PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17

dwalker
28-03-2014, 17:42
سلام دوستان
ممنون از تاپیک مفیدتون
من دو تا لپ تاپ دارم
یک : cpu core 2duo 2 gig , ram 1 gig
دو : icpu intel atom 2 core 1.67 gig , ram 2 gig

یه آنتی ویروس بی دردسر و مطمئن می خوام که امنیت رو ایجاد کنه ، استفاده راحت باشه ( ترجیحا ) و رایگانم باشه بد نیست.

ممنون از راهنماییتون

Captain
28-03-2014, 18:36
سلام دوستان
ممنون از تاپیک مفیدتون
من دو تا لپ تاپ دارم
یک : cpu core 2duo 2 gig , ram 1 gig
دو : icpu intel atom 2 core 1.67 gig , ram 2 gig

یه آنتی ویروس بی دردسر و مطمئن می خوام که امنیت رو ایجاد کنه ، استفاده راحت باشه ( ترجیحا ) و رایگانم باشه بد نیست.

ممنون از راهنماییتون
سلام
با توجه به کانفیگ سیستم شما، بنظرم آنتی ویروس های رایگان کومودو و 360 برای شما خوب باشن
نورتون هم گزینه ی مناسبی هست
کومودو آپدیت کم حجم، زبان پارسی، فایروال قدرتمند، شناسایی عالی، پشتیبانی عالی، سرعت روان و ....
در مورد آنتی های دیگه نظر زیادی ندارم چون استفاده زیادی نکردم. ببخشید
کاسپر هم برای سیستم شما خوبه ولی نسخه 2014 مشکلات خاص خودشو داره و نسخه 2013 باعث کندی سیستم میشه

alfi_vahid
28-03-2014, 19:06
سلام دوستان عزیز یه مشکل برای تمام فایل هام پیش اومده
یه ویروس تو سیستم من افتاده به نام UNPACK-FILE کل سیستم تعطیل کرده هیچ فایلی نمیتونم باز کنم
اسم ویروسش فکر کنم cryptorbit باشه

mohammad_203
28-03-2014, 19:15
سلام دوستان عزیز یه مشکل برای تمام فایل هام پیش اومده
یه ویروس تو سیستم من افتاده به نام UNPACK-FILE کل سیستم تعطیل کرده هیچ فایلی نمیتونم باز کنم
اسم ویروسش فکر کنم cryptorbit باشه

سلام
با تبریک سال نو خدمت شما
اولا سوالتون رو در جای مناسبی مطرح نکردید .اینجا بحث انتخاب آنتی ویروس هست .
به نظر میاد بهتر باشه سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یا در تاپیک مربوط به آنتی ویروسی که دارین
اصلا آنتی ویروس دارین؟! و اینکه این ویروس چطور وارد سیستم شما شده؟ این نکته خیلی مهمه ، چون اگه بقیه بدونن باعث میشه سیستم های کمتری به این مخرب آلوده بشن.
با تشکر

keymaker
29-03-2014, 09:26
دوستان سلام
لپ تاپ جدید من کانفیگ نسبتا خوبی داره و از نظر قدرت کم نمیاره
CPU:i7 4850HQ
Ram: 16GB DDR3L 1600
HDD: 512GB SSD PCI
با توجه به اینکه از نظر قدرتی کم نمیاره کدوم آنتی ویروس یا سکیوریتی سویت برای من مناسب تر هست ؟ تا الان ESET Smart Security داشتم ولی روی فایروالش اذیت میکنه. میخوام بی آزار باشه و قوی.
در محصولات کاسپرسکی Kaspersky Internet Security Multi-Device 2014 رو پیشنهاد میکنید یا Kaspersky Internet Security 2013 ؟! تفاوت هاش در چی هست ؟
نظرتون رو درباره Kaspersky Pure 3.0 هم خوشحال میشم بدونم.
مرسی

Captain
29-03-2014, 11:09
دوستان سلام
لپ تاپ جدید من کانفیگ نسبتا خوبی داره و از نظر قدرت کم نمیاره
CPU:i7 4850HQ
Ram: 16GB DDR3L 1600
HDD: 512GB SSD PCI
با توجه به اینکه از نظر قدرتی کم نمیاره کدوم آنتی ویروس یا سکیوریتی سویت برای من مناسب تر هست ؟ تا الان ESET Smart Security داشتم ولی روی فایروالش اذیت میکنه. میخوام بی آزار باشه و قوی.
در محصولات کاسپرسکی Kaspersky Internet Security Multi-Device 2014 رو پیشنهاد میکنید یا Kaspersky Internet Security 2013 ؟! تفاوت هاش در چی هست ؟
نظرتون رو درباره Kaspersky Pure 3.0 هم خوشحال میشم بدونم.
مرسی
سلام
ماشاالله لپ تاپ نیست که، شاتل فضایی ـه :دی
باتوجه به سیستم قدرتمند شما من به شما کاسپر 2013 رو پیشنهاد میکنم، بدلیل فعالسازی راحت و آپدیت آفلاین راحت و بدون دردسر هنگام کار با برنامه
نسخه 2014 بسیار بهتر شده ولی خب مشکلاتی اعم از لودینگ دیر هنگام، کرش کردن هنگام اجرای برنامه و فعالسازی پردردسر هستش
اینجا رو مطالعه کنید. ---> Kaspersky Anti-Virus & Internet Security & Pure | معرفی محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کاسپر شناسایی و فایروال قدرتمندی داره، محافظ وبسایت و مخصوصا Parent Control عالی کار میکنه.
بازم سوالی بود در خدمتیم
:n16:

keymaker
29-03-2014, 12:23
سلام
ماشاالله لپ تاپ نیست که، شاتل فضایی ـه :دی
باتوجه به سیستم قدرتمند شما من به شما کاسپر 2013 رو پیشنهاد میکنم، بدلیل فعالسازی راحت و آپدیت آفلاین راحت و بدون دردسر هنگام کار با برنامه
نسخه 2014 بسیار بهتر شده ولی خب مشکلاتی اعم از لودینگ دیر هنگام، کرش کردن هنگام اجرای برنامه و فعالسازی پردردسر هستش
اینجا رو مطالعه کنید. ---> Kaspersky Anti-Virus & Internet Security & Pure | معرفی محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کاسپر شناسایی و فایروال قدرتمندی داره، محافظ وبسایت و مخصوصا Parent Control عالی کار میکنه.
بازم سوالی بود در خدمتیم

آقا مرسی بابت راهنماییت لپ تاپ هم اصلا قابلت رو نداره :n12:
فقط یک سوال در مورد Kaspersky 2014 , اگر اوریجینال هم بگیرم بازم مشکل داره ؟

Captain
29-03-2014, 13:41
خواهش میکنم، ممنونم مرسی :n16:
اورجینال فقط بستگی به سریال داره، برنامه همونی هستش که در سایت اصلی کاسپر قرار گرفته
شما وقتی آنتی ویروس اورجینال میخرید، فقط سربال و یا کد فعالسازی معتبر برای شما میدن ولی برنامه همون هستش.

Arad olfati
30-03-2014, 18:19
من از trend micro استفاده ميكنم و بايد بگم فوق العادست.

mohammad_87
30-03-2014, 21:05
سلام
توضیحات کامل رو مسعود جان داد.

تفاوت مولتی دیوایس در این هست که اگه شما لایسنس مولتی دیوایس رو بگیری میشه محصولات کسپر رو در سیستم عاملهای مختلف فقط با یک لایسنس داشت.
مثلا روی pc تبلت،مک،اندروید کسپر نصب کرد و فقط یک لایسنس خرید که در مقایسه با خرید لایسنس جداگانه برای هرکدوم کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

اکثر مشکلاتی که کاربران برای نسخه 2014 دارند یکی به نوع اکتیو کردن برمیگرده یکی هم به ناسازگاری ها با ویندوز 8
البته درحال حاضر با آپدیتهای برنامه بسیاری از مشکلات برطرف شده.

از بین نسخه های 13 و 14 من 14 رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه با لایسنس اورجینال اکتیو بشه.
در تست نسخه 14 در ویندوز 7 و 8 من شخصا تفاوتی ندیدم و کارکردها یکسان بودند.

شما ابتدا نسخه 14 رو بصورت 30 روزه تریال تست کن اگه مشکلی داشت از 13 استفاده کن.

Arad olfati
30-03-2014, 21:11
دوستان با توجه به اينكه مهلت trend micro من تموم شده كدوم آنتي ويروس خوب است؟
مشخصات لپتاپ:
Corei7
4gig ram

mohammad_87
30-03-2014, 21:29
دوستان با توجه به اينكه مهلت trend micro من تموم شده كدوم آنتي ويروس خوب است؟
مشخصات لپتاپ:
Corei7
4gig ram
سنگینترین آنتی ویروسها هم روی سیتمهای پایین جواب میدن.فقط سیستمهای فسیلی شاید براشون مناسب نباشه که هر چیزی رو نصب کنن.

دو نکته مهم در انتخاب انتی:
1.اطلاعات کاربر از دنیای اینترنت و آشنایی با آنتی ویروسها
2.هدف کاربر

در نکته اول ممکنه یک کاربر حرفه ای با ضعیفترین آنتی ویروس هم ویروسی نشه درمقابل ممکنه یک کاربر ناوارد با بهترین آنتی ویروس هم ویروسی بشه
در نکته دوم که مهمتره هدف کاربر باید مشخص بشه:
اگه دنبال زیرنظر گرفتن تمام فعالیتهای برنامه ها و ... باشه کومودو و کسپر انتخابهای اول هستن.همچنین outpost هم فقط به عنوان فایروال میتونه تمام فعالیتهای برنامه ها رو زیر نظر بگیره و از کاربر سوال کنه

اگه کاربر فقط به دنبال یک سوئیت کامل و سایلنت هست،کسپر و بیت دیفندر انتخابهای اول هستن.البته کومودو هم میتونه سایلنت باشه اما کومودوی سایلنت به کاربران کامل مبتدی پیشنهاد نمیشه.

من نخواستم زیاد اسم ببرم و فقط برترینها رو گفتم وگرنه الان دنیای آنتیها به یکی دوتا اسم ختم نمیشه و محصولاتی مثل نورتون،پاندا،ایست،امسی سافت،آواست،آویرا و ........ هم هستند.

Arad olfati
30-03-2014, 23:09
دوستان به نظر شما بيت دي فندر خوبه يا كاسپر؟؟

Captain
30-03-2014, 23:44
دوستان به نظر شما بيت دي فندر خوبه يا كاسپر؟؟
بیت دیفندر بدک نیست ولی از سرعت نت کم میکنه و مخصوصا روزانه حدود 20 مگ آپدیت داره!!
کاسپر از این لحاظ براتون بهترینه، پرقدرت، فایروال عالی، آپدیت کم حجم روزانه، راحتی و آسانی و کاربر پسند

keymaker
30-03-2014, 23:51
سلام
توضیحات کامل رو مسعود جان داد.

تفاوت مولتی دیوایس در این هست که اگه شما لایسنس مولتی دیوایس رو بگیری میشه محصولات کسپر رو در سیستم عاملهای مختلف فقط با یک لایسنس داشت.
مثلا روی pc تبلت،مک،اندروید کسپر نصب کرد و فقط یک لایسنس خرید که در مقایسه با خرید لایسنس جداگانه برای هرکدوم کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

اکثر مشکلاتی که کاربران برای نسخه 2014 دارند یکی به نوع اکتیو کردن برمیگرده یکی هم به ناسازگاری ها با ویندوز 8
البته درحال حاضر با آپدیتهای برنامه بسیاری از مشکلات برطرف شده.

از بین نسخه های 13 و 14 من 14 رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه با لایسنس اورجینال اکتیو بشه.
در تست نسخه 14 در ویندوز 7 و 8 من شخصا تفاوتی ندیدم و کارکردها یکسان بودند.

شما ابتدا نسخه 14 رو بصورت 30 روزه تریال تست کن اگه مشکلی داشت از 13 استفاده کن.

سلام
مرسی محمد جان بابت راهنمایی جامع و کاملت.
فقط یک مسئله ای هست در مورد Multi Device ه کاسپرسکی اونم اینه که مثلا سایت KEYIRAN الان اینطوری نوشته :
Kaspersky Internet Security Multi-Device 2014 - 1 Device - 1 Year
این 1 Device یعنی چی دقیقا ؟ یعنی فقط مثلا میشه از اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۴ استفاده کرد ؟
و اینکه برای Kaspersky Internet Security 2013 - 1 User - 1 Year نوشته :
با قابلیت فعال سازی نسخه 2014 مشکلی پیش نمیاد ؟ از طرفی هم دیدم گویا نمایندگی رسمی فروش هم هستن و سرتیفیکت دارن!
مرسی

Public Enemy
30-03-2014, 23:54
امروز برای تست Qihu 360 internet secuiry رو نصب کردم .

نکته جالب در ارتباط با این مجصول اینه که با اینکه شرکت بسیار زیاد روی امکانات جانبی این محصول مثل سند باکس و USB Protection و Webcam protection مانور داده ، ولی در این محصول هیچ گونه فایروالی دیده نمی شه که بسیار جای سوال داره !

مزیت این محصول استفاده از موتور ضد مخرب 3 گانه است که بسته به نیازتون می تونین یک یا هر سه موتور را استفاده نمایید . در ضمن قابلیت انتخاب موتور پیش فرض برای Real time protection و یا انتخاب چندین موتور برای Real time protection همزمان نیز هست .
البته این محصول ظاهر خوب و کاربر پسندی داره . در کل صرف نظر از نامش ، با ترکیب با یه فایروال مناسب می تونه به عنوان یه آنتی ویروس رایگان خوب استفاده بشه

در ضمن از سر بیکاری نسخه Kaspersky 2015 رو نیز تست کردم . نمی دونم کی طرحشو داده ولی اگر پیداش کنم خودم تیر بارونش می کنم ! :n29:

در هنگام اتصال به وایرلس رمز نگاری شده !!!!!!

در هنگام آپدیت !!!

Public Enemy
31-03-2014, 00:14
سلام
فقط یک مسئله ای هست در مورد Multi Device ه کاسپرسکی اونم اینه که مثلا سایت KEYIRAN الان اینطوری نوشته :
این 1 Device یعنی چی دقیقا ؟ یعنی فقط مثلا میشه از اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۴ استفاده کرد ؟
با قابلیت فعال سازی نسخه 2014 مشکلی پیش نمیاد ؟ از طرفی هم دیدم گویا نمایندگی رسمی فروش هم هستن و سرتیفیکت دارن!
مرسی

اونکه نوشته 1 devive به خاطر اینه که شرکت علاوه بر لایسنس تکی ، لایسنس اشتراکی هم ارایه می کنه .
یعنی از این کد می تونین فقط روی یک دستگاه استفاده کنین . لذا تکی است .

در صورتی که قصد دارین این محصول رو روی چند دستگاه نصب کنین ، می تونین از لایسنس اشتراکیش استفاده کنین . در این صورت تخفیف بیشتری خواهید گرفت .
به عنوان مثال KIS لایسنس تکیش در میاد 59 دلار که اگر برای 3 تا بخواین ، می شه 177 دلار .
می تونین یه لایسنس بگیرین روی 3 تا دستگاه نصب کنین می شه 79 دلار .

در ارتباط با فعال سازیش : مشکلی نیست . اگر هم مشکلی بود می تونین نسخه 2013 رو دانلود و نصب کنین سپس به 2014 آپگرید کنین لایسنس اتوماتیک وارد میشه .

mohammad_87
01-04-2014, 17:35
سلام
مرسی
خواهش میکنم.
مولتی دیوایس از اسمش مشخصه که برای چند دستگاه هست و حداقل باید برای سه دستگاه باشه نه یکی!!
این عجیبه که لایسنس مولتی دیوایس رو برای یک دیوایس بدهند!مثل اینه که لایسنس سه ساله بفروشند و بگن فقط 1 سال کار میکنه
نمونه این لایسنس در سایت کسپر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت مذکور هم تا جایی که من اطلاع دارم جزو نمایندگی رسمی محسوب نمیشه.از این سایتها زیاده
من سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شاتل و یکی دو سایت دیگه رو یادمه قبلا در سایت خود کسپر معرفی شده بودند.
اگه ایران هستید از اینها بخرید در غیر اینصورت فقط از نمایندگی خود اون کشور لایسنس بگیرید تا پشتیبانی کاملتری هم شامل حال شما بشه.

لایسنس 13 و 14 هم تفاوتی نداره.

اونکه نوشته 1 devive به خاطر اینه که شرکت علاوه بر لایسنس تکی ، لایسنس اشتراکی هم ارایه می کنه .
یعنی از این کد می تونین فقط روی یک دستگاه استفاده کنین . لذا تکی است .

در صورتی که قصد دارین این محصول رو روی چند دستگاه نصب کنین ، می تونین از لایسنس اشتراکیش استفاده کنین . در این صورت تخفیف بیشتری خواهید گرفت .
به عنوان مثال KIS لایسنس تکیش در میاد 59 دلار که اگر برای 3 تا بخواین ، می شه 177 دلار .
می تونین یه لایسنس بگیرین روی 3 تا دستگاه نصب کنین می شه 79 دلار .

در ارتباط با فعال سازیش : مشکلی نیست . اگر هم مشکلی بود می تونین نسخه 2013 رو دانلود و نصب کنین سپس به 2014 آپگرید کنین لایسنس اتوماتیک وارد میشه .
توضیح شما درباره لایسنس اشتراکی و تکی درسته اما با لایسنس multi-device متفاوته
البته خود این لایسنس هم ممکنه یک کاربره و چند کاربره هم باشه.

Public Enemy
01-04-2014, 17:43
خواهش میکنم.
مولتی دیوایس از اسمش مشخصه که برای چند دستگاه هست و حداقل باید برای سه دستگاه باشه نه یکی!!
این عجیبه که لایسنس مولتی دیوایس رو برای یک دیوایس بدهند!مثل اینه که لایسنس سه ساله بفروشند و بگن فقط 1 سال کار میکنه
نمونه این لایسنس در سایت کسپر:

سایت مذکور هم تا جایی که من اطلاع دارم جزو نمایندگی رسمی محسوب نمیشه.از این سایتها زیاده
من سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شاتل و یکی دو سایت دیگه رو یادمه قبلا در سایت خود کسپر معرفی شده بودند.
اگه ایران هستید از اینها بخرید در غیر اینصورت فقط از نمایندگی خود اون کشور لایسنس بگیرید تا پشتیبانی کاملتری هم شامل حال شما بشه.

لایسنس 13 و 14 هم تفاوتی نداره.

توضیح شما درباره لایسنس اشتراکی و تکی درسته اما با لایسنس multi-device متفاوته
البته خود این لایسنس هم ممکنه یک کاربره و چند کاربره هم باشه.

دوست عزیز دیگه غلط املایی نگیرید :n02:

مهم رساندن منظور بود .

بله بنده از نظر نگارشی اشتباه نوشتم . منظور دستگاه بود

منظور شرکت هم از نوشتن Multi device : 1 این بوده که فقط برای یک دستگاه قابل استفاده است .

لطفا سر این مسایل اینقدر حساس نشوید :n02:

در هر حال در گذشته Kaspersky internet security : multi devices با نام Kaspersky One شناخته می شد .

در حال حاظر اون اسم One دکوری شده . در هر دو مورد ( kis multi device و kis ) در سایت کسپراسکای برای لایسنس ها از عبارت Device استفاده شده

mohammad_87
01-04-2014, 18:49
دوست عزیز دیگه غلط املایی نگیرید :n02:

مهم رساندن منظور بود .
............
من غلط املایی نگرفتم. :n02:
برداشت من این بود که شما لایسنس مولتی یوزر رو بجای لایسنس مولتی دیوایس تعریف کردی.

**--**
12-04-2014, 23:42
سلام
یه آنتی ویروس خوب برای لپ تاپ بهم معرفی کنید
ممنونم.کومودو زیاد جالب نیست زیاد سوال میکنه حالت رو میگیره.

Sent from my GT-I9300

mohammad_203
13-04-2014, 09:49
سلام
یه آنتی ویروس خوب برای لپ تاپ بهم معرفی کنید
ممنونم.کومودو زیاد جالب نیست زیاد سوال میکنه حالت رو میگیره.

Sent from my GT-I9300

سلام
کسپرسکی یا بیت دفندر
خدا نگهدار :)
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم :) اولا شما بگین سیستمتون جدیده ؟ یعنی قدرت پردازشی خوبی داره؟ (منظور cpu و ram )
من خودم کمودو دارم .درسته که زیاد سوال میکنه ولی خوب شما با معرفی فایل هایی که میشناسین به کمودو جلوی خیلی از سوال ها رو میتونین بگیرین. HIPS این برنامه واقعا عالیه.
اگه میخواین آنتی کم دردسر و ساکتی داشته باشید بهتون بیت دفندر رو پیشنهاد میکنم.البته کسپر هم خوبه ولی در نسخه 2014 یکم باگ داشت که تا حد زیادی برطرف شدند ولی فعال سازی کمی سخته و بهتره بخرین !
در کل هم حواستون باشه اگه زیاد رو سیستم آنتی ویروس نصب و عزل کنید( به دفعات ) ممکنه سیستم دچار مشکل شه!
روزهای بدون ویروسی داشته باشین :)

kasi58
18-04-2014, 10:50
دوستان بین eset nod 32 و norton کدوم یک بهتر هستند ؟
از نظر
۱-شناسایی ویروس
۲-راحت آپدیت شدن و پیدا کردن key یا تریال رست
۳-از نظر سبکی و کم اشغال کردن رم

kasi58
18-04-2014, 14:49
سلام من قبلا کاسپر داشتم رو لپتاپم
مجبور شدم ویندوز را عوض کنم اومدم دوباره کاسپر ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ بریزم هر کاری کردم نشد که نشد تو تاپیک کاسپر مفصل در موردش نوشتم
حالا میخوام یک آنتی ویروس دیگه بریزم شما برای سیستم با ۴ گیگ رم چه پیشنهادی دارین ؟
کاسپر راحت اپدیت میشد و راحت key براش پیدا میشد حالا شرایط انتخابم اینها هستند
از نظر
۱-شناسایی ویروس
خودم بین eset nod 32 و norton میخوام انتخاب کنم،کدوم بهتره ؟
اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم چون کامپیوترم الان هیچ آنتی ویروسی نداره !

jolan57
18-04-2014, 15:40
سلام من قبلا کاسپر داشتم رو لپتاپم
مجبور شدم ویندوز را عوض کنم اومدم دوباره کاسپر ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ بریزم هر کاری کردم نشد که نشد تو تاپیک کاسپر مفصل در موردش نوشتم
حالا میخوام یک آنتی ویروس دیگه بریزم شما برای سیستم با ۴ گیگ رم چه پیشنهادی دارین ؟
کاسپر راحت اپدیت میشد و راحت key براش پیدا میشد حالا شرایط انتخابم اینها هستند
از نظر
۱-شناسایی ویروس
خودم بین eset nod 32 و norton میخوام انتخاب کنم،کدوم بهتره ؟
اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم چون کامپیوترم الان هیچ آنتی ویروسی نداره !
نورتون.....

kasi58
18-04-2014, 16:16
نورتون.....
انتخاب خودتون غیر از گزینه های من چی هست ؟
نورتون سایتش فیلتره چرا ؟ راحت آپدیت میشه بدون قند شکن ؟
راحت آپدیت میشه ؟
من نتونستم ازش دانلود کنم

jolan57
18-04-2014, 16:36
انتخاب خودتون غیر از گزینه های من چی هست ؟
نورتون سایتش فیلتره چرا ؟ راحت آپدیت میشه بدون قند شکن ؟
راحت آپدیت میشه ؟
من نتونستم ازش دانلود کنم
اگر علاقه به محصولات رایگان دارید من کمودو رو پیشنهاد میکنم که برای آشنایی بیشتر و اگر سوالی هم داشتید میتونید تاپیک اختصاصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ش در انجمن رو مطالعه کنید
در بین محصولات پولی پیشنهاد من بیت دیفندر ...امسی سافت ...کسپر و نورتون هست که دو مورد اولی کی به راحتی واسش پیدا نمیشه با کسپر هم که مشکل دارید پس همون نورتون باقی میمونه
فیلتر نیست و نورتون ایران رو تحریم کرده که البته فقط برای دانلود محصولاتش تحریم است و برای آپدیت مشکلی نداره
سعی کنید تحریم رو دور بزنید و نسخه اینترنت سکوریتی رو دانلود کنید

Public Enemy
19-04-2014, 14:14
دوستان دیگه تقریبا خبری از PCTools نیست . ظاهرا سیمانتک خریدش :n13:

هنوز هم محصولات امنیتی می زنه ؟ ( سایتش از ایران قابل دسترسی نیست چک کنم )

DrH.motasami
19-04-2014, 14:18
سلام
4ساله که KIS قانونی رو روی چندین سیستم استفاده میکنم و تاحالا هیچ وقت دچارinfection نشدن،پشتیبانی بسیار عالیه.

