PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

MERLIN_BOZORG
17-03-2011, 11:14
همچین تست و همچین عکسی تو آرشیو خود سایت av-comparatives.org موجود نیست .
اگر لینک از خود سایت av-comparatives.org داری بذار . عکسها به نظرم جعلی میرسن .

من نمی دونم
من خودم میخوام بدونم درسته یا نه؟!!
واسه همین اینجا پرسیدم
این عکسها هم توی سایت همین آنتی ویرروس بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosein002
17-03-2011, 21:22
اصلا کسی شید رو تا حالا نصب کرده؟

wordship
17-03-2011, 21:57
اصلا کسی شید رو تا حالا نصب کرده؟
دوست عزیز کسی که نمیاد بگه ماست من ترشه!!
این انتی ویروس رو فقط یه نفر به نام ارمان نیری نوشته!
تویه وبسایتش بخون
.....................
اونوقت به عظمت شرکت های انتی ویرس هم نگاه کن
.
شما یه سری به سایت کامیران هم بزنی میبینی نوشته ماله ما بهترینه
همچنین مهران رایانه و...
در صورتی که شاید حدود دو قرن دیگه بشن امروزه>> کسپر و سیمانتک و..

imanpod
17-03-2011, 22:52
من نمی دونم
من خودم میخوام بدونم درسته یا نه؟!!
واسه همین اینجا پرسیدم
این عکسها هم توی سایت همین آنتی ویرروس بود

منم مثل شما اطلاعات کمی در مورد این آنتی وبروس ایرانی دارم ، ولی بهترین کار به نظرم اینه که بهشون ایمیل بزنیم و در مورد این عکسها ازشون توضیح بخواهیم . برای استفاده از موتور 2 تا آنتی ویروس باید لایسنسش رو خریده باشن . حالا بهشون ایمیل میزنیم ببینیم چی میشه .
آنتی ویروس ایرانی معتبر و قابل اطمینان فعلا فقط آنتی ویروس ایمن هست که بیشتر به درد شرکتهای دولتی میخوره ، چون تنها مزیتش پشتیبانی داخلی خوب و شناسایی سریع بدافزارهای ایرانی هست .
من این متن رو تو سایت سازنده ی آنتی ویروس شید (آرمان نیری) براش فرستادم . ببینیم چی جواب میده :

با سلام و خسته نباشید ، دو تا سوال دارم :

1- شما برای استقاده از موتور دو تا آنتی ویروس در آنتی ویروس شید ، آیا لایسنسش رو خریدید ؟ اگر خریدید و براتون مقدوره مبلغش رو هم برام جالبه بدونم .

2- چرا عکسهایی که تو سایت آنتی ویروس شید درباره ی تست قدرت و سرعت آنتی ویروس شید گذاشتین و تستر رو سایت معتبر av-comparatives معرفی کردین ، این تستها و عکسها تو خود سایت av-comparatives

موجود نیست ؟ این باعث شک و بدبینی کاربرا میشه .

به امید موفقیت محصولات ایرانی . عید نوروز رو هم پیشاپیش تبریک میگم .

parsa205
18-03-2011, 11:42
من از KAV2011 استفاده میکنم فکر کنم یکی از مهمتر ین مزایاش صفحه تعاملی ساده با کاربر هستش ...مهمترین ایرادش هم سنگین کردن سیستم هستش....

Wilshere
18-03-2011, 11:58
کاسپراسکای بهترینه شک نکنید:5:

Hi5
18-03-2011, 13:16
فقط ناد32 .بقیه برن جلو بوق بزنن

Silent TR
18-03-2011, 15:17
من نورتون 360 نسخه 5 رو هم ریختم ! با استفاده از تریال ریست 130 روزه شد ولی بعد از 3 روز !!!! یکدفعه نوشت at risk و از 127 روز رسید به 0 !

مثل اینکه این آنتی ویروس به درد من نمیخوره !
در حال حاضر بهترین انتی ویروس چیه ؟ که حجم آپدیتش کم باشه ! و قدرتش خیلی خیلی بالا باشه
NOD 32 خوبه ؟ تا بحال ازش استفاده نکردم ! حجم آپدیتش چقدره ؟ چیز بهتری به جز این هست ؟
( هر کسی اینجا یک چیزی میگه !! من که آخر نفهمیدم کدوم بهتره !! )
( در کل من با Symantec بیشتر حال میکنم )

Symantec Endpoint Protection 11.0.6200.754 چطوره ؟ قدرتش مثل بقیه آنتی ویروس هاش از جمله نورتون آنتی ویروس هست ؟ یا اصلا از نظر قدرت فرقی ندارند ؟

*hamedkhatar*
18-03-2011, 16:01
من نورتون 360 نسخه 5 رو هم ریختم ! با استفاده از تریال ریست 130 روزه شد ولی بعد از 3 روز !!!! یکدفعه نوشت at risk و از 127 روز رسید به 0 !

در حال حاضر بهترین انتی ویروس چیه ؟ که حجم آپدیتش کم باشه ! و قدرتش خیلی خیلی بالا باشه
NOD 32 خوبه ؟ تا بحال ازش استفاده نکردم ! حجم آپدیتش چقدره ؟ چیز بهتری به جز این هست ؟

Symantec Endpoint Protection 11.0.6200.754 چطوره ؟ قدرتش مثل بقیه آنتی ویروس هاش از جمله نورتون آنتی ویروس هست ؟ یا اصلا از نظر قدرت فرقی ندارند ؟

اگه قرار باشه نود نصب کنی خوب اویرا نصب کن که هم سبکتره هم آپدیتهاش خیلی کمه و هم نقش هویج رو روی سیستم بازی نمیکنه
و توی تستهای 2010 کلی جایزه گرفت
توی 2010 نود از av-comptatives حتی یک جایزه هم نگرفت باز به کسپر که یه برونز گرفت
اویرا هم یک جایزه طلا و سه تا نقره گرفت
بهترین آنتی ویروس سال 2010 هم F-secure شد که البته چون کرک براش نیست نمیشه استفاده کرد باید بخرید

پس با این اوصاف اویرا از همه مناسب تره بعد از اویرا آواست بهتره برای شما
منبع حرفهام:

پیشنهاد من که البته پیشنهاد خیلیها هست
Avira Free + Comodo Firewall
OR
َAvast Free + Comodo Firewall
موفق باشید

01110362
18-03-2011, 16:07

HI5 جان حداقل یه دوتا دیگه رو نام میبردی بعد این حرف میزدی:31:
با وجود ابرقدرتهایی مثل سیمانتک - کسپر- کمودو-بیتدفندرو...

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

پست حامدخطر:31: تایید میشه آویرا وآواست با فایروال کمودو امنیت خوبی به ارمغان میاره .
البته خود کمودو اینت سکوریتی نصب کنی چواب میده.
موفق باشید:11:

manisl20000
18-03-2011, 19:18
بهترین آنتی ویروس حال حاضر نسخه اصلی چه آنتی ویروسیه؟
در ایران از چه سایتهایی میتونم تهیه کنم؟

wordship
18-03-2011, 22:15
اینم یه مقاله تحقیقی هست برای انتی ویروسا
که میتونید دانلود کنید و بخونید:

01110362
19-03-2011, 13:16
بهترین آنتی ویروس حال حاضر نسخه اصلی چه آنتی ویروسیه؟
در ایران از چه سایتهایی میتونم تهیه کنم؟

نمیشه گفت بهترین کدومه شما باتوجه به سیستم واطلاعاتتون انتخاب کنید
در حال حاضر آنتی ویروسهای کسپر ، آویرا ،آواست ،کمودو ،نورتون ،بیت دیفندر قوی و قابل اعتماد هستند وجواب خودشونوو پس دادن.
کسپروبیت یه خورده سنگینه وآویرا آواست ونورتون کمودو سبک هستن و منابع کمی از سیستم درگیر میکنند.
باز هم انتخاب باشماست.
موفق باشید

hosein002
19-03-2011, 16:52
اورژینال داری یا کرک و تریال؟

mansour_hotboy
19-03-2011, 18:21
با سلام دوستان و اساتید نظرشون درباره Dr.Web چیه؟خوبه نصب کنم؟
با تشکر

hosein002
19-03-2011, 19:02
یه انتی ویروس معتبرتر نصب کن

01110362
19-03-2011, 21:07
با سلام دوستان و اساتید نظرشون درباره Dr.Web چیه؟خوبه نصب کنم؟
با تشکر

دکتروب هم آنتی خوب وقدیمیه ولی گزینه های خوب دیگه ای هم هست
موفق باشید

SANR
19-03-2011, 21:31
سلام دوستان:
به نظر من نود 32 رو اگه تنظیماتش رو اوکی کنی،فوق العاده میشه.خودم چندین ساله که باهاش کنار اومدم.

AMINGERAMI
20-03-2011, 11:42
دوستان بنده خودم چند سال از ESET Smart Security 4 استفاده میکردم.ولی چون نمیشد مدیریت خوبی روی فایروال داشت مجبور شدم پاک کنم.در بحث فایروال واقعا ضعف داره...

در حال حاضر Comodo Internet Security 5 را نصب کردم و راضیم هستم.چون تمام پروسه ها را زیر نظر داره و به درد افرادی (مثل خودم ) میخوره که نهایت امنیت رو میخواهند.(پست های آقا مهران رو بخونید)

در کنارش هم آنتی ویروس آویرا را نصب کردم که فقط ازش برای اسکن استفاده میکنم.همین....

برای اینکه دیگه محکم کاری کرده باشم Malwarebytes' Anti-Malware هم در کنارشون نصب کردم (از روی وسواس و ...) ......

پیشنهاد میکنم شما هم از چنین ترکیبی استفاده کنید....ضرر نمیکنید!

موفق باشید

M0RTEZA_R
20-03-2011, 12:15
به نظر من ناد 32 عالیه.

mansour_hotboy
20-03-2011, 18:11
با سلام میخواستم نظر دوستان و اساتید رو در مورد آنتی ویروس GData بدونم.
با تشکر

jalilnima
24-03-2011, 19:22
NORTON ANTI VIRUSE 2011 ONLY

01110362
24-03-2011, 23:48
با سلام میخواستم نظر دوستان و اساتید رو در مورد آنتی ویروس GData بدونم.
با تشکر
سلام .آنتی ویروس ترکیبی خوبیه.همونطر که میدونید از آنتی ویروسهایی که از دوتاانجین آواست وبیت دیفندر استفاده میکنه وبه همین خاطربیشترین شناسایی ویروس داره.
اگردرکناراین آنتی ویروس از فایروال قوی مثل کمودو استفاده بشه خیلی بهتره.
موفق باشید

vista7
27-03-2011, 20:27
NORTON ANTI VIRUSE 2011 ONLY
دوست عزیز درستش Anti Virus هست :46:

Lofty
28-03-2011, 11:11
سلام
چند سال که از kis استفاده می کنم و الان رسیدیم به ورژن 11
ولی به علت قدیمی بودن سخت افزار و پایین بودن سرعت کلی سیستم و همچنین اپدیت سنگین و کامل kis واقعا کاسپر برای سیستم بنده خیلی سنگین است
- در مورد اشغال فضلی رم و بهبودهای kis بحث نمی کنیم -

دوستان لطف کنند بدون مطرح کردن و در نظر گرفتن تستهای سایتهای معتبر و فقط با تکیه بر تجربه استفاده بیان کنند
برای سیستم های قدیمی و سخت افزار ضعیف بهترین اینترنت سکریتی که کارآرایی بهتری نسبت به هم نوعش داشته باشه چیست ؟
از لحاظ سرعت
از لحاظ شناسایی

vista7
28-03-2011, 11:22
دوست عزیز سوییت های امنیتی نورتون اینترنت سکوریتی و اویرا اینترنت سکویریتی پریمیوم برای شما طبق تجربه شخصی بنده مناسب هستند :46:

wordship
28-03-2011, 11:28
سلام
چند سال که از kis استفاده می کنم و الان رسیدیم به ورژن 11
ولی به علت قدیمی بودن سخت افزار و پایین بودن سرعت کلی سیستم و همچنین اپدیت سنگین و کامل kis واقعا کاسپر برای سیستم بنده خیلی سنگین است
- در مورد اشغال فضلی رم و بهبودهای kis بحث نمی کنیم -

دوستان لطف کنند بدون مطرح کردن و در نظر گرفتن تستهای سایتهای معتبر و فقط با تکیه بر تجربه استفاده بیان کنند
برای سیستم های قدیمی و سخت افزار ضعیف بهترین اینترنت سکریتی که کارآرایی بهتری نسبت به هم نوعش داشته باشه چیست ؟
از لحاظ سرعت
از لحاظ شناسایی

اگر زیاد با دانلود سرو کار دارید بهترینش همین کسپره میتونید ورژن های قدیمی تر رو نصب کنید
...
یا نورتون اینترنت سکیوریتی
..........
اگر فقط دیتابیس و شناخت ویروس تویه کامپیوترتون براتون مهمه نود 32 خوبه
.................
التبه اواست هم پیشنهاد بدی نیست
..
ولی نورتون یا نود بهتر هستند

Lofty
28-03-2011, 13:24
اگر زیاد با دانلود سرو کار دارید بهترینش همین کسپره میتونید ورژن های قدیمی تر رو نصب کنید
...
یا نورتون اینترنت سکیوریتی
..........
اگر فقط دیتابیس و شناخت ویروس تویه کامپیوترتون براتون مهمه نود 32 خوبه
.................
التبه اواست هم پیشنهاد بدی نیست
..
ولی نورتون یا نود بهتر هستند

نه دانلود زیاد نمی کنم
مهم دیتا بیس قوی بعلاوه اشغال فضای کمی از رم بعلاوه باعث کندی سیستم نشود
نورتون که فکر نکنم نصب کنم نود 32 کدوم ورژن بهتره

vista7
28-03-2011, 13:37
نود 32 خودش یه ورژن از محصولات Eset هست ولی من اصلا نود32 رو به شما توصیه نمیکنم. شما Avira Free بریزی بهتره.
در ضمن این رو هم بگم که نود32 رایگان نیست و باید کرک کنید و یا با شماره سریال و در کل روش های غیر قانونی ازش استفاده کنید.
اویرا هم نسخه رایگان داره و هم پولی در ضمن اگر شما به تست های AV یه نگاهی بندازید اویرا خیلی قویتر از نود هست. هم از نظر تشخیص و هم از نظر آپدیت راحت و ...
درسته که نود کمترین میزان تاثیر گذاری روی سرعت سیستم داره ولی اویرا هم به همون اندازه سرعت رو کم میکنه شاید به مقدار خیلی کمی کند تر کنه.
همچنین شما میتونید به نتایج این تاپیک نگاهی بندازید:

باز تصمیم با خودتون هست

موفق باشید :40:

wordship
28-03-2011, 14:24
نه دانلود زیاد نمی کنم
مهم دیتا بیس قوی بعلاوه اشغال فضای کمی از رم بعلاوه باعث کندی سیستم نشود
نورتون که فکر نکنم نصب کنم نود 32 کدوم ورژن بهتره
دوست عزیز اگر زیاد دانلود ندارید و حجم اپدیت هم براتون مهمه از نود 32 استفاده کنید
سری هم به تاپیک مخرب ها بزنید نود خیلی پیشرفت کرده
مثلا من خودم یه مخرب گزاشتم که هیچ یک از انت ویروس های معروف نمیشناختن نتیجه ویروس توتال هم گزاشتم اما نود 32 با هوش مصنوعی میشناخت
اگر براتون دیتا بیس و هوش مصنوعی مهمه > نود 32
اگر براتون هوش مصنوعی رفتار شناسی سند باکس و پیشگیری مهمه> کسپر
اگر براتون امنیت خیلی مهمه که میتونید علاوه بر سوییت امنیتی همزمان چند تا اسکنر هم داشته باشید
و همچنین میتونید به تست های معتبر انتی ویروس ها مراجعه کنید
اما نود فایروالی نداره!! یعنی خیلی ضعیفه به همین دلیل گفتم فقط تشخیص و پاک کردن مخرب ملاکه و یا در اینترنت هم دنبال امنیت بالایی هستید؟ البته با یه سری تنظمیات بهینه نود هم خوب میشه
......
معمولا توی تست های انتی ویروس ها هم رتبه های خوبی داره
.............................
نورتون هم به دلیل تکنولوژِی سونار و همچنین قابلیت هایی مانند بوت تایم که خیلی ها فکر میکنند فقط اواست داره!!! اما نورتون هم داره
و در کل همه سوییت های امنیتی هم ضعف دارن و هم نقاط قوت که همه چیز با تست های خودتون مشخص میشه
همچینن به فروم های امنیتی هم سر بزنید مانند وایلد سکیوریتی
و..

wordship
28-03-2011, 14:29
نود 32 خودش یه ورژن از محصولات Eset هست ولی من اصلا نود32 رو به شما توصیه نمیکنم. شما Avira Free بریزی بهتره.
در ضمن این رو هم بگم که نود32 رایگان نیست و باید کرک کنید و یا با شماره سریال و در کل روش های غیر قانونی ازش استفاده کنید.
اویرا هم نسخه رایگان داره و هم پولی در ضمن اگر شما به تست های AV یه نگاهی بندازید اویرا خیلی قویتر از نود هست. هم از نظر تشخیص و هم از نظر آپدیت راحت و ...
درسته که نود کمترین میزان تاثیر گذاری روی سرعت سیستم داره ولی اویرا هم به همون اندازه سرعت رو کم میکنه شاید به مقدار خیلی کمی کند تر کنه.
همچنین شما میتونید به نتایج این تاپیک نگاهی بندازید:

باز تصمیم با خودتون هست

موفق باشید :40:

دوست عزیز متاسفانه ما تست ها رو درست نمیخونیم!! چرا؟
چون یکیش تست پرفرمنس هست یکیش تست ان دمند و.. یکی نتیجه فلان تست رو میزازه نود ضعف داره یکی یه نتیجه دیگه و..
در کل این مقاله رو یخونید:
درباره انتی ویروس ها و تست هاشون و همچنین فایروال ها و انواع اونه
که با مفاهیم کمی بهتر اشنا بشیمم
ممنون:11:

tatu66
28-03-2011, 14:59
به نظر من کسپر قوی تر ولی چون خیلی حجیمه باهاش حال نمیکنم و از نود 32 استفاده میکنم

Lofty
28-03-2011, 15:55
دوست عزیز اگر زیاد دانلود ندارید و حجم اپدیت هم براتون مهمه از نود 32 استفاده کنید
سری هم به تاپیک مخرب ها بزنید نود خیلی پیشرفت کرده
مثلا من خودم یه مخرب گزاشتم که هیچ یک از انت ویروس های معروف نمیشناختن نتیجه ویروس توتال هم گزاشتم اما نود 32 با هوش مصنوعی میشناخت
اگر براتون دیتا بیس و هوش مصنوعی مهمه > نود 32
اگر براتون هوش مصنوعی رفتار شناسی سند باکس و پیشگیری مهمه> کسپر
اگر براتون امنیت خیلی مهمه که میتونید علاوه بر سوییت امنیتی همزمان چند تا اسکنر هم داشته باشید
و همچنین میتونید به تست های معتبر انتی ویروس ها مراجعه کنید
اما نود فایروالی نداره!! یعنی خیلی ضعیفه به همین دلیل گفتم فقط تشخیص و پاک کردن مخرب ملاکه و یا در اینترنت هم دنبال امنیت بالایی هستید؟ البته با یه سری تنظمیات بهینه نود هم خوب میشه
......
معمولا توی تست های انتی ویروس ها هم رتبه های خوبی داره
.............................
نورتون هم به دلیل تکنولوژِی سونار و همچنین قابلیت هایی مانند بوت تایم که خیلی ها فکر میکنند فقط اواست داره!!! اما نورتون هم داره
و در کل همه سوییت های امنیتی هم ضعف دارن و هم نقاط قوت که همه چیز با تست های خودتون مشخص میشه
همچینن به فروم های امنیتی هم سر بزنید مانند وایلد سکیوریتی
و..

دوستان ببخشید اگر یه خورده بحث طولانی شد
الان اکثر نرم افزار های امنیتی تقریبا دارای دیتا بیس مشخص و برابری هستند با تلرانس جزیی که با آپدیت دیتابیس تکمیل میشه ولی از نظر استفاده راهکارهای دیگر از نظر قدرت انجين داخلي و اسكنر آنتي ويروس تقویت میشه
در ضمن بنده نظر شخصی ام اینه که با اینکه سایتهای معتبر زیاد نتایج تست ها را دستکاری نمی کنند ولی تستهای آنها زیاد به درد ما نمی خورد به این لحاظ که

قیمت و ارزش نرم افزار که مهمترین عامل است برای ما معنی ندارد
سرعت سخت افزاری سیستم تست با ما فرق خواهد کرد شاید تفاوت جزیی در سیستم آنها برای ما تفاوتی فاحش باشد ( مثل خودم )
با مشکل رجیستر و آپدیت و غیره درگیر نیستند ولی ما چرا ...
آشنایی به تنظیمات که اکثرا ما در حالت دیفالت کار می کنیم
چندین نوع تست مختلف انجام میدهند که خودش داستانی شده
خلاصه ..............

در مورد دانلود که دوستمون گفته بود بنده مشکل دانلود و یا آپدیت از لحاظ حجم ندارم فکر کردم منظورتون در کل دانلود نرم افزار از اینترنت است که زیاد اهلش نیستم
درخواست بنده :

دیتابیس قوی باعث کندی بیش از اندازه سیستم نشه هر چند به اسم راهکارهای جدید و هوش مصنوعی و غیره ...است ولی قبول کنیم زیادی سیستم را درگیر می کنند
شاید عطای کندی سیستم به لقای دیتابیس قوی نیارزه

در ضمن اگر دوستان تست کردند ممنون میشم نتیجه تجربه خودشون به صورت قطعی با در نظر گرفتن همه مزایا و معایب فقط یکی نام ببرند
البته نظر سنجی نیست
ممنون

FX
28-03-2011, 16:38
با این شرایط شما NOD32 .هر چند خودم اطمینان زیادی بهش ندارم. ولی با اون شرایط بهترین گزینه هستش.

vista7
28-03-2011, 17:24
دوست عزیز چرا انقدر بحث رو پیچیده میکنی؟ ما یه پیشنهاداتی میدیم ولی اصل کار نظر خودته. شما برو اویرا و نود32 رو امتحان کن. بهترین ها برای شما همین هان. بعدش خودت ببین با کدوم راحت تری؟ از تاپیک دانلود ویروس و تروجان هم استفاده کن و ببین که کدوم بهتر ویروس ها رو شناسایی میکنن؟ تست ها نشون دادن که اویرا نسبت به نود بهتر شناسایی میکنه و خیلی هم روی سرعت تاثیر نمیذاره. من خودم میگم اویرا بهتره ولی خودت تست کن. بعد از تست کردن بیا نظرت رو با ما درمیون بذار :46:

vista7
28-03-2011, 17:31
در ضمن بد نیست نگاهی به تست های AV بندازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lofty
28-03-2011, 17:41
سلام
آویرا
ممنون

mohsen_1363
29-03-2011, 10:50
only nis 2011

yashgin128
03-04-2011, 13:37
سلام دوستان من یه لپتاپ با ویندوز 7 که 64 بیتی هست دارم.میخوام یه انتی ویروس خوب بهم معرفی کنید که
1. امکان اپدیت بصورت افلاین داشته باشه
2.چون وبگردی زیاد دارم تو این مورد هم کاملا پاسخگو باشد
3. غیر از ویروس گیری بتواند جدیدترین کرم ها و تروجان ها را هم نابود کند

خواهشا نود 32 معرفی نکنید که متنفرم.من الان bitdifinder دارم که نسخه تریال از
bitdifinder iinternet secuirity 2011 هست .ولی حس میکنم مثلا تروجان ها و کرم ها رو نمیتونه مهار کنه.
منتظر شما هستم
ممنون

yashgin128
03-04-2011, 13:54
سلام دوستان
در ادامه پست بالا من به یه مورد از انتی ویروس قدرتمند نورتون رسیدم که واقعا خودشو قدرتمند نشون میده.حالا چند تا سوال برای من باقی مونده:
1.ایا بهتر از این مورد هم وجود داره؟
2.به نظر شما نسخه اینترنت سکوریتی تمام ویژگی های نسخه انتی ویروس رو داره یا خیر؟
3.اگه میشه یه کم هم درباره انتی ویروس comodo هم توضیح بدید و یه مقایسه با نورتن انجام دهید
قبلا از راهنمایی شما سپاسگذارم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود نسخه نهایی Norton Antivirus 2011 Final, Norton Internet Security 2011 Final

آنتی ویروس Norton ساخت کمپانی بزرگ Symantec کشور آمریکا میباشد و قادر است تا از ورود هرگونه بد افزارها که از راه های مختلف قصد نفوذ به داخل سیستم را دارند جلوگیری کند و نیز در صورت مشاهده ی آنها اقدام به حذف آنها نماید. این آنتی ویروس جز 5 آنتی ویروس برتر جهان به شمار میرود و رغیب اصلی آنتی ویروسهایی همچون نود32 و کاسپرسکای میباشد. شما با داشتن این نرم افزار دیگر به هیج وجه نگران آلوده شدن سیستم خود نخواهید بود زیرا می توانید با کمک آن تمامی درایوهای سیستم خود را اسکن نموده تا در صورت وجود عوامل مخرب اقدام به پاکسازی آنها نمایید. همچنین این نرم افزار خود به صورت خودکار عمل اسکن را انجام می دهد در واقع اگر یک حافظه ی خارجی مانند فلش مموری به پورت یو اس بی سیستم اتصال یابد نرم افزار آن را آنالیز نموده و در صورت مشاهده ی عوامل مخرب اقدام به حذف آنها می نماید. نکته ی دیگری که در نسخه ی جدید این نرم افزار به چشم میخورد استفاده ی بهینه از پردازنده سیستم و رم می باشد که در مقایسه با نسخه های قبلی بهبود قابل ملاحظه ای یافته است زیرا اکثر کاربران همیشه از کند شدن سیستم خود پس از نصب این آنتی ویروس شکایت داشتند که در این نسخه این مشکل تا حد قابل قبولی بر طرف شده است.
همچنین شما می توانید برای معرفی ویروسهای جدید به نرم افزار آن را از طریق اینترنت آپدیت کنید تا با مراجعه به شرکت سازنده ی خود ویروسهای جدید به آن معرفی گردد و در صورتی که با این ویروسها مواجه شد اقدام به حذف و پاکسازی آنها نماید. علاوه بر این به همراه اين بسته ی امنیتی برنامه ي کوچکی قرار داده شده است که وظیفه ی آن Trial نگه داشتن نرم افزار به صورت دائمی است زیرا برای داشتن نسخه ی کامل و اصلی این نرم افزار می بایست آن را از شرکت سازنده آن با قیمتی بسیار بالا خریداری نمایید که این امکان برای همه وجود ندارد در نتیجه بهتر است از نسخه محدود آن استفاده شود البته Trial بودن آن بدین معنی نیست که نرم افزار وظایف خود را به طور کامل انجام نمی دهد بلکه محدودیت آن تنها به غیر فعال شدن نرم افزار بعد از زمان مشخص مربوط است که شما با استفاده از این برنامه ی کوچک می توانید آن را برای همیشه درحالت Trial نگه دارید تا هرگز غیر فعال نشود در واقع در حالت عادی و در هر 24 ساعت 1 روز از زمان غیر فعال شدن نرم افزار کم شود اما با کمک این برنامه هر بار که سیستم را خاموش و روشن میکنید زمان Trial نرم افزار به صفر بر میگرداند که در اینصورت نرم افزار برای همیشه در همین حالت باقی خواهد ماند و تمام کارهای خود را به طور دقیق و کامل انجام می دهد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
- محافظت کامل از سیستم در مقابل نفوذ عوامل مخرب.
- امکان آنالیز و اسکن دقیق هارد برای یافتن بد افزارها.
- پاکسازی خودکار عوامل مخرب در صورت مشاهده آنها.
- داشتن سرعت مناسب رایانه پس از نصب نرم افزار.
- جلوگیری از نفوذ ویروسهایی که از اینترنت قصد ورود به سیستم را دارند.
- امکان ویروس کشی حافظه های خارجی مانند فلش مموری.
- امکان آپدیت نرم افزار جهت معرفی بد افزارهای جدید به آن.
- استفاده ی ناچیز از پردازنده و رم سیستم.
- امکان قرنطینه نمودن فایلهای مشکوک.
- داشتن محيط زيبا و کاربرپسند.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...
نسخه Internet Security علاوه بر داشتن ویژگی های نسخه Antivirus یک فایروال قدرتمندی نیز دارد که شما را در اینترنت از -- شدن و نفوذ جاسوس ها جلوگیری می کند.

Norton AntiVirus 2011 18.1.0.37 Final (مناسب برای کاربران فاقد اینترنت) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85 MB

-----------------------------------------------------------------------

Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 Final (مناسب برای کاربران دارای ارتباط اینترنت) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 90 MB

amd>intel
03-04-2011, 14:19
من بعد از سويچ از نود 32 به كومودو متاسفانه در مدت زماني 20 روزه و چك كردن موازي با يك آنتي ويروس ديگه فهميدم كومودو تو آنتي ويروس هنوز بايد كار كنه . چون خيلي از ويروس ها از اسكنر اين برنامه رد ميشن . من خودم avast رو ترجيح ميدم كاش تو ايران نماينده داشت

Jadda
03-04-2011, 18:15
من بعد از سويچ از نود 32 به كومودو متاسفانه در مدت زماني 20 روزه و چك كردن موازي با يك آنتي ويروس ديگه فهميدم كومودو تو آنتي ويروس هنوز بايد كار كنه . چون خيلي از ويروس ها از اسكنر اين برنامه رد ميشن . من خودم avast رو ترجيح ميدم كاش تو ايران نماينده داشت

با سلام

ایکاش اون مخربهایی را که هم کومودو نشناخت و هم اون آنتی ویروس موازی!!! اونوقت با اجرا تست میکردی اونوقت قابلیتهای پنهان کومودو برای شما ظاهر میشد:11:

اگه شما ترجیح میدی به آنتی ویروس تکیه کنی بهتره از ناد یا ... استفاده کنی.ولی کومودو برای دفاع از سیستم در برابر مخربها فقط از آنتی ویروس کمک نمیگیره.(کاربرهایی که کومودو را خوب میشناسن میفهمن من چی میگم)

اگه قراره درباره یک سویت امنیتی قضاوت بکنیم باید کل سویت را ببینیم.هر چند شما هم فقط در مورد بخش آنتی ویروس نظرت را فرمودی و خرده ای هم نیست.و نظر شما در باره آنتی ویروسش قابل احترام است.:11:

من توصیه میکنم این تاپیک را هم یک نگاهی بندازی، هیچ آنتی ویروسی هیچ وقت نمیتونه همه مخربها را بشناسه:41::

موفق باشید:11:

matin_vv
03-04-2011, 18:36
من یه دو سه سالی هست از آویرا استفاده میکنم.
هم به نسبت کسپر سبکتره، هم دقت و قدرت خوبی داره. البته یکی دو تا ایراد داره، یکی این که Webguard اش اگر نصب بشه، سرعت اینترنت رو به شدت کاهش میده. مورد دوم هم اینه که بعضی وقتها هوش مصنوعیش زیاد بالا نیست، و یه چیزایی رو بلوک میکنه یا به بعضی از برنامه های کیجن گیر میده که سالمند.
اما در کل خوبه و من ازش راضیم.

vista7
03-04-2011, 18:47
سلام دوستان
در ادامه پست بالا من به یه مورد از انتی ویروس قدرتمند نورتون رسیدم که واقعا خودشو قدرتمند نشون میده.حالا چند تا سوال برای من باقی مونده:
1.ایا بهتر از این مورد هم وجود داره؟
2.به نظر شما نسخه اینترنت سکوریتی تمام ویژگی های نسخه انتی ویروس رو داره یا خیر؟
3.اگه میشه یه کم هم درباره انتی ویروس comodo هم توضیح بدید و یه مقایسه با نورتن انجام دهید
قبلا از راهنمایی شما سپاسگذارم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود نسخه نهایی Norton Antivirus 2011 Final, Norton Internet Security 2011 Final

آنتی ویروس Norton ساخت کمپانی بزرگ Symantec کشور آمریکا میباشد و قادر است تا از ورود هرگونه بد افزارها که از راه های مختلف قصد نفوذ به داخل سیستم را دارند جلوگیری کند و نیز در صورت مشاهده ی آنها اقدام به حذف آنها نماید. این آنتی ویروس جز 5 آنتی ویروس برتر جهان به شمار میرود و رغیب اصلی آنتی ویروسهایی همچون نود32 و کاسپرسکای میباشد. شما با داشتن این نرم افزار دیگر به هیج وجه نگران آلوده شدن سیستم خود نخواهید بود زیرا می توانید با کمک آن تمامی درایوهای سیستم خود را اسکن نموده تا در صورت وجود عوامل مخرب اقدام به پاکسازی آنها نمایید. همچنین این نرم افزار خود به صورت خودکار عمل اسکن را انجام می دهد در واقع اگر یک حافظه ی خارجی مانند فلش مموری به پورت یو اس بی سیستم اتصال یابد نرم افزار آن را آنالیز نموده و در صورت مشاهده ی عوامل مخرب اقدام به حذف آنها می نماید. نکته ی دیگری که در نسخه ی جدید این نرم افزار به چشم میخورد استفاده ی بهینه از پردازنده سیستم و رم می باشد که در مقایسه با نسخه های قبلی بهبود قابل ملاحظه ای یافته است زیرا اکثر کاربران همیشه از کند شدن سیستم خود پس از نصب این آنتی ویروس شکایت داشتند که در این نسخه این مشکل تا حد قابل قبولی بر طرف شده است.
همچنین شما می توانید برای معرفی ویروسهای جدید به نرم افزار آن را از طریق اینترنت آپدیت کنید تا با مراجعه به شرکت سازنده ی خود ویروسهای جدید به آن معرفی گردد و در صورتی که با این ویروسها مواجه شد اقدام به حذف و پاکسازی آنها نماید. علاوه بر این به همراه اين بسته ی امنیتی برنامه ي کوچکی قرار داده شده است که وظیفه ی آن Trial نگه داشتن نرم افزار به صورت دائمی است زیرا برای داشتن نسخه ی کامل و اصلی این نرم افزار می بایست آن را از شرکت سازنده آن با قیمتی بسیار بالا خریداری نمایید که این امکان برای همه وجود ندارد در نتیجه بهتر است از نسخه محدود آن استفاده شود البته Trial بودن آن بدین معنی نیست که نرم افزار وظایف خود را به طور کامل انجام نمی دهد بلکه محدودیت آن تنها به غیر فعال شدن نرم افزار بعد از زمان مشخص مربوط است که شما با استفاده از این برنامه ی کوچک می توانید آن را برای همیشه درحالت Trial نگه دارید تا هرگز غیر فعال نشود در واقع در حالت عادی و در هر 24 ساعت 1 روز از زمان غیر فعال شدن نرم افزار کم شود اما با کمک این برنامه هر بار که سیستم را خاموش و روشن میکنید زمان Trial نرم افزار به صفر بر میگرداند که در اینصورت نرم افزار برای همیشه در همین حالت باقی خواهد ماند و تمام کارهای خود را به طور دقیق و کامل انجام می دهد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
- محافظت کامل از سیستم در مقابل نفوذ عوامل مخرب.
- امکان آنالیز و اسکن دقیق هارد برای یافتن بد افزارها.
- پاکسازی خودکار عوامل مخرب در صورت مشاهده آنها.
- داشتن سرعت مناسب رایانه پس از نصب نرم افزار.
- جلوگیری از نفوذ ویروسهایی که از اینترنت قصد ورود به سیستم را دارند.
- امکان ویروس کشی حافظه های خارجی مانند فلش مموری.
- امکان آپدیت نرم افزار جهت معرفی بد افزارهای جدید به آن.
- استفاده ی ناچیز از پردازنده و رم سیستم.
- امکان قرنطینه نمودن فایلهای مشکوک.
- داشتن محيط زيبا و کاربرپسند.
- سازگار با ويندوز هاي مختلف.
- داشتن حجم مناسب.
- کاربرد آسان.
- و ...
نسخه Internet Security علاوه بر داشتن ویژگی های نسخه Antivirus یک فایروال قدرتمندی نیز دارد که شما را در اینترنت از -- شدن و نفوذ جاسوس ها جلوگیری می کند.

Norton AntiVirus 2011 18.1.0.37 Final (مناسب برای کاربران فاقد اینترنت) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85 MB

-----------------------------------------------------------------------

Norton Internet Security 2011 18.1.0.37 Final (مناسب برای کاربران دارای ارتباط اینترنت) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 90 MB

حداقل بخش های دانلود رو بعد از کپی کردن از سایت پاک میکردید:13:

yashgin128
03-04-2011, 20:26
حداقل بخش های دانلود رو بعد از کپی کردن از سایت پاک میکردید:13:
اه من که پاک کردم اون بخش هایی که شما میگید
فقط اون دو بخش اخر رو جهت اطلاع دوستان نوشتم تا متوجه تفاوت های این (حتی از لحاظ سایز)بشن
کاش جای ایراد لااقل یه توضیحی برای سوال من میدادید ....

omid-p30
04-04-2011, 19:26
خودم که چند ساله کاسپر دارم. از نظر امنیت چه تو آنتی ویروس و فایروال که قدرتش مشخصه، من باب مشکلاتش هم چون با سلیقم جوره موردی نداره و همچنان دارمش.

ولی در کنارش ناد رو هم پیگیری میکنم برای ارایه به دوستان و فامیل کم سواد خودم.مشکلی که هست اینه که فایروال خوبی نداره.

اخیرا تعریف کومودو رو تو این انجمن و به خصوص از مهران شنیدم. نصبش کردم و فعلا که از اینترفیسش راضی هستم. اینترفیس برا من تو بحث نرم افزار ها خیلی مهمه، و و اولین قدم برا ادامه استفاده از یک محصوله.

برداشتی که داشتم اینه که با اتوماتیک کردن تنظیمات کومودو شاید بشه جایگزین ناد برا معرفی به دوستانم بشه تا از نظر وبگردی هم مشکلی نداشته باشند. یا حداقل ناد بعلاوه فایروالش.

ولی با وجود تعصبم به کاسپر فکر نکنم برا خودم بتونم جایگزینش کنم. ضمن این که قدرت پاک کنندگی کاسپر برای سیستم های آلوده چیز مهمیه.

فعلا که همچنان کاسپریم تا این کومودو رو به خاطر اینترفیسش و تعریف پی سی ورلدی ها چند روزی داشته باشم ببینم چطوریه.

vista7
05-04-2011, 12:27
اه من که پاک کردم اون بخش هایی که شما میگید
فقط اون دو بخش اخر رو جهت اطلاع دوستان نوشتم تا متوجه تفاوت های این (حتی از لحاظ سایز)بشن
کاش جای ایراد لااقل یه توضیحی برای سوال من میدادید ....

والا من که متوجه توتضیحات شما نشدم ، سوالاتی که شما کردید هم جوابش خیلی ساده هست:

1- بهتر از اینم وجود داره؟! طبق نظرات و معیار های هر فرد متفاوته

2-خیر ، برای استفاده از تمام ویژگی ها باید از نسخه 360 استفاده کنید در ضمن عکسی که در پایین گذاشتید مربوط به انتی ویروس است و نه اینترنت سکیوریتی

3-به تاپیک اختصاصی کومودو مراجعه کنید

MicrosoftH
05-04-2011, 20:23
من میگم نود32 چون اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره

یه سری به این سایت بزنید

ali6049
07-04-2011, 10:51
سلام.
فرق eset smart security و nod32 anti virus چیه؟

FX
07-04-2011, 12:46
ایکه فقط سرعت سیستم رو نمیگیره میتونه دلیل خوبی باشه ولی کافی نیست.
نود در مقابل حمله ویروسها در مقایسه با کاسپر و بیت دیفندر و .. ضعیف هستش
نظر من
KASPERSKY ANTIVIRUS 2011+USB SECURITY

Golbarg01
17-04-2011, 17:38
سلام دوستان
یه راهنمایی میخوام
بهترین آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی رایگان چیه؟

یعنی نیاز به کرک و سریال و اینجور چیزا نداشته باشه
با ویندوز 7 هم سازگاری داشته باشه و بشه نصب کرد.

AlexanderMahone
17-04-2011, 17:52
سلام دوستان
یه راهنمایی میخوام

comodo internet security :10:

Golbarg01
17-04-2011, 19:24
comodo internet security :10:

ممنون لطفا دوستان دیگر هم نظرشونو بگن؟:10:
بقیه هم همینو توصیه می کنن؟

AMINGERAMI
17-04-2011, 19:58
بنده هم همین نظر رو دارم..... comodo intenet security بهترین گزینه هست...

milaaad
17-04-2011, 22:39
ممنون لطفا دوستان دیگر هم نظرشونو بگن؟:10:
بقیه هم همینو توصیه می کنن؟

به نظر منم خیلی خیلی خوبه به شرطی که یکمی حرفه ای باشی

*hamedkhatar*
17-04-2011, 22:55
سلام دوستان
یه راهنمایی میخوام

خوب چیزی که شما خواستی نه تنها comodo internet security بهترینه بلکه تنها گذینه هستش
فکر نمیکنم اینترنت سکیوریتی رایگان غیر از این داشته باشیم
فقط هواست باشه کومدود تو گرفتن ویروسهای فلش مموری کمی ضعیفه پس حتما یه USB Disk Security کنارش نصب کن

milaaad
17-04-2011, 23:15
خوب چیزی که شما خواستی نه تنها comodo internet security بهترینه بلکه تنها گذینه هستش
فکر نمیکنم اینترنت سکیوریتی رایگان غیر از این داشته باشیم
فقط هواست باشه کومدود تو گرفتن ویروسهای فلش مموری کمی ضعیفه پس حتما یه USB Disk Security کنارش نصب کن

البته قبول دارم تو گرفتن ویروسهای فلش مموری کمی ضعیفه ولی اگه sandbox فعال باشه حتی اگرم ویروس اجراشه باز هیچ مشکلی پیش نمیاد.

MasterGeek
19-04-2011, 16:18
به نظر من avast عملا از comodo بهتره....رنکینگهای دو سال اخیر هم اینو نشون میشده...

اما چیزی که مسلمه اینه که نود۳۲ دیگه شوته ولی هنوز بالاترین آمار کاربران ایرانی رو داره

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

ضمنا avira هم خوبه

AMINGERAMI
19-04-2011, 18:17
به نظر بنده فایروال آواست به پای کومودو نمیرسه.... فقط دیتابیسش از کومودو قویتر هست....در ضمن من تا به حال ندیدم کومودو در آزمون های معتبر AV-Comparatives شرکت کنه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... :13:

آویرا هم که جای خود... بنده به شخصه عاشقشم هزار تا...:40:

mansour_hotboy
20-04-2011, 09:17
با سلام نظر دوستان و اساتید در مورد trustport چیه؟
تو بنچمارکها رتبه خوبی کسب کرده.از دو موتور bitdefender & AVG استفاده میکنه.

AlexanderMahone
20-04-2011, 15:40
با سلام نظر دوستان و اساتید در مورد trustport چیه؟
تو بنچمارکها رتبه خوبی کسب کرده.از دو موتور bitdefender & AVG استفاده میکنه.
دوست من trustport هم نرم افزار امنیتی قابلی هست و میشه بهش اعتماد کنی مخصوصا اگر نسخه کاملش رو داشته باشی حجمش بالاس اما ارزش استفاده ازش رو داره اگر VirobotInternetSecurity رو هم بتونید استفاده کنید عالی جواب میده من نسخه 30 روزشو تست کردم واقعا عالی بود در کل اگر از trustport بخوای استفاده کنی من نسخه کامل یعنی
TrustPort PC Security رو پیشنهاد میدم:10:

noia
22-04-2011, 13:08
جایگزینی مناسب برای NOD32؟
من از نود و کومودو (فایروال) درکنار یکدیگر استفاده میکنم.
اگه آنتی ویروس رایگانی معرفی کنید ممنون میشم.

jolan57
22-04-2011, 13:33
جایگزینی مناسب برای NOD32؟
من از نود و کومودو (فایروال) درکنار یکدیگر استفاده میکنم.
اگه آنتی ویروس رایگانی معرفی کنید ممنون میشم.

avast free

OR

avira free

این دو از نظر من بهترین هستند

noia
22-04-2011, 14:06
avast free

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

avira free

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین دو از نظر من بهترین هستند
الان این سئوال پیش میآد که کدوم یک سبک تره؟ و کمتر اذیت می کنه.
توی Cnet اطلاعات خوبی واسه Avast! هست و لی Avira نه.

jolan57
22-04-2011, 14:50
الان این سئوال پیش میآد که کدوم یک سبک تره؟ و کمتر اذیت می کنه.
توی Cnet اطلاعات خوبی واسه Avast! هست و لی Avira نه.

هر دوی این نرم افزارها سبک هستند ولی چون آواست فری کمی امکانات بیشتری دارد شاید کمی هم سنگین تر باشد
این هم صفحه ی Avira free در Cnet

noia
22-04-2011, 15:16
هر دوی این نرم افزارها سبک هستند ولی چون آواست فری کمی امکانات بیشتری دارد شاید کمی هم سنگین تر باشد
این هم صفحه ی Avira free در Cnet

مچکر از شما.
بله صفحهُ Avira روپیدا کردم توی Cnet اما اطلاعات کاملی مثل Avast داده نشده.
مثلاً توی اون صفحه درمورد زمان بوت و تاثیرات اون روی سیستم صحبت شده.

alone_boy
24-04-2011, 16:55
سلام
یه مدت کویک هیل رو بورس بود
الان نسخه جدیدش اومده
می ارزه دانلود و نصبش کنم؟!

alone_boy
24-04-2011, 18:38
دوستان خواهشا اگه ميتونيد سريع كمك كنيد
ممنون

AMINGERAMI
24-04-2011, 19:14
عزیز بهتره یه مدت خودت تستش کنی تا دستت بیاد خوبه یا نه.... چون اینجا یه کوچولو کاربراش کم هستند...

a6l3i
26-04-2011, 23:30
سلام
دوستان معتبرترین سورس برای مقایسه ی side-bu-side آنتی ویروس ها چیه؟ که اونها رو از همه نظر مقایسه کرده باشه.
ممنون

*Batman*
27-04-2011, 00:03
سلام
دوستان معتبرترین سورس برای مقایسه ی side-bu-side آنتی ویروس ها چیه؟ که اونها رو از همه نظر مقایسه کرده باشه.
ممنون

سـلام

آزمونهای Whole Product Dynamic Protection که AV-Comparatives انجام میده،محصولات امنیتی را از جنبه های مختلف مورد آزمایش قرار میده.

شما میتونید خلاضه گزارش سال 2010 را در پست زیر ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشروح گزارش را از لینک زیر دریافت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

mansour_hotboy
27-04-2011, 09:51
با سلام به دوستان و اساتید.میخواستم بدونم آنتی ویروسهایی که از دو انجین استفاده میکنند مثل G-data و Trustport از امکاناتی مثل هوش مصنوعی این دو آنتی هم بهره میبرند؟
با تشکر.

