PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرایط فروش و مباحث مربوط به تحویل محصولات سایپا

صفحه ها : [1] 2

mohamad skystar
27-02-2012, 23:56
سلام خدمت دوستان عزیز
این تاپیک رو در بخش سایپا ایجاد میکنم و هرماه شرایط فروش محصولات
این شرکت رو در این تاپیک قرار میدیم.
این تاپیک فقط جهت اطلاع رسانی هست و سایر مباحث در زمینه
انتخاب و خرید خودرو در بخش مشاوره خرید خودرو مطرح بشه.

mohamad skystar
28-02-2012, 00:06
آخرین لیست شرایط فروش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم : 248.3 Kb

mohamad skystar
04-04-2012, 13:04
شرایط فروش محصولات سایپا ( فروردین 91 )

ronin_2607
04-04-2012, 20:25
آقا این یعنی چی؟؟؟ یعنی کلا اعتباری ندارن؟؟؟

masooumi
04-04-2012, 21:14
آقا این یعنی چی؟؟؟ یعنی کلا اعتباری ندارن؟؟؟

تا چند روز آینده شرایط کامل تر را اعلام می کنند.

masooumi
14-04-2012, 17:21
درسته که سایت فروش نمایندگی ها باز شده ولی فروش فوری ندارن مگر اینکه به صورت امانی موجود داشته باشند.

masooumi
15-04-2012, 11:39
دوست عزیز شرایط فروش فوری اعتباری سایپا اعلام شده که فعلا فقط برای تیبا و 131 و 131 پایه گاز سوز هست که می تونید در لینک زیر مشاهده کنید.

masooumi
15-04-2012, 20:09
دوستان عزیز شرایط فروش فوری اعتباری سایپا در فروردین 91 اعلام شده که فعلا فقط برای تیبا و 131 و 131 پایه گاز سوز هست که می تونید در لینک زیر مشاهده کنید.

ronin_2607
16-04-2012, 10:25
من خودم دنبال پیش فروش اعتباری هستم. یعنی 4 تومن بدم. 4 تومنم وام داشته باشه. مابقیشم 3 4 ماه دیکه. نمیدونید کی این شرایطو اعلام میکنن؟؟ معمولا اینقدر طول میکشه هر سال؟؟ بعدشم این قضیه پراید پایه گاز سوز چه؟؟؟ جدیده؟ باز میخوان ثبت نام کنن بعد نوبتش که شد بگن نداریم یا از این مدل ببر یا وایسا ؟آخه پراید بدبخت مصرفش چی هست که دیگه بخوای پایه گاز سوزش کنی؟:20:

ronin_2607
16-04-2012, 21:37
دوستان عزیز ، بالاخره شرایط جدید پیش فروش اعتباری محصولات سایپا در سال 91 اعلام شد. :20:

masooumi
19-04-2012, 09:41
من خودم دنبال پیش فروش اعتباری هستم. یعنی 4 تومن بدم. 4 تومنم وام داشته باشه. مابقیشم 3 4 ماه دیکه. نمیدونید کی این شرایطو اعلام میکنن؟؟ معمولا اینقدر طول میکشه هر سال؟؟ بعدشم این قضیه پراید پایه گاز سوز چه؟؟؟ جدیده؟ باز میخوان ثبت نام کنن بعد نوبتش که شد بگن نداریم یا از این مدل ببر یا وایسا ؟آخه پراید بدبخت مصرفش چی هست که دیگه بخوای پایه گاز سوزش کنی؟:20:

پایه گازسوز هم موجود دارن و مشکلی ندارن (سال پیش موجود نبود) و ماشین های خوبی هم هست ولی خوب اختلاف قیمتش زیاده

Lord Farshad
20-04-2012, 17:28
درود.

آقا این پسر خاله ی ما قبل از عید پول و ... رو واریز کرده ولی 30 روز که رد شد هیچی؛ بیشتر هم رفت و هنوز که هنوزه وضعیت ماشینش رو مینویسه آماده تخصیص. این یعنی چی ؟ کی تحویل میدند ماشین رو بهش؟ از طریق نمایندگی و اعتراض توی سایت هم نشد؛ کلا راهی نیست که زودتر روی قولشون باشند و تحویل بدند ؟

شاد و پیروز و سربلند باشید

masooumi
20-04-2012, 18:17
درود.

آقا این پسر خاله ی ما قبل از عید پول و ... رو واریز کرده ولی 30 روز که رد شد هیچی؛ بیشتر هم رفت و هنوز که هنوزه وضعیت ماشینش رو مینویسه آماده تخصیص. این یعنی چی ؟ کی تحویل میدند ماشین رو بهش؟ از طریق نمایندگی و اعتراض توی سایت هم نشد؛ کلا راهی نیست که زودتر روی قولشون باشند و تحویل بدند ؟

تحویل فوری بوده(30 روزه)؟

به هر حال تقریبا سایپا در 30 روز گذشته زیاد خودرو تحویل نداده و هر چی هم تحویل شده امانی بوده.

به هر حال با 1817 تماس بگیرید چون از شما اگر تحویل فوری بوده خیلی عجیبه که تحویل نشده چون باید مدل 90 تحویل می دادن ولی الان که سال عوض شده مدل خودرو 91 هست و ...

Lord Farshad
20-04-2012, 18:32
درود

تحویل فوری بوده(30 روزه)؟

به هر حال تقریبا سایپا در 30 روز گذشته زیاد خودرو تحویل نداده و هر چی هم تحویل شده امانی بوده.

به هر حال با 1817 تماس بگیرید چون از شما اگر تحویل فوری بوده خیلی عجیبه که تحویل نشده چون باید مدل 90 تحویل می دادن ولی الان که سال عوض شده مدل خودرو 91 هست و ...

بله ؛ حتی الان هم برای اطمینان زنگ زدم و از پسرخاله ام پرسیدم؛ گفت که تحویل فوری 30 روزه بوده.

بنده ی خدا کارش لنگ مونده و نمیدونه دیگه باید چیکار کنه، چون روی این تحویل دادنش خیلی حساب باز کرده بود. :41:

masooumi
20-04-2012, 18:48
درود

بله ؛ حتی الان هم برای اطمینان زنگ زدم و از پسرخاله ام پرسیدم؛ گفت که تحویل فوری 30 روزه بوده.

بنده ی خدا کارش لنگ مونده و نمیدونه دیگه باید چیکار کنه، چون روی این تحویل دادنش خیلی حساب باز کرده بود. :41:

بسیار خوب شما فردا با 1817 تماس بگیرید و شماره اداره تحویل رو بگیرید و پیگیری کنید حتما!

masooumi
22-04-2012, 11:32
درود

دوست عزیز در وقت اداری با این شماره تماس بگیرید 02144906682

امیدوارم بتونن کمکتون کنند

ronin_2607
24-04-2012, 22:22
سایپا در واکنش به کاهش قیمت محصولاتش به اجبار دولت و مجلس خیلی راحت وام 4 تومنیشو تبدیل کرد به 3 تومن تا بار دیگه ثابت کنه کی رییسه .... خدا تک تکشونو لعنت کنه.

masooumi
24-04-2012, 23:37
سایپا در واکنش به کاهش قیمت محصولاتش به اجبار دولت و مجلس خیلی راحت وام 4 تومنیشو تبدیل کرد به 3 تومن تا بار دیگه ثابت کنه کی رییسه .... خدا تک تکشونو لعنت کنه.

