PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

vxp
17-09-2013, 11:23
اقا یه انتی ویروس می شناسید که مثل بچه ادم وقتی کرکی چیزی پیدا می کنه بپرسه که باید باهاش چه کار کنه؟این کومودو عصابمو بهم ریخته بعد مدت ها خواستیم بک بازی نصب کنیما!

Public Enemy
17-09-2013, 11:41
اقا یه انتی ویروس می شناسید که مثل بچه ادم وقتی کرکی چیزی پیدا می کنه بپرسه که باید باهاش چه کار کنه؟این کومودو عصابمو بهم ریخته بعد مدت ها خواستیم بک بازی نصب کنیما!

یه راه حل خوب !

اول آنتی ویروس رو غیر فعال کن . سپس بازی رو نصب کن بعد بازی رو توی آنتی ویروس Exclude کن . بعد روشنش کن . اینطوری آنتی ویروستم عوض نمی کنی !

ــــــــــــــــــــــــ

من که Kaspersky دارم با کرک بازی ها مشکل نداره . در صورتی که بیشتر آنتی ویروس ها با کرک بازی هایی مثل PES و NFS مشکل داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xman681
17-09-2013, 15:28
یه راه حل خوب !

اول آنتی ویروس رو غیر فعال کن . سپس بازی رو نصب کن بعد بازی رو توی آنتی ویروس Exclude کن . بعد روشنش کن . اینطوری آنتی ویروستم عوض نمی کنی !

ــــــــــــــــــــــــ

من که Kaspersky دارم با کرک بازی ها مشکل نداره . در صورتی که بیشتر آنتی ویروس ها با کرک بازی هایی مثل PES و NFS مشکل داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
دوست گل اگر از شرکت معتبری بازی را خریداری میکنید این اقدام موثر و بهترین هست ولی اگر رایتی هست بازی شما، به هیچ عنوان آنتی ویروس خود را غیر فعال نکنید یعنی میگم به هیچ عنوان یعنی اصلا و ابدا

بهترین آنتی ویروسی که به کرک کاری نداره کسپر هست

موفق باشید

Malware
17-09-2013, 17:51
دوست عزیز وقتی ویندوز و نرم افزارات Exploit داشته باشن دیگه هیچ آنتی ویروسی نمی تونه جلوشو بگیره ! ه*ک شدن ربطی به آنتی ویروست نداره .

باگ هایی هم که گفتین بیشتر امنیتی نبوده و الا الان ملت تو exploit-DB اومده بودن دنیا رو رو سرشون گذاشته بودن ! I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک داده دوستان زحمت کشیدن چند تاشو فارسی کردن[/QUOTE]
سلام میشه بگین Exploit یعنی چی؟

Public Enemy
17-09-2013, 19:47
می دونم این قضیه ارتباطی به تاپیک نداره ولی صرفا جهت اطلاعات عمومی می گم

Malware : یعنی بد افزار !!!! مخفف malicious software هستن . هر نرم افزاری که که در کار رایانه اختلال ایجاد کنه و یا خطراتی رو در پی داشته باشه . پس Malware ها نرم افزار هستن ! پس لازم نیست نرم افزار ها مشکل خاصی داشته باشن تا سیستم ویروسی بشه .

در مقابل Malware ها ، Anti-malware ها هستن که نیاز به توضیح نیست . این روز ها به علت افزایش حملات رایانه ای Antivirus ها عموما جاشون رو به Anti-malware ها دادن ولی به علت مساله تجاری سازی ، هم چنان نام قدیم خودشون یعنی Antvirus رو حفظ کردن

Vulnerability : یعنی آسیب پذیری . اینجا منظورمون هر گونه آسیب پذیری نرم افزاری هستش .

Exploit : در صورتی که یه برنامه Vulnerability داشته باشه ، معمولا یه سری کد هایی برای مصارف بدرد بخور !!! ( بدرد بخور از نظر من :4:) نوشته می شه تا بتونن از اون آسیب پذیری برای اهداف خاص خودشون استفاده کنن . لذا Exploit حاصل از اشکالات برنامه نویسی در نرم افزار ها هستش .

این چیزی هم که می گم به موضوع ربط نداره . ولی اونایی که با Kaspersky کار کردن احتمالا یه قسمتی به عنوان vulnerability Scanner دیدن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون به شما کمک می کنه تا آسیب پذیری های نرم افزاریتونو بررسی کنین و با آپدیت و یا غیر فعال کردن نرم افزار های مربوطه از دسترسی به اونا برای استفاده احتمالی از آسیب پذیریی نرم افزار جلو گیری کنه . ولی نمی تونه حملات رو در صورتی که نرم افزار فعاله دفع کنه . در واقع هیچ نرم افزاری نمی تونه جلوی حملات برای استفاده از آسیب پذیری نرم افزار رو بگیره ( مگه اینکه با تنظیم فایروال کاری کنین که هر کس نتونه به رایانه دسترسی پیدا کنه و از اینجور کارا )

لذا 2 راه دارین : نرم افزاری که آسیب پذیری داره رو یا آپدیت کن ، یا پاکش کن :n02:

satansilent
17-09-2013, 21:03
Exploit
لذا 2 راه دارین : نرم افزاری که آسیب پذیری داره رو یا آپدیت کن ، یا پاکش کن :n02:
و یا EMET رو نصب کنید:n09:

Public Enemy
17-09-2013, 21:31
و یا EMET رو نصب کنید:n09:

اینم فکر خوبیه ها :n10: 2 امتیاز مثبت :n16::n16:. :n09: باید به لیست نکات اضافه کنم .

هر چند EMET کار اجرای Exploit هارو سخت می کنه و از حملاتی مثل Buffer Overflow تا حد ممکن جلوگیری می کنه ، ولی بازم نمی تونه جلوی همه Exploit ها رو بگیره .

البته طبق گفته مایکروسافت نرم افزار ها باید از EMET پشتیبانی کنند . و الا کاری از پیش نمی بره

هم چنان بهترین راه برای جلوگیری از اجرا شدن Exploit ها اپدیت هست . و یا کلا قید نرم افزار رو زدن :n02:

بی خیال بحث این نبود . دوستان گفتن فلان آنتی ویروس نصب بود سیستم ه*ک شد . منم گفتم آنتی ویروس ارتباطی به ه*ک شدن نداره . وظیفه اصلی آنتی ویروس حفاظت سیستم از بد افزار هاست نه ه*ک شدن سیستم

Vah!d
19-09-2013, 00:40
دوستان من کسپرسکی اورجینال دارم که تا 4 ماهه دیگه تموم میشه. نسخه 2014 رو نصب کردم اما سیستمم خیلی کند شده و مثل قبل نیست. در اینکه کسپر فوق العاده قویه شکی نیست اما خیلی سیستم رو کند میکنه. دنبال یک آینترنت سکیوریتی قوی و سبک هستم. دوستم Norton داره و اینو پیشنهاد کرد. تو سایت های دیگه avast و بیت دفندر هم دیدم که ظاهرا avast ایران رو واسه آپدیت تحریم کرده. در یک کلام یک internet security قوی و سبک جایگزین کسپرسکی میخوام که تحریم هم نباشه. چی پیشنهاد میدین؟

jolan57
19-09-2013, 01:14
دوستان من کسپرسکی اورجینال دارم که تا 4 ماهه دیگه تموم میشه. نسخه 2014 رو نصب کردم اما سیستمم خیلی کند شده و مثل قبل نیست. در اینکه کسپر فوق العاده قویه شکی نیست اما خیلی سیستم رو کند میکنه. دنبال یک آینترنت سکیوریتی قوی و سبک هستم. دوستم Norton داره و اینو پیشنهاد کرد. تو سایت های دیگه avast و بیت دفندر هم دیدم که ظاهرا avast ایران رو واسه آپدیت تحریم کرده. در یک کلام یک internet security قوی و سبک جایگزین کسپرسکی میخوام که تحریم هم نباشه. چی پیشنهاد میدین؟
سلام
شما نورتون اینترنت سکوریتی و بیت دیفندر اینترنت سکوریتی رو به ترتیب دانلود و نصب کنید و چند روز تست کنید هرکدوم رو که بیشتر پسندیدن نگه دارین
هر دو از بهترین ها هستند

inceptro
19-09-2013, 12:48
سلام دوستان الان دو ساله که از نسخه اصل اینترنت سکیورتی کسپر استفاده میکنم و تا 1 ماه دیگه وقتش تمام میشه،بین این دو گزینه مرددم که کدوم رو بخرم لایسنش رو:
بیشتر از لحاظ فنی و قدرت میخوام نظرتون رو بدونم.

1)نسخه جدید 2014 کسپر(اینترنت سکیوریتی)
2)جدیدترین نسخه نورتون اینترنت سکیوریتی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

jolan57
19-09-2013, 13:18
سلام دوستان الان دو ساله که از نسخه اصل اینترنت سکیورتی کسپر استفاده میکنم و تا 1 ماه دیگه وقتش تمام میشه،بین این دو گزینه مرددم که کدوم رو بخرم لایسنش رو:

نظر من گزینه 1

Public Enemy
19-09-2013, 13:20

دوست عزیز اگر به دلیل تبلیغات و پیشنهادات دوستان تصمیم به این کار گرفتین ، توصیه می شه این کار رو انجام ندین !

چون مهم ترین عامل در انتخات آنتی ویروس مناسب ، راحتی کاربر هستش . بقیه موارد جنبه تبلیغاتی و بازار یابی دارند .

مخصوصا برای شما که 2 سال از یه نرم افزار امنیتی استفاده کردین ، لذا احتمالا عادت کردین ، مهاجرت به نرم افزار امنیتی دیگه براتون خیلی سخت خواهد بود .

مخصوصا مهاجرت از نرم افزار امنیتی که معروفه به اینکه به کرک ها کاری نداره ، به نرم افزار امنیتی که Aggressive ترین ضد بد افزاره و بیشتر از بقیه به کرک ها گیر می ده. ممکنه برای شما دردسر های تازه ایجاد کنه .

در ضمن دقت کنین Norton ایرانو تحریم کرده لذا از سایت خودش نمی تونین محصولاتشو دانلود کنین .

اگر هم مساله مالی هست و یا از دست نرم افزار امنیتی قبلی حسابی ناراحتین ، می تونین تعویض کنین

به هر حال بهترین آپشن ، تست نسخه Trial جفتشونه

ALI16437
19-09-2013, 16:04
دوستان سلام
من بین اتخاب نورتون وکسپر موندم میخواستم رو سیستم دوم یکی از این دو رو نصب کنم رو اولی انتیویروس نورتون و فایروال کومودو رو دارم
که سه ساله اکانت نورتون رو خریدم ولی برای یک سیستم ، کمی باکاسپر هم کار کردم یک سال پیش، نه بصورت حرفهای ،ولی تاحدی باهاش
اشنام حالا میخوام بدونم از نظر امنیت کودوم بهتر است و قویتره نورتون nis یا کسپر kis چون باسیستم کارهای بانکی میکنم و کلا زیاد انلاینم
به هر سایتی هم یک سرکی میکشم امنیت بالا برام خیلی مهم است میخوام دوستان یک مقایسه کامل بین این دو محصول و تستهای معتبر
انجام شده ، انجام بدنند تا ماببینیم اختلاف این دو چقدر است من کلا بانورتون بیشتر حال میکنم تانظر اساتید چی باشه.

ممنونم علی

Public Enemy
19-09-2013, 18:02
دوستان سلام
من بین اتخاب نورتون وکسپر موندم میخواستم رو سیستم دوم یکی از این دو رو نصب کنم رو اولی انتیویروس نورتون و فایروال کومودو رو دارم
که سه ساله اکانت نورتون رو خریدم ولی برای یک سیستم ، کمی باکاسپر هم کار کردم یک سال پیش، نه بصورت حرفهای ،ولی تاحدی باهاش
اشنام حالا میخوام بدونم از نظر امنیت کودوم بهتر است و قویتره نورتون nis یا کسپر kis چون باسیستم کارهای بانکی میکنم و کلا زیاد انلاینم
به هر سایتی هم یک سرکی میکشم امنیت بالا برام خیلی مهم است میخوام دوستان یک مقایسه کامل بین این دو محصول و تستهای معتبر
انجام شده ، انجام بدنند تا ماببینیم اختلاف این دو چقدر است من کلا بانورتون بیشتر حال میکنم تانظر اساتید چی باشه.

ممنونم علی

از نظر امنیتی که اختلافشون هیچه . حداقل می شه گفت 99.9 % ویروس هایی که روزانه درگیرشونیم جفتشون میگیرن ( البته من عامل کرک ها رو حذف کردم ) . اگر با Norton راحتین که اولین انتخاب رو بزارین Norton چون هیچ چیز جای راحتی رو نمی گیره !!!

در ضمینه Online Banking هم Kaspersky طبق تست ها حرف اولو می زنه البته توجه داشته باشین Online Banking نرم افزار های امنیتی در ایران کاربردی ندارند . چون باید بانک مربوطه رو شناسایی کنند ( که تو ایران فعلا نیست ! ) و یا خودتون دستی تنظیم کنین .

به هر حال شما زیاد توجه به نتایج تست ها نکنین بیشتر جنبه تبلیغاتی و Marketing دارند . اونی رو که بیشتر باهاش راحتین انتخاب کنین

mohammadaz
20-09-2013, 10:21
دوستان نتایج ماه آگوست از سری تست های Real-World Protection Tests سایت AV-Comparatives رو ببینید.

Vah!d
20-09-2013, 14:43
من سال ها کسپرسکی اینترنت سکیوریتی داشتم و هیچوقتم مشکلی جز کندی سیستم باهاش نداشتم. اما به علت سنگینی و عدم پشتیبانی ویندوز 8.1 از کسپر 2014 مجبور شدم نورتون نصب کنم که واسه من فاجعه بود! شما تو کسپر هیچ وقت نمیبینین به کرک گیر بده یا اذیتتون کنه اما من هر کرکی دانلود میکنم نورتون اونو تو قرنطینه میبره و مجبورم تک تک از قرنطینه در بیارم اونا رو. نورتون که تجربه خوبی نبود. الان چی پیشنهاد میکنین که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک گیر نده؟ اوست چطوره؟

vxp
20-09-2013, 21:01
من سال ها کسپرسکی اینترنت سکیوریتی داشتم و هیچوقتم مشکلی جز کندی سیستم باهاش نداشتم. اما به علت سنگینی و عدم پشتیبانی ویندوز 8.1 از کسپر 2014 مجبور شدم نورتون نصب کنم که واسه من فاجعه بود! شما تو کسپر هیچ وقت نمیبینین به کرک گیر بده یا اذیتتون کنه اما من هر کرکی دانلود میکنم نورتون اونو تو قرنطینه میبره و مجبورم تک تک از قرنطینه در بیارم اونا رو. نورتون که تجربه خوبی نبود. الان چی پیشنهاد میکنین که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک گیر نده؟ اوست چطوره؟
به ظرط کرک خوب و همچنین بر داشتن تحریم های اپدیت فوق العاده است!

Vah!d
20-09-2013, 23:58
کلا چه جایگزینی واسه کسپرسکی هست که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک ها گیر نده! ساده تر از این نمیتونستم بگم :n01:

Public Enemy
21-09-2013, 00:04
کلا چه جایگزینی واسه کسپرسکی هست که سبک باشه و مثل کسپرسکی به کرک ها گیر نده! ساده تر از این نمیتونستم بگم :n01:

جایگزینی که به کرک ها گیر نده : Microsoft Security Essentials :n10: ( شوخی کردم بابا چرا اینقدر ترسناک نگام می کنی :n04::n10: ) البته بازم به بعضی از کرک ها گیر میده :n10:

شما باید تست کنین خودتون ببینین با کدوم آنتی ویروس نرم افزار های مورد نظرتون با کرک مشکلی ندارند . هر کرک ممکنه روی آنتی ویروس خاص عملکرد متفاوتی داشته باشه . کلا آنتی ویروسی برای فرار از شر کرک توصیه می شه که زیاد به Heuristic behavior وابستگی نداشته باشه . البته بازم عامل قوانین کشور سازنده ضد بد افزار تاثیر مهمی داره !!!!

کلا هم از این آنتی ویروس به اون یکی پریدن خوب نیست

pedram_01
21-09-2013, 01:39

اوریا نصب کن :n02:( شوخی کردم) انتی که میخوای دوست داری رایگان باشه یا پولی اگه رایگان میخوای من زون الارم اینترنت سیکروبتی رایگان رو پیشنهاد میدم چون موتور کاسپر رو داره و فایروال خوبی هم داره

ali.reihani
21-09-2013, 03:32
اصلا هر چی که بفرسته به نظرتون میخواد چه کار بشه!
جز این که الکی حجم ترافیک مارو میسوزونه:n02:

aylar6888
27-09-2013, 20:00
نسخه‌ی نهایی ضدویروس پادویش با کمک نظرات و پیشنهادهای شما دوستان به مرحله‌ی انتشار رسیده است.
این نسخه به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم کاربران قرار می‌گیرد. جهت دریافت ضدویروس پادویش ـ نسخه‌ی خانگی رایگان به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-107

پشتیبانی محصولات رایگان از طریق تالار پشتیبانی امن‌پرداز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میسر می‌باشد.
به منظور نصب نسخه خانگی رایگان نیاز به حذف نسخه بتا است.

ali.reihani
28-09-2013, 14:56
کسی تست اش کرده چه جوریه؟

Mr.New
29-09-2013, 12:59
کسی تست اش کرده چه جوریه؟

من تستش کردم
دیتابیسش زیاد جای کار داره
یه انتی ویروس معمولی
سرعتم یکم اورد پایین
ولی نسخه ازمایشیش بودا

TimeWarp
29-09-2013, 14:41
سلام .خسته نباشید:n16:

یه سوال داشتم :

اینترنت سکوریتی اوست بهتره یا نورتون؟

از نظر
1- آپدیت ( از نسخه ی 14 نورتون رو نمیشه آفلاین آپدیت کرد و آنلاین هم باید لایسنس باشه .منظورم اینه که لایسنس راحت گیر میاد یا باید نت رو زیر و رو کرد ؟ ولی اوست ت.. کرده اما قابلیت آفلاین داره و آپدیت آفلاین معتبر هم هست)
2-تاثیر کم روی سیستم از قبیل کاهش سرعت و استفاده ی کمتر از پهنای باند
3-سرعت بالای اسکن و قدرت شناسایی
4- گیر دادن کمتر به پچ و کرک برنامه ها یا برنامه های در حال اجرا

با تشکر:n16:

jolan57
29-09-2013, 17:03
سلام .خسته نباشید:n16:

یه سوال داشتم :

اینترنت سکوریتی اوست بهتره یا نورتون؟

از نظر
1- آپدیت ( از نسخه ی 14 نورتون رو نمیشه آفلاین آپدیت کرد و آنلاین هم باید لایسنس باشه .منظورم اینه که لایسنس راحت گیر میاد یا باید نت رو زیر و رو کرد ؟ ولی اوست ت.. کرده اما قابلیت آفلاین داره و آپدیت آفلاین معتبر هم هست)
2-تاثیر کم روی سیستم از قبیل کاهش سرعت و استفاده ی کمتر از پهنای باند
3-سرعت بالای اسکن و قدرت شناسایی
4- گیر دادن کمتر به پچ و کرک برنامه ها یا برنامه های در حال اجرا

با تشکر:n16:
نظر من روی نورتون هست
برای لایسنس اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواست بدین دوستان براتون لایسنس میفرستن
چند مورد:
اگر نورتون رو آپدیت اولیه اش رو انجام بدین در بقیه موارد روزی 3 تا 4 مگ آپدیت داره
نورتون به پچ و کرک ها زیاد گیر میده ولی اگر تاپیکش تو انجمن خودمون رو مطالعه کنید به راحتی میتونید اونها رو در لیست اسثنائات فرار بدین

pa13
30-09-2013, 21:41
با سلام ...من آخر سر مجبور شدم به دلیل کمی روم (512مگ)رو ویندوز 8تم نود6 نصب کنم.کنار ویندوز8هم یه 7 نصبه که روش نورتون هست رو اونم نود 4 بریزم؟؟؟؟؟راستی چطوری میتونم عملکرد نود رو یه خورده با لا ببرم؟(بعضی ها میگن ضعیفه!!!!)

Mr.New
01-10-2013, 09:11
یه سوال
کدوم انتی ویروس قشنگ میتونه درگاه اینترنت رو برسسی کنه و فایروالش خعلی قوی باشه کلا من از طریق اینترنت ویروس وارد کامپیوترم نه از طریق فلش و اینچیزا نمیشه

Guidance
01-10-2013, 11:23
همه ی آنتی ویروس ها دقیقا به همین منظور روی سیستم نصب میشن.
فایروال zone alarm خیلی خوبه البته متاسفانه کمی باعث کندی سیستم میشه.
آنتی ویروس هم eset, avast, kaspersky خوب هستند.

holyboy
01-10-2013, 12:40
یه سوال
کدوم انتی ویروس قشنگ میتونه درگاه اینترنت رو برسسی کنه و فایروالش خعلی قوی باشه کلا من از طریق اینترنت ویروس وارد کامپیوترم نه از طریق فلش و اینچیزا نمیشه
فکر کنم بهترین فایروال که برای کاربران از سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده کومودو هست.من خودم از ترکیب امسی سافت آنتی مالویر و فایروال کومودو استفاده می کنم.یکی از مهمترین مزیت های امسی سافت اینه که با هر محصول امنیتیه دیگه ای به خوبی کار میکنه.همینطور سطح شناساییش هم فوق العاده است چون از موتور خودش و موتور بیت دیفندر استفاده می کنه.

~~~
01-10-2013, 15:10
برترین آنتی ویروس های 2013

سایت toptenreviews یکی از سایت‌ها برای بررسی نرم‌افزارهای مختلف و رتبه‌بندی آنهاست. (برترین آنتی ویروس های امسال)
در بخش امنیت این سایت نیز رتبه‌بندی‌های مختلفی برای هر سه گروه ابزارهای امنیتی صورت گرفته است که رتبه‌های اول تا سوم در هر بخش به شرح زیر است:

آنتی ویروس در کامپیوتر (AntiVirus Software ) :
Bitdefender Antivirus Plus با قیمت 95/29 دلار و مجموع امتیاز 58/9
Kaspersky Anti-Virus‌ با قیمت 95/59 دلار و مجموع امتیاز 75/8
Norton AntiVirus با قیمت 99/39 دلار و مجموع امتیاز 73/8

آنتی ویروس در اینترنت (Internet Security Suites Softwar) :
Bitdefender Internet Security با قیمت 99/39 دلار و مجموع امتیاز 55/9
Kaspersky Internet Security با قیمت 95/79 دلار و مجموع امتیاز 65/8
Norton Internet Security با قیمت 99/79 دلار و مجموع امتیاز 63/8

امنیت کامل (Computer Protection Software) :
Bitdefender Sphere با قیمت 96/89 دلار و مجموع امتیاز 63/9
Multi-Device-Norton360 با قیمت 99/79 دلار و مجموع امتیاز 95/8
Trend Micro Titanium Maximum Security با قیمت 95/49دلار و مجموع امتیاز 45/8

در تصاویر زیر میتوانید لیست کامل بهترین این آنتی ویروس ها را از شماره 1 تا شماره 10 ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3%20% D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84 )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3%20% D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84 )

holyboy
01-10-2013, 15:56
برترین آنتی ویروس های امسال

سایت toptenreviews یکی از معتبر‌ترین سایت‌ها برای بررسی نرم‌افزارهای مختلف و رتبه‌بندی آنهاست. (برترین آنتی ویروس های امسال)
در بخش امنیت این سایت نیز رتبه‌بندی‌های مختلفی برای هر سه گروه ابزارهای امنیتی صورت گرفته است که رتبه‌های اول تا سوم در هر بخش به شرح زیر است:

Bitdefender Antivirus Plus با قیمت 95/29 دلار و مجموع امتیاز 58/9
Kaspersky Anti-Virus‌ با قیمت 95/59 دلار و مجموع امتیاز 75/8
Norton AntiVirus با قیمت 99/39 دلار و مجموع امتیاز 73/8

Bitdefender Internet Security با قیمت 99/39 دلار و مجموع امتیاز 55/9
Kaspersky Internet Security با قیمت 95/79 دلار و مجموع امتیاز 65/8
Norton Internet Security با قیمت 99/79 دلار و مجموع امتیاز 63/8

Bitdefender Sphere با قیمت 96/89 دلار و مجموع امتیاز 63/9
Multi-Device-Norton360 با قیمت 99/79 دلار و مجموع امتیاز 95/8
Trend Micro Titanium Maximum Security با قیمت 95/49دلار و مجموع امتیاز 45/8

در تصاویر زیر میتوانید لیست کامل بهترین این آنتی ویروس ها را از شماره 1 تا شماره 10 ببینید:

ضمن تشکر باید بگم که اعتبار این وب سایت زیر سواله. چندین ساله که رتبه های برتر این سایت تغییری نمی کنه ضمن اینکه مشخص نیست که بر مبنای چه تست هایی آنتی ویروس ها رو رده بندی می کنه.
البته اینم بگم که نمیشه منکر توانایی های محصولاتی چون بیت دیفندر یا کسپرسکی شد.ولی به نظر من لقب بهترین نیازمند بررسی های همه جانبه ای مثل شناسایی،عملکرد روی سیستم و... هست که اساتید بیشتر در جریانن

~~~
01-10-2013, 16:28
ضمن تشکر باید بگم که اعتبار این وب سایت زیر سواله. چندین ساله که رتبه های برتر این سایت تغییری نمی کنه ضمن اینکه مشخص نیست که بر مبنای چه تست هایی آنتی ویروس ها رو رده بندی می کنه.
البته اینم بگم که نمیشه منکر توانایی های محصولاتی چون بیت دیفندر یا کسپرسکی شد.ولی به نظر من لقب بهترین نیازمند بررسی های همه جانبه ای مثل شناسایی،عملکرد روی سیستم و... هست که اساتید بیشتر در جریانن

برای همون اینجا قرار دادم نه قسمت تخصصی که دوستان بیان نظراتشون رو بگن
البت دیدن نتایج خالی از لطف نیست

ولی میشه به هر سایت تست کننده ای ایرا دگرفت:n02:

holyboy
01-10-2013, 16:37
برای همون اینجا قرار دادم نه قسمت تخصصی که دوستان بیان نظراتشون رو بگن
البت دیدن نتایج خالی از لطف نیست

ولی میشه به هر سایت تست کننده ای ایرا دگرفت:n02:
بله خیلی معیارها هست که خود کاربر باید تست کنه تا متوجه شه.در ضمن این سایت های مقایسه ای اعتبارشون نسبی هست ولی خب av-comparatives یا av test تا حدودی معتبر ترن

jolan57
01-10-2013, 18:13
این سایت فقط جنبه تجاری داره و تست هاش اصلاً درست نیست
البته شما در تاپیک نتایج پست نذاشتین ولی اگر پست اول تاپیک نتایج تست ها رو مشاهده میکردین لینک از این سایت رو ممنوع کرده
اینو به این دلیل گفتم که نشون بدم سایت بی اعتباری هست نه اینکه پست پاک شه

اما سایت های زیر کمترین مبنای علمی لازم رو ندارند و لذا از ارجاع به اونها در این تاپیک خودداری کنید. در صورت این کار پست حذف خواهد شد :

toptenreviews.com

pcmag.com
virus.gr
starreviews.com
no1reviews.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

~~~
01-10-2013, 18:50
این سایت فقط جنبه تجاری داره و تست هاش اصلاً درست نیست
البته شما در تاپیک نتایج پست نذاشتین ولی اگر پست اول تاپیک نتایج تست ها رو مشاهده میکردین لینک از این سایت رو ممنوع کرده
اینو به این دلیل گفتم که نشون بدم سایت بی اعتباری هست نه اینکه پست پاک شه

سلام
دوست عزیز اون لینک برای قسمت تخصصی هست
ولی اینجا منعی نشد
فقط

اگر کاربری تمایل به خواندن تاپیک های تخصصی ندارد می تواند بدون محدودیت در مورد انتخاب آنتی ویروس و ... فقط در اینجا سوال کند و همچنین ارسال نظرات شخصی و تجربی در این تاپیک مانعی ندارد.

واز همه مهمتر

مهم: کاربرانی که نظر شخصی رو ارسال میکنند حتما دلیل اون نظر رو اعلام کنند غیر این صورت پست حذف خواهد شد

البته بعضیا رعایت نمی کنن

jolan57
01-10-2013, 19:42
سلام
دوست عزیز اون لینک برای قسمت تخصصی هست
ولی اینجا منعی نشد
فقط

اگر کاربری تمایل به خواندن تاپیک های تخصصی ندارد می تواند بدون محدودیت در مورد انتخاب آنتی ویروس و ... فقط در اینجا سوال کند و همچنین ارسال نظرات شخصی و تجربی در این تاپیک مانعی ندارد.

واز همه مهمتر

مهم: کاربرانی که نظر شخصی رو ارسال میکنند حتما دلیل اون نظر رو اعلام کنند غیر این صورت پست حذف خواهد شد

البته بعضیا رعایت نمی کنن
نه خب من فقط منظورم این بود نظر فروم رو در مورد این سایت بگم و اول حرفامم گفتم که
البته شما در تاپیک نتایج پست نذاشتین

*Batman*
01-10-2013, 21:48
با سلام ...من آخر سر مجبور شدم به دلیل کمی روم (512مگ)رو ویندوز 8تم نود6 نصب کنم.کنار ویندوز8هم یه 7 نصبه که روش نورتون هست رو اونم نود 4 بریزم؟؟؟؟؟راستی چطوری میتونم عملکرد نود رو یه خورده با لا ببرم؟(بعضی ها میگن ضعیفه!!!!)

حافظه مورد نیاز برای نصب NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
512 MB (1 GB for Vista x64) RAM of system memory

حافظه مورد نیاز برای نصب Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
256 MB of RAM

NOD32 از قدیم به کم مصرف بودن مشهوره بوده اما نورتون 21 هم در این زمینه واقعا عالی عمل میکنه.

roohroba
02-10-2013, 14:33
با سلام. من در حال حاضر از آنتی ویروس آویرا نسخه رایگان در کنار فایروال کومودو استفاده میکنم. سوالم این هست که آیا نرم افزار دیگری که سبکتر باشه و مشکل آپدیت آنلاین هم نداشته باشه وجود داره؟ یعنی گزینه بهتری از اینی که دارم هست؟ ممنون

jolan57
02-10-2013, 15:56
با سلام. من در حال حاضر از آنتی ویروس آویرا نسخه رایگان در کنار فایروال کومودو استفاده میکنم. سوالم این هست که آیا نرم افزار دیگری که سبکتر باشه و مشکل آپدیت آنلاین هم نداشته باشه وجود داره؟ یعنی گزینه بهتری از اینی که دارم هست؟ ممنون
شما مگر مشکل سرعت با این ترکیب دارین ؟ نباید مشکلی وجود داشته باشه ولی گزینه بهتر :
کمودو اینترنت سکوریتی

enriquefk2
02-10-2013, 16:46

آنتی ویروس کومودو فکر نمی کنم در سطح به نسبت پایین تری در مقابل آویرا باشه همان اینترنت سکوریتی کمودو رو استفاده کنید

محصولات نورتون در نسخه 2014 چه نورتون 360 و نورتون اینترنت سکوریتی هم خیلی سبکتر شدند و می توانید به آن ها هم نیم نگاهی داشته باشید

بنده بعد از پاک کردن کسپر اسکای 2014 و نصب نورتون جدید واقعا حس کردم سرعتش به مراتب بیشتره و سیستم تا حدودی سریعتر شد هرچند کسپر 2014 هم خیلی سبک تر از نسخه 2013 خودش شده

hofman1970
02-10-2013, 21:21
با سلام من هم نورتون سکوریتی 2014 را نصب کردم روی ویندوز 8. خیلی راضیم. این کاسپر 2014دو تا مشکل داره یکی اکتیو یا سریال نامبر و دوم تریال ریست کردن !که استفاده از تریال ریست کلا امکان داره به ساختار امنیتی نرم افزار می تواند آسیب بزنه. اونهائی که عشق کاسپر هستند بهتره بروند با همان نسخه 2013 لذت ببرند. البته تجربه قبلی من جالب بود که کلید ورژن 2011 روی نسخه 2013 براحتی جواب می داد. و کلید 2013 اکثرا بامشکل روبرو بود یا قدری کمیاب. :n06:

pa13
02-10-2013, 21:47
حافظه مورد نیاز برای نصب NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
512 MB (1 GB for Vista x64) RAM of system memory

حافظه مورد نیاز برای نصب Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
256 MB of RAM

NOD32 از قدیم به کم مصرف بودن مشهوره بوده اما نورتون 21 هم در این زمینه واقعا عالی عمل میکنه.
ممنون دوست عزیز خیلی خوشهال شدم که پاسخ دادید....نورتون آنتی 2014 نصب می کردم ولی...راستش یه خورده سنگین میکرد(میدونم سیستمم قدیمیه واسه وین8)ولی راستش نود32 نسخه7 نصبیدم دیگه سیستم عالییی کار میکنه جالبه حتی نید فور اسپید رو هم خوب باز میکنه وبازی دیگه کرش هم نمیکنه...بگذریم...حالا من از نود خوشم اومده ...چرا خیلی ها میگن ضعیفه؟؟حالا من با این ویروسی نشم؟؟؟
امیدوارم سیستم هیچ کدومتون قدیمی نباشه...ممنون میشم راهنمایی کنید.:n16:راستی کنار نود مکمل پیشنهاد نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

~~~
03-10-2013, 13:31
ممنون دوست عزیز خیلی خوشهال شدم که پاسخ دادید....نورتون آنتی 2014 نصب می کردم ولی...راستش یه خورده سنگین میکرد(میدونم سیستمم قدیمیه واسه وین8)ولی راستش نود32 نسخه7 نصبیدم دیگه سیستم عالییی کار میکنه جالبه حتی نید فور اسپید رو هم خوب باز میکنه وبازی دیگه کرش هم نمیکنه...بگذریم...حالا من از نود خوشم اومده ...چرا خیلی ها میگن ضعیفه؟؟حالا من با این ویروسی نشم؟؟؟
امیدوارم سیستم هیچ کدومتون قدیمی نباشه...ممنون میشم راهنمایی کنید.:n16:راستی کنار نود مکمل پیشنهاد نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زیاد به این حرفا توجه نکن کدوم ضعیفه کدوم قویه
حتی همین تستا چه سایتای تخصصی یا آبکی:n02:
از همون معرفا یکی رو انتخاب کن ببین با کدومش راحتی
بیشتر اونایی که کاربرای زیادی ازش استفاده میکنن
همین نورتو چن وقت پیشا سیستمهای یکی از روزنامه های مهم آمریکا رو چینیا حک کردن اخبارش تو نت بود
در قبال اعتراضشون به نورتون
مسئولانش گفتن خودتون هم باید رعایت میکردین

برای مکمل هم اینجا برو ....

▓ تاپیک اختصاصی Malwarebytes مباحث در اینجا ▓ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

needer
04-10-2013, 17:26
دوستان بین کمودو و نود کدومو پیشنهاد میکنید؟

Captain
04-10-2013, 17:58
دوستان بین کمودو و نود کدومو پیشنهاد میکنید؟

ببینبد هر کدومشون مزایا و معایبی دارن
شما چند صفحه قبل رو بگردین به جوابتون میرسین

ناد32 خوبه ولی کومودو در مقابلش عالیه
ناد32 پولی هستش ولی کومودو رایگانه
آپدیت هردو کم حجم هستند، شاید کومودو کمتر باشه
شناسایی کومودو و جلوگیری از نفوذ مخربها و مخصوصا HIPS که شما رو در اجرای تمام برنامه ها و... در جریان میزاره
هردو کاربر پسند و راحت هستند

ببینبد اینا درحدود 10 درصد یا کمترین اطلاعات از این دو برنامه هستند
شما خودتون باید تست کنید
شاید من بگم کومودو ولی یه کاربر دیگه بگه ناد32
این انتخاب بستگی به سلیقه ی شما داره
ما میتئنیم شمارو راهنمایی کنیم و شمارو به اون آپشن هایی که در نظر دارید در مورد برنامه ی امنیتی، نزدیکتر کنیم تا انتخابتون راحتتر بشه

شما از برنامه های امنیتی چی مدّ نظرتون هست؟

needer
04-10-2013, 20:16
خودم روی سیستم قبلیم کمودو داشتم که خیلی از مشکلات سیستم رو برطرف کرده بود. روی سیستم جدیدم نود نصبه که بعد از 2 هفته از کار افتاد و نمیدونم دیگه مسئله یوزر و پسوورد یا هرچیزیه. بعلاوه خیلی از سایتها که میخوام وارد بشم اجازه نمیده. اما به نظر سبکتر از کمودو میاد.
کمدو یک مشکلی که داشت حجم حافظه زیادی روی هارد اشغال میکرد. حالا موندم برگردم به کمودو یا همین نود رو درستش کنم.

Captain
04-10-2013, 23:56
خودم روی سیستم قبلیم کمودو داشتم که خیلی از مشکلات سیستم رو برطرف کرده بود. روی سیستم جدیدم نود نصبه که بعد از 2 هفته از کار افتاد و نمیدونم دیگه مسئله یوزر و پسوورد یا هرچیزیه. بعلاوه خیلی از سایتها که میخوام وارد بشم اجازه نمیده. اما به نظر سبکتر از کمودو میاد.
کمدو یک مشکلی که داشت حجم حافظه زیادی روی هارد اشغال میکرد. حالا موندم برگردم به کمودو یا همین نود رو درستش کنم.

من خودم الان یکی از کاربرای پروپاقرص کومودو هستم ولی در مورد فضای اشغالی زیاد روی هارد اصلا چیزی نشنیدم و ندیدم!
ولی خب هر برنامه ای یه فضایی رو اشغال میکنه برا نیاز طبیعی و ابزارها و.....
شما تو عکس زیر دقت کنید

بنظر من شما نباید زیاد اینقدر رو فضای اشغالی وسواس باشین!
مهمترین امنیت، کاربر پسند، قدرتمند، با کمترین باگ، آپدیت ساده و .... باید باشن نه فضای اشغالی!

:n16:

Public Enemy
05-10-2013, 08:39
من خودم الان یکی از کاربرای پروپاقرص کومودو هستم ولی در مورد فضای اشغالی زیاد روی هارد اصلا چیزی نشنیدم و ندیدم!
ولی خب هر برنامه ای یه فضایی رو اشغال میکنه برا نیاز طبیعی و ابزارها و.....
شما تو عکس زیر دقت کنید

بنظر من شما نباید زیاد اینقدر رو فضای اشغالی وسواس باشین!
مهمترین امنیت، کاربر پسند، قدرتمند، با کمترین باگ، آپدیت ساده و .... باید باشن نه فضای اشغالی!

داداش پوشه Program Data یادت رفت . Hidden هست . متاسفانه به لپ تاپ دسترسی ندارم یه نمونه بدم . زحمتشو بکش :n16:

~~~
05-10-2013, 09:58
ببینبد هر کدومشون مزایا و معایبی دارن
شما چند صفحه قبل رو بگردین به جوابتون میرسین

اکثر کاربرا تو ایران در مورد سرعت و حجم اینترنت مشکل دارن
برایه هموم آنتی انتخاب میکنن که سرعتشون رو نگیره و زیاد حجم آپدیت بالایی نداشته باشه
در مورد رایگانها در اینجا بنظرم چون قانون کپی رایت نیست نرم افزاره به سه دسته تقسیم میشن
اونایی که سریالشون راحت گیر میاد
اونایی که کرک میشن
اونایی که سریال یا کرکشون کمه یا پیدا نمیشه
(اگه تحریم آنتها بیشتر بشه و یا اینترانت اجرا بشه )
دقت کنیداکثرا بیشتر بخاطر همین مسائل استفاده از بعضی آنتیها اینجا رواج داره
البته آنتیهایی هم هستن مثل کمودو
که رایگانن و یکی از دوستان عزیز انجمن بدون هیچ چشمداشتی عین یه خدمات پس از فروش عمل میکنه و همه مشکلات رو جواب میده و پیگیر هستن
بنده هم تعصب رو هیچ چیزی ندارم و اصلا مهم نیس کدوم رو بگن آشغال یا کدوم بهترین
اتفاقا خیلی خوشم میاد همین کمودو رایگان کیفیتش چنان بالا بره که آنتی اول مطرح بین کاربر بشه
و سیستم عاملهای متن باز بیاد جای ویندوز تو 90 درصد کاربرای جهان بگیره

Captain
05-10-2013, 18:38
داداش پوشه Program Data یادت رفت . Hidden هست . متاسفانه به لپ تاپ دسترسی ندارم یه نمونه بدم . زحمتشو بکش :n16:

ممنونم که یادآوری کردین :n12:
بله فراموش کرده بودم :n02:

mohammad_77
07-10-2013, 23:16
سلام.
من یک کامپیوتر دارم که شب ها به اینترنت وصل میشه و فایل دانلود می کنه و اصولا هم کاری باهاش نمی کنم . چون سیستم کمی ضعیف هست برای محافظت از -- و اینجور مسائل چه چیزی پیشنهاد می کنید ؟
قبلا کمودو داشتم تا اینکه اذیتم کرد و بعد از پاک کردن دوباره که نصب کردم نتونستم اصلا ریموت کنترل بشوم (دو تا کامپیوتر دارم که به این یکی ریموت میشم) . بی دردسر بودن و سبک بودنش برام خیلی مهم هست .
البته نمیدونم بهتره فایر وال بگیرم با اینترنت سکوریتی .
ممنون میشوم راهنمایی کنید .

pedram_01
07-10-2013, 23:32
سلام.
من یک کامپیوتر دارم که شب ها به اینترنت وصل میشه و فایل دانلود می کنه و اصولا هم کاری باهاش نمی کنم . چون سیستم کمی ضعیف هست برای محافظت از -- و اینجور مسائل چه چیزی پیشنهاد می کنید ؟
قبلا کمودو داشتم تا اینکه اذیتم کرد و بعد از پاک کردن دوباره که نصب کردم نتونستم اصلا ریموت کنترل بشوم (دو تا کامپیوتر دارم که به این یکی ریموت میشم) . بی دردسر بودن و سبک بودنش برام خیلی مهم هست .

اینترنت سیکروبتی بهتره .

خوب چون سیستم ضعیف هست باید اینترنت سیکروبتی سبک نصب کنی

یک سوال ازت دارم تو سیستمت چیز خیلی مهمی داری که نباید -- بشی ؟

اگه فایروال خالی بخوای که مثل کمودو گیر بده و هر اتفاقی بخواد تو کامپیوترت بیافته بهت خبر بده ( رقیب کمودو ) . انلاین ارمور رو پیشنهاد میکنم که مثل کمودو hips قدرتمندی داره

ولی اگه اینترنت سیکروبتی بخوای نود اسمارت رو پیشنهاد میکنم نسخه 6 فینال

Captain
07-10-2013, 23:36
سلام.

میتونید مشخصات سیستم خودتون رو قرار بدین؟

mohammad_77
07-10-2013, 23:49
ممنون .
در واقع سیستمی که دارم (از یکی از بچه ها گرفتم که نمی خواستش و کانفیگش اینه : رم 512 ddr و پنتیوم 2.4 دوهسته ای )
در واقع هیچ چیز مهمی توش نیست و فقط محلی برای نگه داری موقت فیلم های دانلودی ام هست که بعد از مدتی منتقلشون می کنم به کامپیوتر اصلی - ریموت دسکتاپ میشم بیشتر بهش و امنیتش هم برای اینه که خیلی ولنگ و باز نمونه . چون اگر هکی چیزی بشوم یا ویندوز از کار بیفته ( با توجه به اینکه به زحمت تونستم روش ویندوز نصب کنم- واقعا به زحمت ) برام مهمه .

Captain
08-10-2013, 00:12
ممنون .
در واقع سیستمی که دارم (از یکی از بچه ها گرفتم که نمی خواستش و کانفیگش اینه : رم 512 ddr و پنتیوم 2.4 دوهسته ای )
در واقع هیچ چیز مهمی توش نیست و فقط محلی برای نگه داری موقت فیلم های دانلودی ام هست که بعد از مدتی منتقلشون می کنم به کامپیوتر اصلی - ریموت دسکتاپ میشم بیشتر بهش و امنیتش هم برای اینه که خیلی ولنگ و باز نمونه . چون اگر هکی چیزی بشوم یا ویندوز از کار بیفته ( با توجه به اینکه به زحمت تونستم روش ویندوز نصب کنم- واقعا به زحمت ) برام مهمه .

با این مشخصاتی که دارین شما از Comodo Internet Security یا Kaspersky Internet Security 2014 و یا Emsisoft Internet Security 8.1 استفاده کنید
چرا Comodo ؟ چون سبکه، رایگانه، امنیتتون رو تامین میکنه، فایروال قدرتمندی داره، حجم آپدیت کمی داره، پشتیبانی از زبان پارسی
چرا Kaspersky ؟ چون سبکه، کد فعالسازی براش پیدا میشه، فایروالش قویه، حجم آپدیتش کمه، امنیتتون رو عالی تامین میکنه
چرا Emsisoft ؟ دو موتور اسکن، فایروال خوب، پشتیبانی از زبان پارسی، رفتار شناسی، قدرت شناسایی عالی
من فقط چند تا از مزیت های این برنامه های امنیتی رو بهتون گفتم
انتخاب با خودتونه
Eset Smart Security رو پیشنهاد میخواستم بدم ولی بخاطر فعال کردنش با سریال که واقعا اذیت کننده هستش، کنار گذاشتم
Avast internet Security هم خوبه ولی برا آپدیتش چون ایران تحریم هستش، یا باید از طریق آپدیت آفلاین اقدام به آپدیت کنید و یا با شیشه شکن!!!

pedram_01
08-10-2013, 01:03
با این مشخصاتی که دارین شما از Comodo Internet Security یا Kaspersky Internet Security 2014 و یا Emsisoft Internet Security 8.1 استفاده کنید
چرا Comodo ؟ چون سبکه، رایگانه، امنیتتون رو تامین میکنه، فایروال قدرتمندی داره، حجم آپدیت کمی داره، پشتیبانی از زبان پارسی
چرا Kaspersky ؟ چون سبکه، کد فعالسازی براش پیدا میشه، فایروالش قویه، حجم آپدیتش کمه، امنیتتون رو عالی تامین میکنه
چرا Emsisoft ؟ دو موتور اسکن، فایروال خوب، پشتیبانی از زبان پارسی، رفتار شناسی، قدرت شناسایی عالی
من فقط چند تا از مزیت های این برنامه های امنیتی رو بهتون گفتم
انتخاب با خودتونه
Eset Smart Security رو پیشنهاد میخواستم بدم ولی بخاطر فعال کردنش با سریال که واقعا اذیت کننده هستش، کنار گذاشتم
Avast internet Security هم خوبه ولی برا آپدیتش چون ایران تحریم هستش، یا باید از طریق آپدیت آفلاین اقدام به آپدیت کنید و یا با شیشه شکن!!!

شما هم با اون پیشنهاداتون میگه با کمودو مشگل دارم بعد شما کمودو پیشنهاد میدید

میگه رم کامپیوترش 512 هست بعد شما کاسپر با امسی سافت پیشنهاد میدید

اوست هم که تحریمه نباید پیشنهاد میدادید

اون وقت واسه نود 32 فعال کردنش سخته ام سی سافت نیست ؟!!!!

دوست عزیز با این مشخصاتی که شما دارید من فکر میکنم ویندوز شما xp هست درسته ؟ یا ویندوز 7 نصب کردی؟ اگه 7 هست فایروال خودش کافی هست و فقط به یک انتی رایگان سبک نیاز پیدا میکنی اگه xp هست بگو یک فکری برات بکنیم .

Captain
08-10-2013, 14:23
شما هم با اون پیشنهاداتون میگه با کمودو مشگل دارم بعد شما کمودو پیشنهاد میدید
میگه رم کامپیوترش 512 هست بعد شما کاسپر با امسی سافت پیشنهاد میدید
اوست هم که تحریمه نباید پیشنهاد میدادید
اون وقت واسه نود 32 فعال کردنش سخته ام سی سافت نیست ؟!!!!
دوست عزیز با این مشخصاتی که شما دارید من فکر میکنم ویندوز شما xp هست درسته ؟ یا ویندوز 7 نصب کردی؟ اگه 7 هست فایروال خودش کافی هست و فقط به یک انتی رایگان سبک نیاز پیدا میکنی اگه xp هست بگو یک فکری برات بکنیم .

System Request for Comodo

System Request for Emsisoft

System Request for Eset

System Request for Kaspersky

---

پدرام جان پیشنهاد دادن مشکلی نداره!
سعی ما بر اینه که گزینه هایی رو پیش روی کاربران قرار بدیم تا بتونن راحتتر انتخابشون رو به ما بگن تا بتونیم به بهترین نحو راهنماییشون کنیم
قصد تحمیل کردن عقاید خودمون رو هم به کسی نداریم!
Kaspersky رو پیشنهاد دادم چون نسخه ی 2014 بسیار سبکه و راحت و کاربرپند
Comodo رو پیشنهاد دادم چون سبکه، حافظه کم مصرف میکنه، از آپدیت آفلاین پشتیبانی میکنه و رایگانه و بی دردسر
Avast رو گفتم چون کسی که فیلم دانلود میکنه، شیشه شکن هم داره!!
Eset خوبه براش ولی دنبال سریال گشتن کمی اذیت میکنه
Emsisoft هم عالیه چون خیلی نگانه امنیته سیستمشه

pedram_01
08-10-2013, 14:42

System Request for Emsisoft

System Request for Eset

System Request for Kaspersky

---

سعی ما بر اینه که گزینه هایی رو پیش روی کاربران قرار بدیم تا بتونن راحتتر انتخابشون رو به ما بگن تا بتونیم به بهترین نحو راهنماییشون کنیم
Kaspersky رو پیشنهاد دادم چون نسخه ی 2014 بسیار سبکه و راحت و کاربرپند
Comodo رو پیشنهاد دادم چون سبکه، حافظه کم مصرف میکنه، از آپدیت آفلاین پشتیبانی میکنه و رایگانه و بی دردسر
Avast رو گفتم چون کسی که فیلم دانلود میکنه، شیشه شکن هم داره!!
Eset خوبه براش ولی دنبال سریال گشتن کمی اذیت میکنه
Emsisoft هم عالیه چون خیلی نگانه امنیته سیستمشه

عزیز من شما کلا نمیخوای قبول کنی پیشنهاد اشتباهی دادی

همینطور که خودت لینک دادی کاسپراسکی و ام سی سافت حداقل 1 گیگ رم میخوان ولی دوست ما کامپیوترش حداکثر 512 مگ رم داره (400 مگ در دسترسه )

با کمودو هم که مشگل داره و میگه نمیخواد نصب کنه

اوست هم که تحریمه و اپدیتش دردسر داره کسی که این کامپیوتر رو دار فقط برای نگه داری فیلم و دانلودم اونم شب ها نمیخواد دردسر داشته باشه میخواد راحت باشه

نود 32 رو هم که بهش پیشنهاد ندادین و گفتین دردسر فعال سازی داره ( تا حدودی اشتباه گفتین چون سریال برای نود زیاد هست فقط زود سریال هاش بلاک میشه )

برای همین من دارم میگم تمام پیشهاد های شما اشتباه هستن . پیشنهاد دادن مشگلی نداره ولی ببینین طرف چی میخواد و چی میگه و چی میتونه نصب کنه بعد پیشنهاد بدین .

I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه ناراحتت کردم ببخشید . :n16:

~~~
08-10-2013, 15:11
[SPOILER=Click to view]

نود که اصلا مشکل فعال سازی نداره
لینک فرستادم راحت فعال میشه
اونقدری که برای نود یوزر هست برای هیچ نرم افزاری نیس:n02:
راستی نورتون رو نگفتین
فقط مشکلش آپدیت یه کم زیادش هس:n02:

D E M O N
08-10-2013, 19:57
آویرا هــک شد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_77
08-10-2013, 20:44
ممنون از راهنمایی هاتون .
در واقع کومودو مشکل دارم ولی با این حال نسخه اینترنت سکوریتی رو دانلود کردم تا نصب کنم ببینم جواب می گیرم یا کلا بی خیال بشوم .
کسپر هم الان روی سیستم قوی تری دارم که متاسفانه آپدیت میشه کلا دیر بالا میاد .
الان ویندوز xp جدید دارم . امنیتش هم فقط برای این هست که شبها که بالا سرش نیستم اتفاقی نیفته و همین - این ریموت کنترل هم بشه که مشکلی نیست .
نمی دونم دقیق سراغ چی بروم .
زون آلارم و نود 32 و ... کلی چیز هست ولی در واقع می ترسم یکی یکی امتحان کنم و این ویندوزش خراب بشه - درایورهاش رو ندارم و سی دی رام رو بزور میشناسه سه روز طول کشید تا با مصیبت و الله بختکی ویندوز روش نصب شد-
باز هم یک چیزی که نصب بشه و مراقب باشه که ویندوز به امون خودش نباشه کفایت می کنه . قصد آپدیت هم ندارم .
باز هم منتظر نظرتون هستم .

