PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش استفاده از قسمت AllShare بدون دانگل WiFi در LED Smart TV

Pedram-F
29-02-2012, 22:30
می خوام براتون در اینجا آموزش استفاده از قسمت AllShare رو به اشتراک بزارم تا شما دوستان هم لذت استفاده از قسمت AllShare را تجربه کنن
بعد از چند مدت تلاش بالاخره تونستم قسمت AllShare را در سامسونگ های سمارت هاب (Smart Hub) بدون دانگل WiFi راه اندازی کنم!

توجه کنید در تلوزیون سامسونگ مدل UA46D5950 یا همان سری 5 که دارای سمارت هاب دارند تست شده!

مواردی که باید وجود داشته باشد :
1- مودم وایرلس یا هر مودم دیگر که دارای 4 خروجی LAN باشد ( Access Point هم باشه اشکالی نداره)
2- کابل LAN برای اتصال مودم به LED Or TV و کابل LAN برای اتصال مودم به PC (اگر لپ تاپ باشد توسط وایرلس هم میتوانید به مودم وصل یا کانکت شوید)

بعد از کانکت و مطمئن شدن که هر 2 یعنی PC یا همان کامپیوتر و تلوزیون به اینترنت می توانید بعد از انجام دادن مراحل زیر قسمت َAllShare فعال کنید و استفاده کنید

نرم افزار Serviio را که برای شما آماده کردم را دانلود کنید و بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پس از نصب مراحل زیر را طی کنید

توجه کنید که خود نرم افزار پس از نصب به صورت اتوماتیک یا خودکار اجرا نخواهد شد پس باید شما خود از قسمت Start نرم افزار را اجرا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از انجام این مراحل حال به سراغ تلوزیون یا همان تی وی ال ای دی رفته

طبق تصاویر پیش روید
شما به 2 صورت می توانید وارد قسمت AllShare شوید

1-با کلید SOURCE بر روی کنترول

2- با کلید SMART HUB بر روی کنترول

سپس وارد قسمت AllShare شده
دقت کنید هر فایلی را که به اشتراک می گزارید در اولین پوشه خواهد بود.
مثال پوشه : Titels

مشکلی داشتید اعلام کنید
اگه هم کپی کردید خواهش میکنم منبع رو اعلام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
تشکر یادتون نره!

matrix0642
29-02-2012, 23:45
دوست عزیز عالی بود دستت درد نکنه.تشکر خالی کم بود.فقط روی لپ تاپ ویندوز 7 64 بیتی پیغام میده و نصب نمیشه

Pedram-F
01-03-2012, 20:11
دوست عزیز عالی بود دستت درد نکنه.تشکر خالی کم بود.فقط روی لپ تاپ ویندوز 7 64 بیتی پیغام میده و نصب نمیشه
دوست عزیز چون فعلا نرم افزار ورژن های اولش هست فعلا ورژن 64 بیتی رو ادائه نداده!

smhsh121
01-03-2012, 20:56
مزیت این برنامه ای که معرفی کردید نسبت به خود برنامه AllShare که سامسونگ نوشته چیست؟

matrix0642
02-03-2012, 00:14
با سلام کسی از دوستان نمی دونه که با برنامه AllShare چرا با لپ تاپ به صورت بیسیم نمیشه با tv ارتباط برقرار کرد . وقتی کابل رو از مودم به لپ تاپ وصل میکنی tv میشناسه ولی به صورت بیسیم نمیشناسه.مودمم هم وایرلس هستش.

Pedram-F
02-03-2012, 01:07
مزیت این برنامه ای که معرفی کردید نسبت به خود برنامه AllShare که سامسونگ نوشته چیست؟

مزیت خوبی که داره شما دیگه لازم نیست فیلم یا آهنگ یا تصاویر خود رو به فلش زده و بر روی تی وی اجرا کنید فقط کافیس از برنامه ای که در بالا برای دانلود گذاشته شده شیر یا به اشتراک گذاشته و در تی وی از تماشای فایل خود لذت ببرید
مزیت دوم حجم فایل شما هرچقدر هم باشه حتی چند گیگ با هم به راهتی Share خواهد شد
و خیلی مزایای دیگر .....

Pedram-F
02-03-2012, 01:52
با سلام کسی از دوستان نمی دونه که با برنامه AllShare چرا با لپ تاپ به صورت بیسیم نمیشه با tv ارتباط برقرار کرد . وقتی کابل رو از مودم به لپ تاپ وصل میکنی tv میشناسه ولی به صورت بیسیم نمیشناسه.مودمم هم وایرلس هستش.

به احتمال 60% یا 70% فعال بودن انتی ویروس هست که با آی پی به مشکل برخورد می کنه!
منم همین مشکل رو داشتم

smhsh121
02-03-2012, 10:48
از پاسختون بر میاد تا حالا با خود نرم افزار AllShare که سامسونگ نوشته کار نکردید. من با این نرم افزار کار کردم و مشکلی نبوده. حالا شما یه چک هم با خود AllShare بکن ببین شاید مشکلی نبود.

لینک نرم افزار AllShare نسخه 2.1.0.12013_8 (آخرین نسخه):

راهنمای PDF این نرم افزار:

Pedram-F
02-03-2012, 12:23
از پاسختون بر میاد تا حالا با خود نرم افزار AllShare که سامسونگ نوشته کار نکردید. من با این نرم افزار کار کردم و مشکلی نبوده. حالا شما یه چک هم با خود AllShare بکن ببین شاید مشکلی نبود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sung.com%2Fcontent%2FSW%2F201202%2F201202161910321 90%2FAllShare_2.1.0.12013_8.exe)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sung.com%2Fcontent%2FSW%2F201107%2F201107301122413 55%2FAllShare_Guide-Eng.pdf)

نه اتفاقا من هر مدلش رو استفاده کردم!
هرکی بخواد براش آموزش میدم!:40:

Pedram-F
02-03-2012, 12:29
همان طور که دوست عزیز گفتن نرم افزار خود AllShare سامسونگ بهتر از هر نرم افزار دیگری هست
اگه همراه تی وی یه DVD دادن که رو اون هست آخرین ورژن اگه هم نباشه میتونید از سایت خود سامسونگ یا از آدرس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sung.com%2Fcontent%2FSW%2F201202%2F201202161910321 90%2FAllShare_2.1.0.12013_8.exe)
دانلود کنید اگه کسی راجب نرم افزار AllShare مشکلی داشت باز هم میتونم کمکش کنم!

matrix0642
02-03-2012, 14:50
به احتمال 60% یا 70% فعال بودن انتی ویروس هست که با آی پی به مشکل برخورد می کنه!
منم همین مشکل رو داشتم

اگه مشکل انتی ویروس باشه پس نباید وقتی با کابل هم وصلش میکنیم نشون بده ؟

bardia206
02-03-2012, 23:14
سلام به دوستان عزیز
یه راهنمایی از شما میخواستم که اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم
من میخوام یه SamSung led D6940 بگیرم .خودمم یه گوشی SAMSUNG GALASY S دارم .گوشیم میتونه اینترنت سیمکارتو از طریق WIFI ارسال کنه که دستگاه های دیگه استفاده کنن.باتوجه به این که تلویزیونی که میخوام بگیرم WIFI BUILD IN نداره .آیا راهی هست که بتونم از اینترنت گوشیم برا تلویزیون استفاده کنم؟ یا که مجبورم D6960 رو بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم

Pedram-F
03-03-2012, 00:37
اگه مشکل انتی ویروس باشه پس نباید وقتی با کابل هم وصلش میکنیم نشون بده ؟
همون طور که گفتم مشکل میتونه او آتی ویروس باشه چون وقتی نرم افزار اجرا میشه آنتی ویروس پایین نشون میده که IP معتبر نیست و از این حرفها یا دیوار آتشی شما یا همان فایروال روشت یا هم قسمت نNetwork انتی ویروس (NOD32)

Pedram-F
03-03-2012, 00:51
سلام به دوستان عزیز
یه راهنمایی از شما میخواستم که اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم
من میخوام یه SamSung led D6940 بگیرم .خودمم یه گوشی SAMSUNG GALASY S دارم .گوشیم میتونه اینترنت سیمکارتو از طریق WIFI ارسال کنه که دستگاه های دیگه استفاده کنن.باتوجه به این که تلویزیونی که میخوام بگیرم WIFI BUILD IN نداره .آیا راهی هست که بتونم از اینترنت گوشیم برا تلویزیون استفاده کنم؟ یا که مجبورم D6960 رو بگیرم.راهنمایی کنید ممنون میشم

دوست عزیز اگر دستگاه وایرلس داشته باشی 30% یا 40% فکر کنم بتنونی این کار رو انجام بدی یعنی شما ارسال کنی به دستگاه وایرلس اون از طریق کابل LAN ارسال کنه به تی وی

و یا
در غیر این صورت شما میتونی با GPRS گوشی از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شوید و اینترنت کامپیوتر که همان اینترنت گوشی هست را از طریق کابل LAN از کامپیوتر بر روی تی وی شیر کنید در این صورت باید IP ها به صورت دستی تنظیم شود

ولی دوست عزیز با این که من با سرعت 128 الی 512 یعنی سرعت دانلود 120 الی 160 به ADSL وصل شدم و از طریق کابل به تی وی هم وصل کردم (یعنی از طریق خروجی های مودم ADSL که 4 عدد است) سرعت دانلود App Samsung به قدری پایین است که در اکثر مواقع با پیام "اختلال در شبکه" رووبرو می شوم
حال شما فرض کنید با اینترنتی وصل میشود که سرعت دانلود 10 الی 15 میباشد
بهتر از همه این است که با DSL پرسرعت وصل شوید!

Partovei
04-03-2012, 16:43
شرمنده میدونم که اینجا جاش نیست ولی تورو خدا ببخشید.
آقایون
من با اجازه شما یه 46D8880خریدم.
ازکجا باید به منوی برنامه ها برم؟
درضمن من در منزل از ADSlاستفاده میکنم ولی مودم من باسیم هست میخوام بدونه میتونم اینترنت لپ تاپم رو بصورت وای فای با تلویزیونم شیر کنم؟اگر بله چطوری؟
(ناگفته نماند که کامپیوتر منزل مک بوک پروی اپل هست!وبه ویندوز دسترسی ندارم!!!)

سوال آخر اینکه چرا وقتی شبکه های عادی رو از طریق دکمه 2بعدی به 3بعدی روی ریموت کنترل تغییر میدم نمیتونم با عینکش چیزی حس کنم؟
درضمن درم ا ه و ا ر ه جهت ت ر ک س ت شبکه ای هست که بصورت تست 3Dیه ولی بازهم وقتی از عینک استفاده میکنم هیچ اتفاقی نمیفته چرا؟

ممنون میشم شما که به این واضحی توضیح میفرمائید یه آموزش کلی از صفرتا صد این برند رو درسایت قراربدید تا افرادی مبتدی مثل من بتونند استفاده کنند و دعا گوی شما باشند.

atteesh
21-03-2012, 13:48
ممنون از اين تاپيك خوب و آموزنده

دستگاه 46d8880 كه داري wi-fi داخلي است را چگونه مي توان به گوشي تلفن سامسونگ گالاكسي متصل كرد ؟
جالب اينجا است كه الان چند روز است كه روي اين كار زوم كرده ام اما هنوز نتيجه نداده يعني گاهي گوشي تلويزيون را شناسايي مي كنند و حتي كانكت مي شوند اما در ليست allshare اسمارت هاب دستگاهي را به عنوان نصب شده تشخيص نمي دهد .
ممنون مي شوم اگر كسي از دوستان كه اين مسير را طي كرده ما را هم راهنمايي كند .

654123
22-03-2012, 12:50
بسیار تشکر از معرفی این برنامه بسیار کاربردی و آموزش خوبتون.

روی پاناسونیک ST30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی خوب و راحت اجرا شد. در ضمن من از وینوز 64 بیت استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم. فقط باید Java 6 روی سیستم نصب باشه تا این برنامه نصب بشه.

mehr571
24-03-2012, 22:52
با سلام tv من 40D6960 است با توجه به اینکه بیشتر سیستمهای جدید DLNA دارند مثل گوشی های galaxy ،می تونید tv رو با استفاده از یک روتر یا همون مودم ADSL با گوشی یا کامپیوتر(نرم افزار all Share)به همدیگه متصل کنید ، من این کار رو کردم جواب داده البته با گوشی Optimus black LG

online_2007
25-03-2012, 19:15
کسی با پلاگین youtube برنامه serviio کار کرده البته من کار کردم همه چی تو تلویزیون قشنگ نشان میده فقط مشکل بزرگی که دارم اینه که 2 دقیقه که میگذره از شبکه dlna قطع میشه اگر نرم افزاری مشابه این دارید که youtube پشتیبانی کنه معرفی کنید

paysin
30-03-2012, 22:21
با سلام خدمت همه عزیزان من هم متاسفانه نمیتونم تلویزیون ال ای دی سری 6 سامسونگ را از طریق بیسم به لب تاب وصل کنم هر دو بر نامه معرفی شده را امتحان کردم ولی فقط از طریق کابل جواب داد اگه کسی امحان کرده لطفا راهنمئی کنه
با سپاس

smhsh121
30-03-2012, 23:05
با سلام خدمت همه عزیزان من هم متاسفانه نمیتونم تلویزیون ال ای دی سری 6 سامسونگ را از طریق بیسم به لب تاب وصل کنم هر دو بر نامه معرفی شده را امتحان کردم ولی فقط از طریق کابل جواب داد اگه کسی امحان کرده لطفا راهنمئی کنه
با سپاس

از سری 6 فقط مدل 6960 وایرلس داخلی داره.

arz268
28-05-2012, 20:37
سلام دوستان عزیز من تلوزیون مدل 6920 دارم که وایرلس داخلی نداره این آموزشی هم که شما گفتی برای کامپیوتر چه جوری میشه allshare رو برای موبایل بدون استفاده از دانگل مثلا با استفاده از مودم wifi استفاده کرد.

smhsh121
28-05-2012, 21:51
سلام دوستان عزیز من تلوزیون مدل 6920 دارم که وایرلس داخلی نداره این آموزشی هم که شما گفتی برای کامپیوتر چه جوری میشه allshare رو برای موبایل بدون استفاده از دانگل مثلا با استفاده از مودم wifi استفاده کرد.

اگر دانگل ندارید باید از طریق اتصال تلویزیون با کابل به مودم wifi دار و ارتباط اون مودم با موبایل استفاده کنید.

arz268
29-05-2012, 10:43
دستتون درد نکنه من دیشب همین کارو کردم شد .ولی نمیدونم چرا قبلا نمیشد.تنها لازمش یه مودم 4 پورت و یه کالب از مودم به تلوزیونه.نه یه دانگل 80 تومانی.

feryland
11-06-2012, 13:50
همان طور که دوست عزیز گفتن نرم افزار خود AllShare سامسونگ بهتر از هر نرم افزار دیگری هست
اگه همراه تی وی یه DVD دادن که رو اون هست آخرین ورژن اگه هم نباشه میتونید از سایت خود سامسونگ یا از آدرس :
دانلود کنید اگه کسی راجب نرم افزار AllShare مشکلی داشت باز هم میتونم کمکش کنم!

سلام جناب. ممکنه منو راهنمایی کنی چجوری توی allshare کاری کنم که TV رو بشناسه و بتونم از show to another device استفاده کنم؟

Xenon360
11-06-2012, 14:17
اگر دانگل ندارید باید از طریق اتصال تلویزیون با کابل به مودم wifi دار و ارتباط اون مودم با موبایل استفاده کنید.

دوست عزیز من 46D6960 دارم... این مدل DLNA داره... اما متاسفانه من با تبلت که می خوام به تلوزیونم وصل شم بدون مودم وایرلس تلوزیون رو پیدا نمیکنه... یعنی حتما باید مودم وایرلس رو با کابل Lan به تلوزیون وصل کنم... تا اون موقع تبلتم ، تلوزیون رو پیدا کنه...

اما بدون مودم هیچ اتفاقی نمی افته... حتی با اینکه DLNA رو روشن کردم

یعنی تلوزیون مشکل بهم زده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...!

Sent from my Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

smhsh121
11-06-2012, 15:01
دوست عزیز من 46D6960 دارم... این مدل DLNA داره... اما متاسفانه من با تبلت که می خوام به تلوزیونم وصل شم بدون مودم وایرلس تلوزیون رو پیدا نمیکنه... یعنی حتما باید مودم وایرلس رو با کابل Lan به تلوزیون وصل کنم... تا اون موقع تبلتم ، تلوزیون رو پیدا کنه...

اما بدون مودم هیچ اتفاقی نمی افته... حتی با اینکه DLNA رو روشن کردم

یعنی تلوزیون مشکل بهم زده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...!

توی گزینه های اتصال بی سیم یه جا بود به نام: اختصاصی
برای اتصال بی سیم تلویزیون به صورت مستقیم به یه دستگاه دیگه باید از گزینه اختصاصی استفاده کنید و فکر کنم توی تبلت هم باید وایرلس رو روی ad-hoc بگذارید.

Xenon360
11-06-2012, 19:40
توی گزینه های اتصال بی سیم یه جا بود به نام: اختصاصی
برای اتصال بی سیم تلویزیون به صورت مستقیم به یه دستگاه دیگه باید از گزینه اختصاصی استفاده کنید و فکر کنم توی تبلت هم باید وایرلس رو روی ad-hoc بگذارید.