یعنی الان قیمت ها برگشته به حالت قبل؟؟؟؟

ronin_2607
25-04-2012, 10:43
چه فرقی داره؟؟ 500 تومن ارزون شه بعدش 1 تومن گرون تر شده (از نظر کاهش وامش میگم. ) در واقع فشارش باز روی مردم آمد. تو این مملکت به هیچی نمیشه اعتماد کرد. من که خیلی پشیمونم. کاش با همون شرایط قبلی میرفتم ثبت نام می کردم. الان دیگه نمیتونم. ظاهرا قسمت نیست ماشین بخریم. یا حق. ..

masooumi
25-04-2012, 12:39
چه فرقی داره؟؟ 500 تومن ارزون شه بعدش 1 تومن گرون تر شده (از نظر کاهش وامش میگم. ) در واقع فشارش باز روی مردم آمد. تو این مملکت به هیچی نمیشه اعتماد کرد. من که خیلی پشیمونم. کاش با همون شرایط قبلی میرفتم ثبت نام می کردم. الان دیگه نمیتونم. ظاهرا قسمت نیست ماشین بخریم. یا حق. ..

برای افرادی که می خواهند نقدی خرید کنند که فرق می کنه ، شما باید ثبت نام می کردی و نباید امروز و فردا کنی . ولی باز هم نگران نباش سایپا هر سال شرایط خاصی را در زمان های خاص اعلام می کنه که یکیش شرایط سالروز آزاد سازی خرمشهر هست که 3 خرداد اعلام میشه و در اونحا احتمالا مبلغ وام و ... مطلوب خواهد بود/

masooumi
03-06-2012, 12:20
سلام

مدتی است که سایپا در لیست قیمت خودش دو تیپ دیگه برای محصولات گروه x100 تعریف کرده است که شامل دو مدل LE و EX هست که در واقع مدل LE شامل ترمز abs و کیسه هوا و مدل EX شامل ترمز abs ، کیسه هوا و فرمان هیدرولیک می باشد.

قیمت مدل های با کیسه هوا نسبت به مدل بدون آن نیز 500000 تومان افزایش یافته است.

ronin_2607
17-06-2012, 15:47
چند تا سوال دارم. یکی این پراید با ایربگ کجای سایته؟؟ من که گشتم نبود. سوال دوم در خصوص خریده. خوشبختانه من بالاخره وام خودرو جور شد. الان میخوام پیش فاکتور بگیرم. میشه اینترنتی ثب نام کنم و نمایندگیو انتخاب کنم؟؟ یا باید حتما برم نمایندگی پیش فاکتور بگیرم برای بانک؟ اصلا قضیه این خرید اینترنتی سایپا چیه؟؟ بعدم کل پولو برای فروش فوری میخوان اولش یا یه مقدار میمونه تهش موقع تحویل؟ آپشنی چیزی نداره که من انتخاب کنم؟ کارت سوخت و پلاک کی میاد؟ شرمنده آخرین سوال؟ این ارتقا یافته ها خیلی فرق دارن؟ واقعا ارزش اون مبلغ اضافه رو داره؟ مرسی.

mohamad skystar
17-06-2012, 17:43
چند تا سوال دارم. یکی این پراید با ایربگ کجای سایته؟؟ من که گشتم نبود. سوال دوم در خصوص خریده. خوشبختانه من بالاخره وام خودرو جور شد. الان میخوام پیش فاکتور بگیرم. میشه اینترنتی ثب نام کنم و نمایندگیو انتخاب کنم؟؟ یا باید حتما برم نمایندگی پیش فاکتور بگیرم برای بانک؟ اصلا قضیه این خرید اینترنتی سایپا چیه؟؟ بعدم کل پولو برای فروش فوری میخوان اولش یا یه مقدار میمونه تهش موقع تحویل؟ آپشنی چیزی نداره که من انتخاب کنم؟ کارت سوخت و پلاک کی میاد؟ شرمنده آخرین سوال؟ این ارتقا یافته ها خیلی فرق دارن؟ واقعا ارزش اون مبلغ اضافه رو داره؟ مرسی.

برای ثبت نام اینترنتی مشکلی نداری و میتونی ثبت نام کنی و در مراحل ثبت نام نمایندگی رو هم انتخاب میکنید.
اینکه باید بانک بری یا نه باید از نمایندگی سوال کنید تا راهنمایی کامل کنن.
قضیه خرید اینترنتی سایپا یه نوع خرید مثل سایر خرید های اینترنتی دیگه فرقی نمیکنه .
شما به سایت فروش اینترنتی مراجعه کن اونجا تمام شرایط رو برای فروش انواع محصولات زده.
شما هر رنگی که بخوای رو موقع ثبت نام انتخاب میکنی و پراید آپشن خاصی نداره ( جز AIR BAG , ABS ,هیدرولیک ) که اینا برای ما آپشن حساب میشه.
تو سایت من دیدم فقط شرایط اقساطی پراید 131 برای تیپ SL بود و SX هم فقط نقدی .
شما بعد ار اینکه ماشین رو تحویل گرفتین کارت سوخت و پلاک تا 2 هفته بعدش به دستت میرسه.
ارتقا یافته ها تا 4 اسب بخار قدرت بیشتری دارن حدود 200 هزار تومن هم تفاوت قیمت دارن اون بستگی به شما داره.

ronin_2607
17-06-2012, 20:21
برای ثبت نام اینترنتی مشکلی نداری و میتونی ثبت نام کنی و در مراحل ثبت نام نمایندگی رو هم انتخاب میکنید.
اینکه باید بانک بری یا نه باید از نمایندگی سوال کنید تا راهنمایی کامل کنن.
قضیه خرید اینترنتی سایپا یه نوع خرید مثل سایر خرید های اینترنتی دیگه فرقی نمیکنه .
شما به سایت فروش اینترنتی مراجعه کن اونجا تمام شرایط رو برای فروش انواع محصولات زده.
شما هر رنگی که بخوای رو موقع ثبت نام انتخاب میکنی و پراید آپشن خاصی نداره ( جز AIR BAG , ABS ,هیدرولیک ) که اینا برای ما آپشن حساب میشه.
تو سایت من دیدم فقط شرایط اقساطی پراید 131 برای تیپ SL بود و SX هم فقط نقدی .
شما بعد ار اینکه ماشین رو تحویل گرفتین کارت سوخت و پلاک تا 2 هفته بعدش به دستت میرسه.
ارتقا یافته ها تا 4 اسب بخار قدرت بیشتری دارن حدود 200 هزار تومن هم تفاوت قیمت دارن اون بستگی به شما داره.

یه سوال مهم دارم. خواهشا درست و کامل جواب بدید. برای ثبت نام اگه شناسنامه مال تهران نباشه موردی داره؟؟ من 2 ساله ساکن تهرانم. قرارداد اجاره دارم. اما کد رهگیری نداره. این برای پلاک مشکلی ایجاد میکنه؟؟ یعنی حتما باید قرارداد اجاره کد رهگیری داشته باشه تا معتبر باشه؟ ما توافقی با صاحب خونه پشت قراردادو برای سال دوم نوشتیم. سال اول هم که کد رهگیری نداشت. یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟ فکرم مشغوله الانم دسترسی به جایی نیست تا سه شنبه. وگرنه خودم میرفتم از نمایندگی می پرسیدم. ممنون میشم جواب بدید.

masooumi
17-06-2012, 21:04

پراید با ایربگ فعلا در لیست قیمت هست و از مهر ماه ارائه می شود. برای وام خودرو شما دیگه نمی تونید اینترنتی خرید کنید. تشریف می برید نمایندگی و یک پیش فاکتور می گیرید (رنگ و تیپ و آپشن را در همان لحظه صدور پیش فاکتور تعیین می کنید) و پیش فاکتور را به بانک تحویل می دهید و مبلغ کسری مبلغ پیش فاکتور تا مبلغ وام خود را در حساب بانکتون واریز می کنید و سپس پیش فاکتور از طرف بانک پرداخت شده (اگر از بانک ملت وام دارید و ...)و با تحویل پیش فاکتور به نمایندگی شما در سیبستم سایپا پذیرش شده و حدود 30 تا 50 روز بعد خودرو را تحویل می گیرید. (البته اگر نمایندگی مورد نظر امانی داشته باشد که می توانی سریعا خودرو را تحویل بگیرید)

در فروش فوری و وام همه مبلغ دریافت می گردد.

آپشن فعلا فقط انتخاب مدل SX و پایه گازسوز و موتور ارتقا یافته HP را می توانید انتخاب کنید به اضافه رینگ آلومینیومی (پیشنهاد نمی شود). پلاک اگر خودرو امانی باشد حدود 4 روز بعد و اگر به صورت معمولی ثبت نام کنید همراه خودرو تحویل می گردد ، کارت خودرو و برگ سبز حدود 10 روز پس از تحویل خودرو به آدرس شما ارسال می شود. کارت سوخت هم حداکثر یک ماه پس از تحویل خودرو

به نظر من که مدل ارتقا یافته به 200 تومان افزایش قیمتش میارزه بازم نظر شماست

masooumi
17-06-2012, 21:06
یه سوال مهم دارم. خواهشا درست و کامل جواب بدید. برای ثبت نام اگه شناسنامه مال تهران نباشه موردی داره؟؟ من 2 ساله ساکن تهرانم. قرارداد اجاره دارم. اما کد رهگیری نداره. این برای پلاک مشکلی ایجاد میکنه؟؟ یعنی حتما باید قرارداد اجاره کد رهگیری داشته باشه تا معتبر باشه؟ ما توافقی با صاحب خونه پشت قراردادو برای سال دوم نوشتیم. سال اول هم که کد رهگیری نداشت. یعنی ممکنه مشکلی پیش بیاد؟؟ فکرم مشغوله الانم دسترسی به جایی نیست تا سه شنبه. وگرنه خودم میرفتم از نمایندگی می پرسیدم. ممنون میشم جواب بدید.

اگر تا حالا پلاک نداشنید و این پلاک اولتون هست هیچ مشکلی ایجاد نمی کتد براتون و پلاک برای آدرس ارائه شده صادر خواهد شد.

با خیال راحت اقدام کنید.

ronin_2607
17-06-2012, 21:48
ممنون از شما دوست خوب. این امانی که میگین یعنی چی؟؟ یعنی اگه مثلا امروز ثبت نام کنی؟ امروز داشته باشن ماشینو تحویل میدن؟! اگه نخوام اینطوری باشه چی؟ میشه مثلا قبول نکرد؟ بعد پلاک این تحویل امانی ها قبلا به اسم کسی بوده؟؟ راستش شاید مسخره باشه اما من دلم نمیخواد پلاک شده تحویل بگیرم. اینجوری مگه دست دوم نمیشه؟؟ منظورم اینه که عجله ای ندارم. ترجیح میدم همه چیز سیر طبیعی خودشو طی کنه. و اینکه چون مدت زیادیه رانندگی نکردم اینجوری فرصت دارم کمی تمرین داشته باشم. جایی هست که به کسایی مثل من مثل تعلیم رانندگی؟ کمک کنن؟؟ رانندگی کردم. اما خیلی کم حدود چند سالی میشه که پشت فرمون ننشستم. ا

masooumi
18-06-2012, 08:16
ممنون از شما دوست خوب. این امانی که میگین یعنی چی؟؟ یعنی اگه مثلا امروز ثبت نام کنی؟ امروز داشته باشن ماشینو تحویل میدن؟! اگه نخوام اینطوری باشه چی؟ میشه مثلا قبول نکرد؟ بعد پلاک این تحویل امانی ها قبلا به اسم کسی بوده؟؟ راستش شاید مسخره باشه اما من دلم نمیخواد پلاک شده تحویل بگیرم. اینجوری مگه دست دوم نمیشه؟؟ منظورم اینه که عجله ای ندارم. ترجیح میدم همه چیز سیر طبیعی خودشو طی کنه. و اینکه چون مدت زیادیه رانندگی نکردم اینجوری فرصت دارم کمی تمرین داشته باشم. جایی هست که به کسایی مثل من مثل تعلیم رانندگی؟ کمک کنن؟؟ رانندگی کردم. اما خیلی کم حدود چند سالی میشه که پشت فرمون ننشستم. ا

کارخانه خودرو سازی برای نمایندگی هاش از خودروهای تولیدی مختلف تعدادی رو می فرسته که داخل نمایندگی به عنوان نمونه بزارن و به قولی به صورت امانی در اختیار نمایندگی قرار می دهد. حالا اگر شما تمایل داشته باشید در هنگام خرید تشریف می برید و خودرو رو که در نمایندگی هست را بررسی می کنید و همون رو انتخاب می کنید و مراحل را انجام می دهید و همون خودرو رو در همون موقع تحویل می گیرید. این خودرو ها هم صفر هستند و قبلا به نام کسی نشده است و قبلا هم پلاک نشده است و پس از تحویل به شما اقدامات لازم برای پلاک از طرف نمایندگی انجام می شود و چند روز بعد پلاک را به شما تحویل می دهند.

اگر هم تمایل نداشته باشید هم می توانید به صورت معمولی خریداری کنید ، معمولا امانی بنا به درخواست شماست وگرنه به صورت معمولی باید منتظر تحویل خودروتون باشید.

برای رانندگی و تمرین هم می تونید به تمام آموزشگاه های رانندگی مراجعه کنید با پرداخت هزینه ساعتی فکر می کنم معادل هر دو ساعت 10 تا 15 هزار تومان تمرین رانندگی می کنید.

mohamad skystar
11-08-2012, 23:12
شرایط پیش فروش محصولات سایپا انواع پراید و تیبا مرداد 91

دانلود فایل PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________________________________________ ______91.pdf.htm)

Last Night
13-08-2012, 16:07
سلام..

من دو روز پیش یه 131 از محل امانی تحویل گرفتم اما نمایندگی هیچ مدرکی بهم نداد گفت مدارک ماشین چند روز بعد از طریق پست ارسال میشه میخوام ببینم به همین صورته.
سند ،کارت ماشین،کارت سوخت،بیمه نامه همه اینا با پست میاد؟

mohamad skystar
13-08-2012, 18:07
سلام..

من دو روز پیش یه 131 از محل امانی تحویل گرفتم اما نمایندگی هیچ مدرکی بهم نداد گفت مدارک ماشین چند روز بعد از طریق پست ارسال میشه میخوام ببینم به همین صورته.

اکثرا مواقع که تا 15 روز تمام مدارک به دستت میرسه.
البته بیمه نامه و فاکتور فروش شرکت و کارت گارانتی رو تو نمایندگی باید تحویل میدادن.
فردا پیگیری کن شاید قانون ها عوض شده باشه.
آخر از همه کارت سوخت میاد که امکان داره تا 20 روز هم طول بکشه

masooumi
13-08-2012, 18:29
سلام..

در هنگام تحویل باید یک برگ تحویل خودرو (برگه زرد رنگ) بهتون بدن و 3 روز بعد هم تشریف می برید نمایندگی و سند و بیمه و کارت گارانتی را می گیرید.

باقی مدارک توسط پست ارسال می شود.

البته شما چون امانی هستید کمی بیشتر طول می کشد.(اگر هنوز پلاک صادر نشده)

vaitaa
17-08-2012, 02:18
با سلام.
دوستان یک سوال!؟
تو این شرایطی که واسه عید فطر گذاشتن 20 درصد سود مشارکت زده و 18 درصد هم سود انصراف تحویلشم از آبان شروع میشه تا آذر.
خوب این یعنی چی!؟!؟
منظورم نحوه محاسبه سوده.
یعنی من اگه بخوام ماشین رو بگیرم 20 درصد رو پول پیشی که گذاشتم سود میاد و اگه بخوام انصراف بدم 18 درصد!!؟
ممنون میشم راهنماییم کنید!

masooumi
17-08-2012, 03:24
با سلام.
دوستان یک سوال!؟
تو این شرایطی که واسه عید فطر گذاشتن 20 درصد سود مشارکت زده و 18 درصد هم سود انصراف تحویلشم از آبان شروع میشه تا آذر.
خوب این یعنی چی!؟!؟
منظورم نحوه محاسبه سوده.
یعنی من اگه بخوام ماشین رو بگیرم 20 درصد رو پول پیشی که گذاشتم سود میاد و اگه بخوام انصراف بدم 18 درصد!!؟
ممنون میشم راهنماییم کنید!

بله همین مورد که فرمودید هست. در هنگام انصراف سود وجه پیش پرداخت شما 18% محاسبه میشه و اگر خودرو را تحویل بگیرید 20% به پیش پرداخت شما سود تعلق می گیرد.

Last Night
17-08-2012, 20:05
دیروز سند ماشینو (131) پستچی اورد.روی پاکتش ارم پارس خودرو بود.یعنی ساخت پارس خودروه؟ساخت سایپا نیست؟

البته میدونم زیاد توفیری نداره محض اطلاع پرسیدم!

A.Farokhzad
29-08-2012, 09:31
دوستان يك سوال داشتم.
جريمه تاخير روزي چقدر هست ؟

masooumi
29-08-2012, 12:02
دوستان يك سوال داشتم.
جريمه تاخير روزي چقدر هست ؟

بسته به مبلغی که نقدی پرداخت کردید و همچنین درصدی که در برگه فروش به عنوان درصد تاخیر ثبت کردند محاسبه می شود.

A.Farokhzad
29-08-2012, 12:53
بسته به مبلغی که نقدی پرداخت کردید و همچنین درصدی که در برگه فروش به عنوان درصد تاخیر ثبت کردند محاسبه می شود.
ممنون از پاسخ شما ولي ماشين رو تحويل گرفتم و برگه فروش ندارم ولي گفتند يك هفته اي پلاك و بيمه مياد نمايندگي.
براي خريد خودروي اماني 111SX مبلغي حدود 10ميليون و دويست ميگيرند . ميخوام بدونم اگه در تحويل پلاك و مدارك تاخير پيش بياد چقدر جريمه دير كرد حساب ميكنند.

masooumi
29-08-2012, 13:20
ممنون از پاسخ شما ولي ماشين رو تحويل گرفتم و برگه فروش ندارم ولي گفتند يك هفته اي پلاك و بيمه مياد نمايندگي.
براي خريد خودروي اماني 111SX مبلغي حدود 10ميليون و دويست ميگيرند . ميخوام بدونم اگه در تحويل پلاك و مدارك تاخير پيش بياد چقدر جريمه دير كرد حساب ميكنند.

کلا جریمه تاخیر فقط در مورد تاخیر در تحویل خودرو پرداخت می شود و بابت تاخیر در ارسال مدارک جریمه تاخیر پرداخت نمی شود. کلا برای خود خودرو هم زمان فاکتور شدن مهمه و از تاریخی که خودرو فاکتور شود حتی اگر در تحویل خود خودرو هم به دلایلی مثل عدم باربری و ... تاخیر ایجاد شود هیچ مبلغی پرداخت نمی شود.

pooria_googooli
29-08-2012, 18:04
سلام دوستان . من از طریق اداره آموزش پرورش یک پراید 131 sx لیزینگی خریدم . توی قرارداد نوشته بود 2 ماه طول میکشه تا ماشین تحویل داده بشه . الان بعد از 1 ماه مدارک ماشین کامل برامون پست شده . یعنی برگ سبز و کارت ماشین . خود اداره هم تعجب کرده میگه اول ماشین را تحویل میدن بعد سند . علت چیه دوستان ؟ در ضمن کجا میتونم کد نمایندگی های سایپا را ببینم . توی سند کد نمایندگی خورده می خواهم برم اونجا ولی نمیدونم کجاست .

Last Night
29-08-2012, 18:44
سلام دوستان . من از طریق اداره آموزش پرورش یک پراید 131 sx لیزینگی خریدم . توی قرارداد نوشته بود 2 ماه طول میکشه تا ماشین تحویل داده بشه . الان بعد از 1 ماه مدارک ماشین کامل برامون پست شده . یعنی برگ سبز و کارت ماشین . خود اداره هم تعجب کرده میگه اول ماشین را تحویل میدن بعد سند . علت چیه دوستان ؟ در ضمن کجا میتونم کد نمایندگی های سایپا را ببینم . توی سند کد نمایندگی خورده می خواهم برم اونجا ولی نمیدونم کجاست .

لیست نمایندگی سایپا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وضعیت خودرو مشتری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.Farokhzad
01-09-2012, 14:44
کلا جریمه تاخیر فقط در مورد تاخیر در تحویل خودرو پرداخت می شود و بابت تاخیر در ارسال مدارک جریمه تاخیر پرداخت نمی شود. کلا برای خود خودرو هم زمان فاکتور شدن مهمه و از تاریخی که خودرو فاکتور شود حتی اگر در تحویل خود خودرو هم به دلایلی مثل عدم باربری و ... تاخیر ایجاد شود هیچ مبلغی پرداخت نمی شود.

دوست گرامي
يك سوال ديگه دارم اينكه :
وقتي پلاك و بيمه و برگ فروش (سند كارخونه) را از نمايندگي گرفتم بقيه مدارك رو سايپا پيگيري ميكنه تا بوسيله پست بدستم برسه يا بازم نمايندگي بايد پيگيري كنه تا سند مالكيت و كارت سوخت صادر بشه ؟
چون نمايندگي خيلي بدقولي كرده و تاخير زيادي داشته ميخوام بدونم كه اگه بعد از تحويل پلاك ديگه كارم گير اونها نيست تا برم يه شكايت اساسي ازشون بكنم.

masooumi
02-09-2012, 14:39
دوست گرامي
يك سوال ديگه دارم اينكه :
وقتي پلاك و بيمه و برگ فروش (سند كارخونه) را از نمايندگي گرفتم بقيه مدارك رو سايپا پيگيري ميكنه تا بوسيله پست بدستم برسه يا بازم نمايندگي بايد پيگيري كنه تا سند مالكيت و كارت سوخت صادر بشه ؟
چون نمايندگي خيلي بدقولي كرده و تاخير زيادي داشته ميخوام بدونم كه اگه بعد از تحويل پلاك ديگه كارم گير اونها نيست تا برم يه شكايت اساسي ازشون بكنم.
راستي كلاهبر دار تر از نمايندگي سايپا در كلاك كرج ( پويش خودرو آسيا) وجود نداره

عرض کنم که برگه سبز و کارت خودرو و کارت سوخت از طرف ارگانهای مربوطه که راهنمای و رانندگی و شرکت نفت هست صادر میشه و از طریق پست ارسال میشه و پیگیری اون ارتباطی به نمایندگی ندارد.

peyman25
07-10-2012, 11:54
دوستان ظاهرا تحویل پراید این روزا مشکل دار شده. برخی از دوستان تحویل مرداد هنوز تحویل نگرفتند (به خاطر ایربگ و ...) سوال من اینه که از اول مهر کسی تحویل گرفته. اگر تحویل شده با چقدر تاخیر؟ ممنون

amir2011
08-10-2012, 21:04
سلام دوستان خودروهايي كه وام دارند رو ميشه فروخت ؟ يكي ديگه هم اينكه اگه آدم منصرف بشه ميشه انصراف بده و پيش پرداختش رو پس بگيره ؟

masooumi
09-10-2012, 20:44
سلام دوستان خودروهايي كه وام دارند رو ميشه فروخت ؟ يكي ديگه هم اينكه اگه آدم منصرف بشه ميشه انصراف بده و پيش پرداختش رو پس بگيره ؟

بله میشه فروخت با این شرایط که یا با خریدار توافق کنید که تا اتمام وام سند نزنه و یا اینکه بعد فروش با سایپا تسویه حساب کنید و چکاتون رو پس بگیرید و سند از رهن خارج بشه و ...