----------

الان توی قسمت کومودو همین سایت یکی از دوستان راهنمایی کرد و مشکلم با کومودو حل شد . ولی باز هم اگر دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشه ممنون میشوم کمک بکنه .

kases
10-10-2013, 00:22
آویرا هــک شد ...

مثل اینکه avg هم توسط همین گروه حک شده:n05:

pedram_01
10-10-2013, 01:34
مثل اینکه avg هم توسط همین گروه حک شده:n05:

واتس اپ هم توسط همین گزوه حک شد:n02: دمش گرم

love4love
11-10-2013, 11:21
از تمام دوستان بابت اطلاعاتی در اختیار بقیه میزارن تشکر میکنم.
من چند صفحه قبلی رو خوندم .
در ابتدا از ناد استفاده میکردم ولی دیدم سیستم ویروسی شده ولی تشخیص داده نشده . این قضیه مربوط به 4-5 سال پیش میشه.
بعدش سراغ کاسپر رفتم که بعد از گذشت چند مدت به شدت سیستم رو کند کرد . مربوط به نسخه 2012 میشه
بعد سراغ نورتون رفتم که اونم بعد از گذشت چند ماه سیستم رو کند کرد . مربوط میشه به نسخه 2013
الان هم امسی سافت دارم که هیچ مشکلی ندارم جز قانونی کردن و ادامه کار باهاش . چون زمان تریالش داره تموم میشه .

با توجه به صحبت هایی که شده تو چند صفحه قبل . بین ناد و نورتون و کاسپر با الویت زیر کدوم رو پیشنهاد میدین.

سرعت سیستم (سیستم کمی قدیمی هست و برنامه های زیادی همزمان در حال اجرا هست)
امنیت سیستم .

الویت سرعت سیستم خیلی برام مهم تره .
اینترنت سکیورتی هم مدنظر هست.

~~~
11-10-2013, 12:03
در ابتدا از ناد استفاده میکردم ولی دیدم سیستم ویروسی شده ولی تشخیص داده نشده . این قضیه مربوط به 4-5 سال پیش میشه.
بعدش سراغ کاسپر رفتم که بعد از گذشت چند مدت به شدت سیستم رو کند کرد . مربوط به نسخه 2012 میشه
بعد سراغ نورتون رفتم که اونم بعد از گذشت چند ماه سیستم رو کند کرد . مربوط میشه به نسخه 2013
الان هم امسی سافت دارم که هیچ مشکلی ندارم جز قانونی کردن و ادامه کار باهاش . چون زمان تریالش داره تموم میشه .

با توجه به صحبت هایی که شده تو چند صفحه قبل . بین ناد و نورتون و کاسپر با الویت زیر کدوم رو پیشنهاد میدین.

امنیت سیستم .

به خودت بستگی داره
انتخابهایی که قرار دادی - همشون یجوری از طرف خودت رد شده
اگه امسی سافت رو میخوای از لینک پایین استفاده کن فعلا جواب میده تا نسخه آخری تست شده توسط دوستان

لایسنس بای پس برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ml)
آموزش استفاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریال ریست برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram_01
11-10-2013, 15:35

امنیت سیستم .

چی بهت بگیم ؟:n02:

نود خیلی خیلی قوی تر شده نسبت به 4 سال پیش

کاسپر نسخه 2014 سبک تر شده

نورتون نمیدونم. (یعنی نسخه 2013 سبکه و چند ماه داشتم سیستمم رو کند نکرد حالا نمیدونم مشگل شما چی بود که برای شما رو کند کرد)

من نود 32 اسمارت رو پیشنهاد میدم نسخه 6 فینال.

Public Enemy
12-10-2013, 10:47
چی بهت بگیم ؟:n02:

نود خیلی خیلی قوی تر شده نسبت به 4 سال پیش

کاسپر نسخه 2014 سبک تر شده

نورتون نمیدونم. (یعنی نسخه 2013 سبکه و چند ماه داشتم سیستمم رو کند نکرد حالا نمیدونم مشگل شما چی بود که برای شما رو کند کرد)

من نود 32 اسمارت رو پیشنهاد میدم نسخه 6 فینال.

دوستان اینو خواستم قسمت تخصصی قرار بدم گفتم شاید رد بشه اینجا گذاشتم نظرتون رو بگین

دیسنا -در آخرین تست وب سایت AV-TEST که مربوط به ماههای Jul و Aug 2013 می باشد ، ضد ویروسهای 2 شرکت Webroot و Norton Symantec با کسب نمره 0 در بخش Performance عنوان سبکترین ضد ویروسهای این تست را به دست آوردند .

ضد ویروسهای شرکت امنیتی وب روت با نام Webroot Secure Anywhere از زمان ارائه توسط شرکت وب روت همواره عنوان سبکترین و کم حجم ترین ضد ویروس را به خود اختصاص داده اند .
از طرفی ضد ویروسهای نورتون سایمنتک نیز همواره جزء سبکترین ضد ویروسهای موجود بوده اند ، ولی این اولین بار است که عنوان سبکترین ضد ویروس را همراه با وب روت به خود اختصاص داده اند .

در این تست دیگر ضد ویروسها مانند کسپرسکی و بیت دفندر موفق به کسب نمره 1 ، ترند میکرو نمره 2 ، جی دیتا و اف-سکیور نمره 3 ، ضد ویروس آویرا نمره 4 و بولگارد و پاندا ( 5 ) را کسب نمودند .

( نمره کمتر در بخش Performance یعنی استفاده کمتر از منابع سیستم ) .
ضد ویروسهای شرکت ای ست ( نود32 ) با کسب نمره 9 همراه با ضد ویروس نورمن عنوان سنگین ترین ضد ویروس را در این تست به خود اختصاص داده است .

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][report_no]=133118)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره Kaspersky 2014 خیلی سبک شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه نتایج Av Comparatives ماه May نشون می ده که بالاترین امتیاز از نظر سرعت مربوط به Kaspersky 2013 بوده ! پس وقتی Av Comparatives برای تست هاش از Kaspesky 2014 استفاده کنه ، احتمالا معیار هاشون واسه تست سرعت تغییر می کنه ( گفتم احتمالا ! )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedram_01
12-10-2013, 14:24
دیسنا -در آخرین تست وب ..... :n13: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][report_no]=133118)

دوست عزیز لطفا دیگه از دیسنا پستی اینجا نزارید . من به هیچ عنوان قبولش ندارم

دیسنا برای دورانتاش کار میکنه و فقط جایی هست برای تبلیغات محصولات دورانتاش

mohsenking
12-10-2013, 18:12
بچه ها دوست من لایسنس آنتی ویروس کسپر رو داره میخواد بهم بده
قبلا خودم Bit IS 2014 أاشتم لایسنسم تموم شد
الان هم Norton IS 2014 دارم که تریال 100 روزس
حالا با توجه به اینکه من زیاد توی اینترنت هستم نسخه Kasper Antivirous رو پیشنهاد میدین ؟ چون ظاهرا این نسخه فایروال نداره
برای منی که همش توی نت هستم پیشنهاد میدین ؟
اگه نه که همون لایسنس Bit IS 2014 رو بگیرم استفاده کنم

~~~
12-10-2013, 21:26
دوست عزیز لطفا دیگه از دیسنا پستی اینجا نزارید . من به هیچ عنوان قبولش ندارم

دیسنا برای دورانتاش کار میکنه و فقط جایی هست برای تبلیغات محصولات دورانتاش

آخه چرا:n02:
درسته از دیسنا هس ولی تستش که درسته
دیسنااگه بد هس دیگه همه چیزی که میگه بد نیس
آمده از یه سایت معتبر( به قول دوستان) نتایج رو گفته:n02:
اونجایی که نظر خودشو میخواد هر جوری شده بقبولانه اشتباهه :n02:

~~~
12-10-2013, 21:31
حالا با توجه به اینکه من زیاد توی اینترنت هستم نسخه Kasper Antivirous رو پیشنهاد میدین ؟ چون ظاهرا این نسخه فایروال نداره

اگه همش تو نتی Webroot SecureAnywhere Complete خوبه تو تاپیکش برو
ببین چه داره

mohsenking
12-10-2013, 22:33
اگه همش تو نتی Webroot SecureAnywhere Complete خوبه تو تاپیکش برو
ببین چه داره

توی تست آنتی ویروس ضعیفه !
بین اونا میخوام انتخاب کنم اگه بخوام برم سراغ یچیز دیگه Comodo نصب میکنم !

pedram_01
12-10-2013, 23:08

نه پیشنهاد نمیدم برای کسی که با اینترنت سرو کار داره باید اینترنت سیکروبتی بگیره

و انتی خالی جواب گو نیست

Captain
13-10-2013, 00:59

توی تست آنتی ویروس ضعیفه !
بین اونا میخوام انتخاب کنم اگه بخوام برم سراغ یچیز دیگه Comodo نصب میکنم !

1. Kaspersky Internet Security
2. Comodo Internet Security
3. Norton Internet Security
4. Emsisoft Internet Security

Public Enemy
13-10-2013, 08:44
دوستان عزیز نکته ای است که باید توجه بشه :

نتایج تست دلیل بر برتری و مناسب بودن آنتی ویروس برای کاربر نمی شه . هر کاربر باید خودش آنتی ویروس ها رو تست کنه و چیزی رو که مناسبشه انتخاب کنه . این همون جمله ای هست که AV Comparatives هر سال قبل از اعلام نتایج Summary Test توی فایل PDF می گه .

لذا برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ، نتایج تست ها عامل خوبی نیست و بیشتر گمراه کنندست . چون در یک بازه زمانی ممکنه یه محصول امنیتی عالی عمل کنه و سپس عملکردش پایین بیاد .

به هر حال همچنان شعار خودم :n02:: همه آنتی ویروس ها خوب هستند ولی بهترین رو کاربر انتخاب می کنه !

mohsenking
13-10-2013, 18:38
1. Kaspersky Internet Security
2. Comodo Internet Security
3. Norton Internet Security
4. Emsisoft Internet Security

میشه بپرسم چرا Bit IS توی انتخاباتون نیست
و اینکه من لایسنس Anti virous کسپر رو دارم نه IS رو
توی ذهنم این بود که آنتی ویروس رو با فایروال کومودو نصب کنم

pcgamer
13-10-2013, 19:03
من مدت 3 ساله که از انتی ویروس nod32 استفاده میکنم .
بنظرم انتی ویروس خیلی ضعیفی هست اکثر ویروس هایی که پیدا میکنه رو نمیتونه از بین ببره و قرنطینه میکنه و جدیدا همینکارم نمیتونه درست انجام بده با هر بار سرچ هر روز حدود 30 تا ویروس شناسایی میشه و کاریشم نمیتونه بکنه همیشه هم اپدیت میکنم

خیلی بتونه یک ویندوز رو سرپا نگهداره یک سال و نیم بیشتر نیست بعد ویندوز کم کم با مشکلات کند شدن بد لود شدن تسک بار و یا هنگ کردن موقع استارت ویندوز و کم کم دیگه باید ویندوز رو عوض کرد .

به نظرم این انتی ویروس هیچ ارزشی به جر اینکه اپدیتش راحته و سرعت رو زیاد نمیگیره نداره برای کسی خوبه که هفته ای 4-5 ساعت بیشتر تو اینترنت نمیره.
حالا میخوام یکی دیگه رو امتحان کنم مثل avest
فقط یلی سخته چون با محیط نود اشنایی کامل دارم عادت کردم

این پست تجربه 3 ساله من از استفاده مدام از یک انتی ویروس بود امیدوارم به دردتون بخوره و سمت این نرید.
یک بار هم تو رده بندی انتی ویروس ها نگا کردم دیدم رتبه خوبی هم نداره 30 یا 40 بود نمیدونم چرا انقدر تو کشور ما طرفدار داره

pedram_01
13-10-2013, 19:54
بنظرم انتی ویروس خیلی ضعیفی هست اکثر ویروس هایی که پیدا میکنه رو نمیتونه از بین ببره و قرنطینه میکنه و جدیدا همینکارم نمیتونه درست انجام بده با هر بار سرچ هر روز حدود 30 تا ویروس شناسایی میشه و کاریشم نمیتونه بکنه همیشه هم اپدیت میکنم

خیلی بتونه یک ویندوز رو سرپا نگهداره یک سال و نیم بیشتر نیست بعد ویندوز کم کم با مشکلات کند شدن بد لود شدن تسک بار و یا هنگ کردن موقع استارت ویندوز و کم کم دیگه باید ویندوز رو عوض کرد .

به نظرم این انتی ویروس هیچ ارزشی به جر اینکه اپدیتش راحته و سرعت رو زیاد نمیگیره نداره برای کسی خوبه که هفته ای 4-5 ساعت بیشتر تو اینترنت نمیره.

این پست تجربه 3 ساله من از استفاده مدام از یک انتی ویروس بود امیدوارم به دردتون بخوره و سمت این نرید.
یک بار هم تو رده بندی انتی ویروس ها نگا کردم دیدم رتبه خوبی هم نداره 30 یا 40 بود نمیدونم چرا انقدر تو کشور ما طرفدار داره

1_ الان از چه نسخه ای استفاده میکندید که نمیتونه ویروس رو پاک کنه ؟

2_قرنطینه کردن نشان ضعیف بودن نیست:n08:

3_کدوم رده بندی؟ :n13:

4_مشگلات کامپیوترت بعد از 1.5 سال تقصیر نود نیست :n02:

5_ چه ویروس هایی پیدا میکنه میشه عکس بزارید ؟

Captain
13-10-2013, 22:58
میشه بپرسم چرا Bit IS توی انتخاباتون نیست
و اینکه من لایسنس Anti virous کسپر رو دارم نه IS رو
توی ذهنم این بود که آنتی ویروس رو با فایروال کومودو نصب کنم

چون حجم آپدیتش زیاده
یجورایی اصلا کار کردن باهاش خوش آیند نیست!
البته اینا نظر شخصی هستش!
ترکیبی که انتخاب کردین عالیه
ولی سعی کنید همیشه از همان آنتی ویروس و خود فایروال همان محصول استفاده کنید
Kaspersky Anti-Virus + Comodo Firewall عالی هستش
اگه تونستین Comodo Internet Security رو هم نصب کنید، چون این دوتا با همدیگه اصلا تداخلی و ناسازگاری ندارن
پیش همدیگه به نحو احسن کار میکنن

xman681
13-10-2013, 23:20

سلام

ممنون از انتقال تجربیاتتون دوست عزیز ولی

1- اگر ویندوز شما برای مدت یک و نیم سال سالم بوده است باید دست مریضاد به سوییت امنیتی شما گفت
2- آنتی ویروسی که توانایی قرنطینه داره، توانایی حذف هم داره و این دو دستور در واقع یکی هستند
3- محصول شرکت ESET جز آنتی ویروس های خوب هست و بطور حتم توانایی خوبی در محافظت از سیستم کاربران خواهد داشت که البته نیاز به مراقبت های بیشتر هم هست
4- الان دیگه هر کسی با مامانش قهر میکنه میره توی سایت ها مطلب در مورد آنتی ویروس های مینویسه و تازه رده بندی هم میکنه جالب تر اینکه بعضی از سایت های معتبر هم نتایجشون در هاله ای از ابهام قرار دارند چه برسند به سایت های فکسنی ( بهشون توجهی نکنید )

در مجموع اگر مایل به انتخابی دیگه هستید موارد مورد نیاز خودتون + مشخصات سیستم را اعلام کنید دوستان کمک میکنند

موفق باشید

mohammadaz
16-10-2013, 22:13
من که هیچ جوری این درصدی رو که واسه نورتن زده قبول ندارم!!!!:n04:
چون دیگه رسما واسه تستاش apply نمیکنه، باهاش لج شده!:n07:
من خودم نسخه 21 رو مرتب با نمونه هایی که دوستان میذارن تست می کنم. اغلب از بقیه بهتره.

sleeplessness
17-10-2013, 13:29
سلام بر همه
من برای مدت دو سال از نود سی دو استفاده میکردم برای لپ تاپ
انتی ویروس خوبی بود فقط یه مشکلی داشت که پیدا کردن یوزر پس واسه اپدیت اعصاب خورد کن بود
اما با کرک پیور فیکس این مشکل حل شده بود و خیلی ازش راضی بودم تنها یک بار یه ویروس وحشتناک به جون لپ تاپ افتاده بود که با اسکن در حالت سیف مود برطرف شد
اما از دیروز مثل اینکه کرک از کار افتاده و باز همون اش همون کاسه:n27:
انتی ویروس نورتون نصب کردم اما کرک درست حسابی نداره و باید از تریال ریست استفاده کرد:n27:
خلاصه یه انتی ویروس خوب برای لپ تاپ که راحت بتونه خودش اپدیت بشه و خوب کرک شده باشه
ممنون دوستان

holyboy
17-10-2013, 14:46
سلام بر همه
من برای مدت دو سال از نود سی دو استفاده میکردم برای لپ تاپ
انتی ویروس خوبی بود فقط یه مشکلی داشت که پیدا کردن یوزر پس واسه اپدیت اعصاب خورد کن بود
اما با کرک پیور فیکس این مشکل حل شده بود و خیلی ازش راضی بودم تنها یک بار یه ویروس وحشتناک به جون لپ تاپ افتاده بود که با اسکن در حالت سیف مود برطرف شد
اما از دیروز مثل اینکه کرک از کار افتاده و باز همون اش همون کاسه:n27:
انتی ویروس نورتون نصب کردم اما کرک درست حسابی نداره و باید از تریال ریست استفاده کرد:n27:
خلاصه یه انتی ویروس خوب برای لپ تاپ که راحت بتونه خودش اپدیت بشه و خوب کرک شده باشه
ممنون دوستان
اگه نمی خوای هزینه کنی و حوصله کرک کردن نداری کومودو اینترنت سکیوریتی خوبه هم رایگانه هم تو تاپیکش به خوبی ساپورت میشه.من خودم از امسی سافت استفاده می کنم و راضیم.

M.Hashemi
17-10-2013, 14:53
سلام بر همه من برای مدت دو سال از نود سی دو استفاده میکردم برای لپ تاپ انتی ویروس خوبی بود فقط یه مشکلی داشت که پیدا کردن یوزر پس واسه اپدیت اعصاب خورد کن بود اما با کرک پیور فیکس این مشکل حل شده بود و خیلی ازش راضی بودم تنها یک بار یه ویروس وحشتناک به جون لپ تاپ افتاده بود که با اسکن در حالت سیف مود برطرف شد اما از دیروز مثل اینکه کرک از کار افتاده و باز همون اش همون کاسه:n27: انتی ویروس نورتون نصب کردم اما کرک درست حسابی نداره و باید از تریال ریست استفاده کرد:n27: خلاصه یه انتی ویروس خوب برای لپ تاپ که راحت بتونه خودش اپدیت بشه و خوب کرک شده باشه ممنون دوستان
با سلام
شما می تونید از همان نورتون استفاده کنید و از بچه ها درخواست سریالش را بکنید.
در ضمن سریال نورتون مثل ناد نیست که سریع شناسایی بشه و هر مقدار لایسنس داشته باشد می توانید استفاده کنید.
---
البته اگر می خواهید حرفه ای کار کنید و درگیر لایسنس هم نباشید همان کومودو خیلی عالی است.
با تشکر

sleeplessness
17-10-2013, 18:09
خیلی ممنون از دو دوست عزیز
یه سوال دیگه سریال نورتون اینترنت سکرتری 2014 از کجا میتونم گیر بیارم
با تشکر

milad_gta
17-10-2013, 18:41
خیلی ممنون از دو دوست عزیز یه سوال دیگه سریال نورتون اینترنت سکرتری 2014 از کجا میتونم گیر بیارم با تشکر اینجا

vb.mohsen
20-10-2013, 00:52
من که هیچ جوری این درصدی رو که واسه نورتن زده قبول ندارم!!!!:n04:
چون دیگه رسما واسه تستاش apply نمیکنه، باهاش لج شده!:n07:
من خودم نسخه 21 رو مرتب با نمونه هایی که دوستان میذارن تست می کنم. اغلب از بقیه بهتره.
من که این تست ها رو قبول ندارم یعنی eset بهتر از نورتون هست؟یه لحظه خودتون فکر کنید.هممون میدونیم قویترین و بهترین ها از هر لحاظ نورتون کاسپر بیت دفندر هستند.من که منطقی در این تست ها نمیبینم انگار بگیم مثلا ایران میتونه اسپانیا رو ده هیچ ببره :n15:

pedram_01
20-10-2013, 02:33
من که این تست ها رو قبول ندارم یعنی eset بهتر از نورتون هست؟یه لحظه خودتون فکر کنید.هممون میدونیم قویترین و بهترین ها از هر لحاظ نورتون کاسپر بیت دفندر هستند.من که منطقی در این تست ها نمیبینم انگار بگیم مثلا ایران میتونه اسپانیا رو ده هیچ ببره :n15:

اگه یکم واقع بین باشم میبینم نورتون خیلی تو شناسایی ضعف داشت مخصوصا تو کی لاگر . الان با دادن نسخه 2014 بهتر شده و داره بهترم میشه

هر چیزی میتونه پیشرفت و پسرفت کنه چه نود باشه چه بیت

شاید سال دیگه بیت دفندر اخر بشه و ahnlab اول

همین کمودو همیشه تو تست ها خراب میکرد الان برو ببین تو تست ها امسال چکار کرده

Y@var
21-10-2013, 09:15
سلام دوستان

یه آنتی ویروس فایروال کامل میخواستم مثل avast internet security که هم سبک باشه و هم قوی و هم واسه آپدیت فیلترشکن نخواد وکلیدای کرکش راحت گیر بیاد

سبکی خیلی واسم مهمه چون لپ تاپم ضعیفه

خواهشا اگه دوتا هم معرفی می کنین مزیت هاش رو نسبت بهم بگین

خیلی ممنون:n16:

Captain
21-10-2013, 10:08
سلام دوستان
یه آنتی ویروس فایروال کامل میخواستم مثل avast internet security که هم سبک باشه و هم قوی و هم واسه آپدیت فیلترشکن نخواد وکلیدای کرکش راحت گیر بیاد

سلام
پیشنهاد من به شما Comodo Internet Security هستش
آپدیت کم حجم و بدون تحریم
بدون کاهش سرعت سیستم
شناسایی و فایروال و رفتارشناسی قوی
پستیبانی از زبان پارسی
رایــگان

M.Hashemi
21-10-2013, 15:15
سلام دوستان

با سلام
با تشکر و تائید حرف های جناب Y@var ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید بگم :
سوئیت های امنیتی رایگان تا جایی که بنده میدونم این ها هستند :
1- comodo internet security
2- agnitum outpost internet security
3- zonealarm internet security
---
که از نظر قدرت کومودو حرف اول را میزند و بعد outpost pro (که نیاز به لایسنس دارد) و بعد outpost free و به نظرم zonealarm اصلا حرفی ندارد که بزند :n02:
اما اگر free بودنش برایتان مهم نیست، Norton Internet Security و Eset Smart Secirity و ... هم اضافه می شود.
---
نظر نهایی بنده(اگر سرعت را نیز در نظر بگیریم) :
1- comodo internet security
2- outpost internet security pro (که نیاز به لایسنس دارید، همان جمله معروف گشتم نبود نگرد نیست)
3- Norton Internet Security
با تشکر

saeedhashemee
21-10-2013, 20:15
خب شما می تونید پچ کنید تا 90 روز هم به شما لایسنس تعلق می گیره ( ولی موقعی باید این کار رو کرد که هیچ روشی جوابگو نباشه )

نسخه 2013 برای کسایی کار می کنه که ویندوز خود رو اپگرید به 8.1 بکنند .

انتی ویروس هم قدرت کسپرسکی بیتدفندر هست .یا امسی سافت .نورتون هم می تونید نصب بکنید ولی احتیاط شما بیشتر میشه .خوده من چند بار انتی ویروسی خواستم جایگزین کسپر بکنم ولی بعد از یک هفته با کسپرسکی رو نصب می کردم ، بقول معروف به کسپر هم عادت کردیم و هم با تنظیماتش اشنایی داریم.

این بیت دفندر و امسی سافت کلیدهاش راحت گیر میات
من اصلا هیچ اطلاعی ندارم
نورتون چطور
برای من مزیت راحت بدست اوردن کلیدهاش هست
از تریال هم خوشم نمیات

pedram_01
21-10-2013, 23:13
خب شما می تونید پچ کنید تا 90 روز هم به شما لایسنس تعلق می گیره ( ولی موقعی باید این کار رو کرد که هیچ روشی جوابگو نباشه )

نسخه 2013 برای کسایی کار می کنه که ویندوز خود رو اپگرید به 8.1 بکنند .

انتی ویروس هم قدرت کسپرسکی بیتدفندر هست .یا امسی سافت .نورتون هم می تونید نصب بکنید ولی احتیاط شما بیشتر میشه .خوده من چند بار انتی ویروسی خواستم جایگزین کسپر بکنم ولی بعد از یک هفته با کسپرسکی رو نصب می کردم ، بقول معروف به کسپر هم عادت کردیم و هم با تنظیماتش اشنایی داریم.

من همه انتی هارو تست کردم تو قدرت فقط بیت دفندر به پای کاسپر میرسه من این دفعه بیت خریدم ولی دفعه بعد شاید کاسپر خریدم

تو رایگان ها هم کمودو رقیب نداره

بقیه انتی ها بنظرم هنوز به سطح این 3 انتی ویروس نرسیدن و یک پله عقب تر هستن ( نورتون. نود32 . اوریا .و...) و دوموتور ها هم بحثشون جدا هست

مثلا همین ام سی سافت اگه فقط موتور خودش رو داشت چی میشد ؟ (بدون تعصب ) اگه فایروال خودش رو داشت چی ؟

جی دیتا چی؟

به هیچ جا نمیرسیدن

بهترین ها اون هایی هستن که خودشون همه چیز خودشون رو درست میکنند و پیشرفت میکنند

mohammad_87
22-10-2013, 00:49
سلام محمدجان :n11:
دیال آپ مال زمان خیارشور شاه بود :دی
باهات موافقم، روش فعال سازی از طریق نصب نسخه ی 2013 و بعد نصب 2014 رو میدونم ولی بنظرت این برای بعضی کاربرا چیزی جز اذیت و اضافه کاری نیست؟
منو تو و بقیه برای اینجور کارا وقت میزاریم، شاید بقیه حتی اینم نمیتونن وقت کنن!
همون نکات منفی که میگی یکی دوتا نیست، بنظرم خیلی زود ارائه دادن و مشکلات رو اصلاح نکرده برای دانلود و نصب گذاشتن!
محمدجان هر برنامه ی امنیتی که بگی اگه دوتا ایراد نداشته باشه، حتما یکی داره!
من با کاسپر خیلی مطمئن تر هستم و دوس ندارم ترکش کنم ولی با این شرایط کومودو و امسی سافت خیلی دارن ازش سبقت میگیرن
ولی تا زمانی که کاسپر 2014 اونطوری که من و بیشتر کاربرا میخواهیم نباشه، من با همین 2013 سر میکنم و همراه باهاش با کومودو و نسخه ی بدون نصبی امسی سافت کار میکنم
امیدوارم تو سال 2014 همه چی مثل سال 2013 از لحاظ تکنولوژی و پیشرفت برنامه های امنیتی، بهتر بشه و موفقیت آمیز باشه
من منکر مشکلاتش نمیشم،اما میشه برخی مشکلات رو نادیده گرفت
جدای نکاتی که خودت و دوستان گفتن مواردی هم خودم دیدم که نمیگم!:n02:
فکر کنم نسخه 2014 با 2013 از نظر برنامه نویسی تفاوت زیادی کرده چون برخی تنظیمات اصلا درست کار نمیکنه درحالیکه در 2013 درست بود
به هر حال نظر من هم کاملا با hidden-hunter عزیز یکیه:

با عرض سلام
دوستانی که قصد تعویض کردن آنتی ویروس خود دارند ، پس نصب آنتی ویروس جدید باز به سوی کسپرسکی میآیند:n09:.در بودن مشکلات ، منافع و برتری هایی هم وجود دارد که باید برتری ها هم دیده بشود.نمونش وب گردی راحت و چرخیدن در صفحه بانک و زدن فلش و نصب برنامه و چیزهای دیگر...

من اینو رو دیدم که کسپرسکی رو با تموم مشکلاتش ، نگه داشتم !

من همه انتی هارو تست کردم تو قدرت فقط بیت دفندر به پای کاسپر میرسه من این دفعه بیت خریدم ولی دفعه بعد شاید کاسپر خریدم

بقیه انتی ها بنظرم هنوز به سطح این 3 انتی ویروس نرسیدن و یک پله عقب تر هستن ( نورتون. نود32 . اوریا .و...) و دوموتور ها هم بحثشون جدا هست

مثلا همین ام سی سافت اگه فقط موتور خودش رو داشت چی میشد ؟ (بدون تعصب ) اگه فایروال خودش رو داشت چی ؟

جی دیتا چی؟

به هیچ جا نمیرسیدن

بله درسته،اگه لایسنس اورجینال بخواهیم تهیه کنیم،بیت گزینه بسیار مناسبیه و قدرتش فوق العاده هستش
کومودو و امسی سافت (که فایروال زون آلارمو داره) از لحاظ فایروال کاملا قدرتمند هستند ولی آنتی ویروس اونها به آنتی ویروس کسپر نمیرسه
البته جای بحث هست مثلا در کومودو میشه با تنظیماتی خاص،امنیت رو جبران کرد
امسی هم که موتور بیت رو داره ولی به هر حال گاهی دوگانگی بیت این دو محصول وجود داره

Hidden-Hunter
22-10-2013, 07:18
این بیت دفندر و امسی سافت کلیدهاش راحت گیر میات
من اصلا هیچ اطلاعی ندارم
نورتون چطور
برای من مزیت راحت بدست اوردن کلیدهاش هست
از تریال هم خوشم نمیات

نه دیگه باید اونا رو بخری ! ( سریال بیتی پیدا میشه ولی زود بلاک میشن)

نورتون هم سریال هاش گیر میاد / برای نبود مشکلات برو سمت انتی ویروس رایگان

Hidden-Hunter
22-10-2013, 07:23

جی دیتا چی؟

به هیچ جا نمیرسیدن

سلام پدرام جان

الان که بیتی نصب کردی یه کاری بکن معایب و مزایایی که بهش رسیدی رو اینجا یه مختصر توضیح بده ، برای کسایی که میخوان بروند سمت بیت دفندر.

ولی هرکدام از انتی هایی که نام بردی باز کاربران خودشون رو دارند / همه جا همین هست.

xman681
22-10-2013, 11:41
من منکر مشکلاتش نمیشم،اما میشه برخی مشکلات رو نادیده گرفت
جدای نکاتی که خودت و دوستان گفتن مواردی هم خودم دیدم که نمیگم!:n02:
فکر کنم نسخه 2014 با 2013 از نظر برنامه نویسی تفاوت زیادی کرده چون برخی تنظیمات اصلا درست کار نمیکنه درحالیکه در 2013 درست بود
به هر حال نظر من هم کاملا با hidden-hunter عزیز یکیه:

بله درسته،اگه لایسنس اورجینال بخواهیم تهیه کنیم،بیت گزینه بسیار مناسبیه و قدرتش فوق العاده هستش
کومودو و امسی سافت (که فایروال زون آلارمو داره) از لحاظ فایروال کاملا قدرتمند هستند ولی آنتی ویروس اونها به آنتی ویروس کسپر نمیرسه
البته جای بحث هست مثلا در کومودو میشه با تنظیماتی خاص،امنیت رو جبران کرد
امسی هم که موتور بیت رو داره ولی به هر حال گاهی دوگانگی بیت این دو محصول وجود داره

سلام

بعد فایروال امسی سافت زون آلارم هست ؟؟؟ خوشحال میشدیم حداقل یک بار اقدام به نصب محصول این شرکت میکردید

بعد این دوگانگی یعنی چی ؟؟؟

بعد مثلا آنتی ویروس کسپر چی داره که آنتی ویروس امسی و کمودو بهش نمیرسه ( خواهشنا موردی مثال بزنید که آگاهی ما هم بیشتر بشه )

جی دیتا چی؟

به هیچ جا نمیرسیدن

سلام

دوست گل برای شما امنیت مهم هست یا رفتار های شرکت ؟؟؟ اگر امنیت مهم هست که بحث چیز دیگری هست و اگر بدنبال بهانه هستید که بهتر همان کسپر را داشته باشید

دوست گل منظور شما از قدرت چی هست ؟؟؟ لطفا شما هم مثل آقا محمد موردی مثال بزنید خوشحال میشیم

تازه جالب بود نوشته بودید که خودشون درست میکنند و پیشرفت میکنند آدم حض میکنه از پیشرفت های شرکت کسپرسکی

Dr Hannibal
22-10-2013, 12:39
برخی پست های تاپیک کسپرکی به اینجا منتقل و ویرایش شد.

لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید.

( مطالب در تاپیک خودش مطرح بشه ، بحث و جدال ایجاد نشه ، از جملات 2 پهلو و تمسخر آمیز استفاده نشه )

mohammad_87
22-10-2013, 14:34
سلام

بعد فایروال امسی سافت زون آلارم هست ؟؟؟ خوشحال میشدیم حداقل یک بار اقدام به نصب محصول این شرکت میکردید

بعد این دوگانگی یعنی چی ؟؟؟

بعد مثلا آنتی ویروس کسپر چی داره که آنتی ویروس امسی و کمودو بهش نمیرسه ( خواهشنا موردی مثال بزنید که آگاهی ما هم بیشتر بشه )

.............

سلام محمد جان
فایروال رو اشتباه لپی داشتم همون online armor که بعد رفت تحت پوشش امسی سافت
منظورم از دوگانگی این بود که گاهی در تستهای کاربران،نتایج بیت دیفندر و امسی یکی نیست.مثلا فایلی رو بییت ویروس تشخیص داده امسی نه یا بلعکس و....

pedram_01
22-10-2013, 19:34
سلام پدرام جان

الان که بیتی نصب کردی یه کاری بکن معایب و مزایایی که بهش رسیدی رو اینجا یه مختصر توضیح بده ، برای کسایی که میخوان بروند سمت بیت دفندر.

ولی هرکدام از انتی هایی که نام بردی باز کاربران خودشون رو دارند / همه جا همین هست.

معایب :
1_نسبت به دیگر انتی ها سنگین تره

2_ نسبت به انتی های دگیه اینترنت بیشتری مصرف میکنه

3_اصلا خوب فارسی نشده

خوبی ها :

قدرت بسیار خوب دیتابیس

قدرت بسیار بالای هوش مصنوعی

قدرت پاک سازی خوب

فایروال متوسط

تنظیمات خوب و راحت

بسیار ساکت

ضد فیشینگ قوی

امکانات خوب

پشتیبانی عالی

xman681
22-10-2013, 21:13
سلام محمد جان
فایروال رو اشتباه لپی داشتم همون online armor که بعد رفت تحت پوشش امسی سافت
منظورم از دوگانگی این بود که گاهی در تستهای کاربران،نتایج بیت دیفندر و امسی یکی نیست.مثلا فایلی رو بییت ویروس تشخیص داده امسی نه یا بلعکس و....

سلام

ممنون آقا محمد برای اینکه جواب دادید :n16:
آقا پدارم که هنوز جواب نداند ولی

در مورد دوگانگی میشه لینک بدی چون من باهاش برخورد نکردم و بعید میدونم این مسئله در مورد امسی باشه
البته تست های بین المللی این مسئله را رد میکنه و همیشه یا برابر و یا بهتر از بیت بوده

ولی بازم سوالم را تکرار میکنم که خوشحال میشیم جواب بدید

Hidden-Hunter
22-10-2013, 21:31
معایب :
1_نسبت به دیگر انتی ها سنگین تره

2_ نسبت به انتی های دگیه اینترنت بیشتری مصرف میکنه

3_اصلا خوب فارسی نشده

خوبی ها :

قدرت بسیار خوب دیتابیس

قدرت بسیار بالای هوش مصنوعی

قدرت پاک سازی خوب

فایروال متوسط

تنظیمات خوب و راحت

بسیار ساکت

ضد فیشینگ قوی

امکانات خوب

پشتیبانی عالی

ممنون پدرام جان /

با این نشانی ها همون نسخه 2014 کسپر میشه .