ممنون دوست عزیز... اما من توی تلوزیون اختصاصی رو انتخاب کردم... اما تبلتم رو پیدا نکرد...

توی تبلتم هم توی تنظیمات wi-fi چیزی بنام ad-hoc وجود نداره...

smhsh121
11-06-2012, 19:55
ممنون دوست عزیز... اما من توی تلوزیون اختصاصی رو انتخاب کردم... اما تبلتم رو پیدا نکرد...

توی تبلتم هم توی تنظیمات wi-fi چیزی بنام ad-hoc وجود نداره...

من با تبلت آشنایی زیادی ندارم ولی می دونم که با تبلت می شه مستقیم به تلویزیون سامسونگ وصل شد و حتی میشه با برنامه مخصوصی از طریق وای فای از روی تبلت تلویزیون رو کنترل کرد.
ad hoc هم تو تنظیمات کارت شبکه وایرلس باید بگردی پیدا کنی. تو گوگل سرچ کن حتما راه حلشو پیدا می کنی.

Xenon360
11-06-2012, 19:58
ببین الان می تونم هردوتا رو به یه مودم وای فای وصل کنم ... یعنی مودم میشه یه واسطه ... اما مستقیم قبلا باگوشیم که Galaxy S بود وصلومیشدم بهش... اما اونم بعد از یهچمدت دیگه نمی دونم چی شد که نشد... گفتم شاید از گوشیم باشه ... اما تبلت که خریدم بازم دیدم همون آش و همون کاسه... واسه همین فقط با مودم وای - فای میتونم با Allshare کار کنم...

smhsh121
11-06-2012, 20:02
ببین الان می تونم هردوتا رو به یه مودم وای فای وصل کنم ... یعنی مودم میشه یه واسطه ... اما مستقیم قبلا باگوشیم که Galaxy S بود وصلومیشدم بهش... اما اونم بعد از یهچمدت دیگه نمی دونم چی شد که نشد... گفتم شاید از گوشیم باشه ... اما تبلت که خریدم بازم دیدم همون آش و همون کاسه... واسه همین فقط با مودم وای - فای میتونم با Allshare کار کنم...

آره توسط مودم وایرلس دار که راحت میشه. نیازی هم به استفاده از اختصاصی نیست.

behnam_rh
15-06-2012, 16:35
یک سوال از دوستانی که از all sher استفاده می کنند
می دونید که شیر کردن فایل چه عکس و فیلم باشد غیر شما کس دیگری آن را هم می تواند ببیند در این باره چه نظری دارید

Sina Jigul
22-06-2012, 21:29
سلام. من سامسونگ D7770 دارم ولی هر کاری میکنم با هم ارتباط برقرار نمیکنن، تلویزیون هم دانگل داخلی داره.

mostafa-km
29-06-2012, 09:16
سلام ببخشید tv من 6960 و گوشیم S II خواهش میکنم کمک کنید تا بتونم از طریق وایرلس به هم وصل کنم

mehdiabdi
06-08-2012, 21:05
دوست عزیز رو تلویزیون سونی هم جواب میده؟
با این برنامه چطوری میشه زیرنویس هم نمایش داد ؟
من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم

hamidana
12-08-2012, 14:30
نمیدونم تالار فعاله یا نه !
اگه فعاله یه سوال دارم ،
تلویزیون سینما تری دی دارم مدل 42lm6200 دانگل داخلی و مجزای WiFi نداره ؟
یه مودم وایرلس دارم می خوام ببینم میشه از طریق DLNA بصورت وایرلس سیستممو با تلویزیون share کنم ؟ (یعنی نمی خوام WiFi تی وی بگیرم)

سید آرین زاهدی فر
30-11-2012, 14:15
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان ، من تلویزیون led 3d samsung مدل 6980 خریدم ولی وقتی می خواهم مودم وایرلس من که مدل symphony هست رو پیدا کنه هنگ می کنه و گیر می کنه تا تلویزیون را خاموش کنم ، اگر روش شناساندن مودم وایرلس به تلویزیون led را میدونه یه آموزش هم برای من بگذارید.

exploood
02-12-2012, 18:00
دوست عزیز عالیییی بود دمت گرم
فقط mkv ساپورت نمیکنه ورژن های بعدی هم همینه؟

Eliminal
24-12-2012, 14:46
سلام
من کامپیوترو به تلویزیون از طریق وایرلس وصل کردم ، ولی هر فایلی رو که میزنم تا روی تلویزیون پخش کنه ، روی تلویزیون میگه که فرمت فایل رو نمیتونه پخش کنه. حتی یه عکس ساده
در صورتی که اگه همون فایلو روی فلش بریزم و بزنم به تلویزیون مشکلی نداره!
مدل تلویزیون هم samsung led E6950

Eliminal
25-12-2012, 12:48
من با نرم افزار servio هم تست کردم بازم همون مشکل قبلی رو دارم یعنی میگه فایل پشتیبانی نمیشود...
چکار کنم؟
allshare روی خود تلویزیون رو چطوری میشه آپدیت کرد؟

p30worldtizhosh
15-01-2013, 11:40
امنیت این کار چقدر هستش ؟؟

yaghoot
25-01-2013, 09:01
ممنون واسه آموزش اما این نیاز به اینترنت داره و پهنای باند زیادی رو برای بازی یا ویدئو میطلبه. نرم افزاری هست که بدون نیاز به نت و با استفاده از شبکه داخلی قادر به اینکار باشه. من قبلا از طریق شبکه داخلی و با استفاده از vlc player بین کامپیوتر های خوابگاه دانشجویی فیلم به صورت استریم شیر میکردم و بقیه هم استفاده میکردند بدون نیاز به اینترنت.

mehran_360
01-04-2013, 20:07
سلام
سال ن مبارک
از این برنامه استفاده کنید mkv هم پخش میکنه :n02:
tvmobili

vahid_41852
02-04-2013, 20:06
چرا برنامه allshareing فایل زیرنویس رو قبول نمی کنه؟
چطور میشه زیرنویس همراه فیلم پخش کرد تو حالت شیرینگ؟

matinpour
03-04-2013, 11:45
چرا برنامه allshareing فایل زیرنویس رو قبول نمی کنه؟
چطور میشه زیرنویس همراه فیلم پخش کرد تو حالت شیرینگ؟

دوست عزیز
آیا شما از این روش استفاده کرده اید
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر
به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

vahid_41852
03-04-2013, 15:59
دوست عزیز
آیا شما از این روش استفاده کرده اید
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .

شیر کردن تلویزیون و کامپیوتر
به وسیله این نرمافزار و wifi متوانید کامپیو تر و تلویزیونتان با هم شیر کنید
راههای بسیار متعددی برای دسترسی به اینترنت وجود دارد و شما به صورت معمول فقط توسط یکی از راهکارهای معمول می توانید به اینترنت متصل شود , حال ما در این پست برایتان نرم افزار Connectify Dispatch را آماده کرده ایم , این نرم افزار با به کارگیری تمامی راهکارهای ممکن برای اتصال به اینترنت این امکان را فراهم می کند که با سرعت بسیار بالایی به اینترنت متصل شوید.
از دیگر ویژگیهای این نرم افزار می توان به ویژگی ایجاد یک شبکه بین چندین کامپیوتر اشاره کرد که در این صورت می توانید با سرعت خیره کننده ای فایلهایتان را به کامپیوترهای مختلف انتقال دهید.
آخرین ورژن از این نرم افزار را می توانید از سایت آریادانلود دریافت نمایید.

فرمایشات شما درست ولی منظور منو نفهمیدید
بنده با خود زیرنویش مشکلی ندارم و به راحتی از طریق فلش فیلم رو همراه زیرنویس می تونم ببینم ولی با برنامه allsharing نمی تونم زیر نویس رو وارد شبکه کنم چون تو این برنامه فقط سه انتخاب واسه وارد کردن فایل هست یکی فیلم که فرمتهای مختلف مووی هست یکی موزیک و یکی هم عکس ولی فایل srt واسش تعریف نشده و به همین علت نمیشه تو برنامه allsharing که تو pc نصب میشه واردش کرد

hemrah12
13-04-2013, 19:17
می خوام براتون در اینجا آموزش استفاده از قسمت AllShare رو به اشتراک بزارم تا شما دوستان هم لذت استفاده از قسمت AllShare را تجربه کنن
بعد از چند مدت تلاش بالاخره تونستم قسمت AllShare را در سامسونگ های سمارت هاب (Smart Hub) بدون دانگل WiFi راه اندازی کنم!

توجه کنید در تلوزیون سامسونگ مدل UA46D5950 یا همان سری 5 که دارای سمارت هاب دارند تست شده!

1- مودم وایرلس یا هر مودم دیگر که دارای 4 خروجی LAN باشد ( Access Point هم باشه اشکالی نداره)
2- کابل LAN برای اتصال مودم به LED Or TV و کابل LAN برای اتصال مودم به PC (اگر لپ تاپ باشد توسط وایرلس هم میتوانید به مودم وصل یا کانکت شوید)

بعد از کانکت و مطمئن شدن که هر 2 یعنی PC یا همان کامپیوتر و تلوزیون به اینترنت می توانید بعد از انجام دادن مراحل زیر قسمت َAllShare فعال کنید و استفاده کنید

نرم افزار Serviio را که برای شما آماده کردم را دانلود کنید و بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید
پس از نصب مراحل زیر را طی کنید

توجه کنید که خود نرم افزار پس از نصب به صورت اتوماتیک یا خودکار اجرا نخواهد شد پس باید شما خود از قسمت Start نرم افزار را اجرا کنید

پس از انجام این مراحل حال به سراغ تلوزیون یا همان تی وی ال ای دی رفته

طبق تصاویر پیش روید
شما به 2 صورت می توانید وارد قسمت AllShare شوید

1-با کلید SOURCE بر روی کنترول

2- با کلید SMART HUB بر روی کنترول

سپس وارد قسمت AllShare شده
دقت کنید هر فایلی را که به اشتراک می گزارید در اولین پوشه خواهد بود.
مثال پوشه : Titels

مشکلی داشتید اعلام کنید
اگه هم کپی کردید خواهش میکنم منبع رو اعلام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
تشکر یادتون نره!

سلام دوست عزیز من یه تلویزیون
UA40ES6960M دارم wifiداخلی هم داره مودم adsl هم دارم 4پورت لن و وا فای هم داره َAllshare رو هم یه بار استفاده کردم گوشی vivaz u5رو وصل کردم چجوری می شه از طریق بی سیم کامپیوتر رو به ای دی وصل کرد
منظورم فیلم و.. که کامپیوتر پخش می کنه از ال ای دی دید .
متشکر می شم جوابم رو بدی.

pooria-ir
14-04-2013, 11:08
دوستان سلام. وقت بخیر. من تبلتم آل شیر داره, میتونم با تلویزیونم که دانگل وایرلس میخوره و کامپیوتر, استفاده ای ازش بکنم؟

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

moj63
02-06-2013, 21:10
سلاممن tv eh5560 اسمارت دارم ، آیا نیاز به دانگلی برای ارتباط با تلویزیون هس ؟یا AllShare نیازس به دانگل ندارد ؟

matinpour
02-06-2013, 22:42
سلاممن tv eh5560 اسمارت دارم ، آیا نیاز به دانگلی برای ارتباط با تلویزیون هس ؟یا AllShare نیازس به دانگل ندارد ؟

دوست عزیز
نگاه کنید که در قسمت منو -----> شبکه----->WiFi Direct روشن است اگر روشن باشد از قابلیت آن استفاده کنید وگرنه باید از
Wireless LAN Adaptor یا در اصطلاح از دانگل استفاده کنید و یا از پست بالا که آموزشش را گذاشتن استفاده کنید.

moj63
03-06-2013, 18:34
دوست عزیز
نگاه کنید که در قسمت منو -----> شبکه----->WiFi Direct روشن است اگر روشن باشد از قابلیت آن استفاده کنید وگرنه باید از
Wireless LAN Adaptor یا در اصطلاح از دانگل استفاده کنید و یا از پست بالا که آموزشش را گذاشتن استفاده کنید.

داداش اون حالتش غیر فعاله فکر کنم باید براش دانگل بگیرم

Sent from my Galaxy Nexus

matinpour
03-06-2013, 19:28
داداش اون حالتش غیر فعاله فکر کنم باید براش دانگل بگیرم

Sent from my Galaxy Nexus

دوست عزیز

بله باید براش یک Wireless LAN Adaptor بگیرید.

moj63
03-06-2013, 21:22
دوست عزیز

بله باید براش یک Wireless LAN Adaptor بگیرید.

دادش مارکش که فرقی نمیکنه ؟؟

این خوبه ؟

TP-Link 150Mbps Mini Wireless N USB Adapter TL-WN723N

matinpour
03-06-2013, 22:17
دادش مارکش که فرقی نمیکنه ؟؟

این خوبه ؟

TP-Link 150Mbps Mini Wireless N USB Adapter TL-WN723N

دوست عزیز
این که شما نام بردید مودم است با آن چیزی که من میگوییم متفاوت است آن در حقیقت یک نوع wifi است که مخصوص تلویزیون سامسونگ است.

moj63
03-06-2013, 22:25
دوست عزیزاین که شما نام بردید مودم است با آن چیزی که من میگوییم متفاوت است آن در حقیقت یک نوع wifi است که مخصوص تلویزیون سامسونگ است.مگه همون کار کرد رسیو*ر رو نداره ؟

moj63
03-06-2013, 23:01
دوست عزیز
این که شما نام بردید مودم است با آن چیزی که من میگوییم متفاوت است آن در حقیقت یک نوع wifi است که مخصوص تلویزیون سامسونگ است.

فکر نکنم با هم فرقی هم بکنن ، فقط از نظر ساپورت تی پی لینک رو تی وی مطمئن نیستم

smhsh121
04-06-2013, 00:42

باید دانگل مخصوص خود سامسونگ رو از نمایندگی بگیرید. اینا معلوم نیست جواب بده.

amirdiba
24-06-2013, 20:12
من تست کردم فقط دانگل مخصوص تی وی رو بگیرین بقیه جواب نمیده

amirdiba
24-06-2013, 23:55
ی سوال من تلوزیونم و تبلتم و لپتاب و دسکتاپ کامپیوترمو با ی مودم وایر لس با خروجی 4 پورت لن شبکه کردم با نرم افزار سامسونگ لینک و همین نرم افزار این تاپیک.تبلتم با وایرلس و بقیه با کابل به مودم وصله.خیلی راحتم عکس ها و فیلم های و موسیقی های اینم سه وسیلمو رو تلوزیون میبینم.میخاستم فقط بدونم این اتصالات از ترافیک اینترنتم کم میکنه؟ینی در بستر اینترنت این نقل و انتقالات انجام میشه.خوب من ماهی 2 گیگ بیشتر نمیگیزفتم.حالا ببینم از ترافیکمم کم میشه؟؟؟؟ ممنون میشم جواب منو بدین؟

amirdiba
24-06-2013, 23:56

من تست کردم فقط باید دانگل سامسونگ باشه .مودم سری n دی لینک یا هر نوع مودم وایرلس یو اس پی جواب نمیده

yousef_boy
25-06-2013, 21:13
سلام من اگه بخام تصویر دسکتاپ رو تو تلویزیون ببینم چطوری میشه؟
کابل اچ دی ام ای جواب میده ولی فاصله زیاده
مودم وایرلس دارم و کابل لن بلند میرسه
میخام همزمان هم رو لپ تاب و تلویزیون تصویر داشته باشه از محیط ویندوز

amirdiba
25-06-2013, 23:09
ی سوال من تلوزیونم و تبلتم و لپتاب و دسکتاپ کامپیوترمو با ی مودم وایر لس با خروجی 4 پورت لن شبکه کردم با نرم افزار سامسونگ لینک و همین نرم افزار این تاپیک.تبلتم با وایرلس و بقیه با کابل به مودم وصله.خیلی راحتم عکس ها و فیلم های و موسیقی های اینم سه وسیلمو رو تلوزیون میبینم.میخاستم فقط بدونم این اتصالات از ترافیک اینترنتم کم میکنه؟ینی در بستر اینترنت این نقل و انتقالات انجام میشه.خوب من ماهی 2 گیگ بیشتر نمیگیزفتم.حالا ببینم از ترافیکمم کم میشه؟؟؟؟ ممنون میشم جواب منو بدین؟

yousef_boy
25-06-2013, 23:12
من دنبال یه راهی هستم برای اینکه بتونم از لپ تاب هم به تی وی تصویر بدم یعنی محیط ویندوز رو تو تی وی ببینم
تلویزیون سامسونگ هست ورودی lan usb hdmi vga داره همین طور لپ تاب
مشکل اصلی من فاصله هست با کابل کوتاه اچ دی ام ای تصویر گرفتم ولی تو فاصله 15 متر هزینه اش بالا میشه کابل
مودم وایرلس هم دارم ولی اون فایل شر میکنه وبدردم نمیخوره
اگر ممکنه راهنماییم کنید

matinpour
26-06-2013, 15:40

دوست عزیز
مصرف اینترنتی شما به دانلودهای کهمی کنید بستگی دارد یعنی اگر شما یک فیلم از طریق اینترنت تماشا می کنید به میزان حجم بایت همان فیلم از شارژ اینترنتتان کم می شود و همچنین باقی مسائل مانند موسیقی گشت و گذار اینترنتی دانلود برنامه و غیره که بغیر از گشت و کذار اینترنتی که حجم کمی مصرف می شود باقی به ندازه حجم آن فایلها از شارژ اینترنتتان کم می شود.

matinpour
26-06-2013, 16:01
من دنبال یه راهی هستم برای اینکه بتونم از لپ تاب هم به تی وی تصویر بدم یعنی محیط ویندوز رو تو تی وی ببینم
تلویزیون سامسونگ هست ورودی lan usb hdmi vga داره همین طور لپ تاب
مشکل اصلی من فاصله هست با کابل کوتاه اچ دی ام ای تصویر گرفتم ولی تو فاصله 15 متر هزینه اش بالا میشه کابل
مودم وایرلس هم دارم ولی اون فایل شر میکنه وبدردم نمیخوره
اگر ممکنه راهنماییم کنید

دوست عزیز
اگر لب تاب شما از هسته اینتل استفاده می کند می توانید از نرم افزار WiDi Widget استفاده کنید که دارای قابلیت های بسیاری است که می توانید هم زمان هم از طریق تلویزیون تان فیلم تماشا کنید هم در اینترنت ایمیلتان را چک کنید این را بطور نمونه گفتم. و دیگر نیازی به سیم بلند ندارید به این سایت مراجعه و مطالعه و دانلود نرم افزار مربوطه و طریقه نسب واجرای آن را ببینید.

amirdiba
27-06-2013, 11:42
دوست عزیز
مصرف اینترنتی شما به دانلودهای کهمی کنید بستگی دارد یعنی اگر شما یک فیلم از طریق اینترنت تماشا می کنید به میزان حجم بایت همان فیلم از شارژ اینترنتتان کم می شود و همچنین باقی مسائل مانند موسیقی گشت و گذار اینترنتی دانلود برنامه و غیره که بغیر از گشت و کذار اینترنتی که حجم کمی مصرف می شود باقی به ندازه حجم آن فایلها از شارژ اینترنتتان کم می شود.

عزیزم منم متوجه هستم چی میگی ولی من اگه ی فیلم 6 گیگی به عنوان مثال که در لپتاپم هست و این فیلمو در تلوزیون نگاه کنم،انگاه منظورتون این است که 6 گیگ از ترافیک اینترنتم کم میشه؟؟؟؟؟؟ اگه این باشه این روش شبکه کردن تو ایران صرفه نداره.درسته؟ اره وقتی چیزی رو از اینترنت از طریق تی وی بگیرم خوب باید ترافیکم کم شه ؟،ولی اگه این حجم اطلاعاتمو بخام از طریق این شبکه از لپتاب یا تبلتم رو تی وی ببینم و حجم ترافیک اینترنتم هم کم شه که فایده نداره.هرچند سرعت من 256 هست ولی من با کیفیت خیلی خوبی فیلم رو میبینم و بدون هیچ قطعی.اینم متوجه نمیشم.اگه از سرعت و ترافیک اینترنتم استفاده میکنه چرا فیلم اینقدر باکیفیت پخش میشه یا در شبکه ای که ساختم سرعت همون سرعت 54 مگابیت مودمم هست؟// ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بزارین

amirdiba
27-06-2013, 11:47
دوست عزیز

WiDi Widget این نرم افزارم که من اصلا دنبالش نبودم خیلی معرکس مرسی مرسی

apple.cente
03-07-2013, 15:40
با سلام
من یه 8880 دارم میخوام با استفاده از نرم افزار all shre کامپبوتر رو به تی وی وصل کنم یه مودم وایرلس دارم که مودم رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم و از طریق wifi از اینترنت تی وی استفاده میکنم
میخواستم بدونم چه جوری با نرم افزار all shere کار کنم
و ایا حتما باید با کابل برای استفاده از all shere مودم رو به تی وی وصل کنم یا نه از طریق wifi میشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

matinpour
03-07-2013, 17:20
با سلام
من یه 8880 دارم میخوام با استفاده از نرم افزار all shre کامپبوتر رو به تی وی وصل کنم یه مودم وایرلس دارم که مودم رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم و از طریق wifi از اینترنت تی وی استفاده میکنم
میخواستم بدونم چه جوری با نرم افزار all shere کار کنم
و ایا حتما باید با کابل برای استفاده از all shere مودم رو به تی وی وصل کنم یا نه از طریق wifi میشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز
در همین تایپیک و در پست اول آموزش این نرم افزار را قرار داده اند

mohsensh1990
04-07-2013, 19:17
salam nmiduni vase mode bi sim bayad chi kar konym modemo peyda mikone ramzesho mizanam baad zarbdar miad beyne tv va modem... tanzymate ip khassy bayad bezanym????? asan vasl nmishe age mishe amuzeshe kamele shabake kardan va etesal tv samsung ba modeme wifi ro bezaryn

apple.cente
08-07-2013, 00:41
دوست عزیز
در همین تایپیک و در پست اول آموزش این نرم افزار را قرار داده اند

دوست عزیز
ممنون که جواب و دادین اما مثب اینکه سوالمو متوجه نشدین
پرسیدم که ایا حتما برای استفاده از این نرم افزار در کامپیوتر و تی وی حتما باید کابل از تیوی به مودم یا کامپیوتر بکشم یا نه با wifi هم میشه کار کرد بدون کابل

matinpour
08-07-2013, 11:06
دوست عزیز
ممنون که جواب و دادین اما مثب اینکه سوالمو متوجه نشدین
پرسیدم که ایا حتما برای استفاده از این نرم افزار در کامپیوتر و تی وی حتما باید کابل از تیوی به مودم یا کامپیوتر بکشم یا نه با wifi هم میشه کار کرد بدون کابل

دوست عزیز
مثل اینکه شما مطلب آن پست را نخوانید در آن همان اول توضیح داده که هم میشود با کابل lan و هم اگر لبتاب یا کامپیوتر تان وایر لسی دارد بطور بیسم وصل بشوید و اگر لب تاب دارید و از هسته اینتل استفاده می کنید می توانید از این نرم افزار استفاده کنیدWiDi Widget

موزش استفاده از قسمت AllShare بدون دانگل WiFi در LED Smart TV

sara100
08-07-2013, 20:04
بنده برنامه
WiDi Widget را در لپ تاپم نصب کردم اما نمی دانم چگونه بایستی محتوی تصویر روی لپ تاپم را همزمان به صورت وایرلس روی تلویزیون سامسونگ 6980 به نمایش در آورم تا بتونم محتوی روی لپ تاپم را روی TV داشته باشم

matinpour
09-07-2013, 14:06
بنده برنامه
WiDi Widget را در لپ تاپم نصب کردم اما نمی دانم چگونه بایستی محتوی تصویر روی لپ تاپم را همزمان به صورت وایرلس روی تلویزیون سامسونگ 6980 به نمایش در آورم تا بتونم محتوی روی لپ تاپم را روی TV داشته باشم

دوست عزیز
برای اطلاعات بیشتر در رابط با WiDi Widget به این تایپیک بروید

sara100
10-07-2013, 11:13
سلام دوست عزیز بنده نرم افزار را نصب کردم اما
نشانه حلقه همش به رنگ خاکستری است و به رنگ آبی در نمی آید

روی دکمه widi نرم افزار WiDi Widget کلیلک می کنم برنامه های محیط کامپیوتر را نمایش می دهد اما وقتی رویش کلیک می کنم عکس العملی صورت نمی گیرد ؟
منظور از آداپتور سازگار چیه؟

تلویزیون اچ دی 6980 بنده بایستی در چه حالتی باشد تا تصویر از لپ تاپ روی تلویزیون بیاید آیا تلویزیون تنظیم خاصی یا فشردن دکمه خاصی نمی خواد؟ مثلا بنده هم اکنون روی حالت hdmi توسط ----- دارم فیلم می بینم حال برای اینکه تصویر از لپ تاپ روی تلویزیون بیاید بایستی در چه مرحله ای از تلویزیون قرار گیرم...

matinpour
10-07-2013, 18:53
سلام دوست عزیز بنده نرم افزار را نصب کردم اما
نشانه حلقه همش به رنگ خاکستری است و به رنگ آبی در نمی آید

روی دکمه widi نرم افزار WiDi Widget کلیلک می کنم برنامه های محیط کامپیوتر را نمایش می دهد اما وقتی رویش کلیک می کنم عکس العملی صورت نمی گیرد ؟
منظور از آداپتور سازگار چیه؟

تلویزیون اچ دی 6980 بنده بایستی در چه حالتی باشد تا تصویر از لپ تاپ روی تلویزیون بیاید آیا تلویزیون تنظیم خاصی یا فشردن دکمه خاصی نمی خواد؟ مثلا بنده هم اکنون روی حالت hdmi توسط ----- دارم فیلم می بینم حال برای اینکه تصویر از لپ تاپ روی تلویزیون بیاید بایستی در چه مرحله ای از تلویزیون قرار گیرم...

دوست عزیز
آدابتور سازگار یعنی یک چیزی مثل مودم وایرلسی که با کابل hdmi و یا کابل سه فیش به تلویزیون تان وصل می شود تا بتواند با لب تاب تان ارتباط برقرار کند چون این برنامه تحت شبکه اجرا می شود و در قسمت Source نمایان می شود و وقتی روی آن رفتید دیگر می توانید از آن استفاده کنید راستی اگر در تلویزیون wifi دارید ببینید که با آن هم می شود

hamidreza_4u
26-07-2013, 11:00
عزیز شما چطور اینکارو کردی؟؟؟
من هرکاری میکنم نمشه فقط تونستم گوشی رو به تی ری وصل کنم
مدل تی وی هم 40D6960 خستش دانگل داخلی هم داره

matinpour
26-07-2013, 13:07
عزیز شما چطور اینکارو کردی؟؟؟
من هرکاری میکنم نمشه فقط تونستم گوشی رو به تی ری وصل کنم
مدل تی وی هم 40D6960 خستش دانگل داخلی هم داره

دوست عزیز
اگر شما هم یک مودم وایرلس با خروجی 4 پورت داشته باشید و از نرم افزاری که در پست اول هست استفاده کنید شما هم می توانید همانگونه وصل شوید.

hamidreza_4u
07-08-2013, 03:53
دوست عزیز
اگر شما هم یک مودم وایرلس با خروجی 4 پورت داشته باشید و از نرم افزاری که در پست اول هست استفاده کنید شما هم می توانید همانگونه وصل شوید.
دوستان تشکر میکنم خیلی عالی هست ولی بزرگترین مشکلی که وجود داره عدم توانایی TV تو پخش فایلهای MKV هست .
کسی واسه این مشکل راهی پیدا نکرده:n11::n17::33:

matinpour
07-08-2013, 11:24
دوستان تشکر میکنم خیلی عالی هست ولی بزرگترین مشکلی که وجود داره عدم توانایی TV تو پخش فایلهای MKV هست .
کسی واسه این مشکل راهی پیدا نکرده:n11::n17::33:

دوست عزیز
برند تلویزیون شما چیست

hamidreza_4u
08-08-2013, 12:17
دوست عزیز
برند تلویزیون شما چیست

Samsung 40D6960
خودم چک کردم فقط mkv و AVHS سونی رو نمیخونه امروزه هم اکثر فیلمها mkv هستن

matinpour
08-08-2013, 12:39
Samsung 40D6960

دوست عزیز
سامسونگ قابلیت تمام فرمتها مخصوصا mkv را دارد
کدک تصویری

کدک صوتی

سرعت بیت

)مگابیت در ثانیه(

قالب نرخ فریم

(ثانیه)

رزولیشن

کدک تصویر

محفظه

فایل گسترش

AC3

LPCM

ADPCM(IMA, MS)

AAC

HE-AAC

WMA

DD+

MPEG(MP3)

30

6~30

1920x1080

(WMV v7,v8,

MSMPEG4

v3:

1280x720

Divx 3.11 / 4 / 5 / 6

AVI

MKV

ASF

MP4

3GP

MOV

FLV

VRO

TS

SVAF

*.av

*.mkv

*.asf

*.wmv

*.mp4

*.3gp

*.vro

*.mpg

*.mpeg

*.ts

*.tp

*.trp

*.mov

*.flv

*.vob

*.svi

*.m2ts

MPEG4 SP/ASP

H.264 BP/MP/HP

Motion JPEG

Microsoft MPEG-4 v3

Window Media Video

v7,v8,v9

MPEG2

MPEG1

4

640x480

VP6

60

24/25/30

MVC

Vorbis

20

6~30

1920x1080

VP8

WebM

*.webm

amin_g_p
08-08-2013, 12:47
Samsung 40D6960

در صفحه اول (Status) برنامه Serviio برای آی پی تلویزیون به جای Generic DLNA Profile سری تلویزیون خود را انتخاب کنید. یک سری تبدیلات را برای پخش بهتر و راحت تر برخی فایل ها انجام می ده. تنظیمات تبدیل هم در تب Transcoding قابل تنظیم هست.
تاجایی که من اطلاع دارم این سری از mkv هم پشتیبانی می کنه (مگر بعضی mkv ها با مشخصات ناسازگار)

hamidreza_4u
16-08-2013, 22:58
در صفحه اول (Status) برنامه Serviio برای آی پی تلویزیون به جای Generic DLNA Profile سری تلویزیون خود را انتخاب کنید. یک سری تبدیلات را برای پخش بهتر و راحت تر برخی فایل ها انجام می ده. تنظیمات تبدیل هم در تب Transcoding قابل تنظیم هست.
تاجایی که من اطلاع دارم این سری از mkv هم پشتیبانی می کنه (مگر بعضی mkv ها با مشخصات ناسازگار)
نه عزیز فایده نداره اون گزینه رو روی samsng play C/D گذاشتم ولی توفیق نداشت
یه راهی پیش وا بگذارن دوستان و اساتید

hamidreza_4u
16-08-2013, 23:02
من تازگی ها فایروال PC رو خاموش کردم و درایوامو به اشتراک گذاشتم تی وی پی سی رو میشناسه ولی تا وارد میشه میگه امکان دسترسی وجود نداره نمیدونم چرا؟
کسی میدونه قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این مدل تی وی از DLNA پشتیبانی میکنه یا نه؟
من که چیزی پیدا نکردم

SH.MAPY
25-08-2013, 20:51
اقا من قربنتون برم ولی من نمیدونم چرا پستای من نامرءِیه هیچکی تو هیچ تاپیکی جواب نمیده!
من sony nx720 دارم با این نرم افزار فایلا رو به راحتی پخش میکنم اما زیر نویس ندارم ! اگه کسی با sony امتحان کرده جواب بده چرا واسه من زیرنویسو پخش نمیکنه !:n28::n28:

matinpour
25-08-2013, 21:23
اقا من قربنتون برم ولی من نمیدونم چرا پستای من نامرءِیه هیچکی تو هیچ تاپیکی جواب نمیده!
من sony nx720 دارم با این نرم افزار فایلا رو به راحتی پخش میکنم اما زیر نویس ندارم ! اگه کسی با sony امتحان کرده جواب بده چرا واسه من زیرنویسو پخش نمیکنه !:n28::n28:

دوست عزیز
تا آنجا که من می دانم تلویزیون سونی با فرمت زیرنویس مشگل دارد نه فقط در ایران بلکه در تمام دنیا اگر می خواهید مشگلتان حل شود کافیست زیرنویس را با نرم افزار های موجود به فیلم بچسبانید و سپس روی cd رایت کنید وآن را یا با dvd و یا بویسله کامپیوتر روی فلش کپی و از آن استفاده کنید.

hamidreza_4u
30-08-2013, 23:36
دوستان کسی هست هنوز با serviio مشکلی راجع به زیرنویس یا عدم اجرای بعضی از فرمتها رو داشته باشه یا نه؟؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین

hamidreza_4u
30-08-2013, 23:37

دوست عزیز
دقیق توضیح بده ببینم ایا
1-اصلا زیر نویسی واسه شما نمایش داده میشه یا نه(حتی نامفهوم و درهم)؟
2- اسم زیرنویس با فیلمت یکسان هست یا نه؟
3-تنظیمات زیرنویس تی وی انجام شده یا نه؟
4-اصلا زیر نویس تی وی فعال هست یا نه؟

بهارستان5
01-09-2013, 13:28
دوستان کسی هست هنوز با serviio مشکلی راجع به زیرنویس یا عدم اجرای بعضی از فرمتها رو داشته باشه یا نه؟؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین

با درود

من امروز نصب کردم در صورتی که زیر نویس به فیلم چسبیده باشدبا زیر نویس مشکل ندارد
فرمت ام کا وی را ساپورت نمی کند

بهارستان5
01-09-2013, 16:54
با درود

من امروز از این نرم افزار استفاده کردم حتی یک فیلم کامل تماشا کردم ولی متاسفانه زمان استفاده
مجدد به هیچ وجه ارتباط بین کامپیوتر و تلوزیون بر قرار نمی شود علت چیست

hamidreza_4u
02-09-2013, 17:25
با درود

من امروز نصب کردم در صورتی که زیر نویس به فیلم چسبیده باشدبا زیر نویس مشکل ندارد
فرمت ام کا وی را ساپورت نمی کند

چندین فیلم با پسوند MKV رو تست کن مطمئن شو اگه اجرا نکرد از منوی Transcodingتیک گزینه Enable Transcoding رو بردار ببین حل میشه یه نه؟
اگه مشکلی بود خبرم کن:n18::n11:

بهارستان5
03-09-2013, 20:05
با درود

این کار را هم انجام دادم ساپورت نکرد ضمنا مشکل دیگرم این است که هر بار Serviio را غیر
فعال می کنم یا روز بعد که مجددا کامپیوتر را روشن می کنم نرم افزار فعال نمی شود
تنها راه فعال شدن مجدد انست که از کنترل پانل نرم افزار را حذف و نصب مجدد کنم تا دوباره
فعال شود واین روش غیر اصولی است راه حلی به نظرتان می رسد

hamidreza_4u
03-09-2013, 22:51
با درود

این کار را هم انجام دادم ساپورت نکرد ضمنا مشکل دیگرم این است که هر بار Serviio را غیر
فعال می کنم یا روز بعد که مجددا کامپیوتر را روشن می کنم نرم افزار فعال نمی شود
تنها راه فعال شدن مجدد انست که از کنترل پانل نرم افزار را حذف و نصب مجدد کنم تا دوباره
فعال شود واین روش غیر اصولی است راه حلی به نظرتان می رسد
شما از کدوم ورژن این برنامه استفاده میکنی؟
از ورژن 0.6.2 که ابتدای همین پست هست استفاده کن
وفقط تنظیماتی رو که نشون دادم انجام بده
بقیه برنامه ها رو هم میتونی حذف کنی
وقتی سیستمو روشن میکنی با مودم خود من که 150 مگ هستش یکم طول میکشه تا شبکه رو شناسایی کنه صبور باش درست میشه
اینم فایل تنظیمات مو به مو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ARYA_20
04-09-2013, 19:42
با سلام میشه کمکم کنید انتر نت tv تلویزیون led الجی مدل m64100 چطوری راه بندازم

hamidreza_4u
04-09-2013, 20:22
شما بفرمایید اینترنت سرعت بالا و مودم ADSL دارید؟
تی وی شما امکان ارتباط WiFi داره یا نه؟

hamidreza_4u
06-09-2013, 21:37
اولا نیاز به یک خط adsl سرعت بالا دارین
ثانیا یک مودم سرعت بالا

ARYA_20
07-09-2013, 21:17
سلام دوباره بلی خط ads هم دارم LED هم وایفایف داره هم لین اگر چیزی دیگه هم لازم است بگین

hamidreza_4u
10-09-2013, 18:53
سلام دوباره بلی خط ads هم دارم LED هم وایفایف داره هم لین اگر چیزی دیگه هم لازم است بگین
خوب خیلی راحت برین داخل نتظیمات شبکه روی حالت وای فای چستجو کنین شبکتونو پیدا کنه تی وی
بعد وقتی ارتباطتون با مودم برقرار شد دیگه حله
داخل برنامه های تی وی باید گزینه ای بنام اینترنت TV باشه انتخاب کنید و از دسته دلخواهتون فیلم مورد نظر رو انتخاب و ببینید
فقط همه ترافیکتون که چه عرض کنم .......میره واسه تماشای فیلم:n19:

amin_g_p
10-09-2013, 19:22
خوب خیلی راحت برین داخل نتظیمات شبکه روی حالت وای فای چستجو کنین شبکتونو پیدا کنه تی وی
بعد وقتی ارتباطتون با مودم برقرار شد دیگه حله
داخل برنامه های تی وی باید گزینه ای بنام اینترنت TV باشه انتخاب کنید و از دسته دلخواهتون فیلم مورد نظر رو انتخاب و ببینید
فقط همه ترافیکتون که چه عرض کنم .......میره واسه تماشای فیلم:n19:

شبکه داخلی چه ربطی به ترافیک داره! Serviio از اینترنت فقط برای گرفتن متادیتا (که می شه غیرفعالش کرد) و پخش ویدیو های آنلاین (که آدرس ها را باید در قسمت آنلاین سورس لایبراریش وارد کنی و در بعضی موارد هم پلاگین مخصوص هست ...) استفاده می کنه.

ARYA_20
11-09-2013, 20:11
گذینه بنام انترنت تی وی نیست بازی سرگرمی ایجور چیز ها بود انترنت تی وی رو پیدانکردم

hamidreza_4u
15-09-2013, 14:48
شبکه داخلی چه ربطی به ترافیک داره! Serviio از اینترنت فقط برای گرفتن متادیتا (که می شه غیرفعالش کرد) و پخش ویدیو های آنلاین (که آدرس ها را باید در قسمت آنلاین سورس لایبراریش وارد کنی و در بعضی موارد هم پلاگین مخصوص هست ...) استفاده می کنه.
عزیز اگه توجه کرده باشین فرمودن اینترنت تی وی نه مدیا سرور:n23:

motlu64
04-11-2013, 21:46
اگر داخل کامپیوتر اجرا کنید mkv رو هم پخش می کنه، یعنی داخل خود نرم افزار allshare از گزینه play in another device استفاده کنید

myloveistech
05-12-2013, 12:32
سپاس بزرگوار

4058423
04-01-2014, 18:43
دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من مدل 5000 سامسونگ 40 اینچ سری 5 رو دارم . میخوام ببینم منم میتونم از این قابلیت روی led خونه استفاده کنم ؟

matinpour
04-01-2014, 19:32
دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من مدل 5000 سامسونگ 40 اینچ سری 5 رو دارم . میخوام ببینم منم میتونم از این قابلیت روی led خونه استفاده کنم ؟

دوست عزیز
مطالب پست اول همین تایپیک را عمل کن

re0022
26-02-2014, 00:47
من با گوشی سونی از طریق allshare میخوام وصل بشم dlna هر کاری کردم هنگام وصل میزنه در حال بارگزاری کسی امتحان کرده چرا وصل نمیشه ؟
تلویزیون wifi داخلی هم داره

xcorecell
30-03-2014, 13:27
تو رو خدا جواب بدین
حاج حميد من با serviio فيلم ديدم اما هرچي زور زدم زيرنويس نيومد، تي ويم سامسونگ 2013 ، چكنم حاجي ؟ تو تي وي allfile زدم فايل زيرنويس هست اما با فيلم نمياد لامصب:n27:

hamidreza_4u
30-03-2014, 18:26
حاج حميد من با serviio فيلم ديدم اما هرچي زور زدم زيرنويس نيومد، تي ويم سامسونگ 2013 ، چكنم حاجي ؟ تو تي وي allfile زدم فايل زيرنويس هست اما با فيلم نمياد لامصب:n27:

داداشم اسم فیلم با زیرنویسش باید یکی باشه و داخل servio هم قسمت subtitles رو فعال کن

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

hamidreza_4u
31-03-2014, 19:23

ببین داداش ی برنامه بنام allshare هست مخصوص تی وی سامسونگه ولی روی همی تی وی ها جواب میده من دیروز تستش کردم .. کار باهاش راخت تر از srvio هست...در ضمن لگ نمیزنه و زیرنویس رو هم پخ میکنه 100% تستش کردم...در ضمن توی تی وی ایا زینویس رو فعال کردین یا نه؟
اینم لینک دانلودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سایت سامسونک

JEskandari
03-04-2014, 07:49

ببین داداش ی برنامه بنام allshare هست مخصوص تی وی سامسونگه ولی روی همی تی وی ها جواب میده من دیروز تستش کردم .. کار باهاش راخت تر از srvio هست...در ضمن لگ نمیزنه و زیرنویس رو هم پخ میکنه 100% تستش کردم...در ضمن توی تی وی ایا زینویس رو فعال کردین یا نه؟
اینم لینک دانلودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سایت سامسونک

متشکر بعد از اینکه 2 دو روز وقتم را با نرم افزار Samsung Link تلف کردم این نرم افزار که سامسونگ دیگه توسعه اش نمیده مشکل من را حل کردم تلوزیونم هم UA46F7770 بود

mojtaba_rasht
03-04-2014, 09:14
سالم دمستان من تی وی AU46F6450AMSHD دارم واسه الشیر کردن راهنماییم کنید ممنون میشم.از مطالب خوبتونم خیلی استفاده کردم.

matinpour
03-04-2014, 11:32
سالم دمستان من تی وی AU46F6450AMSHD دارم واسه الشیر کردن راهنماییم کنید ممنون میشم.از مطالب خوبتونم خیلی استفاده کردم.

دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید

mojtaba_rasht
04-04-2014, 11:46
سلام میخواستم بدونم این مدل تی وی سامسونگ AU46F6450AMSHD چطوره ؟

DEKAMIN
05-04-2014, 11:35
سلام دوستان عزیز :

من یه مشکلی برام پیش اومده که واقعا دارم دیوانه میشم . لطفا راهنمایی کنین . من UA46D6960 SMART TV دارم و گوشیم هم NOTE 2 . برای اولین بار ره راحتی هرچه تمام تر تونستم از طریق ALLSHARE اتصال رو برقرار کنم اما حدود 1 ماه میشه که هر کاری میکنم هیچ فایده ای نداره و اصلا گوشیم تلویزیون رو پیدا نمیکنه . لطفا اگه چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنین . گوشی رو ریست فکتوری هم کردم . اگه میشه اصلا راهنمایی کنیم از قدم اول باید چه کرد.هرچند راه خاصی نیست اما نمیدونم چرا بازم همون راه ساده به کارم نمیاد

DEKAMIN66@GMAIL.COM
09359797649

matinpour
05-04-2014, 20:18
سلام دوستان عزیز :

من یه مشکلی برام پیش اومده که واقعا دارم دیوانه میشم . لطفا راهنمایی کنین . من UA46D6960 SMART TV دارم و گوشیم هم NOTE 2 . برای اولین بار ره راحتی هرچه تمام تر تونستم از طریق ALLSHARE اتصال رو برقرار کنم اما حدود 1 ماه میشه که هر کاری میکنم هیچ فایده ای نداره و اصلا گوشیم تلویزیون رو پیدا نمیکنه . لطفا اگه چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنین . گوشی رو ریست فکتوری هم کردم . اگه میشه اصلا راهنمایی کنیم از قدم اول باید چه کرد.هرچند راه خاصی نیست اما نمیدونم چرا بازم همون راه ساده به کارم نمیاد

DEKAMIN66@GMAIL.COM
09359797649

دوست عزیز
باید برنامه
ALLSHARE در گوشی تان باشد و بعد کد تلویزیونتان را به گوشی بدهید و همچنین ip تلویزیونتان را در برنامه وارد کنید

DEKAMIN
06-04-2014, 10:30
دوست عزیز
باید برنامه
ALLSHARE در گوشی تان باشد و بعد کد تلویزیونتان را به گوشی بدهید و همچنین ip تلویزیونتان را در برنامه وارد کنید

درود بر جناب متین پور بزرگوار . و تبریک سال نو و آرزوی خوشبختی

شما همیشه از عزیزانی بودین که در پی یاری رساندن به دوستانی هستند که مشکلی براشون پیش اومده و بنده هم این افتخار رو داشتم که قبلا شماره تماس شما رو داشتم اما به دلیل فرمت شدن گوشی موبایل متاسفانه شمارتون رو ندارم . همین جا لازم میدونم که بابت راهنمایی های شبانه روزیتون ازتون تشکر مجدد بکنم و قدردان زحمات شما باشم اما 2 نکته :
1 : بر روی گوشی موبایل بنده حتما این برنامه نصب هست . چرا که اصلا این برنامه جزیی از مشخصات گوشی بندست
2 : متوجه انتقال کد تلویزیون و نوشتن IP نشدم . البته برای بار اول که از allshare استفاده کردم تنها با روشن کردن وای فای این عمل به راحتی انجام شد ولی در حال حاظر تلویزیون و گوشی موبایل بنده ، هیچکدام دیگری رو در لیست وای فای نشان نمیدهند .

matinpour
06-04-2014, 15:13
درود بر جناب متین پور بزرگوار . و تبریک سال نو و آرزوی خوشبختی

شما همیشه از عزیزانی بودین که در پی یاری رساندن به دوستانی هستند که مشکلی براشون پیش اومده و بنده هم این افتخار رو داشتم که قبلا شماره تماس شما رو داشتم اما به دلیل فرمت شدن گوشی موبایل متاسفانه شمارتون رو ندارم . همین جا لازم میدونم که بابت راهنمایی های شبانه روزیتون ازتون تشکر مجدد بکنم و قدردان زحمات شما باشم اما 2 نکته :
1 : بر روی گوشی موبایل بنده حتما این برنامه نصب هست . چرا که اصلا این برنامه جزیی از مشخصات گوشی بندست
2 : متوجه انتقال کد تلویزیون و نوشتن IP نشدم . البته برای بار اول که از allshare استفاده کردم تنها با روشن کردن وای فای این عمل به راحتی انجام شد ولی در حال حاظر تلویزیون و گوشی موبایل بنده ، هیچکدام دیگری رو در لیست وای فای نشان نمیدهند .

دوست عزیز
روش بنام
معکوس صفحه یا Screen Mirroring
صفحه منو-->شبکه- --> --->تنظيماتAllShare ---معکوس صفحه نمايش
Screen Menu > Network > AllShare Settings > Screen Mirroring
دستگاه تلفن همراه را به صورت بی سيم در صفحه نمايش تلويزيون خود تان نمايش می دهد .با اين حال، تنها با دستگاه های تلفن همراه که از AllShare پشتيبانی می کند معکوس صفحه نمايش در دسترس است
با توجه به وضعيت شبکه، صفحه نمايش و يا قطع صدا ممکن است رخ دهد هنگامی که عملکرد معکوس روی صفحه نمايش در حال اجرا است

اتصال دستگاه تلفن همراه
اجرای عملکرد معکوس صفحه نمايش( شبکه--> تنظيمات--AllShare---->معکوس صفحه نمايش
روش ديگر،دکمه SOURCE و معکوس صفحه نمايش را از ليست منبع انتخاب کنيد . ) . پس از معکوس صفحه نمايش در حال اجرا فایل موسیقی یا فیلم ، عملکرد معکوس بر روی دستگاه تلفن همراه را اجرا کنيد تلويزيون با دستگاه تلفن همراه متصل می شود، و کاربر می تواند صفحه نمايش دستگاه متصل به تلفن همراه را در تلويزيون ببينيد

در ضمن روش کامل آن را بزودی در یک تایپیک مجزا آموزش خواهم داد

DEKAMIN
07-04-2014, 11:54
دوست عزیز
روش بنام
معکوس صفحه یا Screen Mirroring
صفحه منو-->شبکه- --> --->تنظيماتAllShare ---معکوس صفحه نمايش
Screen Menu > Network > AllShare Settings > Screen Mirroring
دستگاه تلفن همراه را به صورت بی سيم در صفحه نمايش تلويزيون خود تان نمايش می دهد .با اين حال، تنها با دستگاه های تلفن همراه که از AllShare پشتيبانی می کند معکوس صفحه نمايش در دسترس است
با توجه به وضعيت شبکه، صفحه نمايش و يا قطع صدا ممکن است رخ دهد هنگامی که عملکرد معکوس روی صفحه نمايش در حال اجرا است

اتصال دستگاه تلفن همراه
اجرای عملکرد معکوس صفحه نمايش( شبکه--> تنظيمات--AllShare---->معکوس صفحه نمايش
روش ديگر،دکمه SOURCE و معکوس صفحه نمايش را از ليست منبع انتخاب کنيد . ) . پس از معکوس صفحه نمايش در حال اجرا فایل موسیقی یا فیلم ، عملکرد معکوس بر روی دستگاه تلفن همراه را اجرا کنيد تلويزيون با دستگاه تلفن همراه متصل می شود، و کاربر می تواند صفحه نمايش دستگاه متصل به تلفن همراه را در تلويزيون ببينيد

در ضمن روش کامل آن را بزودی در یک تایپیک مجزا آموزش خواهم داد

درود بر جناب متین پور عزیز :

مشکل بنده حل نشد . بهتر بگم مشکل بنده از اینجاست که Screen Mirroring باید حتما با وای فای ست شده باشد . جهت روشن کردن Screen Mirroring پیغام روشن کردن و یا اتصال به وای فای داده میشود که این همام مشکلی است که بنده دارم.دستگاه تلویزیون و موبایل بنده هیج کدام همدیگر را پیدا نمیکنند و الا به راحتی این انتقال انجام میشد . من فکر میکنم ایراد کار از جای دیگریست .

matinpour
07-04-2014, 23:50

مشکل بنده حل نشد . بهتر بگم مشکل بنده از اینجاست که Screen Mirroring باید حتما با وای فای ست شده باشد . جهت روشن کردن Screen Mirroring پیغام روشن کردن و یا اتصال به وای فای داده میشود که این همام مشکلی است که بنده دارم.دستگاه تلویزیون و موبایل بنده هیج کدام همدیگر را پیدا نمیکنند و الا به راحتی این انتقال انجام میشد . من فکر میکنم ایراد کار از جای دیگریست .

دوست عزیز
به این تایپیک بروید

hamidreza_4u
08-04-2014, 00:35

دوست عزیز شما گوشیتو از لیست allshare تی وی حذف کن مودمتو دوباره کانفیگ کن و ی ip دستی بده به تی وی انشاالله حل خواهد شد
برای حذف گوشی هم از مسیر زیر برو
Menu > network > allshare >

DEKAMIN
08-04-2014, 09:40
دوست عزیز شما گوشیتو از لیست allshare تی وی حذف کن مودمتو دوباره کانفیگ کن و ی ip دستی بده به تی وی انشاالله حل خواهد شد
برای حذف گوشی هم از مسیر زیر برو
Menu > network > allshare >

منون از زحمات شما.
اگر امکان داره کمی واضح تر توضیح بدین ممنون میشم . البته بنده از لیست allshare tv مدل دستگاه رو حذف کردم و نشد .

hamidreza_4u
10-04-2014, 11:44
منون از زحمات شما.
اگر امکان داره کمی واضح تر توضیح بدین ممنون میشم . البته بنده از لیست allshare tv مدل دستگاه رو حذف کردم و نشد .