در مورد سوال دوم هم بله و وجه پیش پرداخت یک ماه پس از انصراف به حساب شما واریز میشه ولی پیشنهاد می کنم مشتری برای فیشتون پیدا کنید و فیش رو بفروشید یا در اصلاح صلح کنید که در این صورت هم زودتر به پولتون می رسید و هم احتمالا با این قیمت های کذایی کمی سود خواهید کرد.

hossein.az
10-10-2012, 16:43
(javascript:PopupPrintWindow('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]');)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محصولات پیش فروش شده سایپا با قیمت قبلی تحویل مشتری می شود

عصر خودرو : محصولات پیش فروش شده سایپا تا تاریخ 12 مهرماه براساس ابلاغیه جدید سازمان حمایت با قیمت های قبلی تحویل مشتری می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ابلاغیه ای به شرکت های خودروسازی ارایه داده که به موجب آن خودروسازان حق ندارند محصولات پیش فروش شده خود را تا تاریخ 12 مهرماه با قیمت های جدید به فروش برسانند.
طبق ابلاغیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به شرکت‌های ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و مدیران خودرو، این شرکت‌ها حق ندارند قیمت خودروهایی که قبل از تاریخ دوازدهم مهرماه (روز برگزاری جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو و تصویب قیمت‌های جدید) پیش فروش کرده‌اند را افزایش دهند.
البته این ابلاغیه شامل خودروهای پیش فروشی می‌شود که در قرارداد آنها قیمت قطعی تحویل خودرو ذکر شده باشد.
خودروسازان ملزم شده‌اند خودروهای پیش فروش شده با قیمت قطعی تا تاریخ دوازدهم مهرماه را با نرخ‌های سابقی که شامل افزایش قیمت‌های جدید نمی‌شود، تحویل مشتریان دهند.
در صورت تخلف خودروسازان از این ابلاغیه مشتریان می‌توانند شکایت خود را به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها ارائه کنند.
برهمین اساس یک مقام آگاه در گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: این ابلاغیه به شرکت رسیده و براساس آن تمام خودروهای پیش فروش تا تاریخ اعلام شده با قیمت قبلی تحویل مشتری می شود.
وی در پایان اظهار داشت: مابقی فروش محصولات سایپا نیز مطابق قیمت های جدید که مورد تایید سازمان حمایت است به فروش خواهد رسید.
چهارشنبه 19 مهر 1391

Living DEATH
27-10-2012, 22:44
سلام دوستان
میخواستم شرایط فعلی پیش فروش پراید رو بدونم
131 sx میخوام بگیرم
سوالم اینه که تحویل دی رو دقیقا کی تحویل میدن؟ آیا اول دی هست؟
و سوال دیگه اینکه اگر پیش پول رو 6 تومن درنظر بگیریم ، مابقی رو باید یکجا موقع تحویل خودرو پرداخت کنیم؟
چون یکی از دوستان پارسال شرایطی خرید و مابقی رو طی چند چک مدت دار پرداخت کرد
با تشکر فراوان

ksjvk
28-10-2012, 14:55
سوالم اینه که تحویل دی رو دقیقا کی تحویل میدن؟ آیا اول دی هست؟

خدا خیرت بده، من تحویل شهریور هستم الان آبانه هیچ خبری از تحویل نیست،

Living DEATH
28-10-2012, 20:59
خدا خیرت بده، من تحویل شهریور هستم الان آبانه هیچ خبری از تحویل نیست،

آره از نوشته های قبلی متوجه این قضیه شدم
تازه زنگ زدم نمایندگی گفت آخر دی تحویل میدیم. یکی 2 ماه هم حتما روند تحویل طول میکشه دیگه !
میرم از بنگاه نقد میخرم خیالمو راحت میکنم
131 ex رو 13 قیمت دادن ، خوبه؟

hossein.az
28-10-2012, 21:35
آره از نوشته های قبلی متوجه این قضیه شدم
تازه زنگ زدم نمایندگی گفت آخر دی تحویل میدیم. یکی 2 ماه هم حتما روند تحویل طول میکشه دیگه !
میرم از بنگاه نقد میخرم خیالمو راحت میکنم
131 ex رو 13 قیمت دادن ، خوبه؟

131 ex با این قیمت خوبه . قیمت مناسبه
پراید 131 ex قیمت بازار 13200هست
بخرید و دردسر نمایندگی رو نکشید چون قیمتها به نرخ روز محاسبه میشه در صورت پیش فروش
تا اون موقع هم معلوم نیست که چه به روز قیمتها میاد

ebi1952
29-10-2012, 16:06
دوستانی که پراید ثبت نام کردن:
آخرین اطلاعات در مورد تحویل پراید(منبع خودم):
پراید 131 ex اگر به رنگهای مشکی،بژ،بنفش متالیک تغییر بدین 2-3 روزه فاکتور میشه رنگ سفید موجود ندارن.
پراید Le 131 سفید موجود دارن، من امروز رفتم معاونت فروش و بازاریابی سایپا ، پراید 131 sx رو که شهریور نوشته بودم و 10 روز پیش هم 500 تومن اضافه برای ایربگ ریخته بودم و تبدیل شده بود به ex ، به le تبدیل کردم و همین امروز هم فاکتور شد.
منشی رییس می گفت قطعات هیدرولیک کمبود دارن ، بیشتر تولیدشون شده معمولی.

Living DEATH
30-10-2012, 13:53
دوستان یه سوال خیلی فوری
یکی پیدا شده که میگه حواله خودرو تعویضی داره و میخواد بفروشه
1.5 میفروشه
وام 5 میلیونی 14 درصد هم داره
این جریانش چیه؟
آیا این 1.5 میلیون فقط واسه حوالست و جزء قیمت خود ماشین نیست؟
یه توضیحی در این مورد بدین ممنون میشم
چون اگه خوبه همینو بگیرم زودتر
خیلییییییی ممنون

ksjvk
31-10-2012, 08:35
دوستان یه سوال خیلی فوری
یکی پیدا شده که میگه حواله خودرو تعویضی داره و میخواد بفروشه
1.5 میفروشه
وام 5 میلیونی 14 درصد هم داره
این جریانش چیه؟
آیا این 1.5 میلیون فقط واسه حوالست و جزء قیمت خود ماشین نیست؟
یه توضیحی در این مورد بدین ممنون میشم
چون اگه خوبه همینو بگیرم زودتر
خیلییییییی ممنون

من دیروز نمایندگی بودم میگفتن ماشین فرسوده رو یک میلیون بر می دارن. مطمئن نیستم ولی احتمالا ایشون میخوان 500 سود بگیرن ازتون
وام 5 میلیونی هم مال همون تسحیلات خودرو فرسوده است

ksjvk
01-11-2012, 09:31
دوستانی که پراید ثبت نام کردن:
آخرین اطلاعات در مورد تحویل پراید(منبع خودم):
پراید 131 ex اگر به رنگهای مشکی،بژ،بنفش متالیک تغییر بدین 2-3 روزه فاکتور میشه رنگ سفید موجود ندارن.
پراید Le 131 سفید موجود دارن، من امروز رفتم معاونت فروش و بازاریابی سایپا ، پراید 131 sx رو که شهریور نوشته بودم و 10 روز پیش هم 500 تومن اضافه برای ایربگ ریخته بودم و تبدیل شده بود به ex ، به le تبدیل کردم و همین امروز هم فاکتور شد.
منشی رییس می گفت قطعات هیدرولیک کمبود دارن ، بیشتر تولیدشون شده معمولی.