AlexanderMahone
20-04-2014, 18:43
دوستان دیگه تقریبا خبری از PCTools نیست . ظاهرا سیمانتک خریدش :n13:

هنوز هم محصولات امنیتی می زنه ؟ ( سایتش از ایران قابل دسترسی نیست چک کنم )
سایمانتک خیلی وقته خریده بود پی سی تولز رو.بخاطر صرفه جویی در هزینه ها و داشتن محصولی واحد و قوی تر پروژه پی سی تولز ادامه پیدا نکرد و محصولات نورتون جایگزین شده که معتبرتر و قدرتمند تر هست

zanyar.sew
21-04-2014, 15:07
دوستان از کجا یه لایسنس بولگارد بگیرم ؟ سایت معتبری سراغ دارید ؟ یعنی چی مثلا فلان سایت زده از سریالتون با عوض کردن ویندوز نمیتونید استفاده کنید؟!!!! این دیگه چه لایسنسیه لابد بعد دو روز ارور میده!
خلاصه موندم از کجا خرید کنم قیمت ها هم متفاوته تو سایتهای مختلف. اگه تجربه خرید دارید راهنمایی کنید فقط انصافا نگید چرا بولگارد! چون اولا انتی ویروسیه در همه تستها نزدیک به بیتدفندر و از همون موتور هم استفاده میکنه در ضمن خیلی سبک هم هست فقط با این انتی ویروسه که فن لبتابم روشن نمیشه! و emsisoft که نمیتونم تحملش کنم! و f-secure که اونم بنا به دلایلی تو انتخابم نیست. خلاصه تنها انتخابمه ولی نمیدونم از کجا خرید کنم! مشکلم اینه!

xman681
21-04-2014, 17:10
....
و emsisoft که نمیتونم تحملش کنم!
...

سلام خسته نباشید

میشه از دلایل نارضایتی خودتون برامون بگید شاید برای برطرف کردن آن تلاشی شود و محصولی مطلوب تر در آینده ارائه بشه

بسیار بسیار ممنون :n16:

البته اگر در تاپیک خودش مرقوم فرمایید بسیار بسیار ممنون میشیم

ضمنا میتونید بولگارد را از دورانتاش خرید کنید

kesafating
21-04-2014, 20:45
نظرتون درباره آویرا رایگان چیه ؟؟!

AMIR MOHAMMAD . M
26-04-2014, 15:56
سلام

یه آنتی ویروس برای فلش میخواستم تا هر وقت جاهای مختلف وصل کردم از ویروسی شدنش جلوگیری بشه.

لطفا مورد مناسب رو معرفی کنید که مورد فعال سازیش هم قابل حل باشه

.AraMesh.
26-04-2014, 20:50
سلام

یه آنتی ویروس برای فلش میخواستم تا هر وقت جاهای مختلف وصل کردم از ویروسی شدنش جلوگیری بشه.

لطفا مورد مناسب رو معرفی کنید که مورد فعال سازیش هم قابل حل باشه

سلام" تست شده و در مورد اکثر بدافزارهای دارای خاصیت اتوران کارایی داره. مابقی رو ضد ویروس خود سیستم باید خنثی کنه. لینک برای سایت سافت گذر هست
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.AraMesh.
26-04-2014, 21:17
نظرتون درباره آویرا رایگان چیه ؟؟!
خوبه. حداقل قدرت شناساییش و اینکه نیاز ب سریال نداره نسبت ب نود32 خیلی بهتره. منتهی یه مدتی ک ازش میگذره خاصیت تبلیغاتی بودن خودش رو نشون میده.

ali_ab
26-04-2014, 22:35
با سلام به دوستان عزیز

دو سال پیش انتی ویروس سیستم رو از نود32 به کومودو تغییر دادم . امروز در سایت نود دیدم به محصولاتش تخفیف خورده. ایا نود 32 ارزش داره بخرم؟ از نظر اپدیت شدن و شناسائی ویروس و ... از کومودو بهتر نشده؟

از توجه و راهنمایی شما خیلی سپاسگزارم

موفق باشید

Captain
26-04-2014, 22:55
با سلام به دوستان عزیز

دو سال پیش انتی ویروس سیستم رو از نود32 به کومودو تغییر دادم . امروز در سایت نود دیدم به محصولاتش تخفیف خورده. ایا نود 32 ارزش داره بخرم؟ از نظر اپدیت شدن و شناسائی ویروس و ... از کومودو بهتر نشده؟

از توجه و راهنمایی شما خیلی سپاسگزارم

موفق باشید

سلام
اولین و آخرین حرف بنده هستش
ناد 32 را کلا بیخیال شین
شناسایی ضعیف، عملکرد صفر درصد در صورت آلودگی سیستم و....

AMIR MOHAMMAD . M
27-04-2014, 10:37
سلام" تست شده و در مورد اکثر بدافزارهای دارای خاصیت اتوران کارایی داره. مابقی رو ضد ویروس خود سیستم باید خنثی کنه. لینک برای سایت سافت گذر هست
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این روش رو که بلدم!

همون طور که میدونید محدودیتش زیاده.

من یه آنتی وروس میخواستم که بشه روی فلش نصبش کرد.

اصلا داریم همچین چیزی؟!

saeedhashemee
27-04-2014, 11:42
این روش رو که بلدم!

همون طور که میدونید محدودیتش زیاده.

من یه آنتی وروس میخواستم که بشه روی فلش نصبش کرد.

اصلا داریم همچین چیزی؟!
بله

ClamWinPortable_0.97.6_English

AMIR MOHAMMAD . M
27-04-2014, 13:09
بله

ClamWinPortable_0.97.6_English

این بله یعنی داریم؟!:n13:

خب ادامش ...:n29:

TimeWarp
28-04-2014, 14:21
بنده یک سالی هست که از آنتی ویروس تراس پورت استفاده می کنم . نصب آسان ، قیمت پایین لایسنس و سرعت در اسکن و محیط کاربری آسان از ویژگی هاش هست . قبلا کمودو داشتم که فاجعه ای بود برای خودش.

ولی جدیدا نیاز پیدا کردم که مانع این بشم که بعضی برنامه ها برای آپدیت به نت وصل بشن. خود اینترنت سکوریتی تراس پورت هم این قابلیت رو نداره. تنها اینترنت سکوریتی درست و درمون که مانع این کار میشه بیت دفندر هست.منم نمی خوام نرم افزار امنیتی خودمو عوض کنم.

سوال : نرم افزاری هست که بشه ازش در کنار آنتی ویروس استفاده کرد (بدون اینکه در سیستم اختلالی ایجاد بشه) جهت اینکه مانع اتصال اون نرم افزارها یا بازی ها به نت بشه ؟

Arad olfati
28-04-2014, 14:27
سلام دوستان بین بیتدیفندر و ترند میکرو و کاسپر کدوم بهتر است؟؟؟

A M ! N
29-04-2014, 00:24
ولی جدیدا نیاز پیدا کردم که مانع این بشم که بعضی برنامه ها برای آپدیت به نت وصل بشن. خود اینترنت سکوریتی تراس پورت هم این قابلیت رو نداره. تنها اینترنت سکوریتی درست و درمون که مانع این کار میشه بیت دفندر هست.منم نمی خوام نرم افزار امنیتی خودمو عوض کنم.

سوال : نرم افزاری هست که بشه ازش در کنار آنتی ویروس استفاده کرد (بدون اینکه در سیستم اختلالی ایجاد بشه) جهت اینکه مانع اتصال اون نرم افزارها یا بازی ها به نت بشه ؟

راحت ترین راه :

برنامه ی Firewall app blocker رو میتونید استفاده کنید. رایگان است و کارش هم خیلی ساده است. این برنامه فقط روی ویندوز 7 و 8 جواب میده. برنامه ی Internet Lock هم میتونید استفاده کنید، رایگان نیست ولی بر روی تمامی نسخه های ویندوز قابل نصب می باشد.

همچنین برنامه ی Windows firewall control هم خیلی خوبه، این برنامه رابط گرافیکی فایروال ویندوز است که دسترسی شمارا به فایروال ویندوز بسیار آسان میکند. (ویندوز 7 و 8 )
(کارهایی نظیر اضافه و حذف رول ، بلاک کردن دسترسی برنامه ها و...) این برنامه هم رایگان نیست.

N-PLEXTOR
29-04-2014, 19:45
سلام دوستان بین بیتدیفندر و ترند میکرو و کاسپر کدوم بهتر است؟؟؟
سلام

بستگی به مشخصات سیستم شما داره ،اگر شما سیستم نسبتا قوی (به لحاظ سی پی یو و مموری)دارید میتونید از کسپر ویابیت دفندر استفاده نمایید ولی اگر سیستم شما قدیمیست و از سرعت خوبی برخوردارنیست از ترند میکرو ویا ناد32.

Arad olfati
03-05-2014, 14:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من سیستمم قویه ولی بین بیت دیفندر و کاسپر کدوم بهتره؟:n02:

xman681
03-05-2014, 21:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

چند برند وجود دارند که نمیشه گفت کدوم یکی از اونها بهترین هستند

شما از نسخه 30 روزه هر کدوم استفاده کنید، با هر کدوم راحت تر بودید همون را دائمی کنید

موفق باشید

AMIR MOHAMMAD . M
04-05-2014, 13:04

سیستمت 64 بیت هست و با رم 4 گیگ ممکنه هر دو این آنتی ویروس ها کند عمل کنن.

حتی 32 بیت هم باشه بازم یه مقدار اذیت میکنه چون هرتز CPU شما هم پایینه .

در کل من خودم کسپر دارم و از عملکردش راضی هستم.

ولی اگه یه مقدار تو فعال سازی و مهمتر از همه دانلود آپدیت مشکل داری بیت دیفندر بهتره.

zanyar.sew
08-05-2014, 01:41
عاشق بولگارد بودم. اومدم بگیرم ها ! گفتم حالا بزار تریالشو استفاده کنم ببینم بعد بگیرم. دیدم سبک بودنش از قبل هم بهتر شده. انگار انتی ویروس نداری که هیچ سیستمت سریعتر هم میشه!
عاشق این موردش بودم. و این مورد که بی دردسر بود کار اشتباهی انجام نمیداد یا به ندرت! که اگه پیش میومد میشد یه کاریش کرد اونو به راحتی هرچه تمامتر. ولی الان چی ؟ دخالت بیجا ! بیشعور کاریشم نمیشه کرد! خیلی شکاک شده که هیچ عقل از سرش هم پریده نمیشه چیزی هم بهش فهموند. آدمو دیوانه میکنه!
avast چطوره دوستان بازم مثل قبلانا تحریمیم و هی گیر بیجا میده؟ عب نداره فی پی انه رو که همیشه داریم بریم با همون کار کنیم بهتره. avg و avira هم که تبلیغاتشون حال ادمو بهم میزنه.
ورژن free بیتدفندر هنوزم زبان انگلیسی نداره ؟ اونم خوب چیزیه ولی فقط سه چهارتا زبان اروپا رو داره لعنتی. هنوزم همونطوریه ؟

zanyar.sew
08-05-2014, 02:27
دوستان کافیه نسخه free بیت دفندر رو از سایت رسمیش بگیرید و در هنگام وصل به یه قند شکن مناسب وصل بشید که انگلسیش در دسترس قرار بگیره. همون مرحله اول نصب زبان رو تشخیص میده و میره رو انگلیسی وگرنه با زبان romani نصب میشه! خیلی هم عالی و ساده!

Arad olfati
08-05-2014, 12:40
سیستمت 64 بیت هست و با رم 4 گیگ ممکنه هر دو این آنتی ویروس ها کند عمل کنن.

حتی 32 بیت هم باشه بازم یه مقدار اذیت میکنه چون هرتز CPU شما هم پایینه .

در کل من خودم کسپر دارم و از عملکردش راضی هستم.

ولی اگه یه مقدار تو فعال سازی و مهمتر از همه دانلود آپدیت مشکل داری بیت دیفندر بهتره.
فکر نمیکنم با رم 4 کم بیاره!! شما مطمین هستید؟

farzaneh*f
10-05-2014, 08:56
سلام بچه ها.... بی زحمت راهنمایی کنین ... یه آنتی ویروس می خوام که سبک باشه، استفاده و آپدیتش راحت باشه، قدرتشم بد نباشه... تا اینجا اکثرا کسپرسکی و نورتون معرفی کردن، تو سایت ایران ستاپم رفتم بیشترین امتیازو تو مواردی که مد نظر من هست به f-secure داده بودن دانلودش کردم حالا موندم سریالشو بخرم یا اینکه برم سراغ یکی دیگه (چون تا حالا اسمشو نشنیده بودم یه کم شک دارم که خوب باشه :n06:) ... فعلا نسخه ی 30 روزه ی کسپرسکی پیور3 رو دارم که از سایت خودش دانلود کردم... نورتونم چون سایتشو رو ایرانیا بسته ترجیح می دم سراغش نرم :n22:
پیشاپیش ممنون :n16:

xman681
10-05-2014, 09:00
سلام بچه ها.... بی زحمت راهنمایی کنین ... یه آنتی ویروس می خوام که سبک باشه، استفاده و آپدیتش راحت باشه، قدرتشم بد نباشه... تا اینجا اکثرا کسپرسکی و نورتون معرفی کردن، تو سایت ایران ستاپم رفتم بیشترین امتیازو تو مواردی که مد نظر من هست به f-secure داده بودن دانلودش کردم حالا موندم سریالشو بخرم یا اینکه برم سراغ یکی دیگه (چون تا حالا اسمشو نشنیده بودم یه کم شک دارم که خوب باشه :n06:) ... فعلا نسخه ی 30 روزه ی کسپرسکی پیور3 رو دارم که از سایت خودش دانلود کردم... نورتونم چون سایتشو رو ایرانیا بسته ترجیح می دم سراغش نرم :n22:

سلام

همون اف سکیور را نسخه اورجینال خریداری کنید ضمنا از بهترین های دنیاست

موفق باشید

Arad olfati
10-05-2014, 12:07
دوست عزیز کاسپر پیور 3 بهترین است..

DR SEPEHRI
16-05-2014, 21:26
سلام دوستان

من می خوام آنتی ویروسم رو از nod 32 به یه چیز دیگه تغییر بدم

از لحاظ کشش سیستم مشکلی ندارم و می تونم بیت دیفندر یا کسپر هم نصب کنم

من فقط می خوام در عین حال که قدرتمند باشه، راحت هم آپدیت بشه و هر روز یوزر و پسورد نخواد(من نمی خوام به هیچ وجه لایسنس بخرم). آپدیتشم سنگین نباشه
ضمنا در مواقع ضروری آپدیت آفلاینش هم راحت گیر بیاد

ممنون از توجهتون

lionf3
16-05-2014, 21:39
سلام دوستان

من فقط می خوام در عین حال که قدرتمند باشه، راحت هم آپدیت بشه و هر روز یوزر و پسورد نخواد(من نمی خوام به هیچ وجه لایسنس بخرم). آپدیتشم سنگین نباشه

ممنون از توجهتون

دوستِ من به نظرم علکی آنتی ویروس های سنگین مثل بیت دفندر نصب نکنید
یا آنتی ویروس های پر دردسر مثل کسپر
بهترین گزینه Comodo Internet Security ​ هستش از نظر من که واقعا راضیم ازش.

Captain
16-05-2014, 21:47
سلام دوستان

ممنون از توجهتون

سلام
اگه امکانش هست مشخصات سیستمتون رو بگید
مخصوصا سیستم عاملتون رو
پیشنهاد من برای شما کاسپر و کومودو هستش
کاسپر 2014 سبک هستش، کد فعالسازی رایگان گیر میاد، آپدیت کم حجم، امنیت وبگردی و مخصوصا دیتابیس عالی
کومودو سبک و قدرتمند، پشتیبانی از زبان پارسیی، آپدیت بسیار کم حجم و آفلاین، رایگان، فایروال قدرتمند و بسیار انعطاف پذیر
بازم سوالی بود در خدمتیم

DR SEPEHRI
17-05-2014, 00:46
ممنون دوستان
ببخشید که فعلا دکمه تشکر برای من غیر فعاله

فعلا کومودو نصبیدیم! همین اول کاری چقدر آپدیت داره!

آپدیت آفلاینش رو از کجا بگیرم؟

Captain
17-05-2014, 01:29
ممنون دوستان
ببخشید که فعلا دکمه تشکر برای من غیر فعاله

فعلا کومودو نصبیدیم! همین اول کاری چقدر آپدیت داره!

آپدیت آفلاینش رو از کجا بگیرم؟

آپدیت آفلاین دیتابیس آنتی ویروس کمودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالات خودتون در مورد کومودو را در تاپیک تخصصی خودش مطرح کنید.

تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DR SEPEHRI
17-05-2014, 14:15
دستتون درد نکنه

فعلا که واقعا خوبه و مشکلی نداره

بر خلاف گفته برخی دوستان به چیزی هم الکی گیر نمیده

به این سوال من هم دوستان اگه تونستن جواب بدن

#3241 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
19-05-2014, 10:28
برای اندرونی هم نتایج تست میداشتیم خوب بود:n26:

Captain
19-05-2014, 11:23
برای اندرونی هم نتایج تست میداشتیم خوب بود:n26:

اتفاقا داریم
تاپیک مربوطه

بحث و گفتگو و نتایج تست های معتبر برای انتخاب آنتی ویروس مناسب برای سیستم عامل آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NimoOol.HD2
19-05-2014, 16:53
با سلام
من از آنتی ویروس نود استفاده می کنم
با این که سیستم قوی دارم اما آنتی ویروس های سنگین روی سرعت سیستمم خیلی تاثیر میذارن
توی سایت ایران ستاپ قوی ترین انتی ویروسی که تاثیر کمی روی سرعت دارند رو f-secure معرفی کرده ...
اما هیچ جا لایسنس رایگانش رو پیدا نکردم
نظر شما بابت یه آنتی ویروس قوی که تاثیری روی سرعت نداشته باشه چیه ؟
آیا لایسنس رایگانش هست ؟

Captain
19-05-2014, 17:30
با سلام
من از آنتی ویروس نود استفاده می کنم
با این که سیستم قوی دارم اما آنتی ویروس های سنگین روی سرعت سیستمم خیلی تاثیر میذارن
توی سایت ایران ستاپ قوی ترین انتی ویروسی که تاثیر کمی روی سرعت دارند رو f-secure معرفی کرده ...
اما هیچ جا لایسنس رایگانش رو پیدا نکردم
نظر شما بابت یه آنتی ویروس قوی که تاثیری روی سرعت نداشته باشه چیه ؟
آیا لایسنس رایگانش هست ؟

سلام
برای امنیت بیشتر سیستم، برنامه ی امنیتی ناد 32 پیشنهاد نمیشه
شما چه انتظاراتی از برنامه ی امنیتی دارین؟ چجوری باشه؟ انعطاف پذیر باشه؟ آپدیت آفلاین داشته باشه؟ رایگان باشه یا کرک شده؟ زبان پارسی داشته باشه؟ فایروالش در چه حدی باشه؟
شما انتظاراتتون رو بگین تا راهنماییتون کنیم
مرسی

mokhtar
19-05-2014, 17:44
الان بهترین انتی چی هست؟بید؟من خودم نود رو نصب کردم با اپدیت هاش ولی احساس میکنم ویروس ها رو خوب شناسایی نمیکنه

از نظر سیستمی مشکلی ندارم و همچنین نت

من بیشتر وبگردی و بازی میکنم

بهترین چی هست نه سلیقه ای

vxp
19-05-2014, 19:29
الان بهترین انتی چی هست؟بید؟من خودم نود رو نصب کردم با اپدیت هاش ولی احساس میکنم ویروس ها رو خوب شناسایی نمیکنه

از نظر سیستمی مشکلی ندارم و همچنین نت

من بیشتر وبگردی و بازی میکنم

بهترین چی هست نه سلیقه ای

بهترین که جی دیتا است ولی کرک براش گیر نمیاد با توجه به کرک به نظر میاد نورتون خوب باشه!

mokhtar
19-05-2014, 20:24
یعنی از بیت و کاسپر .نود بهتره؟

Captain
19-05-2014, 21:18
بهترین که جی دیتا است ولی کرک براش گیر نمیاد با توجه به کرک به نظر میاد نورتون خوب باشه!
دوست عزیز شما بر چه اساسی میگید که GData بهتره؟ چه معیارهایی در نظر دارید که این برنامه امنیتی رو بهترین معرفی میکنید؟

یعنی از بیت و کاسپر .نود بهتره؟
سلام
دوست گرامی شما چه انتظاراتی از برنامه ی امنیتی دارید؟
با توجه به سلیقه ی شما ما میتونیم برای انتخاب محصول موردنظرتون شما رو راهنمایی کنیم

mokhtar
19-05-2014, 21:30
میخوام سرعت شناسایشو قدرت پاک کردنش خوب باشه

زیاد به برنامه ها گیر نده

Captain
19-05-2014, 22:35

پس براتون کاسپر رو پیشنهاد میکنم
قدرت شناسایی عالی، امنیت بسیــــار بالا در وبگردی، آپدیت راحت، البته دیر گیر آوردن لایسنس! ولی بچه ها تو تاپیک مخصوص لایسنس کاسپر کدهای فعالسازی رو قرار میدن. پس خیالمون راحته :دی
فایروال عالی
بقول شما به برنامه ها هم گیر نمیده

mokhtar
19-05-2014, 23:06
روی سرعت پی سی هم تاثیر میزاره؟

lionf3
19-05-2014, 23:09

کسپر و اِست و بیت از لحاظِ هوش سطحِ خوبی دارن

lionf3
19-05-2014, 23:10
روی سرعت پی سی هم تاثیر میزاره؟

با اجازه
کسپر نسخه جدیدش خیلی سبک شده و پیشنهاد میدم حتما نصب کنید.

mokhtar
20-05-2014, 02:30
فعلان کپسر 2014 نصب کردم و اپدیت کردم تست میکنم ببینم چطوری هست

pedram_sad
20-05-2014, 20:43
دوستان من حدودا 2 سال میشد که avast internet security داشتم
مشکلی هم پیش نیومده بود یعنی اصلا ویروسی نشدم تو این مدت
همه جوره هم راضی بودم ازش هم سرعت هم اپدیت offline هم سبکی

امشب میخوام ویندوزم رو عوض کنم الان که این تاپیک و نتایج تست ها رو تو صفخات قبل دیدم ، دیدم avast اکثرا رتبه 5 و 6 رو داشته

عصری eset 7 رو هم گرفتن نصب کردم اپدیت کردم اسکن کردم تفاوتش با avast این بود که توی پوشه profile برنامه firefox حدودا 13 تا فایل تروجان مانند پیدا کرد و پاک کرد که نمیدونم false بودن یا نه
چون avast چیزی نمیداد

میخواستم بدونم برای تعویض امشب ویندوز چی نصب کنم ؟ لزومی داره avast رو کنار بزارم ؟

با توجه به صحبت های دوستان و نتیجه تست ها ترغیب شدم kaspersky نصب کنم

از نظر کارایی و سرعت از eset 7 و avast 9 تفاوتش چقدره ؟

سیستم هم اولویت اول کارش با game هست

jolan57
22-05-2014, 00:53
دوستان من حدودا 2 سال میشد که avast internet security داشتم
مشکلی هم پیش نیومده بود یعنی اصلا ویروسی نشدم تو این مدت
همه جوره هم راضی بودم ازش هم سرعت هم اپدیت offline هم سبکی

امشب میخوام ویندوزم رو عوض کنم الان که این تاپیک و نتایج تست ها رو تو صفخات قبل دیدم ، دیدم avast اکثرا رتبه 5 و 6 رو داشته

عصری eset 7 رو هم گرفتن نصب کردم اپدیت کردم اسکن کردم تفاوتش با avast این بود که توی پوشه profile برنامه firefox حدودا 13 تا فایل تروجان مانند پیدا کرد و پاک کرد که نمیدونم false بودن یا نه
چون avast چیزی نمیداد

میخواستم بدونم برای تعویض امشب ویندوز چی نصب کنم ؟ لزومی داره avast رو کنار بزارم ؟

با توجه به صحبت های دوستان و نتیجه تست ها ترغیب شدم kaspersky نصب کنم

از نظر کارایی و سرعت از eset 7 و avast 9 تفاوتش چقدره ؟

سیستم هم اولویت اول کارش با game هست
سلام
به نظرم با آوست ادامه بدین چون دو سال باهاش کار کردین و ویروسی هم نشدین
یکی از ضروریات حفاظت از سیستم اینه که بتونی با آنتی ویروست کار کنی که فکر کنم شما بعد دوسال کار کردن با آوست به این مورد دست یافتین
اون ویروس هایی که نود پیدا کرده به نظرم یه سری کوکی بودن و چیز خاصی نبوده حالا عکس میذاشتین بهتر میشد جواب داد
اما در مورد مقایسه نود و آوست میتونم بگم از نظر سرعت و شناسایی دیتابیس تا حدود زیادی در یک رده هستن شاید کمی هوش مصنوعی نود بیشتر باشه
اگر سیستم قوی دارین کسپر نصب کنید وگرنه برای سیستمی که گیم کار اصلیش هست توصیه نمیشه

Soroush HD
22-05-2014, 11:31
سلام.بین این دو تا گیر کردم.اوست و کسپراسکای.کدومی رو نصب کنم؟یه آنتی وروس سبک و ایمن میخوام که برای اجرای باز یها زیاد گیر نده.کدومیش؟

pa13
22-05-2014, 14:00
سلام.بین این دو تا گیر کردم.اوست و کسپراسکای.کدومی رو نصب کنم؟یه آنتی وروس سبک و ایمن میخوام که برای اجرای باز یها زیاد گیر نده.کدومیش؟
اگه سیستم بالایی از نظر سخت افزار دارید , کسپرسکی 2014 رو نصب کنید .البته من برای شما نورتون رو هم پیشنهاد میکنم.باز اگه مشخصات سیستمتون رو هم بگید بهتر میشه راهنماییتون کرد ولی از لحاظ قدرت شناسایی کسپر بهتر از اواست عمل میکنه.