دوست عزیز کجاشو متوجه نشدی تا واست توضیح بدم؟
درضمن شما از این ارتباط چه استفاده ای میخای بکنی؟
هدفتون پخش مدیا از گوشی روی tv هست دیگه؟

a.g g.a
10-04-2014, 17:05
سلام

من هم تونستم با گرفتن جدیدترین ورژن این نرم افزار از خود سایتش و گرفتن آخرین نسخه Java از این نرم افزار روی ویندوز سون 64 بیتی برای تلویزیون سامسونگ F8000 استفاده کنم با یه مودم ای-دی-اس-ال Wifi دار ZyXEL (فقط می بایست توی پوشه نرم افزار 64 بیتیش رو اجرا کنم و اون شرتکاتی که توی منوی استارت بود اصلا باز نمیشد)

All Share خود سامسونگ رو هم گزفتم ولی گاهی قطع و وصل میشه و همین Serviio برای من بهتر باز میشه

راهی هست که بشه مستقیم تصویر مانیتور رو هم روی تلویزیون نمایش داد ؟ با Miracast و روی ویندوز غیر از 8.1 ؟

با تشکر

matinpour
10-04-2014, 18:08
سلام

من هم تونستم با گرفتن جدیدترین ورژن این نرم افزار از خود سایتش و گرفتن آخرین نسخه Java از این نرم افزار روی ویندوز سون 64 بیتی برای تلویزیون سامسونگ F8000 استفاده کنم با یه مودم ای-دی-اس-ال Wifi دار ZyXEL (فقط می بایست توی پوشه نرم افزار 64 بیتیش رو اجرا کنم و اون شرتکاتی که توی منوی استارت بود اصلا باز نمیشد)

All Share خود سامسونگ رو هم گزفتم ولی گاهی قطع و وصل میشه و همین Serviio برای من بهتر باز میشه

راهی هست که بشه مستقیم تصویر مانیتور رو هم روی تلویزیون نمایش داد ؟ با Miracast و روی ویندوز غیر از 8.1 ؟

با تشکر

دوست عزیز
اگر منظور تان دیدن فیلم - عکس و یا موسیقی است شما می توانید از برنامه allshaer استفده کنید ولی اگر می خواهید دکستاب کامپیوتر را در تلویزیون ببینید باید دو عدد وایر لس hdmi بخرید که یکی را به تلویزیون و دیگری را به لپ تاپ تان وصل کنید
برای بهتر فهمیدن مطلب اینجا#2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلیک کنید
به این تایپیک بروید و از مطلب آن هم استفاده کنید.

a.g g.a
10-04-2014, 18:28
دوست عزیز
اگر منظور تان دیدن فیلم - عکس و یا موسیقی است شما می توانید از برنامه allshaer استفده کنید ولی اگر می خواهید دکستاب کامپیوتر را در تلویزیون ببینید باید دو عدد وایر لس hdmi بخرید که یکی را به تلویزیون و دیگری را به لپ تاپ تان وصل کنید
برای بهتر فهمیدن مطلب اینجا#2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلیک کنید
به این تایپیک بروید و از مطلب آن هم استفاده کنید.

خیلی ممنون از راهنمایی شما

نه دیدن عکس و موسیقی و فیلم که با همین نرم افزار معرفی شده توی این تایپیک حل شد

قیمت وایرلس HDMI چه قدر هست ؟ توی ایران گیر میاد ؟

سرعت و قدرت ارسال اطلاعاتش در حدی هست که بشه فیلم با کیفیت سه بعدی باهاش پخش کرد ؟

matinpour
10-04-2014, 18:57
خیلی ممنون از راهنمایی شما

نه دیدن عکس و موسیقی و فیلم که با همین نرم افزار معرفی شده توی این تایپیک حل شد

قیمت وایرلس HDMI چه قدر هست ؟ توی ایران گیر میاد ؟

دوست عزیز
از قیمت خبر ندارم ولی فکر می کنم در بازار علاالدین باشد و فکر کنم بتوانید از این سایت هم خرید کنید

payam sabet
17-04-2014, 10:53
سلام.من برنامه SERVIIO رو نصب کردم ولی وقتی بازش میکنم چراغ بغل ip address قرمزه! چرا؟

payam sabet
17-04-2014, 11:20
چرا چراغ ip address قرمزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

matinpour
17-04-2014, 15:50
چرا چراغ ip address قرمزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز
مراحل را مو به مو از پست اول انجام بدهید و از پستهای دیگر همین تایپیک هم استفاده کنید

ali1852
20-04-2014, 23:45
اقایون یکی از دوستامون گفتن برا نمایش زیرنویس با SERVIIO باید تیک ساب تایتل رو توی برنامه سریو فعال کرد کجاست تیکش..؟؟؟؟؟؟ راهی داره بدون غیرفعال کردن فایروال نود 32 بشه وصل شد چو هر سری باید فایروال رو غیر فعال کنم لطفا از برنامه نود 32 توضیح بدین کجا باید برم و چیکار کنم....اقایون زیرنویسه مهمتره کجا باید فعال کنم توی برنامه SERVIIO (بلدم بپسبونمش به فیلم اما میخوام اگه بشه جدا باشه و نشون بده)؟؟؟؟

ali1852
23-04-2014, 14:23
اقایون من الان برنامه ال شیر رو نصب کردم اما بیشترمواقع یوهو ارتباط قطع میشه یکی اموزش میده چیکار کنم؟؟چه طوری ای پی تلوزیون رو به نود32 بشناسونم که نخوام هی فایروال رو دیسیبل کنم لطفا کمک کنه یکی :n28::n28::n28::n28:

matinpour
23-04-2014, 14:34
اقایون من الان برنامه ال شیر رو نصب کردم اما بیشترمواقع یوهو ارتباط قطع میشه یکی اموزش میده چیکار کنم؟؟چه طوری ای پی تلوزیون رو به نود32 بشناسونم که نخوام هی فایروال رو دیسیبل کنم لطفا کمک کنه یکی :n28::n28::n28::n28:

دوست عزیز
این یک قاعده است که وقتی شما در حال استفاده از این کاربرد هستید باید اگر آنتی ویروس تان عکس العمل نشان می دهد آن را غیر فعال کنید.

majid-n
25-04-2014, 11:18
اقا من مشکلم با انتی ویروس هستش هر وقت فعال هست آل شیر من کار نمیکنه و غیره فعال میکنم مشکل حل میشه چه کار کنم؟

matinpour
25-04-2014, 11:31
اقا من مشکلم با انتی ویروس هستش هر وقت فعال هست آل شیر من کار نمیکنه و غیره فعال میکنم مشکل حل میشه چه کار کنم؟

دوست عزیز
این یک قاعده کلی است که زمانی که شما از آنتی ویروس استفاده می کنید باید آنتی ویروستان غیر فعال باشد چون بعضی از آنتی ویروسها با درگاه های ورودی عکس العمل نشان می دهند.

farzadwar
26-04-2014, 17:34
سلام دوستان
میشه از این برنامه allshare روی led سونی w904 برای دیدن فیلم با زیرنویس هم استفاده کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید چون این مدل را خریدم و خیلی زده تو ذوقم چون زیرنویس را به حالت علامت سوال میشناسه
ممنون

matinpour
26-04-2014, 20:32
سلام دوستان
میشه از این برنامه allshare روی led سونی w904 برای دیدن فیلم با زیرنویس هم استفاده کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید چون این مدل را خریدم و خیلی زده تو ذوقم چون زیرنویس را به حالت علامت سوال میشناسه
ممنون

دوست عزیز
قابلیت allshare را فکر نکنم در سونی بشود بکار گرفت از راه حل زیر استفاده کنید
از این تایپیک استفاده کنید

ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حل مشکل کامل زیرنویس 3D و 2D فارسی سونی بدون تغییر فرمت و ساده (برای تلویزیون های DLNA) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shayan_x5x
27-04-2014, 20:51
سلام
دوستان کسی میدونه چطور گوشی رو میشه به tv وصل کرد ؟؟؟ (بدون سیم)
این فسمت screen mirroring allshare چطور میشه باهاش کار کرد ؟؟
تا این قسمت پیش رفتم که گوشی و tv به هم وصل شدن اما اتفاق خاصی نمیافتد !!!!!!!!!!!
یه لحظه هم رو tv زد در حال بار گذاری اما 30 دقیقه هم موندم هیچی به هیچی !!! ؟؟؟
جریانش چیه ؟؟؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

matinpour
27-04-2014, 23:01
سلام
دوستان کسی میدونه چطور گوشی رو میشه به tv وصل کرد ؟؟؟ (بدون سیم)
این فسمت screen mirroring allshare چطور میشه باهاش کار کرد ؟؟
تا این قسمت پیش رفتم که گوشی و tv به هم وصل شدن اما اتفاق خاصی نمیافتد !!!!!!!!!!!
یه لحظه هم رو tv زد در حال بار گذاری اما 30 دقیقه هم موندم هیچی به هیچی !!! ؟؟؟
جریانش چیه ؟؟؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
دوست عزیز
ازاین تایپیک استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid-n
28-04-2014, 12:15
دوست عزیز
این یک قاعده کلی است که زمانی که شما از آنتی ویروس استفاده می کنید باید آنتی ویروستان غیر فعال باشد چون بعضی از آنتی ویروسها با درگاه های ورودی عکس العمل نشان می دهند.

بله حالا راه حل چیه؟
یک سوال دیگه؟
من موقهی که هر دو ستگاه رو به یک شبکه وصل میکنم همراش اینترنتم فعال میشه و موقعی که یک آهنگ یا فیلم رو تی و میبینم از اینترنتم که استفاده نمیکنه

matinpour
28-04-2014, 21:42
بله حالا راه حل چیه؟
یک سوال دیگه؟
من موقهی که هر دو ستگاه رو به یک شبکه وصل میکنم همراش اینترنتم فعال میشه و موقعی که یک آهنگ یا فیلم رو تی و میبینم از اینترنتم که استفاده نمیکنه

دوست عزیز
شما می توانید کابل اینترنت را از مودم وایرلستان جدا کنید و یا حتی کابل متصل باشد اصلا ربطی به اینترنت ندارد و از دیتا آن هم استفاده نمی شود بلکه فقط بصورت wifi از مودم استفاده می شود.

hassanahmadi1
29-04-2014, 19:14
باسلام
آیا کسی اطلاع داره که برای ویندوز XP مانند گوشی نرم افزار Screen mirroring وجود دارد یا خیر؟ هدف این است که از این طریق صفحه مانیتور Laptop را توسط wifi و بدون استفاده از کابل در روی تلویزیون Smart مشاهده کنیم. این موضوع متفاوت از File sharing می باشد که توسط نرم افزارهایی مانند Serviio قابل انجام است. اگر چنین قابلیتی وجود داشته باشد مثلاً می توانیم از Laptop به اینترنت وصل شویم و صفحات مرورگر را روی تلویزیون با ابعاد بزرگتری ببینیم و یا فایل Word را در Laptop باز کنیم و تصویر آن را تلویزیون مشاهده کنیم. در واقع برای من مشکلی وجود دارد و آن این است که Laptop اینجانب فقط مجهز به پورت VGA و S-Video می باشدکه هیچیک در تلویزیون smart سامسونگ سری 8 وجود ندارد (در تلویزیون پورت های HDMI و RGB وجود دارد). یعنی از طریق کابل مستقیماً و بدون واسطه نمی توان Laptop را به تلویزیون متصل کرد. حال به دنبال راه حل از طریق wifi هستم. از دوستانی که در این رابطه بتوانند راهنمایی کنند پیشاپیش تشکر می شود.

matinpour
30-04-2014, 00:03
باسلام
آیا کسی اطلاع داره که برای ویندوز XP مانند گوشی نرم افزار Screen mirroring وجود دارد یا خیر؟ هدف این است که از این طریق صفحه مانیتور Laptop را توسط wifi و بدون استفاده از کابل در روی تلویزیون Smart مشاهده کنیم. این موضوع متفاوت از File sharing می باشد که توسط نرم افزارهایی مانند Serviio قابل انجام است. اگر چنین قابلیتی وجود داشته باشد مثلاً می توانیم از Laptop به اینترنت وصل شویم و صفحات مرورگر را روی تلویزیون با ابعاد بزرگتری ببینیم و یا فایل Word را در Laptop باز کنیم و تصویر آن را تلویزیون مشاهده کنیم. در واقع برای من مشکلی وجود دارد و آن این است که Laptop اینجانب فقط مجهز به پورت VGA و S-Video می باشدکه هیچیک در تلویزیون smart سامسونگ سری 8 وجود ندارد (در تلویزیون پورت های HDMI و RGB وجود دارد). یعنی از طریق کابل مستقیماً و بدون واسطه نمی توان Laptop را به تلویزیون متصل کرد. حال به دنبال راه حل از طریق wifi هستم. از دوستانی که در این رابطه بتوانند راهنمایی کنند پیشاپیش تشکر می شود.

دوست عزیز
اگر بخواهید بصورت کابل استفاده کنید می توانید از مبدل های
VGA و S-Video به hdmi یا av و یا کامپونت استفاده کنید و از طریق بی سیم از مطلب این پست استفاده کنید
اینجا
#2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید.

hassanahmadi1
30-04-2014, 18:59
باسلام
ضمن تشکراز پاسخ ارائه شده به نظر می رسد که باید از طریق مبدل پورت ارتباط Laptop با تلویزیون را برقرار کنم. عجیب است که چرا سامسونگ در تلویزیون های smart جدید پورت VGA قرار نداده. اما در نسل تلویزیون های LCD سامسونگ این پورت وجود داشت. به نظر شما از نظر کیفیتی و قیمتی چه مبدلی مناسب تر است؟

matinpour
30-04-2014, 19:50
باسلام
ضمن تشکراز پاسخ ارائه شده به نظر می رسد که باید از طریق مبدل پورت ارتباط Laptop با تلویزیون را برقرار کنم. عجیب است که چرا سامسونگ در تلویزیون های smart جدید پورت VGA قرار نداده. اما در نسل تلویزیون های LCD سامسونگ این پورت وجود داشت. به نظر شما از نظر کیفیتی و قیمتی چه مبدلی مناسب تر است؟