AlexanderMahone
27-04-2011, 17:02
با سلام به دوستان و اساتید.میخواستم بدونم آنتی ویروسهایی که از دو انجین استفاده میکنند مثل G-data و Trustport از امکاناتی مثل هوش مصنوعی این دو آنتی هم بهره میبرند؟
با تشکر.
دوست من اینا فقط از موتور اون انتیویروس ها استفاده میکنن برای بالا بردن سطح شناسایی یا همون DetectionRate اما از هوش مصنوعی شرکت خودشون استفاده میکنن یعنی این دوتا موتور سطح شناسایی بیشتر میکنه و اونجایی که نمیتونن هوش مصنوعی شرکت اصلی که از تکنولوژی شخصی استفاده میکنن به کمک موتور ها میاد:11:

mansour_hotboy
29-04-2011, 17:16
با سلام دوستان و اساتید میشه از kaspersky+panda cloud استفاده کرد؟باهم تداخل ندارن؟
با تشکر

Advanced Ali-001
29-04-2011, 17:58
سلام.
من هم ازکسپر وهم ازنو32استفاده کردم هیچکئوم تنونستن اتظاراتمو برآورده کنن البته هردوشونم ارجینال یک ساله بودن ولی کودک ها وکرک های خاص برنامه ها وارور نیو فولدر واسپم هارو نمیتونستن پاک کنن..
Avira premium security suite
روخریدم ارجینال یک ساله همه چی رو پاک کرد خیلی راضیم.
50تومن خریدم.

mansour_hotboy
30-04-2011, 10:57
با سلام دوستان و اساتید میشه از panda cloud در کنار آنتی ویروس دیگه استفاده کرد؟باهم تداخل ندارن؟
با تشکر

jolan57
30-04-2011, 11:46
با سلام دوستان و اساتید میشه از kaspersky+panda cloud استفاده کرد؟باهم تداخل ندارن؟
با تشکر

بله میشه استفاده کرد,تداخل ندارند

با سلام دوستان و اساتید میشه از panda cloud در کنار آنتی ویروس دیگه استفاده کرد؟باهم تداخل ندارن؟
با تشکر
خیر تداخل نداره

Compatible with other installed protection

ActiveScan 2.0 complements other protection, so there is no need to uninstall your current security product.

mansour_hotboy
05-05-2011, 09:38
آقا من چرا هر آنتی ویروسی نصب میکنم سرعت اینترنتم رو میگیره؟:41:
کسپر-جی دیتا-بیت دفندر-تراست پورت

Dr Hannibal
05-05-2011, 09:39
آقا من چرا هر آنتی ویروسی نصب میکنم سرعت اینترنتم رو میگیره؟:41:
کسپر-جی دیتا-بیت دفندر-تراست پورت

نرم افزار خاصی مثل IDM یا نه سرعت مرور وب ؟

mansour_hotboy
05-05-2011, 09:57
نرم افزار خاصی مثل IDM یا نه سرعت مرور وب ؟
هر دو.وقتی آنتی هارو میبندمشون سرعت وب باز کردن یا دانلود زیاد میشه.اینترنت adsl شاتل دارم و مرورگر فایرفاکس و دانلودر idm

mansour_hotboy
07-05-2011, 18:35
با سلام به دوستان و اساتید(مخصوصا dr.hanibal).میخواستم بدونم تفاوت ورژنهای مختلف موتور آنتی ویروس در چیه؟ مثلا نسخه 2010 و نسخه 2012 آنتی ویروس x هردو آپدیت شده.آیا فرقی در detection این دو نسخه وجود داره؟یا در چیز دیگر؟
و سوال دومم اینه که آیا آنتی های دو موتوره از ورژنهای قدیمی تر موتور آنتی ویروسها بهره می برند؟
با تشکر.

Dr Hannibal
08-05-2011, 17:41
با سلام به دوستان و اساتید(مخصوصا dr.hanibal).میخواستم بدونم تفاوت ورژنهای مختلف موتور آنتی ویروس در چیه؟ مثلا نسخه 2010 و نسخه 2012 آنتی ویروس x هردو آپدیت شده.آیا فرقی در detection این دو نسخه وجود داره؟یا در چیز دیگر؟
و سوال دومم اینه که آیا آنتی های دو موتوره از ورژنهای قدیمی تر موتور آنتی ویروسها بهره می برند؟
با تشکر.

سلام

تغییرات بسته به هر محصول و هر کمپانی متفاوته.

مثال میزنم:

کمپانی X در محصول آنتی ویروس ممکنه در یک سال هیچ تغییری رو نده ، اما در محصول اینترنت سکیوریتی تغیراتی رو ایجاد کنه. این تغییر میتونه از رفع یک باگ باشه تا اضافه شدن یک امکانات.

برای اینکه بفهمید چه تغییراتی ایجاد شده باید به خود سایت سازنده محصول مورد نظر مراجعی کنید ، معمولا تحت عنوان امکانات جدید ارائه می کنند مثل:

نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و غیره.....

موفق باشید.

hoora-1
12-05-2011, 14:55
سلام
من کاملا تو این زمینه مبتدیم
لطفا یه آنتی ویروس خوب می خوام تو اینرنت هم زیاد می گردم ! خیلی هم دانلود می کنم ! البته نمی خوام سرعتم گرفته شه!
قبلا از Eset استفاده می کردم اما حس می کنم خوب عمل نمی کنه !
سیستمم همش هنگ می کرد ! الان ریکاور کردم و تو درایو های دیگه نرفتم ! یه چیزی می خوام که بتونم اسکن کنمشون و با خیال راحت درایوهامو باز کنم !
قبلا چند بار از ccleaner استفاده کردم و سیستم به هم ریخت !
لطفا کمک کنید خیی فوریه!!

AlexanderMahone
12-05-2011, 15:55
سلام
من کاملا تو این زمینه مبتدیم
لطفا یه آنتی ویروس خوب می خوام تو اینرنت هم زیاد می گردم ! خیلی هم دانلود می کنم ! البته نمی خوام سرعتم گرفته شه!
قبلا از Eset استفاده می کردم اما حس می کنم خوب عمل نمی کنه !
سیستمم همش هنگ می کرد ! الان ریکاور کردم و تو درایو های دیگه نرفتم ! یه چیزی می خوام که بتونم اسکن کنمشون و با خیال راحت درایوهامو باز کنم !
قبلا چند بار از ccleaner استفاده کردم و سیستم به هم ریخت !
لطفا کمک کنید خیی فوریه!!
نورتون اینترنت سیکیوریتی 2011:thumbsup:

new.operations
14-05-2011, 20:50
سلام
دوستان میشه در انتخاب انتیویروس یا اینترنت سیکیوریتی به من کمک کنید(ترجیحا عامل فروش در ایران داشته باشه ) من قبلا از caspersky استفاده میکردم . نورتون اینترنت سیکیوریتی چطوره (در مقایسه با کسپر اینترنت سیکیوریتی)
واینکه نورتون رو میشه ارجینال تهیه کرد
سپاس

alliniran
14-05-2011, 22:15
سلام
من 3 سال بود که داشتم از آنتی ویروس ناد32 استفاده میکردم که لاینسسم در این سه سال ارجینال بود و با پی پال هرساله تمدید میکردم
کامپیوتری که این انتی ویروس روش نصب هست بصورت سرور هست و به اینترنت وصله و هر زمانی که انتی ویروس بخواد میتونه اپدیت بشه
خلاصه تو این چند هفته چند بار سیستم ویروسی شده و اخرین بار یه ویروسی به اسم w32/heur یا یه همچین چیزی گرفت که نود اصلا نتونست مانع ویروس بشه و اصلا ویروسو نمیشناخت!
این لاینسسم 18 روز دیگه اعتبارش تموم میشه به نظر شما چیکار کنم دوباره تمدید کنم یا انتی ویروسی بهتر از این اگه هست معرفی کنید
ممنون

Pami
14-05-2011, 22:19
من یه زمانی طرفدار Avast بودم و برای همه نصب میکردم ولی چند وقتی هست Norton Internet Security رو دارم استفاده میکنم .
واقعا عالیه و مشکلی باهاش ندارم .

AlexanderMahone
14-05-2011, 22:36
سلام
من 3 سال بود که داشتم از آنتی ویروس ناد32 استفاده میکردم که لاینسسم در این سه سال ارجینال بود و با پی پال هرساله تمدید میکردم
کامپیوتری که این انتی ویروس روش نصب هست بصورت سرور هست و به اینترنت وصله و هر زمانی که انتی ویروس بخواد میتونه اپدیت بشه
خلاصه تو این چند هفته چند بار سیستم ویروسی شده و اخرین بار یه ویروسی به اسم w32/heur یا یه همچین چیزی گرفت که نود اصلا نتونست مانع ویروس بشه و اصلا ویروسو نمیشناخت!
این لاینسسم 18 روز دیگه اعتبارش تموم میشه به نظر شما چیکار کنم دوباره تمدید کنم یا انتی ویروسی بهتر از این اگه هست معرفی کنید
ممنون
شما نورتون 360 اصل رو اگر بخری که حرف نداره من نورتون اینترنت سیکیوریتی اصل دارم واقعا عالیه اگر ورژن جدید 360 رو بگیری نسخه Premier Edition علاوه برسطح امنیتی بسیار بالا
تا 25 گیگابایت بکاپ انلاین روی سرور های سایمنتک هم دریافت میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

سلام
دوستان میشه در انتخاب انتیویروس یا اینترنت سیکیوریتی به من کمک کنید(ترجیحا عامل فروش در ایران داشته باشه ) من قبلا از caspersky استفاده میکردم . نورتون اینترنت سیکیوریتی چطوره (در مقایسه با کسپر اینترنت سیکیوریتی)
واینکه نورتون رو میشه ارجینال تهیه کرد
سپاس
نظر من اینه که نورتون بهتره بخاطر این میگم که تجربه زیادی رو دارم با اون سبک تره سرعت اجرای برنامه ها رو نمیگیره هوش مصنوعی اون خوبهاپدیتش کم دردسره محافظت شبکه بیسیم رو داره ضد فیشینگ قدرتمندی رو داره
و ساپورت خوبی رو هم داره و هیچ وقت نمیزاره امنیتتون به خطر بیفته دقتش بالاست و خیلی منظم و کامل روی سیستم کنترل داره بدون کم کردن سرعت کاری در هنگام وب گردی یا بازی یا دانلود در کل معرکس
از سایت ایران ستاپ و دورنتاش هم میتونی محصولات اصل نورتون رو خریداری کنی بدون دردسر من خودم از دورنتاش خرید کردم نورتونمو

*hamedkhatar*
14-05-2011, 22:40
سلام
ممنون

گذینه های بهتر زیاد هست
مثلا AVAST و AVIRA رو اگه پولیش رو بخری خیلی عالیند
F-Secure هم خوبه
اگه برای شبکه میخوای بگیری یکی از این آنتیویروس ها رو به صورت تریال نصب کن و تست کن با هر کدوم راحت تر بودی همون رو بگیر

همه گذینه ها بهتر از نود هستند

AMIR.KIK
16-05-2011, 20:32
سلام عزیزان من نمیدونم بین این دو آنتی ویروس کدام رو نصب کنم؟؟کومودو یا کسپر؟
کدام بهتره؟
*hamedkhatar*
16-05-2011, 22:04
سلام عزیزان من نمیدونم بین این دو آنتی ویروس کدام رو نصب کنم؟؟کومودو یا کسپر؟
کدام بهتره؟
مقایسه کردن این دوتا کمی سخته ولی خوب من کمی توضیح میدم چون از هر دو استفاده میکنم

کسپر اسکای یک سویت امنیتی خیلی قوی هست که تقریبا کامل هستش

یعنی شما یه KIS 2011 نصب کنی دیگه زیاد لازم نیست چیزی کنارش نصب کنی
کسپر هم HIPS قوی داره که البته کومودو هم تو این زمینه خیلی عالیه
کسپر هم آنتی ویروسش قابل اعتماده و هم فایروالش
ولی کومودو فایروالش خیلی قوی هستش ولی آنتی ویروسش رو نمیشه زیاد روش حساب کرد (بحث Defence و sandbox جداست طرفدار های کومدو گیر ندند)

کسپر سیستم رو کند میکنه و برای سیستم های ضعیف توصیه نمیشه ولی کومودو سبکه

کسپر کار کردن باهاش راحته اگه رو اتوماتیک باشه ولی کومودو کار کردن باهاش کمی آموزش میخواد و برای آماتور ها توصیه من نمیکنم

کومودو سوال زیاد میپرسه ولی کسپر بر خلاف تصور خیلیا خیلی کم سوال میپرسه (که این باز بستگی به تنظیمات پیشفرض داره)

کسپر وب آنتی ویروس خیلی قوی داره ولی کومدو همچین چیزی نداره مگه اینکه DNS رو فعال کنی

کومودو سندباکس اتوماتیک داره ولی کسپر سندباکس دستی که البته اسمش Safe Run هست

کسپر بهترین Parental Control دنیا رو داره ولی کومودو اصلا نداره (اگه به کارتون میاد البته)

کسپر Self Defence خیلی قوی داره ولی کومدو کمی باگ داشت تو این زمینه البته شاید تو ورژن جدید برطرف شده باشه

کسپر App Control خیلی خفن داره که جلوی مخرب هایی که آنتی ویروس نمیشناسه رو میگیره و کومودو هم Defence داره که همین کار رو به روش متفاوتی انجام میده ولی هر دو خیلی قدرتمند هستند

من خودم روی سیستم خونم که قوی هست KIS 2011 نصب دارم
و روی لپتاپم هم Avast Free + Comodo Firewall رو دارم که خیلی هم عالی با هم کار میکنند

من چیزهایی رو که به ذهنم رسید گفتم دیگه اتخاب با شماست
:10:

wordship
17-05-2011, 13:01
کسپر هم HIPS قوی داره که البته کومودو هم تو این زمینه خیلی عالیه

کسپر App Control خیلی خفن داره که جلوی مخرب هایی که آنتی ویروس نمیشناسه رو میگیره
ممنون من فقط اضافه کنم که app contorol تویه کسپر همون hips هست

*hamedkhatar*
17-05-2011, 15:29
ممنون من فقط اضافه کنم که app contorol تویه کسپر همون hips هست

ممنون
البته میدونستم ولی بد توضیح دادم
تقصیر از خودم بود:10:

wordship
17-05-2011, 16:19
ممنون
البته میدونستم ولی بد توضیح دادم
تقصیر از خودم بود:10:

تا طرفداران کمودو نیومدن اینجا
منم بگم hips کمودو هنوز خیلی راه باید طی کنه تا به کسپر برسه.
...............
اخه فقط allow داره وblock.

Jadda
17-05-2011, 16:39
تا طرفداران کمودو نیومدن اینجا
منم بگم hips کمودو هنوز خیلی راه باید طی کنه تا به کسپر برسه.
...............
اخه فقط allow داره وblock.

سلام رفیق

من با کسپر خیلی وقته کار نکردم:31:

بنابراین فقط سوال میپرسم:

مگه کسپر غیر از Allow و block دیگه چی داره؟(فقط میخوام بدونم,همین):11:

wordship
17-05-2011, 16:47
سلام رفیق

من با کسپر خیلی وقته کار نکردم:31:

بنابراین فقط سوال میپرسم:

مگه کسپر غیر از Allow و block دیگه چی داره؟(فقط میخوام بدونم,همین):11:
این عکس فقط جهت اطلاع شماست :دی و ارزش دیگری ندارد :دی

befermatooo
17-05-2011, 16:55
فقط و فقط برادر عرزشی NOD32 .

NIMA 36
17-05-2011, 17:08
دوستان تو دو راهی کسپر و نورتون قرار گرفتم.خودم الان کسپر دارم،خیلی خوبه ولی خب سرعت رو پایین میاره اساسی.
بهم میگن نورتون بهتره.
میخواستم نظر شما رو بدونم.نورتون یا کسپر؟

*Batman*
17-05-2011, 17:19
این عکس فقط جهت اطلاع شماست :دی و ارزش دیگری ندارد :دی

اینDangerous Operations که با فلش مشخص کردید شامل چه مواردی میشه؟
آیا به صورت پیش فرض تعریف شده یا کاربر میتونه قوانین خودش رو اعمال کنه؟

wordship
17-05-2011, 17:24
اینDangerous Operations که با فلش مشخص کردید شامل چه مواردی میشه؟
آیا به صورت پیش فرض تعریف شده یا کاربر میتونه قوانین خودش رو اعمال کنه؟
پیشفرضه
همونطوری که از اسمش هم معلومه به یه برنامه اجازه اجرا شدن میده اجرای کامل اما>>اگر از اون برنامه رفتاری همانند ویروس ها و مخرب ها دید اونو بلاک میکنه.
با این حال شما میتونید از اون برنامه استفاده کنید! فقط جلوی خرابکاری رو میگیره
..............

Jadda
17-05-2011, 17:32
سلام مجدد

خوب و بسیاز با دقت به این عکس توجه کنید:

گزینه ها را میبینید!!!

Allow -Block-Treat this application as(Installer or Npdater_Trusted Application_Windows System Application_Limited Application)-Create windos system restore-Sbmit the files to COMODO for analysis-Remember my answer

آیا باز هم میفرمایید فقط Allow و Block داره؟؟:11:

پس با کمودو کار نکردی اظهار نظر نکن.

موفق باشید.

wordship
17-05-2011, 18:15
سلام مجدد

خوب و بسیاز با دقت به این عکس توجه کنید:

گزینه ها را میبینید!!!

Allow -Block-Treat this application as(Installer or Npdater_Trusted Application_Windows System Application_Limited Application)-Create windos system restore-Sbmit the files to COMODO for analysis-Remember my answer

آیا باز هم میفرمایید فقط Allow و Block داره؟؟:11:

پس با کمودو کار نکردی اظهار نظر نکن.

موفق باشید.

نه عزیز
دیگه درباره کمودو نظر نمیدم
اما >> من همونطور که تاپیک ویروس و تروجان رو دنبال میکردم > دوستان متوجه اشکال سلف دفنس شده بودن
همین طور که میومدم جلو> دیدم شما نوشتید که جایگزین کردن ویروس به جای فایل اصلی کمودو یعنی ما خودمون بهش حمله کردیم و این به معنی ضعف نیست و مثله این میمونه که ما بریم اشپز خونه و چاقو رو بکنیم تویه شکم خودمون همین طوری تویه دلم بود که جواب بدم ولی گفتم 100 صفحه گزشته بیخیال
ولی>>> شما مثال اشتباهی زدین و این مثله این میمونه که یکی به بنده حمله کنه و نابودم کنه و من هیچکاری نکنم نه اینکه خودم بیام چاقو بکنم توی شکم خودم
...... هیچی...
بحث دیتا بیس شد
گفتم دیتا بیس قوی نداره
شما چند تا فایل رو فرستادین توتال و تویه تاپیک ویروس ها هم گفتین که یعنی >>مهدی<< دیتا بیس داره اینم دیتا بیس قوی <
.......
توجه کردین که کسی به غیر از شما به این شدت از کمودو طرفداری نمیکنه؟؟
........
و اگر یکی یه مشکلی از کمودو پیدا میکنه سریعا میخواید روش سرپوش بزارید!!!
تا کی؟؟؟
شما بیا تاپیک کسپر بگو این مشکلاتو داره اگر ازت تشکر نکردن هز چی گفتی درست
پس ما هم باید خوبی هاش رو ببینیم و هم ضعف هاشو
............
راستی یه جا مشکل سلف دفنسش رو باگ مطرح کرده بودین!!!
ولی همونطوری که میدونید دوستان عزیز خیلی پیگیر این قضیه بودن و تا جایی پیش رفتن که تویه سایت کمودو این مشکلو قبول کردن! و تاپیک رو قفل کردن >>>اما شما میگید باگ <<
........
گفتین کار نکردی با کمودو>> فایروالشو نصب کردم اولین نفر به خود شما گفتم کمودویی شدم!! ولی این قدر ازم سوال کرد که دیوونه شدم و پاکش کردم((نگید بلد نیستی کار کنی با سوییت امنیتی >> چون اگرم بلد نباشم >>گوگل<< هست از هممون بهتر بلده +پست اول و دوم تاپیک کمودو همرو خوندم))
و مبنا رو گزاشتم سایت ماتوسک دیدم کسپر هم جزو تاپ ها بوده با حدود 90 درصد . ولی این همه سوال نمیکنه
..............
گفتن کمودو هـک شده! اومدین گفتین اخه چه ربطیش به سوییت امنیتی
> خب عزیز واقع گرایانه به این قضیه بنگریم که خیلی وقته ازش میگزره > شرکتی که نتونه امنیت خودش رو تامین کنه میتونه امنیت من رو تامین کنه؟؟؟؟
اون مسئله رو هم سرپوش گزاشتین تا ملت بیخیال شن
.............
کسپر یه بار در 10 اکتبر سال 2010 سایتش هـک شد ولی نه تویه کار امضای دیجیتال بود که ازش سرقت شه و نه این که به مدت 10 روز ادامه داشت!!
........................
این لینک هم داشته باشین:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باگ هایی هست که توسط کابران گزارش میشه البته اشتباه هم داره
................
و همچنین دوستا مشکلاتی رو مطرح میکنید در قسمت تاپیک کمودو >
کسی به غیر از شما جواب گو نیست!! و در اخر هم سرچشمه مشکل کاربره نه کمودو!!
.................
گفتم تویه تست av-comparatives شرکت نمیکنه حتما دلیلی داره>> سریع اومدین تست vb100 گزاشتین
تویه تست های vb 100 معمولا اکثر انتی های معروف نشان رو میگیرن
..
و عزیز> به قول یکی از دوستان محصول اینده داریه >>ولی الان زیاد جالب نیست
همچنین داشتم تویه تاپیک نتایج تست انتی ویروس ها میگشتم که چشمم خورد به کمودو! البته کاربران قدیمی پست رو داده بودن
و طبق پست >>کمودو همون موقع هم دیتا بیس ضعیفی داشته.

راستی دیگه صلاح نمیدونم دررابطه با کمودو با شما بحث کنم(قبول نمیکنید از پست هاتون هم مشخصه)
..................

دوستان تو دو راهی کسپر و نورتون قرار گرفتم.خودم الان کسپر دارم،خیلی خوبه ولی خب سرعت رو پایین میاره اساسی.
بهم میگن نورتون بهتره.
عزیز هم کسپر هم نورتون جزء تاپ ها هستند
..........
کسپر سنگینتره >اما با تنظیم بهینه اش میتونید امنیت 99 درصدی رو داشته باشید
به دلیل استفاده همزمان از تکنولوژی های دیتا بیس . هوش مصنوعی و و hips کاربر پسند! و.. همچنین pro active (رفتار شناسی)
و..
طبق جدید ترین تست سال 2011 تست ان دمند >کسپر رتبه بهتری از سیماتک داشته:
..........
و همچنین با استناد به اینکه هم سیماتک هم کسپر این کمپانی تست رو قبول دارن در نتیجه خودتون میتونید بفهمید کدومش مناسبتره
مدرک > سیمانتک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین دو تا لینک رو دادم که جای شک و شبهه ای باقی نمونه از لحاظ معتبر بودن این کمپانی
..........
البته بازم میگم این تست فقط ان دمند بوده باید تست های دیگه رو هم مطالعه کنید:11:

Jadda
17-05-2011, 19:43
نه عزیز
دیگه درباره کمودو نظر نمیدم
اما >> من همونطور که تاپیک ویروس و تروجان رو دنبال میکردم > دوستان متوجه اشکال سلف دفنس شده بودن
همین طور که میومدم جلو> دیدم شما نوشتید که جایگزین کردن ویروس به جای فایل اصلی کمودو یعنی ما خودمون بهش حمله کردیم و این به معنی ضعف نیست و مثله این میمونه که ما بریم اشپز خونه و چاقو رو بکنیم تویه شکم خودمون همین طوری تویه دلم بود که جواب بدم ولی گفتم 100 صفحه گزشته بیخیال
ولی>>> شما مثال اشتباهی زدین و این مثله این میمونه که یکی به بنده حمله کنه و نابودم کنه و من هیچکارینکنم نه اینکه خودم بیام چاقو بکنم توی شکم خودم

سلام

جواب سوال منو چرا نمیدی؟؟من پرسیدم:

آیا باز هم میفرمایید فقط Allow و Block داره؟؟

جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
========

پستها رو هم که خوب نمیخونی!!

من منظورم از اون مثال، پاک کردن فایلهای کمودو توسط کاربر بود.بهترین مثال دنیا رو زدم.قبلا گفتم و بازهم میگم: این یک اشکاله و باید رفع بشه.(یه جمله از من پیدا کن که من این مشکل را قبول نداشته باشم)

گفتم دیتا بیس قوی نداره
شما چند تا فایل رو فرستادین توتال و تویه تاپیک ویروس ها هم گفتین که یعنی >>مهدی<< دیتا بیس داره اینم دیتا بیس قوی <

من یکبار نظر خودم را در مورد دیتابیس کمودو گفتم ولی شما یا نمیبینی یا . . .(گفتم خوب.برو پست رو پیدا کن و بخون)

شما فرمودید من تا حالا هرچی فایل بردم توتال، کومودو نشناخته!! این حرف از یک کاربر حرفه ای بعیده.

