PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل زبان فارسی در ال سی دی سونی Cx520

Mostafa S2
02-03-2012, 00:13
با سلام

من این ال سی دی را جدید گرفتم.من وقتی میخوام زبان منو را فارسی بزارم >>>این زبان در زبان دستگاه وجود نداره و مجبور میشم که دستگاه را ریست کنم.
وقتی دستگاه را ریست میکنم صفحه اولش که مربوط به زبانه>>>زبان فارسی را انتخاب میکنم ولی وقتی فارسی را انتخاب میکنم کلمات از هم جدا جدا میشه و برعکس نوشته میشه.
لطفا راهنمایی کنید

Mostafa S2
05-03-2012, 18:19
دوستان لطفا کمک کنید

taghi_sky7
07-03-2012, 12:29
با سلام

من این ال سی دی را جدید گرفتم.من وقتی میخوام زبان منو را فارسی بزارم >>>این زبان در زبان دستگاه وجود نداره و مجبور میشم که دستگاه را ریست کنم.
وقتی دستگاه را ریست میکنم صفحه اولش که مربوط به زبانه>>>زبان فارسی را انتخاب میکنم ولی وقتی فارسی را انتخاب میکنم کلمات از هم جدا جدا میشه و برعکس نوشته میشه.
لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیزان من هم مشکلی این چنینی دارم با این تفاوت که زبان انتخابی ما انگلیسی هست و تلتکس مشکل داره اجخ وجخ نشون میده چیکار کنیم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

meysamhp
30-03-2012, 22:14
با سلام

لطفا راهنمایی کنید.MEYSAM