دوست عزیز
ازنظر شکل ظاهری و قیمت متفاوت است باید از نزدیک و بر اساس بودجه تان تهیه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] YXHCYeFxkjHBQSHy8gIycpLCwsFSAxNTAqNSYrLikBCQoKDgwO FQ8PFCkdFRwpKSk1KSkpKSkpKSkpNTUpKikpKSspKSkpKSw1MD YpMCkpKSk1LC8pKSkpLik1NSkpKf/AABEIAOEA4QMBIgACEQEDEQH/xAAcAAEAAQUBAQAAAAAAAAAAAAAAAQIDBAYHBQj/xAA/EAACAQIEAggDBgMHBQEAAAABAgADEQQSITEFQQYHEyJRYXGBMp HwI0JScqGxYtHhQ2OCkrLBwiQzg5PDFf/EABgBAQEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAABAgME/8QAHhEBAQEAAgMBAQEAAAAAAAAAAAERAgMSITEEQVH/2gAMAwEAAhEDEQA/AO4xEQEREBERAREQEREBEXnkcb6V4bCj7aqobkg71Q/4RqPU2ED15h8S4vSw65q1RaY5ZjqfQbn2E5jx3raqvdcMgpL+N rNU9h8K/rNHxWNeqxeo7Ox3ZiSfmZqcR0jjvW4NVwtO/wDeVNB6qg/3PtNGxfSbE1agqPWqFwbqQxUL+ULYL7TySYvNZIOmdGOtb4aeM HkKyj/Wg/dflOkYbFLURXRldWF1ZSCpHkRPmsNPW4D0pr4N70X7pPfRtabe q+PmLHzkvEfQcTVOi/WFQxdkb7Kt+Bj3WP8Adtz9DY+s2uYCIiAiIgIiICIiAiIgIiIC IiAiIgIlFWsFBZiFA1JJAAHmTtNM491qYajdaN67/wAPdpg+bnf2B9YG6kzWeP8AWFhcLcF+1qD7lKzEH+JvhX538py rj3TrFYu4epkpn+zp91beB5t7ma9NTiNw491o4qvdaZ7BPBPjI 833+VpqLVCxJJJJ3J1JMpkXmviK5MozRmgVEyLym8ZoVWDF5Rm kZ5UV5punRfrOrYfKle9ekNBc/aoP4WPxDyb5iaRmgGSq+juC8fo4qnnoOHH3hsynwZTqpnoz5sw HEalCoKlJ2puNmU2PoeRHkdJ0/ov1ro9qeMtTbYVV/wC035huh89R6TNg6JEopVQwBUggi4INwQdiCNxK5kIiICIiAiI gIiICIkGBj4/iVOiueq6018WIHy8faaFx7rfprdcLTNQ/jqXVPUL8Te9pzPjfEqtbF1hWZ2YVGCsxJAF2tl10HdYWFthMBi V0b5/z/nNziPX4z0lxGKN69VmHJdkHog09955hMpkyomUlokQKWqSkNKi JSKcKZ5IeUlIgVM8pzRKYFUXkXi8oqDSoNLcmBeBk3lCyc0DYe jXTbEYIgU2z0r96k5OQ+OXmh8x7gzrvRjpzh8aAEbJV+9ScgN5 lTs49PcCcCzSFqkEEEgg3BBsQRsQRsZLIPqCJyDor1sVKdqeLv VTYVB/3V/MNnHnofWdV4bxSlXpipRdXQ7FTz8CNwfI6zFmDKiIkCIiAiIgI iDA+eOOUQMViPKvVt/7GH85ZxXDfs1cEOpAuRe6HS4YctTa+20zelVPLjsWP7+p+rk/7zAwfEHpNdT+ZTqrDbUc/XcTt/B5jUyu231t4ekkNeescIKoBpatZi1LmLZfh8Qc2g02tPKq4cgm 1wRuOenIj6MyEXltXvK4AyQ0ie1wXFUCrUqqU1vYhzcElSWszl tL6AKDTXS5Ycw8ZzLJntcX4A1JUdLtTYLYsULZiCSoyn7UAAHO gK94C88fLApkmQRECLRaSZECZBk5YtAqDQTKRBgSTGaU3lJaBX mnocG6Q1sJU7ShUKN94bqw8HU6MPoWnkVK8w6mMvoJR9F9A+n6 cQVkYCnXQXdAbqy3tnS+trkAg7XGpvNunz71O4CoeKUnuQBTql h4gpax8rsp9hPoKc7AiIkCIiAiIgfPnWHiDT4pilO2dWNxbSoq 2YHmLkA+E8gtOy9YfV8uPTtKdlxCrYE6Coo1yMeXOx8zfy41jc I9Go1OqrI6mzKwsR/Tz5zpxuiMzKVYEG4LgLftFVDYuRsygqScuoAuRbUX8Zj+1KtlU HL3igAD3JYNYaXOblpoJh1sN2qAK2WqjZqDZslyd0z/dNwGUmwBvqM15i0sV9oUqdyqNGFuzR3tqLOB2VUNodkY3+E2L5 8svtrPTKqU7685bD+Mrp1L33BBIYEEMpG6sDqCPCQy3m2SJRci VZpB6/D+ktakhphiyEGyksAL73KkMV/huAdL3AtKuLcLQUhWpupU3zXyIWJYrdKSKFp2sTkzFgpBIA0nj Xl3B4k0qiVFC5lIK5lVhcbEg6G248wIFutSZWKsCrA2YMCGB8C DqJbm00RRxVNV7nbkWAIFFjWqFu8rKQjLm7Pu5Gc3OxsZr2Own ZVHpllYqbEoSVuN7EgXsbjbcGFY0WkiIQiRF4CQTIapMatiwIF 56tph18Z4SzdnOm0z8LwwDVtYGHSwz1D5T1sJw5U8zLyC20rBm sHQep3D3xWIfklFV/wDY9/8A5Trc5z1MYW1HF1PxVVQf+NAf3qGdGnLl9CIiQIiICQzWnn8a 49RwlM1K7hByG7MfBV3J+jacZ6YdZVXGZkp3p0NsoPecf3hG/wCUaesYNx6Y9ayUs1LCWqVNQ1Temv5fxnz29ZybF8Req7PVYuz G5LG7fOYt4M3BfH6TO4lgAQna2dSP+nxATPoBbI6sO+o2ynvJy uBlPlJUttPQwuJvTqIGyh8pIJ7hKk78gdrNy1BsDeWyX6suMJN GNixAWkoZhYt2dJULWubC45nlLkiohBIIII3B0IPpLNRyNRyG3 jtp+8smQXTKCLSp5jJibEgkEDc8x+Yf7wjIBk3kESgGRV1KhBB BII2IJBHhYjaU3kReETBlJaWate0C6z2mPVxIEw6mM8JNHBs+p gU1MSW0EvYfh5OrTLpYcLtLl5cE00A2lwNLV5GaVV8PMnCUGqO qU1Z3Y2VVBJJ8gJj4fCltToP1PoJ1Tqcwig4tgBcCkoPPU1Cdf ZZLcRtPV9wJ8Jglp1QFqM7u4BBtmPdBI0JyhZssROQREQERED5 863az/wD6tUNcqFphDc9wGmh0G1sxb3mooxIvz5+2hm/9clDLxIN+KhTPuC6/8RNCtNz4J7X6+tP2lQcS3IIgXxKgZjCpaXBVH19aQM+nXDAK/orc18vNf4flbYsXgmpnXVSTkddUe1jofQjTcTDmVhscVDKbMpG zC4B1sR4EX3GssostPN4Tg8uIZWZFBR8hqXCsQMwUNyc2sL6X0 O89erQsMw7y8/EX5NbbyOx+YGVxXg7UmJUHJfu3+ICwIJ/EuujjQ21sdJaPLwp7g9/9RtLhEtYX4B7/ALmXQZVU2IlmpWlWLqELcAnxAJBt5TzsRmLWGvgfHnf9RMouVc bbaWUps5mRQ4fbVpmAAbS4qxQwQWZUozSC0oqLSM0pvLdSsF8z 4Db3P8o+C8T8pk4Wlz/f+XKY+FwxJzP7DkPQTPzSaLqtOrdT1L7DFN41VH+VAf8AlOTqZ 2XqnoFcCSRbPWcjzACLf5qZnkN0iImEIiICIiBx3rwoWxGFf8V J1/yPf/nOZmdc69MP9jhKttFeorHkM6qRfw+A/KcfSsD9XHqDzE3PgqMKhJAAJJICgakkmwA9yJBMmlWKMrLoysr L4ZlIYX8riUXsbw2pStnWwN7EFWUkbgMpIuOY5TEtPbxNfDWxD 0nyCsoJwxVsyV86nMjWylAO0719mt6eJH8SVV2hlxa8wzjF8ba 21B+Y5WmTUpZUV2sFY2W7KCTr92+a2h1taRrGXh8SVOnytyO+h 0IPMHQz1MNxoUypVNApA1uVYliShYHKCCAVOYWvvea6r/XKXErEfVx/OXTGQDJlKNfb3EqvNREy0VF9vr6Al0S0+8KEykmQTIVSdoC8m1 tToP1PoJDOF21PjyHoOfvMWpUJPiTJaK62KOy6fufUy/g8JbVt4w2FA1O8yc0yLhaA8tFptvQHoI+OqZ6l1w6HvtsahH3E P7nl6yjK6AdCGxripUBXDqdTsapH3FPh4nlsNdu20KCoqqoCqo AUAWAA2AHISnCYRaSKlNQqKAFVRYADYAS9MW6hERIEREBERA87 j/A6eMw9ShVF0cWuN1I1Vl8wbGfP/Sbq8xOBZi1MvRFwtWmCyZb3GYbp6HTwJn0jIIl0fJgaV0QCyhj lW/ea2aw8bc59BdIuq7BYvM2Tsah+/Rstz4snwt8r+c5f0i6o8ZhrtSAxNMc6QtUA86R1/wApaa0atU4TUC5lAqL40zmtz1A1Gn9bRwbs+3pdtbsy1nvtqCA T5XIJ8hLWHbIWBY06gItcG2l8yuLEg3y7g7G8tVqTLq2x2YEFT 6MNDKraumHRjIaTPTRc1ekmZABSNNwcrFUAGaygHLYG+19ZTje gtHEi2FxI7QW+yrgUjc/gIumvgfDeaucW/cBZiE1QEkqvoL2HtNlXEioAw1XSw37xta9tVsfbWdujo49my32 8v6e/l1ZZN4tV4n0dxODbLVpungGF1P5TsfYzFTH20YW/b+k6Rg+kFVEyMVq0vvU6wFSmSToq32sbjkdpg9IeDYSrhatWjS ahWRc7pmz0StwDYnVTr6aW5ydv5+fV7vuL0/q6+25PV/xp61hoQfQgzKpVr+v6H+sp4PwmkyVS9dUZQpQXvmJzZtNzYAbc 2G+0wlxAJIE4Tk9Vj0KlW1vO+h52toPOUs19uctpWBtmF7EEHm LaiDVsLLp58/6e03qLvZ2+L5c/fwlurX5bDw5S0WPn77exmPUqEmwmdRL1LmwmbhcLbU7ynC4bLq d5k5pcVEi8hmm0dBeg74+rdrph0P2r8yfwJ4t58vkCF3oH0FfH 1MzXTDoftH2LH8CefieXyneMFgkpU0p01CIoARV0AAkYDAJRpp TpKERRZVGwH1zmRMW6hERIEREBERAREQEREBERA8Xj/Q7C4wf9RSVmtYOO7VHo66+x08pzPjvUvXokvgavarcHs6lkc5T cDN8D6gb5Z2aI0fL3EsJ2dTJiaL4apfvd1ttblUbf7uoJvcm8w npNTs6OD4Mh12vqNxpy+c+o+JcJpYhClemlRD911DD1F9j5ic4 6QdSSEl8DVai24SoWZL/wuO+nvmm5yPrm3DOJF9GK5r2W11LZhvoMrHTnbcedrvFMeq4ev SFxVqdmGBUqbEh2LcheyaAneWuP9GsThDbGYcqL6VUtkP8AjUZ G9CA3nPFrsL90sRYWzaHYX0ubC97a7Tve7nePjb6cZ+frnPzky tz6Goj4QIppdpTNTtqThL1lcnVSwvsQtxqMo2mk8Q4ctPE1URs 6IzKH2zWNtvY687eci8Tz+L0W6mVAymTNItdi2Ym/dO/ry+vKZODw4AvzluZVE90e/wC8guEygmCZsXQroXU4hWsLrRUjtqnh/Cvi5/Tc+dFfQfoRU4hV5rQQ/a1P+CeLH9NzyB77w3h1OhSSlSUIiCyqOX8ydyecjhfC6eHpJSp KERBZQP1JPMncnnMuYtQiIkCIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIg UVKQYEMAQRYgi4I8COc0XpH1O4PEXaiDhqh50xemT50joP8JWb 7ED5x6RdWGNwl2NPtqY/tKN3sP4k+JfkR5zUrz66tNb6R9XmDxtzVpBah/taXcqepI0f/ABAzXkPmq8mdC6R9S2Ko3bDMMSn4dErAflJyt7G/lNBxOGem5SorI4+JXUqw9VOomtVbJmXS+EfXMzzxXFzrsdRzt4 ibd0L6H1cfUVU7tNda1S2iC50Hix5D32gV9DehtTiFbKt1pKR2 1S2ij8K+LnkPcz6A4RwinhqKUqKhUUaDmfEk8yeZkcG4NSwtFK VFcqLt4k82Y82PMzOmLUIiJAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiI CIiAiIgIiICebxro5h8WuXEUkqDkWHeX8rjvL7GelEDlPEOoWk 1XNRxDoh3V0FRgPBWuunqD7zovAeA0sHQSjRFkUc9WYndmPNj9 aT0YgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICI iAkWkxAi0mIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAi IgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAi IgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiB//9k=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UYHSggGBolHBQVITEhJSkrLjAuFx8zOD8sNygtLiwBCgoKDg0O FBAQGSwcHBwsLjcsLissLCwsLCwuLDErKzcsLSwsLCwsLCwrLT ctKzEsLCwsLCwwLCwrLCwsLCwrN//AABEIAOEA4QMBIgACEQEDEQH/xAAcAAEAAAcBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIEBQYHCAP/xABDEAACAQMBBAYHBQUFCQAAAAAAAQIDBBEhBQYSMQciQVFhgR MyQnGRobEjUmLB0UNygpLwM1OT0uEUF0SDorKzwvH/xAAYAQEBAQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAQIDBP/EAB8RAQEBAQACAgMBAAAAAAAAAAABEQIDMRJRIUJhBP/aAAwDAQACEQMRAD8A3iAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Bju9O+Vts9YqOVSq+VKkuKpjva9le/n2ZAyIGIbudItle5XE6MlzVXCS98s6eeCpvt+bOnnhnKq1/dxyv53iL8mwMmBrXaHSmo+pSivGc23/KkvqWO46Wa3Y6S/dg/zkyaNzA0Hc9KN2+Vd+UKa+kS21uki7f7er5Ta+hR0cDmtdIl3/f1v8Wf6kf8AeLedlxW/nkB0mDm2PSTfLlXqebz9Sop9Kd+v2z84039YgdFA0RZ9Mt1HHG qc128UMN/ytfQyjZPTHb1GlWpSh4wkpL4PH1YGzwWzY+37a7WaNWM3jPDnE 1/C9cePIuYAAAAAAAAAAAAAAJKtSMU5SajFLLbaSSXa2+SLFvRvd bbPj9pLiqtZjShhzfc392Pi/LJp/eTeq52jLFR8FLOY0oN8C7m/vvxflgDON5+k+MH6OzUajT1qTT4PdGKacvflL3lvselK4X9rQp SX4HOD+bkYDTolVTpEVm28fSNXrQULSPoJNdepPE5LwhHl/E/guZradepQm5XGGqj/ALeOsuJ9s8518fqXuECavbxqRcJLMWsNE0Yvd1ZOeMpXEFmFSO kasO6S/L4EtfbdSUYtPRrVdzXNENr7JqUIRcW5xpy6ssdZRfY/Dx8Owy7oa2LTubuo6tONSnCm3iSylOUlh69ujNIwWnSrXD6kKl R/gjKX0Ltb7i7QqLKtqnnwr6s6bt7KnTWIQjFLuSKgDmmn0ZbSf/Dte+Uf1Kin0UbSf7KK981+R0cAOeodEW0fu0l/zH/lPX/dDtDuo/4j/wAp0AYNvXv/AAot0LRRrV+Upc6VP3tetLwXn3AawrdFG0Y/soS/dqL80i13fR/f0/WtqmPw8MvozYmz9+L2DzUlCr3pwUV5OOH8cmWbL38t6mFVUqMv HrQ/mWq80ho51udkTpaVKc4fvwlH6opJ2co6o64j6KvHK4KkH2rhkn 5lh2vuHYXCeaSpyftU+q89+OT8wObtm7Uq0JKUZNNPKw2mn4Nc mbq3D6SfTcNK6erwo1eWvYpr/wBvj3mJb2dGta0UpxXpaPNyitY4+9Hs9609xh+x6TjV4e4DqsG I9G22JXFu6c3mVF8Oe+L9X4aoy4AAAAAAAFp3p22rG2ncODqcP ClFNLLlJRWr5LUC43NxClFzqSjCEVmUpNJJeLZq/e3pOcs0rLRcnWktX+5F8v3n8O0wbeXe2vfTzcTcYJ9WnHSnHyW cvxevu5FFbKMlmLTXg0yKi4ynJym3KUnlyk2233tvVsqqdImpw KiESCSNM9oxIpEwBI8Ly9hSWZPHcu1+5Ft2pt6NPq08Sn3+yv1 ZjVavKo+Kbbb7WWQXyheyvbilQeYUqlWEGovXEpJPL8zo3d7d6 3sKfo6EFFdr7W+9vtOc9xbGpWvaHo4SkoVqc5tLSMYyTbb8jqE qAAAFLtPaNK2purWmoQjzb+iXNvwRY9698qFj1F9rcNdWlF8s8 nN+yvmat2nfV7yp6W5nxNerBaU4LujH8+ZNF43n30r32adHioW 3JvlVqLxa9WL7l59xj1KgorCWD2SIkVBIjgiAPW0uqlGXFTnKn LvjJrPvxz8zKdmb/wBenhVoRqx711J/Lqv4IxBsgBtGpv7ZehlUbnlL+y9G3Uk3phL1X8cLtwagdJSqVq/AoKpOUowXKEW8xj5LCK1oknRT0GjMOh3LlXfs8MPjl/kbPNU7kbw0rCLpzpyalLLnFpvzi8fU2NszbVvcr7KpGT+7ymv4 XqaRcAAAAAAx7frZ0rq0nQg4qc5U2uJ6YjUi235Jnvvdtr/YbZ18JqMoKWXjSTw3nsZYtjb42l3jgqKM37NRpN640fKRjrrGu ZrVe8+4dxS1T4kvDq+X+phNajWoS1Uotduv1OpqtJSWGsoxvbO 51GtlpJMzPJ9tXlpHZ28LWlTVfeS1812mSW9eM0pRaafceu8fR y6UZVU1CMU223iP+r8OZiGz5To5cXyznPJ4Xajcsvpn0yq6u4U o8U2kvm/BLtMY2ntydXqxzGHzfvf5FuurmVSXFJ5f9cu4n2dY1bioqVGEp 1JcoxXzfcvFlxHgZzuR0cXF+1UqZo2/3msTmvwp8l4v/UzncToop0OGveYqVdGoexB+frPxflg2jCCisJYS7iotm7+79vY 01ToQUUub7W+9vm2XUFn3k3lt7CHFVl1n6lOOtSb8I93i9ALrW rRhFynJRjFNylJpJJc22+SNab0dIU6rdGx0jylXa/8AGn/3Py7zG9v7fudoyzVfo6CeY0Yvq6cnN+3L5dyRRRSWiJqpKVFJt