PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیا n9 یا سونی اریکسون arc S؟

sopack
28-02-2012, 19:43
با سلام خدت همه دوستان.
راستش من یک ساله گوشی ویو 1 بادا دارم و این چند وقته امتحانش کردم دیدم شارژ میخوره!!! یعنی بیخودی می پره توی اینترنت و...
خلاصه سرتونا درد نیارم، تصمیم گرفتم گوشی جدیدی بخرم. منتها من تا حالا تجربه کار با آندروید نداشته ام و واقعا تو کتم نمی ره چقدر برنامه براش هست...اما الآن دو تا گوشی nokia n9 16 G و SE arc S مد نظرم هستش. واقعا نمیدونم کدوما بخرم.اینا بگم که من بعد از این میخام تا چند سال دیگه گوشی نخرم.
زیبایی و رابط کاربری ان 9 واقعا خیلی خیلی برام جذاب بود. دوستان میشه کمکم کنن در این باره؟

در ضمن من برنامه های واقعا کاربردی نیاز دارم و موسیقی هم زیاد گوش میدم و اینترنت و کیفیت دوربین برام خیلی خیلی خیلی مهمه!

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 11:44
دوست من گوشی ان 9 واقعا شاهکار نوکیاست از همه نظر اما ارک اس میتونی با سیستم عامل محبوبش یعنی اندروید برای شما جالب تر باشه و من تعریف ارک اس رو خیلی خیلی شنیدم حتی بعضی ها میگن با اینکه تک هسته ای هست سرعتش از اس 2 سامسونگ هم بهتره و فیلم هاش تو یوتیوب هست منم با نظرشون موافقم چون سونی اریکسون نرم افزار و سخت افزار رو خوب با گوشی مچ میکنه در ضمن نوکیا هیچ وقت نمیتونه از محصولاتش درست پشتیبانی کنه همین سیمبین 3 رو در نظر بگیر چقدر با گوشی ان 8 روش مانور دادن اما هنوز که هنوزه یه برنامه ی درست براش نیست پیشنهاد من به شما ارک اس هست و این پیشنهاد فقط بخاطر اینه که این گوشی از نظر سیستم عامل بهتره تا ان 9 فقط همین.

.:PAR3A:.
29-02-2012, 16:29
N9 از هيچ نظر گزينه منطقي نيست... قيمت افتضاح و سيستم عامل خام...
آرك اس گوشي خوبيه... اما با اين اوضاع بازار تنها گوشي كه ارزش خريد داره (همه گوشيا بالاي ١٠٠ تومن افزايش قيمت داشتن الا اين) LG Optimus 3D هست... سخت افزار خيلي قوي (مسلما از آرك اس قوي تر) و صفحه و دوربين ٣ بعدي بدون عينك... قيمت هم ٦٥٠ يعني اندازه آرك اس...

adel.alizadeh1994
29-02-2012, 17:33
منم با نظر دوستمون که گفته بودن گوشی LG Optimus 3D تو این اوضاع بازار بهتر از ارک اس هست موافقم البته فقط با همین نظر اخرش درباره ی خرید LG Optimus 3D به جای ارک اس

Scud_MD2
29-02-2012, 18:21
به نظر منم اپتیموس 3 دی بگیر
هم سی پی یوش 2 هسته ایه و هم قابلیت نمایش فیلم 3دی بدون عینک رو داره

adrenalin
29-02-2012, 21:10
اصلا با این قیمت های 800 تا 900 تومنی که ارک اس داره اصلا پیشنهاد نمیشه
البته گزینه ایی که دوستمون پارسای عزیز هم پیشنهاد دادن عالیه
ولی اگه میتونید صبر کنید برای خرید گوشی مدل های جدید سونی وارد بازار خواهند شد

sopack
29-02-2012, 22:02
ممنون. ولی هنوز یه سوال دارم: میگم با این اوضاع افزایش قیمت ها که هیچ هم معلوم نیست فردا قیمتها بالاتر نروند، به نظر شما من چیکار کنم؟ آخه یکی میگه صبر کن تا بعد عید، گوشیای جدیدم معرفی میشن....ولی من یادم نمیره یکی از دوستام اس 2 سامسونگشو خرید 680 تومن و حالا اگه من بخام بعد یه سال اونو بخرم، به جای اینکه قیمتیش افت کرده باشه، تازه زیادتر هم شده و نزدیک به دو برابر شده!!!!! خوب حالا چه تضمینی هست که پس فردا واسه همین آرک اس و ... هم این اتفاق نیفته؟
پرحرفی کردم ببخشید، ولی یه سوال دیگه اینکه من تا حالا ال جی نداشته م و از کیفیت ساخت و ساپورت و این چیزاش سر در نمیارمو میشه در مورد این هم یه راهنمایی بکنین؟
مرررررررسیی!

aydin_eb7777
29-02-2012, 22:35
واقعا نظرات جالب و عجیبی دیدیم و لذت بردیم!
یکی نظر داده که برای سیمبین3 برنامه و بازی درست وجود نداره!!! جلالخالق پس اینایی که دارن استفاده می کنن چیه؟! شاید مخصوص آندروید بوده جادو شده روی سیمین3 عمل کنه! شایدم آمار تعداد برنامه و بازیها اشتباه شده!:46:
یکی هم گفته فلان گوشی با اینکه تک هسته ای هست اما سرعتش بالاست؟! میگم مهندس میشه بگی چه ربطی بین سینگل کور یا دوال کور یا مولتی کور با اسپید سی پی یو داره ! اینها رو با حروف فارسی گفتم ولی به اسم اصلی انگلیسی که مهندس ناراحت نشن!:5:
یکی هم که کلا سیستم عامل میگو رو با اون هسته قوی تحت یونیکس زیر سوال برده و گفته سیستم عامل خام و با آندروید و بادا مقایسه کرده و بقیه هم به به و چه چه کردن! :27:
میگم این تک هسته ای و دو هسته ای هم دردسری شده ها واسه ما ایرانیها چون یادمه یک جا یکی گفته بود چون فلان گوشی تک هسته ای هستش نمیتونه فیلمبرداری اچ دی 1080 کنه!:21:
آقا جون مطمئن باش قیمتها اونقدری که فکر کنی پایین نمیاد و همون تجربه خودت که دیدی دوستت چه گوشی رو چند خریده و الان چنده رو مدنظر بگیر و تصمیم درست رو اتخاذ کن!

sopack
29-02-2012, 23:32
راستی من یه سوالی داشتم که خیلی وقت بود تو ذهنمه:

این برنامه ی alien dalvik که میگن روی n9 نصب میشه و نرم افزارای اندروید را میشه باهاش اجرا کرد، کسی خبر نداره راست و دروغه شو؟

از همین گروهی که این نرم افزار را ارائه کردن، مثل اینکه پورت ICS(اندروید 4) هم ویدیو ش توی اینترنت بود. اسم گروهشون فکر کنم myriad بود. میخواستم بدونم اینا صحت داره و چقدر میشه بهش دل خوش کرد؟

aydin_eb7777
01-03-2012, 08:47
راستی من یه سوالی داشتم که خیلی وقت بود تو ذهنمه:

این برنامه ی alien dalvik که میگن روی n9 نصب میشه و نرم افزارای اندروید را میشه باهاش اجرا کرد، کسی خبر نداره راست و دروغه شو؟

از همین گروهی که این نرم افزار را ارائه کردن، مثل اینکه پورت ICS(اندروید 4) هم ویدیو ش توی اینترنت بود. اسم گروهشون فکر کنم myriad بود. میخواستم بدونم اینا صحت داره و چقدر میشه بهش دل خوش کرد؟
ببین دوست عزیز شایعاتی هست که در آینده نزدیک برنامه های آندروید روی ان9 نصب بشه اما نمیشه 100% تاییدش کرد
حتی یک گروه آندروید رو روی این گوشی پورت کردن
اما باز هم اگر قصد خرید این گوشی رو داری بیشتر فکر کن چون این گوشی با اینکه متفاوته اما یتیمه و هیچ گوشی دیگه ای با این سیستم عامل ساخته نشده
موفق باشی

emadpumad
26-03-2012, 23:29
قطعا نوکیا ان ۹

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk