PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

Nine
22-12-2015, 23:50
سلام و خسته نباشید
میشه یه کمکی بکنید ؟
می خام لایسنس اوریجینال بگیرم
بین Bitdefender و Symantec Norton موندم
ممنون میشم جوابمو بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
اگه فقط بین این دو تا بخوایم یکی رو انتخاب کنیم با توجه به تحریم ها بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی یا توتال سکیوریتی بهتره که دردسر آپدیت نداشته باشید و برای آپدیت مجبور نباشید از
راههای میان بر استفاده کنید

Farshadd
22-12-2015, 23:59
سلام
اگه ممکنه آنتی ویروس و فایروال قدرتمند، سبک و رایگان چند تا معرفی کنید و مزایا و معایب هر کدوم رو به طور مختصر و تیتر وار بیان کنید.
پیشاپیش سپاس و تشکر

ODADO
28-12-2015, 12:12
سلام.

سوالی داشتم از خدمتتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

در حال حاضر دو تا لپ تاب در خونه هست که یکی مشخصات سخت افزاری خیلی بالایی داره و دیگری نه.

بر روی لپ تاپ اول الان سه سال هست که از کسپراسکای اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم،میخواستم بدونم که آیا توصیه میکنین اینبار بیت دیفندر رو جایگزینش کنم؟
اما لپ تاپ دوم چون مشخصات ضعیفتری داره به ناچار برای اینکه در عملکردش سنگینی ایجاد نشه از eset استفاده میکنم،باز میخواستم بدونم شما توصیه به جایگزنیش با محصولات avast رو میکنین یا نه؟
در واقع میخوام بدونم لایسنس های قبلی رو تمدید کنیم یا اینکه لایسنس جدیدی برای محصولات دیگه تهیه کنم؟

ممنون:n16:

aylar6888
28-12-2015, 13:20
سلام.

سوالی داشتم از خدمتتون ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

در حال حاضر دو تا لپ تاب در خونه هست که یکی مشخصات سخت افزاری خیلی بالایی داره و دیگری نه.

بر روی لپ تاپ اول الان سه سال هست که از کسپراسکای اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم،میخواستم بدونم که آیا توصیه میکنین اینبار بیت دیفندر رو جایگزینش کنم؟
اما لپ تاپ دوم چون مشخصات ضعیفتری داره به ناچار برای اینکه در عملکردش سنگینی ایجاد نشه از eset استفاده میکنم،باز میخواستم بدونم شما توصیه به جایگزنیش با محصولات avast رو میکنین یا نه؟
در واقع میخوام بدونم لایسنس های قبلی رو تمدید کنیم یا اینکه لایسنس جدیدی برای محصولات دیگه تهیه کنم؟

ممنون:n16:
درود :
توی مورد اول توصیه نمیکنم با بیت عوضش کنین.در ضمن کسپر توی نسخه های جدید خیلی کم مصرف و سبک شده حتی میتونین توی لپتاپ دوم هم استفاده کنین و با یه لایسنس دو یا سه کاربره توی پول هم صرفه جویی کنید.من الان با سیستمی که سی پی یو دوهسته 5700 و دو گیگ رم داره دارم از کسپر استفاده میکنم و مشکلی توی سیستم از لحاظ کندی نداشتم.نود 32 توی ورژنهای 8 و 9 از لحاظ پرفورمنس خیلی سنگینتر شده و تستها هم این مسئله رو تایید میکنن.مگه اینکه از ورژن 5 یا 6 استفاده کنید که توصیه نمیکنم.اگه خیلی ضعیفه از اوست رایگان استفاده کنید.

aylar6888
28-12-2015, 17:30
دریافت سریال رایگان یک ساله برای آنتی ویروس ابری جدید Watchdog Anti-Malware 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دریافت سریال به مدت محدود (فقط چند ساعت فرصت هست)توی سایت عضو شوید و مراحل را ادامه دهید.
بعد از عضویت لینک دانلود به شما داده می شود.برنامه را دانلود کنید که حجم آن زیر 1 مگابایت است.
وسط صفحه روی قسمت get serial code کلیک کنید تا یک کد به شما داده شود.
بعد این کد را داخل لینکی که در قسمت How To Get Your Code داده شده وارد کنید همراه یک ایمیل معتبر یا نا معتبر تا سریال فعالسازی به شما داده شود.

saman123123
29-12-2015, 18:31
سلام .

دوستان من تست هایی رو که Captain عزیز قرار داده بودن رو دیدم،فیلم های مربوط به رفتار شناسی رو هم همینطور.

سوالی که برای کاربر عادی ممکنه پیش بیاد این هست که با وجود اینکه کسپر و بیت بر خلاف ناد32 در تست رفتارشناسی وضعیت خوبی نداشتن و از طرفی از لحاظ شناسایی ویروس ها هم تعداد کمتری رو شناسایی کردن،به چه دلیل باید همیشه بالاتر از Nod32 قرار بگیرن و در واقع به چه دلیلی در اغلب سوال و جواب هایی که مشاهده میکنیم از Nod بعنوان یک محصول امنیتی قابل اتکا یاد نمیشه؟

ممنون/

peyman_2012
30-12-2015, 10:52
دریافت لایسنس 6 ماهه رایگان سوئیت امنیتی Heimdal PRO

Free Heimdal PRO key 6-months license

Giveaway Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاریخ انقضا: 2 ژانویه 2016

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0OoQ1vECDgewA_7hzSpneF-tvMmQpxXKZvrYbkeHSbJLKXby8qtuCSf4=s0-d-e1-ft#[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
30-12-2015, 12:14
سلام .

دوستان من تست هایی رو که Captain عزیز قرار داده بودن رو دیدم،فیلم های مربوط به رفتار شناسی رو هم همینطور.

سوالی که برای کاربر عادی ممکنه پیش بیاد این هست که با وجود اینکه کسپر و بیت بر خلاف ناد32 در تست رفتارشناسی وضعیت خوبی نداشتن و از طرفی از لحاظ شناسایی ویروس ها هم تعداد کمتری رو شناسایی کردن،به چه دلیل باید همیشه بالاتر از Nod32 قرار بگیرن و در واقع به چه دلیلی در اغلب سوال و جواب هایی که مشاهده میکنیم از Nod بعنوان یک محصول امنیتی قابل اتکا یاد نمیشه؟

ممنون/

سلام
ممنون از توجهتون دوست عزیز
خلاصه میگم: کسپرسکی از ناد32 واقعا قدرتمنده. اصلا نباید این دو محصول باهم مقایسه بشند.
به سختی سیستمی میتوانید پیدا کنید که با داشتن کسپرسکی آلوده شده باشه ولی برخلاف ناد32 که باعث آلودگی سیستم هم شده.
ناد 32 شدیدا بر دیتابیس وابسته هستش ولی هوش مصنوعی کسپرسکی بسیار قدرتمنده و شاید در آپدیت های چند ماه قبل بهتر از نا32 عمل کنه.
بهرحال این تست ها برای اگاهی دوستان انجام شده و همانطور که گفتید برخی سوئیت های بزرگ اصلا خوب ظاهر نشدن

peyman_2012
30-12-2015, 13:19
برای دریافت لایسنس 6 ماهه رایگان Avast Internet Security 2016 لطفا به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

alipencia
30-12-2015, 15:41
سلام دوستان...صلاح هست kis 2015 رو پاک کنم 2016 نصب کنم؟

aylar6888
30-12-2015, 18:18
دریافت لایسنس شش ماهه نرم افزار مکمل امنیتی هایمدال سکوریتی پرو
Heimdal security PRO
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

You're most probably already using an antivirus, but here' why you need an extra layer of protection.When you're already infected, antivirus programs detect if a virus is on your PC and they remove it. But what you need is not to get infected in the first place, so that's where Heimdal kicks in, working proactively to detect and block financial stealing malware.

mohammad_203
30-12-2015, 18:51
سلام دوستان...صلاح هست kis 2015 رو پاک کنم 2016 نصب کنم؟
بله. 2016 نصب کنید. من که دارم. خیلی هم خوبه. نظر شخصی بنده هست. البته نو32 هم در ورژن 9 خیلی سبک شده و باز به نظرم اونم قابل قبوله به شرطی که همیشه اپدیت کنید.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

saman123123
30-12-2015, 19:48
سلام
ممنون از توجهتون دوست عزیز
خلاصه میگم: کسپرسکی از ناد32 واقعا قدرتمنده. اصلا نباید این دو محصول باهم مقایسه بشند.
به سختی سیستمی میتوانید پیدا کنید که با داشتن کسپرسکی آلوده شده باشه ولی برخلاف ناد32 که باعث آلودگی سیستم هم شده.
ناد 32 شدیدا بر دیتابیس وابسته هستش ولی هوش مصنوعی کسپرسکی بسیار قدرتمنده و شاید در آپدیت های چند ماه قبل بهتر از نا32 عمل کنه.
بهرحال این تست ها برای اگاهی دوستان انجام شده و همانطور که گفتید برخی سوئیت های بزرگ اصلا خوب ظاهر نشدن

سلام،
در واقع با طرح این سوال میخواستم تا کمی در مورد معیارهای سطح بندی محصولات امنیتی مختلف اطلاعات دقیقتری بدست بیارم.
یک مثال میزنم :
من پک مخربهایی که در تاپیک قرار داده میشد رو دربافت کردم،در یکی از سیستم ها کسپر2015 نصب بود،وقتی اقدام به Unrar کردم از طرف کسپر هیچ واکنشی رو شاهد نبودم،در اسکن دستی هم سه تا از نمونه ها Safe تشخیص داده شدن،
بعد من این نسخه رو به 16 آپگرید کردم،باز هنگامUnrar هیچ عکس العملی رو مشاهده نکردم و طبیعتا باقی مانده ها هم همون ها بودن.
در سیستم دیگه که نسخه 9 ناد رو داشتم هنگام اکسترکت شاهد شناسایی و حذف محتوای پوشه مذکور شدم،و هیچ باقی مانده ای مشاهده نشد،
دقیقا تو تستی که دوستان هم در تاپیک قرار دادن این مورد رو شاهد بودم.
بعد از طریق لیک تست کومودو فایروال رو با تنطیمات پیشفرض تست کردم که با کسپر 16 امتیاز 160 بدست آومد و با ناد نسخه9 امتیاز 170 (هر دو تست روی یک سیستم انجام شد)
حالا با این تفاسیر موارد بالا چه چیزی رو به ما نشون میدن؟آیا عدم شناسایی کسپر نشان از ضعف اون داره یا اینکه بلعکس ممکنه پیام ناد false بوده باشه؟
عدم شناسایی بهنگام خارج کردن از حالت فشرده ضعف محسوب میشه یا خیر؟

ممنون میشم کمی توضیح بیشتر بدین تا مطلب برای من جا بیوفته و ابهاماتم رفع بشه؟

:n16:

vooroojack1989
31-12-2015, 12:55
دوستان میشه یه آنتی ویروس قوی آنلاین معرفی کنید . میخوام قبل نصب آنتی ویروس اسکن کنم . احتمال میدم سیستم ویروس داشته باشه :n16:

Captain
31-12-2015, 12:57
دوستان میشه یه آنتی ویروس قوی آنلاین معرفی کنید . میخوام قبل نصب آنتی ویروس اسکن کنم . احتمال میدم سیستم ویروس داشته باشه :n16:

سلام دوست عزیز
شما با ابزار کیت اضطراری امسی سافت سیستم را اسکن کنید.
قبل اسکن حتما آپدیت کنید.
بسیار قدرتمند هست

fariborz.j
01-01-2016, 00:58
دوستان یک انتی ویروس قوی بهم عرفی کنید که نیاز به کرک کردنش یا تریال ریست و کی و .....
نداشته باشه واقعا دیگه خسته شدیم از بس دنبال اینا گشتیم تو نت!!!
ممنون میشم
منتظرم

Captain
01-01-2016, 10:57
دوستان یک انتی ویروس قوی بهم عرفی کنید که نیاز به کرک کردنش یا تریال ریست و کی و .....
نداشته باشه واقعا دیگه خسته شدیم از بس دنبال اینا گشتیم تو نت!!!
ممنون میشم
منتظرم

سلام دوست عزیزم
اگه رایگان میخوایید: کومودو - اوست رایگان
اگه پولی میخوایید: امسی سافت

aylar6888
02-01-2016, 10:13
دریافت نسخه پریمیوم نرم افزارSecure A Plus Premium برای 15 ماه بصورت کاملا رایگان به مدت محدود
Secure A Plus Premium - free license for 15 months
ابتدا از لینک داده شده در صفحه ،نرم افزار را که حدود 2 مگابایت است دانلود کنید و بعد از نصب بصورت خودکار برای 15 ماه فعال می شود.

SecureAPlus Premium free for 15 months
To receive a free license for 15 months, follow these steps
1. Download Premium SecureAPlus (1.8 MB Download now, online setting).
Supported OS: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 | 64-bit
2. Install the software on your computer, the activation will happen automatically.

sina19-85
02-01-2016, 11:30
دریافت نسخه پریمیوم نرم افزارSecure A Plus Premium برای 15 ماه بصورت کاملا رایگان به مدت محدود
Secure A Plus Premium - free license for 15 months
ابتدا از لینک داده شده در صفحه ،نرم افزار را که حدود 2 مگابایت است دانلود کنید و بعد از نصب بصورت خودکار برای 15 ماه فعال می شود.

سلام دوست عزيز

ممنون.فقط اينكه قابل اطمينان هستش.

fariborz.j
02-01-2016, 23:15
سلام دوست عزیزم
اگه رایگان میخوایید: کومودو - اوست رایگان
اگه پولی میخوایید: امسی سافت
از کومودو و اواست کدوم نرم تر و سریعتر هست؟
میشه لینک دانلود رایگانش رو بذارین
اینا که دیگه نیاز به کی یا کرک یا سریال ندارن؟؟؟
اپ دیت میشن؟ مشکلی ندارن ؟

fariborz.j
02-01-2016, 23:18
[QUOTE=sina19-85;8768783]

این انتی ویروس کلا 2 مگ حجمش هست یا بقیه رو از نت خودش دانلود میکنه ؟

Captain
03-01-2016, 01:03
از کومودو و اواست کدوم نرم تر و سریعتر هست؟
میشه لینک دانلود رایگانش رو بذارین
اینا که دیگه نیاز به کی یا کرک یا سریال ندارن؟؟؟
اپ دیت میشن؟ مشکلی ندارن ؟

اگر محصول کامل تر میخواهید که رایگان باشد، کومودو
کومودو کاملا رایگان هست، آنتی ویروس بعلاوه فایروال
اوست نسخه رایگانش محدود هست و باید از نسخه های پولی که تکمیل تر هستند استفاده کنید.
هر دو به راحتی آپدیت میشوند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aylar6888
03-01-2016, 09:39
سلام دوست عزيز

ممنون.فقط اينكه قابل اطمينان هستش.

این انتی ویروس کلا 2 مگ حجمش هست یا بقیه رو از نت خودش دانلود میکنه ؟

درود :
خودم تست نکردم یه آنتی ویروس چند (12)موتوره (Get 12 Anti-Virus Engines in One)ابری هست با امکانات محدود اولیه (مثلا شبیه هیتمن پرو) و دیتابیس اون بصورت سروردیتابیس هست و برای استفاده باید به نت متصل باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با کلیک روی لینک زیر به سایت اصلی نرم افزار مراجعه کنید.
لینک سایت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fariborz.j
03-01-2016, 16:52
اگر محصول کامل تر میخواهید که رایگان باشد، کومودو
کومودو کاملا رایگان هست، آنتی ویروس بعلاوه فایروال
اوست نسخه رایگانش محدود هست و باید از نسخه های پولی که تکمیل تر هستند استفاده کنید.
هر دو به راحتی آپدیت میشوند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گرامی این سایت که خیلی بزرگ هست و ماشالا خیلی هم نرم افزار داره
کاش لینک دانلود انتی ویروسش رو میذاشتی.
من از سایت های ایرانی سرچ کردم میخوام واین نسخه رو پیدا کردم ایا این نسخه اخر هست ؟
Comodo Antivirus 8.2.0.47092 x86/x64و اگه هست لطفا اموزش اپدیت افلاینشم برام لینک بدید یا بذارید.
چون اونجا گفته باید یه بار اپدیت افلاین و سپس اپدیت انلاین کنید .
من اپ دیت افلاینش رو هم پیدا کردم که حجم 297 مگابایتی داره فقط نحوه اپدیشو بگید

Captain
04-01-2016, 00:12
دوست گرامی این سایت که خیلی بزرگ هست و ماشالا خیلی هم نرم افزار داره
کاش لینک دانلود انتی ویروسش رو میذاشتی.
من از سایت های ایرانی سرچ کردم میخوام واین نسخه رو پیدا کردم ایا این نسخه اخر هست ؟
Comodo Antivirus 8.2.0.47092 x86/x64

و اگه هست لطفا اموزش اپدیت افلاینشم برام لینک بدید یا بذارید.
چون اونجا گفته باید یه بار اپدیت افلاین و سپس اپدیت انلاین کنید .
من اپ دیت افلاینش رو هم پیدا کردم که حجم 297 مگابایتی داره فقط نحوه اپدیشو بگید

سلام
شما Comodo Internet Security را دانلود کنید.
تاپیک اختصاصی کومودو پست اول و دوم در باره ی سوالات شما پاسخ داده شده.
سعی کنید محصولات امنیتی را از سایت رسمی و یا انجمن های رسمی خود شرکت دانلود کنید.

لینک تاپیک کومودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fariborz.j
04-01-2016, 01:18
سلام
شما Comodo Internet Security را دانلود کنید.
تاپیک اختصاصی کومودو پست اول و دوم در باره ی سوالات شما پاسخ داده شده.
سعی کنید محصولات امنیتی را از سایت رسمی و یا انجمن های رسمی خود شرکت دانلود کنید.

لینک تاپیک کومودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس اینو دانلود نکنم دیگه ، اره ؟؟
--------------------------------------------------------
دوست عزیز من تو این صفحه که لینک دادی چیزی واسه دانلود Comodo Internet Security ندیدم و فقط پرسش و پاسخ بود.

اگه میشه شما لینک دقیق اون صفحه دانلود رو تو خود کومودو بزار.(تا اون صفحه هش)
میدونم زحمته ولی من هر چی میگردم پیدا نمیکنم سایتش خیلی شلوغه
همچنین همین پست اول و دومی که میگی لینکش رو بزاری ممنون میشم.
:n16::n16::n16:

Public Enemy
04-01-2016, 10:00
پس اینو دانلود نکنم دیگه ، اره ؟؟
--------------------------------------------------------
دوست عزیز من تو این صفحه که لینک دادی چیزی واسه دانلود Comodo Internet Security ندیدم و فقط پرسش و پاسخ بود.

اگه میشه شما لینک دقیق اون صفحه دانلود رو تو خود کومودو بزار.(تا اون صفحه هش)
میدونم زحمته ولی من هر چی میگردم پیدا نمیکنم سایتش خیلی شلوغه
همچنین همین پست اول و دومی که میگی لینکش رو بزاری ممنون میشم.
:n16::n16::n16:

همون سایت خود comodo از منوی بالاییش گزینه ی personal >>> Free internet Security رو انتخاب کنین سپس گزینه ی Free download بزرگ با رنگ سبز نوشته شده

fariborz.j
07-01-2016, 15:03
همون سایت خود comodo از منوی بالاییش گزینه ی personal >>> Free internet Security رو انتخاب کنین سپس گزینه ی Free download بزرگ با رنگ سبز نوشته شده

بعد از راه نمایی شما رفتم واین فایل رو دانلود کردم از این لین ببینید درست هست ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- لطفا اموزش اپدیت افلاینشم برام لینک بدید یا بذارید.
چون گفته باید یه بار اپدیت افلاین و سپس اپدیت انلاین کنید .

aylar6888
07-01-2016, 19:02
بعد از راه نمایی شما رفتم واین فایل رو دانلود کردم از این لین ببینید درست هست ؟

2- لطفا اموزش اپدیت افلاینشم برام لینک بدید یا بذارید.
چون گفته باید یه بار اپدیت افلاین و سپس اپدیت انلاین کنید .
درود :
بله درست دانلود کردین.برای آپدیت آفلاین هم به تاپیک کومودو مراجعه کنید کامل راهنماییتون میکنن
اینم لینک دانلود فیلم آموزش آپدیت آفلاین از تاپیک کومودو :

اینم لینک دانلود آپدیت آفلاین :
لینک مستقیم :
لینک صفحه دانلود فایل آپدیت با جزئیات (روی دانلود ورژن 5.8 and newer کلیک کنید):

fariborz.j
08-01-2016, 00:14
درود :
بله درست دانلود کردین.برای آپدیت آفلاین هم به تاپیک کومودو مراجعه کنید کامل راهنماییتون میکنن
اینم لینک دانلود فیلم آموزش آپدیت آفلاین از تاپیک کومودو :

اینم لینک دانلود آپدیت آفلاین :
لینک مستقیم :
لینک صفحه دانلود فایل آپدیت با جزئیات (روی دانلود ورژن 5.8 and newer کلیک کنید):

ببخشید یه سوال برام پیش اومده تو خیلی از سایت ها دیدم که میگن این انتی ویروس اولا جاسوسی هست
و ثانیا نمیتونه ویروس ها رو خوب بگیره و سرعت پی سی رو هم میاره پایین و چندین برنامه در حال اجرا داره که تو تسک منیجر بعد از نصب ، ظاهر میشن.
ایا اینا درسته؟

Public Enemy
08-01-2016, 09:48
ببخشید یه سوال برام پیش اومده تو خیلی از سایت ها دیدم که میگن این انتی ویروس اولا جاسوسی هست
و ثانیا نمیتونه ویروس ها رو خوب بگیره و سرعت پی سی رو هم میاره پایین و چندین برنامه در حال اجرا داره که تو تسک منیجر بعد از نصب ، ظاهر میشن.
ایا اینا درسته؟

دوست عزیز از این دسته اخبار زیادند ... و معمولا هیچ گونه منبع و مدرک موثقی ندارند و بیشتر توسط فروشندگان محصولات رقیب برای تخریب محصولات دیگر و یا طرفداران محصولات مختلف ، به عمد و یا سهوا ساخته میشوند . چیزی که بیشتر از همه ناراحت کنندست اینه که برخی دوستان حرفه ای به این شایعات دامن می زنند.

به هر حال این نکته رو مد نظر داشته باشین کشور های مختلف قوانین سخت گیرانه ای رو در ارتباط با حفظ حریم شخصی رو دارا هستند و به این راحتی نیست که یک محصول به سرقت داده های شخصی کاربران بپردازه و کسی هم متوجه نشه. در صورتی هم که شرکت و یا شرکت هایی قصد جمع آوری اطلاعات از کاربران رو داشته باشند هدف اصلی جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای منافع اقتصادی هستش

موفق باشید

aylar6888
20-01-2016, 10:55
برای مدت و تعداد محدود نرم افزار امنیتی Secure Hunter Anti-Malware Pro به ارزش 19.99 دلار را میتوانید بصورت رایگان دانلود و با سریالی که از سایت زیر میگیرید نصب و فعالسازی کنید.
(ابتدا در سایت عضو شوید و با کلیک روی قسمت آبی رنگ سمت راست سریال نمایش داده می شود.)

Secure Hunter Anti-Malware Pro giveaway
لازم به ذکر است که این نرم افزار نسخه رایگان هم داره که از سایت خودش میتونید تفاوتهاشو با نسخه پرو ببینید و دانلود کنید.

لینک سایت اصلی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
29-01-2016, 03:17
عذرخواهی به دلیل تاخیر در پاسخگویی ، مشغله های شخصی کم بود ، بیماری هم بهش اضافه شد ...

----------------------

بنده به عنوان یک کاربر نهایی ( دقیقا مثل شما ) توصیه می کنم که سعی کنید سویت یکپارچه انتخاب کنید .
اینکه چرا گفتم فایروال کومودو + آنتی ویروس پاندا ، جوابش توی این خط مشخص بود :

اعتماد به یک محصول معمولا با تجربه بدست میاد . ولی عواملی مثل تست ها ، می تونن تاثیر مثبت و منفی در اعتماد به یک محصول داشته باشند . از اونجا که یکی از مهمترین ملاک ها برای شما ، تست ها هستند ، برای شما ترکیب محصولاتی که در تست ها نتایج مناسبی می گیرند مناسب هستش .
در ارتباط با تست ها ، مخصوصا تست های matousec ، به صورت مختصر صحبتی شد . با کمی تامل میشد یه سری نکات برای عدم اطمینان به نتایج تست ها برای انتخاب و استفاده ی محصول بدست اورد . در صورت نیاز توضیحات مفصل تری داده میشه .
اما مسلما اعتماد سازی به هر محصول زمان بر و نیازمند کار با محصول هستش . در درحه ی اول توصیه بر این هستش که از محصولی استفاده کنید که اعتماد بیشتری بهش دارین . در صورتی که بهترین محصول جهان رو داشته باشین ، اما بهش اعتماد نداشته باشین هیچوقت احساس امنیت نمی کنین .

موفق باشید

سلام و درود مجدد...

ممنونم...امیدوارم الان خوبه خوب باشید....

میشه در مورد این دلایلی که باعث عدم اطمینان به تست ها میشه به من توضیح بدید؟

چون اون صحبت هایی که در موردش شده رو بنده ندیدم و نخوندم و خدا شاهده که به خاطر مشغله های کاری واقعا وقت زیر و رو کردن تاپیک رو واسه پیدا کردنشون ندارم...!

اگر من به تست ها خیلی اهمیت میدم،چون احساس میکنم که به حرفه ای ترین شکل ممکن نرم افزار های امنیتی رو با شرایط ها و مدل های مختلف Attack ها و Attacker ها و بیشترین تعداد مخرب ها و البته علمی ترین شکل ممکن اونا رو مورد تست و بررسی قرار میده! یعنی اینطوری نیستش؟!

منظورم از شرایط های مختلف اینه که اون از هر نظر یک محصول رو میسنجه از طریق شبیه سازی! اما تجربه ی یک کاربر (حتی یک حرفه ای) ممکن هستش که اونقدر وسیع و گسترده نبوده باشه که اون همه شرایط رو با یک محصول تجربه کرده باشه !! ( نمیدونم تونستم منظورم رو خوب برسونم بهتون یا نه؟!! )

سوئیت پاندا ، به خاطر کانفیگ های بسیار کم و البته ساده و پیش و پا افتاده اش باعث میشه که در ذهن بنده اینطور تداعی بشه که این نرم افزار اونقدر قدرتمند و حرفه ای نیست که مثلا سوئیت کسپرسکی یا فایروال کومودو هستش ! (فایروال رو عرض میکنم بیشتر) و واسه همینه که ملاک انتخاب من ناخدآگاه میره به سمت اون تست ها و ذهن من اینطور استنباط میکنه که "بله!نتایج پاندا در تست های متئوسک فاجعه بار بوده!پس حدسم درسته!"

شما به عنوان یه کاربر با تجربه آیا سوئیت کامل پاندا رو تست کردید؟!
از فایروال اون راضی بودید؟
یعنی فایروالش چیزی بیشتر از نتایج اون تست ها برام به همراه میاره؟!!

در مورد کسپرسکی(سوئیت کاملش) اصلن این حس رو ندارم و باهاش احساس آرامش کامل دارم!تنها سوئیتی هستش که باهاش این احساس رو دارم! اما بقیه نرم افزار های امنیتی اینطور نیستن برای من! مثلا سوئیت پاندا >>> فایروال ضعیف ولی آنتی ویروس بسیار قدرتمند یــــا سوئیت کومودو >>> فایروال بسیار قدرتمند ولی آنتی ویروس به نظرم ضعیف

یـــا نورتون و امسی سافت وحتی بیتدیفندر (در ماژول های 64بیتی) در ذهن بنده یک سوئیت >>>> آنتی ویروس خوب و متوسط و فایروال هم خوب و متوسط

اما متاسفانه در شرایط فعلی نمیخوام به دلایلی شخصی از سوئیت کسپرسکی استفاده بکنم و مجبورم یه سوئیت کامل یا چند نرم افزار مجزا رو انتخاب کنم...!

Public Enemy
15-02-2016, 02:57
میشه در مورد این دلایلی که باعث عدم اطمینان به تست ها میشه به من توضیح بدید؟

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست عزیز SOR3N4 جان .

در اول کار یک معذرت خواهی اساسی باید انجام بدم که خیلی خیلی دیر پاسخ میدم . بارها خواستم زودتر پاسخ بدم ، مورد بحث اینقدر مطالبش طولانی هست که بارها قصد داشتم قشنگ و مرتب مطلب رو بنویسم ، اما همیشه برای بنده سوال بود که چطور تا حد امکان مطلب رو خلاصه کنم که مطالب درهم و پراکنده نشن و موضوع از بحث اصلیش خارج نشه . به هر حال پس از چند بار تفکر در این مورد بلاخره تصمیم گرفتم پست رو قرار بدم . تمامی سعی خودمو کردم که پست خلاصه بشه تا کاربر بتونه یک دید کلی از مطلب داشته باشه ، اگر کمی و کاستی داشت و یا طولانی بودن مطلب باعث شد دوستان گیج بشن واقعا عذرخواهی می کنم .

به عنوان نکته بگم توضیح کلی در ارتباط با تست های Matousec هستش و چقدر در این تست ها باید تناسب بین "شرایط تست" و "شرایط استفاده ی روزمره" رو در نظر بگیریم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بارها بنده به این جمله تاکید داشتم که تست ها ملاک خوبی برای انتخاب محصول نیستند . در تست های مختلف عموما محصولات در شرایطی قرار میگیرند که ممکن است کاربر نهایی هرگز در آن شرایط قرار نگیرد . هر کاربر خودش باید با تست محصولات مختلف و با در نظرگرفتن نیازهای خودش ، محصول مناسب برای استفاده ی خودش رو انتخاب کنه .

بی مقدمه برم سر اصل مطلب

1 - تست های Matousec بیشتر شبیه به تست HIPS هستش تا تست فایروال :

نکته ی جالبی که در تست های Matousec وجود داره ، اینه که در شرایط ذکر شده "ماکزیمم تنظیمات قابل استفاده" . یعنی تنظیماتی که از طریق رابط گرافیکی کاربر در اختیار هستش و یک کاربر بدون تعیین قوانین پیشرفته به آن دسترسی داشته باشه و بتواند محصول را در بالاتری سطح ممکن تنظیم کند . همچنین محصول باید در حالت interactive قرار بگیرد و از کاربر برای تک تک اقدامات سوال کند .
من اگر بخوام به عنوان مثال این تست هارو با فایروال Comodo انجام بدم ، باید فایروال روی حالت Safe mode و تنظیم Set alert frequency level بر روی ماکزیمم ، همچنین hips در حالت paranoid قرار بگیرد . همچنین هر تنظیمی که باعث میشه Comodo یک اقدام رو به صورت اتوماتیک انجام بده بردارم و Comodo باید تمامی اخطارهارا به بنده نشان دهد .
حال ما محصول X رو داریم که فاقد HIPS هستش و فقط بر اساس behavior blocking کار می کنه و بنا به تنظیمات شرکت ، بیشتر عملیات خودش رو به صورت اتوماتیک و بدون دخالت کاربر انجام میده . لذا ممکنه در مراحلی از تست ، بیاد تصمیم گیری کنه که یک فعالیت رو مجاز بدونه ، در این مرحله شکست می خوره .

نتیجه ی 1 : زمانی که صحبت از تصمیم گیری کاربر برای محصول میشه ، محصولی برنده میشه که سوالات بیشتری برای اقدامات مختلف سوالات بیشتری از کاربر بپرسه و کمتر اقدامات رو به صورت اتوماتیک انجام بده . عملا محصولاتی که HIPS بهتری دارند نتیجه ی بهتری می گیرند و محصولاتی که فاقد HIPS هستند و بیشتر عملیاتشون رو به صورت اتوماتیک انجام می دن باید نتیجه ی ضعیف تری بگیرند

نتیجه ی 2 : نتایج برای زمانی که محصول در تنظیمات پیش فرض ، و یا تنظیماتی که باعث شود محصول به صورت اتوماتیک تصمیم گیری کند قابل قبول نیست .

2 - آنتی ویروس در تست ها باید غیرفعال باشد ، و یا فایل ها در لیست امن آنتی ویروس قرار گیرد

تصور در تست ها بر این است که مخرب از سد آنتی ویروس رد شده است و حال قصد عبور از آخرین سد دفاعی در سیستم را دارد . در تست ها باید نمونه های Matousec در لیست امن آنتی ویروس قرار گیرد ، و یا در صورت لزوم آنتی ویروس از کار بیفتد . با توجه به اینکه برخی آنتی ویروس ها مانند Panda دارای سیستم File rating هستند و با توجه به میزان شهرت فایل ها میزان دسترسی به فایل هارا تنظیم می کند ، از کار انداختن آنتی ویروس ممکن است باعث شود محصول نتواند تصمیم گیری درستی از فایل تست داشته باشد . همچنین در صورتی که فایل ها در لیست امن آنتی ویروس قرار گیرند ، ممکن است تمامی فعالیت های آنها توسط سایر بخش ها نادیده گرفته شود

3 - احتمال وجود فالس در تست ها در نظر گرفته نمیشود .

حال ماکزیمم تنظیمات ممکن اعمال شده ، نمی توان تصمیم گیری کرد که آیا در این شرایط محصول قابل استفاده برای شرایط کاربر عادی هست یا خیر . ممکن است با اعمال ماکزیمم تنظیمات ممکن محصول عملکرد با خطای زیاد را داشته باشد و یا به طور کلی غیر قابل استفاده برای کاربر عادی باشد

4 - تست ها به صورت مرحله ای انجام میشود .

در تست ها باید از پایین ترین سطح ممکن تست هارا شروع کنید تا به مرجله ی 11 برسید . برای رسیدن به مرحله ی بعد محصول باید در مرحله ی قبل حداقل 50 % تست هارا پشت سر بگذارد در غیر اینصورت نمی تواند وارد مرحله ی بعد شود . لذا ممکن است محصول در برخی تست های مراحل بالاتر نتایج مطلوب بگیرد اما چون در در مراحل پایین امتیاز مناسب را دریافت نکرده ، نمی تواند در سایر تست ها شرکت کند .

با توجه به این نحوه ی گزارش تست ها یک شبهه و اشتباه در نحوه ی گزارش دهی نتایج به وجود می آید و به جای گزارش نسبت نتایج تمامی تست های قبول شده تقسیم بر تمامی تست ها ، گزارش نسبت تست های قبول شده تا آخرین مرحله ی مجاز تقسیم بر تمامی تست ها نوشته میشود .

البته پاسخ به این سوال بی پاسخ می ماند که با توجه به شرایط بالا ، منظور matousec از فیلد recommendation در اعلام نتایج چیست با توجه به اینکه مدعی بی طرف بودن در تست ها می کند اما محصولات خاصی در فیلد recommendation توصیه می کند . می توان به این سوال اینگونه پاسخ داد که این فیلد recommendation در واقع غیر مستقیم مشابه تاییدیه ها در AV-Test عمل می کنند . اما حال چرا عنوان recommendation گرفته است واقعا جای سوال دارد .

-----------------------------------------------

به هر حال شکی در این نیست که شخصی سازی تنظیمات یک محصول می تواند عامل مهمی در انتخاب باشد ، اما نکته ی مهم شرایط استفاده ی روزانه هستش. بنده به عنوان یک کاربر خانگی و عادی از یک محصول استفاده می کنم و ممکن است تنظیمات شرایط تست matousec برای بنده هرگز قابل استفاده نباشد . مسلما شرکت سازنده ی محصولات مختلف این عامل رو نیز در نظر میگیرند و محصولات رو با توجه به نیاز کاربر و توانایی کاربر در تصمیم گیری برای شرایط و کنترل قسمت های مختلف طراحی و وارد بازار می کنند . نمی توان اینگونه توجیه کرد چون یک محصول اختیارات کمتری به کاربر می دهد در نتیجه محصول غیر قابل اطمینان تر است .

Hidden-Hunter
15-02-2016, 09:07
احسنت جناب Public Enemy

استفاده کردیم

Nine
15-02-2016, 21:03
یه زمانی بود اون قدیم ندیما انجمن آنتی ویروس پر بود از بچه های تازه نفس و عاشق یادگیری
ما هم بودیم همون کنار گوشه ها
بعد یکی یکی همه رفتن ما هم رفتیم
اونایی که رفتن خیلی هاشون دیگه برنگشتن ، ما برگشتیم کم و بیش ، کج دار و مریز
تو این مدت کوتاهی که برگشتم دیدم کاربرایی که میندازن آدمو یاد قدیم ندیما
پست های این کاربرا رو نمیشه با زدن دگمه تشکر ، قدر دونست
زدن دگمه تشکر برا این عزیران مثل پرسیدن احوال یه دوسته با پیامک
این دوستان رو باید تمام قد تشویق کرد
یکیشون Captain ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی است که با کوله بار دانش و تجربه هنوز هم یادش نمیره از پست های خوب بچه های تازه وارد تشکر کنه
یکی دیگه Jadda است که فکر کنم چیزی در مورد کومودو نیست که ندونه یعنی خود آنتی ویروس کومودو هم سوالی براش پیش بیاد از ایشون میپرسه
نفر بعدی aylar6888 است، این دوست خوبمون مرتب زحمت میکشه که این انجمن ها خصوصا بخش تست ویروس ها سرپا بمونه ، خدا قوت
و نفر آخرم رو میشه با همین پست آخرش شناخت Public Enemy که در همه زمینه ها دستی به آتش داره و هیچ دل خوشی هم از این تست ها نداره
قطعا دوستان زحمت کش دیگه ای هم هستن که به خاطر حضور کم بنده از قلم افتادن به اونا هم خسته نباشید میگم
هر چند که طبق قوانین نباید یه پست تشکر اینجوری گذاشت اما بعضی وقتا باید به دوستان گفت که قدردان زحماتشون هستی مگه چی میشه داشتن یه پست دلی وسط این همه پست فنی
هر چند که شاید این پست بعدا توسط ناظر انجمن آنتی ویروس حذف بشه :n06: اما دم همتون گرم اینم تقدیم به شماها

DIKT
15-02-2016, 21:31
با سپاس از دوستان من الان مدتهاست به سبب اینکه حوصله خیلی چیزا رو ندارم کمودو نصب کردم که سر به سرم نزار اما الان یه چند وقته هی تبلیغاتش میاد رو صفحه و رو اعصابه کسی می تونه کمک کنه که این تبلیغاتش رو حذف کنم

بازم ممنونم

Hidden-Hunter
15-02-2016, 21:33
سلام ناین عزیز ما هرچه داریم از دانش شما و وحید و مهران و مجید و همیلتون هست.نمیدونم چرا این انجمن که تا یک سال پیش پر بود از نفر الان خوابیده و بچه های این انجمن موندن میتوانن باز بلند کنن این انجمن را یا خیر...گرچه کار سختیه.
بعد از شما بچه هایی مانند دکتر هانیبال و بتمن یا جدا(علی) و کیسی (علی)ایلار (حمید)کاپتیتان(مسعود) و امین و کوچیک شماها خودم بتونیم به کاربرا کمک برسونیم و چیزی هم یاد بگیریم ولی هرکدومشون رفتن و من و جدا و کیسی و کاپیتان یک گروه در تلگرام زدیم با چند نفر دیگه تا کنار هم باشیم و در مسایل انتی ویروس کمک دار باشیم.
واقعا یک یا علی از ته دل میخواد تا این انجمن را برگردونیم گرچه گه گداری بچه ها پست میزارن.
و بچه ها از خشک شدن انجمن رو اوردیم به انجمن همسایه ولی اونجا محیط خفقانی حکم فرماست و ازادی برای کار در مبحث انتی ویروس واقعا بستش خودم تا الان سه اخطار دارم بدون تذکر چرا که در یک تایپیک اشتباهی پست زدم اینجا شرف داشت و داره به انجمن ها تازه وارد چون اسپم هم که داده میشد ناظرها یا مدیرا فقط پاک میکردن.

خلاصه دل هممون پره، اگر خواستید و بچه ها هم خوشحال میشن شما را به گروه تلگرام دعوت کنیم.

Jadda
15-02-2016, 22:36
سلام خدمت دوستان،

اسم ما را از لیست تشکر شوندگان حذف کنید..... من خودم جزو تشکر کنندگان هستم.:n40:

====

با سپاس از دوستان من الان مدتهاست به سبب اینکه حوصله خیلی چیزا رو ندارم کمودو نصب کردم که سر به سرم نزار اما الان یه چند وقته هی تبلیغاتش میاد رو صفحه و رو اعصابه کسی می تونه کمک کنه که این تبلیغاتش رو حذف کنم

بازم ممنونم

دقیقا منظور شما را از تبلیغات متوجه نمیشم، گاهی کومودو تخفیفاتی در فروش محصولات میزاره که از طریق اطلاع رشانی میشه با نمایش popup که در بد ترین حالت در ماه یک یا دوبار اتفاق میافته! که این هم قابل فعال/غیرفعال کردن هست.... غیر این مورد من تبلیغی نمیبینم. ....البته اگر عکس میزاشتید بهتربود.

برای عدم نمایش اون پیغام ها میتونید تیک این گزینه را بردارید

درباره تستهای Matousec اول اینکه من اصلا پیگیر این تستها نیستم، ولی تستها در بخش Outbound Protection انجام میشه طبیعتا HIPS مورد تست قرار میگیره، در واقع یک HIPS قدرتمند به یک فایروال قدرتمند در بخش Outbound Protection منتهی میشه، امروزه میشه گفت دیگه اکثر محصولات دارای Tracking suspicious activities هستند، و چاره ای جز این هم نیست و اینکه محصولات دارای این ویژگی هستند نشون میده که یک لایه حیاتی هست. منتهی این قابلیت در دو مدل behavior blocker و Classical HIPS وجود داره، (البته این تئوری هست و درعمل گاهی با هم ادغام میشن یا تغییراتی در هر محصول با محصول دیگر وجود خواهد داشت).

در بحث تست محصول از کاربر حرفی به میون نمیاد، چون قراره قابلیتی که یک محصول به شما ارائه میده بررسی بشه، خب، اشکالی که محصولاتی که صرفا behavior blocker هوشنمد دارند این هست که احتمال اینکه رفتار مشکوک شناسایی نشه وجود داره و یک خلا بعد از این لایه ایجاد میشه و مثالش میشه گفت تغییر تنظیمات شبکه روی سیستم شماست حتی از طریق رجیستری و غیره.... اما HIPS این امکان را به کاربر میده که حتی اگر رفتاری مخرب تشخیص داده نشد کاربر بتونه مدیریت کنه و رفتارهای مشکوک را خودش بلاک کنه. بنابراین بحث امکان مطرح هست. سوال: آیا محصولی که فاقد HIPS قدرنمند هست امکان بلاک هر پروسه و رفتاری را به کاربر میده؟ جواب خیر است.

اما در بحث انتخاب محصول برای یک کاربر؛ این سوال مطرح میشه که آیا شما به عنوان کاربر توان استفاده از یک ماژل یا نیاز استفاده ازش را دارید یا نه؟ که کلا بحث دیگریست و ربطی به تستها نداره.

در رابطه با نوع تستهای Matousec ، زیاد خودتون را درگیر نوع ابزارهای تست بکار گرفته شده نکنید؛ اونها شبیه سازی حملات مخربها هستند. برای اینکه خودتون تست بکنید خیلی راحت مخرب بگیرید و روی سیستم ران کنید. این میشه تست Matousec.

Public Enemy
16-02-2016, 02:17
بعد از سلام و احوالپرسی جا داره از تمامی دوستانی که در گذشته در انجمن فعالیت می کردند ، در حال حاظر فعالیت می کنند و دوستانی که در آینده فعالیت خواهند داشت یک تشکر دسته جمعی کنم :n01:

راکد شدن این بخش و به صورت کلی انجمن دلایل زیادی داره که جاش و وقتش در این پست و این تاپیک نیست صحبت کنیم . به هر حال مشکلات متفاوتی هستش که باعث شده برخی کاربران علاقه مند به فعالیت در این بخش نباشند ، از حجمی شدن اینترنت و عدم توانایی در نصب سویت های مختلف برای تست بگیر تا ... ( این ... خیلی دور نمیره می تونه به سربازی و کار و زن و بچه و کنکور و در چند مورد هم شکست عشقی ) به هر حال ، این معضل شبکه های اجتماعی هم به دلایل اضاف شده و باعث شده دیگه انجمن ها که زمانی پاتوق دوستان برای بحث و گفتگو باشه ، راکد بشه . به هر حال دوستان این انجمن برای بخش آنتی ویروس گروه تلگرام زدند و در اون بخش به خوبی فعالیت می کنند . در صورتی که مایل باشید می تونید به امیر جان مدیر گروه اطلاع بدین تا شما رو وارد گروه کنه

بریم سر اصل مطلب :

و نفر آخرم رو میشه با همین پست آخرش شناخت Public Enemy که در همه زمینه ها دستی به آتش داره و هیچ دل خوشی هم از این تست ها نداره

اما در بحث انتخاب محصول برای یک کاربر؛ این سوال مطرح میشه که آیا شما به عنوان کاربر توان استفاده از یک ماژل یا نیاز استفاده ازش را دارید یا نه؟ که کلا بحث دیگریست و ربطی به تستها نداره.

مثل اینکه دوستان قابل دونستن مارو دشمن تست ها اعلام کردن :n01: ( یا یه همچین چیزی )

نکته ای که هستش من زیاد تکرار کردم و میزان تاثیر تست ها در انتخاب کاربر هستش . هستند کاربرانی که آلوده شدنشون توسط ویروس های فلش مستقیما برمیگرده به نتایج تست های مثلا Av-test و آنتی ویروسی که نتیجه ی پایین تری گرفته ، باعث شده اتصال فلش آلوده در سیستمشون آلودگی ایجاد کنه . همچنین دوستانی هستند که آنتی ویروسشون به صورت ماهیانه با توجه به نتایج تست ها تغییر می کنه . از همه جالب تر ، اون دسته از دوستانی هستش که اعتبار تست ها و موسسات تست برمی گرده به انتظارشون از یک محصول و مثلا انتظار دارن محصول X در تست های AV-C فلان نتیجه رو بگیره ، چون نگرفت یعنی AV-C معتبر متعبر نیست .

من در پست قبلیم یک نکته ای رو در بالای خط کشی به عنوان مقدمه ی صحبت هام گفتم :

به عنوان نکته بگم توضیح کلی در ارتباط با تست های Matousec هستش و چقدر در این تست ها باید تناسب بین "شرایط تست" و "شرایط استفاده ی روزمره" رو در نظر بگیریم .

تناسب بین "شرایط تست " و "شرایط استفاده ی روزمره " چیزی هستش که بسیاری از ما کاربران به آن توجه نداریم . هدف تست های Matousec کاملا مشخص است : به شما نشان دهد کدامیک از فایروال ها کنترل بیشتری را نسبت به سایر فایروال ها در اختیار کاربر قرار میدهد . برای تست این موضوع محصول باید در شرایط تست قرار بگیرد ، و در اینجا شرایط تست حالتی غیر از تنظیمات پیش فرض محصول هستش و ممکن است این تنظیمات برای یک کاربر عادی کاملا غیر قابل استفاده باشد .

اگر به تست های matousec نگاه کنیم و آمار 50 % را معیار اندازه گیری در نظر بگیریم ، در بالای 50 % فقط 3 محصول ( با مرحوم شدن virusbuster دیگه شدن 2 محصول ) هستند که فایروال جدا از محصول اصلی را دارا هستند و سایر محصولات دارای فایروال جدا از محصول اصلی هستند ( اینکه matousec در تست ها نسخه ی سویت امنیت اینترنت محصولاتی مثل Comodo و outpost و یا ZA را در نظر گرفته و فایروال آنها را به تنهایی تست نکرده ، می تواند به این دلیل باشد که اکثر محصولات جدول به صورت سویت یکپارچه هستند و فایروال مجزا ندارند و محصولاتی که فایروال مجزا دارند ، ممکن است نسخه ی فایروال و نسخه ی سویت امنیت اینترنت رفتار متفاوت از یکدیگر نشان دهند و برای اصل برابری در تست ها نسخه ی سویت امنیت اینترنت آن دسته محصولات استفاده شده )

اما اگر به آمار زیر 50 % نگاه کنیم ، فقط 4 محصول ( امیدوارم در شمارش اشتباه نکرده باشم ) مشاهده می شود که دارای فایروال مجزا هستند و سایرین ، یعنی بخش اعظم جدول دارای نسخه ی سویت امنیت اینترنت هستند و فایروال مجزا از محصول را ندارند .

مسلما تفاوت بسیاری وجود دارد بین محصولی که برای منظور خاصی طراحی شده است ( در اینجا فایروال های شخصی ) تا یک سویت امنیتی کامل ، انتظاری که از یک فایروال جداگانه می رود این است که کنترل بیشتری بر روی اقدامات مختلف داشته باشد ، اما نمی توان چنین انتظاری را در ارتباط با یک سویت امنیتی کامل داشت .

به عنوان مثال پاندا در تست های Matousec نتایج ضعیفی دارد . شاید برای برخی کاربران این سوال پیش بیاید که چرا پاندا در این بخش کار نمی کند ، این کاملا برمیگردد به میزان استفاده ی کاربران از محصولات panda ، ممکن است Panda با بررسی متوجه شده باشد که مصرف کنندگان محصولاتش نیازی به تنظیمات مختلف برای کنترل یک پروسه توسط فایروال نداشته باشند و بیشتر کاربران تخصص و دانش کافی برای کنترل پروسه ها را ندارند و به تنظیمات اتوماتیک بسنده می کنند و بیشتر تصمیمات را بر عهده ی محصول می گذارند .

این مورد به سایر محصولات هم کاملا ارتباط دارد . شما در تنظیمات پیش فرض محصولات ، تنظیماتی را می بینید که با توجه به بررسی های شرکت سازنده ، عموم نیازهای کاربر را رفع می کند و تنظیمات پیشرفته برای شرایط دیگر ، قابل شخصی سازی باشند . همچنین ممکن است برخی قابلیت ها به دلیل اینکه مشتریان یک محصول کمتر از آن قابلیت ها استفاده می کنند ، از آن محصول حذف شود ( مانند حذف Hips از امسی سافت ) . در هر صورت نمی توان نتاتیج تست ها را مستیما در قابل استفاده بودن یک محصول دخیل دانست و یا محصول x را به دلیل نتایج ضعیف در فلان تست غیر قابل استفاده خواند . هر محصول بخشی از بازار را هدف قرار گرفته است و شاید نتوان محصولی را پیدا کرد که بتواند جوابگوی تمامی مشتریان و تمامی نیازها باشد . محصولی که با عنوان فایروال عرضه میشود ، قطعا دارای تنظیماتی است که باعث میشود کنترل بیشتری را به مصرف کننده بدهد و بالعکس ، انتظار داریم سویت های یکپارچه ی امنیتی خانگی ، تنظیمات کمتری را در اختیار کاربر قرار دهد .

--------------------
نکته ی همیشگی صحبت های بنده :

از اونجا که حدس زدم زیر لب غرغر کنید که چرا این همه این حرفم رو تکرار می کنم ، گذاشتم توی اسپویلر

تست ها ملاک مناسبی برای انتخاب محصول نیستند . در تست ها عموما نکاتی در نظر گرفته می شود ، و یا محصولات در شرایطی قرار می گیرند ، که ممکن است آن نکات مد نظر کاربر نهایی نباشد و یا هرگز در آن شرایط قرار نگیرد. هر کاربر باید با توجه به نیازهای خودش محصولات مورد نظر خود را بررسی کند و پس از تست محصول و یا محصولات انتخابی ، در نهایت به انتخاب محصول مناسب مورد نظر خودش بپردازد .

برای محصولات امنیتی آزمون هایی انجام میگیرد ، و در آن آزمون ها محصولات در شرایطی قرار میگیرند که تحت آن شرایط کارایی محصول سنجیده می شود ، در بعضی شرایط می توان اطلاعات مناسبی را از تست ها دریافت نمود . لازم است که هر کاربر قبل از استناد به تست ها و به جای اتکا به اعداد نهایی ، شرایط تست را کاملا مطالعه نموده و با توحه به شرایط ، برای انتخاب محصول خود برای استفاده اقدام نماید . صرفا اتکا به اعداد و ارقام نهایی تست ها ممکن است باعث ایجاد دید اشتباه در ارتباط با محصولات مختلف و در نهایت انتخاب نامتناسب با نیاز شود .

fdsag1fdk
16-02-2016, 09:22
سلام
میشه درمورد آنتی ویروس توضیح بدید چطوری میشه متوجه شد کدام آنتی ویروس قوی است باید چه ویژگی های داشته باشه برای امنینت اینترنت به جزآنتی ویروس نرم افزار یا برنامه ای هست نام ببرید بعضی ازآنتی ویروس که پولی هستند رایگان هستند درباره کرک توضیح بدید کرک بعضی ازآنتی ویروس ها هست نظرتون درمورد آنتی ویروس نود 32 و کومودو چیست و بین آنتی ویروس نود32 وکومودو کدام خوب است توضیح بدید بهترین آنتی ویروس رایگان چیست .و بهترین آنتی ویروس چیست .

Jadda
16-02-2016, 22:23
مثل اینکه دوستان قابل دونستن مارو دشمن تست ها اعلام کردن

البته شما تنها نیستتید تو این مورد، میشه گفت تمام کاربران کومودو به نوعی دشمن تستها محشوب شدند ، از اونجایی که اگر مبنای انتخاب صرفا تستها باشه معمولا کومودو در بالای جدول قرار نگرفته تا به امروز! تستهایی نظیر AV-Test.

بنابراین تمام کاربران کومودو ناخواسته عَاَمِ عدم انتخاب آنتی ویروس صرفا بر مبنای تستها را در دست دارند که این خودش یک شجاعت حساب میشه، جایی که مخالف جریان اب شنا کنی وقتی اکثریت از ریتینگ محصول مورد استفاده شون در تستها پز میدن، یکی مثل من پیدا بشه و تو دلش بگه تستها را با دقت نگاه کنید، شرایط تست را در نظر بگیرد، ویژگیهای هر آنتی را که در اختیارتون میزاره بدونید چیه، مدل حفاظت محصولات را یادبگیرد و بهترین مدل حفاطت که برای شما مهمتر و بهتر است را انتخاب کنید.