ttybzKUnmTb5tt82eyJSJBMRJUyIEcggAAAAESAANk1POdOa+Q hDJLcXUYLC5gZNsrfOtatKpJ1qfapPMkvwyeufB58jZuz72Fen GrTfFCayn+vc+zBzxc18LiqP3I2F0K7adeNxR9mnKE4+HGmmv8 Apz5msRs0AAeN3bQqwlTqRUoSWJRkspr3Ghd7OjO5tKk6lsnKh xOUeHrNLmlKHemuaz2HQAA5t2NvvfWL4JtygnhxlmUVjPf1o9h snYPSDRuqUpKH2kFHMVJOOZZxrzXLuMr27uhZ3mXUpRU/vxXDL4rmUmwNxLSzXVjl6Zb9rHLPezF4lanTW2++16tTEakZpP VNxcaaT+7nRswirBKMsaaP6HUs7eElwuMWu5pNfAtF1ulY1dZ2 1Ft8+pEs5xLdc/bmbiXO0pKUV6Oh21JLmvwL2vfy9/I37upujbbOp8FGC4n603rKT72y929CNOKjBKMVokloehpAAAYN v7vy7OTt7eKnc8Kcm9YU1Llldsmtce73GqHfudR1K8pyrSes56 58+xeC0Rdd7ZN3103z9PJeUYxS+SLPKPgZVcIVU+TJ1IsypY1i 3H3cvge0LycfWWV3r9ALnkmKSjdxlyZXUq6xjl3Nfp3+IEmSJ6 xw85cX4rR+f9Nni2BHJFEoyBOCTJMgI5J1HvISaisst9a5c9Fo u8SaPa5u/ZjzLVeXkaWrfFP6Hhf7SUFww59rLHObk8s3JiJ7m4lUeWzbnQF SxG6l3umvgm/zNXbG2TVu6ipUYuUn8Eu9vsR0PuDustm2/BnNSb4pvxxggyYAAAAAAAAAAAAAAAGjd+6LhtC4TWOKcZrxU6c Xn4pryMduG1Ftc8PHvwbk6QN03exValj/AGimsYeiqQ58Oexp5afi126afqRcZOEk4zi8SjJYkmuxpmaLPZ bU4pqm1z4lnTmtVjwaKexp1ritV+1dP0bSSSytXJLTl7PzLzG1 gpcaj1v67C3bu1OG6rwejm8r+Fy081NPyN+OS9SVOrZK9o+lxx OMa8NevRfW0eHmPhjXsPa02gm8Rnr9yfVl8GVScZfaRWaVPM4O k8SlPrKpFw7SWvQjUxGcYVpOSk+UKkKU/Vk1zbR6Ov8ANf1rnPL9qinerlJOL+RVRmmWN0HTjUlSqSnGm3G VOpFy1STaUua0aedUVFrJTipwbjn+mmjzdc3m5XWXV1yRTKBXE o845Xev0Ky2qxl2mVesY5JqlSMF4kle6UdFzLbdXCh1pvL7EWT R6XFXPWk8R+pYr/aTl1Y6RPC+vpVH4dxRNmvSJmzI9ztzrjaM1wJxop9ao1p4qPez ItwejOpdcNe6Tp0eag9JT9/cvDn7jd9jZU6EFTpxUYRWEksciC2bsbsW+z6ahSjr7Un60n3tl 7AAAAAAAAAAAAAAAAAAFn27uza3q+2pJy7JrSa/iWpeABqjbPRjWp5la1VVj9yppLyktH8jXe39g1IVE6kalvXj6s mtHjx5M6bPC7s6daLhUhGcXzUopr5gcxq9q03B16PpFTk5RqUH rl6NuGmc+9IrLO4hXXUnGtKUnGb9SrClJ8ktG+F+GptvbPRlQq ZlbzlQlzx61N+T1RrfeTcK4otyrUOJLlVo5fubxqvM68efvn+s deOV6bvx469KLk/Q05cE1Uj1m6WJuXF7ScUzH7a+jGE6vKE69ZxS5KPHLC92EU1a3 u+FwpXMpRaw1N9fD5rjw34c1poVVrsvhoKjJ66ttcstt+a1wZ8 vk+dlXjn4xXUq8Z54WnjGcPvWSM49q5lDszZ/ocvOW0lpyws47FrqyubOTakr36gs+149hY7i4c3lsqtret8fqS 7F2PWvaqpUYOUnz+7Fd7fYje/hFJb0J1ZKEIuU5PEVFZbZuro96Mo2/DcXaU63OMOcYfrLx+He79uLuFR2dHiklUuGutNrl4LuRmRBCKS 0WiIgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA0ABj229y7O7y5U1Co/bp9WWfHGj80YHtno5uqOZUJKvD7r6tT56P4m3QBzjdU5UpcFSE qc+6cWvqeZ0PtDZtG4jw1acKkfxRT/APhi1TozsXLKVRLOeHjeP1Jg1HsXdSvtOso001SWeObWi15Lve Deu627FDZ9JU6UVn2pP1pPvbLhszZ1K2gqdKKjFdiKsoAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAD//Z[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gYHCkgGBolHRQUITIiJikrLi4uFx80ODMsNygtLisBCgoKDg0O Fw8QFCwcFBwsLCwsLCwsLCwsLCsrLCwsLCwsNywsLCwsLCwsLC ssKywsODcsKywsKys3LCsrLCsrK//AABEIAOEA4QMBIgACEQEDEQH/xAAcAAEAAQUBAQAAAAAAAAAAAAAABwEDBAUGAgj/xAA+EAACAQIDBgMFBQYFBQAAAAABAgADEQQSIQUGMUFRYQcTIj JCcYGRFCNSYqFygrHB0fEkorLh8BUWc5KT/8QAGAEBAQEBAQAAAAAAAAAAAAAAAAECAwT/xAAcEQEBAAIDAQEAAAAAAAAAAAAAAQIRAyExQQT/2gAMAwEAAhEDEQA/AJxiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiIC IiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiIC IiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiUvArE0G8W+GEwYtXqWci4p KMzn5Dh8yJF+3vGCuwIw9NaA5Ox8xyPhYKp+saTab5ZbEoNCyg 9CwE+XcdvZjcScr169Qn3QxA/wDRLD9J5pbv41hm+yViOvlP/SXRt9Uq15WfLGE2zjcE/wB29agRxQkgH4o2h+klncDxOGJZaGKAWq1glQey510Ye4eHY9u bRtJ0SgMrIpERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBEoTOY3z32 obPWznPWZbpRXieIDMfdW44/S8Dd7V2rRw9M1K9RaaDmxtfsBxY9hIe3s8VKtbNTwd6NKxBqsB 5jfs2JCD9fhOM3h3ixGPrBqpLEk+XRS9lzW9KDjyGvEyQdy/Cq+WttC+huuHBFuRHmEf6R8+kviOC2JsLFY6pbD03csfVXqXyA 9S559uPaSdsDwfw6ANjHNape+VWKUx209R+ckPCYVKaCnSRURd FVRYAdgJd8nqZNixs/ZtCioWjTp01XgEUD+EzQZbWiJcCyKw9q7Ko4im1OtTV1YWswv8 AMHiD3nz54g7q/wDT8UFp38qqM1JidRbRlJ6g/wARPpCRL4+Wy4Tret9LU5YOz8ONuHF4GnUb20+7fuyAa/MFZ08jXwJYnB1ugxBt/wDNLySoIREQEREBERAREQEREBETC2rtSlh6TVazBETiT9AABqT 2gZjtYXPAcZpcFvZg6tU0qeJotUDZcucAsfyX0fn7N+Eh7fnxH q4vNSoXpULkHUhqg1HqtwX8s4Iy6H1yInz9uv4m4rDWWsTiKdx pUY+Yovrlc8dOR/STFu1vhhccD5D+tQC1J/S4+R4jlcXHeQb+UMt166opZyFVRcsTYADiSZDviB4mGpmw+CJV eDVwSrG3EL+Fe/GB0W/3iKmHDUsKwatwapoy0zzFvfftwHPpId2bs/EY/E5aYapUqHMzNrYE6u55AXmw3N3Or7QeyXSihAeseQN9EHM6cPr J93d3eoYKkKdBANBmewzOfxMefw4CXxGn3H3Fo4BQ5tUxDD1VT wHUUwfZH6zsAsoqz3IqkqIiAiIgUMgbxt2v5mNFEcMLTAP7b2c/5TT+kmzbe00w1CpWqGy0lJPc8lA5kmwt3nzEqVcfiwpOari6up 7sdfkB+gliVOHgvgGpbNUsLefUeqP2TZR/ondzG2dhFpUkpL7NJFUctFFv5TJkUiIgIiICIiAiIgIlCZGO/fietHNRwRD1RcNWsCiaD2OTtqewtzgdRvjvpQwC+s56pHpoqRm 1vZm/CunH6SBN5t5a+NqeZXa9r5EGioDyUfIa8TaazFYt6jl6jM7sbl mJJJ7ky0ZUIlIlFbyqOQQQSCpuCDYg9QeRnmIGditr4iopWpXr Orm7K9V2BPUhja86bw53LXHMz1XC0aTWamrfeObA8vZXXj9O3F 3l/B42pSYPSd6bj3kYqbdLjlpw4GB9TYLDJTRadJQiILKqiwAmWiy L/DnxHbEVFw2LA8x7ClVRbZ2AJIqDgpsNCNDwsNLynMqREQEREBK Eys02923UwWFqV2tdRZFPvVDoq/Xj2BgRn42bzZmXBUyCFs9a2vr9xO1hZvmJ58Et3c1R8ZUX00/RRJ4FzcOw62Fh8zI8wtCrjcUFF2q4qqbnuzXduwFye1p9N7C2U mFoU6FIeikthfieZY9ySTKjPiIkUiY2Px1OjTapVdURRcsxsNP 4ntI+2l4x4RD93Tq1R+KwQfINr9QIElRIu2d4zUKlQK9CpTRjb PmVrdyo5fAyS8LiFqKroQyuoZWHAg6gwL0REBMfH41KNNqlV1R EF2ZjYAS5XfKpY+6CfoLz5o3q3sxOPYNWICDVKKE5F76n1Nb3j 3sBwgdHv94j1MUWo4YmnQ1DMPaqi5FzzVCLen69JHhMpeUMqEr eeq9JkYq4KstrqdCLgEXHLQieJVViUEXhFZQGZ+I2W6URVchCz lRTa4c24nLa4Gh424dbA4EKreVOmp+Q6yl7d25Dp8ZdSnbVtT/zhCNpurcYzCudLYmjYdPvFn1HPmzcPZb4jHUAqkinVR3PJVVs2 p6nLYfGfSclUiIkCIiBQmQB4sb0fa8V5NNgaGGJAI4NUtZ3v0G qjloTzkm+J+9H2PCEU2ArV/TT6ge+/aw4HqRIP3T2C+NxNPDqCA5vVYe5SGpJPIngO5liVJPgjuzZWx1 QEF706APDytM1T4swI+C95LUsYLDLSppTQWSmoVR0VRYD6CX5F Jzu++9CbPwxrNZnJy06d7Z26XtwAuT8O86KQv4/sTUwgPs5a31Jpf0MCOt494sRi3DV6hdidOAVBqfSoFhYEi/HueMzNl7ApfZKmMxbVFpj00KdPIHqtzYFg3pGuluR+eppYPPVV Bxdwg+LsFU/5pJSUExGPo0MOhahs5LO51TzBbKo5HVV+Pq5TSOC3o3Zq4GsqO xZalMVEYrluD7SlcxsynQ6nl1kweCG2jVwr4dzc4ZgV/8AG9yB8iG+onI+MWJzPhaR9tUqMewcqq/qjfSbvwMwhz4mp7oSml+rEsx+gy/WQS7ERIq3XW6kdQR9RPlnYNeklek2IpipSytnRrgWKFQxK6gK1 jp0n1S0h3fvZYw9OuGcii1O1OnkIX03ZBnANnDZRrluCTrJb0I vxFAPVf7MHZATbNbr7pJuR0JsTzF5YdGQ2ZSrKdQw1BHIg/wInf7ubIwNekKbMwr5Bo9qakkD2CDlf971HkDMLbGxK2HbJiKT VaAOjC+dARqEqW01N8jgrcaZbknMy11VsWqm8tJwExjNiwaRbz Mig06rIQEFMquqni4cZrJ0tOY2pQppVZKVTzEXLapa2Y5QWt2D XHyl7EbOBBaiS6i5ZSMtRADxdNSBa3rUsn5prwZ02hOhwFKlTp MfJ+0V2ps5UlWp06Kgl3by2J9kE65WBHAD2ufnukW1ykqCLEgk XHNTbiNOEI9V6z1GzOzOx4sxLG3S51tLd+S6nmekA30XhzPX4S 6oyiw+sBTQL3PWbfd3YFXF1MqDS/qfkvbue0z90N0amLcEgrSB1b8XZf6yct39hU8PTVEUAAQMTc7d mnhEsg9R9pubfEzqp5RbT1IpERAS3iK6orO5CqilmY8AoFyT2A E128m3qOCotWrtZVsABqzMdAqjmf8AcnhIj368T1xmG8jCpWp+ YfvTUCDNTt7C5HbibX7C3ONDl9+N42x2KeqSfKpkrSHC1MH06d W4n/aS/wCE27BwuF82qtq+Ksz9VS58tPoQT3PaRd4Zbs/bMWudSaGHGeoeAZ9PLS/c626Az6KEtSKxESKThvFXd37XhvT7dL1KfpcfOdzMbG07g9xA+ TFd0N9cyHRh2OnwsRe8mbwwq0TglWiAHU/f6amqRqxPMEAW7C3Kc14qbFSiPNHpJYKLcycxtYdgZwmzdvVaQ qCmWUVaZptlOpU8f3uOvcyo3O821Bi8ZVrAekWRLcSq3APx9o2/NJ18OdgfY8GisuWrV+9qj8LsB6P3QAvykVeD2xKeIrGqxBGFKs E4E1CbqWH4Rl+snqmNIo9xESKoZptr4EVFKsoZWFiCLgjoQZup 5dbwIR3r3NqU2NSgmanofLHFLaaD3gLXAGomJsXfKpSHl11Nek bACp7agcSGPLllbppJlx+CzXnC7x7qLVuctm/EBx6BvxDtHvVHI7+UsHVNAYMNTqOGd6gBSyD0hQOBJLNcg6ZCN eVcbuXhWWs6YilQOGQGoMwZQ1lJzLfOouWAIv8ACW9s7LeliML V8nzKWGprTK66sC7Z2H4cz358Ji7z7Iw7DDBq+GpPVds9Sgc9J qZGYVtD6QD6OQJ1FgDOWrL004tXF9ToOfWXQC/5VHLrL+0cIlOpUSmwdEchXBBDLfQ3GhinSLHKATfQAcTOzDELN nAUWUcTJA3J3FbEEVKwIp8Qv4tL3PQTcbj7garVxA1uCqdPj1M ljB4QKABoBAx9l7LSkoVAAALWE2iJaVUSsikREBPLvYE3GnG/LvPUi3xi3x8pTgqDfeVAPOYe7SYH0dmbT5fEQOC8Td7Pt+Jsh/w+HJWlofWT7VUhutrDTgO849V/uNDPc81P7TSJM8CNp1Ria1DjSen5h04OpVQ3a4ax+Ak4iRv4K7 FNDCGo4s+JbN3yAWUfA+pv3hJJElIRE0O9W9eHwNMtWa7EXSip HmVNbekE/qdJFb6cFvv4l4fBFqaffV1IBQaKh0P3j8tDyvrxtIk3o36xWNe 5qGlSFwtKmxVQPzniz266dLTk675jpqTwP8Qev+0uhtd4N6cTi s3n1CylyypZQFbUBVsOFmIvzmiwz2bXn/GZtKiotxJ0F+NyTYKg+crgcMa9WygAAEDXRVAJLsegALE9AZUT V4KbKprSrYhWu9ZlRl5IEGg+eYn6SUxIh8CHJbFL7oWke2Yl/wBbSX5lSIiAiIgUIlirhQZkRA0+I2KrchOI3k8NaVclkHl1Drn QD1H8w97h8ZJ8QPmvGbhY2k+TySwJsHQ3XjxPNZJG4+4IogVKw vUOvAenTgJJlogY9HDBRL4ErEBERATy7WFzwHEz1I28Zd6/IoDC0XtWxKnPbitA3UnqCxBAI6NA5DfbxNr1qjU8HUNOgjWFWn cPV0HqzcVW97W4ixvI+r12dizszMxuWYkknqSeJljPK3mkegZn bF2ccRiadIe+yi41sL6n5C5mAs7rwhRWxzAj1CiSp6epQf0MCb ti4cU6aoosqKFA6ACwH6TaiY9BbCYmK2si1BRDA1XuFS9tQuex PXLY24214TKtD4h7w4nDKiYSkHeqGu7EAIBZfSD7TksLDtzkA7 TxT1KjPWd2cmzmoSXuNCpvrpa1u0mvFbz1KrGnRoGriaVR6dRy bUMMym2YP7zEWIAGYXAPCRBvDu/V+0PcsEAXPiKoKi4RbtqbtqLadJMbssc7Xr3Nl56W69L/ADtL2HQKTcg8jbUfBT004jjpLdeml/uwcq+83FzrdtOAPITyKnPp/P8AtNoVXLEkaZf7frf9JnbNcIjAXDVFtcaBUPtk9bqCtujGYuL p5AKY1tqx/MeXyvO78KN0Ptlfzqq/4fDsLg3+9qWuq6ch6SR005wJV8LdgHC4IZ1y1K7Go452OiA9wv LqxnZTyotKiZVWIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiBaxNYIjOeCKWPw AJP8J8sbybbfF4ipiKnGofSPwICciDsB+pJ5z6oxCBlIPBgQR2 IsZEmE8N6C0SrMWcsxz/lvZBa/IW+ZM58nLjxztrHG5IezCVEkDafhs6602DduH85zmL3QxKXJpt ZQSTa+gBJNxyABMmPPjfpcLGlAtJC8FsAxxbVuSUmB/eIsB9L/ACkeYJC7Bep4T6J3C2D9moBebat8T/ThOzDfbUWo1MikbMSLa5dLi4zWOW4uLgX1NrGa7F7FNdFGIbLk ZXy0GZLsLXJe+bW1tCCFJFzrfoRRlfJEzYrnMThlRPLo01RR7q qFH0HE95CW/W1/OqtSQny6bEM3J2GhH7II+dp9C7RVVRnYqqoCWZjYAAXJJ5Th9q 7KpjAVWqkJTqH0rlVhkapmYc/ave4NxyOlzLlo0gauhHCX8Bhm45RfiLi4vynU7v7pPiKr5bmkj kK9vaF9AL8rc5JmwdwlQgsNRztw/WbRHG6vh1UxJWpWfIrNqtvURzIvwJ7yeti7Lp4eklGkoVKagAf zPUniTPWF2YqWsOEzwIFYtESKREQEREBERAREQEREBERAREQMH bSVGo1BQKLVKHIXvlDcs1tbSKv++cVhnZMdhB6WIL0syrpwKlr hgflJiImrxmxUcG/P6fScuTjxy9m2scrHEYPf7BVOLNTvw81QB9VJt87TM3kfzcHUG HZXbEKaashuAD7RJH/PrMjGeHOGqXzU114lRlP6Td7F3apYdBTpoFRSSFHU8T8TacZ+f HcsbvJ0jDcbw3qpXStXK5aeoQA6mxsSTwAveTNh6OUT2lMDhPc 9bkSjGVlGEDlt4a1R3BVUqYakbVqdjndwCfQfZbLp6bam+otM7 AbDQBhb7suWWmfZp3ABVBb0rcFrdWMy8BsvywQXZ/USuY3yg8FXooAAHwmwAmZPtVYoYNE9lQPlMi0RNIREQEREBERA REQEREBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBERA REQEREBERAREQEREBERATzm1tPU8oDzN9f06QPUREBERAREQER EBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBERAREQER EBERAREQEREBERA//Z

hellbrain666
13-05-2014, 19:44
سلام
الان من برای قابلیت all share باید حتما تلویزیون و گوشی رو هر کدوم جدا گانه به مودم وصل کنم از طریق وایرلس بعد از طریق گوشی فایل ها رو به تلویزیون بفرستم

راهی هست که مستقیما گوشی رو به تلوزیون وصل کرد تا دیگه این وسط مودم واسطه نشه؟

matinpour
14-05-2014, 00:29
سلام
الان من برای قابلیت all share باید حتما تلویزیون و گوشی رو هر کدوم جدا گانه به مودم وصل کنم از طریق وایرلس بعد از طریق گوشی فایل ها رو به تلویزیون بفرستم

راهی هست که مستقیما گوشی رو به تلوزیون وصل کرد تا دیگه این وسط مودم واسطه نشه؟
دوست عزیز
برای اینکار از این تایپیک استفاده کنید

ninja_dh42
15-05-2014, 17:31
سلام دوست عزیز بنده یک تلویزیون LED اسمارت سامسونگ 40 اینچ دارم که قابلیت اتصال به اینترنت از طریق LAN و وای فای را داراست و همچنین دارای All Share نیز میباشد بنده وایمکس یو اس بی ایرانسل و همچنین مودم روتر D Link با 4 خروجی و یک ورودی LAN و قابلیت وای فای با دو آنتن دارم دیروز هم یکعدد وای فای یو اس بی مخصوص ----- با مشخصه N WLAN 802.11 RLINK خریدم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم قابلیت وای فای درست کار میکنه یعنی گوشی با استفاده از وای فای این مودم و از طریق اینترنت وایمکس کانکت میکنه ولی وقتی روتر رو با کابل LAN به تلویزیون وصل میکنم کانکت نمیشه همه چیز درسته مثلا چک IP و DNS و GetWay همه تیک OK میخوره ولی دسترسی به اینترنت ضربدر قطع میخوره لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

matinpour
15-05-2014, 18:19
سلام دوست عزیز بنده یک تلویزیون LED اسمارت سامسونگ 40 اینچ دارم که قابلیت اتصال به اینترنت از طریق LAN و وای فای را داراست و همچنین دارای All Share نیز میباشد بنده وایمکس یو اس بی ایرانسل و همچنین مودم روتر D Link با 4 خروجی و یک ورودی LAN و قابلیت وای فای با دو آنتن دارم دیروز هم یکعدد وای فای یو اس بی مخصوص ----- با مشخصه N WLAN 802.11 RLINK خریدم وقتی به کامپیوتر وصل میکنم قابلیت وای فای درست کار میکنه یعنی گوشی با استفاده از وای فای این مودم و از طریق اینترنت وایمکس کانکت میکنه ولی وقتی روتر رو با کابل LAN به تلویزیون وصل میکنم کانکت نمیشه همه چیز درسته مثلا چک IP و DNS و GetWay همه تیک OK میخوره ولی دسترسی به اینترنت ضربدر قطع میخوره لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

دوست عزیز
اول شما مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید و اینکه چه دستگاهی را میخواهید به تلویزیون وصل کنید یعنی موبایل یا لپتاپ و یا هر وسیله دیگر

M_askari1376
06-07-2014, 18:53
سلام می خواستم بدونم این نرم افزار بر روی سری ال سی دی سامسونگ -- قابل اجرا هست یا خیر . با تشکر فراروان از شما

hamidreza_4u
06-07-2014, 23:17
سلام می خواستم بدونم این نرم افزار بر روی سری ال سی دی سامسونگ -- قابل اجرا هست یا خیر . با تشکر فراروان از شما

روی هر نوع tv که دانگل داخلی یا ورودی کابل Lan داشته باشه قابل اجراست

Sent from my LT18i

hamid5906
26-07-2014, 14:07
سلام
در خواست کمک از دوستان........ من ال ای دی اسمارت سامسونگ دارم و می خوام
AllShare
گوشیمو به تلوزیون کانکت کنم و دانگل وافای هم ندارم ... فقط یه مودم روتر ADSL دارم ومدلش Dlink 2750 دو انتنه و چهار تا پورت Rj45 یا همون شبکه داره حالا می خوام مودم را به تلوزیون متصل کنم ولی تلوزیون در قسمت سورس یا منبع اصلا مودم را نمیشناسه ، اینترنت adsl هم فعلا ندارم.....در قسمت تنظیمات شبکه اتصال مرحله اول یا همون مودم انجام میشه و در قسمت چک شبکه مینویسه اینترنت متصل نیست

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

20sasa
25-08-2014, 15:33
با سلام
من led ua40c5550 دارم
از طریق کابل لن به مودم و کامپیوتر با ویندوز xp وصله
حالا چجوری تلویزیون رو به ویندوز بشناسونم و بعد فیلمها رو تو تلویزیون بتونم ببینم؟؟؟

matinpour
25-08-2014, 18:55
با سلام
من led ua40c5550 دارم
از طریق کابل لن به مودم و کامپیوتر با ویندوز xp وصله
حالا چجوری تلویزیون رو به ویندوز بشناسونم و بعد فیلمها رو تو تلویزیون بتونم ببینم؟؟؟

دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید.

LG2011
03-12-2014, 10:18
سلام
دوستان خسته نباشید
لطفا راهنمایی کنید من تلویزیون LG-LW98000 و لپ تاپ LENOVO -Y500 و تبلت مارشال ME-711 و گوشی LG-G2دارم که همه انها وای فای دارند .
حالا چطور می تونم به شکل بیسیم این وسالی را با تلویزیون ارتباط بدهم مثلا بازی تبلت را روی تلویزیون نمایش بدم و غیره...
راستی مودم وایرلس D-LINK2730U هم دارم

matinpour
03-12-2014, 13:06
سلام
دوستان خسته نباشید
لطفا راهنمایی کنید من تلویزیون LG-LW98000 و لپ تاپ LENOVO -Y500 و تبلت مارشال ME-711 و گوشی LG-G2دارم که همه انها وای فای دارند .
حالا چطور می تونم به شکل بیسیم این وسالی را با تلویزیون ارتباط بدهم مثلا بازی تبلت را روی تلویزیون نمایش بدم و غیره...
راستی مودم وایرلس D-LINK2730U هم دارم

دوست عزیز
شما می توانید برای این منظور از ارتباط Wi-Fi Direct - Miracast - WiDi - Tag On از سایت زیر استفاده کنید .

boy1367
06-12-2014, 22:43
دوستان من هم همین مشکل رو دارم
لب تاب و تی وی رو به مودم وایرلس به صورت بی سیم وصل می کنم البته تنظیمات آی پی tv رو یک بار به صورت دستی و یک بار خودکار وارد می کنم ولی
نه در نرم افزار smart share نه در media player نه در Mezzmo نه در wild media server نه در plex media server نمی تونم ارتباط با تی وی داشته باشم؟
مشکل من از کجاست؟

matinpour
06-12-2014, 23:17
دوستان من هم همین مشکل رو دارملب تاب و تی وی رو به مودم وایرلس به صورت بی سیم وصل می کنم البته تنظیمات آی پی tv رو یک بار به صورت دستی و یک بار خودکار وارد می کنم ولی نه در نرم افزار smart share نه در media player نه در Mezzmo نه در wild media server نه در plex media server نمی تونم ارتباط با تی وی داشته باشم؟مشکل من از کجاست؟دوست عزیزباید فایروال و یا آنتی ویروس را غیرفعال کنید.از این تایپیک استفاده کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy1367
07-12-2014, 00:58
دوست عزیزباید فایروال و یا آنتی ویروس را غیرفعال کنید.از این تایپیک استفاده کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تی وی من lg هست ولی نرم افزار برای سایت سامسونگ و محصولات این شرکت هست!! دانلود کنم؟

matinpour
07-12-2014, 01:05
تی وی من lg هست ولی نرم افزار برای سایت سامسونگ و محصولات این شرکت هست!! دانلود کنم؟

دوست عزیز
شما می توانید برای این منظور از ارتباط
Wi-Fi Direct -
Miracast -
WiDi - Tag On از سایت زیر استفاده کنید .

boy1367
07-12-2014, 01:27
دوست عزیز
شما می توانید برای این منظور از ارتباط

Wi-Fi Direct -

Miracast -

WiDi -
Tag On از سایت زیر استفاده کنید .

خسته نباشید!
همه اینها که فرمودید همش برای موبایل کاربرد دارد و نه لب تاب
در ضمن تی وی من وای فا ی داخلی دارد لطفا یک راه حل معرفی کنید
ممنون

matinpour
07-12-2014, 17:52
خسته نباشید!
همه اینها که فرمودید همش برای موبایل کاربرد دارد و نه لب تاب
در ضمن تی وی من وای فا ی داخلی دارد لطفا یک راه حل معرفی کنید
ممنون
دوست عزیز
این راه حلها هم برای موبایل و هم کامپیوتر کارساز است اگر دقت می کردید در توضیحات آن اشاره شده .

به اشتراک گذاشتن محتوا، و اتصال کامپیوتر یا گوشی های هوشمند خود تان به تلویزیون هوشمند تان با استفاده از هر یک از روش های بی سیم و یا سیمی و اتصال با پشتیبانی از ((DLNA, Wi-Fi Direct, Miracast™, WiDi, NFC, MHL,، و غیره) و یا وصل یک دستگاه USB به طور مستقیم به تلویزیون هوشمند تان. و پس از برقراری اتصال، شما می توانید از محتوای ذخیره شده بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون هوشمند خود لذت ببرید.

To share content, connect your PC or smartphone to your Smart TV using any of the wireless or wired connection methods supported (DLNA, Wi-Fi Direct, Miracast™, WiDi, NFC, MHL, etc.) or plug a USB device directly into your Smart TV. After establishing the connection, you can enjoy the stored content on the large screen of your Smart TV.

لازم بذکر است اگر لپ تاپ تان WiDi داشته باشد حتی می توانید دسکتاب لپ تاپ تان را هم روی تلویزیون به نمایش در بیاورید

ebi007
26-12-2014, 00:20
با عرض سلام
tv samsung 48H6390
modem d-link 2750u
سوال اول: امکان داره مثل موبایل بشه screen لپ تاپ رو روی tv نشون داد ؟؟؟ من اسکرین گوشی xperia sp روروی همین تی وی نشون دادم اما لپ تاپ رو نمیدونم میشه یا نه ؟؟؟؟
سوال دوم : چه جوری مدیا رو از لپ تاپ روی این Tv نشون بدم؟؟؟

matinpour
26-12-2014, 16:43
با عرض سلام
tv samsung 48H6390
modem d-link 2750u
سوال اول: امکان داره مثل موبایل بشه screen لپ تاپ رو روی tv نشون داد ؟؟؟ من اسکرین گوشی xperia sp روروی همین تی وی نشون دادم اما لپ تاپ رو نمیدونم میشه یا نه ؟؟؟؟
سوال دوم : چه جوری مدیا رو از لپ تاپ روی این Tv نشون بدم؟؟؟
دوست عزیز
با کابل HDMI بله می شود ولی با wifi خیر
و برای مدیا روی لپ تاپ از این تایپیک استفاده کنید.

taraneheshgh
25-01-2015, 19:34

اول سرویس رو استارت کن بعد خود نرم افزار رو

hamid.heidari
13-02-2015, 19:46
با سلام دوست عزیز
من این برنامه را نصب کردم و درست کار کرد و با تلوزیون(سامسونگ d8000) هم اهنگ شیر کردم ولی وقتی کهپ تاب را خاموش و بعد روشن می کنم و برنامه رو باز می کنم و کار هم می کنه ولی توی تلوزیون دیگه علامت همین برنامه نیستش و مجبورم برنامه را حذف و بعد نصب کنم تا دو باره کار کنه
:n37:

samip30world
17-02-2015, 23:20
سلام . من یه مشکلی دارم اگه ممکنه بررسی کنید. توی تلویزیون فایل به اشتراک گذاشته رو می بینم ولی تو کامپیوتر no connected device میده و allshare در لپ تاپ تی وی رو نمی بینه !!!
فقط تو یه لپ تاپ اینجوریه با لپ تاپ دیگه مشکل نداره

matinpour
18-02-2015, 10:43
سلام . من یه مشکلی دارم اگه ممکنه بررسی کنید. توی تلویزیون فایل به اشتراک گذاشته رو می بینم ولی تو کامپیوتر no connected device میده و allshare در لپ تاپ تی وی رو نمی بینه !!!
فقط تو یه لپ تاپ اینجوریه با لپ تاپ دیگه مشکل نداره
دوست عزیز
فایروال و یا آنتی ویروستان را غیر فعال کنید.

7-cheshmeh
01-03-2015, 13:07
سلام دوستان ، منم یه سامسونگ 5960 دارم دانگل می خوره ،با مودم وایر لس از طریق بیسیم به tv و با کابل به کامپیوتر وصل میشم -تو هر دو تا اینترنت دارم ولی نتونستم فایل به اشتراک بزارم .میگن باید برا کامپیوتر هم یه گیرنده وای فای بگیرم لطفاً راهنمایی..

matinpour
01-03-2015, 13:54
سلام دوستان ، منم یه سامسونگ 5960 دارم دانگل می خوره ،با مودم وایر لس از طریق بیسیم به tv و با کابل به کامپیوتر وصل میشم -تو هر دو تا اینترنت دارم ولی نتونستم فایل به اشتراک بزارم .میگن باید برا کامپیوتر هم یه گیرنده وای فای بگیرم لطفاً راهنمایی..
دوست عزیز
باید برنامه allshear را در کامپیوترتان نصب کنید برای این منظور از این تایپیک استفاده کنید.

tanha935
03-07-2015, 02:25
با سلام با چه برنامه ایی میشود برنامه های tv را بر روی لپ تاپ دید؟ samsung f8000

gbg
20-11-2015, 12:12
سلام
من تلوزیون سامسونگ اسمارت مدل ua46d6960 دارم که وای فای داره
آیا از widi پشتیبانی میکنه؟

matinpour
21-11-2015, 10:43
سلام
من تلوزیون سامسونگ اسمارت مدل ua46d6960 دارم که وای فای داره
آیا از widi پشتیبانی میکنه؟
دوست عزیز
خیر این قابلیت در بعضی از برندها و سری های جدید قابلیت دارد . و در مورد شما کاربرد ندارد.

Mindi
16-04-2016, 14:34
سلام دوستان ...
من روی فلش مموریم ی فایلی هست ک برام خیلی مهمه ... کلیپ عروسی هست ... این فایل روی تلویزیون باز میشه ولی روی فلش میزنه فایل موجود نیس
ب نظرتون با قبلیت بالا میتونم از روی تلویزیون انتقالش بدم ب سیستم ؟ کار می کنه ؟؟؟:n41:

Hamedir2003
30-05-2017, 21:06
سلام خواستم بدونم که مثلا اگه بلوری سامسونگ قابلیت allshare دارد ولی تلوزیون این قابلیت را ندارد . ایا می شود از موبایل روی تلوزیون تصویر پخش کرد؟
ممنون می شوم جواب دهید.

alirezanmb
17-11-2018, 12:22
آیا میشه با این نرم افزار تلویزیون رو به عنوان صفخه نمایش دوم استفاده کرد؟

matinpour
17-11-2018, 21:45
آیا میشه با این نرم افزار تلویزیون رو به عنوان صفخه نمایش دوم استفاده کرد؟
دوست عزیز
خیر نمیشودبرای اینکارباید تلویزیونتان قابلیت widi یا miracast داشته باشد.