توجه کردین که کسی به غیر از شما به این شدت از کمودو طرفداری نمیکنه؟؟

دلیلش اینه که بقیه آشنا نیستن با کمودو(باور کن).ضمن اینکه من شدتی در خودم نمیبینم، اگر هم باشه حرف اشتباهی از روی تعصب نزدم.(انصاف را رعایت کردم،،باور کنید انصاف را رعایت کردم.قسم میخورم)

و اگر یکی یه مشکلی از کمودو پیدا میکنه سریعا میخواید روش سرپوش بزارید!!!
تا کی؟؟؟

:18: آقا چرا این حرفو میزنی.کجا من سرپوش گذاشتم.(قبلا هم گفتم کمودو و هیچ محصول دست بشری خالی از ضعف نیست)

برای مثال برو تاپیک کمودو و ببین وقتی کاربر jolan57 فرمود کمودو از طریق برنامه آپدیت نمیشه من هم گفتم این مشکل وجود داره . . . . .(انصاف)

شما بیا تاپیک کسپر بگو این مشکلاتو داره اگر ازت تشکر نکردن هر چی گفتی درست

بازم پستها رو خوب نمیخونی!!من که گفتم خیلی وقته از کسپر استفاده نمیکنم.(بیام از محصولی که مدت زیادی ازش استفاده نمیکنم چی بگم.حالا میخواد خوب باشه میخواد بد باشه.به من ارتباطی نداره)

راستی یه جا مشکل سلف دفنسش رو باگ مطرح کرده بودین!!!
ولی همونطوری که میدونید دوستان عزیز خیلی پیگیر این قضیه بودن و تا جایی پیش رفتن که تویه سایت کمودو این مشکلو قبول کردن! و تاپیک رو قفل کردن >>>اما شما میگید باگ <<

الان هم میگم اون یک اشکال(باگ) است.(راستی شما که میفرمایید من سرپوش گذاشتم.در صورتی که من این مشکلو قبول دارم)وقتی میگم اشکال، یعنی قبول دارم.

گفتین کار نکردی با کمودو>> فایروالشو نصب کردم اولین نفر به خود شما گفتم کمودویی شدم!! ولی این قدر ازم سوال کرد که دیوونه شدم و پاکش کردم

پس میگم آشنا نیستی راست میگم.مثل اینه که یک کاربر برای بار اول بره و کسپر را نصب کنه و هیچی هم از برنامه ندونه. . ..آیا امنیت داره؟؟؟بلده به سوالهای کسپر جواب بده.حتما میگید کسپر سوال نمیپرسه.خب برادر اگر بخواهی از HIPS کسپر درست استفاده کنی، باید بزاری ازت سوال بپرسه(اساتید میدونن من چی میگم).

و مبنا رو گزاشتم سایت ماتوسک دیدم کسپر هم جزو تاپ ها بوده با حدود 90 درصد . ولی این همه سوال نمیکنه

متاسفم:13:

واقعا فکر میکنی کسپر با اون تنظیماتی که شما مدنظرته در تستهای ماتوسک شرکت میکنه.نه خیر حداکثر تنظیمات را دارن......(بخشیش میشه سوال.پس کسپر هم زیاد سوال میپرسه با اون تنظیمات)

گفتن کمودو هـک شده! اومدین گفتین اخه چه ربطیش به سوییت امنیتی
> خب عزیز واقع گرایانه به این قضیه بنگریم که خیلی وقته ازش میگزره > شرکتی که نتونه امنیت خودش رو تامین کنه میتونه امنیت من رو تامین کنه؟؟؟؟
اون مسئله رو هم سرپوش گزاشتین تا ملت بیخیال شن
.............
کسپر یه بار در 10 اکتبر سال 2010 سایتش هـک شد ولی نه تویه کار امضای دیجیتال بود که ازش سرقت شه و نه این که به مدت 10 روز ادامه داشت!!

هر کی دیگه این حرفو بزنه عیبی نداره.ولی از شما که حرفه ای هستی بعیده.هنوزم میگم ربطی نداره.

این لینک هم داشته باشین:

باگ هایی هست که توسط کابران گزارش میشه

بازم متاسفم:41:

فکر میکنی تو بقییه فرومهای امنیتی شرکتهای دیگه، شبیه این تاپیکها نیست. ولی من تجربه ام و سنم خیلی بیشتر از این حرفهاست که بخواهم از این حرکات بچه گانه انجام بدم.

و همچنین دوستا مشکلاتی رو مطرح میکنید در قسمت تاپیک کمودو >
کسی به غیر از شما جواب گو نیست!!

:37::37:خب، پس این شد نتیجه کمک ما به دوستان کمودویی!! عیبی نداره حالا که اینجوریه من برای همیشه از اینجا میرم، بیام اینجا و آخرش هم این حرفها رو بشنوم.متاسفم.برای خودم متاسفم.....

در اینجا از همه دوستان حلالیت میطلبم.....:40:

خدانگهدار :11:

FX
17-05-2011, 19:51
بهم میگن نورتون بهتره.

نورتون حتی سنگین تر هم هستش.
از مدتی قبل تا الان خیلی کاسپر سبکتر شده و فکر نکنم مشکلی باشه
کاسپر 2011+USB SECURITY

wordship
17-05-2011, 20:04
سلام

جواب سوال منو چرا نمیدی؟؟من پرسیدم:

جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
========

پستها رو هم که خوب نمیخونی!!

من منظورم از اون مثال، پاک کردن فایلهای کمودو توسط کاربر بود.بهترین مثال دنیا رو زدم.قبلا گفتم و بازهم میگم: این یک اشکاله و باید رفع بشه.(یه جمله از من پیدا کن که من این مشکل را قبول نداشته باشم)

من یکبار نظر خودم را در مورد دیتابیس کمودو گفتم ولی شما یا نمیبینی یا . . .(گفتم خوب.برو پست رو پیدا کن و بخون)

شما فرمودید من تا حالا هرچی فایل بردم توتال، کومودو نشناخته!! این حرف از یک کاربر حرفه ای بعیده.

دلیلش اینه که بقیه آشنا نیستن با کمودو(باور کن).ضمن اینکه من شدتی در خودم نمیبینم، اگر هم باشه حرف اشتباهی از روی تعصب نزدم.(انصاف را رعایت کردم،،باور کنید انصاف را رعایت کردم.قسم میخورم)

:18: آقا چرا این حرفو میزنی.کجا من سرپوش گذاشتم.(قبلا هم گفتم کمودو و هیچ محصول دست بشری خالی از ضعف نیست)

برای مثال برو تاپیک کمودو و ببین وقتی کاربر jolan57 فرمود کمودو از طریق برنامه آپدیت نمیشه من هم گفتم این مشکل وجود داره . . . . .(انصاف)

بازم پستها رو خوب نمیخونی!!من که گفتم خیلی وقته از کسپر استفاده نمیکنم.(بیام از محصولی که مدت زیادی ازش استفاده نمیکنم چی بگم.حالا میخواد خوب باشه میخواد بد باشه.به من ارتباطی نداره)

الان هم میگم اون یک اشکال(باگ) است.(راستی شما که میفرمایید من سرپوش گذاشتم.در صورتی که من این مشکلو قبول دارم)وقتی میگم اشکال، یعنی قبول دارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینه که یک کاربر برای بار اول بره و کسپر را نصب کنه و هیچی هم از برنامه ندونه. . ..آیا امنیت داره؟؟؟بلده به سوالهای کسپر جواب بده.حتما میگید کسپر سوال نمیپرسه.خب برادر اگر بخواهی از HIPS کسپر درست استفاده کنی، باید بزاری ازت سوال بپرسه(اساتید میدونن من چی میگم).

متاسفم:13:

واقعا فکر میکنی کسپر با اون تنظیماتی که شما مدنظرته در تستهای ماتوسک شرکت میکنه.نه خیر حداکثر تنظیمات را دارن......(بخشیش میشه سوال.پس کسپر هم زیاد سوال میپرسه با اون تنظیمات)

هر کی دیگه این حرفو بزنه عیبی نداره.ولی از شما که حرفه ای هستی بعیده.هنوزم میگم ربطی نداره.

بازم متاسفم:41:

فکر میکنی تو بقییه فرومهای امنیتی شرکتهای دیگه، شبیه این تاپیکها نیست. ولی من تجربه ام و سنم خیلی بیشتر از این حرفهاست که بخواهم از این حرکات بچه گانه انجام بدم.

:37::37:خب، پس این شد نتیجه کمک ما به دوستان کمودویی!! عیبی نداره حالا که اینجوریه من برای همیشه از اینجا میرم، بیام اینجا و آخرش هم این حرفها رو بشنوم.متاسفم.برای خودم متاسفم.....

در اینجا از همه دوستان حلالیت میطلبم.....:40:

خدانگهدار :11:

من لازم دونستم جواب شما رو در رابطه این عکس بدم

راستش علی اقانه دلم نمیخواد سر شما رو درد بیارم و نه سر خودم رو و الکی تاپیک رو 20 صفحه ببرم جلو برای هیچ و پوچ
فقط درباره این عکس
با کسپر مقایسه اش کنید
کسپر فقط 3 گزینه داره
که شما یا بلاک میکنی یا اجازه میدی و یا گزینه وسط رو میزنی!!
برای چه کسی؟ برای کسی که میخواد از برنامه استفاده کنه اما نمیدونه این برنامه امن هست یا... مخرب
پس اونو میزنه و با خیال راحت ازش استفاده میکنه (اصلا نیازی نیست کاربر حرفه ای باشی )
کمودو دو تا داره>> allow و block خب اگر شماحرفه ای باشی به قول خودت یکی از گزینه های لیمیتد یعنی با امکانات محدود یا برنامه های سیستمی ویندوز و یامیبری لیست سفید!
اما خودتون هم گفتین >> نیاز داره باهاش کار کرده باشین<< تا بدونید چیکار کنید

......
درضمن تویه پست های من >من هیچ جا نگفتم کاربر حرفه ای هستم و هیچ ادعایی هم ندارم<< خیلی وقت ها از دوستان میپرسم این گزینه چی هست و چه کارایی داره من ندونستن رو عیب نمیدونم ؛ ندونستن و نپرسیدن رو عیب میدونم
............

مثل اینه که یک کاربر برای بار اول بره و کسپر را نصب کنه و هیچی هم از برنامه ندونه. . ..آیا امنیت داره؟؟بله امنیت داره!
چرا؟
چون بنده از امنیت و ویروس چیزی نمیدونم و فقط فهمیدم با یه انتی ویروس باید از بین ببرمشون اون انتی ویروس هم مبنا رو به ندونستن کاربر در بعضی از موارد میزاره و خودش میدونه چیکار کنه
مثلا وقتی کسپر رو نصب میکنید زیر گزنه کاستوم نوشته برای کاربران حرفه ای . یعنی اگر چیزی نمیدونید دستش نزنید

........
همچنین تویه بعضی از تست ها خیلی انتی ویروس ها اصرار دارن که با حالت دیفالت ازمایش شن!! چرا؟
چون یکیش با افزایش هوش مصنوعیش فالس الارمش بالا میره و..(دیگه نمیدونم )
:11:

فکر میکنی تو بقییه فرومهای امنیتی شرکتهای دیگه، شبیه این تاپیکها نیست. ولی من تجربه ام و سنم خیلی بیشتر از این حرفهاست که بخواهم از این حرکات بچه گانه انجام بدم.شما با گزارش دادن باگ کمک به سزایی به سوییت امنیتیت کردی نه کار بچه گانه!!

*Batman*
18-05-2011, 02:13
نورتون حتی سنگین تر هم هستش.
از مدتی قبل تا الان خیلی کاسپر سبکتر شده و فکر نکنم مشکلی باشه
کاسپر 2011+USB SECURITY

av-comparatives
Performance Test - December 2010

milaaad
18-05-2011, 08:47
به نظر من کمودو یه سرو گردن از بقیه بالاتره.((اینو واسه اونایی گفتم که نگن کمودو طرفدار نداره))
من خودم به شخصه به 50 نفر کمودو رو معرفی کردم که همشون حدود چند ماهه دارن ازش استفاده میکنند.
همین که بدون اپدیت میتونه جلوی مخرب ها رو بگیره به کل کسپر و نود و اویرا و ... می ارزه
اون انتی ویروس ها رو باید روزی 2 بار اپدیت کنی تازه شاید فلان ویروسو بشناسه ...

wordship
18-05-2011, 10:10
به نظر من کمودو یه سرو گردن از بقیه بالاتره.((اینو واسه اونایی گفتم که نگن کمودو طرفدار نداره))
من خودم به شخصه به 50 نفر کمودو رو معرفی کردم که همشون حدود چند ماهه دارن ازش استفاده میکنند.
همین که بدون اپدیت میتونه جلوی مخرب ها رو بگیره به کل کسپر و نود و اویرا و ... می ارزه
اون انتی ویروس ها رو باید روزی 2 بار اپدیت کنی تازه شاید فلان ویروسو بشناسه ...

بفرما دوست عزیز:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.........
حالا کمودو رو اپدیت نکن یه ویروس اجرا کن تنظیمات هم پیشفرض باشه!!

milaaad
18-05-2011, 12:42
شما ویروس بده من امتحان میکنم.ویروس میرم شما هم امتحان کن...نظرت چیه؟

jolan57
18-05-2011, 12:46
حالا کمودو رو اپدیت نکن یه ویروس اجرا کن تنظیمات هم پیشفرض باشه!!

مهدی جان من حاضرم هر ویروسی رو که شما بگید با کمودو اجرا کنم ولی در مورد تنظیمات پیش فرض بهتر است آخر همان پست ای را که گذاشتین یک بار دیگر بخوانید

نکته : این تنظمایت پیش فرض کسپرسکی نیست، پس کسایی که تنظمات پیش فرض دارند اجرا نکنند.

msa85
18-05-2011, 12:55
لطفا مرا در بررسی نوع ویروس یا مشکل سخت افزاری ام کمک کنید:

jolan57
18-05-2011, 13:10
لطفا مرا در بررسی نوع ویروس یا مشکل سخت افزاری ام کمک کنید:

شما اول تاپیک زیر رو بخونید و دستورت آن را انجام بدهبد
₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگر مشکل شما حل نشد یک تاپیک جداگانه در اورژانس سیستم های آلوده بزنید و کارهای و log های خواسته شده در تاپیک بالا رو تهیه کنید و آنجا بگذارید تا دوستان شما رو کمک کنند

اورژانس سیستم های آلوده

wordship
18-05-2011, 14:12
مهدی جان من حاضرم هر ویروسی رو که شما بگید با کمودو اجرا کنم ولی در مورد تنظیمات پیش فرض بهتر است آخر همان پست ای را که گذاشتین یک بار دیگر بخوانید
من با تنظیمات پیشفرش انجام میدم .
البته اپدیت شده.:20:
...........

شما ویروس بده من امتحان میکنم.ویروس میرم شما هم امتحان کن...نظرت چیه؟ تنظیمات پیشفرض یا حرفه ای؟؟
ویروس رو بده به من
دو حالت برات تست میکنم
1)کسپر اپدیت نشده باشه با تنظیمات بسیار سختگیرانه
2)کسپر اپدیت شده باشه با تنظیمات پیشفرض
........
شما کمودو رو چگونه تست میکنید؟
من الان هم ویروس رو دارم که بخوام بدم
فقط بگید کمودو رو میخواید چه طوری طوری تستش کنید.

wordship
18-05-2011, 14:45
فعلا اینو از کمودو داشته باشین:
هنوز اپدیتش نکردم
ولی این ویروس ماله ساله 2008 هستش

milaaad
18-05-2011, 16:34
فعلا اینو از کمودو داشته باشین:
هنوز اپدیتش نکردم
ولی این ویروس ماله ساله 2008 هستش

مهندس اینو ول کن.همین ویروسو بده اجرا کنم ببینم جرات نفس کشیدن داره؟ خودتم میدونی که نداره:21:

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

من با تنظیمات پیشفرش انجام میدم .
البته اپدیت شده.:20:
...........

تنظیمات پیشفرض یا حرفه ای؟؟
ویروس رو بده به من
دو حالت برات تست میکنم
1)کسپر اپدیت نشده باشه با تنظیمات بسیار سختگیرانه
2)کسپر اپدیت شده باشه با تنظیمات پیشفرض
........
شما کمودو رو چگونه تست میکنید؟
من الان هم ویروس رو دارم که بخوام بدم
فقط بگید کمودو رو میخواید چه طوری طوری تستش کنید.

من با تنظیماتی که تو پستش هست انجام میدم

wordship
18-05-2011, 16:56
مهندس اینو ول کن.همین ویروسو بده اجرا کنم ببینم جرات نفس کشیدن داره؟ خودتم میدونی که نداره:21:

من با تنظیماتی که تو پستش هست انجام میدم

عزیز اسباب زحمت میشه نیازی نیست
..........
ویروس اتوران دو سه سال پیشو هنوز نتونسته بشناسه با دیتا بیس سال 2011 (اپدیت شد شناخت)

من بابا اطلاعت > الان کمودو نصب کردم < خودم میتونم تستش کنم نیاز به تست شما نیست دیگه
........
من گفتم که
کسپر رو به دو صورت تست میکنم هر ویروسی هم خواستی بده
1)با اپدیت و تنظیمات پیشفرض
2)بدون اپدیت و تنظیمات سختگیرانه
.....

dara0
21-05-2011, 10:32
باسلام پیشنهاد من استفاده از انتی ویروس شید به همراه فایر وال comodo میباشد . این تجربه شخصی من پس از استفاده از چند انتی ویروس وتست با مخربهای گوناگون است که در اون شید بیشترین میزان شناسایی رو داشته . می تونید امتحان کنید

xmixx
26-05-2011, 18:22
سلام

من کسپرسکی دارم راضیم فقط سرعتمو کم میکنه ناراحتم باهاش
میگن آواست سرعتو کم نمیکنه آپدیتشم کم حجمه کلا باحاله
اما نمیدونم قدرت شناساییش هم به پای کسپرسکی میرسه یا نه

اساتیدی که این دو رو تجربه کردن لطفا راهنمایی کنند
این چیزایی که از آواست شنیدم درسته؟
آیا قدرت شناساییش به پای کسپرسکی میرسه؟

mostafa.medar
27-05-2011, 15:50
فقط یک آنتی ویروس قوی وجود داره اون هم سیمانتکه چون روی سیستم های قدیمی خوب جواب نمیده بچه زیاد دوسش ندارن ولی من عاشقشم چون معرکه هستش

mostafa.medar
27-05-2011, 15:59
راجع به این نرم افزار فکر کنید ارزشش را داره:5:

amin750
28-05-2011, 13:42
سلام دوستان
یه آنتی ویروس خوب میخاستم مخصوص 7 ،32 و 64 بیتی که هم شناسایی و قدرت بالایی داشته باشه.
الان Nod32 v4 نصبه.
خودم نظرم کاسپره!!
لطفا راهنمایی کنید کدوم ورژنش رو دانلود کنم(کدوم از همه بهتره)
میگن ورژن های جدیدش سرعت کامپیوتر رو خیلی پایین میاره!!!!

.:PAR3A:.
28-05-2011, 13:51
دوستان خودم Eset NOD32 4 دارم... آپدیت هم می کنم... ولی این که همش یوزر پس های کرک شدش باطل می شه رو اعصابمه... قدرت تشخیص بالایی هم نداره به نظرم... مثلا وقتی یه فلش میزنم ویروسی توش نشون نمی ده و یو اس بی دیسک سیکیوریتی می شناسش و حتما نود باید یه دور اسکن کنه تا پیداش کنه...
می خوام برم سراغ یه آنتی ویروس جدید...
بین اینا شک دارم :
BitDefender- Comodo - Kasper
احیانا اگه خارج اینا چیزی بهتر هست هم معرفی کنین...
بیت دیفندر رو می تونم اکانتشو از پارس آنلاین بخرم...
مر30 ;)

jolan57
28-05-2011, 14:01
سلام دوستان
یه آنتی ویروس خوب میخاستم مخصوص 7 ،32 و 64 بیتی که هم شناسایی و قدرت بالایی داشته باشه.
الان Nod32 v4 نصبه.
خودم نظرم کاسپره!!
لطفا راهنمایی کنید کدوم ورژنش رو دانلود کنم(کدوم از همه بهتره)
میگن ورژن های جدیدش سرعت کامپیوتر رو خیلی پایین میاره!!!!

آخرین ورژن کاسپر رو دانلود کنید,از خود سایت کاسپر آخرین ورژن اینترنت سکوریتی رو دانلود کنید,بله بر روی سرعت کامپیوتر تاثیر میذاره ولی اگر کامپیوتر قوی ای داشته باشید چیزی احساس نمی کنید

دوستان خودم Eset NOD32 4 دارم... آپدیت هم می کنم... ولی این که همش یوزر پس های کرک شدش باطل می شه رو اعصابمه... قدرت تشخیص بالایی هم نداره به نظرم... مثلا وقتی یه فلش میزنم ویروسی توش نشون نمی ده و یو اس بی دیسک سیکیوریتی می شناسش و حتما نود باید یه دور اسکن کنه تا پیداش کنه...
می خوام برم سراغ یه آنتی ویروس جدید...
بین اینا شک دارم :
BitDefender- Comodo - Kasper
احیانا اگه خارج اینا چیزی بهتر هست هم معرفی کنین...
بیت دیفندر رو می تونم اکانتشو از پارس آنلاین بخرم...
مر30 ;)

کمودو نسبت به این دو یک ویژگی مهم داره و اون هم رایگان بودن آن است,اگر کار کردن با کمودو رو یاد بگیرید امنیت خیلی بالایی خواهید داشت,صفحه اول و دوم تاپیک کمودو در همین انجمن رو بخونید و از کار با کمودو لذت ببرید:46:

saeid223
28-05-2011, 16:04
باسلام پیشنهاد من استفاده از انتی ویروس شید به همراه فایر وال comodo میباشد . این تجربه شخصی من پس از استفاده از چند انتی ویروس وتست با مخربهای گوناگون است که در اون شید بیشترین میزان شناسایی رو داشته . می تونید امتحان کنید

شید که خودش ویروسیه!
راست یا دروغش پای ویروس کش ها
هم avira هم nod32 اونو ویروس می شناسن! فک میکنم بلوکش کردن!

water_lily_2012
28-05-2011, 16:13
من از سه تا ويروس ياب استفاده ميكنم . AVAST و Nod32 و Comodo
از Comodo بيشتر خوشم مياد.
Nod ساده هست.ولي خوبه
Avast خوبه ولي در شبكه اذيت مي كنه.

mansour_hotboy
31-05-2011, 19:00
با سلام دوستان میخواستم بدونم norton antivirus+comodo firewall باهم سازگار هستند؟
با تشکر

AlexanderMahone
31-05-2011, 23:00
با سلام دوستان میخواستم بدونم norton antivirus+comodo firewall باهم سازگار هستند؟
با تشکر
با هم ساز گاری دارند و یه گارد عالی رو روی سیستم به وجود میارند:11:

AMIR.KIK
31-05-2011, 23:07
firewall کدام آنتی ویروس از همه بهتره؟

kases
31-05-2011, 23:39
firewall کدام آنتی ویروس از همه بهتره؟

اول کمودو

دوم کسپرسکی

سوم بیتدفندر

چهارم نورتون

AMIR.KIK
31-05-2011, 23:59
اول کمودو

دوم کسپرسکی

سوم بیتدفندر

چهارم نورتون
بعضی ها میگن اول کسپر من که نمیدونم حرف کی رو باور کنم.

amir.7
01-06-2011, 00:53
بعضی ها میگن اول کسپر من که نمیدونم حرف کی رو باور کنم.

