق هست .
شما ورژن چند آن را قبلا داشتید!
قدرت تشخیصش که حرف نداره به خصوی اگر به اینترنت وصل باشد{میشه آنلاین اسکنر}

irmedia
16-01-2013, 14:22
با سلام

بنده هم از دیروز نسخه جدید Eset smart security را تست کردم و باید بگم تا حالا که بدون نقص و عالی کار کرده!!!

milad_gta
16-01-2013, 15:51
شما ورژن چند آن را قبلا داشتید!
قدرت تشخیصش که حرف نداره به خصوی اگر به اینترنت وصل باشد{میشه آنلاین اسکنر}

دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 3 بود ،

pedram_01
17-01-2013, 15:14
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید بین نود 32 اینترنت سیکروبتی نسخه 6 و نورتون اینترنت سیکروبتی 2013 موندم به نظر شما کدوم رو نصب کنم . مرسی

milad_gta
17-01-2013, 15:47
سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید بین نود 32 اینترنت سیکروبتی نسخه 6 و نورتون اینترنت سیکروبتی 2013 موندم به نظر شما کدوم رو نصب کنم . مرسی

قطعا نورتون ، بدون هیچگونه تردید ؛ اصلا قابل مقایسه نیستند ...

دوچرخه رو که با جنگنده مقایسه نمیکنند ، هه :n02:

دیروز یک تست دیگه از Eset Smart Security 6 گرفتم با CLT نتیجه 60 از 360 بود ! بدون ESET هم نتیجه 40 ! یعنی خود ویندوز بدون هیچ گونه نرم افزار امنیتی چهار تا تست رو پاس کرد ...

یک نرم افزار رایگان مثل SpyShelter امنیت بهتری رو به ارمغان میاره ( نتیجه تست -> بالای 200 )

pcsoft
17-01-2013, 17:31

دیروز یک تست دیگه از Eset Smart Security 6 گرفتم با CLT نتیجه 60 از 360 بود ! بدون ESET هم نتیجه 40 ! یعنی خود ویندوز بدون هیچ گونه نرم افزار امنیتی چهار تا تست رو پاس کرد ...

یک نرم افزار رایگان مثل SpyShelter امنیت بهتری رو به ارمغان میاره ( نتیجه تست -> بالای 200 )
سلام
این هم اضافه کنم که ویندوز سون هم بدون هیچ آنتی ویروسی، امتیاز 190 رو کسب میکنه.:n01:

persian0
17-01-2013, 17:51
بهترین انتی ویروس که حجم اپدیتش خیلی کم باشه(اینترنت دایل اپ دارم)وسرعت کامپیوتر کند نکنه چیه؟

Shahroozs2
17-01-2013, 17:58
بهترین انتی ویروس که حجم اپدیتش خیلی کم باشه(اینترنت دایل اپ دارم)وسرعت کامپیوتر کند نکنه چیه؟

نود 32 و اویرا.
من اویرا رو بیشنهاد میدم.

amirhasan.king
17-01-2013, 19:47
خواهشا یگی به من بگه کسپرسکی بریزم یا نورتون یا کومودو+اویرارایگان

ممنون میشم بسیار هرکی جواب بده

Mehrdad092000
17-01-2013, 21:49
سلام دوستان
من الان Kaspersky Internet Security2013 دارم
به نظرتون پاک کنم نسخه اینترنت سکروییتی کومودو نصب کنم؟

Shahroozs2
17-01-2013, 22:26
سلام دوستان
من الان Kaspersky Internet Security2013 دارم
به نظرتون پاک کنم نسخه اینترنت سکروییتی کومودو نصب کنم؟
مگه کسپر مشکلی داره؟
اگه سیستمتون مشخصات لازم کسپر رو داره و مشکل گیر کردن نداره نیازی نیست.
به قول عباس جان زیاد خودتونو درگیر انتخاب انتی ویروس نکنید.

Mehrdad092000
17-01-2013, 23:07
سیسام خودم پایینه اما این روی یه سیستم دیگس
این سیستم که روش نصبه
2gb ram
e4500 2.5Ghz
windows xp
ولی احساس میکنم بعضی وقت ها یکم گیر میده
------------
کلا میخوام ببینم انتی ویروس دیگه چی هستش؟

xman681
17-01-2013, 23:31
سیسام خودم پایینه اما این روی یه سیستم دیگس
این سیستم که روش نصبه
2gb ram
e4500 2.5Ghz
windows xp
ولی احساس میکنم بعضی وقت ها یکم گیر میده
------------
کلا میخوام ببینم انتی ویروس دیگه چی هستش؟

Avira
Avast
AVG
BitDefender
QuickHeal
Comodo
DrWeb
Emsisoft
eSafe
ESET-NOD32
F-Secure
Ikarus
GData
K7AntiVirus
Kingsoft
McAfee

بازم بگم :n02:

سلام

بالای 40 محصول امنیتی در دنیا هست که میشه با جرات گفت حداقل 10 تای اونها در بهترین سطح هستند از لحاظ شناسایی

ولی خب بستگی داره شما چه چیزی از محصول خود بخواهید

شما باید بگید چی دوس دارید ؟؟

سوال کردن سوییت براتون مهم هست یا نه ؟؟

میخواهید سوییت شما ساکت باشه یا نه ؟؟

میزان استفاده از رم و سی پی یو براتون مهم هست یا خیر ؟؟

چه امکاناتی نیاز دارید ؟؟؟

اورجینال میخواهید یا .... ؟؟؟

در کل شما باید اطلاعات جامع و کاملی ارائه کنید تا دوستان به شما پیشنهاد خوبی دهند

موفق باشید

ali.reihani
17-01-2013, 23:53

سلام! مطمعا هستید که نسخه آزمایش نبود! چون من هم که با نسخه آ؛زمایشی تست کردم نتیجه همین بود! حالا خودم هم نصب میکنم تست میزنم میگم نتیجه رو{ورژن فینال}!

