PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17

vista_vz
02-12-2013, 23:09
البته من تجربه کمودو رو ندارم
ولی بخاطر مشکل کلید کاسپر نورتون نصب کردم
تا الان که بی همتا بوده(البته از نظر امنیت مثل کاسپر نمیشه هر چند کاسپر هم خیلی سنگینه ولی نورتون هم بعد از کاسپر و بیت دفنر حرف اول رو میزنه)
روی دو مگ هم بیشتر حجم اپدیت نیست

درسته...نمیخوام خیلی قوی باشه چون نه هر روز تحت حمله و -- هستم و نه ویروس های خفن با من کاری دارن!!من هم باهاشون کاری ندارم:n02::n02:
ولی دیگه از نود بدتر نباشه که فلش بزنیم ویروس نیوفولدر بگیریم!!:n02:

سبک و بی دردسر و مطمئن باشه...
ممنون:n16:

غول مرحله اخر
04-12-2013, 10:13
ا جایی که من میدونم نسخه های رایگان فایروال ندارن و بیشتر برای تبلیغات هستن!!!!!
و بیشتر برای کسانی هس که به اینترنت دسترسی ندارن درسته؟ حالا چرا شما رایگان رو توصیه میکنید؟؟؟
یه سواله کلی: کسی که اصن به اینترنت دستری نداره میخواد یه نسخه از آنتی ویرس نصب کنه باید نسخه رایگانش رو نصب کنه یا اینترنت سکوریتی؟

====================

یه چیزه دیگه این روش آپدیته نسخه های رایگان آنتی ها به چه صورت هست؟؟ آیا دقیقا مثله خوده اینترنت سکوریتیش هست؟؟!! توضیح بدید ممنون میشم :n16:

holyboy
04-12-2013, 11:02
تا حالا امتحانش نکردم.نمیدونم چرا ازش بدم میاد.شاید چون رو سیستم های دانشگامون نصب بودش و همش گیر میداد!!:n02::n02:

ولی خارج از شوخی قدرتش و امکاناتش چجوریه؟؟در برابر نورتونی که پولیه و میشه سریالشو گیر آورد حرفی داره؟؟
ممنون:n16:
من در حال حاضر از امسی سافت استفاده می کنم در مدتی که از آویرا استفاده می کردم راضی بودم.من نورتون استفاده نکردم ولی ظاهرا قدرت سابق رو نداره (طبق تست هایی که دوستان انجام دادن)

afshin b
05-12-2013, 09:59
سلام
یه آنتی ویروس خوب ولی سبک میخوام.
خودم برای لپتاپم کسپر دارم و حرف نداره. اما دسکتاپم که ضعیفتره نمی دونم چی روش نصب کنم.
نورتون چقدر از سیستم استفاده میکنه؟ اوست هم خیلی خوب بود ولی مثل اینکه برای آپدیت مشکل داره.

vista_vz
05-12-2013, 13:16
فعلا به یار سابقم نورتون پیوستم...سبک.بی دردسر.قابل اطمینان... حدود 2 3 سال پیش که نصب داشتم ویروس استاکس نت رو شناسایی کرد رو سیستمم!!!!!! خیلی جالب بود برام!!! هنوزم یادگاری نگه اش داشتم!!:D:D

ممنون از همه دوستان...

سلام
یه آنتی ویروس خوب ولی سبک میخوام.
خودم برای لپتاپم کسپر دارم و حرف نداره. اما دسکتاپم که ضعیفتره نمی دونم چی روش نصب کنم.
نورتون چقدر از سیستم استفاده میکنه؟ اوست هم خیلی خوب بود ولی مثل اینکه برای آپدیت مشکل داره.

نورتون در حالت بیکار معمولا دو سه درصد از منابع رو میگیره و سبکه...قبول دارم که آنتی های قویتری مث کاسپر هم وجود دارن...اما راحتی و بی دردسر بودن یه آنتی ویروس برای من خیلی اهمیت داره و رو سیستم های ضعیف هم بهتر جواب میده...:n11:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

vaez666
05-12-2013, 22:52
سلام
من الان اواست دارم الان نگاه کردم 5 ماهه اپدیت نشده :n04:
حالا یه انتی ویروس درست و حسابی میخوام که رایگان باشه و اهل کرک و رمز و پسورد گیر اوردن واسه اپدیت نیستم
یه انتی ویروس قوی و بی دردسر میخوام .
اگه پولی بخوام بگیرم چی خوبه ؟
ممنون

Captain
06-12-2013, 01:26
سلام
من الان اواست دارم الان نگاه کردم 5 ماهه اپدیت نشده :n04:
حالا یه انتی ویروس درست و حسابی میخوام که رایگان باشه و اهل کرک و رمز و پسورد گیر اوردن واسه اپدیت نیستم
یه انتی ویروس قوی و بی دردسر میخوام .
اگه پولی بخوام بگیرم چی خوبه ؟
ممنون

سلام
اگه رایگان میخوایین بهتون Comodo Internet Security 6.3 رو پیشنهاد میکنم
آپدیت آفلاین، آپدیت آنلاین کم حجم، HIPS بسیار قوی، شناسایی عالی و امکانات دیگری که با مراجعه به تاپیک اصلی خود بیشتر آشنا شین
پولی براتون کاسپر، نورتون، امسی سافت، بیتدیفندر توصیه میکنم
اگه امکانش هست شما انتظاراتی که از یک آنتی ویروس و برنامه ی امنیتی دارین رو بگین، بهتر میشه شما رو به هدفتون راهنمایی کرد
:n16:

vaez666
06-12-2013, 08:28
ممنون دوست عزیز. خیلی جاها خوندم کومودو خوب نیست
من وبگردی زیادی انجام میدم و اسکن فلش موقع وصل کردنش هم برام مهمه. که زیاد سرعت لپ تاپم رو نگیره و اپدیت بدون دردسر داشته باشه

Captain
06-12-2013, 11:11
ممنون دوست عزیز. خیلی جاها خوندم کومودو خوب نیست
من وبگردی زیادی انجام میدم و اسکن فلش موقع وصل کردنش هم برام مهمه. که زیاد سرعت لپ تاپم رو نگیره و اپدیت بدون دردسر داشته باشه

میشه بگین اون خیلی جاها کدام منابع هستند؟ ممنون میشم
کومودو از منابع سیستم بسیار کم استفاده میکنه، آپدیت بدون دردسر و کم حجم که روزی حداکثر 2MB هستش
شما میتونید مرورگر Comodo Dragon و یا Comodo IceDragon رو نصب کنید تا هم از لحاظ وبگردی امن داشته باشید و هم سرعت وبگردی
با چند تا افرونه هم میتونید مرورگرتون رو از لحاظ امنیت تقویت کنید

vaez666
06-12-2013, 11:24
میشه بگین اون خیلی جاها کدام منابع هستند؟ ممنون میشم
کومودو از منابع سیستم بسیار کم استفاده میکنه، آپدیت بدون دردسر و کم حجم که روزی حداکثر 2MB هستش
شما میتونید مرورگر Comodo Dragon و یا Comodo IceDragon رو نصب کنید تا هم از لحاظ وبگردی امن داشته باشید و هم سرعت وبگردی
با چند تا افرونه هم میتونید مرورگرتون رو از لحاظ امنیت تقویت کنید

ممنون در بخش نظر سنجی گفته بودن کومودو مثل کمد دیواریه :n02:
حالا به نظرتون کومودو تنها کافیه ؟اینترنت سکوریتی هم هست ؟فلش رو هم اسکن میکنه به محض وصل کردن ؟
چون چنتا جا خوندم همه کومودو با مثلا کسپر استفاده میکنن
چون لپ تاپم انتی ویروس اواست داشت که 5 ماه اصلا اپدیت نشده بود یه جورایی انگار انتی ویروس نداشته ولی مشکل خاصی نداشتم چون فقط سایتای مشخصی میرم

Captain
06-12-2013, 11:46
ممنون در بخش نظر سنجی گفته بودن کومودو مثل کمد دیواریه :n02:
حالا به نظرتون کومودو تنها کافیه ؟اینترنت سکوریتی هم هست ؟فلش رو هم اسکن میکنه به محض وصل کردن ؟
چون چنتا جا خوندم همه کومودو با مثلا کسپر استفاده میکنن
چون لپ تاپم انتی ویروس اواست داشت که 5 ماه اصلا اپدیت نشده بود یه جورایی انگار انتی ویروس نداشته ولی مشکل خاصی نداشتم چون فقط سایتای مشخصی میرم

نظر همه کاربران برای ما محترم هستش
بله کومودو اینترنت سکیوریتی هم داره
خود من هم از کومودو استفاده میکنم، من ازز کاربرای قدیمی کاسپر هستم ولی بخاطر نسخه 2014 که اصلا با سلیقه و انتظاراتی که داشتم منظبق نبود به سمت کومودو رفتم و اصلا هم پشیمان نیستم
شما نگران نباشید، با نصب کومودو و نتظیم Comodo DNS بر روی سیستم، میتونید به راحتی وبگردی کنید
Comodo DNS با نصب کومودو بر روی سیستم تنظیم میشه

vaez666
06-12-2013, 11:56
نظر همه کاربران برای ما محترم هستش
بله کومودو اینترنت سکیوریتی هم داره
خود من هم از کومودو استفاده میکنم، من ازز کاربرای قدیمی کاسپر هستم ولی بخاطر نسخه 2014 که اصلا با سلیقه و انتظاراتی که داشتم منظبق نبود به سمت کومودو رفتم و اصلا هم پشیمان نیستم
شما نگران نباشید، با نصب کومودو و نتظیم Comodo DNS بر روی سیستم، میتونید به راحتی وبگردی کنید
Comodo DNS با نصب کومودو بر روی سیستم تنظیم میشه
خیلی ممنون دوست عزیز
فقط یه سوال دیگه
فقط اینترنت سکوریتی رو نصب کنم ؟یا انتی ویروس یا فایروال یا سه تاش :n02:
واسه کروم پلاگین نداره ؟
ممنون

Captain
06-12-2013, 12:04
خیلی ممنون دوست عزیز
فقط یه سوال دیگه
فقط اینترنت سکوریتی رو نصب کنم ؟یا انتی ویروس یا فایروال یا سه تاش :n02:
واسه کروم پلاگین نداره ؟
ممنون

خواهش میکنم
بله اینترنت سکیوریتی شامل: آنتی ویروس و فایروال هستش!
منظورتون چه پلاگینی هستش؟

vaez666
06-12-2013, 12:06
خواهش میکنم
بله اینترنت سکیوریتی شامل: آنتی ویروس و فایروال هستش!
منظورتون چه پلاگینی هستش؟
مثلا یه پلاگینی که امنیت یه صفحه رو نشون بده که ویروس نداشته باشه یا بلاک کردن تبلیغات و .......

Captain
06-12-2013, 12:10
مثلا یه پلاگینی که امنیت یه صفحه رو نشون بده که ویروس نداشته باشه یا بلاک کردن تبلیغات و .......

بله، افزونه های ذیل هستند
WOT
ScriptSafe
AdBlock
AdBlock Plus
Ghostery

taoren
06-12-2013, 17:57
سلام
اگه لیست چند انتخابی بود بهتر بود ولی...
bitdefender خیلی امکانات جامعی داره

Captain
06-12-2013, 18:01
سلام
اگه لیست چند انتخابی بود بهتر بود ولی...
bitdefender خیلی امکانات جامعی داره

منظورتون چه لیستی هستش؟
بله امکانات بیتدیفندر جامع هستش ولی.. آپدیت سنگین، فعالسازی دشوار، کاهش سرعت سیستم

mm_yaghoob
09-12-2013, 14:28
من حدود 12 سال با اينترنت سروكار دارم از هر انتي ويروسي استفاده كردم و بيشتر از همه از اواستو و كاسپر؟

و حالا منبع موثق مي شناسيد كه بگه
در ورژنهاي 2014 انتي ويرسها كدوم سرتره؟
از لحاظ شناسايي سبك بودن و كليد راحت پيدا كردن؟؟

Public Enemy
10-12-2013, 09:34
آنتی ویروس آرمانی ندیده بودیم که به لطف تست های اخیر Av-test هم دیدیم :n10:

نتایج تست KIS 2014 روی ویندوز XP در ماه نوامبر : :n04:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم قابل توجه طرفداران آنتی ویروس های کلود :

پرچم کلود بالاس :n16:

mm_yaghoob
10-12-2013, 09:53
دوست عزيز اين نتايج واسه 2013
نه 2014 كه كاسپر اول نشون ميده؟؟؟

Captain
10-12-2013, 10:35
من حدود 12 سال با اينترنت سروكار دارم از هر انتي ويروسي استفاده كردم و بيشتر از همه از اواستو و كاسپر؟

و حالا منبع موثق مي شناسيد كه بگه
در ورژنهاي 2014 انتي ويرسها كدوم سرتره؟
از لحاظ شناسايي سبك بودن و كليد راحت پيدا كردن؟؟

دوست عزيز اين نتايج واسه 2013
نه 2014 كه كاسپر اول نشون ميده؟؟؟

تاپیک و پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

غول مرحله اخر
11-12-2013, 14:32
درود
نظره دوستان در مورد آنتی ویروس اویرا چیه؟
میگن
1- نسخه 2014 عالی شده و سرعته نت رو کم نمیکنه. آیا درسته؟
2- که هر 3تا ورژن اویرا فایروال نداره. آیا درسته؟ اگه درسته نیازی به نصبه فایروال جدا هستش یا نه؟
ممنون

holyboy
11-12-2013, 19:03
درود
نظره دوستان در مورد آنتی ویروس اویرا چیه؟
میگن
1- نسخه 2014 عالی شده و سرعته نت رو کم نمیکنه. آیا درسته؟
2- که هر 3تا ورژن اویرا فایروال نداره. آیا درسته؟ اگه درسته نیازی به نصبه فایروال جدا هستش یا نه؟
ممنون

من مدت کوتاهی تست کردم تاثیرش بر سرغت دانلود کمتر شده.
فکر کنم نسخه فمیلی پروتکشن فایروال داره اما مطمئن نیستم

TimeWarp
13-12-2013, 12:12
سلام

بنده رو وین 7 64 بیت ، آنتی ویروس تراس پورت دارم .

- دنبال یه فایروال هستم که هم با این آنتی ویروس بخوره و هم چندتا برنامه رو مسدود کنم که برای آپدیت به نت وصل نشن. (یعنی تنها خواستم از فایروال مسدود کردن این چندتا برنامه هست)

کومودو رو به من معرفی کردن ولی من کلا با محصولات کومودو حال نمی کنم از بس تنظیمات دست و پا گیر داره و میره رو اعصاب آدم و کارهای عادی رو هم مختل می کنه.

لطفا یه فایروال درست و حسابی معرفی کنید. با تشکر:n16:

ATRGT3
13-12-2013, 12:15
من سالهاست که استفاده میکنم وخیلی راضی هستم فقط تنظیماتش رو باید درست بزنین
Eset Internet Smart Security 5

TimeWarp
13-12-2013, 12:25
من سالهاست که استفاده میکنم وخیلی راضی هستم فقط تنظیماتش رو باید درست بزنین
Eset Internet Smart Security 5

با تشکر

اما این اینترنت سکوریتی هست یعنی (آنتی ویروس + فایروال) در حالی که بنده فقط فایروال یا تو همین مایه ها می خوام .

آنتی ویروس تراس پورت رو هم به این علت پاک نمی کنم که لایسنسشو یک ساله خریداری کردم و تا 4 ماهه دیگه تموم میشه:n17:

ATRGT3
13-12-2013, 13:08
اشکالی نداره با تنظیمات درست میتونین قسمت آنتی ویروس رو قطع کنین در حالی که ویروس کشش همراه ویروس کشتون هم کار میکنه مشکلی باهاش نداره چه جمله ادبی :n09:

*Batman*
15-12-2013, 15:07
سلام

بنده رو وین 7 64 بیت ، آنتی ویروس تراس پورت دارم .

- دنبال یه فایروال هستم که هم با این آنتی ویروس بخوره و هم چندتا برنامه رو مسدود کنم که برای آپدیت به نت وصل نشن. (یعنی تنها خواستم از فایروال مسدود کردن این چندتا برنامه هست)
لطفا یه فایروال درست و حسابی معرفی کنید. با تشکر:n16:

سلام

یه گزینه مناسب برای شما : TinyWall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بر پایه‌ی فایروال ویندوز کار میکنه و به همین خاطر بسیار سبک و سریع هستش.
یکبار امتحانش کردم. رابط کاربری خوبی هم داره.

دوستمون ATRGT3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امضای 1024X768 گذاشته.امضای من یه خط بیشتر بشه خطا میده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
16-12-2013, 22:06
با سلام

AV-C نظرسنجی امنیتی سال 2014 رو برگزار کرده که شما عزیزان هم میتونید در اون شرکت کنید:

MichealJackson
19-12-2013, 17:42
سلام ، یه سوال داشتم
کدوم انتی ویروس ها اپدیت رو برای ایران باز گذاشتن؟

holyboy
19-12-2013, 18:24
سلام ، یه سوال داشتم
کدوم انتی ویروس ها اپدیت رو برای ایران باز گذاشتن؟

همه به جز مکافی و ای وی جی و اواست و پی سی تولز اگه چیزی از قلم انداختم بگید

MichealJackson
19-12-2013, 18:58
یعنی اویرا بازه برای ایران؟

polestar98g
19-12-2013, 21:49
والا ما كه زبانمون تعريف نداره

حتالا در اين تستها براي ويدوز ايكسپي

انتي ويروسي كه قدرت شناسايي بالا داره و زياد سنگين نيست
و با كركها هم مشكلي نداشته باشه و هيچ فايلي را حذف نكنه حداتقل قرنتينه كنه كدومه؟

الخصوص لينك زير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سؤالت رو اینجا مطرح کن همشهری=>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

polestar98g
19-12-2013, 21:52
یعنی اویرا بازه برای ایران؟
بلی. نورتون هم.:n06:

manli7
28-12-2013, 19:56
سلام دوستان این avast خوب هست برای لپ تاپ ؟

جه طوری باید اپدیت بشه ؟

یوسر و پسورد می خواد

؟

pedram_01
28-12-2013, 19:59
سلام دوستان این avast خوب هست برای لپ تاپ ؟

جه طوری باید اپدیت بشه ؟

یوسر و پسورد می خواد

؟

اولا تحریم هستیم و نیاز به چیز نشکن داری

اوست خوبه

اگه اینترنت سیکروبتی رو نصب کنی یوزر پسورد میخواد

manli7
28-12-2013, 20:08
اوست خوبه چی یوسر و پسورد میخواد ؟

بخدا گیج شدم !!!

pedram_01
28-12-2013, 20:23
اوست خوبه چی یوسر و پسورد میخواد ؟

بخدا گیج شدم !!!

عزیز. من که جواب شمارو دادم . (اوست انتی ویروس خوبی هستش)

اوست چندین نسخه داره یکیش رایگان هست و یوزر و پس نمیخواد ولی یکیش اینترنت سیکروبتی هست و فایروال داره ( یوزرنیم و پس میخواد )

و برای اپدیت اوست نیاز به قند شکن دارید

برای چی گیج شدی ؟

manli7
28-12-2013, 21:07
یعنی چی نیاز به قند شکن داریم ؟

D E M O N
28-12-2013, 21:50

قندشکن در منزل ندارید ؟ اونو بردارید پشت مودم تون بذارید و مودم رو یکبار ریستارت کنید ! میبینید که Avast به راحتی آپدیت میشه ! در غیر اینصورت آپدیت نمیشه چون تحریم هستیم !

hamidreza2010
28-12-2013, 21:51

:18::18::18::18::18::18::18:

سلام
ببین آپدیت نمیشه
برای آپدیت کردن باید فیل تر شکن داشته باشی

.AraMesh.
28-12-2013, 22:24
حمیــــــــــــــــد.!! تعجب داره اونم ایناهمه ؟؟ خب به کارشون نیومده تا حالا این همه چیز شکن :n06::n02:

:n26:خوبه تاپیک پر باری داره میشه. با انواع و اقسام اسامی داریم آشنا میشیم :
چیز شکن ، چیز نشکن، همه چیز شکن، قیلترشکن، قند شکن، دوربرگردون ،... نبود دیگه دوستان؟ بنازم به این ذهن های خلاااااق :n02:
manli7 مگه همون Nod32 که چند وقت پیگیرش بودین نشد؟ میخواید من یه راه خیلی ساده برای آپدیت شدنش براتون بگم؟؟ ( به سرور آپدیت آنلاینی متصل کنید ک برای بروزرسانی ، یوزرنیم و پسورد نمیخواد) بهتر از گشتن دنبال یوزر - پس
آدرس سرورشم دارم که با تاخیر یک روزه بروزرسانی میکنه. بعضی وقتام روزانه میده.
بهتون میگم چکار کنید :n01:

manli7
28-12-2013, 23:59
پس دوستان یعنی اوست بهترین گزینست ؟

من الان eset دارم همینو پاک کنم نیاز نیست زا ریجستری هم پاک بشه ؟

اوست چیزه کاملش رو میدین یه چیزی که هم فایر وال باشه هم انتی ویروس و...

