PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

vahid_crab708
13-09-2012, 15:29
ورژن جدید گجت نداره !
الان نورتون ۳۶۰ فکنم ۳۰ ایناست
ناد که هیچی !
ولی بیت عالیه پروتکتورش تهشه اگه خیلی وقته نداشتیش پیشنهاد میکنم نصبش کنی اگه سیستم خوبی داری

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

الان ورژن جدید ها کدام گجت دارن

vahid_crab708
14-09-2012, 02:59
با سلام
آیا اویرا به چیز پی ان و س ا ک س حساس است آخه شنیدم نمی دونم در حد شایعه است یا واقعیت؟

reza_3722
14-09-2012, 08:11
دوستان از نظر درگیر نکردن زیاد CPU واسه لپ تاپ بین Avira و NOD کدوم رو بهتر میدونید

kiar
14-09-2012, 10:16
دوستان از نظر درگیر نکردن زیاد CPU واسه لپ تاپ بین Avira و NOD کدوم رو بهتر میدونید
من الان روی سیستمم Avira نصبه قبل از اینم NOD نصب بود از نظر دگیر کردن CPU و RAM زیاد فرقی ندارن ولی از نظر قدرت شناسایی به نظر من Avira خیلی بهتر از NOD عمل میکنه.

FC.Barcelona
14-09-2012, 16:35
nod خیلی سبکه ولی کارایی خوبی نداره متاسفانه

vahid_crab708
14-09-2012, 19:12
آیا می شود چیز پی ان و س ا ک س گیر نمی ده کدام بهترند آویرا یا نورتون

OMEGAA
14-09-2012, 19:43
آیا می شود چیز پی ان و س ا ک س گیر نمی ده کدام بهترند آویرا یا نورتون

دوست عزیز واقعا سوالت جای سوال داره نمیدونم چه جوری بخونمش ولی اگر منظورت اینکه چیزی میخوای که به این دو گیر نده هیچ کدوم گیر نمیدن.

vahid_crab708
14-09-2012, 19:44
دوست عزیز واقعا سوالت جای سوال داره نمیدونم چه جوری بخونمش ولی اگر منظورت اینکه چیزی میخوای که به این دو گیر نده هیچ کدوم گیر نمیدن.

منظورم ساکس و وی پی ان بود کدامها بهترند آویرا یا نورتون؟

OMEGAA
14-09-2012, 20:08
منظورم ساکس و وی پی ان بود کدامها بهترند آویرا یا نورتون؟

من اویرارو بیشتر می پسندم چون گمتر به کرکا گیر میده ولی نورتون انقدر درصد اشتباهاتش بالاست که نصب کنی اشکتو در میاره ولی خداییش سبکه.
ولی به طور کلی اگر سیستم قوی داری بهتر از کسپرسکی سراغ ندارم.

vahid_crab708
14-09-2012, 20:12
من اویرارو بیشتر می پسندم چون گمتر به کرکا گیر میده ولی نورتون انقدر درصد اشتباهاتش بالاست که نصب کنی اشکتو در میاره ولی خداییش سبکه.
ولی به طور کلی اگر سیستم قوی داری بهتر از کسپرسکی سراغ ندارم.

به همه ی کرک ها گیر نمی ده به کرک های گیر می ده که ویروسی هستند دلایل دیگه دارید؟

arfnpm
14-09-2012, 20:22
Emsisoft هم جزو آنتی ویروس های بسیار سبک هست
تست کنید.

vahid_crab708
14-09-2012, 20:50
Emsisoft هم جزو آنتی ویروس های بسیار سبک هست
تست کنید.

نه بین این دوتا نورتون و آویرا کدام پیشنهاد می کنید؟سبک بودن مهمه اما قدرتمند بودن مهمه

vahid_crab708
14-09-2012, 20:58
ببخشید اینی که آویرا نوشته یک کاربر دوسال و دو کاربر یک سال آیا باید دو کاربر همزمان فعال شوندگارانتی اسپیرو

arfnpm
14-09-2012, 21:22
ببخشید اینی که آویرا نوشته یک کاربر دوسال و دو کاربر یک سال آیا باید دو کاربر همزمان فعال شوندگارانتی اسپیرو
کلا هر تعداد کاربر باشه از زمان فعال شدن اولین کاربر حساب میشه. توی هر آنتی ویروسی اینطوری هست.

در ضمن از لحاظ قدرت Emsisoft از آویرا و نورتون توی شناسایی قوی تره.
دو تا دیتابیس داره: Bitdefender + Emsisoft
خودشم تکنولوژی رفتارشناسی رو در سال 2005 اختراع کرده که بقیه ازش کپی کردن.
زبان فارسی و پشتیبانی رسمی هم داره.
خیلی هم سبکه.

اما بین آویرا و نورتون من نورتون رو پیشنهاد می دم (هرچند خودم به رنگ زرد حساسم)
آویرا فالس زیاد داره و تنظیماتش کمی پیچیده هست.
هر دو سبک هستند.
حجم آپدیت های آویرا به نظر کمتره.
اما نورتون در شناسایی ویروس های جدید سریع تره.

vahid_crab708
14-09-2012, 22:39
کلا هر تعداد کاربر باشه از زمان فعال شدن اولین کاربر حساب میشه. توی هر آنتی ویروسی اینطوری هست.

خودشم تکنولوژی رفتارشناسی رو در سال 2005 اختراع کرده که بقیه ازش کپی کردن.
زبان فارسی و پشتیبانی رسمی هم داره.
خیلی هم سبکه.

هر دو سبک هستند.

نورتون بهتره توی کرک ها کدام ها گیر کمتر می دهند باهاشون کار کردید؟

55021
14-09-2012, 22:43
نسخه 2013 دیگه زرد نیست :دی

vahid_crab708
14-09-2012, 22:45
نسخه 2013 دیگه زرد نیست :دی

نورتون 360 برای 3 کاربر 1 کاربرش وجود نداره

kases
15-09-2012, 07:36
سلام دوستان

سوالی داشتم

انتی ویروس pc tools متعلق به سیمانتک هست یا شرکتی مستقلی داره ؟چون که در این انتی ویروس اسم سیمانتک نوشته بود؟

دیشب به صورت انلاین نصب کردم حدود 200 مگابایت حجم نتم گرفت می خواستم یه مخرب باهاش از رو سیستم پاک کنم اما بعد از اسکن فقط چندتا کوکی پیدا کرد وبرای پاک کردنش کد ریجستر می خواست
تا اونجایی که من دیدم معمولا شرکتها چند روزاجازه میدن کاربر به صورت ازمایشی از تمام امکانات انتی ویروس استفاده کنه تا اگه خوشش اومد بخره اما این انتی ویروس همچین امکانی در اختیار من قرار نداد شاید من می خواستم بخرمش اما خودش باعث شد از رو سیستم ساقطش کنم:2:

*Batman*
15-09-2012, 09:47
سلام.
سیمانتک PC Tools رو خرید تا از فناوری های این شرکت در N360 و Norton Utilities استفاده کنه.
آنتی ویروس PC Tools فقط از دیتابیس نورتون استفاده میکنه.
کلا سیمانتک خوب بلده بعضی از تولید کننده ها رو نابود کنه! مثل Power Quest یا همین PC Tools

vahid_crab708
15-09-2012, 13:34
سلام.
سیمانتک PC Tools رو خرید تا از فناوری های این شرکت در N360 و Norton Utilities استفاده کنه.
آنتی ویروس PC Tools فقط از دیتابیس نورتون استفاده میکنه.
کلا سیمانتک خوب بلده بعضی از تولید کننده ها رو نابود کنه! مثل Power Quest یا همین PC Tools

بلاخره نورتون بهتره یا آویرا کدام ها به کرک کمتر گیر می دهند؟

mehdicvl
15-09-2012, 14:22

خیلی هم سبکه.

هر دو سبک هستند.
سلام خوب هستین؟ چند تا سوال:
1- امسی سافت مگه ورژن 7ش اومد؟ چون ورژن 7ه که بیت دیفندر رو جایگزین ایکاروس کردن!
2- آیا لزوما ترکیب دو انجین امسی و بیت به معنای قدرت بیشتر نسبت به سوئیت های امنیتی دیگه هست؟
3- امسی در حالت idle و surfing و... سبکه ولی موقع اسکن سیستم به شدت رم سیستم رو میگیره (البته ورژن 7 ممکنه بهبود پیدا کرده باشه! ؟)
-------
4- آویرا فالس زیاد داره؟ مبنای صحبتتون رو اگه میشه ارائه بدین! چون تا اونجا که من میدونم در رده few FP قرار میگیره.
5-نورتون در شناسایی ویروس های جدید سریع تره... منظورتون آپدیت بودن دیتابیسه (پالس آپدیت و...) یا رفتار شناسی و...

دوست عزیز هم اویرا و هم نورتون بزرگ ترین ایرادی که بهشون وارده مبارزه شدید با کرک نرم افزاراست!
من خودم مدت ها به خاطر این قضیه سمتشون نمیرفتم :دی
ولی بعد ها هم نورتون رو و هم اویرا رو نصب کردم! (به نظرم شما از آموزش های سایت --------- که برای اعتماد سازی فایل ارائه داده استفاده کنین بعد اقدام به نصب کنین).
در حال حاضر بنده اویرا آنتی ویروس رایگان+ فایروال رایگان کومودو دارم که خیلی خیلی خوبه، خیلی هم سبکه.
اما اینترفیس نورتون رو من خیلی میپسندم! اویرا اینترفیسش تا حدود زیادی ساده است! ( تنظیماتش هم نسبتا ساده تر از نورتونه به نظر من).
موفق و موید باشید

kiar
15-09-2012, 14:44

به نظر منم Avira بهتره هم حجم آپدیتاش پایینه و هم نگهداریش زیاد دردسر نداره ولی به کرک و از اینجور چیزا خیلی گیر میده که من خودم با این مساله مشکلی ندارم نهایتش غیر فعالش میکنم.
حتی توی یکی از تاپیکهای دیدم که توی تست آنتی ویروسها رتبه خیلی خوبی اورده. از وقتی هم این آنتی ویروس روی سیستمم نصبه هیچ مشکلی نداشتم خیالت راحت باشه.

vahid_crab708
15-09-2012, 16:04
به نظر منم Avira بهتره هم حجم آپدیتاش پایینه و هم نگهداریش زیاد دردسر نداره ولی به کرک و از اینجور چیزا خیلی گیر میده که من خودم با این مساله مشکلی ندارم نهایتش غیر فعالش میکنم.
حتی توی یکی از تاپیکهای دیدم که توی تست آنتی ویروسها رتبه خیلی خوبی اورده. از وقتی هم این آنتی ویروس روی سیستمم نصبه هیچ مشکلی نداشتم خیالت راحت باشه.

این دیگه چی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عدم استفاده از VPN
یعنی چی؟

kiar
15-09-2012, 17:32
این دیگه چی
عدم استفاده از VPN
یعنی چی؟

اگه از VPN استفاده کنید با استفاده از IP های کشور های دیگه به اینترنت متصل میشین که فکر میکنم به خاطر ایجاد مشکل هنگام فعال سازی آنتی ویروس و نصب درست اون گفتن از VPN‌ استفاده نکنید.
این لینکی هم که گذاشتین اطلاعات خوبی درباره آنتی ویروس داره که همه امکاناتش رو توضیح داده.

vahid_crab708
15-09-2012, 18:57
اگه از VPN استفاده کنید با استفاده از IP های کشور های دیگه به اینترنت متصل میشین که فکر میکنم به خاطر ایجاد مشکل هنگام فعال سازی آنتی ویروس و نصب درست اون گفتن از VPN‌ استفاده نکنید.
این لینکی هم که گذاشتین اطلاعات خوبی درباره آنتی ویروس داره که همه امکاناتش رو توضیح داده.

یعنی ساکس و VPN مشکلی براش ایجاد نمی کنه

mehdicvl
15-09-2012, 19:01
من یه تجربه از نسخه رایگان اویرا هم بهت بگم!
ببین اول برو هرچی فایل کرک داری با توجه به توضیحاتی که ایران ستاپ داده، به لیست استثناها اضافه کن! چون اگه فایل رو گیر بیاره دو حالته! به احتمال 80% قرنطینه میکنه که 100% قابل بازیابیه! اما اون 20% رو در جا پاک میکنه و خداااافظ!

در ضمن با توجه به تست های انجام شده توسط کمپانی های مختلف، آنتی ویروس ها در زمینه فایروال معمولا خیلی ضعیف عمل میکنن! لذا نظر شخصی من اینه که اگه آنتی ویروس بگیری+ فایروال جداگانه خیلی بهتره!
برای سیستم های 32 بیتی، تنها آنتی ویروسی که فایروال قوی داره بیت دیفندر و کسپرسکی هست که پس از کومودو، Online Solution security و Outpost Security هستن که تونستن در رده Excellent قرار بگیرن! اما بقیه نه!
برای سیستم های 64 بیتی هم که متاسفانه هیچ کدوم از سوئیت های امنیتی نتونستن امتیاز خوبی کسب کنن! و فایروال کومودو همچنان در صدر جدول قرار داره.

vahid_crab708
15-09-2012, 19:08
من یه تجربه از نسخه رایگان اویرا هم بهت بگم!
ببین اول برو هرچی فایل کرک داری با توجه به توضیحاتی که ایران ستاپ داده، به لیست استثناها اضافه کن! چون اگه فایل رو گیر بیاره دو حالته! به احتمال 80% قرنطینه میکنه که 100% قابل بازیابیه! اما اون 20% رو در جا پاک میکنه و خداااافظ!

در ضمن با توجه به تست های انجام شده توسط کمپانی های مختلف، آنتی ویروس ها در زمینه فایروال معمولا خیلی ضعیف عمل میکنن! لذا نظر شخصی من اینه که اگه آنتی ویروس بگیری+ فایروال جداگانه خیلی بهتره!
برای سیستم های 32 بیتی، تنها آنتی ویروسی که فایروال قوی داره بیت دیفندر و کسپرسکی هست که پس از کومودو، Online Solution security و Outpost Security هستن که تونستن در رده Excellent قرار بگیرن! اما بقیه نه!
برای سیستم های 64 بیتی هم که متاسفانه هیچ کدوم از سوئیت های امنیتی نتونستن امتیاز خوبی کسب کنن! و فایروال کومودو همچنان در صدر جدول قرار داره.

بیتدفندر و کسپر سنگین است لطفا سبک معرفی کنیدو به لیست استثنا ها اضافه کن یعنی چی؟

kiar
15-09-2012, 19:37
یعنی ساکس و VPN مشکلی براش ایجاد نمی کنه

اگه از همون شرکتی که لینکشو گذاشتین بخرین به احتمال زیاد مشکل ایجاد میکنه چون برای فعال سازی به اینترنت احتیاج داره.

بیتدفندر و کسپر سنگین است لطفا سبک معرفی کنیدو به لیست استثنا ها اضافه کن یعنی چی؟

لیست استثنا ها هم یه قسمتی از تنظیمات هست که اونجا میتونید کرک هاتون رو به لیست اضافه کنید تا اونارو ویروس شناسایی نکنه. من خودم این کارو کردم.

arfnpm
15-09-2012, 19:55
سلام خوب هستین؟ چند تا سوال:
1- امسی سافت مگه ورژن 7ش اومد؟ چون ورژن 7ه که بیت دیفندر رو جایگزین ایکاروس کردن!
2- آیا لزوما ترکیب دو انجین امسی و بیت به معنای قدرت بیشتر نسبت به سوئیت های امنیتی دیگه هست؟
3- امسی در حالت idle و surfing و... سبکه ولی موقع اسکن سیستم به شدت رم سیستم رو میگیره (البته ورژن 7 ممکنه بهبود پیدا کرده باشه! ؟)
-------
4- آویرا فالس زیاد داره؟ مبنای صحبتتون رو اگه میشه ارائه بدین! چون تا اونجا که من میدونم در رده few FP قرار میگیره.
5-نورتون در شناسایی ویروس های جدید سریع تره... منظورتون آپدیت بودن دیتابیسه (پالس آپدیت و...) یا رفتار شناسی و...

دوست عزیز هم اویرا و هم نورتون بزرگ ترین ایرادی که بهشون وارده مبارزه شدید با کرک نرم افزاراست!
من خودم مدت ها به خاطر این قضیه سمتشون نمیرفتم :دی
ولی بعد ها هم نورتون رو و هم اویرا رو نصب کردم! (به نظرم شما از آموزش های سایت --------- که برای اعتماد سازی فایل ارائه داده استفاده کنین بعد اقدام به نصب کنین).
در حال حاضر بنده اویرا آنتی ویروس رایگان+ فایروال رایگان کومودو دارم که خیلی خیلی خوبه، خیلی هم سبکه.
اما اینترفیس نورتون رو من خیلی میپسندم! اویرا اینترفیسش تا حدود زیادی ساده است! ( تنظیماتش هم نسبتا ساده تر از نورتونه به نظر من).
موفق و موید باشید

درود

1- نسخه 7 در مرحله بتاست و در چند روز آینده، نسخه نهایی آن منتشر می شود.
2- از لحاظ دیتابیس لزوما بله. اگر ریاضیات دبیرستان را به خاطر داشته باشید احتماع دو مجموعه شامل جمع اعضای آن ها است. پس دو دیتابیس مخرب های بیشتری را شناسایی می کند. از لحاظ لایه های دفاعی نیز، وجود دو انجین با دو تکنولوژی متفاوت وجود دارد که ممکن است مخربی برای از کار انداختن یک انجین ساخته شده باشد در حالی که با وجود دو موتور، موتور دوم فعال می ماند. در کل امنیت در چند دو موتوره ها بیشتر از یک موتوره هاست و بیشتر میشه گفت به نوع برنامه نویسی هم بستگی دارد
این را هم در ذهن داشته باشید که Emsisoft خودش ابداع کننده تکنولوژی رفتارشناسی در سال 2005 هست که الان همه آنتی ها از روش کپی کردن.

3- شما موقع اسکن با نسخه 6 از کاربرد رم سیستمت عکس بگیر بزار ببینیم این "به شدت اشغال رم" یعنی چه!
4- آویرا در رده few FP قرار میگیره اما تعداد فالس هاش از آنتی ویروس ها مطرح بیشتره
5- نورتون از لحاظ دیتابیس و سرعت آپدیت قوی تره، زیرا تعداد مشتری هاش چندین برابره آویراست و همین طور دفاتر منطقه ایش.

vahid_crab708
15-09-2012, 20:02
درود

2- از لحاظ دیتابیس لزوما بله. اگر ریاضیات دبیرستان را به خاطر داشته باشید احتماع دو مجموعه شامل جمع اعضای آن ها است. پس دو دیتابیس مخرب های بیشتری را شناسایی می کند. از لحاظ لایه های دفاعی نیز، وجود دو انجین با دو تکنولوژی متفاوت وجود دارد که ممکن است مخربی برای از کار انداختن یک انجین ساخته شده باشد در حالی که با وجود دو موتور، موتور دوم فعال می ماند. در کل امنیت در چند دو موتوره ها بیشتر از یک موتوره هاست و بیشتر میشه گفت به نوع برنامه نویسی هم بستگی دارد
این را هم در ذهن داشته باشید که Emsisoft خودش ابداع کننده تکنولوژی رفتارشناسی در سال 2005 هست که الان همه آنتی ها از روش کپی کردن.