اما تستها به عنوان تست (نه همه چیز) میتونه کمک کنه تو انتخاب محصول، نمونه سادش اینکه میفهمیم مثلا پاندا کنترل کمتری در بخش فایروال به شما میده ، همینطور میفهمیم که دیتابیس کومودو در قیاس با برخی محصولات دیگر قدرت کمتری داره. خب، اینها میتونه شاخصهایی باشه که کاربر با توجه به نیازش ، قبل از انتخاب محصول از این اطلاعات برای انتخاب درست استفاده کنه.

در رابطه با تنظیمات مورد استفاده محصولات در تست به فکرم رسید برای کومودو چه تنظیماتی استفاده میشه؟ فکر نکنم چیزی بیشتر از اینکه کومودو را روی پرواکتیو قرار بدهند انجام بشه، برای سایر محصولات هم حداکثر بهترین و قویترین تنظیمات موجود انتخاب میشه ولی ویرایش خاصی در تنظیمات صورت نمیگیره، نمیخوام خیلی بحث را پیچیده بکنم: وقتی محصولی اجازه تنظیمات بییشتر و مورد دلخواه را به شما نمیده، یعنی اون چیزی که کاربر میخواهد و نیاز دارد موجود نیست، حالا بپرسیم آقای آنتی چرا موجود نیست، میفرمایند ما مشتریانی را هدف نگرفیتم که نیاز به این تنظیمات و کنترل و ویژگی داشته باشند بنابراین حذف کردیم یا اصلا قرار ندادیم. به نوعی سیر تحول محصولات امنیتی گاها تحت تاثیر فروش محصول قرار میگیره،

Nine
16-02-2016, 22:45
نسخه 9 کی رونمایی میشه؟
اگه میشه فونت های فارسی بهتری برای این نسخه انتخاب بشه نسخه 8 که فونت فارسیش ش چنگی به دل نمیزنه

Nine
17-02-2016, 09:48
اوست هر شش موردا شناخت.

راستی اپدیتای اوست چطورین کمن زیادن؟

فایروال خوبیم داره نزدیک 30یا40تا پروتکل داره که من نمیدونم چیه خخخخخ

آپدیت هاش کم حجم است. جالبه که تو خود برنامه هم آپدیت دیتا بیس داره ، هم آپدیت خود برنامه
یه ایرادی که داره حتی اگه آپدیتش نکنی تو صفحه اول اخطار نمیده و باز هم میزنه EVERYTHINS IS UPDATE
یا حتی وقتی تنظیم میکنه رو حالت آپدیت اتوماتیک اگه چند روز آپدیت نکنی در حالی که به اینترنت وصل هم هستی پیغام میده که خیلی وقته آپدیت نشده لطفا آپدیت کنید
این پیغام رو در حالی میده که صفحه اول باز نوشته همه چیز آپدیته
ولی در کل آنتی ویروس خوبیه - برای سیستم های قدیمی هم گزینه مناسبیه

رو تلفظ اسم این آنتی ویروس هم نظر واحدی وجود نداره ، مثلا تو نسخه فارسی شده آنتی ویروس نوشته آواست
اما من چند ویدیو تست آنتی ویروس و ... زبان اصلی دیدم ای-وَست یا اِ-وَست تلفظ میشد که به معنی ایست، توقف است

aylar6888
17-02-2016, 10:38
اوست هر شش موردا شناخت.

راستی اپدیتای اوست چطورین کمن زیادن؟

فایروال خوبیم داره نزدیک 30یا40تا پروتکل داره که من نمیدونم چیه خخخخخ
درود :
آپدیتهای اوست حجم خیلیل کمی دارند و روزی حدود 1مگ بیشتر نیست...
بله فایروال قدرتمندی داره و برای کنترل ارتباطات نرم افزارها عالیه و پیغامهاش گزینه های خوبی داره

Nine
17-02-2016, 21:03
چند ساعت پیش خبری در سایت دیجیاتو اومد مبنی بر توزیع آنتی‌ویروس بومی «پادویش»، به «پارس آتنا دژ» سپرده شد
اولش اینکه اسمش رو میشه با تلفظ پادو – یَش ( به معنی پادوی او – نوکر او) خواند که البته padvish به معنی ضد ویروس است ( پاد = ضد ، ویش = ویروس)
بلافاصله نسخه کاربر خانگی که رایگان هست رو دانلود و در ماشین مجازی ویندوز 10 نصب کردم
تاریخ آخرین به روز رسانی آنتی ویروس مربوط به اسفند 93 بود . یعنی نسخه ای که الان من از سایت گرفتم باید تاریخ آپدیتش یه سال پیش باشه :n34:؟
نگران نباشید چون با کلیک رو گزینه به روزرسانی، آنتی ویروس در 17 ثانیه آپدیت شد (8 مگ برای حدود 11 ماه میکنه به حسابی ماهی 700 کیلو، یعنی روزی 25 کیلو – حجم آپدیت رو فشرده نکردن – له کردن - بعد دانلود 8 مگ آپدیت در 17 ثانیه مگه میشه مگه داریم)
پس از اتمام آپدیت تاریخ آخرین به روز رسانی تغییر نکرد با کلیک مجدد روی بروزرسانی با پیغام جالب زیر روبرو شدم
با کمی صبر تاریخ به روز میشد اما با کلیک دوباره روی بروزرسانی با همان پیغام قبلی مواجه میشید

نتیجه تست این پک آخر چه قبل آپدیت و چه بعد از آپدیت به صورت زیر بود

پس از حدود 2 -3 ساعت آنتی ویروس "پادوی او" را برای همیشه پاک کردم.

DIKT
17-02-2016, 21:36
سلام خدمت دوستان،

اسم ما را از لیست تشکر شوندگان حذف کنید..... من خودم جزو تشکر کنندگان هستم.:n40:

====

دقیقا منظور شما را از تبلیغات متوجه نمیشم، گاهی کومودو تخفیفاتی در فروش محصولات میزاره که از طریق اطلاع رشانی میشه با نمایش popup که در بد ترین حالت در ماه یک یا دوبار اتفاق میافته! که این هم قابل فعال/غیرفعال کردن هست.... غیر این مورد من تبلیغی نمیبینم. ....البته اگر عکس میزاشتید بهتربود.

برای عدم نمایش اون پیغام ها میتونید تیک این گزینه را بردارید

درباره تستهای Matousec اول اینکه من اصلا پیگیر این تستها نیستم، ولی تستها در بخش Outbound Protection انجام میشه طبیعتا HIPS مورد تست قرار میگیره، در واقع یک HIPS قدرتمند به یک فایروال قدرتمند در بخش Outbound Protection منتهی میشه، امروزه میشه گفت دیگه اکثر محصولات دارای Tracking suspicious activities هستند، و چاره ای جز این هم نیست و اینکه محصولات دارای این ویژگی هستند نشون میده که یک لایه حیاتی هست. منتهی این قابلیت در دو مدل behavior blocker و Classical HIPS وجود داره، (البته این تئوری هست و درعمل گاهی با هم ادغام میشن یا تغییراتی در هر محصول با محصول دیگر وجود خواهد داشت).

در بحث تست محصول از کاربر حرفی به میون نمیاد، چون قراره قابلیتی که یک محصول به شما ارائه میده بررسی بشه، خب، اشکالی که محصولاتی که صرفا behavior blocker هوشنمد دارند این هست که احتمال اینکه رفتار مشکوک شناسایی نشه وجود داره و یک خلا بعد از این لایه ایجاد میشه و مثالش میشه گفت تغییر تنظیمات شبکه روی سیستم شماست حتی از طریق رجیستری و غیره.... اما HIPS این امکان را به کاربر میده که حتی اگر رفتاری مخرب تشخیص داده نشد کاربر بتونه مدیریت کنه و رفتارهای مشکوک را خودش بلاک کنه. بنابراین بحث امکان مطرح هست. سوال: آیا محصولی که فاقد HIPS قدرنمند هست امکان بلاک هر پروسه و رفتاری را به کاربر میده؟ جواب خیر است.

در رابطه با نوع تستهای Matousec ، زیاد خودتون را درگیر نوع ابزارهای تست بکار گرفته شده نکنید؛ اونها شبیه سازی حملات مخربها هستند. برای اینکه خودتون تست بکنید خیلی راحت مخرب بگیرید و روی سیستم ران کنید. این میشه تست Matousec.

ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی عکسی که به تظرم جنبه تبلیغات داره ومدام رو صفحه نمایش ظاهر میشه رو ضمیمه کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
18-02-2016, 11:17
ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی عکسی که به تظرم جنبه تبلیغات داره ومدام رو صفحه نمایش ظاهر میشه رو ضمیمه کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنده هم چنین موردی رو تجربه کردم .

به هر حال geekbuddy بود و نبودش فرقی نداره می تونین پاکش کنین

DIKT
18-02-2016, 13:38
بنده هم چنین موردی رو تجربه کردم .

به هر حال geekbuddy بود و نبودش فرقی نداره می تونین پاکش کنین

با تشکر یعنی انیستالش کنم و من این کار رو انجام دادم

Jadda
18-02-2016, 16:17
با تشکر یعنی انیستالش کنم و من این کار رو انجام دادم

سلام

سرویس geekbuddy برای نسخه پولی هست،

کاربران نسخه رایگان بهتره نصبش نکنند، من تو راهنمای نصب کومودو که لینک پستش در پست دوم تاپیک کومودو اومده، عرض کردم نیازی نیست geekbuddy نصب کنید.

من دیدم برخی کاربران نسخه رایگان geekbuddy را نصب میکنند و پیغامهایی دریافت میکنند و حتی وارد چت میشند، بعد در نهایت شرمنده برمیگردن و میاین کومودو را مورد عنایت قرار میدن!!!! غافل از اینکه خدمات geekbuddy رایگان نیست و کارشناسانش اصرار بر خرید محصول میکنند تا بعد به کاربر سرویس بدن و کمک کنند.....

DIKT
22-02-2016, 15:05
دوستان من عذر خواهی می کنم
الان یه مشکلی که من دارم ومرتب داره منو آزار میده اینه که این نرم افزار کمودو تمام کرک های منو به عنوان ویروس حذف میکنه ایا راهی برای مقابله وجود داره
اگه نه آنتی ویروسی مشابه کمودو بی آزار وجود داره چون این موضوع بد جور داره اذیت میکنه

aylar6888
22-02-2016, 17:15
الان یه مشکلی که من دارم ومرتب داره منو آزار میده اینه که این نرم افزار کمودو تمام کرک های منو به عنوان ویروس حذف میکنه ایا راهی برای مقابله وجود داره
اگه نه آنتی ویروسی مشابه کمودو بی آزار وجود داره چون این موضوع بد جور داره اذیت میکنه
درود:
نقل قول از jadda عزیز :

*لیست استثنائات - بخش آنتی ویروس< اسکنر اسکن نمیکنه
*لیست امن - بخش اعتبار سنجی< اسکنر اسکن نمیکنه + فایل ازاد اجرا میشه

تمام آنتی ویروسها بخشی دارند برای استثناسازی فایل،حالا این بخش میتونه یک قسمت باشه یا دو قسمت.اگه یک قسمتی باشه که هیچی و اگه دوقسمتی باشه مثلا قسمت اول از اسکن اون فایل رو استثنا میکنه و در مواقع اسکن فایل اسکن نمیشه و قسمت دوم اون رو از شناسایی به عنوان مخرب توسط گارد فعال استثنا میکنه که گارد آنتی ویروس اونو مخرب نشناسه.

Jadda
23-02-2016, 01:02

سلام

اول اینکه من پست بالاییم در مورد geekbuddy ، منظورم شما نبودید، یه وقت سو تفاهم نشه. فقط قبلا یکی دو جا خارج از این فروم، کامنتهایی عجیب و غریب دیدم.........

در رابطه با مشکلات کومودو هم در تاپیک خودش مطرح کنید بهتره.

و نکته بعدی اینکه هر کرک و ابزار ه.ک و در کل هر فایلی که مشکوک هستید ونمیدونید واقعا مخرب است یا نه، را میتونید در تاپیک دانلود ویروس یا حتی به عنوان کاربر کومودو در تاپیک کومودو توی همین انجمن مطرح کنید، من یا سایر دوستان سعی میکنیم کمک کنیم تا بدونید فایل مخرب است یا نه تا با خیالی آسوده تر فایل را به لیست امن اضافه کنید.

ariajoker
24-02-2016, 12:17
دوستان من مدت ها بود که از Norton Internet Security استفاده میکردم. اما با توجه به اینکه در ایران نمیشه از Norton Security استفاده کرد مجبور شده از همون نسخه ی قدیمی استفاده کنم.
اما چند روز پیش فلشی آلوده به سیستم منصل کردم و ظاهرا چند تروجان به سیستمم حمله کردن و نورتون هم قادر به شناساییشون نیست فقط یک سری حملات رو ظاهرا داره تشخیص میده :

اما سیستم همچنان آلودهست . برای سیستم دیگه ای در منزل ESET رو نصب کردم و ظاهرا تونست تمام آلودگی هارو برطرف کنه.
اما برای این سیستم که سیستم اصلیم هست با توجه به موارد زیر ممنون میشم پیشنهاد بدین چه پکیج Internet Security نصب کنم ؟
- نورتون لاگ کاملی داره و چه اسکن سیستمی چه موارد مربوط به ارتباطات و فایروال ها رو بصورت کامل نشون میده در صورتی که من چنین چیزی رو در ESEt ندیدم.
- نورتون معمولا فایل های آلوده رو قرنطینه میکرد و اگر فایلی به اشتباه تشخیص داده میشد امکان بازیابی اون فایل بود در صورتی که در ESET این مورد رو ندیدم.
- در میان پکیج های امنیتی مطرح ESET معمولا رتبه ی بالایی نداره حداقل در اکثر نظرسنجی ها من اینطور دیدم.
- پکیج پیشنهادی حافظه زیادی از سیستم اشغال نکنه و ترجیحا سبک باشه.
- همچنین هوش مصنوعی قوی همچون SONAR نورتون داشته باشه.
ممنون میشم با توجه به این موارد بهم پیشنهاد بدین چی نصب کنم.

Tidus and Shayne
24-02-2016, 12:35
خوب شد که این تاپیک رو دیدم. فقط و فقط Kaspersky

بقیشون رو تست کردم و نمی تونن ویروس های موذی و ... رو شناسایی کنن.

satansilent
24-02-2016, 23:12
دوستان من مدت ها بود که از Norton Internet Security استفاده میکردم. اما با توجه به اینکه در ایران نمیشه از Norton Security استفاده کرد مجبور شده از همون نسخه ی قدیمی استفاده کنم.
اما چند روز پیش فلشی آلوده به سیستم منصل کردم و ظاهرا چند تروجان به سیستمم حمله کردن و نورتون هم قادر به شناساییشون نیست فقط یک سری حملات رو ظاهرا داره تشخیص میده :

اما سیستم همچنان آلودهست . برای سیستم دیگه ای در منزل ESET رو نصب کردم و ظاهرا تونست تمام آلودگی هارو برطرف کنه.
اما برای این سیستم که سیستم اصلیم هست با توجه به موارد زیر ممنون میشم پیشنهاد بدین چه پکیج Internet Security نصب کنم ؟
- نورتون لاگ کاملی داره و چه اسکن سیستمی چه موارد مربوط به ارتباطات و فایروال ها رو بصورت کامل نشون میده در صورتی که من چنین چیزی رو در ESEt ندیدم.
- نورتون معمولا فایل های آلوده رو قرنطینه میکرد و اگر فایلی به اشتباه تشخیص داده میشد امکان بازیابی اون فایل بود در صورتی که در ESET این مورد رو ندیدم.
- در میان پکیج های امنیتی مطرح ESET معمولا رتبه ی بالایی نداره حداقل در اکثر نظرسنجی ها من اینطور دیدم.
- پکیج پیشنهادی حافظه زیادی از سیستم اشغال نکنه و ترجیحا سبک باشه.
- همچنین هوش مصنوعی قوی همچون SONAR نورتون داشته باشه.
فکر کنم نزدیکترین به norton تو رایگان ها Avira باشه با فایروال TinyWall ...اگه کمی حوصله یادگیری هم داشته باشید که زیادم سخت نیست Comodo internet security
تو پولی ها emsisoft internet security
برنامه های محافظ usb هم میتونید استفاده کنید مثل usb disk security

pedram_01
26-02-2016, 21:36
چند ساعت پیش خبری در سایت دیجیاتو اومد مبنی بر توزیع آنتی‌ویروس بومی «پادویش»، به «پارس آتنا دژ» سپرده شد
اولش اینکه اسمش رو میشه با تلفظ پادو – یَش ( به معنی پادوی او – نوکر او) خواند که البته padvish به معنی ضد ویروس است ( پاد = ضد ، ویش = ویروس)
بلافاصله نسخه کاربر خانگی که رایگان هست رو دانلود و در ماشین مجازی ویندوز 10 نصب کردم
تاریخ آخرین به روز رسانی آنتی ویروس مربوط به اسفند 93 بود . یعنی نسخه ای که الان من از سایت گرفتم باید تاریخ آپدیتش یه سال پیش باشه :n34:؟
نگران نباشید چون با کلیک رو گزینه به روزرسانی، آنتی ویروس در 17 ثانیه آپدیت شد (8 مگ برای حدود 11 ماه میکنه به حسابی ماهی 700 کیلو، یعنی روزی 25 کیلو – حجم آپدیت رو فشرده نکردن – له کردن - بعد دانلود 8 مگ آپدیت در 17 ثانیه مگه میشه مگه داریم)

پس از اتمام آپدیت تاریخ آخرین به روز رسانی تغییر نکرد با کلیک مجدد روی بروزرسانی با پیغام جالب زیر روبرو شدم

با کمی صبر تاریخ به روز میشد اما با کلیک دوباره روی بروزرسانی با همان پیغام قبلی مواجه میشید

نتیجه تست این پک آخر چه قبل آپدیت و چه بعد از آپدیت به صورت زیر بود

پس از حدود 2 -3 ساعت آنتی ویروس "پادوی او" را برای همیشه پاک کردم.

منم نصب کردم کل سیستم رو بهم ریخت . به خود سیستم و ویندوز ( اورجینال :n04:) گیر میداد . مجبور شدم پاکش کنم :n24:

pedram_01
05-03-2016, 13:52
سلام دوستان تازه ویندوز 10 نصب کردم . چ انتی ویروس هایی در این سیستم عامل خوب و بدون باگ کار میکند ؟

Public Enemy
06-03-2016, 11:18
سلام دوستان تازه ویندوز 10 نصب کردم . چ انتی ویروس هایی در این سیستم عامل خوب و بدون باگ کار میکند ؟

با سلام . تقریبا اکثر آنتی ویروس های معروف از windows 10 به صورت کامل پشتیبانی می کنند

نیما سکیوریتی
12-03-2016, 09:58

خوب ظاهرآ نسخه اصلی نورتون رو استفاده نمیکنی .

ولی اگه باز پیشنهادی برای ی ضد ویروس سبک و فوق العاده میخوایی من بهت وب روت رو پیشنهاد میکنم .

Webroot Secure Anywhere

اینقدر این آنتی ویروس خوب و عالی هستش که شنیدم بعضی شرکتها مثل کسپرسکی الان به بیشتر سایتها و رسانه های فناوری تو ایران پول میدن تا حد ممکن اسمش رو نیارن .

ولی چون فروشندش تو ایران شرکت بزرگ و معتبریه و ی زمانی یکی از بزرگترین نماینده های کسپرسکی تو ایران بوده و فعالیت خبری خیلی خوبی تو چند تا سایت و وبلاگ روش داشته چندان نتونستن جلوی شناخته شدنش رو بگیرن .

Hidden-Hunter
12-03-2016, 10:11

ولی اگه باز پیشنهادی برای ی ضد ویروس سبک و فوق العاده میخوایی من بهت وب روت رو پیشنهاد میکنم .

Webroot Secure Anywhere

اینقدر این آنتی ویروس خوب و عالی هستش که شنیدم بعضی شرکتها مثل کسپرسکی الان به بیشتر سایتها و رسانه های فناوری تو ایران پول میدن تا حد ممکن اسمش رو نیارن .

ولی چون فروشندش تو ایران شرکت بزرگ و معتبریه و ی زمانی یکی از بزرگترین نماینده های کسپرسکی تو ایران بوده و فعالیت خبری خیلی خوبی تو چند تا سایت و وبلاگ روش داشته چندان نتونستن جلوی شناخته شدنش رو بگیرن .

سلام نیما جان

وب روت شما میفروشید؟ قیمت چنده؟من از کسپر خسته شدم چندبار الوده شدم، وب روت فایروال و hips داره مثل کسپر؟

ممنون داداشی

mehdicvl
12-03-2016, 10:18

Webroot Secure Anywhere

مقایسه پراید و مرسدس بنز؟
فروشنده باش ولی فروشنده صادق!
گیرم داخلیا رو خریدن!
سایتای خارجی که کارشون مقایسه انواع آنتی ویروس هست چی؟ سایتایی که تخصصی فقط رو فایروال ها تست میکنن چی؟

Public Enemy
12-03-2016, 11:24

Webroot Secure Anywhere

امیدوارم از این پولهای تخیلی که کسپر به افراد میده چیزی گیر ما هم بیاد دم عیده کلی خرید داریم :)

از شوخی و اینگونه حواشی بگذریم ، سوالی رو خواستم بپرسم : دوست عزیز می تونین ارتباط بین آلوده شدن به سیستم و اصلی و معتبر بودن یا نبودن آنتی ویروس رو توضیج بدین ؟ بنده آنتی ویروسی رو از هیچ شرکتی خریداری نکردم الان با گفته های شما ممکنه نگران شده باشم که سیستمم آلوده به مخرب شده باشه چون پولی رو خرج آنتی ویروس نکردم .

نیما سکیوریتی
12-03-2016, 12:12
امیدوارم از این پولهای تخیلی که کسپر به افراد میده چیزی گیر ما هم بیاد دم عیده کلی خرید داریم :)

از شوخی و اینگونه حواشی بگذریم ، سوالی رو خواستم بپرسم : دوست عزیز می تونین ارتباط بین آلوده شدن به سیستم و اصلی و معتبر بودن یا نبودن آنتی ویروس رو توضیج بدین ؟ بنده آنتی ویروسی رو از هیچ شرکتی خریداری نکردم الان با گفته های شما ممکنه نگران شده باشم که سیستمم آلوده به مخرب شده باشه چون پولی رو خرج آنتی ویروس نکردم .

تخیلی نیست دوست عزیز .

شما اطلاع ندارید چون تو این حوزه فعالیت نداشتین یا دلیلی برای فعالیت و رصد فعالیتهای شرکتهای این حوزه نداشتین .

توضیح خاصی وجود نداره .

تفاوت محصول اصلی از محصول نامعتبر یا جعلی مشخصه .

این تفاوت صرفآ در بحث هزینه نیست . چون الان خیلی راحت بالای 90 درصد ضد ویروسهایی که داره تو بازار عرضه میشه و به فروش میرسه و عمدتآ هم در بسته بندی های شکیل و زیبا هستن ، نسخه های نامعتبر و تقلبی هستن .

طبیعتآ کسی که نگران امنیتش هست باید دقت کنه تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشه .

Public Enemy
12-03-2016, 12:29
تخیلی نیست دوست عزیز .

شما اطلاع ندارید چون تو این حوزه فعالیت نداشتین یا دلیلی برای فعالیت و رصد فعالیتهای شرکتهای این حوزه نداشتین .

توضیح خاصی وجود نداره .

تفاوت محصول اصلی از محصول نامعتبر یا جعلی مشخصه .

این تفاوت صرفآ در بحث هزینه نیست . چون الان خیلی راحت بالای 90 درصد ضد ویروسهایی که داره تو بازار عرضه میشه و به فروش میرسه و عمدتآ هم در بسته بندی های شکیل و زیبا هستن ، نسخه های نامعتبر و تقلبی هستن .

طبیعتآ کسی که نگران امنیتش هست باید دقت کنه تا انتخاب مناسب و درستی داشته باشه .

دوست عزیز اطلاعات بنده هم مانند سایر کاربران عادی هستش ، و به عنوان یک کاربر عادی نیاز به یک سند معتبر دارم که ثابت کنه کسپر به دیگران پول میده و بر اساس "شنیدم" شما قضاوت نکنم . حداقل رسید پرداختی ، فیشی چیزی دارین که ثابت کنه کسپر به سایت ها پول میده ؟

و همچنان بنده جواب سوال اول خودم رو از شما دربافت نکردم : ارتباط بین خریداری شدن و یا نشدن آنتی ویروس و آلوده شدن سیستم چه هستش ؟ چرا بنده باید نگران باشم که چون آنتی ویروسی رو خریداری نکردم ، سیستمم آلوده میشه ؟

نیما سکیوریتی
12-03-2016, 12:31
مقایسه پراید و مرسدس بنز؟
فروشنده باش ولی فروشنده صادق!
گیرم داخلیا رو خریدن!
سایتای خارجی که کارشون مقایسه انواع آنتی ویروس هست چی؟ سایتایی که تخصصی فقط رو فایروال ها تست میکنن چی؟

دوست عزیزم . هر سایتی که خارجی بود زبانش که معتبر نیست .

مثال بزنم ؟

همین AV-Comparatives ی نمونه روشنه .

سال 2011 شرکت سیمانتک از تستهای اومد بیرون ولی این سایت 2 مرتبه به طور غیر قانونی و یواشکی تو تستهاش از ضد ویروسهای نورتون سیمانتک اسم برد .

اینقدر خروج سیمانتک بهش فشار اورده بود که هم 2 بار از اسم سیمانتک سوء استفاده کرد و هر 2 بار هم سیمانتک رو آخر زد .

شما فکر کردی ی کاربر حرفه ای یا متخصص فناوری یا شبکه از روی این تستها محصول انتخاب میکنه ؟!

این حوزه پیچیدگی های زیادی داره و باید ی متخصص خبره حرفه ای هم تو امنیت باشی هم با ترفندهای خبری و تبلیغاتی آشنا باشی .

نیما سکیوریتی
12-03-2016, 12:37
سلام نیما جان

وب روت شما میفروشید؟ قیمت چنده؟من از کسپر خسته شدم چندبار الوده شدم، وب روت فایروال و hips داره مثل کسپر؟

ممنون داداشی

ی سرچ ساده بزنی به فارسی و هم لاتین ، اطلاعات خوبی میتونی درباره شرکت و آنتی ویروسهای وب روت پیدا کنی .

وب روت ی برند و کمپانی بزرگ و معتبر و شناخته شده تو حوزه امنیت سایبری و آنتی ویروس ها هستش و شرکتهای بسیار بزرگی مثل سیسکو - مکافی - میکروسافت - پالوآلتو - اچ پی و ... از محصولات و تکنولوژی هاش استفاده میکنن .

عکس یک سری از شرکتهایی که از تکنولوژی ها و محصولات وب روت استفاده میکنن تو بنر زیر اومدن .

نیما سکیوریتی
12-03-2016, 12:51
دوست عزیز اطلاعات بنده هم مانند سایر کاربران عادی هستش ، و به عنوان یک کاربر عادی نیاز به یک سند معتبر دارم که ثابت کنه کسپر به دیگران پول میده و بر اساس "شنیدم" شما قضاوت نکنم . حداقل رسید پرداختی ، فیشی چیزی دارین که ثابت کنه کسپر به سایت ها پول میده ؟

و همچنان بنده جواب سوال اول خودم رو از شما دربافت نکردم : ارتباط بین خریداری شدن و یا نشدن آنتی ویروس و آلوده شدن سیستم چه هستش ؟ چرا بنده باید نگران باشم که چون آنتی ویروسی رو خریداری نکردم ، سیستمم آلوده میشه ؟

ی رصد ساده از برخی وب سایتها و نشریات اثبات کننده این موضوع هستش .

درباره سوال دوم هم من توضیح خاصی ندارم . خودتون باید کمی سرچ کنین و اطلاعاتتون رو تو این حوزه افزایش بدین .

عذر خواهی منو پذیرا باش . با توجه به زمانی که در اختیار دارم پیشنهاد میکنم این سوال رو از اشخاص دیگه ای بپرسید یا خودتون در پی کسب اطلاعات باشین .

موفق باشی .

arfnpm
12-03-2016, 15:10
ی سرچ ساده بزنی به فارسی و هم لاتین ، اطلاعات خوبی میتونی درباره شرکت و آنتی ویروسهای وب روت پیدا کنی .

وب روت ی برند و کمپانی بزرگ و معتبر و شناخته شده تو حوزه امنیت سایبری و آنتی ویروس ها هستش و شرکتهای بسیار بزرگی مثل سیسکو - مکافی - میکروسافت - پالوآلتو - اچ پی و ... از محصولات و تکنولوژی هاش استفاده میکنن .

عکس یک سری از شرکتهایی که از تکنولوژی ها و محصولات وب روت استفاده میکنن تو بنر زیر اومدن .

درود

دوست عزیز وب روت در هیچ تست معتبری شرکت نمی کند که قدرتش ارزیابی شود.

تمام شرکت های بزرگ امنیتی در تست ها حضور دارند.

در ضمن خرید هیچ محصول ساخت آمریکا در ایران توصیه نمی شود. مکافی و نورتون و پی سی تولز هنوز برای ایران تحریم هستند و گویا قرار نیستند رفع تحریم شود. سایر شرکت های کوچک تر هم دیگر اصلا معلوم نیست چه برنامه ای برای ایران دارند.

AlexanderMahone
12-03-2016, 17:09
درود

در ضمن خرید هیچ محصول ساخت آمریکا در ایران توصیه نمی شود. مکافی و نورتون و پی سی تولز هنوز برای ایران تحریم هستند و گویا قرار نیستند رفع تحریم شود. سایر شرکت های کوچک تر هم دیگر اصلا معلوم نیست چه برنامه ای برای ایران دارند.

عزیز توی تست شرکت نکردن بعضی از محصولات دلیل بر ضعیف بودن یا نبودن نیست .ضمنا محصولات امنیتی که توی کل دنیا کاربر خانگی و اداری مهمی دارن مال امریکا هم باشن تو ایران میتونن استفاده کنن همین نورتون بارها به داد مشکلات امنیتی کاربران ایرانی رسیده که یکی از مشکلات استاکس نت بود که بحث کلی در موردش در زمان خودش تو فروم با دوستان انجام دادیم تو خود تلوزیونم گفتن که با کمک شرکت امنیتی سایمنتک و مدارکی که برا ایرانی ها فرستادن مشکل به سادگی حل شد خوشبختانه بدونه خسارت.همین کمپانی که محصولات خانگی رو برا ایران بسته نرم افزار اند پوینت پروتکشنش راحت تو ایران اپدیت میشه چون شرکتی هست ومیدونه شرکتای مهمی توی دنیا از این محصولات استفاده میکنن از جمله ایران اونو نبسته تا مشکلی حاد پیش نیاد.ضمنا همه محصولات امنیتی امریکایی ایران رو تحریم نکردن مثل شرکت وایپر که من خودم دارم از اینترنت سیکیوریتیش استفاده میکنم نورتون هم چند ماه اینده (5 ماه شاید هم زودتر)ایران رو از بلک لیست محصولاتش حذف میکنه مثل سال 2011 با یکی از افراد سرشناس فرومش (تو خود شرکت هم کار میکنه) صحبت داشتم و اون گفت که اینجور قراره بشه. پی سی تولز هم که دیگه وجود نداره پس مهم نیست اگر رفع تحریم نکرده ایران رو اما زمانی که محصول داشت فقط خرید و دانلود رو بسته بود رو ایران نصب رجیستر و اپدیت محصولاتش با ای پی ایران ازاد بود من خودم در کنار نورتون چند سال اسپایور دکتر رو داشتم:n03::n03::n03::n03:
ضمنا محصولات خوب امنیتی مثل آرکاویر.دکتروب.وب روت.دفن اکس و ... تو هیچ تستی شرکت نکردن اما همیشه برتر بودن و دست کمی از محصولات امنیتی که تو تست ها هستن ندارن و در بعضی مواقع بهتر هم بودن:n40:

Public Enemy
12-03-2016, 22:16
ی رصد ساده از برخی وب سایتها و نشریات اثبات کننده این موضوع هستش .

درباره سوال دوم هم من توضیح خاصی ندارم . خودتون باید کمی سرچ کنین و اطلاعاتتون رو تو این حوزه افزایش بدین .

عذر خواهی منو پذیرا باش . با توجه به زمانی که در اختیار دارم پیشنهاد میکنم این سوال رو از اشخاص دیگه ای بپرسید یا خودتون در پی کسب اطلاعات باشین .

موفق باشی .

دوست عزیزم . هر سایتی که خارجی بود زبانش که معتبر نیست .

مثال بزنم ؟

همین AV-Comparatives ی نمونه روشنه .

سال 2011 شرکت سیمانتک از تستهای اومد بیرون ولی این سایت 2 مرتبه به طور غیر قانونی و یواشکی تو تستهاش از ضد ویروسهای نورتون سیمانتک اسم برد .

اینقدر خروج سیمانتک بهش فشار اورده بود که هم 2 بار از اسم سیمانتک سوء استفاده کرد و هر 2 بار هم سیمانتک رو آخر زد .

شما فکر کردی ی کاربر حرفه ای یا متخصص فناوری یا شبکه از روی این تستها محصول انتخاب میکنه ؟!

این حوزه پیچیدگی های زیادی داره و باید ی متخصص خبره حرفه ای هم تو امنیت باشی هم با ترفندهای خبری و تبلیغاتی آشنا باشی .

به هر حال بعد از دو پست پیاپی همچنان بنده جواب مناسبی از شما دریافت نکردم . تنها جوابی که دریافت کردم این بود که برم خودم تحقیق کنم ، لذا با توجه به اطلاعاتی که بنده جمع آوری کردم نتیجه گرفتم که هزینه برای آنتی ویروس هیچ تاثیری در امنیت سیستم بنده نداره . لذا برای آنتی ویروس هیچ هزینه ای نمی کنم

+

AV-C به هیچ عنوان از نام Symantec به صورت غیرقانونی استفاده نکرده است . در سال 2013 یک مجله تصمیم گرفت که هزینه ی تست محصول Symantec رو پرداخت کنه و این محصول نیز در بین محصولات تست شونده در آن سال به صورت محدود وجود داشت . این اقدام کاملا طبیعی و کاملا قانونی هستش . حتی رقبا هم می توانند برای تست محصول شرکت دیگر هزینه ی تست آن محصولات رو پرداخت کنند و این اتفاق فقط در ارتباط با AV-C نیست . اگر اشتباه نکنم برای AV-Test هم همین مساله بود و یکی از رقبا اومده بود هزینه ی تست رقیبش رو پرداخت کرده بود!

حال چطوری شما چیزی که قانونی هستش و کاملا طبیعی رو غیر قانونی و غیرمجاز می دونین ، بنده نمی دونم ! اگر دو شرکت داروسازی داشته باشیم و یک شرکت داروسازی به شرکت آمارگیری هزینه پرداخت کنه تا کیفیت و تاثیرگذاری داروی خاصی که هر دو شرکت تولید می کنند رو تست کنه تا بتونن یک نتیجه ی در ارتباط با سیاست های عرضه ی محصولاتشون در ارتباط با بازار بگیرن ، این کار غیر قانونی هستش ؟ اگر این کار ، و کار اون مجله که هزینه ی تست Symantec رو پرداخت کرد ، و خیلی کارهای مشابه غیر قانونی باشند ، پس اکثر قوانین این دنیا باید دارای ایراد باشند !

نیما سکیوریتی
13-03-2016, 00:05
به هر حال بعد از دو پست پیاپی همچنان بنده جواب مناسبی از شما دریافت نکردم . تنها جوابی که دریافت کردم این بود که برم خودم تحقیق کنم ، لذا با توجه به اطلاعاتی که بنده جمع آوری کردم نتیجه گرفتم که هزینه برای آنتی ویروس هیچ تاثیری در امنیت سیستم بنده نداره . لذا برای آنتی ویروس هیچ هزینه ای نمی کنم

+

AV-C به هیچ عنوان از نام Symantec به صورت غیرقانونی استفاده نکرده است . در سال 2013 یک مجله تصمیم گرفت که هزینه ی تست محصول Symantec رو پرداخت کنه و این محصول نیز در بین محصولات تست شونده در آن سال به صورت محدود وجود داشت . این اقدام کاملا طبیعی و کاملا قانونی هستش . حتی رقبا هم می توانند برای تست محصول شرکت دیگر هزینه ی تست آن محصولات رو پرداخت کنند و این اتفاق فقط در ارتباط با AV-C نیست . اگر اشتباه نکنم برای AV-Test هم همین مساله بود و یکی از رقبا اومده بود هزینه ی تست رقیبش رو پرداخت کرده بود!

حال چطوری شما چیزی که قانونی هستش و کاملا طبیعی رو غیر قانونی و غیرمجاز می دونین ، بنده نمی دونم ! اگر دو شرکت داروسازی داشته باشیم و یک شرکت داروسازی به شرکت آمارگیری هزینه پرداخت کنه تا کیفیت و تاثیرگذاری داروی خاصی که هر دو شرکت تولید می کنند رو تست کنه تا بتونن یک نتیجه ی در ارتباط با سیاست های عرضه ی محصولاتشون در ارتباط با بازار بگیرن ، این کار غیر قانونی هستش ؟ اگر این کار ، و کار اون مجله که هزینه ی تست Symantec رو پرداخت کرد ، و خیلی کارهای مشابه غیر قانونی باشند ، پس اکثر قوانین این دنیا باید دارای ایراد باشند !

سلام .

منم نخواستم شما رو قانع کنم که برای ضد ویروس هزینه کنین و یا ضد ویروس معتبر استفاده کنین .

به نظر شما الان شرکتهای تولیدکننده لاستیک میان مردم رو قانع میکنن که لاستیک ماشینشون رو باد کنن و بعد رانندگی کنن ؟!

ی چیزایی هست جزء اصول هر علم و رشته و دانشی هستش و نظرات اشخاص مخصوصآ کاربرهای عامی در اون دخل و تصرف و تاثیری نداره .

من الان 1345 تا پست هم بزارم بگم ضد ویروس استفاده نکنین هیچ ارزشی نداره . چون این ی اصل هستش که هر وسیله دیجیتالی " کامپیوتر و موبایل " صد در صد نیازمند ی نرم افزار امنیتی به اسم ضد ویروس هست .

مطلب و عقیده ای که نادرست باشه مهم نیست چقدر روش تاکید بشه . آخرش نادرسته .

بله . خودتون باید تحقیق کنین . من صرفآ سر نخ رو با توجه به تجربه و دانشی که دارم میدم دستتون و بقیش با خودتونه .

وقتی خودتون خواستار یادگرفتن باشید بهتر مطالعه میکنین و فکر نمیکنین قراره کسی شما رو درمورد چیزی قانع کنه .

پراگراف دومی هم که فرمودین هر کسی بخونه متوجه میشه داستان گفتین .

- وقتی هر کمپانی خودش نماینده و مدیر داره و رسمآ از ی سایت یا تست خارج شده معنیش مشخص و واضحه .

بجزء اینکه شما هیچ سندی مبنی بر قانونی بودن نام بردن از لوگوی سیمانتک ارائه ندادین و داستان پرداخت هزینه تست توسط ی شرکت دیگه رو تعریف کردین . بر فرض هم صحبت شما درست باشه ، چرا ی شرکت دیگه باید خواستار تست ی ضد ویروس دیگه بشه ؟! حتمآ ی مشکلی بوده که سیمانتک از تستها بیرون رفته . و استفاده از سیمانتک در تستها مشخصآ ی رفتار ناهنجار شناخته و تعریف میشه .

شما دوست نداری اینو باور کنی ؟ الان میایی میگی جواب منو هنوز ندادی .

من ی مطلب خبری یا گزارش رو میگم . قرار نیست کسی رو قانع کنم .

نیما سکیوریتی
13-03-2016, 00:10
درود

به نظر شما مشتری های شرکتهای بزرگ با توجه به 4 سایت تست محصول انتخاب کردن و میکنن ؟؟؟؟

اگر اینطور بود الان فضای اینترنتی امنیت نداشت و صد در صد کاربرها و شرکتها داشتن محصولاتی مثل کسپرسکی و بیت دفندر و ... رو که همیشه تو این 4 تا سایت اول میشن ، استفاده میکردن .

بنده بعید میدونم با توجه به امضاتون ، دانش زیادی تو حوزه امنیت سایبری داشته باشین .

میدونین Deep Secuity چیه ؟ یا Virtual Patching ؟ یا Threat Discovery یا Custom Defense ؟

آیا میدونین فعالیت شرکتهایی مثل Cisco - IBM - RSA و ... تو حوزه امنیت سایبری چقدر دارای اهمیت است ؟!

Public Enemy
13-03-2016, 00:22
سلام .

منم نخواستم شما رو قانع کنم که برای ضد ویروس هزینه کنین و یا ضد ویروس معتبر استفاده کنین .

به نظر شما الان شرکتهای تولیدکننده لاستیک میان مردم رو قانع میکنن که لاستیک ماشینشون رو باد کنن و بعد رانندگی کنن ؟!

ی چیزایی هست جزء اصول هر علم و رشته و دانشی هستش و نظرات اشخاص مخصوصآ کاربرهای عامی در اون دخل و تصرف و تاثیری نداره .

من الان 1345 تا پست هم بزارم بگم ضد ویروس استفاده نکنین هیچ ارزشی نداره . چون این ی اصل هستش که هر وسیله دیجیتالی " کامپیوتر و موبایل " صد در صد نیازمند ی نرم افزار امنیتی به اسم ضد ویروس هست .

مطلب و عقیده ای که نادرست باشه مهم نیست چقدر روش تاکید بشه . آخرش نادرسته .

بله . خودتون باید تحقیق کنین . من صرفآ سر نخ رو با توجه به تجربه و دانشی که دارم میدم دستتون و بقیش با خودتونه .

وقتی خودتون خواستار یادگرفتن باشید بهتر مطالعه میکنین و فکر نمیکنین قراره کسی شما رو درمورد چیزی قانع کنه .

- وقتی هر کمپانی خودش نماینده و مدیر داره و رسمآ از ی سایت یا تست خارج شده معنیش مشخص و واضحه .

بجزء اینکه شما هیچ سندی مبنی بر قانونی بودن نام بردن از لوگوی سیمانتک ارائه ندادین و داستان پرداخت هزینه تست توسط ی شرکت دیگه رو تعریف کردین . بر فرض هم صحبت شما درست باشه ، چرا ی شرکت دیگه باید خواستار تست ی ضد ویروس دیگه بشه ؟! حتمآ ی مشکلی بوده که سیمانتک از تستها بیرون رفته . و استفاده از سیمانتک در تستها مشخصآ ی رفتار ناهنجار شناخته و تعریف میشه .

شما دوست نداری اینو باور کنی ؟ الان میایی میگی جواب منو هنوز ندادی .

با سلام . بنده نخواستم شما منو قانع کنید . سوالی پرسیدم و شما جواب مناسبی ندادید .شما میگید خودم باید تحقیق کنم ، و بنده قصد تحقیق دارم و دارم از شما می پرسم . پس بنده به دنبال تحقیق هستم و شما به دنبال تفره رفتن در جواب

بله معنای خروج یک شرکت واضح هستش البته زمانی که خود شرکت توضیح بده . symantec هم در اینباره توضیح کامل دادند و گفتند که ترجیه ما بر این هستش که در تست های کلی تر شرکت کنیم تا تست هایی که به جزییات توجه می کنند .

پاراگراف بنده رو هرکس بخونه متوجه میشه مثال زدم : آقا من مدیر شرکت دارو سازی اول . یه داروی خاص دارم که شرکت رقیبم هم همونو تولید می کنه . از یک آزمایشگاه تخصصی می خوام که هم داروی بنده و هم داروی شرکت رقیبمو تست کنه و آمار بگیره که داروی تولیدی بنده در بازار بیشتر روی بیماران تاثیر داره یا داروی تولیدی شرکت مقابل و سهم هرکدوممون و میزان رضایت مشتری چقدر هستش تا در نهایت با توجه به این گزارش ها بیام سیاست های شرکتمو تنظیم کنم . آیا این عمل خلاف قوانینه ؟

آیا اینکه مجله ای هزینه ی تست های Symantec رو پرداخت کرده خلاف قوانینه ؟

لطفا در صورتی که قسمتی از مطالب واضح نیستند درخواست توضیح بدین ، به کار بردن برخی جملات ، مانند جمله ی بالا ، صورت خوشی ندارند و ممکن است باعث دلخوری شوند ... :n01:

در پست های اخیر شما هیچگونه گزارش و یا منبعی برای گزارش هاتون مشاهده نشد

----------------------------------------------------------

متاسفانه بار علمی تاپیک داره میاد پایین برخی کاربران مباحث کاملا بی سر و تهی مطرح می کنند تا ازشون پاسخ مناسب می خوایم می پیچونن و میگن خودتون تحقیق کنید !

امیدوارم با نزدیک شدن سال نو شاهد فعالیت کاربران متخصص در این انجمن باشیم تا بتونیم این انجمن رو در سطحی که هست نگه داریم .
موفق باشید

نیما سکیوریتی
13-03-2016, 00:40
با سلام . بنده نخواستم شما منو قانع کنید . سوالی پرسیدم و شما جواب مناسبی ندادید .شما میگید خودم باید تحقیق کنم ، و بنده قصد تحقیق دارم و دارم از شما می پرسم . پس بنده به دنبال تحقیق هستم و شما به دنبال تفره رفتن در جواب

بله معنای خروج یک شرکت واضح هستش البته زمانی که خود شرکت توضیح بده . symantec هم در اینباره توضیح کامل دادند و گفتند که ترجیه ما بر این هستش که در تست های کلی تر شرکت کنیم تا تست هایی که به جزییات توجه می کنند .

پاراگراف بنده رو هرکس بخونه متوجه میشه مثال زدم : آقا من مدیر شرکت دارو سازی اول . یه داروی خاص دارم که شرکت رقیبم هم همونو تولید می کنه . از یک آزمایشگاه تخصصی می خوام که هم داروی بنده و هم داروی شرکت رقیبمو تست کنه و آمار بگیره که داروی تولیدی بنده در بازار بیشتر روی بیماران تاثیر داره یا داروی تولیدی شرکت مقابل و سهم هرکدوممون و میزان رضایت مشتری چقدر هستش تا در نهایت با توجه به این گزارش ها بیام سیاست های شرکتمو تنظیم کنم . آیا این عمل خلاف قوانینه ؟

آیا اینکه مجله ای هزینه ی تست های Symantec رو پرداخت کرده خلاف قوانینه ؟

لطفا در صورتی که قسمتی از مطالب واضح نیستند درخواست توضیح بدین ، به کار بردن برخی جملات ، مانند جمله ی بالا ، صورت خوشی ندارند و ممکن است باعث دلخوری شوند ... :n01:

در پست های اخیر شما هیچگونه گزارش و یا منبعی برای گزارش هاتون مشاهده نشد

----------------------------------------------------------

متاسفانه بار علمی تاپیک داره میاد پایین برخی کاربران مباحث کاملا بی سر و تهی مطرح می کنند تا ازشون پاسخ مناسب می خوایم می پیچونن و میگن خودتون تحقیق کنید !

امیدوارم با نزدیک شدن سال نو شاهد فعالیت کاربران متخصص در این انجمن باشیم تا بتونیم این انجمن رو در سطحی که هست نگه داریم .
موفق باشید

بنده علاقه ندارم تو بحثی که از الان نتیجش مشخصه شرکت کنم .

مخصوصا که مطالبی که قراره بگم ی سری پیش نیازها داره و خوب باید بشینم از الف تا ه رو بگم که متاسفانه نه زمانش رو دارم و نه حوصله این کار رو .

ولی درباره سند .

1- لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : برو بخش file detection سپتامبر 2013 ( یعنی 1-2 سال بعد از خروج سیمنتک از تستهای AV-C )

2- لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3

Public Enemy
13-03-2016, 00:54
بنده علاقه ندارم تو بحثی که از الان نتیجش مشخصه شرکت کنم .

مخصوصا که مطالبی که قراره بگم ی سری پیش نیازها داره و خوب باید بشینم از الف تا ه رو بگم که متاسفانه نه زمانش رو دارم و نه حوصله این کار رو .

ولی درباره سند .

1- لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : برو بخش file detection سپتامبر 2013 ( یعنی 1-2 سال بعد از خروج سیمنتک از تستهای AV-C )

2- لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3

با سلام . بنده این پست ها را قبلا مطالعه کردم. خوب اسنادی که خودتون قرار دادین ، صحت ادعای بنده یعنی :

symantec هم در اینباره توضیح کامل دادند و گفتند که ترجیه ما بر این هستش که در تست های کلی تر شرکت کنیم تا تست هایی که به جزییات توجه می کنند .

و عدم اعبتار صحبت های شما مبنی بر استفاده ی غیرمجاز AV-C از عنوان Symantec رو نشان می دهد . در هیچ کجای اسناد شما به این نکته اشاره نشده که symantec به صورت غیرقانونی در تست ها شرکت داده شده .

منتظر جواب مناسب هستم که چرا به مدارکی استناد می کنید که اصلا ارتباطی به ادعاهای شما ندارند ... و در صورتی که قصد پاسخگویی به شبهات و سوالات بنده رو ندارید ، مجبورم صحبت های شما را یک بحث غیر علمی و غیر تخصصی تلقی کنم :n01:

arfnpm
13-03-2016, 09:40
بنده بعید میدونم با توجه به امضاتون ، دانش زیادی تو حوزه امنیت سایبری داشته باشین .

من فکر می کنم شما هم یه ارتباطی با دورانتاش که هیچ دانشی از امنیت ندارن و هر روز از یک برند تعریف می کنند دارید.

بعد از فیلتر شدن دامنشون و بن شدن پی در پی اکانتشون به خاطر عدم پایبندی به هیچ اصولی به نظر میاد این داستان همچنان ادامه دارد.

به نظرم اگر در خانه کس است یک حرف بس است وقتی اخراج کردند چه اصراری است هر بار با اسم جدیدی ثبت نام کنند؟

clevermajid
13-03-2016, 11:04
سلام دوستان. م‌خوام تجربمو از انتی ویروس‌های مختلفی که داشتم براتون بگم.
حدود 12 سال پیش بود که برای ایکس پی از Norton System Works استفاده کردم. آنتی ویروس، فایروال و ... رو باهم داشت. کارکردش کاملا احساس امنیت رو میداد اما منابغ زیادی از سیستمم می گرفت و کندش می کرد. تا سال‌ها از نورتون استفاده می‌کردم تا این‌که یه بار به سرم زد McAfee نصب کنم. خیلی سبک اما فوق العاده بد بود. دست کم نسبت به نورتون خیلی امن نبود. این شد که رفتم سراغ پاندا. بدترین تجربه‌ی من تو آنتی ویروس بود!! هنگ می‌کرد و خلاصه رو اعصاب بود. البته اینا مال کلی سال پیشه نمی‌دونم الان شاید ورژن های جدیدش بهتر شده باشه. لپ تلپ جدیدم ویندوز 7 داشت و منم BitDefender Internet Security 2009 رو نصب کردم. تا چهار سال داشتمش و یکی از بهترین ها بود برام. امن امن فقط مشکلش باز مصرف منابع زیاد سیستم مخصوصا CPU و RAM بود! یه مطلب خیلی مهم که بهش رسیدم اینه که حتما حتما ویندوز رو update نگه دارین چون امنیت رو فقط آنتی ویروس نیست که به وجود میاره بلکه سیستم عامل باید همیشه آخرین پچ‌های امنیتی رو داشته باشه. پس آپدیت های امنیتی و مهم رو برای ویندوز بگیرید. یه مدتی هم کاسپر استفاده کردم ازش خیلی خوشم اومد اما بازم به نظرم بی خودی زیادی سنگین بود. الانم 6 ماهه دارم از AVAST Internet Security استفاده می‌کنمو بسیار سبک و خوب. شاید تو بعضی آزمایش‌هایی که برای مقایسه آنتی ویروس‌ها انجام میدن یکمی از بیت دفندر یا کاسپر کم بیاره اما شرایط آزمایشی خیلی سخت‌گیرانه تر از دنیاس واقعیه و واقعا مطمئن شدم که لازم نیست به خاطر یکی دو درصد امن تر بودن این همه از منابع سیستم همیشه درگیر باشه در عوض با یه ویندوز خوب و آپدیت می تونین تجربه ی خیلی خوبی با AVAST داشته باشین. من بعد این همه تجربه بعید می دونم حالا حالاها آنتی ویروسمو عوض کنم.
شاد باشید و پیروز

pedram_01
14-03-2016, 01:50
سلام دوستان. م‌خوام تجربمو از انتی ویروس‌های مختلفی که داشتم براتون بگم.

منابع سیستم همیشه درگیر باشه در عوض با یه ویندوز خوب و آپدیت می تونین تجربه ی خیلی خوبی با AVAST داشته باشین. من بعد این همه تجربه بعید می دونم حالا حالاها آنتی ویروسمو عوض کنم.
شاد باشید و پیروز

دوست عزیز تجربه شما بسیار قدیمیه الان در حال حاضر بیت دفندر 2016 و کاسپر 2016 جز سبک ترین انتی ویروس ها هستن من هردو رو ازمایش کردم و الانم اوست اینترنت سیکروتی دارم و اینم خوبه . کلا انتی ویروس به سطح خوبی رسیدن . نمیشه گفت کدوم بهتر و کدوم بد تره .

مثلا کمودو با اینکه دیتابیس ضعیفی داره اما کاربر هایی مثلا Jadda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین استفاده رو ازش میکنن چرا چون کار باهاش رو بلده و باهاش راحته اما من نیستم . من کار با بیت دفندر رو بسیار خوب بلدم و باهاش راحتم . بستگی به فرد داره ک چ انتخابی بکنه . الان شما از اوست خیلی خوشت امده و یکی میبنی اصلا از اوست خوشش نمیاد و اصلا یه انتی گم نام رو دوس داره . انتی ویروس خالی اصلا امنیت نمیاره . کاربر باید با انتی خودش راحت باشه و کار باهاش رو بلد باشه تا بتونه امنیت رو به سیستمش بیاره

Nine
14-03-2016, 10:11
سلام .

.

