PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

polestar98g
31-12-2011, 23:47
درود
من مدتیست که بعد از دربه دری های بسیار و تجربیات آنتی‌های مختلف، یک ماهه که از آویرای رایگان با فایروال کومودو استفاده می‌کنم و الآن خیلی راضیم.
نورتون خوبه ولی حجم آپدیتش افتضاحه. به درد ایران نمی‌خوره.
کسپرسکی بدک نیست؛ فقط منابع سیستم را می‌خوره. بخصوص وقتی که فایل مشکوکی را پیدا می‌کنه می‌خواد خودشو با سیستم از جا بکنه!
آواست بی‌خودی به نرم‌افزارهایی که می‌تونم قسم بخورم هیچ خطری ندارند گیر می‌دهد. مضاف بر اینکه فایروال خوبی ندارد و شاید بهتر باشه بگیم که فایروال ندارد!
ESET هم بدک نیست فقط یک کمی در شناساییش ضعیفه. یکی هم اینکه برخی سایتها را بی‌خودی بلوکه می‌کنه!
بعضی نرم‌افزارها را هم بی‌خودی نمیذاره نصب بشه حتی اگه غیرفعالش کنی. مثلاً به محصولات Uniblue اجازه‌ی نفس کشیدن نمیده؛ که این فقط مخصوص NOD32 است و آنتی‌های دیگر هیچ کاری با Uniblue ندارند.
بیت دفندر و Gdata‌ هم خوبند منتها برای سیستم های قوی. ولی برای سیستم های متوسط گزینه‌ی مناسبی نیستند.
موفق باشید.

SevenCity
04-01-2012, 08:38
پاسخ این پست منو دوستان همیشه منتقد ناد بدن
نظرتون در مورد انتی ویروس ناد به همراه فایروال کمودو با سندباکس روشن و برنامه های تکمیلی دیگه چیه؟
آیا باز هم با این ترکیب جانشین ناد رو کسپر یا نورتون یا ... پیشنهاد میکنید؟ بهرحال تو ترکیب من کمودو خواهد بود و بنظرم فرقی نداره که چه انتی ویروسی نصب باشه

چون من علاقه ی خاصی به هوش ناد32 در ریل اسکن دارم فقط با ویروس هایی کار داره که شدیدا خرابکار هستند مثل انتی های دیگه به هرچیزی گیر نمیده کارشو همچین بلده :31:

AlexanderMahone
04-01-2012, 10:25
نظرتون در مورد انتی ویروس ناد به همراه فایروال کمودو با سندباکس روشن و برنامه های تکمیلی دیگه چیه؟
آیا باز هم با این ترکیب جانشین ناد رو کسپر یا نورتون یا ... پیشنهاد میکنید؟ بهرحال تو ترکیب من کمودو خواهد بود و بنظرم فرقی نداره که چه انتی ویروسی نصب باشه

چون من علاقه ی خاصی به هوش ناد32 در ریل اسکن دارم فقط با ویروس هایی کار داره که شدیدا خرابکار هستند مثل انتی های دیگه به هرچیزی گیر نمیده کارشو همچین بلده :31:

نود چیزی که نداره هوش هست.بهتره از انتیویروس.جی دیتا-پاندا-افسیکیور-نورتون یا کسپر با کومودو فایروال استفاده کنی

A M ! N
04-01-2012, 13:36
اتفاقا دقیقا مشکل از نورتونه منم داشتم و خیلی عجیب کل ترافیکو بلاک می کرد طوری که مجبور شدم حذفش کنم . یک ساله avast دارم غیر از یکبار که رو اشتباه خودم sality کل کامپیوترو داغون هیچ ویروسی نداشتم . نظر شخصی من اینه که نوع آنتی ویروس خیلی مهم نیست فقط باید به روز باشه و خود کاربرم ناشی نباشه. من اگه بخوام دسته بندی کنم :
1- avast
2- norton
3- kasper
بقیه رو یا امتحان نکردم یا ارزش صحبت ندارن (نود):دی

دوست من ، من فکر میکنم که تنظیمات ایراد داشته ، من وقتی نصبش کردم ، تنظیمات رو چنج کردم ، خیلی نرمال روی شبکه مانیتور داشت بدون افت قدرتش ، به طوری که من فکر میکردم بهترین مانیتورینگ رو داره ،

آنتی ویروس قدرت ویروس شناسیش به یک طرف ، هوش مصنوعی و طرز برخورد با یک سیستم هایجک شده و طریقه ی تعمیر اون از سوی دیگه از عواملی هست که باعث میشه در صدر قرار بگیره ،

آواست برای سیستم های خونگی که شبکه ندارن عالی هست ، به عنوان یک آنتی ویروس مجانی ، اما در زمینه ی اون مسائلی که گفتم اصلا با کاسپر یا نورتون قابل مقایسه نیست ،

آینده ی آنتی ویروس ها اصلا معلوم نیست چی میشه ، اگه خاطرتون باشه یک مدتی بود که همه روی سیستم مکافی داشتن ، الان اگه به کسی بگی مکافی دارم ، یک خورده براش عجیبه ، همون زمان اگه به کسی میگفتی من کاسپر اسکای دارم ، میگفت چرت ترین آنتی ویروس هست و امکان داشت بهت بخنده حتی.

برای همین هم نمیشه گفت ، همین ناد 32 ممکنه یک جهش بزرگی انجام بده ، یا پاندایی که یک مدت خودش به ویروس معروف بود ، الان ابزارهای خیلی موثری رو طراحی کرده ،

به نظر من اصلا نمیشه آنتی ویروس ها رو اولویت بندی کرد ، هر کدوم در موقعیت خاص خودش ممکنه بهترین عملکرد رو انجام بده ، مثلا همین MSE گاها موردهایی رو از بین میبره که کار هیچ آنتی ویروسی نیست. مهم این هست که چه کسی بدونه توی کدوم موقعیت کدوم یک موثرترین هستش

Take Care:40:

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

راستش رو بخوای ناد 32 هوش مصنوعی بدی نداره ، از لحاظ دید اسکنر فقط میشه بهش نگاه کرد . ناد فقط میگه که من میشناسمش

شناختم ، ولی هیچ راه حلی نداره ، این اسم شایسته ی ناد 32 هست :

Nod 32 virus finder

SevenCity
04-01-2012, 14:27
جالبه با این وجود باز هم با nod32 مخالفید
دارم وسوسه میشم که برم سراغ کسپر سنگین با اون مکافاتش تو پیدا کردن کلید
من به غیر از اینترنت سکیوریتی کمودو + انتی ویروس ناد
اویرا با گارد خاموش + mbam + سوپر انتی اسپایور + انواع و اقسام انتی اتوران های مخصوص فلش
هم نصب دارم و این وسط فریم بازیم هم خوبه و خیلی برام مهمه
باز توصیه میکنید که ناد رو حذف کنم و چیز دیگه ای نصب کنم؟
پیشنهاد شما جز کسپراسکای خوره ی سی پی یو چیه؟

A M ! N
04-01-2012, 14:48
جالبه با این وجود باز هم با nod32 مخالفید

والله من مخالف نیستم با ناد 32 !!:31: ولی در اصل موافق نیستم یعنی بهتره بگم ترجیح میدم رای ممتنه بدم بهش ، باید نتیجه های بعدیش رو ببینم ، تعصب روی هیچ فرقه ی خاصی هم ندارم !:31:

من به غیر از اینترنت سکیوریتی کمودو + انتی ویروس ناد
اویرا با گارد خاموش + mbam + سوپر انتی اسپایور + انواع و اقسام انتی اتوران های مخصوص فلش

یا علی ....! چه خبره ! یهو سیستم رو روشن نکن دیگه !

دقت کن عزیزم : MBAM یا SAS یکیش نه هردو..

ضمنا آویرا با گارد خاموش به چه کارتون میاد ؟
اگه همون گارد آویرا رو روشن بزارین نیازی به نرم افزارهای اتوران ندارین/..

با این شرایط که الان دارین ، به نظر من کاسپر نصف این هم سرعت رو کم نمیکنه !

omid-p30
04-01-2012, 14:49
با اون مکافاتش تو پیدا کردن کلید
هیچ مکافاتی نداره. :20:

Ali_ip3
04-01-2012, 16:20
من خودم در حال حاظر دارم از نود استفادهمیکنم

فقط و فقط بخاطر سبک بودنش روی سیستم من خوب جواب میده
.
.
هر کسی یه چیزی میگه حالا در حالت کلی کدوم آنتی ویروس و فایروالی از همه قوی تره؟

kases
04-01-2012, 16:35
منم دونبال یه سوییت سبک بودم که به انتی Symantec Endpoint Protection 12.1 رسیدم دارم تستش میکنم ببینم چجور جونوریه

SevenCity
04-01-2012, 17:05
والله من مخالف نیستم با ناد 32 !!:31: ولی در اصل موافق نیستم یعنی بهتره بگم ترجیح میدم رای ممتنه بدم بهش ، باید نتیجه های بعدیش رو ببینم ، تعصب روی هیچ فرقه ی خاصی هم ندارم !:31:

یا علی ....! چه خبره ! یهو سیستم رو روشن نکن دیگه !

دقت کن عزیزم : MBAM یا SAS یکیش نه هردو..

ضمنا آویرا با گارد خاموش به چه کارتون میاد ؟
اگه همون گارد آویرا رو روشن بزارین نیازی به نرم افزارهای اتوران ندارین/..

با این شرایط که الان دارین ، به نظر من کاسپر نصف این هم سرعت رو کم نمیکنه !

اویرا هم برای بعضی فایل های مشکوک خوبه سریع اسکن کنیم
تروجان ریموور و هیتمن هم دارم که فقط موقع استارت میان بالا!
میدونی من با سیستمم گیم میزنم بعد از گرافیک مهمترین چیز سی پی یو هست اگر هزارتا برنامه ی غیرفعال رو هم نصب کنم مهم نیست فقط از رم استفاده میکنند تنها خوره ی سی پی یو همون آنتی ویروس اصلیه که ریل تایم اسکن میکنه منتهی مطمئنم که کسپر بیشتر از سی پی یو استفاده میکنه با اینحال اگه بخوام کسپر نصب کنم اینو باید نصب کنم دیگه: ؟
Kaspersky Anti-Virus 2012 12.0.0.374 Final
و اگه بخوام نورتون نصب کنم چی باید نصب کنم؟ که با کمودو اینترنت سکیوریتی ست بشه
با نسخه های نورتون اشنا نیستم

arfnpm
04-01-2012, 18:46
با اینحال اگه بخوام کسپر نصب کنم اینو باید نصب کنم دیگه: ؟

کسپرسکی یکی از پر باگ ترین آنتی ویروس های موجود است.
سابقه -- شدن سایت و سرور های آپدیت آن نیز در اینترنت فراوان است.
یک زمان هم یک هکر سرور آپدیت آمریکاشو زده و هر کس دانلود کرده بود ویندوز خودشون از دست داده بود که عکس هاش در اینترنت موجود است.

اینم یه مقاله فارسی:
کشف نقصهای امنیتی خطرناک در محصولات 2012 کسپرسکی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2Fpost%2F2030)

AlexanderMahone
04-01-2012, 20:52
میدونی من با سیستمم گیم میزنم بعد از گرافیک مهمترین چیز سی پی یو هست اگر هزارتا برنامه ی غیرفعال رو هم نصب کنم مهم نیست فقط از رم استفاده میکنند تنها خوره ی سی پی یو همون آنتی ویروس اصلیه که ریل تایم اسکن میکنه منتهی مطمئنم که کسپر بیشتر از سی پی یو استفاده میکنه با اینحال اگه بخوام کسپر نصب کنم اینو باید نصب کنم دیگه: ؟

انتی ویروس نورتون اگرسوئیت کامل بخوای که بهینه ساز وبکاپ هم داشته باشه نورتون360.اگر فقط محافظت اینترنت بخوای نورتون اینترنت سیکیوریتی

edi2
04-01-2012, 21:10
کسپرسکی یکی از پر باگ ترین آنتی ویروس های موجود است.
سابقه -- شدن سایت و سرور های آپدیت آن نیز در اینترنت فراوان است.
یک زمان هم یک هکر سرور آپدیت آمریکاشو زده و هر کس دانلود کرده بود ویندوز خودشون از دست داده بود که عکس هاش در اینترنت موجود است.

اینم یه مقاله فارسی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g.com%2Fpost%2F2030)
در این مورد که شما می فرمایید که کسپر از پر باگ ترین هست لطف کنید با دلیل و مدرک حرف خودتون رو ثابت کنید نه این که احساسی نرم افزار قدرتنمدی رو زیر سوال ببرید . در ضمن کسپر نسخه هایی که قبل از ارائه کردن نسخه نهایی می خواد ارائه کنه رو در اختیار عموم میزاره که بعضی از اونها دارای باگ هستند.
داشتن باگ امری هست که در بیشتر نرم افزار ها هست و در مورد کسپر 2012 میشه به جرات گفت که از این لحاظ مشکلی نداره .
دارای app control پیشرفته هست که میتونه امنیت 99 درصدص بیاره و د راخرین ازمایشات شرکت av بالاترین امتیازات رو کسب کرد با استفاده از تنظیمات پیش فرض که مورد کاربرد بیشتر کاربران عدای هست.
در مورد اون اتفاقی هم که قبلا افتاد یکی از سایت های نمایندگی کسپر در امریکا بود که این اتفاق افتاد و ربطی به سایت اصلی و جهانی کسپر که kasper sky.com هست نداشت . کسپر حتی در ایران هم سایتش نمایندگی داره که کاربران میتونن ازش خرید کنند.
کپر یکی از قدرتمند ترین و بهترین نرم افزار های امنیت هست که یک سر و گردن از بیشتر نرم افزار های دیگه بالاتره

A M ! N
04-01-2012, 21:12

سلامی دوباره ، ضمن عرض خسته نباشید خدمت برو بچ شیطون./..:40:

ببین عزیزم به نظر من شما خودتو اذیت نکن و پیشنهاد من به شما NIS هست ( Norton internet security ) اگه

شما هم فکر میکنی که ممکنه روی شبکه مانیتورینگ اعمال کنه و از پهنای باند کم بشه ( که من میدونم اینطوری نیست ) بهتره که همون NAV رو نصب کنی و درکنارش هم CF یا همون ( Comodo firewall ) نصب کنی که عالی میشه ، ویروس دیگه دلش برای سیستمتون تنگ میشه !

ببین بهتون پیشنهاد خیلی اورژانسی میکنم که به جز این دوتا و همچنین MBAM هرچیز دیگه ای که دارین پاک کنین از روی سیستم به جز تداخل فایده ای دیگر نداره ، اوکککی گلم ؟

edi2
04-01-2012, 21:15
در ضمن این خبرگزاری هم که شما لینکی ازش قرار دادید به دلیل این که خودش محصولات خاصی رو به فروش می رسونه سعی در تضیعف رقبای قدرتمند خودش رو داره و در عوض محصولات شرکت های ضعیفی مثل ترند میکرو و ... رو به فروش می رسونه . بهتر هست برای نتیجه گیری هاتون به نتایج سایت های معتبر بین الملی مراجعه کنید
شما با لینک زیر میتونید نتایج اخرین تست ها رو به بینید که کسپر جزو برترین ها هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

A M ! N
04-01-2012, 21:24
آقایون خواهشا بحث راه میندازین ، خیلی فنی و تحلیلی بحث کنین ، احساس اینجا جای نداره ها .../.

همه چیز با دلیل و با مدرک ، اینجا بحث رو اصلا به انزوا نکشونین.... برای ما هم جالبه این اطلاعات رو درباره ی سوییت کاسپر و دیگرها بدونیم ، ولی خواهش میکنم با تعصب صحبت نکنین ،

بهتون پیشنهاد میکنم اینجا درباره ی چندتا محصول کل کل راه نندازین : نورتون√ ، کاسپر ، ام سی سافت ! اگه هم بحثی هست منطقی باشه ، خوبش رو بگین بدش رو بگین ، منبع موثق بدین ، نتیجه گیری کنین.

با تشکر فراوان از دوستان عزیز فنی..:11:

arfnpm
04-01-2012, 21:40
در این مورد که شما می فرمایید که کسپر از پر باگ ترین هست لطف کنید با دلیل و مدرک حرف خودتون رو ثابت کنید نه این که احساسی نرم افزار قدرتنمدی رو زیر سوال ببرید . در ضمن کسپر نسخه هایی که قبل از ارائه کردن نسخه نهایی می خواد ارائه کنه رو در اختیار عموم میزاره که بعضی از اونها دارای باگ هستند.
داشتن باگ امری هست که در بیشتر نرم افزار ها هست و در مورد کسپر 2012 میشه به جرات گفت که از این لحاظ مشکلی نداره .
دارای app control پیشرفته هست که میتونه امنیت 99 درصدص بیاره و د راخرین ازمایشات شرکت av بالاترین امتیازات رو کسب کرد با استفاده از تنظیمات پیش فرض که مورد کاربرد بیشتر کاربران عدای هست.
در مورد اون اتفاقی هم که قبلا افتاد یکی از سایت های نمایندگی کسپر در امریکا بود که این اتفاق افتاد و ربطی به سایت اصلی و جهانی کسپر که kasper sky.com هست نداشت . کسپر حتی در ایران هم سایتش نمایندگی داره که کاربران میتونن ازش خرید کنند.
کپر یکی از قدرتمند ترین و بهترین نرم افزار های امنیت هست که یک سر و گردن از بیشتر نرم افزار های دیگه بالاتره

فکر می کنم احساس را شما دارید که بدون خواندن دقیق مطلب و منبع آن یعنی سافت پدیا آتیش گرفتید.

در گوگل سرچ کنید: kaspersky hacked

نمونه یک کامیپوتری که به خاطر آپدیت های کسپر ویروسی شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن این خبرگزاری هم که شما لینکی ازش قرار دادید به دلیل این که خودش محصولات خاصی رو به فروش می رسونه سعی در تضیعف رقبای قدرتمند خودش رو داره و در عوض محصولات شرکت های ضعیفی مثل ترند میکرو و ... رو به فروش می رسونه . بهتر هست برای نتیجه گیری هاتون به نتایج سایت های معتبر بین الملی مراجعه کنید
شما با لینک زیر میتونید نتایج اخرین تست ها رو به بینید که کسپر جزو برترین ها هست

متاسفانه شما به منبع اصلی خبر دقت نکردید. :22:
سافت پدیا منبع اصلی خبر و یکی از معتبر ترین سایت های نرم افزاری جهان است.
شما علاوه بر باگ هایی این برنامه، جستجویی در مورد باطل کردن لایسنس های قانونی، -- شدن سایت و سرور ها این شرکت و بلایی که سر مشتریان آمده است بکنید.

Kaspersky download site hacked to spread fake AV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] endmicro.eu%2Fkaspersky-download-site-spread-fake-av%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] endmicro.eu%2Fkaspersky-download-site-spread-fake-av)

edi2
04-01-2012, 21:59
دوست عزیز بنده هم منابع اصلی رو مطالعه کردم و باز در مورد -- سایت مطلب قبلی رو عرض میکنم که سایت اصلی شرکت نبوده

این هم در لینک خودتون موجود هست :
Kaspersky users in three separate forums; Calendar of Updates, YahooAnswers and Kaspersky’s own Kaspersky Lab forum have complained that links to download Kaspersky’s home user security software from their USA download site were redirecting them to a malicious web page pushing fake AV known as Security Tool. One user posted the below screen capture

.
در ضمن سایت دورانتاش سایت معتبری نیست و این رو میتونید از نحوه ترجمش بفهمید اگر به زبان کمی مسلط باشید:
Medium severity vulnerabilities are found in Kaspersky Anti-Virus

اون کلمه رو که بنده بولد کردم و بعد به ترجمه دورانتاش دقت کنید متوجه جهت گیری میشید:

دوست عزیز هیچ وقت اجازه ندید سلیقه تون باعث بشه که با کم ترین مدرک و تحقیقی چیزی رو که ثابت نشده رو قبول کنید

arfnpm
04-01-2012, 22:06
دوست عزیز بنده هم منابع اصلی رو مطالعه کردم و باز در مورد -- سایت مطلب قبلی رو عرض میکنم که سایت اصلی شرکت نبوده

این هم در لینک خودتون موجود هست :
Kaspersky users in three separate forums; Calendar of Updates, YahooAnswers and Kaspersky’s own Kaspersky Lab forum have complained that links to download Kaspersky’s home user security software from their USA download site were redirecting them to a malicious web page pushing fake AV known as Security Tool. One user posted the below screen capture

.
در ضمن سایت دورانتاش سایت معتبری نیست و این رو میتونید از نحوه ترجمش بفهمید اگر به زبان کمی مسلط باشید:
Medium severity vulnerabilities are found in Kaspersky Anti-Virus

اون کلمه رو که بنده بولد کردم و بعد به ترجمه دورانتاش دقت کنید متوجه جهت گیری میشید:

دوست عزیز هیچ وقت اجازه ندید سلیقه تون باعث بشه که با کم ترین مدرک و تحقیقی چیزی رو که ثابت نشده رو قبول کنید

به نظر شما آسیب پذیری خطرناک با آسیپ پذیری متوسط فرق داره؟
یعنی نمیشه اینطوری گفت: (که در اصل اینطوری هم هست)
Lowseverity vulnerabilities OR Medium severity vulnerabilities OR High severity vulnerabilities = Dangerous vulnerability

به این قسمت هم دقت کنید:

According to the timeline report provided by Vulnerability Labs, Kaspersky was notified on the issue in December 2010 and responded a month later. The information on the vulnerabilities was not disclosed until a few days ago, but there is no mention of the bug being fixed.

کسپرسکی رو در December 2010 در مورد این باگ ها آگاه کردند اما تا چند روز پیش که خبری از رفعشون نبوده!!

edi2
04-01-2012, 22:15
به نظر شما آسیب پذیری خطرناک با آسیپ پذیری متوسط فرق داره؟
یعنی نمیشه اینطوری گفت: (که در اصل اینطوری هم هست)
Lowseverity vulnerabilities OR Medium severity vulnerabilities OR High severity vulnerabilities = Dangerous vulnerability

به این قسمت هم دقت کنید:

According to the timeline report provided by Vulnerability Labs, Kaspersky was notified on the issue in December 2010 and responded a month later. The information on the vulnerabilities was not disclosed until a few days ago, but there is no mention of the bug being fixed.

کسپرسکی رو در December 2010 در مورد این باگ ها آگاه کردند اما تا چند روز پیش که خبری از رفعشون نبوده!!

دوست عزیز مطالبی رو که لازم بود عرض کردم و لازم نمی بینم مطالب تکراری رو باز بگم . این خبر هم که قرار داده شده تحقیق یک موسسه هست که شاید معتبر باشه یا نه .مبنا رو باید موسسات و سایت های معتبر درجه بندی انتی ها بدونیم نه تحقیقاتی که شاید درست باشه یا نه و اون هم از موسسات نه چندان معتبر که می تونه تحت تاثیر رقابت های بازار باشه .

در اخر هم دوست عزیز وازه ای رو که از تیتر خبر اصلی قرار دادم واقعا مشخص هست و بیان کننده ابعاد این خبر هست که دروغ و جهت دار بودن مطلب سایت ایرانی رو نشون میده و ادامه مطالب شما فکر نکنم چندان صحیح باشه دوست عزیز

arfnpm
04-01-2012, 22:19
موسسات و سایت های معتبر درجه بندی انتی ها بدونیم نه تحقیقاتی که شاید درست باشه یا نه و اون هم از موسسات نه چندان معتبر که می تونه تحت تاثیر رقابت های بازار باشه .

این سایت ها آنتی ویروس ها را از نظر شناسایی ویروس ها مورد ارزیابی قرار میدن نه از نظر برنامه نویسی و باگ های آن.
می توانید در راهنمای این سایت ها مطالعه کنید!

edi2
04-01-2012, 22:26
در ضمن دوست عزیز بنده رشته تحصیلیم زبان انگلیسی هست و این اولین بار هست که همچین نتیجه گیری شما رو می بینم!!!!

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

این سایت ها آنتی ویروس ها را از نظر شناسایی ویروس ها مورد ارزیابی قرار میدن نه از نظر برنامه نویسی و باگ های آن.
می توانید در راهنمای این سایت ها مطالعه کنید!
دوست عزیز این سایت هایی که شما می فرماید به تمامی سور س های انتی دسترسی ندارن تا واقعا تشخیص بدن باگی داره یا نه و داشتن باگ رو خود سازنده تشخیص میده و در موقع لازم بر طرف میکنه و اعلام میکنه و کسپر همیشه قبل از ورود رسمی نرم افزار ازمایشی رو راهی میکنه که اکثر باگ های مهم اگر وجود داشته باشن در اون زمان شناسای میشن . اگر اینطور بود که سورس های نرم افزار های امنیتی در اختیار همه بود دیگه فاتحه اونها رو میبایست خوند.
اما من به نظر و سلیقه شما احترام میزارم .

Ali_ip3
05-01-2012, 22:36
آقایون خواهشا بحث راه میندازین ، خیلی فنی و تحلیلی بحث کنین ، احساس اینجا جای نداره ها .../.

همه چیز با دلیل و با مدرک ، اینجا بحث رو اصلا به انزوا نکشونین.... برای ما هم جالبه این اطلاعات رو درباره ی سوییت کاسپر و دیگرها بدونیم ، ولی خواهش میکنم با تعصب صحبت نکنین ،

سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه .:10:
.
ممنون از اینکه از روی احساس صحبت نمیکنی.:46:
.
.
.
.
لطف کن با دلیل و مدرک یک آنتی ویروس قوی و یک فایر وال قوی معرفی کنید.:11:
.
.
.
ممنون از لطفت.:20:
:40:

A M ! N
05-01-2012, 22:43
سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه .:10:
.
ممنون از اینکه از روی احساس صحبت نمیکنی.:46:
.
.
.
.
لطفن کن با دلیل و مدرک یک آنتی ویروس قوی و یک فایر وال قوی معرفی کنید.:11:
.
.
.
ممنون از لطفت.:20:
سلام../.:11:

شما باید اول نحوه ی کارایی و نوع استفاده خودتون رو از سیستم بگین ، مشخصات سیستم رو بگین ، اینکه از DSL استفاده میکنین یا نه ، این ها مهمه ، هر چندوقت یکبار وارد اینترنت میشین، سرعت براتون مهمه یا امنیت...

Ali_ip3
05-01-2012, 23:44
مرسی دوست من

آره تقریبا 12 ساعت تو روز به اینترنت پر سرعت وصلم .
c p u : i7
ram : 8

dsl speed :
download:130
upload:10-30

هم سرعت و هم امنیت (البته سیستمم اونقد قوی هس که همه آنتی ویروسا رو ساپورت کنه)

کاراییم هم تازگی زدم تو خط -- !

A M ! N
06-01-2012, 00:23
مرسی دوست من

آره تقریبا 12 ساعت تو روز به اینترنت پر سرعت وصلم .
c p u : i7
ram : 8

dsl speed :
download:130
upload:10-30

هم سرعت و هم امنیت (البته سیستمم اونقد قوی هس که همه آنتی ویروسا رو ساپورت کنه)

کاراییم هم تازگی زدم تو خط -- !
به نظر من اگه میتونستی

Bit defender anti virus plus + comodo firewall

رو نصب کنی محشر میشد ، ولی شما با مشکل کلید این نسخه از بیت مواجه میشین.

الان شما اگه از همون مجموعه ی کامل Bit defender internet security در کنار Spyware doctor استفاده کنین ، خودش کامل هست ،

قابلیت Live assistant محشر بیت دیفندر هم خیلی جالبه و واقعا کارا ، در حین داشتن هر نوع مشکلی پشتیبانهای وافعا متخصص این کمپانی کارتون رو سریعا راه میندازن.

از این ترکیب مطمئن باشین

raminramz
06-01-2012, 11:51
بهترین آنتی ویروس از همه لحاظ چیه میشه معرفی کنید؟
کدوم فایل هارو تعمیر میکنه
کدوم فایل هارو پاک میکنه
با برنامه ها مشکل نداشته باشه
از همه لحاظ سرترین کدومه؟

SevenCity
06-01-2012, 12:30
خب ما بعد از نصب NAV و کلی اپدیتو اینا ... دیدم اقای نورتون یکی پس از دیگری فایل های کرک و پچ کیجن رو از صحنه ی روزگار محو میکنه و اصلا قابل بازگشت نیست
ناد32 رو که حرفه ای های این فروم پیشنهاد نمیکنند
کسپر هم که بخاطر اینکه گیم میزنم مشکل دارم باهاش بخاطر سنگینی (البته جدیدا استفاده نکردم)
نورتون هم که فایلامونو حذف میکنه و راه حل خاصی هم نداره
به نطرتون چی نصب کنم که با کومودو ست شه؟
AVAST خوبه؟ اگر نسبت به ناد خیلی بهتره AVAST رو نصب کنم اگر خیر برگردم به همون ناد

iceweek
06-01-2012, 12:37
خب ما بعد از نصب NAV و کلی اپدیتو اینا ... دیدم اقای نورتون یکی پس از دیگری فایل های کرک و پچ کیجن رو از صحنه ی روزگار محو میکنه و اصلا قابل بازگشت نیست
ناد32 رو که حرفه ای های این فروم پیشنهاد نمیکنند
کسپر هم که بخاطر اینکه گیم میزنم مشکل دارم باهاش بخاطر سنگینی (البته جدیدا استفاده نکردم)
نورتون هم که فایلامونو حذف میکنه و راه حل خاصی هم نداره
به نطرتون چی نصب کنم که با کومودو ست شه؟
AVAST خوبه؟ اگر نسبت به ناد خیلی بهتره AVAST رو نصب کنم اگر خیر برگردم به همون ناد

نورتون به صورت پیش فرض فایل ها را قرنتینه میکنه و قابل برگشتن.دقیقا مثل eset
به نظر من eset بهتر از AVAST هست.

از نظر پرفورمنس هم ESET سرتره.

A M ! N
06-01-2012, 12:53
بهترین آنتی ویروس از همه لحاظ چیه میشه معرفی کنید؟
کدوم فایل هارو تعمیر میکنه
کدوم فایل هارو پاک میکنه
با برنامه ها مشکل نداشته باشه
از همه لحاظ سرترین کدومه؟

سلام ، اول زودتر بگم هیچ کدوم !

در زمینه ی تعمیر من روی Dr.web cure it حساب میکنم .
پاک کردن هم که همشون معمولا پاک میکنن !
از لحاظ مشکل نداشتن با برنامه ها هم گویا مکافی عزیز ! این هم سندش :

به عنوان راحتی کار هم میشه روی بیت دیفندر حساب کرد ولی مشکلاتی که داره سیستمتون میخوابه ! ولی خوب امنیت تامین میشه.

A M ! N
06-01-2012, 13:09

درسته توی تستهایی که من دیدم ، از لحاظ هم detection و هم removal محصول ESET بهتر از AVAST بوده

همچنین داخل false alarms که ناد 32 فقط سه تا داشته و آواست 10 تا
گفتنی است که کمترین FA از برای مکافی بوده ، با هیچ FA

تعداد FA های محصولات:

1))

کاسپر اسکای یک عدد
MSE یک عدد
PANDA هم یک عدد

2))
F-secure با تنظیمات پیشفرض 6 عدد
Trend micro هم 6 عدد

3))
BIS هم 8 عدد

4))
AntiVir هم 11 عدد

5))
G-data هم 14 عدد

6))
Sophos هم 16 عدد
Webroot نیز 16 عدد

7))
K7 دارای 23 عدد

8))
PC Tools هم 45 عدد

9))
AVG دارای 51 عدد

10))
Symantec دارای 57 عدد

11))
و بیشترین هم از آن Trust port بود که 59 تا داشت

SevenCity
06-01-2012, 13:13

خیر
بعضی هارو که از نظرش واقعا مخربه حذف میکنه و قابل برگشت به هیچ عنوان نیستند! بعضی هارو هم که قرنطینه میکنه و به خوبی ریستور میشن!
همین الان از تایپیک نورتون اومدم :31: و نورتون بازهای اونجا هم تنها راه حل رو معرفی کیجن و کرک ها به لیست سفید نورتون میدونند (قبل از اینکه نورتون بفهمه!!) که کاریست بسیار کسل کننده و سخت

همین الانش هم یه چندتا کرک و کیجن واسه برنامه و بازی رو براحتی از دست دادم و باید دوباره بشینم دانلودشون کنم

خلاصه اینکه اگر راه حلی دارید برای اینکه نورتون خودسر کرک و پچ رو حذف نکنه بگید تا کوچ نکنیم به انتی ویروس های دیگه

----------------
نظرتون در مورد انتی ویروس بیت دفندر چیه؟

Karkas20
06-01-2012, 14:52
خیر
بعضی هارو که از نظرش واقعا مخربه حذف میکنه و قابل برگشت به هیچ عنوان نیستند! بعضی هارو هم که قرنطینه میکنه و به خوبی ریستور میشن!
همین الان از تایپیک نورتون اومدم :31: و نورتون بازهای اونجا هم تنها راه حل رو معرفی کیجن و کرک ها به لیست سفید نورتون میدونند (قبل از اینکه نورتون بفهمه!!) که کاریست بسیار کسل کننده و سخت

همین الانش هم یه چندتا کرک و کیجن واسه برنامه و بازی رو براحتی از دست دادم و باید دوباره بشینم دانلودشون کنم

خلاصه اینکه اگر راه حلی دارید برای اینکه نورتون خودسر کرک و پچ رو حذف نکنه بگید تا کوچ نکنیم به انتی ویروس های دیگه

----------------
نظرتون در مورد انتی ویروس بیت دفندر چیه؟

نورتون الکی به پچ یا کرک گیر نمیده...اگر هم کرک سالم باشه // فقط برای جلوگیری از قانون کپی رایت هست که به عنوان ویروس شناسایی میکنه...

شما وقتی نورتون را نصب کردید / میتونید غیرفعالش بکنید و بعد کرک ها و کیجن های برنامه ها را به لیست استثنا ها ببرید ...

یا موقع کرک کردن نرم افزار اگر میبینید که کرک یا کیجن مشکوک نیست / نورتون را غیر فعال بکنید و بعد کرک را اجرا و بعد به لیست استثنا ببرید و لذت ببرید.

همه انتی ها که یه جور نیستند هرکدومشون یه نوع مزایا و یا معایب دارن و گیر دادن به کرک یا کیجن را من جز مزایای نورتون میبینم ...گرچه من از نورتون استفاده نمیکنم.

مزایایی که اوست داره بهتر از بیتدفندر هست...

اگر بیتدفندر ساپورت قوی هم داشته باشه که من ساپورت نورتون را بهتر میدونم.

وقتی ما برنامه کرک شده داریم ...انوقت نیاز به ساپورت شدنش هم انتظار داریم ؟!!

اوست مزایای بهتری داره...

ولی قبل از ریمو کردن نورتون خوب فکرهاتا بکن...

یا انتی خوب که گیر میده به کرک ها ، که میشه کاری کرد که به کرک های گی رنده و اسکن نکنه !

یا انتی ویروسی که به کرک ها گیر نمیده که شاید باعث الودگی سیستم بشه ؟!

نظرت کدومه ؟

گاهی وقتا یه کرک یا گیجن فقط و فقط نقش یک قفل شکن را بازی میکنن ولی در اصل و در پشت پرده زیان هایی را به بار میاورن !

خود دانی .:46:

راستی یادم رفت بگم :

شما از نورتون فرار میکنید / می افتید تو دام بیتدفندر !:27:

چون بیتدفندر هم دست کمی از نورتون نداره ، برای گیر دادن به کرک و کیجن ها !!!:27:

raminramz
06-01-2012, 16:07
سلام ، اول زودتر بگم هیچ کدوم !

در زمینه ی تعمیر من روی Dr.web cure it حساب میکنم .
پاک کردن هم که همشون معمولا پاک میکنن !
از لحاظ مشکل نداشتن با برنامه ها هم گویا مکافی عزیز ! این هم سندش :

به عنوان راحتی کار هم میشه روی بیت دیفندر حساب کرد ولی مشکلاتی که داره سیستمتون میخوابه ! ولی خوب امنیت تامین میشه.

نظرتون در مورد نود32 چیه ؟
چرا انقدر طرفدار داره؟

A M ! N
06-01-2012, 16:17
چرا انقدر طرفدار داره؟

ناد 32 :

سبک
اسکن سریع
رابط کاربری آسان
طریقه ی آپدیت هم آنلاین ( به صورت زود به زود ) و هم آفلاین
قدرت شناسایی قابل قبول ( روی مرز )
نیاز نداشتن به کلیدهای متعدد
قابلیت دنبال کردن تمام Pattern های در حال اجرا تا حد خوب
نداشتن FA های زیاد

قدرت پاک کردن بسیار ضعیف
خاصیت Self protection که میشه گفت نداره.
امکانات مهم رو نداره برای امنیت بیشتر.
آپدیت هایی که همیشه جدیدش موجوده ولی مث ریختن بنزین روی آتیش هست.
در شناسایی جاسوس افزار ها ضعیف عمل میکنه
برای کاربران اینترنتی اصلا فایروال مناسبی نداره و ریسکی هست.

raminramz
06-01-2012, 16:50
ناد 32 :

سبک
اسکن سریع
رابط کاربری آسان
طریقه ی آپدیت هم آنلاین ( به صورت زود به زود ) و هم آفلاین
قدرت شناسایی قابل قبول ( روی مرز )
نیاز نداشتن به کلیدهای متعدد
قابلیت دنبال کردن تمام Pattern های در حال اجرا تا حد خوب
نداشتن FA های زیاد

قدرت پاک کردن بسیار ضعیف
خاصیت Self protection که میشه گفت نداره.
امکانات مهم رو نداره برای امنیت بیشتر.
آپدیت هایی که همیشه جدیدش موجوده ولی مث ریختن بنزین روی آتیش هست.
در شناسایی جاسوس افزار ها ضعیف عمل میکنه
برای کاربران اینترنتی اصلا فایروال مناسبی نداره و ریسکی هست.

وای پس به چه درد میخوره؟؟؟
هیچی
ممنون پس سیستم قوی داریم روی بیت دفندر حساب کنیم آره؟
آویرا چطوره؟

A M ! N
06-01-2012, 17:07
وای پس به چه درد میخوره؟؟؟
هیچی
ممنون پس سیستم قوی داریم روی بیت دفندر حساب کنیم آره؟
آویرا چطوره؟
روی بیت دیفندر حساب نکن اصلا به هیچ وجه

ولی میتونی به بیت دیفندر اعتماد کنی !!!!:31:

آویرا هم به قول معروف من 5 سال داشتم و NOT BAD

و اینک دقت کنین به رابطه ی همبند منظم پایین خیلی مهمه :دی

:31::38::38::38::38::38::38::38::31:

AlexanderMahone
06-01-2012, 17:15
روی بیت دیفندر حساب نکن اصلا به هیچ وجه

ولی میتونی به بیت دیفندر اعتماد کنی !!!!:31:

آویرا هم به قول معروف من 5 سال داشتم و NOT BAD

و اینک دقت کنین به رابطه ی همبند منظم پایین خیلی مهمه :دی

:31::38::38::38::38::38::38::38::31:

شیطون حالا امار ملت رو :thumbsup:بیرون میکشی

SevenCity
06-01-2012, 17:34
نورتون الکی به پچ یا کرک گیر نمیده...اگر هم کرک سالم باشه // فقط برای جلوگیری از قانون کپی رایت هست که به عنوان ویروس شناسایی میکنه...

شما وقتی نورتون را نصب کردید / میتونید غیرفعالش بکنید و بعد کرک ها و کیجن های برنامه ها را به لیست استثنا ها ببرید ...

یا موقع کرک کردن نرم افزار اگر میبینید که کرک یا کیجن مشکوک نیست / نورتون را غیر فعال بکنید و بعد کرک را اجرا و بعد به لیست استثنا ببرید و لذت ببرید.

همه انتی ها که یه جور نیستند هرکدومشون یه نوع مزایا و یا معایب دارن و گیر دادن به کرک یا کیجن را من جز مزایای نورتون میبینم ...گرچه من از نورتون استفاده نمیکنم.

مزایایی که اوست داره بهتر از بیتدفندر هست...

اگر بیتدفندر ساپورت قوی هم داشته باشه که من ساپورت نورتون را بهتر میدونم.

وقتی ما برنامه کرک شده داریم ...انوقت نیاز به ساپورت شدنش هم انتظار داریم ؟!!

اوست مزایای بهتری داره...

ولی قبل از ریمو کردن نورتون خوب فکرهاتا بکن...

یا انتی خوب که گیر میده به کرک ها ، که میشه کاری کرد که به کرک های گی رنده و اسکن نکنه !

یا انتی ویروسی که به کرک ها گیر نمیده که شاید باعث الودگی سیستم بشه ؟!

نظرت کدومه ؟

گاهی وقتا یه کرک یا گیجن فقط و فقط نقش یک قفل شکن را بازی میکنن ولی در اصل و در پشت پرده زیان هایی را به بار میاورن !

خود دانی .:46:

راستی یادم رفت بگم :

شما از نورتون فرار میکنید / می افتید تو دام بیتدفندر !:27:

چون بیتدفندر هم دست کمی از نورتون نداره ، برای گیر دادن به کرک و کیجن ها !!!:27:

اقا من اصلا مشکلی ندارم که به کرک و اینا گیر بده اصلا همین نادی که داشتم به تمام کرک هام گیر میداد اما مثل بچه ی ادم یا میپرسید که حذف کنه یا خیر یا اتوماتیک میفرستاد قرنطینه دیگه این نورتون میزنه همرو حذف میکنه من 1 ترابایت بازی دانلود شده دارم همراه با کرکاش و 500 گیگ هم برنامه ی ارشیو کردم چیزی که سخته پیدا کردن دوباره ی کرک هاست
با همین نورتون داریم فعلا میسازیم 3 ..4 تا درایو رو گذاشتم تو لیستش که کار نداشته باشه!

من که فکر نمیکنم حتی بیتدفندر هم بدون سوال حذف کنه چیزی رو یا بدون اینکه چیزی رو قرنطینه کنه یسره نابود کنه :31:
اگه اینطوره که سراغ اونم نخواهم رفت
البته موافقم با این تز شما که انتی ویروسی که حذف کنه بهتر از اینه که حذف نکنه ولی مشکل من اینه که کلا خیلی از این فایلها دارم که تاحالا باهاشون مشکلی نداشتم و اینکه قراره حذف بشن و برنگردن کمی زور داره امنیت زورکی بخاطر چیزی که اصلا بهش اعتقاد ندارم ====> قانون کپی رایت :31:

Karkas20
06-01-2012, 17:51
اقا من اصلا مشکلی ندارم که به کرک و اینا گیر بده اصلا همین نادی که داشتم به تمام کرک هام گیر میداد اما مثل بچه ی ادم یا میپرسید که حذف کنه یا خیر یا اتوماتیک میفرستاد قرنطینه دیگه این نورتون میزنه همرو حذف میکنه من 1 ترابایت بازی دانلود شده دارم همراه با کرکاش و 500 گیگ هم برنامه ی ارشیو کردم چیزی که سخته پیدا کردن دوباره ی کرک هاست
با همین نورتون داریم فعلا میسازیم 3 ..4 تا درایو رو گذاشتم تو لیستش که کار نداشته باشه!

من که فکر نمیکنم حتی بیتدفندر هم بدون سوال حذف کنه چیزی رو یا بدون اینکه چیزی رو قرنطینه کنه یسره نابود کنه :31:
اگه اینطوره که سراغ اونم نخواهم رفت
البته موافقم با این تز شما که انتی ویروسی که حذف کنه بهتر از اینه که حذف نکنه ولی مشکل من اینه که کلا خیلی از این فایلها دارم که تاحالا باهاشون مشکلی نداشتم و اینکه قراره حذف بشن و برنگردن کمی زور داره امنیت زورکی بخاطر چیزی که اصلا بهش اعتقاد ندارم ====> قانون کپی رایت :31:

پس با این حساب به شما پیشنهاد میکنم که انتی ویروس نصب بکنید ولی هیچ وقت اپدیتش نکنید یا همیشه گارد انتی خود را خاموش کنید تا بهترین برای شما باشد !:27:

نکنه 4تا درایو پر از کرک و پچه ؟

ایول تو که دیگه ابرو برای قانون کپی رایت نگذاشتی پسر جان:31:!!

Karkas20
06-01-2012, 18:00
چرا انقدر طرفدار داره؟

بحث فنی را که امین جان گفتن .

میمونه طرفدار زیاد :

که باید بگم در یک جمله :، همیشه چیز مفت و بدون درده سر ، طرفدار زیادی داره !

تازه اگر راحت کرک و اینترفیس مشتی هم داشته باشه که نگو !

اصولا بروبکس کاربر اینترنتی یا غیر اینترنتی ما ، نود را برای این انتخاب میکنند ، که بدون دردسر از نظر تنظیمات یا کاربری هست !

SH@HIN
07-01-2012, 00:08
سلام دوستان
من از فایروال Comodo استفاده میکنم و میخوام که یه آنتی ویروس خوب و رایگان کنارش داشته باشم
Avast رو نصب کردم که متاسفانه به مشکل خوردم(بعد از اولین ری استارت ویندوز که اومد بالا کاملا هنگ بود )

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
راستی آنتی ویروسی که تو نسخه Security Suite خود Comodo هست چطوره؟؟؟میشه بهش اعتماد کرد؟

hootas23
07-01-2012, 00:17
راستی آنتی ویروسی که تو نسخه Security Suite خود Comodo هست چطوره؟؟؟میشه بهش اعتماد کرد؟
اگر به خوبی باهاش رفتار کنی کاملا مناسب و قابل اطمینانه.

SH@HIN
07-01-2012, 00:30
اگر به خوبی باهاش رفتار کنی کاملا مناسب و قابل اطمینانه.

منظورتون از خوب رفتار کردن چیه دوست عزیز؟:31:

raminramz
07-01-2012, 00:38
بحث فنی را که امین جان گفتن .

میمونه طرفدار زیاد :

که باید بگم در یک جمله :، همیشه چیز مفت و بدون درده سر ، طرفدار زیادی داره !

تازه اگر راحت کرک و اینترفیس مشتی هم داشته باشه که نگو !

اصولا بروبکس کاربر اینترنتی یا غیر اینترنتی ما ، نود را برای این انتخاب میکنند ، که بدون دردسر از نظر تنظیمات یا کاربری هست !

آره راحتی که جای خود داره
خوب هیچ چیز جای امنیت رو نمیتونه بگیره
واسه من که امنیت مهم تره شما کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

hootas23
07-01-2012, 01:02
منظورتون از خوب رفتار کردن چیه دوست عزیز؟
خوب شما نسخه فایروال کومودو رو روی سیستم داری...دیدی که مثل اکثر نرم افزارهای امنیتی خودسر نیست.
تنظیمات زیادی داره و معمولا بعد مواجه شدن با خطر در مورد نحوه رفتارش سوال هایی میکنه و به شما گزینه های متعددی میده.
منظورم از رفتار خوب دقیقا اینه که بدونید چطور در مورد این خطرات تصمیم گیری کنید و به کومودو دستور کار بدید.
چون گاهی یه تیک خطا و یه کلیک ساده سیستم رو ویروسی میکنه.
البته شما با توجه به اینکه نسخه فایروال کومودو رو دارید خوب میدونید چطور باهاش کار کنید.
در مجموع میتونم بگم عالیه
این رو هم بگم از نظر من استفاده از یک سوییت امنیتی کامل به مراتب بهتر از ترکیب کردن چندین آنتی ویروس و فایرواله.
برای سیستم های خونگی حساسیت و وسواس زیاد اصلا خوب نیست.
شما نسخه کامل اینترنت سکوریتی کومودو رو نصب کن خیالت از هر نظر راحت میشه.
سری به تاپیکش بزن.:10:

SevenCity
07-01-2012, 04:42
دوستان شما این پست بالا رو تایید میکنید؟ چون بحثش یه جای دیگه هم شد!
آخه من چطور میتونم به انتی ویروس افتضاح کمودو اطمینان کنم البته با حرفه ای ها کار ندارم که بدون انتی ویروسش هم تنها با سندباکس و دیفنس ویروسی نمیشن و چجوری میتونم از امکانات کومودو با اون سندباکس حرفه ایش و فایروال کاملش دست بکشم!

سوال من اینه که از چه نظر یه سوییت کامل بهتر از یه فایروال + انتی ویروس مجزاست؟
من هرچی فکر میکنم نمیفهمم چجوری میشه که یک فایروال که اصلا وظایفش جداست با یک انتی ویروس تداخل پیدا کنه!

Karkas20
07-01-2012, 08:18
سلام دوستان
من از فایروال Comodo استفاده میکنم و میخوام که یه آنتی ویروس خوب و رایگان کنارش داشته باشم
Avast رو نصب کردم که متاسفانه به مشکل خوردم(بعد از اولین ری استارت ویندوز که اومد بالا کاملا هنگ بود )

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

اوست من یادمه نصب کردم صفحه مرگ میومد / خب خیالی نیست.

ولی از مزایای اوست کم نمیکنه.

میتونید نورتون نصب بکنید یا اویرا نسخه رایگان با دی ان اس نورتون یا کومودو.

یا اخر هم نود نسخه انتی ویروس غیر از نسخه 5

چون نسخه هم اینطور که من اطلاع دارم hips بهش اضافه کردن و شاید با کومودو مشکل ساز بشه

---------- Post added at 08:18 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

آره راحتی که جای خود داره
خوب هیچ چیز جای امنیت رو نمیتونه بگیره
واسه من که امنیت مهم تره شما کدوم رو پیشنهاد میکنی؟

من بهت چندتا گزینه را میگم

نورتون 360

کسپر اینترنت سکیوریتی

اوست اینترنت سکیوریتی

ببین امنیت که یهو نمیاد اخه پسر جون.

من روی سیستم هم که مخرب ران میکنم وهم کارای اینترنتی میکنم...

بدون استفاده از کیبور مجازی !

raminramz
07-01-2012, 11:16
اوست من یادمه نصب کردم صفحه مرگ میومد / خب خیالی نیست.

ولی از مزایای اوست کم نمیکنه.

میتونید نورتون نصب بکنید یا اویرا نسخه رایگان با دی ان اس نورتون یا کومودو.

یا اخر هم نود نسخه انتی ویروس غیر از نسخه 5

چون نسخه هم اینطور که من اطلاع دارم hips بهش اضافه کردن و شاید با کومودو مشکل ساز بشه

---------- Post added at 08:18 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

من بهت چندتا گزینه را میگم

نورتون 360

کسپر اینترنت سکیوریتی

اوست اینترنت سکیوریتی

ببین امنیت که یهو نمیاد اخه پسر جون.

من روی سیستم هم که مخرب ران میکنم وهم کارای اینترنتی میکنم...

بدون استفاده از کیبور مجازی !

پس تعریف نورتون رو زیاد شنیدم
الانم که شما گفتی
چون از آنتی ویروس هیچی سر در نمیارم
راستیاز چه نسخه ای باید استفاده کرد؟
کرک ...بخریم؟؟/

Karkas20
07-01-2012, 12:00
پس تعریف نورتون رو زیاد شنیدم
الانم که شما گفتی
چون از آنتی ویروس هیچی سر در نمیارم
راستیاز چه نسخه ای باید استفاده کرد؟
کرک ...بخریم؟؟/

نسخه 360

یا اینترنت سکیوریتی

نیاز به کرک نیست / با یه سریال تا 120روزی راحت هستی

این تایپیک مخصوصش هست.

سوالی داشتید از دوستان بپرسید.

تاپیک اختصاصی محصولات Symantec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

raminramz
07-01-2012, 12:49
نسخه 360

یا اینترنت سکیوریتی

نیاز به کرک نیست / با یه سریال تا 120روزی راحت هستی

این تایپیک مخصوصش هست.

سوالی داشتید از دوستان بپرسید.

تاپیک اختصاصی محصولات Symantec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از نظر فایروال هم خوبه
چون این واسم مهم تره
رمز اینترنتی زیاد میزنم تو pc واجبه

Karkas20
07-01-2012, 13:21
از نظر فایروال هم خوبه
چون این واسم مهم تره

من از فایروال این سوییت استفاده نکردم.

شما برو در تایپیک خوده سایمنتک سوال بکن / بچه ها کمکت میکنن...

:46:

*Batman*
07-01-2012, 14:06
از نظر فایروال هم خوبه
چون این واسم مهم تره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlexanderMahone
07-01-2012, 15:27
از نظر فایروال هم خوبه
چون این واسم مهم تره

فایروالش قابل اعتماده خودم هم زیاد رمزمختلف سایتها استفاده میکنم و هم خرید اینترنتی مشکلی نداشتم.کارهای بانکی هم انجام میدم با خیال راحت.برای پسورد ها افزونه LastPass استفاده کن بهتره چون برای همیشه ذخیره داری البته خود نورتون همین قابلیت رو داره

raminramz
07-01-2012, 15:46
بچه ها لطف کردن جواب دادین
بازم به مشکل خوردم میام
سوالمو میپرسم
خداحافظ nod32

hootas23
07-01-2012, 17:45
خه من چطور میتونم به انتی ویروس افتضاح کمودو اطمینان کنم
به چه علتی میگید افتضاح؟
توی تست های که من خودم انجام دادم و دوستان دیگه هم اینکارو مکرر دارن انجام میدن(به تاپیک تست ویروس و آزمایش سری بزنید)کاملا عالی بوده و سربلند بیرون اومده.
تقریبا میشه گفت به شدت شبیه به نورتون هستش توی تشخیص و رفتار.
ولی اگر شما دلیل قانع کننده دارید حتما عنوان کنید چون من هم مثل شما علاقه ای ندارم سیستمم ویروسی بشه.
ممنونم:10:

Karkas20
07-01-2012, 18:02
به چه علتی میگید افتضاح؟
توی تست های که من خودم انجام دادم و دوستان دیگه هم اینکارو مکرر دارن انجام میدن(به تاپیک تست ویروس و آزمایش سری بزنید)کاملا عالی بوده و سربلند بیرون اومده.
تقریبا میشه گفت به شدت شبیه به نورتون هستش توی تشخیص و رفتار.
ولی اگر شما دلیل قانع کننده دارید حتما عنوان کنید چون من هم مثل شما علاقه ای ندارم سیستمم ویروسی بشه.
ممنونم:10:

حرفتون قبول / به جز اینکه.

انتی ویروس نورتون خیلی سر تر از انتی ویروس کومودو هست.

این دو از زمین تا اسمون با هم تفاوت دارن !!!

ghost_dog
07-01-2012, 23:13
سلام دوستان
ميخواستم نظرتون رو در مورد comodo internet security بدونم . به نظر شما سوييت كاملي هست يا نه؟
اكثر مواقع روز تو اينترنتم، فلش هم زياد به سيستم ميخوره. بجاي CIS چه چيزي رو پيشنهاد ميكنين؟

pedram_01
07-01-2012, 23:22
سلام من فایرووال انلاین امور دارم میخواستم بپرسم ایا راهی داره اتوماتیک الو بزنه چون وقتی میخوام یک نرم افزار نصب کنم باید حد اقل 20 تا الو بزنم لطفا یکی کمکم کنهههه

omid-p30
07-01-2012, 23:29
سلام من فایرووال انلاین امور دارم میخواستم بپرسم ایا راهی داره اتوماتیک الو بزنه چون وقتی میخوام یک نرم افزار نصب کنم باید حد اقل 20 تا الو بزنم لطفا یکی کمکم کنهههه
سلام.

اینجا تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها هست. در تاپیک Online Amor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال کنید.

S0R3N4
08-01-2012, 00:22
دوستان
آنتی ویروس G Data خیلی از منابع سیستم رو اشغال میکنه؟؟

arfnpm
08-01-2012, 00:40
دوستان
آنتی ویروس G Data خیلی از منابع سیستم رو اشغال میکنه؟؟
درود
خبر نسبتا سبک هست.
ولی موقع دانلود اذیت میکنه

A M ! N
08-01-2012, 00:47
سلام دوستان
ميخواستم نظرتون رو در مورد comodo internet security بدونم . به نظر شما سوييت كاملي هست يا نه؟
اكثر مواقع روز تو اينترنتم، فلش هم زياد به سيستم ميخوره. بجاي CIS چه چيزي رو پيشنهاد ميكنين؟

سلام اگر کاربر حرفه ای هستین ، میشه تا حدودی به چشم یک سوییت کامل بهش نگاه کرد، ولی اگه سررشته ی چندان زیادی از ویروس ندارین پیشنهاد میکنم که به پکیج های امنیتی دیگر ، همچون نورتون یا کاسپر اسکای یا آویرا روی بیارین.

narotu
08-01-2012, 01:26
NOD32
اما به نظر من کلا انتی ویروس دردسره و سرعت سیستم رو بیشتر از ویروس میاره پایین
حدود 2 سال انتی ویروس میزاشتم اما چند سالیه دیگه راحتم
نه مشکل اپدیت
نه کندی سرعت
نه چیزی

A M ! N
08-01-2012, 01:45
NOD32
اما به نظر من کلا انتی ویروس دردسره و سرعت سیستم رو بیشتر از ویروس میاره پایین
حدود 2 سال انتی ویروس میزاشتم اما چند سالیه دیگه راحتم
نه مشکل اپدیت
نه کندی سرعت
نه چیزی

سلام !

خوب میدونی ویروس که همیشه سرعت رو کم نمیکنه ! گاهی وقتا اصلا شما متوجه نمیشی که ویروس دارین ، و در پشت پرده یک تروجان داره اطلاعاتتون رو هایجک میکنه ، یا یک هکر داره نهایت استفاده رو میبره ، ویروسهایی که برای سرعت هستن که میشه گفت فقط برای خنده طراحی شدن ، برای این نوع ویروسهای بدون آنتی ویروس هم میشه از پسشون بر اومد ، اما نیاز به یک فایروال قوی الان از هر چیزی واجب تره ، همونطوری که گفتم قبلا ، ناد 32 اصلا فایروال ایمنی نداره ( بگم نداره بهتره ) شما بهتره که حداقل یک کومودو نصب کنین ( CIS ) اینطوری خیلی بهتره

S0R3N4
08-01-2012, 02:05
دوستان
من کنار کسپرسکی اینترنت سکوریتی آنتی ویروس پاندا کلود رو نصب کردم همینطوری واسه امتحان...
چیز جالبی به نظر میاد...فقط یه سوال...چون این آنتی ویروس کلود هست و اینترنت ما هم محدودیت حجمی داره میخواستم بدونم در موقع اسکن حجم ما رو نمیخوره؟؟؟سرعت اینرنت رو چی ؟؟ پایین نمیاره؟؟ در حالت های عادی غیر فعالش کنم یا فعال باشه حجم اینترنتم رو هدر میده؟؟میشه یه توضیح بدید برام...

درود
خبر نسبتا سبک هست.
ولی موقع دانلود اذیت میکنه
متوجه نشدم...دقیقا موقع دانلود چه کار میکنه؟؟؟
نصب این آنتی ویروس رو توصیه میکنید یا کسپرسکی بمونه سر جاش؟؟

hootas23
08-01-2012, 13:40
نتی ویروس نورتون خیلی سر تر از انتی ویروس کومودو هست.
این دو از زمین تا اسمون با هم تفاوت دارن !!!
کاملا بخش اول رو قبول دارم ولی در مورد تفاوت زیاد نه به نظرم خیلی شبیه به هم عمل میکنند.
انگار کومودو یه جورایی این نوع برخورد با ویروس رو از نورتون کش رفته باشه.
البته این رو باید اضافه کنم :
نورتون یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده بسته های امنیتی هستش
سابقه کار طولانیش برای همه اعتماد میاره و واقعا هم داره عالی کار میکنه.
کومودو هرچقدر هم بخواد خوب باشه نمیتونه پا جای پای نورتون بزاره....
ولی نورتون در نسخه اینترنت سکوریتی یه مشکلاتی رو برای کاربر ایجاد میکنه که شک برانگیزه..نمیدونم سیستم های من مشکل داشتند یا نورتون خوب باهاشون ست نمیشد،یسری دیگه از بچه های همین فوروم هم همینجا این مشکلات رو داشتند.
مثل قطعی اینترنت و یا کاهش خیلی زیاد سرعت
و اشکلاتی از این قبیل که البته رفع شدنیه ولی باعث میشه آدم کمی دلش زده بشه.
احساس کنه که یه مشکلی هست.

Karkas20
08-01-2012, 14:17
کاملا بخش اول رو قبول دارم ولی در مورد تفاوت زیاد نه به نظرم خیلی شبیه به هم عمل میکنند.
انگار کومودو یه جورایی این نوع برخورد با ویروس رو از نورتون کش رفته باشه.
البته این رو باید اضافه کنم :
نورتون یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده بسته های امنیتی هستش
کومودو هرچقدر هم بخواد خوب باشه نمیتونه پا جای پای نورتون بزاره....
ولی نورتون در نسخه اینترنت سکوریتی یه مشکلاتی رو برای کاربر ایجاد میکنه که شک برانگیزه..نمیدونم سیستم های من مشکل داشتند یا نورتون خوب باهاشون ست نمیشد،یسری دیگه از بچه های همین فوروم هم همینجا این مشکلات رو داشتند.
مثل قطعی اینترنت و یا کاهش خیلی زیاد سرعت
و اشکلاتی از این قبیل که البته رفع شدنیه ولی باعث میشه آدم کمی دلش زده بشه.
احساس کنه که یه مشکلی هست.

شما جواب خودتان را در پست خودتون دادید !

کومودو هرچقدر هم بخواد خوب باشه نمیتونه پا جای پای نورتون بزاره...

قدرت پاکسازی نورتون بیشتر هست از نظر شناسایی یا ریمو کردن.

و گزینه هایی که این سوییت داره برای حفاظت از سیستم / چند برابر از انتی ویروس کومودو بیشتر هست !

اون مشکلات از نسخه قبل بود که الان با ورژن جدید رفع شده !

نسخه قبلی مشکل اپدیت یا سی پی یو داشت که در نسخه جدید رفع شده.

ولی به نظر من خیلی راه مونده تا کومودو به پای نورتون برسه .

موفق باشید:46:

ArashMiniStar
08-01-2012, 14:19
دوستان
من کنار کسپرسکی اینترنت سکوریتی آنتی ویروس پاندا کلود رو نصب کردم همینطوری واسه امتحان...
چیز جالبی به نظر میاد...فقط یه سوال...چون این آنتی ویروس کلود هست و اینترنت ما هم محدودیت حجمی داره میخواستم بدونم در موقع اسکن حجم ما رو نمیخوره؟؟؟سرعت اینرنت رو چی ؟؟ پایین نمیاره؟؟ در حالت های عادی غیر فعالش کنم یا فعال باشه حجم اینترنتم رو هدر میده؟؟میشه یه توضیح بدید برام...

متوجه نشدم...دقیقا موقع دانلود چه کار میکنه؟؟؟
نصب این آنتی ویروس رو توصیه میکنید یا کسپرسکی بمونه سر جاش؟؟
منم یک مدت با کاسپر پاندا کلود فری داشتم.هر وقت 2 تاشون ویروس پیدا میکردم پاندا زودتر عمل میکرد و فایل رو قزنطینه میکرد!!:27:
سرعت اینترنت هم بنظرم پایین نمیاره.باز هم در هر حال میتونید تست کنید.

ArashMiniStar
08-01-2012, 14:29
بنظر من اینترنت سکوریتی کومودو برای سرور عالیه به چند علت :
1.اول اینکه کلا رایگانه
2.روی ویندوز سرور 2003 ریخته میشه.بر خلاف خیلی از اینترنت سکوریتی های دیگر (خوب بالاخره علاوه بر فایروال ، آنتی ویروس هم بد نیست داشته باشی)
3.فایروال قوی داره
4.کانفیگ کردن فایروال برای امکاناتی مانند راه اندازی چیز پی ان ، فایل سرور، ریموت سرور و ... راحته .بر عکس این همه فایروال دیگه که هر کارشون کردم درست نمیشد!! :11:

ghost_dog
08-01-2012, 15:02
سلام اگر کاربر حرفه ای هستین ، میشه تا حدودی به چشم یک سوییت کامل بهش نگاه کرد، ولی اگه سررشته ی چندان زیادی از ویروس ندارین پیشنهاد میکنم که به پکیج های امنیتی دیگر ، همچون نورتون یا کاسپر اسکای یا آویرا روی بیارین.

ممنون. راستش بين كمودو و نورتون گير كردم. از كسپر چندان دل خوشي ندارم . الان حدود يه سال از كمودو استفاده ميكنم. تو پست ها ميخوندم كه يه مقدار بخش آنتي ويروسش خيلي قوي نيست. (فايروالش عاليه)ميشه در كنارش يه آنتي اسپاي خوب نصب كرد؟ باهم تداخل پيدا نميكنن؟

A M ! N
08-01-2012, 15:07
ممنون. راستش بين كمودو و نورتون گير كردم. از كسپر چندان دل خوشي ندارم . الان حدود يه سال از كمودو استفاده ميكنم. تو پست ها ميخوندم كه يه مقدار بخش آنتي ويروسش خيلي قوي نيست. (فايروالش عاليه)ميشه در كنارش يه آنتي اسپاي خوب نصب كرد؟ باهم تداخل پيدا نميكنن؟
AV نرم افزار کومودو یکم ضعیف نیست ، بیشتر ضعیفه ! اما همنطور که گفتی فایروال خیلی حرفه ای داره

اگه بین این دو تا گیر کردین حتما نورتون رو نصب کنین ، کاملا عالی...

در کنار کومودو هم میتونین SAS یا MBAM داشته باشین که من خودم دارم مشکلی هم نداره.

AMIR.KIK
08-01-2012, 15:08
سلام
تو میتونی از آنتی ویروس نورتون و فایروال کومودو استفاده کنی با هم تداخل ندارن خوب کار میکنن نورتون رتبه خوبی آورده

S0R3N4
08-01-2012, 17:07
AV نرم افزار کومودو یکم ضعیف نیست ، بیشتر ضعیفه ! اما همنطور که گفتی فایروال خیلی حرفه ای داره

اگه بین این دو تا گیر کردین حتما نورتون رو نصب کنین ، کاملا عالی...

در کنار کومودو هم میتونین SAS یا MBAM داشته باشین که من خودم دارم مشکلی هم نداره.

ولی خب عکس این قضیه در مورد نورتون صدق میکنه...
آنتی ویروس عالی و فایروال نچندان مطمئن...

چرا هیچ کس در مورد سوئیت امنیتی بیتدیفندر هیچی نمیگه؟؟؟هم فایروال عالی و هم آنتی ویروس عالی...خود من تا حالا تستش نکردم ولی به نظرم به خیلی از نرم افزار های بزرگ امنیتی مثل پاندا و ... داره اینجا کم لطفی به هر دلیلی...

kases
08-01-2012, 17:17

چرا هیچ کس در مورد سوئیت امنیتی بیتدیفندر هیچی نمیگه؟؟؟هم فایروال عالی و هم آنتی ویروس عالی...خود من تا حالا تستش نکردم ولی به نظرم به خیلی از نرم افزار های بزرگ امنیتی مثل پاندا و ... داره اینجا کم لطفی به هر دلیلی...

بله دوست من انتی ویروس بیتدفندر و فایروالش بسیار خوب هستن ولی در نسخه 2012 که خودم تست کردم خیلی سرعت اینترنتو پایین میاره بخصوص در باز کردن صفحات وب به خاطر همینه که زیاد تو این انجمن طرفدار نداره فکر کنم خودت بهتر میدونی که سرعت اینترنت چقدر مزخرفه

pcsoft
08-01-2012, 17:25

خب اگه بیتدیفندر عالیه شما چرا استفاده نمی کنی؟

Sub007
08-01-2012, 17:30
من از کسپر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۲ استفاده میکنم.نرم افزار Usb Disk Security رو هم نصب دارم.
به نظر اساتید و دوستان لازمه در کنار اینها نرم افزار امنیتی دیگه ای هم استفاده بشه؟

hootas23
08-01-2012, 17:31
اون مشکلات از نسخه قبل بود که الان با ورژن جدید رفع شده !
در ورژن جدید این مشکلات رو دیدم.
وگرنه خودم عاشق نورتونم.

ولی به نظر من خیلی راه مونده تا کومودو به پای نورتون برسه .

کومودو هیچ وقت نمیتونه به پای نورتون برسه.
خیلی مرموزه:27:

Karkas20
08-01-2012, 17:31
بله دوست من انتی ویروس بیتدفندر و فایروالش بسیار خوب هستن ولی در نسخه 2012 که خودم تست کردم خیلی سرعت اینترنتو پایین میاره بخصوص در باز کردن صفحات وب به خاطر همینه که زیاد تو این انجمن طرفدار نداره فکر کنم خودت بهتر میدونی که سرعت اینترنت چقدر مزخرفه

سلام

یادمه قبلا که از نسخه 2011 استفاده میکردم / سیستم موقع بالا امدن ف یکم کند بود ، چون بیتدفندر میخواست لود بشه یکم سرعت سیستم اولش گرفته می شد !

و هنوز هم تا مخربی شناسایی میکنه بلاک میکنه یا راحت قرنطینه یا ریمو میکنه ؟

تو نسخه 2011 که اینطور بود !

یه بد یهم که داره حجم ستاپ هر سوییت این شرکت خیلی زیاد هست ...!

دیتابیس خوبی هم باید داشته باشه !

و مثل نورتون سرسختانه از قانون کپی رایت حمایت میکنه و به هیچ کرک و پچ امان نمیده !

و یه سوال دیگه اگر فایروال این سوییت خوب هست پس چرا در تست ها ، رتبه مایل به خوب میاره ؟

Karkas20
08-01-2012, 17:43
من از کسپر اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۲ استفاده میکنم.نرم افزار Usb Disk Security رو هم نصب دارم.
به نظر اساتید و دوستان لازمه در کنار اینها نرم افزار امنیتی دیگه ای هم استفاده بشه؟

نیازی نیست ولی برای محکم کاری بیشتر !

از مکمل Malwarbaytes Antimalware

استفاده بکنید به صورت فری و گارد این برنامه را ، ابدا فعال نکنید ، تا با کسپر تداخل ایجاد نشه و سرعت سیستم کند بشه !

تقریبا هر دو هفته یا 1ماه درایوی که ویندوز ، نصب هست، با این برنامه اسکن بکیند ، هرچی هم پیدا کرد ،ریمو بکنید !

موفق باشید

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

در ورژن جدید این مشکلات رو دیدم.
وگرنه خودم عاشق نورتونم.

کومودو هیچ وقت نمیتونه به پای نورتون برسه.
خیلی مرموزه:27:

ولی با اپدیت نسخه 2012 که ورژن ان به ورژن 19.2.0.10

ارتقا پیدا میکنه ، مشکلات رفع شده !

من الان دارم استفاده میکنم از همین ورژنی که ذکر کردم، تا حالا مشکلی ایجاد نکرده !

kases
08-01-2012, 17:53
سلام

یادمه قبلا که از نسخه 2011 استفاده میکردم / سیستم موقع بالا امدن ف یکم کند بود ، چون بیتدفندر میخواست لود بشه یکم سرعت سیستم اولش گرفته می شد !

و هنوز هم تا مخربی شناسایی میکنه بلاک میکنه یا راحت قرنطینه یا ریمو میکنه ؟

تو نسخه 2011 که اینطور بود !

یه بد یهم که داره حجم ستاپ هر سوییت این شرکت خیلی زیاد هست ...!

دیتابیس خوبی هم باید داشته باشه !

و مثل نورتون سرسختانه از قانون کپی رایت حمایت میکنه و به هیچ کرک و پچ امان نمیده !

و یه سوال دیگه اگر فایروال این سوییت خوب هست پس چرا در تست ها ، رتبه مایل به خوب میاره ؟

میشه لطف کنی بگی انتی ویروس خوب از نطر شما باید چه ویزگی داشته باشه ؟

من مدت زیادی از بیتدفندر استفاده نکردم در تستهای فایواله رتبه ای بهتر از کسپر سکی داره اما نسبت به کمودو ضعیفتره میشه گفت خوبه نه عالی

در مورد حجم ستاپش قبول دارم ادمو زجر میده و به نظرم دیتابیس خوبی داره و بیتدفندر انتی ویروس تقریبا سنگینه اما من منظورم از خوب بودن این نرم افزار فقط شناسایی مخربها بود

اما شاید شما به تست شرکت ها اعتقادی نداشته باشین و بر اساس تجربه دارین این حرفا رو میزنین و این خیلی مهمه دوست دارم از تجربتون بیشتر استفاده کنیم
موفق باشی

Karkas20
08-01-2012, 20:45
میشه لطف کنی بگی انتی ویروس خوب از نطر شما باید چه ویزگی داشته باشه ؟

من مدت زیادی از بیتدفندر استفاده نکردم در تستهای فایواله رتبه ای بهتر از کسپر سکی داره اما نسبت به کمودو ضعیفتره میشه گفت خوبه نه عالی

در مورد حجم ستاپش قبول دارم ادمو زجر میده و به نظرم دیتابیس خوبی داره و بیتدفندر انتی ویروس تقریبا سنگینه اما من منظورم از خوب بودن این نرم افزار فقط شناسایی مخربها بود

اما شاید شما به تست شرکت ها اعتقادی نداشته باشین و بر اساس تجربه دارین این حرفا رو میزنین و این خیلی مهمه دوست دارم از تجربتون بیشتر استفاده کنیم
موفق باشی

سلام دوست عزیز

من فقط نظر خودم را گفتم. و چیزی مبنی بر بدی یا خوب یان چیزی نگفتم فقط یک انتقاد ساده بود.

من حرفی از کسپرسکی نزدم / بحث من بیتدفندر بود !

من به کسی نمیگم چی نصب بکن یا نکن ! من طبق تجربه خودم انتی ویروس نصب یا ریمو میکنم !

به تست شرکت ها هم معتقد هستم ، چون اینا باعث شدن کاربر بیاد انتی ویروس هایی که در صدر هستن، یه محک کوچولو بزنه !

هرکسی یه نظر یداره و باید به نظر طرف ، احترام گذاشت !

من هم به نظر شما احترام میگذارم.

موفق باشید.

hootas23
08-01-2012, 20:58
ولی با اپدیت نسخه 2012 که ورژن ان به ورژن 19.2.0.10
ارتقا پیدا میکنه ، مشکلات رفع شده !
خوب من آخرین ورژنی که از نورتون نصب داشتم این بود که فایلش رو دارم:
Norton Internet Security 2012 19.1.0.28 Final
احتمالا توی همین آپدیت کوچیک این مشکلات رو حل کرده ولی نباید از این نکته هم براحتی گذشت که از نورتون بعیده اینطور سوتی بده و باعث بشه کاربرش فرار کنه بره سراغ چیز دیگه.
فراموش نکنیم باگ های نرم افزاری خودش نمره منفی حساب میشه و برای انتخاب تنها نباید به قدرت دیتابیس توجه کنیم.

Karkas20
08-01-2012, 21:03
خوب من آخرین ورژنی که از نورتون نصب داشتم این بود که فایلش رو دارم:
Norton Internet Security 2012 19.1.0.28 Final
احتمالا توی همین آپدیت کوچیک این مشکلات رو حل کرده ولی نباید از این نکته هم براحتی گذشت که از نورتون بعیده اینطور سوتی بده و باعث بشه کاربرش فرار کنه بره سراغ چیز دیگه.
فراموش نکنیم باگ های نرم افزاری خودش نمره منفی حساب میشه و برای انتخاب تنها نباید به قدرت دیتابیس توجه کنیم.

خب برای همین شرکت ها نسخه های فاینال میدن یا از طریق اپدیت ، هات فیکس هایی را قرار میدن !

شرکت نورتون بزرگ هست و پر کاربر !

ولی اگر باگ هم باشه نورتون زود تصمیم میگیره و باگ را رفع میکنه !

نرم افزار همینه تا بیاد اخرین نسخه صادر بشه ، چندین باگ در نرم افزار های قبل پیدا میشه که در نسخه بعد رفع میشه !

انتظارتون خیلی بالاست دوست من !