3- شما موقع اسکن با نسخه 6 از کاربرد رم سیستمت عکس بگیر بزار ببینیم این "به شدت اشغال رم" یعنی چه!
4- آویرا در رده few FP قرار میگیره اما تعداد فالس هاش از آنتی ویروس ها مطرح بیشتره
5- نورتون از لحاظ دیتابیس و سرعت آپدیت قوی تره، زیرا تعداد مشتری هاش چندین برابره آویراست و همین طور دفاتر منطقه ایش.
به نظر شما نورتون بهتره یا آویرا با دلیل؟

mehdicvl
15-09-2012, 22:42
زنده باشید. منظور من این نبود که برید سراغ بیت یا کسپر چون سنگینن (البته من کسپر 2012 که داشتم سنگینی آنچنان حس نکردم که بخواد احیانا اذیتم کنه! (سیستم من سی پی یو 1.8، رم 2 گیگ) مشکل اصلیش این بود که موقع اسکن خیلی طول میداد تا مثلا یه فلش رو اسکن کنه و این رو نرو بود).
منظور من این بود که فایروال اینا از فایروال بقیه بهتره! ولی بقیه نـــــه! بیشتر رو آنتی ویروس بودنشون میشه حساب باز کرد.
این امسی سافت که arfnpm میگن هم چیز خوبیه البته ورژن 7ش که بیاد! تا زمانی که فایروالش رایگان بود همیشه فایروالش جز بهترینا بود! بعد که پولی شده دیگه تو تست ها نبود (حالا به هر دلیل و عنوان که من نمیدونم) لذا فایروالشم یه جورایی قابل اعتماده! بعدم اینکه نمایندگی رسمی خودِ امسی سافت رو داره
لیست استثنائات لیستیه که به آنتی ویروس میفهمونه اینا اوکی هستن اسکن نکن، فضولیش هم بهت نیومده جناب آنتی ویروس عزیز :دی

درود

ممنون از پاسخگوییتون.
هرچند لحن گفتارتون کمی مهربان بود! ولی خب اوکی.
1- در مورد نسخه بتا نمیشه نظر قاطعانه داد! باید منتظر باشیم که بیاد (من جدا خیلی دوس دارم ورژن 7 امسی رو امتحان کنم باید چیز خوبی باشه)
2- دیتابیس دو موتوره ها قاعدتا گسترده تره! (ۀا اقل نسبت به اون دو انجین) ولی همچنان میگم لزومی نداره که سر تر باشه! اگه بخواد همچین چیزی صحت داشته باشه کاربر بیت دیفندر هیچ وقت دیگه سراغ بیت دیفندر نمیره جانم! مگه بیت دیفندر احمقه دیتابیسش رو بفروشه و متعاقبش کاربران متعددش رو از دست بده؟ پس به این سادگی که شما میفرمایین نباید باشه! ریاضی دبیرستان رو مرور کردیم، منطق رو هم یه خلاصه وار نیگا کردیم :دی :پی
3-من اصلاح میکنم! موقع اسکن سی پی یو رو خیلی درگیر میکنه! (و البته سرعت اسکنش بسیار بالاست) من فبلا مکالمه یی با کاربر xman681 که نمایندگی فروش محصولات امسی سافت در اصفهان رو دارن داشتم! رفتم اونا رو بررسی کردم! چیزی که گفتم رو ایشون اون موفع رد نکردن.

سلام مجدد.
خوب هستین؟
من امروز Emsisoft Antimalware رو نصب کردم (نسخه Trial).
اسکن عمیق رو که زدم، سی پی یو رو خیلی درگیر کرد ولی انصافا سرعت اسکن عمیقش خوب بود.
از اینترفیسش هم خوشم اومد! حجم آپدیت اولیه خیلی کم بود (البته به نظرم یه کم زیادی کم بود! و برام سواله که چرا؟)
خیلی آروم و ساکته! یه چیزی هم که عجیبه اینه که یه وقتایی آیکونش از اون پایین ویندوز غیب میشه! اما خودش فعاله... :-??
خواستم بپرسم با توجه به اینکه در حال تست این نرم افزار هستم، شما چه جور تنظیمات امنیتی رو برای استفاده از این نرم افزار پیشنهاد میکنین؟ بعدم اگه میشه در مورد علت پایین بودن آپدیت اولیه یه توضیحی بدین.

4- این درسته که نسبت به آنتی ویروسای دیگه FP یه کم بیشتر داره ولی همچنان در محدوده Few FP قرار داره! در ضمن از لحاظ شناسایی، بعد از GData مقام دوم رو در Detection rate داره. همون جی دیتا هم نسبت به خیلی ها FP بیشتر داره! هیچ آنتی ویروسی بی نقص نیست! اگه قدرت شناسایی این دوتا بیشتره، در عوض FP بیشتری دارن. اما همین که در عین اینکه قدرت شناسایی بالایی دارن، همچنان در محدوده Few FP هستن بسیار قابل تحسینه!
5- اگه بخوایم به تعداد مشترکین استناد کنیم، امسی سافت کلا به درد نخور محسوب میشه! (چون بر فرض مثال اوست 160 میلیون مشترک داره، امسی بیش از 6 میلیون) درست عرض میکنم؟

mx3000
16-09-2012, 01:25
این همه بحث الکی نمیخواد مشخص هست که نورتون متمایز از بقیه است

vahid_crab708
16-09-2012, 11:58
این همه بحث الکی نمیخواد مشخص هست که نورتون متمایز از بقیه است

می شه دلیلتان را بگید؟

*Batman*
16-09-2012, 14:05
تذکر :
جناب mx3000 لزومی نداره فونت بزرگ انتخاب کنید.همچنین لااقل یه دلیل برای نظر خودتون بیان کنید.
جناب Vahid_Crab شما هم یک سوال رو چند بار تکرار نکنید!در مورد آویرا و نورتون دوستمون arfnpm پاسخ دادن.

نورتون کلا با کرک ها مشکل داره.آویرا رو نمیدونم ولی به نظر من این معیار خوبی برای انتخاب آنتی ویروس نیست.

vahid_crab708
16-09-2012, 14:11
تذکر :
جناب mx3000 لزومی نداره فونت بزرگ انتخاب کنید.همچنین لااقل یه دلیل برای نظر خودتون بیان کنید.
جناب Vahid_Crab شما هم یک سوال رو چند بار تکرار نکنید!در مورد آویرا و نورتون دوستمون arfnpm پاسخ دادن.

نورتون کلا با کرک ها مشکل داره.آویرا رو نمیدونم ولی به نظر من این معیار خوبی برای انتخاب آنتی ویروس نیست.

ببخشید چند بار تکرار کردم ملاک من سبک و قدرتمند بودن است

mehdicvl
16-09-2012, 15:03
ببخشید چند بار تکرار کردم ملاک من سبک و قدرتمند بودن است

به نظر من زیاد حساس نباش! چون اینا همشون آنتی ویروسای خوبی هستن و امتحانشون رو پس دادن! و اینطور نیس که مثلا اگه شام اویرا یا نورتون نصب کنین ، نسبت به شرایط داشتن اون یکی آنتی ویروس سیستمتون در معرض خطر باشه.
اینا همشون عالین! بقیه ش برمیگرده به سلیقه شخصی شما و اینکه از ظاهر و عملکرد ظاهری کدوم بیشتر خوشتون بیاد (عملکرد باطنی همشون اوکی هست ;) )

sht1987
19-09-2012, 19:41
دوستان من یک آنتی ویروس رایگان که برای آپدیت هم دردسر نداشته باشه میخوام. روی سیستم خودم Microsoft Security Essential نصب هست ولی با توجه به اینکه بپای بقیه نمیرسه میخوام با یه آنتی ویروس بهتر عوضش کنم. نظرم روی آواست بود ولی مشکل تحریم داره و آپدیت کردنش دردسر داره. لطفا راهنمایی نمایید.:42: در ضمن فایروال کومودم هم روی سیستم نصب دارم.

depot
19-09-2012, 21:00
انتی ویروس کومودو نصب کن ..... رایگان...... اپدیت راحت ......

mehdicvl
19-09-2012, 22:49
دوستان من یک آنتی ویروس رایگان که برای آپدیت هم دردسر نداشته باشه میخوام. روی سیستم خودم Microsoft Security Essential نصب هست ولی با توجه به اینکه بپای بقیه نمیرسه میخوام با یه آنتی ویروس بهتر عوضش کنم. نظرم روی آواست بود ولی مشکل تحریم داره و آپدیت کردنش دردسر داره. لطفا راهنمایی نمایید.:42: در ضمن فایروال کومودم هم روی سیستم نصب دارم.

به نظر من در بین رایگان ها بهترین ها AVG، Avast و Avira هستن. که با توجه به مشکلات مربوط به تحریم، بهترین گزینه براتون اویرای آلمانی هست که کنار کومودوی امریکایی یه سیستم امنیتی خارق العاده میشه (من الان ماه هاست کومودو فایروال+ اویرا آنتی ویروس رایگان دارم و سیستمم آخ نگفته).

انتی ویروس کومودو نصب کن ..... رایگان...... اپدیت راحت ......

به نظر من کومودو فایروال قوی داره اما آنتی ویروسش... عالی نیست
اول اینکه تست های معتبر کم شده روش! پس نمیشه خیلی مقایسه اش کرد با دیگران!
دوم اینکه متاسفانه کومودو ازمنابع سیستم خیلی استفاده میکنه (مخصوصا موقع اسکن که اصن نباید سمت سیستم رفت! :دی) در مجموع به نظر من فقط فایروالش عالیه! به عبارت دیگه عالی ترین فایروال فایروال کومودو هست

vahid_crab708
19-09-2012, 23:02

آویرا نسخه رایگانش هست اون خوبه اگر پولیش خواسنید به من پ خ بده تا با تخفیف ویژه بهت بدم

crazyrobot
20-09-2012, 13:56
بهترین گزینه براتون اویرای آلمانی هست که کنار کومودوی امریکایی یه سیستم امنیتی خارق العاده میشه (من الان ماه هاست کومودو فایروال+ اویرا آنتی ویروس رایگان دارم و سیستمم آخ نگفته).
منم از همین ترکیب استفاده میکنم، تا حالا راضی بودم و هیچ مشکلی نداشتم.

amir_x3
22-09-2012, 13:20
سلام ميشه يه انتي ويروس خوب و موفق معرفي كنيد(فاير وال داشته باشه)

من خودم avast رو ميگم حالا از اين بهتر كدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پ.ن: يه چيزي معرفي كنيد كه سرعت سيستم رو نگيره

milad_gta
22-09-2012, 13:32

Norton internet security
Comodo internet security

Captain
22-09-2012, 14:02

قبل سوال لطفا در تایپیک مورد نظر جستوجو کنید

بارها به این پرسش ها جواب داده شده

موفق باشین

amir_x3
23-09-2012, 00:41
Norton internet security
Comodo internet security

نورتون درصد بكار گيري سخت افزارش چجوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milad_gta
23-09-2012, 02:15
الان رو سیستم من 30 MB رم گرفته ، موقع اسکن هم تقریبا تغییری در وضعیت سیستم مشاهده نمیکنید .

vahid_crab708
23-09-2012, 14:31
الان رو سیستم من 30 MB رم گرفته ، موقع اسکن هم تقریبا تغییری در وضعیت سیستم مشاهده نمیکنید .
واقعآ از چه نسخه ایش استفاده می کنید؟

milad_gta
23-09-2012, 15:11
واقعآ از چه نسخه ایش استفاده می کنید؟

Norton internet security 2013

amir_x3
23-09-2012, 23:07
Norton internet security 2013

من رمم پايينه واسه سيستم بد نميشه كند نميكنه

xman681
23-09-2012, 23:22
من رمم پايينه واسه سيستم بد نميشه كند نميكنه

سلام

چقدر ؟؟؟ 512 اگر باشه خوب نیست و اذیت بشید برای انجام اسکن ها ولی 1 گیگا بایت مشکلی نیست

amir_x3
24-09-2012, 01:05
سلام

چقدر ؟؟؟ 512 اگر باشه خوب نیست و اذیت بشید برای انجام اسکن ها ولی 1 گیگا بایت مشکلی نیست

خوب حالا بظر شما با 512 رم چه انتي ويروسي بريزم اخه بيشتر وقتا تو نتم ميترسم ويروس يا تروجان بگيرم؟؟؟؟

milad_gta
24-09-2012, 01:08
خوب حالا بظر شما با 512 رم چه انتي ويروسي بريزم اخه بيشتر وقتا تو نتم ميترسم ويروس يا تروجان بگيرم؟؟؟؟

بستگی داره چه برنامه های رو سیستم دارید ممکنه با 512 هم بتونید از Nis استفاده کنید ولی اگر اذیت کرد Comodo رو پیشنهاد میدم

khaled3
24-09-2012, 02:23
با سلام خدمت دوستان
از اساتید خواهش میکنم یه آنتی ویروس معرفی کنن که به درد سیستم من بخوره؟
من در سیسیتمم فقط بازی دارم و در اینترنت زیاد میرم رم هم 4 گیگ cpu2
با تشکر از زحمات شما.

arfnpm
24-09-2012, 08:29
Emsisoft Anti-Malware 7.0.0.10
دو موتور اسکن امسی سافت + بیتدفندر
سبک و سریع
زبان فارسی
ابداع تکنولوژی رفتارشناسی در سال 2005
ساخت اتریش

depot
24-09-2012, 12:29
دوستان کسی کرکی چیزی برای امسی سافت نداره ؟ هی میخوام بخرم هی دلم میگه برو کسپر بخر بهتره برو بیت بخر بهتره ..........:19:

jolan57
24-09-2012, 12:52
دوستان کسی کرکی چیزی برای امسی سافت نداره ؟ هی میخوام بخرم هی دلم میگه برو کسپر بخر بهتره برو بیت بخر بهتره ..........:19:
نه وجود نداره در تاپیکش گاهی دوستان سریال میذارن
از تریال 30 روزه استفاده کنید راضی بودین خرید کنید

vxp
24-09-2012, 16:05
من نود رو انتخاب میکنم عالی چه از نظر حجم اپدیت چه قدرت بیتدیفندر و کسپر درسته که بهترین هستند اما به شرطی که بتوان از پس حجم اپدیت درامد راستی نود پیچیدگی کمی داره.

depot
24-09-2012, 16:29
دوست عزیز دید شما نسبت به انتی ویروس خیلی سطحی هست ........ کمی روی کارکرد لایه های امنیتی انتی ویروس ها مطالعه کنید.

Captain
24-09-2012, 17:13
من بازم میگم کسپر بهترینه، چون اونقد برا کاربر دسترسی و منابع باز گذاشته که هرجور که دلت میخواد سیستمتو اداره کنی و پیش بری

با اینکه سرعت سیستمو کم میکنه ولی شعار من اینه: امنیت به از سرعت است

(تازگیا شاعرم شدم!) :دی

Hidden-Hunter
24-09-2012, 17:52
دوست عزیز دید شما نسبت به انتی ویروس خیلی سطحی هست ........ کمی روی کارکرد لایه های امنیتی انتی ویروس ها مطالعه کنید.

هرکسی در امنیت ، فلسفه خودش را داره .

depot
24-09-2012, 18:47
هرکسی در امنیت ، فلسفه خودش را داره .
حرف شما کاملا صحیح هست ....... من کلی گفتم.

ehsan-inventor
25-09-2012, 11:12
سلام دوستان
من از نود32 استفاده می کردم ولی از وقتی که آپدیت افلاین ارائه نشد همین جوری گذاشتم بمونه !
من همه استفاده م از سیستم،اینترنته.الان یه هفته ای هست وقتی روشن می کنم سیستمو همون اول نود32 قرمز(!) هشدار میده که یه ویروس یا تروجان تو memory پیدا شده ! و نمی تونه clean منه...
treat find in memory
منظورش چیه ؟!
حالا نگران شدم
خواستم بپرسم الانم هست آنتی ویروسی که آپدیت آفلاین داشته باشه و مثل نود سابق نیازی نباشه سریال نامبرو ... بخرم ؟!
اگه نه چه آنتی وریروسی برای سیستم من خوبه(رم 2 گیگ،سی پی یو دو هسته ای 2.4 و ...)؟
می تونم سریال نامبر بخرمو خیالم از بابت این که آنتی ویروس اکسپایر نشه راحت باشه ؟ جای معتبر تو ایران هست؟ منظورم اینه که مثلا کسپر نمایندگی فروش تو ایران داره؟
شرمنده اگه سوال بدیهی می پرسم،چند وقتیه که سرم خیلی شلوغه و نمی تونم فروم ها رو بخونم،حالا هم هرکسی حوصله داره راهنماییم کنه خیلی خیلی لطف کرده...چون واقعا فرصت ندارم بحث های انجمن رو بخونم،الانم با هزار بدبختی تونستم بیام نت و این پستو بزنم !
ممنون میشم

! Masoud !
25-09-2012, 23:54
بنظر شما فایروال کسپر خوبه یا امسی سافت یا زون آلارم؟؟

55021
25-09-2012, 23:56
بنظر شما فایروال کسپر خوبه یا امسی سافت یا زون آلارم؟؟

کومودو :دی

! Masoud !
25-09-2012, 23:57
کومودو :دی

خدایش این دیگه آخرشه :دی

جدی کدومشون بهترینه؟ بهتر نه، بهترینه!

55021
25-09-2012, 23:59
خدایش این دیگه آخرشه :دی

جدی کدومشون بهترینه؟ بهتر نه، بهترینه!

هیچ کدام از اونا که گفتی :دی
کومودو از همشون بهترینه :دی

! Masoud !
26-09-2012, 00:02
برم ببینم این کومودو که میگی چقد ارزش داره در برابر کسپراسکای قدرتمند و پیروز و شاه شطرنج :دی

به این میگن تعریف کردن آنتی ویروس :دی

bababozorg
26-09-2012, 00:10
یه سوالی برام پیش اومده
الان ما با این کی ها فعال میکنیم کسپرو با بقیه که میخرن تفاوتش چیه ؟

55021
26-09-2012, 00:28
یه سوالی برام پیش اومده
الان ما با این کی ها فعال میکنیم کسپرو با بقیه که میخرن تفاوتش چیه ؟

هیچ فرقی نداره
فرق اینه که اونی که میخره تا یک سال خیالش راحت هست کار میکنه

! Masoud !
26-09-2012, 00:33
خوشبحال اونایی که کلید اصلیشو میخرن!

ما فقر فقرا باید هی اینور اونور دنبال 100 تا کلید باشیم که از شانس بدمون یا پیدا نمیشه یا کار نمیکنن

خدایا به ما هم رحمت کلیدهای کسپر را ببار!

آمین :دی

kases
26-09-2012, 00:41
خوشبحال اونایی که کلید اصلیشو میخرن!

ما فقر فقرا باید هی اینور اونور دنبال 100 تا کلید باشیم که از شانس بدمون یا پیدا نمیشه یا کار نمیکنن

خدایا به ما هم رحمت کلیدهای کسپر را ببار!