Soroush HD
22-05-2014, 16:25
اگه سیستم بالایی از نظر سخت افزار دارید , کسپرسکی 2014 رو نصب کنید .البته من برای شما نورتون رو هم پیشنهاد میکنم.باز اگه مشخصات سیستمتون رو هم بگید بهتر میشه راهنماییتون کرد ولی از لحاظ قدرت شناسایی کسپر بهتر از اواست عمل میکنه.
سلام.مشخصات سیستمم اینه:
CPU:Intel Pentium D 3.4 GH
RAM:4G
VGA:Nvidia Geforce G210,1G
Motherboard: Asrock G41M-V3
سیستم ضعیفیه.

pa13
22-05-2014, 18:51
سلام.مشخصات سیستمم اینه:
CPU:Intel Pentium D 3.4 GH
RAM:4G
VGA:Nvidia Geforce G210,1G
Motherboard: Asrock G41M-V3
سیستم ضعیفیه.

شما میتونید به راحتی کسپر رو نصب کنید ...رم4برای کسپر کافیه.دلیل اینکه میگم کسپر اینه که از لحاظ قدرت ,شناسایی و هوش مصنوعی بهتر از اواست هست و تو تست ها هم کسپر نتایج خوبی رو از خودش اراعه میده .نسخه اینترنت سکیوریتی کسپرسکی 2014 رو نصب کنید.
اگه با کندی سیستم و استارتاپ برنامه ها مواجه شدید,نورتون هم ممکنه به کارتون بیاد و اگه آنتی ویروس رایگان بخواید,360بهترین گزینه هست

slim_shady71
23-05-2014, 13:20
با سلام
میخواستم بدونم انتی ویروس sheed (ادغام nod و avira)خوب هست یا نه و ایا با توجه به گرون بودن نسخه اورجینال انتی ویروس ها نسخه غیر اوجینال قابل اعتماد هست یا نه؟ اگر از مزایای اورجینال ها بگید ممنون میشم.با تشکر

lionf3
23-05-2014, 13:33
با سلام
میخواستم بدونم انتی ویروس sheed (ادغام nod و avira)خوب هست یا نه و ایا با توجه به گرون بودن نسخه اورجینال انتی ویروس ها نسخه غیر اوجینال قابل اعتماد هست یا نه؟ اگر از مزایای اورجینال ها بگید ممنون میشم.با تشکر

والا اورجینال رو هم شما به راحتی میتونین با کرک و سریال نصب کنید اما هم از نظر اخلاقی درست نیست (هر چند همه ما داریم این کارو میکنیم :دی)
اما من Comodo Internet Security رو پیشنهاد میدم شدیدا
آنتی ویروس قوی و خوبی هست
رایگان هم هست.
در ضمن شید رو من چندان پیشنهاد نمیدم (هیچ ابتکاری نداره!)

ninjavb
24-05-2014, 15:38
با سلام
آنتی ویروس لپ تاپم trend micro titanium اورجینال بود چند روز پیش بعد از دو سال از خرید لپ تاپ منقضی شد . من الان چی کار کنم؟ پول ندارم برم بخرم !
شما چی پیشنهاد میدید؟ برم از این کرک شده ها استفاده کنم.؟
با تشکر

mokhtar
25-05-2014, 09:03
این کاسپر رو نمیشه کاری کرد به کرک بازی ها گیر نده؟ورژن جدید نود چطور هست؟

jolan57
25-05-2014, 12:41
این کاسپر رو نمیشه کاری کرد به کرک بازی ها گیر نده؟ورژن جدید نود چطور هست؟
کسپر که به کرک ها گیر نمیده...حتماً کرک ویروسیه

با سلام
آنتی ویروس لپ تاپم trend micro titanium اورجینال بود چند روز پیش بعد از دو سال از خرید لپ تاپ منقضی شد . من الان چی کار کنم؟ پول ندارم برم بخرم !
شما چی پیشنهاد میدید؟ برم از این کرک شده ها استفاده کنم.؟
با تشکر
آخرین ورژن کسپرسکی اینترنت سکوریتی رو از سایتش دانلود و نصب کن
برای کرک و سریال هم به تاپیکش تو انجمن برید

I.G.2
25-05-2014, 19:17
سلام بهترین بهترین انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا کارکنه چیه؟
از بین این هاهم کدوم ها بهتره؟ avast یا AVG
کاملا توضیح بدین

ninjavb
25-05-2014, 23:41
آخرین ورژن کسپرسکی اینترنت سکوریتی رو از سایتش دانلود و نصب کن
برای کرک و سریال هم به تاپیکش تو انجمن برید

میشه آدرس سایت کسپر رو بدبد؟

.AraMesh.
25-05-2014, 23:46
میشه آدرس سایت کسپر رو بدبد؟
سلام" سایت کاسپر :

کاسپر اینترنت سکوریتی :

Dr Nima
27-05-2014, 16:10
سلام بهترین بهترین انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا کارکنه چیه؟
از بین این هاهم کدوم ها بهتره؟ avast یا AVG
کاملا توضیح بدین

بهترینی وجود نداره و نخواهد داشت
کلا از نظر هر کسی بهترین فکر و نظر خودشه
انتظاراتتون و سیستمتون رو بگین که بهتون چتنا معرفی کنن

cesc.cesar
27-05-2014, 23:14
سلام بچه ها
من الان کسپر دارم اما اینکه کرک نداره و باید تریال ریست کنی و سرعت اینکه تا لود بشه موقع استارت آپ ویندوز اذیت میکنه
میخواستم آویرا بریزم یا اف سکیور .تو مقایسه ها اف سکیو سرتره ولی خب زیاد ندیدم در موردش بحث باشه.کدومو بنصبم؟
لپ تاپ
CPU: Core i7 2.0ghz
RAM:8GIG
win : 8.1
4Gig VGA

D_felfelak
28-05-2014, 22:51
دنبال نصب بسته ی امنیتی هستم اوایل نود سی و دو داشتم و یه مدت طولانی ای هم کاسپراسکای حالا هم که چند ماه هست که هیچی روی ویدوز هم ندارم!!
دنبال یه بسته هستم بیشتر از هرچیزی اینکه منابع سیستم رو زیاد درگیر خودش نکنه و روی سیستم کمترین تاثیر رو داشته باشه برایم مهم هست برای همین اصلا یه مدت بیخیال امنیت و ... شدم!
در وهله ی بعدی امنیت و حجم کم آپدیت و کاربری اسان برام مهم هست
بهترین گزینه چی هست؟

Captain
28-05-2014, 22:57
دنبال نصب بسته ی امنیتی هستم اوایل نود سی و دو داشتم و یه مدت طولانی ای هم کاسپراسکای حالا هم که چند ماه هست که هیچی روی ویدوز هم ندارم!!
دنبال یه بسته هستم بیشتر از هرچیزی اینکه منابع سیستم رو زیاد درگیر خودش نکنه و روی سیستم کمترین تاثیر رو داشته باشه برایم مهم هست برای همین اصلا یه مدت بیخیال امنیت و ... شدم!
در وهله ی بعدی امنیت و حجم کم آپدیت و کاربری اسان برام مهم هست
بهترین گزینه چی هست؟

با این اوصاف بهتون COMODO Internet Security رو پیشنهاد میکنم
آپدیت کم حجم، سبک، پشتیبانی از زبان پارسی، فایروال انعطاف پذیر، رایگان و...

D_felfelak
28-05-2014, 23:21
با این اوصاف بهتون COMODO Internet Security رو پیشنهاد میکنم
آپدیت کم حجم، سبک، پشتیبانی از زبان پارسی، فایروال انعطاف پذیر، رایگان و...

غیر از کومودو؟ اگر رایگان نباشه ولی پیدا کردن کلید و ... دردسر نداشته باشه هم خوب هست! آویرا چطور هست؟

Captain
28-05-2014, 23:38
غیر از کومودو؟ اگر رایگان نباشه ولی پیدا کردن کلید و ... دردسر نداشته باشه هم خوب هست! آویرا چطور هست؟

درمورد آویرا اطلاعات چندانی ندارم ولی نسخه های رایگان آنها محدود شده هستش
کاسپر رو پیشنهاد میدم ولی انگار استفاده کردین و مورد پسند قرار نگرفته!
شما کومودو رو نصب و تست کنید، فک نکنم ناراضی بشین.

Dr Nima
29-05-2014, 12:53
سلام بچه ها
من الان کسپر دارم اما اینکه کرک نداره و باید تریال ریست کنی و سرعت اینکه تا لود بشه موقع استارت آپ ویندوز اذیت میکنه
میخواستم آویرا بریزم یا اف سکیور .تو مقایسه ها اف سکیو سرتره ولی خب زیاد ندیدم در موردش بحث باشه.کدومو بنصبم؟
لپ تاپ
CPU: Core i7 2.0ghz
RAM:8GIG
win : 8.1
4Gig VGA

آویرا فعال سازش زیاده
رایگانش هم موجوده
دومی هم فقط باید بخریش
فعال سازش کمیاب یا بیشتر بشه گفت نایابه
ولی بنظرم از همین معرفا که استفاده کننده زیادی داره استفاده کنی بهتره
اینجوری شاید به مشکلی بر بخوری کسی پیدا شه کمک کنه
آویرا قبلا مشکل کم کردن سرعت نت رو داشت
و نسخه جدیداش شنیدم فایروالشو برداشته
از فایروال خود ویندوز استفاده میکنه
حالا دوستان دیگری هم هستن اینجا و نظراتشون رو میگن

*QWERT*
02-06-2014, 09:48
سلام دوستان
من میخواستم شید رو بخرم گفت از استید راهنمایی طلب کنم
به نظر شما ارزش خریداره؟؟
اگه نه چهآنتی ویروسی خوبه؟
قبلن آویرا داشتیم واقعن جال بود
متشکر

jolan57
02-06-2014, 16:11
سلام دوستان
من میخواستم شید رو بخرم گفت از استید راهنمایی طلب کنم
به نظر شما ارزش خریداره؟؟
اگه نه چهآنتی ویروسی خوبه؟
قبلن آویرا داشتیم واقعن جال بود
متشکر
به نظر بنده که ارزش خرید نداره...چون به غیر از دیتابیس چیز خاصی نداره و اگر ویروس ناشناخته ای وارد سیستم بشه کاری نمیتونه کنه
الان یکی از قوی ترین آنتی ویروس هایی که ایران رو پشتیبانی میکنه Emsisoft است که دو موتوره (یکی بیت دیفندر و یکی امسی سافت) است و قابلیت های زیاد دیگه ای داره...اگر شما با ای پی ایران به سایتش برید به سایت رسمی امسی سافت در ایران ریدایرکت میشید
نسخه سی روزه رو دانلود و تست کنید راضی بودین خریداری کنید
تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad90
04-06-2014, 14:32
سلام
من میخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم! به نظرتون کدوم یکی قوی تره؟؟؟؟؟
میخوام جوری باشه که فایل های مهم ویندوز رو پاک نکنه... کلاً فقط به ویروس ها کارداشته باشه ... نه فایل ها.
یه چیزی میخوام که از لحاظ قدرت ، آخرش باشه :D

سیستمم Core i 7 با 6 گیگ رم هست.
اما نسبت به 1 سال پیش که اینو خریدم ،احساس میکنم خیلی سرعتش کمتر شده.
یه سری مشکلات دیگه هم برای سیستمم پیش اومده مثل : اضافه شدن بعضی ارور ها... گــــــاااااااااااااهیییی ی وقتا هم اون صفحه بلو اسکرین ( صفحه آبی مرگ!!) میاد و وقتی سیستم ریاستارت میشه ، میگه باید آلتو کنترل دیلیت بزنی و این چیزا... اما با خاموش و روشن کردنش درست میشه...
کمممممممممممک!

mohamad90
04-06-2014, 14:34
راستی برای اینکه تاثیر گذاری آنتی ویروس بیشتر باشه حتماً باید ویندوز رو دوباره نصب کنم و قبل از باز کردن باقیه درایو ها آنتی ویروس رو نصب کنم؟؟؟ یا روی سیستم آلوده هم میتونه بهترین پاسخ رو بده؟؟؟
مرسی

mohamad90
04-06-2014, 15:02
من حقیقتش 2 تا آنتی ویروس رو بهم معرفی کردن : یکی شید (نود 32 و آویرا) و یکی بیت دیفندر...
تجربه کار با شید رو روی سیستم شرکت دارم و ازش خوشم اومده اما 1 بار چنتا از فایل های مهم ویندوز رو پاک کرد... به طوری که برای هر بار بالا اومدن سیستم سی دی بوت میخواست!! که با آپدیت ویندوز درست شد...
میخوام بدونم آیا بیت دیفندر قدرتش بیشتره؟
یا اصلاً چیزی بهتر از این 2 سراغ دارید؟؟؟

دوستان خواهشمندم که کمک کنید چون چنتا پروژه خیلی سنگین دارم و سیستمم زیاد نمیتونه پاسخ گو باشه...

xman681
04-06-2014, 20:20
سلام
من میخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم! به نظرتون کدوم یکی قوی تره؟؟؟؟؟
میخوام جوری باشه که فایل های مهم ویندوز رو پاک نکنه... کلاً فقط به ویروس ها کارداشته باشه ... نه فایل ها.
یه چیزی میخوام که از لحاظ قدرت ، آخرش باشه :D

سیستمم Core i 7 با 6 گیگ رم هست.
اما نسبت به 1 سال پیش که اینو خریدم ،احساس میکنم خیلی سرعتش کمتر شده.
یه سری مشکلات دیگه هم برای سیستمم پیش اومده مثل : اضافه شدن بعضی ارور ها... گــــــاااااااااااااهیییی ی وقتا هم اون صفحه بلو اسکرین ( صفحه آبی مرگ!!) میاد و وقتی سیستم ریاستارت میشه ، میگه باید آلتو کنترل دیلیت بزنی و این چیزا... اما با خاموش و روشن کردنش درست میشه...
کمممممممممممک!

سلام

1- هیچی آنتی ویروسی فایل ویندوز شما را پاک نمیکنه مگر اینکه False رخ دهد یا اینکه فایل ویندوز شما آلوده شده باشد
2- شما نباید روی سیستمی که آلوده هست آنتی ویروس نصب کنید باید از نرم افزار های مخصوص حذف شرکت ها استفاده کنید و در صورت بروز مشکل با پشتیبان شون در تماس باشید
3- بهترین نداریم شما اگر میخواهید اورجینال خرید کنید گزینه های زیر هستند که بهتر هست ابتدا اقدام به تست 30 روزه کنید :
Kaspersky
Bitdefender
Avira
Symantec
Trendmicro
Emsisoft
F-secure
....

همگیشون جز بهترین ها هستند
موفق باشید

Dejagah
05-06-2014, 23:42
من برای امنیت سیستم آنتی ویروس آویرا رایگان و فایروال ویندوز 7 استفاده میکنم!
به نظرتون فایروال ویندوز 7 میتونه از سیستمم در مقابل ه-ک شدن کامپیوتر و ویندوز جلوگیری کنه؟ کافیه؟؟

Captain
06-06-2014, 00:02
به نظرتون فایروال ویندوز 7 میتونه از سیستمم در مقابل ه-ک شدن کامپیوتر و ویندوز جلوگیری کنه؟ کافیه؟؟

در پست بالا دوستمون برنامه های امنیتی خوبی رو معرفی کردن، کمی جست و جو و چند صفحه عقب رفتن برای مطالعه خیلی خوبه. برای افزایش اطلاعات

*Batman*
06-06-2014, 00:02

سلام
به نظر من فایروال ویندوز کافیه.
شما ویندوز ،آنتی ویروس ،مرورگر ، JAVA و Flash Player رو به روز نگه دارید.
یه مکمل مثل MBAM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با گارد خاموش در کنار آنتی ویروس نگه دارید برای روز مبادا.
اگر خواستید باز هم امنیت بیشتری بدست بیارید میتونید از EMET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
EMET چیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در آخر یک ابزار Safety Check هم برای مرورگر نصب کنید.
مثلا اینا:(یکی کافیه)
WOT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
URLVoid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TrendProtect ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Norton SafeWeb
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازم همزمان شدیم:n02:

ninjavb
06-06-2014, 15:11
با سلام به همگی
من امروز تازه رفتم کسپر رو دانلود کنم ولی خداییش عذاب وجدان گرفتم چرا ما باید این محصولات رو به این راحتی کرک کنیم!؟ این یه جور حق خوری نیست؟

و یه سوال وقتی ما یه انتی ویروس رو میخرم واسه همیشه نیست؟ من دیدم تو سایتش مثلا نوشته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منظور اینه که فقط یک سال میتونیم استفاده کنیم درسته؟

Dejagah
06-06-2014, 15:13
فایروال ویندوز 7 باید آپدیت بشه؟؟ اصلا میشه؟؟ چجوری؟؟

Captain
06-06-2014, 18:06
با سلام به همگی
من امروز تازه رفتم کسپر رو دانلود کنم ولی خداییش عذاب وجدان گرفتم چرا ما باید این محصولات رو به این راحتی کرک کنیم!؟ این یه جور حق خوری نیست؟

و یه سوال وقتی ما یه انتی ویروس رو میخرم واسه همیشه نیست؟ من دیدم تو سایتش مثلا نوشته
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید منظور اینه که فقط یک سال میتونیم استفاده کنیم درسته؟

کرک نمیکنیم که :n02: کلید بهش میدیم تا فعال شه :n09:
حرف شما درسته ولی شما اون دلار رو حساب کن ببین چند درمیاد!!!!:n04:
من هنوز شهریه دانشگاهمو نریختم :n08:
بله این کد فعالسازی که شما گذاشتین برای یک دستگاه و یکساله هستش
یعنی اگر در PC یا LapTop فعال شده، فقط در همان سیستم کار میکنه، نه دیگری

sajjad1973
06-06-2014, 18:20
با سلام به همگی

منم چون مثل شما فکر میکنم همین هفته پیش رفتم یه kaspersky اورجینال گرفتم ۱۲۰ هزارتومن - مخصوص دو کامپیوتر و مدت ۱ سال هست - طرف برای مدت ۲ سالش رو هم داشت میداد ۱۸۵ تومن ولی برای یک کامپیوتر بود

*Batman*
06-06-2014, 18:54
فایروال ویندوز 7 باید آپدیت بشه؟؟ اصلا میشه؟؟ چجوری؟؟

فایروال ویندوز Updater انحصاری نداره. همه آپدیت ها از طریق Windows Update دریافت میشن.

arfnpm
06-06-2014, 19:39
درود

برای دوستانی که دنبال آنتی ویروس اورجینال هستن...

دوستان نسخه بتا 9 امسی سافت اومده
دوستانی که تست کنند و باگ پیدا کنند به ازای هر باگ، بنده یک لایسنس 1 ساله 1 کاربره اینترنت سکیوریتی بهشون هدیه میدم. توجه کنید که باگ ها باید مستند باشه.
دوستانی هم که فقط تست می کنند و موفق به پیدا کردن باگ نشدند لایسنس 3 ماهه آنتی مالویر هدیه داده میشه

لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه: زبان فارسی برنامه هنوز کامل نشده، ترجیحا با زبان انگلیسی تست کنید.

ninjavb
07-06-2014, 13:03
منم چون مثل شما فکر میکنم همین هفته پیش رفتم یه kaspersky اورجینال گرفتم ۱۲۰ هزارتومن - مخصوص دو کامپیوتر و مدت ۱ سال هست - طرف برای مدت ۲ سالش رو هم داشت میداد ۱۸۵ تومن ولی برای یک کامپیوتر بود

از تو بازار هم میشه ارجینال گرفت من فکر کردم حتما باید از اینترنت بگیریم؟ اخه من چند وقت پیش سی دی cs6 رو که گرفتم فکر کردم حتما ارجیناله ولی در واقع کرک شده بود. یا مثلا همین سی دی ویندوز از بیرون که گرفتم خیلیم ارزون و کرک شده بود جالبه واقعا!

sajjad1973
07-06-2014, 13:51
از تو بازار هم میشه ارجینال گرفت من فکر کردم حتما باید از اینترنت بگیریم؟ اخه من چند وقت پیش سی دی cs6 رو که گرفتم فکر کردم حتما ارجیناله ولی در واقع کرک شده بود. یا مثلا همین سی دی ویندوز از بیرون که گرفتم خیلیم ارزون و کرک شده بود جالبه واقعا!

نه من از بازار گرفتم. اینترنتی نگرفتم. و واقعا ارجیناله.

Sent from my MT15i using Tapatalk

Captain
08-06-2014, 09:59
من microsoft advance دارم
چطوره ؟

در تاپیک مربوطه سوالات خود را مطرح نمایید.

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad90
08-06-2014, 19:48
دوستان من منظورم از آنتی ویروس اورجینال ، یه چیزه پولی اما ارزون هست!! مثل شید... میخواستم بدونم کسی چیزی بهتر از شید رو میشناسه که معرفی کنه؟؟
تا 15 .... نهایتاً 20 تومان میخوام واسش هزینه کنم...
مرسی و ممنون میشم اگه کمی زودتر به چیام کاربران رسیدگی کنید.
ممنون

jolan57
09-06-2014, 00:23
دوستان من منظورم از آنتی ویروس اورجینال ، یه چیزه پولی اما ارزون هست!! مثل شید... میخواستم بدونم کسی چیزی بهتر از شید رو میشناسه که معرفی کنه؟؟
تا 15 .... نهایتاً 20 تومان میخوام واسش هزینه کنم...
مرسی و ممنون میشم اگه کمی زودتر به چیام کاربران رسیدگی کنید.
ممنون
با همچین پولی نمیتونید آنتی ویروس اورجینال یکساله خریداری کنید
در مورد شید هم دقت کنید که آخرش یه جوری نباشه به جمله "هیچ ارزونی بی دلیل نیست" برسید
20 30 تومن بیشتر هزینه کنید و خیال خودتون رو یکسال راحت کنید..اگه بتونید دو کاربر دیگه پیدا کنید و محصولات سه کاربره خریداری کنید ارزونتر واستون درمیاد

mohamad90
09-06-2014, 02:17
خب شما چی پیشنهاد میدید؟
و هزینش چقدره؟

jolan57
09-06-2014, 23:55
خب شما چی پیشنهاد میدید؟
و هزینش چقدره؟
والا سوال سختیه اینها سلیقه ای میشن
این سایت رو من از تبلیغات پی سی ورلد دیدم قیمتاش جالب بود
اگه بخوام پیشنهاد شخصی بدم بولگارد اینترنت سکوریتی سه کاربره رو پیشنهاد میدم که قیمتش با تخفیف پرداخت آنلاین 62000 هزارتومن میشه که هر کاربر تقریباً 21 تومن باید بده

بقیه محصولاتم دوست داشتین ببینید

mohamad90
10-06-2014, 03:03
آقا این آنتی ویروسای پارس آنلاین چطورن به نظرتون؟
یکی میگه فقط بیت دیفندر داره یکی میگه فقط نود 32 دارن...
حالا چون فردا میخوام باهاشون تماس بگیرم. میخوام بدونم کسی نظری راجبش نداره؟
خوبه ؟ بده؟
مرسی...

lionf3
10-06-2014, 11:17
آقا این آنتی ویروسای پارس آنلاین چطورن به نظرتون؟
یکی میگه فقط بیت دیفندر داره یکی میگه فقط نود 32 دارن...
حالا چون فردا میخوام باهاشون تماس بگیرم. میخوام بدونم کسی نظری راجبش نداره؟
خوبه ؟ بده؟
مرسی...