اخرین ورژن برای 64 بیتی

pedram_01
29-12-2013, 00:15
پس دوستان یعنی اوست بهترین گزینست ؟

من الان eset دارم همینو پاک کنم نیاز نیست زا ریجستری هم پاک بشه ؟

اوست چیزه کاملش رو میدین یه چیزی که هم فایر وال باشه هم انتی ویروس و...

اخرین ورژن برای 64 بیتی

وقتی انتی ویروس مورد نظر رو انتخاب کردید بقیه سوال ها و درخواست ها در تاپیک تخصصی دنبال کنید

اصلا چیزی به نام بهترین نداریم

و اینکه ما نمیدونیم سیستم شما چیه و چه مشخصاتی داره و نمیدونم شما از انتی چی میخوای

اوست بنظر من نصب نکنی بهتره اینجور که من میبینم شما در کار با انتی و... ضعیف هستید و اوست دردسر اپدیت و ... داره

pa13
29-12-2013, 22:18
با سلام .دوستان من ویندوزم 7ultimate 32bit هست و متاسفانه رمم هم کمه: 512 mb من رو ویندوزم kaspersky antivirus 2014 رو نصب کردم...راستش زیاد به اینترنت میرم و اطلاعات مهمی رو کاپپیوترم دارم.آیا همین کسپر خوبه ؟؟یا آنتی بهتر از نظر شناسایی و سبکتر از این هم هست بهم معرفی کنید؟

*Batman*
29-12-2013, 23:51
با سلام .دوستان من ویندوزم 7ultimate 32bit هست و متاسفانه رمم هم کمه: 512 mb من رو ویندوزم kaspersky antivirus 2014 رو نصب کردم...راستش زیاد به اینترنت میرم و اطلاعات مهمی رو کاپپیوترم دارم.آیا همین کسپر خوبه ؟؟یا آنتی بهتر از نظر شناسایی و سبکتر از این هم هست بهم معرفی کنید؟

سلام
با این مقدار حافظه بهتره از Bitdefender Antivirus Free Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

ویزگی های بیت دیفندر رایگان:

Real-time Shield
HTTP Scanning
Behavior-Based Detection
Intrusion Detection
Anti-rootkit
Game Mode

ahmadpnu
30-12-2013, 02:44
اصلا چیزی به نام بهترین نداریم

و اینکه ما نمیدونیم سیستم شما چیه و چه مشخصاتی داره و نمیدونم شما از انتی چی میخوای

من چندین روزه (از وقتی کسپرسکی با ابتکار زیرساخت از کار افتاده) دارم دنبال یک جایگزین مناسب (اینترنت سکوریتی) براش میگردم اما آنقدر مطالب مختلف هست که من واقعا برای انتخاب گیج شدم.

اگر ممکن است به من بگید با این شرایط چه انتخابی بکنم:

1.قدرت ویروس یابی فوق العاده برام مهمه
2.فایروال قوی
3.بشه لیسانسش را خریداری کرد
4.حجم اینترنت را درحد کسپرسکی مصرف کنه.
5. ESET نباشه !

سیستم :
windows 7 x64
AMD A8 5600K
RAM 8GB
تشکر از یاری سبزتان :n16:

pa13
30-12-2013, 07:43
سلام
با این مقدار حافظه بهتره از Bitdefender Antivirus Free Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

ویزگی های بیت دیفندر رایگان:

Real-time Shield
HTTP Scanning
Behavior-Based Detection
Intrusion Detection
Anti-rootkit
Game Mode

ممنون از پاسختون میشه توضیح بیشتر هم بدید؟؟؟چرا این از کسپر بهتره ولایسنسش چجوریاست .؟کدوم نسخه رو دانلود کنم؟ آیا سبکتر از کسپر هست؟؟؟

pa13
30-12-2013, 10:41
دوستان یه چند تا گزینه دارم لطفا راهنمایی کنید...رمم کمه(512) سرعت کامپیوتر وقدرت آنتی مهمه:
1-کسپرسکی 2014:مشکلی که باهاش دارم کمی سرعت سیستم رو کم کرده...خوب رمم کمه دیگه:n08:
2-نورتون:قبلا کار کردم باهاش ولی نمیدونم قویه یا نه؟؟
3-بیت دیفندر:که آقا بتمن گفتم
لطفا کمکم کنید فایل ضروری تو هاردم زیاده!!

hamidreza2010
30-12-2013, 14:16
من چندین روزه (از وقتی کسپرسکی با ابتکار زیرساخت از کار افتاده) دارم دنبال یک جایگزین مناسب (اینترنت سکوریتی) براش میگردم اما آنقدر مطالب مختلف هست که من واقعا برای انتخاب گیج شدم.

اگر ممکن است به من بگید با این شرایط چه انتخابی بکنم:

1.قدرت ویروس یابی فوق العاده برام مهمه
2.فایروال قوی
3.بشه لیسانسش را خریداری کرد
4.حجم اینترنت را درحد کسپرسکی مصرف کنه.
5. ESET نباشه !

سیستم :
windows 7 x64
AMD A8 5600K
RAM 8GB
تشکر از یاری سبزتان :n16:

سلام
بیت خوبه ولی مصرف نتش بالاست :n03:

pa13
30-12-2013, 14:24
سلام

نه پس اگه بشه بین اینا یکی رو بهم معرفی کنید که به کارم بیاد:1-نورتون2012 2-آواست 8 3-آویرا 2014 4-...هرچی شما پیشنهاد بدید!:n02:ممنون از پاسختون...

ahmadpnu
30-12-2013, 14:56
سلام

در چه حد مصرف داره؟ من تو همین فروم دیدم تو یکی از پست ها گفته بودند 10 گیگابایت در ماه خوراکشه!:n04: من کلا ماهی 10 گیگ در ماه ترافیک دارم! :n03:

.AraMesh.
30-12-2013, 14:57
نه پس اگه بشه بین اینا یکی رو بهم معرفی کنید که به کارم بیاد:1-نورتون2012 2-آواست 8 3-آویرا 2014 4-...هرچی شما پیشنهاد بدید!:n02:ممنون از پاسختون...
سلام" بین مورد اول و دومی .
نه حمیـــد؟

pa13
30-12-2013, 15:25
نه حمیـــد؟
چرا؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

.AraMesh.
30-12-2013, 16:42
:n02: سلام" آخه چراشو بگم دوباره تا شب "بحث داریم سر آیتم های مختلف. تکراریه
شما به تاپیک های این دوتا سر بزنید کلی دعواست سر دلایلی ک برا هم آوردیم. همه چیز بررسی شده ، مقایسه ها هست

timsar jackson
30-12-2013, 17:06
من واسه لپ تاپ n550 که ویندوز 8 روش نصبه میخوام یه لایسنس آنتی ویروس بخرم. بین کاسپر و نود کدوم بهتره؟ بعد یکی فرق این ورژنای اینترنت سکوریتی با معمولیشو میگه؟

pedram_01
30-12-2013, 17:16
من واسه لپ تاپ n550 که ویندوز 8 روش نصبه میخوام یه لایسنس آنتی ویروس بخرم. بین کاسپر و نود کدوم بهتره؟ بعد یکی فرق این ورژنای اینترنت سکوریتی با معمولیشو میگه؟

بین کاسپر و نود من کاسپر رو پیشنهاد میدم و اینکه شما میتونی هر انتی ویروسی رو یک ماه نصب کنی یعنی میتونی هم نود و هم کاسپر رو یک ماه تست کنید و هر کدوم که دوس داشتید و راحت تر بودید رو انتخاب کنید برای خرید

اینترنت سیکروبتی تمام امکانت انتی ویروس خالی رو داره + فایروال داره که درمقابل ویروسی شدن از اینترنت و حک شدن و ... هم محافظت میکنه و امکانات و تنظیمات بیشتری داره

timsar jackson
30-12-2013, 17:22
بین کاسپر و نود من کاسپر رو پیشنهاد میدم و اینکه شما میتونی هر انتی ویروسی رو یک ماه نصب کنی یعنی میتونی هم نود و هم کاسپر رو یک ماه تست کنید و هر کدوم که دوس داشتید و راحت تر بودید رو انتخاب کنید برای خرید

اینترنت سیکروبتی تمام امکانت انتی ویروس خالی رو داره + فایروال داره که درمقابل ویروسی شدن از اینترنت و حک شدن و ... هم محافظت میکنه و امکانات و تنظیمات بیشتری داره

بین این 2 تا کدوم سبک تره و سرعت رو نمیاره پایین؟

smart security نود همون اینترنت سکوریتیه؟

pedram_01
30-12-2013, 17:48
بین این 2 تا کدوم سبک تره و سرعت رو نمیاره پایین؟

smart security نود همون اینترنت سکوریتیه؟

smart security نود همون اینترنت سکوریتیه؟ بله

بین این دو نود سبک تر میباشد و سرعت رو کمتر میاره پایین

hamidreza2010
30-12-2013, 18:39

سلام
من اوست رو پیشنهاد میکنم.آنتی ویروس خوبیه ولی باید با قند شکن آپدیت کنید چون تحریم هستیم طبق معمول.
اگه با این قضیه مشکل دارید اویرا
( کسپر عالیه که ، آپدیت هم میشه ، اکتیو هم میشه ، من الان کسپر دارم مشکلی هم ندارم )

در چه حد مصرف داره؟ من تو همین فروم دیدم تو یکی از پست ها گفته بودند 10 گیگابایت در ماه خوراکشه!:n04: من کلا ماهی 10 گیگ در ماه ترافیک دارم! :n03:

سلام
حالا نه در حد 10 گیگ ولی مصرفش بالاست
من نصب کردم بعد از یه هفته دیدم 1 گیگ و خورده ایی ترافیکم مصرف شده ، گرفتم عوضش کردم ولی در کل دیتابیس توپی داره بیت

نه حمیـــد؟

دومی آره
اولی سنگینه

توضیح که دوستمون دادن ولی منم بالا دلایلش رو گفتم
موفق باشید

pedram_01
30-12-2013, 19:27
سلام
حالا نه در حد 10 گیگ ولی مصرفش بالاست
من نصب کردم بعد از یه هفته دیدم 1 گیگ و خورده ایی ترافیکم مصرف شده ، گرفتم عوضش کردم ولی در کل دیتابیس توپی داره بیت
توضیح که دوستمون دادن ولی منم بالا دلایلش رو گفتم
موفق باشید

بعد از یک هفته 1 گیگ و خورده ای ؟!!!!! اگه روزی 100 مگ هم اپدیت بگیره که عمرا بگیره هفته ای 1 گیگ نمیشه

اطمینان دارم داره اشتباه میکنید

holyboy
30-12-2013, 20:46
بعد از یک هفته 1 گیگ و خورده ای ؟!!!!! اگه روزی 100 مگ هم اپدیت بگیره که عمرا بگیره هفته ای 1 گیگ نمیشه

نه در این حد ولی بیت خیلی ترافیک مصرف میکنه من خودم امسی دارم که از موتور بیت استفاده می کنه حجم آپدیتش خیلی بالاست

*Batman*
30-12-2013, 21:06
ولی من قبلا بیت نصب کردم و تنظیمش کردم تا ترافیک اضافه مصرف نکنه.(به جز آپدیت)

ممنون از پاسختون میشه توضیح بیشتر هم بدید؟؟؟چرا این از کسپر بهتره ولایسنسش چجوریاست .؟کدوم نسخه رو دانلود کنم؟ آیا سبکتر از کسپر هست؟؟؟
من بیت دیفندر رایگان رو توصیه کردم که از کسپرسکی سبک تره.
من که گفتم Free هستش! و باید Free رو دانلود کنید! و لینکش رو گذاشتم.

ahmadpnu
30-12-2013, 21:10
ولی من قبلا بیت نصب کردم و تنظیمش کردم تا ترافیک اضافه مصرف نکنه.(به جز آپدیت)

بعد از انجام تنظیمات مقدار مصرفش (فقط برای آپدیت) چقدر بود؟ (مثلا در 1 هفته)

yashgin128
30-12-2013, 21:18
سلام
به نظر شما و البته بر اساس تست ها کدوم
( bitdefender internet security, norton internet security)منابع سیستم رو بیشتر درگیر میکنه( سیستم رو کند میکنه)؟
در کل پیشنهاد شما واسه اینترنت سکوریتی کدام شرکت هست( هم این دوتا و هم شرکت های دیگر)
ممنون

*Batman*
30-12-2013, 21:35
بعد از انجام تنظیمات مقدار مصرفش (فقط برای آپدیت) چقدر بود؟ (مثلا در 1 هفته)
تقریبا سه ماه پیش نصبش کردم و هر روز 15 تا 25 مگابایت آپدیت میگرفت.

سلام
به نظر شما و البته بر اساس تست ها کدوم
( bitdefender internet security, norton internet security)منابع سیستم رو بیشتر درگیر میکنه( سیستم رو کند میکنه)؟
در کل پیشنهاد شما واسه اینترنت سکوریتی کدام شرکت هست( هم این دوتا و هم شرکت های دیگر)
ممنون

سلام
تقریبا مثل هم هستن اما چون دیتابیس بیتی بزرگتره ممکنه یه وقتایی کند عمل کنه.
پیشنهاد من این 4 تا به ترتیب اولویت :
1-Kaspersky Internet Security
2- ESET Smart Security
3-Norton Internet Security
4-Bitdefender Internet Security

timsar jackson
30-12-2013, 21:37
آنتی ویروس خود مایکروسافت چه طوره؟

ahmadpnu
30-12-2013, 21:44
نظر اساتید درباره F-Secure Internet Security چیه؟

yashgin128
30-12-2013, 22:33
سلام
بهترین (البته میدونم که دوستان الان میگن بهترینی وجود نداره که البته درست هم میگن) نرم افزار امنیتی واسه محافظت در برابر فلش مموری چیست؟
رو لپتاپ norton internet security + mbam هر دو اپدیت نصبه اما بازم از فلش ویروس گرفته.جالبه چند روز قبل با دیسک نجات اویرا بالای 60 تا مورد رو پیدا کرد
با اجازتون میرم واسه نصب 8.1 .خداحافظ 7 دوست داشتنی وسلام دنیای جدیدو سردرگم(البته mcse رو با 8 گرفتم ولی هنوز هم ادم رو سردرگم میکنه این مترو)

.AraMesh.
30-12-2013, 22:51
سلام
بهترین (البته میدونم که دوستان الان میگن بهترینی وجود نداره که البته درست هم میگن) نرم افزار امنیتی واسه محافظت در برابر فلش مموری چیست؟

سلام" USB Disk Security واسه USB مکمل خوبیه. داشتم

kases
30-12-2013, 22:57
سلام
رو لپتاپ norton internet security + mbam هر دو اپدیت نصبه اما بازم از فلش ویروس گرفته.جالبه چند روز قبل با دیسک نجات اویرا بالای 60 تا مورد رو پیدا کرد
با اجازتون میرم واسه نصب 8.1 .خداحافظ 7 دوست داشتنی وسلام دنیای جدیدو سردرگم(البته mcse رو با 8 گرفتم ولی هنوز هم ادم رو سردرگم میکنه این مترو)

سلام میتونید اتوران غیر فعال کنید.
غیر فعال کردن ویژگی اتوران برای فلش مموری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
30-12-2013, 23:29
آنتی ویروس خود مایکروسافت چه طوره؟

به نظر من از مایکروسافت بهتر هم وجود داره :n05:

نظر اساتید درباره F-Secure Internet Security چیه؟

چند ماه قبل که اف سکیور نصب کردم کارش خوب بود سیستم رفتار شناسیش نظر منو جلب کرد تنها موردی که تو ذوق میزد حجم اپدیتهاش بود اگه با حجم اپدیتهاش مشکلی نداری میتونی نصب کنی

hamidreza2010
30-12-2013, 23:32

نه دوست گلم اشتباه نمیکنم ، مصرفش بالاس دیگه.آخه فقط آپدیت نیست که
حالا برای من که خوبه ، اون بنده خدا که میگفت 10 گیگ

pedram_01
31-12-2013, 01:48
نه دوست گلم اشتباه نمیکنم ، مصرفش بالاس دیگه.آخه فقط آپدیت نیست که
حالا برای من که خوبه ، اون بنده خدا که میگفت 10 گیگ

من الان یه 6 ماه هست که نسخه توتال 2014 رو دارم میانگین روزی 30 مگابایت مصرف داره میشه ماهی 900 مگ دیگه اخرش اپدیت برای ارتقا داشته باشه میشه ماهی 1 گیگ

الان 6 ماه تمام شایدم بیشتر هست که اپدیتش همینه

Mehrdad092000
31-12-2013, 03:13
سلام
دوستان براي ويندوز ٨٠١ چه انتي ويروسي مناسبه ؟!فايروالم داشته باشه
كسپر
نورتون
...؟!
سريالم خوب گير بياد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

kases
31-12-2013, 03:19
سلام
دوستان براي ويندوز ٨٠١ چه انتي ويروسي مناسبه ؟!فايروالم داشته باشه
كسپر
نورتون
...؟!
سريالم خوب گير بياد

نورتون نصب کنید

در تاپیک پایین میتونید درخواست سریال بدید

کرک و سریال محصولات Norton ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrdad092000
31-12-2013, 03:42
نورتون نصب کنید

در تاپیک پایین میتونید درخواست سریال بدید

کرک و سریال محصولات Norton ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نورتون داشتم سريالشم ميگرم
ازين بهتر نيست ؟ كسپر اينا چي هست

kases
31-12-2013, 04:20
نورتون داشتم سريالشم ميگرم
ازين بهتر نيست ؟ كسپر اينا چي هست

مقایسه انتی ویروسها به این راحتی ها نیست

بله کسپر هم هست اما شما به سریال اشاره کردید و منم نورتون رو مناسب دیدم
کسپر تو نسخه ۲۰۱۴ فعالسازیش یه مقدار مشکل تر شده تو تاپیک کسپر روشهایی برای فعالسازی وجود داره اگه با این مورد مشکلی نداری میتونید نصب کنید

گزینه ای دیگری مثل بیت دیفندر هم هست که سریال براش به راحتی گیر نمیاد البته تریال ریست داره تو تاپیکش معرفی شده میتونید استفاده کنید

اگه انتی ویروس رایگان می خوای کومودو میتونی نصب کنی

تقریبا بیشتر انتی ویروسها مشکل فعالسازی دارند یا باید هزینه کنید لایسنس خرید کنید و یا باید با مشکل فعالسازی دست و پنجه نرم کنید

نورتون از بقیه انتی ویروسها راحتتر فعال میشه و سریالهاش موندگاری بالاتری داره

akbarfdhjf
31-12-2013, 09:40
بچه ها آنتی ویروس ایرانی پادویش رو هم امتحان کنید،خیلی عالی شده،هم سرعتش رفته بالا وهمچنین فایرووال هم داره و شخصا خودم یه تست خونگی انجام دادم از 30 تا ویروس تونست25 تاشو شناسایی کنه و پاک کنه.از این آنتی ویروس حمایت کنید بچه ها تا پیشرفت کنه.
آدرس نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

printemps
31-12-2013, 13:32
دوستان برای استفاده ی خانگی چه انتی ویروسی خوبه؟ نمیخوام پول بدم ترجیحا یا رایگان باشه یا یوزر پسش راحت گیر بیاد.میخوام هم کاراییش کامل وخوب باشه هم کارکردن باهاش راحت باشه و مهمتر اینکه سبک باشه.
ایا لازمه واسه استفاده خانگی هم انتی ویروس هم اینترنت سکیوریتی باهم داشته باشم؟ یا انتی یوروس کافیه؟ (تو نت زیاد میچرخم)

ممنون میشم راهنمایی کنید

hamidreza2010
31-12-2013, 13:44
دوستان برای استفاده ی خانگی چه انتی ویروسی خوبه؟ نمیخوام پول بدم ترجیحا یا رایگان باشه یا یوزر پسش راحت گیر بیاد.میخوام هم کاراییش کامل وخوب باشه هم کارکردن باهاش راحت باشه و مهمتر اینکه سبک باشه.
ایا لازمه واسه استفاده خانگی هم انتی ویروس هم اینترنت سکیوریتی باهم داشته باشم؟ یا انتی یوروس کافیه؟ (تو نت زیاد میچرخم)

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
با این وجود ، کومودو براتون خوبه

pedram_01
31-12-2013, 14:25
بچه ها آنتی ویروس ایرانی پادویش رو هم امتحان کنید،خیلی عالی شده،هم سرعتش رفته بالا وهمچنین فایرووال هم داره و شخصا خودم یه تست خونگی انجام دادم از 30 تا ویروس تونست25 تاشو شناسایی کنه و پاک کنه.از این آنتی ویروس حمایت کنید بچه ها تا پیشرفت کنه.
آدرس نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون از 30 ویروس که معلوم نیست چی بودن و چه زمانی امدن 25 تارو شناخت دلیل نمیشه قوی باشه

من تستش کردم خیلی مشکلات و ضعف داشت و هنوز واسه رقابت با دیگر انتی های خارجی زود است

.AraMesh.
31-12-2013, 14:37
چون از 30 ویروس که معلوم نیست چی بودن و چه زمانی امدن 25 تارو شناخت دلیل نمیشه قوی باشه

من تستش کردم خیلی مشکلات و ضعف داشت و هنوز واسه رقابت با دیگر انتی های خارجی زود است
:n01: سلام" آره خب بنده خداها تازه شروع کردند. اما پیشرفتشون خوب بوده.

pa13
31-12-2013, 15:11
دوستان من بین نورتون و آواست ,,, آواست اینترنت سکیوریتی 9 رو انتخواب کردم...خوبه؟یانه؟ (نسخه کرکی) چون تو av-test اوضاع خوبی نداره؟؟؟

supermax15
31-12-2013, 15:24
اگه انتی ویروس و هیچ نرم افزار امنیتی نصب نکنیم امکان سرقت اطلاعات هست ؟

printemps
31-12-2013, 15:51
سلام
با این وجود ، کومودو براتون خوبه

ممنون انتی ویروسش یا اینترنت سکیوریتیش؟
البته اینطور که تاپیکها خوندم کومودو واسه حرفه ایهاس که میخوان همه چی زیر نظرشون باشه اینطور نیست؟ من واسه کسی که مبتدیه میخوام.این کار کردن باهاش راحته؟

میشه لطفا حواب سوال دومم بدید؟

*Batman*
31-12-2013, 16:22
اگه انتی ویروس و هیچ نرم افزار امنیتی نصب نکنیم امکان سرقت اطلاعات هست ؟
ویندوز 8 پیشرفت امنیتی خوبی داشته خصوصا در پوشش آسیب پذیری ها.
اما یک نرم افزار امنیتی حداقل میتونه Scam ها و سایت های کلاهبردار رو به شما نشون بده تا از سرقت اطلاعات جلوگیری بشه.
مشکل ما همیشه سرقت اطلاعات نیست. نابودی اطلاعات هم یکی از چالش هاست که بدافزارهای باجگیر یکی از عواملش هستن.
یه محصول امنیتی خوب میتونه سایت های منتشر کننده بدافزار و اسکریپت های آلوده را شناسایی و از سرایت اونا به سیستم پیشگیری کنه.
البته به طور کلی امنیتی وجود نداره چون پروتکل های امنیتی از قبل تعریف شده و تقریبا نمیتونیم خارج از این تعاریف عمل کنیم.

.AraMesh.
31-12-2013, 18:50
سلام" بستگی به خودتون و هاردتون داره که خراب شدن فایلهاتون مهم باشه یا نه. یه سیستم ممکنه حالا یا به خاطر بدافزار یا آسیب دیگه ای همچین بلایی به سرش بیاد :
اینـــجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مورد یا بدافزاریه یا آسیبی مثل ضربه ، میدان مغناظیس و....
تصمیم با خودتونه. اگه براتون مهمه که اینترنت سکوریتی تنها کافیه. چون کار آنتی ویروس هم انجام میده. :n16:

arfnpm
31-12-2013, 20:49
Emsisoft Anti-Malware 8.1 تست کنید

Mehrdad092000
01-01-2014, 03:31
مقایسه انتی ویروسها به این راحتی ها نیست

بله کسپر هم هست اما شما به سریال اشاره کردید و منم نورتون رو مناسب دیدم
کسپر تو نسخه ۲۰۱۴ فعالسازیش یه مقدار مشکل تر شده تو تاپیک کسپر روشهایی برای فعالسازی وجود داره اگه با این مورد مشکلی نداری میتونید نصب کنید

گزینه ای دیگری مثل بیت دیفندر هم هست که سریال براش به راحتی گیر نمیاد البته تریال ریست داره تو تاپیکش معرفی شده میتونید استفاده کنید

اگه انتی ویروس رایگان می خوای کومودو میتونی نصب کنی

تقریبا بیشتر انتی ویروسها مشکل فعالسازی دارند یا باید هزینه کنید لایسنس خرید کنید و یا باید با مشکل فعالسازی دست و پنجه نرم کنید

نورتون از بقیه انتی ویروسها راحتتر فعال میشه و سریالهاش موندگاری بالاتری داره

غعال سازي مشكلي توي امنيتش پيش مياره؟!
جدا از فعال سازي كدوم خوبه

ahmadpnu
01-01-2014, 13:53
نظر شما درباره 2014 Trend Micro Titanium Internet Security چیه؟
قیمت لیسانسش به اندازه کسپر و بیت هست. کیفیت اون ها رو هم داره؟

hamidreza2010
01-01-2014, 14:05
ممنون انتی ویروسش یا اینترنت سکیوریتیش؟
البته اینطور که تاپیکها خوندم کومودو واسه حرفه ایهاس که میخوان همه چی زیر نظرشون باشه اینطور نیست؟ من واسه کسی که مبتدیه میخوام.این کار کردن باهاش راحته؟

خواهش میکنم
نه ببینید کومودو انعطاف پزیری خوبی داره
هم برای مبتدی ها خوبه و هم حرفه ایی ها ( چون خوب تنظیمش میکنن )
بعد اینکه چون زیاد نت میرین اینترنت سکیوریتی خوبه براتون ، فایروال هم داره

kasi58
01-01-2014, 17:55
سلام من kasper دارم رو لپتاپم ولی چند وقتی هست که مشکل آپدیت داره
میخوام uninstall کنم essential بریزم ،خوب هست این کار ؟

kases
01-01-2014, 17:59
غعال سازي مشكلي توي امنيتش پيش مياره؟!
جدا از فعال سازي كدوم خوبه

اگه انتی ویروس با سریال فعال بشه مشکلی پیش نمیاد

اما فعالسازی با کرک و یا تغییر دادن فایلها انتی ویروس ممکنه باعث ایجاد اختلال در عملکرد انتی ویروس بشه

بین انتی ویروسها میتونید موارد پایین نصب کنید
kaspersky
norton
comodo
bitdefender
nod32
outpost
panda

این انتی ویروسهایی که نام بردم هر کدام خصلتهای خاص خودشون دارن باید ببینی دقیقا چی می خوای این انتی ویروسها علاوه بر اینکه به صورت عمومی میتونی استفاده کنی هر کدام ویژگیهای خاصی دارن که میتونی رو اونها مانوربدی و بیشترین بهره رو ببری.

kases
01-01-2014, 18:07
سلام من kasper دارم رو لپتاپم ولی چند وقتی هست که مشکل آپدیت داره
میخوام uninstall کنم essential بریزم ،خوب هست این کار ؟

در مورد مشکل کسپر تو تاپیکش مطرح کردید یا نه؟
از essential بهتر هم وجود داره
مشخصات سخت افزاری سیستمت چیه؟
چه ویندوزی نصب داری؟ ۶۴ بیت یا ۳۲ بیت؟

pa13
01-01-2014, 19:23
دوستان من بین نورتون و آواست ,,, آواست اینترنت سکیوریتی 9 رو انتخواب کردم...خوبه؟یانه؟ (نسخه کرکی) چون تو av-test اوضاع خوبی نداره؟؟؟

دوستان منو فراموش کردین!!!!لطفا یه جواب هم واسه سوالات ما بدین!

holyboy
01-01-2014, 20:24
دوستان منو فراموش کردین!!!!لطفا یه جواب هم واسه سوالات ما بدین!

تست ها معیارهای خوبی نیستند اواست به نظرم خوبه ضمنا ظاهرا کلیدهای نورتون دیر باطل میشه که اونم یه مزیته.اواست هم که قند شکن میخواد

pa13
01-01-2014, 21:25
تست ها معیارهای خوبی نیستند اواست به نظرم خوبه ضمنا ظاهرا کلیدهای نورتون دیر باطل میشه که اونم یه مزیته.اواست هم که قند شکن میخواد

آره منم زیاد این تست ها رو قبول ندارم...مثلا کسپرسکی preformance اش رو تا ته پر کرده تو av-tese ولی مثلا بالا اومدنش رو لپتاپم که رمش 6 گیگه و پردازنده 4 هسته ای 6 دقیقه طول میکشه!!(نسخه 2014) و سیستم رو یکم سنگین کرده...

.AraMesh.
01-01-2014, 22:47
آره منم زیاد این تست ها رو قبول ندارم...مثلا کسپرسکی preformance اش رو تا ته پر کرده تو av-tese ولی مثلا بالا اومدنش رو لپتاپم که رمش 6 گیگه و پردازنده 4 هسته ای 6 دقیقه طول میکشه!!(نسخه 2014) و سیستم رو یکم سنگین کرده...
سلام"
ویندوزتون سالمه؟؟ با با چه خبره 6دقیقه؟
روی یه سیستم با رم 700 خورده ای
گرافیک 64 آنبورد
CPU 1000
نهایتا 2 دقیقه طول میکشید لود کنه.
دیگه مال شما که سیم ثانیه باید بیاد بالا!!!

kasi58
02-01-2014, 09:30
در مورد مشکل کسپر تو تاپیکش مطرح کردید یا نه؟
از essential بهتر هم وجود داره
مشخصات سخت افزاری سیستمت چیه؟
چه ویندوزی نصب داری؟ ۶۴ بیت یا ۳۲ بیت؟
windows 64 bit
4GB RAM
من essential را برای این گفتم که دیگه مشکل key نداره
آنتی ویروسی میخوام که بدون دردسر آپدیت شه ،ممنون میشم با الویت پیشنهاد بدید

.AraMesh.
02-01-2014, 10:10
windows 64 bit
4GB RAM
من essential را برای این گفتم که دیگه مشکل key نداره
آنتی ویروسی میخوام که بدون دردسر آپدیت شه ،ممنون میشم با الویت پیشنهاد بدید
سلام" با اجازتون :
آقا من از خیر ناد و کسپر و غیره و ذالک گذشتم بسکه عمرمون تلف شد دنبال این کلیدا و تریال ریستا گشتیم. دیگه شده بودیم عین شمارش معکوس. زدم تو کار Avira Free Antivirus
هیچی هم نمیخواد جز آپدیت. که اونم آفلاینشو همه جا گیر میارید.
از چند نظر هم با آواست برابری میکنه. قویه
برید ایران ستاپ ببینید مقایسه آنتی ویروسها :n16:

pedram_01
02-01-2014, 15:29
سلام" با اجازتون :
آقا من از خیر ناد و کسپر و غیره و ذالک گذشتم بسکه عمرمون تلف شد دنبال این کلیدا و تریال ریستا گشتیم. دیگه شده بودیم عین شمارش معکوس. زدم تو کار Avira Free Antivirus
هیچی هم نمیخواد جز آپدیت. که اونم آفلاینشو همه جا گیر میارید.
از چند نظر هم با آواست برابری میکنه. قویه
برید ایران ستاپ ببینید مقایسه آنتی ویروسها :n16:

ایران ستاپ از کی شده مرجع مقایسه انتی ها :n02: ما معروف ترین تست کننده هارو هم قبول نداریم بعد شما میگی ایران ستاپ :n21:

اوریا فری خوبه و تو ایران بهتر از اوست فری هست

ولی تو رایگان ها بهتر و پر امکانات تر و قوی تر از اوریا هم وجود داره.

Public Enemy
02-01-2014, 16:18
دوستان سایت هایی که برای مقایسه آنتی ویروس ها معرفی می کنین ، توجه داشته باشین که جنبه تجاری نداشته باشند . پست اول رو بخونین .

( آخه این چه رتبه بندیه ؟ :n13: رتبه بندی از نظر پیدا کردن کلید فعال سازی !!!!!! )

فعلا ما که بد رفتیم تو کف Panda cloud antivirus . :n04:

هیچی مثل یه اعصاب راحت نمی شه :n10:

pa13
02-01-2014, 17:23
سلام"
ویندوزتون سالمه؟؟ با با چه خبره 6دقیقه؟
روی یه سیستم با رم 700 خورده ای
گرافیک 64 آنبورد
CPU 1000
نهایتا 2 دقیقه طول میکشید لود کنه.
دیگه مال شما که سیم ثانیه باید بیاد بالا!!!
نه عزیز فقط یکم رمم کمه...ویندوز 7 32بیتی هست...فقط برنامه زیاد نصب کردم ..در ضمن 2 دقیقه هم زیاده...آنتی باید از زمان start ویندوز فعال شه..آیکونش اون پایین هست ولی نوشته starting .شما بهد از 1 دقیقه از کنار ساعت کسپرو باز کنید...هنوز بالا نیومده وداره loading میکنه!
من خودم که تو وین 7ام کسپر 2014 دارم چون به قدرتش اطمینان دارم...:n01:

wordist
02-01-2014, 22:26
با سلام خدمت همگی عزیزان

ضمن تشكر از زحمات تمامی ناظران و كاربران فعال تالار آنتی ویروس ؛ به اطلاع می‌رسونم كه نتایج نظرسنجی سال 2013 در پست اول قرار گرفت و نظرسنجی برای سال 2014 آپدیت و قابل رأی دادن مجدد شد

دقت كنید :
- اين نظر سنجي در تاریخ در 31-12-2014 در 22:15 بسته می‌شود
- اين نظر خواهي, نظر خواهي عمومي مي باشد و کاربران ديگر نظر شما را مشاهده ميکنند.

نتیجه نظرسنجی سال 2013
تهیه شده توسط دوست عزیزم ، ناظر محترم انجمن آنتی‌ویروس ، جناب *Batman* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشین دوستان

lionf3
02-01-2014, 22:42
دوستان عزیزی که قصد دارن یه آنتی ویروس فوق العاده خوب و رایگان رو سیستمشون داشته باشن من شدیدا کومودو رو پیشنهاد میدم چون تجربه کار با بیشتر از ۵-۶ تا از آنتی ویروس های مطرح رو داشتم اما کومودو در بینشون فوق العاده بوده.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Mehrdad092000
02-01-2014, 22:53
اگه انتی ویروس با سریال فعال بشه مشکلی پیش نمیاد

اما فعالسازی با کرک و یا تغییر دادن فایلها انتی ویروس ممکنه باعث ایجاد اختلال در عملکرد انتی ویروس بشه

بین انتی ویروسها میتونید موارد پایین نصب کنید
kaspersky
norton
comodo
bitdefender
nod32
outpost
panda

این انتی ویروسهایی که نام بردم هر کدام خصلتهای خاص خودشون دارن باید ببینی دقیقا چی می خوای این انتی ویروسها علاوه بر اینکه به صورت عمومی میتونی استفاده کنی هر کدام ویژگیهای خاصی دارن که میتونی رو اونها مانوربدی و بیشترین بهره رو ببری.

ممنون پس اگه اینجوریه کسپر بیخیال میشم
نورتون کار شچجوره توی پیدا کردن ویروس ؟ و فایروال ؟
comodo
bitdefender
این 3تا کدوم بهتره؟

pa13
02-01-2014, 23:20
ممنون پس اگه اینجوریه کسپر بیخیال میشم
نورتون کار شچجوره توی پیدا کردن ویروس ؟ و فایروال ؟
comodo
bitdefender
این 3تا کدوم بهتره؟

دوست عزیز کسپر خودش آنتی خیلی خوبیه..شما نسخه قدیمی کسپرو نصب کن بعد باکی اکتیو کن بعد بدون حذف نسخه قبل نسخه 2014 رو نصب کن فعال میشه!راحتم آپدیت میشه!!!
نورتون هم خوبه!واسه سریالاشم که باید تو تاپیک خودش پست بدین!
بین اون ها:1-kasper
2-norton
3-bitdefender
4-comodo!

pa13
03-01-2014, 11:00
نه عزیز فقط یکم رمم کمه...ویندوز 7 32بیتی هست...فقط برنامه زیاد نصب کردم ..در ضمن 2 دقیقه هم زیاده...آنتی باید از زمان start ویندوز فعال شه..آیکونش اون پایین هست ولی نوشته starting .شما بهد از 1 دقیقه از کنار ساعت کسپرو باز کنید...هنوز بالا نیومده وداره loading میکنه!
من خودم که تو وین 7ام کسپر 2014 دارم چون به قدرتش اطمینان دارم...:n01:

دوستان ویندوزو عوض کردم و بعد نصب و آپدیت کسپر 2014 تو 35 ثانیه بالا اومد !!!!فکر کنم اشکال از سنگینی ویندوز قبلی من بوده!

.AraMesh.
03-01-2014, 16:55
ایران ستاپ از کی شده مرجع مقایسه انتی ها :n02: ما معروف ترین تست کننده هارو هم قبول نداریم بعد شما میگی ایران ستاپ :n21:

آقا پدرام شما اونی ک قبول دارید بفرمایید "میشه مرجع ما

Mehrdad092000
03-01-2014, 17:48
دوست عزیز کسپر خودش آنتی خیلی خوبیه..شما نسخه قدیمی کسپرو نصب کن بعد باکی اکتیو کن بعد بدون حذف نسخه قبل نسخه 2014 رو نصب کن فعال میشه!راحتم آپدیت میشه!!!
نورتون هم خوبه!واسه سریالاشم که باید تو تاپیک خودش پست بدین!
بین اون ها:1-kasper
2-norton
3-bitdefender
4-comodo!

اها پس یعنی 2013 نصب کنم بعدش 2014 بریزم ؟
فکر کنم باید برای یه کشور باشه نصب بشه نه؟وگرنه ارور میده
---------------------------------------------------
نورتون سریال گرفتم 120 روزه همین خوبه بمونه ؟
بیت چطوره ؟سرعتش؟اپدیتش ؟سریالاش؟؟

pa13
03-01-2014, 18:06
اها پس یعنی 2013 نصب کنم بعدش 2014 بریزم ؟
فکر کنم باید برای یه کشور باشه نصب بشه نه؟وگرنه ارور میده
---------------------------------------------------
نورتون سریال گرفتم 120 روزه همین خوبه بمونه ؟
بیت چطوره ؟سرعتش؟اپدیتش ؟سریالاش؟؟

منظورم این بود که آره کسپر2013 رو نصب کنی وبا کی اکتیو کنی بعد بدون حذف اون ستاپ 2014 رو جرا و نصب کنی ...نورتون هم خوبه ولی بهتره 2014 رو نصب کنی.وکسپر و نورتون هم (به نظر من )ازبیت بهتره.
ولی بازم میگم بهتره کسپرسکی 2014 رو نصب کنی:n01:واینم بگم که بیت نسخه رایگان هم داره ولی نسخه 2013به راحتی کرک میشه(نسخه پولیش).برای اطلاعات بیشتر در مورد بیت دفندر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrdad092000
04-01-2014, 00:34
منظورم این بود که آره کسپر2013 رو نصب کنی وبا کی اکتیو کنی بعد بدون حذف اون ستاپ 2014 رو جرا و نصب کنی ...نورتون هم خوبه ولی بهتره 2014 رو نصب کنی.وکسپر و نورتون هم (به نظر من )ازبیت بهتره.
ولی بازم میگم بهتره کسپرسکی 2014 رو نصب کنی:n01:واینم بگم که بیت نسخه رایگان هم داره ولی نسخه 2013به راحتی کرک میشه(نسخه پولیش).برای اطلاعات بیشتر در مورد بیت دفندر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشه 2تا لینک کسپر 2013 و 2014 اخریش که برای یه کشور باشه بدی؟
فعلا نورتون دارم

MasterGeek
04-01-2014, 12:18
به نظر من : کرک واسه بسته‌های امنیتی ممنوع!

من سه‌گانه‌ی کسپر>بیت‌دفندر>آویرا رو ۴ ستاره میدونم که توی بحث امنیت و آنتی‌ویروس امکانات خیلی خوبی دارند.

اما به نظر من اگر پولی نمی‌دید یا نمی‌تونید بدید و امنیت در ویندوز واستون مهم هست یه پک امنیتی نسبتا کامل و رایگان نیاز هست که کمودو باشه. من یکساله که استفاده می‌کنم و راضیم فعلا. خیلی کاربرپسند واسه بعضیا ممکنه نباشه اما به نظر من قدرت زیادی به کاربر میده.

پ.ن:‌ به هیچ برند یا محصولی وابسته نباشید، هراز چندگاهی دور و بر رو یه سرچ بزنید و محصول بهتری انتخاب کنید. واسه من فعلا: کمودو

Mehrdad092000
04-01-2014, 15:25
به نظر من : کرک واسه بسته‌های امنیتی ممنوع!

من سه‌گانه‌ی کسپر>بیت‌دفندر>آویرا رو ۴ ستاره میدونم که توی بحث امنیت و آنتی‌ویروس امکانات خیلی خوبی دارند.

اما به نظر من اگر پولی نمی‌دید یا نمی‌تونید بدید و امنیت در ویندوز واستون مهم هست یه پک امنیتی نسبتا کامل و رایگان نیاز هست که کمودو باشه. من یکساله که استفاده می‌کنم و راضیم فعلا. خیلی کاربرپسند واسه بعضیا ممکنه نباشه اما به نظر من قدرت زیادی به کاربر میده.

پ.ن:‌ به هیچ برند یا محصولی وابسته نباشید، هراز چندگاهی دور و بر رو یه سرچ بزنید و محصول بهتری انتخاب کنید. واسه من فعلا: کمودو
پول ندارم بدم الان فعلا میخوام راییگان باشه پس بیخیال کرک
سریال کسپر که گیر نمیاد
بیت چطور؟
الان نورتونو فانونی زدم سریال براش
اویرا هم خوبه ؟؟؟
----------------
کمودو تا چه حدیه کاراش؟زیادم گیر میده نه ؟

printemps
04-01-2014, 22:21
دومی آره
اولی سنگینه

نورتون سنگینه؟
اخه تو تاپیکش همه از سبکیش گفتن که از نود هم سبکتر شده!

yashgin128
05-01-2014, 00:12
سلام
آیا نرم افزاری هست که روی فلش نصب بشه و از ویروسی شدن فلش جلوگیری کنه؟

pedram_01
05-01-2014, 00:24
نورتون سنگینه؟
اخه تو تاپیکش همه از سبکیش گفتن که از نود هم سبکتر شده!

نورتون سنگین نیست ولی به سبکی نود 32 هم نیست . ولی در کل نورتون جزء انتی های سبک هستش

pa13
05-01-2014, 13:37
ممنون میشه 2تا لینک کسپر 2013 و 2014 اخریش که برای یه کشور باشه بدی؟
فعلا نورتون دارم

بفرمایید خدمت شما:
kaspersky 2014 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky 2013 :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم 2014 کمی بیشتر از 13ه .به نظرم کسپر خبلی آنتی خوبه!

Mehrdad092000
05-01-2014, 16:27
بفرمایید خدمت شما:
kaspersky 2014 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
kaspersky 2013 :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم 2014 کمی بیشتر از 13ه .به نظرم کسپر خبلی آنتی خوبه!
اینا برای یه کشور هستش دیگه ؟چون قبلا که داشتم میخواستم 14 جدیدشو بریزم نمیریخت میگفت برای یه کشور نیستن اول قبلیو پاک کن بعد ...
ممنون دوست عزیز نسخه pure چی؟
pure13.0.2.558en_5456
اینو گرفتم براش سریال هستش؟؟

pa13
05-01-2014, 17:10
اینا برای یه کشور هستش دیگه ؟چون قبلا که داشتم میخواستم 14 جدیدشو بریزم نمیریخت میگفت برای یه کشور نیستن اول قبلیو پاک کن بعد ...
ممنون دوست عزیز نسخه pure چی؟
pure13.0.2.558en_5456
اینو گرفتم براش سریال هستش؟؟

پیور یکم سنگینه! همین اینترنت سکیوریتی خوبه...لینکای بالا سالمن خودم دانلود کردم نصب هم شد.الان هم رو وین8تم نصبه (اول 2013 و نصب کردم بعد 14):n01:

.AraMesh.
05-01-2014, 18:58
سلام
آیا نرم افزاری هست که روی فلش نصب بشه و از ویروسی شدن فلش جلوگیری کنه؟
سلام" چندتایی برنامه ساختند اما چون اکثرشون اتورانی هستند خیلی زود با ویروس اتوران.inf جایگزین میشن و از کار میوفتن. شما راهی که بهتره اینه : Autoplay ویندوزتون رو غیرفعال کنید تاحداقل از انتقال این طور ویروسها جلوگیری بشه. اگه کارمند جایی هستید ، برای همه سیستمهاشون این کار رو انجام بدین.

Public Enemy
05-01-2014, 20:29
بله به نظر من آنتی ویروس مخصوص فلش بی فایدست .

بهترین کار اینه که ابتدا Autoran فلش مموریتونو با برنامه ای مثل Bit defneder usb immunizer یا Panda usb vaccine غیر قابل دسترسی کنین . سپس یه نرم افزاری مثل Kaspersky virus removal tool رو دانلود و روی فلش داشته باشین که نیاز به نصب روی سیستم های مختلف نداشته باشه

babialex
05-01-2014, 23:01
سوال مهم

میخام یه آنتی ویروس یا اسنترنت سکوریتی عالی ولی کم دردسر داشته باشم که باعث افت سیستم هم نشه
راحت هر روز آپدیت بشه

الان اینترنت سکوریتی کمودو دارم

میخام بدونم چی از این بهتره با این شرایط ؟

avast
norton
kasper
bitdefender
avg
یا ... ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

.AraMesh.
05-01-2014, 23:08
سوال مهم

میخام یه آنتی ویروس یا اسنترنت سکوریتی عالی ولی کم دردسر داشته باشم که باعث افت سیستم هم نشه
راحت هر روز آپدیت بشه

avast
norton
kasper
bitdefender
avg
یا ... ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام" برای اینجور موارد، خب مشخصات سیستمتونم اینجا لحاظ بفرمایید.

pa13
05-01-2014, 23:56
سوال مهم

راحت هر روز آپدیت بشه

avast
norton
kasper
bitdefender
avg
یا ... ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز نظر من روی کسپرسکی2014 یا avast 9 internret security هستکه قدرت شناسایی خوبی درکنار اینترفیس جدید وجذابی دارند ولی از نظر preformance آواست بهتره.ولی کمودو هم قدرت شناسایی و پاکسزی بالایی داره.اگه بشه مشخصات سیستمتون هم بگید .:n01:

Mehrdad092000
06-01-2014, 00:21
پیور یکم سنگینه! همین اینترنت سکیوریتی خوبه...لینکای بالا سالمن خودم دانلود کردم نصب هم شد.الان هم رو وین8تم نصبه (اول 2013 و نصب کردم بعد 14):n01:

پیور چیا اضافه تر داره ؟
برای رم 4 و a10-5700جواب نمیده ؟
------------------
راستی دوست عزیز دانلئد نمیشه لینکش
بعدش اینا انتی ویروسش هستش نه ؟ من اینترنت سکوریتی میخواما

kases
06-01-2014, 00:51
پیور چیا اضافه تر داره ؟
------------------

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود kis 2014

kis 2013

Public Enemy
06-01-2014, 01:21
پیور چیا اضافه تر داره ؟
------------------

دوست عزیز شما نگران نباشید. از سال 2006 تا همین پارسال از Kaspersky استفاده می کردم . به جرات می تونم بگم هر کی می گه کسپر سنگینه ، یا داره اغراق می کنه ، یا سیستمش ضعیفه ، یا مشکل نرم افزاری داره

Kaspersky pure رو روی سیستم با رم 2 و پردازنده 2 هسته ای نصب کردم داره خوب جواب می ده .

__________________-

مطمئنا یه شرکت نرم افزاری نمیاد یه نرم افزار بسازه که به دلیل ضعف در سرعت عملکرد نرم افزار ، کاربران ناراضی بشن . این "سنگین بودن" و " سبک شدن " در ضمینه آنتی ویروس ها کلماتی هستند که متاسفانه بد جا افتادند .

شما با خیال راحت هر کدوم رو دوست داشتین نصب کنین .

babialex
06-01-2014, 01:36
دوست عزیز نظر من روی کسپرسکی2014 یا avast 9 internret security هستکه قدرت شناسایی خوبی درکنار اینترفیس جدید وجذابی دارند ولی از نظر preformance آواست بهتره.ولی کمودو هم قدرت شناسایی و پاکسزی بالایی داره.اگه بشه مشخصات سیستمتون هم بگید .:n01:

دوست عزیز ممنون
لپ تاپ
core i7
6gig ram
6770 gc
500 gig

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
06-01-2014, 03:25
دوست عزیز ممنون
لپ تاپ
core i7
6gig ram
6770 gc
500 gig

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
پس بدون شک کسپر نصب کن
اگه زیاد از نت استفاده میکنی اینترنت سکیوریتی عالیه برات

pa13
06-01-2014, 11:06
دوست عزیز ممنون
لپ تاپ
core i7
6gig ram
6770 gc
500 gig

سیستمتون بالا هست ..میتونید کسپرسکی 2014 رو نصب کنید لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اطلاعات بیشتر در مورد نهوه فعال سازی به این تاپیک سر بزنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babialex
06-01-2014, 12:43
سلام
پس بدون شک کسپر نصب کن
اگه زیاد از نت استفاده میکنی اینترنت سکیوریتی عالیه برات

سیستمتون بالا هست ..میتونید کسپرسکی 2014 رو نصب کنید لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اطلاعات بیشتر در مورد نهوه فعال سازی به این تاپیک سر بزنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی بیت دفندر و جی دیتا و ناد 32 رو رد میکنید ؟ فقط کسپر ؟ میخام به راحتی آپدیت بشه و زیاد از اینترنت استفاده نکنه
الان کمودو اینترنت سکوریتی دارم ازش راضیم خوبه

pa13
06-01-2014, 13:53
یعنی بیت دفندر و جی دیتا و ناد 32 رو رد میکنید ؟ فقط کسپر ؟ میخام به راحتی آپدیت بشه و زیاد از اینترنت استفاده نکنه

جی دتا و نود رو فراموش کنید ...بیت هم سرعت اینترنت رو می گیره. اگه نمی خواید کسپر رو نصب کنید میتونید آواست و نورتون رو هم امتحان کنید.:n01:

Public Enemy
06-01-2014, 14:21

دوست عزیز انتخاب آنتی ویروس سلیقه ایه .
Bitdefender و GData و Eset هم خوبن . اگر دوست داشتین به راحتی می تونین استفاده کنین .
با هر کدوم که راحتین استفاده کنین .

در صورتی که Comodo راضی نگهتون داشته ، توصیه اینه که تعویض نکنین .

هیچ چیز جای راحتی رو نمی گیره .

تعویض آنتی ویروس در بیشتر موارد == دردسر های تازه

babialex
06-01-2014, 17:47
دوست عزیز انتخاب آنتی ویروس سلیقه ایه .
Bitdefender و GData و Eset هم خوبن . اگر دوست داشتین به راحتی می تونین استفاده کنین .
با هر کدوم که راحتین استفاده کنین .

در صورتی که Comodo راضی نگهتون داشته ، توصیه اینه که تعویض نکنین .

هیچ چیز جای راحتی رو نمی گیره .

تعویض آنتی ویروس در بیشتر موارد == دردسر های تازه

کمودو امنیتی رو که بقیه آنتی ویروس ها برقرار میکنن رو داره ؟

برای من آپدیت بدون قند شکن و راحت مهمه

akbarfdhjf
06-01-2014, 18:18
بچه ها آنتی ویروس پادویش رو هم که ساخت ایران امتحان کنید من که راضیم،بیاین همگی حمایتش کنیم.

.AraMesh.
06-01-2014, 22:14
بچه ها آنتی ویروس پادویش رو هم که ساخت ایران امتحان کنید من که راضیم،بیاین همگی حمایتش کنیم.
سلام"
آخرش یکی نگفت تغییراتش نسبت به سری قبلیاش چیا بوده. از نسخه آزمایشی ب اینطرف.
پیشنهادات کاربرا رو اعمال کردند؟

.AraMesh.
06-01-2014, 22:19
جی دتا و نود رو فراموش کنید ...بیت هم سرعت اینترنت رو می گیره. اگه نمی خواید کسپر رو نصب کنید میتونید آواست و نورتون رو هم امتحان کنید.:n01:
سلام"
جی دیتا رو اگه نصب کردین فقط باید یکسره دنبال کلیدو سریالش بگردید. ساپورت توی ایران خیلی ضعیفه، من بیخودی بیخودی دانلود کردم ته خط اندازه یک ماه دنبال فعالسازیش بودم. پشیمونم کرد.
همین الانم آویرا رایگان نصب دارم. راحتو بی دردسره. پرسیدم امنیتشم خوبه.

Public Enemy
06-01-2014, 22:52
کمودو امنیتی رو که بقیه آنتی ویروس ها برقرار میکنن رو داره ؟

برای من آپدیت بدون قند شکن و راحت مهمه

دوست عزیز از نظر امنیتی همه محصولات در بالا ذکر شدند تایید شده هستند .

بدون نرم افزار های گذر از تحریم نیز می تونین Comodo رو آپدیت کنین ( الان گفتین Comodo internet security رو دارین . مگه آپدیت نمی کنین ؟ :n13: )

و در حال حاضر یکی از بهترین انتخاب هاست در صورتی که :

1 - نیاز به یه ضد بد افزار رایگان دارین
2 - قبلا باهاش کار کردین و در حال حاضر باهاش راحتین

سلام"
جی دیتا رو اگه نصب کردین فقط باید یکسره دنبال کلیدو سریالش بگردید. ساپورت توی ایران خیلی ضعیفه، من بیخودی بیخودی دانلود کردم ته خط اندازه یک ماه دنبال فعالسازیش بودم. پشیمونم کرد.
همین الانم آویرا رایگان نصب دارم. راحتو بی دردسره. پرسیدم امنیتشم خوبه.

امنیت یه بحثه ، پیدا شدن کلید یه بحث دیگه

امان از روزی که ایران بره زیر قانون کپی رایت :n10:

Mehrdad092000
06-01-2014, 23:06
تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود kis 2014

kis 2013

ممنون داداش
فقط اینا برای کدوم کشوره ؟

Mehrdad092000
06-01-2014, 23:10
دوست عزیز شما نگران نباشید. از سال 2006 تا همین پارسال از Kaspersky استفاده می کردم . به جرات می تونم بگم هر کی می گه کسپر سنگینه ، یا داره اغراق می کنه ، یا سیستمش ضعیفه ، یا مشکل نرم افزاری داره

Kaspersky pure رو روی سیستم با رم 2 و پردازنده 2 هسته ای نصب کردم داره خوب جواب می ده .

__________________-

مطمئنا یه شرکت نرم افزاری نمیاد یه نرم افزار بسازه که به دلیل ضعف در سرعت عملکرد نرم افزار ، کاربران ناراضی بشن . این "سنگین بودن" و " سبک شدن " در ضمینه آنتی ویروس ها کلماتی هستند که متاسفانه بد جا افتادند .

شما با خیال راحت هر کدوم رو دوست داشتین نصب کنین .

ممنون دوست عزیز اینو نصب کنم کلیداش پیدا میشه ؟
نسخه پیور جدیدش نیومده هنوز؟
چقدر از رم و cpu اشکل میکنه ؟؟
مرسی بازم

hamidreza2010
06-01-2014, 23:23
ممنون داداش
فقط اینا برای کدوم کشوره ؟

سلام
کسپر برای روسیه هست

Mehrdad092000
07-01-2014, 01:01
سلام
کسپر برای روسیه هست

منظورم این ورژن ها که گذاشته برای کدوم رجیون هستش

kases
09-01-2014, 01:03
منظورم این ورژن ها که گذاشته برای کدوم رجیون هستش

United States of America

Mehrdad092000
09-01-2014, 01:56
United States of America

ممنون 2تا سوال این 2تا چه فرقی دارن ؟
kis14.0.0.4651abcEN_5481.exe
kis14.0.0.4651abcEN_5584.exe
؟
بعدش کسپر نسخه 32 و 64 نداره ؟؟یکی هست؟

*Batman*
09-01-2014, 02:14
ممنون 2تا سوال این 2تا چه فرقی دارن ؟
kis14.0.0.4651abcEN_5481.exe
kis14.0.0.4651abcEN_5584.exe
؟
بعدش کسپر نسخه 32 و 64 نداره ؟؟یکی هست؟

سلام
سوالات اختصاصی رو ببرید تو تاپیک خودش لطفا

holyboy
16-01-2014, 14:33
دوستان ظاهرا کسپرسکی مقام اول رو از av comparatives دریافت کرد.نکته جالب دوم شدن امسی سافت در تست های real world هست

PSYCHO_MAN
17-01-2014, 00:32
سلام
اساتید عزیز اینترنت سکیوریتی که سرش به تنش بیارزه چی خوبه الان؟ من خودم تا دقایقی پیش KIS 2014 رو سیستمم نصب بود البته بگم که ازش راضی بودم و حتی برخلاف اینکه میگن سنگینه اینطوری نبود و تاثیری رو سرعت سیستم نداشت و خوب بود
ولی دیگه تو فعالسازیش مشکل خوردم چنتا reset trial بود تا همین اواخر خوب کار میکرد ولی الان دیگه نمیتونن برنامه رو فعال کنن و از کار افتادن. کلید معتبری هم برای این نسخه پیدا نمیشه تصمیم گرفتم تا وقتی راه حل بهتری برای فعالسازیش پیدا بشه نرم افزار دیگه ای جایگزین کنم.
کدوم برنامه هست کلیداش هم بدون دردسر گیر بیاد بدون دردسر اپدیت آنلاین بشه و البته امنیت سیستم رو تامین کنه ؟
تعریف بیت دفندر رو شنیدم ولی حجم خیلی زیادی داره و میگن نسبتاً سنگین هست و کلیداش راحت گیر نمیاد . قبل از کسپر هم اویرا و eset رو داشتم که هردو تا یکبار با وجود اپدیت بودن تو ویروس یابی ضعیف عمل کردن و نزدیک بود سیستمم رو به فنا بدن

omid-p30
17-01-2014, 11:47
سلام
اساتید عزیز اینترنت سکیوریتی که سرش به تنش بیارزه چی خوبه الان؟ من خودم تا دقایقی پیش KIS 2014 رو سیستمم نصب بود البته بگم که ازش راضی بودم و حتی برخلاف اینکه میگن سنگینه اینطوری نبود و تاثیری رو سرعت سیستم نداشت و خوب بود
ولی دیگه تو فعالسازیش مشکل خوردم چنتا reset trial بود تا همین اواخر خوب کار میکرد ولی الان دیگه نمیتونن برنامه رو فعال کنن و از کار افتادن. کلید معتبری هم برای این نسخه پیدا نمیشه تصمیم گرفتم تا وقتی راه حل بهتری برای فعالسازیش پیدا بشه نرم افزار دیگه ای جایگزین کنم.
کدوم برنامه هست کلیداش هم بدون دردسر گیر بیاد بدون دردسر اپدیت آنلاین بشه و البته امنیت سیستم رو تامین کنه ؟
تعریف بیت دفندر رو شنیدم ولی حجم خیلی زیادی داره و میگن نسبتاً سنگین هست و کلیداش راحت گیر نمیاد . قبل از کسپر هم اویرا و eset رو داشتم که هردو تا یکبار با وجود اپدیت بودن تو ویروس یابی ضعیف عمل کردن و نزدیک بود سیستمم رو به فنا بدن

Avira و Eset در زمینه ویروس یابی مشکل خاصی ندارند و جزو بهترین ها در این زمینه هستند.

البته به عنوان اینترنت سکیوریتی محصولات بهتری هم هستند مثل کومودو و نورتون. کومودو که رایگان هست و نورتون هم فکر میکنم کلید راحت تر براش گیر بیاد.

Public Enemy
17-01-2014, 17:31
سلام

دوست عزیز در صورتی که محدودیت اینترنت ندارین ، می تونین از Panda cloud security استفاده کنین . رایگان و بی دردسر هست .
بر پایه کلود هست . یعنی برای ماکزیمم امنیت در هنگام اسکن باید به اینترنت متصل باشید ( هر چند بدون اینترنت نیز امنیت 90 % خودش رو تامین می کنه ) .نیاز به پهنای باند با سرعت بالا هم نداره با سرعت 128 هم کاملا جوابگوست

می تونین عملکردش رو در تاپیک زیر در برابر ویروس های ناشناخته نسبت به سایر ضد مخرب ها در تاپیک زیر بررسی کنید .

بیشتر کاربران معمولا در هنگام جابجایی از Kaspersky به محصولات مشابه دچار دردسر هستند . Panda cloud antivirus چنین دردسری رو برای کاربران نداره

PSYCHO_MAN
17-01-2014, 18:19
ممنون فعلاً norton internet security 2014 رو نصب کردم
البته اینترنتم حجمی هست ومحدود و آنتی ویروسهایی که اپدیت های سنگین و حجیمی دارن خیلی مناسب نیست برام

djbehnam73
19-01-2014, 01:06
سلام دوستان می خواستم بدونم کسی اینجا هست که بدونه چه انتی ویروسی برای اندروید خوبه یعنی در حد عالی می خوام !!!! :n02:

mohammad_87
19-01-2014, 01:16
سلام دوستان می خواستم بدونم کسی اینجا هست که بدونه چه انتی ویروسی برای اندروید خوبه یعنی در حد عالی می خوام !!!! :n02:

Y@var
23-01-2014, 19:54
سلام دوستان

واسه سیستمی با رم 256 به نظرتون سریعترین و سبک ترین آنتی ویروسی که میشه نصب کرد چیه؟

چیزی باشه که یه بار کرک شه و دیگه نیاز به اینترنت نداشته باشه و یا اینکه کلا رایگان باشه

آنتی ویروسش به کرک گیر نده!:n02:

سبکیش خیلی مهمه / طرف فقط باهاش بازی میکنه و فلش بازی جابجا میکنه!

ممنون پیشاپیش:n16:

sarinaj
23-01-2014, 20:29
سلام دوستان
میشه بهترین انتی ویروس بهم معرفی کنید

pedram_01
23-01-2014, 21:23
سلام دوستان
میشه بهترین انتی ویروس بهم معرفی کنید

بهترین انتی ویروس نداریم

ولی امسال تو تست av-comparatives کاسپر اسکی اول شد

sarinaj
23-01-2014, 22:45
ممنون میشم لینک دانلودش رو برام بزارید:n16:

djbehnam73
24-01-2014, 01:33
سلام دوستان

واسه سیستمی با رم 256 به نظرتون سریعترین و سبک ترین آنتی ویروسی که میشه نصب کرد چیه؟

چیزی باشه که یه بار کرک شه و دیگه نیاز به اینترنت نداشته باشه و یا اینکه کلا رایگان باشه

آنتی ویروسش به کرک گیر نده!:n02:

سبکیش خیلی مهمه / طرف فقط باهاش بازی میکنه و فلش بازی جابجا میکنه!

ممنون پیشاپیش:n16:

دوسته عزیز بعید می دونم با همچین رمی یه انتی ویروس بتونه بسازه ولی حالا 2 تا انتی ویروس هست که به نظرم بدردت می خوره یکی نود 32 هست و یکی اویرا حالا هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن مثلا نود 32 خیلی سبک هستش و همین طور اپدیتش ولی نه رایگان هست و نه بدونه اپدیت می تونه کاری کنه و همچنین اویرا تقریبا میشه گفت سنگینه و اسکنش سریع تر هست و همچنین بدون اپدیت هم کار می کنه !!!

djbehnam73
24-01-2014, 01:37
ممنون میشم لینک دانلودش رو برام بزارید:n16:

به سایت سافت 98 یا پی سی ورد مراجعه کنید

MasterGeek
24-01-2014, 19:25
من COMODO استفاده می‌کنم و از امکاناتش راضی هستم. ترجیح میدم آنتی‌ویروس و فایروال و سندباکس رو داشته باشم که داره اما کمی به لحاظ Performance جالب نیست و پروسه‌هائی داره که گاه بالا میان و اذیت می‌کنن. کسپر که عالی هست ولی امتحانش نکردم و بیت‌دفندر رو هم می‌تونم بخرم (کلا یا رایگان یا لایسنس قانونی میخوام) شما تجربه‌ای با اینا نداشتین؟‌ اینکه از جهت Performance مشکلی به چشم کاربر نیاد و بار پردازنده رو در حالت عادی یا در حین انتقال فایل نگیره.

اگر هم بجز کسپر و بیت‌دفندر راه‌حل دیگه‌ای رو مد نظر دارید لطفا بگید. در ضمن قبلا از ترکیب آویرا (آنتی‌ویروس) و کمودو (فایروال) استفاده میکردم که ترکیب خوبی بود و فقط گزینه‌ی محیط مجازی رو نداشت و دیگه اینکه دو محصول متفاوت کنار هم شاید خودش سبب حفره‌ی امنیتی بشه یا به احتمال بیشتر بد کار کردن بهرحال با تجربه‌ی فعلی چند ماهه‌ام با کمودو از طرفی امکانات و امنیتش رو دوست دارم از طرفی ترکیب قبلی به نظر راحت‌تر و کارارتر میومد.

پ.ن: :لطفا آنتی‌ویروس‌های خیلی گرون یا اونائی که لایسنسشون در ایران قابل تهیه نیست رو معرفی نکنید.

vxp
25-01-2014, 07:20
اق یک بسته امنیتی معرفی می کنید که تو سیق مود نصب و اجرا بشه ویندوزم گرفتار ویروسی به نامregsrv.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شده که نمی گذاره حالت معمولی بالا بیاد!
کومودو داشتم واقعا در تعجبا نمی ذونم چرا این طوری شد ولی مثلما تقصیر خودم بود!
ممنون.

pedram_01
25-01-2014, 14:12
درود

اگر وقت دارید به طور تخصصی مشکل شما را حل کنیم:

1- برنامه Emsisoft Emergency Kit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را دانلود کنید. این برنامه پرتابل است و نیازی به نصب نیست. آن را در پوشه ای در دسکتاپ از حالت زیپ خارج کنید. پوشه را باز کنید و روی فایل اجرایی برنامه دبل کلیک کنید تا اجرا شود. از شما برای آپدیت کردن برنامه پرسش می شود، دکمه Yes را بزنید. سپس که آپدیت کامل شد. از منوی سمت چپ به Scan PC رفته و Smart Scan را انتخاب کنید و دکمه Scan را بزنید. بگذارید اسکن کامل شود. توجه: بعد از اسکن هیچ مورد پیدا شده ای را حذف یا قرنطینه نکنید. تنها گزارشی که در پایان اسکن می دهد (Log) را برای ما ارسال کنید. و برنامه را ببندید. لاگ به نام: Emsisoft Emergency Kit log

2- برنامه Farbar Recovery Scan Tool - FRST ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را دانلود کنید. زمان اجرای برنامه روی Yes کلیک کنید. سپس Scan را بزنید. این برنامه دو تا لاگ به نام های

FRST.txt
Addition.txt ایجاد می کند که هر دو را ارسال کنید.

همین 3 تا لاگ را ارسال کنید تا سیستم شما را تخصصی برای حذف مخرب راهنمایی کنیم.

دوست عزیز اخه اینجا جای این بحث هستش؟

شما باید تایپک درست رو به این دوستمون نشون میدادی و بعد اونجا کمکش میکردی

اینم تاپیک درستش

*Batman*
26-01-2014, 01:23
من COMODO استفاده می‌کنم و از امکاناتش راضی هستم. ترجیح میدم آنتی‌ویروس و فایروال و سندباکس رو داشته باشم که داره اما کمی به لحاظ Performance جالب نیست و پروسه‌هائی داره که گاه بالا میان و اذیت می‌کنن. کسپر که عالی هست ولی امتحانش نکردم و بیت‌دفندر رو هم می‌تونم بخرم (کلا یا رایگان یا لایسنس قانونی میخوام) شما تجربه‌ای با اینا نداشتین؟‌ اینکه از جهت Performance مشکلی به چشم کاربر نیاد و بار پردازنده رو در حالت عادی یا در حین انتقال فایل نگیره.

اگر هم بجز کسپر و بیت‌دفندر راه‌حل دیگه‌ای رو مد نظر دارید لطفا بگید. در ضمن قبلا از ترکیب آویرا (آنتی‌ویروس) و کمودو (فایروال) استفاده میکردم که ترکیب خوبی بود و فقط گزینه‌ی محیط مجازی رو نداشت و دیگه اینکه دو محصول متفاوت کنار هم شاید خودش سبب حفره‌ی امنیتی بشه یا به احتمال بیشتر بد کار کردن بهرحال با تجربه‌ی فعلی چند ماهه‌ام با کمودو از طرفی امکانات و امنیتش رو دوست دارم از طرفی ترکیب قبلی به نظر راحت‌تر و کارارتر میومد.

پ.ن: :لطفا آنتی‌ویروس‌های خیلی گرون یا اونائی که لایسنسشون در ایران قابل تهیه نیست رو معرفی نکنید.

سلام
از نظر Performance هر دو محصول بیت دیفندر و کسپرسکی 2014 شبیه به هم هستن و وضعیت خیلی خوبی دارن.
تعدادی از کاربران کسپرسکی اعلام کردن که نسخه 2014 کماکان پایدار نیست و مشکلاتی رو براشون بوجود اورده.(مثال یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، مثال دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

بیشترین شکایتی که کاربران بیت دیفندر از این محصول دارن مربوط میشه به مصرف زیاد ترافیک و آپدیت های بزرگ.
چون شما با کومودو کار کردید راحت میتونید مصرف ترافیک رو در بیت دیفندر کنترل کنید.

اق یک بسته امنیتی معرفی می کنید که تو سیق مود نصب و اجرا بشه ویندوزم گرفتار ویروسی به نامregsrv.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شده که نمی گذاره حالت معمولی بالا بیاد!
کومودو داشتم واقعا در تعجبا نمی ذونم چرا این طوری شد ولی مثلما تقصیر خودم بود!
ممنون.

شما مشکل ویروس رو در بخش اورژانس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح و حل و فصل کنید و فقط برای انتخاب آنتی ویروس از این تاپیک استفاده کنید.
اگر کومودو مقصر نیست پیشنهاد میکنم پاکش نکنید و فقط ویروس رو از بین ببرید.
موفق باشید.

laxer
28-01-2014, 00:12
هرچند من به avast رای دادم ولی زیاد ازش راضی نیستم
دلیل رای من هم اینه که من فقط از دو آنتی ویروس استفاده کردم nod 32 و avast از بین این دوتا هم که avast بهتر بود.
متاسفانه avast با استفاده از تکنولوژی web sheild و یک افزونه کروم شما رو در برابر حملات اینترنتی ایمن میکنه ولی سرعت رو به نصف کاهش میده.( سایت های مثل گوگل رو به صورت encrypt بازی میکنه و با پروتکل http مشکل داره ...)
آخرین آپدیت که مال اولین ماه سال 2014 هست رو نصب کردم و یه فایل که از قبل میدونستم ویروس هستش رو باهاش اسکن کردم و جواب not threat گرفتم که حاکی بر ضعف این آنتی ویروسه.
الان تصمیم گرفتم که آنتی ویروس کاسپر اسکای رو تست کنم ( بنا بر رای و نظر دوستان این تایپیک) امیدوارم از avast بهتر باشه.

Mr.New
28-01-2014, 10:59
هرچند من به avast رای دادم ولی زیاد ازش راضی نیستم
دلیل رای من هم اینه که من فقط از دو آنتی ویروس استفاده کردم nod 32 و avast از بین این دوتا هم که avast بهتر بود.
متاسفانه avast با استفاده از تکنولوژی web sheild و یک افزونه کروم شما رو در برابر حملات اینترنتی ایمن میکنه ولی سرعت رو به نصف کاهش میده.( سایت های مثل گوگل رو به صورت encrypt بازی میکنه و با پروتکل http مشکل داره ...)
آخرین آپدیت که مال اولین ماه سال 2014 هست رو نصب کردم و یه فایل که از قبل میدونستم ویروس هستش رو باهاش اسکن کردم و جواب not threat گرفتم که حاکی بر ضعف این آنتی ویروسه.
الان تصمیم گرفتم که آنتی ویروس کاسپر اسکای رو تست کنم ( بنا بر رای و نظر دوستان این تایپیک) امیدوارم از avast بهتر باشه.

100درصد شک نکنید که کاسپر بهتره اگه امنیت بالا رو میخواهید
یا بیتدفندر یا کاسپر اسکی رو نصب کنید

mohammad_87
29-01-2014, 01:06

من هم از کسپر و بیت استفاده کردم.کسپر در نسخه 2014 خیلی سبکتر از قبل شده،اگه تنظیمات نرمال باشه چیزی حس نمیشه.
میزان استفاده کسپر در حال حاضر(مدیا پلیر،موزیلا،یاهو،اسکایپ،د ر حال اجرا)
cpu 00
ram 50 mb
مهمترین مشکل کسپر در استارت آپ هست که وقتی ویندوز بالا میاد دو دقیقه نباید با سیستم کار کنید تا سرعت سیستم به حالت عادی برسه.
البته برخی دوستان مشکلات دیگه ای هم در تاپیک کسپر عنوان میکنن که من اصلا ندیدم.

بیت دیفندر رو هم یه مدت از اینترنت سکوریتی اش استفاده کردم اما زیادی مختصر هست و تنظیمات حرفه ای مثل ایجاد قوانین فایروال(مثل packet rules) رو نداره.
الان هم آنتی ویروس بیت رو روی ویندوز 8.1 در کنار فایروال کومودو دارم.کلا بیت بسیار آرومه و تاثیری هم در سرعت سیستم و نت برای من نداشته.قدرتش هم که در تستهای شخصی عالی بود

در کل هر دو محصولات بسیار بسیار خوبی در آنتی ویروس هستند اما امکانات در فایروال کامل کومودو و خصوص مجازی سازی رو ندارن.از فایروال کومودو به سختی میشه گذشت و بنظر من تنها جایزین فایروال کومودو،نسخه اینترنت سکوریتی کسپر هست.

**--**
29-01-2014, 14:30
سلام
من یه آنتی ویروس میخوام که سرعت سیستم رو پایین نیاره.همیشه توی گشت و گذر توی اینترنت هستم نمیخوام ک ویروسی شم.
دوستان چی رو پیشنهاد میدن؟

Sent from my GT-I9300

hamidreza2010
29-01-2014, 19:31
سلام
من یه آنتی ویروس میخوام که سرعت سیستم رو پایین نیاره.همیشه توی گشت و گذر توی اینترنت هستم نمیخوام ک ویروسی شم.

Sent from my GT-I9300

سلام
دوست من هیچ وقت امنیت 100 درصد وجود نداره
ولی به هرحال نود 32 و اویرا و واست هستن که سرعت رو نمیارین پایین ولی خب به قدرت کسپر و بیت نمیرسه اما اینا سرعت رو یکم میارن پایین

arfnpm
29-01-2014, 19:33
سلام

Sent from my GT-I9300

Emsisoft Anti-Malware

Captain
29-01-2014, 19:51
سلام

Sent from my GT-I9300

سلام کاربر گرامی
ببینید انواع آنتی ویروس با قدرت هایی خاص داریم
من با توجه به درخواست هایی که در مورد محصول امنیتی دادین، جواب میدم
اگه شما آنتی ویروسی میخوایید که سرعت سیستم رو کم نکنه بهتون پیشنهادم به ترتیب : کومودو - امسی سافت - کاسپر - ناد 32 - آویرا هستش
توجه کنید که بین اینها کومودو رایگان هست
همیشه تو اینترنت گشت و گذار میکنید! خب من بازم به شما به ترتیب معرفی میکنم : کومودو - کاسپر - امسی سافت
حالا میخوام براتون دلایلم رو بگم!
کومودو عرض کردم که رایگان هستش
حالا چرا بیشتر رو کومودو تاکید میکنم؟ چون از سرعت سیستم کم نمیکنه، حجم آپدیت کم، پشتیبانی از زبان پارسی، انعطاف پذیری زیاد در هر تنظیمات (مخصوصا فایروال و کنترل برنامه ها)، فایروال بسیار قدرتمند، پشتیبانی آپدیت آفلاین، پشتیبانی در انجمن P30World
دومین پیشنهادم امسی سافت هستش که از دو موتور بهره گرفته، یکی امسی سافت و دیگری بیتدیفندر، پولی، حجم آپدیت کم (تا آنجایی که اطلاع دارم)، فایروال قدرتمند، پشتیبانی از زبان پارسی، همچنین پشتیبانی در انجمن P30World
سومی کاسپر! کاسپر از لحاظ شناسایی عالی عمل میکنه، فایروال عالی با تنظیمات پیشرفته، پولی، کم کردن سرعت سیستم هنگام اسکن و وارد شدن به پوشه ای با محتوای فایل های اجرایی! آپدیت کم حجم
حالا انتخاب با شماست، من سعی کردم بهترین هارو برای شما کمی شرح بدم
در مورد بقیه هم بخاطر طولانی شدن مطلب، ازشون صرفه نظر کردم
امیدوارم تونسته باشم شما رو حتی کوچکترین راهنمایی کرده باشم
سوالی بود در خدمتیم
یاحق

djbehnam73
30-01-2014, 20:22
سلام

Sent from my GT-I9300
به درد شما فقط نود 32 سکورتیش می خوره !!!!!!!!!

djbehnam73
30-01-2014, 20:33
سلام دوستان
می خواستم بدونم که کیا از کسپر برای اندروید استفاده کردن ؟
می خوام بدونم شما واسه اندروید هم می گید کسپر خوبه یا نه ؟؟؟؟
چون با هر دفعه که اسکن می کنم می بینم یه انتی ویروس دیگه رو به عنوان ویروس در نظر می گیره در صورتی که هیچ ویروسی هم پیدا نمی کنه ولی انتی ویروس های دیگه هم ویروس رو پیدا می کنن و هم سیستم رو سرعت می بخشن خواهشا اونایی که با نسخه ی اندرویدش کار کردن نظر بدن :n02:

pa13
31-01-2014, 20:41
سلام دوستان من به دلیل کمبود رم 512 mb مجبورم اگه 7 نصب کنم آنتی نصب نکنم .فعلا با دیپ فریز همه درایو هارو فریز کردم مشکلی نداره اما میخوام بدونم آیا بعضی از ویروسها میتونن وارد pc بشن؟اگه بشه یه انتی واسه سیستم من بگید ممنون میشم.ویندوزمم 7ته.

hamidreza2010
31-01-2014, 22:24
سلام دوستان من به دلیل کمبود رم 512 mb مجبورم اگه 7 نصب کنم آنتی نصب نکنم .فعلا با دیپ فریز همه درایو هارو فریز کردم مشکلی نداره اما میخوام بدونم آیا بعضی از ویروسها میتونن وارد pc بشن؟اگه بشه یه انتی واسه سیستم من بگید ممنون میشم.ویندوزمم 7ته.

