PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : eve online

p30 arman
03-03-2012, 00:26
دوستان من داشتم دیشب یه گشتی میزدم دنبال یه بازی انلاینی که به دور از mmorpg های دیگه باشه چون 90% این جور بازی ها سبک باستانی جادویی هستند اگه دقت کنید دنبال یه چیز فضایی توی یه دنیای دیگه بودم بعد از کلی گشتن چشمم به گزینه Eve online افتاد یه سری به سایت و سکرین های این بازی زدم و کلا منو متحیر کرد واقعا زیباست ولی تنها مشکلش اینه که شما باید اون رو بخرید خواستم یه اطلاعی بدم ببینم کسی اینجا این بازی رو بازی میکنه؟ و سوالم هم اینه که چطوری میتونم این بازی رو بدون دردسر بخرم و راحت بازی کنم اینهم چنتا اسکرین شات از بازی و این هم سایت اصلی EVE ONLINE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

ازتون میخوام به ویدیو اصلی این بازی داخل صفحه اصلی هم نگاهی بندازید شیلتر هم نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Witcher6610
03-03-2012, 09:28
یه چند تا نکته :
اولا اینها وقتی یه بازی رو پولی می سازن باید trailer خفن هم براش بسازن که مردم جذب بشن! مثلا فرض کن تراوین رو پولی بزارن نمی دونی چه تریلر هایی ازش در میاد.
ثانیا این بازی یه بازی هواپیمایی یه و اگه هواپیمات بترکه احتمالا پدرت رو در بیارن...خوب اگه شما مثلا Hawx Hawk چی بود...همون رو بازی کرده باشی میبینی که پدرت در میاد همون کامپیوتر رو بکشی تازه اونجا نه لگ داری نه پینگت بده همه چیز رو پی سی خودته.
یه چند تا دلیل دیگه هم بود که یادم رفت...فعلا همین ها خوبه!

vahid_d
03-03-2012, 09:59
بازي رايگان متفاوت مثل World of Tanks يا Battlestar Galactica يا Zero Online يا RF Online رو امتحان كن. EVE بازي پرطرفدار و پر فروشي هست اما به نظرم ريسك داره خريدش. ممكنه بخري اما با سليقه ي خودت جور در نياد و بعد از يكي دو هفته بزاريش كنار. اين نظر منه البته. اينم بگم كه هميشه سعي كنيد به جاي ديدن ويديو تريلر از بازي، ويديويي از gameplay بازي رو ببنيد تا فضاي بازي دستتون بياد. تريلر در بيشتر مواقع داراي بزرگ نمايي هست كه ممكنه تو بازي با چيزي غير از اون مواجه بشيد.
بازي هاي خوب ديگه اي مثل Global Agenda و Star Trek Online و DC Universe Online هم هست كه بخاطر حجم بالاشون نميتونم دانلود كنم اما خودم دنبال كسي هستم كه اينارو گرفته باشه تا بتونم ازش بگيرم. مخصوصا DC Universe كه به نظر فوق العاده مياد.

Black-Ninja
03-03-2012, 14:10
اگر میخوای EVE رو شروع کنی باید به زبان انگلیسی تا حد ممکن مسلط باشی EVE یک بازی فوق العاده زیباست اگر با تمام خصوصیات بازی آشنا بشی که زمان بر هست و این بازی هم کمی پیچیدست

به هرحال اون چیزی نیست که فکر میکنی بازی تو مایه های بازی فکری هست که باید سیارات رو اکتشاف کنی و کم کم پا بگیری

p30 arman
05-03-2012, 10:38
نه باو کاملا اطلاع دارم چجوریه بازی زبانم هم در حد متوسط هست چون من تغریبا تمام بازی های free air رو امتحان کردم و هیچ کدوم چنگی به دل نزدن بعضیاشون که فقط اسمشون فرق داشت !!!!