S0R3N4
09-01-2012, 01:56
دوستان
نظرتون در مورد پاندا چیه؟؟؟؟
چرا هیچکی به همچین آنتی ویروس قدرتمندی توجه نداره؟؟؟

راستی...تصمیم گرفتم یه دوره G Data نصب کنم به همراه فایروال کومودو...نظرتون چیه؟

hootas23
09-01-2012, 14:00
خب برای همین شرکت ها نسخه های فاینال میدن یا از طریق اپدیت ، هات فیکس هایی را قرار میدن !
شرکت نورتون بزرگ هست و پر کاربر !
ولی اگر باگ هم باشه نورتون زود تصمیم میگیره و باگ را رفع میکنه !
نرم افزار همینه تا بیاد اخرین نسخه صادر بشه ، چندین باگ در نرم افزار های قبل پیدا میشه که در نسخه بعد رفع میشه !
انتظارتون خیلی بالاست دوست من !
کاملا صحیح من به شدت طرفدار symantec هستم اما این باگ چیزی نبود که آدم منتظر ترمیم بمونه.
طوری بود که کار اکثر کاربرها رو مختل میکرد مثلا نت وصل نمیشد یا یاهو کانکت نمیشد و یا این قبیل ایراد ها..
بسته های امنیتی باید خیلی مطمئن عمل کنند وگرنه کاربر فورا میره سراغ چیز دیگه.
عین این میمونه یه ماشین صفر بخری ترمزش خوب عمل نکنه دائم بگی موتورش قویه..امکانات خوبی داره
وقتی ترمز نداره یعنی ترس ! من کاربر نمیتونم امنیت سیستمم و اطلاعاتم رو و یا نقل انتقالات بانکی رو بسپرم دست نرم افزاری که به خوبی کار نمیکنه
برای همین نورتون رو پاک کردن کومودو نصب کردم ولی خود کومودو هم به خاطر معروف نبودنش و مرموز بودنش آدم رو میترسونه.
به هر حال اگر همین الان نسخه ای که شما فرمودید درش مشکلات قبل کاملا اصلاح شده حاضرم همین الان کومودو رو پاک کنم دوباره نورتون نصب کنم.
چون واقعا خسته شدم بس که تو انواع بسته های امنیتی ضعف دیدم.

xman681
09-01-2012, 15:33
سلام

منم از Emsisoft استفاده ميكنم

واقعا خوبه به نظر ميرسه نسخه بعديش خيلي هم بهتر بشه

پيشنهاد ميكنم حتما تست كنيد

موفق باشيد

edi2
09-01-2012, 16:09
سلام

منم از Emsisoft استفاده ميكنم

واقعا خوبه به نظر ميرسه نسخه بعديش خيلي هم بهتر بشه

پيشنهاد ميكنم حتما تست كنيد

موفق باشيد
دوستان من به بعضی بورزهای جدید که همین ابتدا امسی سافت رو پیشنهاد میکنن شک دارم::41:
البته امیدورام به کسی بر نخوره

ali_z051
10-01-2012, 18:59
دوستان

راستی...تصمیم گرفتم یه دوره G Data نصب کنم به همراه فایروال کومودو...نظرتون چیه؟

درود

من که پاندارو توصیه نمی کنم
از نظر شناسایی یه چیزی تو مایه های نود32 هستش
GData هم خوبه, پیشرفته خوبی داشته و هوش مصنوعی بالایی داره بهتر از پاندا بنظر میرسه
کومودو هم که عالیه.

S0R3N4
11-01-2012, 00:46
درود

من که پاندارو توصیه نمی کنم
از نظر شناسایی یه چیزی تو مایه های نود32 هستش
GData هم خوبه, پیشرفته خوبی داشته و هوش مصنوعی بالایی داره بهتر از پاندا بنظر میرسه
کومودو هم که عالیه.

میشه دلیل این حرفتون رو بگید؟؟تو همه ی تست که حداقل از خیلی از این آنتی ویروس های پر طرفدار بالاتر بوده!!!!!!

shanli_al
11-01-2012, 01:36
سلام و خسته نباشید ب دوستان این تاپیک.
میخاستم بدونم میشه آنتی ویروسی توی مک نسب کرد،اصلا احتیاجی هست و اگر شدنیه چ آنتی ویروسی.
دوم میخام بدونم واس ویندوز چ آنتی ویروسی مناسبه،ک بعد 1مدت از کار نیفته و در شناسایی و سرعتو آپدیت سریع باشه.
من خودم از nod 32 استفاده میکنم و تنها مشکلم قرمز شدنش و از کار افتادنش هست.
حتی اگ تاریخ وین عقب جلو ش از کار میفته،آیا راه حلی داره؟
لطفا دوستان کمک کنند. :31:

ali_z051
11-01-2012, 08:13
میشه دلیل این حرفتون رو بگید؟؟تو همه ی تست که حداقل از خیلی از این آنتی ویروس های پر طرفدار بالاتر بوده!!!!!!

درسته ولی اینجا صحبت از 2تا انتی ویروس هست هم از نظر شخصی بنده و هم از نظر سایت های معتبر GData عملکرد بهتری نسبت به پاندا داشته

A M ! N
11-01-2012, 13:13
:31:

میخاستم بدونم میشه آنتی ویروسی توی مک نسب کرد،اصلا احتیاجی هست و اگر شدنیه چ آنتی ویروسی.به نظر من نیاز چندانی به آنتی ویروس نیست برای مک ، هنوز هیچ ویروس موفقی نبوده که تونسته باشه مک رو تخریب کنه ، به خاطر نوع کدنویسی و سیستم دفاعی خاصی که داره، اما خوب با این حال باید از خطر anti phishing ها یا اسپای ها ، یا حمله های از طریق پست الکترونیکی ، آگاه بود ، این که من میگم نیازی نیست در ایران اینطور هست ، ولی در کشور هایی که Apple به خوبی ساپورتشون کرده ، این نوع حمله ها هست.

av های خوبی هم الان برای مک هست ، از شرکتهایی مث نورتون ، بیت دیفندر ، مکافی و ....

دوم میخام بدونم واس ویندوز چ آنتی ویروسی مناسبه،ک بعد 1مدت از کار نیفته و در شناسایی و سرعتو آپدیت سریع باشه.به نظر من آویرا انتخاب خوبی هست ، نورتون هم خوب هست ، هیج یک از کار افتادنی نیستن. سرعت آپدیت هم آویرا خوب هست.

لطفا دوستان کمک کنند.ناد اگه سبز هم باشه ، در اصل همون قرمزه ، فعلا دست نگه دارین و از ناد استفاده نکنین ، اون دو انتخاب بالایی خوب هست. حتی کومودو هم نصب کنین از ناد بهتر کار میکنه.

S0R3N4
11-01-2012, 16:16
درسته ولی اینجا صحبت از 2تا انتی ویروس هست هم از نظر شخصی بنده و هم از نظر سایت های معتبر GData عملکرد بهتری نسبت به پاندا داشته

ولی شما پاندا رو با Nod32 مقایسه کردی آخه...
در ضمن...از نظر قدرت شناسایی فکر کنم پاندا بعد از اویرا در بین تک انجین ها از همه بیشتر بوده میزان شناساییش...
حتی بیشتر از نورتون و کسپر و ....

AlexanderMahone
11-01-2012, 17:51
میخاستم بدونم میشه آنتی ویروسی توی مک نسب کرد،اصلا احتیاجی هست و اگر شدنیه چ آنتی ویروسی.
دوم میخام بدونم واس ویندوز چ آنتی ویروسی مناسبه،ک بعد 1مدت از کار نیفته و در شناسایی و سرعتو آپدیت سریع باشه.
لطفا دوستان کمک کنند. :31:

بهترین وقدرتمند ترین انتی ویروس حال حاظرکه رایگان هم هست انتی ویروس سوفوس هست.
انتی ویروس سوفوس برای MAC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای ویندوز:
نورتون.
اف سیکیور
کسپر

bia4beat
11-01-2012, 23:56
سلام من نود استفاده ميكردم به خاطر اپديت افلاينش اما چون كاسپر هم همين قابليت را پيدا كرده الان دارم كاسپر 12 استفاده ميكنم به نظر شما خوبه يا نه . ممنون

A M ! N
12-01-2012, 00:02
bia4beat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودت نظر بده عزیزم کلیک کن منو تا بریم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bia4beat
12-01-2012, 00:10
تا الان هر دوش مشكلي ايجاد نكردن ولي كاسپر يكمي در هنگام اسكن سيستم را كند ميكند

A M ! N
12-01-2012, 00:13
برای اینکه واقعا داره اسکن با عمق انجام میده ، نه مث ناد 32 که ویروس رو بو میکشه و رد میشه ، تمام Header های یک فایل رو عمیقا بررسی میکنه ، به همین خاطر سیستم یکم کند میشه ، ضمنا درهنگام اسکن نباید هیچ کاری انجام بدین ، باید سیستم رو به حال خودش بزارین ، و حتی Theme ویندوز رو غیر فعال کنین تا اسکن راحتتر انجام بشه.

bia4beat
12-01-2012, 00:23
اينو راست ميگين چون چهار تا ويروس هم پيدا كرد

EXXTREME
12-01-2012, 12:23
به نظر من نیاز چندانی به آنتی ویروس نیست برای مک ، هنوز هیچ ویروس موفقی نبوده که تونسته باشه مک رو تخریب کنه ، به خاطر نوع کدنویسی و سیستم دفاعی خاصی که داره، اما خوب با این حال باید از خطر anti phishing ها یا اسپای ها ، یا حمله های از طریق پست الکترونیکی ، آگاه بود ، این که من میگم نیازی نیست در ایران اینطور هست ، ولی در کشور هایی که Apple به خوبی ساپورتشون کرده ، این نوع حمله ها هست.

av های خوبی هم الان برای مک هست ، از شرکتهایی مث نورتون ، بیت دیفندر ، مکافی و ....

به نظر من آویرا انتخاب خوبی هست ، نورتون هم خوب هست ، هیج یک از کار افتادنی نیستن. سرعت آپدیت هم آویرا خوب هست.

ناد اگه سبز هم باشه ، در اصل همون قرمزه ، فعلا دست نگه دارین و از ناد استفاده نکنین ، اون دو انتخاب بالایی خوب هست. حتی کومودو هم نصب کنین از ناد بهتر کار میکنه.

سلام دوست عزیز خوبی:40:
داداش تو اخرین نتیجه گیری سالیانه AV نود32 عالی کار کرده و اصلا با کمودو قابل مقایسه نیست.کمودو تو انتی ویروس هیچ حرفی برای گفتن نداره.

omid-p30
12-01-2012, 13:32
لازم به ذکره نود 32 از بیت فندر بهتر عمل کرده.
سلام.

فکر میکنم در ارزیابی اون گزارش سالانه یه جا دارید اشتباه میکنید. اگر بگید که بهتر عمل کردن ناد32 نسبت به بیت دفندر رو از کجای اون گزارش متوجه شدید بهتر میتونم راهنماییتون کنم.

EXXTREME
12-01-2012, 13:37
سلام.

فکر میکنم در ارزیابی اون گزارش سالانه یه جا دارید اشتباه میکنید. اگر بگید که بهتر عمل کردن ناد32 نسبت به بیت دفندر رو از کجای اون گزارش متوجه شدید بهتر میتونم راهنماییتون کنم.
بله بیت فندر بهتر عمل کرده منظورم این بود نود عالی بوده.
ممنون.

A M ! N
12-01-2012, 13:50
سلام دوست عزیز خوبی:40:

سلام... اینقده خوبم :دی

داداش تو اخرین نتیجه گیری سالیانه AV نود32 عالی کار کرده و اصلا با کمودو قابل مقایسه نیست.کمودو تو انتی ویروس هیچ حرفی برای گفتن نداره.
بله ناد از جهاتی خوب کار کرده ، من هم قبلا داخل همین تاپیک گفتم ، درDetection و intelligence خوب هست ، اما در Removal test مطمئن هستم به همین کومودو هم نمیرسه ، این رو با امتحان های خودم میگم گرچه کومودو داخل تست ها نیست. اینی هم که بگیم کومودو در بخش آنتی ویروسش حرفی برای گفتن نداره هم اشتباه هست ، میتونین به انجمن دانلود ویروس برین و نتیجه های کومودو رو با سایر مقایسه کنین،

من به ناد 32 اعتماد دارم که به همین زودی ها خودشو پیدا میکنه ، اما بیشترین چیزی که اهمیت داره فایروال هست ، دیگه الان ویروسهای معمولی رو که تقریبا دستی هم میشه پاکسازی کرد، اما در مبحث امنیت شبکه وسعتی هست که ناد 32 درش گم شده ، اما کومودو با آپشن های بالا و تقریبا میشه گاردش رو به نحوی متن باز نامید، جایگاه اختصاصی رو برای خودش پیدا کرده، اگه الان بگن که میخوای روی سیستمت کدوم محصول رو بین CIS و Esset انتخاب کنی فعلا من بدون شک کومودو رو انتخاب میکنم.

EXXTREME
12-01-2012, 14:04
سلام... اینقده خوبم :دی
خوش به حالت:31:

اینی هم که بگیم کومودو در بخش آنتی ویروسش حرفی برای گفتن نداره هم اشتباه هست ، میتونین به انجمن دانلود ویروس برین و نتیجه های کومودو رو با سایر مقایسه کنین،

دوست من وقتی کمودو شرکت نکرده یعنی نمیتونه در مقابل رقباش قد علم کنه این خیلی سادست و لازم نیست اینطوری لا پوشونی بشه.وگرنه کدوم شرکت بدش میاد جزئی از این لیست باشه.
وقتی هنوزنتونسته گواهینامه VB رو بگیره که خیلی از انتی های ساده اونو دارن چه انتظاری ازش داره؟بعد حتما بریم تاپیک تست ویروس 4تا تروجان برداریم اسکنشون کنیم بگیم هورا پاکشون کرد؟:27:
اون تستهایی هم که ّدوستان انجام میدن خیلی سادست و مثله یه سرگرمیه وکسایی که فکر میکنن با یه تست ساده میشه به قدرت یک انتی پی برد خیلی ساده هستند(چون بارها دیدم سره کل کل هی بهم میگن بریم تست کنیم)وقتی یه سایتی میاد با هر شرایطی انواع مخربها رو تست میکنه توسط تمام لایه های دفاعی بعد بیایم بگیم این چرته بریم خودمون تست کنیم.(این یک حرف غیر منطقی . غیر حرفه ای که از دوران کل کل های دوستداران کمودو شروع شد و هنوز هم انگار ادامه داره)

من به ناد 32 اعتماد دارم که به همین زودی ها خودشو پیدا میکنه ، اما بیشترین چیزی که اهمیت داره فایروال هست ، دیگه الان ویروسهای معمولی رو که تقریبا دستی هم میشه پاکسازی کرد،
من هیج جای پستم از فایروال اسمی نبردم.

اما در مبحث امنیت شبکه وسعتی هست که ناد 32 درش گم شده ، اما کومودو با آپشن های بالا و تقریبا میشه گاردش رو به نحوی متن باز نامید، جایگاه اختصاصی رو برای خودش پیدا کرده، اگه الان بگن که میخوای روی سیستمت کدوم محصول رو بین CIS و Esset انتخاب کنی فعلا من بدون شک کومودو رو انتخاب میکنم.
تو شبکه هم گاهی مشکل ایجاد میکنه دوست عزیز من دو باری تو یک شبکه کوچک تست کردم(میتونین به پست مهرانهم یه سری بزنین)
در مورد فایروالش کاستی هایی وجود داره.
در هر صورت اینو باید قبول کنی که نود 32 که گواهینامه vb داره کمودو نداره.نود جراتشو داره تو تستها شرکنه و از شرکتهای بزرگی مثل سایمنتک بهتر عمل میکنه کمودو failمیشه و شرکت نمیکنه.
پس تروخدا این تعصبو بیخیال بشین.
در مورد پاک کردن ویروسهاو همون قدرت پاکسازیشم باید تو تستها مشخص بشه.
موفق باشین.

Saeeden
12-01-2012, 14:15
NOD 32 آنتی ویروس خوبیه

EXXTREME
12-01-2012, 14:22
NOD 32 آنتی ویروس خوبیه
:31:دوست عزیز شما اینطوری پست میدی بچه ها فکر میکنن ای دی دومه منه تو سایت.

omid-p30
12-01-2012, 15:17
در مورد سایت VB و گواهینامه اش، نکته ای که همیشه در میون بوده این هست که گرفتن و یا نگرفتن گواهینامه اون در یک تست، معیار مستقیمی برای ارزشیابی نیست. این گواهینامه رو به محصولاتی میدند که 100 درصد شناسایی و صفر درصد مثبت کاذب رو بیارند و اگر مثلا صد در صد شناسایی رو هم بیارند و فقط یه دونه مثبت کاذب هم داشته باشند، گواهی تعلق نمیگیره.

علاوه بر سایر مسایل این سایت که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته شده، من هم توضیحات خود سایت در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvb100%2Fabout%2F100procedure.xml) (بخشVB100 award ) رو میارم :

گواهی VB100 نشانگر این هست که یک محصول تست های ما را با موفقیت پشت سر گذاشته است. نه کمتر، نه بیشتر.
نگرفتن آن، به این معنا نیست که آن محصول نمیتواند امنیت مناسب را در دنیای واقعی برای کاربران حرفه ای ایجاد کند.
ما اصرار داریم هنگام دیدن نتایج محصول، به ملاحظه سطحی موفقیت و عدم موفقیت آنها توجه نکرده، بلکه شرح جزییات تست ها را بخوانید.

در مورد پاک کردن ویروسهاو همون قدرت پاکسازیشم باید تو تستها مشخص بشهدر آخرین تست های قدرت پاک کنندگی در AV-C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و AV-T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از این لحاظ نمره های پایینی رو گرفته.

A M ! N
12-01-2012, 15:20
خوش به حالت:31:

مرسی...سعید عزیز خونسرد باش ، چرا آتیشی میشی الکی ! من نمیدونم توی پی سی ورد چرا تا یک حرفی میزنی ملت سریع کل کل رو شروع میکنن و فکر میکنن اگه جواب رو واو به واو ندن اسمش میشه کم آوردن !

اینایی که میگم فقط برای روشن سازی هست ، گرنه من مخلص شما هم هستم
عزیز من تعصب کجا هست ، من تمام محصولات رو دارم تست میکنم، همش که شناسایی نیست که، نتایجش داخل انجمن اورژانس سیستمهای آلوده هم هست نتایج مربوط گندزدایی انواع سوییتها، یعنی روی سیستم های آلوده تست میشن ، و معمولا توسط کاربرای آماتور هم جواب میدن.

دوست من وقتی کمودو شرکت نکرده یعنی نمیتونه در مقابل رقباش قد علم کنه این خیلی سادست و لازم نیست اینطوری لا پوشونی بشه.وگرنه کدوم شرکت بدش میاد جزئی از این لیست باشه.

symantec هم توی یک سری تست های شرکت نکرد ، درصورتی که خودت از نتایجش مطلع هستی ، آیا چیزی کم داشت ؟ از طرفی باید هزینه ها رو هم درنظر بگیرین ، اینطوری نیست که هروقت خواستیم محصولت تست بشه ، هزینه ی هر تست حداقل 10000 یورو براشون آب میخوره ،

وقتی هنوزنتونسته گواهینامه VB رو بگیره که خیلی از انتی های ساده اونو دارن چه انتظاری ازش داره؟بعد حتما بریم تاپیک تست ویروس 4تا تروجان برداریم اسکنشون کنیم بگیم هورا پاکشون کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این گواهینامه ش هست از Virus bulletin گرچه که عملکرد خیلی خوبی هم نداشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ews%2Fpress_releases%2F2011%2F04%2FComodo-Internet-Security-Earns-VB100-Virus-Certification.html)

اون تستهایی هم که ّدوستان انجام میدن خیلی سادست و مثله یه سرگرمیه وکسایی که فکر میکنن با یه تست ساده میشه به قدرت یک انتی پی برد خیلی ساده هستند(چون بارها دیدم سره کل کل هی بهم میگن بریم تست کنیم)وقتی یه سایتی میاد با هر شرایطی انواع مخربها رو تست میکنه توسط تمام لایه های دفاعی بعد بیایم بگیم این چرته بریم خودمون تست کنیم.موافقم دقیقا نظر من هم همین هست

من هیج جای پستم از فایروال اسمی نبردم.یه جوری میگی انگاری که حالا من خواستم کل کل کنم و ....:20: من با هیچ کس کل ندارم اینجا ... فایروال هم فقط مقایسه بود

تو شبکه هم گاهی مشکل ایجاد میکنه دوست عزیز من دو باری تو یک شبکه کوچک تست کردم(میتونین به پست مهرانهم یه سری بزنین)
در مورد فایروالش کاستی هایی وجود داره.تنظیمات فایروال کومودو کاملا قابل کنترل هست و همه چیز رو میشه کنترل کرد.

در هر صورت اینو باید قبول کنی که نود 32 که گواهینامه vb داره کمودو نداره.نود جراتشو داره تو تستها شرکنه و از شرکتهای بزرگی مثل سایمنتک بهتر عمل میکنه کمودو failمیشه و شرکت نمیکنه.
پس تروخدا این تعصبو بیخیال بشین.من باز هم میگم من هیچ تعصبی ندارم ، اصلا مگه شرکت من هست که تعصب داشته باشم ، من حتی ناد رو اومدم ویژگی های خوب و بدش رو نوشتم داخل این تاپیک چند صفحه قبل تر ، ناد مشکل داره به پاکسازی چندبار باید این رو گفت ، داخل همه ی تست ها هم سایمنتک پاکسازی بهتری داره.

EXXTREME
12-01-2012, 16:05
در مورد سایت VB و گواهینامه اش، نکته ای که همیشه در میون بوده این هست که گرفتن و یا نگرفتن گواهینامه اون در یک تست، معیار مستقیمی برای ارزشیابی نیست. این گواهینامه رو به محصولاتی میدند که 100 درصد شناسایی و صفر درصد مثبت کاذب رو بیارند و اگر مثلا صد در صد شناسایی رو هم بیارند و فقط یه دونه مثبت کاذب هم داشته باشند، گواهی تعلق نمیگیره.

علاوه بر سایر مسایل این سایت که در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته شده، من هم توضیحات خود سایت در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fvb100%2Fabout%2F100procedure.xml) (بخشVB100 award ) رو میارم :

گواهی VB100 نشانگر این هست که یک محصول تست های ما را با موفقیت پشت سر گذاشته است. نه کمتر، نه بیشتر.
نگرفتن آن، به این معنا نیست که آن محصول نمیتواند امنیت مناسب را در دنیای واقعی برای کاربران حرفه ای ایجاد کند.
ما اصرار داریم هنگام دیدن نتایج محصول، به ملاحظه سطحی موفقیت و عدم موفقیت آنها توجه نکرده، بلکه شرح جزییات تست ها را بخوانید.

در آخرین تست های قدرت پاک کنندگی در AV-C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و AV-T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از این لحاظ نمره های پایینی رو گرفته

خب عزیز مگه من گفتم معیارانتخاب باید vb باشه که شما اینجوری قضیرو سوژه کردی؟یکی از معیارها میتونه باشه که خیلی هم مهمه؟شمامهمتر از این گواهینامه دیگه ای سراغ داری؟حداقل برای بازاریابی و تبلیغات هم شده سوییت ها سعی میکنن قبول شن تو تستهاش.

مرسی...سعید عزیز خونسرد باش ، چرا آتیشی میشی الکی ! من نمیدونم توی پی سی ورد چرا تا یک حرفی میزنی ملت سریع کل کل رو شروع میکنن و فکر میکنن اگه جواب رو واو به واو ندن اسمش میشه کم آوردن !
امین جان سو تفاهم نشه.اخه قبلا سره این موضوعات انقدر بحث بود که دو نفر یه همین خاطر بن شدن چندنفر هم که یکیشون دوست مشترکمون هست اخطارگرفت و کلی قضیه دیگه.جنگی بود پارسال اینجا:31:

اینایی که میگم فقط برای روشن سازی هست ، گرنه من مخلص شما هم هستم
شما سروری
خیلی خوشحالم که شما جز افراد متعصب نیستین.

arfnpm
12-01-2012, 20:15
دوستان تنها اوارد در وی بی 100 نیست حداقل جایگاهشم مهمه
جایگاه کومودو را مقایسه کنید!!

Jadda
14-01-2012, 00:58
دوستان تنها اوارد در وی بی 100 نیست حداقل جایگاهشم مهمه
جایگاه کومودو را مقایسه کنید!!

خب شد جایگاه رو هم دیدیم،، اونها همشون آنتی ویروسن! مثلا این Qihoo کیه دیگه، که حتی از کسپر هم جایگاهش!! بالاتره؟

میخوام برم Qihoo نصب کنم.......دی!

panther99
14-01-2012, 17:04
اينم تجربه من :من به مدت تقريبا 2 يا 3 سالي از eset استفاده ميكردم ! بد نبود . تا اونموقع كه آپديت ميشد بدون دردسر و يه كرك داشت كه خوب هم جواب ميداد . ولي بازهم از پس بعضي ويروسها بر نميومد ! تا اينكه يكسال هم ( تا الان ) از كومودو استفاده كردم . نسخه FREE كه خيلي خوب آپديت ميشد اما !!!!!!! اما اونم به دردESET مبتلا شد و تو شناساييه بعضي ويروسها ضعيف نشون داد . تا جاييكه ديگه آپديت نميشد !! والان دارم از AVIRA‌ استفاده ميكنم . اونم از نسخه FREE . مشخصا قويتر از اون دوتا آنتي ويروسهاست . البته الان با فايروال كومودو استفاده ميكنم كه فكر ميكنم تركيب نسبتا خوبي باشه .

darktarget
14-01-2012, 19:41
سلام بچه ها من از نود استفاده میکنم اما با تعریفایی که از کمودو شنیدم میخوام آنتی ویروسمو به کمودو تغییر بدم حالا با توجه به اینکه تا حالا از کمودو استفاده نکردم سوالی برام پیش اومده:
آپدیت کردن کمودو مثل نود هستش یا فرق میکنه؟

ممنون میشم اگه بهم جواب بدید چون الان واقعا برام مهمه

jolan57
14-01-2012, 19:51
سلام بچه ها من از نود استفاده میکنم اما با تعریفایی که از کمودو شنیدم میخوام آنتی ویروسمو به کمودو تغییر بدم حالا با توجه به اینکه تا حالا از کمودو استفاده نکردم سوالی برام پیش اومده:

اگر منظورتون این است که برای آپدیت یوزر نیم پسورد میخواهد که باید بگم خیر کمودو 100 درصد رایگان است اگر سوال دیگری داشتید در تاپیک اختصاصی کمودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید تا من و بقیه دوستان جواب دهیم

EXXTREME
14-01-2012, 20:56

دوست عزیز کمودو در حوزه فایروال و منحصرا در هیپس خوبه نه انتی ویروس.شما برای انتخاب انتی ویروس میتونین از نسخه رایگان اویرا استفاده کنین که در اخرین تستها عالی کار کرده.

panther99
15-01-2012, 13:32
درسته . اين نسخه رايگان آويرا چيز فوق العاده ايه . سرعت سيستم رو هم كند نميكنه . ويروسياب به مراتب قويتري داره نسبت به خيلي از آنتي ويروسها مطمئن باش . ميتوني از آنتي ويروس آويرا و فايروال كومودو كه هردو رايگان هستن استفاده كني . تركيب خيلي خوبيه واسه امنيت سيتمت . البته نظر شخيه منه .

mehrshadmmm
18-01-2012, 17:49
درسته . اين نسخه رايگان آويرا چيز فوق العاده ايه . سرعت سيستم رو هم كند نميكنه . ويروسياب به مراتب قويتري داره نسبت به خيلي از آنتي ويروسها مطمئن باش . ميتوني از آنتي ويروس آويرا و فايروال كومودو كه هردو رايگان هستن استفاده كني . تركيب خيلي خوبيه واسه امنيت سيتمت . البته نظر شخيه منه .
اگه ميخواين از آويرا استفاده كنين حتما فايروالشو خاموش كنين و از فاير وال هاي ديگه استفاده كنين چون بد جوري جون اينترنت رو مي گيره

jadaa
29-01-2012, 20:04
سلام
کسی فایروال کومودو با آنتی ویروس کسپر پیشنهاد میده؟

Karkas20
29-01-2012, 21:11
سلام
کسی فایروال کومودو با آنتی ویروس کسپر پیشنهاد میده؟

تذکر:

در چند تایپیک ، شما کاربر عزیز ، یک نمونه سوال کردید، و این به معنای اسپم شناخته میشود.