Mehrdad092000
17-01-2013, 23:59
Avira
Avast
AVG
BitDefender
QuickHeal
Comodo
DrWeb
Emsisoft
eSafe
ESET-NOD32
F-Secure
Ikarus
GData
K7AntiVirus
Kingsoft
McAfee

بازم بگم :n02:

سلام

بالای 40 محصول امنیتی در دنیا هست که میشه با جرات گفت حداقل 10 تای اونها در بهترین سطح هستند از لحاظ شناسایی

ولی خب بستگی داره شما چه چیزی از محصول خود بخواهید

شما باید بگید چی دوس دارید ؟؟

سوال کردن سوییت براتون مهم هست یا نه ؟؟

میخواهید سوییت شما ساکت باشه یا نه ؟؟

میزان استفاده از رم و سی پی یو براتون مهم هست یا خیر ؟؟

چه امکاناتی نیاز دارید ؟؟؟

اورجینال میخواهید یا .... ؟؟؟

در کل شما باید اطلاعات جامع و کاملی ارائه کنید تا دوستان به شما پیشنهاد خوبی دهند

موفق باشید
:D
ممنون دوست عزیز بابت نام اوری
منظورم این بود چیو نصب کنم روی سیستمم
-----------------------
با اکثرشون کار کردم برای سستم خونه که ضعبه همون اسکارت ناد استفاده میکنم اما روی این سیستم که یکم قوی تره کسپر دارم الان
-----------------------------------
1.امنیتش خوب باشه
این برام مهمه :D
راستی انتی ویروس های دیگه که از سریال های توی نت استفاده میکنیم با ارجینالشون فرقی دارن ؟
بعد چرا توی فروم های ایرانی حرفی از انتی ویروس های معروف دیگه نیست مثلا gdata یا چنتا دیگه

milad_gta
18-01-2013, 01:14
سلام! مطمعا هستید که نسخه آزمایش نبود! چون من هم که با نسخه آ؛زمایشی تست کردم نتیجه همین بود! حالا خودم هم نصب میکنم تست میزنم میگم نتیجه رو{ورژن فینال}!

نسخه نهایی !

و نکته مهم اینکه اصلا دور از انتظار نبود ، بیش از این از ESET انتظار نمیرفت ...

xman681
18-01-2013, 01:49
-----------------------
با اکثرشون کار کردم برای سستم خونه که ضعبه همون اسکارت ناد استفاده میکنم اما روی این سیستم که یکم قوی تره کسپر دارم الان
1.امنیتش خوب باشه
راستی انتی ویروس های دیگه که از سریال های توی نت استفاده میکنیم با ارجینالشون فرقی دارن ؟
بعد چرا توی فروم های ایرانی حرفی از انتی ویروس های معروف دیگه نیست مثلا gdata یا چنتا دیگه

اورجینال : آپدیت بدون دردسر برای 365 روز سال در همه ساعات و مطمئن

توی ایران چند برند بخصوص کسپر و ای ست خیلی زیاد سر زبان ها افتادند و بخاطر کرک و همچنین سریال های فراوان در ایران بیشتر شهرت پیدا کردند

در ضمن کاربر ایرانی اطلاعات کمی درباره بقیه سوییت ها دارند و شاید هم خیلی ها علاقه مند نیستند که کاربران ایرانی درباره بقیه سوییت ها اطلاعات کسب کنند ( بخاطر منافع مالی )

مثلا ترند میکرو سوییت قدرتمندی هست که کاربران در موردش هیچ گونه اطلاعاتی ندارند

pedram_01
18-01-2013, 02:40
-----------------------
1.امنیتش خوب باشه

الان نورتون نصب کن اینترنت سیکروبتی یا 360 هر کدومو نصب کردی بگو بهت یک کد 120 روزه میدم بعد از 120 روز دوباره بگرد دنبال یک انتی ویروس دیگه. نظرت چیه؟

Mehrdad092000
18-01-2013, 16:37
اورجینال : آپدیت بدون دردسر برای 365 روز سال در همه ساعات و مطمئن

توی ایران چند برند بخصوص کسپر و ای ست خیلی زیاد سر زبان ها افتادند و بخاطر کرک و همچنین سریال های فراوان در ایران بیشتر شهرت پیدا کردند

در ضمن کاربر ایرانی اطلاعات کمی درباره بقیه سوییت ها دارند و شاید هم خیلی ها علاقه مند نیستند که کاربران ایرانی درباره بقیه سوییت ها اطلاعات کسب کنند ( بخاطر منافع مالی )

مثلا ترند میکرو سوییت قدرتمندی هست که کاربران در موردش هیچ گونه اطلاعاتی ندارند

ممنون منم همینو میگم انتی ویروس هایی که توی سایت های خارجی همیشه اولا هیچ حرفی توی ایران ازشون نیست
G data
trust port
buullguard
یا توی این عکس نگاه کنی
خیلی های دیگه
حالا شما به نظرت چی خوبه ؟شما emsisoft به صورت اصلی داری؟ یا میشه سریال هم پیدا کرد؟

Mehrdad092000
18-01-2013, 16:38
الان نورتون نصب کن اینترنت سیکروبتی یا 360 هر کدومو نصب کردی بگو بهت یک کد 120 روزه میدم بعد از 120 روز دوباره بگرد دنبال یک انتی ویروس دیگه. نظرت چیه؟
ممنون دوست عزیز
قبلا یبار اینو تست کردم اما زیاد خوشم نیومد یه سربال 90 روزه اگه اشتباد نکنم گرفتم از این سایتای تبلیغاتی

xman681
18-01-2013, 18:57
ممنون منم همینو میگم انتی ویروس هایی که توی سایت های خارجی همیشه اولا هیچ حرفی توی ایران ازشون نیست
G data
trust port
buullguard
یا توی این عکس نگاه کنی
خیلی های دیگه
حالا شما به نظرت چی خوبه ؟شما emsisoft به صورت اصلی داری؟ یا میشه سریال هم پیدا کرد؟

هر سوییتی که شما بتونید باهاش خوب کار کنید

کسپر
بیت
سیمانتک
امسی
اف سکیور

در موردشون اطلاعات بگیر یه یکی دو مورد که رسیدی تست کن به مدت 30 روز

امسی سریال براش کم هست اگر هم باشه زود بلاک میشند
اصلی خواستی در خدمت هستیم :n02:

موفق باشید

ar.behnam
18-01-2013, 20:04
بچه ها ویندوز 8 روی 2 تا لپتاپ نصب کردم فایل svchost.exe بدجور حجم میکشه
آنتی ویروسم ناد سکیوریتی هستش به دادم برسید

raminramz
18-01-2013, 21:13
آیا انتی ویروس نود 32 اسمارت سکوریتی ورزن 5 مورد اطمینان هست؟؟

ali.reihani
18-01-2013, 21:32
آیا انتی ویروس نود 32 اسمارت سکوریتی ورزن 5 مورد اطمینان هست؟؟
منفی عالی!
فقط برو نورتون بگیر نصب کن چون ویندوز ام را عوض کردم خبر ندارم از آلودگیش ولی فلشم را که دم به ثانیه اسکن میکردم با نود32 وقتی آمدم با نورتون360 اسکن کردم دو تروجان درجه بالا گرفت که مال فایل های ویندوز قبلی بوده!
پیشنهاد میکنم نورتون بگیرید{خیلی قدرتمند تر است در آنتی ویروس}

Mehrdad092000
19-01-2013, 22:49
هر سوییتی که شما بتونید باهاش خوب کار کنید

کسپر
بیت
سیمانتک
امسی
اف سکیور

در موردشون اطلاعات بگیر یه یکی دو مورد که رسیدی تست کن به مدت 30 روز

امسی سریال براش کم هست اگر هم باشه زود بلاک میشند
اصلی خواستی در خدمت هستیم :n02:

موفق باشید

منم موندمچی نصب کنم
پس نمیتونی در مورد امی ساف به جز اورجینال کمکی کنی

xman681
20-01-2013, 00:56
منم موندمچی نصب کنم
پس نمیتونی در مورد امی ساف به جز اورجینال کمکی کنی

خیر

اگر سریال خور میخوای

کسپر و نورتون بهترین ها هستند

از اونها استفاده کن ، هر دو عالی و کامل هستند

pedram_01
20-01-2013, 01:16
ام سی سافت تریال ریست داره که نیازی به سریال نیست بعد از 30 روز دو باره 30 روز داری و این داستان ادامه دارد

Mr KING
20-01-2013, 01:25
ام سی سافت تریال ریست داره که نیازی به سریال نیست بعد از 30 روز دو باره 30 روز داری و این داستان ادامه دارد

میشه تریال ریست رو برام اپلود کنی؟

pedram_01
20-01-2013, 01:35
میشه تریال ریست رو برام اپلود کنی؟ الان دقیق یادم نیست تریال ریست رو کجا دیدم ولی اینو برات پیدا کردم

آموزش دریافت لایسنس 30 روزه:
دوستان هر وقت دیدید لایسنس برنامه اکسپایر شد به آدرس زیر برید و یک اکانت جدید بسازید:
ضمنا میتونید با استفاده از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل یکبار مصرف 10 دقیقه ای بسازید... برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی ثبت نام کامل شد یک ایمیل از طرف برنامه براتون میاد که این ایمیل حاوی لینک فعال ساز هستش.. روی اون لینک کلیک کنید تا پیغام unlock your account ضاهر بشه.. ثبت نام تمام شد... برای لاگین شدن:
وارد آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشید و ایمیل و پسوردی که باهاش ثبت نام کردید را بزنید تا وارد صفحه شخصی خودتون که به اسم Customer Center هست بشید
به اینترنت متصل شوید و برنامه را باز کنید به قسمت Configuration و سپس قسمت licence برید و ایمیل و پسوردی که باهاش ثبت نام کردید را تایپ کنید سپس روی refresh کلیک کنید و در آخر برنامه را آپدیت کنید... خواهید دید که لایسنس 30 روزه فعال خواهد شد و در صفحه اصلی برنامه هم اینو مینویسه... فقط توجه داشته باشید حتما باید آپدیت انجام بدید که لایسنس فعال بشه...
توی صفحه شخصی قسمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تاریخ شروع و پایان لایسنس نوشته میشه...
هر موقع لایسنس اکسپایر شد به همین روش لایسنس 30 روزه بدست بیارید...