والا آنتی ویروس ها برا خود پارس نیستش که
لایسنس آنتی های مختلف رو داره.
بیت من دیدم داره و اگه میخواین بگیرین ببینین بیت دفندر میدن یا نه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Public Enemy
10-06-2014, 13:50
حال جدا از بحث کپی رایت و این جور چیزا !!! شاید دو عامل مهم هست که ترجیه داده می شه از نسخه های نامعتبر به جای خرید نسخه های اصل استفاده بشه :

۱ - عدم فرهنگ سازی مناسب . هنوز این فرهنگ جا نیفتاده که "چیزی که نیاز داریو بخرش !!!!! " بالعکس این فرهنگ جا افتاده که " هر چی بزرگتره رو بدست بیار !!!! "

مثلا طرف نیازش در حد آنتی ویروس ( و نه بیشتر !‌ ) هست . به Avira علاقه داره . نسخه رایگانش موجوده. ولی می ره نسخه های غیر رایگانش رو نصب می کنه با 1001 بدبختی سریال گیر میاره .

حال می تونست بره بخره و یا از در صورتی که نیازش این بود که از بیشتر امکانات محصول غیر رایگان استفاده کنه , بره چند تا محصول زایگان نصب کنه و از امکانات اونا استفاده کنه ( مثلا فایروال رایگان و آنتی ویروس رایگان و بهینه ساز رایگان کنار هم ) . ولی این کارو نمی کنه !

۲ - باز هم عدم فرهنگ سازی مناسب !!!!‌
اینکه طرف فکر می کنه تمام مشکلات رو خودش باید حل کنه .

مثال :

یه کاربر خارجی وقتی با نرم افزارش مشکل پیدا می کنه : پرسش از دوستان / جستجو در اینترنت و تلاش برای حل مشکل / تماس با بخش پشتیبانی محصول برای رفع مشکل
کاربر ایرانی وقتی مشکل پیدا می کنه : دستکاری !!!! / تعویض ویندوز !!!! / سپس جستجو در اینترنت / باز هم تعویض ویندوز / باز هم جستجو !!! / نصب یه محصول دیگه !!!!!

۳ - عدم پشتیبانی مناسب

اینکه بیشتر عرضه کنندگان فقط در بحث فروش فعالیت می کنند و عملا پشتیبانی مناسبی نمی بینیم .
چیزی که هست صرف نظر از هزینه ای که داره برا خود محصول پرداخت می شه . بخشی از این هزینه برای پشتیبانی از مشکلات داره پرداخت می شه .
چیزی که تو ایران هنوز جا نیافتاده . میری ازشون نرم افزار می خری کلی تبلیغ می کنند . تا خریدی درجا " ما رو به خیر وشما رو به سلامت !!!‌ "

و الا محصولاتی که تو ایران هم فروش و هم پشتیبانی مناسبی دارند از استقبال نسبتا خوبی برخوردارند . اگر سایر محصولات هم همین کارو کنند فروش خوبی خواهند داشت

xman681
13-06-2014, 13:22
سلام

چرا کنار امسی سافت را هایلایت کردید ؟؟؟؟!!!

arfnpm
13-06-2014, 16:31
امسی سافت در هنگام "دانلود فایل، باز کردن فایل جدید یا نصب برنامه" آن ها را علاوه بر دیتایس با شبکه ابری هم بررسی می کنه و در نهایت ممکنه یه هشدار بده و تصمیم رو به کاربر بسپره. این عمل تاخیر کوتاهی ایجاد می کنه و به همین دلیل امسی سافت رتبه پایین تری گرفته.

تست عملکرد در AV-C در اینجا به معنی مصرف منابع نیست. بلکه تمرکزش بیشتر روی عملیاتی است که آنتی ویروس روی عملیات شما در سیستم داره. به طبع هرچی لایه های دفاعی بیشتر باشه تاخیر هم بیشتر میشه که البته در حدود 5 ثانیه به علت بررسی با شبکه ابری طبیعی هست.

توی PC MARK امسی سافت امتیاز 98.3 از 100 گرفته که امتیاز بسیار بالایی هست.

MahdiidhaM
14-06-2014, 07:04
سلام
من تو خونه از کمودو استفاده میکنم و تو محل کار از کسپراسکای (که خود اداره به من داده و لایسنس داره) تو اداره از طریق شبکه با همکاران در ارتباطم ، همکاران عضو Domain هستند ولی من نیستم، اخیراً تغییرات مشکوکی در بعضی ستینگ ها تو کامپیوتر اداره دیدم ، فکر میکنم برای کامپیوترهایی که تو شبکه هستند آنتی ویروس کمودو بهتره ، میخوام کسپراسکای رو ببرم خونه نصب کنم و کمودو رو تو اداره ، نظر دوستان و اساتید چه هست؟
آیا کمودو فایروال رو نصب کنم کافیه ؟ یا کمودو اینترنت سکیوریتی رو بگیرم ؟
آیا کمودو همچنان مثل قبل رایگانه ؟
با تشکر از دوستان.

Dr Nima
15-06-2014, 10:09
یک بدافزار که برای سرقت اطلاعات بانکی طراحی شده، از یک قابلیت امنیتی ویندوز سوءاستفاده می‌کند تا آنتی‌ویروس‌ها را غیرفعال نماید.

محققان کمپانی ترند میکرو گزارش داده‌اند که بدافزار موسوم به BDKR_VAWTRAK می‌تواند با سوءاستفاده از یک قابلیت در ویندوز، نرم‌افزارهای امنیتی و آنتی‌ویروس‌ها را غیرفعال کند.
به گزارش زی‌دی نت، بدافزار مذکور که برای سرقت اطلاعات بانکی و مالی طراحی شده، ویژگی خاص دیگری نیز دارد و آن، استفاده از سیستم امنیتی Software Restriction Policies ویندوز برای شناسایی و بی‌اثر کردن آنتی‌ویروس‌ها و نرم‌افزارهای امنیتی است.
سرویس Software Restriction Policies نخستین بار در در ویندوز اکس‌پی و ویندوز سرور ۲۰۰۳ به کار گرفته شد تا به ادمین یک سیستم اجازه دهد تا فایل‌های اجرایی و برنامه‌ها را به دو شاخه «مجاز برای اجرا» و «لیست‌سیاه» تقسیم‌بندی کند و برای کاربران دیگر رایانه محدودیت‌هایی قائل شود.
اکنون بدافزار BDKR_VAWTRAK از امکانات خودِ ویندوز برای اعمال‌ نفوذ استفاده می‌کند.
این نخستین باری نیست که سرویس SRP توسط بدافزارها به کار گرفته می‌شود اما مورد جدید، بالنسبه جدی‌تر است و دست هکرها را برای حمله‌های قوی‌تر باز می‌گذارد.
از آن‌جا که سرویس مذکور می‌تواند در نسخه‌های مختلف ویندوز از Local Policy Editor استفاده کند و آن‌ها هم به کلیدهای رجیستری ویندوز ترجمه می‌شوند، بدافزار می‌تواند با نفوذ خود، کاری کند تا نرم‌افزارهای امنیتی در لیست سیاه قرار گرفته و از فعالیت فایل اجرایی آن‌ها جلوگیری شود.
ترند میکرو نام ۵۳ برنامه امنیتی را که تحت تاثیر بدافزار قرار گرفته لیست کرده و به کاربران توصیه نموده تا جدیدترین به‌روز رسانی‌ها را دریافت و نصب کنند.
در میان این برنامه‌ها، نام‌هایی چون Avast، AVG، Avira، BitDefender، ESET، Kaspersky Lab، McAfee، Norton Antivirus و Panda Security برای کاربران ایرانی آشناترند.

vincenzo70
17-06-2014, 10:21
سلام دوستان
یه انتی ویروس خوب ب من معرفی کنید که با ویندوز 8.1مشکل نداشته باشه _قوی و کامل باشه _سرعت سیستم رو کم نکنه_گیر الکی هم نده_دنگ و فنگش زیاد نباشه قبلا رو 7 کاسپر2013نصبیده بود م
مشخصات سیستم:
هارد 1 ترا
رم 8
سی پی یو i7
گرافیک 2

Dr Nima
17-06-2014, 15:11
سلام دوستان
یه انتی ویروس خوب ب من معرفی کنید که با ویندوز 8.1مشکل نداشته باشه _قوی و کامل باشه _سرعت سیستم رو کم نکنه_گیر الکی هم نده_دنگ و فنگش زیاد نباشه قبلا رو 7 کاسپر2013نصبیده بود م
مشخصات سیستم:
هارد 1 ترا
رم 8
سی پی یو i7
گرافیک 2

تاپیک اختصاصی آنتی ویروس 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی محصولات Avira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی آنتی ویروس Baidu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
17-06-2014, 21:39
انتی ویروس بولگارد چطوره؟ ارزش نصب کردن داره؟ نود استفاده میکنم اما کرک بازیمو حذف میکنه

vincenzo70
18-06-2014, 20:00
[QUOTE=Dr Nima;8264953] تاپیک اختصاصی آنتی ویروس 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی محصولات Avira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی آنتی ویروس Baidu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون داداش ولی وقت نمیکونم تاپیک ها رو بخونم:n28:
فقط اساتید لطف کنن یه انتی ویروس خوب معرفی کنن:n16::n16:

Dr Nima
18-06-2014, 20:50
انتی ویروس بولگارد چطوره؟ ارزش نصب کردن داره؟ نود استفاده میکنم اما کرک بازیمو حذف میکنه

ارزش که داره ولی بستگی بوه خودت داره باهاش راحتی یا نه گمونم موتورش بیت دفندره
آپدیتش هم احتملا شبیه بیت دفندر زیاده
برای نود میتونی اون کرکا رو تو استثنا قرار بدی
آپدیتش کمه سرعت هم هیچ تاثیری نداره

Dr Nima
18-06-2014, 21:11
[QUOTE=Dr Nima;8264953] تاپیک اختصاصی آنتی ویروس 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی محصولات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Emsisoft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون داداش ولی وقت نمیکونم تاپیک ها رو بخونم:n28:
فقط اساتید لطف کنن یه انتی ویروس خوب معرفی کنن:n16::n16:

میتونی نتایج رو ببینی خودت انتخاب کنی - رایگان میخوای یا کرک کنی یا سریالش زیاد باشه

یا منتظر باشی دوستان نظراتشون رو بگن
ولی از نظر هر کی یه چیزی خوبه
سیستمت هم بالاست هر آنتی ویروسی بنصبی سرعتت رو کم نمیکنه

Norton internet security
: بی دردسر ، سریال براحتی پیدا میشه ،سرعت سیستم رو نمیگیره ،سیستم سونار نه چندان قابل اطمینان، فایروال خوب
bitdefender Internet security
: سریال به راحتی پیدا میشه،سرعت سیستم رو نسبتا کم میکنه ،آپدیت های بسیار زیاد و سنگینی داره، فایروال خوب
Eset smart
: سبک،سریال ها بسیار زیاد ،نسبت به ورژن قبلش (6) قوی تر شده و خیلی بهتر میتونه ویروس هارو پاک کنه (مشکل نسخه قبل)، فایروال خوب
Kaspersky internet security 2014
: مشکل سریال و کرک شدن داره ، همیشه قوی بوده، فایروال خوب
McAfee
: یک پله از همه آنتی ویروس های معروف عقب تر هست و به درد ما ایرانی های داخل کشور نمیخوره چون تحریم کرده
AVG,Avast
: نظری نمیدم چون کاربرای ایرانی رو تحریم کردن پس دلیلی نداره استفاده کنیم ! توهین به همه کاربرای ایرانی.جفتشون مشکل آپدیت دارن.
F-secure Internet Security
:آنتی ویروس خوب و آرومی هست، قدرت زیادی داره ، از فایروال ویندوز استفاده میکنه اما به صورت بهینه، سرعت رو پایین نمیاره،فقط مشکلی که داره سریال سخت پیدا میشه و بهتره که بخرین.
Avira Internet security
: همیشه خوب بوده و پر طرفدار ، آنتی ویروس قوی،فایروال خوب و ظاهر ساده،سریال هم براش پیدا میشه
Comodo
:رایگان، آنتی ویروس خوب ، فایروال بسیار قدرتمند ، تنظیمات کمی پیچیده،سرعت رو کم نمیکنه

N-PLEXTOR
19-06-2014, 11:29
میتونی نتایج رو ببینی خودت انتخاب کنی - رایگان میخوای یا کرک کنی یا سریالش زیاد باشه
Norton internet security
: بی دردسر ، سریال براحتی پیدا میشه ،سرعت سیستم رو نمیگیره ،سیستم سونار نه چندان قابل اطمینان، فایروال خوب
bitdefender Internet security
: سریال به راحتی پیدا میشه،سرعت سیستم رو نسبتا کم میکنه ،آپدیت های بسیار زیاد و سنگینی داره، فایروال خوب
Eset smart
: سبک،سریال ها بسیار زیاد ،نسبت به ورژن قبلش (6) قوی تر شده و خیلی بهتر میتونه ویروس هارو پاک کنه (مشکل نسخه قبل)، فایروال خوب

F-secure Internet Security
:آنتی ویروس خوب و آرومی هست، قدرت زیادی داره ، از فایروال ویندوز استفاده میکنه اما به صورت بهینه، سرعت رو پایین نمیاره،فقط مشکلی که داره سریال سخت پیدا میشه و بهتره که بخرین.

Comodo
:رایگان، آنتی ویروس خوب ، فایروال بسیار قدرتمند ، تنظیمات کمی پیچیده،سرعت رو کم نمیکنه

سلام

دوست عزیز بهتره نظراتتون رو بر پایه تستها و شواهد ودلایل معتبر بیان کنید، طبق تستهای اخیری که توسط موسسه های جهانی صورت گرفته اتفاقا این انتی ویروسها تاثیر بسزایی روی افت سیستم کاربر ایجاد میکنند که امتیاز منفی محسوب میشه.

چون انتی ویروس هرچند قدرت شناسایی بالایی هم داشته باشه ولی عملکرد سیستم کاربر رو مختل بکنه نمیشه ازش بهره کافی برد.

درمورد انتی ویروس بیت دفندر باید عرض کنم،فقط حجم اپدیت اولیه این انتی ویروس زیاده (چیزی درحدود190مگ). برای اپدیت روزانه ترافیک کمی رو مصرف میکنه که چشمگیر نیست.

لطفا به اسکرین شاتی که با هایلایت کردن اونا میزان کارایی هر انتی ویروس رو مشخص کردم توجه کنید:

موفق باشید.:n16:

vincenzo70
19-06-2014, 14:33
سلام

دوست عزیز بهتره نظراتتون رو بر پایه تستها و شواهد ودلایل معتبر بیان کنید، طبق تستهای اخیری که توسط موسسه های جهانی صورت گرفته اتفاقا این انتی ویروسها تاثیر بسزایی روی افت سیستم کاربر ایجاد میکنند که امتیاز منفی محسوب میشه.

چون انتی ویروس هرچند قدرت شناسایی بالایی هم داشته باشه ولی عملکرد سیستم کاربر رو مختل بکنه نمیشه ازش بهره کافی برد.

درمورد انتی ویروس بیت دفندر باید عرض کنم،فقط حجم اپدیت اولیه این انتی ویروس زیاده (چیزی درحدود190مگ). برای اپدیت روزانه ترافیک کمی رو مصرف میکنه که چشمگیر نیست.

لطفا به اسکرین شاتی که با هایلایت کردن اونا میزان کارایی هر انتی ویروس رو مشخص کردم توجه کنید:

موفق باشید.:n16:

با تشکر دوست عزیز نظر خودتون چیه؟ب نظرتون کسپر2013خوبه؟البته نمیدونم با ویندوز 8.1سازگار هست یا نه:n03:
2014یخورده تریال ریست این چیزاش وقت گیره:n17:و اینکه سرعت سیستم رو پایین میاره یا نه؟
در کل موندم چی بنصبم:n28:

N-PLEXTOR
19-06-2014, 18:13
با تشکر دوست عزیز نظر خودتون چیه؟ب نظرتون کسپر2013خوبه؟البته نمیدونم با ویندوز 8.1سازگار هست یا نه:n03:
2014یخورده تریال ریست این چیزاش وقت گیره:n17:و اینکه سرعت سیستم رو پایین میاره یا نه؟

سلام

دوست عزیز مشخصات سیستمتون رو قید کنید تا بهتر بشه شمارو راهنمایی کرد....

vincenzo70
19-06-2014, 20:23
سلام

دوست عزیز مشخصات سیستمتون رو قید کنید تا بهتر بشه شمارو راهنمایی کرد....

مشخصات سیستم:
هارد 1 ترا
رم 8
سی پی یو i7
گرافیک 2
ویندوز8.1:n16:

.AraMesh.
19-06-2014, 21:28
مشخصات سیستم:
هارد 1 ترا
رم 8
سی پی یو i7
گرافیک 2
سلام" هرچی دوست دارید نصب کنید. سیستم جواب میده
انتخاب اینکه چی نصب کنید تا حدی سلیقه ایه.
کاسپر ، دیفندر، نورتون، ناد32،...

Captain
19-06-2014, 22:04

مشخصات سیستم:
هارد 1 ترا
رم 8
سی پی یو i7
گرافیک 2

سلام
دوست عزیز سیستم شما از لحاظ قدرت، تضعیفی نداره.
بریم سراغ درخواست شما
کاسپر نسخه 2013 فقط و فقط PURE 3 بر روی ویندوز 8.1 نصب میشه و نسخه های دیگه از جمله KIS و KAV بر روی وینندوز 8.1 نصب نمیشن.
نسخه 2014 سبکتر شده و راحت تر و اینکه نیازی به تریال ریست نیست، سایتهایی هستند که کد تریال 30، 60 و حتی 90 روزه هم رایگان میدن.
قدرت شناسایی کاسپر عالیه و آپدیت کم حجمی داره و مشکلاتی که کمی آزار دهنده هستش، موقع Full Scan از تمام منابع سیستم استفاده میکنه، جوری که نمیشه با سیستم کار کرد!!
اگه از کاسپر با تنظیمات پیش فرض استفاده کنید افت سرعت سیستم خیلی کم خواهد بود و آزار دهنده هم نیست

در مورد برنامه های امنیتی دیگر من خودم کومودو رو دارم استفاده میکنم و ازش راضیم
فایروال انعطاف پذیر، آپدیت بسیار کم حجم، زبان پارسی، شناسایی خوب، HIPS برای اجرای برنامه ها و دیگر امکانات دیگر

در کا باید شما برنامه های امنیتی را خودتون هم تست و بررسی کنید تا به بهترین و دلخواه ترین برنامه ی خود برسین.

vincenzo70
20-06-2014, 17:34
سلام
دوست عزیز سیستم شما از لحاظ قدرت، تضعیفی نداره.
بریم سراغ درخواست شما
کاسپر نسخه 2013 فقط و فقط PURE 3 بر روی ویندوز 8.1 نصب میشه و نسخه های دیگه از جمله KIS و KAV بر روی وینندوز 8.1 نصب نمیشن.
نسخه 2014 سبکتر شده و راحت تر و اینکه نیازی به تریال ریست نیست، سایتهایی هستند که کد تریال 30، 60 و حتی 90 روزه هم رایگان میدن.
قدرت شناسایی کاسپر عالیه و آپدیت کم حجمی داره و مشکلاتی که کمی آزار دهنده هستش، موقع Full Scan از تمام منابع سیستم استفاده میکنه، جوری که نمیشه با سیستم کار کرد!!
اگه از کاسپر با تنظیمات پیش فرض استفاده کنید افت سرعت سیستم خیلی کم خواهد بود و آزار دهنده هم نیست

در مورد برنامه های امنیتی دیگر من خودم کومودو رو دارم استفاده میکنم و ازش راضیم
فایروال انعطاف پذیر، آپدیت بسیار کم حجم، زبان پارسی، شناسایی خوب، HIPS برای اجرای برنامه ها و دیگر امکانات دیگر

در کا باید شما برنامه های امنیتی را خودتون هم تست و بررسی کنید تا به بهترین و دلخواه ترین برنامه ی خود برسین.

دوست عزیز کمودو روی ویندوز8.1نصب میشه؟اگه نصب میشه لینک دانلودش رو بی زحمت بزارید و توی این همه نسخه کدومش بهتره البته من ار اینترنت زیاد استفاده میکنم.:n16:
واینکه kis2014نصب میشه رو ویندوز 8.1 ؟

Captain
20-06-2014, 19:22
دوست عزیز کمودو روی ویندوز8.1نصب میشه؟اگه نصب میشه لینک دانلودش رو بی زحمت بزارید و توی این همه نسخه کدومش بهتره البته من ار اینترنت زیاد استفاده میکنم.:n16:
واینکه kis2014نصب میشه رو ویندوز 8.1 ؟

بله هم کومودو و هم کاسپر 2014 براحتی بر روی ویندوز 8.1 نصب میشن
آخرین نسخه های هر دو برنامه ی امنیتی قرار داده شد.

COMODO Internet Security 7.0.317799.4142 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KasperskyInternet Security 2014 Final Patch F ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.MEHDI.SH
24-06-2014, 00:12
سلام
ببخشید یک سوال که ربطی هم زیاد نداره
من الان ویندوز 8.1 با کسپر 2014 رو روی سیستم دارم
برای امنیت بیشتر نیازی هست فایروالی چیزی نصب کنم؟

milad_gta
24-06-2014, 00:24
سلام
ببخشید یک سوال که ربطی هم زیاد نداره
من الان ویندوز 8.1 با کسپر 2014 رو روی سیستم دارم
برای امنیت بیشتر نیازی هست فایروالی چیزی نصب کنم؟

اگر Kaspersky Internet Security یا kaspersky pure نصب کردید، این محصولات خود به Firewall مجهز هستند.

alaydyn
25-06-2014, 05:30
میان این 2 کدام برای ویندوز 8.1 خوبه :
Bitdefender Total SecurityKaspersky Internet Security

قابلیت آپدیت افلاین + لایسنس راحت این دو بیشتر برام مهمه

roya.rashidi
25-06-2014, 05:42
سلام . من فایرولبمو سرویشو disable کردم . و انتی ویروسم نصب نکردم. چون ویندوزم 8.1 هستش به wondows definder بسنده کردم. سیستم امن هست؟ ممنون

Captain
25-06-2014, 07:38
میان این 2 کدام برای ویندوز 8.1 خوبه :
Bitdefender Total Security
Kaspersky Internet Security
قابلیت آپدیت افلاین + لایسنس راحت این دو بیشتر برام مهمه
سلام
پیشنهادم به شما کاسپر هستش. آپدیت آفلاین، شناسایی و فایروال قدرتمند، امنیت اطلاعات آنلاین بانکی و....
معایب: کدهای فعالسازی کم در دسترس، کند کردن سرعت سیستم (بستگی به مشخصات سیستم داره)

سلام . من فایرولبمو سرویشو disable کردم . و انتی ویروسم نصب نکردم. چون ویندوزم 8.1 هستش به wondows definder بسنده کردم. سیستم امن هست؟ ممنون
سلام
توجه کنید که هیچ امنیتی مطلق نیست! پس در تنیجه هییچ سیستمی امن نیست!
شما فایروال سیستم رو روشن کنید، ویندوز دیفندر را هر روز آپدیت کنید و چگونگی استفاده از سیستم را برای جلوگیری از نفوذ بدافزارها را مطالفه کنید. AutoRun را خاموش کنید. بعد متصل کردن فلش به سیستم آن را در حالت دابل کلیک اجرا نکنید. هر سایتی را باز نکنید و همچنین هر ایمیلی را هم باز نکنید. اگه اینهایی رو گفتم (البته اینها پیش پا افتاده هستند) رعایت کنید سیستمتون از لحاظ آلودگی درصد خوبی از آلودگی رو رفع میکنه ولی درمورد فایروال و نفوذ به سیستم پیشنهاد میکنم حتما از فایروالهای قدرتمند استفاده کنید.
البته برای راحتیه شما بهتره حتما از برنامه های امنیتی استفاده کنید.
برنامه های امنیتی بسته به نیاز کاربران توسط کاربران سایت به پرسش کنندگان پیشنهاد میشه.

roya.rashidi
25-06-2014, 08:15
سلام
پیشنهادم به شما کاسپر هستش. آپدیت آفلاین، شناسایی و فایروال قدرتمند، امنیت اطلاعات آنلاین بانکی و....
معایب: کدهای فعالسازی کم در دسترس، کند کردن سرعت سیستم (بستگی به مشخصات سیستم داره)

سلام
توجه کنید که هیچ امنیتی مطلق نیست! پس در تنیجه هییچ سیستمی امن نیست!
شما فایروال سیستم رو روشن کنید، ویندوز دیفندر را هر روز آپدیت کنید و چگونگی استفاده از سیستم را برای جلوگیری از نفوذ بدافزارها را مطالفه کنید. AutoRun را خاموش کنید. بعد متصل کردن فلش به سیستم آن را در حالت دابل کلیک اجرا نکنید. هر سایتی را باز نکنید و همچنین هر ایمیلی را هم باز نکنید. اگه اینهایی رو گفتم (البته اینها پیش پا افتاده هستند) رعایت کنید سیستمتون از لحاظ آلودگی درصد خوبی از آلودگی رو رفع میکنه ولی درمورد فایروال و نفوذ به سیستم پیشنهاد میکنم حتما از فایروالهای قدرتمند استفاده کنید.
البته برای راحتیه شما بهتره حتما از برنامه های امنیتی استفاده کنید.
برنامه های امنیتی بسته به نیاز کاربران توسط کاربران سایت به پرسش کنندگان پیشنهاد میشه.
من اخه از ترس اینکه سرعتم گرفته نشه نصب نمیکنم . نمیدونم اینجا جاش هس یا نه میشه دقیق فرق انتی ویروس و فایر والرو بگین . و فایروال سخت افزاری ؟

Captain
25-06-2014, 08:39
من اخه از ترس اینکه سرعتم گرفته نشه نصب نمیکنم . نمیدونم اینجا جاش هس یا نه میشه دقیق فرق انتی ویروس و فایر والرو بگین . و فایروال سخت افزاری ؟
هر برنامه ی امنیتی کم و یا بیشتر از سرعت سیستم کم میکنه، حالا بستگی به برنامه داره، چون از پروسه های ویندوز محافظت میکنه، از سیستم در برابر تهدیدات محافظت میکنه، تمام فایل ها رو هنگام اجرا و .... اسکن میکنه، در هنگام نصب برنامه پروسه های خاص خودشو بکار میندازه و ......... که خیلی. پس اگه سرعت سیستم کم بشه و یا نشه طبیعی هستش. بستگی به برنامه ی امنیتی مورد استفاده داره.
آنتی ویروس اگه دقت کنید از اسمش معلومه، برنامه ای که در مقابل ویروس ها، کیلاگر ها، کرم ها، جاسوس ها، تروجان ها و .... از سیستم شما محافظت میکنه.
فایروال یعنی دیوارآتش، به معنی جلوگیری از دسترسی سیستم های دیگر و افراد مخرب به سیستم شما، جلوگیری از برنامه ها برای استفاده از اینترنت و....
فایروال نرم افزاری مربوط به برنامه ی امنیتی میشه که بر روی سیستم نصبه، مثلا همین Windows Firewall یا COMODO Firewall و ..... اینها نرم افزاری هستند. یعنی هیچ قطعه سخت افزاری اضافی به سیستم متصل نشده تا از سیستم محافظت کنه.
در مورد فایروال سخت افزاری این مطلب رو در انجمن پیدا کردم و بنظرم خوبه برای تفهیمش

فایروال های سخت افزاری ارجعیت های بسیار زیادی نسبت به انواع نرم افزاری اون داره اما مشکلاتی هم داره که مهمترین مقرون به صرفه نبودن اون برای سیستم های خانگی هستش.
سرعت در سخت افزار از هر نوعش بسیار بالا تر از نرم افزاره، فایروال های سخت افزاری هم از این موضوع پیروی میکنند.
این دستگاه ها بیشتر مناسب سیستم های شبکه هستندو برای خونه نرم افزار ها خوب کار میکنند.
فایروال های نرم افزاری کارشون اینه که به هیچ عنوان اجازه ی خروج هیچ چیزی رو به درگاه های ورودی و وخروجی نمیدهند مگر با اجازه ی کاربر.
پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم مفید واقع بشه

roya.rashidi
25-06-2014, 08:48
هر برنامه ی امنیتی کم و یا بیشتر از سرعت سیستم کم میکنه، حالا بستگی به برنامه داره، چون از پروسه های ویندوز محافظت میکنه، از سیستم در برابر تهدیدات محافظت میکنه، تمام فایل ها رو هنگام اجرا و .... اسکن میکنه، در هنگام نصب برنامه پروسه های خاص خودشو بکار میندازه و ......... که خیلی. پس اگه سرعت سیستم کم بشه و یا نشه طبیعی هستش. بستگی به برنامه ی امنیتی مورد استفاده داره.
آنتی ویروس اگه دقت کنید از اسمش معلومه، برنامه ای که در مقابل ویروس ها، کیلاگر ها، کرم ها، جاسوس ها، تروجان ها و .... از سیستم شما محافظت میکنه.
فایروال یعنی دیوارآتش، به معنی جلوگیری از دسترسی سیستم های دیگر و افراد مخرب به سیستم شما، جلوگیری از برنامه ها برای استفاده از اینترنت و....
فایروال نرم افزاری مربوط به برنامه ی امنیتی میشه که بر روی سیستم نصبه، مثلا همین Windows Firewall یا COMODO Firewall و ..... اینها نرم افزاری هستند. یعنی هیچ قطعه سخت افزاری اضافی به سیستم متصل نشده تا از سیستم محافظت کنه.
در مورد فایروال سخت افزاری این مطلب رو در انجمن پیدا کردم و بنظرم خوبه برای تفهیمش

فایروال های سخت افزاری ارجعیت های بسیار زیادی نسبت به انواع نرم افزاری اون داره اما مشکلاتی هم داره که مهمترین مقرون به صرفه نبودن اون برای سیستم های خانگی هستش.
سرعت در سخت افزار از هر نوعش بسیار بالا تر از نرم افزاره، فایروال های سخت افزاری هم از این موضوع پیروی میکنند.
این دستگاه ها بیشتر مناسب سیستم های شبکه هستندو برای خونه نرم افزار ها خوب کار میکنند.
فایروال های نرم افزاری کارشون اینه که به هیچ عنوان اجازه ی خروج هیچ چیزی رو به درگاه های ورودی و وخروجی نمیدهند مگر با اجازه ی کاربر.
پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم مفید واقع بشه
بله خیلی مفید و کامل بود . ممنون .

ehsanbsb
27-06-2014, 16:53
امروزه حفاظت از اطلاعات مهم و کامپیوترمان در این جهان تکنولوژی از دست ویروسها و هکرها یک دغدغه فکری به خصوص برای کاربران اینترنتی است و استفاده از یک ویروس کش خوب همواره یک امر مهم و الزامی بوده است. باید بدانیم فقط خوب بودن آنتی ویروس فقط مهم نیست و به روز بودن و به اصطلاح آپدیت بودن آن نیز برای حفاظت و امنیت هر چه بیشتر بسیار مهم است.

من در این مقاله قصد معرفی انواع آنتی ویروسها مشهور را دارم و علاوه بر معرفی میخواهم مزیتها و معایب این آنتی ویروسها را نیز بگویم.

ESET NOD32:

آنتی ویروس نود32 همواره یکی از بهترین آنتی ویروسهای دنیا بوده و است و شاید علت محبوبییت این آنتی ویروس را بتوان به این شرح خلاصه کرد:

سرعت آپدیت بالا - شناسایی سریع ویروسها - اسکن سریع فایلها

این آنتی ویروس که متعلق به کشور اسلواکی است معایب بسیاری دارد که به دلیل محبوب بودنش بیشتر ویروسهایی که توسط ویروس نویسان ساخته میشوند، بر ضد این آنتی ویروس است. ولی این آنتی ویروس همواره یکی از مطمئن ترین بسته های امنیتی در ایران و در جهان است و بهتر است بدانید آخرین نسخه عرضه شده از این آنتی ویروس نیز نسخه 4.2.71.2 بوده است که مجهز به فایر وال قدرتمند، ضد ویروس، ضد جاسوس، ضد اسپم است ولی این را هم بدانید که برای آپدیت این آنتی ویروس نیاز به شناسه کاربری و رمز عبور دارید که میتوانید آن را با استفاده از کرکها و پچهای مختلف یا با اطلاع رسانی از سایتهای مختلف همواره بدست آورید

Kapersky Lab:

شرکت امنیتی کسپرسکی نیز همواره یکی از بهترین نسخه های امنیتی را تولید میکند که با محیط خوب گرافیکی ولی منوهایی نه چندان ساده میتواند برای شما یک ویروس کش خوب باشد شرکت کسپرسکی که یک شرکت روسی است آخرین نسخه ای که از بسته ی امنیتی اش فراهم کرده است مدل 2011 است و میتوان مزیتهای این آنتی ویروس را این چنین خلاصه کرد:

دیتابیس قوی در شناسایی ویروسها - اسکن مداوم فایلها - دو فایروال قدرتمند - دارای برنامه ای مخصوص برای کنترل اینترنت و سایتهای بازدیدی فرزندان

ولی جدا از این همه مزیتی که آنتی ویروس کسپرسکی دارد بهتر است به معایب آن نیز بپردازیم که میتوان به آنها در کند کردن سیستم های ضعیف و همچنین فعال شدن با یک کد اشاره کرد ولی بهتر است بدانید که کسپرسکی واقعا بسته امنیتی کارآمد و مفیدی است که با یک قابلیت آن شما میتوانید وارد سیستم های آلوده شوید و ویروس دردسر ساز را از بین ببرید.

Bit Defender:

ضد ویروس قدرتمند بیت دیفندر ساخت کشور رومانی بسته امنیتی قابل اطمینان و مجهز به موتور جستجوی قوی ای است که شاید آن را حتی توانست قویتر از کسپرسکی قلمداد کرد این ضد ویروس آخرین نسخه ارائه شده اش نسخه امنیت کامل 2010 است که قابلیت کنترل خانواده که در قسمت کسپرسکی به آن اشاره ای شد را نیز داراست و مزیتهایی از قبیل دیتابیس قوی، دیوار آتشین قدرتمند، قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از فایها، تعمیر خودکار در بعضی از مواقع. ولی این آنتی ویروس نیز معایبی دارد که میتوان به اسکن نسبتا کند آن اشاره کرد ولی جدا از همه اینها این ویروس کش نیز در رتبه های بالا قرار دارد.

Norton Sysmantec: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار ویروس کش نورتون را همه میشناسند که شاید سریع تر از دیگر شرکت ها، جدیدترین ویروسها را شناسایی و بر روی آنان تحقیق میکند. این نرم افزار که متعلق به ایالت متحده آمریکا است همواره یکی از قدرتمند ترین آنتی ویروسهای جهان بوده است و آخرین ورژن عرضه شده از این ضد ویروس نسخه 2011 است که مدل امنیت اینترنتی است این آنتی ویروس مزایای بسیاری دارد که میتوان به تصمیم گیری خودکار و هوشمند در خیلی از مواقع، کاهش تعداد پیغامها، مخفی کردن سیستم از دید هکرها، نرم افزار کنترل والدین و فیلترینگ سایتها توسط والدین اشاره کرد. همچنین کند کردن سیستم های ضعیف از معایب این آنتی ویروس به شمار می آید. ولی این آنتی ویروس قابلیتی به نام حفظ تاریخچه فعالیتهای شما را دارد و با بروز رسانی مداوم آن مانند دیگر ضد ویروسها همواره میتوانیدخود را از شر هکرها و ویروسها دور نگاه دارید.

Gdata:

بسته امنیتی جی دیتا متعلق به کمپانی آلمانی ای است که توانسته است با تلفیق دو موتور جستجوی واقعا قوی یعنی کسپرسکی و بیت دیفندر یک دژ آهنین در برابر انواع ویروسها بوجود آورد، به طوری که هیچ ویروسی جرات ورود به کامپیوتر شما را به خود ندهد این آنتی ویروس با استفاده از دیتابیسی قوی انواع ویروسها اعم از تروجانها و کرمها و ویروسهای امنیتی را به خوبی شناسائی و دفع میکند و با داشتن یک دیوار آتشین قوی شما را در برابر انواع هکرها حفظ مینماید و میتوان گفت این آنتی ویروس یکی از بهترین ها ست، چون شما در عین واحد هم آنتی ویروس کسپرسکی را دارید و هم آنتی ویروس بیت دیفندر. آخرین نسخه این آنتی ویروس هم نسخه ای است که در اواخر سال 2009 عرضه شده است

AVG:

نرم افزار ضد ویروس ای وی جی یک ویروس کش قوی با یک موتور جستجوی پیچیده و قوی است که ساخت کشور جهمهوری چک است این نرم افزار تا کنون نسخه های متعددی عرضه کرده است که آخرین آنان که در سال 2010 عرضه شده است یک آنتی ویروس تمام عیار با دیوار آتشین قدرتمند و با قابلیت های ضد جاسوسی و ضد اسپم و خلاصه هر چه که بخواهید در یک ضد ویروس گنجانده شده است.
مزیت های این ضد ویروس عبارتند از:
موتور جستجوی پیچیده در شناسائی انواع ویروسها - جستجوی نسبتا سریع - منوی ساده و کار آمد
ولی این ضد ویروس قدرتمند به این علت رتبه پایین تری نسبت به هم نوعان خود دارد که از دیتابیس نسبتا ضعیف رنج میبرد و این به یکی از نقطه ضعف های بزرگ آنتی ویروس تبدیل شده است ولی با این وجود این بسته امنیتی یکی از بهترینهاست.

Avira:

نرم افزار امنیتی آویرا هم یکی از بهترین هاست و از سالیان دراز مشغول به خدمت کاربران اش است. این ضد ویروس که دیتابیسی نسبتا قوی دارد و منو های آن نسبتا ساده و خوب طراحی شده است، کاربرانش را از خود راضی نگه داشته است. این نرم افزار آخرین نسخه خود را در سال 2010 عرضه کرد و ساخته شده توسط یک شرکت آلمانی است. مزیت های Avira را میتوان این چنین بیان کرد:
سرعت عملکرد بالا - بسته های بروز رسانی کم حجم - توانایی مبارزه با انواع تروجان ها و ویروسها و هکرها با استفاده از دیوار آتشین و همچنین مبارزه با بسته های جاسوسی و هرزنامه های الکتریکی
این آنتی ویروس در رتبه بندی نیز بالا تر از نود32 و کسپرسکی قرار گرفته است.

Avast:

محصولی دیگر از کشور جمهوری چک که یکی از مطمئن ترینها در مبارزه با ویروسها و به خصوص تروجان هایی است که بدون آگاهی شما اطلاعات شما را میدزند آواست یک بسته امنیتی مشهور است که با اسکن نسبتا کندش نسبت به هم رده هایش یک نقطه ضعف بزرگ را داراست ولی فایروال قدرتمند آن همواره او را جلوتر از بقیه انداخته است. فایروال این آنتی ویروس این چنین است که به سه شکل برای سیستم های کاربر خانگی، سیستم های امنیتی برای شرکت و یک فایروال برای جاهای خیلی سریع طراحی است و با سلیقه شما تنظیم خواهد شد.
از مزیت های این آنتی ویروس می توان به شناسایی بسیاری از ویروسها به خصوص تروجانها و داشتن فایروال قدرتمند اشاره کرد.

Dr.Web:

داکتر وب آنتی ویروسی ساخته شده توسط یک کمپانی روسی است. این آنتی ویروس مزیتها و تعدادی معایب نیز دارد ولی جدا از اینها باید بدانید که Dr.web شیوه ای جدید در شناسایی و دفع ویروسها بوجود آورده است که نام آن را روش حفاظت توری قرار داده است. این نوع حفاظت در مورد تمام ایمیلها و فایلهای شما نیز صدق میکند از جمله مزیتها آنتی ویروس میتوان به اسکن سریع فایلها، منوهای بسیار ساده، حفاظت با استفاده از روش توری و از جمله معایب آن نیز میتوان به نستبا کند کردن سیستم های ضعیف اشاره کرد.

ایمن:
آنتی ویروس ایمن یک آنتی ویروس بومی و ایرانی است که حدود 10 هزار کاربر در حال حاضر از آن استفاده میکنند این آنتی ویروس دارای چند نسخه ی متعدد است که میتوان به نسخه سیمرغ، طلایی، ناول و ... اشاره کرد. این آنتی ویروس با پشتیبانی بسیار قوی همواره مشغول به کار است و دارای موتور جستجویی قوی و مخصوص به خود است و با گارد فایل میتواند جلوی آلوده شدن سیستم شما را بگیرد و همینطور این آنتی ویروس میتواند با فایروالی مطمئن شما را از شر ویروسها خلاص کند.

McAfee:

آنتی ویروس مک آفی یکی از قدیمیهای این عرصه یعنی امنیت است و متعلق به کشور آمریکا است این آنتی ویروس یک آنتی ویروس نسبتا قدرتمند است ولی به تازگی ها نسخه جدیدی از خود عرضه نکرده است و از لحاظ گرافیکی و پشتیبانی از سیستم عاملها و سرویس پک ها نسبت به همنوعانش عقب مانده است و دیتابیس چندان تعریفی هم ندارد ولی به علت بروز رسانی سریعش یعنی شناسایی سریع ویروسهای معروف جهان و تحقیق بر روی آنان همواره یکی از پیشگامان این عرضه بوده است و یکی از مطمئن ترینهاست البته نسخه های اصلی آن ولی بهتر است آن را برای کوتاه مدت استفاده کنید.

A-Squared:

آنتی ویروس آ-سکوارد یک بسته امنیتی واقعا قوی در شناسایی آخرین نوع تروجانهاست و شما اگر این محصول را آپدیت نگه دارید حتی از خیلی از آنتی ویروسهای مطرح جهان بهتر است و جالب است بدانید که در دیتابیس این آنتی ویروس یکسری از فایلهای موزیلا فایرفاکس و بابیلون به عنوان ویروس شناسایی میشوند. این آنتی ویروس سرعت اسکن نسبتا خوبی دارد و کارکردن با آن نیز آسان است.

Super Anti Spyware:

سوپر آنتی اسپای ویر یک بسته امنیتی مخصوص ضدجاسوسی است و همواره میتواند هر جاسوس افزاری را از کامپیوتر شما دور کند. به محض نصب این برنامه ضد جاسوسی شما قادر خواهید بود تا به مشاهده جاسوس افزارهایی که در حال جاسوسی هستند بپردازید و زیاد هم مطمئن نباشید که فقط با یک آنتی ویروس میتوانید امنیت کامل سیستم خود را فراهم آورید. چون این نرم افزار فقط و فقط به این منظور طراحی شده است که به جاسوس افزارها اجازه جاسوسی ندهد.

Autorun Virus Remover:

نرم افزار امنیتی Autorun Virus Remover شما را قادر میسازد تا کامپیوتر و حافظه های خود را مانند رم ها و فلش هایتان از شر ویروسهای اتوران خلاص کنید. اگر شما هم از آن دسته از افرادید که فلش هایتان را زیاد جابجا میکنید و هراس از آلوده شدن فلشتان به ویروسهای اتوران که به راحتی پاک نمیشوند را دارید فقط کافیست این نرم افزار را امتحان کنید، البته فقط برای فلشتان و در کنار یک آنتی ویروس قدرتمند دیگر.

ClamWin Protable:

از اسم این آنتی ویروس پیداست که قابل حمل است، ولی چگونه ممکن است؟ این آنتی ویروس قادر است در فلش مموری شما نصب شود و شما را از شر ویروسها خلاص کند. شما میتوانید این آنتی ویروس را برای کسانی که کامپیوترشان سریعا به آنتی ویروس نیاز دارد، با اتصال فلشتان اجرا کنید و ویروسها را از بین ببرید.

Trojan Hunter:

تروجان هانتر یا همان شکارچی تروجان همانطور که از اسمش پیداست یکی دیگر از پیشگامان در این عرصه است. شما با نصب این آنتی ویروس یا بهتر بگوییم آنتی تروجان میتوانید امنیت کامل خود را در برابر تروجانها حفظ کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید به علت گوناگون و زیاد بودن و تولید روز به روز این بد افزارها شما باید در امر آپدیت کوشا باشید.

Trojan Remover:

نرم افزار تروجان ریمور که به فارسی میشود پاکننده تروجان یکی دیگر از قویترین ضد تروجانهای موجود است که میتواند کامپیوتر شما را در برابر تروجانها حفظ کند. به روزرسانی کردن این برنامه نیز خیلی حیاتی تر از آنتی ویروسهاست.

AM4
27-06-2014, 22:43
نود 4 ........کسپرسکی 2011.....نورتون 2011 خیلی قدیمیه دوست عزیز

roya.rashidi
28-06-2014, 03:08
سلام . فرق این دو از نظر امنیت میشه بگین .
انتی ویروس
اینترنت سکوریتی

توضیحاتشونم دیدم . فقط نمیدونم چرا اگه اینترنت سکوریتی کامل تره چرا پس همه انتی ویروس نصب میکنن

Captain
28-06-2014, 08:44
سلام . فرق این دو از نظر امنیت میشه بگین .
انتی ویروس
اینترنت سکوریتی

توضیحاتشونم دیدم . فقط نمیدونم چرا اگه اینترنت سکوریتی کامل تره چرا پس همه انتی ویروس نصب میکنن

سلام
پس اگه تفاوت بین این دو نسخه رو میدونید نسازی به توضیح نیست!
در مورد اینکه چرا همه!! (اصلاح میکنم ← بعضی افراد) فقط آنتی ویروس نصب میکنن بدلیل اینکه ↓
1. اطلاعاتی در این مورد ندارند.
2. از اینترنت استفاده ای ندارند.
3. در کنار آنتی ویروس، فایروال مجزا نصب دارند.
4. نیازی به فایروال و نسخه های اینترنت سکیوریتی ندارند.
5. قیمت برنامه های امنیتی که بصورت پولی هستند، نسخه ی آنتی ویروس ارزان تر است.
6. و .....

roya.rashidi
29-06-2014, 00:27
سلام
پس اگه تفاوت بین این دو نسخه رو میدونید نسازی به توضیح نیست!
در مورد اینکه چرا همه!! (اصلاح میکنم ← بعضی افراد) فقط آنتی ویروس نصب میکنن بدلیل اینکه ↓
1. اطلاعاتی در این مورد ندارند.
2. از اینترنت استفاده ای ندارند.
3. در کنار آنتی ویروس، فایروال مجزا نصب دارند.
4. نیازی به فایروال و نسخه های اینترنت سکیوریتی ندارند.
5. قیمت برنامه های امنیتی که بصورت پولی هستند، نسخه ی آنتی ویروس ارزان تر است.
6. و .....

ممنون بابت جوابتون. بنظر شما بهترین انتی ویروس کدوم هست که دارای ویژگی زیر باشه .
1- از همه مهتر ویروس هارو خود به خود حذف کنه . قبل حذف سوال کنه .
2- اپدیت راحت (حجمش مهم نیس)
3- امن هم باهش.

من قبلانم گفتم انتی ویروس و فایور وال خود ویندوز (8.1) استقاده میکنم. از اینا قوی تر باشه .
بازم ممنون

Captain
29-06-2014, 03:27
ممنون بابت جوابتون. بنظر شما بهترین انتی ویروس کدوم هست که دارای ویژگی زیر باشه .
1- از همه مهتر ویروس هارو خود به خود حذف کنه . قبل حذف سوال کنه .
2- اپدیت راحت (حجمش مهم نیس)
3- امن هم باهش.