آمین :دی

ناراحت نباش تنها نیستی
همبن الان کلید نازنینم از کار افتاد این کلید سه کاربره بود به دوتا بچه های دیگه هم دادبودم اما امشب بعد از 3 ماه از کار افتاد (((((:

! Masoud !
26-09-2012, 00:43
ا اتفاقا مال منم 10 دقیقه پیش از کار افتاد و بلوک شد

ولی خدارو شکر یکی توشون پیدا شد که 63 روز فعاله! البته اگه واقعا اون 63 روز رو فعال بمونه!!

kases
26-09-2012, 01:05
ا اتفاقا مال منم 10 دقیقه پیش از کار افتاد و بلوک شد

ولی خدارو شکر یکی توشون پیدا شد که 63 روز فعاله! البته اگه واقعا اون 63 روز رو فعال بمونه!!

نکنه از همون کلیدهایی که تو تاپیک گذاشتم استفاده کردی اتفاقا مال من هم 63 روز اکتیو شد :31:
مثل اینکه 2 نفری داریم از یک کلید استفاده میکنیم مواظب باش از کار نیفته:31:

kases
26-09-2012, 04:47
سلام دوستان
من از نود32 استفاده می کردم ولی از وقتی که آپدیت افلاین ارائه نشد همین جوری گذاشتم بمونه !
من همه استفاده م از سیستم،اینترنته.الان یه هفته ای هست وقتی روشن می کنم سیستمو همون اول نود32 قرمز(!) هشدار میده که یه ویروس یا تروجان تو memory پیدا شده ! و نمی تونه clean منه...
treat find in memory
منظورش چیه ؟!
حالا نگران شدم
خواستم بپرسم الانم هست آنتی ویروسی که آپدیت آفلاین داشته باشه و مثل نود سابق نیازی نباشه سریال نامبرو ... بخرم ؟!
اگه نه چه آنتی وریروسی برای سیستم من خوبه(رم 2 گیگ،سی پی یو دو هسته ای 2.4 و ...)؟
می تونم سریال نامبر بخرمو خیالم از بابت این که آنتی ویروس اکسپایر نشه راحت باشه ؟ جای معتبر تو ایران هست؟ منظورم اینه که مثلا کسپر نمایندگی فروش تو ایران داره؟
شرمنده اگه سوال بدیهی می پرسم،چند وقتیه که سرم خیلی شلوغه و نمی تونم فروم ها رو بخونم،حالا هم هرکسی حوصله داره راهنماییم کنه خیلی خیلی لطف کرده...چون واقعا فرصت ندارم بحث های انجمن رو بخونم،الانم با هزار بدبختی تونستم بیام نت و این پستو بزنم !
ممنون میشم

سلام
سیستم شما الوده شده و ناد نمیتونه پاکسازی کنه به نظر من ناد بیخیال شو
اگه هنوز دلت پیش ناد گیر کرده میتونی اپدیت افلاین از سایت سافتگذر بگیری
میتونی انتی ویروس هم بخری
انتی هایی که در ایران نمایندگی دارن
اویرا .امسی سافت ,کسپر هم که خودت گفتی و بیت دیفندر هم فکر کنم داشته باشه اما مطمین نیستم

نمایندگیهای اویرا میتونی از این لینک ببینی

نمایندگی امسی سافت

emsisoft.co.ir

اگه سوالی داشتی میتونی در تاپیکهای اختصاصی خودشون مطرح کنی

اما میتونی به ترکیبهایی مثل اویرا فری+کمودو فایروال هم فکر کنی یا کمودو فایروال+نورتون انتی ویروس

البته نورتون رایگان نیست اما میتونی با تریال ریست تمدید کنی فایروال کمودو هم رایگانه
یا میتونی نورتون اینترنت سکیوریتی نصب کنی با تریال ریست تمدیدش کنی

حالا دیگه انتخاب با خودتون

tiyam 01
26-09-2012, 22:40
سلام
لایسنس اویرا رو روی یه لپ تاپ نصب کردم ( به یکی دیگه انداختمش :دی، از اویرا خوشم نیومد). الان دنبال یه انتی ویروس رایگان خوب هستم. به نظرتون این رده بندی چطوره؟؟
1- آواست 2- مایکروسافت 3- آویرا

pcsoft
26-09-2012, 22:45
سلام
لایسنس اویرا رو روی یه لپ تاپ نصب کردم (از اویرا خوشم نیومد، به یکی دیگه انداختمش :دی). الان دنبال یه انتی ویروس رایگان خوب هستم. به نظرتون این رده بندی چطوره؟؟
1- آواست 2- مایکروسافت 3- آویرا

شما هر آنتی نصب کنین من نگران امنیتتون نمیشم. ولی فکر نصب آنتی ویروس مایکروسافت رو نکنید. شدیدا پیشنهاد میکنم از لیست انتخاب هاتون حذفش کنین.

kases
27-09-2012, 02:46
ای وی جی و اوست هم از لیست حذف کنید(تحریم) اویرا هم که خوشتون نمیاد
به نظر من اگه کار با کمودو بلدی گزینه بسیار خوبیه

tiyam 01
27-09-2012, 13:04
ای وی جی و اوست هم از لیست حذف کنید(تحریم) اویرا هم که خوشتون نمیاد
به نظر من اگه کار با کمودو بلدی گزینه بسیار خوبیه

آویرا دیدم بعضی از ویروسها رو نمیشناسه واسه همین ازش صرف نظر کردم. احتمالاً برم سراغ ای ست و کسپر (لایسنس 3 ماهه شون با قیمت مناسب میتونم تهیه کنم)

---------------------------------

لایسنس کسپر 2011/12 روی ورژن 2013 جواب میده؟؟

Hidden-Hunter
27-09-2012, 17:41
آویرا دیدم بعضی از ویروسها رو نمیشناسه واسه همین ازش صرف نظر کردم. احتمالاً برم سراغ ای ست و کسپر (لایسنس 3 ماهه شون با قیمت مناسب میتونم تهیه کنم)

بله لایسنس جواب می دهد.

xman681
27-09-2012, 18:22

سلام دوست گل خسته نباشید

طی سال های اخیر 2011 و 2012

محصول شرکت Eset متاسفانه اصلا قدرت حفاظتی و گند زدایی ندارد
در زمینه رفتارشناسی کاملا فقیر است
از لحاظ قدرت تعمیر در پایین ترین سطح به سر می برد
فقط از لحاظ لودینگ و فالس عملکردی عالی داره

در کل قید این سوییت را بزن عزیز

موفق باشید

amir_x3
27-09-2012, 23:39
سلام چرا من هرچی انتی ویروس نصب میکنم این ارور رو میده:41:

xman681
28-09-2012, 00:07

سلام

ببین با این ابزار میتونی حذف کنی

amir_x3
28-09-2012, 02:30
سلام

ببین با این ابزار میتونی حذف کنی

بازم نصب نمیشه

tiyam 01
28-09-2012, 17:55
سلام دوست گل خسته نباشید

طی سال های اخیر 2011 و 2012

محصول شرکت Eset متاسفانه اصلا قدرت حفاظتی و گند زدایی ندارد
در زمینه رفتارشناسی کاملا فقیر است
از لحاظ قدرت تعمیر در پایین ترین سطح به سر می برد
فقط از لحاظ لودینگ و فالس عملکردی عالی داره

در کل قید این سوییت را بزن عزیز

موفق باشید

بله لایسنس جواب می دهد.

kis 2013 رو دانلود و نصب کردم و یه لایسنس 3 ماهه رایگان (تریال) ... تا این تموم بشه یه لایسنس 3 ماهه (تجاری) واسش میخرم
ممنون

xman681
28-09-2012, 19:35
بازم نصب نمیشه

فکر کنم نیازه سیستم عامل خود را عوض کنید

Captain
28-09-2012, 19:57
اگه میشه یه آنتی ویروس دیگه ای نصب کن ببین تو اون یکی ها بازم ارور عدم نصب رو میده یا فقط این نود32 اینطوریه؟

شاید ایراد از آنتی ویروستونه!

شاید از سیستم عاملتون که باید عوضش کنین

ویروسی شدن سیستم که از نصب آنتی ویروس جلوگیری میکنه

tiyam 01
28-09-2012, 20:14
بازم نصب نمیشه

احتمالاً ایراد از ناد32 باشه
کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو نصب کن
لینک دانلود

لایسنس 3 ماهه تریال QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62
(فقط برای نصب جدید هست)

*Batman*
28-09-2012, 21:35

سلام.
لطفا تو تاپیک ESET سوال کنید.
الان همه پستها برای رفع مشکل شماست که هیچ ربطی به عنوان این تاپیک نداره.
پست اول تاپیک رو دوباره مرور کنید.(خصوصا عزیزانی که در انجمن آنتی ویروس فعال هستن)

تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shoofaj
01-10-2012, 18:18
من مدتهاست از ترکیب آویرا فیری و کومودو فایروال استفاده میکنم . الا ن 2 سالی فکر کتنم میشه که ویروسی نشدم . خیلی عالی جواب میده این ترکیب ...

ali.reihani
02-10-2012, 13:20
سلام.بر همه گی. میتونید به من یک آنتی ویروسی را بگین که هم سریع باشه.هم قدرتمند باشه.هم از لحاظ لودینگ و فالس عالی باشه.نصبش آسان باشد.اپدیت آن کم هجم و تند تند آپدیت شود.
متشکرم : ali.reihani

xman681
02-10-2012, 18:00
سلام.بر همه گی. میتونید به من یک آنتی ویروسی را بگین که هم سریع باشه.هم قدرتمند باشه.هم از لحاظ لودینگ و فالس عالی باشه.نصبش آسان باشد.اپدیت آن کم هجم و تند تند آپدیت شود.
متشکرم

: ali.reihani

سلام.
آقا بهترین آنتی ویروس از لحاظ قدرت و سرعت و ....... کدام آنتی ویروس است؟

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
به نظر من که نود 32 ورژن 5
چون دارم ازش استفاده میکنم و تا به حال به هیچ گرفتاری از طرف ویروس ها و ...... عوامل مخرب به کامپیوترم نشدم.

سلام

تمام ویژگی هایی را که که گفتید Nod32 داره به جز

قدرت عالی

Captain
04-10-2012, 17:47
پس دوستان شما ترکیب آنتی ویروس Avira Free و Comodo Firewall رو کاملا تایید میکنین؟

البته برا اون سیستمهایی که متوسط هستن و کاربر زیاد با کامپیوتر ور نمیره و زیادم سر در نمیاره!! :دی

اگه دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن خوشحال میشم بگن و مارو هم راهنمایی بفرمایند :11:

ممنونم

satansilent
05-10-2012, 00:49
هیچ سیستم امنیتی بدون اشکال نیست اما comodo firewall با Norton Antivirus 2013 و یا با bitdefender Antivirus 2013 بهتر از ترکیب شماست.هر چند رایگان بودن avira شما رو از بدنبال گشتن سریال راحت می کنه.
سیستم دوست من 2 گیگ رم داره و بقیه قطعات هم برای 6 سال پیشه bitdefender total security 2013 دو بدون مشکل نصب کرده اما تا رو سیستم شما نصب نشه معلوم نمیکنه چطوری عمل کنه در ضمن comodo برای کسی که چندان از کامپیوتر سر در نیاره مناسب نیست..بهترین گزینه به نظر من برای کاربر مبتدی internet security bitdefender 2013 هست..اگه paranoid mode اون فعال نشه تقریبا هیچ سئوالی نمی پرسه.

Captain
05-10-2012, 11:28
هیچ سیستم امنیتی بدون اشکال نیست اما comodo firewall با Norton Antivirus 2013 و یا با bitdefender Antivirus 2013 بهتر از ترکیب شماست.هر چند رایگان بودن avira شما رو از بدنبال گشتن سریال راحت می کنه.
سیستم دوست من 2 گیگ رم داره و بقیه قطعات هم برای 6 سال پیشه bitdefender total security 2013 دو بدون مشکل نصب کرده اما تا رو سیستم شما نصب نشه معلوم نمیکنه چطوری عمل کنه در ضمن comodo برای کسی که چندان از کامپیوتر سر در نیاره مناسب نیست..بهترین گزینه به نظر من برای کاربر مبتدی internet security bitdefender 2013 هست..اگه paranoid mode اون فعال نشه تقریبا هیچ سئوالی نمی پرسه.

ممنونم ازتون ولی خب من برا خودم نمیخوام، خودتون که خوب میدونین وقتی کسی از کامپیوتر سر در میاره، کل فک و فامیل بهش میگن بیا انتی نصب کن، فعالش کن، اینو کن اونو بکن، دیگه خسته شدم خداییش

امیدوارم دوستان حرفه ای (Jolan57 , Kases , Batman) دقیق تر راهنماییم کنن :دی

یعنی عاشق این 3 نفرما :دی

البته بقیه دوستان جای خود :11:

jolan57
05-10-2012, 14:43
سلام ممنون از لطفت
در این جور موارد گزینه های زیادی هست که میشه نصب کرد البته باید یه سری شرایط رو سنجید مثل شخص چقدر با کامپیوتر آشنایی داره یا اینکه چقدر با اینترنت سر و کار داره و از این جور موارد.
مثلا من برای یک سیستمی که زیاد با اینترنت سروکار نداره آویرا فری + فایروال خود ویندوز نصب کردم و 2 3 هفته ای یک بار هم آپدیت میکنم
ولی سیستمی که بیشتر با اینترنت سر و کار داره نسخه تریال 3 ماهه بولگارد اینترنت سکوریتی ریختم
این گزینه ها هم هستند نورتون اینترنت سکوریتی + بیت دیفندر اینترنت سکوریتی
البته این 2 مورد مشکل سریال دارن ولی بازم به آشنایی شخص با کامپیوتر برمیگرده مثلا من برای یکی نورتون اینترنت سکوریتی ریختم و آدرس فروم خودمون برای سریال رو هم بهش دادم هر وقت تموم میشه میاد اینجا و سریال ها رو تست میکنه تا یکی کار کنه
سعی کنید هیچ وقت فایروال جدا نصب نکنید و اینترنت سکوریتی نصب کنید به خصوص فایروال هایی که سوال میکنند مثل کمودو .

mohsenking
05-10-2012, 15:11
دوستان من الان BD IS 2013 دارم با لایسنس 1 ساله که یه ماهه دارم ازش استفاده میکنم
ولی ظاهرا با IDM مشکل داره و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم (نمیتونم بعضی فایلارو دانلود کنم) از بیت شدیدا راضی هستم ولی ظاهرا باید کوچ کنم به یه آنتی ویروس دیگه !
توی نمایشگاه Emcisoft IS رو 27 تومن گذاشته بودن ورژنش رو پرسیدم گفت 7 هست گفتم بتا هست گفت نه فکنم 3بار پرسیدم گفت نه !!! نظرتون راجب MC چیه ؟
من Norton IS و 360 دوتاشون 2013 رو نصب کردم خیلی خوب بودن فقط به کرک گیر میدادن !
کسپر IS 2013 رو هم نصب کردم ماه پیش که سرعتم 2MB بود این با نهایتا 8 kb/s دانلود میکرد که اینش یکم اذیتم میکرد

حالا فکنم باید دنبال یه آنتی ویروس جایگزین بیت دوست داشتنی باشم شما چی پیشنهاد میدین ؟
من کلا تو نتم لپتاپم هم Core i7 و 8gig رم هست

panther99
05-10-2012, 19:27
دوستان خسته نباشید . من هر دو تا آنتی ویروس رو ( نسخه FREE ) رو گرفتم آخرین ورژن. میخوام یکی رو انتخاب کنم . راهنمایی کنید کدوم ؟؟؟ .
کارایی عالی ، سبک بودن ، آپدیت مرتب و ... چیزاییه که من میخوام .
البته تا حالا آویرا داشتم خیلی خوبه ولی به نظرم حفره امنیتی داره و کامپیوتر بعضی وقتا ویروسی شده !!!!!!!! حالا با ذکر دلیل فنی راهنمایی کنید . ممنون . ویندوز 7 دارم و سیستمم از لحاظ سخت افراری بدک نیست !

kases
05-10-2012, 21:56
ممنونم ازتون ولی خب من برا خودم نمیخوام، خودتون که خوب میدونین وقتی کسی از کامپیوتر سر در میاره، کل فک و فامیل بهش میگن بیا انتی نصب کن، فعالش کن، اینو کن اونو بکن، دیگه خسته شدم خداییش

امیدوارم دوستان حرفه ای (Jolan57 , Kases , Batman) دقیق تر راهنماییم کنن :دی

یعنی عاشق این 3 نفرما :دی

البته بقیه دوستان جای خود :11:

سلام اقا مسعود لطف دارین

گفتنی ها رو عباس جان گفتن دیگه جای بحثی نموند من هم نظرم اینه سویت یکپارچه از یک شرکت امنیتی باشه بهتره
پیشنهاد دادن انتی ویروس به یک شخصی که میزان اطلاعاتش در مورد انتی ویروس مشخص نیست واقعا سخته
موفق باشید:11:

kases
05-10-2012, 22:09
دوستان خسته نباشید . من هر دو تا آنتی ویروس رو ( نسخه FREE ) رو گرفتم آخرین ورژن. میخوام یکی رو انتخاب کنم . راهنمایی کنید کدوم ؟؟؟ .
کارایی عالی ، سبک بودن ، آپدیت مرتب و ... چیزاییه که من میخوام .
البته تا حالا آویرا داشتم خیلی خوبه ولی به نظرم حفره امنیتی داره و کامپیوتر بعضی وقتا ویروسی شده !!!!!!!! حالا با ذکر دلیل فنی راهنمایی کنید . ممنون . ویندوز 7 دارم و سیستمم از لحاظ سخت افراری بدک نیست !

سلام
سوال شما جواب دادنش خیلی سخته
هر دو انتی ویروس شرایطی که شما مد نظرتون هست رو دارن ممکنه یه بار اویرا نتونسته باشه مخرب رو شناسایی کنه این اتفاق برای هر انتی ویروسی ممکنه بیفته ممکنه شما اوست نصب کنید باز هم الوده بشید هر دو خوب هستن
الان که در تحریم اوست قرار داریم به نظر من اویرا نصب کنید بهتره

mohsenking
06-10-2012, 11:41
دوستان من الان BD IS 2013 دارم با لایسنس 1 ساله که یه ماهه دارم ازش استفاده میکنم
ولی ظاهرا با IDM مشکل داره و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم (نمیتونم بعضی فایلارو دانلود کنم) از بیت شدیدا راضی هستم ولی ظاهرا باید کوچ کنم به یه آنتی ویروس دیگه !
توی نمایشگاه Emcisoft IS رو 27 تومن گذاشته بودن ورژنش رو پرسیدم گفت 7 هست گفتم بتا هست گفت نه فکنم 3بار پرسیدم گفت نه !!! نظرتون راجب MC چیه ؟
من Norton IS و 360 دوتاشون 2013 رو نصب کردم خیلی خوب بودن فقط به کرک گیر میدادن !
کسپر IS 2013 رو هم نصب کردم ماه پیش که سرعتم 2MB بود این با نهایتا 8 kb/s دانلود میکرد که اینش یکم اذیتم میکرد

حالا فکنم باید دنبال یه آنتی ویروس جایگزین بیت دوست داشتنی باشم شما چی پیشنهاد میدین ؟
من کلا تو نتم لپتاپم هم Core i7 و 8gig رم هست
دوستان کسی نیست ؟

milad_gta
06-10-2012, 11:48
دوستان کسی نیست ؟

نظر بنده به ترتیب :

Norton IS
Avira IS
Comodo IS
Kaspersky IS

البته کسپر 2 مورد داره که من رو اذیت میکنه ، یک تعداد زیادی افزونه که خودکار نصب میکنه و هروقت ناسازگاری به وجود میاد 2 سال آپدیتشون رو طول میده ، مشکل بعد سرعت آپدیت هست ...

mohsenking
06-10-2012, 11:58
نظر بنده به ترتیب :

Norton IS
Avira IS
Comodo IS
Kaspersky IS

البته کسپر 2 مورد داره که من رو اذیت میکنه ، یک تعداد زیادی افزونه که خودکار نصب میکنه و هروقت ناسازگاری به وجود میاد 2 سال آپدیتشون رو طول میده ، مشکل بعد سرعت آپدیت هست ...
ممنون میشم دلایلتون رو هم بگین

ali.reihani
06-10-2012, 18:49
سلام:
کسی میتونه یک فایرول خیلی خوب معرفی کنه!!!

kases
06-10-2012, 18:55
سلام:
کسی میتونه یک فایرول خیلی خوب معرفی کنه!!!