ali.reihani
20-01-2013, 15:09
سلام!
این تستی که سایتav-comparatives بر روی نود32 6 انجام داده است:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.reihani
20-01-2013, 19:50
سلام!
واقعا این کاسپرسکای هسته قدرتنمدی دارد هر چیزی را که پیدا میکند به سه سوت نابود میکند! به نظر من کاسپرسکای از نورتون یه سر و گردن در دیتابیس و قدرت حذف بالاتر است هم این را توی این همه تستی که بر روی آنتی ویروس ها انجام شده میتوان فهمید و هم قدرت پاکسازی که راحت توی کامپیوتر های آلوده نصب میکنند و هم پیشنهاد!!!
حالا من که زیاد چیزی بلد نیستم ولی به نظر اساتید چه جوری است؟؟!

pcsoft
20-01-2013, 20:39
سلام!
واقعا این کاسپرسکای هسته قدرتنمدی دارد هر چیزی را که پیدا میکند به سه سوت نابود میکند! به نظر من کاسپرسکای از نورتون یه سر و گردن بالاتر است هم این را توی این همه تستی که بر روی آنتی ویروس ها انجام شده میتوان فهمید و هم قدرت پاکسازی که راحت توی کامپیوتر های آلوده نصب میکنند و هم پیشنهاد!!!
حالا من که زیاد چیزی بلد نیستم ولی به نظر اساتید چه جوری است؟؟!

دوست عزیز اول باید محصولاتی رو تست کرد بعد گفت که از نظر من فلان محصول برای "من" بهترین محصول است و هیچ محصولی برای همه بهترین نیست و هیچ محصول هم برای همه بدترین نیست.(منظور از محصول،محصولات امنیتی رایج و معروف هست) شما از برخی محصولات مثل نورتون استفاده کردین و خب گفتین حرف نداره ولی الان کسپرسکی جلوی شماست و می بینین که هر محصولی برای یه طیف کاربر ساخته شده.(همین توضیحی که دوستان دادن درباره نورتون در تاپیک مقایسه فایروال ها) بری فهمیدن اینکه برای کدوم طیف کاربر ساخته شده باید با تست و مشاهده لایه ها و امکانات و اینترفیس و نحوه دخالت دادن کاربر در کارها این موضوع رو مشاهده کرد.
محصولی مثل نورتون که پیغام های سوالی کمتری می پرسد و امکانات خوب و مناسب یک کاربر معمولی اینترنت را دارد.طیف کاربرای معمولی را هدف گرفته و با ارائه هر نسخه جدید، باگ ها را گرفته و امکاناتی که می تواند در اختیار کاربرای معمولی قرار بگیره اضافه میشه.
کسپرسکی هم دیتابیس بسیار خوبی دارد و هم امکانات پیش گیری خوب + ابزار تعمیر قسمت های مختلف ویندوز که کاربردی هم هست. و در نظر داشته باشین که همه چیز دیتابیس نیست. و قوی بودن یک محصول صرفا بخاطر داشتن دیتابیس قوی تر نیست. بلکه امکانات دیگه هم در این موضوع دخیل هستند.
همین محصول عالی، ضعف هایی هم ممکن هست داشته باشه باید با بررسی ضعف ها و قدرت های یک محصول ببینیم که کدوم برای یک کاربر که نیازهای متفاوتی هم دارد(مثل نیاز به آنتی ویروس پرسرعت و سبک یا آنتی ویروس قوی) مناسب هست.

caca_caca888
21-01-2013, 14:54
سلام.

اول اینکه برای یکی که کار خاصی با کامپیوتر انجام نمیده اما دسترسی به اینترنت داره میخوام یه آنتی ویروس خوب و راحت و بدون دردسر نصب کنم. ویندوز 8 رو همین الان نصب کردم و برنامه های موردنیازم نصب کردم... هارد هم کاملا فورمت کردم... نوی نو
فقط مهمون خونشون زیاد میره و افراد دیگه زیاد از کامپیوترش استفاده میکنن. وب گردی میکنن و فلش مموری وصل میکنن :|
چه آنتی ویروسی مناسبه براش؟

دوم اینکه من خودم برای لپ تاپم نسخه اصلی ناد 32 رو نصب کردم... با توجه به اصل بودنش همین خوبه یا برم سراغ آنتی ویروسه دیگه ای؟

اینارو دارم:نود 5، کسپراسکای، آویرا،پاندا، avast، AVG ، مکافی،نورتون، comodo

خیلی ممنونم

milad_gta
21-01-2013, 15:31
سلام.

اول اینکه برای یکی که کار خاصی با کامپیوتر انجام نمیده اما دسترسی به اینترنت داره میخوام یه آنتی ویروس خوب و راحت و بدون دردسر نصب کنم. ویندوز 8 رو همین الان نصب کردم و برنامه های موردنیازم نصب کردم... هارد هم کاملا فورمت کردم... نوی نو
فقط مهمون خونشون زیاد میره و افراد دیگه زیاد از کامپیوترش استفاده میکنن. وب گردی میکنن و فلش مموری وصل میکنن :|
چه آنتی ویروسی مناسبه براش؟

دوم اینکه من خودم برای لپ تاپم نسخه اصلی ناد 32 رو نصب کردم... با توجه به اصل بودنش همین خوبه یا برم سراغ آنتی ویروسه دیگه ای؟

اینارو دارم:نود 5، کسپراسکای، آویرا،پاندا، avast، AVG ، مکافی،نورتون، comodo

خیلی ممنونم

نورتون : سایلنت ، دیتابیس قوی ، اینترفیس مناسب ، حجم آپدیت مناسب ، بدون نیاز به تنظیمات خاص
+
USB Disk Security ( برا امنیت خاطر ، ضروری نیست )

caca_caca888
21-01-2013, 16:40
نورتون : سایلنت ، دیتابیس قوی ، اینترفیس مناسب ، حجم آپدیت مناسب ، بدون نیاز به تنظیمات خاص
+
USB Disk Security ( برا امنیت خاطر ، ضروری نیست )
ممنون
آپدیت کردن نورتون چطوریه؟
من تا الان با نود کار میکردم. آپدیت کردن اونو بلدم... میگن آپدیت اگه با کرکو اینا باشه ایمن نیست!

milad_gta
21-01-2013, 16:54
ممنون
آپدیت کردن نورتون چطوریه؟
من تا الان با نود کار میکردم. آپدیت کردن اونو بلدم... میگن آپدیت اگه با کرکو اینا باشه ایمن نیست!

نورتون نیازی به کرک نداره نسخه اصلیش رو از سایت خودش دانلود کنید که البته تحریم هستیم !! ، از تایپیک زیر سریال فعال سازیش رو بگیرید :

آپدیت دفعه اول 20 تا 40 مگ هست ، نیازی هم نیست شما آپدیت کنید هر 5 دقیقه یک بار چک میکنه و با حجم بسیار کم در حد کیلوبایت آپدیت میشه به طوری که اصلا متوجه نمیشید .

pedram_01
21-01-2013, 20:30
نورتون نیازی به کرک نداره نسخه اصلیش رو از سایت خودش دانلود کنید که البته تحریم هستیم !! ، از تایپیک زیر سریال فعال سازیش رو بگیرید :

آپدیت دفعه اول 20 تا 40 مگ هست ، نیازی هم نیست شما آپدیت کنید هر 5 دقیقه یک بار چک میکنه و با حجم بسیار کم در حد کیلوبایت آپدیت میشه به طوری که اصلا متوجه نمیشید .

دوست عزیز اولین اپدیت 110 مگ هست

amirhasan.king
21-01-2013, 20:39
دوستان کمکم کنید من لاسنس اورجینال کسپرسکی دارم اما این انتی ویروس بسیار دارای اشکاله مثلا یهو خاموش میشه! در کل دارای اشکاله و باگ داره میخوام عوضش کنم و یکی دیگه بخرم با اینکه برام ضرره و 8 ماه دیگه لایسنسش اعتبار داره بگذریم:n01:حالا به نظرتون نورتون انتی ویروس خوبیه من میخوام بخرم درضمن خیلی تو اینترنت پرسه میزنم و نیازم به امنیت بالاست
ایا نورتون نیازم رو براورده میکنه؟اویرا چه طور؟

milad_gta
21-01-2013, 20:39
دوست عزیز اولین اپدیت 110 مگ هست

به احتمال قوی نسخه ای که تست کردید قدیمه ، از 40 مگ تجاوز نمیکه ، البته اگر Smart Definitions رو غیر فعال کنید 190 مگ حجم آپدیت اولیه خواهد بود .

دوستان کمکم کنید من لاسنس اورجینال کسپرسکی دارم اما این انتی ویروس بسیار دارای اشکاله مثلا یهو خاموش میشه! در کل دارای اشکاله و باگ داره میخوام عوضش کنم و یکی دیگه بخرم با اینکه برام ضرره و 8 ماه دیگه لایسنسش اعتبار داره بگذریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا به نظرتون نورتون انتی ویروس خوبیه من میخوام بخرم درضمن خیلی تو اینترنت پرسه میزنم و نیازم به امنیت بالاست

نورتون یکی از بهترین گزینه ها هست ، اگر دوست دارید با سوئیت مدنظرتون تقابل داشته باشید و سوال بپرسه و ... Comodo گزینه مناسبی هست .

ترکیب Norton Av و Comodo Fw رو بیشتر میپسندم .

ولی در کل Norton IS کاملا نیاز شما رو پوشش میده مگر نیازمند به HIPS قدرتمند باشید که بعید میدونم .