سلام
چرا نود نصب نمیکنید؟
روی سرعت سیسیتم تاثیر نداره
دیگه بالاخره از هیچی که بهتره
توی ورژن 7 خیلی قوی شده

Dr Hannibal
31-01-2014, 22:31

TidServ TDL4 & SafeSys Worm آلوده کننده سیستم های Deep Freeze ویا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Rollback ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_gta
01-02-2014, 02:51

به نظر بنده از MSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده بفرمایید و یک سری نکات ساده امنیتی رو رعایت کنید جای نگرانی و استفاده از ابزار هایی برای فریز کردن سیستم نخواهد بود.

برای مثال توجه به پسوند فایل ها، غیر فعال کردن اتوران روی سیستم و ...

djbehnam73
01-02-2014, 04:28
از دوستان کسی نیست که جوابه ما رو بده ؟؟؟؟!!!!!!!

mohammad_87
01-02-2014, 18:48
سلام دوستان
می خواستم بدونم که کیا از کسپر برای اندروید استفاده کردن ؟
می خوام بدونم شما واسه اندروید هم می گید کسپر خوبه یا نه ؟؟؟؟
چون با هر دفعه که اسکن می کنم می بینم یه انتی ویروس دیگه رو به عنوان ویروس در نظر می گیره در صورتی که هیچ ویروسی هم پیدا نمی کنه ولی انتی ویروس های دیگه هم ویروس رو پیدا می کنن و هم سیستم رو سرعت می بخشن خواهشا اونایی که با نسخه ی اندرویدش کار کردن نظر بدن :n02:
شما قبلا هم برای اندروید سوال کرده بودید و من لینک تاپیک مخصوص اندروید رو در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده بودم.
حالا همینجا تجربه شخصی خودم رو بگم:
من روی موبایل خودم بیت دیفندر نسخه کامل نصب دارم.کنترل کامل روی برنامه ها داره و میشه دسترسی برنامه ها به قسمتهای مختلف گوشی رو تنظیم کرد،آپشنهای بسیار خوبی برای سیستم ضد سرقت داره،قابلیت اسکن برنامه ها،قابلیت مانیتورینگ صفحات وب

کسپر رو روی یک گوشی دیگه فقط چند دقیقه تست کردم و تفاوت زیادی با بیت دیفندر نداشت.فقط امکاناتی برای حریم خصوصی در sms و مکالمات داشت.کاهش سرعت هم اصلا ندیدم.در اسکن هم کلا چیزی پیدا نکرد.

در آندروید،آنتی ویروسهای بسیار زیادی هستند که فعلا در رده بالایی قرار دارند که در تاپیک مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخرین تست رو گذاشتم.
یا از نسخه رایگان استفاده کنید و یا لایسنس نسخه های پولی رو بخرید و از کرک استفاده نکنید که بدتر میشه.

djbehnam73
01-02-2014, 19:49
شما قبلا هم برای اندروید سوال کرده بودید و من لینک تاپیک مخصوص اندروید رو در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده بودم.
حالا همینجا تجربه شخصی خودم رو بگم:
من روی موبایل خودم بیت دیفندر نسخه کامل نصب دارم.کنترل کامل روی برنامه ها داره و میشه دسترسی برنامه ها به قسمتهای مختلف گوشی رو تنظیم کرد،آپشنهای بسیار خوبی برای سیستم ضد سرقت داره،قابلیت اسکن برنامه ها،قابلیت مانیتورینگ صفحات وب

کسپر رو روی یک گوشی دیگه فقط چند دقیقه تست کردم و تفاوت زیادی با بیت دیفندر نداشت.فقط امکاناتی برای حریم خصوصی در sms و مکالمات داشت.کاهش سرعت هم اصلا ندیدم.در اسکن هم کلا چیزی پیدا نکرد.

در آندروید،آنتی ویروسهای بسیار زیادی هستند که فعلا در رده بالایی قرار دارند که در تاپیک مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخرین تست رو گذاشتم.
یا از نسخه رایگان استفاده کنید و یا لایسنس نسخه های پولی رو بخرید و از کرک استفاده نکنید که بدتر میشه.

اولا باید به حافظت بنازی که خیلی خوبه :n02:
دوما اینکه دستت درد نکنه که اون لینک رو دادی و سره همون از یکسری بچه ها پرسیدم !
سوما اینکه من می خواستم بحث داشته باشم واسه اینکه چرا می گن کسپر انقدر خوبه در صورتی سره هیچ و پوچ زیادی گیر میده مثلا تو اندروید روی اس خیلی گیره و در ضمن زورش به ویروس نمی رسه به یه انتی ویروس دیگه گیر میده میگه ویروسیه ولی من بعد اون که یکی از دوستان بهم گفتن از " trusgo " استفاده کردم و هم سریع بود و هم سرعت دستگاهمو بهبود بخشید !

mohammad_87
01-02-2014, 23:19
سلام دوستان
من یه برنامه مشکوک پیدا کردم گذاشتم تو بخش خودش اما انگار اونجا بازدید نداره
لطفا این رو بررسی کنید و همونجا پاسخ بدید

:n16:

Public Enemy
03-02-2014, 11:12
با سلام .

متاسفانه بیشتر کاربران اول به فکر درمان می افتند تا پیشگیری ! یعنی سیستم که ویروسی می شه می رن سراغ نصب آنتی ویروس !!!

برای پاکسازی مخرب ها بهترین حالت نیز زمان Safe mode هست . یعنی در حالتی که به جز فایل های حیاتی ویندور ، سایر برنامه ها غیر فعال هستند .

اما این مشکل وجود داره که در حالت Safe mode امکان نصب برنامه ها ( از جمله آنتی ویروس ! ) وجود نداره . بعضی ضد بد افزار ها هم در حالت Safe mode امکان فعالیت مناسب رو ندارند . لذا انتخاب می ره سمت نصب نرم افزار های پاکسازی از مخرب ها ( virus removal tool ها ) .
متاسفانه این نرم افزار ها هم امکان استفاده محدودی دارند ، به عنوان مثال ممکنه فقط 1 یا 2 بار کلا استفاده بشند که با توجه به حجم این نرم افزار ها ، معمولا کاربران کمتر دنبالشون می رن . پس از پاکسازی هم که باید بریم سراغ نصب ضد بد افزار !

Panda Cloud Antivirus یک ضد بد افزار مبتنی بر Cloud هست که قابلیت نصب و فعالیت در حالت Safe mode را نیز داراست . لذا کاربران می تونند فقط با نصب نرم افزار و اجرای آن در حالت Safe mode with networking بدون نیاز به دانلود هیچ گونه فایل اضافی ، مخرب ها را شناسایی و حذف خواهد کرد . به این ترتیب ، در صورت آلودگی سیستم ، بدون نیاز به نصب و اجرای نرم افزار های متعدد پاکسازی و ضد بدافزار و با کمترین حجم مصرفی اینترنت و بدون هیچ گونه هزینه اضافی ، سیستم خود را از مخرب ها پاکسازی می کنید

لینک صفحه دانلود Panda cloud Antivirus :

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-02-2014, 11:39
سلام
بهترین آنتی ویروس :
kaspersky internet security
از سال 2006 از کاسپر استفاده میکنم و هرگز مشکلی نداشتم
اینجا تو کویت نسخه ی اصلیش برای دو کامپیوتر 90 ت
بهترین نرم افزار ضد جاسوسی
webroot spy sweeper
به نظرم تنها نرم افزار بود که ویروس شعله flame رو شناسائی کرد و بهش مشکوک بود .

amirhasan.king
03-02-2014, 16:48
دوستان برای سیستم قوی یا اینترنت بالا و...کدوم اینترنت سکوریتی خوبه
طرف فقط براش امنیت مهمه اصلا مصرف ترافیک وسرعت و...مهم نیست براش و رایگانم نباشه پولی میخواد

hamidreza2010
03-02-2014, 16:50
دوستان برای سیستم قوی یا اینترنت بالا و...کدوم اینترنت سکوریتی خوبه
طرف فقط براش امنیت مهمه اصلا مصرف ترافیک وسرعت و...مهم نیست براش و رایگانم نباشه پولی میخواد

سلام
کسپر اینترنت سکیوریتی و بیت دفندر اینترنت سکیوریتی عالیه
هیچ کدوم رایگان نیستن و میتونید براش لایسنس بخرید
امسال کسپر اول شد و بیت دوم ( کلا این دو تا خیلی قوین )

mohammad_203
06-02-2014, 22:02
سلام
این هم یک سایت معتبر برای تست قابلیت های نرم افزار امنیتی شما :

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-02-2014, 16:17
سلام
این هم یک سایت معتبر برای تست قابلیت های نرم افزار امنیتی شما :

سلام دوست عزیز
تشکر از اطلاع رسانیتون
بنده با توجه تجربه ای که دارم و چیزهائی که دیدم و شنیدم , توصیه ای دارم به شما و دیگر دوستان
هرگز به اینجور سایتها اطمینان نکنین .
هرگز کامپیوتر رو به اینجور سایتها نسپارید
شما اصلاً نیازی ندارین این ریسکها رو بکنین .
فقط یک برنامه ی امنیتیِ خوب مثل کاسپر اینترنت سیکیوریتی نسخه ی اصلی نصب کنین و هرگز هم ایمیلهای مشکوک و ناشناس رو باز نکنین و همیشه هر سی دی یا فلاش مموری یا کارت حافظه ای که وصل میکنید به کامپیوتر اول اسکنش کنید با کاسپر به روز شده و هرگز یک فایل دانلود شده رو قبل از اسکن کردنش اجرا نکنین و دور سایتهای مشکوک رو خط بکشین , گارانتی مادامُ العمر که هرگز دچار مشکل نشه کامپیوتر شما .
بسیاری از این سایتهای به اصطلاح اسکن, سایتِ سرقتِ اطلاعاتِ شما یا کلاهبرداری هست .
بارها تو نت دیدم که مردم قربانی اونها شدند .
کامپیوتر رو اسکن میکنند بعدش میگن کامپیوتر در خطره باید سریعاً آنتی ویروس نصب کنین
بعدش معلوم میشه یا هدفشون فقط فروختن آنتی ویروس بودن یا بدتر از اون بوده یعنی پول رو میگیرند امت آنتی ویروسی در کار نیست .
در امریکا و اروپا میلیونها دلار سر مردم کلاه گذاشتند همینطوری
ارادتمند

Public Enemy
07-02-2014, 17:59
سلام دوست عزیز
تشکر از اطلاع رسانیتون
بنده با توجه تجربه ای که دارم و چیزهائی که دیدم و شنیدم , توصیه ای دارم به شما و دیگر دوستان
فقط یک برنامه ی امنیتیِ خوب مثل کاسپر اینترنت سیکیوریتی نسخه ی اصلی نصب کنین و هرگز هم ایمیلهای مشکوک و ناشناس رو باز نکنین و همیشه هر سی دی یا فلاش مموری یا کارت حافظه ای که وصل میکنید به کامپیوتر اول اسکنش کنید با کاسپر به روز شده و هرگز یک فایل دانلود شده رو قبل از اسکن کردنش اجرا نکنین و دور سایتهای مشکوک رو خط بکشین , گارانتی مادامُ العمر که هرگز دچار مشکل نشه کامپیوتر شما .
بسیاری از این سایتهای به اصطلاح اسکن, سایتِ سرقتِ اطلاعاتِ شما یا کلاهبرداری هست .
کامپیوتر رو اسکن میکنند بعدش میگن کامپیوتر در خطره باید سریعاً آنتی ویروس نصب کنین
بعدش معلوم میشه یا هدفشون فقط فروختن آنتی ویروس بودن یا بدتر از اون بوده یعنی پول رو میگیرند امت آنتی ویروسی در کار نیست .
ارادتمند

ممنون از اطلاع رسانیتون .
تا حدودی با حرف هاتون موافقم . بسیاری از سایت ها قصد آلود کردن سیستم شما رو دارند و یا به زور محصول خاصی را به کاربر بفروشند .

اما :
1 - AMSTO یه ارگان ثبت شدست که از سال 2008 تا اکنون داره فعالیت می کنه
2 - نمونه های داخل AMSTO فقط برای حصول اطمینان از فعال بودن تمامی قسمت های ضد مخرب شما و با همکاری شرکت های دیگر هست . به عنوان مثال یه لینک پیج حاوی مخرب به شما می ده ، در صورتی که ضد مخرب درست کار کنه صفحه باید بلاک بشه . و یا یه فایل تست می ده ، در صورتی که آنتی ویروس شما فعال باشه ، باید فایل رو شناسایی کنه .
به این صورت نیست که مثلا 1000 نمونه ناشناخته بده تست کنین .

خلاصه ، همون طور که گفتم فقط برای حصول اطمینان از فعال بودن تمامی قسمت های ضد مخرب شماست

S0R3N4
12-02-2014, 21:25
سلام دوستان
راستش پس از ناکامی های متعد برای اکتیو کردن اینترنت سکوریتی 2014 کسپرسکی مجبور شدم پک امنیتی محبوبم رو کنار بذارم...
و الان دنبال یه پک امنیتی درست و حسابی در حد کسپرسکی برای ویندوز 7 64بیتی میگردم
پیشنهاد شما چیه؟
فایروال قوی
دیتابیس قوی
سرعت سیستم و اینترنت رو پایین نیاره
و زیاد هم سوال و جواب نپرسه
و تشخیص اشتباه حداقلی داشته باشه!
و براش لایسنس و اینا بشه گیر آورد.

نورتون اوضاع دیتابیسش چطوره؟براش لایسنس گیر میاد؟
بیتدیفندر چطور؟؟؟
کومودو به نظرم هم کار باهاش سخته!هم آنتی ویروس غیر قابل اطمینانی داره(نظر شخصی)

ترکیب پاندا آنتی ویروس کلود با فایروال کومودو چطور میتونه باشه؟

hamidreza2010
12-02-2014, 21:34
سلام دوستان
راستش پس از ناکامی های متعد برای اکتیو کردن اینترنت سکوریتی 2014 کسپرسکی مجبور شدم پک امنیتی محبوبم رو کنار بذارم...
و الان دنبال یه پک امنیتی درست و حسابی در حد کسپرسکی برای ویندوز 7 64بیتی میگردم
پیشنهاد شما چیه؟
فایروال قوی
دیتابیس قوی

بیتدیفندر چطور؟؟؟

سلام
در حد کسپر ، بیت هست که دیتابیس توپی داره.واقعا عالیه مثل همون کسپر ، فقط تنها اشکالی که داره ، به نظرم ، مصرف بیش از اندازه از ترافیک نت هست که تقریبا میشه جلوش رو گرفت ولی خب مشکلش همینه + آپدیت های سنگین که خب کسپر هم همین مشکل رو داره

paradisepersian
12-02-2014, 21:46
سلام دوستان
پیشنهاد شما چیه؟
فایروال قوی
دیتابیس قوی

بیتدیفندر چطور؟؟؟

چرا از نسخه 2013 استفاده نمیکنی به وفور کلیدشم که پیدا میشه متاسفانه سراغ Pure 3 هم نمیتونی بری کلید براش نماید چرا !!!!!!!!!!!!
منم خودمم تعصب دارم رو Kaspersky چندتا برنامه دیگرو هم تست کردم Norton 360 . total bitdefender .
ولی باز رفتم سر خونه اولم Kaspersky . نورتون 360 رو امتحان کن توتال نورتون هست کلید هم مثل اب خوردن داره خوبم اپدیت میشه
اپشن های زیادی هم داره

mohammad_203
12-02-2014, 22:05
سلام دوستان
پیشنهاد شما چیه؟
فایروال قوی
دیتابیس قوی

بیتدیفندر چطور؟؟؟

سلام
در مورد کمودو بگم ! چند روزی رو ویندوز 8.1 نصب کرده بودم. خیلی سوال می پرسه ، مخصوصا برنامه های که گواهی دیجیتالی معتبری نداشته باشند.از نظر شناسایی بد نیست ولی خسته کننده میشه .و البته نکته مهم این بود که وقتی خواستم پاک کنم گفت باید restart بشه و وقتی ریست کردم دیگه ویندوز بالا نیومد و صفحه آبی میومد( صفحه مرگ! ) و البته با system restore تونستم ویندوز رو بیارم ولی باز موقع پاک کردن کمودو میخواست restart بشه و منم پشیمون شدم و قید ویندوز رو زدم و الان دوباره ویندوز 8 نصب کردم(چون برای لپ تاپ من 8 بهتره تا 8.1 ! ).
فقط مزیت خوب کمودو اینه رایگان هست و نیاز به کرک و ... نداره .

Bitdefender قدرت شناسایی خوبی داره و همچنین پاکسازی خوبی هم داره (تقریبا برابر کسپر) والبته فایروال هم بدک نیست :) چون بعضی وقت ها خودش برای بعضی برنامه rule میسازه (با وجود فعال کردن مود Paranoid .توضیح اینکه این مود برای این هست که وقتی برنامه ای میخواد به اینترنت دسترسی پیدا کنه پیغام میده و شما باید اجازه بدین به برنامه ها ).تریال ریستر داره (البته دوستان تریال ریستر رو زیاد پیشنهاد نمی کنن ! ).سرعت اینترنت رو پایین نمیاره ! یک برنامه هست که باید بعد از نصب آنتی نصب کنید (برای مشکل مصرف پهنای باند) آپدیت ها هم اونجور که میگن زیاد نیست .

نورتون خیلی وقته تست نکردم ولی آخرین باری که داشتم فلش ویروسی وصل کردم و نشناخت ، در صورتی که آنتی های دیگه مثل نود راحت ویروس ها رو میشناختند.ودیگه ازش پشیمون شدم !

نود32 معروف هم خوبه ، فقط مشکلش قدرت پاکسازی کمتر نسبت به کسپر و بیت هست ، البته در نسخه های جدیدتر شاید بهبود پیدا کرده باشه.فوق العاده سبک ! آپدیت سبک ! فایروال بی نقص ( از نظر اینکه وقتی رو مود interactive mode می زاری ، هر برنامه ای بخواد به اینترنت وصل شه پیغام میده و مثل بیت خودش rule نمیسازه ! ) سریال هم فکر کنم کمی بگردی گیر بیاد براش.

Public Enemy
13-02-2014, 08:29
سلام دوستان
پیشنهاد شما چیه؟
فایروال قوی
دیتابیس قوی

بیتدیفندر چطور؟؟؟

به نظر من همون Kaspersky نصب کن . از این آنتی به اون آنتی پریدن جز اذیت شدن دردسر دیگه ای نداره . مشکل اکتیو شدن رو با تریال ریست می شه حل کرد .

Panda هم خوبه به نظر من اگر فیس بوک داری ، پیج پاندا کلود رو لایک کن تا یه لایسنس 6 ماهه رایگان بهت بدت که نیاز به فایروال هم نداشته باشی .

arfnpm
13-02-2014, 14:00
Emsisoft امتحان کن

pa13
14-02-2014, 09:52
دوستان میشه یه آنتی خوب واسه این سیستم معرفی کنید!
ram-512mb cpu-3GH Windows 7 ultimate sp1

mohammad_203
14-02-2014, 13:21
دوستان میشه یه آنتی خوب واسه این سیستم معرفی کنید!
ram-512mb cpu-3GH Windows 7 ultimate sp1

Eset smart security 7 امتحان کن .

S0R3N4
14-02-2014, 20:05
واسه بیتدیفندر لایسنس رایگان گیر میاد؟
فایروالش خیلی نا امید کننده هست تو سیستم های 64 بیتی بر عکس سیستم های 32 بیتی !

نورتون دیتابیسش چطوره؟
در حد کسپر و بیتدیفندر هست؟فایروالش چی؟امیدی میشه بهش داشت؟
لایسنس براش گیر میاد؟؟

و در آخر میمونه پاندا کلود که کلا تو تست ها خوب عمل کرده؛ولی مثبت کاذب زیاد داره!به کرک ها زیاد گیر میده؛واسه همین انتخاب آخر میذارمش...