سلام

تاپیک مقایسه فایروالها

mansour_hotboy
01-06-2011, 08:23
با سلام به دوستان عزیز.میخواستم بدونم سایتهایی مثل virustotal & virusscan.org میتونند یه منبعی برای قدرت آنتی ویروسها تلقی بشن؟برای مثال میگم من دوست دارم از نورتون استفاده کنم ولی وقتی تو این سایتها میرم (حدود 2-3 ماهه مرتب چک میکنم) میبینم که این آنتی تو بیشتر تستها ویروس مورد تست رو شناسایی نکرده.با این اوصاف میشه دلیل مطمئنی باشه که من این آنتی رو انتخاب نکنم؟با تشکر از همه

*Batman*
01-06-2011, 22:12
با سلام به دوستان عزیز.میخواستم بدونم سایتهایی مثل virustotal & virusscan.org میتونند یه منبعی برای قدرت آنتی ویروسها تلقی بشن؟برای مثال میگم من دوست دارم از نورتون استفاده کنم ولی وقتی تو این سایتها میرم (حدود 2-3 ماهه مرتب چک میکنم) میبینم که این آنتی تو بیشتر تستها ویروس مورد تست رو شناسایی نکرده.با این اوصاف میشه دلیل مطمئنی باشه که من این آنتی رو انتخاب نکنم؟با تشکر از همه

سـلام.
virustotal ویروسهایی که نورتون با پردازش ابری و هوشمندانه شناسایی میکنه رو در نظر نمیگیره.

برای نمونه من یه مخرب رو در نظر گرفتم که میتونید امتحانش کنید :

نتیجه Virus Total

36/ 43 (83.7%)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتشخیص نورتون :

دانلود مخرب :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSONAR هم که کلا تو این سایتها قابل آزمایش نیست چون در زمان اجرا فعال میشه.

=============================================
=================================================
================================================== ====

mansour_hotboy
03-06-2011, 11:07
با سلام به دوستان عزیز.برای انتخاب یک آنتی ویروس چقدر فاکتور false alarm اهمیت دارد؟
با تشکر

mansour_hotboy
07-06-2011, 10:57
با سلام برای استفاده آنتی ویروس کسپر و کومودو با توجه به اینکه کسپر خودش app control داره باید defence+ کومودو رو غیر فعال کنیم؟
با تشکر

حنّانه
07-06-2011, 23:31
علی رغم اینکه کاسپر نسبت به ناد و کمودو بیشتر منابع سیستم رو اشغال میکنه ولی من کاسپر رو امنیت اونو قبول دارم! قبلا ناد واسم نصب بود که سیستمم خود به خود ویروسی می شد ببی آنکه ناد خبر بده.

S0R3N4
15-06-2011, 11:18
قدیم ها شاید همشون رو تست کرده بودم!!ولی دارم میگم قدیمااااا!!!!!
اون موقع نورتون و پاندا رو نصب میکردیم دیگه کامپیوتر بالا نمیومد!!!:31:
ولی تو اون اوضاع احوال کسپرسکی رو ترجیح میدادم که اونم چشم خورد بعد از یه مدت.
ولی این اواخر اویرا و پاندا و نود32 و مک آفی رو داشتم قبل این که مکینتاش کار شم
میشه گفتم Panda رو همیشه بیتشر دوست داشتم ولی درست مثل یه پاند این خرس دوست داشتنی ما سنگین و تنبل بود و واقعا با نصبش احساس میکردید که یه خرس پاندا گنده اومده رو سیستم شما نشسته:19:!!(البته شاید به خاطر قدیمی بودن PC من بود و چون اواخر فقط و فقط محصولات اپل رو داشتم PC رو مدتهاس ارتقا نداده بودم. ولی رو همون سیستم اویرا مثل پر اجرا میشد و مثل فرفره کار میکرد)
اما هرگز اویرا بهتر از پاندا نبود برای من!!حتی اون سال ها که پاندا قهر کرده بود و در تست ها شرکت نمیکرد ولی اویرا درو میکرد نتایج رو!
یه نمونه ی ساده مثال بزنم که از اون قدیم ندیما تا همین دیروز پری روزا منو همواره درگیر خودش کرده بود یعنی ویروس لعنتی اوتوران:
اویرا وقتی این ویروس رو میشناخت این لعنتی رو یا برام پاک نمیکردم (فقط بلوک میکرد) یا اینکه پاکم میکرد بازم آثار آزار دهندش پا بر جا میموند!خودتون میدونید که صفحات چطور باز میشن وقتی درگیر این ویروسیت.
ولی پاندا وقتی این بدافزار رو میشناخت و پاک میکرد و وارد هر قسمتی از کامپیوتر میشدم احساس نمیکردم که این ویروس زمانی در سیستم من جا خشک کرده بود!!یعنی علاوه بر اینکه ویروسی در کار نبود رد پایی هم ازش در کار نمی موند!!!
البته اینم بگم که اویرای من مدت طولانی که رو سیستمم نصب بود (از اون موقع که یه چتر آبی بود و کسی تحویلش نمیگرفت تا همین چند وقت پیش که خیلی ها بهترین گزینه میدونستندش دیگه ؛ همیشه در حالت بهترین تنظیمات این عملکرد رو داشت)
حالا این یه مثال شخصی بود و قطعا همتون میدونید آنتی ویروس ها سلیقه ای هستند و دیدن و خوندن تست ها بهانه ای بیش نیس برای ما که به دنیای آنتی ویروس ها علاقه مندیم!درست مثل ورزش فوتباله!!هر کدوممون با اینکه میدونیم شاید تیم هایی باشن در دنیا که قوی تر از تیم محبوب مان بازم تیم خودمون رو دوست داریم و طرفدارشیم و بعضی دیگر(حذب ..... :31:) تا میمبینن فلان تیم داره بهتر نتیجه میگیره فصل جدید طرفدارش میشن و طوری هم وانمود میکنن که انگار سال هاست خاک این باشگاه رو خوردن!مثل طرفدار های امروزی بارسلونا!!!:27::21::31: (بابا به خدا شوخی کردم-کسی به دل نگیره-خواستم حرفم رو با مثالی ساده به همه فهمونده باشم)
مخلص همه ی شما سورنا///:40:

S0R3N4
15-06-2011, 11:26
آها!اینقدر چرت و پرت گفتم یادم رفت اصل مطلب رو بگم.
من به خاطر علاقه ی شخصی و مدتی کار با Panda به این گزینه رای دادم
ولی چه کرده این کومودو در نظر سنجی!!!!
یعنی اینقدر محبوب شده؟؟
یادش بخیر اون روزا بزرگ های این انجمن هم یعنی vtn56 خدا بیامرز عزیز هم از این برنامه استفاده نمیکرد و من با پر رویی هر چه تمام تر :31:رفته بودم سراعش و تا مدت ها هم ازش راضی بودم با اینکه ازش سر در نمیاوردم زیاد چون اون موقع فایروالش زیادی حرفه ای بود تمامی تنظیماتش دستی ولی جدیدا شنیدم تنظیمات پیشفرض هم شرکت گنجونده توش ... (البته اون موقع فقط فایروال داشت)

mad-defy
15-06-2011, 11:31
من از نرتون اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم. انصافا خداااااااااااااست مخصوصا کانکتیگ بلاکش که نمیذاره هر برنامه ای بره واسه خودش کانکت بشه و در نهایت اکسپایر بشه.
دیروز چیل تر پکن پوف رو دستگیر کرد که تصمیم داشت یک فایل زیپ شده به حجم 490 مگابایت رو در 10 مرحله بفرسته :8:
دوستش دارم ولی توی نظر سنجی شما نیستش!

Dew Drop
15-06-2011, 12:12
دوستش دارم ولی توی نظر سنجی شما نیستش!

Symantec همون نورتونِ

AEZ_Best
15-06-2011, 12:31
الان با رای من کسپر با نود مساوی میشه!

من قبلا نورتون داشتم که سیستم رو کلا تعطیل میکرد کسپر هم عالی بود ولی سنگین!

پاندا و مک آفی رو هم که خوبی ای ازشون ندیدم. بدی هم ندیدم. ای وی جی! هم که نامطمئن بود و یه چند تای دیگه هم داشتم.

یهو رسیدم به نود همونجا وایسادم ! حتی چن وقت پیش (2 - 3 هفته) نودو پاک کردم و آواست ریختم ولی قبل از گذشت 2 هفته 2 باره باز گشتم به است اسمارت سکوریتی.

چون سبکه و هم اینکه از وقتی داشتمش آپ هم بوده همیشه! هرگز نفهمیدم که ویروسی بشم!

البته اینا همش نظر شخصی منه!

ویرایش :
توی این تایپیک با کومودو آشنا شدم میخوام تستش کنم .

خوبه؟

یا همین نود رو استفاده کنم راحت ترم ؟

E.K.H
15-06-2011, 14:08
توی این تایپیک با کومودو آشنا شدم میخوام تستش کنم .

خوبه؟

یا همین نود رو استفاده کنم راحت ترم ؟

خوب بودن که خوبه ولی برا شما که به نود عادت کردی فقط اعصابتو خرد میکنه چون بر خلاف نود که همه چیرو خودش انجام میده کومودو خیلی از کارا رو میزاره به عهده ی کاربر

ShahrokH_rt
26-06-2011, 17:09
البته نظر شخصی من همون ناد32 ، ولی اینو هم ببینید خالی از لطف نیست! ضمنا نتیجه گیری انجام شده اصلا مورد تایید من نیست :

در این تست که توسط سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید انجام شده، 20 آنتی ویروس مطرح جهان از جمله avast ، AVG ، Avira ، NOD32 ، kaspersky ، McAfee ، panda و ... از لحاظ قدرت در تشخیص آلودگی و سرعت مقایسه شدند و در نهایت در یک جمع بندی آنتی ویروس G DATA !!! با نرخ تشخیص 99.8% به عنوان آنتی ویروس برتر شناخته شده و آنتی ویروسهای Avast ، Trustport و Panda به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند.
منم مثل خیلی از شما اسم این آنتی ویروس برتر تا حالا به گوشم نخورده بود!!
حالا هر کی ازش استفاده کرده بگه ببینیم رتبه اول برازندش هست یا نه؟

در ضمن تمام این اطلاعاتی که گفتم با نمودارهای مقایسه ایش در قالب یک PDF ارائه شده که می تونید از کد زیر بگیرید.

aligsm
25-07-2011, 01:04
بهترین آنتی ویروس واسه لپتاپ چیه؟
الان نورتون که پیشفرض بود دارم ولی میخوام بدونم بهتر از این هست؟
ناد خوبه؟

jax2
25-07-2011, 10:37
البته نظر شخصی من همون ناد32 ، ولی اینو هم ببینید خالی از لطف نیست! ضمنا نتیجه گیری انجام شده اصلا مورد تایید من نیست :

در این تست که توسط سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید انجام شده، 20 آنتی ویروس مطرح جهان از جمله avast ، AVG ، Avira ، NOD32 ، kaspersky ، McAfee ، panda و ... از لحاظ قدرت در تشخیص آلودگی و سرعت مقایسه شدند و در نهایت در یک جمع بندی آنتی ویروس G DATA !!! با نرخ تشخیص 99.8% به عنوان آنتی ویروس برتر شناخته شده و آنتی ویروسهای Avast ، Trustport و Panda به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند.
منم مثل خیلی از شما اسم این آنتی ویروس برتر تا حالا به گوشم نخورده بود!!
حالا هر کی ازش استفاده کرده بگه ببینیم رتبه اول برازندش هست یا نه؟

در ضمن تمام این اطلاعاتی که گفتم با نمودارهای مقایسه ایش در قالب یک PDF ارائه شده که می تونید از کد زیر بگیرید.

دوست عزیز
اینکه شما اسم آنتی ویروسی رو نشنیدین بنابر ضعیف بودن اون نمیشه
دلیل اینکه این آنتی ویروس قدرت شناسایی بالایی داره اینه که از موتور 2 آنتی ویروس به صورت همزمان استفاده می کنه
ولی آنتی ویروس سنگینی هست و حجم آپدیت های بالایی داره
موفق باشید

دو

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

ناد خوبه؟

پیشنهاد من کسپرسکای 2012 یا اوست 6 هست
نود32 رو اصلا پیشنهاد نمی کنم

AMIR.KIK
25-07-2011, 10:55
ناد خوبه؟
همون نورتون خودت بهتره همون رو بزار
ناد زیاد خوب نیست

ejbaree
26-07-2011, 17:57
سلام.
من مدتیه با نود 32 کار میکنم که همیشه هم اپدیت نگهش داشتم و کرک شده هم هست.
اما با این وجود سیستمم الوده میشه و به دردسر میوفتم.
تازه از دردسر یوزر و پسوورد پیدا کردناش که بگذریم.

میخوام بدونم برای کاربری که زیاد به اینترنت وصل میشه چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میدید که هم کاریی داشته باشه و هم دردسر رجیستر و پشتیبانی و آپدیت نداشته باشه..

در ضمن یه فایروال هم بگید ممنون میشم.

minizoro
29-07-2011, 11:55
من قبلا رو نت بوکم نود داشتم بد هم نبود
تو سیستم جدید نورتون زدم ولی خوشم نیومد، دلیل هم اینکه یکم واسط کاربریش پیچیده بود، و خوشم نیومد، ولی خوب پیدا میکرد خوب بود خودش
کاسپر اسکای رو خیلی وقته میدونم سره خیلی خوبه اما میخوره سیستمو، واسه همین با خرید سیستم جدید گفتم یه امتانی بکنم اینو فعلا هم که به نظر همه چی آرومه :دی

فایروال اینام داره دیگه خوبه

من مدتیه با نود 32 کار میکنم که همیشه هم اپدیت نگهش داشتم و کرک شده هم هست.
اما با این وجود سیستمم الوده میشه و به دردسر میوفتم.
تازه از دردسر یوزر و پسوورد پیدا کردناش که بگذریم.

میخوام بدونم برای کاربری که زیاد به اینترنت وصل میشه چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میدید که هم کاریی داشته باشه و هم دردسر رجیستر و پشتیبانی و آپدیت نداشته باشه..

در ضمن یه فایروال هم بگید ممنون میشم.
آره نو یکم مورد داره
اگه سیستمت میکشه کاسپر بزن اگه نه نورتون هم گزینه خوبیه تو ورژن جدید مشکل مصرف زیادی منابع سیستمی رو حل کرده تا حد زیادی
من به شخصه آواست یا اویرا رو حرفه ای نمیدونم و خوشم هم نمیاد استفاده شون کنم:دی شاید خنده دار باشه ولی منم اینطوریم... باز اگه دوس داشتی این آنتی ویروسای کوچولو هم خیلی خوبن: آویرا، آواست
فایروال هم زون آلارم خیلی تاپه
ولی خب مثلا من که کاسپر دارم دیگه نیازی به زون ندارم ...

hirsababak
30-07-2011, 09:52
سلام

دوستانی که قصد خرید انتی ویروس اورجینال دارند به هیچ عنوان از پارس اتنا دژ خرید نکنید چون اصلا پشتیبانی نداره

بیشتر از 10 روز هست که انتی ویروس کسپر خریدم وقتی کد رو وارد می کردم می گفت کد قبلا استفاده شده.عکس گرفتم و فرستادم هر روز هم که تماس میگیرم میگن باید تو نوبت واستی و شما رو گذاشتیم تو اولویت.ببینید چقدر مشکل و ... دارند که منو گذاشتند تو اولویت

MasterGeek
31-07-2011, 18:58
من الان چندین ماه (فکر کنم دیگه از 6 ماه هم گذشته) هست که از avast استفاده میکنم. اونم نسخه ی رایگانش با امکانات فوق العاده

من قبلا چون لینوکس نصب داشتم، هیچوقت روی ویندوز آنتی ویروس نصب نمیکردم، چون سرعت کامپیوتر کلافه ام میکرد، ولی این اوست اصلا احساس نمیشه. از بابت ویروس و فلش هم اصلا رعایت نمیکنم با خیال راحت تا حالا همه ی فلش های آلوده رو به سیستم وصل کردم، همه جور سایتی هم رفتم، ولی کامپیوترم ویروسی نشده....البته آنتی ویروس هم به روزهست.
من پیشنهادم واسه کسائی که امنیت بالا + سرعت بالا رو همزمان میخوان ترکیب avast با همون فایروال مایکروسافت هست.
به اغلب دوستائی هم که پیشنهادش کردم و الان استفاده میکنند راضی هستن. اما نود علیرغم کرک و آپدیت هرروزه و کلی دردسر بعضا نصب آفلاینو ... باز سیستم ویروسی میشه (به دفعات اینو بین بچه ها دیدم)
پی نوشت: البته تجربه ی من روی ویندوز 7 بوده، راجع به عمکرد ویستا یا XP نمیتونم قضاوت کنم

cs16
31-07-2011, 19:23
پيش فرض راهنمایی
سلام دوستان
میخواستم اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنین که کدوم رو نسب کنم :

norton internet security

kasper internet security

comodo internet security

comodo firewall + avast [ free ver ]

comodo firewall + avira [ free ver ]

استفاده من :

کار های روز مره :8:

استفاده زیاد از نت

دانلود زیاد :27:

خرید اینترنتی زیاد

دیدن سایت های نا اشنا ( زیاد ) :21:

وصل کردن usb که معمولا دارای ویروس اند :31:

اگر امکانش هست دلیل انتخواب مزایا و معایب هر کدوم رو هم بگین

فقط دوستان من این پیشنهاد تون رو برای 2 تا سیستم میخوام

یکی حرفه ای که مشکلی با سوال پرسیدن برنامه ها نداره

یکی نیمه حرفه ای که تا حد امکان کارهاشو خودش انجام بده و سوال کم بپرسه البته امنیت پایین نیاد

با تشکر فراوان :11:

Golestan64
02-08-2011, 23:49
پیشنهاد میکنم نظرسنجی رو پاک کنید و از دوباره بزارید چون خیلی ها فکر کنم آنتی ویروساشون رو عوض کردن

*Batman*
03-08-2011, 21:37
پيش فرض راهنمایی
سلام دوستان
میخواستم اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنین که کدوم رو نسب کنم :
norton internet security
kasper internet security
comodo internet security
comodo firewall + avast [ free ver ]
comodo firewall + avira [ free ver ]
استفاده من :
کار های روز مره :8:
استفاده زیاد از نت
دانلود زیاد :27:
خرید اینترنتی زیاد
دیدن سایت های نا اشنا ( زیاد ) :21:
وصل کردن usb که معمولا دارای ویروس اند :31:
اگر امکانش هست دلیل انتخواب مزایا و معایب هر کدوم رو هم بگین
فقط دوستان من این پیشنهاد تون رو برای 2 تا سیستم میخوام
یکی حرفه ای که مشکلی با سوال پرسیدن برنامه ها نداره
یکی نیمه حرفه ای که تا حد امکان کارهاشو خودش انجام بده و سوال کم بپرسه البته امنیت پایین نیاد
با تشکر فراوان :11:

ســلام.
برای کار شما من Norton Internet Security رو توصیه نمیکنم.
1-Kaspersky Internet Security
Norton Antivirus + Comodo Firewall-2
Avira + Comodo Firewall-3

Jadda
04-08-2011, 01:05
ســلام.
برای کار شما من Norton Internet Security رو توصیه نمیکنم.
1-Kaspersky Internet Security
Norton Antivirus + Comodo Firewall-2
Avira + Comodo Firewall-3

سلام

مورد چهارم را من اضافه میکنم:

4- COMODO Internet Security

کمودو به عنوان یک سویت کامل ( البته نه ترکیبی فایروال با آنتی ویروس رایگان) علاوه بر قدرت عالی محافظت از سیستم، دارای یک ویژگی جالبه> رایگان

فکر میکنید تا چه زمانی و سنی حال و حوصله دنبال سریال گشتن برای آنتی ویروستون را دارید؟..... من این مسیر را طی کردم، بالاخره یک روزی از دنبال سریال و کی و ... گشتن برای آنتی ویروستون خسته میشید... و تازه میرسید جایی که من ایستادم؛:11:

cs16
04-08-2011, 06:05
بحث من هزینه انتی ویروس نیست امنیت هست.... تاپیک دانلود ویروس رو میدیدم انتیویروس کمودو گاهی شناسایی نمیکنه....

بهتر نیست کمودو رو با اویرا یا اوست بریزم ؟

اینو برای سیستمی میخوام که امنیت داشته باشه ولی زیاد حرفه ای نیست .... پس نمیخوام سوال زیاد بپرسه..

برای سیستم دوم امنیت حرف اول رو میزنه برای من مخصوصا امنیت انلاین.... با این توضیحات کدوم انتیویروس رو برای سیستم دوم پیشنهاد میدین کاسپر اینترنت سکیوریتی ؟

و اخرین سوال برای امنیت پرداخت های الکترونیکی و کلا زیر نظر داشتن سایت های که وارد میشیم فایروال نقش اصلی رو ایفا میکنه درسته ؟

AMINGERAMI
04-08-2011, 14:00
بحث من هزینه انتی ویروس نیست امنیت هست.... تاپیک دانلود ویروس رو میدیدم انتیویروس کمودو گاهی شناسایی نمیکنه....

دوست عزیز دیگه باید یواش یواش از بحث اینکه کومودو یدونه شناسایی نمیکنه و فلان آنتی ویروس دو تا شناسایی میکنه بیرون بیاییم!!! چون با این سرعتی که این آنتی ویروس ها دارن پیشرفت میکنن و ابزاها و روش های جدیدی برای شناسایی و نابود کردن ویروس ها ، پیدا میکنن ، دیگه این حرف در حال حاضر معنی نداره و انتخاب یک آنتی ویروس بر میگرده به توانایی و تجربه و دانش کاربر!....

بهتر نیست کمودو رو با اویرا یا اوست بریزم ؟

شما هر کدوم از این آنتی ویروس هایی که نام بردید ، اگر به تنهایی بریزید خیلی بهتره تا بیایید به عنوان مکمل در کنار هم ازشون استفاده کنید!

اینو برای سیستمی میخوام که امنیت داشته باشه ولی زیاد حرفه ای نیست .... پس نمیخوام سوال زیاد بپرسه..

هر آنتی ویروسی تنظیماتی داره که کاربر میتونه براش تعریف کنه تا هیچ سوالی ازش نپرسه!...

برای سیستم دوم امنیت حرف اول رو میزنه برای من مخصوصا امنیت انلاین.... با این توضیحات کدوم انتیویروس رو برای سیستم دوم پیشنهاد میدین کاسپر اینترنت سکیوریتی ؟

حالا آخرش چرا گفتین کسپر؟؟؟؟؟:31: خوب یهو برین کسپر بریزین دیگه؟!... خوب جواب این جور سوال ها :

1. برمیگره به دانش کاربر

2. نوع سیستم عاملی که کاربر ازش استفاده میکنه.

3. دیگه نمیدونم:31:(و غیره.....)

ولی عزیز دل برادر ، الحمدلله دستت برای انتخاب آنتی ویروس بازه و نظر بنده این هست که آنتی ویروسی رو انتخاب کن که بیشتر باهاش آشنا هستی و بلدی باهاش کار کنی!

و اخرین سوال برای امنیت پرداخت های الکترونیکی و کلا زیر نظر داشتن سایت های که وارد میشیم فایروال نقش اصلی رو ایفا میکنه درسته ؟

این رو چون مطمئن نیستم و دانشم دیگه یاری نمیده :31: ، جواب نمیدم و جوابش میمونه با بزگترها :31: ....

cs16
04-08-2011, 16:40
دوست عزیز دیگه باید یواش یواش از بحث اینکه کومودو یدونه شناسایی نمیکنه و فلان آنتی ویروس دو تا شناسایی میکنه بیرون بیاییم!!! چون با این سرعتی که این آنتی ویروس ها دارن پیشرفت میکنن و ابزاها و روش های جدیدی برای شناسایی و نابود کردن ویروس ها ، پیدا میکنن ، دیگه این حرف در حال حاضر معنی نداره و انتخاب یک آنتی ویروس بر میگرده به توانایی و تجربه و دانش کاربر!....

شما هر کدوم از این آنتی ویروس هایی که نام بردید ، اگر به تنهایی بریزید خیلی بهتره تا بیایید به عنوان مکمل در کنار هم ازشون استفاده کنید!