آویرا هم قدرت تشخیص مطلوبی داره ، امکانات جانبی رو اطلاع ندارم ...

amirhasan.king
21-01-2013, 20:49
یه سوال دیگه داشتم شنیدم نورتون تحریم کرده به سایت اصلیش رفتم تا trial هارو دانلود کنم پیام داد که کشور شماتحریم است اگر اورجینال بگیرم این مشکلا رو نداره؟؟نکنه یهو اپدیت نده؟

milad_gta
21-01-2013, 21:16
یه سوال دیگه داشتم شنیدم نورتون تحریم کرده به سایت اصلیش رفتم تا trial هارو دانلود کنم پیام داد که کشور شماتحریم است اگر اورجینال بگیرم این مشکلا رو نداره؟؟نکنه یهو اپدیت نده؟

از نظر آپدیت مشکلی نداره ، ولی مستقیما نمیشه محصولات رو دانلود کرد یا خرید و نماینده رسمی هم تو ایران نداره ، پیشنهادم استفاده از سریال های موجود هست ...

amirhasan.king
21-01-2013, 21:56
دوستان به من انتی ویروس معرفی کنید میخوام لایسنس اورجینال بگیرم سرعت اینترنت رو پایین نیاره و باگ هم نداشته باشه مثل بعضی از انتی ویرسها. اشاره مستقیم ندارم (کسپرسکی:n02:)

درضمن مشکل تحریم اپدیت و....نداشته باشه

ازلحاظ سیستم هم سیستمم قویه اما نمیخوام سرعت اینترنتم پایین بیاد

پاسخ بدید بسیار ممنون میشوم
باتشکر:n12::n16:

Emir1
22-01-2013, 02:13
دوستان چند تا سوال در مورد ESET داشتم تا شاید نرم افزار امنیتیم رو از کسپر به این تغییر بدم.
بسته امنیتی ESET از کسپراسکای سبکتر هست؟
از لحاظ امنیت آیا میشه گفت از کسپر بهتر هست؟
ظاهرا آپدیتش از کسپر راحتتره درسته؟
همیشه از کسپر استفاده کردم و به همین خاطر از نود 32 و بسته امنیتیش زیاد اطلاعی ندارم، ممنون میشم دوستان در این مورد راهنماییم کنن.
سوال آخرم اینکه به نظرتون برای یه سیستم که با اینترنت زیاد سروکار داره و از طرفی رمش هم پایینه (512) از چه نرم افزار امنیتی بهتره استفاده بشه؟

با تشکر

jolan57
22-01-2013, 02:28
دوستان چند تا سوال در مورد ESET داشتم تا شاید نرم افزار امنیتیم رو از کسپر به این تغییر بدم.

بسته امنیتی ESET از کسپراسکای سبکتر هست؟

بله

از لحاظ امنیت آیا میشه گفت از کسپر بهتر هست؟

خیر نتایج تست ها نشون داده کسپر تا حدودی بهتر از نود است البته این به معنای بد بودن نود32نیست

ظاهرا آپدیتش از کسپر راحتتره درسته؟

آپدیت کسپر مشکلی نداره ولی آپدیت نود32 خیلی راحت تره پیدا کنید تفاوت را: دی

همیشه از کسپر استفاده کردم و به همین خاطر از نود 32 و بسته امنیتیش زیاد اطلاعی ندارم، ممنون میشم دوستان در این مورد راهنماییم کنن.

تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوال آخرم اینکه به نظرتون برای یه سیستم که با اینترنت زیاد سروکار داره و از طرفی رمش هم پایینه (512) از چه نرم افزار امنیتی بهتره استفاده بشه؟

آوست رایگان , نود32

دوستان به من انتی ویروس معرفی کنید میخوام لایسنس اورجینال بگیرم سرعت اینترنت رو پایین نیاره و باگ هم نداشته باشه مثل بعضی از انتی ویرسها. اشاره مستقیم ندارم (کسپرسکی:n02:)

امسی سافت
دو موتوره که یکی از موتورهاش بیت دیفندر هست

amirhasan.king
22-01-2013, 13:10
نظرتون در مورد اویرا چه طور است؟بین اویرا و امسی سافت و نورتون و بیت دفندر موندم کمکم کنید کدام بهتر است؟:n18:

لطفا اگه ممکنه بگین کدام یک بهتر است و نقاط ضعفشون چیست

درضمن من با هیچ یک از این نرم افزار ها کار نکردم

Mehrdad092000
22-01-2013, 14:11
سلام دوستان
نورتون و کومودو
فایل های کرک روکه پاک کنه میشه برگردوند ؟بعدش راحی داره برای اعتماد سازی فایل ها بعد از اسکن هست که دونه دونه انجام ندیم؟

Mehrdad092000
22-01-2013, 14:15
یه سوال دیگه فرق این با این توی چی هست و کدوم بهتره
Symantec Endpoint Protection 12.1.2015.2015 + 11.0.7300.1294 x86/x64
Norton Internet Security 2013 20.2.0.19 Fina
Norton 360 2013 20.2.0.19 Fina

*Batman*
22-01-2013, 14:47
سلام دوستان
نورتون و کومودو
فایل های کرک روکه پاک کنه میشه برگردوند ؟بعدش راحی داره برای اعتماد سازی فایل ها بعد از اسکن هست که دونه دونه انجام ندیم؟

یه سوال دیگه فرق این با این توی چی هست و کدوم بهتره
Symantec Endpoint Protection 12.1.2015.2015 + 11.0.7300.1294 x86/x64
Norton Internet Security 2013 20.2.0.19 Fina
Norton 360 2013 20.2.0.19 Fina

سلام
همه سوالات شما منحصرا مربوط به محصولات نورتون میشه و باید در تاپیک خودش مطرح کنید:
درباره Symantec Endpoint Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تفاوت Norton 360 با سایر محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تفاوت بین محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhasan.king
22-01-2013, 15:11
خواهشا یکی ازد وستان محبت کنه جواب بده من خودم بیشتر نظرم رو به اویرا اینترنت سکیوریتی است اگه اویرا اینترنت سکیوریتی رو بخرم و بریزم مشکلی نداره