همچین اصلی هم نیست . شما رو کامپیوترت یه نسخه از سیستم عامل های گنو / لینوکس مثل دبیان یا فدورا یا سوزه ... نصب کن آنتی ویروس هم نصب نکن هیچ اتفاقی هم نمی افته
البته تهدیداتی مثل فیشینگ و بد انتخاب کردن رمزهای ورود به حساب های کاربری و ... رو من به حساب نداشتن آنتی ویروس نمی دونم به حساب بی اطلاعی کاربر می ذارم
البته اگه می خواین یه سری مثال از آنتی ویروس های تولید شده برای لینوکس بزنید باید بگم اولا خیلی از شرکت هایی که شروع به تولید آنتی ویروس برا لینوکس کردن بعد از یه مدتی این کار رو متوقف کردن چون خریدار نداشت دوما خیلی از کسایی که رو لینوکس آنتی ویروس دارن برای اینه که یه وقت دوستای ویندوزیشون رو آلوده نکن

فکر نکنم اینجا کسی خیلی رو یه آنتی ویروس خاص تعصب داشته باشه شما میفرمایید بیت دیفندر و کسپر و بقیه که تو تست های نتایج خوب میگیرن به درد نمی خورن
خوب دلیل بیارید که چرا به درد نمی خورن و اونایی که شما میگید چرا به درد می خورن؟
تو همین انجمن ها اگه نگاه کنید خیلی از کاربرا ایرادات آنتی ویروس ها حتی نامی رو بیان میکنن حالا نتایج تست هرچی میخوان بگن، از آپدیت و نصب افتضاح بیت دیفندر تا رفتار عجیب نسخه رایگانش در شناسایی مخرب و عدم تشخیص آپدیت نبودن دیتا بیس توسط ای وست و ایراد در رابط کاربری کومودو در زبان فارسی و .... خوب شما هم این ایرادات رو بیان کن و بگو فلان آنتی ویروسی که شما مد نظرته هیچ کدوم از این ایرادات رو نداره تا ما هم از همون استفاده کنیم

پی نوشت : املای طفره ، ترجیح و توجیه صحیح است.

Public Enemy
18-03-2016, 11:41
چند روز بود تصمیم گرفته بودم یک بررسی مختصر از آنتی ویروس پادویش رو قرار بدم ، احساس کردم بسیاری از دوستان مشتاق هستند که در این باره مطلبی رو مطالعه کنند تا به صورت اجمالی بتونن این آنتی ویروس رو بشناسن، اما به دلیل برخی مشکلات شخصی از این کار منصرف شدم .

به هر حال ، تصمیم گرفتم برخی highlight هایی که به نظرم رسید رو به صورت تدریجی با دوستان به اشتراک بزارم . در تست زیر بنده پادویش نسخه ی رایگان خانگی رو با حداکثر حساسیت در برابر باجگیر locky قرار می دهم . البته توجه داشته باشید نتیجه گیری از روی تعداد محدود مخرب زود هستش ، اما به هر حال دیدن نتایج این محصول در برابر عملکرد مدعیان بازار جالب هستش .

دانلود ویدیو :

Public Enemy
26-03-2016, 02:02
این بحث رو می خواستم چند روز پیش در گروه آنتی ویروس مطرح کنم متاسفانه دسترسی به گروه آنتی ویروس در انجمن نداشتم ترجیه دادم همینجا مطرح کنم سایر دوستان هم بتونند نظرشونو اعلام کنند .

همونطور که می دونین این چند سال اخیر باجگیرها رشد شدیدی داشته اند ، و متاسفانه قربانیان این شاخه از بد افزارها روز به روز بیشتر میشن .

اگر دوستان موافقند یک تاپیک جامع برای معرفی ابزارهای موجود برای تعمیر فایل های رمزنگاری شده توسط باج افزارها ایجاد کنیم . مسلما در همه ی موارد نمی توان ابزارهای تعمیر فایل های رمزنگاری شده را یافت ، اما داشتن یک تاپیک جامع برای جمع آوری این گونه ابزارها برای قربانیان احتمالی احساس میشود

arfnpm
26-03-2016, 09:39
این بحث رو می خواستم چند روز پیش در گروه آنتی ویروس مطرح کنم متاسفانه دسترسی به گروه آنتی ویروس در انجمن نداشتم ترجیه دادم همینجا مطرح کنم سایر دوستان هم بتونند نظرشونو اعلام کنند .

همونطور که می دونین این چند سال اخیر باجگیرها رشد شدیدی داشته اند ، و متاسفانه قربانیان این شاخه از بد افزارها روز به روز بیشتر میشن .

اگر دوستان موافقند یک تاپیک جامع برای معرفی ابزارهای موجود برای تعمیر فایل های رمزنگاری شده توسط باج افزارها ایجاد کنیم . مسلما در همه ی موارد نمی توان ابزارهای تعمیر فایل های رمزنگاری شده را یافت ، اما داشتن یک تاپیک جامع برای جمع آوری این گونه ابزارها برای قربانیان احتمالی احساس میشود

یکی از توسعه دهنده های امسی سافت، روی باجگیر ها کار میکنه.
اگر اصل مخرب را داشته باشید سعی می کنه راه حلشو پیدا کنه که تا الان در همه موارد موفق بوده.

Public Enemy
26-03-2016, 16:14
یکی از توسعه دهنده های امسی سافت، روی باجگیر ها کار میکنه.
اگر اصل مخرب را داشته باشید سعی می کنه راه حلشو پیدا کنه که تا الان در همه موارد موفق بوده.

تشکر . خوب یک لینک تا الان جور شد . با مسعود و سایر ناظران و مدیران بخش مشورت می کنم اگر نظرشون مثبت بود استارت تاپیک جداگانه رو بزنیم . فعلا دوستان لینک ها و ابزارهاشونو توی این تاپیک قرار ندن همه ی ابزارهارو توی تاپیک آینده قرار میدیم

نیما سکیوریتی
10-04-2016, 00:05

هر چند نسخه های اولیه باج گیرهای Crypto که به باجگیرهای رمزگار هم معروف هستن به دلیل ضعف در سیستم و الگوریتم رمزنگاری میشد کلیدهاشون رو شکست یا پیدا کرد ، ولی تو نسخه هایی که جدیدتر داره منتشر میشه میشه گفت برگشت اطلاعات دیگه امکان پذیر نیست و اصلآ نباید روی برگشت اطلاعات حساب کرد .

توصیه های امنیتی پیرامون مقابله با باجگیرهای اینترنتی :

- استفاده از نسخه های اصلی و معتبر ضد ویروس " طبیعتآ هر چی ضد ویروس بهتر و با کیفیت تری انتخاب بشه بهتره .

- بروزرسانی مرتب سیستم عامل و جاوا و فلش پلیر و مرورگرهای اینترنتی

- آموزش کاربران

- باز نکردن فایلهای ضمیمه ایمیلهای مشکوک

- تهیه نسخه های پشتیبانی از اطلاعات به 2 صورت آفلاین " با فاصله " و آنلاین بر روی تجهیزات ذخیره سازی خارجی و سرویسهای کلود

alinikoyi
19-04-2016, 12:52
بهترین اینترنت سکوریتی بعد از eset کدوم یک از ویروس کش ها است؟
اولویت هام:
1-رایگان یا حداقل یوزر و پسوردش راحت گیر بیاد
2-بهتر از eset باشه
3-حجم اینترنت زیادی مصرف نکنه
4-مصرف نکردن زیاد رم

Public Enemy
19-04-2016, 19:45
بهترین اینترنت سکوریتی بعد از eset کدوم یک از ویروس کش ها است؟
اولویت هام:
1-رایگان یا حداقل یوزر و پسوردش راحت گیر بیاد
2-بهتر از eset باشه
3-حجم اینترنت زیادی مصرف نکنه
4-مصرف نکردن زیاد رم

می توانید avast free و panda free رو تست کنید . با نیازهای شما تطابق دارند و کاملا هم رایگان هستند

alinikoyi
19-04-2016, 19:56
می توانید avast free و panda free رو تست کنید . با نیازهای شما تطابق دارند و کاملا هم رایگان هستند

قبلا avast free رو استفاده میکردم ولی در عرض 1 روز 100 مگابایت از کامپیوترم آپلود کرد که بسیار مشکوک بود به همین خاطر پاکش کردم
panda بهتر از eset هست؟

pa13
22-04-2016, 22:29
قبلا avast free رو استفاده میکردم ولی در عرض 1 روز 100 مگابایت از کامپیوترم آپلود کرد که بسیار مشکوک بود به همین خاطر پاکش کردم
panda بهتر از eset هست؟
دوست عیزی معیار بهتر یا بدتر بودن رو بسته به نیاز خودتون باید تشخیص بدین.در رایگانها با توجه به تجربه خودم میتونید 360security و یا اویرا free رو هم امتحان کنید.بهتره مشخصات سیستمتون رو هم در نظر بگیرید.
موفق باشید

aylar6888
23-04-2016, 10:18
panda بهتر از eset هست؟
درود :
دوست عزیز شما برای جلوگیری از ارسال و دریافت داده از اوست باید ماژولهای ریموت دسکتاپ و ارسال داده های ناشناس و ارسال فایلهای مشکوک رو غیر فعال کنید.در حین نصب یا بعد از نصب...البته فکر نمیکنم اوست اینهمه مبادله حجم داشته باشه. در ضمن وب شیلد و ایمیل شیلد و آی ام شیلد(سپر نرم افزارهای مسنجر و چت) هم مبادله حجم دارند...

Ali zrs
02-05-2016, 07:13
سلام دوستان

روی این سیستم چه نرم افزار امنیتی نصب کنم که سرعت سیستم رو پایین نیاره؟
(( کاربری : وب گردی(انلاین)-مولتی مدیا ))
* اولین نرم افزاری که نصب کردم ، ایست نود Smart Security 5.2.95.1 32-Bit بود کهبعضی فایلها رو که در پاک بودنشون مطمین بودم رو تهدید اعلام میکرد و اخطار به حذفشون میداد.

Bitdefender Total Security-x86.v18.20.0.1429-2015 هم سرعت رو پایین میاورد.
Kaspersky PURE 3-v13.0.2.588 -2013 هم تا حدودی سرعت رو پایین آورد و فعال سازی و لایسینس اون دردسر زیادی داشت.
Comodo Internet Security Premium-v8.2.0.4792-x86 هم در آپدیت مشکل داشتم.

با این توضیحات چه نرم افزاری نصب کنم بهتره ؟
در ضمن در حال حاضر نرم افزار avast_free_antivirus-v11.2.2732.0 رو سیستمه که مشکلاتش

یه مقدار سرعت کار رو کم کرده
مدت زمان تقریبا زیاد برای اسکن

*یه سوال دیگه اینکه : اگر همون Kasper or Avast or Bitdefender ورژن های یه کم پایینترشو نصب و آپدیتش کنم ، برای سرعت سیستم چطوره؟
ممنون از راهنماییتون.

arfnpm
02-05-2016, 13:56
سلام دوستان

امسی سافت

دو موتوره (امسی + بیت)
جزو 3 آنتی ویروس بسیار سبک (پاندا، امسی، ای ست)
زبان فارسی
قیمت بسیار عالی
نمایندگی رسمی
رفتارشناسی عالی

Gilopa
03-05-2016, 11:21
سلام دوستان

(( کاربری : وب گردی(انلاین)-مولتی مدیا ))
* اولین نرم افزاری که نصب کردم ، ایست نود Smart Security 5.2.95.1 32-Bit بود کهبعضی فایلها رو که در پاک بودنشون مطمین بودم رو تهدید اعلام میکرد و اخطار به حذفشون میداد.

Bitdefender Total Security-x86.v18.20.0.1429-2015 هم سرعت رو پایین میاورد.
Kaspersky PURE 3-v13.0.2.588 -2013 هم تا حدودی سرعت رو پایین آورد و فعال سازی و لایسینس اون دردسر زیادی داشت.
Comodo Internet Security Premium-v8.2.0.4792-x86 هم در آپدیت مشکل داشتم.

با این توضیحات چه نرم افزاری نصب کنم بهتره ؟
در ضمن در حال حاضر نرم افزار avast_free_antivirus-v11.2.2732.0 رو سیستمه که مشکلاتش

یه مقدار سرعت کار رو کم کرده
مدت زمان تقریبا زیاد برای اسکن

*یه سوال دیگه اینکه : اگر همون Kasper or Avast or Bitdefender ورژن های یه کم پایینترشو نصب و آپدیتش کنم ، برای سرعت سیستم چطوره؟
ممنون از راهنماییتون.

ویندوز xp و سیستم تقریبا ضعیف شما از نظرم مناسب همون نود 32 هستش اگر سیستم بهتری داشتید به شخصه نود32 رو در انتخابهای بعدی و پایینتر قرار میدادم .qihoo 360 security رو در حال حاضر خودم رو ویندوز 10 دارم تست میکنم . انصافا آنتی ویروس بی دردسر و مفیدیه که تا الان به مشکل برنخوردم اما ازونجایی که ویندوز xp فایروال مناسبی نداره پیشنهادم همون نسخه smart security نود هستش .
کلا ویندوزهای قدیمی به دلیل عدم ساپورت مایکروسافت مستعد ویروسی شدن همیشه هستند . من خودم با تجربه ای که از کار با ویندوز xp دارم 50 درصد آنتی ویروس و 50 درصد هوش خود کاربر جلوی ویروسی شدن رو میگیره

Ali zrs
04-05-2016, 15:14
ویندوز xp و سیستم تقریبا ضعیف شما از نظرم مناسب همون نود 32 هستش اگر سیستم بهتری داشتید به شخصه نود32 رو در انتخابهای بعدی و پایینتر قرار میدادم .qihoo 360 security رو در حال حاضر خودم رو ویندوز 10 دارم تست میکنم . انصافا آنتی ویروس بی دردسر و مفیدیه که تا الان به مشکل برنخوردم اما ازونجایی که ویندوز xp فایروال مناسبی نداره پیشنهادم همون نسخه smart security نود هستش .
کلا ویندوزهای قدیمی به دلیل عدم ساپورت مایکروسافت مستعد ویروسی شدن همیشه هستند . من خودم با تجربه ای که از کار با ویندوز xp دارم 50 درصد آنتی ویروس و 50 درصد هوش خود کاربر جلوی ویروسی شدن رو میگیره

خیلی ممنون
ولی عرض کردم که قبلا همین نود اسمارت رو داشتم ، تشخیص اشتباهی در ویروسی بودن فایل ها یکی از معایبشه.

Dr Nima
05-05-2016, 21:24
خیلی ممنون
ولی عرض کردم که قبلا همین نود اسمارت رو داشتم ، تشخیص اشتباهی در ویروسی بودن فایل ها یکی از معایبشه.
AVG امتحان کن
ضمنا نود نسخه ۹ رو نصب کن نه ۵
سعی کن آخرین ورژن هر آنتی ویروسی نصب کنی اتفاقا نسخه جدید سبکتر هم هستن در اون موردهایی که ذکر کردی

xaxi
13-05-2016, 13:02
سلام ..
قبلاً از Norton Internet Secuirity + Comodo FireWall استفاده می‌کردم ..
از اونجایی که دیگه تریال ریست نورتون گیر نمیاد، میخواستم بدونم چی نصب کنم که جای نورتون رو بگیره؟

با تشکر ..

arfnpm
13-05-2016, 19:10
سلام ..
از اونجایی که دیگه تریال ریست نورتون گیر نمیاد، میخواستم بدونم چی نصب کنم که جای نورتون رو بگیره؟

با تشکر ..

یه نگاه به امسی سافت بکن
70% هم تخفیف خورده که قیمتش شده نصف یه پیتزا

Dr Nima
13-05-2016, 23:10
سلام ..

با تشکر ..

نورتون اینترنت سکروتری خودش فایروال داشته که شما به همراه کمودو فایروال استفاده میکردی که اشتباه بوده این کار
الان بنظرم ای وی جی اینترنت سکروتری نصب کن سریالاش با مدت زیاد در اینترنت فراوان پیدا میشه هم قوی هس و هم فایروال داره
اوست و زون آلارم هم میتونی استفاده کنی

xaxi
14-05-2016, 01:00
یه نگاه به امسی سافت بکن
70% هم تخفیف خورده که قیمتش شده نصف یه پیتزا

مثل اینکه لایسنس 90 روزه‌ی مجانی هم میده سایتش ..
فعلاً AVG رو تست میکنم ببینم چجوریاس .. اگه راضیم نکرد میرم سراغ Emsisoft ..

نورتون اینترنت سکروتری خودش فایروال داشته که شما به همراه کمودو فایروال استفاده میکردی که اشتباه بوده این کار
الان بنظرم ای وی جی اینترنت سکروتری نصب کن سریالاش با مدت زیاد در اینترنت فراوان پیدا میشه هم قوی هس و هم فایروال داره
اوست و زون آلارم هم میتونی استفاده کنی

امشب AVG 2016 v16‌ رو نصب میکنم ببینم چجوریاس ..
Trend Micro لایسنساش گیر نمیاد؟ اینم به نظرم آنتی‌ویروسه خوبی میاد ..

ممنون از راهنماییاتون :n16:

Dr Nima
14-05-2016, 17:32
مثل اینکه لایسنس 90 روزه‌ی مجانی هم میده سایتش ..
فعلاً AVG رو تست میکنم ببینم چجوریاس .. اگه راضیم نکرد میرم سراغ Emsisoft ..

امشب AVG 2016 v16‌ رو نصب میکنم ببینم چجوریاس ..
Trend Micro لایسنساش گیر نمیاد؟ اینم به نظرم آنتی‌ویروسه خوبی میاد ..

ممنون از راهنماییاتون :n16:

قابلی نداشت
ترند میکرو لایسنسش رو باید بخری و بنظرم سنگین هم هس
بازم نظر خودت شرطه که چه انتظاری از آنتی ویروس داری و کدوم رو میپسندی
تست کن ببین کدوم باب میل ت هست دوست عزیز
بنظرم اول بین رایگان ها یا اوناییکه سریالش براحتی پیدا میشه انتخاب کن اگه انتظارت رو برآورده نکردن بعد برو دنبال خرید

xaxi
14-05-2016, 23:16
قابلی نداشت
ترند میکرو لایسنسش رو باید بخری و بنظرم سنگین هم هس
بازم نظر خودت شرطه که چه انتظاری از آنتی ویروس داری و کدوم رو میپسندی
تست کن ببین کدوم باب میل ت هست دوست عزیز
بنظرم اول بین رایگان ها یا اوناییکه سریالش براحتی پیدا میشه انتخاب کن اگه انتظارت رو برآورده نکردن بعد برو دنبال خرید

متأسفانه نه AVG نصب شد نه Trend Micro ..
نسخه‌ی کاملی از AVG ندارید که نیاز به آپدیت دوباره نداشته باشه موقعِ نصب؟
و اینکه؛ میتونم بدونم که شما از چه آنتی‌ویروسی استفاده می‌کنید؟

و میشه یک سایت معتبر برای خرید لایسنس معرفی کنید؟

Dr Nima
15-05-2016, 01:58
متأسفانه نه AVG نصب شد نه Trend Micro ..
نسخه‌ی کاملی از AVG ندارید که نیاز به آپدیت دوباره نداشته باشه موقعِ نصب؟
و اینکه؛ میتونم بدونم که شما از چه آنتی‌ویروسی استفاده می‌کنید؟

و میشه یک سایت معتبر برای خرید لایسنس معرفی کنید؟

میتونی از اوست. ای ست. پاندا آویرا کیهو ۳۶۰. هم استفاده کنی
خودم هم از همین رایگانها استفاده میکنم
در مورد خرید هم سایتهای.allkey.ir و original-key.com و غیره هستن که میتونی
تماس بگیری و شرایطشون رو جویا بشی البته بنده فقط معرفی کردم و مسولیت خریدش بر عهده خودتون هس

Aryan007
21-05-2016, 00:45
دوستان تازگیا صدای فن لپتاپم زیاد در میاد...مشکوک شدم به ویروس.

یه آنتی ویروس خوب که روی ویندوز 10 که سرعت رو پایین نیاره و اسکن کردن و آپدیتش کاملا دست خودم باشه و وقتی رو اسکن نیست گیر نده و واسه آپدیت هم سمج نشه و دستی باشه و ترجیحا رایگان (یا حداقل کرکش ساده باشه),معرفی کنید خواهشا.

ممنون.

hamids68
01-06-2016, 17:22
سلام دوستان

من می خوام یه آنتی ویروس خوب داشته باشم .اگه لازم باشه می خرم لایسنسشو. تو تحقیقاتی که تو این سایت انجام دادم متوجه شدم eset و kaspersky بهترین هستند.ممکنه یکی از دوستانی که تجربه این دو نرم افزار رو داده این دوتا رو مقایسه کنه و کمی از مزایا و معایب هر دوش بگه ؟

pedram_01
12-06-2016, 14:13
سلام دوستان

من می خوام یه آنتی ویروس خوب داشته باشم .اگه لازم باشه می خرم لایسنسشو. تو تحقیقاتی که تو این سایت انجام دادم متوجه شدم eset و kaspersky بهترین هستند.ممکنه یکی از دوستانی که تجربه این دو نرم افزار رو داده این دوتا رو مقایسه کنه و کمی از مزایا و معایب هر دوش بگه ؟

اگ بخوای بخری بیت دفندر رو پیشنهاد میدم . سبک قوی اتوماتیک راحت بی دردسر . فقط واسه نصبش اگ نت خوبی داری انلاین نصب کن . کاسپر هم عالیه . ایست رو پیشنهاد نمیدم اصلا

AlexanderMahone
12-06-2016, 17:21
دوستان تازگیا صدای فن لپتاپم زیاد در میاد...مشکوک شدم به ویروس.

یه آنتی ویروس خوب که روی ویندوز 10 که سرعت رو پایین نیاره و اسکن کردن و آپدیتش کاملا دست خودم باشه و وقتی رو اسکن نیست گیر نده و واسه آپدیت هم سمج نشه و دستی باشه و ترجیحا رایگان (یا حداقل کرکش ساده باشه),معرفی کنید خواهشا.

ممنون.
Avg گزینه مناسبی است.
البته صدای فن کاری به ویروس نداره

atiishpare
13-06-2016, 08:33
سلام دوستان

eset به هیچ عنوان استفاده نکنید. بنظر من مفت نمی ارزه. هیچ کار مفیدی انجام نمیده. فقط جا اشغال می کنه :n35:

super smart
19-06-2016, 23:04
سلام

من ویندوز 10 رو تازه نصب کردم شنیده بودم انتی ویروس داخلی ویندوز10، انتی ویروس کارامدیه

حالا میخواستم بدونم که بهتره به آنتی ویروس ویندوز 10 بسنده کنم یا یه آنتی ویروس دیگه نصب کنم؟

اگه جوابتون نصب یه آنتی ویروس دیگس، چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می کنید؟

gzamani
20-06-2016, 03:44
سلام

من ویندوز 10 رو تازه نصب کردم شنیده بودم انتی ویروس داخلی ویندوز10، انتی ویروس کارامدیه

حالا میخواستم بدونم که بهتره به آنتی ویروس ویندوز 10 بسنده کنم یا یه آنتی ویروس دیگه نصب کنم؟

اگه جوابتون نصب یه آنتی ویروس دیگس، چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می کنید؟
یه آنتی ویروس دیگه.
حالا بستگی داره به مشخصات سیستمتون.اگه قوی هست،من کسپرسکی پیشنهاد می کنم،اگه هم کمی پایینه ایست اسمارت سکیوریتی9. البته توجه داشته باشید که برای هر دو بتونید از سریال استفاده کنید نه کرک. تو گوگل سرچ کنید در این مورد.

eset به هیچ عنوان استفاده نکنید. بنظر من مفت نمی ارزه. هیچ کار مفیدی انجام نمیده. فقط جا اشغال می کنه :n35:
من که مدت هاست دارم استفاده می کنم خیلیم خوبه. اتفاقا با احتساب سبک بودنش خیلی هم ویروس می گیره.ایست هم می تونست آنتی ویروس سنگین بسازه(مثل کسپر و نورتون)اما نساخت. به هر حال تو شیراز بیشتر مردم و کافی نت ها (الیته اشتباه) میگن که ایست بهترین آنتی ویروسه.

AlexanderMahone
21-06-2016, 22:29
یه آنتی ویروس دیگه.
حالا بستگی داره به مشخصات سیستمتون.اگه قوی هست،من کسپرسکی پیشنهاد می کنم،اگه هم کمی پایینه ایست اسمارت سکیوریتی9. البته توجه داشته باشید که برای هر دو بتونید از سریال استفاده کنید نه کرک. تو گوگل سرچ کنید در این مورد.

من که مدت هاست دارم استفاده می کنم خیلیم خوبه. اتفاقا با احتساب سبک بودنش خیلی هم ویروس می گیره.ایست هم می تونست آنتی ویروس سنگین بسازه(مثل کسپر و نورتون)اما نساخت. به هر حال تو شیراز بیشتر مردم و کافی نت ها (الیته اشتباه) میگن که ایست بهترین آنتی ویروسه.

سنگین یا سبک بودن حجم انتی ویروس و سرعتش ربطی به قدرتش نداره مثلا WebRoot زیر یک مگابایت حجمشه اما از کسپر و ایست کارامد تره:n40:

- - - Updated - - -

یه آنتی ویروس دیگه.

سنگین یا سبک بودن حجم انتی ویروس و سرعتش ربطی به قدرتش نداره مثلا WebRoot زیر یک مگابایت حجمشه اما از کسپر و ایست کارامد تره:n40:

pedram_01
23-06-2016, 18:09
یه آنتی ویروس دیگه.

ایست به مشتری ها احترام نمیزاره جدا از اینکه ضعیفه و قوی نیست . هر سایتی رو ک دلش بخواد رو مسدود میکنه مثلا سایت شید . کاری به اون سیاست ندارم اما سایتی مثل شید ویروسی نیست اما چون ایست خوشش نمیاد مسدودش میکنه و خیلی از سایت های دیگه رو بدون دلیل فقط چون خودش خوشش نمیاد مسدود میکنه و به کرک ها هم گیر میده . و برتری خاصی جز سبک بودن نداره .

a1ktra1
06-07-2016, 21:43
سلام
آنتی ویروس رایگان کرک شده با آنتی ویروس پولی چه فرقی دارد ؟
به جز آنتی ویروس برای سیستم و اینترنت نرم افزاری می خواهد نام ببرید ؟
بهترین انتی ویروس و بهترین آنتی ویروس رایگان چیست ؟
چند تا آنتی ویروس نام ببرید و ویژگی های هر کدام بگید ؟
آنتی ویروس رایگان کرک شده نسخه توتال است ؟
نظرتون در مورد این آنتی ویروس ها رایگان کرک شده کدام بهترین است و ویژگی ها را بگیدKaspersky-Anti-Virus2016 , NOD32 Smet Security 8.0 , Comodo

pedram_01
09-07-2016, 00:15
سلام
آنتی ویروس رایگان کرک شده با آنتی ویروس پولی چه فرقی دارد ؟
به جز آنتی ویروس برای سیستم و اینترنت نرم افزاری می خواهد نام ببرید ؟
بهترین انتی ویروس و بهترین آنتی ویروس رایگان چیست ؟
چند تا آنتی ویروس نام ببرید و ویژگی های هر کدام بگید ؟
آنتی ویروس رایگان کرک شده نسخه توتال است ؟
نظرتون در مورد این آنتی ویروس ها رایگان کرک شده کدام بهترین است و ویژگی ها را بگیدKaspersky-Anti-Virus2016 , NOD32 Smet Security 8.0 , Comodo

سوال های شما خیلی گنگ هستن .