لطفا رعایت فرمایید.

mortezzkhan
30-01-2012, 09:55
با سلام
من حدود 11 سال هستش که اینترنت کار می کنم و با خیلی از آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی ها کار کردم
من الان KasperSky PURE دارم و پک خوب و کاملیه ، چون هم انتی ویروس داره هم آنتی اسپم داره و هم فایروال خوبی داره
جدای همه ی این داستان ها می تونی دسترسی های پسورد رو هم روش تعریف کنید که وقتی وارد یه سایت میشی دیگه نیازی به پسورد نداشته باشه و از دیتابیسی که ذخیره کردی استفاده کنه و هم از لحاظ امنیتی نیاز به تایپ پسوردت نداشته باشی
نسخه تریایالش رو دارم و چند روز مونده که اکسپایر بشه ریستش می کنم تا 30 روز
سوالی بود در خدمتیم

pedram_01
31-01-2012, 03:22
دوستان

پاندا اصلا قدرتمند نیست و کلی مشگل داره باز نود 32 که بازم بدرد نمیخوره بهتر از پاندا هست البته نسخه 5

AlexanderMahone
31-01-2012, 12:26
پاندا اصلا قدرتمند نیست و کلی مشگل داره باز نود 32 که بازم بدرد نمیخوره بهتر از پاندا هست البته نسخه 5

توصیه میکنم ورژن جدید پاندا رو یک هفته تست کنید بعد قضاوت کنید نود هم که قبلا تعطیل بود الان یکم داره باز میشه هنوز مونده بشه پاندا:11:

saeed.avira
03-02-2012, 16:03
اگ تاریخ وین عقب جلو ش از کار میفته،آیا راه حلی داره؟
راستشو بخوای من آویرا نصب کردم رو سیستمم اونم همین مشکلو داره واسه همینم آپدیتاشو ریختم تو فولدر برنامه تو درایو c و هر دو سه روز یه بار از اونجا آپدیتش میکنم هر دو هفته یه بار هم میرم کافی نت آپدیتای جدیدشو دان میکنم

shifter
05-02-2012, 10:07
من الان نود32 دارم اما راضی کننده نیست...
میخوام بیت دیفندر 11 نصب کنم اما شنیدم یه کم سرعتو کند میکنه و هم اینکه کرک بازیا رو به عنوان ویروس میشناسه و پاک میکنه !!
این درسته ؟

pedram_01
05-02-2012, 10:59
توصیه میکنم ورژن جدید پاندا رو یک هفته تست کنید بعد قضاوت کنید نود هم که قبلا تعطیل بود الان یکم داره باز میشه هنوز مونده بشه پاندا:11:

من به مدت 12 روز از این استفاده کردم
Panda Global Protection 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مگه از این جدید تر هم امده .

بسیار سبکه و کم حجم و سریع میباشد ولی قدرتمند نیست و کلی مشگل داره .و مخصوصا کلود اسکن خوبی داره . بیشتر انتی ویروس ها میگن ما کلود اسکن داریم ولی هیچ کدومشون به پای پاندا نمیرسن

jolan57
05-02-2012, 11:11
من الان نود32 دارم اما راضی کننده نیست...
میخوام بیت دیفندر 11 نصب کنم اما شنیدم یه کم سرعتو کند میکنه و هم اینکه کرک بازیا رو به عنوان ویروس میشناسه و پاک میکنه !!
این درسته ؟

بله یکم رو سرعت اینترنت و سیستم تاثیر میذاره البته بهتره خودتون تست کنید شاید راضی کننده بود در مورد کرک ها هم در تاپیک بیت دیفندر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دنبال این باشید که چطور قبل از پاک کردن فایلی از شما سوال کنه و بعد فایل رو به لیست سفید اضافه کنید

من به مدت 12 روز از این استفاده کردم
Panda Global Protection 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مگه از این جدید تر هم امده .

بسیار سبکه و کم حجم و سریع میباشد ولی قدرتمند نیست و کلی مشگل داره .و مخصوصا کلود اسکن خوبی داره . بیشتر انتی ویروس ها میگن ما کلود اسکن داریم ولی هیچ کدومشون به پای پاندا نمیرسن
عزیز من پاندا طبق اکثر تست های معتبر جهانی از قوی ترین و باهوش ترین آنتی ویروس های جهان است با 4 تا تست شما که معلوم نیست آیا فایلتون واقعا مخرب است یا نه که نمیشه در مورد یه شرکت یزرگی مثل پاندا نظر داد

کنعان.
05-02-2012, 15:13
مرسی داداش

Honradez
14-02-2012, 22:08
سلام.

من در حال حاضر Avast Antivirus و Zone Alarm Firewall را نصب کردم ام - هر دو نسخه ی مجانی.

می خواستم بپرسم آیا این ترکیب، امنیت کامپیوتر من را به صد در صد می رساند یا نه؟

آیا کلا می توان با استفاده از صرفا نرم افزارهای مجانی، امنیت صد در صد داشت؟

بسیار متشکرم. :46:

pcsoft
14-02-2012, 22:28
سلام.

من در حال حاضر Avast Antivirus و Zone Alarm Firewall را نصب کردم ام - هر دو نسخه ی مجانی.

سلام
خوب هستین؟
امنیت 100 درصد که نداریم ولی نزدیک به 100 میشه با دو تا نرم افزار رایگان کنار هم بدست اورد.(البته همراه با HIPS)
آنتی ویروس اوست رو نگه دارین مناسبه. فایروال رو پیشنهاد می کنم comodo نصب کنید و در تاپیک خودش هم مطالب آموزشی هست.
اگر با hips هم کار کنین خوبه(جزیی از فایروال کومودو هست که نیاز به درست جواب دادن به سوالات کومودو داره) ولی فعلا همین اوست با کومودو و defense خاموش نصب کنید.
موفق باشین:11::40:

Honradez
14-02-2012, 22:42
سلام
خوب هستین؟
امنیت 100 درصد که نداریم ولی نزدیک به 100 میشه با دو تا نرم افزار رایگان کنار هم بدست اورد.(البته همراه با HIPS)
آنتی ویروس اوست رو نگه دارین مناسبه. فایروال رو پیشنهاد می کنم comodo نصب کنید و در تاپیک خودش هم مطالب آموزشی هست.
اگر با hips هم کار کنین خوبه(جزیی از فایروال کومودو هست که نیاز به درست جواب دادن به سوالات کومودو داره) ولی فعلا همین اوست با کومودو و defense خاموش نصب کنید.
موفق باشین:11::40:
خیلی ممنون. Defense چی را باید خاموش کنم؟ (Avast یا comodo؟)

و اینکه این چطوره: Panda Cloud Antivirus

Karkas20
14-02-2012, 22:45
سلام.

سلام

گویا دوست خوبم جواب شما را دادند...جناب pcsoft

بنده هم با ایشون هم عقیدم

موفق باشید

Jadda
14-02-2012, 23:02

سلام

Defense => کمودو

اما:

به نظرم نیازی نیست که چیزی را خاموش بکنید. بجاش صفحه اول تاپیک کمودو را بخونید، با این محصول آشنا میشید.

اگر هم بعد سوالی براتون مطرح شد در تاپیک کمودو بپرسید دوستان جوابگو هستند.

pcsoft
14-02-2012, 23:04

Defense کومودو هنگام نصب Advanced را زده و در تب دوم Enable Defense را تیکش را برداشته و تیک Do Not Show Alerts که در پایین همین defense قرار داره رو تیکش رو بردارین.
در همان صفحه تیک Dragon و Geek Buddy را بردارین.
این نسخه از پاندا هم نسخه خوبی هست. ولی باید رفتارشناسی و درواقع گاردش رو خاموش کنید و برای اسکن استفاده کنید تا با اوست تداخل ایجاد نکنه.
البته اگر با دیفنس کنار بیاین بهتره. چون امنیت بیشتر میشه. فقط راهش رو گفتم که اگر زمانی خواستین بدون دیفنس نصب کنین بدونین کجاست.

vahid javani
21-02-2012, 21:04
من bitdefender رو انتخاب کردم چون همیشه بالا ترین ranking رو داشته و این مدتی هم که استفاده میکنم راضی هستم.
خیلی دوست دارم بدونم چرا اینقدر تعداد کاربراش کمه؟؟؟؟؟؟

AlexanderMahone
21-02-2012, 21:39
من bitdefender رو انتخاب کردم چون همیشه بالا ترین ranking رو داشته و این مدتی هم که استفاده میکنم راضی هستم.
خیلی دوست دارم بدونم چرا اینقدر تعداد کاربراش کمه؟؟؟؟؟؟

احتمالا بخاطر حجم بالای فایل نصبی و اپدیت.سنگین بودن و گرفتن سرعت نت از این چیزا گذشته واقعا خوب اینترنت سیکیوریتی داره:11:

vahid javani
21-02-2012, 22:47
احتمالا بخاطر حجم بالای فایل نصبی و اپدیت.سنگین بودن و گرفتن سرعت نت از این چیزا گذشته واقعا خوب اینترنت سیکیوریتی داره:11:

من توی خوابگاه سرعت 1mb دارم اصلا احساس نمیکنم سرعت رو میگیره!!!

AlexanderMahone
22-02-2012, 00:06
من توی خوابگاه سرعت 1mb دارم اصلا احساس نمیکنم سرعت رو میگیره!!!

بله اما متاسفانه اکثر کاربرا سرعت کمتر از حتی 512 دارن و محدودیت ترافیک اما برای سرعت 512 به بالا عالی هست ضمنا از بحث سرعت که بگذریم دومین گزینه مهم که کاربرا رو از استفاده از این نرم افزار خوب دور میکنه ضعیف بودن سیستم های کامپیوتری کاربران است

Mehrdad092000
22-02-2012, 04:47
چه انتی ویروسی برای من خوبه خودم الان از samrt securty east لستفاده میکنم مشکله خاصی ندارم باش اما دوستان میگن ضعیفه
راستی سرعت سیستمم هم زیاد نگیره
2.8 cpu 775lga
ram 512ddr400
کومودو چجوریه؟از هر نظر اپدیت کرک و...

kases
22-02-2012, 11:07
چه انتی ویروسی برای من خوبه خودم الان از samrt securty east لستفاده میکنم مشکله خاصی ندارم باش اما دوستان میگن ضعیفه
2.8 cpu 775lga
ram 512ddr400

بله شما میتونید از کمودو استفاده کنید انتی ویروس سبکیه
کمودو رایگانه احتیاج به کرک نداره
مشخصات سخت افزاری برای استفاده از کمودو
Windows 7 / Vista / XP SP2
RAM 152 MB/ 400 MB hard disk space
و همچنین از انتی ویروسهایی مثل نورتون اویرا اوست که سبک هستن میتونید استفاده کنید :11:
بله ناد32 زیاد بدرد بخور نیست

vahid javani
22-02-2012, 12:31
و همچنین از انتی ویروسهایی مثل نورتون اویرا اوست که سبک هستن میتونید استفاده کنید :11:

ببخشید میشه یه خورده بیشتر راجع به کمودو توضیح بدید من توی خیلی از Ranking ها دیدم نبود جریان چیه؟؟
از مزیت هاش بگید...

kases
22-02-2012, 12:55
ببخشید میشه یه خورده بیشتر راجع به کمودو توضیح بدید من توی خیلی از Ranking ها دیدم نبود جریان چیه؟؟
از مزیت هاش بگید...

شما دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر در مورد کمودو به تاپیک اختصاصی کمودو مراجعه کنید
پست های اول رو بخونید بیشتر باهاش اشنا میشید و هر سوالی داشتین در تاپیک خود کمودو بپرسید اساتید جواب میدن
به لینک پایین مراجعه کنید

Mehrdad092000
22-02-2012, 22:12
ممنون اخه توی سایتش زده بود 5 دلار گفتم شاید پولیه
نورتون ریختم اما سرعتمو گرفت حال نداد
بین این ها اواست و کومودو کدوم خوبه؟
راستی چرا همه میگن East بده؟

AlexanderMahone
23-02-2012, 02:18
ممنون اخه توی سایتش زده بود 5 دلار گفتم شاید پولیه
نورتون ریختم اما سرعتمو گرفت حال نداد
بین این ها اواست و کومودو کدوم خوبه؟
راستی چرا همه میگن East بده؟

این بخش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو از اول تا اخر بگرد اکثر کاربرا بز32 داشتن اپدیت روز اما الوده شدن حتی زیادشه که اونو اسکنر صدا بزنن:11:

xman681
26-02-2012, 15:19
2.8 cpu 775lga
ram 512ddr400

سلام

من خودم از Emsisoft استفاده ميكنم سبك در حد نود 32 قدرت شناسايي بالايي هم داره

تست هاي اخيرش كيفيت خيلي خوبي را نشان داده

اگر امينت بالاتري را ميخواهي نسخه اينترنتش را نصب كن

موفق باشيد

*Batman*
03-03-2012, 03:13
در این تاپیک کاربران می توانند از نظرات شخصی کاربران دیگه در مورد آنتی ویروس ها و نرم افزار های امنیتی سوال ، بحث و تبادل نظر کنند.

اگر کاربری تمایل به خواندن تاپیک های تخصصی ندارد می تواند بدون محدودیت در مورد انتخاب آنتی ویروس و ... فقط در اینجا سوال کند و همچنین ارسال نظرات شخصی و تجربی در این تاپیک مانعی ندارد.

مهم: کاربرانی که نظر شخصی رو ارسال میکنند حتما دلیل اون نظر رو اعلام کنند غیر این صورت پست حذف خواهد شد.

نکته: دوستان عزیزی که نظراتشون ارائه میکنند اگر برای سیستم های ضعیف و متوسط و قوی پیشنهاد رو جدا در نظر بگیرند پاسخ بیشتری از کاربران داده میشه.

در ضمن کاربران می توانند از نظر سنجی جامعی که در این تاپیک ایجاد شده استفاده کنند.

موفق و پیروز باشید.
drhaniball

لطفا به نظرات همدیگر احترام بگذارید و از هر گونه توهین به دیگران و تحمیل نظر شخصی پرهیز کنید.
مسائل مربوط به رفع اشکال را در این تاپیک مطرح نکنید.اینگونه موارد را در تاپیک اختصاصی محصول مربوطه پیگیری کنید.
در صورت تکرار و عدم توجه، نسبت به حذف پست اقدام خواهد شد.
با تشکر
*Batman*

نتایج نظرسنجی های سالیانه بهترین آنتی ویروس از دید کاربران انجمن P30world

در نظرسنجی امسال شرکت کنید

در پایان سال 2012 نتایج نظرسنجی این سال، اینجا قرار داده میشه و نظرسنجی سال آینده از نـو شروع خواهد شد.

نتایج نظرسنجی سالهای گذشته رو هم در زیر میتونید مشاهد کنید :

2011

*Batman*
03-03-2012, 03:25
تاپیک های قدیمی (آرشـــیو) :

تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران || آرشیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش:
هر دو تاپیک با هم ادغام شدند

*Batman*
03-03-2012, 03:32
با سلام.

از این پس بحث ها را در تاپیک جدید ادامه خواهیم داد:

تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تاپیک هم به آرشــیو انجمن اضافه میشه.

با تشکر.

milad_takjoo
03-03-2012, 14:38
سلام دوستان...بهترین انتی ویروس واسه لپ تاپ ها چیه؟یعنی سبک باشه و دمای دستگاه رو زیاد نکنه...
بعد اینکه میگن nod بعضی ویروس ها رو پیدا نمیکنه و سیستم الوده میشه راسته؟

fori1369
03-03-2012, 18:10
سلام به همه ی اساتید عزیزم
دوستان من چه آنتی ویروسی نصب کنم که کرکهای بازی های کامپیوترم رو حذف نکنه؟
من قبلا ESET Nod 32 داشتم و وقتی میخواستم بازی نصب کنم آنتی ویروس رو غیر فعال میکردم ولی حتی چند ساعت بعد از نصب اگه یه لحظه آنتی ویروس رو فعال میکردم بلافاصله کرک و بعضی از فایلهای بازیها رو حذف میکرد
و دیگه باید بازی نمیومد و باید رو از سر نصب میکردی.
مثلا این بازها رو منظورم هست:
Dirt3
Splinter cell Conviction
Assassins Creed 2

الان هم سیستمم آنتی ویروس نداره! و ویروس گرفته! چه آنتی ویروسی نصب کنم که اینقدر به کرک بازی گیر نده ولی قوی باشه و همه ی ویروسها رو پیدا کنه؟ Avast خوبه یا kaspersky یا چیزه دیگه؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون

jolan57
03-03-2012, 20:05
سلام به همه ی اساتید عزیزم
دوستان من چه آنتی ویروسی نصب کنم که کرکهای بازی های کامپیوترم رو حذف نکنه؟
من قبلا ESET Nod 32 داشتم و وقتی میخواستم بازی نصب کنم آنتی ویروس رو غیر فعال میکردم ولی حتی چند ساعت بعد از نصب اگه یه لحظه آنتی ویروس رو فعال میکردم بلافاصله کرک و بعضی از فایلهای بازیها رو حذف میکرد
و دیگه باید بازی نمیومد و باید رو از سر نصب میکردی.
مثلا این بازها رو منظورم هست:
Dirt3
Splinter cell Conviction
Assassins Creed 2

الان هم سیستمم آنتی ویروس نداره! و ویروس گرفته! چه آنتی ویروسی نصب کنم که اینقدر به کرک بازی گیر نده ولی قوی باشه و همه ی ویروسها رو پیدا کنه؟ Avast خوبه یا kaspersky یا چیزه دیگه؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون

در مورد گیر دادن به کرک ها کمترین گیر رو کسپراسکی میده و تو این زمینه بهترین است و بعد از کسپر هم Dr.web

سلام دوستان...بهترین انتی ویروس واسه لپ تاپ ها چیه؟یعنی سبک باشه و دمای دستگاه رو زیاد نکنه...
بعد اینکه میگن nod بعضی ویروس ها رو پیدا نمیکنه و سیستم الوده میشه راسته؟
نمیشه به طور قطغ به این سوال جواب داد ما تو اورژانس سیستم های آلوده چندین مورد داشتیم که با وجود نود سیستمشون ویروسی شده ولی باید اول بررسی کرد که مشکل از نود هست یا کاربر به طور مثال اگر شما نود رو غیرفعال کنید و یک کرک ویروسی رو اجرا کنید دیگه کاری از دست نود برنمیاد :دی
آنتی ویروس های سبک زیادی هستند مثل :
نورتون , آویرا , آواست , و ...

AlexanderMahone
03-03-2012, 20:27
تاپیک های قدیمی (آرشـــیو) :

تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران || آرشیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reserved For Future

اگر میشه توتال دفنس هم اضافه کنید

milad_takjoo
03-03-2012, 21:17
ممنون از پاسخ دوستان....من میخوام یه آنتی ویروس سه کاربره بخرم واسه همین هنوز موندم چی بخرم...
تا 80 تومن هم میخوام....ممنون اگه راهنمایی کنین

AlexanderMahone
03-03-2012, 21:21
ممنون از پاسخ دوستان....من میخوام یه آنتی ویروس سه کاربره بخرم واسه همین هنوز موندم چی بخرم...
تا 80 تومن هم میخوام....ممنون اگه راهنمایی کنین

لیست قیمت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_takjoo
03-03-2012, 21:24
لیست قیمت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] h.com%2Fprice%2Fenduserprice%2Fdefault.html)

ممنون...تو این رنج قیمت چندتا هستن...میخواستم بدونم کدوم سبکتر و بهترن؟
تقریبا بین nod و avira و bitdefender

arfnpm
03-03-2012, 21:34
قیمت 3 کاربره Emsisoft توی بازار 39 هست، 3 کاربره اینترنت سکیوریتی هم فکر می کنم 54 هست.
البته Emsisoft به کرک ها گیر می ده و یک قسمت قانون گزاری داره که به راحتی می توانید تعریف کنی فلان فایل سالم هست.
Emsisoft در آخرین ماه 2011 در تست vb100 در میان بیش از 50 شرکت امنیتی رتبه نخست را در مجموع Proactive و Reactive کسب کرد!

milad_takjoo
03-03-2012, 21:47
قیمت 3 کاربره Emsisoft توی بازار 39 هست، 3 کاربره اینترنت سکیوریتی هم فکر می کنم 54 هست.
البته Emsisoft به کرک ها گیر می ده و یک قسمت قانون گزاری داره که به راحتی می توانید تعریف کنی فلان فایل سالم هست.
Emsisoft در آخرین ماه 2011 در تست vb100 در میان بیش از 50 شرکت امنیتی رتبه نخست را در مجموع Proactive و Reactive کسب کرد!

ممنون..ولی از اون سه تا کاربر چون یکیش رو خودم نیستم واسه همین یه مارک معروف تر باشه بهتره...بعد طرف میگه این چیه دیگه....
بازهم ممنون
اگه دوستان بازم کمک کنن ممنون میشم

kases
03-03-2012, 22:02
من که سال قبل به کسپر رای دادم واقعا بی نظیره:32::4:
اما ایندفه به نورالله رای دادم اونم از نوع 360:31:
خوراکش سیستمهای الوده به بدافزارای ناشناخته هست:27:

Serenity
03-03-2012, 22:50
Norton 360 عالیه ...
کلآ از نورتون و کومودو خیلی خوشم میاد و باهاشون واقعآ راحت هستم
Norton 360 سبک هست و خیلی قدرتمند و راحت هم آپدیت میشه .... ساپورت خیلی خوبی هم میشه از طرف دوستان مخصوصآ ،Batman عزیز و AlexanderMahone عزیز . AMIR.KIK عزیز هم که همیشه سریال های نورتون رو بروز میکنه آدم غم نداره.kases عزیز به جمع نورتونی ها خوش آمدی :11::31:
اینم بگم از نظر پشتیبانی کومودو با و جود دوستانی چون Jadda عزیز و jolan57 عزیز جای هیچ نگرانی و جود نداره

در نهایت کومودو و نورتون از نظر من ایده آل هستن هم فایروال قدرتمندی دارند هم آنتی ویروس عالی

:11:

AMIR.KIK
03-03-2012, 22:50
من راستشو بخوای فک کردم 2تا با هم میشه زد وقتی که رای دادم دیدم فقط کسپر ثبت شده :31:
نورتون رو هم خواستم بزنم دیگه نشد :41:

kases
03-03-2012, 23:20
Norton 360 عالیه ...
کلآ از نورتون و کومودو خیلی خوشم میاد و باهاشون واقعآ راحت هستم
Norton 360 سبک هست و خیلی قدرتمند و راحت هم آپدیت میشه .... ساپورت خیلی خوبی هم میشه از طرف دوستان مخصوصآ ،Batman عزیز و AlexanderMahone عزیز . AMIR.KIK عزیز هم که همیشه سریال های نورتون رو بروز میکنه آدم غم نداره.kases عزیز به جمع نورتونی ها خوش آمدی :11::31:
اینم بگم از نظر پشتیبانی کومودو با و جود دوستانی چون Jadda عزیز و jolan57 عزیز جای هیچ نگرانی و جود نداره

در نهایت کومودو و نورتون از نظر من ایده آل هستن هم فایروال قدرتمندی دارند هم آنتی ویروس عالی

ممنون داداش
یه بیت شعر معروف هست میگه

هر کس کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگاری وصل خویش

منم قبلا از نورتون 2007 استفاده میکردم اما اون موقع سنگین بود

اما دوباره برگشتم به نورتون

اما الان نورتون واقعا کولاک کرده

amir. kik خوب میدونن فایروال نورتون چقدر قدرتمنده درسته امیر :5:

AMIR.KIK
04-03-2012, 00:08
amir. kik خوب میدونن فایروال نورتون چقدر قدرتمنده درسته امیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من این حرف علی رو خیلی قبول دارم
فایروال نورتون دیگه واسم ثابت شده که چقدر قوی هست :8:

AlexanderMahone
04-03-2012, 00:18

به نظر من با مبلغ مورد نظر شما بهترین گزینه بولگارد هست.اگر بتونید 50 تومن دیگه به مبلغ اضافه کنید میتونید اینترنت سیکیوریتی نورتون رو برای سه تا سیستم به مدت یک سال خریداری کنید

ADM!N
04-03-2012, 00:27
norton 360

*Batman*
04-03-2012, 02:42
norton 360

سلام
به انجمن های P30world خوش آمدید.
شما باید یه توضیح مختصر در مورد علت انتخاب خودتون بنویسید.
من این کار رو به جای شما میکنم.باشد که از این به بعد یه دلیل هر چندساده هم برای انتخاب خودمون بنویسیم.