هر آنتی ویروسی تنظیماتی داره که کاربر میتونه براش تعریف کنه تا هیچ سوالی ازش نپرسه!...

حالا آخرش چرا گفتین کسپر؟؟؟؟؟:31: خوب یهو برین کسپر بریزین دیگه؟!... خوب جواب این جور سوال ها :

1. برمیگره به دانش کاربر

2. نوع سیستم عاملی که کاربر ازش استفاده میکنه.

3. دیگه نمیدونم:31:(و غیره.....)

ولی عزیز دل برادر ، الحمدلله دستت برای انتخاب آنتی ویروس بازه و نظر بنده این هست که آنتی ویروسی رو انتخاب کن که بیشتر باهاش آشنا هستی و بلدی باهاش کار کنی!

این رو چون مطمئن نیستم و دانشم دیگه یاری نمیده :31: ، جواب نمیدم و جوابش میمونه با بزگترها :31: ....

خب من با همه کار کردم :27:
کاسپر از 2006 تا 2010 داشتم :31:
بعد ام کومودو و اوست :8:
اما الان یکم فرق کرده کارام میخوام خیالم از اینترنت راحت بشه :27: :31:

مرسی :11:

kases
04-08-2011, 19:18
خب من با همه کار کردم :27:
کاسپر از 2006 تا 2010 داشتم :31:
بعد ام کومودو و اوست :8:
اما الان یکم فرق کرده کارام میخوام خیالم از اینترنت راحت بشه :27: :31:

مرسی :11:
دوست عزیز اگه می خواید به صورت انلاین حسابهی بانکی تون رو چک کنید و یا به صورت الکترونیکی خرید کنید قابلیت online banking که در محصولات کسپرسکی قرار داره میتونید استفاده کنید که به صورت مطمین میتونید با بانکتون در ارتباط باشین اما باز هم انتخاب با خودتون

humankhan
11-08-2011, 12:54
سلام. ببخشید دوستان یه سوال داشتم ! سیستم من اینه :
CPU : core i5 2.67 ghz
ram : 4 gb
windows 7 - 64bit
الان دارم kaspersky internet security 2012 استفاده میکنم . خواستم بدونم من که بیشتر مواقع تو اینترنتم kaspersky برام خوبه یا comodo internet security ؟
ممنون !

pcsoft
11-08-2011, 20:21
سلام. ببخشید دوستان یه سوال داشتم ! سیستم من اینه :
CPU : core i5 2.67 ghz
ram : 4 gb
windows 7 - 64bit
الان دارم kaspersky internet security 2012 استفاده میکنم . خواستم بدونم من که بیشتر مواقع تو اینترنتم kaspersky برام خوبه یا comodo internet security ؟
ممنون !

سلام دوست عزیز.
هر کروم ویژگی های خاص خودشون رو دارن اما:
COMODO Internet Security بسته امنیتی کاملی هست و می تونه بصورت 100% از سیستم شما به تنهایی محافظت کنه(در صورتی که تنظیمات معقولی براش تعریف کنید. زیاد هم سخت نیست)
اما باز انتخاب با خودتون هست.
شما نیازهاتون و استفاده تون از رایانه رو بفرمایید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.
موفق باشید
رضا:11:

skadi1
11-08-2011, 23:43
امروز واقعا از نود زده شدم:2:
با وجود فعال بودن سیستمم ویروسی شد:18::18:
انگار داشت فقط به ویروسها نگاه می کرد
واقعا آنتی ویروس مزخرفیه

pcsoft
12-08-2011, 04:24
امروز واقعا از نود زده شدم:2:
با وجود فعال بودن سیستمم ویروسی شد:18::18:
انگار داشت فقط به ویروسها نگاه می کرد
واقعا آنتی ویروس مزخرفیه

سلام دوست عزیز
از اینکه از دنیای افسانه ها و دهن پر کن ها به دنیای واقعیت پای گذاشته اید تبریک می گویم.
کاربران NOD32 دلشان به نوشته Maximum Protection آن گرم است. خبر از ماجرا ندارند.
پیشنهاد می کنم آنتی ویروس های برتر تست های شرکت ها را بررسی نمایید و به انتخاب خودتان یکی را نصب کنید.
مانند:
...,COMODO Internet Security-Avast-Avira-Norton-Kaspersky
که هرکدام برای خود در تالار تاپیک جداگانه دارند.
و در اینجا:

یک ویروس دانلود کنید و آنها را در ویندوز مجازی تست کنید(با کمی تامل و تحقیق،بهترین انتخاب را خواهید کرد)
اینجا بچه های گلی دارد که می توانند شما را در انتخابتان یاری نمایند.
سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید

tajrobenik
12-08-2011, 05:01
پیشنهاد میکنم نظرسنجی رو پاک کنید و از دوباره بزارید چون خیلی ها فکر کنم آنتی ویروساشون رو عوض کردن

در مورد این تایپیک خاص که مربوط به آنتی ویروس هاست .... این پیشنهاد تائید می شه ...

skadi1
12-08-2011, 22:58
سلام دوست عزیز
از اینکه از دنیای افسانه ها و دهن پر کن ها به دنیای واقعیت پای گذاشته اید تبریک می گویم.
کاربران NOD32 دلشان به نوشته Maximum Protection آن گرم است. خبر از ماجرا ندارند.
پیشنهاد می کنم آنتی ویروس های برتر تست های شرکت ها را بررسی نمایید و به انتخاب خودتان یکی را نصب کنید.
مانند:
...,COMODO Internet Security-Avast-Avira-Norton-Kaspersky
که هرکدام برای خود در تالار تاپیک جداگانه دارند.
و در اینجا:

یک ویروس دانلود کنید و آنها را در ویندوز مجازی تست کنید(با کمی تامل و تحقیق،بهترین انتخاب را خواهید کرد)
اینجا بچه های گلی دارد که می توانند شما را در انتخابتان یاری نمایند.
سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید

آره واقعا Maximum Protection اون الکیه
واقعا توصیه می کنم کسی NOD32 استفاده نکنه

ولی بی طرفانه بگم خیلی سبکه
بچه های گل :11: لطف کنند بگن bitdefender internet security یا ....total از لحاظ
1. تاثیر در سرعت سیستم
2. حجم آپدیتهای دریافتی و آپدیت آفلاین
3. راحتی در کرک و بدست آوردن پسورد :21::21::21:
چه طوریه

میدونم که بهترین آنتی ویروس 2011 شناخته شده
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بگید ممنون میشم

pcsoft
13-08-2011, 13:35
آره واقعا Maximum Protection اون الکیه
واقعا توصیه می کنم کسی NOD32 استفاده نکنه

ولی بی طرفانه بگم خیلی سبکه
بچه های گل :11: لطف کنند بگن bitdefender internet security یا ....total از لحاظ
1. تاثیر در سرعت سیستم
2. حجم آپدیتهای دریافتی و آپدیت آفلاین
3. راحتی در کرک و بدست آوردن پسورد :21::21::21:
چه طوریه

میدونم که بهترین آنتی ویروس 2011 شناخته شده
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید بگید ممنون میشم

سلام
در سبکی NOD32 شکی نیست چون کاری انجام نمی دهد که از CPU استفاده کند.
آنتی ویروس های قوی تری هم وجود دارند که با اینکه قوی هستند ولی سبک هم هستند.
شما مشخصات سیستم تان را بنویسید تا بتوانیم بهتر کمک کنیم.
چون Bitdefender یک آنتی ویروس خوب اما سنگین است برای سیستم های ضعیف به کار نمی رود.
من خودم بدون هیچگونه تعصبی COMODO رو پیشنهاد میدم من خودم بارها تستش کردم و تونسته امنیت 100% رو برای من تضمین کنه.
برای مثال همین کومودو رو برید تست کنید. کومودو فقط یک آنتی ویروس نیست .
COMODO Internet Security= Anti-virus+ Firewall + Defense
اینجا کامل نمی تونم توضیح بدم چون توضیحات زیاد داره به تاپیکش برید و ویژگی هاش رو بخونید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته انتخاب با خودتون هست فقط پیشنهاد کردم.

skadi1
13-08-2011, 14:17
ولی تو سایت av-test.org درباره comodo یه چیزه دیگه زده بود

خودم به نتیجه زیر رسیدم
Avast free antivirus+comodo firewall
فکر کنم چیز خوبی از آب دربیاد

hivs2006
13-08-2011, 15:54
درود. یه سوال داشتم؛ تفاوت این دوتا در چیه، مگه مال یه کمپانی نیستند؟
symantec endpoint protection 12.0
norton internet security 2011 18.1

pcsoft
13-08-2011, 16:09
ولی تو سایت av-test.org درباره comodo یه چیزه دیگه زده بود

خودم به نتیجه زیر رسیدم
Avast free antivirus+comodo firewall
فکر کنم چیز خوبی از آب دربیاد

سایت Av-Test تست های مختلفی انجام میده روی سیستم عامل های مختلف. توی همون تست ها کومودو یادمه رتبه خوبی گرفته بود.
شما تا خودنون تست نکنید قدرت یا ضعف هیچکدوم با آمار خواندن معلوم نمیشه. شاید یه آنتی ویروس،بهترین آنتی ویروس سال بشه ولی کسی ازش زیاد خوشش نیاد(بخاطر قدرت کم یا ظاهر یا چیزای دیگه)
درسته که با آمار میشه قدرت و ضعف کلی رو فهمید(مثلا شما که نمیری اون که آخر لیست تست هستش رو تست کنی) شما باید با یه ویروس تست کنید. ویروس اجرا کنید و قدرت شناسایی و قابلیت های دیگر آنتی ویروستون رو تست کنید.

پی نوشت:
ترکیبی که موردنظرتون هست ترکیب به نظر خوبی هست فقط تست فراموش نشه. مثلا من یه زمانی ترکیب Norton Antivirus+ COMODO Firewall در نظر داشتم که ناموفق بود(Defense هر دو با هم تداخل داشتند)
که باید Defese کومودو غیرفعال می شد تا بتوان از آن ترکیب استفاده کرد.

*Batman*
13-08-2011, 20:02
درود. یه سوال داشتم؛ تفاوت این دوتا در چیه، مگه مال یه کمپانی نیستند؟
symantec endpoint protection 12.0
norton internet security 2011 18.1

تفاوت اصلی این دو محصول اینه که اولی (Endpoint Protection) در محیط شبکه استفاده میشه و امکاناتی رو داره که برای کاربرد خانگی تعبیه نشده.

مثلا من یه زمانی ترکیب Norton Antivirus+ COMODO Firewall در نظر داشتم که ناموفق بود(Defense هر دو با هم تداخل داشتند)
که باید Defese کومودو غیرفعال می شد تا بتوان از آن ترکیب استفاده کرد.

سلام.
ترکیب آنتی ویروس نورتون با فایروال کومودو با هم تداخل ندارن.
من الان مدت زیادیه از این ترکیب استفاده میکنم.Defense کومودو هم فعاله.
شما کجا به مشکل برخوردید؟

pcsoft
13-08-2011, 20:33
تفاوت اصلی این دو محصول اینه که اولی (Endpoint Protection) در محیط شبکه استفاده میشه و امکاناتی رو داره که برای کاربرد خانگی تعبیه نشده.

سلام.
ترکیب آنتی ویروس نورتون با فایروال کومودو با هم تداخل ندارن.
من الان مدت زیادیه از این ترکیب استفاده میکنم.Defense کومودو هم فعاله.
شما کجا به مشکل برخوردید؟

سلام
من ویروس Bestantivirus.exe رو که از تاپیک دانلود ویروس دانلود کرده بودم(آنتی ویروس جعلی) رو اجرا کردم نه نورتون نه کومودو هیچ عکس العملی نشون ندادن. پست های تست من هنوز هستش یادمه با دوست عزیزمون Karkas20 تست کردیم.
مشکل اینجا بود که هر دو عملکرد یکدیگر رو مختل کرده بودند.

*Batman*
13-08-2011, 23:46
من این چند مورد آخر رو که دوستمون amirbadi معرفی کردن تست کردم.
نورتون و کومودو به صورت مستقل از هم ویروسها رو شناسایی کردن.

این فقط یه نمونه هستش که اینجا قرار دادم:

=================
اگر باز هم به موارد مشکوک برخوردید منو در جریان بگذارید تا با هم بررسی کنیم.

pcsoft
14-08-2011, 04:45
من این چند مورد آخر رو که دوستمون amirbadi معرفی کردن تست کردم.
نورتون و کومودو به صورت مستقل از هم ویروسها رو شناسایی کردن.

این فقط یه نمونه هستش که اینجا قرار دادم:

=================
اگر باز هم به موارد مشکوک برخوردید منو در جریان بگذارید تا با هم بررسی کنیم.

سلام
نمی دونم چرا سرچ انجمن کار نمی کنه برای تاپیک دانلود ویروس.
به هر حال شانسی پیداش کردم.

اگر لینک سالم نبود بگید تا آپلود کنم.
مشکل در شناسایی ویروس نبود مشکل در Defense هر دو بود که با هم تداخل داشتن.
وگرنه چون ویروس جدیدی(در اون زمان) بود هیچکدوم شناسایی نکردن.

humankhan
15-08-2011, 12:37
سلام دوست عزیز.
هر کروم ویژگی های خاص خودشون رو دارن اما:
COMODO Internet Security بسته امنیتی کاملی هست و می تونه بصورت 100% از سیستم شما به تنهایی محافظت کنه(در صورتی که تنظیمات معقولی براش تعریف کنید. زیاد هم سخت نیست)
اما باز انتخاب با خودتون هست.
شما نیازهاتون و استفاده تون از رایانه رو بفرمایید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.
موفق باشید
ممنون از پاسختون!
من علاقه زیادی به نود و کسپر دارم و خیلی وقته دارم از این 2 تا آنتی ویروس استفاده میکنم ولی بیشتر دوستام کومودو رو بهم پیشنهاد میکنن ! اینم پیغام یکی از دوستان :

من این آنتی ویروس رو تست کردم ، دیگه نود و کاسپر رو کنار گذاشتم !
- قدرت اسکن فوق العاده ، مو رو از ماست میکشه بیرون !:دی
- فایروال پیشرفته و قدرتمند که در تمام تستهای فایروال اول بوده !
- اشغال کم فضای رم که سرعت سیستم افت نکنه
- امکان ایزوله برنامه های مشکوک
- امکان ساخت لیست سیاه یا سفید !
- پشتیبانی آنلاین !!
- و در آخر رایگان بودن و نداشتن مشکلات آپدیت و اینا
اینم بگم که تحت حمایت شرکت بزرگ اینتل هست

میخوام بدونم اگه کومودو نصب کنم نیازی به یه آنتی ویروس دیگه هم دارم یا خودش به تنهایی میتونه امنیت سیستم رو تامین کنه !
ممنون میشم جواب بدین !

Farshid72
15-08-2011, 13:03
من تا حالا تجربه کار کردن با آنتی ویروس های نختلف رو داشتم و به نظر شخصی خودم nod32 smart security ازهمشون بهتر هست.چون اگه مدواوم آپدیت بشه بهترین آنتی ویروس و آنتی اسپای ور هست.من خوذم ک الان دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم دائم داره از تو نت trojan میگیره در صورتی ک کمتر دیدم آنتی ویروس های دیگه این کارو کنن.
البته ناگفته نماند ک اگه انتی ویروس های دیگه به روز بشن قطعا در حد همین nod32 کار خواهند کرد ولی متاسفانه قابلیت بروز رسانی ندارند و حتما باید لایسنسش موجود باشه.
مثلا خود شرکت نفت 100 میلیون داده و لایسنس مک آفی رو برای یک سال خریده خب برای شرکت نفت میصرفه ولی برای مصارف خونگی و شخصی خیر.
پس با توجه به میزان هزینه و سرعت سیستم میتونم بگم یکی از بهترین هااست

*Batman*
15-08-2011, 16:37
سلام
نمی دونم چرا سرچ انجمن کار نمی کنه برای تاپیک دانلود ویروس.
به هر حال شانسی پیداش کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر لینک سالم نبود بگید تا آپلود کنم.
مشکل در شناسایی ویروس نبود مشکل در Defense هر دو بود که با هم تداخل داشتن.
وگرنه چون ویروس جدیدی(در اون زمان) بود هیچکدوم شناسایی نکردن.

سـلام.
آنتی ویروس باید حتما قبل از فایروال نصب بشه.
یکبار برعکس عمل کردم و مشکلاتی تو قسمت IPS نورتون بوجود اومد که خودش زمینه ساز اشکالات متعدد بعدی شد.
مثل آپدیت نشدن آنتی ویروس و سایر برنامه های امنیتی! مشکل در قسمت Browser Protection .باز نشدن خیلی از سایتها و ...
(در مثال بالا از فایروال کومودو استفاده کردم)
هر چند ممکنه این مساله مربوط به مشکل شما نباشه اما:
رعایت اولویت نصب خیلی مهم و حیاتی هستش و لازم بود تذکر کلی بدم.

pcsoft
15-08-2011, 18:42
ممنون از پاسختون!
من علاقه زیادی به نود و کسپر دارم و خیلی وقته دارم از این 2 تا آنتی ویروس استفاده میکنم ولی بیشتر دوستام کومودو رو بهم پیشنهاد میکنن ! اینم پیغام یکی از دوستان :

میخوام بدونم اگه کومودو نصب کنم نیازی به یه آنتی ویروس دیگه هم دارم یا خودش به تنهایی میتونه امنیت سیستم رو تامین کنه !
ممنون میشم جواب بدین !

سلام دوست عزیز
بله به تنهایی قادر به محافظت از سیستم هست ولی خب اگر شما هم مثل من امنیت بالای 100%:31: می خواهید می توانید بعضی برنامه های سبک مثل Panda Cloud Antivirus, CounterSpy و... را کنارش نصب کنید.
برای من وقتی ویروس اجرا میشه(اگر آنتی ویروس ها نتونند شناسایی کنند که البته در 99% موارد میشناسه) همه میافتن توی رقابت برای حذفش . اول پاندا میاد بعدش کومودو و بعد کانتراسپای.
اگر پاندا نتونست، کومودو سندباکسش می کنه(البته اگر شناساییش نکرد) و دیگه چیزی به این کانتراسپای نمی رسه.:31:
موفق باشید

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

من تا حالا تجربه کار کردن با آنتی ویروس های نختلف رو داشتم و به نظر شخصی خودم nod32 smart security ازهمشون بهتر هست.چون اگه مدواوم آپدیت بشه بهترین آنتی ویروس و آنتی اسپای ور هست.من خوذم ک الان دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم دائم داره از تو نت trojan میگیره در صورتی ک کمتر دیدم آنتی ویروس های دیگه این کارو کنن.
البته ناگفته نماند ک اگه انتی ویروس های دیگه به روز بشن قطعا در حد همین nod32 کار خواهند کرد ولی متاسفانه قابلیت بروز رسانی ندارند و حتما باید لایسنسش موجود باشه.
مثلا خود شرکت نفت 100 میلیون داده و لایسنس مک آفی رو برای یک سال خریده خب برای شرکت نفت میصرفه ولی برای مصارف خونگی و شخصی خیر.
پس با توجه به میزان هزینه و سرعت سیستم میتونم بگم یکی از بهترین هااست

سلام دوست عزیز
شما یک ویروس جدید(که نود نمی شناسه) دانلود و اجرا کنید ببینید چه اتفاق جالبی می افته:8:.(پیشنهاد می کنم قبلش از سیستم Backup بگیرید)

pcsoft
15-08-2011, 21:07
سـلام.
یکبار برعکس عمل کردم و مشکلاتی تو قسمت IPS نورتون بوجود اومد که خودش زمینه ساز اشکالات متعدد بعدی شد.
مثل آپدیت نشدن آنتی ویروس و سایر برنامه های امنیتی! مشکل در قسمت Browser Protection .باز نشدن خیلی از سایتها و ...

سلام.
من بخاطر حرف شما یکبار دیگه این ترکیب رو در ویندوز مجازی تست می کنم نتیجه رو همینجا اعلام می کنم.

Farshid72
15-08-2011, 21:16
دوسته عزیز ویروسی دانلود کنم ک نود نمیشناسه ؟؟؟ خب معلومه چی میشه !!!! ولی اگه لحظه به لحظه آپدیت بشه چی ؟

pcsoft
15-08-2011, 21:57
دوسته عزیز ویروسی دانلود کنم ک نود نمیشناسه ؟؟؟ خب معلومه چی میشه !!!! ولی اگه لحظه به لحظه آپدیت بشه چی ؟

دوست عزیز
همیشه آپدیت ها از ویروس ها عقب هستند حتی اگر شما یک اینترنت پرسرعت داشته باشید که نود مرتب خودکار بروز بشه باز هم ویروس ها جلوترند و البته هیچ آنتی ویروسی نمی تونه خودش رو به ویروس ها برسونه.
اینجاست که راه حال بعدی میاد وسط که نود اگر از روی دیتابیس نشناخت خب چیکار کنیم؟
شما خودتم می دونی که اجرا کنی چی میشه پس هیچوقت اجرا نمی کنی.
ولی با کومودو شما نیاز 100% به دیتابیس آپدیت شده ندارید. دیتابیس یک راه حل راحت و خوب اما کمک کننده به کومودو هست همین!( البته همیشه توصیه میشه که کومودو آپدیت باشه)
یعنی اگر شما ویروس رو اجرا کردی و دیتابیس نشناخت کومودو Defense اینجا بدرد می خوره و نمی گذاره ویروس به فایل های شما دسترسی داشته باشه(بستگی به تنظیمات شما داره) و اونو می بره داخل سندباکس و عملا ویروس هیچ کاری نمی تونه انجام بده و شما فقط عاقبت ویروس بیچاره را تماشا می کنید که چطور درمانده شده و در آخر هم پروسه اش یا بسته می شود یا اینکه بیچاره error دیباگ می ده(error برنامه نویسی) و کلا ویروس اینطوری میشه: :puke:

MicrosoftH
15-08-2011, 22:07
والا من نود رو آپدیت می کردم یک ویروس بود اصلا شناسایی نمیکرد این کاسپرسکایی عزیز پدرش رو در آورد آپش جدیدش کردم مورچه رو نمیزاشت رد بشه

pcsoft
15-08-2011, 22:09
سـلام.

سلام مجدد.
ویروس را همانطور که گفتم بودم تست کردم و ویروس با اینکه من فرمان Isolate دادم اجرا شد و هر کاری دوست داشت کرد.
من با Avast هم تست می کنم نتیجه رو اعلام می کنم.

pcsoft
15-08-2011, 22:41
ویروس رو با ترکیب Avast Antivirus+ COMODO Firewall اجرا کردم کومودو به درستی ویروس رو برد توی سندباکس و چند تا سوال پرسید و ویروس هم اجرا شد ولی ویروس کاری نتونست بکنه و با یک ریستارت همه چی حل شد.

TR4NC3
16-08-2011, 01:51
سلام , من در حال حاضر Nod32 دارم و به خاطر ویروسی شدن Pcـم بدون اینکه متوجه بشه میخوا عوضش کنم :D

~~~

COMODO Internet Security Or Kaspersky Internet Security 2012

کارهای روزانه من » استفاده 24 ساعته از نت / دانلود زیاد / و ...
من واقعیتش حوسله ندارم دونبال کلید و اینا بگردم هر روز ... برای همین خواستم بدونم کمودو در سطح کاسپر هست ؟
میشه بهش اطمینان کرد ؟ چون به دلیل FrEE بودنش ترجیح میدم کمودو رو داشته باشم ولی اگه کاسپر سر تره دیگه باید بسوزم و بسازم هر روز دونبال کلید و اینا ...

حالا شما هم چیزی دیگه ای مد نظرتون هست خوش حال میشم کمکم کنید . ممنون

poonel
16-08-2011, 02:32
یعنی بهتر از Kaspersky هم آنتی ویروس هست؟
خداییش کامپیوتر رو همیشه سرحال و سرزنده و شاداب و خندان نگه میداره. خیلی کارش درسته. خدا حفظش کنه.

pcsoft
16-08-2011, 04:28
سلام , من در حال حاضر Nod32 دارم و به خاطر ویروسی شدن Pcـم بدون اینکه متوجه بشه میخوا عوضش کنم :D

~~~

COMODO Internet Security Or Kaspersky Internet Security 2012

کارهای روزانه من » استفاده 24 ساعته از نت / دانلود زیاد / و ...
من واقعیتش حوسله ندارم دونبال کلید و اینا بگردم هر روز ... برای همین خواستم بدونم کمودو در سطح کاسپر هست ؟
میشه بهش اطمینان کرد ؟ چون به دلیل FrEE بودنش ترجیح میدم کمودو رو داشته باشم ولی اگه کاسپر سر تره دیگه باید بسوزم و بسازم هر روز دونبال کلید و اینا ...

حالا شما هم چیزی دیگه ای مد نظرتون هست خوش حال میشم کمکم کنید . ممنون

سلام دوست عزیز
در صفحات قبل من خلاصه ای درباره کومودو توضیح دادم که چطور کار می کند.
این که کدام برایتان بهتر است را شما باید انتخاب کنید.
ما و بقیه دوستان فقط پیشنهاد می دهیم همین. اگر می خواهید درباره کومودو بیشتر بدانید به اینجا

بروید و کمی هم حوصله به خرج دهید انشاءالله انتخاب خوبی خواهید داشت.
کومودو یک بسته امنیتی کامل است که البته آنتی ویروس جوان اما پرقدرتی دارد.

pcsoft
16-08-2011, 04:34
یعنی بهتر از Kaspersky هم آنتی ویروس هست؟
خداییش کامپیوتر رو همیشه سرحال و سرزنده و شاداب و خندان نگه میداره. خیلی کارش درسته. خدا حفظش کنه.

سلام دوست عزیز
لطفا با دلیل منطقی طرح ادعا بفرمایید.

همین حرف ها رو زدیم که تعصبی شدیم.
رضا :11:

poonel
16-08-2011, 05:01
سلام دوست عزیز
لطفا با دلیل منطقی طرح ادعا بفرمایید.

ادعا؟:18:
دلیلی بالاتر از تجربه نیست.

*Batman*
16-08-2011, 06:47
سلام مجدد.
ویروس را همانطور که گفتم بودم تست کردم و ویروس با اینکه من فرمان Isolate دادم اجرا شد و هر کاری دوست داشت کرد.
من با Avast هم تست می کنم نتیجه رو اعلام می کنم.

ویروس رو با ترکیب Avast Antivirus+ COMODO Firewall اجرا کردم کومودو به درستی ویروس رو برد توی سندباکس و چند تا سوال پرسید و ویروس هم اجرا شد ولی ویروس کاری نتونست بکنه و با یک ریستارت همه چی حل شد.

ســلام.

من این ویروس را وقتی کومودو به تنهایی نصب بود تست کردم.
در حالت Restricted ایزوله شد و بعد از Restart اثری ازش نموند.
یه ویدئو هم ازش تهیه کردم:

بعد نورتون رو هم اضافه کردم و تست کردم.دقیقا همون اتفاق افتاد.
بعد از Restart شدن سیستم همه چیز به حالت اول برگشت.
از اینم یه ویدئو تهیه کردم:

=======================
شما حتما یکبار فایل رو بردید تو سندباکس و برای دفعات بعدی کومودو به شما پیغام نداده.
چون اگر یه فایل تو لیست Unrecognized قرار بگیره به صورت سندباکس شده اجرا میشه تا تکلیفش روشن بشه.
تو بحث سندباکس اصولا نباید ناسازگاری پیش بیاد چون نورتون سندباکس نداره.

موفق باشید.

pcsoft
16-08-2011, 12:58
ســلام.

من این ویروس را وقتی کومودو به تنهایی نصب بود تست کردم.
در حالت Restricted ایزوله شد و بعد از Restart اثری ازش نموند.
یه ویدئو هم ازش تهیه کردم:

بعد نورتون رو هم اضافه کردم و تست کردم.دقیقا همون اتفاق افتاد.
بعد از Restart شدن سیستم همه چیز به حالت اول برگشت.
از اینم یه ویدئو تهیه کردم:

=======================
شما حتما یکبار فایل رو بردید تو سندباکس و برای دفعات بعدی کومودو به شما پیغام نداده.
چون اگر یه فایل تو لیست Unrecognized قرار بگیره به صورت سندباکس شده اجرا میشه تا تکلیفش روشن بشه.
تو بحث سندباکس اصولا نباید ناسازگاری پیش بیاد چون نورتون سندباکس نداره.

موفق باشید.

سلام
بله کومودو به تنهایی عملکرد درستی داره.
و من هم برای اولین بار بعد از نصب نورتون+کومودو فایروال اون فایل رو اجرا کردم چون تازه نصبش کرده بودم و بهش نگفته بودم ببرش توی سندباکس.
من به زودی ویدئو تهیه می کنم و حالا چجوری آپلودش کنم خدا می دونه:31:

*Batman*
16-08-2011, 15:07
سلام
بله کومودو به تنهایی عملکرد درستی داره.
و من هم برای اولین بار بعد از نصب نورتون+کومودو فایروال اون فایل رو اجرا کردم چون تازه نصبش کرده بودم و بهش نگفته بودم ببرش توی سندباکس.
من به زودی ویدئو تهیه می کنم و حالا چجوری آپلودش کنم خدا می دونه:31:
سلام.
من بالاخره نفهمیدم شما مخرب رو بردید تو سندباکس یا نه؟:20:
آخه تو پستهای قبلی گفتید هم با آواست و هم با نورتون ایزوله اش کردم.
بیشتر بر میگرده به تنظیمات فایروال و Defense+ .
من سندباکس را روی Restricted تنظیم کردم.
Defense روی Safe Mode و Firewall هم Custom Policy
دیگه به چیزی دست نزدم.
بعد بدون اینترنت تست کردم.اول کومودو به تنهایی و بعد هم به همراه نورتون.
نتیجه هم یکسان بود.
ویروس اجرا شد و به ظاهر یه کارایی انجام داد اما بعد از Restart همه چیز به حالت عادی برگشت.
مثل همون تستی که شما با آواست انجام دادید.ویروس اجرا شد ولی کاری نتونست بکنه.
===============================================
با اینترنت هم تست کردم.نتیجه همون بود.
فقط اول کار کومودو ویروس رو تشخیص داد و میخواست پاکش کنه که من Ignore کردم.

pcsoft
16-08-2011, 15:28
سلام.
من بالاخره نفهمیدم شما مخرب رو بردید تو سندباکس یا نه؟:20:
آخه تو پستهای قبلی گفتید هم با آواست و هم با نورتون ایزوله اش کردم.
بیشتر بر میگرده به تنظیمات فایروال و Defense+ .
من سندباکس را روی Restricted تنظیم کردم.
Defense روی Safe Mode و Firewall هم Custom Policy
دیگه به چیزی دست نزدم.
بعد بدون اینترنت تست کردم.اول کومودو به تنهایی و بعد هم به همراه نورتون.
نتیجه هم یکسان بود.
ویروس اجرا شد و به ظاهر یه کارایی انجام داد اما بعد از Restart همه چیز به حالت عادی برگشت.
مثل همون تستی که شما با آواست انجام دادید.ویروس اجرا شد ولی کاری نتونست بکنه.
===============================================
با اینترنت هم تست کردم.نتیجه همون بود.
فقط اول کار کومودو ویروس رو تشخیص داد و میخواست پاکش کنه که من Ignore کردم.

سلام
منم مثل شما عمل کردم حالا نمیدونم چرا اینطوری میشه. دقیقا کارای شما رو کردم. فقط دیفنس روی Paranoid گذاشتم.
منظورم از اینکه ایزوله اش کردم این بود که وقتی اجرا شد (کومودو + آواست) کومودو بردش داخل سندباکس.
راستی نسخه نورتون شما 2012 هست(بتا) که مال من 2011 هست.
نمی دونم شایدم توی نسخه جدید این مشکل حل شده باشه.
به هر حال ممنون

*Batman*
16-08-2011, 16:46
سلام
از توجه شما ممنونم.
البته تو فیلم از نسخه 2011 استفاده کردم.
معمولا فایروالها خودشون رو با آنتی ویروس ها وفق میدن.
یادمه وقتی از Outpost استفاده میگردم یه سری گزینه هاش مثل Web-Gaurd و AntiSpyware را موقع نصب غیر فعال میکرد.
کومودو هم از این قاعده مستثنی نیست و مکانیزم های سازگار رو تو ورژن های جدید خودش قرار داده.
کومودو با توجه به Defense+ اش بیشتر فرم آنتی ویروسی داره.
بنابراین من تو تاپیک نورتون به کاربران NAV توصیه میکنم که Intrusion Prevention رو برای محکم کاری غیر فعال کنن.
چون Defense+ داره همین کارو انجام میده به همراه سندباکس که مزیت محسوب میشه.
موفق باشید.

Farshid72
16-08-2011, 19:55
دوست عزیز
همیشه آپدیت ها از ویروس ها عقب هستند حتی اگر شما یک اینترنت پرسرعت داشته باشید که نود مرتب خودکار بروز بشه باز هم ویروس ها جلوترند و البته هیچ آنتی ویروسی نمی تونه خودش رو به ویروس ها برسونه.
اینجاست که راه حال بعدی میاد وسط که نود اگر از روی دیتابیس نشناخت خب چیکار کنیم؟
شما خودتم می دونی که اجرا کنی چی میشه پس هیچوقت اجرا نمی کنی.
ولی با کومودو شما نیاز 100% به دیتابیس آپدیت شده ندارید. دیتابیس یک راه حل راحت و خوب اما کمک کننده به کومودو هست همین!( البته همیشه توصیه میشه که کومودو آپدیت باشه)
یعنی اگر شما ویروس رو اجرا کردی و دیتابیس نشناخت کومودو Defense اینجا بدرد می خوره و نمی گذاره ویروس به فایل های شما دسترسی داشته باشه(بستگی به تنظیمات شما داره) و اونو می بره داخل سندباکس و عملا ویروس هیچ کاری نمی تونه انجام بده و شما فقط عاقبت ویروس بیچاره را تماشا می کنید که چطور درمانده شده و در آخر هم پروسه اش یا بسته می شود یا اینکه بیچاره error دیباگ می ده(error برنامه نویسی) و کلا ویروس اینطوری میشه: :puke:
دوسته گلم توضیحات شما خیلی خوب بودش.میشه بگید کدوم نرم افزار comodo خوب هستش ؟؟؟ من نمیخوام کمودو و یه نرم افزار دیگه نصب باشه.سبکه ؟؟؟

pcsoft
16-08-2011, 20:17
دوسته گلم توضیحات شما خیلی خوب بودش.میشه بگید کدوم نرم افزار comodo خوب هستش ؟؟؟ من نمیخوام کمودو و یه نرم افزار دیگه نصب باشه.سبکه ؟؟؟

سلام
بسته امنیتی کامل کومودو COMODO Internet Security شامل Anti-virus-Firewall-Defense هست .
بله کومودو نرم افزار سبکی هست.
از اینجا می توانید دانلود کنید(نسخه: 32-64 بیت)

به اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبیایید و کمی حوصله خرج دهید(ضرر نمی کنید) و توضیحات جناب M E H R A N را بخوانید(کامل و مفید)
موفق باشید

mahdizamani97
20-08-2011, 11:56
سلام،
آقایون من یه مقاله تو یه سایت منتشر کردم که متاسفانه تو خیلی از وبلاگ ها و سایت های دیگه حتی بدون ذکر منبع انتشار یافته .
این مقاله رو بخونید درباره تمام آنتی ویروس ها و نرم افزار های امنیتی توش نوشته.

موفق باشید.

dara0
20-08-2011, 18:02
سلام

پیشنهاد من به دوستان کومودو هست نه به خاطر استقبال زیاد از اون که البته این استقبال بی دلیل هم نیست این انتی ویروس ومخصوصا فایروال اون با استفاده از یک سری لایه های حفاظتی عملا مجالی به مخرب برای استفاده از سیستم رو نمیده واینجا است که نه شما بلکه این مخرب هست که باید احساس نا امنی کنه

شادباشید

ever after
21-08-2011, 06:49
سلام.مدیر محترم دعوام نکنی.:45::45::45:اگه باید یه تاپیک جدید بزنم سوالمو بپرسم بهم بگید
دوستان لطفا راهنماییم کنید.
من مدل لپتاپم sony vaio ea1agg هست.9 ماهه دارمش.چند وقت پیش کاسپر رو نصب کردم اما با لایسنسش مشکل داشتم bit defender رو نصب کردم اما سرعت دانلود با IDM رو به شدت می آورد پایین. الان آنتی ویرووسم نود 32 هست.1 هفته نشده نصب کردم.راستش تازگی یه اتفاق عجیبی میفته...
وقتی ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن your freedom بازه و تو سایتایی مث beemp3 هستم یهو هیچ کاری نمیتونم بکنم.صفحه پیکسلاش شروع می کنه به شدت به هم ریختن و صدا میده.پیکسلا انقدر قاطی میشه که هیچی معلوم نیست.ببخشید نمیدونم چطوری توضیح بدم.خیلی ترسناکه.:37::37::37:
تا حالا 2 بار اینطوری شده هربارم که اینطوری شد انقدر وحشتناک بود که من میترسیدم صفحه بسوزه برا همین دستمو رو off نگه داشتم تا خاموش شه.:41::41::41:
وقتی روشن کردم هر دو بار مشکلی پیش نیومده بود.الان خیلی میترسم دوباره این مشکل پیش بیاد.نمیدونم چرا اینطوری میشه!به نظرتون به خاطر your freedom هست یا آنتی ویرووسم ضغیفه؟؟؟در هر حال میخوام عوضش کنم به نظرتون چی بریزم به جاش؟
یه چیزی میخوام که خیلی خیلی قوی باشه چون زیاد ویرووسی میشه لپتاپم.واسم سرعت دانلود IDM به شدت مهمه.اصلا نمیخوام سرعت اینترنت و دانلود پایین بیاد و سرعت کامپیوتر کم شه.من Lord 2011 رو دارم یه آنتی ویرووسی بگید که توش باشه.خودم نظرم روی Norton هست.مناسبه یا نه؟
خواهش میکنم کمکککککککککک کنید.:19:اعصابمو خورد کرده:42::42::42:

pcsoft
21-08-2011, 13:19
سلام.مدیر محترم دعوام نکنی.:45::45::45:اگه باید یه تاپیک جدید بزنم سوالمو بپرسم بهم بگید
دوستان لطفا راهنماییم کنید.
من مدل لپتاپم sony vaio ea1agg هست.9 ماهه دارمش.چند وقت پیش کاسپر رو نصب کردم اما با لایسنسش مشکل داشتم bit defender رو نصب کردم اما سرعت دانلود با IDM رو به شدت می آورد پایین. الان آنتی ویرووسم نود 32 هست.1 هفته نشده نصب کردم.راستش تازگی یه اتفاق عجیبی میفته...
وقتی ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن your freedom بازه و تو سایتایی مث beemp3 هستم یهو هیچ کاری نمیتونم بکنم.صفحه پیکسلاش شروع می کنه به شدت به هم ریختن و صدا میده.پیکسلا انقدر قاطی میشه که هیچی معلوم نیست.ببخشید نمیدونم چطوری توضیح بدم.خیلی ترسناکه.:37::37::37:
تا حالا 2 بار اینطوری شده هربارم که اینطوری شد انقدر وحشتناک بود که من میترسیدم صفحه بسوزه برا همین دستمو رو off نگه داشتم تا خاموش شه.:41::41::41:
وقتی روشن کردم هر دو بار مشکلی پیش نیومده بود.الان خیلی میترسم دوباره این مشکل پیش بیاد.نمیدونم چرا اینطوری میشه!به نظرتون به خاطر your freedom هست یا آنتی ویرووسم ضغیفه؟؟؟در هر حال میخوام عوضش کنم به نظرتون چی بریزم به جاش؟
یه چیزی میخوام که خیلی خیلی قوی باشه چون زیاد ویرووسی میشه لپتاپم.واسم سرعت دانلود IDM به شدت مهمه.اصلا نمیخوام سرعت اینترنت و دانلود پایین بیاد و سرعت کامپیوتر کم شه.من Lord 2011 رو دارم یه آنتی ویرووسی بگید که توش باشه.خودم نظرم روی Norton هست.مناسبه یا نه؟
خواهش میکنم کمکککککککککک کنید.:19:اعصابمو خورد کرده:42::42::42:

سلام دوست عزیز
در رابطه با مشکل لپتاپ، فکر نمی کنم بخاطر eset باشه، شما می تونی یه آنتی ویروس دیگه برای تست این قضیه نصب کنی و امتحان کنی.
در رابطه با ویروس و آنتی ویروس،دو سه صفحه قبل را مطالعه کنید من و بقیه دوستان بحث هایی کردیم که فکر می کنم بدرد شما هم بخوره.
لرد 2011 داخش از نورتون فقط یک آنتی ویروس داره اونم Norton 360 v4 فکر کنم هستش.
که البته قوی هست ولی نسخه جدیدش یعنی 5 بهتره.
شما مشخصات سیستم و همینطور میزان حوصله در رابطه با کار با آنتی ویروس رو بفرمایید تا من و دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.
موفق باشید

ramzdar
23-08-2011, 16:34
دوستان من دارم یه برنامه مینویسم که نتایج تست های AV-Comparatives و AV-Test رو داره.
از امکاناتی که توی برنامه میذارم ایناست:
* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت فوق بطور جداگانه
* مشاهده نتایج تست های انجام شده بر روی آنتی ویروس ها بطور جداگانه (با کلیک روی اسم آنتی ویروس، اطلاعات تست اون نشون داده میشه)
* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از سایت های فوق.

به نظر من این برنلمه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن.

حالا میخواستم نظر شما رو بپرسم. به نظر شما این برنامه رو بنویسم یا نه؟

mansour_hotboy
23-08-2011, 18:45
دوستان من دارم یه برنامه مینویسم که نتایج تست های AV-Comparatives و AV-Test رو داره.
از امکاناتی که توی برنامه میذارم ایناست:
* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت فوق بطور جداگانه
* مشاهده نتایج تست های انجام شده بر روی آنتی ویروس ها بطور جداگانه (با کلیک روی اسم آنتی ویروس، اطلاعات تست اون نشون داده میشه)
* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از سایت های فوق.

به نظر من این برنلمه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن.

حالا میخواستم نظر شما رو بپرسم. به نظر شما این برنامه رو بنویسم یا نه؟
نیکی و پرسش؟:46:

pcsoft
23-08-2011, 21:51
سلام
ایده خوبیه. اینطوری به قول شما از سردرگمی کاربران کم میشه
موفق باشید

ever after
25-08-2011, 12:20
سلام دوست عزیز
در رابطه با مشکل لپتاپ، فکر نمی کنم بخاطر eset باشه، شما می تونی یه آنتی ویروس دیگه برای تست این قضیه نصب کنی و امتحان کنی.
در رابطه با ویروس و آنتی ویروس،دو سه صفحه قبل را مطالعه کنید من و بقیه دوستان بحث هایی کردیم که فکر می کنم بدرد شما هم بخوره.
لرد 2011 داخش از نورتون فقط یک آنتی ویروس داره اونم Norton 360 v4 فکر کنم هستش.
که البته قوی هست ولی نسخه جدیدش یعنی 5 بهتره.
شما مشخصات سیستم و همینطور میزان حوصله در رابطه با کار با آنتی ویروس رو بفرمایید تا من و دوستان بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.
موفق باشید

مرررسی از جوابتون.راستش خودم به این ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن your freedom مشکوکم:13: بابت اون مشکل اما کلا هم شنیدم eset قابل اعتماد نیست خیلی برای همین حتما میخوام عوض کنمش حتما.
مدل لپتاپم sony vaio ea1agg هست.
cpu:intel core i5-540m processor 2.53 GHz-RAM=4GB DDR3 SDRAM 1066 MHz-hard disk=500 GB-
راستش با آنتی ویرووس در حد ابتدائی کار میکنم.فقط آپدیتش میکنم و Scan.:45::45::45:از این کارای عحیب که انجام میدن با آنتی ویرووس بلد نیستم.:9:نمیخوام خیلی وقتمو بگیره کار باهاش.اما اگر لارم باشه حوصله دارم یاد یگیرم.میخوام خیلی قوی باشه ولی سرعت دانلود IDM و سیستم رو اصلا پایین نیاره..ممنون از کمکتون

pcsoft
25-08-2011, 13:19
مرررسی از جوابتون.راستش خودم به این ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن your freedom مشکوکم:13: بابت اون مشکل اما کلا هم شنیدم eset قابل اعتماد نیست خیلی برای همین حتما میخوام عوض کنمش حتما.
مدل لپتاپم sony vaio ea1agg هست.
cpu:intel core i5-540m processor 2.53 GHz-RAM=4GB DDR3 SDRAM 1066 MHz-hard disk=500 GB-
راستش با آنتی ویرووس در حد ابتدائی کار میکنم.فقط آپدیتش میکنم و Scan.:45::45::45:از این کارای عحیب که انجام میدن با آنتی ویرووس بلد نیستم.:9:نمیخوام خیلی وقتمو بگیره کار باهاش.اما اگر لارم باشه حوصله دارم یاد یگیرم.میخوام خیلی قوی باشه ولی سرعت دانلود IDM و سیستم رو اصلا پایین نیاره..ممنون از کمکتون

سلام
به نظرم از چیز پی ان استفاده کنید هم راحته هم بی دردسر.
eset که بله درست شنیدین.
اما پیشنهاد من:
بسته امنیتی کامل کومودو شامل آنتی ویروس + فایروال +دیفنس هست.
یکم حوصله می خواد ولی به نظر من می ارزه . من که پشیمون نیستم باهاش کار کردم.
توی صفحات قبل هم، همین پیشنهاد رو به بعضی کاربرا دادم.
شما با این نرم افزار کنترل کامل امنیت ویندوز رو در دست می گیرید.
مثلا اگر برنامه ای بخواد بصورت مخفیانه به اینترنت وصل بشه(مثل بابیلون،مجموعه ادوب و..) کومودو به شما خبر میده و می تونید با زدن سه تا کلیک،جلوی دسترسی به اینترنت برنامه رو بگیرید.
به اینجا برید و یکم دربارش مطالعه کنید به نظر من اصلا ضرر نمی کنید(کامل با تنظیماتش آشنا شید)

وقتی کامل با کومودو آشنا شدید می تونید با اطمینان 100% فلش ویروسی را حتی دابل کلیک کنید!
اگر کومودو حوصله تان را سر برد اونوقت کومودو رو پاک کنید و آنتی ویروس اوست فری نصب کنید و خودتان را راحت کنید.
اوست یک آپدیت 40 مگابایتی هم دارد که می تونید از آدرس زیر دانلود کنید.

ever after
25-08-2011, 13:58
سلام
به نظرم از چیز پی ان استفاده کنید هم راحته هم بی دردسر.
eset که بله درست شنیدین.
اما پیشنهاد من:
بسته امنیتی کامل کومودو شامل آنتی ویروس + فایروال +دیفنس هست.
یکم حوصله می خواد ولی به نظر من می ارزه . من که پشیمون نیستم باهاش کار کردم.
توی صفحات قبل هم، همین پیشنهاد رو به بعضی کاربرا دادم.
شما با این نرم افزار کنترل کامل امنیت ویندوز رو در دست می گیرید.
مثلا اگر برنامه ای بخواد بصورت مخفیانه به اینترنت وصل بشه(مثل بابیلون،مجموعه ادوب و..) کومودو به شما خبر میده و می تونید با زدن سه تا کلیک،جلوی دسترسی به اینترنت برنامه رو بگیرید.
به اینجا برید و یکم دربارش مطالعه کنید به نظر من اصلا ضرر نمی کنید(کامل با تنظیماتش آشنا شید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی کامل با کومودو آشنا شدید می تونید با اطمینان 100% فلش ویروسی را حتی دابل کلیک کنید!
اگر کومودو حوصله تان را سر برد اونوقت کومودو رو پاک کنید و آنتی ویروس اوست فری نصب کنید و خودتان را راحت کنید.
اوست یک آپدیت 40 مگابایتی هم دارد که می تونید از آدرس زیر دانلود کنید.