ممنون

ALI16437
22-01-2013, 16:54
خواهشا یکی ازد وستان محبت کنه جواب بده من خودم بیشتر نظرم رو به اویرا اینترنت سکیوریتی است اگه اویرا اینترنت سکیوریتی رو بخرم و بریزم مشکلی نداره

ممنون

با سلام
به نظر من خیلی مهم این است که شما با کدوم محصول امنیتی راحتر هستید و بهتر ارتباط برقرار میکنیدبرای انتخاب هر کدوم از این محصولات قبل
از خرید توصیه میکنم از محصول فوق یک مدت بصورت ازمایشی استفاده کنید که خود شرکتها امکان استفاده ازمایشی بصورت قانونی رو میدهند اگر
ازش راضی بودید بعد یک دوره ازمایشی بخریدش .

موفق باشید.

amirhasan.king
22-01-2013, 17:07
با سلام
به نظر من خیلی مهم این است که شما با کدوم محصول امنیتی راحتر هستید و بهتر ارتباط برقرار میکنیدبرای انتخاب هر کدوم از این محصولات قبل
از خرید توصیه میکنم از محصول فوق یک مدت بصورت ازمایشی استفاده کنید که خود شرکتها امکان استفاده ازمایشی بصورت قانونی رو میدهند اگر
ازش راضی بودید بعد یک دوره ازمایشی بخریدش .

موفق باشید.

با اویرا از همه راحت تر هستم فقط میخوام بدونم بخرم از لحاظ امنیت مشکلی پیش میاد یا خیر

Shahroozs2
22-01-2013, 22:26
با اویرا از همه راحت تر هستم فقط میخوام بدونم بخرم از لحاظ امنیت مشکلی پیش میاد یا خیر
خیر مشکلی پیش نمیاد.
وظیفه این محصولات تامین امنیته.

Emir1
23-01-2013, 01:19
آوست رایگان , نود32

ممنون داداش،
نظرت راجع به کومودو چیه؟ میگن خیلی سبکه، از لحاظ امنیت با نود 32 و کسپر قابل مقایسه هست؟ آپدیتش که مشکلی نداره؟
فقط یه مسئله هم اینکه از این نرم افزارهایی که واسه هر موردی تند تند پیغام میدن و سوال میکنن خوشم نمیاد، نود 32 و کومودو که اینطور نیستن؟
بازم متشکر :n16:

jolan57
23-01-2013, 12:16
ممنون داداش،
نظرت راجع به کومودو چیه؟ میگن خیلی سبکه، از لحاظ امنیت با نود 32 و کسپر قابل مقایسه هست؟ آپدیتش که مشکلی نداره؟
فقط یه مسئله هم اینکه از این نرم افزارهایی که واسه هر موردی تند تند پیغام میدن و سوال میکنن خوشم نمیاد، نود 32 و کومودو که اینطور نیستن؟
بازم متشکر :n16:
کمودو سوال میپرسه پس بی خیالش شو
همون نود رو نصب کن ...

amirhasan.king
23-01-2013, 22:32
یه سوال دیگه اویرا اینترنت سکیوریتی

فایروالش خوبه؟ چون من زیاد تو اینترنت چرخ میزنم

aylar6888
24-01-2013, 01:20

میتونید توی تاپیک مقایسه فایروالها توی همین فروم اطلاعات بیشتری کسب کنین...
اگه دنبال امنیت کامل هستین فایروال اویرا اصلا به پای محصولات قوی نمیرسه و خیلی ضعف داره...هر چند بهتون بگم اویرا انتی ویروس تنهاش قدرت دفع و شناسایی خیلی از وبسایتهای مخرب یا مشکوک و ((تا حدی)حملات سایبری ))رو داره اما من فایروالشو توصیه نمیکنم.برعکس انتی ویروس قدرتمندش به فایروالش زیاد بها ندادن سازنده هاش...
فایروالهای رایگان خیلی خیلی قدرتمندی الان هست که خیلی ایمن تره و دردسر دنبال کلید و سریال گشتن رو هم نداره...

omid.pari
24-01-2013, 12:27
سلام دوستان من الان حدود 3 سال میشه از نود 32 استفاده میکنم و حدود 1 سالی هم میشه که از اینترنت پر سرعت استفاده میکنم.در این مدت با کامپیوتر مشکل ویروس و ... نداشتم(حداقل خطایی یا مشکلی که بیانگر ایرادی باشه) و در کل از نود 32 خیلی راضیم ولی تازگیا یکی از دوستام که تو یه اداره دولتی کار میکنه بهم گفت که بخشنامه اومده که از نود 32 استفاده نکنیم چون یه برنامه جاسوسیه!!!حالا نظره شما چیه؟شما چیزی در این مورد شنیدین؟؟؟

xman681
24-01-2013, 12:39
سلام دوستان من الان حدود 3 سال میشه از نود 32 استفاده میکنم و حدود 1 سالی هم میشه که از اینترنت پر سرعت استفاده میکنم.در این مدت با کامپیوتر مشکل ویروس و ... نداشتم(حداقل خطایی یا مشکلی که بیانگر ایرادی باشه) و در کل از نود 32 خیلی راضیم ولی تازگیا یکی از دوستام که تو یه اداره دولتی کار میکنه بهم گفت که بخشنامه اومده که از نود 32 استفاده نکنیم چون یه برنامه جاسوسیه!!!حالا نظره شما چیه؟شما چیزی در این مورد شنیدین؟؟؟