منم دیروز به جمع کاربران N360 پیوستم.

یادش بخیر من و استاد همیلتون منتقد N360 بودیم.البته من هنوز هم از سیستم TuneUp اش راضی نیستم.
سیمانتک قبلا یه محصول داشت به نام Norton System Works . این برنامه یه آچارفرانسه کامل بود شامل Norton Utilities ، Norton Disk Doctor ، Norton CleanSweep ، آنتی ویروس،فایروال و چند ویژگی دیگه.

نورتون 360 باید جایگزین NSW میشد.این اتفاق افتاد اما نه به صورت کامل!
الان شما File CleanUP ، Registry CleanUp ، Disk Optimization انجام میدهید ولی حق انتخاب ندارید و همه چیز به صورت اتوماتیک انجام میشه.

در عوض قابلیتهای کامل و کنترل نامحدود منتقل شده به برنامه Norton Utilities که از تکنولوژی های شرکت PC Tools استفاده میکنه.
-------------------------------------------------------------
سرعت باز شدن صفحه اصلی در N360 با NIS و NAV قابل قیاس نیست و خیلی سریع تره.

گزینه Smart Definitions از بخش تنظیمات آپدیت حذف شده.از اول هم این گزینه غیر ضروری بود و کاربران رو دچار ابهام میکرد.

اصلاح میکنم که گزینه Smart Definitions حذف نشده و فقط تغییر مکان داده!

Devil Persian
10-03-2012, 06:39
به نظرم نورتون تو امنیت از بقیه نرم افزارها خیلی پیشی گرفته (نظر شخصی و بعد از 8-9 سال استفاده از آنتی ویروس ها)

آنتی ویروس هایی که استفاده کردم

Avira بیشتر نسخه رایگان.Avira رو نصب کرده بودم.
یه روز دیدم, از اینترنت استفاده نمیکنم اما کل پهنای باندم داره استفاده میشه! فهمیدم سیستمم آلوده شده پاکش کردم Kaspersky نصب کردم تروجان رو شناخت و پاکش کرد

Avast بیشتر نسخه رایگان اش رو نصب میکردم.

Bitdefender نصبش کردم بد نبود یادم نمیاد چرا پاکش کردم :31:

BullGuard بعد از اینکه تو تست ها درصد شناسایی اش از همه بالاتر بود نصب کردم اما کرکش رو پیدا نکردم پاکش کردم

Comodo با احترام به تمام دوستان:11: تبلیغاتش خیلی بیشتر از قدرتشه! بخصوص دیتا بیس اش ضعیفه تازه اون زمان فکر کنم سندباکس نداشت مطمین نیستم.
اما قضیه پاک کردنش چیز دیگه ای بود:31: 2 -3 سال پیش نصبش کردم همه چیز خوب بود تا اینکه نرم افزارش قاطی کرد و آپدیتش کردم ولی باز میگفت نرم افزار آپدیت نیست حجم آپدتش هم بالا بود (ورژن جدید هم دانلود میکرد) پاکش کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد تو اینترنت یه سرچ کردم دیدم یه باگه و فقط من نیستم که این مشکل رو دارم بعد کلاً از رو سیستم پاکش کردم ! یادش بخیر:10:

Dr.Web از محیط گرافیکیش خوشم نیومد دیدم بقیه آنتی ویروسا ازش بهترن البته تو تست ها هم خوب نبود و درصد خطا و اشتباهش زیاد بود

ESET - NOD32 خیلی خوب بود سبک و حجم آپدیت کم (عالی برای ایرانی با سیستم ضعیف) وقتی لپ تاپ گرفتم رفتم تو خط آنتی ویروس های سنگین فکر میکردم هرچی آنتی ویروس سنگین تر باشه قوی تره :16:(مثل نورتون 2005 و پاندا ) الان یکی از پیشنهادهام برای دوستانم که اینترنت پر سرعت ندارن وسیستم قدیمی دارن ESET هستش . بخصوص که سرور آپدیتش رو هم بزاری رو سرورهای ایرانی که دیگه سریال نامبر هم نمی خواد.

Kaspersky اولش به خاطر جیغی که میزد نصبش کردم خیلی حال میکردم با جیغش :دی در کل نسخه قدیمیش بجز از کار افتادن لایسنس اش (اونم نمکش بود) خوب بود . اما با نسخه 2012 دوتا مشکل اساسی دارم 1)حجم آپدیت 2) سنکین شدن سیستم (کند کردن سیستم) اما قابلیت خوبش بکاپ آپدیتش بود مخصوصاً زمانی که بخوای سیستم کسی دیگه رو درست کنی که ویروسی هم باشه.

McAfee آپدیتش سخت بود بخاطر تحریم . وقتی خودش نمی خواد به من چه!:22:
Panda مشکلش سنگینی زیادش بود و پاک کردن همه کرک و ... . 1سال لایسنس رایگان برای اینترنت سکیورتی گرفتم یه 8-9 ماهی نصب بود بجز سنگینی ش در کل بد نبود

Symantec - Norton قبلاً فقط بزگترین مشکلش سنگینی خیلی زیادش بود ( فکر کنم با پاندا سر کند کردن سیستم مسابقه داشت :دی) از 2009 به بعد خوب شد یعنی سیستم رو سنگین نمیکرد, 2011 و 2012 اش رو فکر کنم از ESET هم سبکتره. الان مشکلش یکی حجم بالای آپدیتش هست یکی هم بکاپ گیری از آپدیتش سخته البته باضافه آپدیت آفلاین که یکم مشکل داره . آپدیت ش برای نسخه کرک شده (تریال ریست) هم بعضی وقت ها قاطی میکنه و از اول شروع به دانلود همه چیز میکنه با این اینترنت زغالی و محدودیت حجمی واقعاً ظلمه :19: . اما ارزشش رو داره چون از نظر امنیت فوق العاده ست:5:

Trend Micro همین الان رو ویندوز XP نصبه به خاطر لایسنس 5 ساله نصبش کردم اما به کسی توصیه نمی کنم نصب کنه :2:. قضیه نصبش به خاطر یکی از نمایندگی ها بود که حرفش این بود کاسپراسکای بدرد نمی خوره و فقط تبلیغات داره نه قدرت(البته فقط با تبلیغات زیادش بخصوص در ایران موافقم) بعد Trend Micro و Webroot رو معرفی کرد
Trustport یادمه فقط نصبش کرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Webroot اینم نصب کردم والا چی بگم Webroot SecureAnywher Complete حجمش 700 کیلو بایت بود:18: اونم آپدیت هم نمیشه حالا پردازش ابری هستش یا نه رو نمیدونم در کل با اینکه درصد شناسایی اش تو سایت ها خوب بود ولی خیلی بهش اعتماد ندارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Security Suite بعد از نورتون Outpost هم خیلی دوست دارم البته نسخه Pro نه رایگان به نظرم برنامه خوب و قویه بدیش اینه که کرک نداره(من براش پیدا نکردم تریال رست روی ورژن 7.5 جواب نمیده :41: )

نتیجه: اگه یک سری مسایل رو رعایت کنی تقریباً همه آنتی ویروس ها خوبن یعنی سیستمت به بد افزار آلوده نمیشه و این که از کدام آنتی ویروس استفاده کنی بیشتر به علاقه شخص بستگی داره.
1)آنتی ویروس را هفته ای 2 بار آپدیت کنی 2)هنگام استفاده از اینترنت هواست به فایل ها و سایت های مشکوک باشه 3)استفاده از برنامه های مانیتورینگ(چه پردازه ها در حال پردازش هستن, کدام از پهنای باند استفاده میکنن , به چه میزان از پهنای باند استفاده میکنند و ... 4)غیر فعال کردن Autorun ها بخصوص بخاطر فلش های آلوده و ...

arfnpm
15-03-2012, 21:55
آخرین چارت VB100

kases
16-03-2012, 17:18
به نظر من اگه جسد کسپر افتاده باش

بازم انتی هایی مث ناد23وبقیه انتی ها با خانواده به غیر از نورتون اونم با ارفاق:27:

نمیتونن حرفی برای گفتن داشته باشن:27:

انتی ویروسی کسپر جوری ویروسا رو خفت میکنه که خودشونم نمیدونن از کجا خوردن:27:

اما در نظر سنجی به نوری به خاطر سبک بودنش رای دادم

Karkas20
16-03-2012, 17:20
والا علی جان

کسپر درسته خوبه و هست / شکی نیست...

وبا این که در تست اخر به اول شدن نورتون مشکوکم ولی دلیل بر این نمیشه با ارفاق بگیم خوبه !

نورتون برای سیستم های الوده درست شده !.

kases
16-03-2012, 17:32
بله امیر جان

قبول دارم نورتون برای سیتمهای الوده ای که نت متصل هستن خوبه اما برای سیستم های

الود های که به نت متصل نیستن بدرد نمیخوره

نورتون تمام قدرتش بر میگرده به کلود اونم اگه ازش بگیری چیزی ازش نمیمونه

Karkas20
16-03-2012, 17:37
بله امیر جان

قبول دارم نورتون برای سیتمهای الوده ای که نت متصل هستن خوبه اما برای سیستم های

الود های که به نت متصل نیستن بدرد نمیخوره

نورتون تمام قدرتش بر میگرده به کلود اونم اگه ازش بگیری چیزی ازش نمیمونه

درسته

هر سوییتی برای قدرتش تکیه بر اپشنی داره که نورتون امده دیتابیس را تقریبا حذف کرده و بجاش از کلود برای مهار کردن مخرب ها استفاده کرده !

مگه خوده شما سیستم الوده نشد که نورتون اخر نصب و توانستی مخرب را از بین ببری ؟
من با نورتون روی سیستم یکی از دوستان ویروس های بزرگی نابود کردم و با دلیل و برهان میگم که نورتون برای سیستم های الوده درست شده !

حتی دوستان تست با نورتون هم گذاشتند !

این روزا بیشتر افراد به نت متصل هستند و نورتون امده مخرب هایی که درصد خرابی بالایی دارند را در دیتابیس قرار داده و اونایی که درصد خرابی پایینی دارند را در دیتابیس قرار نمیده.

یادمه مسعود بهم گفت : نورتون امده از دیتابیس سنتی فاصله گرفته و قدرتش را بر روی کلود و سونار گذاشته !

پس اخر نورتون با این گزینه ها تونسته جلو مخرب را بگیره !!!

kases
16-03-2012, 17:50
درسته

هر سوییتی برای قدرتش تکیه بر اپشنی داره که نورتون امده دیتابیس را تقریبا حذف کرده و بجاش از کلود برای مهار کردن مخرب ها استفاده کرده !

مگه خوده شما سیستم الوده نشد که نورتون اخر نصب و توانستی مخرب را از بین ببری ؟
من با نورتون روی سیستم یکی از دوستان ویروس های بزرگی نابود کردم و با دلیل و برهان میگم که نورتون برای سیستم های الوده درست شده !

حتی دوستان تست با نورتون هم گذاشتند !

این روزا بیشتر افراد به نت متصل هستند و نورتون امده مخرب هایی که درصد خرابی بالایی دارند را در دیتابیس قرار داده و اونایی که درصد خرابی پایینی دارند را در دیتابیس قرار نمیده.

یادمه مسعود بهم گفت : نورتون امده از دیتابیس سنتی فاصله گرفته و قدرتش را بر روی کلود و سونار گذاشته !

پس اخر نورتون با این گزینه ها تونسته جلو مخرب را بگیره !!!

قبول دارم هر سوییتی از روش مخصوص به خودش برای مبارزه با مخربها استفاده میکنه

ایا تا به حال فک کردی اگه یه لحظه ارتباطتت با نت قطع بشه اون وقت ویروسی

ران بشه چه اتفاقی میفته در ضمن خیلی ها هنوز امکانشو ندارن به نت وصل بشن

به نظر من نورتون شاید برای کشورهای پیشرفته که اکثریت جامعه سواد کامپیوتر دارن بهتر باشه اینجا همه نت ندارن یا نمیدونن چجوری باید به نت وصل شد

شما میگید نورتون مخربهایی که که درصد خطرشون پایینه شاید در دیتابیش قرار نده

سوال من اینه که شما مطمین هستید که اون مخرب کم خطر نمیتونه مشکلی ایجاد کنه و جفت پا نره رو اعصاب

بله حرف مسعود خان درسته راهی جز قبولی ندارم اما در عمل مشکلاتی این کلود ایجاد میکنه که در بالا بهش اشاره کردم

Karkas20
16-03-2012, 17:59
قبول دارم هر سوییتی از روش مخصوص به خودش برای مبارزه با مخربها استفاده میکنه

ممنون ، خوبه

ایا تا به حال فک کردی اگه یه لحظه ارتباطتت با نت قطع بشه اون وقت ویروسی

درسته نورتون روشش با کلود هست ولی برای این کار هم روشی گذاشته به نام سونار !

ران بشه چه اتفاقی میفته در ضمن خیلی ها هنوز امکانشو ندارن به نت وصل بشن

فقط مخرب های سطح پایین را سپره به سونار و اعتبار سنجی

به نظر من نورتون شاید برای کشورهای پیشرفته که اکثریت جامعه سواد کامپیوتر دارن بهتر باشه اینجا همه نت ندارن یا نمیدونن چجوری باید به نت وصل شد

تا حدودی قبول دارم

شما میگید نورتون مخربهایی که که درصد خطرشون پایینه شاید در دیتابیش قرار نده

بله !

سوال من اینه که شما مطمین هستید که اون مخرب کم خطر نمیتونه مشکلی ایجاد کنه و جفت پا نره رو اعصاب

نورتون امده باز از زبان مسعود :

نورتون امده مخرب هایی که شرکت نورتون وارد دیتابیس نمیکنه را / سونار را طوری برنامه ریزی کردن که همین مخرب هایی با این الگوریتم را شناسایی و نابود کنه !

وقتی روی فایلی که نه امضا دیجیتالی داشته باشه / نورتون برسی میکنه با نت یا بدون نت اگر با نت باشه کلود یا اعتبار سنجی بدون نت باشه سونار.

نورتون الکی سونار و کلود را به جای دیتابیس سنتی نیورده !

بله حرف مسعود خان درسته راهی جز قبولی ندارم اما در عمل مشکلاتی این کلود ایجاد میکنه که در بالا بهش اشاره کردم

هر چیزی ک مزایا و معایبی داره !

ما به مزایا نگاه نمیکنیم ، فقط دنبال معایب هستیم !

kases
16-03-2012, 18:10
درسته نورتون روشش با کلود هست ولی برای این کار هم روشی گذاشته به نام سونار !

سونار بگیر نگیر داره خودم چند بار به امید سونار نشستم اما ناامیدم کرد سیستم به .... رفت خودتم در جریانی

فقط مخرب های سطح پایین را سپره به سونار و اعتبار سنجی

اعتبار سنجی که در زمان وصل نبودن به نت میره کنار بازم ممکنه از دست سونار در بره نمیشه به امید سونار نشت

تا حدودی قبول دارم

میشه حدودشو تعیین کنی؟

نورتون امده باز از زبان مسعود :

نورتون امده مخرب هایی که شرکت نورتون وارد دیتابیس نمیکنه را / سونار را طوری برنامه ریزی کردن که همین مخرب هایی با این الگوریتم را شناسایی و نابود کنه !

وقتی روی فایلی که نه امضا دیجیتالی داشته باشه / نورتون برسی میکنه با نت یا بدون نت اگر با نت باشه کلود یا اعتبار سنجی بدون نت باشه سونار.

نورتون الکی سونار و کلود را به جای دیتابیس سنتی نیورده !

میتونید به صحبت های بالاتر مراجعه کنید

هر چیزی ک مزایا و معایبی داره !

ما به مزایا نگاه نمیکنیم ، فقط دنبال معایب هستیم !

بله باید به معایب نگاه کنیم
شاید از همین نادیده گرفتن معایب باشه که ....... بشیم

Karkas20
16-03-2012, 18:19
سونار بگیر نگیر داره خودم چند بار به امید سونار نشستم اما ناامیدم کرد سیستم به .... رفت خودتم در جریانی

بله / در جریان بودم

اعتبار سنجی که در زمان وصل نبودن به نت میره کنار بازم ممکنه از دست سونار در بره نمیشه به امید سونار نشت

بله اعتبار سنجی با نت هست ! ولی اگر وصل بشید الودگی را اراحت رفع میکنه و اگر به امید سونار بنشینی ، مخرب اجرا نکن !

خودت مخرب با کسپر تست کردی و الوده شدی !

میشه حدودشو تعیین کنی؟

چرا باید کشورهای پیشرفته نورتون داشته باشند ؟

یعنی بچه هایی که از نورتون استفاده میکنند باید دانش داشته باشند و نصب بکنند و اگر بلد نباشند و بعد نصب کنند این دانش را به دست نمی اورند؟

بهتر باشه اینجا همه نت ندارن یا نمیدونن چجوری باید به نت وصل شد

درسته !

بله باید به معایب نگاه کنیم
شاید از همین نادیده گرفتن معایب باشه که ....... بشیم

درسته ولی تکیه بر معایب میشه دوری از مزایایی که هست.

بهترین روش ارتقا مزایا و بهینه کردن مزایا و رفع معایب !!

kases
16-03-2012, 18:37
بله / در جریان بودم

خوبه

بله اعتبار سنجی با نت هست ! ولی اگر وصل بشید الودگی را اراحت رفع میکنه و اگر به امید سونار بنشینی ، مخرب اجرا نکن !

خودت مخرب با کسپر تست کردی و الوده شدی !

خوب منم گفتم قدرت نورتون با نت هستش مگه همه مثل خودمون هستن که از صبح که میشه ویروس

ران کنن :31:فک کنم کلبپ برنامه کلیک دیدی چجوری یه بد افزار مالی بیشتر انتی ویروسها رو زیر سوال برد:27:

بله منم با کسپر الوده شدم اما 3 ساعت بعد کسپر ویروسو وارد دیتابیس کرد اما

اگه یادت باشه یه باربا وجود نورتون ویروسی شدم ویروسو برای نورتون ارسال کردم اما 10 روز بعد وارد دیتابیس کرد

اما اینا رو نمیشه ملاک برتر بودن انتی ویروس خاص قرار داد اما اتفاق یک مرتبه میفته:27:

چرا باید کشورهای پیشرفته نورتون داشته باشند ؟

یعنی بچه هایی که از نورتون استفاده میکنند باید دانش داشته باشند و نصب بکنند و اگر بلد نباشند و بعد نصب کنند این دانش را به دست نمی اورند؟

من نگفتم حتما کشور های پیشرفته باید از نورتون استفاده کنن گفتم برای اونها که سطح امکاناتشون بیشتره بهتر به نظر میاد

اگه کسی نت نداره عمرا بتونه از کلود نورتون استفاده کنه در نتیجه باید امکانی به نام اینترنت باشه تا بدونه دار چی میگذره

درسته ولی تکیه بر معایب میشه دوری از مزایایی که هست.

بهترین روش ارتقا مزایا و بهینه کردن مزایا و رفع معایب !!

قبول دارم بالاخره هر کدوم معایب و مزایایی دارن کسپرم معایب زیادی داره
خوش حال شدم که باهاتون تبادل اطلاعات کردم:11:

Jadda
16-03-2012, 21:12
سلام

آخ جون بازم بحث و گفتگو!! من عاشقشم!

خب، اول معذرت میخوام پریدم وسط صحبت.

دوم اینکه:

به نظرم اگر متد های دفاعی را به دو قسمت عمده تقسیم کنیم میشه این: 1- تشخیص 2-پیشگیری

با این مقدمه کوچک؛ بنابراین چند سوال برام مطرح است:

1)سوال: در نورتون اعتبار سنجی و سونار را شما جزو کدام از اون دو دسته تقسیم بندی میکنید؟

2)سوال: ایا نورتون سیستم پیشگیری دارد؟

3) آیا شرایط خاصی مثل عدم استفاده از نت در این روشها و متدها تاثیر گذار است؟ (فرض کنید من به اینترنت متصل نیستم و یک فلش پر از ویروس را به سیستم وصل کردم)

Karkas20
16-03-2012, 22:24
سلام

آخ جون بازم بحث و گفتگو!! من عاشقشم!

خب، اول معذرت میخوام پریدم وسط صحبت.

دوم اینکه:

به نظرم اگر متد های دفاعی را به دو قسمت عمده تقسیم کنیم میشه این: 1- تشخیص 2-پیشگیری

با این مقدمه کوچک؛ بنابراین چند سوال برام مطرح است:

1)سوال: در نورتون اعتبار سنجی و سونار را شما جزو کدام از اون دو دسته تقسیم بندی میکنید؟

2)سوال: ایا نورتون سیستم پیشگیری دارد؟

3) آیا شرایط خاصی مثل عدم استفاده از نت در این روشها و متدها تاثیر گذار است؟ (فرض کنید من به اینترنت متصل نیستم و یک فلش پر از ویروس را به سیستم وصل کردم)

سلام علی جان

نه بابا شما بزرگوارید عزیز / معذرت خواهی کجا بود:11:

سوال: در نورتون اعتبار سنجی و سونار را شما جزو کدام از اون دو دسته تقسیم بندی میکنید؟

اعتبار سنجی و سونار هم میشه تشخیص و هم پیشگیری قرار داد و کامل بخواهم بگم سونار را پیشگیری و اعتبار سنجی را تشخیص نظرم هست .

بله دارد همون سونار میشه !

ولی hips خیر ندارد .

3. تقریبا تاثیر گذار هست و فقط بر روی اعتبار سنجی تاثیر داره !

ولی سونار بدون نت هم کارش را انجام میدهد !

در مورد فلش تا اونجا که من فلش زدم / نورتون همه را شناخته و راحت پاک کرده و الوده هم نشدم.

اعتبار سنجی کمکی و نورتون دیتابیس را فراموش نکرده ولی از تاثیرش کاهش داده

Jadda
17-03-2012, 00:12
سلام بر امیر خان و همه دوستان

راستش من خودم خیلی از نورتون استفاده نکردم و از چند و چون کار خبر ندارم. آخرین باری که نورتون داشتم بر میگرده سالهای خیلی دور و اون موقع اصلا نمیتونستم نورتون را رجیستر کنم و اپدیت هم نمیشد. بعد هم رفتم سراغ مک افی و اونم همینجوری بود نه بلد بودم رجیسترش کنم نه اپدیت میشد هر کدومشون را فقط چند ماه داشتم (نورتون را شاید یکماه و مک افی که نصب کردم و دیدم اینجوریه دیگه حوصله نداشتم عوضش کنم و حدود 4-5 ماهی داشتمش) یه دوره هایی هم که اصلا آنتی ویروس نداشتم! بعد هم اروم آروم رفتم سراغ آنتی های دیگه، مثل کسپر و پاندا و بیتدفندر و ناد و .. از همون دوران هم همش میگفتم : خب علی اگر 50 تا ویروس داشته باشی و آنتی ویروست هیچ کدوم را نشناسه چی میشه؟؟!!

از میون همه اینها از پاندا که بگذریم که ازش خوشم میومد(آخرش هم دلیلشو نفهمیدم چرا دوستش دارم) در مورد نورتون و مک آفی که عرض کردم اصلا تجربه استفاده ازشون را نداشتم و محروم بودم/بودیم ولی از میون بقیه کسپر و بیتدفندر را همیشه میپسندیدم. اوایل که کسپر نصب کردم(از طریق یه مجله باهاش آشنا شدم) فکر کنم نسخه 4 یا 5 بود دقیق یادم نیست. اطرافیانم اصلا نمیدونستن این چیه! ( آخه اون موقع ها نورتون و مک آفی را همه میشناختن و تمام) من میگفتم بابا آنتی ویروسه! (البته میگفتم ویروس کُش!) کسی از کسپر خبر نداشت! (در فضای نت منظورم نیست) یادم میاد فایروال هم نداشت!! بعد یه محصول مجزا داد به نام "آنتی --" که در واقع فایروالش بود..... بعد هم ادغام شدن و اینترنت سکیوریتی کسپر.... یه بار هم یه ویروس پیدا کرد و یه جیغ زد! آی اینقدر خوشم اومد که نگو!! بعد هم ورژن 6 اومد و بعد ورژن 7 و 8 و ...داشتمشون، راستی اولین HIPS را با کسپر تجربه کردم!! تو همون دوران(خیلی یادم نیست ولی فکر کنم در ورژن 6 بود که یه HIPS ساده ارائه کرد، خیلی خوشم اومد، باحال بود!)،
از بیتدفندر هم خوشم میومد. یه جورهایی بود، احساس میکردم قویه .... همین! خیلی از کسپر و بیتی استفاده کردم( یه دوره ای هم ناد خیلی فراگیر شده بود و من هم یه دوره هایی داشتمش) اون موقعها هم خیلی ویروسی نشدم(چند بار فقط) فلشها هم زیاد تو بازار نبودند. اوایل که اصلا نبودند بعداً که سر و کله شون پیدا شد و کار و بار ویروسها هم رونق گرفت!!

ولی کسپر برام یه چیز دیگه بود و همیشه هم هست. یه وقتی بخوام برم سراغ یه آنتی دیگه مستقیم =============================>کسپر

حالا این حرفهام چه ربطی داشت به موضوع نمیدونم!! شاید اینها را گفتم که بگم : کسپر (البته اینها نظرات شخصیه ها) و اینکه داستان کسپر اینبار با کمودو داره برام تکرار میشه! باز من یه چیزی دارم که دوستام اسمشو نشنیدن!! و احساس میکنم بعدا معروفتر میشه(بازم نظر شخصی)؛کمودو!

==============
==============

اعتبار سنجی و سونار هم میشه تشخیص و هم پیشگیری قرار داد و کامل بخواهم بگم سونار را پیشگیری و اعتبار سنجی را تشخیص نظرم هست .

من چون خودم تجربه استفاده را ندارم سوال پرسیدم و از اینکه جواب دادید ممنوم.

من اصلا فرض میکنم هر دو را بشه در قسمت تشخیص و پیشگیری دسته بندی کرد. یعنی دو منظوره. تا اینجا من برام سوالی نیست و جوابم را گرفتم.

بله دارد همون سونار میشه !

من سونار را در یک Behavior Blocker میبینم!

اونوقت هر مقدار که قدرت یک BB زیاد باشد، ولی 100 نیست. باز هم موارد زیادی از زیر دستش رد میشوند.(قبول دارید)

بنابراین باز من سونار را در قسمت تشخیص قرار میدم و دسته بندی میکنم.

در مورد فلش تا اونجا که من فلش زدم / نورتون همه را شناخته و راحت پاک کرده و الوده هم نشدم.

اگر مشت را نمونه خروار بدونیم، یعنی نورتون تشخیص 100 دارد؟

اعتبار سنجی کمکی و نورتون دیتابیس را فراموش نکرده ولی از تاثیرش کاهش داده

بله همه اینها کمک به دیتابیس است.

ولی من میخوام بدونم که خیلی ساده وشفاف: شده تا به حال ویروس از دیتابیس و سونار و اعتبار سنجی رد بشه؟ (البته اینجا من فکر میکنم باید دوحالت متصل بودن یا نبودن به نت را هم در نظر بگیریم). اگر رد نشده بنابراین نورتون دارای سیستم پیشگیری هم هست.
ولی اگر رد شده و جای دیگری گیر افتاده اونجا اسمش پیشگیری میشه. من دنبال اونجام!

kases
17-03-2012, 00:37
درود

چه سرگذشت جالبی داشتین استاد Jadda

به نظر من سونار سیستم شناسایی هست
و اعتبار سنجی :سیستم پیشگیری و شناسایی
البته سونارم میشه گفت سیستم پیشگیری هست اما نقشش مثل اعتبار سنجی نیست در پیشگیری
که این اعتبار سنجی سیستم خوبیه ولی اشتباهات زیادیم داره
بله بارها شده که با وصل بودن به اینترنت ویروس از زیر دست نورتون در رفته خودم بارها تجربشو دارم

اما نورتون قابلیت اپلیکیشن ریتینگ داره که وقتی سیتم الوده میشه و به راحتی میشه ویروسو به دام انداخت البته باید به اینترنت وصل بود
نورتونم تو زمینه فلش فک نکم حرفی برای گفتن داشته باشه بسیاری از فلشای که ویروس داشتن شناسایی نمیکرد

احتمال داره نورتونی ها بریزن سرم بیشتر از این چیزی نمیگم
تمام موارد بالا نظر شخصی من هست شاید اشتباه باشه

Serenity
17-03-2012, 01:29
سلام به همه
واقعآ بحث زیبا وجالبی هست

زندگی نامه من ، البته خیلی دقیق نیست :

ذاتآ و اساسآ نورتون رو دوست دارم چون اولین آنتی ویروسی بود که من استفاده کردم نمیدونم سال 2001 یا 2003 بود.... بعدش وقتی که رجیستر کردنش سخت شد و پشت سرش ایران تحریم شد نمی شد محصولاتی چون نورتون و مک آفی تو ایران آپدیت بشن....(هیچ وقت از مک آفی خوشم نمیومد)این شد که رو آوردم به محصولاتی چون کسپر اسکای ورژن 5 و 6 و نود 32 که فکر کنم ورژن 2.7 بود یا قدیمیترش که یادم نیست دقیقآ ... اما واقعآ دوسشون داشتم.
بعد از این دوران که کسپر و نود مشکل کلید و رجیستر شدن پیدا کردن ،یک کوچولو رفتم سراغ آواست 4.8 که این یکی رو هم دوست داشتم (وقتی ویروس پیدا میشد با صدای یک خانمی هشدار میداد کلی ذوق میکردم) :31: ، اما یکی از این بارهایی که ویروسی شدم نتونست ویروس رو پاک کنه حسابی دپرس شدم و پاکش کردم رفتم سراغ AVG آنتی ویروس آروم و زیبایی بود اما یکم خنگ میزد ! Avira هم داشتم اینم خوب بود اما سر آپدیت شدنش و نشدنش ازش زده شدم...بگیر نگیر داشت !
دقیقآ یادم نیست چرا دوباره بزگشتم به نورتون ... :8:
با اینکه 2 بار به خاطر تست این ویروس ها نورتون دیر عمل کرد و یک موردم اصلآ عمل نکرد ویروسی شدم ( تو سند باکس اجرا نکردم مستقیم اجرا کردم)... اما باز برگشتم سراغ نورتون ! :20:

اما همیشه یک کوچولو کشیده میشم به سمت Nod32 و Kaspersky ...

AVG دورش تموم شد بعد از تحریم ایران
Avast انگار اسباب بازی هست دیگه خیلی فانتزی شده ظاهرش
Nod32 دوست داشتنی هست با اینکه ضعیف هست
Kaspersky قدرتمند بوده همیشه اما ظاهر ورژن 5 و 6 رو بیشتر دوست داشتم
Comodo فایروالش رو دوست می دارم آنتی ویروسش هم کاملآ آینده دار هست
Norton اولین آنتی ویروس من با کلی خاطره

این داستان زندگی یک بیمار مبتلا به یک نوع بیماری ناشناخته روانی هست ،!! که دائم داره آنتی ویروس عوض میکنه و همشون رو دوست داره....
نورتون ! کسپر ! نود 32 ! ...

Karkas20
17-03-2012, 08:54
سلام

من سونار را در یک Behavior Blocker میبینم!

اونوقت هر مقدار که قدرت یک BB زیاد باشد، ولی 100 نیست. باز هم موارد زیادی از زیر دستش رد میشوند.(قبول دارید)

قبول دارم ...

اگر مشت را نمونه خروار بدونیم، یعنی نورتون تشخیص 100 دارد؟

صد در صد نه ولی امنیت را به وجود می اورد

ولی من میخوام بدونم که خیلی ساده وشفاف: شده تا به حال ویروس از دیتابیس و سونار و اعتبار سنجی رد بشه؟ (البته اینجا من فکر میکنم باید دوحالت متصل بودن یا نبودن به نت را هم در نظر بگیریم). اگر رد نشده بنابراین نورتون دارای سیستم پیشگیری هم هست.

من وقتی به نت متصل بودم که تا بحال الوده نشدم و مخربی هم افلاین اجرا کردم نورتون تونسته نابودش کنه و غیرفعالش کنه

ولی اگر رد شده و جای دیگری گیر افتاده اونجا اسمش پیشگیری میشه. من دنبال اونجام!

متوجه نشدم / جای دیگر یعنی چی؟

---------- Post added at 08:54 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

درود

چه سرگذشت جالبی داشتین استاد Jadda

به نظر من سونار سیستم شناسایی هست
و اعتبار سنجی :سیستم پیشگیری و شناسایی
البته سونارم میشه گفت سیستم پیشگیری هست اما نقشش مثل اعتبار سنجی نیست در پیشگیری
که این اعتبار سنجی سیستم خوبیه ولی اشتباهات زیادیم داره
بله بارها شده که با وصل بودن به اینترنت ویروس از زیر دست نورتون در رفته خودم بارها تجربشو دارم

اما نورتون قابلیت اپلیکیشن ریتینگ داره که وقتی سیتم الوده میشه و به راحتی میشه ویروسو به دام انداخت البته باید به اینترنت وصل بود
نورتونم تو زمینه فلش فک نکم حرفی برای گفتن داشته باشه بسیاری از فلشای که ویروس داشتن شناسایی نمیکرد

احتمال داره نورتونی ها بریزن سرم بیشتر از این چیزی نمیگم
تمام موارد بالا نظر شخصی من هست شاید اشتباه باشه

من میگم سونار پیشگیری و هم تشخیص !

علی جان دنیای واقعی قدرت یک سوییت را تعیین میکند نه صحبت های ما !

s.hooshmand
31-03-2012, 10:37
در مورد گیر دادن به کرک ها کمترین گیر رو کسپراسکی میده و تو این زمینه بهترین است و بعد از کسپر هم Dr.web

نمیشه به طور قطغ به این سوال جواب داد ما تو اورژانس سیستم های آلوده چندین مورد داشتیم که با وجود نود سیستمشون ویروسی شده ولی باید اول بررسی کرد که مشکل از نود هست یا کاربر به طور مثال اگر شما نود رو غیرفعال کنید و یک کرک ویروسی رو اجرا کنید دیگه کاری از دست نود برنمیاد :دی
آنتی ویروس های سبک زیادی هستند مثل :
نورتون , آویرا , آواست , و ...
باید کرک بازی رو تو آنتی ویروس Add کنی حالا هر آنتی ویروسی باشه دیگه گیر نمیده.

ila
24-04-2012, 12:24
من یک آموزشگاه دارم نزدیک 15 سیستم دارم به غیر سیستم خودم
سیستمی که بچه ها توش اموزش میبینند و ازش استفاده میکنند رو موندم چه انتی ویروسی نصب کنم
اول از همه اینکه سیستممامون رو ما فریز می کنیم
پس نیاز داره که آنتی ویرسی باشه که اپدیتش روی درایو ویندوز نصب نباشه که بعد ری استارت شدت پاک نشه
دوم اینکه سبک باشه و خیلی رم رو اشغال نکنه چون ما سی پی یو 2 داریم پنتیوم 4 های قدیم، رم 4 گیگ و گرافیک آنبرد
سوم اینکه خیلی تشخیص خوب یداشته باشه توی شناسایی ویروس و میخوام دیگه از این بابت خیالم راحت باشه
و بعد اینکه برای شبکهخ کردن مشکلی نداشته باشه! و گیر نباشه
خودم نظرم کمودوست ولی چون به نظطرم نورتون از کمودو تو شناسایی ویروس بهتره موندم

ila
26-04-2012, 14:40
سبک ترین آنتی ویروس در عین حال قدرتمند ترین چیه؟
و اینکه آپدیت ها در درایوی غیر از درایو ویندوز باشه..ممنون..راستی ناد هم نباشه
سی پی سو 1.9
رم 1 گیگ

A M ! N
26-04-2012, 15:11
سلام..
با این مشخصات بهترین گزینه برای شما نورتون √ ...

سبک + قوی + فایروال خوب..

اما باید اینو بگم محصولی نیست که آپدیتش از خودش جدا باشه ، پوشه یا فایل آپدیت آنتی ویروس ها محافظت شده هست و گارد روی اونها فعاله و نمیتونه هرجایی باشه ، محصولات آپدیت های خودشون رو یا داخل پوشه خودشون داخل Program files دارن ، یا اینکه داخل پوشه ی App date نگه داری میکنن..

موفق باشید..:11:

FGi
26-04-2012, 16:45
سلام خدمت دوستان

تو تهران کسی جایی سراغ داره برای خرید اورجینال Kaspersky و Norton ?

ila
26-04-2012, 23:49
کمودو چطور؟

A M ! N
27-04-2012, 00:08
کمودو چطور؟
انصافا کومودو از نورتون سبکتره ، اما صرفا فقط قدرتی که داره از فایروالش نشئت میگیره.. موتور و دیتابیسش که مربوط به ویروس اسکنرش میشه از ناد هم میشه گفت ضعیف تره به مراتب.

من نورتون رو به این خاطر خدمتتون گفتم که کمی درش احساس نمیشه.

موفق باشید.

ila
27-04-2012, 20:12
کدوم از ناد ضعیفتره؟ کمودو یا نورتون؟

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

فایروال برای ما خیلی مهم نیست، بیشتر آنتی ویروس که وقتی فلشی چیزی میزنیم ویروس نگیره سیستمممون
چون 10-12 سیستم هست که مال اموزشگاهست که بچه ها پشتش میشینن و سیستم ها دیپ فریز میشه
ولی واسه محکم کاری حتما نیاز به انتی ویروس اپدیت هست

*Batman*
27-04-2012, 20:29
سلام.
لطفا اینگونه بحثها را در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید تا از پراکندگی مطالب جلوگیری شود.
باتشکر.

waltz
27-04-2012, 21:33
نورتون کجاش سبکه جر میده رم و cup

merikhi
27-04-2012, 22:31
تو تهران کسی جایی سراغ داره برای خرید اورجینال Kaspersky و Norton ?

تو مراکز فروش کامپیوتر مثل بازار رضا فروشگاههای نرم‌افزارش یه سر بزن دارن

strsdr
28-04-2012, 21:40
سلام دوستان
فرق anti virus nod32و eset smart security چیه؟
من اول آنتی ویروس رو ریختم بعد که اسمارت... رو ریختم آنتی ویروس پاک شد!
nod خوبه دیکه؟
رو سیستمم نصب بود ولی فکر کنم چون یه چند وقت بود آپدیت نکرده بودم باعث شد چند روز پیش کامپیوترم کامل ویروسی بشه :13:

jolan57
28-04-2012, 22:30
سلام دوستان
فرق anti virus nod32و eset smart security چیه؟
من اول آنتی ویروس رو ریختم بعد که اسمارت... رو ریختم آنتی ویروس پاک شد!

فرقشون اینه که اسمارت فایروال داره ولی نود نداره شما کافیه اسمارت سکوریتی رو نصب کنید

nod خوبه دیکه؟

:23:

رو سیستمم نصب بود ولی فکر کنم چون یه چند وقت بود آپدیت نکرده بودم باعث شد چند روز پیش کامپیوترم کامل ویروسی بشه :13:[
گزینه های بهتری هم هست ...

ila
28-04-2012, 23:19
چه گزینه بهتر و سبکی؟

Alijo0on
29-04-2012, 10:35
Smart Sequrity 5 رو نصب دارم رو چندتا سیستم و لپ تاپ اما بهش دت اذیت میکنه
طوری هر موقع میبینم نوشته در حال سکن استارت آپ
و کلی از پروسس cpu رو میگیره و کنده
انگار که N تا ویروس داره خودشو پراکنده میکنه تا اینکه این به اصطلاح آنتی ویروس فعال باشه
فک کنم بزارم ویروسا کار خودشونو بکنن بهتره واسم تا اینکه این نود رو بزارم بمونه رو سیستم

واسه همین درخواست داشتم ببینم کسی میتونه یه آنتی ویروس سبک در عین حال خوب و معرفی کنه که همینطور که از سیستم تا حدودی مقابل ویروسا حمایت میکنه تو سرعت اجرا و کندی سیستم دخالتی نداشته باشه
ممنون ، منتظر جوابتونم .:11:

K1lou
29-04-2012, 10:38
Smart Sequrity 5 رو نصب دارم رو چندتا سیستم و لپ تاپ اما بهش دت اذیت میکنه
طوری هر موقع میبینم نوشته در حال سکن استارت آپ
و کلی از پروسس cpu رو میگیره و کنده
انگار که N تا ویروس داره خودشو پراکنده میکنه تا اینکه این به اصطلاح آنتی ویروس فعال باشه
فک کنم بزارم ویروسا کار خودشونو بکنن بهتره واسم تا اینکه این نود رو بزارم بمونه رو سیستم

واسه همین درخواست داشتم ببینم کسی میتونه یه آنتی ویروس سبک در عین حال خوب و معرفی کنه که همینطور که از سیستم تا حدودی مقابل ویروسا حمایت میکنه تو سرعت اجرا و کندی سیستم دخالتی نداشته باشه
ممنون ، منتظر جوابتونم .:11:

با سلام
به نظر من شما می تونید avast7 و یا نورتون2012 رو نصب کنید هر دو سبک و قدرتمند هستند - نورتون قدیمها خیلی سنگین بود اما الان خیلی سبک و روان و قدرتمند هست

*Batman*
29-04-2012, 18:52
سلام.
لطفا درخواست خودتون رو در این تاپیک مطرح کنید:

تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها و تبادل نظر کاربران ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Alijo0on
29-04-2012, 21:50
اکثرا
Avast ( حجم آپدیت روزانه خیلی کم ، ولی آیا امنیتش هم خوبه و قابل اعتماده )
avira ( همینطور آپدیت آفلاین کم )
بعدم Norton ( سرعت بالا نسبت به قدیما بهتر شده گویا ! )
رو پیشنهاد کردین !
حالا کدومشون بهتره و سبک در عین حال امن تره ؟ بت توجه به سخت افزار نسبتا معمولی این لپ تاپ ما و اتصال مدام به اینترنت !؟؟

jolan57
29-04-2012, 23:25
چه گزینه بهتر و سبکی؟

آویرا . آواست . نورتون . بولگارد ...

S0R3N4
30-04-2012, 01:13
منم به نظرم Panda عالیه...فقط خیلی تو این فروم در حقش کم توجهی میشه...!!!
خداییش در خیلی از تست ها از خیلی آنتی ویروس ها قدرتمند تر بوده و به نظرم اگه بهترین نباشه از هر نظر همیشه جز 3 تای اول هست!!!(بازم تاکیید میکنم اگه نگیم بهترین)
ولی حتی یه تاپیک درست درمون براش پیدا نمیشه اینجا...هستا...ولی کسی نیست...!!

ila
30-04-2012, 20:58
آویرا سبکه ؟
از کمودو و نورتون هم سبک تره؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

آویرا سبکه ؟

pedram_01
30-04-2012, 21:25
منم به نظرم Panda عالیه...فقط خیلی تو این فروم در حقش کم توجهی میشه...!!!
خداییش در خیلی از تست ها از خیلی آنتی ویروس ها قدرتمند تر بوده و به نظرم اگه بهترین نباشه از هر نظر همیشه جز 3 تای اول هست!!!(بازم تاکیید میکنم اگه نگیم بهترین)
ولی حتی یه تاپیک درست درمون براش پیدا نمیشه اینجا...هستا...ولی کسی نیست...!!

:18::18::2::13::41:

A M ! N
30-04-2012, 21:53
آویرا سبکه ؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

آویرا سبکه ؟
سلام..

آویرارو جز آنتی ویروسهای سبک ندونین ، سنگینی که الان آویرا داره با کاسپر تفاوتی نداره..

ولی کومودو خیلی سبک ، نورتون کمتر سبک :20:

موفق باشید.:40:

*Batman*
01-05-2012, 00:29
سلام.

معرفی محصول امنیتی RoboScan

RoboScan محصول کشور آمریکاست و از اسکنر اختصاصی خودش(Roboscan’s Tera Engine) و موتور بیت دیفندر استفاده میکنه.

از مزایای این محصول میشه به این موارد اشاره کرد :

1- محافظت چند لایه >> Tera Engine + Bitdefender Engine
2- اسکنر پرسرعت و هوشمند >> WhiteList database
3-ابزار بهینه سازی برای بهبود کارایی سیستم ( نسخه رایگان این ویژگی را ندارد)
4-کاهش نرخ تشخیص اشتباه
5-تکنولوژی تشخیص پیشگیرانه : آنالیز فایلهای مشکوک در محیط مجازی و تشخیص تهدیدها پیش از اجرا.
6-فایروال
7-ارائه نسخه های 32 و 64 بیتی به صورت مجزا.

نسخه رایگان این محصول رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید :

اضافه میکنم که نام اصلی این محصول ALYac بوده که محصول کمپانی ESTsoft در سئول کره جنوبی میباشد.
RoboScan نام تجاری این محصول در فروشگاه های خارجی می باشد

SEDRASOUL
03-05-2012, 16:54
سلام
دوستان من انتی ویروسی میخوام برای امنیت داشتن در فضای مجازی یعنی وقتی وارد اینترنت میشم اطمینان بالایی داشته باشم که ویروسی شدنم کمه بیشتر منظورم روی کرم ها یا ویروس هایی هست که فایلها رو خراب میکنند و دیگه نمیشه بازیابیشون کرد (اینم به این خاطر میگم که من یه هارد اکسترنال دارم که کلی عکس و فیلم و خاطره توش دارم و نمیخوام با ویروسی شدنش همه خاطراتم پاک بشن )
امیدوارم کامل گفته باشم

2raj_a
05-05-2012, 12:30
سلام
اساتید لطف کنی بگین چه انتی ویروسی استفاده کنم که تقریبا امنیت کامپیوترم تضمین بشه
الان از microdoft securety استفاده میکنم.

A M ! N
05-05-2012, 12:59
سلام
دوستان من انتی ویروسی میخوام برای امنیت داشتن در فضای مجازی یعنی وقتی وارد اینترنت میشم اطمینان بالایی داشته باشم که ویروسی شدنم کمه بیشتر منظورم روی کرم ها یا ویروس هایی هست که فایلها رو خراب میکنند و دیگه نمیشه بازیابیشون کرد (اینم به این خاطر میگم که من یه هارد اکسترنال دارم که کلی عکس و فیلم و خاطره توش دارم و نمیخوام با ویروسی شدنش همه خاطراتم پاک بشن )
امیدوارم کامل گفته باشم

سلام
اساتید لطف کنی بگین چه انتی ویروسی استفاده کنم که تقریبا امنیت کامپیوترم تضمین بشه
الان از microdoft securety استفاده میکنم.

سلام دوستان.
این ترکیبات رو پیشنهاد میدم :

NIS ( norton internet security ) + MBAM
Avira + mbam

اگه هم سیستم قوی دارین که :

KIS + MBAM
Bit defender + Superantispyware

SEDRASOUL
06-05-2012, 00:03
سلام دوستان.
این ترکیبات رو پیشنهاد میدم :

NIS ( norton internet security ) + MBAM
Avira + mbam

اگه هم سیستم قوی دارین که :

KIS + MBAM
Bit defender + Superantispyware

این mbam چیه؟؟
منظورتونم از سیستم قوی چه سیستمی هست؟؟

A M ! N
06-05-2012, 01:15
این mbam چیه؟؟
منظورتونم از سیستم قوی چه سیستمی هست؟؟

سلام..

MBAM رو که میبینید من همه جا ازش اسم آوردم بخاطر اینه که این برنامه انواع خاصی از مالوارها مث برنامه های جاسوسی ( اسپای وار ) ، روت کیت ها ، تروجان هارو شناسای میکنه که معمولا داخل دیتابیس آنتی ویروس ها وجود نداره..

سیستم قوی منظور سیستمی هست که پردازنده ی بالای دو هسته ای و رم بالا 2 داشته باشه البته معیاری هست برای نصب آنتی ویروس ها که میگم سیستم قوی گرنه چندان هم قوی نیست.

SEDRASOUL
06-05-2012, 22:55
یه لینک دانلود برای انتی ویروس برای سیستم قوی(لپتاپ) میذارید؟؟
(core i7 - ram 8G)

A M ! N
06-05-2012, 23:40
(core i7 - ram 8G)
خدمت شما :

Norton 360 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xe?token=1336370770_e3a5872525212f0f330a31ad3d6d49 cc&lop=link&ptype=3001&ontid=8022&siteId=4&edId=3&spi=dfc52b798db149e7552d0d9dceb4caa6&pid=12411344&psid=10651162&&fileName=N360_6.0.0.145_SYMTB_PROMO_5_LOEM_MRFTT_3 18_7138.exe

لینک سایت اصلی خود نورتون برای ایرانی ها بسته بود گرنه از سایت اصلی خودش میدادم ، اما دانلود از سی نت هم کاملا ایمن هستش.

این هم برنامه ی MBAM :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 54289b571e8ebcc&lop=link&ptype=3001&ontid=8022&siteId=4&edId=3&spi=7850debfff66881bd69f2d1dd6c85c21&pid=12507801&psid=10804572&&fileName=mbam-setup-1.61.0.1400.exe

برای سریال هم به تاپیک نورتون مراجع کنید دوستان زیاد گذاشتن.

امیدوارم که لذتشو ببرین ازین محصولات.

babakiyan
07-05-2012, 14:45
به نظرم خوبه من استفاده میکنم Symantec - Norton

and-roid2
07-05-2012, 15:22
من اويرا استفاده ميكنم كه خيلي عاليه
از كسپر و نود بيشتر قبولش دارم.
البته بيت دفندر هم خوبه ولي اپديت روزانش خيلي اذيتم ميكنه چون پرحجمه و سرعت اينترنت ايران هم تركونده:31:

Karkas20
07-05-2012, 16:34
(core i7 - ram 8G)

سلام

امضای زیبایی دارید و قابل ستایش:11:

SEDRASOUL
08-05-2012, 15:41
سلام
امضای زیبایی دارید و قابل ستایش:11:

:11::11::11::11::11:

Karkas20
11-05-2012, 22:00
من اويرا استفاده ميكنم كه خيلي عاليه
از كسپر و نود بيشتر قبولش دارم.
البته بيت دفندر هم خوبه ولي اپديت روزانش خيلي اذيتم ميكنه چون پرحجمه و سرعت اينترنت ايران هم تركونده:31:

سلام

اویرا خوبه ولی اپشن های بهینه و کمک کننده برای جلوگیری از الوده شدن ، کم داره !

ولی دیتابیس خوبی داره

Karkas20
14-05-2012, 14:49
به نظر من

هر سوییتی حرف و حدیث هایی داره و یکم در انتخاب کاربر تردید ایجاد میکنه !

من سوییتم کسپرسکی هست / گرچه حرف حدیث زیاد پشت سر این سوییت هست ولی چیز یکه میبینم اینه موقع الوده شدن / سیستم من را کامل پاکسازی کرد و رفع الودگی و من چون در مواقع الودگی کسپر به داد من رسیده / من این سوییت امنیتی (Kaspersky Internet Security) را استفاده میکنم و ازش هم راضیم و کاری به تست های شرکت ها ندارم / چون یه دوره یه سوییت برتر میشه و همان سوییت در تست بعدی مردود میشه !

پس من این حرف جناب ملیح را که قبول نداشتم ولی الان بهش رسیدم : خوده کاربر باید با استفاده از تست سوییت به خوبی یا بد بودن ان امتیاز بده !

سخن Melih Abdulhayoğlu

Just let us know. Our respective companies will choose a mutually agreeable independent testing organisation to test which product can “Protect” the end user better.

برای انتخاب سوییت باید به دیتابیس و زمانی که الوده شدید و توانا بودن در رفع الودگی ، توجه بکنید

والسلام . . .!

Emir1
17-05-2012, 15:27
من یه 5-6 سالی میشه که از کسپر استفاده میکنم، میشه گفت ازش هم راضی بودم و هم ناراضی
از لحاظ امنیتی ازش راضی بودم، البته این اواخر چندین بار یه تعداد ویروس به سیستمم نفوذ کردن که یخورده از کسپر ناامیدم کردن.
چند عامل باعث میشن ازش ناراضی باشم که مهمترینش اینه که سرعت سیستمم رو خیلی پایین میاره تا حدی که بعضی وقتها برام غیرقابل تحمل میشه. (چون رمم یخورده پایینه)
بحثهای این تاپیک رو تا جایی که حوصله داشتم ادامه دادم. چون بحثهای اولیه مربوط به یکی دو سال پیش بودن میخواستم از دوستان بپرسم آیا الان هم کومودو به همان صورت قوی هست و آیا گزینه خوبیه که کسپر رو با کومودو عوض کنم؟
من با اینترنت زیاد سروکار دارم و رم سیستمم هم همانطور که گفتم یخورده پایینه. برای امنیت سیستمم یه نرم افزار میخوام که در عین قدرت بالا سبک هم باشه و رم کمتری رو اشغال کنه. ممنون میشم دوستان نظراتشونو بهم بگن.
با تشکر

kases
17-05-2012, 17:02
من یه 5-6 سالی میشه که از کسپر استفاده میکنم، میشه گفت ازش هم راضی بودم و هم ناراضی
از لحاظ امنیتی ازش راضی بودم، البته این اواخر چندین بار یه تعداد ویروس به سیستمم نفوذ کردن که یخورده از کسپر ناامیدم کردن.
چند عامل باعث میشن ازش ناراضی باشم که مهمترینش اینه که سرعت سیستمم رو خیلی پایین میاره تا حدی که بعضی وقتها برام غیرقابل تحمل میشه. (چون رمم یخورده پایینه)
بحثهای این تاپیک رو تا جایی که حوصله داشتم ادامه دادم. چون بحثهای اولیه مربوط به یکی دو سال پیش بودن میخواستم از دوستان بپرسم آیا الان هم کومودو به همان صورت قوی هست و آیا گزینه خوبیه که کسپر رو با کومودو عوض کنم؟
من با اینترنت زیاد سروکار دارم و رم سیستمم هم همانطور که گفتم یخورده پایینه. برای امنیت سیستمم یه نرم افزار میخوام که در عین قدرت بالا سبک هم باشه و رم کمتری رو اشغال کنه. ممنون میشم دوستان نظراتشونو بهم بگن.
با تشکر

سلام

به نظر من به خاطر اینکه رم سیستم شما پایینه میتونید از کمودو استفاده کنید بله کمودو سویت خوبیه و همچنین نورتون گزینه مناسبیه

به شرط اینکه با پیغام هایی که میده اشنا باشی کلا کمودو برای افراد نیمه حرفه ای به بالا توصیه میشه و در ضمن اگه می خوای کمودو

استفاده کنی حتما تنظیماتی که در پست دوم تاپیک کمودو اساتید گفتن انجام بدید

موفق باشید

Emir1
17-05-2012, 19:24
سلام

به نظر من به خاطر اینکه رم سیستم شما پایینه میتونید از کمودو استفاده کنید بله کمودو سویت خوبیه و همچنین نورتون گزینه مناسبیه

به شرط اینکه با پیغام هایی که میده اشنا باشی کلا کمودو برای افراد نیمه حرفه ای به بالا توصیه میشه و در ضمن اگه می خوای کمودو

استفاده کنی حتما تنظیماتی که در پست دوم تاپیک کمودو اساتید گفتن انجام بدید

موفق باشید
فقط چون تا حالا از کومودو استفاده نکردم یکی دو تا سوال در موردش دارم، لطف می کنید جواب بدین؟
با نصب کومودو آیا میتونم خیالم از بابت امنیت سیستم راحت باشه، به طور کامل امنیت سیستم رو تامین میکنه؟ با کسپر میشه مقایسش کرد؟
این پیغامهایی که میگید مربوط به چیه؟ زیاد پیغام میده؟ چون من از نرم افزارهایی که زیاد پیغام میدن خوشم نمیاد، میدونید که چی میگم، وقتی آدم مشغول کاریه خوشش نمیاد پیغام میغامی بیاد مزاحم بشه. مثل زمانی که نحوه برخورد کسپر با رویدادها رو روی نظر کاربر تنظیم کنی که برای هر موردی زود زود پیغام میاره که با این مورد چیکار کنم.
آیا به تنهایی از عهده محافظت سیستم بر میاد یا در کنارش آنتی ویروس یا اسپایور هم باید استفاده کنم؟
نورتون هم سبکه؟ بین نورتون و کومودو کدوم رو توصیه میکنید؟
مرسی

kases
18-05-2012, 02:13
سلام

ا نصب کومودو آیا میتونم خیالم از بابت امنیت سیستم راحت باشه، به طور کامل امنیت سیستم رو تامین میکنه؟ با کسپر میشه مقایسش کرد؟

امنیت با هیچ سویت امنیتی نمیشه صد در صد تضمین کرد کاربر باید خودش مواظب باشه

بله کمودو با کمک (کاربر)امنیت خوبی میتونه تامین کنه فایروال بسیار خوبی داره

فایروالش از کسپر قوی تره ولی در قسمت انتی ویروس کسپر بهتر عمل میکنه

این پیغامهایی که میگید مربوط به چیه؟ زیاد پیغام میده؟ چون من از نرم افزارهایی که زیاد پیغام میدن خوشم نمیاد، میدونید که چی میگم، وقتی آدم مشغول کاریه خوشش نمیاد پیغام میغامی بیاد مزاحم بشه. مثل زمانی که نحوه برخورد کسپر با رویدادها رو روی نظر کاربر تنظیم کنی که برای هر موردی زود زود پیغام میاره که با این مورد چیکار کنم.

این پیام ها بیشتر مربوط به بخش hips کمودو هست که روی سیستم نظارت داره تا رفتاره برنامه ها رو زیر نظر داشته باشه و اگه

رفتاری مشکوکی داشتن به شما گزارش کنه و در کل پیام های که میده بیشتر از کسپر هست البته میشه تنظیم کرد که کمتر سوال بپرسه

برای اشنایی بیشتر با کمودو میتونید به این لینک مراجعه کنید

ظاهرا رایگانه و به راحتی آپدیت میشه درسته؟

بله کمودو رایگانه و به راحتی اپدیت میشه البته فقط نسخه Comodo Internet Security رایگانه (نسخه های دیگه ای داره که مجانی نیست)

نورتون هم سبکه؟ بین نورتون و کومودو کدوم رو توصیه میکنید؟

نورتون سوییت سبکی هست به خصوص نسخه 360 با توجه به اینکه شما زیاد از سوال جواب سویت های امنیتی خوشتون نمیاد من نورتون پیشنهاد میکنم نورتون بیشتر کاراش اتوماتیک انجام میده و امنیت بسیار خوبی میتونه فراهم کنه

Little Sparrow
18-05-2012, 14:56
با عرض سلام یه سوال داشتم:
از لحاظ کند کردن سیستم اویرا بیشتر سرعت سیستم رو پایین میاره یا کمودو؟

A M ! N
18-05-2012, 15:08
با عرض سلام یه سوال داشتم:
از لحاظ کند کردن سیستم اویرا بیشتر سرعت سیستم رو پایین میاره یا کمودو؟

سلــــــــــــــ ا مـ

قطعا آویرا..

کومودو خیلی سبک هست.

Little Sparrow
18-05-2012, 15:36
بعدش از لحاظ مقایسه اویرا بهتره یا کمودو در کل؟
چون اکثر جاها میگن کمودو فایروالش خوبه ولی دیتابیس قوی نداره.
حالا شما پیشنهاد میدین اویرا رو حذف کنم کمودو رو نصب کنم؟

A M ! N
18-05-2012, 15:42
بعدش از لحاظ مقایسه اویرا بهتره یا کمودو در کل؟
چون اکثر جاها میگن کمودو فایروالش خوبه ولی دیتابیس قوی نداره.
حالا شما پیشنهاد میدین اویرا رو حذف کنم کمودو رو نصب کنم؟
خب آویرا حداقل اینقدر خوب هست که توی یک سری تستهای AV رتبه ی سوم بیاره ، درحالتی که کومودو داخل اون تستها اصن شرکت نمیکنه.. اگه میخواین روی یک سیستم آفلاین نصب کنید آویرا بهتره چون که دیتابیس قوی داره.. و همچنین فایروال خوبی داره.

اگه میخاین روی سیستم آنلاین نصب کنید کومودو چون تکنولوژی کلاد ( تشخیص از راه اینترنت ) داره بد عمل نمیکنه. و فایروال خیلی پیشرفته ای داره که دست شمارو خیلی باز میگذاره برای شخصی سازی.

به هرحال من برای یک یوزر عادی مث خودم آویرا رو توصیه میکنم.

black years
25-05-2012, 18:42
سلام خدمت تمامی دوستان.
یه آنتی ویروس معرفی کنید که زیاد در طول روز آپدیت نکنه و حجم فایلهای آپدیتش کم باشه و در عین حال قدرت حذف ویروس و فایروال قوی ای داشته باشه.قبلا از Avast Internet Security استفاده میکردم که حتی 1بار هم سیستمم آلوده نشد و واقعا راضی بودم تا اینکه یه مدته آپدیت نمیشه و مجبور به تغییر آنتی ویروس شدم و در حال حاضر Bitdefender Internet Security استفاده میکنم همه چیش خوبه فقط پدر اینترنت رو در آورده،هر نیم ساعت 1بار آپدیت میشه و برای غیر فعال کردن آنتی ویروس یا ریستور کردن کرک یا . . . که حذف کرده باید کلی مراحل طی بشن.(یه چیز میخوام که خوب باشه).

Karkas20
25-05-2012, 19:05
سلام خدمت تمامی دوستان.
یه آنتی ویروس معرفی کنید که زیاد در طول روز آپدیت نکنه و حجم فایلهای آپدیتش کم باشه و در عین حال قدرت حذف ویروس و فایروال قوی ای داشته باشه.قبلا از Avast Internet Security استفاده میکردم که حتی 1بار هم سیستمم آلوده نشد و واقعا راضی بودم تا اینکه یه مدته آپدیت نمیشه و مجبور به تغییر آنتی ویروس شدم و در حال حاضر Bitdefender Internet Security استفاده میکنم همه چیش خوبه فقط پدر اینترنت رو در آورده،هر نیم ساعت 1بار آپدیت میشه و برای غیر فعال کردن آنتی ویروس یا ریستور کردن کرک یا . . . که حذف کرده باید کلی مراحل طی بشن.(یه چیز میخوام که خوب باشه).

سلام کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بریزید

و روزی 4 مگ و نهایتا 6 مگ اپدیت داره ولی سرعت نت یا ترافیک اضافی نمیخوره

و یا میتونید از کومودو استفاده بکنید یا از نورتون

black years
25-05-2012, 23:37
سلام کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بریزید

و روزی 4 مگ و نهایتا 6 مگ اپدیت داره ولی سرعت نت یا ترافیک اضافی نمیخوره

و یا میتونید از کومودو استفاده بکنید یا از نورتون

کمودو محیط کاربر پسندی نداره و نورتون هم نصبش مشکله ( آموزش نصبش رو از ایران ستاپ گرفتم،خیلی درد سر داره).
از بین G Data , Panda , Kaspersky , Avira کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟یا همون Kaspersky از همشون بهتره؟؟؟

mehrshadmmm
25-05-2012, 23:49
کمودو محیط کاربر پسندی نداره و نورتون هم نصبش مشکله ( آموزش نصبش رو از ایران ستاپ گرفتم،خیلی درد سر داره).
از بین G Data , Panda , Kaspersky , Avira کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟یا همون Kaspersky از همشون بهتره؟؟؟

سلام
دوست عزیز اگه دستگاهتون سرعتش خوبه و مشکل افت سرعت ندارین کسپر بریزد.ولی اگه خیلی کند میشه آویرا یا نورتون بریزید چون مشکل سرعت ندارن.قوی هم هستن.جی دیتا مشکل نبود سریال نامبر داره یعنی خیلی کمیابه.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

pedram_01
25-05-2012, 23:58
پاندا رو من پیشنهاد نمیدم به 2 دلیل . 1 _ویروس پیدا کنه خود به خود پاک میکنه و اجازه نمیگره و حتی به قرنطینه هم نمیفرسته 2 _ ویروس شناسی خوبی نداره اگه اینا برات مهم نیست خوب خوبه چون سبک و سریع هست و اپتودیت های کم حجمی داره کلود اسکنش از همه قوی تره و به کرک و پچ ها کم گیر میده

اوریا _ خیلی قویه تقریبا سبک هست ولی سرعت اینترنت و دانلود رو کم میکنه که میشه درستش کرد و به کرک و پچ ها خیلی گیر میده و اگه یک ویروس رو خطرناک تشخیص بده حذف میکنه و دیگه نمیتونی برش گردونی ولی اگه سطح خطرش بالا نباشه قرنطینه میکنه

جی دتا _ خیلی سنگینه و اپتودیت هاش هم خیلی سنگینه و اگه با اینا مشگل نداری نصبش کن

کاسپر _ تقریبا سنگین هست البته نمیدونم چرا برای من هیچ سنگینی ایجاد نمیکنه یعنی اصلا کامپیوتر منو کند نمیکنه
و بنظر من کاسپر از همه بهتره
قوی هست و شناسایی خوبی داره
فالس تقریبا کمی داره
کلود اسکن داره
سند باکس داره
و اما سرعت اسکن پایینی داره

mehrshadmmm
26-05-2012, 00:24
یه پیشنهاد
مستونین برای اینکه مشکل سرعت اینترنت نداشته باشید یه آنتی ویروس مثل آویرا که نسخه مجانی هم داره رو در کنار فایروالی مثل کمودو که مجانی هست بریزین.دقت کنید که حتما آنتی ویروس باشه و اینترنت سکیوریتی نباشه.این ترکیب رو من دارم استفاده می کنم و اصلا مشکل سرعت نداره.

black years
26-05-2012, 00:24
پاندا رو من پیشنهاد نمیدم به 2 دلیل . 1 _ویروس پیدا کنه خود به خود پاک میکنه و اجازه نمیگره و حتی به قرنطینه هم نمیفرسته 2 _ ویروس شناسی خوبی نداره اگه اینا برات مهم نیست خوب خوبه چون سبک و سریع هست و اپتودیت های کم حجمی داره کلود اسکنش از همه قوی تره و به کرک و پچ ها کم گیر میده

اوریا _ خیلی قویه تقریبا سبک هست ولی سرعت اینترنت و دانلود رو کم میکنه که میشه درستش کرد و به کرک و پچ ها خیلی گیر میده و اگه یک ویروس رو خطرناک تشخیص بده حذف میکنه و دیگه نمیتونی برش گردونی ولی اگه سطح خطرش بالا نباشه قرنطینه میکنه

جی دتا _ خیلی سنگینه و اپتودیت هاش هم خیلی سنگینه و اگه با اینا مشگل نداری نصبش کن

کاسپر _ تقریبا سنگین هست البته نمیدونم چرا برای من هیچ سنگینی ایجاد نمیکنه یعنی اصلا کامپیوتر منو کند نمیکنه
و بنظر من کاسپر از همه بهتره
قوی هست و شناسایی خوبی داره
فالس تقریبا کمی داره
کلود اسکن داره
سند باکس داره
و اما سرعت اسکن پایینی داره

سلام دوست عزیز،مرسی بابت راهنمایی های مفیدتون.
Kaspersky از bitdefender بهتره؟؟؟الان روی سیستمم bitdefender نصبه،از همه لحاظ خوبه،سرعت اسکن و قدرت شناسایی ویروس و ... فقط تنها مشکل من با bitdefender آپدیت مکررشه،ترافیکمو تموم کرد از بس آپدیت میکنه.Kaspersky که زیاد آپدیت نمیکنه؟؟؟قبلا از Avast استفاده میکردم که خیلی راضی بودم تا اینکه الان آپدیت نمیشه.

black years
26-05-2012, 00:34
یه پیشنهاد
مستونین برای اینکه مشکل سرعت اینترنت نداشته باشید یه آنتی ویروس مثل آویرا که نسخه مجانی هم داره رو در کنار فایروالی مثل کمودو که مجانی هست بریزین.دقت کنید که حتما آنتی ویروس باشه و اینترنت سکیوریتی نباشه.این ترکیب رو من دارم استفاده می کنم و اصلا مشکل سرعت نداره.

یه آنتی ویروس میخوام که کامل باشه.فایروالش قوی باشه و سرعت اسکن خوبی داشته باشه(مثل آواست) و تعداد دفعات آپدیتش در روز کم باشه و همچنین قدرت تشخیص و حذف ویروس خوبی داشته باشه.

pedram_01
26-05-2012, 00:34
کاسپر هم زیاد اپتودیت میکنه اما از بیت دفندر کمتر اپتودیت میکنه و قدرتشان تقریبا یک سان هست

اوست هم اپتودیت نمیشه مشگل از جایی هست که شما ازش اینترنت میگیرید اگه از اسیاتک یا شاتل اینترنت بگیرید این مشگل وجود ندارد

mehrshadmmm
26-05-2012, 00:41
یه آنتی ویروس میخوام که کامل باشه.فایروالش قوی باشه و سرعت اسکن خوبی داشته باشه(مثل آواست) و تعداد دفعات آپدیتش در روز کم باشه و همچنین قدرت تشخیص و حذف ویروس خوبی داشته باشه.

پس نورتون بریزید.ولی ترکیبی که بهتون پیشنهاد دادم خوبیش اینه که به خاطر فری بودنش مشکل کرک نداره و یه محافظ کامل میشه.

*Batman*
26-05-2012, 00:50

حتی کسانی که علاقه ای به محصولات نورتون ندارن اذعان میکنن که نورتون خیلی سریع(کمتر از یک دقیقه) و آسون نصب میشه.
من آموزش اونا رو نگاه نکردم ولی رو حرف من حساب کنید.

فایروال نورتون خیلی قوی نیست ولی از آواست هم بدتر نیست:46:در مورد بقیه مواردی که گفتید مشکلی وجود نداره.
بیت دیفندر آپدیتهاش زیاده چون دیتابیس بسیار خوبی داره . آنتی ویروسهای زیادی زیر چتر بیت دیفندر قرار دارن.
نمیدونم چرا آویرا و آواست دچار مشکل شدن چون خودشون گزینه های خیلی خوبی هستن.

xman681
13-06-2012, 22:20
سلام
من یه پیشنهاد دارم

هر کسی با سویتی که نصب داره بیاد داخل یه تاپیک جداگانه یه پست با ویژگی های زیر بگذاره

عنوان تاپیک باشه مثلا رزومه آنتی ویروس ها یا ویکی آنتی

بعد داخل هر پست اطلاعات زیر باشه

آنتی : کسپر
کشور : روسیه
قدرت شناسایی : 5.5 از 6
قدرت تعمیر : 6 از 6
کاربر پسندی 5 از 6
فایروال : 4 از 5
آپدیت اولیه : 300 مگابایت
آپدیت روزانه : 1 مگابایت
قیمت : 75000 تومان ( از وب سایت های معتبر فروش )
و یک سری اطلاعات دیگر

برای اون سه تای آبی رنگ از AVtest و آخرین ورژن ها کمک بگیرند
برای قدرت فایروال و غیره از سافت پدیا یا مراکزمعتبر دیگه

بعد هر کسی هم مرتب پستش را با اطلاعات جدید آنتی بروز کنه

تاپیک خیلی توپی میشه برای کاربری که اطلاعات میخواد

موفق باشید

*Batman*
16-06-2012, 09:27
سلام.
اسم و کشور تولید کننده تو پست اول تاپیکها اومده و جزو اطلاعات عمومی محسوب میشه.
در مورد امتیازات و تستها هم در تاپیک اختصاصی اعلام نتایج خبررسانی میکنیم.
در مورد سایز آپدیت و قیمت(با رعایت قوانین انجمن) و مسائل متفرقه میشه در تاپیک هر محصول صحبت کرد.
در نتیجه ساختار پیشنهادی شما مفیده.کاربر حرفه ای یک محصول میتونه اطلاعات مورد نظر رو در قالب یک پست در تاپیک اختصاصی محصول مربوطه ارائه کنه.
البته لینکش رو برای سهولت دسترسی در پست اول هر تاپیک قرار میدیم .

siamak5561
16-06-2012, 13:09
سلام دو تا آنتی ویروس Free میخام برای 2تا سیستم که راحت آپدیت بشن، یکی برای سیستم های قوی که از لحاظ سرعت مشکلی ندارن، یکی هم برای سیستم های قدیمی، ممنون.

xman681
16-06-2012, 17:37
سلام دو تا آنتی ویروس Free میخام برای 2تا سیستم که راحت آپدیت بشن، یکی برای سیستم های قوی که از لحاظ سرعت مشکلی ندارن، یکی هم برای سیستم های قدیمی، ممنون.

سلام

از این سه تا میتونی استفاده کنی

اول :
AVG
دوم :
Avast
سوم :
Avira
چهارم :
Emsisoft

موفق باشید

jolan57
16-06-2012, 19:58
سلام

از این سه تا میتونی استفاده کنی

اول :
AVG
دوم :
Avast
سوم :
Avira
چهارم :
Emsisoft

موفق باشید
Emsisoft رایگان و فری نیست و فقط اسکنر آن رایگان است و از سیستم حفاظت نمیکنه
آواست و AVG با مشکل آپدیت مواجه هستند AVG تحریم کرده و آواست هم به دلایل نامشخص که معلوم نیست مشکل از طرف آواست هست یا مخابرات ایران!
بهترین گزینه آویرا است و گزینه های دیگر :
کمودو که یک سوئیت کامل رو به طور رایگان در اختیار شما قرار میده البته مناسب برای کاربران حرفه ای است قبلش تاپیـــــــکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کامل مطالعه کنید
گزینه بعدی هم Ad-Aware free antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست
اوتپوست هم یکی دیگر از گزینه ها است

xman681
16-06-2012, 20:54
Emsisoft رایگان و فری نیست و فقط اسکنر آن رایگان است و از سیستم حفاظت نمیکنه
آواست و AVG با مشکل آپدیت مواجه هستند AVG تحریم کرده و آواست هم به دلایل نامشخص که معلوم نیست مشکل از طرف آواست هست یا مخابرات ایران!
بهترین گزینه آویرا است و گزینه های دیگر :
کمودو که یک سوئیت کامل رو به طور رایگان در اختیار شما قرار میده البته مناسب برای کاربران حرفه ای است قبلش تاپیـــــــکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کامل مطالعه کنید
گزینه بعدی هم Ad-Aware free antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست
اوتپوست هم یکی دیگر از گزینه ها است

سلام
ممنون اطلاعاتم کامل شد دیدم AVG صفحه اش یه جوریه

*Batman*
16-06-2012, 21:04
سلام.
علاوه بر مواردی که دوستان گفتن میتونید روی سیستم قدیمی از MSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده کنید.
برای سیستم قوی هم F-Secure Client Security گزینه خوبیه.
البته این محصول رایگان نیست ولی چون برای کاربران شبکه از قبل خریداری شده نیازی به لیسانس نداره و میشه گفت مهلت مصرفش نامحدوده!

javadk123
19-06-2012, 18:45
سلام دوستان

تایپیک رو گشتم ولی نتیجه ای نگرفتم...

انتی ویروس خوبی که حجم اپدیتش کم باشه و اپدیت هم بشه و البته سبک باشه چی پیشنهاد میدید؟؟

لبتابم ci7 4gig ram

*مورچه*
19-06-2012, 20:44
من از انتی ویروس نود32 استفاده میکنم و خیلی راضیم قویترین انتی ویروس دنیاست و خیلی سبک کار میکنه

mehrshadmmm
19-06-2012, 21:05
سلام دوستان

تایپیک رو گشتم ولی نتیجه ای نگرفتم...

انتی ویروس خوبی که حجم اپدیتش کم باشه و اپدیت هم بشه و البته سبک باشه چی پیشنهاد میدید؟؟

لبتابم ci7 4gig ram
سلام.
اگه افت سرعت براتون مهم نیست و امنیت مهم تره یا kaspersy بریزین یاbitdifender (اینا حجم آپدیت نسبتا زیادی دارن ولی امنیت بالا).اگه می خواین کرک نکنین avira free بریزین با یه فایروال مثل conodo.اگه آویرا اینترنت سکییوریتی بریزین سرعت اینترنت پایین میاد.اگه کم حجم بودن آپدیت خیلی مهمه ( البته آویرا هم کم حجمه ) و امنیت سیستم خیلی مهم نیست یعنی زیاد سخت نمی گیرین و پایین نیومدن سرعت کامپیوتر براتون مهم تره nod 32 بریزین.به نظر من آویرا معقول تره چون زیاد دردسر نداره.البته نورتون هم از همه نظر خوبه ولی مدتیه به نظر مشکوک میزنه(نظر منه) و احساس می کنم شناساییش کم شده.

xman681
20-06-2012, 10:05
سلام.
البته نورتون هم از همه نظر خوبه ولی مدتیه به نظر مشکوک میزنه(نظر منه) و احساس می کنم شناساییش کم شده.

mehrshadmmm
20-06-2012, 11:52

سلام بله این رو دیده بودم ولی نمیدونم انگار نسخه های کرک شدش یه جوری هستن.این که ازش تست گرفته شده کرک شده نیست.البته دوستان تو تاپیک دانلود ویروس چیز خاصی ندیدن و شناساییاش خوب بوده.ولی وقتی نصبش می کنین یه بی تحرکی خاصی داره انگار کاری نمی کنه.البته بازم میگم که این نظر شخصی منه.