مرسی از راهنماییتون.:11:من تصمیم گرفتم همین کومودو رو که گفتید چند روز دیگع نصب کنم.امیدوارم بتونم باهاش کار کنم.فقط به نظرتون ار روی LORD 2011 نصب کنم یاار جای دیگه دانلودکنم؟

jolan57
25-08-2011, 19:08
مرسی از راهنماییتون.:11:من تصمیم گرفتم همین کومودو رو که گفتید چند روز دیگع نصب کنم.امیدوارم بتونم باهاش کار کنم.فقط به نظرتون ار روی LORD 2011 نصب کنم یاار جای دیگه دانلودکنم؟

دانلود کنید :
ttp://downloads.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer.exe

ramzdar
27-08-2011, 08:25
من الان درست نگرفتم.
من الان NOD32 Antivirus 4.2.71.2 رو روی سیستمم دارم. تا اونجا که متوجه شدم، بهترین فایروال موجود، Comodo Firewall هست.
مشکلی پیش نمیاد اگه من این دوتا رو روی سیستمم نصب کنم؟ سرعت افت نمیکنه؟

dara0
27-08-2011, 09:45
من الان درست نگرفتم.
من الان NOD32 Antivirus 4.2.71.2 رو روی سیستمم دارم. تا اونجا که متوجه شدم، بهترین فایروال موجود، Comodo Firewall هست.
مشکلی پیش نمیاد اگه من این دوتا رو روی سیستمم نصب کنم؟ سرعت افت نمیکنه؟
سلام

نه دوست من فقط این رو در نظر داشته باشید که استفاده هم زمان از دو گارد { دو انتی ویروس صرف} یا دو فایر وال هم زمان روی یک سیستم مشکل افرین هست شما میتونید از کومودو به عنوان فایروال وبرای انتی ویروس از نود32 یا گزینه های بهتر استفاده کنید

موفق باشید

ramzdar
27-08-2011, 17:12
اینم برنامه ای که قولشو داده بودم. این برنامه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن. پس برنامه رو از دست ندین.

نسخه اول برنامه PCSoft AV List:

از امکانات برنامه:

* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test بطور جداگانه

* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test

دانـــــلــــــــود:

در نسخه بعدی روی گرافیک برنامه بیشتر کار میکنم.
لطفاً نظراتتون رو هم بگین. اگه ایراد یا مشکلی هم توی برنامه بود اعلام کنید که رفع کنم.

*Batman*
27-08-2011, 18:13
سلام.
دست شما درد نکنه.
اما وقتی روی هر کدام از تستها کلیک میکنیم یه Error میده با این پیغام:
database is changed. program can't run
فکر کنم مسیر دیتا بیس رو مسیر پروژه گرفتید و اصلاحش نکردید.
موفق باشید.

ramzdar
27-08-2011, 18:58
مشکل حل شد
مجدداً دانلود کنید.

milad_gta
27-08-2011, 20:07
اوست برنامه رو Win32:Dropper-gen شناسایی میکنه !؟ :blink:

milad_gta
27-08-2011, 20:08
اوست برنامه رو Win32:Dropper-gen شناسایی میکنه !؟ :blink:

پست دوقلو شد شرمنده

ramzdar
27-08-2011, 22:27
این برنامه رو؟
پس این برای Avast یه مشکل حساب میشه. این یعنی یه فالس آلارم واقعی!

baharshiraz
27-08-2011, 23:27
برای نت بوک ( مینی لپتاپ ) با توجه به ضعیف لودنش چی توصیه میکنید؟

الان مایکروسافت سکیوریتی روش نصبه.

به نظرتون مطمئن هست؟

ترکیب فایروال کومودو با آواست رایگان چطوره؟ آیا برای نتبوک سنگین نیست؟

milad_gta
28-08-2011, 01:02
این برنامه رو؟
پس این برای Avast یه مشکل حساب میشه. این یعنی یه فالس آلارم واقعی! آره ! خودمم توش موندم :18:

ترکیب فایروال کومودو با آواست رایگان چطوره؟ آیا برای نتبوک سنگین نیست؟ به نظر من عالیه ... اما یکم برا نت بوک سنگین ( یکم هم بیشتر ) :دی

کلا به نظر من فایروال فقط Comodo ، شک نکن ! آنتی ویروس رو هم خیلی با اوست سر کردم مشکلی نداشتم .

baharshiraz
28-08-2011, 08:55
حوب یعنی من با همین مایکروساقت سر کنم؟

مشکلی نداره این برنامه و مطمئته؟

ramzdar
28-08-2011, 12:05
این برنامه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن. پس برنامه رو از دست ندین.

***یه سری باگ داشت که رفع شد***

نسخه اول برنامه PCSoft AV List:

از امکانات برنامه:

* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test بطور جداگانه

* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test

دانـــــلــــــــود:

در نسخه بعدی روی گرافیک برنامه بیشتر کار میکنم.
لطفاً نظراتتون رو هم بگین. اگه ایراد یا مشکلی هم توی برنامه بود اعلام کنید که رفع کنم.

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

من که میگم این مایکروسافت مفت نمی ارزه.
بهتره همونا رو نصب کنی

milad_gta
28-08-2011, 12:24

من که میگم این مایکروسافت مفت نمی ارزه.
بهتره همونا رو نصب کنی

نه دیگه در این حد ، ولی خوب اصلا به پای اونا نمیرسه ! نصب کن ببین اگر اذیتت کردن از فایروال Comodo به همراه MBAM استفاده کن ! یا آنتی ویروس Nod که مفت گرونه :دی ولی با Comodo FireWall ترکیب خوبی باید بشه ...

jolan57
28-08-2011, 20:54
سلام
امروز در ویروس توتال با اسمی جدید مواجه شدم که تا به حال اسمش رو نشنیده بودم
bytehero
کسی اطلاعاتی در موردش داره ؟

polestar98g
31-08-2011, 17:53
من خودم Eset NOD 32 استفاده می‌کنم؛ ولی به علت ضعف فایروالش الآن در به در دنبال یه آنتی ویروس خوب می‌گردم هنوز پیداش نکردم؛ آویرا خوبه اونم مشکل لایسنسش اعصاب آدمو به هم می‌ریزه؛ جدیدا می‌خوام به AVG کوچ کنم.

jolan57
31-08-2011, 23:37
من خودم Eset NOD 32 استفاده می‌کنم؛ ولی به علت ضعف فایروالش الآن در به در دنبال یه آنتی ویروس خوب می‌گردم هنوز پیداش نکردم؛ آویرا خوبه اونم مشکل لایسنسش اعصاب آدمو به هم می‌ریزه؛ جدیدا می‌خوام به AVG کوچ کنم.

دریافت لیسانس 6 ماهه قانونی Avira Premium Security Suite

hamedchtsz
02-09-2011, 18:15
دوستان این سند باکس کومودو که خیلی ازش تعریف می کنید خب توی اوست هم هست. و سندباکس اتوماتیک زیاد به نظرم جالب نیست چون واسه من چند تا از نرم افزار های مفید رو که حتی یکیشون کرک هم نشده بود توی سند باکس گذاشت. به علاوه آخرین نسخه اوست رو که نصب کنی فقط چند مگابایت آپدیت داره اما کومودو 130 مگابایت آپدیت داره و فایل آفلاینش هم 200 مگابایت هست.
ضمنا یک سوال هم داشتم اگه بخوام از آنتی ویروس اوست به علاوه فایروال کومودو استفاده کنم با توجه به اینکه هردو سند باکس دارند، آیا باید سند باکس یکیشون رو غیر فعال کنم؟
ممنون

Golbarg01
03-09-2011, 03:02
بهترین آنتی ویروس رایگان چیه؟
من تا حالا تو این تاپیک نیومدم یه راهنمایی دقیق می خوام.
برای بهتر پیدا کردن ویروس ها و از بین بردنشون

pcsoft
03-09-2011, 16:32
دوستان این سند باکس کومودو که خیلی ازش تعریف می کنید خب توی اوست هم هست. و سندباکس اتوماتیک زیاد به نظرم جالب نیست چون واسه من چند تا از نرم افزار های مفید رو که حتی یکیشون کرک هم نشده بود توی سند باکس گذاشت. به علاوه آخرین نسخه اوست رو که نصب کنی فقط چند مگابایت آپدیت داره اما کومودو 130 مگابایت آپدیت داره و فایل آفلاینش هم 200 مگابایت هست.
ضمنا یک سوال هم داشتم اگه بخوام از آنتی ویروس اوست به علاوه فایروال کومودو استفاده کنم با توجه به اینکه هردو سند باکس دارند، آیا باید سند باکس یکیشون رو غیر فعال کنم؟
ممنون

سلام دوست عزیز
کومودو چندین نسخه هست که داره سندباکسش رو تست و ارتقا می کنه ولی اوست چی؟چند تا نسخه داره با سندباکس؟
وقتی کار با سندباکس رو بلد نیستید خب چرا ایراد می گیرید؟
به راحتی می تونید از سندباکس بیرون بیارید.
این اشتباه شما هست گردن کومودو نندازید.
اوست هم الان آپدیت آفلاینش 40 مگابایت هستش نه چند مگابایت!

البته من منکر قدرت اوست نیستم ولی شما یه بحثایی می کنید که آدم تعجب می کنه.
شما مشکلتون با کومودو رو می گفتین دوستان و من راهنمایی می کردیم.

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

بهترین آنتی ویروس رایگان چیه؟
من تا حالا تو این تاپیک نیومدم یه راهنمایی دقیق می خوام.
برای بهتر پیدا کردن ویروس ها و از بین بردنشون

سلام
بهترین نداریم اما چند گزینه خوب هست.
6-7 صفحه آخر همین تاپیک رو بخونید.
موفق باشید

daneshh
07-09-2011, 19:10
هیچی ESET Smart Security نمیشه
هم سادست
هم امنیتش بالاست
هم سبکه
البته کسپراکای هم خوبه
ولی نود یه چیزه دیگست

pcsoft
07-09-2011, 19:28
هیچی ESET Smart Security نمیشه
هم سادست
هم امنیتش بالاست
هم سبکه
البته کسپراکای هم خوبه
ولی نود یه چیزه دیگست

باید بگیم ESET هیچی نیست که بخواد چیزی به حساب بیاد!
این امنیت رو درباره نو32 تعریف کنین خوبه.
در سبکی ESET شکی نیست(چون کاری انجام نمی دهد)
شما که اینقدر به آنتی ویروستون(از دوستان متخصص عذر می خوام که گفتم آنتی ویروس،بهش بگیم اسکنر بهتره ،حالا...) اطمینان دارین یک ویروس خطرناک رو که ESET شناسایی نمی کنه براحتی اجرا کنین.
منتظر خبرتون هستم.
پیشنهاد می کنم توی ویندوز مجازی این کار رو بکنین:27:

daneshh
08-09-2011, 01:01
دوست عزیز من نظر خودم رو راجع به آنتی ویروسی که استفاده میکنم گفتم
از نظر من عالیه
حالا شما هر جور دوست دارید به این قضیه نگاه کنید
حالا بگید ببینم از نظر شما کدومشون بهتره؟

pcsoft
08-09-2011, 09:11
دوست عزیز من نظر خودم رو راجع به آنتی ویروسی که استفاده میکنم گفتم
از نظر من عالیه
حالا شما هر جور دوست دارید به این قضیه نگاه کنید
حالا بگید ببینم از نظر شما کدومشون بهتره؟

مگر من گفتم چرا گفتید ESET بهتره؟ منم نظرم رو گفتم. اینجا بحث آزاد هستش(عنوان تاپیک رو بخونین)
من نمیگم چی بهتره یا بهترینه درباره این قضیه توی 8-7 صفحه آخر این تاپیک کلی بحث شده..
من فقط توی این صفحات آخر پیشنهاد کردم نگفتم چی بهتره!

jivara
11-09-2011, 17:39
امروز نود 32 رو پس از مدتها از سیستمم پاک کردم گفتم بزار بینیم کاسپر هم امتحان کنم ببینم چی هست که اینقدر ملت میگن! خلاصه کاسپر اسکای رو نصب کردم آپپدیتش هم کردم یه اسکن زدم 300 ویروس ناقابل تو سیستمم بود و ما بیخبر از همه جا فکر میکردم با نود دیگه هیچ وقت ویروسی نمیشیم ...

آی ملت اینقدر سنگ نود رو به سینه نزنید کافیه همین الان نود بیخاصیت رو از سیستمتون پاک کنید یه آنتی ویروس دیگه امتحان کنید ببینید تو سیستمتون چه خبره !!!

به قول یکی از بچه ها نود آنتی ویروس سبکی هست و به سیستم اصلا فشار نمیاره چون هیچ کاری نمیکنه ...

نود 32 = آنتی ویروس خواب !

FX
11-09-2011, 20:20
Kaspersky Internet Security 2012

+

USB Disk Security

Sub007
11-09-2011, 21:14
من خودم حدود ۴ ساله لپ‌تاپ دارم.یه مدت اوست استفاده میکردم.بعد از اون رفتم سراغ نود اما راستش رو بگم به ۱۵ دقیقه نکشید که پاکش کردم.
بعد از اون هم حدود ۲ ساله که دارم از کسپر به همراه USB Disk Security استفاده میکنم.توی این مدت تنها ایرادی که از کسپر دیدم سنگین بودنش برای اسکن کردن سیستم بود وگرنه در مورد شناسایی ویروس تا حالا کوتاهی ازش ندیدم.:31:
دوستم نود رو داشت ویروس‌ها رو از روی فلش تشخیص نداد اما همینکه فلشش رو زدم به سیستم سریع Gadget کسپر قرمز شد و پیغام داد که ویروسیه.:20:
حالا هم حاضر نیستم که کسپر رو با چیز دیگه‌ای عوض کنم.

البته این رو هم بگم که آنتی ویروس‌های کومودو و آویرا رو روی سیستم بچه‌ها دیدم که ازشون راضی بودن اما چون خودم باهاشون کار نکردم نمیتونم در موردش نظری بدم.

jorj
11-09-2011, 22:14
کسپر روی لپ تاپ دارم به قول دوستمون کوتاهی ازش سر نمی زنه ولی یه کامیون منابع سیستمی می خواد.
نود 32 بسیار خنگ تشریف دارن و دیدم ویروس ها رو تشخیص نمی دن.
روی 25 تا کلاینت avira نصب کردم . این آنتی ویروس ما رو انصافا نجات داد . بسیار سبک هست . آپدیت هاش هم با سرعت و حجمشون پایین هسش.

TurkOglu1993
14-09-2011, 12:10
سلام
از بین آنتی ویروس های رایگان کدام یکی بهتره
فکر کنم بهترینشون avast- avg- avira باشن
با این مشخصات
اولا واسه یه کاربر مبتدی میخوام پس اینترفیس ساده و کمترین سوال رو داشته باشه
چون دسترسی به اینترنت نداره آپدیتهاش تو خود سایت آنتی ویروس قرار داده بشه تا من هر از گاهی دانلود کنم و به صورت آفلاین آپدیتش کنم
با توجه به رایگان بودن بیشترین امکانات رو داشته باشه منظورم آنتی اسپای وار و ...
چون همینو واسه یه کاربر مبتدی دیگه میخوام که با اینترنت کار میکنه یه فایروال خوب و مناسب واسه کاربر مبتدی هم معرفی کنید
لطفا بدون تعصب نظر بدید و ترجیها کسایی نظر بدن که از اینا استفاده کردند
ممنون

pcsoft
14-09-2011, 12:23
سلام
از بین آنتی ویروس های رایگان کدام یکی بهتره
فکر کنم بهترینشون avast- avg- avira باشن
با این مشخصات
اولا واسه یه کاربر مبتدی میخوام پس اینترفیس ساده و کمترین سوال رو داشته باشه
چون دسترسی به اینترنت نداره آپدیتهاش تو خود سایت آنتی ویروس قرار داده بشه تا من هر از گاهی دانلود کنم و به صورت آفلاین آپدیتش کنم
با توجه به رایگان بودن بیشترین امکانات رو داشته باشه منظورم آنتی اسپای وار و ...
چون همینو واسه یه کاربر مبتدی دیگه میخوام که با اینترنت کار میکنه یه فایروال خوب و مناسب واسه کاربر مبتدی هم معرفی کنید
لطفا بدون تعصب نظر بدید و ترجیها کسایی نظر بدن که از اینا استفاده کردند
ممنون

سلام
آنتی ویروس رایگان:
Avast Free -Avira Free Personal
چون کاربر مبتدی هست اوست شرایط بهتری داره.\
دانلود Avast Free 6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایروال:
البته کاربر مبتدی خب باید یکم با فایروال کار کنه تا همه چیز دستش بیاد و مثل آنتی ویروس نیست که بگه اسکن کن و تمام! چون فایروال مرتب سوال می پرسه و اگر اشتباه جواب بده تنظیمات اتصال برنامه ها به هم می خوره.
فایروال کومودو رتبه اول فایروال هاست و گزینه خوبی هست البته به شرطی که شما براش وقت بگذارید و سوالاش رو جواب بدید تا دیگه اون کاربر مبتدی سوالی ازش به این زودیا پرسیده نشه.
برای مطالعه بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید.
چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم

salar_aziz
15-09-2011, 15:44
آقا فرض کنید سیستم من واسش سنگینی آنتی ویروس مهم نباشه چی پیشنهاد میدید؟

pcsoft
15-09-2011, 15:54

شما باید خودتون تصمیم بگیرید کدوم رو انتخاب کنید.
در حال حاضر چند گزینه خوب هست:
1- Norton Antivirus 2012 Final
2- Avast Free or PRO 6
3- Avira
4- COMODO Antivirus
شماره گذاری که کردم برای اولویت نبود فقط برای چینش بود.
گزینه های خوب دیگه ای هم هستند تا شما کدوم رو انتخاب کنید.
نتیجه تست های مختلف هم فراموش نشود:

salar_aziz
15-09-2011, 16:16
شما باید خودتون تصمیم بگیرید کدوم رو انتخاب کنید.
در حال حاضر چند گزینه خوب هست:
1- Norton Antivirus 2012 Final
2- Avast Free or PRO 6
3- Avira
4- COMODO Antivirus
شماره گذاری که کردم برای اولویت نبود فقط برای چینش بود.
گزینه های خوب دیگه ای هم هستند تا شما کدوم رو انتخاب کنید.
نتیجه تست های مختلف هم فراموش نشود:

پس یعنی نورتون که روی لپ تاپم اورجینال از کارخونه نصب شده خوبه و نگهش دارم؟(دوستان تو تاپیک کدهای اورجینال لطف میکنن واسش)

pcsoft
15-09-2011, 16:19
پس یعنی نورتون که روی لپ تاپم اورجینال از کارخونه نصب شده خوبه و نگهش دارم؟(دوستان تو تاپیک کدهای اورجینال لطف میکنن واسش)

نورتون چه نسخه ای و چه بسته ای(آنتی ویروس یا اینترنت سیکیوریتی) روی لپ تاپ شما بوده؟

salar_aziz
15-09-2011, 17:06
نورتون چه نسخه ای و چه بسته ای(آنتی ویروس یا اینترنت سیکیوریتی) روی لپ تاپ شما بوده؟
اینترنت سکیوریتی.
ولی تاریخ ورژنشو نمیدونم!!

pcsoft
15-09-2011, 17:31
خب از منوی About ببینید نسخه چند هست یا خود عنوان برنامه هم فکر می کنم نوشته مثلا 2011.(احتمالا 2011 هست)
اگر 2011 هست به نظر من 2012 نصب کنید بهتره. طبق این پست:

چون در نسخه 2012، Download Insight در تصمیم گیری دخالت می کند.

AlexanderMahone
16-09-2011, 15:03
نورتون اینترنت سیکیوریتی -اف سیکیور-تراست پورت-کسپر
خودم نورتون رو پیشنهاد میدم

kavehj4488
17-09-2011, 12:50
دوستان کم ترین حجم آپدیت رو کدام آنتی ویروس داره؟
واسه من که dialup دارم.

pcsoft
17-09-2011, 13:11
دوستان کم ترین حجم آپدیت رو کدام آنتی ویروس داره؟
واسه من که dialup دارم.

منظورتون آپدیت روزانه هست یا دیتابیس؟

kavehj4488
17-09-2011, 15:02
منظورتون آپدیت روزانه هست یا دیتابیس؟
آنتی ویروسی مد نظرم هستش که دیتابیس اولیه اش که پر حجم هست رو بشه به صورت آفلاین آپدیت نصب کرد و آپدیت های روزانه اش کم حجم باشه.ممنون.

pcsoft
17-09-2011, 15:39
آنتی ویروسی مد نظرم هستش که دیتابیس اولیه اش که پر حجم هست رو بشه به صورت آفلاین آپدیت نصب کرد و آپدیت های روزانه اش کم حجم باشه.ممنون.

سلام
اوست آپدیت روزانه زیادی نداره.
کومودو هم همینطور. حدود 100 کیلوبایتی داره در حالت معمول.
همین الان آپدیت کردم حدود 30 کیلوبایت آپدیت داشت.

masoud93
18-09-2011, 23:24
سلام.

می خواستم بدونم بهترین آنتی ویروس برای شناسایی و پاک کردن ویروس ، کدام آنتی ویروس هست ...

مثلاً من روی یه فلش مموری اطلاعات مهمی دارم که ویروس گرفته ، ولی نمی خوام اون اطلاعات پاک بشن (نمی خوام فلش رو فرمت کنم)

ممنون.

kases
18-09-2011, 23:56
سلام.

می خواستم بدونم بهترین آنتی ویروس برای شناسایی و پاک کردن ویروس ، کدام آنتی ویروس هست ...

مثلاً من روی یه فلش مموری اطلاعات مهمی دارم که ویروس گرفته ، ولی نمی خوام اون اطلاعات پاک بشن (نمی خوام فلش رو فرمت کنم)

ممنون.

به نظر من از انتی ویروس نورتون و یا کسپر استفاده کن به خاطر اینکه قدرت تمیزکنندگی بالاتری نسبت به بقیه انتی ویروسها دارن

AlexanderMahone
19-09-2011, 02:33
سلام.

ممنون.
بهتره شما از نورتون اینترنت سیکیوریتی استفاده کنی چون:سرعت خوبی رو داره-هوش مصنوعی عالی رو داره-دارای کمترین مثبت کاذب هست-قدرت عالی رو توی شناسایی و حذف بدافزار و اثرات اونا روی سیستم رو داره فقط نصبش کن دیگه خیالت راحته چون میدونی کمترین امکان الوده شدن رو داری:10:
Norton InternetSecurity

nima6425
24-09-2011, 22:46
نورتون بهترین فایروال دنیا روداره ودارای آنتی ویروس بسیار قوی که مشخصاتی داره که الا ن واستون می گم 1-سرعتش بسیار بالا تر از رقباشه 2- سرعت سیستم رو مثل کاسپر یا مک یا آوی جی پایین نمی یاره که بخصوص در بازیها این رو تجربه می کنیم 3-محیطش خیلی جالب و زیباست 4- سرعت آپدیت هم بر خلاف کاسپر و آوی جی بالاست و از حداکثر پهنای باند استفاده می کنه 5- غیر فعال کردن راحت و هوشمندی داره که موقع نصب بازیها و برنامه های کرکی خیلی بدردمون می خوره و بصورت زمانی هستش 6-نورتون 360 حتی باعث افزایش سرعت سیستم میشه که من اونو به کسانی که معمولا آنلاین هستن توصیه می کنم
تنها عیبش کرکشه که رو بعضی سیستما جواب میده و رو بعضی دیگه حتی همون 30 روز آزمایشی رو هم حذف می کنه

GOLI87
24-09-2011, 23:55
آقا این آویرا کارش چجوریاریاس،من قبلا کسپر داشتم از لحاظ امنیتی خوب بود هر وقت فلشی چیزی وصل میکردم خودش چک میکرد ولی این آویرا از وقتی نصب کردم احساس میکنم امنییتش کمتر از کسپره،البته شاید درست استفاده نکردم،دوستان اگه میشه راهنمایی کنید.ممنونم