من قبلانم گفتم انتی ویروس و فایور وال خود ویندوز (8.1) استقاده میکنم. از اینا قوی تر باشه .
بازم ممنون

خواهش میکنم
توجه داشته باشین که بهترین آنتی ویروس نداریم! همشون طبق تست و استفاده ی کاربران برای هر شخصی بهترینه.
بعضی ها میگن ناد 32 بهترینه! چون باهاش اونقد راحتن و بهش عادت کردن که به هیچ وجه و یا شایدم فعلا، نمیتونن با برنامه های دیگه کنار بیان.
پس در نتیجه ← بهترین آنتی ویروس (برنامه ی امنیتی) توسط خود کاربر تعیین میشه، تست هایی که در بعضی سایت ها انجام میدن، فقط برای معرفی و محک زدن یک برنامه ی امنیتی در شرایط های مختلف هستش.
1. بیشتر آنتی ویروس ها قبل حذف فایل مخرب، از کاربر سوال میکنند، مگر در حالتی که شرکت و یا خود کاربر تنظیماتی اعمال کنه که برنامه بطور خودکار فایل مخرب رو بدون سوال حذف کنه.
کاسپر - کومودو - امسی سافت - ناد 32 . اینارو تا جایی که یادمه همیشه از کاربر سوال میکنند برای حذف فایل، در صورتی فایل بطور خودکار حذف میشه که حداکثر خطرناک شناسایی میشه و بدون دخالت کاربر، برنامه خودش اقدام به حذف میکنه.
2. الان بیشتر برنامه های امنیتی راحت آپدیت میشن، بجز بعضی موارد که بدلیل تـــــحریـــــم نمیشه با IP ایران آپدیت کرد. مثال Avast و لینک دانلود Norton .
3. در این مورد باز بحث های زیادی پیش رو میاد. بعضی ها سرعت رو به امنیت ترجیح میدن، مثلا میگن نباید برنامه امنیتی از سرعت سیستم کم کنه! البته این حق اونهاست ولی باید بدونند که محافظت سیستم خودش استفاده از منابع سیستمی میباشد که کم شدن سرعت سیستم امری طبیعی هستش. پس بعضی ها سرعت رو ملاک قرار میدن و بنده همیشه میگم که امنیت به از سرعت!
برای انتخاب خودتون میتونید در تاپیک

بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر ← مقررات و آرشیو تستها در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین مباحث رو در مورد تست های آنتی ویروس ها مطالعه کنید تا به خواسته هایی که در مورد برنامه امنیتی دارید برسید.
هر آنتی ویروسی امن هست! فقط بستگی به کارایی و قدرت و مخصوصا تصمیمات کاربر است که سیستمی امن و بدون آلودگی میتونید داشته باشین.
دوستانی هستند که نه آنتی ویروس دارند و نه فایروال! ولی اگه ازشون سوال کنی و حتی سیستمشون رو با قدرتمندترین ها اسکن کنید، میبینید که هیچ اثری از آلودگی موجود نیست! چرا؟ چون خوشون میدونند که چجوری میتونند بدون برنامه امنیتی هم به سیستمهاشون امنیت بدن. (البته نه امنیت 100%)

roya.rashidi
29-06-2014, 03:47
سلام . ببخشید من هیچ وق از بنچمارک سر در نیوردم.
میخاستم ببینم سرعت انتی ویروس خود ویندوز8.1 از همشون بالاتره ؟

alaydyn
06-07-2014, 08:04
سلام
انتی ویروس پرتابل کم حجم خوب نداریم یک سیستم را اسکن کنم باید پرتابل باشه

*Batman*
06-07-2014, 18:56
سلام
انتی ویروس پرتابل کم حجم خوب نداریم یک سیستم را اسکن کنم باید پرتابل باشه
سلام بر شما

دریافت ابزار کمکی برای رفع آلودگی سیستم های کاربران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alaydyn
10-07-2014, 18:40
سلام من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم یک مشکل برام پیش امد که همش وقتی تعداد زیادی صفحه باز میکردم تو فایرفاکس با مشکل صفحه ابی مواجه میشدم و سیستم ریست میشد تو سایت مایکروسافت تیکت زدم گفت یکی از دلایلش انتی ویروس اویرا است بهتر اون پاک کنم خودم هم همین فکر را میکردم حالا نمیدونم چی جاش نصب کنم نخسه 2013 کسپر هم روی ویندوز 8.1 جواب نمیده شما راهنمایی کنید چی نصب کنم چه کار کنم برای من مهم داشتن آپدیت افلاین هستش به خاطر اینکه هر بار نمیتونم به خاطر تعویض ویندوز که تو ایران رایجه بیام چندین مگ بزارم برای آپدیت انتی ویروس
شما می تونید تیک من را در میکروسافت از این لینک ببینید
با تشکر

pa13
11-07-2014, 13:28
دوستان ببخشید ....میدونم اینجا جای سوالم نیست ولی کلا symantec تازگی ها عملکرد ضعیفی از خودش اراعه داده..تو ویروس هایی که اقا بتمن هم گذاشته بودن کلا نورتون و محصولات symantec عملکرد ضعیفی داشته...به نظرتون مشکل از چیه؟

AlexanderMahone
11-07-2014, 22:50
سلام من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم یک مشکل برام پیش امد که همش وقتی تعداد زیادی صفحه باز میکردم تو فایرفاکس با مشکل صفحه ابی مواجه میشدم و سیستم ریست میشد تو سایت مایکروسافت تیکت زدم گفت یکی از دلایلش انتی ویروس اویرا است بهتر اون پاک کنم خودم هم همین فکر را میکردم حالا نمیدونم چی جاش نصب کنم نخسه 2013 کسپر هم روی ویندوز 8.1 جواب نمیده شما راهنمایی کنید چی نصب کنم چه کار کنم برای من مهم داشتن آپدیت افلاین هستش به خاطر اینکه هر بار نمیتونم به خاطر تعویض ویندوز که تو ایران رایجه بیام چندین مگ بزارم برای آپدیت انتی ویروس
شما می تونید تیک من را در میکروسافت از این لینک ببینید
با تشکر
Comodo-Norton-panda

1376MAXIMUM
12-07-2014, 00:05
ایا انتی ویروش کویک هیل خوبه سیستمم هم بد نیست ولی خوب نمیخواهم سرعت بگیره و نمیخواهمم که شب دانلود میکنم ویروس بگیرم اگه خوبه که هیچی اگر نه چی بگیرم لایسنس اورجینال هست شرکت اینترنتم داد منم گرفتم اونم رایگان

arfnpm
12-07-2014, 05:36
ایا انتی ویروش کویک هیل خوبه سیستمم هم بد نیست ولی خوب نمیخواهم سرعت بگیره و نمیخواهمم که شب دانلود میکنم ویروس بگیرم اگه خوبه که هیچی اگر نه چی بگیرم لایسنس اورجینال هست شرکت اینترنتم داد منم گرفتم اونم رایگان

توی تمامی تست ها، کوییک هیل از آخر اوله

شما آنتی مالویر امسی سافت رو یه تست بزن.

PARIYA 69
12-07-2014, 14:42
نظرتون درباره آویرا فری چیه ؟! :n01:

AlexanderMahone
13-07-2014, 21:09
آنتی ویروس خوبی هست البته توی رایگانا گزینه بهتری هم هست اگر بتونید تحریم رو دور بزنید avg-avast اما بخاطر مشکل تحریم فعلا بهترین جایگزین اویرا هست از نظر من .البته اگر سوئیت رایگان نصب کنید امنیت کاملتری میتونید داشته باشید.
کومودو یا 360 سکیوریتی گزینه های خوبی هستند

alidl
14-07-2014, 10:46
سلام
به نظر من اشتباهه که آنتی ویروس کرک شده استفاده کرد
من تو سه چهارتا سایت مثل av-test و av-compares) اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم)
و "ویروس بولتن" گشتم دیدم بین آواست و اویرا که رایگانن و نود32 که نیازی به کرک نداره نود 32 و اویرا نوشته بود 100 درصد ویروس ها رو شناسایی کردن
وچون قبلا نود32 نصب کرده بودم ولی کامپیوترم باز ویروسی شده بود و حوصله سریال زدن و. .. رو نداشتم اویرا رو انتخاب کردم
البته همراش فایروال کومودو رو هم پیشنهاد می کنم
راستی اگر دیدین کامپیوترتون خیلی مشکوک به ویروسی بودنه یه سی دی که نسخه bootable کسپر اسکای رو داشته باشه تهیه کنید و بگذارید یک روز کامل فول اسکن کنه و درجش رو رو اسکن عمیق بگذارین بعد یه روز بزنید ویروسها رو پاک کنه عالیه:-)

sj.master
15-07-2014, 19:45
دوستان ببخشید ....میدونم اینجا جای سوالم نیست ولی کلا symantec تازگی ها عملکرد ضعیفی از خودش اراعه داده..تو ویروس هایی که اقا بتمن هم گذاشته بودن کلا نورتون و محصولات symantec عملکرد ضعیفی داشته...به نظرتون مشکل از چیه؟

نورتون که نشد آنتی ویروس...
شما آویرا یا کسپر رو بزن خیالت راحت باشه...

Captain
15-07-2014, 21:25
نورتون که نشد آنتی ویروس...
شما آویرا یا کسپر رو بزن خیالت راحت باشه...

دلیلتون برای این حرفتون چی هستش؟
بدون دلیل این پست اسپم حساب میشه!

sj.master
15-07-2014, 22:50
دلیلتون برای این حرفتون چی هستش؟
بدون دلیل این پست اسپم حساب میشه!

دوست عزیز من که با همه این آنتی ویروس ها کار کردم
نورتون همیشه قابل اعتماد نیست . بیشتر اوقات در مقام پنجم ششم کارش تموم میشه
حالا اینو وللش
بنده خودم نسبت به هر چی سخت گیر نباشم نسبت به تست آنتی ویروس بسیار سخت گیر هستم ، در ضمن آویرا لازم نیست کرک بشه و با یه لایسنس تا چند سال قابل استفاده است و همونطور که میدونید از آنتی ویروس کرک شده نباید هیچ انتظاری رو داشت...
آویرا واقعا قدرت شناسایی خیلی عالی رو داره و فایروال قدرتمندش و عدم گیر دادن فایروال و وب گارد به سایت ها ( بر خلاف نود ) و خطای شناسایی بسیار کمش ( من که تا حالا ازش ندیدم یه فایل سیستمی رو به اشتباه ویروس بشناسه البته کرک ها که جای خود دارند (بر خلاف نود و نورتون ) )
آویرا موفق به کشف ویروس بسیار کثیفی از سیستمم شد که منظورم همون کیلاگر است
حتی با بوت اسکن نورتون و بیت دفندر و حتی کسپر نتونستن کاری کنن در حالیکه کاملا واضح بود سیستم ویروسی شده
در ضمن من تو این انجمن به عنوان یه کاربر نو پا حساب میشم ولی یک ساله که تو انجمن های «سافت ۹۸» و «ترفندستان» با دوستان داریم از آنتی ویروس ها تست میگیریم
آویرا همیشه کارش رو تر وتمیز انجام میده و در بیشتر تست هامون از بقیه سرتر بوده ، کسپر هم در مقام بعدی قرار میگیره
اسکنرش واقعا از کسپر و نود سریعتره
تنها نکته اش اینه که بعد این که سیستم بالا میاد حدود ۱۰ ثانیه طول میکشه تا کاملا فعال بشه که در تمام اون مدت داره استارت آپ شما رو چک میکنه پس بهش نمیشه گفت «اشکال»
اگه تو انجمن پی سی ورلد هم وقتم برسه اسکرین شات نتایج اسکن ویروس های جدید با این آنتی ویروس کارکشته رو قرار میدم...

sj.master
16-07-2014, 00:12

نسخه pro بهتره
چون فایروال قدرتمندی داره
آویرا همیشه در رنکینگ در رتبات اول بوده و هست...
خودمم avira internet security suite 2014 استفاده میکنم ، به شما هم توصیه میکنم...

ali-u
16-07-2014, 14:31
باسلام به دوستان
من زیاد به نت متصل نمی شم
و
دنیال انتی ویروسم که وقتی به مدت طولانی وقتی به اینترنت متصل نیست و اپدیت نمیشه از کار نیوفتد

باتشکر

nero360
16-07-2014, 14:42
سلام دوست عزیز وقتتو تلف نکن که تا اینترنت نداشته باشی کاری نمیتونی بکنی

ali-u
16-07-2014, 15:00
سلام دوست عزیز وقتتو تلف نکن که تا اینترنت نداشته باشی کاری نمیتونی بکنی

یعنی انتی ویروسی نیست که لااقل یک ماه .به یک ماه اپدیت کرد
انتی ویروس ها اکثر ا لایسنس دو سه ماه دارن ...... ولی یک هفته اپدیت که نمی شن ... از کار می افتن

باز ممنون
.

Akom@n
18-07-2014, 22:23
دوستان دنبال یه آنتی ویروس خوب برای ویندوز 8.1 هستم،
طبق عادت دنبال نتایج تست آنی ویروس های رایگان بودم خصوصا اینترنت سکوریتی کومودو
اما برخلاف انتظارم تو تست اخیر av-test واسه ویندوز 8.1 آنتی ویروس های رایگان چندان موفق نبودن، خصوصا همین کومودو
تنها چیز رایگان که نتیجه قابل قبولی هم گرفته بود 360 بود، دوستان نظرشون در این مورد چیه؟
(راستی avira free اصلا جز تست نبود، مگه نسخه 8.1 نداره اصلا؟!)

sky1sky
23-07-2014, 23:39
سلام سیستم ویروسی و حتی هیچ دستوری در command promtکار نمی کند حتی دستور ساده ping :n04:

و وقتی فلش می زنم کلی فایل اضافه نامفهوم روی فلشم ایجاد می کنه با پسوند های مثل . cdm ya lnk یا پسوند های عجیب غریب

و یا کل فولدر های

فلشم رو hidden می کنه و یا یک شرت کات از کلیه محتویات فلش ایجاد می کنه و کل فایل های فلش رو به اون شرت کات مخفی منتقل میکنه

چه انتی ویروسی استفاده کنم بهتره? (انتی ویروس رایگان ) مرسی

*Batman*
24-07-2014, 00:25
دوستان دنبال یه آنتی ویروس خوب برای ویندوز 8.1 هستم،
طبق عادت دنبال نتایج تست آنی ویروس های رایگان بودم خصوصا اینترنت سکوریتی کومودو
اما برخلاف انتظارم تو تست اخیر av-test واسه ویندوز 8.1 آنتی ویروس های رایگان چندان موفق نبودن، خصوصا همین کومودو
تنها چیز رایگان که نتیجه قابل قبولی هم گرفته بود 360 بود، دوستان نظرشون در این مورد چیه؟
(راستی avira free اصلا جز تست نبود، مگه نسخه 8.1 نداره اصلا؟!)

تاپیک 360 IS در حال حاضر 5 صفحه داره که حاوی اطلاعات خوبی در مورد این محصوله. کافیه یه نگاه اجمالی به تاپیکش بندازید:
■■ تاپیک اختصاصی آنتی ویروس 360 - Internet Security ■■ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام سیستم ویروسی و حتی هیچ دستوری در command promtکار نمی کند حتی دستور ساده ping

:n04:
و وقتی فلش می زنم کلی فایل اضافه نامفهوم روی فلشم ایجاد می کنه با پسوند های مثل . cdm ya lnk یا پسوند های عجیب غریب
و یا کل فولدر های
فلشم رو hidden می کنه و یا یک شرت کات از کلیه محتویات فلش ایجاد می کنه و کل فایل های فلش رو به اون شرت کات مخفی منتقل میکنه
چه انتی ویروسی استفاده کنم بهتره? (انتی ویروس رایگان ) مرسی

سلام
قوانین اختصاصي انجمن آنتي‌ويروس (قبل از هرگونه فعاليت، حتما مطالعه شود)
5- درمواردی که سیستم آلوده به ویروس شده و یا مشکوک به آلودگی هستید، درخواست خود را در بخش اورژانس سیستمهای آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح نمایید

شما این تاپیک رو هم ببینید:
فهرست تاپيکهايي که مشکلات آنها حل و فصل شده (قبل از ايجاد تاپيک جديد مطالعه کنيد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

badboys_87
24-07-2014, 01:19
کومودو من مدت زیادی استفاده کردم خیلی خوب بود و راضی بودم ولی سر آپدیت شدن منو خیلی اذیت میکرد خیلی طول میکشید تا اپدیت بشه..

الان چند ماهی هست از محصول اینترنت سکیوریتی Avast استفاده میکنم خیلی بهتره آپدیتش هم وقتی که پیغام اخطار بروزرسانی داد به صورت آفلاین از سایت سافت گذر دانلود میکنم

amin_947
24-07-2014, 07:54
کومودو من مدت زیادی استفاده کردم خیلی خوب بود و راضی بودم ولی سر آپدیت شدن منو خیلی اذیت میکرد خیلی طول میکشید تا اپدیت بشه..

الان چند ماهی هست از محصول اینترنت سکیوریتی Avast استفاده میکنم خیلی بهتره آپدیتش هم وقتی که پیغام اخطار بروزرسانی داد به صورت آفلاین از سایت سافت گذر دانلود میکنم

کمودو فقط اولین آپدیتش طول میکشه و حجیمه. بعدش دیگه روزانه حجم خیلی کمی مصرف می کنه مگر اینکه مدت طولانی ای مثلا یه ماه اصلا سر کامپیوترت نری و آپدیت نشه

badboys_87
24-07-2014, 08:10
البته avast فکر کنم در همه موارد بهتر باشه به جر فایروال ... فایروال کومودو فکر کنم خیلی قدرتمند باشه ...

مهمترین ویژگی هم فارسی شدن کل منوهاست که راحت تر میتونید با امکانات امنیتی ارتباط برقرار کنید.. خیلی واسه من کاربردی بود

DIKT
24-07-2014, 11:09
البته avast فکر کنم در همه موارد بهتر باشه به جر فایروال ... فایروال کومودو فکر کنم خیلی قدرتمند باشه ...

مهمترین ویژگی هم فارسی شدن کل منوهاست که راحت تر میتونید با امکانات امنیتی ارتباط برقرار کنید.. خیلی واسه من کاربردی بود

با تشکر من برای ویندوز 8.1 اوست رو نصب کردم اولا هر کاری کردم بعد نصب زبان فارسیش دانلود نشد بعدش من دنبال رایگان بودم ولی این برای لایسنسش پول م یخواد که الان فقط برای ده روز لایسنش فعاله
من این نسخه رو نصب کردم avast-Premier-2014-9.0.2013
اگه میشه بی زحمت راهنمائی کنین که چه جوری باید نسخه رایگانش رو پیدا کنم یا چیکار کنم که لایسنس نخواد و فارسی بشه

badboys_87
24-07-2014, 11:35
شما از سایت سافت گذر دانلود کن اونجا بخش نظرات رو بخون راهنمایی میکنه برای لایسنس .. من خودم اواست رو به راحتی اکتیو کردم تا سال 2050 منقضی میشه!!!

زبان هم خیلی راحت فارسی شد

mani6606
25-07-2014, 07:54
سلام
برای خواهرم یک لپ تاپ گرفتم که روش ویندوز ۸ نصبه حالا دنبال یک انتی ویروس می گردم که با لایسنس بخرم حالا واقعا نمیدونم که کدوم یک در این سالها بهترین عملکرد رو داشته چون خودم که چند ساله از ویندوز به مک مهاجزت کردم و نیازی شدیدی در این مدت به انتی ویروس نداشتم حالا از شما کمک می خواستم.

mohammad_203
25-07-2014, 12:12
سلام
برای خواهرم یک لپ تاپ گرفتم که روش ویندوز ۸ نصبه حالا دنبال یک انتی ویروس می گردم که با لایسنس بخرم حالا واقعا نمیدونم که کدوم یک در این سالها بهترین عملکرد رو داشته چون خودم که چند ساله از ویندوز به مک مهاجزت کردم و نیازی شدیدی در این مدت به انتی ویروس نداشتم حالا از شما کمک می خواستم.

سلام
میتونید نتایج سایت های مقایسه ای مثل :
رو مطالعه کنید
به نظر من کسپرسکی خوبه ، هم قوی هست هم بی صر و صدا برای کاربرانی که زیاد نمیخوان درگیر بحث آنتی ویروس بشن.لایسنس هم سایت نسبتا معتبری هست که میتونید ازشون لایسنس تهیه کنید( اسم نمیبرم چون نمیخوام تبلیغ شه ! )

cnn
27-07-2014, 09:48
سلام
میتونید نتایج سایت های مقایسه ای مثل :
رو مطالعه کنید
به نظر من کسپرسکی خوبه ، هم قوی هست هم بی صر و صدا برای کاربرانی که زیاد نمیخوان درگیر بحث آنتی ویروس بشن.لایسنس هم سایت نسبتا معتبری هست که میتونید ازشون لایسنس تهیه کنید( اسم نمیبرم چون نمیخوام تبلیغ شه ! )

درود
این نمایندگی های کسپرسکی که تعدادشون کم هم نیست و همه مدعی تنها نمایندگی در ایران هستند ، کدوم واقعیه؟ اصلاً فرقی می کنه از کدومشون خرید کنیم؟

mohammad_87
27-07-2014, 22:36
درود
این نمایندگی های کسپرسکی که تعدادشون کم هم نیست و همه مدعی تنها نمایندگی در ایران هستند ، کدوم واقعیه؟ اصلاً فرقی می کنه از کدومشون خرید کنیم؟
سلام
قبلا در سایت رسمی کسپرسکی،لیست نمایندگان ایران هم زده شده بود.
من اون لیست رو داشتم و الان فقط شاتل و سایت ----------- از اون لیست باقی مونده.
بقیه سایتها یا باز نمیشن یا دیگه لایسنس نمیفروشند.

در مورد سایرین:
متاسفانه سوئ استفاده از فروش لایسنس ویندوز،آنتی ویروس و ... زیاد شده.
برخی افراد مستقیم یا با واسطه از کشورهای اطراف لایسنس عمده میخرند و معلوم نیست هرکدوم رو به چند نفر می فروشند.بعد که لایسنس بلاک بشه معلوم نیست جوابگو هستند یا نه
خیلی ها هم که در سایتهای همسایه لایسنس 5 هزارتومانی هم دارند زحمت میکشند و لایسنس های موجود در اینترنت رو جمع آوری کرده و بفروش میرسانند!

rezaqi
28-07-2014, 18:54
سلام یک انتی ویروس می خواستم مثل norton 360 و قوی هم باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
من خودم norton360 2014 دارم .
لطفا راهنمایی کنید

.AraMesh.
30-07-2014, 18:16
سلام یک انتی ویروس می خواستم مثل norton 360 و قوی هم باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
من خودم norton360 2014 دارم .
لطفا راهنمایی کنید
سلام" کاسپر 2015 اینترنت سکوریتی

aylar6888
31-07-2014, 17:45
با تشکر من برای ویندوز 8.1 اوست رو نصب کردم اولا هر کاری کردم بعد نصب زبان فارسیش دانلود نشد بعدش من دنبال رایگان بودم ولی این برای لایسنسش پول م یخواد که الان فقط برای ده روز لایسنش فعاله
من این نسخه رو نصب کردم avast-Premier-2014-9.0.2013
اگه میشه بی زحمت راهنمائی کنین که چه جوری باید نسخه رایگانش رو پیدا کنم یا چیکار کنم که لایسنس نخواد و فارسی بشه

درود :
دوست عزیز صفحه اول سایت اوست رو که باز کنید همون اولین نسخه ، نسخه رایگان هست برای دانلود و از سایتهای معتبر دیگه مثل فایل هیپو و سافت پدیا و دانلود دات کام هم میتونید دانلود کنید.
شما در هر صورت باید حتی نسخه رایگان اوست رو هم رجیستر و ثبت کنیدو برای ثبت نسخه رایگان باید داخل سایت اوست بشید و یک اکانت بسادگی برای خودتو بسازید و ایمیلی که اونجا ثبت میکنید یک لایسنس 370 روزه و بدون محدودیت دفعات نصب روی سیستمتو براتو ایمیل میکنند.
برای زبان فارسی هم در اول نصب بجای نصب آسان و پیشنهادی روی کاستومایز اینستال کلیک کنید که در اونجا امکانات زیادی مثل تغییر زبان و فعال و غیر فعال کردن ماژولهای مختلف مثل میل شیلد و وب شیلد و فایل شیلد و غیره رو بهتون میده و این خوبه چون مثلا کاربری که به نت متصل نمیشه احتیاجی به میل شیلد و وب شیلد نداره و اونها رو میتونه8 نصب نکنه که اگه همون بغل سمت چپ مو قع حذف این ماژولها نگاه کنید از حجم فایل نصبی کم میشه و مطمئنا آنتی ویروستون قدری سبکتر هم کار خواهد کرد.

shab_2008
02-08-2014, 19:23
سلام دوستان

دوستان من تا همین دو سه روز پیش از نورتون استفاده میکردم و راضی بودم. یه دفعه جو گیر شدم و گفتم بزار بیت دفندر رو هم یه تستی بکنم. خلاصه اینکه نصب کردم. ولی اون چیزی که واقعا این قدر تعریف میکردن و توی سایت ها همیشه از همه آنتی ویروس ها پیشه میگرفت نیست ! من نسخه 2015 را نصبیدم و باید بگم بر خلاف چیزی که بیت دیفندر در سایتش نوشته ، این آنتی ویروس بیشتر از نورتون روی پرفورمنس (حداقل روی سیستم من که اینجوریه !) تاثیر گذاشت ! بعدش هم اینکه زمان Scanningــش خیلی بیشتر از نورتون هست !
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من عموما لایسنس برای آنتی ویروس ها میخرم ، به نظر شما همین بیت دیفندر را داشته باشم و یا دوباره بر گردم به نورتون ؟

ممنون

*Batman*
02-08-2014, 21:34
سلام دوستان
دوستان من تا همین دو سه روز پیش از نورتون استفاده میکردم و راضی بودم. یه دفعه جو گیر شدم و گفتم بزار بیت دفندر رو هم یه تستی بکنم. خلاصه اینکه نصب کردم. ولی اون چیزی که واقعا این قدر تعریف میکردن و توی سایت ها همیشه از همه آنتی ویروس ها پیشه میگرفت نیست ! من نسخه 2015 را نصبیدم و باید بگم بر خلاف چیزی که بیت دیفندر در سایتش نوشته ، این آنتی ویروس بیشتر از نورتون روی پرفورمنس (حداقل روی سیستم من که اینجوریه !) تاثیر گذاشت ! بعدش هم اینکه زمان Scanningــش خیلی بیشتر از نورتون هست !
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من عموما لایسنس برای آنتی ویروس ها میخرم ، به نظر شما همین بیت دیفندر را داشته باشم و یا دوباره بر گردم به نورتون ؟
ممنون
ســلام
اول از همه اینو بگم که وقتی شما یه آنتی ویروس نصب میکنید (هر آنتی ویروسی) ، حداقل 10 روز باهاش کار کنید.حتی اگر تو همون دو-سه روز اول شما رو نا امید کرد!
سریالهای نورتون که دیگه کار نمیکنن اونطور که کاربرانش گفتن.پس فعلا نورتون میره کنار تا نسخه 2015 بیاد و ساختار جدید لیسانس ها مشخص بشه.
بیت دیفندر دیتابیس بزرگتری نسبت به نورتون داره و بهتر هم ویروسها رو پاک میکنه.بنابراین طبیعی هست که روی کارایی سیستم تاثیر بگذاره.

hamed_totally
03-08-2014, 08:19
دوستان دیگه باید دور Norton خط قرمز کشید؟؟؟
همه لایسنس های رایگان و غیر رایگان از کار افتادن !!!

shab_2008
03-08-2014, 11:20
ســلام
اول از همه اینو بگم که وقتی شما یه آنتی ویروس نصب میکنید (هر آنتی ویروسی) ، حداقل 10 روز باهاش کار کنید.حتی اگر تو همون دو-سه روز اول شما رو نا امید کرد!
سریالهای نورتون که دیگه کار نمیکنن اونطور که کاربرانش گفتن.پس فعلا نورتون میره کنار تا نسخه 2015 بیاد و ساختار جدید لیسانس ها مشخص بشه.
بیت دیفندر دیتابیس بزرگتری نسبت به نورتون داره و بهتر هم ویروسها رو پاک میکنه.بنابراین طبیعی هست که روی کارایی سیستم تاثیر بگذاره.
سلام
بسیار ممنون از راهنماییتون

به نظر شما بین کسپر اسکای 2015 و بیت دیفندر 2015 کدوم مورد برای منی که میخوام یه آنتی ویروس قوی داشته باشم که خیلی هم روی عملکرد سیستم تاثیر نگذاره مناسبتر هست؟
راستی کانفیگ سیستمم اینه :
سی پی یو : core i5 4200u
رم : 4 گیگ
هارد هم 5400 دور هست

پیشاپیش ممنون

*Batman*
03-08-2014, 17:04
سلام
بسیار ممنون از راهنماییتون
به نظر شما بین کسپر اسکای 2015 و بیت دیفندر 2015 کدوم مورد برای منی که میخوام یه آنتی ویروس قوی داشته باشم که خیلی هم روی عملکرد سیستم تاثیر نگذاره مناسبتر هست؟
راستی کانفیگ سیستمم اینه :
سی پی یو : core i5 4200u
رم : 4 گیگ
هارد هم 5400 دور هست
پیشاپیش ممنون

هر دو محصول تازه منتشر شدن و تست کارایی هم انجام ندادن تا بتونیم بهتر مقایسه کنیم.
برای این سیستم هر دو خوبن. شما بیت دیفندر رو نگه دارید. میتونید اون بخشهایی رو که بهش نیازی ندارید غیر فعال کنید.
مثل : Wallet ، Search Advisor و ...