راستی مصرف اپدیتش چطوره؟ در روز چند مگ میگیره ، گرچه به قول یکی از بچه های انجمن، بیتی رو به عنوان خدای دیتابیس میشناسیم.:n20:

pedram_01
22-10-2013, 21:33
سلام

دوست گل برای شما امنیت مهم هست یا رفتار های شرکت ؟؟؟ اگر امنیت مهم هست که بحث چیز دیگری هست و اگر بدنبال بهانه هستید که بهتر همان کسپر را داشته باشید

دوست گل منظور شما از قدرت چی هست ؟؟؟ لطفا شما هم مثل آقا محمد موردی مثال بزنید خوشحال میشیم

تازه جالب بود نوشته بودید که خودشون درست میکنند و پیشرفت میکنند آدم حض میکنه از پیشرفت های شرکت کسپرسکی

برای من هم امنیت مهمه هم کاری که شرکت داره میکنه

ام سی سافت بودجه و قدرت کافی نداره هنوز نتونسته بعد از چند سال فایروال و انتی رو ترکیب کنه هنوز جدا جدا نصب و کار میکنند .

هنوز نتونسته فالس هاشو کم کنه.

و...

ولی اونایی که تکنولوژی خودشون رو دارن میتونن تغییرات بزرگی انجام بدن و پیشرفت خیلی خوبی داشته باشن و مشگلاتشون رو بهتر و سریع تر حل کنند .

زیر سایه دیگر شرکت ها هم نیستن

xman681
22-10-2013, 23:19
برای من هم امنیت مهمه هم کاری که شرکت داره میکنه

ام سی سافت بودجه و قدرت کافی نداره هنوز نتونسته بعد از چند سال فایروال و انتی رو ترکیب کنه هنوز جدا جدا نصب و کار میکنند .

هنوز نتونسته فالس هاشو کم کنه.

و...

ولی اونایی که تکنولوژی خودشون رو دارن میتونن تغییرات بزرگی انجام بدن و پیشرفت خیلی خوبی داشته باشن و مشگلاتشون رو بهتر و سریع تر حل کنند .

زیر سایه دیگر شرکت ها هم نیستن

اولا سلام:n16:

بحث بنده را دنبال کنید تا آخر آقا پدارم ::

امسی سافت شاید بشه گفت از ابتدای 2012 خودش را به عنوان یک محصول بین المللی مطرح کرده و قصد تصاحب سهمی از بازار را داره و در مقابل سایر برند ها جوان هست برنامه هایی را برای توسعه خودش برنامه ریزی کرده که شروع شده و کم کم خبر هاش خواهد رسید پس باید به اندازه عمر بین المللی اش با دیگران مقایسه شود

شما فرمودید این شرکت قدرت نداره چون نتونسته فایروال را با آنتی ویروس ترکیب کنه ، دوست عزیز کد نویسی فایروال اصلا منطبق بر ضد مخرب نیست و امکان قرار گیری این دو نرم افزار در کنار هم نیاز به کد نویسی از اول فایروال داره که شرکت این مسئله را ضروری ندونسته بود تا الان ولی به زودی اینترنت سیکوریتی جدید امسی خواهد آمد که شاید
1- کلا هیچ ارتباطی با آنلاین آرمور نداشته باشد
2- بخش هایی از آنلاین آرمور را داشته باشید
3- بطور کامل از تکنولوژی آنلاین آرمور با کدنویسی خودش استفاده کند

البته همین کسپرسکی هم اگر اشتباه نکنم قبلا فایروال و آنتی جدا داشت و بعد از مدتی یکی شدند در کل این مسئله دلیل جالبی بر قدرتمند بودن یا نبودن یک شرکت نیست

فرمودید هنوز نتونسه فالس هاش را درست کنه !!!!

شما یک نگاهی به تست های موسسه Virus Btn کنید متوجه میشید محصولی که به دلیل فالس بالا بطور مرتب از گرفتن جایزه محروم میشد امسال براحتی جوایز را بدون فالس گرفته

البته شما اگر تست شناسایی جدید AV-C را هم ملاحضه میکردید شاید نظر دیگری داشتید

فرمودید که شرکت های که تکنولوژی برای خودشون هست سریع تر میتونند مشکلات را حل کنند !!

حداقل در مورد کسپرسکی که واقعا سرعت عمل شون در رفع مشکلات این گفته شما را بطور 100% رد میکنه این شرکت سرعت عملش برای رفع بعضی مشکلات باید ضرب المثل بشه ( امیر آقا تخصص بهتری دارند توی این مسئله )

البته نمونه هایی از رفع مشکلات امسی سافت هم خدمتتون میگم که برای مقایسه کردن مفید خواهد بود :

1-توی تست اولیه موسسه AV-C امسی سافت بالاتری میزان فالس را دریافت کرد در این تست نسخه 7.0.0.18 امسی سافت تست شده بود به فاصله کوتاهی امسی سافت با شناسایی مشکل در نسخه 7.0.0.23 این مسئله را بهبود بخشید

و خب نتیجه اش را دیدید در تست اخیر کمتر از بیت دیفندر و نزدیک به کسپر نتیجه گرفت

2- حتما تست عملکرد موسسه AV-C را برای ماه می امسال مطالعه کردید دوست عزیز، در این تست محصول شرکت امسی سافت خوش ندرخشید و نتیجه متوسطی گرفت چندی بعد نسخه 8.0.0.12 با بهبود این مسئله ارائه گردید

3- بحثی که در تاپیک کسپر هست عدم سازگاری محصول این شرکت با نسخه جدید ویندوز 8.1 بود که فکر کنم برطرف شده است ولی شاید براتون تاریخ سازگاری محصول شرکت امسی سافت هم جالب باشه

در صورتی که مدتی کوتاه از عرضه رسمی توسط مایکروسافت میگذره شرکت امسی سافت حدود دو ماه پیش محصول خودش را با این ویندوز سازگار کرده است

4- حتما میدونید که آپدیت های شرکت بیت دیفندر بسیار پر حجم شدند و این خود مشکلی شد در صورتی که خود بیت دیفندر این مسئله را درست نکرده امسی سافت در کمترین زمان ممکن این مسئله را بهبود ببخشید تازه بماند که چندی پیش گفتند بدنبال بهبود بهتر آن هستند و به این راضی نیستند

....

شاید جالب باشه که بدونید امسی سافت فقط دارای 25 کارمند هست و کسپرسکی به قول خودش بیش از 2000 کارمند

کمی واقع بین باشیم آنتی ویروس کسپر با این همه کارمند و پول باید بدون هیچ باگی، شناسایی 100 درصد تمامی تهدیدات، بدون هیچ گونه فالس، دارای سبک ترین و سریع ترین ، کم حجم ترین در آپدیت و در مجموع بی عیب ترین محصول دنیا باشه، که نیست

البته بماند که کماکان شما جواب سوال بنده را ندادید که بنده باز هم می پرسم :

دوست گل منظور شما از قدرت چی هست ؟؟؟ لطفا شما هم مثل آقا محمد موردی مثال بزنید که آنتی ویروس کسپر قوی تر از امسی هست

داخل پرانتز : آنتی ویروس کسپر یکی از بهترین های دنیاست و خواهد بود و در بخش هایی بخصوص Removal عالی ترین هست

pedram_01
22-10-2013, 23:39
اولا سلام:n16:

بحث بنده را دنبال کنید تا آخر آقا پدارم ::

من میگم هنوز نتونسته فایروال وانتی رو ترکیب کنه شما میگی شرکت نیاز ندیده بعد میگید قراره اینترنت سیکروبتی کامل بیرون بده اگه نیاز ندیده پس برای چی میخواد ترکیب کنه (خوب تا الان نتونسه اینکارو انجام بده ) و میگید بعدها خبر خوبی درباره پیشرفت ام سی سافت میشنویم مگه بقیه انتی ها پیشرفت نمیکنند ؟

فالس هاش کم شد چون موتورش رو عوض کرد و بیت رو جایگذین اکیروس کرد وگرنه خودش هیچ کاری نکرد

دوست گل منظور شما از قدرت چی هست ؟؟؟ لطفا شما هم مثل آقا محمد موردی مثال بزنید که آنتی ویروس کسپر قوی تر از امسی هست

من مگه گفتم قدرت ام سی سافت کمتر از کاسپر هست ؟ من گفتم درصورتی که از بیت استفاده نمیکرد و فقط موتور خودش رو داشت خیلی ضعیف تر بود

شاید جالب باشه که بدونید امسی سافت فقط دارای 25 کارمند هست و کسپرسکی به قول خودش بیش از 2000 کارمند

کسی مگه ام سی افت رو مجبور کرده 25 کارمند داشته باشه بیشتر کارمند بگیره . مگه هرچی کارمند بیشتر باشه انتی هم باید شاخ تر باشه ؟

اون 2000 کارمند همه کارمنداش رو حساب کرده بخش فروش بخش پشتیبانی بخش نرم افزار بخش توسعه + مدیر ها و...

xman681
23-10-2013, 00:14
من میگم هنوز نتونسته فایروال وانتی رو ترکیب کنه شما میگی شرکت نیاز ندیده بعد میگید قراره اینترنت سیکروبتی کامل بیرون بده اگه نیاز ندیده پس برای چی میخواد ترکیب کنه (خوب تا الان نتونسه اینکارو انجام بده ) و میگید بعدها خبر خوبی درباره پیشرفت ام سی سافت میشنویم مگه بقیه انتی ها پیشرفت نمیکنند ؟

فالس هاش کم شد چون موتورش رو عوض کرد و بیت رو جایگذین اکیروس کرد وگرنه خودش هیچ کاری نکرد

من مگه گفتم قدرت ام سی سافت کمتر از کاسپر هست ؟ من گفتم درصورتی که از بیت استفاده نمیکرد و فقط موتور خودش رو داشت خیلی ضعیف تر بود

کسی مگه ام سی افت رو مجبور کرده 25 کارمند داشته باشه بیشتر کارمند بگیره . مگه هرچی کارمند بیشتر باشه انتی هم باید شاخ تر باشه ؟

اون 2000 کارمند همه کارمنداش رو حساب کرده بخش فروش بخش پشتیبانی بخش نرم افزار بخش توسعه + مدیر ها و...

شما خودتون دارید میگید فالس ها کم شده !! بعد دو تا پست قبلی میگید امسی فالس زیادی داره ؟؟؟؟؟؟؟

بهتر هست بحث ادامه پیدا نکنه

ببخشید اگر حرف بدی زدم

موفق باشید

D E M O N
23-10-2013, 15:06
سلام

برای Quick Heal فعالساز پیدا میشه ؟

ali.reihani
23-10-2013, 15:35
سلام

برای Quick Heal فعالساز پیدا میشه ؟
سلام بر همه گی!!
پاکش کن کومودو نصب کن{رایگان و بسیار قدرتمند تر}
جای سوالتون هم اینجا هستش!!!
ولی فکر نکنم کسی جواب بده:n02:

D E M O N
23-10-2013, 20:53
سلام بر همه گی!!
پاکش کن کومودو نصب کن{رایگان و بسیار قدرتمند تر}
جای سوالتون هم اینجا هستش!!!
ولی فکر نکنم کسی جواب بده:n02:

دوست عزیز من مشاوره نخواستم ! فقط میخواستم ببینم این کوچولو کرکی سریالی چیزی داره یا نه !
ایران ستاپ لایسنس های این مونده تو دستش اومده نصف قیمت گذاشته ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هندی ها استفاده 30 روزه رو هم اجازه ندادن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*hamedkhatar*
24-10-2013, 01:08
سلام
من رو سیستمم دیگه آنتی ویروس مایکروسافت + Comodo Firewall دارم و راضی هستم
خودم از طرفدارهای کسپر هستم ولی چون پول لایسنس نمیخوام بدم فعلا تریپ Free برداشتیم
میخواستم بدونم برنامه رایگانی هست که امنیت اینترنت رو هم برام تامین کنه؟ من DNS نمیتونم وارد کنم به دلایلی
حالا میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید لطفا که سایتها رو هم چک کنه؟
ممنون

M.Hashemi
24-10-2013, 10:58
سلام
من رو سیستمم دیگه آنتی ویروس مایکروسافت + Comodo Firewall دارم و راضی هستم
خودم از طرفدارهای کسپر هستم ولی چون پول لایسنس نمیخوام بدم فعلا تریپ Free برداشتیم
میخواستم بدونم برنامه رایگانی هست که امنیت اینترنت رو هم برام تامین کنه؟ من DNS نمیتونم وارد کنم به دلایلی
حالا میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید لطفا که سایتها رو هم چک کنه؟
ممنون
با سلام
دوست عزیز من پیشنهاد دیگری دارم :
1- نصب Mozilla Firefox
2- گذاشتن Master Password
3- نصب addons های زیر :

---
در صورتی که نمی خواهید از روش بالا استفاده کنید، توصیه می شود :
نرم افزار sandboxie را نصب کنید و توسط این نرم افزار وب گردی کنید (البته می توانید از virtual comodo dragon هم استفاده کنید که نمیدونم فقط همراه cis است یا همراه cfw هم است، اما فکر کنم به صورت جداگونه بتوانید از سایت comodo دانلود کنید).
با تشکر

*REZ4*
24-10-2013, 22:52
نمیدونم چرا میگن کسپر سنگینه !!! من نورتون بیت دفندر حتی کومودو رو نصب کردم سنگیر تر بودن !!!

kases
24-10-2013, 23:12
نمیدونم چرا میگن کسپر سنگینه !!! من نورتون بیت دفندر حتی کومودو رو نصب کردم سنگیر تر بودن !!!

سلام

اگر نسخه 2014 رو نصب کردی به مراتب سبکتر از نسخه های قبل شده
رو ویندوز 8.1 اگر نصبش کنی واقعا کسپر خوردنی میشه:n02:

Public Enemy
25-10-2013, 08:04

ما که از 2006 تا حالا Kaspersky نصب کرده بودیم نفهمیدیم سنگین یعنی چی :n02:

حالا 2014 رو نصب کردم Load Time اش رو دیدم فهمیدم انگار برای من بدبخت فقط ساز مخالف می زنه :n02: همه می گن 2014 سبکه من رو 3 تا ویندوز مختلف 7 و 8 نصب کردم ، دیر لود می شه که هیچ ، سرعت شات داون هم پایین اومده :n13:

حالا خداروشکر رو ویندوز خودم که 8.1 هست نصب نکردم چون لپتاپم پیشم نیست .:n13: واسه دوستام نصب کردم

inceptro
25-10-2013, 23:43
سلام.

لایسنس قانونی کسپر2014 رو نماینده هاش در ایران عرضه کردن؟

*Batman*
25-10-2013, 23:59
سلام.

لایسنس قانونی کسپر2014 رو نماینده هاش در ایران عرضه کردن؟

در تاپیک کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوال کنید.

=========================
============================
================================

پست های اختصاصیِ کومودو به تاپیک خودش منتقل شد.

xman681
26-10-2013, 00:02
سلام

خسته نباشید راسیاتش مدتی هست درگیر موضوعی هستم که نتونستم به جواب درستی برسم اگر از دوستان کسی هست جواب دقیق و صحیحی به بنده بدهد ممنون میشم

حتما گزینه ای به نام فالس را میشناسید :n02: ولی برای بنده هنوز تعریف دقیقی از این موضوع نیست که چه اتفاقی می افتد که فالس ایجاد میشه

اسکنر آنتی ویروس فایل سالمی را مخرب تشخیص میدهد اما چرا ؟؟؟

اگر اشتباه نکنم وقتی امضای مخربی بخواد وارد دیتابیس بشه یک نمونه از اون را شناسایی میکند و با مشخصات اون امضایی تولید میشه و وارد دیتابیس میشه، سپس موتور اسکنر هر فایلی که شبیه اون باشه را مخرب تشخیص میدهد حالا چطوری امکان داره که موتور اشتباه کنه در این تشخیص بر فرض اینکه اشتباه کنه پس ربطی به فایل امضا نداره و موتور داره اشتباه میکنه درسته ؟؟؟ پس چرا وقتی فایل را ارسال میکنیم برای دیتابیس اون را اصلاح میکنند چه ربطی به امضا مخرب داره ؟؟؟

حالا چرا این فالس در دیتابیس وب گردی هم هست مگر این نیست که سایت ها رصد میشند و اگر مخرب باشند وارد لیست سیاه میشند پس اشتباه از کجا نشات میگیره در این وب گارد ها ؟؟؟

در کل ممنون میشم یه عزیزی یه توضیح دقیق و درست و حسابی بده

ممنون

xman681
26-10-2013, 01:09
سلام

تا جایی که من میدونم اساس تولید امضا به این شکل نیست که برای هر مخربی یک امضا تولید بشه..... اگر به این صورت باشه. فالسها کم میشه ( موراد دیگر را در نظر نمیگریم مثل ایراد در موتور اسکن یا ...) ولی حجم آپدیت ها و بدتر از اون به مرور سایز دیتابیس به طرز واجعه باری زیاد میشه.

بنابراین راهکار ایجاد تعاریف عمومی/ General Definitions هست..... و در کنارشDecrease Definitions/ کاهش تعارف قبلی و موجود در دیتابیس. تمام آنتی ویروسها هم این دو مورد را در دستور کار دارند.

نکات مثبت این مورد میتونه بالا بردن نرخ تشخیص و کاهش سایز دیتابیس باشه و نکته منفیش ( اگر دقت کافی نباشه) افزایش فالس <----- دلیل فالس اینه---> تعاریف عمومی.

البته گاهی اوقات هم فالس ها از هوش مصنوعی هم ناشی میشن.... ولی من دیدم اگر نمونه را اسال کنیم .... مورد را اصلاح کردند که این برم جالب بود.

سلام به دوست عزیزم

با توجه به فرموده شما چند سوال پیش میاد :

1- این اشتباه چه رابطه ای با فایل ارسالی ما داره، که با ارسال برطرف میشه ؟؟؟ به فرموده صحبت شما باز هم مربوط به امضا هست نه فایل !! چه تغییری در اون امضا داده میشه که تشخیص اشتباه برطرف میشه ؟؟؟ از حالت عمومی خارج میشه یا ...

2- من توی امضا های امسی یه چیزی دیدم به این شکل که مثلا میزنه اینطوری :

فکر نکنم این با اون توضیح تعاریف عمومی شما یکی باشه البته نمونه بالا مثال بود و همیشه رقم های روزانه بین چند هزار چرخ میزنه

3- برای سایت ها چرا فالس پیش میاد ؟؟؟؟

*Batman*
26-10-2013, 19:46
سلام

1- این اشتباه چه رابطه ای با فایل ارسالی ما داره، که با ارسال برطرف میشه ؟؟؟ به فرموده صحبت شما باز هم مربوط به امضا هست نه فایل !! چه تغییری در اون امضا داده میشه که تشخیص اشتباه برطرف میشه ؟؟؟ از حالت عمومی خارج میشه یا ...

1-بایتهایی از امضاء طوری تغییر میکنه که با فایل سالم شما مطابقت نداشته باشه و سایر اعضای خانواده رو همچنان بتونه شناسایی کنه وگرنه امکان تشکیل کلاس بندی جدید وجود داره.
2-معکوس تشخیص انجام میشه.یعنی الگوهایی که قطعا مخرب نیستن در فایل جستجو میشه.این الگو ها رو شما با آپدیت دریافت میکنید.

2- من توی امضا های امسی یه چیزی دیدم به این شکل که مثلا میزنه اینطوری :

120 malware : 90 Trojans 20 Rootkit 10 Backdoor
فکر نکنم این با اون توضیح تعاریف عمومی شما یکی باشه البته نمونه بالا مثال بود و همیشه رقم های روزانه بین چند هزار چرخ میزنه
این چیزیه که ما می بینیم.امسیسافت و بقیه شرکت ها برای خودش گروه بندی های خاصی دارن که از دید ما پنهانه.
ما Malware : 90 رو می بینیم در حالیکه میتونه شامل Win32/Nuwar.gen!C , Win32/Nuwar.gen!B , Win32/Nuwar.gen!A , Win32/Nuwar.gen!D باشه.

حالا چرا این فالس در دیتابیس وب گردی هم هست مگر این نیست که سایت ها رصد میشند و اگر مخرب باشند وارد لیست سیاه میشند پس اشتباه از کجا نشات میگیره در این وب گارد ها ؟؟؟
یه سایت ممکنه سالم باشه اما تو زیر دامنه اش یه لینک خطرناک قرار گرفته باشه.یه سایت تبلیغاتی یا فیشینگ.
یا ممکنه به صورت خودکار یه فایلی رو دانلود کنه و از نظر آنتی ویروس این عمل یه تهدید باشه.

Mehrdad092000
02-11-2013, 13:57
Sلام
دوستان من از چه انتی ویروس و فایروالیی استفاده کنم ؟
قبلنا نود داشتم که باحال نبود پاکیدم بعد نورتون ریختم بد نبود الانم کسپر اسکای ریختم
چی هست حوب؟که هم سریال براش گیر بیاد هم راحت اپدیت شه و ...
Trend Micro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چجوریه؟

milad_gta
02-11-2013, 14:35
Sلام دوستان من از چه انتی ویروس و فایروالیی استفاده کنم ؟ قبلنا نود داشتم که باحال نبود پاکیدم بعد نورتون ریختم بد نبود الانم کسپر اسکای ریختم چی هست حوب؟که هم سریال براش گیر بیاد هم راحت اپدیت شه و ... Trend Micro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چجوریه؟ نورتون و کسپر سریال و لیسانس هاشون راحت پیدا میشه، نورتون عمر سریال های طولانی تری داره در کل نورتون یا Comodo رو پیشنهاد میکنم، Comodo رایگان هست.

ninjavb
02-11-2013, 15:33
Trend Micro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چجوریه؟
خوبه بد نیست. من رو لپ تاپم دارم البته تا 2014 منقضی میشه ولی اکه تاریخش تموم شد میخوام بخرم به نظرم خوب و سبک. البته بازم اساتید بهتر میدونند.

*Batman*
02-11-2013, 17:14
Sلام

سلام
به نظر من خیلی هم سبک نیست.آپدیت اتوماتیک داره و گزینه های زیادی به شما نمیده.

Captain
02-11-2013, 22:50
سلام دوستان
برای خواندن مطلب برین به محتوای مخفی :n12:

دوستان نمیدونم این بحث خارج از تاپیک هستش یا نه؟! ولی اگه هستش مدیران اقدام به حذفش کنند:n12:
---
امروز نزدیکای ساعت 7 من و دوستم رفتیم به نمایشگاه سیستم های کامپیوتری و امنیتی تو شهر ارومیه در استان آذربایجان غربی
حالا بماند که چقد گشتیم و چقد کاتالوگ برداشتیم :دی
تو یکی از غرفه ها دیدم دارن آنتی ویروس بیتدیفندر 2013 رو میفروشن، شرکت ابل رایان پویا (Abel)!!!
رفتم در مورد قیمت ها و اینکه چرا اقدام به فروش این آنتی ویروس میکنند بپرسم و مشورت کنم!
پرسیدم که قیمت ها در چه حد هستن؟ گفتش 50% تخفیف داریم که میشه فلان قیمت :دی
پرسیدم شما میگین فلان سایت نمایندگی رسمی هستش، پس این سایتهایی که میگم چی هستن؟ اینا هم نمایندگی هستن؟
میگه نمیدونم!!!
گفتم حالا چرا بیتدیفندر؟
میگه چون بهترینه!
گفتم بله بهترینه! حجم آپدیت خیلی زیاده! سرعت نت رو کم میکنه، از سرعت سیستم کم میکنه و .... . و اینم گفتم که بهش اعتقاد دارم که بزرگترین دیتابیس در جهان رو داره ولی چرا کاسپر رو نمیارین یا آنتی های دیگه؟!
برگشته میگه حجم آپدیت کاسپر خیلی بیشتر از بیتدیفندره!!! :n04: آپدیت اولیه بالای 150 هستش! گفتم نه اینکه بیت 250 دانلود نمیکنه و روزی بیش از 10 مگ آپدیت داره! میگه کاسپر روزی 20 مگ آپدیت داره :n02:
میگم حاضرین همین الان باهم اینجا تو همین غرفه تستشون کنیم؟ برام سر تکون داد که نفهمیدم یعنی چی :n13:
خلاصه، پرسیدم یه سوال تخصصی میتونم بپرسم؟ بله بفرمایید...
گفتم چجوری بیتدیفندر امضاهاشو و دیتابیسشو در اختیار آنتی های دیگه میزاره؟ به چه روشی؟ با چه اصولی؟ مثل همین امسی سافت که دو موتوره هستش، چجوری شرکت این امکانات و تکنولوژی ها رو در اختیار این نوع شرکت ها قرار میده؟
خیلی راحت گفت نمیدونم و هیچ اطلاعاتی ندارم :|
اینم از فروشنده ها و شخص هایی که بدون اطلاعات دارن به مردم اطلاعات میدن و جنسشون رو میفروشن!!!
منم گفتم ببخشید وقتتون رو گرفتم و دست دادم و راهیه بازدید بقیه غرفه ها شدیم :n09:
قصدم تخریب و یا به اوج رساندن هیچ آنتی ویروسی نیست و نبود، خواستم بدونید و اطلاع داشته باشید، همین و بس
مراقب افراد سودجو و فرصت طلب و بی اطلاعات باشین
امیدوارم که مفید واقع بشه
مدیران اگه این پست بی ربط هستش حذف هم کنید اشکالی نداره :n16:
ببخشید این همه وقتتون رو گرفتم
موفق و سربلند باشین :n12:

Public Enemy
03-11-2013, 09:05
سلام دوستان
برای خواندن مطلب برین به محتوای مخفی :n12:

دوستان نمیدونم این بحث خارج از تاپیک هستش یا نه؟! ولی اگه هستش مدیران اقدام به حذفش کنند:n12:
---
امروز نزدیکای ساعت 7 من و دوستم رفتیم به نمایشگاه سیستم های کامپیوتری و امنیتی تو شهر ارومیه در استان آذربایجان غربی
حالا بماند که چقد گشتیم و چقد کاتالوگ برداشتیم :دی
تو یکی از غرفه ها دیدم دارن آنتی ویروس بیتدیفندر 2013 رو میفروشن، شرکت ابل رایان پویا (Abel)!!!
رفتم در مورد قیمت ها و اینکه چرا اقدام به فروش این آنتی ویروس میکنند بپرسم و مشورت کنم!
پرسیدم که قیمت ها در چه حد هستن؟ گفتش 50% تخفیف داریم که میشه فلان قیمت :دی
پرسیدم شما میگین فلان سایت نمایندگی رسمی هستش، پس این سایتهایی که میگم چی هستن؟ اینا هم نمایندگی هستن؟
میگه نمیدونم!!!
گفتم حالا چرا بیتدیفندر؟
میگه چون بهترینه!
گفتم بله بهترینه! حجم آپدیت خیلی زیاده! سرعت نت رو کم میکنه، از سرعت سیستم کم میکنه و .... . و اینم گفتم که بهش اعتقاد دارم که بزرگترین دیتابیس در جهان رو داره ولی چرا کاسپر رو نمیارین یا آنتی های دیگه؟!
برگشته میگه حجم آپدیت کاسپر خیلی بیشتر از بیتدیفندره!!! :n04: آپدیت اولیه بالای 150 هستش! گفتم نه اینکه بیت 250 دانلود نمیکنه و روزی بیش از 10 مگ آپدیت داره! میگه کاسپر روزی 20 مگ آپدیت داره :n02:
میگم حاضرین همین الان باهم اینجا تو همین غرفه تستشون کنیم؟ برام سر تکون داد که نفهمیدم یعنی چی :n13:
خلاصه، پرسیدم یه سوال تخصصی میتونم بپرسم؟ بله بفرمایید...
گفتم چجوری بیتدیفندر امضاهاشو و دیتابیسشو در اختیار آنتی های دیگه میزاره؟ به چه روشی؟ با چه اصولی؟ مثل همین امسی سافت که دو موتوره هستش، چجوری شرکت این امکانات و تکنولوژی ها رو در اختیار این نوع شرکت ها قرار میده؟
خیلی راحت گفت نمیدونم و هیچ اطلاعاتی ندارم :|
اینم از فروشنده ها و شخص هایی که بدون اطلاعات دارن به مردم اطلاعات میدن و جنسشون رو میفروشن!!!
منم گفتم ببخشید وقتتون رو گرفتم و دست دادم و راهیه بازدید بقیه غرفه ها شدیم :n09:
قصدم تخریب و یا به اوج رساندن هیچ آنتی ویروسی نیست و نبود، خواستم بدونید و اطلاع داشته باشید، همین و بس
مراقب افراد سودجو و فرصت طلب و بی اطلاعات باشین
امیدوارم که مفید واقع بشه
مدیران اگه این پست بی ربط هستش حذف هم کنید اشکالی نداره :n16:
ببخشید این همه وقتتون رو گرفتم
موفق و سربلند باشین :n12:

داداش فروشنده ، فروشندست . چه بخواد جوراب بفروشه !!!!! ؛ چه ماشین لباسشویی ؛ چه قطعات سخت افزاری رایانه ، چه نرم افزار ، نیاز نیست در اون زمینه اطلاعاتش فول باشه .

یعنی الان به نظرت بریم تو یه مغازه فروشگاه رایانه ای ، یه نرم افزار آموزش PHP بخریم ، به نظرت فروشنده باید در مورد زبان PHP اطلاعات کامل داشته باشه ؟