این حرف کاملا درسته، من رفتم ماشینم رو تبدیل به ایربگ دار مشکی متالیک کردم، سریع فاکتور شد.
خدا خیرتون بده.

masooumi
01-11-2012, 14:10
من دیروز نمایندگی بودم میگفتن ماشین فرسوده رو یک میلیون بر می دارن. مطمئن نیستم ولی احتمالا ایشون میخوان 500 سود بگیرن ازتون
وام 5 میلیونی هم مال همون تسحیلات خودرو فرسوده است

دقیقا درسته ، ایشون 500 تومان سود میگیرن . در ضمن تا جایی که تا سال گذشته توی قوانینشون بود حواله ای که در برابر خودرو فرسوده صادر شده قابل انتقال نیست یعنی در واقع ماشین جدید به نام این شخص تحویل میشه و بعدش باید به نام شما سند بزنند و سند زدن هم هزینه داره دیگه .(این قوانین تا پارسال بود و نمی دونم که الان هم هست یا عوض شده)

ak313
09-11-2012, 18:32
من دو سه هفته پیش اینترنتی ثبت نام کردم و توی رسید اینترنتیم اینطور زده:
مشخصات خودرو سفارش داده شده:
عنوان شرایط فروش:
پیش فروش عادي انواع خانواده 100پیش فروش عادی با تخفیف - سود مشاركت 22 % - سود انصراف 20 % . در صورت تعلق تخفیف در قرارداد ، مبناي
محاسبه تخفیف مبلغ وديعه بوده كه به صورت سالیانه مي باشد -مبلغ مابه التفاوت در زمان ارسال دعوتنامه بر اساس قیمت روز با كسر تخفیف محاسبه مي
گردد . * تحویل اسفند 91

اما جالبه امروز که مجدد چک کردم توی پیش فروش اینطور نوشته:
پيش فروش عادي انواع خودروهاي خانواده X100 پيش فروش عادي - با سود مشاركت و سود انصراف . مبلغ مابه التفاوت در زمان ارسال دعوتنامه بر اساس قيمت روز محاسبه مي گردد . سود مشارکت 19% - سود انصراف 17% با امکان صلح* تحویل اسفند91

جالبه هم سود رو کم کردن و هم با تخفیف نوشته.

بالاخره وضعیت من چه جوریه اگر با تخفیفه پس چرا نوشته " در صورت تعلق تخفیف در قرارداد ، مبناي
محاسبه تخفیف مبلغ وديعه بوده" این یعنی چی بالاخره تخفیف داره یا نه؟ توی قرار دادی هم که حضوری از نمایندگی گرفتم اصلا چیزی درباره نحوه پیش فروش ننوشته

masooumi
09-11-2012, 23:52
من دو سه هفته پیش اینترنتی ثبت نام کردم و توی رسید اینترنتیم اینطور زده:
مشخصات خودرو سفارش داده شده:
عنوان شرایط فروش:
پیش فروش عادي انواع خانواده 100پیش فروش عادی با تخفیف - سود مشاركت 22 % - سود انصراف 20 % . در صورت تعلق تخفیف در قرارداد ، مبناي
محاسبه تخفیف مبلغ وديعه بوده كه به صورت سالیانه مي باشد -مبلغ مابه التفاوت در زمان ارسال دعوتنامه بر اساس قیمت روز با كسر تخفیف محاسبه مي
گردد . * تحویل اسفند 91

اما جالبه امروز که مجدد چک کردم توی پیش فروش اینطور نوشته:
پيش فروش عادي انواع خودروهاي خانواده X100 پيش فروش عادي - با سود مشاركت و سود انصراف . مبلغ مابه التفاوت در زمان ارسال دعوتنامه بر اساس قيمت روز محاسبه مي گردد . سود مشارکت 19% - سود انصراف 17% با امکان صلح* تحویل اسفند91

جالبه هم سود رو کم کردن و هم با تخفیف نوشته.

بالاخره وضعیت من چه جوریه اگر با تخفیفه پس چرا نوشته " در صورت تعلق تخفیف در قرارداد ، مبناي
محاسبه تخفیف مبلغ وديعه بوده" این یعنی چی بالاخره تخفیف داره یا نه؟ توی قرار دادی هم که حضوری از نمایندگی گرفتم اصلا چیزی درباره نحوه پیش فروش ننوشته

شما همون شرایطی هستید که فرمودید سه هفته پیش نوشته و همون شرایط برای شما خواهد بود . (توی قرارداد فروش که از نمایندگی گرفتید یک شماره شرایط فروش یا همچین نامی هست که مربوط به شرایط شماست )

دلیل اینکه در سایت عوض میشه این هست که وقتی سایپا میخواهد شرایط جدیدی را اعلام کنه ، شرایط قبلی را ویرایش می کنه و بنابراین براش شما هم توی سیستم تغییر می کنه. کلا شما بعد از ثبت نام دیگه کاری با اون سایت نداشته باشید.

ak313
10-11-2012, 08:57
شما همون شرایطی هستید که فرمودید سه هفته پیش نوشته و همون شرایط برای شما خواهد بود . (توی قرارداد فروش که از نمایندگی گرفتید یک شماره شرایط فروش یا همچین نامی هست که مربوط به شرایط شماست )

دلیل اینکه در سایت عوض میشه این هست که وقتی سایپا میخواهد شرایط جدیدی را اعلام کنه ، شرایط قبلی را ویرایش می کنه و بنابراین براش شما هم توی سیستم تغییر می کنه. کلا شما بعد از ثبت نام دیگه کاری با اون سایت نداشته باشید.
توی برگه ای که دارم یه شماره درخواست و یه شماره پذیرش داره اما من نمی دونم به چی بر می گرده چون توی ثبت نام اینترنتی این شماره ها رو ندیدم و از طرفی توی برگه نحوه فروش رو بیان نکرده شاید این شماره ها باشه.
ضمنا من رنگ نقره ای رو تیک زده بودم و ثبت شده اما الان نظرم رو سفیده میشه کاریش کرد؟
با تشکر

mehdi-2009
10-11-2012, 17:57
کسی از ثبت نام مگان خبرنداره؟!

ebi1952
10-11-2012, 21:19
توی برگه ای که دارم یه شماره درخواست و یه شماره پذیرش داره اما من نمی دونم به چی بر می گرده چون توی ثبت نام اینترنتی این شماره ها رو ندیدم و از طرفی توی برگه نحوه فروش رو بیان نکرده شاید این شماره ها باشه.
ضمنا من رنگ نقره ای رو تیک زده بودم و ثبت شده اما الان نظرم رو سفیده میشه کاریش کرد؟
با تشکر
به این سایت برو:

irinn65
16-11-2012, 05:28
دوستان تیبا شرایط پیش فروش یا نقدیش چجوره؟اعلام شده؟جایی امانی داره تحویل فوری؟

hossein.az
16-11-2012, 13:13
دوستان تیبا شرایط پیش فروش یا نقدیش چجوره؟اعلام شده؟جایی امانی داره تحویل فوری؟

پیش فروش سایپا برای تیبا بازه
میتونید ثبت نام کنید.

brad pitt
16-11-2012, 13:43
پیش فروش سایپا برای تیبا بازه
میتونید ثبت نام کنید.