اول اینکه انتی های رایگان کرک شده نیستن اسمش روشه رایگانه و نیازی به کرک نیست

دوم انتی های کرک شده پیشنهاد نمیشه و دیگ فک نکنم کسی انتی ویروس خودشو کرک کنه

سوم: بهترین انتی ویروس دنیا نداریم هرکی با یه انتی ویروسی راحته از جمله قوی ترین انتی ویروس ها : کاسپر _ بیت دفندر _ اوست _ اوریا _ ای وی جی_ نود 32 یا همون ایست _ ام سی سافت _ نورتون _ کمودو _ جی دتا و چندتای دیگ ک حضور ذهن ندارم هستن

چهارم . نمیشه ویژگی تک تک رو نام برم ولی هشمون واسه امنیت سیستم هستن و هر انتی راه و روش خودشو داره و تو امکانات تقریبا مساوی هستن

آنتی ویروس رایگان کرک شده نسخه توتال است ؟ اصلا نفهمیدم چی گفتی . مهم نیست توتال رو کرک کنی یا هرچی کلا کرک پیشنهاد نمیشه

اول ببین خرید اینترنتی داری یا نه و خیلی تو نت میچرخی یا نه اگ جواب اره هست برو سمت اینترنت سیکروتی اگ نه ک انتی ویروس خالی هم کار شمارو راه میندازه

KINGHMA
09-07-2016, 18:39
با سلام.
دوستان یک آنتی ویروس سبک و ترجیحا رایگان برای یک سیستم ضعیف با ویندوز xpمعرفی کنید.که بتونه از پس فلشهای ویروسی بر بیاد.

pedram_01
09-07-2016, 19:41
با سلام.
دوستان یک آنتی ویروس سبک و ترجیحا رایگان برای یک سیستم ضعیف با ویندوز xpمعرفی کنید.که بتونه از پس فلشهای ویروسی بر بیاد.

نظر من اوریا رایگان هم سبکه هم قدرت خوبی داره واسه فلش و... اوست رایگان هم خوبه .

a1ktra1
13-07-2016, 07:47
سلام
آنتی ویروس رایگان خوب معرفی کنید

pedram_01
13-07-2016, 13:18
سلام
آنتی ویروس رایگان خوب معرفی کنید

دوست عزیز بستگی داره سیستم شما چ مشخصاتی داشته باشه و شما چ انتظار هایی داشته باشی از انتی ویروس

اما درکل این رایگان ها خوبن : اوست _ اوریا _ کمودو _ 360_

a1ktra1
13-07-2016, 16:08
سلام

در کنار آنتی ویروس نیاز است از این نرم افزار استفاده کرد
Anti-spware,Anti-MaIware

بهترین نرم افزار فایروال چیست ؟

بهترین نرم افزار ضد هک و جاسوسی چیست ؟
باسپاس

arfnpm
13-07-2016, 20:40
سلام

Anti-spware,Anti-MaIware

باسپاس

آنتی مالویر خودش کامل ترین نرم افزار امنیتیه.
آنتی ویروس، آنتی کرم، آنتی تروجان، آنتی اسپای و.... همه زیر مجموعه آنتی مالویر هستن

مانند
Emsisoft Anti-Malware

pedram_01
14-07-2016, 02:30
سلام

Anti-spware,Anti-MaIware

باسپاس

اصلا چیزی به نام بهترین دیگ وجود نداره

فایروال انلاین ارمور و کمودو زون الارم جز بهترین ها هستن

بستگی دااره انتی ویروست چی باشه اگ یکی از انتی ها معروف رو داری نه نیازی به انتی اسپایور و انتی مالور نیست چون انتی ویروس های معروف همون انتی مالور هستن .

ضد هک و جاسوسی . واس هک شدن انواع راه ها هستش ک اگ کمی باهوش باشید و یک نرم افزار امنیتی خوب و فایروال خوب داشته باشید کسی نمیتونه شمارو هک کنه . و اینم بگم یک هکر جرفه ایی هیچ وقت نمیاد یه کاربر معمولی رو هدف قرار بده .

Behzad83
17-07-2016, 02:44
ایست به مشتری ها احترام نمیزاره جدا از اینکه ضعیفه و قوی نیست . هر سایتی رو ک دلش بخواد رو مسدود میکنه مثلا سایت شید . کاری به اون سیاست ندارم اما سایتی مثل شید ویروسی نیست اما چون ایست خوشش نمیاد مسدودش میکنه و خیلی از سایت های دیگه رو بدون دلیل فقط چون خودش خوشش نمیاد مسدود میکنه و به کرک ها هم گیر میده . و برتری خاصی جز سبک بودن نداره .

کمترین آنتی ویروسی که به کرک ها گیر میده همین ایست هست. شما بر عکس میگید؟!
به هیچ عنوان هم آنتی ویروس ضعیفی نیست. اتفاقا چون به کرکها کمتر گیر میده خیلیها فکر میکنن ضعیف هستش.
همیشه پایین ترین فالس آلارم رو داشته.
اما اینکه سایتها رو فیلتر میکنه با شما موافقم. حتی اگه سریال و کرک هم میزارن حق نداره فیلتر کنه.

alinikoyi
17-07-2016, 19:45
از بین انتی ویروس+فایروال های رایگان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟هم انتی ویروسش خوب باشه هم فایروالش
360 internet security بهتره یا comodo security یا یکی دیگه؟

pedram_01
18-07-2016, 00:54
از بین انتی ویروس+فایروال های رایگان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟هم انتی ویروسش خوب باشه هم فایروالش
360 internet security بهتره یا comodo security یا یکی دیگه؟

دوست عزیز هردو جز بهترین ها هستن . اما انتی ویروس 360 قوی تره واینکه فایروال کمودو قوی تره . هردو نزدیک بهم هستن کمودو امریکایی و 360 چینی .

نظر من روی کمودو هست. چون انتی ویروسش هم موتور دیتابیسش و هم فایروال خودشو داره . و اینکه از نظر لایه حفاظتی کمودو لایه های بیشتری داره

alinikoyi
18-07-2016, 09:26
دوست عزیز هردو جز بهترین ها هستن . اما انتی ویروس 360 قوی تره واینکه فایروال کمودو قوی تره . هردو نزدیک بهم هستن کمودو امریکایی و 360 چینی .

نظر من روی کمودو هست. چون انتی ویروسش هم موتور دیتابیسش و هم فایروال خودشو داره . و اینکه از نظر لایه حفاظتی کمودو لایه های بیشتری داره
گفته میشه کمودو ویروس کش ضعیف هست؟! ولی در فایروالش شکی نیست با این حال باز کومودو رو پیشنهاد میکنید؟

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

pedram_01
18-07-2016, 13:58
گفته میشه کمودو ویروس کش ضعیف هست؟! ولی در فایروالش شکی نیست با این حال باز کومودو رو پیشنهاد میکنید؟

دوست عزیز ویروس کشیش ضعیف که نیست به اندازه کافی قویه هم توی تست ها قوی ظاهر شده هم توی تست های انجمن ها ک خودشون انجام میدن . و چون لایه های حفاظتی بیشتری داره اون کمبود ضعیف بودن در شناسایی ویروس رو پوشش میده و حتی قویترش هم میکنه . یکی از امکاناتی ک میگم hips هست .

360 هم چون چند موتوره هست فک کنم 3 موتوره باشه اوریا بیت و موتور خودش در شناسایی دیتابیس بهتر عمل میکنه ولی ایا ویروس ناشناخته باشه چکار میکنه ؟

گفتم هردو شون عالی هستن بقیش بر میگرده به سلیقه ک من شخصا کمودو رو انتخاب میکنم .

alinikoyi
18-07-2016, 16:22
دوست عزیز ویروس کشیش ضعیف که نیست به اندازه کافی قویه هم توی تست ها قوی ظاهر شده هم توی تست های انجمن ها ک خودشون انجام میدن . و چون لایه های حفاظتی بیشتری داره اون کمبود ضعیف بودن در شناسایی ویروس رو پوشش میده و حتی قویترش هم میکنه . یکی از امکاناتی ک میگم hips هست .

360 هم چون چند موتوره هست فک کنم 3 موتوره باشه اوریا بیت و موتور خودش در شناسایی دیتابیس بهتر عمل میکنه ولی ایا ویروس ناشناخته باشه چکار میکنه ؟

گفتم هردو شون عالی هستن بقیش بر میگرده به سلیقه ک من شخصا کمودو رو انتخاب میکنم .
ممنون
حجم اپدیت روزانه کومودو چقدر هست؟

pedram_01
18-07-2016, 20:48
ممنون
حجم اپدیت روزانه کومودو چقدر هست؟

لطفا اینو در تاپیک مربوطه سوال کنید

alinikoyi
20-07-2016, 10:52
من از برنامه BWMETER استفاده میکنم که دارای فایروال هست و هر برنامه ای که بخواد از اینترنت استفاده کنه رو اجازه میگیره میخواستم بدونم لازمه کنار این برنامه یک فایروال نصب کنم یا فایروال کار دیگه داره که ممکنه این برنامه نداشته باشه؟
به دوستان دیگه هم پیشنهاد میکنم این برنامه رو نصب کنند کنترل ترافیک شبکه(میزان دانلود و آپلود) به صورت روزانه و...

mohammad_203
02-08-2016, 13:57
سلام
چرا اینجا اینجوری شده؟!
سوت وکور :(
نسخه جدید کسپرسکی منتشر شده و نصب کردم .بدک نیست.
در این نسخه های جدید کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ کسپر ، نود ....
با تشکر

Nine
08-10-2016, 23:59
یه تصویر خوب در مورد نام تمام آنتی ویروس ها به همراه سایت شرکت، کشور سازنده و موتورهای مورد استفاده در هر آنتی ویروس
آنتی ویروس ایمن هم از ایران تو این لیست هست. جالبه بدونید زون آلارم مربوط به کشور اسراییل و آنتی ویروس امسی سافت مربوز به نیوزلنده

محمد88
18-10-2016, 15:01
چه خاکی داره میخوره اینجا !!‌ از ۲۰۱۴ چرا بهترین ها رو معرفی نکردید ؟‌:n14:

Nine
20-10-2016, 18:09
تست پاکسازی ویروس از سیستم پس از شناسایی

NET DOCTOR
28-10-2016, 19:16
با سلام

چند سوال دارم

من مثل بسیاری قبلا از ایست استفاده میکردم اما از موقعی که دانلود رایگان آپدیت ها از کار افتاد کومودو رو نصب کردم

کومودو خوبه ولی میخوام بدونم آیا واقعا امنیت سیستم من تامینه؟

آیا آنتی ویروس های دیگه بهتر نیستن؟

و چگونه یه آنتی ویروس خیلی خوب رو به صورت رایگان داشته باشم؟

این تریال ریست ها خوبه؟

کدوم آنتی ویروس بهترینه؟

Nine
29-10-2016, 00:05
با سلام

چند سوال دارم

من مثل بسیاری قبلا از ایست استفاده میکردم اما از موقعی که دانلود رایگان آپدیت ها از کار افتاد کومودو رو نصب کردم

کومودو خوبه ولی میخوام بدونم آیا واقعا امنیت سیستم من تامینه؟

آیا آنتی ویروس های دیگه بهتر نیستن؟

و چگونه یه آنتی ویروس خیلی خوب رو به صورت رایگان داشته باشم؟

این تریال ریست ها خوبه؟

کدوم آنتی ویروس بهترینه؟

با سلام
خوب کومودو خوبه و ویژگی هایی داره که خیلی از آنتی ویروس ها ندارن به عنوان مثال جزء محدود اینترنت سکیوریتی های رایگانه . اینترنت سیکیوریتی به معنی واقعی کلمه یعنی آنتی ویروس + فایروال . فایروالی که تو بیشتر تست ها جزء بهتریت ها بوده و هست و سیستم رفتارشناسی منحصربفرد.
البته یه اما در اینجا وجود داره و اونم مربوط به حوصله و سطح دانش کاربره. اصولا کومودو رو نمیشه به هرکسی پیشنهاد داد. سیستم رفتارشناسی کومودو نیاز به کاربر با حوصله داره. برای کاربرایی که میخوان فرمون رو آنتی ویروس به طور کامل در اختیار بگیره و هیچ سوالی نپرسه کومودو چندان مناسب به نظر نمیرسه

مقایسه آنتی ویروس ها به همین سادگی نیست که بشه به راحتی یکی رو بهتر از بقیه دونست و تمام هر کدوممشون تو یه بخش هایی ممکنه قوی و تو یه بخش هایی ضعیف باشن. همچنین بسته به کاربر انتخاب میتونه فرق کنه. مثلا یه آنتی ویروس هوش مصنوعی بهتری داره اون یکی دیتا بیش بهتری داره یکی رفتار شناسی قوی ای داره اون یکی خیلی سبکه با آپدیت کم. برا همین اینکه من اینجا بگم فلان آنتی ویروس بهتر از همه است و حتما هم من درست میگم و هر کی غیر از این بگه غلطه نشون میده تقریبا چیز زیادی نمی دونم.

اینکه چجوری یه آنتی ویروس خیلی خوب رو به صورت رایگان داشته باشید که کار سختی نیست کافی است یه آنتی ویروس خوب و رایگان نصب کنید.
من الان ایست ندارم که در مورد از کار افتادن آپدیتهاش بتونم نظر بدم ولی سایت AVG که قبلا باز نمیشد الان بدون هیچ ابزاری باز میشه شاید مشکل آپدیت نشدنش هم رفع شده باشه باید امتحان بشه
آویرا هم که اصولا هم خوبه هم نسخه رایگان داره. فایروال رایگان کومودو یا زون آلارم هم خوبن.

نه تریال ریست ها خوبن و نه کرک ها . فقط سریال و ترجیحا سریال اصل توصیه میشود.

در بالا هم گفتم بهترین آنتی ویروس خیلی معنی نداره و اونقدر به پارمترهای مختلف آنتی ویروس و نیاز کاربر وایسته است که گاهی برای دو کاربر متفاوت باید آنتی ویروس های مختلفی رو انتخاب کرد.

الان شنبه 8/8/ چک کردم اوست بدون مشکل آپدیت شد. بدون استفاده از ------ و ....

MILAD2799
04-11-2016, 13:24
دوستان عزیز من الان اویرا نسخه 2014 دارم میخوام به کاسپر اینترنت سیکریتی یا Trend Micro اینترنت سیکوریتی نقل مکان کنم. بنظرتون کدوم بهتره؟ و اینکه فایروال قوی تری داره؟
ممنون میشم

aylar6888
08-11-2016, 00:28
دوستان عزیز من الان اویرا نسخه 2014 دارم میخوام به کاسپر اینترنت سیکریتی یا Trend Micro اینترنت سیکوریتی نقل مکان کنم. بنظرتون کدوم بهتره؟ و اینکه فایروال قوی تری داره؟
ممنون میشم

درود:
از همه نظر و مخصوصا فایروال که مد نظر شماست من کسپرسکی رو پیشنهاد میکنم...ترندمیکرو از فایروال ویندوز استفاده میکنه و قدرت شناسایی و پاکسازیش مثل کسپرسکی نیست

kasi58
11-11-2016, 20:36
سلام من یک آنتی ویروس میخوام که کرک ها را خود به خود پاک نکنه و کم گیر بده بهشون
من کومودو دارم یک نرم افزار میخوام اجرا کنم خودب خود میزنه کل نرم افزار را از سیستم پاک میکنه

arfnpm
11-11-2016, 23:37
سلام من یک آنتی ویروس میخوام که کرک ها را خود به خود پاک نکنه و کم گیر بده بهشون
من کومودو دارم یک نرم افزار میخوام اجرا کنم خودب خود میزنه کل نرم افزار را از سیستم پاک میکنه

امسی سافت لیست سفید راحتی داره

Hidden-Hunter
12-11-2016, 16:08

کسپرسکی کمتر به کرک و پچ ها گیر میده:n20:

kasi58
13-11-2016, 00:29
کسپرسکی کمتر به کرک و پچ ها گیر میده:n20:
کسپر خیلی سنگینه ، سبک میخوام

kasi58
13-11-2016, 00:38
امسی سافت لیست سفید راحتی داره

انگلیسی ش را مینویسی لطفا ، سبک هست ؟
چقدر آپدیت میکنه در روز ؟

Hidden-Hunter
13-11-2016, 16:28

کسپر در نسخه های جدید سبک شده

| SoRoush 8K |
13-11-2016, 16:56
Avast
هم سبکه
هم به کرک ها گیر نمیده معمولا .
آنتی ویروس خوبی هم هست .

Jadda
13-11-2016, 21:37

سلام علیکم

برید در
قسمت تنظیمات آنتی ویروس و تو قسمت "اسکن بی درنگ" گزینه (هیچ پیغامی از جانب آنتی ویروس نشان نده) را بردارید یعنی غیر فعال کند.

اونوقت اگه کرکی را ویروس تشخیص داد خودش پاک نمیکنه و پیغام میده که شما میتونید از طریق همون پیغام اون کرک را امن کنید و بزارید تو لیست امن.

بطور کلی فایلهای اینچنین مثل کرک یا هر فایل برنامه دیگری که دوست دارید کومودو بهش گیر نده باید بزارید در لیست امن که از طریق همون پیغامها میتونید این کار را بکنید

ضمنا این پست زیر را نگاه بندازید به در میخوره هر چند قدیمیه و عکسها پاک شدن:

این پست در مورد کرکها و غیره. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arfnpm
14-11-2016, 22:20
انگلیسی ش را مینویسی لطفا ، سبک هست ؟
چقدر آپدیت میکنه در روز ؟

Emsisoft

متوسط 5-6 مگ

mr korash
15-11-2016, 19:49

کسپر خیلی سبک شده جدیدا ! جای تعجبه ! این مدت خیلی انتی ویروسا رو تست کردم اخر سر هم برگشتم همون 360 رو نصب کردم خیلی هم خوب و عالی

hesam68
21-11-2016, 04:26
سلام
یک انتی ویروس رایگان میخوام که سبک باشه و برای پاک کردن فایل ها بیاد بپرسه پاک بکنه یا نه
من بیشتر انتی ویروس و برای این میخوام که ویروس های رایج فلش مموری هارو بشناسه و پاک کنه
ممنون

aylar6888
21-11-2016, 09:17
سلام
یک انتی ویروس رایگان میخوام که سبک باشه و برای پاک کردن فایل ها بیاد بپرسه پاک بکنه یا نه
من بیشتر انتی ویروس و برای این میخوام که ویروس های رایج فلش مموری هارو بشناسه و پاک کنه
ممنون
درود:
کومودو - اوست - اویرا همشون خوب هستند و سبک و رایگان و جوری تنظیم میشن که ازتون برای تصمیم گیری سوال کنن...

alaydyn
21-11-2016, 19:16
سلام
من اویرا نصب کرده ام اما icon ان کنار ساعت زمانیکه سیستم روشن میکنم نمیبینم اصلا نمیدونم فعاله نیستش چه میکنه ؟؟؟ اگر کرک هم داره بدید ?? بالاش نوشته avira free antivirus

در صورتیکه من نستخه internet آن را از سایتش دانلودش کردم ولی در کل همین هم خوبه درصورتیکه کنار ساعت بیاد بالا و تمامی قسمتهایش کار کنه

arfnpm
22-11-2016, 15:31
در آمد ضد ویروس های رایگان از شما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alipencia
26-11-2016, 16:35
انتی ویروس کسپر و میخام با انتی ویروسی جدید جایگزین کنم...لطفا یکی با فایروال قدرتمند...قدرت تشخیص بالا...رایگان یا با سهولت پیدا کردن کلید...اپدیت کم حجم...و سبک بهم معرفی کنید

kasi58
11-12-2016, 11:43
سلام من به تازگی microsoft surface pro 4 گرفتم رو خودش که esstenial هست ، حالا چه آنتی سکوریتی برای windows 10 مناسبه که رایگان هم باشه ، سکوریتی بالایی داشته باش ا
ممنون

aylar6888
12-12-2016, 10:39
سلام من به تازگی microsoft surface pro 4 گرفتم رو خودش که esstenial هست ، حالا چه آنتی سکوریتی برای windows 10 مناسبه که رایگان هم باشه ، سکوریتی بالایی داشته باش ا
ممنون
درود:
از بین آنتی ویروسهای رایگان میتونید اوست ، اویرا ، 360 ، کومودو و بایدو رو انتخاب کنید...
من آخرین ورژن AVAST رو بهتون پیشنهاد میکنم.چون امکانات زیادی داره.سپر فایل و سپر وب و سپر ایمیل و...داره *زبان پارسی داره * قدرت کشف و پاکسازی خیلی خوبی داره و ...

meisam317
12-12-2016, 15:22
با سلام
خوب کومودو خوبه و ویژگی هایی داره که خیلی از آنتی ویروس ها ندارن به عنوان مثال جزء محدود اینترنت سکیوریتی های رایگانه . اینترنت سیکیوریتی به معنی واقعی کلمه یعنی آنتی ویروس + فایروال . فایروالی که تو بیشتر تست ها جزء بهتریت ها بوده و هست و سیستم رفتارشناسی منحصربفرد.
البته یه اما در اینجا وجود داره و اونم مربوط به حوصله و سطح دانش کاربره. اصولا کومودو رو نمیشه به هرکسی پیشنهاد داد. سیستم رفتارشناسی کومودو نیاز به کاربر با حوصله داره. برای کاربرایی که میخوان فرمون رو آنتی ویروس به طور کامل در اختیار بگیره و هیچ سوالی نپرسه کومودو چندان مناسب به نظر نمیرسه

مقایسه آنتی ویروس ها به همین سادگی نیست که بشه به راحتی یکی رو بهتر از بقیه دونست و تمام هر کدوممشون تو یه بخش هایی ممکنه قوی و تو یه بخش هایی ضعیف باشن. همچنین بسته به کاربر انتخاب میتونه فرق کنه. مثلا یه آنتی ویروس هوش مصنوعی بهتری داره اون یکی دیتا بیش بهتری داره یکی رفتار شناسی قوی ای داره اون یکی خیلی سبکه با آپدیت کم. برا همین اینکه من اینجا بگم فلان آنتی ویروس بهتر از همه است و حتما هم من درست میگم و هر کی غیر از این بگه غلطه نشون میده تقریبا چیز زیادی نمی دونم.

اینکه چجوری یه آنتی ویروس خیلی خوب رو به صورت رایگان داشته باشید که کار سختی نیست کافی است یه آنتی ویروس خوب و رایگان نصب کنید.
من الان ایست ندارم که در مورد از کار افتادن آپدیتهاش بتونم نظر بدم ولی سایت AVG که قبلا باز نمیشد الان بدون هیچ ابزاری باز میشه شاید مشکل آپدیت نشدنش هم رفع شده باشه باید امتحان بشه
آویرا هم که اصولا هم خوبه هم نسخه رایگان داره. فایروال رایگان کومودو یا زون آلارم هم خوبن.

نه تریال ریست ها خوبن و نه کرک ها . فقط سریال و ترجیحا سریال اصل توصیه میشود.

در بالا هم گفتم بهترین آنتی ویروس خیلی معنی نداره و اونقدر به پارمترهای مختلف آنتی ویروس و نیاز کاربر وایسته است که گاهی برای دو کاربر متفاوت باید آنتی ویروس های مختلفی رو انتخاب کرد.

الان شنبه 8/8/ چک کردم اوست بدون مشکل آپدیت شد. بدون استفاده از ------ و ....

میشه این پاراگراف قرمز رنگ بولد کردم ، بیشتر توضیح بدی و اینکه هر ویژگی رو کدومشون دارند ؟

BitsysNet
12-12-2016, 15:57
البته معرفی کردن بهترین آنتی ویروس کار غیر ممکنیه، چون هر روز هزاران تهدید جدید بوجود میان و آنتی ویروس ها هم در بازه های زمانی مختلف، ضعیف و یا قوی عمل میکنند. پس این رتبه بندی دایم در حال تغییر است.

ولی تجربه شخصی بنده بر روی دستگاههای سرور و کلاینت در شرکت های متعدد، فقط آنتی ویروس NOD32 بوده و هیچ وقت دلیلی برای تغییر این آنتی ویروس بوجود نیامد چون همیشه حفاظت سیستم را بدرستی انجام داده.

hellbrain666
12-12-2016, 18:15
سلام
windowse defender داخل ویندوز 10 رو نسبت به آنتی ویروس های رایگان چطور ارزیابی میکنید؟

dariush75
15-12-2016, 13:38
درود
=======
دوستان بنده نرم افزار کار هستم (موبایل)
سیستم مورد استفاده ام قدیمی هست و به دلایلی نمیتونم تعویض کنم
مشخصات سیستم:
HDD:2+1
RAM:1+512+512
CPU:3000 CELERON
MAINBOARD:GIGA 768
قبلا از اسمارت سکوریتی استفاده میکردم ولی به مرور زمان و بیشتر شدن نرم افزارهای باکس و تعمیراتی ها
مجبور به حذف آنتی ویروس شدم که ویروس گرفت چندبار ویندوز عوض کردم ویروس کشی کردم ولی باز ویروس گفت
و هر دفعه هم همان ویروس که ویروس copy of shortcut1,2 3,4 هست که برنامه های اجرایی باکس ها رو ویروسی میکنه وباز نمیشه
و کلا با فایلهای html مشکل داره حجمشون زیاد میکنه به طوری که از 1 مگابایت توی چند روز به 10 مگ میرسه.
بهرحال دنبال آنتی ویروسی هستم که ویروسهای از این قبیل را پاک کند و رم کمی اشغال کند که باعث کندی سیستم نشه که مجبوربه حذف بشم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
آداک
26-12-2016, 16:24
انتی ویروس کسپر و میخام با انتی ویروسی جدید جایگزین کنم...لطفا یکی با فایروال قدرتمند...قدرت تشخیص بالا...رایگان یا با سهولت پیدا کردن کلید...اپدیت کم حجم...و سبک بهم معرفی کنید

کمترین حجم اپدیت مختص کمودو هست که در روز به سیصد کیلو هم نمیرسه. فایروالشم قوی هست. خیلی از کرکهایی که بقیه آنتی ویروسها بهشون گیر میدن کمودو بهشون گیر نمیده و اگه از کرک در سیستم استفاده میکنید انتخاب مناسبیه فایلهای ناشناخته را سندباکس میکنه که کاری در سیستم نتونن انجام ندن. و به نظر من برای کاربر ایرانی که ویندوزشم کرکی هست انتخاب مناسبیه. در هر حال اگه آنتی ویروس شما قدرت تشخیص خیلی بالایی داشته باشه و بخواد به کوچکترین چیزی گیر بده اولین کاری که میکنه به اکتیو کننده ویندوزتون گیر میده! نسخه کمدو اینترنت سکیوریتی رایگان را از سایت کمودو نصب کنید. آخرین نسخه و در تنظیمات اسکن بی درنگ استفاده از هوش مصنوعی را رو شن کنید و در درجه کم یا متوسط قرار بدید و در بخش ویروسکوپ که همون محافظ رفتاری هست. تیک فقط نظارت بر برنامه ای سندباکس شده را بردارید تا بدون اینکه لازم باشد hips را روشن کنید امنیت بیشتری داشته باشید. اگر هم کاربر حرفه ای هستید hips را روشن کنید که بسیار در تشخیصها به شما کمک میکند.
ضمنا بهتره در بخش تنظیمات در بخش اسکن ها تنظیمات زمان بندی اسکن کامل را ویرایش کنید و تیک این اسکن را زمان بندی نکن را بزنید تا بدون اطلاع شما اسکنی انجام نشود و سی پی یوی شما استفاده نشود

همچنین بهتره در تنظیمات اسکن بی درنگ تیک از حالت فشرده خارج کردن فایلها را برداشت چون نیازی نیست تا برنامه ای اجر ا نشده تشخیص دادکه مضر است یا خیر و اگر این تیک هم نباشد در موقع اجرا کمودو تشخیص میدهد و جلوی اجرای بد افزار موجود در فایل فشره exe یا جاوا را میگیرد. فعال بودن این تیک فقط موجب میشود که حجم بیشتری از سی پی یو در مواجه با این برنامه ها توسط کمودو اشغال شود تا قبل از اجرای برنامه و مشکل دار بودن آن تشخیص داده شود که واقعا نیازی به این کار نیست.

آداک
26-12-2016, 16:34
اصولا کومودو رو نمیشه به هرکسی پیشنهاد داد. سیستم رفتارشناسی کومودو نیاز به کاربر با حوصله داره. برای کاربرایی که میخوان فرمون رو آنتی ویروس به طور کامل در اختیار بگیره و هیچ سوالی نپرسه کومودو چندان مناسب به نظر نمیرسه

فکر کنم منظورتون hips کمودو هست که در ور›نهای جدید ۸ و ۱۰ به صورت اتوماتیک غیر فعاله . hips سیستم پیشگیری از نفوذه که به قول شما بیشتر مناسب کاربر متوسط به بالاست. اما اگه hips غیر فعال باشه باز مشکلی پیش نمیاد چون رفتارشناسی کمودو فعال هست . کمودو دو تا سیستم رفتارشناسی داره که اولیش هوش مصنوعی هست که به صورت دیفالت غیر فعاله و میشه فعالش کرد . دومی ویروسکوپه که به صورت دیفالت فقط برنامه های اجرا شده در سندباکس رو بررسی میکنه و میشه این تیک را برداشت تا همه برنامه هارو بررسی کنه و علاوه بر اینها اتوسندباکس هم داره که به صورت اتوماتیک برنامه های ناشناخته رو سندباکس میکنه و هیچ کدوم از اینها چیزی از مخاطب نمیپرسن و کارشونو انجام میدن. ضمنا چیزهای کمی هم که میپرسن مربوط به شناسایی بدافزار یا دسترسی بیشتر به فایل ناشناخته هست و چون زبان فارسی داره مخاطب میتونه کاملا متوجه بشه که منظور چی هست و حتی در تنظیمات میشه جوری تنظیم کرد که این سوالات حداقلی هم پرسیده نشه.

آداک
26-12-2016, 19:41
سلام
windowse defender داخل ویندوز 10 رو نسبت به آنتی ویروس های رایگان چطور ارزیابی میکنید؟
این نتیجه آخرین تسته برای ویندوز دفندر
همینطور که مشاهده بکنید در یافتن مالویرها و ویروسها در خود ویندوز بسیار خوبه ولی در برابر حملات اینترنی و ایمیل و همه چیزی که به اینترنت ربط داره خیلی ضعیفه. پرفورمنسشم که اصلا جالب نیست.

saman123123
26-12-2016, 19:58
سلام .

من نزدیک 3 سال هست که از کسپر استفاده میکنم،میخواستم یک تنوعی ایجاد کنم،بنظرتون Avast گزینه مناسبی هست برای جایگزینی کسپر از لحاظ کارایی و کمترین تاثیر گذاری بر سرعت سیستم؟

ممنون.

aylar6888
28-12-2016, 17:42
سلام .

من نزدیک 3 سال هست که از کسپر استفاده میکنم،میخواستم یک تنوعی ایجاد کنم،بنظرتون Avast گزینه مناسبی هست برای جایگزینی کسپر از لحاظ کارایی و کمترین تاثیر گذاری بر سرعت سیستم؟

ممنون.
درود:
بله من اوست رو پیشنهاد میکنم.گزینه مناسبیه براتون.هم قدرت شناسایی و پاکسازی بالایی داره وهم آپدیتهاش کم حجمه و هم سرعت سیستم رو کم نمیکنه...زبان فارسی و نسخه رایگان هم داره که بی دردسر فعال و آپدیت میشه.آپدیت آفلاین بصورت فایل نصبی هم داره که با یه دبل کلیک نصب میشه...

noisymind
28-12-2016, 22:59
سلام. آیا این اینترنت سکیوریتی ها و فایروال ها در زمینه باج افزار هم قدرتمند هستند یا هنوز نه؟

arfnpm
30-12-2016, 01:49
سلام. آیا این اینترنت سکیوریتی ها و فایروال ها در زمینه باج افزار هم قدرتمند هستند یا هنوز نه؟

بله دوست عزیز
برخی مانند امسی سافت به طور تخصصی رو باجگیرها فعالیت میکنند

nodshop
02-01-2017, 11:54
بنظر من نود 32 خیلی انتی ویروس خوبیه

محمد88
11-01-2017, 02:25
درود:
بله من اوست رو پیشنهاد میکنم.گزینه مناسبیه براتون.هم قدرت شناسایی و پاکسازی بالایی داره وهم آپدیتهاش کم حجمه و هم سرعت سیستم رو کم نمیکنه...زبان فارسی و نسخه رایگان هم داره که بی دردسر فعال و آپدیت میشه.آپدیت آفلاین بصورت فایل نصبی هم داره که با یه دبل کلیک نصب میشه...

سلام
فرق نسخه رایگان و غیر رایگان چی هست ؟
از کجا دانلود کنیم معتبر باشه؟‌
و نکته دیگه این که میگن انتی ویروس رایگان پاپ میندازه تو سیستم و این حرفا چی؟!

Ghaioom
11-01-2017, 09:24
سلام دوستان

ببخشید میخواستم بدونم تروجان رمور کردومش خوبه؟
Malwarebytes بهتر از همس؟

من ناد استفاده میکنم ولی گاهی وقتا سیستم ویروسی باشه نصب نمیشه بدترین مشکلش اینه. تو نسخه های پایین که اینطوره نسخه های جدیدشو نمیدونم.

گفتم تروجان رمور بنصبم بهتره لااقل میدونم نصب میشه.
من که چند بار Malwarebytes استفاده کردم بد نبود. بقیشو نمیدونم.

aylar6888
11-01-2017, 12:54
سلام
فرق نسخه رایگان و غیر رایگان چی هست ؟
از کجا دانلود کنیم معتبر باشه؟‌
و نکته دیگه این که میگن انتی ویروس رایگان پاپ میندازه تو سیستم و این حرفا چی؟!
-----------------------------
درود :
توی لینک زیر تفاوت نسخه های مختلف رو میتونید ببینید :(مقایسه امکانات) :

بهترین منبع برای دانلود محصولات امنیتی سایت اصلی هست یا سایتهای معتبر مثل پیکوفایل یا سافت پدیا یا دانلود دات کام...
در مورد نکته آخر هم من چیزی ندیدم...

محمد88
11-01-2017, 13:22
-----------------------------
درود :
توی لینک زیر تفاوت نسخه های مختلف رو میتونید ببینید :(مقایسه امکانات) :

بهترین منبع برای دانلود محصولات امنیتی سایت اصلی هست یا سایتهای معتبر مثل پیکوفایل یا سافت پدیا یا دانلود دات کام...
در مورد نکته آخر هم من چیزی ندیدم...

ممنون بابت راهنمایی
یه سوال دیگه اگر بخواهیم پول بدیم برا انتی ویروس چی؟
فکر کنم بیت دیفندر بهترین گزینه باشه با توجه به رنکینگ های مختلف.درسته؟
و اینکه سایت هایی مثل این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معتبر هستند برای خرید لایسنس ؟
اصلا شما پیشنهاد میکنید بخریم یا استفاده از همین آواست رایگان کار مارو راه میندازه ؟

Nine
11-01-2017, 14:10
ممنون بابت راهنمایی
یه سوال دیگه اگر بخواهیم پول بدیم برا انتی ویروس چی؟
فکر کنم بیت دیفندر بهترین گزینه باشه با توجه به رنکینگ های مختلف.درسته؟
و اینکه سایت هایی مثل این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معتبر هستند برای خرید لایسنس ؟
اصلا شما پیشنهاد میکنید بخریم یا استفاده از همین آواست رایگان کار مارو راه میندازه ؟

با سلام
بستگی به کاربری و سطح اطلاعات شما هم داره انتخاب آنتی ویروس . بعضی از کاربرای با تجربه با آنتی ویروس های رایگان مثل کومودو یا اوست رایگان هم کارشون راه می افته
بعضی نیاز دارن یه خورده آنتی ویروس کنترل بیشتری رو کارشون داشته باشه
مثلا بیت دیفندر خیلی رفتار کاربر رو محدود میکنه حتی گزینه برای خروج کامل نداره و فقط میشه ماژول ها شو غیر فعال کرد.
اینکه بیت دیفندر بهترین گزینه برای خریده رو من خیلی باهات موافق نیستم به نظر من بیت دیفندر به لحاظ نرم افزاری، نرم افزار بی ایرادی نیست . البته دیتا بیس خوبی داره
برا خرید به نظر من کسپر گزینه معقول تری است.
بیت دیفندر رو از بد الکتریک بخرید
کسپر رو از ایدکو بخرید
امسی سافت رو از emsisoft.co.ir
دیجی کالا هم همین امروز تخفیف داده برای پاندا (البته رو ویندوز 7 نمیشه نصب کردش ) برای 8 و 8.1 و 10 خوبه
برای خرید آنتی ویروس بد نیست صبر کنید این شرکت ها به مناسبت های مختلف مثل نمایشگاه کتاب، یلدا، سال نو و ... تخفیف میدن اون موقع بخرید. چند کاربره شون رو هم با دوستان و آشنایان بخرید ارزون تر در میاد
موفق باشید

محمد88
12-01-2017, 00:43
با سلام
بستگی به کاربری و سطح اطلاعات شما هم داره انتخاب آنتی ویروس . بعضی از کاربرای با تجربه با آنتی ویروس های رایگان مثل کومودو یا اوست رایگان هم کارشون راه می افته
بعضی نیاز دارن یه خورده آنتی ویروس کنترل بیشتری رو کارشون داشته باشه
مثلا بیت دیفندر خیلی رفتار کاربر رو محدود میکنه حتی گزینه برای خروج کامل نداره و فقط میشه ماژول ها شو غیر فعال کرد.
اینکه بیت دیفندر بهترین گزینه برای خریده رو من خیلی باهات موافق نیستم به نظر من بیت دیفندر به لحاظ نرم افزاری، نرم افزار بی ایرادی نیست . البته دیتا بیس خوبی داره
برا خرید به نظر من کسپر گزینه معقول تری است.
بیت دیفندر رو از بد الکتریک بخرید
کسپر رو از ایدکو بخرید
امسی سافت رو از emsisoft.co.ir
دیجی کالا هم همین امروز تخفیف داده برای پاندا (البته رو ویندوز 7 نمیشه نصب کردش ) برای 8 و 8.1 و 10 خوبه
برای خرید آنتی ویروس بد نیست صبر کنید این شرکت ها به مناسبت های مختلف مثل نمایشگاه کتاب، یلدا، سال نو و ... تخفیف میدن اون موقع بخرید. چند کاربره شون رو هم با دوستان و آشنایان بخرید ارزون تر در میاد
موفق باشید

بسیار استفاده کردیم :n16:
من فکر کنم بهترین انتخاب برای من آواست هست با توجه به این قیمت های نجومی که کسپر و بیت دیفندر دارن
حقیقتش بخوام پول بدم یکی از این دوتا رو میگیرم که همش اول میشن نه بقیه
فقط تو بخش پرفورمنس نمره آواست خیلی پایینه ینی سرعت دانلود و عملکرد سیستم رو شدیدا میاره پایین که نقص بزرگیه
عکسش رو پایین میزارم
اگر کسی استفاده میکنه ممنون میشم بگه
واقعا ۱۰۷٪ سرعت کپی فایل درون ویندوز رو میاره پایین ؟!:n36:

Ghaioom
12-01-2017, 08:47
سلام دوستان

ببخشید میخواستم بدونم تروجان رمور کردومش خوبه؟
Malwarebytes بهتر از همس؟

من ناد استفاده میکنم ولی گاهی وقتا سیستم ویروسی باشه نصب نمیشه بدترین مشکلش اینه. تو نسخه های پایین که اینطوره نسخه های جدیدشو نمیدونم.

گفتم تروجان رمور بنصبم بهتره لااقل میدونم نصب میشه.
من که چند بار Malwarebytes استفاده کردم بد نبود. بقیشو نمیدونم.
این همه استاد جمع شده یه جواب نمیدم به ما :n29:

aylar6888
12-01-2017, 11:39
این همه استاد جمع شده یه جواب نمیدم به ما :n29:
درود:
اولا که روی سیستمی که آلوده شده اصلا درست نیست آنتی ویروس نصب کرد و اگرم نصب بشه توی خیلی از موارد کارشو به درستی انجام نمیتونه بده...آنتی ویروس کارش پاکسازی نیست ویروسیابی و از بین بردن اونه...
برای پاکسازی هم اولا بهتره از دیسک نجات استفاده کنین مثل کسپر و بیت دیفندر که البته کسپر خیلی کم حجم تره و همون قدرتو داره ولی بیت حجمش زیاده....
چون سیستمی که آلوده شده ویروسها در حال فعالیت هستن و دیسک نجات در محیط بوت و بدون بالا اومدن سیستم عامل اون رو پاکسازی میکنه.
یا اینکه از ویروسیابهای قابل حمل و پرتابل (مثل امرژنسی کیت امسی سافت،کسپرسکی ویروس ریمووال تول،کومودو کلینینگ اسنشیال و غیره) استفاده کنید که نیازی به نصب ندارن
سیستم رو پاکسازی کنید و بعد از پاکسازی آنتی ویروس رو روی سیستم نصب کنید...

Nine
12-01-2017, 17:59
بسیار استفاده کردیم :n16:
من فکر کنم بهترین انتخاب برای من آواست هست با توجه به این قیمت های نجومی که کسپر و بیت دیفندر دارن
حقیقتش بخوام پول بدم یکی از این دوتا رو میگیرم که همش اول میشن نه بقیه
فقط تو بخش پرفورمنس نمره آواست خیلی پایینه ینی سرعت دانلود و عملکرد سیستم رو شدیدا میاره پایین که نقص بزرگیه
عکسش رو پایین میزارم
اگر کسی استفاده میکنه ممنون میشم بگه
واقعا ۱۰۷٪ سرعت کپی فایل درون ویندوز رو میاره پایین ؟!:n36:

نه اوست آنتی ویروس سبکیه. به لحاظ نرم افزاری هم به نظرم آنتی ویروس کم ایرادی است. تو تست ها هم با همون نسحه رایگانش شرکت میکنه به همین علت من فکر میکنم دیتا بیس
آنتی ویروس رایگان و پولیش فرقی با هم ندارن. فقط اون نسخه ها فایروال و چند آپشن دیگه دارن که نسخه رایگانش نداره

محمد88
13-01-2017, 02:04
نه اوست آنتی ویروس سبکیه. به لحاظ نرم افزاری هم به نظرم آنتی ویروس کم ایرادی است. تو تست ها هم با همون نسحه رایگانش شرکت میکنه به همین علت من فکر میکنم دیتا بیس
آنتی ویروس رایگان و پولیش فرقی با هم ندارن. فقط اون نسخه ها فایروال و چند آپشن دیگه دارن که نسخه رایگانش نداره

پس به امید خدا میرم که همین اواست رو بریزم :n16::n16:
توصیه دیگه ای برای امنیت سیستم هست ؟ کنارش کومودو یا برنامه های کنترل یو اس بی بریزم چطور؟
ببخشید سوالا زیاد شد

Nine
13-01-2017, 15:07
پس به امید خدا میرم که همین اواست رو بریزم :n16::n16:
توصیه دیگه ای برای امنیت سیستم هست ؟ کنارش کومودو یا برنامه های کنترل یو اس بی بریزم چطور؟
ببخشید سوالا زیاد شد
با سلام
اگه نسخه رایگان رو نصب کنید نیاز به یک فایروال هم دارید. فایروال رایگان کومودو یا زون آلارم میتونه خوب باشه.
اگه نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنید ( یا خریداری کنید یا از سریال هایی که تو اینترنت هست استفاده کنید) که دیگه نیازی به فایروال جداگانه ندارید
برنامه های کنترل یو اس بی هم به نظر من خیلی به درد بخور نیستن. همین که فلش رو قبل از باز کردن با آنتی ویروس اسکن کنید و بعد با تایپ حرف درایو اونو باز کنید بجای دابل کلید کافیه

البته غیر فعال کردن اجرای خودکار فلش هم از طریق مسیر زیر هم توصیه میشه

و البته بعد از نصب اوست یه سری تنظیمات برای خودکارسازی آنتی ویروس هست که در این مقال نمی گنجد:n01:

Ghaioom
13-01-2017, 20:53
درود:
اولا که روی سیستمی که آلوده شده اصلا درست نیست آنتی ویروس نصب کرد و اگرم نصب بشه توی خیلی از موارد کارشو به درستی انجام نمیتونه بده...آنتی ویروس کارش پاکسازی نیست ویروسیابی و از بین بردن اونه...
برای پاکسازی هم اولا بهتره از دیسک نجات استفاده کنین مثل کسپر و بیت دیفندر که البته کسپر خیلی کم حجم تره و همون قدرتو داره ولی بیت حجمش زیاده....
چون سیستمی که آلوده شده ویروسها در حال فعالیت هستن و دیسک نجات در محیط بوت و بدون بالا اومدن سیستم عامل اون رو پاکسازی میکنه.
یا اینکه از ویروسیابهای قابل حمل و پرتابل (مثل امرژنسی کیت امسی سافت،کسپرسکی ویروس ریمووال تول،کومودو کلینینگ اسنشیال و غیره) استفاده کنید که نیازی به نصب ندارن
سیستم رو پاکسازی کنید و بعد از پاکسازی آنتی ویروس رو روی سیستم نصب کنید...

ممنون گرامی.

اگه زحمتی نیست یه برنامه کم حجم بدین چون من با حجم زیاد میانه ای ندارم :n02::n09:

حالا از بوت باشه یا غیر بود کم حجم باشه این ویروسا رو بنموایم! خخخ
فلشم پر ویروس میشه :n02:

ممنون گرامی :n16:

ویرایش:
داش من الان حجم دیسک نجاتو دیدم زیاد بود که :n09: یه جوری میگه کمه ادم فک میکنه 1 مگه :n09:
همون malware رو دان کنم بنصبم بهتره انگار :n02:

pa13
16-01-2017, 22:40
با سلام- دوستان من نورتون آنتی ویروس 2012 دارم رو ویندوز که خوشبختانه بدون مشکل آپدیت میشه و از نظر سرعت و اینا هم خوبه .میخواستم بدونم با توجه به قدیمی بودن نسخه آنتی ویروس (2012) مشکلی در شناسایی پیش میاد یا نه؟ چون این نسخه راحت با تریال ریستر 90 روز ریست میشه ...ممنون میشم جواب بدین

aylar6888
17-01-2017, 11:54
داش من الان حجم دیسک نجاتو دیدم زیاد بود که :n09: یه جوری میگه کمه ادم فک میکنه 1 مگه :n09:
همون malware رو دان کنم بنصبم بهتره انگار :n02:
درود:
من نگفتم حجمش کمه گفتم از بیت حجمش کمتره چون دیسک نجات بیت حدود 650 تا 700 مگابایته اما مال کسپر زیر 300 مگابایته... میتونی کسپر ریمووال تول رو دانلود کنی که حدود 100 مگه یا همون مالور بایتس رو دانلود و نصب کن اگه کارتو راه میندازه...ابزار پاکسازی زیاده میتونی مکافی استینگر رو دانلود کنی (10 مگ)میتونی نورتون پاور ایریزر رو بگیری....

sunshineboy
17-01-2017, 12:06
انتی ویرس نورتنت اگه فقط دیتابیسشو اپدیت کنی فک کنم هنوز بتونی با تریال کار کنی ولی اگه نرم افزار رو هم اپدیت کنی فک نکنم دیگه کار بده

pa13
17-01-2017, 14:33
انتی ویرس نورتنت اگه فقط دیتابیسشو اپدیت کنی فک کنم هنوز بتونی با تریال کار کنی ولی اگه نرم افزار رو هم اپدیت کنی فک نکنم دیگه کار بده
گفتم که نسخه2012هستش!ولی هرروزآپدیت میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sunshineboy
17-01-2017, 14:57
گفتم که نسخه2012هستش!ولی هرروزآپدیت میکنم
نه مشکلی پیش نمیاد نیمفمن فقط وقتی میخوای اپدیت کنی با قند شکن وصل شو و اپدیت کن البت هفک کنم نورتن اجازه اپدیت با ایپی ایران رو به صورت پیشفرض نمیده

ilililililiili
27-01-2017, 01:24
سلام، یه سوال:
آیا امکانش هست برای آنتی ویروس nod ویروسی نوشت که اونو نشناسه؟ یا حالا هر آنتی ویروس دیگه ای.
چطوری میشه مطمئن شد که آنتی ویروسی که داری، همه ویروس هارو میشناسه و چیزی رو از قلم نمی اندازه؟

REZAHOSEYNGANI
14-02-2017, 18:34
دوستان بنده avira دارم راضیم
ولی میخواستم بدونم انتی ویروس با حجم آپدیت کم و تاثیر گذاری کم روی سرعت سیستم چی هست ؟ کسپرسکی گرفتم پدر نت رو دراورده بود:| همش نتم سرعتش کم وزیاد میشد

kasi58
16-02-2017, 07:38
سلام من surface pro گرفتم همون windows defender روش هست ، خوبه همین آیا ؟ سوال دیگه اینکه از کجا میتونم دسترسی به اینترنت برای یک برنامه را در این آنتی ویروس محدود کنم ؟

محمد88
26-02-2017, 00:43
دوستان سلام مجدد:n16:
من بعد از کلی تحقیق آواست رو نصب کردم ولی الان 1 ماه گذشت و میگه باید فعال سازی کنی:n04:
آقا مگه این رایگان نبود ؟! این بازیاش چیه دیگه:n34:

sunshineboy
26-02-2017, 02:18
دوستان سلام مجدد:n16:
من بعد از کلی تحقیق آواست رو نصب کردم ولی الان 1 ماه گذشت و میگه باید فعال سازی کنی:n04:
آقا مگه این رایگان نبود ؟! این بازیاش چیه دیگه:n34:

سلام انتخاب خوبی کردی اما در کنارش نرمافزار هیتمن پرو یا زمنا رو هم استفاده کن ک دیگه خیالت راحت باشه

رایگانه ولی سابق نیاز به عضویتم داش عضویت رایگان فقط ایمییلت میدادی تمدید میشد واسه یکسال
تو قسمت تغییرات جدید اوست
من چند روز پیش تو فروم اوست بودم
What's new:

- Free version no longer requires email registration
نوشته بود

دیگه نیازی به ایمیل فعال سازی نیس ک فعال کنی

قبلا اینطوری بود ک ایمیل میدادی بهش 365 روز تمدید میکرد حالام همینکار کن برو داخل نرم افزار

settings--subscription-Register now
ایمیل بده تمدید میشه

اما نمیدونم واسه شما چرا میگه باید فعال سازی کنی ببین اپدیت شده ؟ چون فعال سازی کلا حذق شده دیگه نیاز نیس
برو دستی رو دکمه اپدیت کلیک کن و ببین چیزی اپدیت میشه؟

اما مشکلی نداره اگه نشد شما اگه مایلی میتونی با کلیدی ک من بهت میدم تا سال 2021 انتیویروست رو تمدید کنی و به کاملترین نسخه اوست ک همون avast premier هست ارتقاش بدی این مشکلتم رفع میشه
اگرم نمیخوای دوس داری از نسخ رایگان استفاده کنی میتونی بری سوالت رو تو خود فروم اوست بپرسی و جوابت میدن اونجا اعضای ساپورت اوست صبح تا شب انلاینن و کلا بیکارن واسه جواب دادن
این کلید:
اینم بگم این نه ویروسه نه فایل خطرناکیه یه نفر پول داده خریده و کلید رو به اشتراگ گذاشته اما اوست متوجه نشده همین کاملا مطمعن و ایمن هم هستش اینو گفتم از این بابت ک خیالت راحت باشه

meisam317
08-03-2017, 08:30
سلام انتخاب خوبی کردی اما در کنارش نرمافزار هیتمن پرو یا زمنا رو هم استفاده کن ک دیگه خیالت راحت باشه

ممنون بابت توصیه های شما :n40:یه سئوال من avast internet security مخام نصب کنم نصب نمیشه نیم ساعت بیشتر شده ولی اصلا خبری نیست معلوم نیست داره چکار میکنه :n02::n02:

sunshineboy
08-03-2017, 10:34
ممنون بابت توصیه های شما :n40:یه سئوال من avast internet security مخام نصب کنم نصب نمیشه نیم ساعت بیشتر شده ولی اصلا خبری نیست معلوم نیست داره چکار میکنه :n02::n02:

سلام خواهش میکنم

اوست همینطوره یکم نصبش طول میکشه یا ممکنه مشکل پیدا کنه وسطش شما اول نسخه رایگان رو نصب کن
وقتی نسخه رایگان نصب شد به طور کامل
وارد رابط گرافیکی برنامه ک بشی هر موقع نصبش کامل تموم شد پیام میده ک سیستم رو ریست کنید تا تغییرات جدید انجام داده باشه

ریست میدی بعد کلیدی ک داری رو به نرم افزار میدی وقتی اینکارو کردی اون قسمتهایی(مثل فایروال/وب شیلد) ک شامل نسخه اینترنت سکوریتی هست و در نسخه مجانی نیس رو رو باز خودش شروع میکنه دانلود کردن و نصب کردنشون به صورت اوتوماتیک

Mohammad King
30-06-2017, 10:34
سلام

دوستان یه آنتی ویروس معرفی کنید کرک یا کلیدش حد اقل 1سال برام کار کنه

sunshineboy
01-07-2017, 07:34
سلام
انتی ویروس کرک شده ک به درد نمیخوره در ثانی نیس فقط وایپر کوئیک هیل نود 32 سیمانتک اندپوینت کرکاش هست
شما همون اوست رایگان رو نصب کن +فایروال زون الارم رایگان یا کومودو کافیه کرکم نمیخوای

hadi-sh00
05-07-2017, 00:24
خیلی از COMODO تعریق شنیدم.دوست دارم امتحانش کنم.تا الان از نود استفاده میکردم.البته با ویندوز10 فعلا دنبال هیچ آنتی ویروسی نرفتم

soltanfilm
06-07-2017, 16:00
سلام دوستان
من حدود یه ماهی میشه که به پیشنهاد یکی از دوستانم که آنتی ویروس پادویش داشت منم پادویش نصب کردم (میگفت خوبیش اینه اگه به مشکلی برخوردی بهشون ایمیل بزنی یا نمونه مشکوک رو بفرستی فوری بررسی می کنن). خیلی امیدی بهش نداشتم :n02: .اول از همه فلشم که آلوده شده بود رو وصل کردم و برخلاف تصورم فلشم رو پاکسازی کرد. کل سیستمم رو زدم اسکن کنه علاوه بر این که سیستمم رو پاکسازی کرد یه تعدادی از کرک هام رو هم زد ترکوند:n04:.گزارش رو بهشون ایمیل زدم و در کمتر از چند روز پاسخ دادند و مشکل حل شد و من دوباره کرک هام رو نصب کردم. میگن به صورت هفته ای نمونه های مشکوکی که واسشون فرستاده میشه بررسی میکنن و تو آپدیت میزنن و تو کانال تلگرامشون اطلاع رسانی میکنن.تازه تو کانالشون ویروس های جدید رو هم اطلاع رسانی میکنن. به نظرم بد هم نیومد. حالا فعلا که راضیم تا ببینم چی میشه :n09:.

amin658
15-07-2017, 17:29
سلام بنظره شما بهترین انتی ویروس چیه که نصب کنم؟:n34:

sunshineboy
15-07-2017, 20:34
سلام

سلام
پولی:
کسپر اسکای اینترنت سکوریتی
دکتر وب سکوریتی اسپیس
امسی سافت انتی مالوار
جی دیتا
Adaptive Defense 360 این مال پانداس خیلی خوبه اصن واسه محیط تجاری درست شده ولی اگه پول داری میتونی بخری ازشون بخر فک کنم تو ایران هم بفروشن قیمتش مناسبه نسبت به بقیه واسه ده تا پی سی هست و رو یه پی سی هم میشه نصبش کرد
ترنـــــد میکرو توتال سکوریتی
مجانی:
اوست رایگان
توتال سکوریتی 360
forticlient نسخه رایگانش...

Nine
16-07-2017, 11:02
(The overall report of the Real-World Protection Test (February-June

بهترین عملکرد رو میشه به کسپرسکی و بیت دیفندر نسبت داد.
وابسته ترین آنتی ویروس به تصمیم کاربر هم امسی سافته
بیشترین آلارم اشتباه از آن f-secure
کمترین آلارم اشتباه adaware
بالاترین درصد بلاک (البته با 53 تا آلارم اشتباه) trend-micro

noisymind
25-07-2017, 16:19
سلام. با توجه به اینکه الان خطر باج افزار ها و تروجان ها و Malware ها هم زیاد شده ،نصب برنامه هایی Anti Malware و آنتی تروجان و ... که اتفاقا الان اونها هم زیاد شده در کنار برنامه های سکویریتی توصیه میشه یا خیر؟

pedram_01
28-07-2017, 19:40
سلام. با توجه به اینکه الان خطر باج افزار ها و تروجان ها و Malware ها هم زیاد شده ،نصب برنامه هایی Anti Malware و آنتی تروجان و ... که اتفاقا الان اونها هم زیاد شده در کنار برنامه های سکویریتی توصیه میشه یا خیر؟

سلام یک نرم افزار سیکرویتی کامل و معروف مثل کاسپر بیت دفندر اوست و اوریا و ام سی سافت و.... خودشون انتی مالور هستن و نیازی به نرم افزار اضافی نیست

negin19911993
07-08-2017, 01:28
آنتی ویروس nod32 عالیه
من که به هر کی از اطرافیان گفتم و نصب کردن پرفکت بوده براشون:n01:

pcsoft
10-08-2017, 19:53
سلام
اوست در نسخه جدید 17 ، بسیار در زمینه پایداری نرم افزار و قابلیت اطمینان و نحوه فعالسازیش بد عمل کرده.
محیط کاربری به راحتی هنگ میکنه و end process میشه! خب نسخه جدید هست ولی برای همچین انتی ویروسی خیلی زشته.
فعالسازی هم که سریال افلاین رو حذف کرده! به جاش یه دکمه گذاشته برای فعالسازی که توی با ای پی ایران جواب نمیده

Hidden-Hunter
11-08-2017, 09:47
سلام
اوست در نسخه جدید 17 ، بسیار در زمینه پایداری نرم افزار و قابلیت اطمینان و نحوه فعالسازیش بد عمل کرده.
محیط کاربری به راحتی هنگ میکنه و end process میشه! خب نسخه جدید هست ولی برای همچین انتی ویروسی خیلی زشته.
فعالسازی هم که سریال افلاین رو حذف کرده! به جاش یه دکمه گذاشته برای فعالسازی که توی با ای پی ایران جواب نمیده

سلام محمد جان

چه عجب؟!

نسخه 2016 و 2017 مشکل پایداری در داشبورت دارند و بعد چند روز استفاده ناپایدار میشه.کاربرا هم گزارش باگ میدن ولی میان برطرف میکنند یک جا دیگه لنگ میزنه
کلا تیم برنامه نویسی داغونی داره:n05:

Hidden-Hunter
11-08-2017, 09:49
سلام دوستان
من حدود یه ماهی میشه که به پیشنهاد یکی از دوستانم که آنتی ویروس پادویش داشت منم پادویش نصب کردم (میگفت خوبیش اینه اگه به مشکلی برخوردی بهشون ایمیل بزنی یا نمونه مشکوک رو بفرستی فوری بررسی می کنن). خیلی امیدی بهش نداشتم :n02: .اول از همه فلشم که آلوده شده بود رو وصل کردم و برخلاف تصورم فلشم رو پاکسازی کرد. کل سیستمم رو زدم اسکن کنه علاوه بر این که سیستمم رو پاکسازی کرد یه تعدادی از کرک هام رو هم زد ترکوند:n04:.گزارش رو بهشون ایمیل زدم و در کمتر از چند روز پاسخ دادند و مشکل حل شد و من دوباره کرک هام رو نصب کردم. میگن به صورت هفته ای نمونه های مشکوکی که واسشون فرستاده میشه بررسی میکنن و تو آپدیت میزنن و تو کانال تلگرامشون اطلاع رسانی میکنن.تازه تو کانالشون ویروس های جدید رو هم اطلاع رسانی میکنن. به نظرم بد هم نیومد. حالا فعلا که راضیم تا ببینم چی میشه :n09:.

تبلیغ ک نیست؟:n09:

sunshineboy
11-08-2017, 13:50
دوستمون میگه خوبیش اینه بهشون ایمیل بزنی یا سمپل بفرسی واسشون بررسی میکنن (مثلا بقیه نمیکنن؟) بر خلاف تصورشون فلششو ن رو پاک کرد(بقیه مگه نمیکنن؟ بر خلاف تصور! یعنی ی انتی یوروس دیگه نباید ازش توقع باشه فلشم پاک کنه جالبه :n02:) تو کانال تلگرم اطلاع رسانیی میکنن! اولین بار مییشنوم ی شرکت انتی ویروس تو کانال تلگرمش اطلاع رسانی میکنه :/ عموما بلاگ دارن و...
دوستیمون یادش رفته بگه این انتی ویروس پادویش 60 هزار تومنی ن مموری پروتکشن یا مازول هایی مث anti exploit یا behavior blocker داره!اون وقت همه اینارو ی انتی ویروس رایگان مث اوست یا بیت دیفندر فری داره عجیبه(مسلما 100 درصد حفاظتی وجود نداره ولی بالاخره مهم اینه ک داره 50 درصد از اون کدای مخربم ک بلاک کنه بهتر از هیچیه)

pedram_01
16-08-2017, 14:00
سلام دوستان

مدتی رو برای درک این آنتی ویروس ایرانی صرف کنم. طولی نکشید -شاید کمتر از یک ساعت- که متوجه شدم این آنتی ویروس حتی قادر به شناسایی فایل خروجی Njart نیست!
Njrat یکی از عمومی‌ترین و نام آشناترین تروجان‌های دنیاست. شوک اولیه اونقدر زیاد بود که چندین و چند بار تست کردم. حتی سیستم مجازی که آنتی ویروس رویش نصب بود رو عوض کردم، اما واقعیت رو نمی‌شد عوض کرد. مطمئن شدم کار به تست روش‌های پیچیده‌ی کریپت نمی‌رسه. کریپت به عملیاتی گفته می‌شه که فایل تروجان از دید آنتی ویروس‌‌ها مخفی بمونه. برای همین شروع کردم به مکاتبه با شرکت امن پرداز. مکاتبات تا جایی که سند ویدیویی از اتفاقات رو براشون فرستادم خوب پیش رفت ولی متأسفانه دیگه جوابی دریافت نکردم، اما خوشبختانه طی ۱۰ روز بعد آنتی ویروس فایل Njrat رو شناسایی کرد!
اما دیگه مایل به مکاتبه با من نبودند تا بگم این ماجرا برای RevengeRat هم صدق می کنه!

من هم دیگه برای تفریح نگاهی به پادویش مینداختم تا اینکه دیدم اوضاع خیلی اسفناک‌تر از اون چیزی بود که فکرش رو می‌کردم! برای توضیح اتفاقات پیش رو مرور سطحی و کوتاهی می‌کنیم به مکانیسم AntiTamper و SelfeDefense در آنتی ویروس‌ها.

به طور خلاصه آنتی ویروس‌ها خودشون رو در پایین‌ترین سطح سیستم قرار می‌دن، جایی که بسیار نزدیک به سطح ماشینه و به گفتار عامیانه از بالا نظاره گره همه اتفاقات و رخدادهای سیستم هستند و مانع ایجاد تغییر در مسیر فایل، آدرس‌های رجیستری و آدرس‌های حافظه ی مربوط به خودشون توسط کاربر یا نرم افزار های دیگه میشن. رعایت این مکانیسم جزو اصول اولیه طراحی آنتی ویروسه.
اما فقط کافیه شما آنتی ویروس پادویش رو داخل یه حلقه بی‌پایان محاسباتی گیر بندازین و بووووم!

در آخر مطلب فیلمی در رابطه با این توضیحات قرار دادم.

تمام این توضیحات به خاطر احساس مسئولیت بود چون طی این چند روز در پی انتشار باج افزار WannaCry اخباری در مدح و ستایش آنتی ویروس پادویش منتشر شده که بدون در نظر گرفتن نقاط ضعف به شدت خطرناک، کاربر رو ترغیب به نصب این آنتی ویروس می‌کنن :

و اینکه بگم این انتی ویروس شوخیی بیش نیست

4mir
17-08-2017, 12:31
دوستان بنظر من استفاده از آنتی ویروس شوخی نیست که بخوایم از هر آنتی ویروسی استفاده کنیم
من یکبار یه هارد ترا بایتیم که پر از فیلم های روز دنیا و سریال های پربیننده بود رو بخاطر این سهل انگاری ها از دست دادم
بنظرم حتما از آنتی ویروس های خارجی استفاده کنید، چون آنتی ویروس های ایرانی هرچقدرم از موتور خوبی بهره ببرن تو شناسایی ویروس های zero day ناکام می مونن و ضعیف عمل می کنن

fa_shinobi
16-09-2017, 13:28
دوستان کسی میدونه چه سایتهایی اخرین رتبه بندی آنتی ویروس ها رو قرار میدن؟
بیشتر هم بخش فایروال نرم افزاری رو میخوام بدونم. آیا طبق فایروال رتبه بندی وجود داره؟

sunshineboy
16-09-2017, 14:08
واسه فایروال نسخه های خانگی انتی ویروس ها نه جایی نیست ولی واسه فایروال های محیط تجاری هست ک خب ب کار تو نمیخوره.
اگه فایروال خوب میخوای نود 32 فایروالش خوبه دکتر وب خوبه کسپر اسکای هم بد نیست بقیشون فایروالشون به درد نمیخوره اگه بهتر از این ها دوس داری سوپوس یو تی ام .
ولی نصبش سخته. همون نود 32 رو نصب کنی اینترنت سکوریتیش رو همه چی داره فایروالش از ای دی اس گرفته تا چک کردن مودمت واسه حفره و ...

fa_shinobi
16-09-2017, 17:25
واسه فایروال نسخه های خانگی انتی ویروس ها نه جایی نیست ولی واسه فایروال های محیط تجاری هست ک خب ب کار تو نمیخوره.
اگه فایروال خوب میخوای نود 32 فایروالش خوبه دکتر وب خوبه کسپر اسکای هم بد نیست بقیشون فایروالشون به درد نمیخوره اگه بهتر از این ها دوس داری سوپوس یو تی ام .
ولی نصبش سخته. همون نود 32 رو نصب کنی اینترنت سکوریتیش رو همه چی داره فایروالش از ای دی اس گرفته تا چک کردن مودمت واسه حفره و ...

ممنون. لطف کردی
نه من نود دارم و کلا قصد نصب چیزی رو ندارم. منتها من به رنکینک و مقایسه نیاز دارم برای یه مطلب. برای اون میخوام.
حالا خود فایروال های تجاری و سخت افزاری کجاها رنک شدن؟

aylar6888
17-09-2017, 08:39
ممنون. لطف کردی
نه من نود دارم و کلا قصد نصب چیزی رو ندارم. منتها من به رنکینک و مقایسه نیاز دارم برای یه مطلب. برای اون میخوام.
حالا خود فایروال های تجاری و سخت افزاری کجاها رنک شدن؟
درود :
این سایت بهترین سایت مقایسه فایروال نرم افزاری بود اما الان دو سه سالیه آپدیت نمیشه فکر میکنم...اما گمون نمیکنم نتایج اون تغییر فاحشی کرده باشن...گفتم شاید به دردتون بخوره...
لینک سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sunshineboy
17-09-2017, 16:43
رنکینک
سایت پی سی مگ تو نقدش واسه هر انتی ویروسی نسخه اینترنت سکوریتیش رو بررسی میکنه.
ی فایروال رو با چند تا تست محک میزنه اگه رنکینگ میخوای واسه فایروال های خانگی باید از سایت پی سی مگ بخونی.
واسه فایروال های سخت افزاری یا تجاری هم ی چند تا سایت هست ادمای عادی میان نظر میدن اونایی ک استفاده کردن بر اساس تجاربشون میان نظر میدن و رتبه میدن یا بحث میکنن باید نظراتشون رو بخونی تا متوجه بشی.
یا سایت reddit.
مثلا میخوای بدونی سوپوس خوبه فایروالش یا نه سرچ کنی تو Rddit اگه بحثی در موردش باشه میاره واست باید بشینی بخونی ببینی چی میگن.
ی سری جایزه هم هست ک هر سال توسط بعضی جاها داده میشه مثلا Homeland Security سرچ کنی تو گوگل میاره این جایزه میده به شرکت های تولید کننده نرم افزار و سخت افزار های امنیتی باید بری تو قسمت فایروالش ببینی ب کی جایزه دادن مقایسه ی اینطوری هست اون شکلی ک تو نظرته مثلا مثل ای وی تست واسه فایروال چیزی باشه نه. من خبر ندارم حداقل.
spiceworks.com
اینجا همینطور کاربرا حرف میزنن مقایسه میکنند.

dione
30-10-2017, 07:30

آویرا و آواست

greena
17-11-2017, 23:31
سلام دوستان من ای ست اصلی و به روز دارم به نظرتون همین خوبه یا کسپر اسکای بگیرم ؟

ali_ab
18-11-2017, 14:39
سلام به دوستان عزیز
نظر عزیزان درباره انتی ویروس G Data چیه؟ در حال حاضر از کومودو استفاده میکنم .جی دیتا از کومودو قوی تره ؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
موفق باشید

p30g
18-11-2017, 17:27
سلام
یک انتی ویروس معرفی کنید که با ویندوز 2008 سازگار باشه

asaltakavar
18-11-2017, 19:51
بهترین و سبک ترین نود 32 هست..لایسنس هاشو هم کلی دارم و سه ساله زدم ..کسی بهتر میشناسه معرفی کنه:n26:

greena
09-12-2017, 21:40
تو این تاپیک کسی جواب نمید ه ؟

royka_ir
20-12-2017, 14:28
بنظر من کاسپرسکی

- - - Updated - - -

نود هم خوبه

mrsaber
27-12-2017, 00:40
کسی می تونه یه اینترنت سکوریتی خوب معرفی کنه؟
فرقی نداره که کرک شده باشه و یا مجانی ... مهم اینه که خوب کار کنه و ابدیت کردنش راحت باشه و سرعت کامپیوتر رو خیلی پایین نیاره
من الان Eset دارم ..... از نظر سرعت و کارایی تقریبا خوبه ولی ابدیت کردنش اذیت می کنه ... همش باید بگردم دنبال لایسنس
نمی خوام هم پول بدم بابت انتی ویروس

احمد1379
27-12-2017, 09:46
کسی می تونه یه اینترنت سکوریتی خوب معرفی کنه؟
فرقی نداره که کرک شده باشه و یا مجانی ... مهم اینه که خوب کار کنه و ابدیت کردنش راحت باشه و سرعت کامپیوتر رو خیلی پایین نیاره
من الان Eset دارم ..... از نظر سرعت و کارایی تقریبا خوبه ولی ابدیت کردنش اذیت می کنه ... همش باید بگردم دنبال لایسنس
نمی خوام هم پول بدم بابت انتی ویروس

avast internet security

greena
04-01-2018, 19:00
سلام ودرود

دوستان یه نرم افزار برای ویروس کشی موبایل از روی سیستم معرفی میکنید ؟

Nico-SMY
08-01-2018, 17:56
سلام.می خواستم بدونم قدرت آنتی ویروس کومودو به قدرت avast می رسه؟
آخه من آنتی ویروس آواست دارم.می خواستم فایروال کومودو رو نصب کنم, پیش خودم گفتم که اگه قدرت آنتی ویروسش به آواست می رسه یکدفعه اینترنت سکوریتی کومودو رو نصب کنم تا دیگه دو تا نرم افزار امنیتی کنار هم نباشه.

AlexanderMahone
10-01-2018, 21:08
سلام.می خواستم بدونم قدرت آنتی ویروس کومودو به قدرت avast می رسه؟
آخه من آنتی ویروس آواست دارم.می خواستم فایروال کومودو رو نصب کنم, پیش خودم گفتم که اگه قدرت آنتی ویروسش به آواست می رسه یکدفعه اینترنت سکوریتی کومودو رو نصب کنم تا دیگه دو تا نرم افزار امنیتی کنار هم نباشه.
نه برادر کومودواز نظر انتی ویروسی زیاد حرفی برا گفتن نداره ولی فایروالی عالیه:n16:

سلام ودرود

دوستان یه نرم افزار برای ویروس کشی موبایل از روی سیستم معرفی میکنید ؟
نرم ازار qickheal این قابلیت رو داره

سلام
یک انتی ویروس معرفی کنید که با ویندوز 2008 سازگار باشه
sophos-symane

AlexanderMahone
10-01-2018, 21:15
سلام، یه سوال:
آیا امکانش هست برای آنتی ویروس nod ویروسی نوشت که اونو نشناسه؟ یا حالا هر آنتی ویروس دیگه ای.
چطوری میشه مطمئن شد که آنتی ویروسی که داری، همه ویروس هارو میشناسه و چیزی رو از قلم نمی اندازه؟
با یه سری ابزارا و هوش فردی میشه یه جورایی دور زد انتی هارو ولی خیلی سخت

hossein20182018
16-01-2018, 11:17
سلام نظرتون در مورد نود 32 چیه؟
کدوم انتی ویروس پیشنهاد میکنید برا ویندوز 7؟

Captain
17-01-2018, 17:38
سلام نظرتون در مورد نود 32 چیه؟
کدوم انتی ویروس پیشنهاد میکنید برا ویندوز 7؟
با سلام
دوست عزیز بستگی به نیازهای شما و قدرت سیستمتون
برخی آپدیت آفلاین دوست دارن
برخی موجود بودن لایسنس های فراوان و رایگان در اینترنت
برخی امنیت
برخی سرعت و سبکی

لطفا شما نیازهاتون رو برای یک نرم افزار امنیتی بگید، تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.

Milad._.R
22-01-2018, 19:55
avira free خوبه ؟

pedram_01
11-03-2018, 02:32
avira free خوبه ؟

توی نسخه 2018 فایروال بهش اضافه شده و کلا جز بهترین انتی ویروس های رایگان حساب میشه . فقط به کرک زیاد گیر میده

Milad._.R
11-03-2018, 18:40
توی نسخه 2018 فایروال بهش اضافه شده و کلا جز بهترین انتی ویروس های رایگان حساب میشه . فقط به کرک زیاد گیر میده

چندسالی میشه avast free استفاده میکنم ولی جدیدا برای اپدیت با آی پی ایران مشکل داره
یک برنامه هم هست هر وقت میخوام اجراش کنم باید اوست رو غیرفعال کنم و اون برنامه رو از ویروس چست خارج کنم

چی پیشنهاد میکنید ؟ اویرا هم که میگید به کرک زیاد گیر میده

pedram_01
12-03-2018, 01:55
چندسالی میشه avast free استفاده میکنم ولی جدیدا برای اپدیت با آی پی ایران مشکل داره
یک برنامه هم هست هر وقت میخوام اجراش کنم باید اوست رو غیرفعال کنم و اون برنامه رو از ویروس چست خارج کنم

انتی ویروس های خوب رایگان زیادی موجوده و شما باید ببینی ک با کدوم انتی راحت تری و باهاش سازگار تری و برای این کار هم باید انتی های مختلف رو شخصا تست کنید .

اوریا ریگان 2018 و بیت دفندر رایگان و انتی ویروس کمودو پیشنهاد میشه .

*REZ4*
12-03-2018, 08:29

Kaspersky Free Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
12-03-2018, 17:13

چنتا آنتی ویروس معرفی شده در این پست هر کدوم رو خواستی استفاده کن

aylar6888
12-03-2018, 17:30
نوشته شده توسط Milad._.R

سلام :
اوست که قسمت استثناسازی داره برای اینکه فایلی که میگین رو اسکن نکنه و هر بار مجبور به برگردوندن اون نشین.
یک گزینه هم داره برای غیرفعال کردن پاکسازی اتوماتیک و تعریف کاربر برای اینکه بعد از شناسایی یک مخرب اون پاکسازی بشه یا به قرنطینه بره یا نادیده گرفته بشه...

حبیب 35
12-03-2018, 17:57
به نظر من ESET Smart Security بهترینه .هم پنل کاربریش راحت وسادس هم خدماتش خوبه.من چندین ساله استفاده میکنم وراضیم

Milad._.R
28-04-2018, 12:51
avast که رفت کنار

kaspersky رو نصب کردم، نمیدونم ksn فعال باشه یا نیاز نیست؟

ZeroNetizen
28-04-2018, 13:54
avast که رفت کنار

kaspersky رو نصب کردم، نمیدونم ksn فعال باشه یا نیاز نیست؟

نباشه هم برای شما فرق نمیکنه
اون قابلیت بیشتر برای کمک به سازندگان نرم افزار هست تا شما

mahdikdl
12-05-2018, 03:05
ببخشید این قسمتی که من نوشتم حذف بشه.پایینو نمیگم.همین که نوشتم ببخشد

mahdikdl
12-05-2018, 03:11
بیت دفندر تقریبا توی همه ی زمینه ها برتره فقط اسکن سیستمش کمی منابع بیشتری استفاده میکنه ولی اگه دقت کرده باشین سرعت اسکنش از اسکن 2 به بعد فوق العاده زیاد میشه.مشکل دیگش هم اینه که هر وقت اینترفیس رو باز میکنی اولش 30 40 درصد سی پی یو استفاده میکنه .
ولی ویزگی های فوق العاده ای مثل محافظت در مقابل باج افزار و کنترل اکتیو ویروس داره.پسورد منیجر هم داره کلا همه چی داره و همین طور میشه با روشی بینهایت روز ازش استفاده کرد

Milad._.R
18-05-2018, 12:54
kaspersky free چرا نمیتونه آپدیت کنه؟
فیلتر یا تحریم شده ؟

avast هم که بسته شد، اینم که اینطوری
چی نصب کنیم ؟ بیت دفندر خوبه؟

--------

بالاخره آپدت شد!

محمد7966
18-05-2018, 15:33
kaspersky free چرا نمیتونه آپدیت کنه؟
فیلتر یا تحریم شده ؟

avast هم که بسته شد، اینم که اینطوری
چی نصب کنیم ؟ بیت دفندر خوبه؟

--------

بالاخره آپدت شد!

مشکل از خودشونه انگار

من حتی رفتم سایتش مثلا نسخه پولی بخرم ولی اصلا خطا میداد،

مشکل من اینه که تازه ویندوز نصب کردم ولی اصلا به سرورش وصل نمیشه که اکتیو بشه.

homan9
11-06-2018, 15:31
دوستان علت این ارور چیه؟
eset main gui has stopped working
ویندوز قبلی رو پاک کردم دوباره نصب کردم دوباره ارور داد ! رفتم ویندوز سون 2018 خریدم و نصب کردم اما بازم ارور داد !

- - - Updated - - -

دوستان علت این ارور چیه؟
ویندوز قبلی رو پاک کردم دوباره نصب کردم دوباره ارور داد ! رفتم ویندوز سون 2018 خریدم و نصب کردم اما بازم ارور داد !

fidnah
04-07-2018, 08:21
منم با این ارور برخورد کردم. اگه به نتیجه رسیدین، ممنون میشم اینجا راه حلش رو مطرح کنین.

دوستان علت این ارور چیه؟

- - - Updated - - -

دوستان علت این ارور چیه؟

- - - Updated - - -

منم با این ارور برخورد کردم. اگه به نتیجه رسیدین، ممنون میشم اینجا راه حلش رو مطرح کنین.

دوستان علت این ارور چیه؟

- - - Updated - - -

دوستان علت این ارور چیه؟

aminsol70
15-07-2018, 14:21
به نظرم آواست بهترینه. اونم رایگانش. چندین ساله استفاده می کنم و واقعا راضیم.

نیما سکیوریتی
14-09-2018, 13:12
به نظرم آواست بهترینه. اونم رایگانش. چندین ساله استفاده می کنم و واقعا راضیم.

قابل استفاده تو ایران نیست.

radarz
15-09-2018, 17:27
کسپرسکی رو هم تحت سرور دارم با 300 کاربر فعال ... هم کلاینت رایگانشو تست کردم /// کاملا راضی ام :n25:ایشالله انتی ویروس های وطنی هم به پاش برسن

Milad._.R
08-11-2018, 22:56
چند وقتی میشه که ویندوز10 از انتی ویروس کسپراسکای فری ایراد میگیره.. به قسمت های زیر:
domain network
private network
public network

مگیه action need in kaspersky free
ولی داخل برنامه چیزی نیست یا من نمیدونم

نیما سکیوریتی
09-11-2018, 13:59
کسپرسکی رو هم تحت سرور دارم با 300 کاربر فعال ... هم کلاینت رایگانشو تست کردم /// کاملا راضی ام :n25:ایشالله انتی ویروس های وطنی هم به پاش برسن

اگر اینا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نصب کنی چی میگی

نیما سکیوریتی
09-11-2018, 14:00
چند وقتی میشه که ویندوز10 از انتی ویروس کسپراسکای فری ایراد میگیره.. به قسمت های زیر:
domain network
private network
public network

مگیه action need in kaspersky free
ولی داخل برنامه چیزی نیست یا من نمیدونم

ویندوز دفندر رو فعال کن. بهتره.

Milad._.R
09-11-2018, 16:47
ویندوز دفندر رو فعال کن. بهتره.

یعنی کسپراسکای و ویندوز دفندر با هم باشه؟

فعال هم کردم اون قسمت فرقی نکرد:

noisymind
22-01-2019, 13:07
از پادویش کسی استفاده کرده؟
استیبل هست؟ تو چه سطحی هست عملکردش؟ سرعت سیستم رو میگیره یا نه؟
:n01:

light
23-03-2019, 01:02
چند سال nod32 استفاده میکنم ،
انتی ویروس سبک تر از nod هست ؟ هم سبک و هم قویتر ! راحت هم اپدیت بشه
نود باید هی بگردیم یه لایسنس گیر بیاریم