Mehrdad092000
04-11-2013, 01:13
نورتون و کسپر سریال و لیسانس هاشون راحت پیدا میشه، نورتون عمر سریال های طولانی تری داره در کل نورتون یا Comodo رو پیشنهاد میکنم، Comodo رایگان هست.

ممنون مرسی
نورتون الان نصب کردم دوباره فایروال خودش خوب نیست ؟؟

Mehrdad092000
04-11-2013, 01:14
خوبه بد نیست. من رو لپ تاپم دارم البته تا 2014 منقضی میشه ولی اکه تاریخش تموم شد میخوام بخرم به نظرم خوب و سبک. البته بازم اساتید بهتر میدونند.

ممنون دوست عزیز
سریال فری گرفتین؟

Mehrdad092000
04-11-2013, 01:14
سلام
به نظر من خیلی هم سبک نیست.آپدیت اتوماتیک داره و گزینه های زیادی به شما نمیده.

سبکی خوبه
به نظرم کسپر 2014 از نورتون 2014 سبکتر بود الان نورتون نصب کردم
به نظرتون چی خوبه نصب کنم خواهشا راهنمایی کنید

holyboy
06-11-2013, 17:48
سلام گفتم شاید دوستان بخوان در صورت انتخاب امسی سافت نظر یکی از کاربراش رو هم بدونن.کلا نزدیک سه ماهه ازش استفاده می کنم....
علت انتخابم هم این بود که توی تاپیک دانلود مخرب معمولا بالاترین شناسایی رو داشت (چون از موتور بیت و خودش استفاده می کنه )
مهمترین مزیت ها و معایبش به این صورته :
مزیت ها :
1-قدرت شناسایی بالا ( که علت انتخابش توسط من بود )
2-پشتیبانی عالی (البته اگه انگلیسی بلد باشی.خیلی سریع جواب میدن )
3-رفع سریع هر نوع باگ یا مشکل بلافاصله با آپدیت بعدی
4-تاثیر کم روی سرعت سیستم.(فقط به نظرم تا حدودی روی اجرای فایل های پی دی اف و نصب برنامه ها تاثیر می ذاره )
5-سرعت اسکن نسبتا سریع
معایب :
1-آپدیت های سنگین (دوستان می گفتن در طول روز کمتر آپدیت کنم ولی حتی با این وجود گاهی حجم آپدیت روزانش به 30 مگ هم می رسه )(البته ظاهرا حجم آپدیتو به علت یه باگ اشتباهی نشون میده)
2-وقتی که قرنطینش پر باشه گاهی بعد از آپدیت هنگ می کنه.البته این موضوع مال مدتی قبل بود نمی دونم رفع شده یا نه )
3-امروز برای اولین بار موقع قرنطینه سیستم به صورت دهشتناکی!!!هنگ کرد که مجبور شدم force shutdown کنم
4-رابط گرافیکی نسبتا ساده ( که برای کاربرای حرفه ای نسبتا مناسب نیست )
کلا امسی سافت شرکت کوچیکیه(با 25 کارمند ) که گاهی آدمو میترسونه که ای بابا مگه با 25 کارمند میشه آنتی ویروس ساخت؟؟!!!ولی ظاهرا در مسیر پیشرفته!! در کل به نظرم می تونه به عنوان یه گزینه برای انتخاب مطرح باشه
اینم نظر ما
گفتیم یه خیری به ملت برسونیم ببخشید اگه سر درد گرفتید:n02:

noisymind
07-11-2013, 11:05
سبکی خوبه
به نظرم کسپر 2014 از نورتون 2014 سبکتر بود الان نورتون نصب کردم
به نظرتون چی خوبه نصب کنم خواهشا راهنمایی کنید

منم هر دو تاش رو تو سیسمهای مختلف دارم. اگه کسپر شروع به اسکن کنه نمیشه کار دیگه ای کرد:n02:

aylar6888
07-11-2013, 19:37
2-وقتی که قرنطینش پر باشه گاهی بعد از آپدیت هنگ می کنه.البته این موضوع مال مدتی قبل بود نمی دونم رفع شده یا نه )
3-امروز برای اولین بار موقع قرنطینه سیستم به صورت دهشتناکی!!!هنگ کرد که مجبور شدم force shutdown کنم
درود :
اگه گزینه اسکن بعد از هر بار آپدیت غیر فعال باشه هنگ نمیکنه...هر چند بنظرم ضرورتی نداره قرنطینه رو پر نگه دارید.میتونید اونها رو ریستور کنید و فشرده و رمزگذاری کنیدو موقع لزوم استفاده کنید.
در کل به نظر من از خیلی از انتی ویروسهای معروف و معظم کارش بهتر نباشه بدتر نیست...

omid00a
07-11-2013, 19:43
من نود 32 اورجینال خریدم سی صد روز باقی مونده خیلی ازش بدی میگن
دوتا سوال 1.عوض کنم؟
2.چی بخرم؟من فقط اورجینال میخوام بخرم جایگزینش چی خوبه؟
درضمن تو اینترنت زیاد میرم ولی اهل چت و.. نیستم
و سیستمم هم قوی است
باتشکر

holyboy
07-11-2013, 19:58
درود :
اگه گزینه اسکن بعد از هر بار آپدیت غیر فعال باشه هنگ نمیکنه...هر چند بنظرم ضرورتی نداره قرنطینه رو پر نگه دارید.میتونید اونها رو ریستور کنید و فشرده و رمزگذاری کنیدو موقع لزوم استفاده کنید.
در کل به نظر من از خیلی از انتی ویروسهای معروف و معظم کارش بهتر نباشه بدتر نیست...

بله اما کاربر حرفه ای نمی پسنده که به خاطر اشکال در عملکرد نرم افزار همیشه قرنطینه رو خالی نگه داره.هر چند از دید خیلیا هیچ ایرادی نداره
اینکه از خیلی آنتی ویروس های دیگه بهتره رو قبول دارم.حالا باید یه مدت زمان بگذره تا ببینیم با محصولات مشهور سایر شرکتها می تونه رقابت کنه یا نه.

holyboy
07-11-2013, 20:02
دوتا سوال 1.عوض کنم؟
و سیستمم هم قوی است
باتشکر

محصولاتی مثل امسی سافت،کسپراسکی،کومودو (رایگانه)،نورتون و بیت رو برای مدتی تست کنید.هیشششششششکی مثل خود کاربر نمیتونه محصول مورد نظرش رو انتخاب کنه
این محصولات همگی شناسایی خوبی دارن

omid00a
07-11-2013, 20:21
ممنون ولی پاسخ سوال اولم رو ندادین نود رو عوض کنم؟

arfnpm
07-11-2013, 21:29
سلام گفتم شاید دوستان بخوان در صورت انتخاب امسی سافت نظر یکی از کاربراش رو هم بدونن.کلا نزدیک سه ماهه ازش استفاده می کنم....
علت انتخابم هم این بود که توی تاپیک دانلود مخرب معمولا بالاترین شناسایی رو داشت (چون از موتور بیت و خودش استفاده می کنه )
مهمترین مزیت ها و معایبش به این صورته :
مزیت ها :
1-قدرت شناسایی بالا ( که علت انتخابش توسط من بود )
2-پشتیبانی عالی (البته اگه انگلیسی بلد باشی.خیلی سریع جواب میدن )
3-رفع سریع هر نوع باگ یا مشکل بلافاصله با آپدیت بعدی
4-تاثیر کم روی سرعت سیستم.(فقط به نظرم تا حدودی روی اجرای فایل های پی دی اف و نصب برنامه ها تاثیر می ذاره )
5-سرعت اسکن نسبتا سریع
معایب :
1-آپدیت های سنگین (دوستان می گفتن در طول روز کمتر آپدیت کنم ولی حتی با این وجود گاهی حجم آپدیت روزانش به 30 مگ هم می رسه )
4-رابط گرافیکی نسبتا ساده ( که برای کاربرای حرفه ای نسبتا مناسب نیست )
کلا امسی سافت شرکت کوچیکیه(با 25 کارمند ) که گاهی آدمو میترسونه که ای بابا مگه با 25 کارمند میشه آنتی ویروس ساخت؟؟!!!ولی ظاهرا در مسیر پیشرفته!! در کل به نظرم می تونه به عنوان یه گزینه برای انتخاب مطرح باشه
اینم نظر ما
گفتیم یه خیری به ملت برسونیم ببخشید اگه سر درد گرفتید:n02:

درود

سپاس از اینکه نظرات و تجربه خودتون از محصول را بیان می کنید.

در مورد رابط گرافیکی بزودی نسخه 9 با رابط جدید منتشر میشه (احتمالا قبل از 2014)

در مورد تعداد کارمند قبول ندارم. امسی سافت تعداد خالص کارمندان مرتبط با خود شرکت را بیان می کند اما سایرین کل شبکه فروش در جهان را در نظر می گیرند.

برای نمونه آویرا می گوید بیش از 700 کارمند دارد اما چه پیشرفتی در این سال ها در امکانات یا ظاهر برنامه داده است؟ 700 کارمند می دانید یعنی چی؟

یا کسپرسکی که برنامه ای که به داشتن باگ های خطرناک معروف است و این باگ ها در بسیاری از موارد در نسخه سال بعد نیز هنوز رفع نشده اند پس این تعداد کارمند چه می کنند؟

کوچیک بودن را از نظر نا آشنا بودن برند و تقریبا نوپا بودن و به تبع آن کمتر بودن تعداد کاربرانش میتونم قبول کنم در سایر موارد نه!

omid00a
07-11-2013, 22:00
کسی نبود جواب ما رو بده؟

xman681
08-11-2013, 00:25
دوتا سوال 1.عوض کنم؟
و سیستمم هم قوی است
باتشکر

سلام

محصولی که خریداری کردید محصولی خوبی هست و نیاز هم نیست که تعویض کنید

البته اگر آنتی ویروس هست یه فایروال رایگان که کمودو دیگه باید باشه کنارش داشته باشید اگر هم اسمارت هست که نیازی نیست و با آپدیت مرتب اسکن دوره ای و مراقبت مشکلی برای امنیت شما پیش نخواهد آمد

موفق باشید

pedram_01
08-11-2013, 00:29
دوتا سوال 1.عوض کنم؟
و سیستمم هم قوی است
باتشکر

اگه اسمارت سیکروبتی نسخه 6 خریدی نیازی نیست عوض کنی مشگلی نداره .

omid00a
08-11-2013, 00:45
ممنون ازتون نسخه 7 اسمارت سکوریتی است

pedram_01
08-11-2013, 01:37
ممنون ازتون نسخه 7 اسمارت سکوریتی است

خوب دیگه چه بهتر هیچ مشگلی نیست و به هیچ عنوان هم نیاز به تعویض نیست.

kases
08-11-2013, 06:30
درود

سپاس از اینکه نظرات و تجربه خودتون از محصول را بیان می کنید.

در مورد رابط گرافیکی بزودی نسخه 9 با رابط جدید منتشر میشه (احتمالا قبل از 2014)

در مورد تعداد کارمند قبول ندارم. امسی سافت تعداد خالص کارمندان مرتبط با خود شرکت را بیان می کند اما سایرین کل شبکه فروش در جهان را در نظر می گیرند.

برای نمونه آویرا می گوید بیش از 700 کارمند دارد اما چه پیشرفتی در این سال ها در امکانات یا ظاهر برنامه داده است؟ 700 کارمند می دانید یعنی چی؟

یا کسپرسکی که برنامه ای که به داشتن باگ های خطرناک معروف است و این باگ ها در بسیاری از موارد در نسخه سال بعد نیز هنوز رفع نشده اند پس این تعداد کارمند چه می کنند؟

کوچیک بودن را از نظر نا آشنا بودن برند و تقریبا نوپا بودن و به تبع آن کمتر بودن تعداد کاربرانش میتونم قبول کنم در سایر موارد نه!

سلام

مساله اینجاست که این700 کارمند اویرا یا 2000 کارمند کسپر و یا 20 هزار کارمند سیمانتک همه اینا که دسترسی به سورس کد برنامه ندارن پس به نظر من تعداد کارمندها معیار مناسبی برای مقایسه نیست هر شرکتی یه تیم توسعه داره که رو بخشهای مختلف نرم افزار کار میکنند اگر هر 2000 هزار

کارمند کسپر به سورس کد برنامه دسترسی داشتن که الان ورشکست شده بود تصور کنید ابدارچی این شرکت کدها رو دستکاری کنه ......

ما نمیتونیم بگیم چون کسپر 2 هزار کارمند داره و یا امسی سافت 30 کارمند داره پس باید برنامه این شرکتها بدون نقص باشه اگر بخواهیم بر اساس میزان کارمندها نتیجه گیری کنیم سیمانتک باید بهترین برنامه امنیتی

باشه و هیچ باگی هم نداشته باشه یا میکروسافت رو در نظر بگیرید 100 هزار کارمند داره اگر بخواهیم بر این اساس نتیجه گیری کنیم باید برنامه امنیتی این شرکت رقیب نداشته باشه ایا واقعا اینجوریه ؟؟ البته هر چه

توان یک شرکت در جذب افراد حرفه ای بیشتر باشه و یا سرمایه بیشتری داشته باشه میتونه راحتتر مشکلات رو از پیش رو برداره اما باز هم به این معنی نیست که برنامه های این شرکتها عاری از مشکل باشند به عنوان مثال همین ویندوزی که شما دارید استفاده میکنید ویندوز xp رو در نظر بگیرید سال 2001 منتشر شده بیشتر از 1 دهه عمر داره هنوز دارن چاله چوله هاشو پر میکنند اما باز هم تمومی نداره

به نظر من همه چیز به تیم محدود توسعه نرم افزار بستگی داره ممکنه اشتباهات فردی صورت بگیره و یا اشتباه در طراحی یک برنامه که ممکنه باعث ایجاد باگ و یا رخنه امنیتی کنه و ممکنه خیلی از این باگها از دید

برنامه نویسهای این شرکتها دور بمونه اینجاست که کاربرها باید این مشکلات رو گزارش کنند همین امسی سافت مگه خودتون چند وقت یه بار گزارشی از رفع مشکلاتش در تاپیک مخصوص به خودش ارایه نمیکنید؟ از کجا

معلوم همین الان یک رخنه امنیتی خطرناک نداشته باشه شاید همین الان هکرها دارن سو استفاده میکنند و هیچ کس هم متوجه نشده باشه

در مورد باگ هم اینجور نیست که هر کسی هر مشکلی داشته باشه تقصرها رو بندازیم گردن انتی ویروس خیلی ازمشکلات که در تاپیکهای این انجمن به عنوان باگ گزارش میشه در واقع باگ نیست مشکل از خود

سیستم کاربرا هست باگهایی هم که شما میگید خیلی وقته برطرف نشده باید این احتمال رو در نظر بگیرید ممکنه هنوز کسی گزارش نداده باشه و یا از دید برنامه نویسها پنهان مونده باشه اصلا در تخیلات من

نمیگنجه که محصولی یک باگ خطرناک داشته باشه و شرکت سازنده از این موضوع اطلاع داشته باشه و در صدد رفع این مشکل بر نیادحالا بماند

هر محصولی باگهایی داره اما ممکنه میزان کاربرای یک محصول بیشتر باشه در نتیجه گزارشهای بیشتری از مشکلات مطرح میشه البته من نمی خوام منکر باگهایی که در کسپر وجود داره بشم چون به اندازه کافی شاهد

مشکلات بسیار بزرگتری در نرم افزارهای دیگر شرکتها بودام اما مساله اینجاست هر مشکلی تو این برنامه بوجود بیاد همه زوم میکنند

xman681
08-11-2013, 09:28
سلام

مساله اینجاست که این700 کارمند اویرا یا 2000 کارمند کسپر و یا 20 هزار کارمند سیمانتک همه اینا که دسترسی به سورس کد برنامه ندارن پس به نظر من تعداد کارمندها معیار مناسبی برای مقایسه نیست هر شرکتی یه تیم توسعه داره که رو بخشهای مختلف نرم افزار کار میکنند اگر هر 2000 هزار

کارمند کسپر به سورس کد برنامه دسترسی داشتن که الان ورشکست شده بود تصور کنید ابدارچی این شرکت کدها رو دستکاری کنه ......

ما نمیتونیم بگیم چون کسپر 2 هزار کارمند داره و یا امسی سافت 30 کارمند داره پس باید برنامه این شرکتها بدون نقص باشه اگر بخواهیم بر اساس میزان کارمندها نتیجه گیری کنیم سیمانتک باید بهترین برنامه امنیتی

باشه و هیچ باگی هم نداشته باشه یا میکروسافت رو در نظر بگیرید 100 هزار کارمند داره اگر بخواهیم بر این اساس نتیجه گیری کنیم باید برنامه امنیتی این شرکت رقیب نداشته باشه ایا واقعا اینجوریه ؟؟ البته هر چه

توان یک شرکت در جذب افراد حرفه ای بیشتر باشه و یا سرمایه بیشتری داشته باشه میتونه راحتتر مشکلات رو از پیش رو برداره اما باز هم به این معنی نیست که برنامه های این شرکتها عاری از مشکل باشند به عنوان مثال همین ویندوزی که شما دارید استفاده میکنید ویندوز xp رو در نظر بگیرید سال 2001 منتشر شده بیشتر از 1 دهه عمر داره هنوز دارن چاله چوله هاشو پر میکنند اما باز هم تمومی نداره

به نظر من همه چیز به تیم محدود توسعه نرم افزار بستگی داره ممکنه اشتباهات فردی صورت بگیره و یا اشتباه در طراحی یک برنامه که ممکنه باعث ایجاد باگ و یا رخنه امنیتی کنه و ممکنه خیلی از این باگها از دید

برنامه نویسهای این شرکتها دور بمونه اینجاست که کاربرها باید این مشکلات رو گزارش کنند همین امسی سافت مگه خودتون چند وقت یه بار گزارشی از رفع مشکلاتش در تاپیک مخصوص به خودش ارایه نمیکنید؟ از کجا

معلوم همین الان یک رخنه امنیتی خطرناک نداشته باشه شاید همین الان هکرها دارن سو استفاده میکنند و هیچ کس هم متوجه نشده باشه

در مورد باگ هم اینجور نیست که هر کسی هر مشکلی داشته باشه تقصرها رو بندازیم گردن انتی ویروس خیلی ازمشکلات که در تاپیکهای این انجمن به عنوان باگ گزارش میشه در واقع باگ نیست مشکل از خود

سیستم کاربرا هست باگهایی هم که شما میگید خیلی وقته برطرف نشده باید این احتمال رو در نظر بگیرید ممکنه هنوز کسی گزارش نداده باشه و یا از دید برنامه نویسها پنهان مونده باشه اصلا در تخیلات من

نمیگنجه که محصولی یک باگ خطرناک داشته باشه و شرکت سازنده از این موضوع اطلاع داشته باشه و در صدد رفع این مشکل بر نیادحالا بماند

هر محصولی باگهایی داره اما ممکنه میزان کاربرای یک محصول بیشتر باشه در نتیجه گزارشهای بیشتری از مشکلات مطرح میشه البته من نمی خوام منکر باگهایی که در کسپر وجود داره بشم چون به اندازه کافی شاهد

مشکلات بسیار بزرگتری در نرم افزارهای دیگر شرکتها بودام اما مساله اینجاست هر مشکلی تو این برنامه بوجود بیاد همه زوم میکنند

سلام

بطور حتم این نکته کاملا صحیح هست که تعداد کارمندان ارتباطی با قدرت نرم افزار و محصولات شرکت ها نخواهند داشت و قبلا هم به این نکته اشاره شده بود

البته مواردی را هم خدمت دوستان بگم، شاید مفید باشه :

وقتی شما اشکالی در نرم افزار امنیتی می بینید، ابتدای کار مشکل را گردن آنتی ویروس میندازید بدون اینکه شرایط قبل، حین و بعد از نصب را برای یه آنتی ویروس رعایت کرده باشید

یکی از دوستانم سال های زیادی هست برای مشتریانش کسپر نصب میکنه ولی من تا حالا ندیدم با مشکل خاصی روبرو بشه یا حداقل با من در موردش صحبت نکرده پس نشون میده مشکلات 100 % متعلق به نرم افزار نیست وقتی یه محصول خاص مثل آنتی ویروس را در دنیای از کرک و برنامه های غیرقانونی نصب میکنیم نباید انتظار عملکرد صحیح را داشته باشیم

ولی نکته دیگر :

گزارش باگ به شرکت ها فقط یک بخش کوچک و ساده از حل اون مشکل هست بعد از گزارش پیدا کردن دلیل این مشکل خود مهم ترین مسئله هست که در بعضی مواقع شاید تا ماه ها هم نتوانند علت مشکل را پیدا کنند و به همین علت مشکل حل نشود، پس اگر در حل مشکل هم تاخیری باشد دلیل بر بی اهمیتی اون شرکت نیست، این از پیدا نشدن علت می باشد

البته در مورد شرکت ها مطرح تر باگ ها بیشتر مطرح و خبری میشند ( مثل کسپر، سیمانتک و ... ) ولی خب شما می بینید از شرکت هایی مثل حتی بیت،پاندا و... کمتر خبری از باگ ها مطرح میشه که این هم باعث میشه کاربران احساس کنند این محصولات باگ های زیاد تری دارند که بطور 100 % صحیح نیست و باید عادلانه قضاوت شود

موفق باشید

ninjavb
08-11-2013, 14:35
ممنون دوست عزیز
سریال فری گرفتین؟

serial free ؟ نه همچین چیزی نگرفتم خودش اتوماتیک آپدیت میشه.

kiar
11-11-2013, 23:41
سلام

من قبلا توی لپ تاپم که ویندوز 7 داشت Avira Free نصب کرده بودم و مشکل خاصی هم باهاش نداشتم به جز نداشتن فایروال. الان که ویندوز 8.1 نصب کردم به نظر شما بهتره اویرا و فایروال کومودو رو باهم ترکیب کنم یا

اینترنت سکورینی کومودو بهتره؟ یا اگه آنتی ویروسی سراغ دارین Free باشه و با ویندوز 8.1 سازگار باشه معرفی کنید!

pedram_01
12-11-2013, 01:04
سلام

من قبلا توی لپ تاپم که ویندوز 7 داشت Avira Free نصب کرده بودم و مشکل خاصی هم باهاش نداشتم به جز نداشتن فایروال. الان که ویندوز 8.1 نصب کردم به نظر شما بهتره اویرا و فایروال کومودو رو باهم ترکیب کنم یا

اینترنت سکورینی کومودو بهتره؟ یا اگه آنتی ویروسی سراغ دارین Free باشه و با ویندوز 8.1 سازگار باشه معرفی کنید!

بنظر من اینترنت سکورینی کومودو بهتره.

و اینم هست که عالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrdad092000
12-11-2013, 04:12
چند پست قبلیه منم جواب میدین
من چی نصب کنم/؟

bas ali
12-11-2013, 08:00
با سلام
من برای لپ تاپم یک انتی ویروس و فایروال میخام دانلود و نصب کنم. قبلا نورتون داشتم که خیلی خوب و راحت و ساده بود و پس از اون هم کاسپراسکی نصب کردم ولی خیلی سرعت لپ تاپ رو اورد پایین . حالا نظرتون چیه؟ چی نصب کنم؟ همون نورتون خوبه یا چیز دیگه ای رو پیشنهاد میدین

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4

aylar6888
12-11-2013, 08:32
درود :
از دوستانی که تجربه کار با یک یا چند آنتی ویروس دارن میخوام تقاضا کنم که بگن هر آنتی ویروس با تموم شدن لایسنسش کدوم قسمتها وامکاناتش از کار می افته.(مثلا ESET فقط امکان آپدیت نداره و همه ماژولهای دیگه اون بخوبی کار میکنن ولی نورتون کل انتی ویروس غیر فعال میشه...)
اگه ممکنه بدون شک و با یقین جواب داده بشه که هم من و هم دوستان دیگه که این سوال براشون پیش اومده از لطفتون بهره مند بشیم...
ممنون

holyboy
12-11-2013, 10:01
درود :
از دوستانی که تجربه کار با یک یا چند آنتی ویروس دارن میخوام تقاضا کنم که بگن هر آنتی ویروس با تموم شدن لایسنسش کدوم قسمتها وامکاناتش از کار می افته.(مثلا ESET فقط امکان آپدیت نداره و همه ماژولهای دیگه اون بخوبی کار میکنن ولی نورتون کل انتی ویروس غیر فعال میشه...)
اگه ممکنه بدون شک و با یقین جواب داده بشه که هم من و هم دوستان دیگه که این سوال براشون پیش اومده از لطفتون بهره مند بشیم...
ممنون
امسی سافت به اسکنر تبدیل میشه !!!!!!!!!!!!و دیگه حفاظت Real time نداره

omid-p30
12-11-2013, 12:07
درود :
ممنون

همون Eset ضمنا فقط آپدیت آنلاینش غیر فعال میشه و آفلاین رو بدون سریال هم انجام میده.

bas ali
12-11-2013, 12:45
با سلام
من برای لپ تاپم یک انتی ویروس و فایروال میخام دانلود و نصب کنم. قبلا نورتون داشتم که خیلی خوب و راحت و ساده بود و پس از اون هم کاسپراسکی نصب کردم ولی خیلی سرعت لپ تاپ رو اورد پایین . حالا نظرتون چیه؟ چی نصب کنم؟ همون نورتون خوبه یا چیز دیگه ای رو پیشنهاد میدین

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4

لطفا پاسخ دهید

holyboy
12-11-2013, 13:35
لطفا پاسخ دهید

اگه رایگان می خوای کومودو اینترنت سکیوریتی به نظرم بهترینه به دلایل زیر:
1-بهترین فایروال موجود
2-لایه های حفاظتی متعدد
3-پشتیبانی عالی تو همین تاپیک کومودو
4-آپدیت های کم حجم

.AraMesh.
12-11-2013, 15:02
چند پست قبلیه منم جواب میدین
من چی نصب کنم/؟

سلام" همون نورتون IS خوبه دیگه. چیزی از دستش در نمیره. خودم آنتی ویروسشو داشتم چون از محیط کاربریش خوشم نمیومد رفتم برا بیت دیفندر. اونم دیدم برشکست میکنه مارو با اون حجم آپدیتشو کم بودن سریالش زدیم تو کار ناد32 تا چندین ماه. ازش خسته شدم الان رفتم سراغ همونی ک توی امضام نوشتم. اول کارشه اما داره بهتر میشه.

0samaneh90
15-11-2013, 11:18
من تعداد زیادی انتی تجربه کردهام. ودر نهایت به دو انتی ویروس اعتقاد دارم. یکی نورتون دوم کوییک هیل. کوییک هیل توتال سکو اریتی فلش را سریع اسکن می کند. کار با ان راحت است. ورود هر گونه ویروسی را به سیستم ممنوع می کند. باید تجربه کرد. متا سفا نه کرک یا تر یال ریستی برای ان درست نشده. نورتون که الان یک سالی است استفاده می کنم هم بسیار قوی و خوب عمل می کند. اسکن سریع فایل بلا فا صله بعد از دانلود هر فایل . هوش مصنوعی قوی. بهینه کردن سیستم و تحت نظر گر فتن کامل سیستم بگو نه ای که ورود هر گونه ویروسی را به سیستم کاملا ممنوع می کند. دادن اطلا عات بعد از اسکن سیستم . اپدیت اسان و راحت. استفاده از تریال ریست 180 روزه و... چیز های دیگر که فعلا بخا طرم نمی اید. این دو نر م افزار وقتی روی سیستمم نصب است. خیالم کاملا راحت است.

arfnpm
15-11-2013, 13:25
من تعداد زیادی انتی تجربه کردهام. ودر نهایت به دو انتی ویروس اعتقاد دارم. یکی نورتون دوم کوییک هیل. کوییک هیل توتال سکو اریتی فلش را سریع اسکن می کند. کار با ان راحت است. ورود هر گونه ویروسی را به سیستم ممنوع می کند. باید تجربه کرد. متا سفا نه کرک یا تر یال ریستی برای ان درست نشده. نورتون که الان یک سالی است استفاده می کنم هم بسیار قوی و خوب عمل می کند. اسکن سریع فایل بلا فا صله بعد از دانلود هر فایل . هوش مصنوعی قوی. بهینه کردن سیستم و تحت نظر گر فتن کامل سیستم بگو نه ای که ورود هر گونه ویروسی را به سیستم کاملا ممنوع می کند. دادن اطلا عات بعد از اسکن سیستم . اپدیت اسان و راحت. استفاده از تریال ریست 180 روزه و... چیز های دیگر که فعلا بخا طرم نمی اید. این دو نر م افزار وقتی روی سیستمم نصب است. خیالم کاملا راحت است.

درود

در مورد کوییل هیل با شما مخالفم

1- آنتی ویروس ها Real Time دارند و نیازی نیست که فلش بعد از اتصال اسکن شود!
2- جلوگیری از ورود هرگونه ویروس ---> "دیتابیس + هوش + رفتارشناسی قدرتمند" که کوییک هیل در هیچ کدام مطرح نیست!

pedram_01
15-11-2013, 16:14
من تعداد زیادی انتی تجربه کردهام. ودر نهایت به دو انتی ویروس اعتقاد دارم. یکی نورتون دوم کوییک هیل.