S0R3N4
14-02-2014, 20:29
سلام
در حد کسپر ، بیت هست که دیتابیس توپی داره.واقعا عالیه مثل همون کسپر ، فقط تنها اشکالی که داره ، به نظرم ، مصرف بیش از اندازه از ترافیک نت هست که تقریبا میشه جلوش رو گرفت ولی خب مشکلش همینه + آپدیت های سنگین که خب کسپر هم همین مشکل رو داره
آره.ولی فایروالش رو سیستم 64 بیتی نتایجش فاجعه بار بود بر عکس نتایجش رو سیستم های 32 بیتی!فایروال کسپر رو هر 2 تا ماژول عالی بود!(حیف :( )
واسم سنگین بودن آپدیت ها مهم نیس.واسم دیتابیس و خوش دست بودن از هر چیزی مهم تره که هیچی کسپر نمیشد!
البته گزینه ی اولم بعد از کسپر که کنار گذاشته شد همون بیتدیفندر هست همچنان!فقط اینکه تاپیکش شدیدا سوت و کوره و کمتر کسی از اساتید هستن که ازش استفاده کنن تا ما اگه مشکل و سوالی داشتیم بتونیم رفع رجوع کنیم.
حالا اصلا واسش لایسنس گیر میاد؟
دلیل مصرف ترافیک نت چیه؟(البته اینو محض اطلاعات عمومی میپرسم.وگرنه اینترنتم نا محدوده...

چرا از نسخه 2013 استفاده نمیکنی به وفور کلیدشم که پیدا میشه متاسفانه سراغ Pure 3 هم نمیتونی بری کلید براش نماید چرا !!!!!!!!!!!!
منم خودمم تعصب دارم رو Kaspersky چندتا برنامه دیگرو هم تست کردم Norton 360 . total bitdefender .
ولی باز رفتم سر خونه اولم Kaspersky . نورتون 360 رو امتحان کن توتال نورتون هست کلید هم مثل اب خوردن داره خوبم اپدیت میشه
اپشن های زیادی هم داره
دوست داشتم نسخه ی 2014 رو اولا؛دوم اینکه من برام بروز بودن نرم افزار هایی که سال تا سال ازشون استفاده نمیکنم مهمه.چه برسه به محبوب ترین نرم افزارم تو ویندوز؛پک امنیتی!!!
اوضاع نورتون چطوره؟فایروالش که تعطیله کلا مثل پاندا!نه؟!!!البته همون اینترنت سکوریتی از هر کدوم کفاف میکنه!

سلام
در مورد کمودو بگم ! چند روزی رو ویندوز 8.1 نصب کرده بودم. خیلی سوال می پرسه ، مخصوصا برنامه های که گواهی دیجیتالی معتبری نداشته باشند.از نظر شناسایی بد نیست ولی خسته کننده میشه .و البته نکته مهم این بود که وقتی خواستم پاک کنم گفت باید restart بشه و وقتی ریست کردم دیگه ویندوز بالا نیومد و صفحه آبی میومد( صفحه مرگ! ) و البته با system restore تونستم ویندوز رو بیارم ولی باز موقع پاک کردن کمودو میخواست restart بشه و منم پشیمون شدم و قید ویندوز رو زدم و الان دوباره ویندوز 8 نصب کردم(چون برای لپ تاپ من 8 بهتره تا 8.1 ! ).
فقط مزیت خوب کمودو اینه رایگان هست و نیاز به کرک و ... نداره .

Bitdefender قدرت شناسایی خوبی داره و همچنین پاکسازی خوبی هم داره (تقریبا برابر کسپر) والبته فایروال هم بدک نیست :) چون بعضی وقت ها خودش برای بعضی برنامه rule میسازه (با وجود فعال کردن مود Paranoid .توضیح اینکه این مود برای این هست که وقتی برنامه ای میخواد به اینترنت دسترسی پیدا کنه پیغام میده و شما باید اجازه بدین به برنامه ها ).تریال ریستر داره (البته دوستان تریال ریستر رو زیاد پیشنهاد نمی کنن ! ).سرعت اینترنت رو پایین نمیاره ! یک برنامه هست که باید بعد از نصب آنتی نصب کنید (برای مشکل مصرف پهنای باند) آپدیت ها هم اونجور که میگن زیاد نیست .

نورتون خیلی وقته تست نکردم ولی آخرین باری که داشتم فلش ویروسی وصل کردم و نشناخت ، در صورتی که آنتی های دیگه مثل نود راحت ویروس ها رو میشناختند.ودیگه ازش پشیمون شدم !

نود32 معروف هم خوبه ، فقط مشکلش قدرت پاکسازی کمتر نسبت به کسپر و بیت هست ، البته در نسخه های جدیدتر شاید بهبود پیدا کرده باشه.فوق العاده سبک ! آپدیت سبک ! فایروال بی نقص ( از نظر اینکه وقتی رو مود interactive mode می زاری ، هر برنامه ای بخواد به اینترنت وصل شه پیغام میده و مثل بیت خودش rule نمیسازه ! ) سریال هم فکر کنم کمی بگردی گیر بیاد براش.

حرف نود رو تو رو خدا پیش من نزنید!!!حساسیت دارم بهش!!!!!!!!

بیتدیفندر هم که عرض کردم!مشکل فایروال ضعیف رو ماژول 64 بیتی هست!و اینکه بچه ها میگن لایسنس براش گیر نمیاد.
پاندا کلود زیادی ساده طراحی شده!از اون ور هم نسخه ی پولیش نه قدرت کلودش رو داره!هم سیستم من کرش میکنه نصب میکنمش!هم اینکه اونم مشکل لایسنس داره اساسی!!!
کومودو که فقط به فایروالش اعتماد دارم و بس...هنوز به نظرم زوده بخوام به آنتی ویروسش هم اعتماد کنم.(نظر شخصی)؛دوم اینکه به قول شما کار باهاش سخته!

به نظر من همون Kaspersky نصب کن . از این آنتی به اون آنتی پریدن جز اذیت شدن دردسر دیگه ای نداره . مشکل اکتیو شدن رو با تریال ریست می شه حل کرد .
Panda هم خوبه به نظر من اگر فیس بوک داری ، پیج پاندا کلود رو لایک کن تا یه لایسنس 6 ماهه رایگان بهت بدت که نیاز به فایروال هم نداشته باشی .
ده با تریال ریست درست نشد دیگه!وگرنه انتخاب اول و آخرم همون بود! :( قبلا اینکارو کردم! عالیه!فقط زیادی ساده اس....مثبت کاذب هم زیاد داره!!!

Emsisoft امتحان کن

امتحان کردم؛مورد علاقه ی من نبود متاسفانه...

hamidreza2010
14-02-2014, 21:25
جناب S0R3N4 چون پستتون طولانی بود دیگه نقل قول نکردم ، ولی به هر حال ، برای حل مشکل کسپر میتونید کسپر رو یبار با آنییستالر مخصوصش پاک کنید بعد دوباره نصب و اکتیو کنید
100 درصد میشه ، چون خودم همین مشکل رو داشتم ، با همین روش حل شد.
برای بیت هم ، به نظرم فایروالش اصلا به پای کسپر نمیرسه و اینکه لایسنس براش بد گیر میاد ولی خب دیتابیس عالی داره.مصرفش هم دقیقا نفهمیدم برای چیه؟ولی مثل اینکه این مشکل روی وین 7 با یه برنامه حل میشه

Public Enemy
14-02-2014, 21:49
آره متاسفانه Panda طبق تست ها فالس زیاد داره . البته باز هم برمیگرده به استفاده روزانتون .

تا الان که بررسی کردم روی سیستم خودم ، تا حالا 1 بار به کرک گیر داده ، یه بار هم به نرم افزار HSS که به عنوان Adware شناخته می شه .

در مورد طراحی ساده : اگر با آنتی ویروس مایکروسافت و یا بدتر از اون ، نسخه رایگان بیت دیفندر کار کرده باشین ، معنای طراحی ساده رو می فهمین :n02: ( مخصوصا نسخه رایگان بیت دیفندر که واسه من غیر قابل تحمل بود )

تنظیمات تا حد ممکن ساده و دم دستی طراحی شده که جوابگوی نیاز های یه کاربر معمولی در استفاده روزانه رو بده بدون اینکه نیاز به تنظیمات بسیار پیشرفته ای باشه .

البته قرار گرفتن بعضی امکانات در این آنتی ویروس خیلی عجیب هست در صورتی که شرکت های دیگه اونا رو در محصولات پولی خودشون هم قرار نمی دن ، مثل Data Shield و یا سیستم مانیتورینگ پروسه ها که حتی قابلیت اینو داره ببینه کدوم نرم افزار از کدوم URL استفاده کرده ! :n13:

arfnpm
14-02-2014, 21:59
امتحان کردم؛مورد علاقه ی من نبود متاسفانه...

درود

اگر دلیلتون دیزان هست که در نسخه 9 که به زودی میاد به کلی تغییر کرده (در تاپیک امسی سافت تصاویرش هست)

اگر هم چیز دیگس بفرمایید بررسی کنیم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-02-2014, 11:45
سلام .
مطلبی در مورد انتخاب آنتی ویروس مناسب در سایت پلیس فتا

Ro mina
15-02-2014, 11:58
دوستان من آنتی ویروس آواست ریختم رو سیستمم ، فکر کنم سنگینه چون یکم دیرتر سیستمم بالا میاد !
نظرتونو میشه درباره آواست بگین ؟

Public Enemy
15-02-2014, 14:19
سلام .
مطلبی در مورد انتخاب آنتی ویروس مناسب در سایت پلیس فتا

ممنون از پستتون . این پست در سایت اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران نیز هست . البته قرار گرفتن چنین پست های غیر تخصصی و با سوتی های عجیب توی سایت های مهم ایرانی بسیار عجیبه واسم !

سوتی های نگارشی ، به عنوان مثال همون خط اول به جای اینکه مثلا بنویسه " امروزه بیش از 30 محصول " نوشته "امروزه بیش از 30-40 محصول " !!!!!!!!!
فکر کنم کوچه بازاری ها هم اینگونه در هنگام تایپ مطالب از این گونه نگارش استفاده نکنند .
و یا در قسمت "ویژگی هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشین" گزینه Virtual patching رو 2 بار ذکر کرده و پچ رو نوشته پتج !!!!!!!!!

گنگ بودن و نارسا بودن مفهوم مطلب ! یه کاربر آشنا به مسایل مربوطه سخت می تونه این مطلب رو بخونه چه برسه به یه کاربر عادی .
امکاناتی که در قسمت "ویژگی هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشین" ذکر شده به صورت تیتر وار هستند . بعضی قسمت ها هم مثل Data Loss Prevention هم ترجمه نشده . در صورتی که معنای بسیار واضحی دارند . و یا Virtual patching که نیاز به شاید توضیح داشته باشه رو بدون توضیح رها کرده
تیتر وار بودن و عدم ترجمه مناسب نشانگر عدم تسلط نویسنده بر اطلاعات مربوطه هست .

دسته بندی های غیر تخصصی : مثلا گفته فلان شرکت آنتی ویروس تولید می کنه فقط و یا برای شرکت های کوچک محصول تولید می کنه ، ولی اشاره ای به محصول مورد نظر نکرده

یا مثلا گفته Kaspersky برای شرکت های کوچک نرم افزار تولید می کنه ولی در محصولات کسپر ، نرم افزار برای شرکت های بزرگ هم هست .

محصولات نام برده شده همشون تجاری هستند و اشاره ای به محصولات شرکت های رایگان نشده .

ترتیب نام بردن محصولات هم عجیبه ! مثلا محصولی مثل Webroot رو که در ایران کمتر معروف هستند رو اول معرفی کرده و ESET رو در آخر !!!! در صورتی که می تونست محصولات رو به ترتیب حروف الفبا یا میزان معروف بودن محصول در کشور مرتب کنه .

اگر دقت کنین مطلب اشاره به خرید محصولات داره ، یعنی یه جورایی داره این رو میگه که بی خیال آنتی ویروس های رایگان بشین برید آنتی ویروس بخرین !!!!!!!!!!

هیچ گونه نمودار یا عکس و یا آمار ذکر شده از منابع موثق در مطلب نیست

________________________-

به طور خلاصه اگر نظر خودم رو بگم ، نوع این مطلب طوری هست که انگار یه کسی که تو فلان پاساز ، نرم افزار فروشی داره این مطلب رو نوشته !!!!!!!

جا داره مسئولان در ضمینه ایجاد مطالب آموزشی اون هم در ضمینه امنیت دقت بیشتری کنند !

arfnpm
15-02-2014, 17:10
اون لینک پلیس فتا تقریبا تمام آنتی ویروس های تجریم رو نام برده که نماینده توی ایران ندارند.
متن هم کاملا غیر تخصصی نوشته شده
البته احتمال داره دورانتاش توی اون متن دستی داشته باشه

xman681
15-02-2014, 20:59
سلام دوست عزیز
تشکر از اطلاع رسانیتون
ارادتمند

سلام

ممنون از اینکه تجربیات خودتون را با دیگران به اشتراک میگذارید ولی مطالب شما دارای اشکالات اساسی هست :

موقعی که شما یک آنتی ویروس خوب نصب میکنید :

1- بدون هیچ گونه دلهره ای میتونید فلاش و سی دی و ... را باز کنید و حتی اطلاعات آن را انتقال دهید
2- براحتی میتونید ایمیل های ناشناخته را باز کنید و حتی پیوست ها را دانلود کنید
3- براحتی میتونید وبگردی کنید و هر سایتی را دوس داشتید باز کنید
4- براحتی میتونید فایل دانلود، نصب و اجرا کنید

دوست عزیز آنتی ویروس های دارای گارد فعال و لحظه ای هستند ( Real time protection ) که تمامی اتفاقات سیستم شما را رصد میکنه و در صورت مخرب بودن هر فایل یا رفتاری آن را مسدود میکنه

لطفا تلاش کنید اطلاعات درست و صحیح به کاربران ارائه کنید

با تشکر

mohammad_87
16-02-2014, 01:46
واسه بیتدیفندر لایسنس رایگان گیر میاد؟
فایروالش خیلی نا امید کننده هست تو سیستم های 64 بیتی بر عکس سیستم های 32 بیتی !

نورتون دیتابیسش چطوره؟
در حد کسپر و بیتدیفندر هست؟فایروالش چی؟امیدی میشه بهش داشت؟
لایسنس براش گیر میاد؟؟

و در آخر میمونه پاندا کلود که کلا تو تست ها خوب عمل کرده؛ولی مثبت کاذب زیاد داره!به کرک ها زیاد گیر میده؛واسه همین انتخاب آخر میذارمش...
در مورد بیت در تاپیک خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظرم رو گفتم.
اما درمورد پاندا کلود که خودم روی ویندوز 8.1 من دارم(فقط آنتی ویروس)
در تستها هیچ فالسی نداشته.چون کلود هست و دیتابیس ثانیه به ثانیه آپدیت هست.
اینجا هم میشه دید که هیچ فالسی نداشته:

با توجه به توقعات شما که در پست های قبل نوشتی،هیچ محصولی پیدا نمیشه که تمام اون خصوصیات رو داشته باشه
هر محصولی حداقل در یک مورد خواسته شما رو برآورده نمیکنه

اما جدای محصولاتی که نام برده شد من هم دو محصول دیگه معرفی میکنم:
outpost internet security که فایروالش در تستها،بعد از کومودو و بالاتر از کسپر دوم شد.تنظیمات مختلف داره که هم میتونه مثل کومودو به تک تک حرکات نرم افزار گیر بده و هم اینکه کاملا سایلنت کار کنه.رابط کاربری ساده ای داره بدون گرافیک خاصی اما با تنظیمات مورد نیاز و کامل.
البته آنتی ویروس کاملی نداره و من در کنار فایروالش،از پاندا کلود استفاده میکنم

همچنین میتونی f-secure رو هم تست کنی.عملکرد خوبی داره و همیشه جزو بهترینها بوده.محصول شرکتیش،جایزه سال رو از av test گرفت.

.............

ترتیب نام بردن محصولات هم عجیبه ! مثلا محصولی مثل Webroot رو که در ایران کمتر معروف هستند رو اول معرفی کرده و ESET رو در آخر !!!! در صورتی که می تونست محصولات رو به ترتیب حروف الفبا یا میزان معروف بودن محصول در کشور مرتب کنه .

به طور خلاصه اگر نظر خودم رو بگم ، نوع این مطلب طوری هست که انگار یه کسی که تو فلان پاساز ، نرم افزار فروشی داره این مطلب رو نوشته !!!!!!!

جا داره مسئولان در ضمینه ایجاد مطالب آموزشی اون هم در ضمینه امنیت دقت بیشتری کنند !
وقتی اینجا خوندم وب روت رو اول نوشته گفتم حتما یه رابطه ای با سایت دیس.نا هست.رفتم به اون لینک دیدم منبعش سایت مخرب دیس.نا هست که تبلیغات چیش در همه سایتها حداقل چندباری بن شده(دوستان یادشون میاد)
دیگه توقعی بابت مطلب مفید و جامع نیست

Public Enemy
17-02-2014, 23:17
دوست عزیز S0R3N4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان یه خبر تقریبا خوب !

Panda ورژن بتای Cloud Antivirus 2.9 رو منتشر کرد . این ورژن از نظر ظاهر شبیه محصولات 2014 پاندا شده .

البته از نظر من همون ظاهر قبلی بهتر بود :n02:

یه سری امکانات جدید هم مثل Wifi monitor هم اضافه شده و Process Montior هم که توی تنظیمات بود به صفحه اصلی منتقل شده و مقداری تغییرات بیشتر .

لیست امکانات جدید :

تغییرات اساسی در ظاهر نرم افزار به درخواست کاربران ، که بسیار شبیه به محصولات 2014 پاندا شده است . در صورت تمایل کاربر می تواند ویجت های مورد نظر خود را اضافه / حذف کند !

قابلیت جدید Wifi Monitor ، که می تواند به شما نشان دهد در حال حاظر چه کسانی از شبکه بی سیم شما در حال استفاده اند .

سبک تر شدن نرم افزار نسبت به ورژن قبل ، و امنیت بیشتر نسبت به ورژن قبل

اسکرین شات ها :

البته برام عجیب بود چرا پاندا Data Shield رو حذف کرده !!!
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ

حال که از ظاهر Panda Cloud Antivirus خسته شده بودین اینو تست کنین . البته برام عحیبه پاندا چرا داره محصولاتش رو شبیه ویندوز های مایکروسافت می کنه !!!!

لینک دانلود :

همانند سایر محصولات بتای پاندا ، تا عرضه نهایی ( احتمالا ورژن 3.0 ) می تونین به رایگان از این محصول با تمامی امکانات ( فایروال ، USB Vaccine و ... ) استفاده کنید

خبر جالب اینه که بیش از 30 میلیون نفر در جهان از Panda Cloud Antivirus استفاده می کنند !!!

KiarashMa
19-02-2014, 11:08
سلام دوستان. برای این سیستم چه آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید: Ram 8gb- core i7 - nvidia geforce 540m - windows 7 64bit
دیتابیس قوی داشته باشه. سرعت سیستم رو زیاد پایین نیاره. حجم آپدیت ها خیلی زیاد نباشه

arfnpm
19-02-2014, 13:27
سلام دوستان. برای این سیستم چه آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید: Ram 8gb- core i7 - nvidia geforce 540m - windows 7 64bit
دیتابیس قوی داشته باشه. سرعت سیستم رو زیاد پایین نیاره. حجم آپدیت ها خیلی زیاد نباشه
Emsisoft Anti-Malware

mohammad_203
19-02-2014, 14:30

Kaspersky Internet Secuirty 2014
چون سیستم شما قوی هست کسپر زیاد تاثیر نمی ذاره.البته کسپر تو نسخه 2014 سبکتر از قبل شده و خیلی سریع تر شده .حجم آپدیت اولیه در حدود 120 مگابایت هست ولی بعدش کم میشه و حتی به زیر 1 مگابایت در روز میرسه !
دیتابیس قوی داره و البته وقتی به اینترنت وصل باشین از طریق cloud هم اسکن میشه تا اگه مخربی به دیتابیس اضافه نشده باشه از این طریق شناسایی شه.
فایروال هم خوبه .دیگه چی میخواین؟:)

KiarashMa
19-02-2014, 14:52
Kaspersky Internet Secuirty 2014
چون سیستم شما قوی هست کسپر زیاد تاثیر نمی ذاره.البته کسپر تو نسخه 2014 سبکتر از قبل شده و خیلی سریع تر شده .حجم آپدیت اولیه در حدود 120 مگابایت هست ولی بعدش کم میشه و حتی به زیر 1 مگابایت در روز میرسه !
دیتابیس قوی داره و البته وقتی به اینترنت وصل باشین از طریق cloud هم اسکن میشه تا اگه مخربی به دیتابیس اضافه نشده باشه از این طریق شناسایی شه.
فایروال هم خوبه .دیگه چی میخواین؟:)
ممنون. فرق نسخه های مختلف کسپرسکی چیه؟

mohammad_203
19-02-2014, 14:56

خواهش می کنم
به لینک زیر برین کامل توضیح داده شده :

mokhtar
19-02-2014, 21:12
الان بهترین کدوم هست؟

hamidreza2010
19-02-2014, 23:56
الان بهترین کدوم هست؟

سلام
منظورتون چیه؟
بین محصولات کسپر کدوم بهتر هستن؟
خب کاملترین نسخه پیور هست و یه سری امکانات اضافی نسبت به KIS داره که ببینید اگه مورد استفادتون نیست KIS رو نصب کنید

polestar98g
20-02-2014, 14:20
دوستان اين آنتي ويروس بولگارد چطوره؟

امروز چند نفر تعريفش ميکردند.

لايسنس واسش گير مياد؟:n13:

A M ! N
20-02-2014, 14:43
دوستان اين آنتي ويروس بولگارد چطوره؟

امروز چند نفر تعريفش ميکردند.

لايسنس واسش گير مياد؟:n13:

خب همونطور که میدونی بر پایه ی موتور بیت دیفندر هستش. ولی مزیتش اینه که سبکتره و ارزون تر. performance خوبی داره.

ولی در کل نمیدونم چرا طرفدار زیادی نداره. شاید چون فقط به درد کاربرهای خونگی میخوره که نمیخوان با محصول ور برن ( Install & forget )

شایدم کسی که میخواد این رو بخره ، با خودش فکر میکنه بهتره خود بیت دیفندر رو بخرم!

اینجا میتونی لایسنس 3 ماهه براش گیر بیاری

Captain
21-02-2014, 17:56

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security & Pure | معرفی محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vxp
22-02-2014, 14:50
اقا انتی ویروس پرتابل چی خوبه؟

S0R3N4
23-02-2014, 15:30
مرسی
من خودم شخصا عاشق پاندا هستم
ولی صد افسوس که فایروال بی نهایت ضعیفی داره

نظرتون در مورد اینترنت سکوریتی نورتون چیه؟الان که فکر میکنم انتخابی جز نورتون ندارم.دیتابیس قدرتمندی داره؟

polestar98g
23-02-2014, 21:26
مرسی
من خودم شخصا عاشق پاندا هستم
ولی صد افسوس که فایروال بی نهایت ضعیفی داره
نظرتون در مورد اینترنت سکوریتی نورتون چیه؟الان که فکر میکنم انتخابی جز نورتون ندارم.دیتابیس قدرتمندی داره؟
پاندا سيستم رو تبديل به لاکپشت ميکنه.
در مورد نورتون هم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
25-02-2014, 01:19
پاندا کلود اصلا رو سرعت سیستم من تاثیری نداشته!
بالاخره انتخابم رو کردم؛نورتون اینترنت سکوریتی 2014 نصب کردم.ممکل میتونم HITMAN یا Panda Cloud Free نصب کنم؟یا نیازی نیست؟
در ضمن؛آیا نیازی به آنتی اسپایور یا آنتی مالویر جداگونه دارم؟؟؟

Public Enemy
25-02-2014, 02:30
پاندا سيستم رو تبديل به لاکپشت ميکنه.
در مورد نورتون هم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاندا کلود اصلا رو سرعت سیستم من تاثیری نداشته!
بالاخره انتخابم رو کردم؛نورتون اینترنت سکوریتی 2014 نصب کردم.ممکل میتونم HITMAN یا Panda Cloud Free نصب کنم؟یا نیازی نیست؟
در ضمن؛آیا نیازی به آنتی اسپایور یا آنتی مالویر جداگونه دارم؟؟؟

بله تاثیر Panda cloud Antivirus روی سیستم قابل بررسی نیست .

لذا اون دوستمون که می گه سیستم رو لاک پشت می کنه ، یا منظورشون با سایر نسخه های پاندا هست و یا نظرشون رو دارن از روی تست های سایت های مختلف می گن !!!!

در ضمن نیاز به نرم افزار جداگونه ندارین . همون NIS کفایت می کنه .

در ارتباط با فایروال : تمام تنظیمات سعی شده تا در حد ساده نگه داری بشن . زیرا بیشتر نیاز کاربران در حد نیاز های عادی هست و نیازی به درگیری با تنظیمات مختلف و تنظیم Rule های پیشرفته ندارند . لذا اگر فایروال پیشرفته تر با تنظیمات بیشتری می خواین بهتره فایروال دیگه ای در کنار Panda Cloud نصب کنید .

در آخر : آیا Panda Cloud Antivirus 2.9 رو تست کردین ؟؟؟

polestar98g
25-02-2014, 13:40
بله تاثیر Panda cloud Antivirus روی سیستم قابل بررسی نیست ...
من منظورم اینترنت سکوریتیش بود.
در ضمن،‌ نتایج از سیستم به سیستم دیگه هم فرق میکنه. ممکنه یه آنتی ویروس تو یه سیستم خوب کار کنه، ولی تو یه سیستم دیگه جواب نده.
بازم ممنون.

pa13
25-02-2014, 21:59
دوستان اوضاع avira 2014 چطوریه؟؟واسه سیستم های ضعیف جواب میده؟

hosseinonline8000
27-02-2014, 03:15
سلام دوستان من از بولگارذ برای تست استفاده میکنم و اصلا سیستم را کند نمیکنه و خیلی خوب بهم جواب داده ولی یک مشکلی که برخوردم اینه که وقتی به نت وصل میشم و کروم را باز میکنم سیستم هنگ میکنه و موس به زور روی صفحه حرکت میکنه . وقتی فایروالش را خاموش میکنم درست میشه . کسی میدونه مشکلش چیه ؟

چکارش کنم ؟
به غیر از این مشکل واقعا بولگارد آنتی ویروس خوبی هست ولی دلیل این مشکل را متوجه نمیشم .!

Ali_softcenter
07-03-2014, 23:22
دوستان آنتی ویروس این شرکت چطوره؟ خوبه؟

رایگانه؟

A M ! N
08-03-2014, 00:21
دوستان آنتی ویروس این شرکت چطوره؟ خوبه؟

رایگانه؟

بله رایگانه.

اینجارو مطالعه کنید.

babialex
08-03-2014, 14:33
من مدت هاست از کمودو اینترنت سکوریتی استفاده میکنم اما میخوام بدونم بهتر از کمودو امن تر و مطمئن تر هم هست ؟ چون سراغ هرچی خواستم برم باید حداقل 30-40 تومن خرج کرد و مثل این رایگان نبوده

میخام بدونم اون پولی که میدم ارزش داره یا نه ؟ در مقابل رایگان بودن کمودو

بیت دفندر
ناد32
نورتون

A M ! N
08-03-2014, 15:04
من مدت هاست از کمودو اینترنت سکوریتی استفاده میکنم اما میخوام بدونم بهتر از کمودو امن تر و مطمئن تر هم هست ؟ چون سراغ هرچی خواستم برم باید حداقل 30-40 تومن خرج کرد و مثل این رایگان نبوده

میخام بدونم اون پولی که میدم ارزش داره یا نه ؟ در مقابل رایگان بودن کمودو

بیت دفندر
ناد32
نورتون

به نظر بنده اگه با نحوه ی استفاده از کومودو تا حدی آشنا باشید ، کاملن ارزش داره بر گزینه هایی که نام بردین. محصولات رایگان واقعن نعمتی هستن باید قدرشون رو دونست.

cesc.cesar
13-03-2014, 12:51
سلام
برای لپ تاپ من با مشخصات زیر کدوم آنتی ویروس مناسب تره؟میخواستم بیت دفندر نصب کنم اما نگرن اینم زیاد روی سرعت لپ تاپم اثر داشته باشه از اونور میگم چون کانفیگم بالاست شاید مشکلی نداشته باشه،بین بیت دفندر، اف سکیور و کسپراسکای موندم.تا الانم نورتون داشتم ولی خیلی موقع ها ضعف نشون داده پیدا نکرده ویروس رو
Win 7
Core i7 2ghz
8Gig RAM
Video card gt550m 2Gig

Captain
13-03-2014, 13:01
سلام
برای لپ تاپ من با مشخصات زیر کدوم آنتی ویروس مناسب تره؟میخواستم بیت دفندر نصب کنم اما نگرن اینم زیاد روی سرعت لپ تاپم اثر داشته باشه از اونور میگم چون کانفیگم بالاست شاید مشکلی نداشته باشه،بین بیت دفندر، اف سکیور و کسپراسکای موندم.تا الانم نورتون داشتم ولی خیلی موقع ها ضعف نشون داده پیدا نکرده ویروس رو
Win 7
Core i7 2ghz
8Gig RAM
Video card gt550m 2Gig

سلام دوست عزیز
تامین امنیت سیستم ملاک سیستم قوی نیست!
شما باید بیان کنید که از برنامه امنیتی چه انتظاراتی دارید!
البته با توجه به سیستم شما، هم بیت دیفندر خوبه هم کاسپر
بیت دیفندر از حجم اینترنت بیشتر استفاده میکنه ولی قدرتمنده
کاسپراسکی هم دیتابیس عالی داره، هم افت سرعت بسیار ناچیزه، آپدیت های کم حجم روزانه در حد 1 الی 2 مگابایت یا حداکثر 5 مگابایت ولی کلید فعالساز کمی سخت پیدا میشه براش (البته برای نسخه 2014)
درمورد آنتی ویروس های دیگه نظری ندارم
حالا مهم اینه که شما از یک برنامه ی امنیتی چی میخوایین!؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-03-2014, 13:26
سلامبرای لپ تاپ من با مشخصات زیر کدوم آنتی ویروس مناسب تره؟میخواستم بیت دفندر نصب کنم اما نگرن اینم زیاد روی سرعت لپ تاپم اثر داشته باشه از اونور میگم چون کانفیگم بالاست شاید مشکلی نداشته باشه،بین بیت دفندر، اف سکیور و کسپراسکای موندم.تا الانم نورتون داشتم ولی خیلی موقع ها ضعف نشون داده پیدا نکرده ویروس روWin 7Core i7 2ghz8Gig RAMVideo card gt550m 2Gigسلام . با این مشخصات , کاسپر اینترنت سکیوریتی رو بهترین میدونم . چند نفر پیدا کنین شریکی بخرین خیلی ارزونتر میشه . برای حفاظت سیستم این کارها هم لازمه . تا میتونین فلاشتون رو به کامپیوترهای دیگه نزنین .فلاش دیگران رو به کامپیوترتون نزنین .ایمیلهای غریبه رو بازنکرده حذف کنین . هر سی دی و فایل رو قبل از اجرا با کاسپر آپدیت شده اسکن کنین . دور سایتهای مشکوک رو خط بکشین .

cesc.cesar
13-03-2014, 23:40
ممنون.ولی بیخیال خرید لایسنس :n02: همون 60 روزه استفاده می کنیم تمدید میکنیم

mrmostafa
14-03-2014, 22:16
آنتی ویروس خوب الان چی خوبه نصب کنیم؟؟؟؟ دوست من که شرکت کامپیوتر و شبکه داره و همراه اول و مخابارت خیلی جاها کار کردن پاندا داشتن . حالا من نورتون 360 داشتم الان ویندوز عوض کردم میخواستم بدونم چی نصب کنم؟؟؟ ضمن اینکه فایروال خوبی هم داشته باشه که بشه به راحتی برنامه هایی که نمیخواهیم رو لیست بده دسترسیش رو مسدود کنیم.
ممنونم

pa13
14-03-2014, 22:25
آنتی ویروس خوب الان چی خوبه نصب کنیم؟؟؟؟ دوست من که شرکت کامپیوتر و شبکه داره و همراه اول و مخابارت خیلی جاها کار کردن پاندا داشتن . حالا من نورتون 360 داشتم الان ویندوز عوض کردم میخواستم بدونم چی نصب کنم؟؟؟ ضمن اینکه فایروال خوبی هم داشته باشه که بشه به راحتی برنامه هایی که نمیخواهیم رو لیست بده دسترسیش رو مسدود کنیم.
ممنونم

نورتون خودش خوبه ولی اگه سیستمت متوسط به بالاست کسپر نصب کن!فایروال نورتون و کسپر هم که عالیه!

mrmostafa
15-03-2014, 08:37
نورتون خودش خوبه ولی اگه سیستمت متوسط به بالاست کسپر نصب کن!فایروال نورتون و کسپر هم که عالیه!

ممنونم. نورتون كدوم از همه بهتره؟؟؟ 360 بريزم فايروال و آنتي ويروس با هم داره؟؟؟؟

Captain
15-03-2014, 10:21
ممنونم
سلام
اگه قدرت در اسکن و دیتابیس میخوایین من اول بهتون کاسپر و بعد بیتدیفندر توصیه میکنم
قایروال کاسپر واقعا در نوع خودش بی نظیره
کومودو که رایگانه و یکی از بهترین هاست، هم از لحاظ شناسایی و هم از لحاظ انعطاف پذیر بودن فایروال
نورتون رو تجربه نکردم پس نظری نمیدم
در مورد حجم آپدیت ها که کم ترینشون کومودو هستش، کاسپر هم کمه ولی بیتدیفندر روزانه نزدیک به 20 مگ آپدیت داره
امسی سافت هم خوبه که دوموتوره هستش، موتور امسی سافت و بیتدیفندر و قایروال قدرتمند
پشتیبانی از زبان فارسی کومودو و امسی سافت دارند

با کاسپر بیشتر موافقم!

ممنونم. نورتون كدوم از همه بهتره؟؟؟ 360 بريزم فايروال و آنتي ويروس با هم داره؟؟؟؟
نورتون 360 مجموعه کاملی از برنامه امنیتی نورتون هستش
هم آنتی ویروس، هم فایروال و هم بهینه سازی داره
اینترنت سکیوریتی یا 360 بریزین فرقی نداره ولی نظر بنده 360 هستش

pa13
15-03-2014, 15:12
باسلام دوستان.من رمم رو که 512مگ بود به یک گیگ ارتقا دادم؛ویندوزمم 8ته به نظرتون چه آنتی ویروسی مناسب سیستم من هست ؟

cesc.cesar
15-03-2014, 19:44
دوستان سلام
میگما چجوری لایسنس اشتراکی واسه کسپراسکای بگیرم؟ مزایاش چیه؟ اصن میصرفه یت نه همین 60روزه ها کار همون رو میکنه؟

pa13
18-03-2014, 10:21
باسلام دوستان.من رمم رو که 512مگ بود به یک گیگ ارتقا دادم؛ویندوزمم 8ته به نظرتون چه آنتی ویروسی مناسب سیستم من هست ؟

دوستان هیچکس نظری برای من نداره؟

mohammad_203
18-03-2014, 11:27

اگه با کمودو کنار میاین این آنتی ویروس خوبه .ولی خوب باید قبلش سری به فروم کمودو بزنی و آموزش هایی که هست رو مطالعه کنی و فردا نیای بگی این به درد نمیخوره یا سخت گیرانه کار میکنه !
ولی اگه میخوای آنتی ویروس ساکت داشته باشی بهتره بیت دفندر نصب کنی که تقریبا اتوماتیک هست همه چیزش .باز توصیه میکنم سری به تاپیک بیت دفندر هم بزنی چون آموزش های مهمی مثل "نحوه جلوگیری از مصرف پهنای باند توسط بیت دفندر " اونجا هست که بهتره مطالعه کنی
موفق باشی

1376MAXIMUM
18-03-2014, 11:28
من خودم کمودو دارم خچب هم هست تو امضام هست لینک دانلودش من مشکلی ندارم با هاش شما رو نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه امحانش کنید

pa13
18-03-2014, 19:38
من خودم کمودو دارم خچب هم هست تو امضام هست لینک دانلودش من مشکلی ندارم با هاش شما رو نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه امحانش کنید

امروز نصب کردم زیاد خوبنود برای من . آنت دیگه میشه بهم معفی کنید؟

A M ! N
18-03-2014, 21:20
امروز نصب کردم زیاد خوبنود برای من . آنت دیگه میشه بهم معفی کنید؟

رم یک گیگ نیازمند انتی ویروسهای سبکه. که البته کومودو هم جز نسبتن سبک ها هستش. اگر مشکلتون با کومودو مربوط به این قضیه اس، 360 رو هم امتحان کنید خیلی سبکه برای سیستم شما.

pa13
19-03-2014, 00:38
رم یک گیگ نیازمند انتی ویروسهای سبکه. که البته کومودو هم جز نسبتن سبک ها هستش. اگر مشکلتون با کومودو مربوط به این قضیه اس، 360 رو هم امتحان کنید خیلی سبکه برای سیستم شما.
نظرتون در باره نود 32 چیه؟ تو av test که اوضاعش خوب بود.و منظورتون از 360 چیه؟

A M ! N
19-03-2014, 01:53
نظر شخصی خودم در مورد ناد32: ترجیح میدم بدون آنتی ویروس کار کنم تا ناد32 رو نصب کنم روی سیستم. (تازه رایگان هم نیست)

360:

نظرتون در باره نود 32 چیه؟ تو av test که اوضاعش خوب بود.و منظورتون از 360 چیه؟

pa13
19-03-2014, 10:15
نظر شخصی خودم در مورد ناد32: ترجیح میدم بدون آنتی ویروس کار کنم تا ناد32 رو نصب کنم روی سیستم. (تازه رایگان هم نیست)

360:

ممنون از شما دوست عزیز.خیلی آنتی خوبیه ..فقط میخواستم ببینم برای سیستم من یبت دفندر خوبه یا همین 360؟

™ Hadi
19-03-2014, 14:32
سلام دوستان، اين 360 خيلي عاليه، فقط فايروال و آنتي اسپم نداره.
حالا من واسه فايروال، آنلاين آرمور رو نصبيدم ولي واسه آنتي اسپم نميدونم چيکار کنم؟
اصلاً به نظرتون آنتي اسپم ضروري هست؟
راستي اين آنلاين آرمور هم هيپسش رو غيرفعّال کردم چون 360 خودش HIPS داره، عيب نداره که؟

A M ! N
20-03-2014, 01:32
ممنون از شما دوست عزیز.خیلی آنتی خوبیه ..فقط میخواستم ببینم برای سیستم من یبت دفندر خوبه یا همین 360؟

بیت دیفندر به رم 4+ نیاز داره :) ولی 360 هم از دیتابیس بیت دیفندر استفاده میکنه (فعلن! در آینده به احتمال زیاد به اویرا کوچ میشه)

سلام دوستان، اين 360 خيلي عاليه، فقط فايروال و آنتي اسپم نداره.
حالا من واسه فايروال، آنلاين آرمور رو نصبيدم ولي واسه آنتي اسپم نميدونم چيکار کنم؟
اصلاً به نظرتون آنتي اسپم ضروري هست؟
راستي اين آنلاين آرمور هم هيپسش رو غيرفعّال کردم چون 360 خودش HIPS داره، عيب نداره که؟

از انتی اسپم چه استفاده ای میکنید؟ بیشتر برای کسانی کاربرد داره که از ایمیل کلاینت pop3 (مث Ootlook یا تاندربرد) استفاده میکنن.
بنابراین اگر ازین دسته کاربرها نیستید، به کارتون نمیاد. استفاده از یه DNS ایمن البته توصیه میشه. مث کومودو.

برای رها شدن از اد های مزاحم و گاهن الوده و همچنین دامینهای الوده و فیشینگها میتونید از Adguard استفاده کنید. بهترین برنامه ی
حال حاضر در این زمینه است. (دقت کنید رایگان نیست)

خاموش کردن هیپس OA هم توصیه نمیشه. هیپس 360 نمیتونه جای یک هیپس حرفه ای فایروالی مثل OA و غیره و رو بگیره.