سلام
فایروال کمودو

milad_gta
06-10-2012, 22:00
ممنون میشم دلایلتون رو هم بگین

حدود 80% انتخاب به نظر من کلا شخصی هست باید خودتون با توجه به انتظارات و نیاز هاتون انتخاب کنید چون اکثر سوئیت ها قدرت یکسان دارند و فقط تو موارد نادری از هم پیشی میگیرند ...

Norton امکانات مد نظر من رو داره ، سرعت آپدیت بالا و حجم مناسبی دارند و همینطور خیلی زود دیتابیس به روز رسانی میشه ، کلا سایلنت هست ( البته برا من مهم نیست ) ، افزونه ها رو سریع آپدیت میکنه ( تا حالا ناسازگاری ندیدم ) ، مشکل کرک و ... برای کسانی که قصد خرید ندارند ، نداره ، جامعه کاربری قوی داره و ... که باید کار کنید و ببینید همچنین کلا به Symantec اعتماد دارم .

Avira امکانات مناسبی داره 1 سالی میشه کار نکردم باهاش کلا تو مدتی که استفاده کردم اعتمادم رو جلب کرد .

Comodo هم که اینقدر امکانات فوق العاده داره که فقط باید خودتون تو تایپیکش یک دوری بزنید تا به جمع هوادارانش بپیوندید .

Kaspersky امکانات خوبی به همراه دیتابیس قوی داره ...

باید خودتون تست کنید ، من تو تجربیاتم به این نتیجه رسیدم که Norton و Comodo بهترین گزینه برا بنده هستند .

mohsenking
06-10-2012, 23:23
حدود 80% انتخاب به نظر من کلا شخصی هست باید خودتون با توجه به انتظارات و نیاز هاتون انتخاب کنید چون اکثر سوئیت ها قدرت یکسان دارند و فقط تو موارد نادری از هم پیشی میگیرند ...

Norton امکانات مد نظر من رو داره ، سرعت آپدیت بالا و حجم مناسبی دارند و همینطور خیلی زود دیتابیس به روز رسانی میشه ، کلا سایلنت هست ( البته برا من مهم نیست ) ، افزونه ها رو سریع آپدیت میکنه ( تا حالا ناسازگاری ندیدم ) ، مشکل کرک و ... برای کسانی که قصد خرید ندارند ، نداره ، جامعه کاربری قوی داره و ... که باید کار کنید و ببینید همچنین کلا به Symantec اعتماد دارم .

Avira امکانات مناسبی داره 1 سالی میشه کار نکردم باهاش کلا تو مدتی که استفاده کردم اعتمادم رو جلب کرد .

Comodo هم که اینقدر امکانات فوق العاده داره که فقط باید خودتون تو تایپیکش یک دوری بزنید تا به جمع هوادارانش بپیوندید .

Kaspersky امکانات خوبی به همراه دیتابیس قوی داره ...

باید خودتون تست کنید ، من تو تجربیاتم به این نتیجه رسیدم که Norton و Comodo بهترین گزینه برا بنده هستند .

پس با این حساب انتخابتون میشه
اول norton بعد comodo بعد...
من خودم از نورتون خوشم ولی به دو دلیل نرفتم سمتش یکی اینمه به کرکها خیلی گیر میده یکیم اینکه هرلحظه ممکنه تحریم بشیم و...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ali.reihani
07-10-2012, 14:53
پس فایروال Outpost چی !
یعنی فایروال کمودو ازاون قویتر هستش.

jolan57
07-10-2012, 14:56
پس فایروال Outpost چی !
یعنی فایروال کمودو ازاون قویتر هستش.
خیر تقریبا در یک سطح هستند

ali.reihani
07-10-2012, 15:13
خیر تقریبا در یک سطح هستند

اگربخواهیم دقیق تر نگاه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

desirehd
09-10-2012, 11:03
سلام دوستان یه انتی ویروس خوب واسه لپتاپم میخام که بتونم انلاین اپدیت کنم.

چی میپیشنهادین؟پولی نباشه ها
با تشکر!:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

ali.reihani
09-10-2012, 13:30
سلام دوستان یه انتی ویروس خوب واسه لپتاپم میخام که بتونم انلاین اپدیت کنم.

چی میپیشنهادین؟پولی نباشه ها
با تشکر!:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
سلام.
اگه میخوای پولی نباشه نود 32 ورژن 6 و 5 هست ولی 6 آن آزمایشی است.ولی بازم از 5 بهتره برو اون از خوده سایت eset بگیر. خیالت راحت!
فقط باید برای آپدیتش که خودش, خودش را آپدیت میکند.
سایت های یا وبلاگ یا یا یا هر چی ولش هسنتد که یوزرنیم و پسوردش را دارند.
منونم که خوندیند:sq_25:

ali.reihani
09-10-2012, 13:33
سلام.
نود بهتر است یا کاسپرسکای.
من میدونم که شاید از نظر قدرت کاسپرسکای بهتر باشد ولی کاسپرسکای دو بدی بزرگ دارد یکی این است که حجم آپدیت هایش خیلی خیلی یا بسیار بالاست و هم این که سرعت کامپیوتر را میگیرد!
برای همین من اون نصب نمیکنم.
حال سوالم از اساتید این است که نود بهتر است یا کاسپرسکای البته با در نظر گرفتن آخرین ورژن های آنها { نود32 ورژن 5.2.9.1 و کاسپرسکای 2012} لطفا با دلیل پاسخ دهید!؟
اگه جوابش داده شده است یک بار دیگر بدید.
بیزحمت:sq_8:

mohrd
09-10-2012, 22:25
سلام دوستان.!
دنبال یک آنتی ویروس قوی و سبک و ...! می‌گردم. با یک فایروال خیلی قوی! و کاملاً قابل کنترل.
می‌خوام هر زمان که خواستم بتونم هر برنامه‌ای (حتی برنامه‌هایی مثل firefox.exe که در اکثر فایروال‌ها به عنوان فایل مطمئن شناخته می‌شوند) رو بلاک یا محدود کنم.
و فایروال قبل از اینکه هر برنامه (حتی همون برنامه‌های امن و مطمئن) خواست کانکت بشه به سروری بهم پیغام بده و از من اجازه بگیره.

چیزی سراغ دارید؟ یک مجموعه کامل که این دو تا رو با هم داشته باشه (حوصله نصب کردن 2 تا برنامه کنار هم رو ندارم!).
ترجیحاً رایگان اما اگر نبود هم مشکلی نیست. لایسنسشو می‌خریم دیگه!

ممنون.

xman681
09-10-2012, 22:55
سلام دوستان.!
دنبال یک آنتی ویروس قوی و سبک و ...! می‌گردم. با یک فایروال خیلی قوی! و کاملاً قابل کنترل.
می‌خوام هر زمان که خواستم بتونم هر برنامه‌ای (حتی برنامه‌هایی مثل firefox.exe که در اکثر فایروال‌ها به عنوان فایل مطمئن شناخته می‌شوند) رو بلاک یا محدود کنم.
و فایروال قبل از اینکه هر برنامه (حتی همون برنامه‌های امن و مطمئن) خواست کانکت بشه به سروری بهم پیغام بده و از من اجازه بگیره.

چیزی سراغ دارید؟ یک مجموعه کامل که این دو تا رو با هم داشته باشه (حوصله نصب کردن 2 تا برنامه کنار هم رو ندارم!).

ممنون.

سلام اگر رایگان بخواهید که باید از کمودو استفاده کنید

ولی Emsisoft هم فایروالش چیز هایی را که میخواهید داره ولی هم پولی هست و هم دو تا برنامه مجزا ( آنتی ویروسش هم دو موتوره هست Emsisoft+Bitdefender )

موفق باشید

AlexanderMahone
09-10-2012, 22:59
سلام دوستان.!

ممنون.

رایگان.قدرتمند.مناسب کومودو اینترنت سیکیوریتی

FOURTH RETURN
13-10-2012, 17:13
Mcafee خیلی خوبه

wak68i
13-10-2012, 17:27
با سلام
من یه آنتی ویروس میخواستم در کنار فایروال کمودو که خودسرانه فایلی رو پاک نکنه و سرعت سیستم و اینترنت رو هم کم نکنه،قدرت تشخیصش هم خوب باشه.از بین این سه تای زیر کدوم یکی شرایطی که من میخوام رو داره؟
نورتون
آویرا
اف-سکیور
کوییک هیل
با تشکر

jolan57
13-10-2012, 18:27
با سلام
من یه آنتی ویروس میخواستم در کنار فایروال کمودو که خودسرانه فایلی رو پاک نکنه و سرعت سیستم و اینترنت رو هم کم نکنه،قدرت تشخیصش هم خوب باشه.از بین این سه تای زیر کدوم یکی شرایطی که من میخوام رو داره؟
نورتون
آویرا
اف-سکیور
کوییک هیل
با تشکر
آویرا .....

ali.reihani
16-10-2012, 13:37
سلام.
نود بهتر است یا کاسپرسکای.
من میدونم که شاید از نظر قدرت کاسپرسکای بهتر باشد ولی کاسپرسکای دو بدی بزرگ دارد یکی این است که حجم آپدیت هایش خیلی خیلی یا بسیار بالاست و هم این که سرعت کامپیوتر را میگیرد!
برای همین من اون نصب نمیکنم.
حال سوالم از اساتید این است که نود بهتر است یا کاسپرسکای البته با در نظر گرفتن آخرین ورژن های آنها { نود32 ورژن 5.2.9.1 و کاسپرسکای 2012} لطفا با دلیل پاسخ دهید!؟
اگه جوابش داده شده است یک بار دیگر بدید.
بیزحمت
:sq_8:
سلام.اگر نمیخواهید جواب بدهید لااقل بگویید در این موضوع که کدام آنتی ویروس مناسب تر است در صفحه چند هستش.
ممنون

kases
16-10-2012, 13:42
سلام.اگر نمیخواهید جواب بدهید لااقل بگویید در این موضوع که کدام آنتی ویروس مناسب تر است در صفحه چند هستش.
ممنون

سلام
به نظر من کسپر بهتره
دلیل هم اینکه شناسایی ,پاکسازی و رفتار شناسی بهتری نصبت به ناد 32 داره
اما اگه سیستم ضعیفی دارید از انتی ویروس دیگه ای استفاده کنید

ali.reihani
16-10-2012, 14:03
من فقط فقط به دلیل این که از کاسپرسکای استفاده نمیکنم چون حجم آپدیتش وحشتناک زیاد است.
راستی کسی میدونه چه قدر است حجم آپدیت اولیه اش.{ممنون میشم اگه بگید}

xman681
16-10-2012, 15:02
من فقط فقط به دلیل این که از کاسپرسکای استفاده نمیکنم چون حجم آپدیتش وحشتناک زیاد است.

سلام

نسخه جدید آپدیت های کمتری دارد و خیلی مناسب شده است

امنیت بدون آپدیت ممکن نیست

اگر آپدیت کم میخواهید به Nod32 نقل مکان کنید سوییت های قدرتمند دیگه کمتر از 5 الی 10 مگابایت در روز ندارند

موفق باشید

kases
16-10-2012, 15:34

در حال حاضر حجم اولیه اپدیت کسپر باید بین 30تا 50 مگابایت باشه(نسخه 2013)
2 تا 3 مگ حجم روزانه فکر نکنم وحشتناک باشه:sq_11:

ali.reihani
16-10-2012, 17:06
در حال حاضر حجم اولیه اپدیت کسپر باید بین 30تا 50 مگابایت باشه(نسخه 2013)
2 تا 3 مگ حجم روزانه فکر نکنم وحشتناک باشه:sq_11:
داداش چرا عصبانی میشوی ما همین جوری گفتیم منظور این بود که حجم بالایی در نسخه 2012 دارد یا داشت!:sq_25:
باشه میروم نسخه 2013 را میگیرم فقط یک سوال این نسخه آزمایشی نیستش{BETA}؟?

kases
16-10-2012, 17:14
داداش چرا عصبانی میشوی ما همین جوری گفتیم منظور این بود که حجم بالایی در نسخه 2012 دارد یا داشت!:sq_25:
باشه میروم نسخه 2013 را میگیرم فقط یک سوال این نسخه آزمایشی نیستش{BETA}؟?

نه عزیز من عصبانی نیستم اون شکلک اگه منظورته عادت کردم اخر جملاتم بزارم:31:
خیر نسخه 2013 بتا نیست نزدیک به 2 ماهه نسخه نهایی منتشر شده :sq_8:

mohrd
16-10-2012, 17:29
رایگان.قدرتمند.مناسب کومودو اینترنت سیکیوریتی
سلام.
نصب کردم.. Internet Security Premium..
آنتی ویروسش رو که عملاً نتونستم استفاده کنم! یک فایل پیدا میکنه میگه می خوای از GeeKBuddy استفاده کنی یا نه! بعدش هم به جای اینکه بپرسه پاکش کنم یا قرنطینه، خودش قرطینه اش میکنه..
ضمن اینکه فلش و بقیه دیوایس ها رو وقتی وصل میشن اسکن نمیکنه خودکار.. (من که آپشنی پیدا نکردم!)

فایروالش خوب بود البته!

مورد دیگری پیشنهاد نمیکنید؟ یا راه حلی برای این مشکلات.. (ضمن اینکه من جایی ندیدم توی خود برنامه که لایسنس ثبت کنم.. رایگانه آیا؟ یا تریاله؟ چند روز؟ اگر لایسنس بخرم چه قابلیت هایی اضافه میشه؟)
یک چیزی میخوام که مدیریت کاملی روی فایروال داشته باشم. البته نه طوری که گیج بشم (حوصله سرچ و اینا رو ندارم!)

Jadda
16-10-2012, 19:50
سلام.
نصب کردم.. Internet Security Premium..
آنتی ویروسش رو که عملاً نتونستم استفاده کنم! یک فایل پیدا میکنه میگه می خوای از GeeKBuddy استفاده کنی یا نه! بعدش هم به جای اینکه بپرسه پاکش کنم یا قرنطینه، خودش قرطینه اش میکنه..
ضمن اینکه فلش و بقیه دیوایس ها رو وقتی وصل میشن اسکن نمیکنه خودکار.. (من که آپشنی پیدا نکردم!)

سلام

سوالتون را در تاپيك كومودو بپرسيد دوستان پاسخ ميدهند...
ضمن اينكه قبلا هم به اين سوالات جواب داده شده.
براي اون پيغام گيگ بادي هم يك گزينه اي به اين مضمون هست كه ديگه اين پيغام را نشان نده. اگر پيغام را ديديد اون قسمت را تيك بزنيد...

براي قرنطينه هم نميخوام بگم چيكار بكني. فقط ميگم چرا كومودوت روي پرو اكتيو نيست؟ بزارش روي پرواكتيو هم مشكلت حل ميشه هم كومودوت قويتر ميشه
با موبايلم نميتونم عكس بزارم
موفق باشيد

ali.reihani
17-10-2012, 16:32
سلام.
کاسپرسکای اینترنت سکوریت 2013 تایپیک کاسپر را بلوک میکند.
یک سوالی از اساتید داشتم: باید چه جوری کاسپرسکای را به زبان انگلیسی در آورم.
ببخشید!؟

dolfi224
18-10-2012, 12:18
سلام
از دوستان کسی میدونه چجوری میشه تنظیماتی که روی آنتی ویروس ها انجام میدیم برای هر اکانت ویندوز جدا باشه و روی همه اکانت ها اعمال نشه و هر اکانتی آنتی ویروسش تنظیمات خودش را داشته باشه ؟
مثلا وقتی روی یکی از اکانت های ویندوز آنتی ویروس را دائمی غیر فعال می کنیم روی بقه غیر فعال نشه؟یا سوال پرسیدن در مورد حذف ویروس و... (من با نورتون، اوست ، بیت ، آویرا کسپر کار کردم هر تنظیمی می کردی تنظیمات روی کل اکانتهای ویندوز اعمال میشد)

poonel
18-10-2012, 22:47
سلام

یه آنتی ویروس میخوام برای PC های اداره.

تو اداره به اینترنت وصل نیستیم که آپدیت کنیم.

یه آنتی ویروس می خوام که خیلی قوی باشه و بعداً هم راحت بشه آپدیت آفلاینش کرد.

چی پیشنهاد می کنید؟

با تشکر.

poonel
19-10-2012, 00:24
بنظرتون برای اداره Kaspersky بهتره یا Eset Smart Security ؟

کدوم آپدیتش راحت تر گیر میاد ؟

*Batman*
19-10-2012, 00:37
بنظرتون برای اداره Kaspersky بهتره یا Eset Smart Security ؟
کدوم آپدیتش راحت تر گیر میاد ؟

سلام
از Bitdefender هم میتونید استفاده کنید:

دانلود نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت آفلاین هفتگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poonel
19-10-2012, 00:59
سلام
از Bitdefender هم میتونید استفاده کنید:

دانلود نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت آفلاین هفتگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.
متاسفانه این نسخه Plus هست که Antispam و Firewall نداره.

*Batman*
19-10-2012, 01:15
ممنون.
متاسفانه این نسخه Plus هست که Antispam و Firewall نداره.

سلام
نه دیگه اون لینکی که من به شما دادم همه محصولات بیت دیفندر رو داره:
BitDefender Antivirus Plus 2013
BitDefender Internet Security 2013
BitDefender Total Security 2013

آپدیت هفتگی هم روی همه شون نصب میشه

poonel
19-10-2012, 01:18
دمت گرم داداش. خیلی نوکرتم.

چشام فقط اول صفحه رو دید. پایینش رو ندیدم.