از برترین چیزی که خوشم اومد توی این بازی این ویدیو هست فقط نگاه کنید

G.O.G
04-08-2013, 17:32
از آنجا که بازی EVE Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در دنیای واحد و پایداری جریان دارد، در مقابل بازهایی مانند World of Warcraft که به چندین دنیای مستقل تقسیم می‌شوند، مرتبا رکورد پرجمعیت‌ترین بازی را می‌شکند.
بنابر گفته‌ی مدیر نرم‌افزاری شرکت CCP (شرکتی که بازی EVE Online را توسعه می‌دهد)، ۴۰۷۰ سفینه در این جنگ شرکت کردند؛ که با افزایش حدود ۴۰۰ عددی نسبت به رکورد قبلی، این جنگ را بزرگترین جنگ تاریخ بازی‌های اینترنتی می‌کند.
خوب می‌خواهید بدانید چطور این جنگ آغاز شد؟ دعوای اصلی، نبرد بازیکنان دو اتحاد بزرگ CFC و TEST Alliance Please Ignore سر تصرف منطقه‌ای به نام Fountain بود که گویا سازندگان بازی اخیرا اقمار ارزشمندی در آن منطقه قرار داده بودند.
در آخر، این کارزار با پیروزی CFC و عقب نشینی اعضای اتحاد TEST Alliance Please Ignore به منطقه‌ای به نام Delve خاتمه می‌یا
بد. ولی به بنابر نوشته‌ای در تالار گفتگوی TEST ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این جنگ از اول هم برای بردن آغاز نشده‌بود؛ TEST از قبل می‌دانست که شکستش حتمی است، فقط قصد داشت این خداحافظی به‌یادماندنی باشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D8%A8%D9%86.jpg
و به‌یادماندنی هم بود. در تصویر بالا که نمایی از همان جنگ است، هزاران سفینه در حال جنگ با یکدیگر در قسمتی هستند که به ۱۰٪ سر عت اصلی بازی تقلیل یافته‌است. البته این کتهش سرعت به معنی عدم کفایت سرورهای بازی نیست؛ بلکه عمدا توسط مدیران سرورها صورت گرفته تا تمام احتمالات حق‌کشی و ایرادات دیگر از بین برود. جالب است بدانید که این نبر دو روز تمام طول کشید.
برای ملموس کردن این جنگ باید بدانید که بیشتر نقطه‌هایی که در تصویر قابل تشخیصند سفینه‌های جنگی غول‌آسایی هستند که به طرفین این جنگ تعلق دارند و ساختاری که در وسط دیده می‌شود یک ایستگاه فضایی است که اندازه‌ی آن به صدها کیلومتر می‌رسد.
با اینکه EVE Online یکی از بازی‌های اینترنتی مشکل شناخته می‌شود، دنیای واحد و ویژه‌ی آن دائما در حال تغییر است و به بازی جذابیت خاصی می‌دهد. علاوه بر آن توانایی CCP هم در سرپا نگه داشتن این بازی که هزاران بازیکن در آن ۲۴ ساعته در حال مراوده هستند، شگفتی‌هایی مانند تصویر بالا بوجود می‌آورد.
:n04::n04::n04::n04::n04::n04:

p30 arman
04-08-2013, 17:50
حیف که فری نیست وگرنه خودم میرفتم داخلش :n03:

G.O.G
04-08-2013, 20:45
حیف که فری نیست وگرنه خودم میرفتم داخلش :n03:

با هم همدرديم

G.O.G
05-08-2013, 15:24
من شنیدم توی رکورد قبلی تیم بازنده 108000 دلار ضرر کرد (برای خرید فضاپیما و...)

martin_3200
02-09-2014, 00:29
سلام زیر خاکی میارم بالا
من دارم حدود یکساله بازی میکنم فوق العاده هست کسی سوال یا هر راهنمایی بخواد درخدمتم بگید مفصل توضیح میدم کسی هم بیاد داخل بازی خود حمایتش میکنم چه پول بازی چه روش بازی کردن چون من هنوز بعد یکسال اموزش میبینم.

bardia68
16-10-2014, 15:56
من این بازی رو تازه شروع کردم
بعد از اینکه راجع به جنگ بزرگی که اخیرا توش اتفاق افتاده بود مطالبی رو خوندم بهش علاقمند شدم و بازی رو شروع کردم. بازی بسیار زیبایی هست. تمامی مولفه های یک بازی ماجرایی رو به حد اعلا داره. توانایی کسب درآمد از راهاهای زیادی وجود داره، گرافیکش فوق العاده است و اصلا lag نداره. از همه لحاظ عالیه فقط مشکل هزینه اشتراک ماهیانه اش هست که تقریبا ماهی 50 هزار تومن درمیاد... البته فکر کنم میشه یه جورایی این اشتراک رو مثل بقیه آیتمهای موجود از توی خود بازی خرید ولی مطمئن نیستم که می صرفه یا نه. از دوستان عزیزی مثل martin_3200 که این بازی رو زیاد بازی کردن میخوام که نظر خودشونو در این زیمنه اعلام کنن.

wildarya
21-11-2014, 13:43
تنها بازی آنلاینی که واقعا جذبت می کنه
توی ایران کسی بازی نمی کنه چون هزینه بالایی داره من از 2006 دارم بازی می کنم و فکر کنم اون موقع هیچکس از ایران نبود توی بازی
کاملا فیلم و تریلری که توی سایت می بینید امون هم توی بازی هست و کاملا دنیای باز و نامتناهی داره و .... :n05:

bardia68
22-11-2014, 00:35
هزینه اش اوونقدری بالا نییست تقریبا ماهی 60 تومن میففته با توچه ببه گروه سنی که معمولا این بازی داره که 25 سال به بالا هست کسری از حقوقت میشه البته قبول ذارم که سرگررمی پر هزینه ای هست ولی مثلا شما حساب کن دوبارکارتینگ بری همین درمیاد.

marde tanhayi
22-11-2014, 07:04
برين از يوتوب 50 تا 100 تا فيلم بگيرين نيگاه كنين هوستون مي ميره
پولتون رو واسه اينجور بازي ها هدر ندين پسته و ميوه بخرين بخورين بدنتون سالم باشه از اين چرنديات چيزي در نمياد
بهتون قول مي دم اگه 100 تا ويدو ببينين هوسي براي بازي نخواهين داشت
من از وقتي يوتوب در اومده ديگه بازي نمي كننم
:n16: