PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورپرایز : استفاده از ماکزیمم امکانات تلوزیون های سری Dxxx

windows-ps3
02-03-2012, 11:18
با عرض سلام خدمت دستان

با این ترفندی که بهتون می گم می تونید از تمامی امکاناتی که فکر می کنید توی تلوزیونتون داشته باشید رو خواهید داشت !

مدل Tv من D6920 بو که تقریبا هیچی نداشت . اما بعد از انجام این کار همه امکانات از جمله قابلیت ضبت فیلم رو فلش و اینترنت تی وی و مرورگر اینترنت و مهم تر از همه قابلیت تبدیل فیلم دو بعدی به سه بعدی اضافه شد ×

نتونستم تو یه جا اپلود کنم ! واسه همین از این ------ استفاده کنید ! goproxing.co.uk و برید یوتوب فایل زیر رو پیدا و ببینید ! 11 دقیقه کامل توضیح داده ! اسم ویدیو Tuto - Débridez votre TV Samsung série Dxxxx - YouTube

میتونید از سایت زیر هم استفاده کنید که لینک های یوتوب رو مستقیم میکنه و چیلتر نیست !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط دوستان من سه بعدی تلویزیون ام درست کار نکرد ! البته مشکل از اپدیت های بیجای من بود ! ای کاش اپدیت نمی کردم !

درضمن توی جایی از ویدیو که میگه تایپ مدل رو عوض کنید ! روی مدل های شانسی نزارید !

من روی 10 تا مدل گذاشتم تا امکانات بیشتری به تلوزیون اضافه کنم ! روی 9 تا همه چیز کار می کرد و روی 10 انتخابم کل تصویر برعکس شد و کلا بکرند سیاه شد که فقط با انداختن نور چراغ قوه به زور تونستم یه چیزی بخونم و مدل رو دیفالت کنم !

در اخر هم بگم 100% تست شده ! بدون مشکل روی تی وی من کار کرد ! بنده هم هیچ مسئولیتی در مقابل مشکلات که بر اثر ناگاهی و پایین بودن سطح دانش کامپیوتری شخصی پیش اید قبول نمی کنم !

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

شب هم اگه تونستم توی مدیا فایر ویدیو رو اپلود میکنم !

بازم می گم به هیچ وجه تلوزیونتون رو اپدیت نکنید ! چون فقط امکاناتی که تلویزیونتون داره رو می بنده !

smhsh121
02-03-2012, 13:30
آقا ممنون. من توی یه ویدیوی دیگه دیدم طرف رفت توی منوی مخفی و Tuner رو به SEC_TCS تغییر داد و Satellite هم به کانال هاش علاوه بر آنالوگ و دیجیتال اضافه شد. ببین می تونی ----S رو هم با این کار فعال کنی. البته باید تیونرش هم از قبل توی تلویزیون باشه ولی امتحانش ضرری نداره.

mostafa2016
02-03-2012, 23:01
دوست عزیز با این کار علاوه بر آسیب رسودن به برد تلوزیون چیزی درست نمی شود چون برد تیونر دیجتال باید نصب باشه

windows-ps3
04-03-2012, 01:47
دوست عزیز با این کار علاوه بر آسیب رسودن به برد تلوزیون چیزی درست نمی شود چون برد تیونر دیجتال باید نصب باشه

داداش حالت خوبه ؟!

من کی از دیجیتال حرف زدم ؟!

هیچ مشکلی به وجود نیاورد ! الان دارم از همه امکانات تی وی به راحتی استفاده می کنم!

matrix0642
04-03-2012, 12:08
دوست عزیز من رفتم توی منوی مخفی ولی گزینه تغییر مدل تلویزیون غیر فعاله و نمیشه تغییرش داد؟

hasanoooooooo
05-03-2012, 14:17
دوست عزیز من رفتم توی منوی مخفی ولی گزینه تغییر مدل تلویزیون غیر فعاله و نمیشه تغییرش داد؟

شما باید از نرم افزار ruSamsungTVCommunicator
استفاده کنی عزیز.

hasanoooooooo
06-03-2012, 02:12
داداش این ویدیو که زبانش ایتالیای هست . تا جایی که من فهمیدم باید با نرم افزار بری و مدل تلوزیون رو به ud6500 تغییر بدی . اما بعدش معلوم نیست چکار میکنه! بعد از تغییر اسم و قبل از خاموش کردن چند تا گزینه رو تغییر میده.
شما خودت این کار رو روی دستگاهی انجام دادی که از ایران با گارانتی خریدی؟ اخه مدلهای اسیایی میگن این کارارو نمیشه کرد؟ ممنون میشم اگهه اینکارارو رو مدل اسیایی کردی به اموزش کوچک بزاری . ممنون میشم. من فقط به دنبال طبط برنامه ها هستم. تنکس

راستی وقتی اینکار رو انجام دادی 3d رو از دست دادی؟ اخه شما گفتی بعد از اپدیت؟ !!

windows-ps3
07-03-2012, 14:12
بابا مگه من مرض دارم وقتتون رو بگيرم ! اين روش توسط خودم روي 6920 اجرا شده !

اقاي حسنو هم تست كردن !

گارانتي ايران ! با سينماي خانگي خريدم از اردبيل ! اين روش هم 100درصد روي مدل هاي سري d جواب ميده !البته ممكنه روي بعضي ها جواب نده

matrix0642
08-03-2012, 00:22
شما باید از نرم افزار ruSamsungTVCommunicator
استفاده کنی عزیز.

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که باید چکار کنیم.

hasanoooooooo
08-03-2012, 00:51
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که باید چکار کنیم.

سلام.
اره عزیز شما این تاپیک رو کلا بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اینکار هم کارایی که توی ویدیو گفته رو انجام بده.... حواست باشه وقتی اینکارارو انجام دادی 3d رو از دست میدی.... باید دوباره بری و مدل رو تعییر بدی برای سه بعدی.........

babi_rich
18-03-2012, 12:03
من d8000 دارمُ سه بعدی می پره؟

windows-ps3
02-04-2012, 11:45
هم اره هم نه

روی هیچ تلویزیونی نمی پره

ولی برای اولین بار روی 6920 پرید