راستی Key نمیخواد؟

*Batman*
19-10-2012, 04:05
راستی Key نمیخواد؟

خواهش میکنم.
سریال هم میخواد.البته تریال ریست هم داره >> کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما میتونید از صفحه فیسبوک بیت دیفندر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسخه 90 روزه رو دانلود کنید.

xman681
19-10-2012, 10:37

راستی Key نمیخواد؟

سلام

لایسنس اصلی خریداری کنید مطمئنا امینت سیستم های شما ارزش این پول را خواهد داشت

در مقابل ؛ 365 روز با خیال راحت و در پشتیبانی شرکت مادر از نرم ازفزار استفاده کنید

آرزوی موفقیت برای شما

polestar98g
19-10-2012, 11:55
اون 90 روزه که توی فیسبوک بود من خواستم دریافتش کنم دیدم یا حضرت عبّاس باید آنلاین نصب بشه! یعنی وامصیبتا :دی

poonel
19-10-2012, 12:11
سلام
لایسنس اصلی خریداری کنید مطمئنا امینت سیستم های شما ارزش این پول را خواهد داشت
در مقابل ؛ 365 روز با خیال راحت و در پشتیبانی شرکت مادر از نرم ازفزار استفاده کنید
آرزوی موفقیت برای شما

واسه اداره دولتی میخوام که اونقدر وضع بودجه اش بخاطر تحریم ها خرابه که چند ماهه حقوق به کارکنان نداده. دیگه خرید لایسنس اصلی براش امکان نداره.

اون 90 روزه که توی فیسبوک بود من خواستم دریافتش کنم دیدم یا حضرت عبّاس باید آنلاین نصب بشه! یعنی وامصیبتا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره. درست می فرمایید.
Active کردن Bitdefender واقعاً دردسر داره. تصمیم گرفتم Kaspersky Pure نصب کنم.
Pure خیلی کامله و Active و آپدیت آفلاینش راحته.

gggmail
19-10-2012, 12:50
Active کردن Bitdefender واقعاً دردسر داره. تصمیم گرفتم Kaspersky Pure نصب کنم.
Pure خیلی کامله و Active و آپدیت آفلاینش راحته.
دوست عزیز اگر خواستی پیور بخری فقط نسخه سه کاربرش هست.
میتونیم با هم بخریم ارزون در بیاد.

ali.reihani
20-10-2012, 13:35
سلام!
دیتابیس اویرا بهتر است یا نود 32؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hidden-Hunter
20-10-2012, 13:56
سلام!
دیتابیس اویرا بهتر است یا نود 32؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اویرا دیتابیس خوبی داره ، گرچه من از نرم افزارهاش خوشم نمیاد چون روکش دارن !:27:

akpa
20-10-2012, 13:59
سلام دوستان من یه مدت نود استفاده میکردم و یه مدت کوتاهی هم از کسپرسکی 2013 ولی زیاد ازش خوشم نیامد الان دنبال یه انتی ویروس خوب میگردم که شرایط زیر رو داشته باشه
1- سریع باشه و سرعت رو کند نکنه
2- حدالامکان قوی باشه
3- حجم اژدیت هاش کم باشه این مورد از همه مهم تره
ممنون میشم راهنماییم کنید

ali.reihani
20-10-2012, 14:06
سلام دوستان من یه مدت نود استفاده میکردم و یه مدت کوتاهی هم از کسپرسکی 2013 ولی زیاد ازش خوشم نیامد الان دنبال یه انتی ویروس خوب میگردم که شرایط زیر رو داشته باشه
2- حدالامکان قوی باشه
همون نودی که داشتی همه ی شرایطی را که میگی دارد!
فقط اگر میخوای بگیریش بلاترین نسخه را بگیرید و از خود سایتش دانلود کنید!
این بود نظرما حالا ببینید بقیه چی میگویند؟!؟!؟!؟!:sq_25:

classic99
20-10-2012, 15:47
سلام
من چند سالی هست که norton internet security استفاده می کنم. حدود 40 روز از اعتبار لایسنس باقی مونده.
می خواستم بدونم دوستان چی پیشنهاد می دهند. همین رو برای یک سال دیگه تمدید کنم یا یه محصول دیگه بخرم.
با تشکر

arfnpm
20-10-2012, 19:03
2- حدالامکان قوی باشه

سلام
من چند سالی هست که norton internet security استفاده می کنم. حدود 40 روز از اعتبار لایسنس باقی مونده.
می خواستم بدونم دوستان چی پیشنهاد می دهند. همین رو برای یک سال دیگه تمدید کنم یا یه محصول دیگه بخرم.
با تشکر

Emsisoft

1- سبک و سریع
2- ساخت اتریش
3- دو موتور اسکن امسی سافت + بیتدفندر
4- زبان پارسی
5- سه گارد دفاعی
6- بدون تحریم

AlexanderMahone
20-10-2012, 19:55
سلام
با تشکر

اگر ازش راضی هستی و مشکلی نداشتی نورتون رو دوباره بخر طی سالها استفاده هیچوقت مشکلی نداشتم

polestar98g
20-10-2012, 23:08
اویرا دیتابیس خوبی داره ، گرچه من از نرم افزارهاش خوشم نمیاد چون روکش دارن !:27:
يعني چي روکش دارند؟!:sq_11:

Hidden-Hunter
21-10-2012, 06:52
يعني چي روکش دارند؟!:sq_11:

یعنی فقط اینترفیس داره.که اونم زیاد مالی نیست.

همیشه دیتابیس خوب مساوی با قدرت یک نرم افزار نیست.

Shahroozs2
22-10-2012, 13:31
دوستان میشه سایتی رو معرفی کنن که محصولات امسی سافت برای فروش داشته باشه و مطمئن باشه؟

jolan57
22-10-2012, 13:36
دوستان میشه سایتی رو معرفی کنن که محصولات امسی سافت برای فروش داشته باشه و مطمئن باشه؟
شما اگر با ای پی ایران به سایت امسی سافت مراجعه کنید به طور اتوماتیک به نماینده رسمی امسی سافت در ایران ریداریرکت میشین

xman681
22-10-2012, 14:51
سلام

لایسنسی تقلبی از امسی سافت در ایران وجود نداره دوست عزیز و فقط یک گارانتی و یک مرکز فروش وجود دارد در ایران و فقط پک های این شرکت در ایران موجود است

شما در صورتی که در شهر های زیر هستید میتونید از دفاتر مرکزی آن خریداری کنید

G.R.E.E.N
22-10-2012, 22:12
سلام
اینترنت سکوریتی رایگان هم وجود داره یا نه؟
اگه هست بی زحمت معرفی کنید
اگه نیست بهترین آنتی ویروس رایگان بگید
ممنون

Arashdn
23-10-2012, 17:07
سلام
دوستان من یواش یواش دارم جور و پلاس رو جمع میکنم برم رو وین 8
فک نسخه نهایی و اصلیش تا همین چند روز آینده بیاد تو نت ، درسته؟

رو وین 7 کاربر کومودو بودم
نمیدونم دلیل مصرف بالای سی پی یو من کومودو هست یا چیز دیگه ولی مصرف سی پی یوم همیشه بالاست ...
به نظرتون چی نصب کنم ؟
سرعت سیستم رو کم نکنه و اصلا رو سرعت اینترنت تاثیر نزاره ...
همین کومودو رو بزنم؟ رایگانم هست ....

ممنون

dolfi224
23-10-2012, 17:29
سلام
بعد از سیر norton is<avast is <avira is <kaspersky is طی چند سال حالا تصمیم گرفتم بجای اینترنت سکوریتی از یک آنتی ویروس در کنار یک فایروال جدا استفاده کنم نظرتون چیه بهتره یا از همون اینترنت سکوریتی استفاده کنم ؟ البته یکی از دلایل اصلیش اینه که تازه اینترنت پر سرعت گرفتم و فایروال مهم شده برام
تو انتخاب هم اول از همه سرعت برام خیلی مهمه و اینکه سیستم کند نشه واسه همین زیاد دیگه طرف کسپر نرفتم مگه خوبه و می خوام فایروال هم تا میشه سرعت اینترنت را کم نکنه
اکثر مواقع هم آنتی ویروس را غیر فعال می کنم (فقط آنتی ویروس نه فایروال) و سیستم غیر فعال کردن هم راحت باشه
نظرتون چیه چی پیشنهاد می کنید ؟ یک محصول کامل یا آنتی ویروس در کنار فایرول جدا ؟ و آیا اگه جدا باشه سرعت سیستم کمتر میشه تا اینکه یک محصول کامل باشه ؟
نظرتون در باره فایروال کمودو در کنار آنتی ویروس آویرا یا نورتون چیه یا اینکه اینترنت سکوریتی؟
(از اینترنت زیاد استفاده می کنم و اطلاعات کامپبوتریم هم بد نیست)

Jadda
23-10-2012, 18:14
سلام

سلام
دوستان من یواش یواش دارم جور و پلاس رو جمع میکنم برم رو وین 8
فک نسخه نهایی و اصلیش تا همین چند روز آینده بیاد تو نت ، درسته؟

رو وین 7 کاربر کومودو بودم
1-نمیدونم دلیل مصرف بالای سی پی یو من کومودو هست یا چیز دیگه ولی مصرف سی پی یوم همیشه بالاست ...
به نظرتون چی نصب کنم ؟
2-سرعت سیستم رو کم نکنه و اصلا رو سرعت اینترنت تاثیر نزاره ...
3-همین کومودو رو بزنم؟ رایگانم هست ....

ممنون

سلام
4-بعد از سیر norton is<avast is <avira is <kaspersky is طی چند سال حالا تصمیم گرفتم بجای اینترنت سکوریتی از یک آنتی ویروس در کنار یک فایروال جدا استفاده کنم نظرتون چیه بهتره یا از همون اینترنت سکوریتی استفاده کنم ؟ البته یکی از دلایل اصلیش اینه که تازه اینترنت پر سرعت گرفتم و فایروال مهم شده برام
5-تو انتخاب هم اول از همه سرعت برام خیلی مهمه و اینکه سیستم کند نشه واسه همین زیاد دیگه طرف کسپر نرفتم مگه خوبه و می خوام فایروال هم تا میشه سرعت اینترنت را کم نکنه
6-اکثر مواقع هم آنتی ویروس را غیر فعال می کنم (فقط آنتی ویروس نه فایروال) و سیستم غیر فعال کردن هم راحت باشه
7-نظرتون چیه چی پیشنهاد می کنید ؟ یک محصول کامل یا آنتی ویروس در کنار فایرول جدا ؟ و آیا اگه جدا باشه سرعت سیستم کمتر میشه تا اینکه یک محصول کامل باشه ؟
8-نظرتون در باره فایروال کمودو در کنار آنتی ویروس آویرا یا نورتون چیه یا اینکه اینترنت سکوریتی؟
(از اینترنت زیاد استفاده می کنم و اطلاعات کامپبوتریم هم بد نیست)

سلام

من خیلی نمیخوام دخالت کنم. ولی یکسری مطالب به شما دو تا دوست عرض میکنم.

1- کلا کومودو از منابع سیستم خیلی کم استفاده میکنه. این اصلا یک شعار برای تیم کومودو هست...

2- کومودو روی سرعت اینترنت هم تاثیر منفی نمیزاره با حداکثر سرعت وبگردی کنید، سرعت دانلود را کم نمیکنه و برای بازیهای آنلاین فوق العاده است. دلیلش هم اینکه HTTP Scsner نداره که باعث افت سرعت شبکه بشه( اینو برای سرعت گفتم. برای امنیت فضای وب هم کومودو راهکارهای دیگری داره)

3-خب رایگان هم که هست. یک پوئن مثبت بزرگ. ضمنا چند وقت دیگه نسخه 6 میاد با ویژگیهای جالب جدید و ساپورت کامل ویندوز 8.( البته الان بهتره نسخه 5.12 را روی ویندوز 8 نصب کنید)

4- ببینید اینجا کمی سلیقه ای میشه. من خودم یک اینترنت سکیوریتی یکپارچه را ترجیح میدم. اگر هم فایروال براتون مهم شده همون کسپر اینترنت سکیورتی خیلی خوبه.

5- خب، این خواسته شما منو به یاد یک محصول به اسم CIS میندازه!!

6- اینجا باز رفتم توی فکر CIS، هم سیستم غیر فعال کردنش راحته و هم اینکه گاهی اوقات نیازی به فعال بودن آنتی ویروس هم نداری.( اگه بگم من روی سیستم اداره الان دو ماهی میشه که آنتی ویروس کومودو خاموشه و فقط با فایروال و دیفنس کار میکنم باورت میشه؛ روزی صد تا فلش و .... هم بهش میزنم، آلوده هم نمیشم)

7- خب، امیدوارم مطالب بالا کمک کننده باشه.( البته نظر اینها شخصی منه)

8- خوبه

نکته: من خیلی دوست ندارم بگم چی خوبه چی خوب نیست. ولی چون کومودو رایگانه با زدن این حرفها هیچ انگ تبلیغات و ... به من نمیچسبه، واسه همین اینجا فضولی کردم و به قول ادبا چند خطی قلمی کردم.

موفق باشید

jolan57
24-10-2012, 21:40
تعداد لایک کنندگان فیسبوک 3 محصول رایگان و معروف :20:
همینطوری , برای سرگرمی

u-cant30me
26-10-2012, 13:14
من چند سالی میشه که از آوست انتی ویروس رایگانش استفاده میکنم بدون دردسر تا اینجا از نسخه 4.8 تا 7.0.1473
حالا که آوست ایران رو تحریم کرده و فقط با چیز پی ان آپدیت میشه میخواستم بدونم مهاجرت به کدوم ازینا بهتره...
کومودو انتی ویروس یا مایکروسافت سکیورتی ؟؟؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
26-10-2012, 14:37
من چند سالی میشه که از آوست انتی ویروس رایگانش استفاده میکنم بدون دردسر تا اینجا از نسخه 4.8 تا 7.0.1473
حالا که آوست ایران رو تحریم کرده و فقط با چیز پی ان آپدیت میشه میخواستم بدونم مهاجرت به کدوم ازینا بهتره...
کومودو انتی ویروس یا مایکروسافت سکیورتی ؟؟؟

سلام

کمودو اینترنت سکوریتی

البته اویرا هم رایگان هست

موفق باشید

ali.reihani
27-10-2012, 13:22
سلا!
آنتی ویروس ایمن چه جوری هستش خو یا بد چه ویزگی هایی داره؟!!!!

xman681
27-10-2012, 20:41
سلا!
آنتی ویروس ایمن چه جوری هستش خو یا بد چه ویزگی هایی داره؟!!!!

سلام

همون آنتی ویروس بیت دیفندر هست با قیمت گران تر

موفق باشی

ali.reihani
28-10-2012, 14:08
سلام

همون آنتی ویروس بیت دیفندر هست با قیمت گران تر

موفق باشی
آپدیت هایش چی{بروز رسانی برای شناخت ویروس جدید}؟؟؟؟؟؟!!!!
کل اجزایش یا وقط آنتی ویروسش{منظور از اجزا:فایروال و......}؟؟؟؟!!!!

pedram_01
28-10-2012, 17:40
دوستان منو راهنمایی کنید مرسی

زون الارم رایگان یا ترند میکرو اینترنت سیکروبتی

لطفا زود تر منو راهنمایی کنید یک کلید 6 ماه اینترنت سیکروبتی ترند میکرو دستم رسیده باید فعالش کنم و گرنه میسوزه

AlexanderMahone
28-10-2012, 19:31

لطفا زود تر منو راهنمایی کنید یک کلید 6 ماه اینترنت سیکروبتی ترند میکرو دستم رسیده باید فعالش کنم و گرنه میسوزه
ترند میکرو که حرف نداره ارزشش رو داره نصب و استفاده از اون
زون الارم هم که مناسبه جفتشون خوب هستند اما من میگم ترندمیکرو بعد زون الارم

p30g
28-10-2012, 19:58
سلام به همه
من میخام از انتی ویروسnortonوفایروالcomodoاستفاد ه کنم .خوبه؟
راستی اول باید کدوم نصب بشه؟
ممنون

xman681
28-10-2012, 20:02

البته استاد AlexanderMahone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب دادند و بنده هم بر همین اعتقاد هستم ترند میکرو بهتر است

البته زون آلارم هم اگر اشتباه نکنم انجین کسپراسکای را داره که میتونه خوب باشه

سلام به همه
ممنون

عالیه

فرقی نمیکنه

البته اینترنت سکوریتی خود سیمانتک کافی هست برای سیستم شما

polestar98g
28-10-2012, 20:13
سلام به همه
ممنون
اوّل بايد آنتي ويروس نصب بشه بعد فايروال کومودو.

xman681
28-10-2012, 21:27
اوّل بايد آنتي ويروس نصب بشه بعد فايروال کومودو.

سلام

چرا ؟؟؟؟

Arashdn
29-10-2012, 08:43
سلام
من خیلی تو خط آنتی ویروس و این حرفا نیستم و فقط در حد نیازم یکی نصب میکنم ...
امروز تو نارنجی خوندم که ویندوز 8 رو خودش آنتی ویروس داره ...
این درسته؟

فایروالش چجوریاست؟ میشه روش حساب کرد؟

ممنون

x64
29-10-2012, 09:03
سلام
من خیلی تو خط آنتی ویروس و این حرفا نیستم و فقط در حد نیازم یکی نصب میکنم ...
امروز تو نارنجی خوندم که ویندوز 8 رو خودش آنتی ویروس داره ...
این درسته؟

فایروالش چجوریاست؟ میشه روش حساب کرد؟

ممنون
سلام! بله داره که همو microsoft security essentials هستش!
فایروال هم مال خود ویندوزه!شاید زیاد نشه روش حساب کرد.
ولی واسه شما که نیاز چندانی به امنیت بالا نداشته باشید خوب باشه!

ali.reihani
29-10-2012, 14:13
ترند میکرو فکر کنم تو شناخت ویروس از همه شرکت ها جلو تره چون هر وقت که ویروس توتال از ویروس بر روی آنتی ویروس ها تست شده همیشه یا بیشتر وقت ها ویروس را شناخته آیا واقعا درست است یا نه ؟!!!!

kases
30-10-2012, 00:53
ترند میکرو فکر کنم تو شناخت ویروس از همه شرکت ها جلو تره چون هر وقت که ویروس توتال از ویروس بر روی آنتی ویروس ها تست شده همیشه یا بیشتر وقت ها ویروس را شناخته آیا واقعا درست است یا نه ؟!!!!

سلام

والا این سوال شما خیلی سخته فکر نکنم کارشناسان امنیتی هم بتونن جواب بدن

اگه بگیم درسته که صدردصد اشتباست اگه بگیم اشتباست که باز هم...........

بعضی از سوالها جوابش به حدی سخته که اگه بزاری جلو کارشناسان شرکتهای امنیتی باز هم نمیتونن جواب بدن مثلا

بهترین انتی ویروس کدومه؟
انتی ویروس من چرا اپدیت نمیشه؟(بدون اینکه وارد جزییات بشن )
من از چه انتی ویروسی استفاده کنم؟
و............

این سوالات رو بزاری جلو پیتر نورتون. یوجین کسپرسکی و ملیح و ............. نمیتونن جواب بدن چون این سوالات به حدی کلی هست که.............

aryobarzan1354
04-11-2012, 14:26
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید برای حفاظت سیستمم در برابر ویروس اتوران از کدام نرم افزارهای ضدویروس اتوران موجود استفاده کنم؟در ضمن آنتی ویروس سیستمم آویراست,آیاهمین آنتی ویروس از پس ویروس اتوران بر میاد؟

AlexanderMahone
04-11-2012, 15:37
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید برای حفاظت سیستمم در برابر ویروس اتوران از کدام نرم افزارهای ضدویروس اتوران موجود استفاده کنم؟در ضمن آنتی ویروس سیستمم آویراست,آیاهمین آنتی ویروس از پس ویروس اتوران بر میاد؟

اویرا اگر اپدیت باشه و فعال میتونه از پس اتوران بر بیاد.نیاز به نرم افزار دیگری ندارید.

xman681
04-11-2012, 17:31

سلام

هر چند kases ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز جواب اصولی و منطقی دادند ولی

چندی پیش یه فایل از بسته 200 تایی توی ویروس توتال گذاشتم فقط ایکاروس میشناخت

پس بگیم این شرکت جلو هست ؟؟!!! شاید جلوتر باشه ولی میدونیم توی فالس هم خیلی جلوست ( البته توی کاهش فالس هم رشد خوبی داشته ایکاروس )

به اعتقاد من دیگه دوره بهترین آنتی ویروس گذشته و سوییت ها دارای قدرت های یکسان هستند و این "قدرت نرم افزاری برتر" هست که شرکت ها را محبوب تر میکنه

توی تست های AV-C نگاه کنید توی هر تستی یکی اول شده کسپر توی یکی اول شده توی بعدی ششم و برای بقیه هم همینطور

ولی بهترین دیگه معنای خودش را از دست داده و این سرعت و قابلیت های خوب هست که حرف میزنه

موفق باشید

aryobarzan1354
04-11-2012, 18:05
اویرا اگر اپدیت باشه و فعال میتونه از پس اتوران بر بیاد.نیاز به نرم افزار دیگری ندارید.
راستش اویرا رو چندروز پیش از سایتش دانلود کردم.

Hamid Reza
08-11-2012, 20:53
سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز
چند سالی میشه به طور جدی رو سیستم هام از آنتی ویروس ها استفاده میکنم
بیشتر آنتی ویروس ها از جمله کسپر و نورتون و آویرا و جی دیتا و نود32 و اوست و بیت دیفندر و .... رو تو این مدت تست کردم
همشون یه نقاط قوت و یه نقاط ضعفی داشتن . با نگاه کردن تست ها هم به نتیجه ای نرسیدم که واقعا کدوم آنتی ویروس میتونه امنیت یه سیستم خونگی رو تا حد مطلوبی تامین کنه
خواستم از تجربیات دوستان با سابقه تر و حرفه ای تر در اینجا استفاده کنم و ازشون بپرسم که به نظرتون با توجه به تست های معتبر و تجربه شخصی خودتون به کدوم آنتی ویروس میشه اعتماد کرد
مطمئنا نمیشه 100 درصد به هیچ آنتی ویروسی اعتماد کرد ولی خب میخوام تا حد زیادی از سردرگمی تو این زمینه نجات پیدا کنم
اگه نیازه محصولات بیشتری هم نصب کنم لطفا بگید . مثلا یه آنتی ویروس + یه فایروال و ...
ولی خب کار من زیاد حرفه ای نیست و نیاز به امنیت خیلی زیادی ندارم . یه امنیت در حد معقول
پیشاپیش ممنون از نظرات دوستان

arfnpm
08-11-2012, 22:37
بیشتر آنتی ویروس ها از جمله کسپر و نورتون و آویرا و جی دیتا و نود32 و اوست و بیت دیفندر و .... رو تو این مدت تست کردم
همشون یه نقاط قوت و یه نقاط ضعفی داشتن . با نگاه کردن تست ها هم به نتیجه ای نرسیدم که واقعا کدوم آنتی ویروس میتونه امنیت یه سیستم خونگی رو تا حد مطلوبی تامین کنه
خواستم از تجربیات دوستان با سابقه تر و حرفه ای تر در اینجا استفاده کنم و ازشون بپرسم که به نظرتون با توجه به تست های معتبر و تجربه شخصی خودتون به کدوم آنتی ویروس میشه اعتماد کرد
مطمئنا نمیشه 100 درصد به هیچ آنتی ویروسی اعتماد کرد ولی خب میخوام تا حد زیادی از سردرگمی تو این زمینه نجات پیدا کنم
اگه نیازه محصولات بیشتری هم نصب کنم لطفا بگید . مثلا یه آنتی ویروس + یه فایروال و ...
ولی خب کار من زیاد حرفه ای نیست و نیاز به امنیت خیلی زیادی ندارم . یه امنیت در حد معقول

درود
آنتي ويروسي خوبه كه در 4 معيار، رتبه بالايي داشته باشه
1- شناسايي
2- هوش مصنوعي
3- سبكي
4- سرعت

مورد اول مهم ترين مورد هست، بالاترين درصد شناسايي و سريع ترين بروزرساني مهم ترين فاكتور براي يك آنتي ويروسه
مورد دوم هم براي مخرب هاي جديد و ناشناخته، حياتي است.
مورد سوم و چهارم بستگي به قدرت برنامه نويسي شركت سازنده داره و اينكه آيا ظاهر و امكانات جانبي رو فداي سبكي و سرعت كرده يا نه!
در ايران مورد پتجمي به نام تحريم هم هست كه انتخاب رو تحت تاثير قرار ميده

از نظر شناسايي، آنتي ويروس هاي چند موتور كه از ديتابيس چند آنتي ويروس استفاده مي كنند، قوي تر هستند، براي نمونه، بيتدفندر كه خودش قوي ترين ديتابيس رو در ميان آنتي ويروس هاي تك موتوره داره، از موتور در آنتي ويروس هايي مثل امسي سافت، جي ديتا و تراست پورت استفاده ميشه.
پس آنتي ويروسي كه ديتابيسش اجتماع ديتابيس چند آنتي ويروسه بهتر شناسايي ميكنه.
البته انتخاب نوع موتور ها مهمه، براي مثال كورانتي، غير از موتور بيتدفندر از موتور هايي استفاده ميكنه فالس زيادي دارند و اين مشكل ساز ميشه.

تا اينجا مورد اول با يه بررسي ساده قابل نتيجه گيري است اما ساير موارد را بايد با تجربه شخصي، تصميم بگيريد.

*Batman*
09-11-2012, 01:21

سلام حمید جان.
با توجه به فاکتورهایی که شما بهشون اشاره کردید بهتره از آنتی ویروسی استفاده کنید که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
جایگاه مناسب در رنکینگ،سرعت بالا،قدرت شناسایی مناسب،هوش خیلی خوب،پردازش ابری و آپدیت سبک که در یک کلام میشه :
Avira Internet Security 2013

Hamid Reza
09-11-2012, 23:12
سلام حمید جان.
با توجه به فاکتورهایی که شما بهشون اشاره کردید بهتره از آنتی ویروسی استفاده کنید که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
جایگاه مناسب در رنکینگ،سرعت بالا،قدرت شناسایی مناسب،هوش خیلی خوب،پردازش ابری و آپدیت سبک که در یک کلام میشه :
Avira Internet Security 2013

یعنی کسپر و نورتون دیگه حرفی واسه گفتن ندارن؟ :D

xman681
10-11-2012, 00:02
یعنی کسپر و نورتون دیگه حرفی واسه گفتن ندارن؟ :D

دوست گل دارند برای همیشه هم دارند

ولی خب ویژگی های ایشون خواستند که با توجه به اونها آقا مسعود فرمودند اویرا

موفق باشید

ali.reihani
10-11-2012, 14:45
سلام!
هوش کدام آنتی ویروس از بقیه آنتی ویروس ها بیشتر و یا بهتر است؟؟!!!

ali.reihani
10-11-2012, 14:56
سلام!
الآن 3 یا 4 ساعت میشود که شرکت eset حتی 2 یا 3 تا ویروس هم نگذاشته است برای بروز رسانی آنتی ویروس؟؟!!
آیا مشکل از کم کاری یا ضعف شرکت است یا نه ؟؟؟؟!!!!

xman681
10-11-2012, 20:11
سلام!
هوش کدام آنتی ویروس از بقیه آنتی ویروس ها بیشتر و یا بهتر است؟؟!!!

چارت های سایت virusbtn.com را نگاه کنید

سلام!
الآن 3 یا 4 ساعت میشود که شرکت eset حتی 2 یا 3 تا ویروس هم نگذاشته است برای بروز رسانی آنتی ویروس؟؟!!
آیا مشکل از کم کاری یا ضعف شرکت است یا نه ؟؟؟؟!!!!

شما از سریال اصلی استفاده میکنید ؟؟؟ یا از سریال های داخل نت ؟؟

اگر از داخل نت هست زیاد تعجب نکنید

ali.reihani
11-11-2012, 08:48
شما از سریال اصلی استفاده میکنید ؟؟؟ یا از سریال های داخل نت ؟؟

اگر از داخل نت هست زیاد تعجب نکنید
lاگر هم از داخل نت باشد من آدرس سایت آپدیت شرکت eset را دارم{[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}
و از آن جا جدید ترین بروز رسانی ها را نگاه میکنم؟؟؟!!

ali.reihani
11-11-2012, 08:55
چارت های سایت virusbtn.com را نگاه کنید

lمیشود لینک ورود یا هر چیز دیگر چارت ها را بگذارید؟!!!!
ممنون!!

xman681
11-11-2012, 14:01
lاگر هم از داخل نت باشد من آدرس سایت آپدیت شرکت eset را دارم{[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}
و از آن جا جدید ترین بروز رسانی ها را نگاه میکنم؟؟؟!!

بهرحال چیز خاصی نیست

ولی اینطور که اطلاع دارم فکر کنم برای بحث آپدیت ها شرکت ها بسته های خاص خودشون را دارند بعد این بسته باید یه حداقل امضایی را در خودش جا بده که وارد سرور بشه شاید به این خاطر چند ساعتی آپدیت ارائه نداده

lمیشود لینک ورود یا هر چیز دیگر چارت ها را بگذارید؟!!!!
ممنون!!

sari-1369
12-11-2012, 14:51
یا سلام خدمت اساتید انحمن

قصد دارم ویندوز 8 نصب کنم و میخواستم بدونم در حال حاضر مناسب ترین آنتی ویروس برای ویندوز 8 چیه ؟

در حال حاضر روی ویندوز 7 آنتی ویروس Mcafee ورژن Enterprise 8.7.0i رو دارم ، و یه جورایی میشه گفت بهش عادت کردم .

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون .

xman681
12-11-2012, 16:37
یا سلام خدمت اساتید انحمن

قصد دارم ویندوز 8 نصب کنم و میخواستم بدونم در حال حاضر مناسب ترین آنتی ویروس برای ویندوز 8 چیه ؟

در حال حاضر روی ویندوز 7 آنتی ویروس Mcafee ورژن Enterprise 8.7.0i رو دارم ، و یه جورایی میشه گفت بهش عادت کردم .

پیشاپیش از راهنماییتون ممنون .

تمام نسخه های جدید آنتی ویروس ها بروی ویندوز 8 اجرا می شوند

شما بفرمایید چه ویژگی هایی مد نظر دارید برای آنتی ویروس خودتون تا بهتون پیشنهاد دهیم

مکافی مدت هاست که در حد آنتی ویروس های قدرتمند حرفی برای گفتن نداشته است

موفق باشید

sari-1369
12-11-2012, 20:36
تمام نسخه های جدید آنتی ویروس ها بروی ویندوز 8 اجرا می شوند

شما بفرمایید چه ویژگی هایی مد نظر دارید برای آنتی ویروس خودتون تا بهتون پیشنهاد دهیم

مکافی مدت هاست که در حد آنتی ویروس های قدرتمند حرفی برای گفتن نداشته است

موفق باشید

واقعا چی میخوام از انتی ویروسم ؟ :D

1. سبک باشه ، منابع سیستم رو زیاد اشغال نکنه
2. اینترفیسش راحت و ساده باشه
3. مورد اعتماد باشه
4. آپدیت راحت تری نسبت به بقیه داشته باشه
و هرچی که خودتون به عنوان یه متخصص فکر میکنین مهمه :)

Mehrdad092000
12-11-2012, 23:32
سلام دوستان من سیستمم ضعبفه از نود راضی بودم اما میگن زیاد کاربردی نیست
مایکروسافت نصب کردم زیاد جالب نیود
بین این ها avg و avastو Avira اینو دارم دانلود میکنم زده بود 128 رم نیازه
Avast.Internet.Security.7.0.1474.765.Final.rar
چطوره ؟خوبه ؟اپدیت و سریال وضعیتش چجوریه ؟
پیشنهادی دارید
515ram
2.8 cpu نک هسته ای

dolfi224
13-11-2012, 11:13
واقعا چی میخوام از انتی ویروسم ؟ :D

1. سبک باشه ، منابع سیستم رو زیاد اشغال نکنه
2. اینترفیسش راحت و ساده باشه
3. مورد اعتماد باشه
4. آپدیت راحت تری نسبت به بقیه داشته باشه

تقریبا آنتی ویروس های معروف همه خوبن و در جزئیات با هم یکم فرق می کنند
از نظر سبکی نورتون و نود و بعدش آویرا
که نود را زیاد پپیشنهاد نمی کنم به خاطر قدرتش ولی آویرا و نورتون هر دو خوب هستن و جزء بهترین ها هستند و مطمئن
در نورتون اینترفیس جدیدش برای ویندوز 8 طراحی شده و مناسبه
هر دو آپدیتاشون تقریبا بد نیست
از نظر کلید باید ببینی چی می خوای که آویرا کلیداش یکم سخت گیر میاد ولی نورتون راحت کرک میشه

سلام دوستان من سیستمم ضعبفه از نود راضی بودم اما میگن زیاد کاربردی نیست
مایکروسافت نصب کردم زیاد جالب نیود
بین این ها avg و avastو Avira اینو دارم دانلود میکنم زده بود 128 رم نیازه
Avast.Internet.Security.7.0.1474.765.Final.rar
چطوره ؟خوبه ؟اپدیت و سریال وضعیتش چجوریه ؟
پیشنهادی دارید
515ram
2.8 cpu نک هسته ای

سلام
avg , avast اگه می خوای آنلاین آپدیت کنی تحریم هستیم نمیشه پس هیچی
و هم اینکه آویرا نسبت به این دو سیستم کمتری می خواد و سرعت کمتری میگیره پس بهتره
نورتون هم هست که مثل آویرا و نود سبکه و سیستم بالایی نمیخواد

Mehrdad092000
13-11-2012, 22:49
سلام
avg , avast اگه می خوای آنلاین آپدیت کنی تحریم هستیم نمیشه پس هیچی
و هم اینکه آویرا نسبت به این دو سیستم کمتری می خواد و سرعت کمتری میگیره پس بهتره
نورتون هم هست که مثل آویرا و نود سبکه و سیستم بالایی نمیخواد

ممنون
دوست عزیز نهایت با V+P+N میزنم
نورتون یه بار نصبیدم خیلی میگرفت حالا میخوام یا اواست یا اویرا راییگانشو نصب کنم کنارشم یه فایر وال دیگه

S0R3N4
14-11-2012, 15:17
دوستان
در کنار سوئیت امنیتی اصلیه سیستم....
آیا حضور یه کلود انتی ویروس قدرتمند مثل پاندا یا هیتمن پیشنهاد میشه یا خیر؟
آیا باعث ایجاد تداخل میشه در نحوه ی کار اون سوئیت؟؟
فقط به عنوان اسکنر دستی ....

نظرتون چیه؟؟
اصلا بین کلود آنتی ویروس های موجود قوی ترین و بهترین کدومه از نظر شناسایی...؟؟

فعلا اینا نصب هست رو کامپیوترم:

فایروال Comodo
آنتی ویروس Kaspersky

jolan57
14-11-2012, 15:23
دوستان
در کنار سوئیت امنیتی اصلیه سیستم....
آیا حضور یه کلود انتی ویروس قدرتمند مثل پاندا یا هیتمن پیشنهاد میشه یا خیر؟
آیا باعث ایجاد تداخل میشه در نحوه ی کار اون سوئیت؟؟
فقط به عنوان اسکنر دستی ....

نظرتون چیه؟؟

فعلا اینا نصب هست رو کامپیوترم:

فایروال Comodo
آنتی ویروس Kaspersky
نه نیازی نیست و باعث تداخل میشه
از اسکنرهایی مانند مالواربایت , آویرا(بدون گارد) , امسی سافت ... استفاده کنید

*Batman*
14-11-2012, 18:51

تا الان Panda Cloud نسبت به Kingsoft و Webroot عملکرد بهتری داشته.

S0R3N4
14-11-2012, 20:00
نه نیازی نیست و باعث تداخل میشه
از اسکنرهایی مانند مالواربایت , آویرا(بدون گارد) , امسی سافت ... استفاده کنید
اویرا و امسی سافت و مالوربایت که خودشون یه آنتی ویروس به حسابی میان!!!!(حتی گاردشون فعال باشه بازم تا حدودی ایجاد سنگینی میکنن)
ولی چرا شما میگید آنتی ویروس های کلود تداخل ایجاد میکنن؟؟؟؟
هم Hitman و Panda Cloud شدیدا سبک هستن!!!چرا اونها نه؟؟

تا الان Panda Cloud نسبت به Kingsoft و Webroot عملکرد بهتری داشته.
بله دوست خوبم...
اونکه مسلمه!!! قدرت شناسایی محصولات Panda کجا و Kingsoft و Webroot کجا آخه!!! :sq_25:

ولی شما چرا از HITMAN نام نبردین؟؟؟
هیتمنی که موتور 7 تا از قوی ترین آنتی ویروس های دنیا رو داره همراه خودش؟؟ ( G-Data که خودش به تنهایی معمولا تو تست ها 99.99 درصد شناسایی داره و Bitdefender و Avira و بقیه موتور ها هیچ حرفی برای گفتن نمیذاره...)
چرا به عنوان اسکنر اینو توصیه نمیکنید؟

*Batman*
14-11-2012, 21:56
ولی شما چرا از HITMAN نام نبردین؟؟؟
هیتمنی که موتور 7 تا از قوی ترین آنتی ویروس های دنیا رو داره همراه خودش؟؟ ( G-Data که خودش به تنهایی معمولا تو تست ها 99.99 درصد شناسایی داره و Bitdefender و Avira و بقیه موتور ها هیچ حرفی برای گفتن نمیذاره...)
چرا به عنوان اسکنر اینو توصیه نمیکنید؟

من از هیتمن پرو استفاده نکردم ولی از ظاهرش معلومه که مثل یه پوسته عمل میکنه و کارش آپلود کردنه.پس داستانش با بقیه فرق میکنه.
تصور کنید کل هارد رو بخواهید با هیتمن اسکن کنید.ترافیک زیادی مصرف میشه!
از لیست زیر شما فقط 'Detection' رو مورد توجه قرار دادید در حالیکه همه فاکتورها مهم هستن.
Detection
Disinfection
Heuristic
Behavior Block
Local Database
Self Protection
Scan Area Limit

S0R3N4
14-11-2012, 22:47
مگه کلیه کلود آنتی ویروس ها بر اساس "هش" تشخصیص نمیدن فایل های مخرب رو؟

و اگه هیتمن کلیه فایلهارو قرار باشه آپلود کنه که در هیچ جای دنیا(حتی با اینترنت های پرسرعت و نامحدود) هم هیچ محبوبیتی نخواهد داشت!!!!
در تنظیمات Hitman گزینه ای هست که نوشته فایل هایی که بهش مشکوک میشه رو آپلود کنه یا نه!! (اونم ظاهرا تو ویروس توتال آپلود میکنه چون از من یوزر و کد توتال ویروس رو میخواست)

و اگه اینطوری که شما میگید قرار باشه کل هارد رو آپلود کنه!!! چطور ظرف چند دقیقه کوتاه اسکن کاملش طول میکشه(Send/Recive زیادی هم در کار نیست)!!!

حالا از بحث هیتمن خارج شیم...
چرا میگین کلود آنتی ویروس پاندا(که حتی رفتار شناسی و قابلیت های زیاد دیگه ای هم داره) توصیه نمیشه(در حالی که مثل پر سبک و بی سر وصدا کار میکنه) چون با سوئیت های دیگه تداخل ایجاد میکنه!
ولی پیشنهاد یه آنتی ویروس دیگه با گارد غیر فعال رو میدید؟ (حتی گارد هم غیر فعال باشه بازم تا حدودی میتونه تاثیر گذار باشه رو روند کاری سیستم)
؟؟؟؟

ولی میگید یه

jolan57
14-11-2012, 23:16
آخه عزیز من شما بیخودی دارید سیستم خودتون رو سنگین میکنید مطمئن باشید با وجود کسپر نیازی به آنتی دیگری ندارید تداخل هم به این خاطر میگم که خودم دیدم که میگم یادم نیست کدوم سوئیت بود ولی وقتی فایلی رو به لیست سفید پاندا اضافه میکردین به طور عجیبی به لیست سفید آنتی اصلیتون هم اضافه میشید!
یا مثلا وقتی با نورتون پاندا رو نصب داشتم در هیستوری نورتون فقط بلاک شدن دسترسی غیرمجاز توسط پاندا کلود به نورتون رو میدیدم
پاندا کلود با وجود سبکی یک آنتی ویروس کامل هست و نصبش کنار بقیه آنتی ها توصیه نمیشه
فزق بین هیتمن پرو و پاندا کلود هم همین هست پاندا کلود فقط یک اسکنر با قابلیت پاکسازی ضعیف هست ولی پاندا کلود یک آنتی کامل شامل دیتابیس , هوش مصنوعی , رفتارشناسی و پاکسازی عالی (آخرین تستی که در تاپیک نتایج گذاشتم ببینید) میشه
ضمن اینکه شما همین الان هم یک کلود آنتی ویروس قوی شامل هوش مصنوعی و رفتارشناسی دارین ==> کمودو کلود آنتی ویروس

اویرا و امسی سافت و مالوربایت که خودشون یه آنتی ویروس به حسابی میان!!!!(حتی گاردشون فعال باشه بازم تا حدودی ایجاد سنگینی میکنن)

تاثیرشون بدون گارد بسیار کم هست به طوری که اصلا متوجه نمیشید مثلا من آوست رو بدون گارد نصب دارم

Jadda
14-11-2012, 23:23
مگه کلیه کلود آنتی ویروس ها بر اساس "هش" تشخصیص نمیدن فایل های مخرب رو؟

و اگه هیتمن کلیه فایلهارو قرار باشه آپلود کنه که در هیچ جای دنیا(حتی با اینترنت های پرسرعت و نامحدود) هم هیچ محبوبیتی نخواهد داشت!!!!
در تنظیمات Hitman گزینه ای هست که نوشته فایل هایی که بهش مشکوک میشه رو آپلود کنه یا نه!! (اونم ظاهرا تو ویروس توتال آپلود میکنه چون از من یوزر و کد توتال ویروس رو میخواست)

و اگه اینطوری که شما میگید قرار باشه کل هارد رو آپلود کنه!!! چطور ظرف چند دقیقه کوتاه اسکن کاملش طول میکشه(Send/Recive زیادی هم در کار نیست)!!!

حالا از بحث هیتمن خارج شیم...
چرا میگین کلود آنتی ویروس پاندا(که حتی رفتار شناسی و قابلیت های زیاد دیگه ای هم داره) توصیه نمیشه(در حالی که مثل پر سبک و بی سر وصدا کار میکنه) چون با سوئیت های دیگه تداخل ایجاد میکنه!
ولی پیشنهاد یه آنتی ویروس دیگه با گارد غیر فعال رو میدید؟ (حتی گارد هم غیر فعال باشه بازم تا حدودی میتونه تاثیر گذار باشه رو روند کاری سیستم)
؟؟؟؟

ولی میگید یه

سلام

شما دنبال چی میگردید؟ یک کلود آنتی ویروس یا یک اسکنر مکمل؟

اگر دنبال یک کلود آنتی ویروس هستید پاندا کلود خوبه.
اگر دنبال یک مکمل عالی در کنار آنتی ویروس اصلیتون هستید مالواربایتس حرف نداره. بیشتر دوست داری آنتی داشته باشی بعدش برو سراغ هیتمن پرو.

من خودم بین پاندا کلود و مالواربایتس و هیتمن اگر قرار باشه یکی رو انتخاب کنم ، مالواربایتس رو انتخاب میکنم.

اما اگر بگن بهترین کلوداسکنر چیه میگم پاندا. ولی بهترین مکمل را مالواربایتس میدونم.

=====

ویرایش:

خب من الان پست قبلی مربوط به عباس آقا را خوندم و تایید میکنم.

شما با نصب فایروال کومودو به نوعی یک کلود آنتی ویروس هم دارید.
ضمن اینکه احتمال تداخل پاندا با سایر محصولات روی سیستم شما هم وجود داره(چون دیدم خیلی کلود اسکنر میکنی و از پاندا خوشت میاد چیزی نگفتم). حتی با کسپر که یادم میاد توی تاپیک کسپر هم کاربری فرموده بودند که مدیران کپسر هم به این نکته اشاره کردند( یادتون باشه فقط میگم احتمال تداخل)

مالواربایتس رایگان را نصب بکنی هیچ تاثیر منفی نداره در کار سیستم

Mehrdad092000
15-11-2012, 00:07
دوستان از نظره سبکی و قوی بودن کدوم بهتره ؟
antyvirus
avg
avast
avira
همشونم فری دارن
----------------------------------
فیروال کدوم بهتره هم سبکی هم کاره بهتر
Zonealarm
comodo
privatefirewall
NetInfo.8.0.Build.1111.rar

pedram_01
15-11-2012, 00:48
منم سوال اقای Mehrdad092000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دارم + zenok انتی ویروس رایگان هم بهش اضافه بشه

چون شنیدم خیلی قوی هست حتی قوی تر از ای وی جی و اوست و کاملا رایگان هم هست و امکاناتی برابر با اینا داره . البته خودم تاحالا نصب نکردم

اینم لینک دانلودش

ali.reihani
15-11-2012, 12:29
سلام!
آیا برای کسی که لپ تابی پر حجم از نرم افزار و فایل های دیگر که حداق در روز 3یا4 ساعت بطور مداوم به اینترنت متصل است و با فلش های گوناگون هر وز سرکار دارد نود32 نسخه آنتی ویروسش برای جواب میدهد یا نه برای امنیت بیشتر به حتما اینترنت سکوریتی نیاز دارد؟!!
باید چه اینترنت سکوریتی را بگیرد که سرعت سیستمش را کم نکن؟؟!!
لطفا اگر میشود راهنمایی کنید!!!

xman681
15-11-2012, 13:06
سلام!
آیا برای کسی که لپ تابی پر حجم از نرم افزار و فایل های دیگر که حداق در روز 3یا4 ساعت بطور مداوم به اینترنت متصل است و با فلش های گوناگون هر وز سرکار دارد نود32 نسخه آنتی ویروسش برای جواب میدهد یا نه برای امنیت بیشتر به حتما اینترنت سکوریتی نیاز دارد؟!!
باید چه اینترنت سکوریتی را بگیرد که سرعت سیستمش را کم نکن؟؟!!
لطفا اگر میشود راهنمایی کنید!!!

سلام

تست کنید اگر قصد اورجینال دارید

دیتابیس قدرتمند
رفتار شناسی عالی
زبان فارسی عالی در آنتی ویروس
فایروال قدرتمند
جز آنتی ویروس های سبک

در صورت غیر اورجینال هم سیمانتک و کسپر و بیت دیفندر بهترین ها هستند و به راحتی براشون سریال پیدا میشه

در صورت رایگان هم کمودو بهترین هست بدون شک البته میتونید فایروال کمودو را در کنار اویرا داشته باشید ولی به نظر من و اکثر کارشناسان توصیه میشه از محصول یه شرکت استفاده بشه

موفق باشید

ali.reihani
15-11-2012, 13:49
سلام

در صورت غیر اورجینال هم سیمانتک و کسپر و بیت دیفندر بهترین ها هستند و به راحتی براشون سریال پیدا میشه

در صورت رایگان هم کمودو بهترین هست بدون شک البته میتونید فایروال کمودو را در کنار اویرا داشته باشید ولی به نظر من و اکثر کارشناسان توصیه میشه از محصول یه شرکت استفاده بشه

موفق باشید
بین این چهار تا کدام یکی آپدیت راحت تری دارد و همچنین دیتابیسی قدرتمندتر؟؟؟!!!!

jolan57
15-11-2012, 14:17
بین این چهار تا کدام یکی آپدیت راحت تری دارد و همچنین دیتابیسی قدرتمندتر؟؟؟!!!!
امسی سافت
Emsisoft

ali.reihani
15-11-2012, 14:17
من آنتی ویروس comodo را در تست vb100 virusbtn ندیدم آیا نشانه از ضعف آن هست یا اصلا شزکت نکرده است؟!!!!

ali.reihani
15-11-2012, 14:24
امسی سافت
Emsisoft
نه داداش بین کاسپرسمای و سیمانتک و بیدفنتر و کمودو

xman681
15-11-2012, 14:34
من آنتی ویروس comodo را در تست vb100 virusbtn ندیدم آیا نشانه از ضعف آن هست یا اصلا شزکت نکرده است؟!!!!

خیر . هر شرکتی تمایل به حضور در تست خاصی را داره و اصلا دلیل بر ضعف نیست ( البته بعضی موقع ها هست :sq_25: )

نه داداش بین کاسپرسمای و سیمانتک و بیدفنتر و کمودو

بین اینها که بیت از همشون بیشتر هست بین بقیه هم فکر کنم کسپر توی نسخه جدید آپدیت کم حجمی را داره

زیاد درگیر آپدیت نباش عزیز

حالا 3 مگ با 5 مگ مگه چقدر میشه در طول ماه که آدم نگرانش باشه کلا توی طول ماه به 200 مگ هم نمیرسه که میشه چندغاز

موفق باشید

ali.reihani
15-11-2012, 16:14
سلام مجدد!
روی سیستم خانگی ای که هر ماهی یک فلش هم نمیخورد فقط به اینترنت متصل میشود؟
شما چی را پیشنهاد میکنید که فقط این نیاز را برطرف کند!!
من الآ روش اسمارت سکوریتی eset را نصب کردم{همین خوب است یا همین هم زیادی است و یا میشود یک فایروال نصب کنم بجاش}
به نظر من همین آنتی ویروس مایکروسافت با فایروال خود ویندوز برایش بس اسا نه ؟؟؟!!!

ali.reihani
15-11-2012, 23:44
سلام!
یک اتفاق خیلی عجیب گوگل کرم مضوع های avast و comodo را مسدود میکند میگوید داخلش بدافزار وجود دارد؟!!!
میگوید یک توضیح کنندهی بدافزار معروف وجود دارد این تایپیک ها؟؟!!
راست میگوید یا نه؟!!!

S0R3N4
16-11-2012, 00:33
آخه عزیز من شما بیخودی دارید سیستم خودتون رو سنگین میکنید مطمئن باشید با وجود کسپر نیازی به آنتی دیگری ندارید تداخل هم به این خاطر میگم که خودم دیدم که میگم یادم نیست کدوم سوئیت بود ولی وقتی فایلی رو به لیست سفید پاندا اضافه میکردین به طور عجیبی به لیست سفید آنتی اصلیتون هم اضافه میشید!
یا مثلا وقتی با نورتون پاندا رو نصب داشتم در هیستوری نورتون فقط بلاک شدن دسترسی غیرمجاز توسط پاندا کلود به نورتون رو میدیدم
پاندا کلود با وجود سبکی یک آنتی ویروس کامل هست و نصبش کنار بقیه آنتی ها توصیه نمیشه
فزق بین هیتمن پرو و پاندا کلود هم همین هست پاندا کلود فقط یک اسکنر با قابلیت پاکسازی ضعیف هست ولی پاندا کلود یک آنتی کامل شامل دیتابیس , هوش مصنوعی , رفتارشناسی و پاکسازی عالی (آخرین تستی که در تاپیک نتایج گذاشتم ببینید) میشه
ضمن اینکه شما همین الان هم یک کلود آنتی ویروس قوی شامل هوش مصنوعی و رفتارشناسی دارین ==> کمودو کلود آنتی ویروس

تاثیرشون بدون گارد بسیار کم هست به طوری که اصلا متوجه نمیشید مثلا من آوست رو بدون گارد نصب دارم

من اینترنت سکوریتی کومودو رو ندارم...
فایروالش رو نصب کردم!! آنتی ویروس کلاد روش نیست که...
در مورد اینکه بین هیتمن و پاندا شما پاندا رو توصیه میکنید یه سوال داشتم
هیتمن که از 7 موتور قدرتمند (شامل GDATA که خودش معمولا به تنهایی 99.9 درصد شناسایی داره معمولا) و بیتدیفندر و امسی سافت و اویرا و .. هست...
چطور میگید پاندا بهتره؟
من به یه آنتی ویروس کامل دارم(کسپرسکی)
فقط یه اسکنر میخوام برای اسکن در مواقعی که چیزی از دستش در میره که چون آنتی ویروس های کلاد شدیدا سبک هستن ترجیح میدم کلاد نصب کنم...
چرا شما بیشتر تاکیدتون رو اویراس؟
در تست هایی که گذاشتید معمولا پاندا بهتر عمل کرده تا اویرا که؟؟؟
و اینکه چرا اصلا هیتمن رو پیشنهاد نمیدید؟

سلام

شما دنبال چی میگردید؟ یک کلود آنتی ویروس یا یک اسکنر مکمل؟

اگر دنبال یک کلود آنتی ویروس هستید پاندا کلود خوبه.
اگر دنبال یک مکمل عالی در کنار آنتی ویروس اصلیتون هستید مالواربایتس حرف نداره. بیشتر دوست داری آنتی داشته باشی بعدش برو سراغ هیتمن پرو.

من خودم بین پاندا کلود و مالواربایتس و هیتمن اگر قرار باشه یکی رو انتخاب کنم ، مالواربایتس رو انتخاب میکنم.

اما اگر بگن بهترین کلوداسکنر چیه میگم پاندا. ولی بهترین مکمل را مالواربایتس میدونم.

=====

ویرایش:

خب من الان پست قبلی مربوط به عباس آقا را خوندم و تایید میکنم.

شما با نصب فایروال کومودو به نوعی یک کلود آنتی ویروس هم دارید.
ضمن اینکه احتمال تداخل پاندا با سایر محصولات روی سیستم شما هم وجود داره(چون دیدم خیلی کلود اسکنر میکنی و از پاندا خوشت میاد چیزی نگفتم). حتی با کسپر که یادم میاد توی تاپیک کسپر هم کاربری فرموده بودند که مدیران کپسر هم به این نکته اشاره کردند( یادتون باشه فقط میگم احتمال تداخل)

مالواربایتس رایگان را نصب بکنی هیچ تاثیر منفی نداره در کار سیستم

من به دنبال یه مکمل در کنار آنتی ویروس کسپرسکی هستم
و چون کلاد آنتی ویروس خیلی سبک و قدرتمند هستن بیشتر تاکیدم رو اونهاست(و اینکه علاقه ی شدیدی به پاندا دارم؛ولی اگه چیز بهتری از اون باشه خب اونو ترجیح میدم)

مالوربایت دقیقا چیه؟
یه آنتی ویروس ؟ یا یه آنتی اسپای ور؟
میدونم سبکه...(بدون گارد)
ولی واسه من اینترفیس هر برنامه ی به اندازه ی قدرتش هم مهمه...
من اگه پاندا کلود نصب کنم گاردش رو Disable میکنم بدون شک...
فقط اینکه میشه بگید دقیقا چه تداخلاتی میتونه با فایروال کومودو آنتی ویروس کسپرسکی ایجاد کنه؟؟

آیا هیتمن هم این تداخلات رو میتونه ایجاد کنه؟

Jadda
16-11-2012, 01:39
1-من اینترنت سکوریتی کومودو رو ندارم...فایروالش رو نصب کردم!! آنتی ویروس کلاد روش نیست که...

2-من به دنبال یه مکمل در کنار آنتی ویروس کسپرسکی هستمو چون کلاد آنتی ویروس خیلی سبک و قدرتمند هستن بیشتر تاکیدم رو اونهاست(و اینکه علاقه ی شدیدی به پاندا دارم؛ولی اگه چیز بهتری از اون باشه خب اونو ترجیح میدم)

3-مالوربایت دقیقا چیه؟ یه آنتی ویروس ؟ یا یه آنتی اسپای ور؟ میدونم سبکه...(بدون گارد)

4-من اگه پاندا کلود نصب کنم گاردش رو Disable میکنم بدون شک...فقط اینکه میشه بگید دقیقا چه تداخلاتی میتونه با فایروال کومودو آنتی ویروس کسپرسکی ایجاد کنه؟؟

5-آیا هیتمن هم این تداخلات رو میتونه ایجاد کنه؟

سلام

1-فایروال کومودو هم از کلود بهره میبره فراوان؛ خودش یه پا کلود آنتی ویروس است.

2-اگر به پاندا علاقه دارید میتونید نصب کنید و یه مدتی باهاش کار کنید ببینید چجوریه

3-مالورابایتس چیه؟

Best (Adware/Spyware/Scumware/ Rootkit/Trojan) Scanner and Remover/Repair for Windows => MalwareBytes Anti-Malware

اما پاندا کلود :

Best Cloud Antivirus for Windows=> Panda Cloud Antivirus

البته یه وقت فکر نکنی منظورم اینه که مالواربایتس یک آنتی اسپایور و پاندا یک آنتی ویروس است، نه. همه ضد بدافزارند. من منظورم چیز دیگریست....

4- تست کن اگر مشکلی نبود ادامه بده.....

5- خیر- اسم اسکنر را روی بعضی محصولات میزاریم که بگیم تداخلی ایجاد نمیشه دیگه- هیتمن رو داشته باش.

S0R3N4
16-11-2012, 02:11
جفتشون رو تست کردم یه مدته...

پاندا کلود مثل پر سبکه...
فقط نمیدونم میشه رو قدرت شناساییش و پاکسازیش حساب کرد یا نه
مالوربایت پس ویروس شناسایی نمیکنه دیگه...
نه؟
فرقش با امسی سافت آنتی مالویر چیه دقیقا؟

راستی...
اسپاور داکتر و سوپرآنتی اسپاور چطورن؟؟

چه طور میشه با هیتمن کل هارد رو اسکن کرد؟
آخه هیتمن یه بدی داره وقتی رو Default Scan (Recommend)1 میذارمش تا کل سیستم رو اسکن کنه؛فقط یه سری از جاهای خاص هارد رو اسکن میکنه!همین
یعنی نمیشه باهاش کل هارد رو اسکن کرد...
دلیلش چیه؟

Jadda
16-11-2012, 02:49
جفتشون رو تست کردم یه مدته...

پاندا کلود مثل پر سبکه...
فقط نمیدونم میشه رو قدرت شناساییش و پاکسازیش حساب کرد یا نه
مالوربایت پس ویروس شناسایی نمیکنه دیگه...
نه؟
فرقش با امسی سافت آنتی مالویر چیه دقیقا؟

راستی...
اسپاور داکتر و سوپرآنتی اسپاور چطورن؟؟

چه طور میشه با هیتمن کل هارد رو اسکن کرد؟
آخه هیتمن یه بدی داره وقتی رو Default Scan (Recommend)1 میذارمش تا کل سیستم رو اسکن کنه؛فقط یه سری از جاهای خاص هارد رو اسکن میکنه!همین
یعنی نمیشه باهاش کل هارد رو اسکن کرد...
دلیلش چیه؟

سلام مجدد

مالواربایتس همه نوع مخرب رو شناسایی میکنه.

فرقش با اسکنر امسی سافت اینه که کمپانیهاشون فرق میکنه! اسکنر امسی هم خیلی خوبه.

اسپایوار دکتر و سوپر آنتی اسپایوار به مالواربایتس نمیرسن. از دکتر که خبری ندارم( ما را به یاد قدیما انداختی)، سوپر هم فالس زیاد داره.

این گزینه رو تیک بزن اونوقت هر جا را که دوست داشتی با کلیک راست توسط هیتمن اسکن کن.

*Batman*
16-11-2012, 03:03
سلام مجدد!
روی سیستم خانگی ای که هر ماهی یک فلش هم نمیخورد فقط به اینترنت متصل میشود؟
شما چی را پیشنهاد میکنید که فقط این نیاز را برطرف کند!!
من الآ روش اسمارت سکوریتی eset را نصب کردم{همین خوب است یا همین هم زیادی است و یا میشود یک فایروال نصب کنم بجاش}
به نظر من همین آنتی ویروس مایکروسافت با فایروال خود ویندوز برایش بس اسا نه ؟؟؟!!!

از آنتی ویروس رایگان Avira به جای مایکروسافت استفاده کنید.
در مورد فایروال بهتره برنامه Windows Firewall Control ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنید تا کنترل بهتری روی فایروال ویندوز داشته باشید.

Mehrdad092000
16-11-2012, 06:11
دوستان این انتی ویروس های ابری چجورین؟ نمیشه ازینا نصب کنیم سبکتر کار کنه :D
هرچی نصب میکنم سیستم یکم کند میشه

mehrdad21
16-11-2012, 13:31
من چندین سال از انتی ویروس های زیادی استفاده کردم. بهترین آنتی ویروس از نظر من محصول قدرتمند و بی نظیر شرت سیمانتک یعنی نورتون هست. سرعت قابل قبوا اسکن.بروز رسانی عالی و هوش مصنوعی عالی این محصول رو به عنوان انتخاب سردبیر مجله های مختلفی مثل پی سی ورلد رسونده.

alisoofi
16-11-2012, 17:06
من نسخه مجانی avast دارم هم روی لپتاپ هم کامپیوتر خونه،الان نزدیک 2سال هست،کاملا راضی هستم،اصلا هم مشکل ویروس نداشتم،
کارخونه avast مال بابام هم نیست ;-)

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

dolfi224
16-11-2012, 20:11
سلام
تفاوت این Malwarebytes با آنتی ویروس های معروف دیگه چیه(مثل کسپر ، بیت و.. ) همون آنتی ویروسه یا فقط مخصوص تروجان هست؟قدرت تشخیص اون نسبت به آنتی ویروس های معروف چطوره ؟
یه اسکنر می خوام که غیر فعال باشه همیشه و هر وقت خواستم فعالش کنم فقط توی کسپر همچین چیزی دیدم که زیاد با کمودو نساخت

Jadda
16-11-2012, 22:40
سلام
تفاوت این Malwarebytes با آنتی ویروس های معروف دیگه چیه(مثل کسپر ، بیت و.. ) همون آنتی ویروسه یا فقط مخصوص تروجان هست؟قدرت تشخیص اون نسبت به آنتی ویروس های معروف چطوره ؟
یه اسکنر می خوام که غیر فعال باشه همیشه و هر وقت خواستم فعالش کنم فقط توی کسپر همچین چیزی دیدم که زیاد با کمودو نساخت

سلام

MBAM رو که صفحه قبل نقلش بود بیشتر به عنوان یک مکل در کنار آنتی ویروس اصلی استفاده میکنند و یک سوییت کامل نیست و فاقد فایروال و هدفش تشخیص هست. دارای دیتابیس و هوش مصنوعی و قدرت پاکسازی و تعمیر سیستم آلوده خیلی خوب،اینجوری هم نیست که مخصوص تروجان یا اسپایوار یا .. باشه. Anti-Malware هست. یعنی همه نوع مخرب رو پوشش میده. در واقع همون آنتی ویروس است. میتونید به عنوان یک اسکنر ازش استفاده بکنید ، با کومودو هم میسازه!

هر وقت خواستید سیستم را اسکن بکنید آپدیت بکنید و بعد اسکن بکنید. مثلا هفته ای یک یا دوبار.

COMODO IS + MBAM + VirustotalUploader عالیه.

dolfi224
17-11-2012, 00:48
سلام

MBAM رو که صفحه قبل نقلش بود بیشتر به عنوان یک مکل در کنار آنتی ویروس اصلی استفاده میکنند و یک سوییت کامل نیست و فاقد فایروال و هدفش تشخیص هست. دارای دیتابیس و هوش مصنوعی و قدرت پاکسازی و تعمیر سیستم آلوده خیلی خوب،اینجوری هم نیست که مخصوص تروجان یا اسپایوار یا .. باشه. Anti-Malware هست. یعنی همه نوع مخرب رو پوشش میده. در واقع همون آنتی ویروس است. میتونید به عنوان یک اسکنر ازش استفاده بکنید ، با کومودو هم میسازه!

هر وقت خواستید سیستم را اسکن بکنید آپدیت بکنید و بعد اسکن بکنید. مثلا هفته ای یک یا دوبار.

ممنون
منم منظورم فقط تشخیص بود نه قسمت های دیگه
می خوام بدونم می تونه با آنتی ویروس های های معروف از نظر تشخیص رقابت کنه و جای معتبری تست شده؟( آخه دیتابیسش حجمش خیلی کمه)

aylar6888
17-11-2012, 00:58
سلام

سلام علی جان
میشه بگید مالور بایتس قابلیت آپدیت آفلاینم داره؟
اگه داره روش و نوع دریافت و وارد کردن اونو میگید
ممنون

*Batman*
17-11-2012, 01:20
ممنون
منم منظورم فقط تشخیص بود نه قسمت های دیگه
می خوام بدونم می تونه با آنتی ویروس های های معروف از نظر تشخیص رقابت کنه و جای معتبری تست شده؟( آخه دیتابیسش حجمش خیلی کمه)
تست معتبری پیدا نکردم، اما تو تستهای On-Demand که افراد انجام میدن نتایج خوبی گرفته.
ضمنا تو شناسایی اکسپلویت ها ناتوانه.
این مطلب رو حتما بخونید >> کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام علی جان
میشه بگید مالور بایتس قابلیت آپدیت آفلاینم داره؟
اگه داره روش و نوع دریافت و وارد کردن اونو میگید
ممنون

آپدیت آفلاین برای MBAM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پادشاه اسمان
17-11-2012, 03:25
سلام

روزی 5-6 ساغت اینترنت میرم وهر فلشی را به سیستم می زنم روی سیستم eset nod32 antivirus 4,malware,hitman نصب هست می خواستم بدونم لازم فایروال یا انتی ویروس دیگری برای امنیت بیشتر نصب کنم ؟

اگه لازمه معرفی کنید.

Mehrdad092000
17-11-2012, 03:35
ممنون میشم جواب منم بدید

aylar6888
17-11-2012, 03:48
سلام

روزی 5-6 ساغت اینترنت میرم وهر فلشی را به سیستم می زنم روی سیستم eset nod32 antivirus 4,malware,hitman نصب هست می خواستم بدونم لازم فایروال یا انتی ویروس دیگری برای امنیت بیشتر نصب کنم ؟

اگه لازمه معرفی کنید.
شما اصلا فایروال نداری...
همین الان نت رو قطع و یه فایروال مثل کومودو نصب کن...
آنتی ویروس جلوی ارنباط نرم افزارها و هکرها از سیستم به بیرون یا برعکس رو که نمیتونه سد کنه.شما 3 تا ضد مخرب داری بدون فایروال

aylar6888
17-11-2012, 03:51
دوستان این انتی ویروس های ابری چجورین؟ نمیشه ازینا نصب کنیم سبکتر کار کنه :D
هرچی نصب میکنم سیستم یکم کند میشه

آنتی ویروس کلود عالیه اما باید اینترنت سرعت بالا داشته باشی.شما الان چی نصب کردی که سرعتتو گرفته؟

ali.reihani
17-11-2012, 14:17
سلام!
آنتی ویروس eSCAN چه جوریه به اویرا. کاسپرسکای. بیدفنتر و سیمانتک و بقیه چند آنتی ویروس معروف دنیا از لحاظ چیز هایی که یک آنتی ویروس خوب دارد میرسد یا نه ؟؟!!!

smohsen
17-11-2012, 14:34
سلام دوستان
یه نرم افزار غیر از آنتی ویروس های معروف مثل کاسپر و نورتون
می خوام برا سیستم که صرفا مراقب آلوده شدن از طریق usb باشه
حتما باید آنتی ویروس باشه؟ یا نرم افزار خاص دیگه ای هست؟

ali.reihani
17-11-2012, 14:38
سلام!
اونایی که virusbtn را قبول دارند میتونند بی این سایت بروند و شما روی هر کدوم از شرکت ها امینتی معروف که کلید کنید نتایج آن را طیق جدید ترین تست ها میبینید و یا اگر بخواهید میتوایند با زدن لینک Show Full Test History تمامی تست هایی{ vb100}که تا کنون بروی محصول آن شرکت انجام شده است را ببینید:
آدرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یک نگاهی انداختم دیدم ESET اون جوری که من دیدم از همه بهتر در این چند سال مقام آورده است که میتوان با توجه به سابقه اش اون بازم میگم از نظر من بهترین آنتی ویروس گفت که میتواند بهش اطمینان کرد!!!!!!

aylar6888
17-11-2012, 20:58
سلام دوستان
از اتوران ویروس ریموور استفاده کنید که تنظیمات جالبی هم داره برای فلش مموری و مموریها.مثلا میشه اونا رو امن کرد و متصل کرد و یا پاکسازی و امن متصل کرد یا در صورت آلوده بودن جلوی اتصال اونا رو گرفت.حجمش هم پایین و قابل آپدیت هست و آنتی ویروس هم هست

aylar6888
17-11-2012, 21:03
سلام!
اونایی که virusbtn را قبول دارند میتونند بی این سایت بروند و شما روی هر کدوم از شرکت ها امینتی معروف که کلید کنید نتایج آن را طیق جدید ترین تست ها میبینید و یا اگر بخواهید میتوایند با زدن لینک Show Full Test History تمامی تست هایی{ vb100}که تا کنون بروی محصول آن شرکت انجام شده است را ببینید:
من یک نگاهی انداختم دیدم ESET اون جوری که من دیدم از همه بهتر در این چند سال مقام آورده است که میتوان با توجه به سابقه اش اون بازم میگم از نظر من بهترین آنتی ویروس گفت که میتواند بهش اطمینان کرد!!!!!!
تایید میکنم.اما نتایج ویروس بولتن رو زیاد قبول ندارم.چون اصلا مثل av-comparative جزییات تستها و چگونگی اونا رو نمینویسه...نود هوش مصنوعی و سرعت بالا و اینتر فیس خوبی داره فقط از لحاظ ریپیر و گند زدایی بعد از آلودگی یکی از ضعیفترین آنتی ویروسهاست و اصلا قابلیت ترمیم و جداسازی فایلهای آلوده و تفکیک ویروس از اونا رو نداره.و طی این سالها اصلا این ضعفش رو بهینه نکرده.برای سیستمهایی خوبه که آلوده نباشن.اما در کل آنتی ویروسش خوبه اما فایر والشم خیلی ضعیفه

پاینده باشید

Mehrdad092000
17-11-2012, 21:51
آنتی ویروس کلود عالیه اما باید اینترنت سرعت بالا داشته باشی.شما الان چی نصب کردی که سرعتتو گرفته؟

یعنی با 128 نمیشه سرعت اپلود دانلودم 30 تا40 تاس
الان اویراس سرعتمو گرفته اواستم نصبیدم کمتر از اویرا میگرفت اما از همه بهتر نود بودش

xman681
18-11-2012, 00:56
سلام!

محصول شرکت Eset فقط در جوایز سایت ویروس بولتین خوب بوده و طی چند سال اخیر توی هیچ تستی مقامی نداشته که این نشون میده نمیشه بطور قاطع به قدرت آن اعتماد کرد
قدرت تعمیر هم که دوستمون اشاره کردند
در مورد هوش مصنوعی هم حرفی در مقابل آنتی های مطرح نداره

من این محصول را فقط به کسایی پیشنهاد میدم که سیستم ضعیفی دارند و برای سیستم های قوی محصولات دیگه کاملا قدرتمند تر و سر تر هستند

سلام دوستان

USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
18-11-2012, 08:35
در مورد هوش مصنوعی هم حرفی در مقابل آنتی های مطرح نداره

من هوش مصنوعیِ NOD32 رو می پرستم! با اینکه تقریبا behavior block نداره اما هنوز هم تو تستهای هوریستیکی نتایج خیلی خوبی میگیره

Mehrdad092000
18-11-2012, 08:58
جواب مارم میدادید :)

sari-1369
18-11-2012, 11:32
آقا ما norton 2013 نصبیدیم . :sq_25:

حالا ببینیم امتحانشو جطوری پس میده :sq_22:

راسی چطوری میشه جدای از دیزیبل کردن کلن برنامشو بست ؟

*Batman*
18-11-2012, 11:56
آقا ما norton 2013 نصبیدیم .
حالا ببینیم امتحانشو جطوری پس میده
راسی چطوری میشه جدای از دیزیبل کردن کلن برنامشو بست ؟

سلام
مبارک باشه.ایشاله چرخش براتون بچرخه:31:
خوب در مورد بستن باید بگم نورتون به هیچ وجه Exit نمیشه.
شما اگر از طریق Task Manager هم نورتون رو ببندید بازم سرویسهای آنتی ویروس فعال هستن و رابط کاربری هم بعد از یکی دو دقیقه Restart میشه!
اگر بازم سوالی داشتید تو تاپیک نورتون مطرح کنید.البته قبلش پست دوم تاپیک رو بخونید.:46:
موفق باشید.

xman681
18-11-2012, 13:45
من هوش مصنوعیِ NOD32 رو می پرستم! با اینکه تقریبا behavior block نداره اما هنوز هم تو تستهای هوریستیکی نتایج خیلی خوبی میگیره

توی تست های AV-C سال 2012 رتبه پنجم را کسب کرده و در سال 2011 رتبه چهارم

توی تست های پرواکتیو Virusbtn هم همیشه عقب تر از بقیه بوده

البته در سال های قبل آنتی خیلی خوبی بوده و حتی دو سال بهترین هم شده ولی در حال حاضر به نظر من پیشرفت خاصی نداشته است

Rastin.
19-11-2012, 20:37
سلام...
دوستان دنبال یک آنتی ویروس سبک و مناسب میگردم...سیستم یک مقدار ضعیف و قدیمیه بنابراین به kaspersky و bitdefender فکر نمیکنم!:31:

میشه رو آنتی ویروسهای free مثل آواست و آویرا حساب کرد؟...Norton به کارم میاد ؟؟
ممنون بابت پیشنهادات و راهنماییتون.:20:

jolan57
19-11-2012, 21:14
سلام...
دوستان دنبال یک آنتی ویروس سبک و مناسب میگردم...سیستم یک مقدار ضعیف و قدیمیه بنابراین به kaspersky و bitdefender فکر نمیکنم!:31:

میشه رو آنتی ویروسهای free مثل آواست و آویرا حساب کرد؟...Norton به کارم میاد ؟؟
ممنون بابت پیشنهادات و راهنماییتون.:20:
Norton Internet Security 2013

Rastin.
19-11-2012, 23:34
Norton Internet Security 2013

تشکر...مختصر و مفید!!:31:

نورتون مشکلی ایجاد نمیکنه (استفاده از منابع و کند شدن سیستم)؟...+ نظرتون رو در مورد آویرا یا آواست بدید ممنون میشم.

milad_gta
19-11-2012, 23:41
نورتون ممکنه با توجه به حالات مختلف عملکرد متفاوتی داشته باشه و تو 2013 تا حدودی میشه گفت پایدار نیست ، به نظرم فعلا Avira‌ گزینه مناسب تریه ، Avast هم که کلا ما رو تحریم کرده .

jolan57
20-11-2012, 00:07
تشکر...مختصر و مفید!!:31:

نورتون مشکلی ایجاد نمیکنه (استفاده از منابع و کند شدن سیستم)؟...+ نظرتون رو در مورد آویرا یا آواست بدید ممنون میشم.
راستش نمیدونم منظور میلاد از پایدار نیست چیه خود من نورتون آنتی ویروس 2013 واسه چند ماه داشتم مشکلی نبود به نه در حال حاضر نورتون یکی از سبک ترین آنتی ویروس هاست
بین آوست و آویرا هم نظر من آوست هست اگر چیزپی..ان یا هیتلرشکن داشته باشید و تحریم رو دور بزنید در غیر این صورت آویرا
هر دو خوب هستن

aylar6888
20-11-2012, 00:12
راستش نمیدونم منظور میلاد از پایدار نیست چیه خود من نورتون آنتی ویروس 2013 واسه چند ماه داشتم مشکلی نبود به نه در حال حاضر نورتون یکی از سبک ترین آنتی ویروس هاست
بین آوست و آویرا هم نظر من آوست هست اگر چیزپی..ان یا هیتلرشکن داشته باشید و تحریم رو دور بزنید در غیر این صورت آویرا
هر دو خوب هستن

کاملا تایید میکنم+++++++++++++++++++++++++++++لایک

kases
20-11-2012, 00:36

من هم با شما موافقم ناد32 یکی از بهترین heuristic ها رو داره

xman681
20-11-2012, 09:44
من هم با شما موافقم ناد32 یکی از بهترین heuristic ها رو داره

سلام

میشه لطف کنید و تفاوت این سه تا را برای من بگید ؟؟؟

Proactive
heuristic
behavior bloc

مگه اینها با هم تفاوتی ؟؟؟؟؟

M.R.2
20-11-2012, 11:33
با سلام
کمودو رو ویندوز 8 نصب میشه ولی پس از ریستارت تو صفحه استارت آپ میمونه و دیگه ویندوز بالا نمیاد