سلام

از سوییت خود براحتی و آسوده گی خاطر استفاده کنید

توهم جاسوسی زیاد توی ایران هست

ضمنا سیستم شما چیز خاصی برای جاسوسی نداره

موفق و پیروز باشید

**--**
24-01-2013, 12:55
سلام
من آنتی ویروس سبک میخوام واسه لپ تاپ قوی باشه که ویروسی نشم

roteal2007
24-01-2013, 12:59
از وقتی لپتاپم رو خریدم نزدیک به سه ساله پیش از کومودو استفاده میکردم تا به امروز.خیلی خیلی راضی هستم بچه ها میدونن سیستم های دانشگاه ها پر است از انواع و اقسام ویروس ها اما من که هییییچوقت ویروسی نشدم اگر هم پولشو داشتم میخریدمش اما حیف.....:(

amirhasan.king
24-01-2013, 22:29
دوستان کمککککککککک :n28:من لایسنس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکوریتی دارم ولی خیلی اذیتم میکنه سیستممم همش هنگ میکنه بااینکه سیستممم قویه کلی هم سیستمم سنگین شده همش هنگ میکنه

نمیتونم تحمل کنم به نظرتون پاک کنم برم یه انتی دیگه بریزم؟چی خوبه بریزم ؟میخوام اینترنت سکیوریتی باشه حوصله ندارم برم فایروال دان کنم میخوام یه پک کامل اورجینال بخرم خواهش سریع بگین ممنون میشم:n12:

Beta
24-01-2013, 22:35
دوستان کمککککککککک :n28:من لایسنس اورجینال کسپرسکی اینترنت سکوریتی دارم ولی خیلی اذیتم میکنه سیستممم همش هنگ میکنه بااینکه سیستممم قویه کلی هم سیستمم سنگین شده همش هنگ میکنه

نمیتونم تحمل کنم به نظرتون پاک کنم برم یه انتی دیگه بریزم؟چی خوبه بریزم ؟میخوام اینترنت سکیوریتی باشه حوصله ندارم برم فایروال دان کنم میخوام یه پک کامل اورجینال بخرم خواهش سریع بگین ممنون میشم:n12:
با این هم امنیت تضمینه و هم سیستمت کند نمیشه!
Comodo Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] daefc66b944cfedbca13ae0&key5sk2=2192&key5sk3=1359054245000&key5sk12=&key5sk13=1359054242000&key6sk1=&key6sk2=CH240131256&key6sk3=7&key6sk4=en-us&key6sk5=IR&key6sk6=0&key6sk7=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oad%2Fduring-download.php&key6sk8=11531&key6sk9=1440900&key6sk10=true&key6sk11=fe120feecf903014a88a8f90cfb4addeb9fd4bc4&key6sk12=2034&key7sk1=4888&key1sk1=dt&key1sk2=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oad%2Fduring-download.php)

amirhasan.king
24-01-2013, 22:41
کومودو بسیار عالی است یه مدت داشتم اما من (نظرشخصی)دوس نداشتم:n13:
بین انتی های موجود دربازار چی معرفی می کنید؟

amirhasan.king
24-01-2013, 22:43
امروز رفتم قیمت بگیرم یکی گفت نورتون بگیر یکی گفت اویراو.....اما تو دلم گفتم برم انجمن از بچه ها بپرسم:n06:

*Batman*
24-01-2013, 23:00
دوستان کمکم کنید من لاسنس اورجینال کسپرسکی دارم اما این انتی ویروس بسیار دارای اشکاله مثلا یهو خاموش میشه! در کل دارای اشکاله و باگ داره میخوام عوضش کنم و یکی دیگه بخرم با اینکه برام ضرره و 8 ماه دیگه لایسنسش اعتبار داره بگذریم:n01:حالا به نظرتون نورتون انتی ویروس خوبیه من میخوام بخرم درضمن خیلی تو اینترنت پرسه میزنم و نیازم به امنیت بالاست

نظرتون در مورد اویرا چه طور است؟بین اویرا و امسی سافت و نورتون و بیت دفندر موندم کمکم کنید کدام بهتر است؟:n18:
لطفا اگه ممکنه بگین کدام یک بهتر است و نقاط ضعفشون چیست

درضمن من با هیچ یک از این نرم افزار ها کار نکردم

ممنون

کومودو بسیار عالی است یه مدت داشتم اما من (نظرشخصی)دوس نداشتم:n13:
بین انتی های موجود دربازار چی معرفی می کنید؟

امروز رفتم قیمت بگیرم یکی گفت نورتون بگیر یکی گفت اویراو.....اما تو دلم گفتم برم انجمن از بچه ها بپرسم:n06:

این مجموعه پستها و سوالات شما طی سه روز گذشته ست.
پاسخ دریافت کردید اما بازهم سوالات تکراری مطرح میکنید.
با نورتون و آویرا شروع کردید.پاسخهای متعدد دریافت کردید.الان هم دوباره برگشتید به مرحله اول!
لطفا رعایت کنید. نوبت بعدی پستهای تکراری شما حذف میشن.