کوبیک هل فقط امکانات گول زننده داره ولی در واقع هیچ کدام کارامد نیستن ( مثل گوشی های چینی کلی امکانات دارن و عاشقش میشی ولی وقتی دستت میگیری و باهاش چند روز کار میکنی تازه میفهمی چه اشتباهی کردی ) ولی اینجا یک بدی داره اگه باهش کار هم بکنی متوجه اشتباهت نمیشی مگر اینکه یک ویروس ناشناخته وارد کامپیوترت بشه یا شاید همین الان یک کی لاگر تو کامپیوترت باشه و هرچی تایپ میکنی رو بصورت مخفی به بیرون میفرسته و شما فکر میکنید امنیت دارید . کلا کوبیک هل جز ضعیف ترین انتیهاست حتی در شناسایی ویروس هم خوب عمل نمیکنه ینی دیتابیسش هم خیلی ضعیف هست

Mehrdad092000
16-11-2013, 00:12
سلام" همون نورتون IS خوبه دیگه. چیزی از دستش در نمیره. خودم آنتی ویروسشو داشتم چون از محیط کاربریش خوشم نمیومد رفتم برا بیت دیفندر. اونم دیدم برشکست میکنه مارو با اون حجم آپدیتشو کم بودن سریالش زدیم تو کار ناد32 تا چندین ماه. ازش خسته شدم الان رفتم سراغ همونی ک توی امضام نوشتم. اول کارشه اما داره بهتر میشه.

فایروالشم خوبه ؟
موندم چی نصب کنم
الان نورتون فایروار دار نصبه

.AraMesh.
16-11-2013, 00:41
فایروالشم خوبه ؟
موندم چی نصب کنم
الان نورتون فایروار دار نصبه

اگه منظورتون نورتون هستش که بله فایروالش خوبه.
اگه منظورتون پاد ویش هست ، هنوز نسخه آزمایشی هستش و تا برج 9 کاملش میاد. هنوز فایروال نداره فعلا

sargis
16-11-2013, 07:30
سلام دوستان ، همونطور که میدونید خیلی از نسخه های موجود در اینترنت روی ویندوز سرور نصب نمیشن یا اینکه کرک و فعالساز ندارن . شما برای ویندوز سرور آنتی ویروس کرک شده یا مجانی مطمئن چی پیشنهاد میکنید که در وب موجود باشه ؟
ممنون

Captain
16-11-2013, 07:55
سلام دوستان ، همونطور که میدونید خیلی از نسخه های موجود در اینترنت روی ویندوز سرور نصب نمیشن یا اینکه کرک و فعالساز ندارن . شما برای ویندوز سرور آنتی ویروس کرک شده یا مجانی مطمئن چی پیشنهاد میکنید که در وب موجود باشه ؟
ممنون

Comodo Endpoint Security Manager 3 Professional Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 86266f7e4d7&key5sk2=2128&key5sk3=1384662188000&key5sk4=2128&key5sk5=1384662172000&key6sk1=&key6sk2=CH30000&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=&key6sk6=0&key6sk7=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrdad092000
17-11-2013, 21:35
اگه منظورتون نورتون هستش که بله فایروالش خوبه.
اگه منظورتون پاد ویش هست ، هنوز نسخه آزمایشی هستش و تا برج 9 کاملش میاد. هنوز فایروال نداره فعلا

بله نورتون هست منظورم
نورتون بهتره یا کوکودو بریزم؟

polestar98g
17-11-2013, 21:47
بله نورتون هست منظورم
نورتون بهتره یا کوکودو بریزم؟
نورتون اینترنت سکوریتی حرف نداره.:n12:

jfet.ir
18-11-2013, 13:05
قوی ترین و قدیمی ترین آنتی ویروس ادنیا نورتون هست که بی نظیره
اورجینالش هم هست نوی این سابت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

holyboy
18-11-2013, 14:55
اورجینالش هم هست نوی این سابت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بر چه اساسی می گید قوی ترین.شایدم قوی ترین بود ولی کاش میشد برا ادعاهامون سند داشتیم

noisymind
18-11-2013, 15:38
اورجینالش هم هست نوی این سابت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من تا جایی که یادم میاد، اون زمان که هنوز ویندوز هم نبود یک آنتی ویروسی بود به نام Dr Solomon's Antivirus Toolkit که تحت داس کار میکرد :n01: و تو ویکی نوشته که سال 1988 تاسیس شد و سال 1991 محصولش رو داد بیرون.البته سایمنتک هم در سال 1999 اولین آنتی ویروس خودش رو که تحت سیستم عامل مک بود رو ارائه کرد و ر در سال 1991 آنتی ویروس خودش که تحت داس بود رو ارائه کرد.

Public Enemy
18-11-2013, 15:39
بر چه اساسی می گید قوی ترین.شایدم قوی ترین بود ولی کاش میشد برا ادعاهامون سند داشتیم

دوست عزیز نظر شخصیه .

نرم افزار های امنیتی هر کدوم مزایا و معایبی دارند . هر کدوم برتری هایی نسبت به دیگری دارند که در کل نمی شه گفت فلان آنتی ویروس از همه نظر قوی تر از دیگریه .

لذا بهتره نسبت به نظر دیگران تعصب نشون ندیم :n16:

holyboy
18-11-2013, 19:22
دوست عزیز نظر شخصیه .

نرم افزار های امنیتی هر کدوم مزایا و معایبی دارند . هر کدوم برتری هایی نسبت به دیگری دارند که در کل نمی شه گفت فلان آنتی ویروس از همه نظر قوی تر از دیگریه .

لذا بهتره نسبت به نظر دیگران تعصب نشون ندیم :n16:
دوست من اینجا تاپیک بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس هست لذا حتما باید یه بحثی هم باشه برا انتخاب آنتی ویروس مناسب.من یه سوال مطرح کردم.
معیار شما برای اینکه میگید نورتون قویترینه چیه؟چون این روزا به هر فروشنده آنتی ویروسی سر می زنید می گه انتی ویروس ما قویترین و سبکترین هست.
منم امسی سافت دارم و حاضرم برا اثبات برتریش دلایل خودمو بگم آیا شما همینطوری از من می پذیری که امسی سافت بهترینه؟

.AraMesh.
18-11-2013, 21:02
سلام" بیزحمت امسی رو برام وصف کنید یادمه خیلی وقت پیش داشتمش

pedram_01
18-11-2013, 21:12
سلام" بیزحمت امسی رو برام وصف کنید یادمه خیلی وقت پیش داشتمش

یک انتی ویروس 2 موتوره هست که به زبان فارسی ترجمه شده ( ترجمه خوبی شده نه مثل ترجمه بیت دفندر و کاسپر ) قبلا یکیش اکیروس بود و یکیش خود ام سی سافت الان یک موتورش بیت دفندر هست و یکی خود ام سی سافت

فایروال انلاین ارمور یکی از بهترین و گیر ترین فایروال هارو داره که بصورت جدا نصب میشه ( فایروال تا اونجای که من میدونم ترجمه نشده و انگلیسی هست) بنظر من باید فایروال رو فارسی میکردن نه انتی رو چون 90 درصد پیام ها از طرف فایروال هست بخاطر hips

از نظر هوش مصنوعی هم عالیه

( کلا سریع . سبک . قدرتمند .)

.AraMesh.
18-11-2013, 21:47
واویلاااااااااا ( یه طرف قضیه)
دیفندر ک ته آپدیت خوریه!! امسی چطوریه؟؟؟
اصلا کلا چقد آپدیت میگیره؟

holyboy
19-11-2013, 01:10
واویلاااااااااا ( یه طرف قضیه)
دیفندر ک ته آپدیت خوریه!! امسی چطوریه؟؟؟
اصلا کلا چقد آپدیت میگیره؟

شاید باورت نشه ولی امسی تو نسخه جدیدش آپدیت های خیلی کم حجمی داره

.AraMesh.
19-11-2013, 01:19
بعد اونوقت جفت موتوراشم فعال؟

holyboy
19-11-2013, 09:43
بعد اونوقت جفت موتوراشم فعال؟

بله پیشنهاد می کنم تست کنی

ali.reihani
19-11-2013, 19:58
الآن بهترین انتی ویروس رایگان با توجه به این نیاز ها کدام است:
1_سبک باشه{منابع سیستم رو زیاد درگیر نکنه}
2_حجم آپدیت هاش در روز کم باشه!{در حد خوبی باشه}
3_realtime قدرتمندی داشته باشه!{سریع و قوی}
4_اگر فایروال هم داشت در حد خوبی باشه یعنی در حدی که از یک کاربر خانگی معمولی محافظت کنه!
بسیار ممنون میشوم اگه جواب بدید!

hamidreza2010
19-11-2013, 20:30
الآن بهترین انتی ویروس رایگان با توجه به این نیاز ها کدام است:
1_سبک باشه{منابع سیستم رو زیاد درگیر نکنه}
2_حجم آپدیت هاش در روز کم باشه!{در حد خوبی باشه}
3_realtime قدرتمندی داشته باشه!{سریع و قوی}
4_اگر فایروال هم داشت در حد خوبی باشه یعنی در حدی که از یک کاربر خانگی معمولی محافظت کنه!
بسیار ممنون میشوم اگه جواب بدید!

سلام
با این اوصاف کومودو فکر کنم عالی باشه
همه ورژن ها رو هم داره
هم فایروال - هم آنتی ویروس و هم اینترنت سکیوریتی

MehranVB
20-11-2013, 09:03
درود

منم دنبال یه آنتی ویروس با این خصوصیات هستم، به ترتیب اولویت مینویسم:
1- سبک باشه.
2- سازگار با ویندوز 8.1 باشه (تا الان 7 داشتم!)
3- از نظر کرک مشکلی نداشته باشه و بدون مشکل آپدیت شه.

اصلاً واسم مهم نیست که دیتابیسش قوی باشه، یه آنتی ویروس ساده هم کارم رو راه میندازه.
حدود 4 ساله که از ESET استفاده میکنم (از ورژن 4) و همه خصوصیات بالا رو داره، اما الان احساس میکنم دیگه یه کم قدیمی شده باشه.

دوستان متخصص لطفاً نظر تخصصیتون رو بگید.
سپاس

holyboy
20-11-2013, 10:14
درود

1- سبک باشه.

اصلاً واسم مهم نیست که دیتابیسش قوی باشه، یه آنتی ویروس ساده هم کارم رو راه میندازه.
حدود 4 ساله که از ESET استفاده میکنم (از ورژن 4) و همه خصوصیات بالا رو داره، اما الان احساس میکنم دیگه یه کم قدیمی شده باشه.

سپاس
ما متخصص نیستیم(شکسته نفسی:n02: ).بنا به تجربه اگه دنبال دردسر کرک نمی گردی کمودو پیشنهاد خوبیه

MehranVB
20-11-2013, 11:37
ما متخصص نیستیم(شکسته نفسی:n02: ).بنا به تجربه اگه دنبال دردسر کرک نمی گردی کمودو پیشنهاد خوبیه
ممنون
کمودو از لحاظ سرعت چطوره؟
واسم خیلی مهمه که start up سریعی داشته باشه و کلاً رم کمتری اشغال کنه.

arfnpm
20-11-2013, 12:36
درود

1- سبک باشه.

سپاس

درود

امسی سافت را تست کنید اگر راضی بودید (30 روز آزمایشی) بک لایسنس هدیه (3 ماهه) به شما می دهیم.

holyboy
20-11-2013, 13:00
ممنون
کمودو از لحاظ سرعت چطوره؟
واسم خیلی مهمه که start up سریعی داشته باشه و کلاً رم کمتری اشغال کنه.

من خودم از امسی سافت استفاده می کنم و تاثیر چندانی رو سیستمم نداشته.تو تاپیک کومودو فکر کنم مطالب متنوع و خوبی هست

Mr.New
20-11-2013, 13:41
یه سوال
نود32دارم اینترنت سکوریتی نسخه7
درکنارش میخوام یه انتی ویروس رایگان داشته باشم چی پیشنهاد میدین؟
اصلا میشه؟
تداخل منظورمه

omid-p30
20-11-2013, 14:44
درود

1- سبک باشه.

سپاس

منظورتون از قدیمی شدن چیه ؟ اگر قدرتش منظورتون هست که ورژن به ورژن بهتر شده و در تست های تخصصی نمره های بهتری گرفته.

منظورتون ولی اگر ایجاد یه تنوع بود میتونید آنتی های دیگه رو هم امتحان کنید. ولی به عنوان آنتی ویروس ساده که گفتید همون Eset گزینه خوبیه.

یه سوال
نود32دارم اینترنت سکوریتی نسخه7
درکنارش میخوام یه انتی ویروس رایگان داشته باشم چی پیشنهاد میدین؟
اصلا میشه؟
تداخل منظورمه

نمیشه و تداخل داره، چون اینترنت سکیوریتی خودش آنتی ویروس هم داره.

میتونید از برنامه های مکمل که بهترینش Malwarebytes anti Malware هست به عنوان اسکنر و بدون فعال کردن گاردش استفاده کنید.

Mr.New
20-11-2013, 15:19
منظورتون از قدیمی شدن چیه ؟ اگر قدرتش منظورتون هست که ورژن به ورژن بهتر شده و در تست های تخصصی نمره های بهتری گرفته.

منظورتون ولی اگر ایجاد یه تنوع بود میتونید آنتی های دیگه رو هم امتحان کنید. ولی به عنوان آنتی ویروس ساده که گفتید همون Eset گزینه خوبیه.

نمیشه و تداخل داره، چون اینترنت سکیوریتی خودش آنتی ویروس هم داره.

میتونید از برنامه های مکمل که بهترینش Malwarebytes anti Malware هست به عنوان اسکنر و بدون فعال کردن گاردش استفاده کنید.

کومودو انتی ویروسش رو نصب کنم خوبه؟
اصلا شما از انتی ویروسا بدون فایروالشون چی رو پیشنهاد میدین؟

MehranVB
20-11-2013, 15:49
نظرتون راجب این امتیازدهی چیه؟

holyboy
20-11-2013, 20:27
نظرتون راجب این امتیازدهی چیه؟
بر اساس یه نظر سنجی کاربران آنتی ویروس ها کمترین اعتماد رو به این سایت دارند
تازه سایت های مشهوری مثل av-test و av-comparatives هم اعتبارشون زیر سواله چه برسه به این سایت

saeedhashemee
21-11-2013, 20:11
بچه ها من دیروز وقتی کلید کاسپرم تمام شد بعد از 7 سال استفاده از کاسپر بخاطر مسئله کلید ورژن 2014 کوچ کردم به نورتون

میخواستم بگم کسی که تجربه 7 سال کاسپر رو داره بگم که این نورتون واقعا بی همتاست
اصلا انگار روی سیستم نصب نیست..بطور چشمگیری سرعت سیستم من بعد از پاک کردم کاسپر و نصب نورتون بالا رفته
فقط 3 ثانبه بعد از شروع ویندوز بالا میات
به کرک گیر میده ولی راحت میشه بازگرداند
اپدیتهاش روزی 2 مگه بوده این دو روز نصب کردم
کلید هم راحت گیر میات و برای من 174 روز فعال شد
فایروالش خیلی خوبه ولی به پای کاسپر نمیرسه
البته از نظر ویروس یابی باید مدتی بگذزه ببینم و اقعا مثل کاسپر هست
البته من در این 7 سال حتی یکبار هم ویروسی نشدم که از کاسپر استفاده میکردم

leo.unique
23-11-2013, 18:05
درود

امسی سافت را تست کنید اگر راضی بودید (30 روز آزمایشی) بک لایسنس هدیه (3 ماهه) به شما می دهیم.

من خودم از امسی سافت استفاده می کنم و تاثیر چندانی رو سیستمم نداشته.تو تاپیک کومودو فکر کنم مطالب متنوع و خوبی هست
Emsisoft Internet Security Pack ؟؟

Mr.New
23-11-2013, 18:44
درود

دادا به منم میدی؟
من در کنار نود32 امسی نصب کردم

vincenzo70
23-11-2013, 20:05
سلام دوستان
من سیستمم قوی هست ونگرانی از نظر سنگین بودن آنتی ویروس و این چیزا ندارم در ضمن نت هم زیاد میرم الان آنتی ویروس من شید هست می خوام پاکش کنم می خواستم راهنمایی کنید که بهترین و قویترین آنتی ویروس به نظرتون چی هست و اینکه نحوه اپدیتشون به چه صورت هست دردسر داره یا نه خلاصه یه چیزی می خوام که تک باشه:n26::n06:
مرسی:n16:

pedram_01
23-11-2013, 20:29
سلام دوستان
من سیستمم قوی هست ونگرانی از نظر سنگین بودن آنتی ویروس و این چیزا ندارم در ضمن نت هم زیاد میرم الان آنتی ویروس من شید هست می خوام پاکش کنم می خواستم راهنمایی کنید که بهترین و قویترین آنتی ویروس به نظرتون چی هست و اینکه نحوه اپدیتشون به چه صورت هست دردسر داره یا نه خلاصه یه چیزی می خوام که تک باشه:n26::n06:

کاسپر اینترنت سیکروبتی

بیت دفندر توتال یا اینترنت سیکروبتی

نورتون اینترنت سیکروبتی

اگه رایگان میخوای

کمودو اینترنت سیکروبتی

انتی ویروس 360

vincenzo70
23-11-2013, 21:07
کاسپر اینترنت سیکروبتی

بیت دفندر توتال یا اینترنت سیکروبتی

نورتون اینترنت سیکروبتی

اگه رایگان میخوای

کمودو اینترنت سیکروبتی

انتی ویروس 360

ممنون دوست عزیز
حالا این انتی ویروس کاسپر رو از کجا تهیه کنم به نظرتون؟:n13:

Captain
23-11-2013, 21:12
سلام دوستان

سلام
منظورتون از بهترین و قویترین چی هستش؟
1- شناسایی فایل های مخرب و آلوده
2- فایروال قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ به سیستم
3- هوش مصنوعی قوی
4- انعطاف پذیر بودن در هر لحاظ
5- استفاده کمتر از منابع
6- کرک و سریال یا رایگان
و.....
در مورد آپدیت باید بپرسم چی در نظرتون هست؟ حجم کم؟ آپدیت آفلاین؟ دسترسی به آپدیت ها در همه جا؟ و....

vincenzo70
23-11-2013, 21:17
سلام
منظورتون از بهترین و قویترین چی هستش؟
1- شناسایی فایل های مخرب و آلوده
2- فایروال قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ به سیستم
3- هوش مصنوعی قوی
4- انعطاف پذیر بودن در هر لحاظ
5- استفاده کمتر از منابع
6- کرک و سریال یا رایگان
و.....
در مورد آپدیت باید بپرسم چی در نظرتون هست؟ حجم کم؟ آپدیت آفلاین؟ دسترسی به آپدیت ها در همه جا؟ و....

والا همه موارد رو شامل میشه:n26:در مورد آپدیت هم آفلاین یا آنلاین مهم نیست فقط بی دردسر باشه.:n01:

Captain
23-11-2013, 21:56
والا همه موارد رو شامل میشه:n26:در مورد آپدیت هم آفلاین یا آنلاین مهم نیست فقط بی دردسر باشه.:n01:

خوبه پس :n01:
در مورد آپدیت به چند مورد اشاره میکنم تا کاملا متوجه شین
در حال حاضر برنامه ی امنیتی که حجم آپدیت روزانه بسیار کم، پشتیبانی از آپدیت آفلاین و انتقال آسان به دیگر کامپیوتر ها، حرف اول رو Comodo میزنه (در مورد آنتی ویروسهایی که در حال حاضر ایران رو تحریم کردن نظری نمیدم)
برنامه های امنیتی که آپدیت آفلاین پشتیبانی نمیکنند عبارتند از:
Bitdefender
Kaspersky
Eset
Emsisoft
حجم آپدیت ها زیاد هستند(در مورد Emsisoft فعلا نظری ندارم)
کرک و سریال همه ی برنامه های فوق را شامل میشه و رایگان نیستند
Norton سبک هستش و سریال به راحتی گیر میاد ولی چون استفاده نکردم نظری ندارم ولی اطلاع دارم که سیستم شناسایی ابری قوی داره!
و اما Comodo که بهتون گفتم.
البته اینم بگم که کاسپر نسخه 2013 برای استفاده شما بهترینه
کلید براش همیشه هست، آپدیت آفلاین داره، کندی سرعت سیستم محسوس میشه، قدرت شناسایی عالی و فوق العاده داره و بسیار امکانات امنیتی دیگر که همه جای خود دارند

بازم سوالی بود در خدمتم

vincenzo70
23-11-2013, 22:01
خوبه پس :n01:
در مورد آپدیت به چند مورد اشاره میکنم تا کاملا متوجه شین
در حال حاضر برنامه ی امنیتی که حجم آپدیت روزانه بسیار کم، پشتیبانی از آپدیت آفلاین و انتقال آسان به دیگر کامپیوتر ها، حرف اول رو Comodo میزنه (در مورد آنتی ویروسهایی که در حال حاضر ایران رو تحریم کردن نظری نمیدم)
برنامه های امنیتی که آپدیت آفلاین پشتیبانی نمیکنند عبارتند از:
Bitdefender
Kaspersky
Eset
Emsisoft
حجم آپدیت ها زیاد هستند(در مورد Emsisoft فعلا نظری ندارم)
کرک و سریال همه ی برنامه های فوق را شامل میشه و رایگان نیستند
Norton سبک هستش و سریال به راحتی گیر میاد ولی چون استفاده نکردم نظری ندارم ولی اطلاع دارم که سیستم شناسایی ابری قوی داره!
و اما Comodo که بهتون گفتم.
البته اینم بگم که کاسپر نسخه 2013 برای استفاده شما بهترینه
کلید براش همیشه هست، آپدیت آفلاین داره، کندی سرعت سیستم محسوس میشه، قدرت شناسایی عالی و فوق العاده داره و بسیار امکانات امنیتی دیگر که همه جای خود دارند

بازم سوالی بود در خدمتم

مر30داری دادا:n12::n16:
حالا این کاسپر رو چجوری تهیه کنم:n28:

Captain
23-11-2013, 22:16
البته یادم رفت بگم کاسپر 2013 از ویندوز 8.1 ساپورت نمیکنه ولی میتونید رو ویندوز 8 نصب کنید و بعد از آپدیت کاسپر ویندوز خود را به 8.1 ارتقا بدهید که همینطور میتونید از نسخه 2013 در ویندوز 8.1 استفاده کنید

Kaspersky Internet Security 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Internet Security 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alaydyn
23-11-2013, 23:26
خوب گفتم بهترین جا اینجاست که دنبال انتی ویروس مناسب خودم بگردم از میان اینها برای ویندوز 8.1 حوصله تست و پاک کردن و دوباره نصب ندارم : آپدیت افلاین و انلاین راحت + کرک یا کلید معتبر راحت + گیر ندادن به کرک های نرم افزار ها + باعث کندی سیستم نشه + امنیت عالی

کدام انتی ویروس این امکانات بهم میده :
ESET Smart Security 7
Avira internet security
Bitdefender internet security
comodo البته نمیدونم کدام ورژنش
Emsisoft
حیف که کاسپر 2014 نداره آپدیت افلاین
و یکی از دو ستان میگفت انتی ویروس شید

حالا کدام یکی ؟

Captain
24-11-2013, 00:11
خوب گفتم بهترین جا اینجاست که دنبال انتی ویروس مناسب خودم بگردم از میان اینها برای ویندوز 8.1 حوصله تست و پاک کردن و دوباره نصب ندارم : آپدیت افلاین و انلاین راحت + کرک یا کلید معتبر راحت + گیر ندادن به کرک های نرم افزار ها + باعث کندی سیستم نشه + امنیت عالی

کدام انتی ویروس این امکانات بهم میده :
ESET Smart Security 7
Avira internet security
Bitdefender internet security
comodo البته نمیدونم کدام ورژنش
Emsisoft
حیف که کاسپر 2014 نداره آپدیت افلاین
و یکی از دو ستان میگفت انتی ویروس شید

حالا کدام یکی ؟

حداقل یکی دو پست قبل این بحث بود
به پستهای قبلی مراجعه کنید
متشکرم

1376MAXIMUM
24-11-2013, 00:57
سلام دوستان به نظر شما کمودو اینترنت سکوریتی خیلی سنگین نیست ؟سرعت سیستم من رو خیلی پایین اورده با این که سیستمم قوی هست موقع روشن کردن خیلی طول میکشه که سیستم کامل بالا بیاد حدود یک دقیقه قبلا که هیچی نداشتم تا میومد تو ویندوز می تونستم استفاده کنم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

pedram_01
24-11-2013, 01:03
سلام دوستان به نظر شما کمودو اینترنت سکوریتی خیلی سنگین نیست ؟سرعت سیستم من رو خیلی پایین اورده با این که سیستمم قوی هست موقع روشن کردن خیلی طول میکشه که سیستم کامل بالا بیاد حدود یک دقیقه قبلا که هیچی نداشتم تا میومد تو ویندوز می تونستم استفاده کنم

رو بعضی سیستم ها سازگار نیست نمیدونم چرا .

Captain
24-11-2013, 01:41

سلام
1- شما آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید
2- درحال نصب به اینترنت وصل باشید
3- بعد از نصب سیستم را ریستارت کنید(کومودو پیغام ریستارت میدهد، آن موقع ریستارت کنید)
4- آپدیت آفلاین را انجام دهید
5- آنلاین آپدیت کنید
6- سیستم را اسکن سریع انجام دهید
7- سیستم را یکبار اسکن اعتبار سنجی کنید و در این حال به اینترنت متصل بمانید
مشکل به کلی حل میشه

hamidreza6620
24-11-2013, 11:30
سلام دوستان
یه سوالی از اساتید داشتم. چرا تو این انجمن و حتی انجمن های دیگه، کمتر اسمی از اینترنت سکیورتی trustport مطرح شده؟! من الان مدتهاست که این آنتی ویروس رو دارم و انصافا عملکرد خوبی داره. حالا علت عدم توجه بهش چیه؟! شناخته شده نیست یا واقعا مشکلی داره؟! اگه مشکلی داره بهم بگین که من هم یه فکری به حالش بکنم!

alaydyn
24-11-2013, 12:03
حداقل یکی دو پست قبل این بحث بود
به پستهای قبلی مراجعه کنید
متشکرم

شما تو هر تاپیکی کمودو را معرفی میکنید ولی اسمی از این انتی ویروس تو سایت های معتبر تست انتی ویروس ها نیست یعنی تو رده های بالا نیست میشه در موردش بیشتر توضیح بدهید چرا همش این انتی ویروس معرفی میکنید ؟

pedram_01
24-11-2013, 13:13
شما تو هر تاپیکی کمودو را معرفی میکنید ولی اسمی از این انتی ویروس تو سایت های معتبر تست انتی ویروس ها نیست یعنی تو رده های بالا نیست میشه در موردش بیشتر توضیح بدهید چرا همش این انتی ویروس معرفی میکنید ؟

اولا تست هیچ اهمیتی نداره و فقط یک نوع تبلیغات هست

دوما اینم تست از این انتی ویروس

این تست معروف فایروال که کمودو اول هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تست معروف انتی ویروس که کمودو امتیاز بسیار بالایی بدست اورد و در بخش Protection ( محافظت ) نمره کامل گرفته . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از 26 انتی ویروس فقط 5 انتی ویروس نمره کامل در بخش محافظت گرفتن یکی کمودو یکی دیگه بیت دفندر ( بقیه هم که نمره کامل گرفتن از موتور بیت دفندر استفاده میکنند )

pedram_01
24-11-2013, 13:22
سلام دوستان
یه سوالی از اساتید داشتم. چرا تو این انجمن و حتی انجمن های دیگه، کمتر اسمی از اینترنت سکیورتی trustport مطرح شده؟! من الان مدتهاست که این آنتی ویروس رو دارم و انصافا عملکرد خوبی داره. حالا علت عدم توجه بهش چیه؟! شناخته شده نیست یا واقعا مشکلی داره؟! اگه مشکلی داره بهم بگین که من هم یه فکری به حالش بکنم!

مشکل خاصی نداره ولی تو ایران خیلی کم طرفدار داره .

مثلا کرک و سریال براش سخت گیر میاد . یکم سنگینه . از نظر برنامه نویسی کمی ضعف داره . شناخته شده تو ایران نیست . اپدیتش سنگینه . انتی فیشینگ این انتی داخل ایران ضعیفه

کلا ایرانی ها اینجور انتی هارو دوست ندارن بیشتر دوست دارن سبک و قدرتمند و کم حجم باشه و رایگان باشه یا کرک و سریال براش راحت پیدا بشه

hamidreza6620
24-11-2013, 13:37