Captain
04-08-2014, 17:24
باسلام به دوستان
من زیاد به نت متصل نمی شم
و
دنیال انتی ویروسم که وقتی به مدت طولانی وقتی به اینترنت متصل نیست و اپدیت نمیشه از کار نیوفتد

باتشکر

سلام
توجه کنید آنتی ویروسی که آپدیت نباشه احتمال آلودگی سیستم افزایش پیدا میکنه.
شما میتونید از برنامه های امنیتی رایگان COMODO Internet Security و یا 360 Internet Security استفاده کنید که نتایج خوبی در تست ها دارند.
آپدیت های کم حجم و رابط کاربر آسان برای کاربران
ولی یه یاد داشته باشید که حداقل هفته ای یبار یا 2 هفته ای یبار آپدیت کنید. (توصیه میکنم بروز نگه دارید!)

djnima
04-08-2014, 20:29
سلام یه آنتی ویروس سبک و رایگان میخوام بیشتر از اینترنت و گیم استفاده میکنم.

COMOD Internet Security برام مناسبه آیا ؟ پیشنهاد شما چیه ؟

مرسی:n16:

DIKT
05-08-2014, 07:26
سلام یه آنتی ویروس سبک و رایگان میخوام بیشتر از اینترنت و گیم استفاده میکنم.

COMOD Internet Security برام مناسبه آیا ؟ پیشنهاد شما چیه ؟

مرسی:n16:

comodo خوبه اما یه نمه تاب دارم و تمام کرک و وپچ ها رو حذف میکنه که باید مرتب از تو قرنطیه خارجش کنی و رو دانلود منیجر هم تاثیر میزاره یا برای من که اینجوری بوده د رنصب برنامه هم که هروقت هر پچ یا کرکی رو باز م یکردم حذف میکرد الان اوست نصب کردم فعلا که بد نیست

ALI16437
06-08-2014, 15:49
دوستان سلام ،

با این وضعیتی که فعلا برای نورتون اتفاق افتاده و حتی بعد ار اکتیو سازی
با کلی بدبختی دوباره خود به خود کلیدها از کار میافتند و فرقی هم نمیکنه
که از سریال قانونی استفاده کنید یا از سریالهی تریال سایتی ، بعد از چند
سال استفاده از نورتون باید بریم سراغ یک انتی ویروس دیگه ، قبلا تجربه
استفاده از انتی ویروسهای کسپر و اویرا و اتپوست و مکافی (خیلی سال پیش)
و کومودو رو دارم ، مایل نیستم از کرک یا تریال ریست برای هیچ کدوم استفاده کنم
و نمیخوام هم هزینه کنم میخوام قدرت شناسایی بالای داشته باشه ، فقط هم به
نسخه انتی ویروس نیاز دارم بدون فایروال حالا دوستان چی پیشنهاد می کنند.
کسپر مشکل اکتیو کردن داره کلی درسر کلید ، که حوصله سرو کله زدن باهاش رو
ندارم ( ولی میشه گفت انتی ویروس خوبی است) ، کومودو هم انتی ویروسش
در حد بزرگان دنیا نیست ( البته منکر تواناییهای اون در فایروال ،دیفنس+وسندبکس
نیستیم) ، ولی من فقط به یک انتی ویروس قوی نیاز دارم نه فایروال ،
سخت افزارم یکم قدیمی هست

cpu Quad 9300 2.5Gh
ram 8G ddr3

نظر دوستان و اساتید چی هست

ممنونم علی

mohammad_203
06-08-2014, 20:33
دوستان سلام ،

سخت افزارم یکم قدیمی هست

cpu Quad 9300 2.5Gh
ram 8G ddr3

ممنونم علی

سلام علی آقا
اگه مایل به هزینه کردن نیستین راهی جز استفاده از انتی ویروس های رایگان ندارین
تو رایگان ها من فقط کمودو رو تست کردم و به نظرم خیلی هم قوی هست ! فقط بعضی وقت ها پیغام های HIPS خسته کننده میشه !
شاید بگم کمودو حتی از کسپر هم بهتره ! به خاطر HIPS پیشرفته و قابلیت های جدید که تو انجمن مربوطه میتونین مطالعه کنید .
خلاصه اش کمودو برای کسایی هست که یکم از امنیت سر در میارن !
تو پولی ها هم کسپر خوبه
موفق باشید

mohammad_87
06-08-2014, 20:36
دوستان سلام ،

سخت افزارم یکم قدیمی هست

cpu Quad 9300 2.5Gh
ram 8G ddr3

ممنونم علی

سلام

اگه همیشه آنلاین هستید panda cloud بهترین گزینه هست.هم رایگان،هم سبک و هم قدرتمند

اگر آنلاین نباشید میشه آنتی ویروس بیت دیفندر رو انتخاب کرد که همیشه در تستهای آنتی ویروس اول و دوم بوده.

الان بیت دیفندر بطور تبلیغاتی داره لایسنس های 6 و 9 ماهه میده که در تاپیکش میتونید لینکش رو پیدا کنید.
البته لایسنس ها برای نسخه internet security هست اما با غیر فعال کردن فایروال،تبدیل میشه به آنتی ویروس

Public Enemy
06-08-2014, 21:04
دوستان سلام ،

سخت افزارم یکم قدیمی هست

cpu Quad 9300 2.5Gh
ram 8G ddr3

ممنونم علی

بنده هم با نظر دوستمون Ali16437 موافقم . منم انتخاب اولم Panda Cloud Antivirus هست . البته اگر همیشه به اینترنت متصل باشین بالاترین بازدهی رو داره . تا چند وقت پیش هم می تونستین لایسنس 6 ماهه رایگانشم بگیرین که فایروال+ سایر قسمت ها فعال باشن . تاثیر نامطلوبی روی سرعت اینترنت نداره .

اما چون زمینه اینترنت دائمی در کشورمون وجود نداره انتخاب به سمت سایر گزینه ها میره .

بنده به نظرم Qihoo 360 security هم مناسبه . یکی از قابلیت های خوبش استفاده از چندین موتور مختلف هستش . علاوه بر موتور داخلی خود نرم افزار + موتور کلود موتور های Avira و BitDefender هم قرار داده شده که در صورت نیاز می تونین فعالشون کنین ( به طور پیش فرض این دو موتور غیر فعالند ) . لذا اگر قصد خرید ندارین می تونه انتخاب مناسبی باشه . هم چنین رابط کاربری بسیار مناسبی داره ( برخلاف بیشتر آنتی ویروس های رایگان و بعضا پولی )

لینک دانلود نسخه Total Security :

DIKT
07-08-2014, 12:11
دوستان ضمن تشکر از همه شما سروران
من اوست رایگان رو نصب کردم و اکانت هم ساختم اما الان هی روزشمار میشه و الان زده دوره آزمایشی و 28 روز یعنی چی؟
ضمن اینکه من کمودو نصب داشتم والان هم اوست ولی هیچ کدومشون مثل کسپر نیستن چون کسپر پچ ها رو پاک نمیکرد و قبلش سوال میکرد اما کمودو که کلا پاک میکرد این اوست هم دست کمی از کمودو نداره
کسپر هم چون مرتب لایسنس میخواست دیگه حوصله نداشتم الان به نظرتون پاندا رو نصب کنم یا این Qihoo 360 security رو ، ضمن اینکه همیشه به اینترنت وصلم باید انتی ویروسی باشه که اینترنت سکوریتی هم داشته باشه وتنها انتی ویروس نباشه

S0R3N4
07-08-2014, 12:58
سلام دوستان
بعد از نااومیدی از پیدا کردن لایسنس برای KASPERSKY PURE رفتم سراغ NIS 2014 ...
الان NIS هم بازی در آورده جدیدا و گیر داد به لایسنس ما و Expire شد اونم...
الان به نظرتون برم سراغ کدوم سوئیت که کار کردن باهاش نیاز به حوصله ی زیادی نداشته باشه مثل COMODO و البته شناسایی و هوش مصنوعی و فایروال قدرتمندی داشته باشه و البته سنگین نباشه و سرعت سیستم و اینترنت رو نگیره...
البته فایروال کومودو رو دوست دارم؛اگه آنتی ویروسش هم مثل فایروالش بود میرفتم سراغ یاد گرفتن کار باهاش.ولی حیف که در تست هایی که میبینم اصلا نتایج آنتی ویروسش مثل فایروالش نیس.
درست مثل پاندا که آنتی ویروسش فوق العادس ولی فایروالش داغون.
بباز 100 رحمت به کومودو که رایگانه...پاندا که فقط آنتی ویروس کلودش خوبه که هم سبکه هم رایگانه.
نظر شما چیه الان؟
به نظرتون یه آنتی ویروس مثل پاندا کلود در کنار فایروال ویندوز 7 خوبه یا نه؛یه سوئیت خوب پیشنهاد میدین که لایسنسش گیر بیاد و همه چیش ردیف باشه...

Public Enemy
07-08-2014, 13:14
من اوست رایگان رو نصب کردم و اکانت هم ساختم اما الان هی روزشمار میشه و الان زده دوره آزمایشی و 28 روز یعنی چی؟
ضمن اینکه من کمودو نصب داشتم والان هم اوست ولی هیچ کدومشون مثل کسپر نیستن چون کسپر پچ ها رو پاک نمیکرد و قبلش سوال میکرد اما کمودو که کلا پاک میکرد این اوست هم دست کمی از کمودو نداره
کسپر هم چون مرتب لایسنس میخواست دیگه حوصله نداشتم الان به نظرتون پاندا رو نصب کنم یا این Qihoo 360 security رو ، ضمن اینکه همیشه به اینترنت وصلم باید انتی ویروسی باشه که اینترنت سکوریتی هم داشته باشه وتنها انتی ویروس نباشه

با سلام .

نکته اول : اولا همون طور که *Batman* گفتن بهتره به مدت چند روز آنتی ویروس رو سیستمتون نصب باشه سپس تصمیم گیری کنین . کلا خودمم از مهاجرت از این آنتی ویروس به این آنتی ویروس پشت سر هم ! خوشم نمیاد

نکته دوم : اینکه آنتی ویروس بعدیتون چقدر به کرک ها و پچ ها گیر بده بسته به قدرت شناسایی و سایر المان های محصول داره . لذا شاید آنتی ویروس بعدی که خواستین داشته باشین اعصاب خورد کن تر باشه !

--------------------

برخی کاربران هستند که دوست دارند آنتی ویروس کاملا بی سر و صدا عمل کنه و تنظیمات راحتی داشته باشه و کمتر با اخطار های مختلف و دست و پنجه نرم کردن با نرم افزار امنیتی ! روبرو باشند . برخی هم واسشون اهمیتی نداره و اگر محصول امنیتی تنظیمات پیچیده و یا اخطارهای پی در پی داشته باشه بازم مشکلی ندارند .

خوب چون از گفته هاتون به نظر میاد دسته اول هستین به نظر من Panda Cloud Anti virus بهتره . چون همون فاکتورهای "سادگی" و "کم سر و صدا بودن !" رو داراست و کم تر درگیر مشکلات و اخطار های پی در پی می شین . البته همون طور توی توضیحات گفته شد بالاترین بازدهی رو زمانی داره که به اینترنت متصل باشین ( اگر هم به اینترنت متصل نباشید مشکل خاصی پیش نمیاد . شاید در حالت آفلاین 98 ٪ بازدهی آنلاین رو داشته باشه ) اگر هم فایل خاصی مشکوک شناسایی شد و رفت تو قرنطینه به راحتی و فقط با یک کلیک اون فایل رو می تونین از قرنطینه بیرون اورده و به عنوان فایل بی خطر ( Harmless ) شناسایی بشه و در اسکن های بعدی کاری بهش نداشته باشه ( در صورتی که در بیشتر محصولات نیاز به طی مراحل بیشتری هست )

اما Qihoo کمی پر سر و صدا تره ! به علت اینکه بسیاری از قسمت هارو زیر نظر داره معمولا اخطار های بیشتری رو دریافت می کنین . به عنوان مثال در هنگام انجام تغییرات در Startup و یا تغییر مروررگر پیش فرض و تغییر سیستم جستجوی مرورگر و ... اخطار هایی رو می ده که از کاربر سوال می کنه که آیا این عملیات مجازه یا خیر . البته قابلیت های دیگری تو نرم افزار نیز هستش مثل Junk cleaner و Startup optimizer و System patchup که به پیدا کردن آپدیت های آمنیتی نرم افزار ها کمک می کنه . البته ممکنه این قابلیت ها زیاد واستون کاربردی نباشند و مجبور به غیر فعال سازیش داشته باشین .

هر دو محصول نیز امنیت قابل قبولی در برابر حملات اینترنتی ارائه می دن و به راحتی حملاتی مثل Phishing و یا اجرای کد های مخرب در سایت ها آلوده و ... ارائه می دن . اما هر دو محصول فاقد فایروال هستند که در صورت نیاز باید یه فایروال نیز کنارشون نصب بشه ( Panda Cloud Antivirus فایروال داره اما نسخه رایگانش فایروالش غیر فعاله . البته تا چند وقت پیش لایسنس 6 ماهه رایگان نسخه Pro داده می شد که فایروال و سایر قسمت هاشو فعال می کرد . شاید الان هم بده )

mohammad_87
08-08-2014, 01:50
آواست امنیت کاملا بالایی برای سیستم بوجود نمیاره.کلا محصول متوسطی هست.

تنظیمات کومودو رو میشه طوری قرار داد که صدا ازش درنیاد اما ممکنه خیلی فایلهای شما رو به قرنطینه ببره و اگه بخواهید سوال کنه،باید صبور باشید.کومودو رایگان هست و امنیت بالا اما باید باهاش آشنا بشید.

مشکل لایسنس کسپر کمی وقت گیر هست.باید لایسنس هایی پیدا کنید که بلند مدت باشه.روش های مختلفی هم برای دور زدنش هست(جدای ریستر و کرک)

اگه شما سوئیت کامل میخواهید که هم سایلنت باشه و هم کم دردسر،اول بیت دیفندر رو انتخاب کنید که الان داره لایسنس تبلیغاتی هم میده و بعد qihoo 360 که یکی از دوستان در صفحه قبل گفتند و در ادامه درباره اش توضیح خواهم داد.

سلام دوستان
الان به نظرتون برم سراغ کدوم سوئیت که کار کردن باهاش نیاز به حوصله ی زیادی نداشته باشه مثل COMODO و البته شناسایی و هوش مصنوعی و فایروال قدرتمندی داشته باشه و البته سنگین نباشه و سرعت سیستم و اینترنت رو نگیره...
البته فایروال کومودو رو دوست دارم؛اگه آنتی ویروسش هم مثل فایروالش بود میرفتم سراغ یاد گرفتن کار باهاش.ولی حیف که در تست هایی که میبینم اصلا نتایج آنتی ویروسش مثل فایروالش نیس.
درست مثل پاندا که آنتی ویروسش فوق العادس ولی فایروالش داغون.
بباز 100 رحمت به کومودو که رایگانه...پاندا که فقط آنتی ویروس کلودش خوبه که هم سبکه هم رایگانه.
نظر شما چیه الان؟
به نظرتون یه آنتی ویروس مثل پاندا کلود در کنار فایروال ویندوز 7 خوبه یا نه؛یه سوئیت خوب پیشنهاد میدین که لایسنسش گیر بیاد و همه چیش ردیف باشه...
برای محصولات 2013 کسپر،سریال راحت تر گیر میاد.باید بگردید دیگه.

فایروال خود ویندوز رو که فراموش کنید.

الان شما میتونید از ترکیب فایروال کومودو و آنتی ویروس پاندا استفاده کنید.هم رایگان هم قدرتمند

شما از فایروال بیت راضی نبودی الان بیت دیفندر 2015 هم هست با لایسنس که ممکنه فایروال بهتری داشته باشه چون هنوز در تستی شرکت نکرده

انتخاب دیگه هم میتونه qihoo باشه
----------------------
اما qihoo یا همون 360 security :
من اولین بار این اسم رو در بازارچه اندروید دیدم که محبوبیت زیادی هم بدست آورده بود به علل مختلف: قدرتمند، سبک، رایگان هرچند که خودم ترجیح دادم روی گوشی ام بیت دیفندر نصب کنم پون قابلیتی که میخواستم اون موقع در نسخه اندروید 360 نبود.

اما مدتی هست که در تست های مربوط به pc هم اسم این نرم افزار دیده میشه و بهتر بگیم که نسخه internet security این نرم افزار برای pc تازه در سال 2013 به بازار اومد.

وقتی نتایج تستهای این نرم افزار رو میبینیم واقعا شگفت زده میشیم.یک نرم افزار تازه کار در دنیای امنیت کامپیوتر با این سطح محافظت:
نتایج تست های سایت معتبر av-test :

با توجه به تاریخ تست ها و ورژن نرم افزار میبینیم که روند پیشرفتی بسیار خوبی هم داشته.یادمون نره که کاملا هم رایگانه!

خب پس یک سوئیت امنیتی محبوب پیدا کردیم: 360 security قدرتمند و رایگان

اما یه سری نکات رو فراموش نکنیم:

من هنوز این سوئیت رو تست نکردم و فقط بر اساس تستها میگم که قدرتمند هست پس اونقدر که با اطمینان میگم که کسپر یا بیت دیفندر یا ... نصب کنید نمیتونم بگم این رو نصب کنید.از طرفی رفتارشناسی اون رو هنوز ندیدیم.باید توسط چند کاربر تست شده و تبادل نظر بشه.

این محصول،دارای سه موتور هست که مهمترینش موتور بیت دیفندر هست پس ممکنه نتایج تست براساس دیتابیس های مختلف باشه مخصوصا بیت.

این نرم افزار ساخت چین هست :n02:

سایت رسمی:

Public Enemy
08-08-2014, 02:27
با سلام . اولا یه نکته : این محصول 5 تا موتور داره نه سه تا ! Cloud engine , System Repair engine , QVMII AI engine , BitDefender Engine و Avira Antivir engine که در صورت نیاز هر کدوم رو که دوست داشتین می تونین فعال کنین

هرچند قضاوت از روی تست ها خوب نیست اما با توجه به چند موتوره بودن می شه پیش بینی امنیت بالایی رو داشت .

از نظر رفتار شناسی : به طور اتفاقی یه تست جالبی رو انجام دادم ! یکی از دوستام خیلی شیطون بود به خیال خودش کل انداخت که یه کاری می کنه سیستمم هنگ کنه ! اومد یه فایل Bat نوشت که در اون 100 تا پنجره همزمان باز می شدند . به طور جالبی این مجصول جلوی اجرای این شبه مخرب رو گرفت اما Kaspersky و Avira نتونستند . در برخی موارد دیگه هم رفتار های جالبی از خودش نشون داده ( دوستان متخصص لطفا به این تست عجیب و غریب گیر ندین و فقط در حد یه خاطره بهش نگاه کنین ! هدف از تعریف این خاطره این بود که بگم روی قابلیت های این محصول کار شده و صرفا کپی برداری کورکورانه از یک یا چند محصول حاص نبوده . چیزی که در بیشتر محصولات چینی و بعضا نرم افزار های ایرانی می بینیم )

ss504
08-08-2014, 17:05
سلام nod32 من اتوماتیک آپدیت میشه .میخوام غیر فعالش کنم چطوری؟؟؟؟؟؟؟:n01:
با این که آپدیت هست اما سیستم پر از ویروسه:n24:تا حالا هم با آنتی ویروس های دیگه هم کار نکردم ببینم چجوریه:n28:

Dr Nima
08-08-2014, 18:43
رفقا نظرتان در مورد وب روت و دکتر وب و نورمن چطوره

mehrabooni
08-08-2014, 18:51
بهترین انتی ویروس چیه
چرا همگی اواست رو پیشنهاد میکنن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

Dr Nima
08-08-2014, 18:59
سلام دوستان
الان به نظرتون برم سراغ کدوم سوئیت که کار کردن باهاش نیاز به ...
دکتر وب سه ماهه رایگان میده میتونی بگیری تست کنی

Dr Nima
08-08-2014, 19:04
بهترین انتی ویروس چیه
چرا همگی اواست رو پیشنهاد میکنن

بهترین وجود نداره
خودت باید ببینی با کدوم راحتی
و البته میتونی از نظرات دوستان استفاده کنی در انتخابت
اوست اون زمانی که آپدیتش راحت بود خیلی هوادار داشت تو ایران
نسخه های قدیمی بهتر بود بنظرم
نسخه ی جدیدش
برای من که تو سرعت ولگردی
و تاثیر رو سیستم مشکل داشت

mehrabooni
08-08-2014, 19:05
واقعا آوست خوب هست
یک نظرسنجی خارجی دیدم که اول بود

Dr Nima
08-08-2014, 19:24
واقعا آوست خوب هست

از چه نظر اول بود
چون ممکنه برای رایگان بودنش و استفاده زیاد به خاطر همین اول شده باشه و فقط به سایتهای معتبر تست توجه کنید نه هر سایتی

SETIZEN
08-08-2014, 19:43
سلام دوستان

KASPERSKY PURE رو اگه میخوای Trial Reset داره. :n01:

mehrabooni
08-08-2014, 20:12
بهترین امتی ویروس برای یک سیستم های اند چیه
کرک براش موجود باشه

DIKT
10-08-2014, 12:41
با سلام من اوست رو نصب کردم و اکتیو شده اکانت هم ساختم اما نمیدونم چیکار کردم که یک گجتش نیست و دوم اینکه د رحالت فری نیست وهرروز پیغام میده که دوره سی روزه داره تموم میشه الان دقیقا 25 روز مونده چطوری رایگانش کنم کسی میدونه اکانت هم ساختم

pooya777
10-08-2014, 17:08
با سلام من اوست رو نصب کردم و اکتیو شده اکانت هم ساختم اما نمیدونم چیکار کردم که یک گجتش نیست و دوم اینکه د رحالت فری نیست وهرروز پیغام میده که دوره سی روزه داره تموم میشه الان دقیقا 25 روز مونده چطوری رایگانش کنم کسی میدونه اکانت هم ساختم
سلام.شما از کدوم نسخه اش استفاده میکنید؟اگر از نسخه رایگانش استفاده میکنید خیلی راحت با دادن ایمیل در قسمت subscribtion برای یکسال رجیستر میشه.
اگر از نسخه اینترنت سکیوریتی استفاده میکنید که باید لایسنسش رو بهش بدین.میتونید از اینترنت پیدا کنید لایسنسش رو.
برای تعمیر آنتی ویروس به کنترل پنل برید در قسمت حذف نرم افزارها و آوست رو انتخاب کنید و بجای گزینه انیستال گزینه Repair رو انتخاب کنید.درست میشه.
برای آپدیت میتونید از تور استفاده کنید با دادن پورت و آدرس در قسمت چروکسی و اوکی کردنش.البته بعد از آپدیت توصیه میکنم همیشه برگردونیش بحالت دیفالت و فقط هنگام آپدیت تغییرش بدی.

pooya777
10-08-2014, 17:14
کرک براش موجود باشه

توصیه میکنم هیچوقت آنتی ویروس رو کرک نکنید که به موتورش لطمه میخوره و کارایی واقعی نخواهد داشت.آنتی ویروس هم من آوست رو پیشنهاد میدم اگر برای آپدیت آنلاینش میتونی از روشی دادن پورت و آدرس چیز شکن در تنظیمات آپدیتش استفاده کنی.چیز شکن مثل ت.ور.
بعد از آپدیت توصیه میکنم همیشه برگردونیش بحالت دیفالت و فقط هنگام آپدیت تغییرش بدی.البته آپدیتهای روزانه سبک در حد یکی دو مگ داره و قدرتش هم برای من خیلی خوب بوده.حدود سه سال استفاده میکنم و مشکلی از جهت امنیت سیستم نداشتم.

اگر از نسخه رایگان استفاده میکنی که در قسمت Subscribtion با یه ایمیل راحت یکسال رجیستر میشه.اگر از اینترنت سیکیوریتی استفاده میکنی که باید لایسنس بدی که تو اینترنت بگردی پیدا میکنی
برای تعمیر آنتی ویروس هم به کنترل پنل ویندوز میری قسمت حذف نرم افزارها آوست رو انتخاب میکنی منتها بجای گزینه آنیستال گزینه Repair رو انتخاب میکنی خودش تعمیرش میکنه.

با سپاس از اینکه پستهام بنمایش دراومد :n16:
ولی خواهشن بغیر این پست بقیه پاک بشه.با عرض معذرت ارسال نمیشد چندبار فرستادم که اینطور شد:11::20:

pooya777
10-08-2014, 17:24
دوست عزیز از کدوم نسخه اش استفاده میکنی؟ اگر از رایگانش استفاده میکنی که راحت میتونی در قسمت سابسکریبشن با یه ایمیل برای یکسال رجیسترش کنی
اگر از اینترنت سیکیوریتیش استفاده میکنی که باید بهش لایسنس بدی.تو اینترنت میتونی پیدا کنی لایسنسش رو
برای تعمیرش هم در کنترل پنل ویندوز قسمت حذف نرم افزارها آوست رو انتخاب میکنی و بجای آنیستال کردن Repair رو انتخاب میکنی خودش درستش میکنه.
برای آپدیت هم در قسمت آپدیت میتونی پ.و رت و آدرس یه فند.وق شکن مثل ت.و.ر رو بدی راحت آپدیتش کنی.البته توصیه میکنم همیشه بعد از آپدیت گزینه اون قسمت رو برگردونی به حالت دیفالتش.

pooya777
10-08-2014, 17:33
کرک براش موجود باشه

توصیه میکنم هیچوقت آنتی ویروس رو کرک نکنید که به موتورش لطمه میخوره و کارایی واقعی نخواهد داشت.آنتی ویروس هم من آوست رو پیشنهاد میدم اگر برای آپدیت آنلاینش میتونی از روشی دادن پورت و آدرس چیز شکن در تنظیمات آپدیتش استفاده کنی.چیز شکن مثل ت.ور.البته آپدیتهای روزانه سبک در حد یکی دو مگ داره و قدرتش هم برای من خیلی خوب بوده.حدود سه سال استفاده میکنم و مشکلی از جهت امنیت سیستم نداشتم.

اگر از نسخه رایگان استفاده میکنی که در قسمت Subscribtion با یه ایمیل راحت یکسال رجیستر میشه.اگر از اینترنت سیکیوریتی استفاده میکنی که باید لایسنس بدی که تو اینترنت بگردی پیدا میکنی
برای تعمیر آنتی ویروس هم به کنترل پنل ویندوز میری قسمت حذف نرم افزارها آوست رو انتخاب میکنی منتها بجای گزینه آنیستال گزینه Repair رو انتخاب میکنی خودش تعمیرش میکنه.

pooya777
10-08-2014, 17:36
واقعا آوست خوب هست
من کلی مطلب برای راهنمایی شما و دوستمون DIKT نوشتم ولی نمیدونم چرا پستم ارسال نمیشه! جریانش چیه؟:n13:

Dr Nima
12-08-2014, 11:36
آنتی ویروس ابری پاندا چطوریاس
رو سرعت وبگردی دانلود چقدر تاثیر داره
وب روت بهتره یا پاندا
فالس کدو مشون کمتر ه که به پچ کرک گیر ندن

amirfakhrian
13-08-2014, 17:32
سلام
سبکترین آنتی ویروسی که امنیت سیستم رو تا حدی تضمین بکنه چیه؟

Dr Nima
15-08-2014, 20:33
سلام
سبکترینها ابری هستن وب روت و پاندا آلود غیر از اینا نود و آویرا

djbehnam73
17-08-2014, 23:14
سلام
نود 32 :n02::n02::n02::n02:

pa13
18-08-2014, 21:32
نود 32 :n02::n02::n02::n02:
دوست عزیز نود 32 سبک نیست. و سبک هم باشه قدرت قابل قبولی نداره از لحاظ امنیت..اگه آنتی ویروس سبک و قابل اعتماد میخواین من 360 internet security رو پیشنهاد میدم

Mr.New
19-08-2014, 12:30
دوست عزیز نود 32 سبک نیست. و سبک هم باشه قدرت قابل قبولی نداره از لحاظ امنیت..اگه آنتی ویروس سبک و قابل اعتماد میخواین من 360 internet security رو پیشنهاد میدم

360فایروال نداره نود32 خیلی سر تره داش من

S0R3N4
22-08-2014, 01:01
سلام دوستان
اگه به انتخاب خودم باشه؛انتخاب اول و آخرم سوئیت امنیتی کسپرسکی هست؛ولی متاسفانه از ورژن 2014 به بعد نتونستم از وجود این سوئیت بهره ببرم به خاطر پیدا نشدن لایسنس براش؛
مجبور شدم به نورتون کوچ کنم که اونم اخیرا بازی در آورده و لایسنس های غیر قانونیش رو بلاک کرده؛
پس باید سراغ یه سوئیت دیگه برم دیگه...میخواستم بدونم کسپرسکی،ورژن جدید(2015) محصولات خودش رو رلیز کرده؟اگه کرده آیا براش به راحتی لایسنس گیر میاد یا نه؟
و اگه جواب منفی بود؛بین F-Secure Internet Security- Emsisoft Internet Seurity - Bitdefender Internet Security کدوم یک رو پیشنهاد میدید؟
میخوام در مرحله ی اول قدرت شناساییش بهترین باشه؛فایروالش هم مثل آنتی ویروسش قدرتمند باشه؛و منابع زیادی از سیستم رو به خودش اختصاص نده؛البته انتخاب اول من ببیتدیفندر هستش؛ولی نمیدونم واسش لایسنس گیر میاد یا باید بیخیال اینم بشم؟
و البته نظرتون رو بدون تعصب میشه در مورد 2 سوئیت امنیتی دیگه هم بیان کنید؟ممنونم

xman681
22-08-2014, 11:12
سلام دوستان
اگه به انتخاب خودم باشه؛انتخاب اول و آخرم سوئیت امنیتی کسپرسکی هست؛ولی متاسفانه از ورژن 2014 به بعد نتونستم از وجود این سوئیت بهره ببرم به خاطر پیدا نشدن لایسنس براش؛
مجبور شدم به نورتون کوچ کنم که اونم اخیرا بازی در آورده و لایسنس های غیر قانونیش رو بلاک کرده؛
پس باید سراغ یه سوئیت دیگه برم دیگه...میخواستم بدونم کسپرسکی،ورژن جدید(2015) محصولات خودش رو رلیز کرده؟اگه کرده آیا براش به راحتی لایسنس گیر میاد یا نه؟
و اگه جواب منفی بود؛بین F-Secure Internet Security- Emsisoft Internet Seurity - Bitdefender Internet Security کدوم یک رو پیشنهاد میدید؟
میخوام در مرحله ی اول قدرت شناساییش بهترین باشه؛فایروالش هم مثل آنتی ویروسش قدرتمند باشه؛و منابع زیادی از سیستم رو به خودش اختصاص نده؛البته انتخاب اول من ببیتدیفندر هستش؛ولی نمیدونم واسش لایسنس گیر میاد یا باید بیخیال اینم بشم؟
و البته نظرتون رو بدون تعصب میشه در مورد 2 سوئیت امنیتی دیگه هم بیان کنید؟ممنونم

سلام
خسته نباشید
دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم شما تا الان بارها درخواست راهنمایی درباره انتخاب آنتی ویروس داشتید
دوست عزیز همون کسپری که بهترین بوده براتون را برید خرید اورجینال کنید، مگه چقدر میخواهید هزینه کنید؟!!! واقعا این همه وقتی که برای انتخاب یک سوییت صرف کردید و این همه حجم نتی که برای تست آنتی ویروس ها صرف کردید را جمع میکردید میشد پول یه لایسنس ( یک پیشنهاد دوستانه بود و قصد بی احترامی نبود )

موفق باشید

Dr Nima
22-08-2014, 11:51
اگه میخواین قدرت بالا باشه رایگان هم باشه سبک هم باشه
Avira free + Comodo firewall

total 360 +Comodo firewall

djbehnam73
25-08-2014, 22:55
موافق نیستم باهات !

alidl
31-08-2014, 18:46
اگه میخواین قدرت بالا باشه رایگان هم باشه سبک هم باشه
Avira free + Comodo firewall

total 360 +Comodo firewall

من هم آویرا رایگان + کومودو فایروال رو پیشنهاد می کنم
و هم خودم دارم و هم برای دیگران نصب کردم راضی بودن
البته اگه بازم می‌خواید سبک تر باشه خود آویرا با فایروال ویندوز خوبه در حد معمول امنیت خوبی میده
راستی بچه ها یه سوال برای آویرا رایگان آپدیت ها رو میشه سیو کرد که بعدا استفاده کنی؟
یه راه تو سافت 98 گفته ( نرم‌افزاره) ولی تو نسخه های جدید آویرا پشتیبانی نمیشه

Dr Nima
02-09-2014, 10:18
من هم آویرا رایگان + کومودو فایروال رو پیشنهاد می کنم
و هم خودم دارم و هم برای دیگران نصب کردم راضی بودن
البته اگه بازم می‌خواید سبک تر باشه خود آویرا با فایروال ویندوز خوبه در حد معمول امنیت خوبی میده
راستی بچه ها یه سوال برای آویرا رایگان آپدیت ها رو میشه سیو کرد که بعدا استفاده کنی؟
یه راه تو سافت 98 گفته ( نرم‌افزاره) ولی تو نسخه های جدید آویرا پشتیبانی نمیشه
به پست اول تاپیک آویرا یه نگاهی کن

Mr.New
02-09-2014, 10:51
سلام دوستان

امسی سافت چند روز دیگه نسخه اینترنت سکوریتیش میاد ک فایروالش ب انتی ویروس چسبیده قدرتشم از بیتدفندر بیشتره
ولی لایسنس نیست:|
بیت دفندر لایسنس هست ولی من تو ویندوز8.1 ی سری مشکلات داشتم باش 7 داری بتی نصب کن
مورد اخری رو بیخیال فایروال نداره از فایروال ویندوز استفاده میکنه
کاسر 2015 لایسنس براش نیست ولی چیز خوبیه

Dr Nima
02-09-2014, 12:20
امسی سافت چند روز دیگه نسخه اینترنت سکوریتیش میاد ک فایروالش ب انتی ویروس چسبیده قدرتشم از بیتدفندر بیشتره
ولی لایسنس نیست:|
بیت دفندر لایسنس هست ولی من تو ویندوز8.1 ی سری مشکلات داشتم باش 7 داری بتی نصب کن
مورد اخری رو بیخیال فایروال نداره از فایروال ویندوز استفاده میکنه
کاسر 2015 لایسنس براش نیست ولی چیز خوبیه
کرک امسی سافت تو ورژن جدید امتحان کن ببین جواب میده

akbarhasani1371
03-09-2014, 08:48
بچه ها نرم افزار ایرانی رو حمایت کنید.مژده مژده
نسخه جدید امنیت پیشرفته ضدویروس پادویش (نسخه ۱.۶.۴۲.۱۲۳۸) منتشر شد.در این نسخه مهمترین امکان افزوده شدن زبان انگلیسی و دوزبانه شدن پادویش است، همچنین برخی از پیشنهادات ارایه شده و مشکلات گزارش شده از طرف کاربران دراین نسخه بهبود یافته است. در ادامه بهبودها و امکانات این نسخه آمده است:

[*=right]پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی
[*=right]افزایش سرعت بالا آمدن سیستم
[*=right]امکان اجرای همزمان چند پویشگر

افزوده شدن نام بدافزار در بخش قرنطینه، بهبود روش‌های شناسایی و خنثی‌سازی بدافزار، امکان انجام تعمیر در برنامه نصب، بهبود در تشخیص تغییر شبکه و هشدارهای کمتر در این رابطه و برای کاربردهای سازمانی امکان تغییر اطلاعات اتصال به سرور از طریق نصب از راه دور از دیگر بهبودهای صورت گرفته در این نسخه است. لازم به ذکر است تعداد زیادی از مشکلات گزارش شده از طرف کاربران برطرف شده و عملکرد ضدویروس در حالت‌ها و پیکربندی‌های خاص بهبود یافته است: مساله وصل نشدن به شبکه در حضور دیواره‌آتش، هشدار دیواره‌آتش در مورد اتصال ورودی شبکه برای برخی برنامه‌ها مانند کروم و در کاربردهای سازمانی مساله قطع شدن کلاینت از سرور به طور کامل رفع شده است.

S0R3N4
05-09-2014, 18:12
سلام بر همه ی اساتید گرانقدر...
بالاخره تصمیمم رو گرفتم و الان تقریبا 10 روزه دارم از Kaspersky Pure 3 استفاده میکنم؛به جز افت سرعت سیستم تقریبا از همه چیز راضی هستم؛خصوصا این Password Manager کسپرسکی خیلی خیلی توپه!
دوستان
الان به عنوان مکمل ؛ در کنار کسپرسکی نیازی به نصب نرم افزار امنیتی دیگه ای هست؟!
مثلا Malwarebytes AntiMalware یا Super AntiSpyWare یا Hitman Pro یا حتی یه آنتی ویروس غیر فعال برای اسکنه ماهانه ی سیستم نظیر Avira Antivir Free ؟
یا نیازی به این نرم افزار ها دیگه نیس؟
ولی جدا از اینکه بعیده کسی نصب یه آنتی ویروسه دیگه رو توصیه کنه (مثلا نصب اویرا) ؛ به نظرتون به عنوان یه آنتی اسپای ور یا آنتی مالویر ؛ Malwarebytes قوی تره یا Super Antispyware ؟
و به جز اون 2 مورد که احتمالا یکی رو نصب خواهم کرد؛آیا نصب نرم افزار کلود Hitman Pro رو توصیه میکنید یا خیر؟

راستی؛مالوربایت و سوپر آنتی اسپای ور آیا باعث کاهش سرعت سیستم میشن به صورت محسوس یا خیر؟
و اینکه حالا هر کدوم رو توصیه کردید؛میشه بگید از کدوم نسخه شون استفاده کنم؟نسخه ی پولی یا رایگان؟

خیلی خیلی ممنونم

Public Enemy
05-09-2014, 20:56
سلام بر همه ی اساتید گرانقدر...
بالاخره تصمیمم رو گرفتم و الان تقریبا 10 روزه دارم از Kaspersky Pure 3 استفاده میکنم؛به جز افت سرعت سیستم تقریبا از همه چیز راضی هستم؛خصوصا این Password Manager کسپرسکی خیلی خیلی توپه!
دوستان
الان به عنوان مکمل ؛ در کنار کسپرسکی نیازی به نصب نرم افزار امنیتی دیگه ای هست؟!
مثلا Malwarebytes AntiMalware یا Super AntiSpyWare یا Hitman Pro یا حتی یه آنتی ویروس غیر فعال برای اسکنه ماهانه ی سیستم نظیر Avira Antivir Free ؟
یا نیازی به این نرم افزار ها دیگه نیس؟
ولی جدا از اینکه بعیده کسی نصب یه آنتی ویروسه دیگه رو توصیه کنه (مثلا نصب اویرا) ؛ به نظرتون به عنوان یه آنتی اسپای ور یا آنتی مالویر ؛ Malwarebytes قوی تره یا Super Antispyware ؟
و به جز اون 2 مورد که احتمالا یکی رو نصب خواهم کرد؛آیا نصب نرم افزار کلود Hitman Pro رو توصیه میکنید یا خیر؟

راستی؛مالوربایت و سوپر آنتی اسپای ور آیا باعث کاهش سرعت سیستم میشن به صورت محسوس یا خیر؟
و اینکه حالا هر کدوم رو توصیه کردید؛میشه بگید از کدوم نسخه شون استفاده کنم؟نسخه ی پولی یا رایگان؟

خیلی خیلی ممنونم
هیچ کدوم از نرم افزار های زیر توصیه نمی شن!!!

والا ما نمی دونیم شما با سیستمتون چه می کنید ولی احساس می کنم بیش از حد وسواس دارین!!!!

آنتی ویروس ها برای استفاده سیستم های شخصی هستند و شما نیازی به نرم افزار های حذف آلودگی ندارین. حداقل این نظر شخصی بنده هست.
به هر حال اگر دلیل منطقی دارین که ابن همه حساسیت به خرج می دین مطرح کنین تا دوستان راهنمایی کنند.

S0R3N4
06-09-2014, 16:08
یه جورایی میشه گفت وسواس دارم در این زمینه؛
یعنی حتی به Malwarebytes هم نیاز نیس ؟! آخه خیلی از دوستان معمولا نصبش رو توصیه میکردن در سابق در کنار سوئیت امنیتی به عنوان مکمل ...

sky1sky
10-09-2014, 09:37
سلام ایا نصب همزمان Malwarebytes Anti-Malware با نصب هر گونه انتی ویروس دیگری (مثل کاسپر یا نورتون یا.... ) روی سیستم سازگار است ؟؟؟ مرسی

S0R3N4
10-09-2014, 10:59
سلام ایا نصب همزمان Malwarebytes Anti-Malware با نصب هر گونه انتی ویروس دیگری (مثل کاسپر یا نورتون یا.... ) روی سیستم سازگار است ؟؟؟ مرسی

سازگار که هستن؛ولی اساتید میگن زیاد نیازی بهش نیس در صورت وجود کسپرسکی؛
اگر به قول اساتیدی که به این پرسش من پاسخ دادن و گفتن تا اطلاعات مهم نداشتی روی سیستم نیازی به نصب MalwareBytes نیست و خاصی نصبش کنی؛حتما نسخه ی Free رو نصب کن که Guard نداشته باشه؛

-----------------------------------------

و اما یه پرسش از اساتید محترم؛
میشه در مورد Hitman Pro یه توضیحی بدین؟کلا به چه دردی میخوره؟
چرا قابلیت اسکن دستی نداره؟و چرا موقع اسکن،هیچ وقت کل سیستم رو اسکن نمیکنه؟
کلا در چه مواردی به درد میخوره؟

achaemenian
10-09-2014, 15:25
من قبلا نورتون داشتم و راضی بودم تو 3 سالی که ازش استفاده کردم ناامیدم که نکرد بلکه شگفت زدم کرد وقتی ویروسی رو که کسپر 2012 رو از کار انداخت رو از بین برد(هر دو بروز بودن)
ولی الان پیدا کردن کلید براش سخت شده وقتی هم پیدا میکنی بعد از یکی ،دو هفته میفهمه که کلید فیک هست
الان کسپر نصب کردم و مشخصا رم بیشتری از نورتون مصرف میکنه ولی در کل راضیم
در مورد
Malwarebytes Anti-Malware من خودم نصب دارمش و هر وقت احساس میکنم که یه چییزی مشکوک هست :n06:
میزارم یه اسکن بکنه تا مطمئن شم :n26:

shapalagh
10-09-2014, 15:45
من مایکروسافت استفاده میکنم بدلیل سازگاری با ویندوز و حجم کمتر کارایی بهتری داره ..

milad_heartsick
10-09-2014, 18:22
سلام دوستان خوبم
من چندین سال بود که از N360 استفاده میکردم ولی جدیدا بازی در اورده و کِی و سریال 2 روزه از کار میوفته لطفا جایگزین خوبی براش معرفی کنید که به راحتی سریال و کِی براش پیدا بشه.
ممنون عزیزان

Dr Nima
10-09-2014, 21:52
سلام دوستان خوبم
من چندین سال بود که از N360 استفاده میکردم ولی جدیدا بازی در اورده و کِی و سریال 2 روزه از کار میوفته لطفا جایگزین خوبی براش معرفی کنید که به راحتی سریال و کِی براش پیدا بشه.
ممنون عزیزان
ای وی جی
اوست
بیت دفندر
آویرا
۳۶۰ و بایدو که رایگانه
برای دانلود سافت ۹۸ یا سایت خودش

Captain
10-09-2014, 23:34
ای وی جی
اوست
بیت دفندر
آویرا
۳۶۰ و بایدو که رایگانه
برای دانلود سافت ۹۸ یا سایت خودش

دوست عزیز برای بار چندم در انجمن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی مطرح میشه که برنامه های امنیتی رو از سایت خودشون دانلود کنید. اگه لینک دانلود نصب آفلاین پیدا نمیشه، در انجمن های خودشون حتما هست!
پس خواهشا دیگه از سایت های دیگه تبلیغ نکنید و دوستان رو به سایت های کمکی برای دانلود برنامه های امنیتی هدایت نکنید.

Dr Nima
11-09-2014, 10:55
دوست عزیز برای بار چندم در انجمن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی مطرح میشه که برنامه های امنیتی رو از سایت خودشون دانلود کنید. اگه لینک دانلود نصب آفلاین پیدا نمیشه، در انجمن های خودشون حتما هست!
پس خواهشا دیگه از سایت های دیگه تبلیغ نکنید و دوستان رو به سایت های کمکی برای دانلود برنامه های امنیتی هدایت نکنید.
قصد تبلیغ نبود این سایت هم هر سایتی نیست
نرم‌افزاراش موشکلی نداره
یکی از مراجع نرم افزاری ایرانه
بعضی آنتی ویروسا تو انجمنش هم پیدا نمیشه آفلاینش
خوشت میاد طرف بره الاف بشه بگرده تو اینترنت
وسواس امنیت از بی امنیتی بدتره

Mr.New
11-09-2014, 12:14
مشخصات سیستم
cpu:i7
ram:8
چی نصب کنم؟
از بیت و کاسپر خوشم نمیاد

Captain
11-09-2014, 12:40
مشخصات سیستم
cpu:i7
ram:8
چی نصب کنم؟
از بیت و کاسپر خوشم نمیاد

پیشنهاد میکنم امسی سافت رو امتحان کنید.
من رو سیستم خانگی امسی سافت و رو لب تاپ کاسپر 2015 دارم.
از هردو بسیار راضی هستم.
کومودو هم عالی هستش ولی بخاطر مشکلی که با کرک ویندوز داره سیستم با BSOD مواجه میشه.

ali-u
11-09-2014, 21:33
باسلام
بین انتی ویروس free
avira - avast
دوستان کدوم رو بیشتر پیشنهاد می دن

Dr Nima
11-09-2014, 22:55
باسلام
بین انتی ویروس free
avira - avast
دوستان کدوم رو بیشتر پیشنهاد می دن
آویرا قوی تره و تحریم نشده
ولی محیط کاربری اوست بهتره برای بعضیا تحریمه و برای بعضیا
تحریم نیس

اگه خواستی غیر این دو مورد ۳۶۰ و بایدو هم می تونی تجربه
کنی

ali-u
11-09-2014, 23:42
آویرا قوی تره و تحریم نشده
ولی محیط کاربری اوست بهتره برای بعضیا تحریمه و برای بعضیا
تحریم نیس

اگه خواستی غیر این دو مورد ۳۶۰ و بایدو هم می تونی تجربه
کنی
ممنون

فقط این 360 مال کدوم شرکته ؟
از این سیستم های ابری که نیست؟

Dr Nima
12-09-2014, 00:17
ممنون

فقط این 360 مال کدوم شرکته ؟
از این سیستم های ابری که نیست؟
ساخت چینه
تو تاپیکش اطلاعات بیشتری هستش

Dr Nima
14-09-2014, 11:24
آویرا چینی می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]