مشکل خاصی نداره ولی تو ایران خیلی کم طرفدار داره .

مثلا کرک و سریال براش سخت گیر میاد . یکم سنگینه . از نظر برنامه نویسی کمی ضعف داره . شناخته شده تو ایران نیست . اپدیتش سنگینه . انتی فیشینگ این انتی داخل ایران ضعیفه

کلا ایرانی ها اینجور انتی هارو دوست ندارن بیشتر دوست دارن سبک و قدرتمند و کم حجم باشه و رایگان باشه یا کرک و سریال براش راحت پیدا بشه

ممنون از پاسختون. حالا من اگه تصمیم بگیرم برای لپ تاپم که 4 گیگ رم داره و ویندوز 8.1 64بیتی روش نصبه و پردازنده اش هم Intel Core 2 Duo @2.1GHz 2.1GHz هست، از یک نرم افزار امنیتی دیگه استفاده کنم، شما کدوم سوئیت رو بهم پیشنهاد میدین؟! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

pedram_01
24-11-2013, 15:21
ممنون از پاسختون. حالا من اگه تصمیم بگیرم برای لپ تاپم که 4 گیگ رم داره و ویندوز 8.1 64بیتی روش نصبه و پردازنده اش هم Intel Core 2 Duo @2.1GHz 2.1GHz هست، از یک نرم افزار امنیتی دیگه استفاده کنم، شما کدوم سوئیت رو بهم پیشنهاد میدین؟! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

اول من میتونم از شما بپرسم وقتی از انتی ویروس trustport راضی هستید و مشکلی باهاش ندارید چرا میخواید عوضش کنید

hamidreza6620
24-11-2013, 15:48
اول من میتونم از شما بپرسم وقتی از انتی ویروس trustport راضی هستید و مشکلی باهاش ندارید چرا میخواید عوضش کنید
من نسخه Trustport Total Protection رو نصب کردم. اما چون سریال این نسخه رو نتونستم گیر بیارم، از سریال نسخه Internet Security برای رجیسترش استفاده کردم و لذا اون بخشی از امکانات که مربوط به نسخه توتال هست، فعال نشده! از طرفی من به شخصی سازی آنتی ویروس اهمیت زیادی میدم و دوست دارم تنظیمات رو مطابق با نیاز خودم انجام بدم که متاسفانه Trustport اونطور که میخوام این امکان رو به من نمیده و در قیاس با آنتی ویروسی مثل کمودو، قابلیت شخصی سازی کمتری داره. از همه مهم تر این که بر خلاف آنتی ویروس های دیگه، پیشرفت چندانی تو امکانات تو سالهای اخیر نداشته و از خیلی امکانات مثل سندباکس و امنیت تراکنشهای بانکی ( نظیر آنچه در کمودو یا کسپر وجود داره) بی بهره است! اینکه من گفتم راضیم، به معنی رضایت از قدرت شناسایی آنتی ویروس بود که به دلیل استفاده از دیتابیس بیت دیفندر و ای.وی.جی، قدرت شناسایی مناسبی داره، اما مجموعه امکانات موجود در این سوئیت، منو راضی نمیکنه. به همین دلیل الان چند روزه که دارم دنبال یه سوئیت امنیتی کامل تر میگردم. امیدوارم بتونین راهنماییم کنید. ممنون

pedram_01
24-11-2013, 16:00
من نسخه Trustport Total Protection رو نصب کردم. اما چون سریال این نسخه رو نتونستم گیر بیارم، از سریال نسخه Internet Security برای رجیسترش استفاده کردم و لذا اون بخشی از امکانات که مربوط به نسخه توتال هست، فعال نشده! از طرفی من به شخصی سازی آنتی ویروس اهمیت زیادی میدم و دوست دارم تنظیمات رو مطابق با نیاز خودم انجام بدم که متاسفانه Trustport اونطور که میخوام این امکان رو به من نمیده و در قیاس با آنتی ویروسی مثل کمودو، قابلیت شخصی سازی کمتری داره. از همه مهم تر این که بر خلاف آنتی ویروس های دیگه، پیشرفت چندانی تو امکانات تو سالهای اخیر نداشته و از خیلی امکانات مثل سندباکس و امنیت تراکنشهای بانکی ( نظیر آنچه در کمودو یا کسپر وجود داره) بی بهره است! اینکه من گفتم راضیم، به معنی رضایت از قدرت شناسایی آنتی ویروس بود که به دلیل استفاده از دیتابیس بیت دیفندر و ای.وی.جی، قدرت شناسایی مناسبی داره، اما مجموعه امکانات موجود در این سوئیت، منو راضی نمیکنه. به همین دلیل الان چند روزه که دارم دنبال یه سوئیت امنیتی کامل تر میگردم. امیدوارم بتونین راهنماییم کنید. ممنون

اول من یک چیزی رو برای شما بگم سندباکس و... دلیل بر برتر بودن انتی نیست . بعنی فکر نکن انتی ویروسی که سند باکس داره از انتی ویروسی که سند باکس نداره بهتره

اولین چیز که مهمه برای یک کاربر کلید یا همون فعال سازی هست . دومین پشتیبانی هست

شما میتونید کمودو نصب کنید هم رایگانه هم قابلیت شخصی سازی خوبی هم داره هم پشتیبانی خوبی تو این انجمن داره

یا اگه کمودو دوست ندارید میتونید ام سی سافت نصب کنید . و برای کلید فعال سازی و... با (xman681 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) مشورت کنید

ولی انتی های کمی هستن که به اندازه کمودو قابلیت شخصی سازی داشته باشن

alaydyn
24-11-2013, 17:10
اولا تست هیچ اهمیتی نداره و فقط یک نوع تبلیغات هست

دوما اینم تست از این انتی ویروس

این تست معروف فایروال که کمودو اول هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تست معروف انتی ویروس که کمودو امتیاز بسیار بالایی بدست اورد و در بخش Protection ( محافظت ) نمره کامل گرفته . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از 26 انتی ویروس فقط 5 انتی ویروس نمره کامل در بخش محافظت گرفتن یکی کمودو یکی دیگه بیت دفندر ( بقیه هم که نمره کامل گرفتن از موتور بیت دفندر استفاده میکنند )

تو همین سایت های که گذاشتی کمودو برای ویندوز 8 تو ماه های اول سال که هیچی ولی خوب تو ویندوز 7 قوی عمل کرده اما در مقابل بیت دفندر در کل سالها روی ویندوز 7 و ماههای اول سال روی 8 عالی تست داده

نمیدونم چقدر سخته انتخاب یک انتی ویروس برای ویندوز 8.1 ؟ فکر کنم مسئله سلیقه پیش میاد ولی من نمی خواهم سلیقه را در نظر بگیرم که مثلا کاسپر یا بیت دفندر معروفترند از طرفی تو شرکتی که کار میکنم امکان داره بخواهند انتی ویروس براشون نصب کنم البته انها ویندوز ایکس پی و 7 هستش فعلا برای خودم می خواهم

کلا تو ذهن من دلم می خواهد انتی ویروسم این امکانات را داشته باشه :
1. کرک راحت
2. آپدیت آفلاین ***
3. قدرت شناسایی خوب
4. امنیت خوب
5. فایر وال خوب
6. گیر ندادن به کرک ها

vincenzo70
24-11-2013, 19:29
البته یادم رفت بگم کاسپر 2013 از ویندوز 8.1 ساپورت نمیکنه ولی میتونید رو ویندوز 8 نصب کنید و بعد از آپدیت کاسپر ویندوز خود را به 8.1 ارتقا بدهید که همینطور میتونید از نسخه 2013 در ویندوز 8.1 استفاده کنید

Kaspersky Internet Security 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Internet Security 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز اگه نصب این انتی ویروس روش خاصی داره توضیح بدید ممنون میشم :n16::n06::n06:

Captain
24-11-2013, 19:36
دوست عزیز اگه نصب این انتی ویروس روش خاصی داره توضیح بدید ممنون میشم :n16::n06::n06:

روش خاصی نداره، برنامه رو اجرا میکنید و نصب میشه، همه چی بطور خودکار انجام میشه و تمام

pedram_01
24-11-2013, 20:00
تو همین سایت های که گذاشتی کمودو برای ویندوز 8 تو ماه های اول سال که هیچی ولی خوب تو ویندوز 7 قوی عمل کرده اما در مقابل بیت دفندر در کل سالها روی ویندوز 7 و ماههای اول سال روی 8 عالی تست داده

نمیدونم چقدر سخته انتخاب یک انتی ویروس برای ویندوز 8.1 ؟ فکر کنم مسئله سلیقه پیش میاد ولی من نمی خواهم سلیقه را در نظر بگیرم که مثلا کاسپر یا بیت دفندر معروفترند از طرفی تو شرکتی که کار میکنم امکان داره بخواهند انتی ویروس براشون نصب کنم البته انها ویندوز ایکس پی و 7 هستش فعلا برای خودم می خواهم

کلا تو ذهن من دلم می خواهد انتی ویروسم این امکانات را داشته باشه :
1. کرک راحت
2. آپدیت آفلاین ***
3. قدرت شناسایی خوب
4. امنیت خوب
5. فایر وال خوب
6. گیر ندادن به کرک ها

کمودو

1_رایگانه 2_دارد 3_ خوب 4_ خوب 5_ دارد 6_ گیر میده شدید هم گیر میده .

کاسپر

1_ از نسخه 2014 خیلی سخت شده باید برید تاپیک تخصصیش سوال کنید 2_نمیدونم 3_ عالی 4_عالی 5_عالی 6_ گیر نمیده .

نورتون

1_ باید از تاپیک تخصصیش سوال کنی ولی گیر میاد . 2_ نمیدونم 3_خوب . 4 _ خوب 5_ خوب _6 گیر میده

بیت دفندر .

1_ تریال ریست براش هست . 2_ داره ولی زیاد کاربرد نداره 3_ عالی _4 عالی 5_ خوب 6 _ نسبت به کمودو و نورتون خیلی خیلی کمتر گیر میده ولی نسبت به کاسپر کمی بیشتر گیر میده .

اوست

تلیم هستیم

ای وی جی

تلیم هستیم

اوریا

1 _ نمیدونم (سوال در تایپیک تخصصی ) 2_ نمیدونم 3_ خوب 4_ خوب 5 خوب 6_ گیر میده شدید

شما میتونی یک بار 360 با فایروال کمودو رو هم تست کنی خیلی خوبه

1_رایگانه 2_ نمیدونم 3_ عالی 4_ عالی 5_ فایروال کمودو (عالی ) _ 6 کمتر از نورتون و کمودو و اوریا ولی بیشتر از کاسپر و بیت دفندر

vincenzo70
24-11-2013, 20:21
روش خاصی نداره، برنامه رو اجرا میکنید و نصب میشه، همه چی بطور خودکار انجام میشه و تمام

ببخشد دوست عزیز اینقدر سوال میپرسم سریال هاش رو از کجا گیر بیارم؟آیا از سایت خودش باید خرید؟

Captain
24-11-2013, 21:23
ببخشد دوست عزیز اینقدر سوال میپرسم سریال هاش رو از کجا گیر بیارم؟آیا از سایت خودش باید خرید؟

شما چه نسخه ای رو میخواهید نصب کنید؟
در همین انجمن کلید فعالساز برای این آنتی ویروس موجود هست

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vincenzo70
24-11-2013, 21:39
شما چه نسخه ای رو میخواهید نصب کنید؟
در همین انجمن کلید فعالساز برای این آنتی ویروس موجود هست

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همون نسخه 2013رو نصب کردم نمیدونم 2014روی ویندوز 8نصب میشه یا نه

Captain
24-11-2013, 22:03
همون نسخه 2013رو نصب کردم نمیدونم 2014روی ویندوز 8نصب میشه یا نه

تو تاپیک بالایی سریال برای کاسپر 2013 موجود هستش
بله 2014 نصب میشه
2013 هم نصب میشه
2013 روی ویندوز 8.1 نصب نمیشه!
2014 روی 8.1 هم نصب میشه

vincenzo70
24-11-2013, 22:09
تو تاپیک بالایی سریال برای کاسپر 2013 موجود هستش
بله 2014 نصب میشه
2013 هم نصب میشه
2013 روی ویندوز 8.1 نصب نمیشه!
2014 روی 8.1 هم نصب میشه

حالا کدومش بهتره دوست عزیز:n13::n16:

Captain
24-11-2013, 22:22
حالا کدومش بهتره دوست عزیز:n13::n16:

درمورد هر کدومشون براتون توضیح داده بودم :n24:
گوش نمیکردین؟ :n24:
(محض شوخی بودن :n02:)

vincenzo70
24-11-2013, 22:27
درمورد هر کدومشون براتون توضیح داده بودم :n24:
گوش نمیکردین؟ :n24:
(محض شوخی بودن :n02:)

:n04::n03:امممم منظورم این بود ک نسخه 2013بهتره یا 2014 آخه هردوتاش نصب میشه:n22:

Captain
24-11-2013, 22:44
:n04::n03:امممم منظورم این بود ک نسخه 2013بهتره یا 2014 آخه هردوتاش نصب میشه:n22:

:دی
هرکدوم مزایای خودشون رو دارن
ولی بنظرم 2013 بهترینه، از هرلحاظ

vincenzo70
24-11-2013, 22:59
:دی
هرکدوم مزایای خودشون رو دارن
ولی بنظرم 2013 بهترینه، از هرلحاظ

:n02:یه سوال دیگه:n19:
آپدیت آفیلاینش چجوریه؟:n01:

Captain
24-11-2013, 23:11
:n02:یه سوال دیگه:n19:
آپدیت آفیلاینش چجوریه؟:n01:

دوست عزیز تو تاپیک اختصاصی برنامه ی امنیتی این سوالات رو بپرسین

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

noisymind
25-11-2013, 00:51
مرسی . ولی اینکه مثلا در قسمت Performance کسپرسکی همه خونه هاش پر هست یعنی کمترین تاثیر رو بر سرعت سیستم داشته؟

vtn54
25-11-2013, 03:07
مرسی . ولی اینکه مثلا در قسمت Performance کسپرسکی همه خونه هاش پر هست یعنی کمترین تاثیر رو بر سرعت سیستم داشته؟

بله بر اساس این تست یکی از سبکترین آنتی‌ویروسهای تست شده بوده است.:n05:

shahin666
25-11-2013, 03:21
سلام
یه سوال داشتم در مورد آنتی ویروس Quick Heal
کلا این آنتی ویروس تو این تست که نبود تست های قبلی رو هم دیدم نبود؟!! کلا این آنتی ویروس رو هم حساب میکنن که تو تست ها باشه:n13:

kavehch
25-11-2013, 04:09
سلام

جریانات مشکوک هستش یهو تو این ماه کسپر توی همه تستها اومد اول !! مگه ممکنه که توی فشرا و استفاده از منابع سیستم کسپر اول باشه !! بخدا غیر ممکنه

noisymind
25-11-2013, 08:28
بله بر اساس این تست یکی از سبکترین آنتی‌ویروسهای تست شده بوده است.:n05:

فکر نکنم منظورش عملکرد روی سرعت سیستم بوده باشه. چون کسپر 2014 هر چقدر هم که سبک شده باشه مثلا از نورتون یا آویرا یا ... که دیگه سبکتر نیست. تجربه عملی خودم و خیلی از دوستان دیگه تو همین فروم داره همینو میگه دیگه.

Public Enemy
25-11-2013, 11:59
نتایج Performance test ماه نوامبر هم در Av comparatives قرار گرفت .

جالبه kaspersky 2014 از نظر Impact score امتیاز 1.2 گرفته ولی kaspersky 2013 در تست قبل امتیاز 0.4 !!!!!!!:n02: و من هنوز نفهمیدم دوستان با چه استنادی اومدن گفتن Kaspersky 2014 خیـــــــــــــــــــــــ لی سریع شده ( ناگفته نماند تست قبلی با pcmark 7 انجام شد تست جدید با pcmark 8 ) . من که هنوز منتظرم pure 3.0 اینستالرش برای ویندوز 8.1 بیاد .
تست ها روی یه سیستم i3 با رم 4 گیگ انجام می شن ، سپس طرف توی ایران میاد با رم 512 کسپر نصب می کنه بعد میاد می گه Kaspersky کنده :n02:

holyboy
25-11-2013, 19:09
نتایج Performance test ماه نوامبر هم در Av comparatives قرار گرفت .

جالبه kaspersky 2014 از نظر Impact score امتیاز 1.2 گرفته ولی kaspersky 2013 در تست قبل امتیاز 0.4 !!!!!!!:n02: و من هنوز نفهمیدم دوستان با چه استنادی اومدن گفتن Kaspersky 2014 خیـــــــــــــــــــــــ لی سریع شده ( ناگفته نماند تست قبلی با pcmark 7 انجام شد تست جدید با pcmark 8 ) . من که هنوز منتظرم pure 3.0 اینستالرش برای ویندوز 8.1 بیاد .
تست ها روی یه سیستم i3 با رم 4 گیگ انجام می شن ، سپس طرف توی ایران میاد با رم 512 کسپر نصب می کنه بعد میاد می گه Kaspersky کنده :n02:
خیلی به تستها اعتباری نیست من نمی دونم این چجور تستیه که یه آنتی تو av comparatives اول می شه اما تو av test نتیجه خوبی نداره.

alaydyn
26-11-2013, 08:39
اگر کاسپر 2014 دانلود افلاین داشت هرگز حاضر نبودم کوچ کنم الان می خواهم برم سراغ کمودو
البته نمیدون چرا صحبتی از avira نیست در صورتیکه همه تست های که روش انجام شده خوب بیده ؟

Public Enemy
26-11-2013, 10:24
خیلی به تستها اعتباری نیست من نمی دونم این چجور تستیه که یه آنتی تو av comparatives اول می شه اما تو av test نتیجه خوبی نداره.

بحث من زیر سوال بردن تست ها نیست . چند وقتیه یه سری سوال پیش اومده واسم .

اول باید یه نکته ای رو بگم :

برای اینکه ضد بد افزار بهترین عملکرد رو داشته باشه ، باید سیستم به اندازه کافی قوی باشه . نه اینکه به قول Av comparatives بخوایم این آنتی ویروس هارو روی سیستم 10 سال پیش نصب کنیم و بگیم کنده !!!!!! و یا فلان چیزو پاک کردم سیستم موشک شد !!!!!!!!

و نکته دوم : از سال 2009 که دارم Kaspersky استفاده می کنم ، حداقل سیستمی که روش Kaspersky نصب کردم رمش 2 گیگ بود و همیشه از سیستم عامل 64 بیت هم استفاده کردم .

الان حدود 15 یا 16 تا سیستم ضد بد افزار قبلی رو پاک و روشون Kaspersky نصب و برای مدتی کار کردم . تفاوتی توی سرعت ندیدم که بگم موشک شده !!!!!

تست های Av Comparatives هم طبق گفته خودش با PCMark انجام شده و طبق تست ها ضد بد افزار های مختلف تاثیر خیلی چندانی روی سیستم نداشتند .

فقط تنها موردی که توی این چند سال دیدم ، سرعت پایین بالا اومدن ضد بد افزار Kaspersky نسبت به بقیه ضد بد افزار ها بوده که از لحظه روشن شدن تا اینکه پیغام بده Protection is enabled زمان می بره . این زمان توی KIS 2014 خیلی بالاتر رفته بود طوری که کلا قید KIS 2014 رو زدم . ولی تاثیر کلی بر عملکرد رایانه و اینکه سرعت سیستممو بیاره پایین ندیدم . ( البته این دید از دید یه کاربر معمولیه ! )

Av Comparatives هم همینو می گه .

ولی دوستان توی پست های اخیر گفتن که Kaspersky 2014 خیـــــــــلی سریع شده که این حرف ها با تست های من ( KIS 2014 رو روی 4 تا سیستم مختلف تست کردم ) و حرف های AV Comparatives متناقضه !

حال دنبال دلیلشم که دوستان چرا می گن خیــــــــــــلی سریع شده .

و برای این مشکل 2 تا چیز به ذهنم می رسه :

1 - سیستم دوستان ضعیفه .

2 - دوستان دارن از سیستم عامل 32 بیت استفاده می کنند .
چون همون طور که گفتم ، من همیشه 64 بیت نصب می کنم . توی تست ها هم Av Comparatives از سیستم عامل 64 بیت استفاده کرده .

ولی نکته عجیبی هست که Kaspersky نسخه اینستالر مخصوص 64 بیت نداره ! یعنی یه اینستالر داره که هم رو 32 بیت جواب می ده هم 64 بیت .
در هنگام اجرا هم تویtaskmanager برنامه AVP.exe از نوع 32 بیت داریم هم از نوع 64 بیت ( چیزینه که از قبل توی ذهنمه . الان به لپ تاپ دسترسی ندارم که چک کنم درسته یا نه . )
ولی سایر شرکت ها نسخه مخصوص 64 بیت جداگونه دارند .

پس شاید Kaspersky 2014 روی سیستم عامل 32 بیت سرعت بوت بهتری داره که دوستان ذوق زده شدند !!!!! و الا من روی ویندوز 7 نسخه 64 بیت ، 2 تا ویندوز 8 ( Enterprise کرک شده و Pro اورجینال لپ تاپ 64 بیت) و 1 ویندوز 8.1 نسخه 64 بیت تست کردم ، تفاوتی نکرد و سرعت بوت تایم خود Kaspersky ورژن 2014 افتضاح بود .

sin2x=2sinxcosx
27-11-2013, 10:25
با سلام
دوستان چه آنتی ویروس هایی رو میشه رو سرور نصب کرد ؟ (Windows Server 2008 R2)
چندین مورد امتحان کردم گفتن ساپورت نمیشه .

holyboy
27-11-2013, 11:34
با سلام
دوستان چه آنتی ویروس هایی رو میشه رو سرور نصب کرد ؟ (Windows Server 2008 R2)
چندین مورد امتحان کردم گفتن ساپورت نمیشه .

آویرا - نورتون-امسی سافت و ... نسخه سرور دارن

Mr.New
27-11-2013, 17:44
سلام
یه سوال
سیستمی ویروسیه
چه انتی یوروسی رو پیشنهاد میکنید نصب شود که اگر به فایل های سیستم صدمه ای وارد شده باشد بتونه ترمیم کنه
درکل بگم ویندوز هیچیش نشه ویروسا هم بترکن

arfnpm
27-11-2013, 18:02
سلام
یه سوال
سیستمی ویروسیه
چه انتی یوروسی رو پیشنهاد میکنید نصب شود که اگر به فایل های سیستم صدمه ای وارد شده باشد بتونه ترمیم کنه

درود

همچین چیزی تقریبا محاله

آنتی ویروس هایی هم که شعار ترمیم میدن، معمولا بعد ازترمیم فایل ها قابل اجرا نیستن و اگر باشن امضای دیجیتالی معتبری دیگر نخواهند داشت!

*Batman*
28-11-2013, 01:22
سلام
یه سوال
سیستمی ویروسیه
سلام
آنتی ویروسهای Bitdefender, Kaspersky و Dr.Web توان گندزداییِ خیلی خوبی دارن.

Public Enemy
28-11-2013, 13:47
نتایج removal test هم در Av Comparatives منتشر شد .

در این تست kaspersky با امتیاز 98 و Bitdefender با امتیاز 97 در صدر قرار گرفتند .

عملکرد عجیب f-secure ( یکی از ضد بد افزار های های مبتنی بر موتور Bitdefender ) در تست نمونه شماره 2 جالبه . در موردی که بیشتر ضد بد افزار ها امتیاز AA گرفتندو حداکثر BA گرفتند ، F-secure امتیاز DD گرفت . به این معنای که پاکسازی ناموفق بود و سیستم دچار مشکل شد !

تقریبا دیگه می شه گفت جایزه امسال Av comparatives رو Kaspersky می بره .

S0R3N4
29-11-2013, 11:09
دوستانی که به دنبال یه اینترنت سکوریتی سبک ولی قدرتمند و بدون دردسر و تنظیمات پیچیده هستن شدیدا بهشون PANDA Cloud Pro رو توصیه میکنم.
آنتی ویروسش که برای همه شناخته شده اس.فایروالش هم تو CLT امتیاز 220 میاره ...
اینم لینک 6 ماه رایگان....

واقغا عالیه...بی سر و صدا...اما قدرتمند...

Public Enemy
29-11-2013, 15:23
دوستانی که به دنبال یه اینترنت سکوریتی سبک ولی قدرتمند و بدون دردسر و تنظیمات پیچیده هستن شدیدا بهشون PANDA Cloud Pro رو توصیه میکنم.
آنتی ویروسش که برای همه شناخته شده اس.فایروالش هم تو CLT امتیاز 220 میاره ...

واقغا عالیه...بی سر و صدا...اما قدرتمند...

بله من حدود 3 ماهیه استفاده می کنم . البته نسخه Free که بدون فایرواله . میزان مصرف رمش حدود 2 مگ هست !!!!

*Batman*
29-11-2013, 15:52

لینکش کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Public Enemy
29-11-2013, 16:00
لینکش کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکش :

صفحه فیس بوک نرم افزار رو لایک کنین . لینک رو دریافت کنین :n16:

Mehrdad092000
29-11-2013, 20:07
این پاندا همراه با انتی ویروس های دیگه هم میشه ؟
الان نوتون نصبه NIS 2014 چیزه دیگه هم نصب نیست

*Batman*
29-11-2013, 21:03
این پاندا همراه با انتی ویروس های دیگه هم میشه ؟
الان نوتون نصبه NIS 2014 چیزه دیگه هم نصب نیست
سلام
هیچوقت دو آنتی ویروس رو که به صورت بلادرنگ اسکن انجام میدن نصب نکنید.
پاندا ممکنه نصب بشه اما این به این معنی نیست که کاملا سازگاره.
اگر پاندا رو نصب کردید مادامی که Auto-Protect در نورتون فعاله پاندا باید غیرفعال باشه.
با رعایت موارد بالا اگر در سیستم کندی و خطاهای ناشناخته مشاهده کردید پاندا رو حذف کنید.

vista_vz
02-12-2013, 15:21
دوستان میشه یه آنتی ویروس خوب و سبک واسه لپتاپ برای کارهای روزمره و عادی مثل گشتن اینترنت و اجرای نرم افزارای معمولی بهم معرفی کنید؟؟

کاسپر داشتم که نسخه 2014 فعال سازیش و آپدیتش دردسره!!
نود داشتم که سیستمم ویروسی شد و ایشون مثل بت عبارت ماکزیمم پروتکشن رو بهم نشون میدادن با رنگ سبز لجنی!!!
الان کمودو نصب دارم که باعث ضعف اعصاب و روان بنده و روی آوردن به قرص های آرامبخش و اعصاب شده!!!

نظر خودم بازگشت به یار قدیمیم نورتون هستش...اما خیلی وقته که نصب نداشتم نمیدونم جدیدا چطوری شده...یادمه قبلنا سریال جدید میزاشتن دوستان.باید مث موشک میزدی که یه وقت یکی دیگه نزنه!!:n02::n02:
آپدیتاش و سبکیش تو نسخه جدید چطوره؟؟

ممنون:n16:

holyboy
02-12-2013, 16:22
دوستان میشه یه آنتی ویروس خوب و سبک واسه لپتاپ برای کارهای روزمره و عادی مثل گشتن اینترنت و اجرای نرم افزارای معمولی بهم معرفی کنید؟؟

نود داشتم که سیستمم ویروسی شد و ایشون مثل بت عبارت ماکزیمم پروتکشن رو بهم نشون میدادن با رنگ سبز لجنی!!!
الان کمودو نصب دارم که باعث ضعف اعصاب و روان بنده و روی آوردن به قرص های آرامبخش و اعصاب شده!!!

نظر خودم بازگشت به یار قدیمیم نورتون هستش...اما خیلی وقته که نصب نداشتم نمیدونم جدیدا چطوری شده...یادمه قبلنا سریال جدید میزاشتن دوستان.باید مث موشک میزدی که یه وقت یکی دیگه نزنه!!:n02::n02:

چرا avira free رو امتحان نمیکنی؟

saeedhashemee
02-12-2013, 19:04

البته من تجربه کمودو رو ندارم
ولی بخاطر مشکل کلید کاسپر نورتون نصب کردم
تا الان که بی همتا بوده(البته از نظر امنیت مثل کاسپر نمیشه هر چند کاسپر هم خیلی سنگینه ولی نورتون هم بعد از کاسپر و بیت دفنر حرف اول رو میزنه)
روی دو مگ هم بیشتر حجم اپدیت نیست

vista_vz
02-12-2013, 23:04
چرا avira free رو امتحان نمیکنی؟

تا حالا امتحانش نکردم.نمیدونم چرا ازش بدم میاد.شاید چون رو سیستم های دانشگامون نصب بودش و همش گیر میداد!!:n02::n02:

ولی خارج از شوخی قدرتش و امکاناتش چجوریه؟؟در برابر نورتونی که پولیه و میشه سریالشو گیر آورد حرفی داره؟؟