سلام
اطلاع دارید تحویل چه موقع ؟

mehdi-2009
16-11-2012, 13:48
تحویل بهمن واسفند91

hossein.az
16-11-2012, 21:50
سلام
اطلاع دارید تحویل چه موقع ؟

شرایط کامل ثبت نام محصولات سایپا

از طریق اینرنت هم میتونید ثبت نام کنید

سایپا درخواست افزایش قیمت داده و شما که پیش فروش میکنید هم در صورت تایید افزایش قیمت شامل میشید.

hossein.az
17-11-2012, 00:21
تیبا با شرایط جدید پیش فروش می شود

عصر خودرو: گروه خودروسازی سایپا جدیدترین شرایط پیش فروش خودرو تیبا را اعلام کرد.

به گزراش «عصرخودرو»،به نقل از پرشین خودرو، خودروهای تیبا آپشنال و معمولی با امکان صلح به مشتریان عرضه می شود.
در شرایط پیش فروش خودرو تیبا آپشنال مبالغ 10 و 11 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و 9 درصد سود مشارکت و 7 درصد سود انصراف در نظر گرفته شده است.
پیش فروش خودرو تیبا بدون آپشن نیز با مبالغ پیش پرداخت 11 و 12 میلیون تومان و 9 درصد سود مشارکت و 7 درصد سود انصراف در نظر گرفته شده است.
زمان تحویل این خودروها نیز بهمن و اسفند ماه سال جاری است. پنجشنبه 25 آبان 1391

irinn65
18-11-2012, 03:37
تیبا آپشنال منظور مدل ex هستش؟چون مدل معمولی که فقط تولید میشه sx هستش ....

masooumi
18-11-2012, 14:42
تیبا آپشنال منظور مدل ex هستش؟چون مدل معمولی که فقط تولید میشه sx هستش ....

خیر مدل ex نیست و همان مدل sx هست که روش آپشن نصب شده است مثل دزدگیر و سنسور دنده عقب و پخش تصویری و روکش صندلی و ... (تصویر زیر بخشنامه ثبت نام سری اول تیبا آپشنال هست که قیمت تیبا بدون آپشن 12858 بود)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی تصویر کلیک کنید و در صفحه باز شده هم کلیک کنید تا بزرگ شود.

mohamad skystar
20-11-2012, 13:56
فروش فوری خودرو سایپا 141 آغاز شد

جدیدترین شرایط فروش خودرو سایپا 141 معمولی و اسپرت اعلام شد. در این شرایط اعلام شده، خودرو سایپا 141 مجهز به فرمان هیدرولیک و ترمز abs به صورت معمولی و اسپرت با زمان تحویل 30 روزه به فروش می رسد.
در این شرایط اعلام شده، خودرو سایپا 141 مجهز به فرمان هیدرولیک و ترمز abs به صورت معمولی و اسپرت با زمان تحویل 30 روزه به فروش می رسد.
این خودرو در رنگ های سفید، نقره ای متالیک، نوکمدادی متالیک و بژ متالیک به متقاضیان عرضه می شود.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های مجاز فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کنند.

منبع : مجله ماشین 91/8/29

irinn65
27-11-2012, 03:00
فروش فوری نیسان تینا در نمایندگی های سایپااغاز شد..

فروش تيانا تحويل 30 روزه XV ( كلاس HIGH) سي كي دي قیمت 1,090,000,000 ریال..

Ali_softcenter
02-12-2012, 14:03
فروش فوری سایپا 131 بنزینی شروع شده...

پیش فروش 111 هم دوباره راه افتاده سریع برید اگه میخواید

unknown47
02-12-2012, 15:45
دوستان 131 x فرق میکنه با 131؟
کسی اطلاعی داره؟
از این ماشین جدیدِ چی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_08
02-12-2012, 15:59
کسی اطلاعی داره؟
از این ماشین جدیدِ چی؟

فرقی نداره اون پیش فروشه اون یکی فروش نقدی!!!
اون پایینی هم نیسات تینا هست

unknown47
02-12-2012, 16:31
این قضیه ی hp+ چیه؟
میگن مصرفش پایینتر و شتابش بیشتره!
اگه بخوایم hp+برداریم باید چیکار کنیم؟

ZeroNetizen
02-12-2012, 19:02
دوستان فرق گزینه های آپشن دار و بدون آپشن در پیش خرید سایپا 131 چیه؟
الان آپشن شامل چی هست؟

hossein.az
02-12-2012, 21:02
دوستان فرق گزینه های آپشن دار و بدون آپشن در پیش خرید سایپا 131 چیه؟
الان آپشن شامل چی هست؟

خودرو هایی که به صورت آپشن دار پیش خرید میکنید در زمان دعوت نامه یکسری از آپشن ها براش تعریف شده که میتونید انتخاب کنید و مابالتفاوت با معمولی رو بپردازید
مثل: رینگ آلومینیومی,دوربین دنده عقب,سیستم صوتی تصویری ویکسری از لوازم خرد و ریز که اگه بخوایداز بازار تهیه کنید قیمتش کمتر در میاد
البته اینم در نظر داشته باشید که ین مابالتفاوت آپشن دار و معمولی در زمان فروش خودرو هیچ تاثیری روی قیمتش نداره

hossein.az
02-12-2012, 21:04
این قضیه ی hp+ چیه؟
میگن مصرفش پایینتر و شتابش بیشتره!
اگه بخوایم hp+برداریم باید چیکار کنیم؟

مصرفشون زیاد فرق نمیکنه
فقط چند اسب بخار بیشتره hp
توی شرایط ذکر شده در غیر این صورت معمولی میدهند البته برای پیش فروشی ها امکانش هست

hossein.az
02-12-2012, 21:06
کسی اطلاعی داره؟
از این ماشین جدیدِ چی؟

با هم هیچ تفاوتی ندارند
فقط توی برنامه نویسی سایت قسمت پیش فروش را از فروش فوری جدا کردند
این ماشیبن جدیدی نیست ,حدود 1 و نیمه که نیسن تینا داره به فروش میرسه

ZeroNetizen
02-12-2012, 23:17
خودرو هایی که به صورت آپشن دار پیش خرید میکنید در زمان دعوت نامه یکسری از آپشن ها براش تعریف شده که میتونید انتخاب کنید و مابالتفاوت با معمولی رو بپردازید
مثل: رینگ آلومینیومی,دوربین دنده عقب,سیستم صوتی تصویری ویکسری از لوازم خرد و ریز که اگه بخوایداز بازار تهیه کنید قیمتش کمتر در میاد
البته اینم در نظر داشته باشید که ین مابالتفاوت آپشن دار و معمولی در زمان فروش خودرو هیچ تاثیری روی قیمتش نداره

با این حساب بدون آپشن بهتر هست؟
ممنون

hossein.az
03-12-2012, 11:17
با این حساب بدون آپشن بهتر هست؟
ممنون

به نظر من بله .پون موقع فروش این 700-800 تومن از جیبتون رفته

Ali_softcenter
04-12-2012, 12:20
سلام

من امروز رفتم 111 پیش فروش کردم

برگشته میگه از الان نمیتونی تیپ رو انتخاب کنی!! موقع تحویل مشخص میشه!!! اگه داشته باشن Ex میدن!! نداشته باشن باید sx برداری!!!

واقعا مسخرست!! کجای دنیا اینطوریه؟

پول که میگیرن! همه چی ماشین روی هواست. نه رنگی که انتخاب میکنی 100% ه نه تیپ ماشین نه آپشنا مشخصه قیمتش چیه و نوعش چیه!!!

فقط این اطمینان رو بهت میدن که پراید 111 بهت بدن!!! 132 ندن مثلا!

ak313
04-12-2012, 12:42
من قبلا رنگ نقراه ای انتخاب کردم. چطوری میشه سفیدش کرد آخه هم ارزونتره و هم خوشگلتره . موقع ثبت نام اشتباه کردم. جالبه یک ماه پیش سود مشارکت 22 درصد بود.

hossein.az
04-12-2012, 19:02
من قبلا رنگ نقراه ای انتخاب کردم. چطوری میشه سفیدش کرد آخه هم ارزونتره و هم خوشگلتره . موقع ثبت نام اشتباه کردم. جالبه یک ماه پیش سود مشارکت 22 درصد بود.

بله موقع دعوت نامه که شد میتونید رنگ رو تغییر بدید.

Ali_softcenter
05-12-2012, 11:09
مشکل من پاسخی نداشت؟؟

چرا نمیشه تیپ رو انتخاب کرد؟؟؟؟

hossein.az
05-12-2012, 15:24
مشکل من پاسخی نداشت؟؟

چرا نمیشه تیپ رو انتخاب کرد؟؟؟؟

چون بستگی به موجودی اون موقع انبارهای شرکت داره
ممکنه اصلاex نداشته باشند یا مقدارشون کم باشه و به همین علت توی اون زمان sx میفروشند تا تولیدات ex بیشتر باشه

Ali_softcenter
05-12-2012, 15:41
چون بستگی به موجودی اون موقع انبارهای شرکت داره
ممکنه اصلاex نداشته باشند یا مقدارشون کم باشه و به همین علت توی اون زمان sx میفروشند تا تولیدات ex بیشتر باشه

خب از کجا میفهمن من ex میخوام در درجه اول؟؟ که بخوان نگاه کنن ببینن دارن یا نه؟ چون در ااون فرم ها فقط رنگ منو نوشته...
مگه یه روز زنگ نمیزنن بگن بیا ماشینتو تحویل بگیر؟ از کجا میفهمن من چی میخوام که موجودی رو نگاه کنن؟

hossein.az
05-12-2012, 20:46
خب از کجا میفهمن من ex میخوام در درجه اول؟؟ که بخوان نگاه کنن ببینن دارن یا نه؟ چون در ااون فرم ها فقط رنگ منو نوشته...
مگه یه روز زنگ نمیزنن بگن بیا ماشینتو تحویل بگیر؟ از کجا میفهمن من چی میخوام که موجودی رو نگاه کنن؟

موقع دعوت نامه و پرداخت مابقی پول خودرو به نرخ روز ,تیپ های ارائه شده را میزنند و شما میتونید هر کدوم رو که مایل بودید در صورتی که توی لیست باشه انتخاب کنید.
حتی میتونید رنگ انتخابی رو هم تغییر بدید

Ali_softcenter
06-12-2012, 13:07
موقع دعوت نامه و پرداخت مابقی پول خودرو به نرخ روز ,تیپ های ارائه شده را میزنند و شما میتونید هر کدوم رو که مایل بودید در صورتی که توی لیست باشه انتخاب کنید.
حتی میتونید رنگ انتخابی رو هم تغییر بدید

ممنون یه سوال!

من الان غیر آپشنال پیش فروش کردم....

پدرم میگه برو بگو آپشنال مییخوام سنسور پارک رو بذار!! هر چقدر میگم خودمون میذاریم فایده نداره!

میشه عوض کرد؟

hossein.az
06-12-2012, 14:49
ممنون یه سوال!

من الان غیر آپشنال پیش فروش کردم....

پدرم میگه برو بگو آپشنال مییخوام سنسور پارک رو بذار!! هر چقدر میگم خودمون میذاریم فایده نداره!

میشه عوض کرد؟

این مورد رو تا حالا ندیدم که میشه بعد از پیش خرید آپشنال کرد یا نه
شما با هزینه 70 تومن بهترین سنسور پارک با صفحه ی نمایش و مشخصه فاصله تا شئ رو میتونید خرید کنید
یه سوال از نمایندگی در باره ی آپشنال کردن بکنید ولی به صرفه نیست .

nima_mnj
07-12-2012, 00:21
سلام.من چندتا سوال دارم میخوام نظردوستان روبدونم
اول اینکه شرایط پیش فروش اخیرسایپاخوبه؟یعنی بهتره کسی که میخوادماشین بخره بااین شرایط بخره یاصبرکنه که شایدقیمت هاواقعی تربشه یاشرایط بهتری بذارن؟
دوم اینکه برای استفاده شخصی ماشین دوگانه سوزبهتره یابنزینی؟آخه شنیدم دوگانه سوزابعدیه مدت موتورش به خرج میفته!
سوال آخرم اینکه کیفیت111بهتره از131هست که قیمتش بیشتره یادلیل دیگه ای داره
ممنون میشم جواب سوالاموبدین آخه ماشین اولی هست که میخوام بخرم میخوام تحقیقاتم کامل باشه

hossein.az
07-12-2012, 01:00
سلام.من چندتا سوال دارم میخوام نظردوستان روبدونم
اول اینکه شرایط پیش فروش اخیرسایپاخوبه؟یعنی بهتره کسی که میخوادماشین بخره بااین شرایط بخره یاصبرکنه که شایدقیمت هاواقعی تربشه یاشرایط بهتری بذارن؟
دوم اینکه برای استفاده شخصی ماشین دوگانه سوزبهتره یابنزینی؟آخه شنیدم دوگانه سوزابعدیه مدت موتورش به خرج میفته!
سوال آخرم اینکه کیفیت111بهتره از131هست که قیمتش بیشتره یادلیل دیگه ای داره
ممنون میشم جواب سوالاموبدین آخه ماشین اولی هست که میخوام بخرم میخوام تحقیقاتم کامل باشه
با توجه به این شرایط بازار شرایط فروش فوریش مناسبه
برای استفاده معمولی و به اصطلاح خونگی و کم کارکرد بنزینی بهتره. در مورد پراید درسته من با راننده های آزانسی که پراید دوگانه داشتند زیاد پرسجو کردم همه میگفتند
نخیر کیفیتشون آنچنان فرقی نداره . این تفاوت قیمت به خاطر کمبود فعلیش توی بازاره +مشتری و تقاضای بیشتر.کلا توی این روال همیشه طی میشه ,مثلا چون همه رنگ سفید پژو پارس میگیرند شرکت معظم میاد 100 تومن اختلاف قیمت رنگ میذاره در صورتی که رنگ روغنیست و مثلا با نقره ای که متالیک هم هست کیفیت پایین تری داره

mehdi-ch
20-12-2012, 01:08
]با توجه به این شرایط بازار شرایط فروش فوریش مناسبه[/B]
برای استفاده معمولی و به اصطلاح خونگی و کم کارکرد بنزینی بهتره. در مورد پراید درسته من با راننده های آزانسی که پراید دوگانه داشتند زیاد پرسجو کردم همه میگفتند
نخیر کیفیتشون آنچنان فرقی نداره . این تفاوت قیمت به خاطر کمبود فعلیش توی بازاره +مشتری و تقاضای بیشتر.کلا توی این روال همیشه طی میشه ,مثلا چون همه رنگ سفید پژو پارس میگیرند شرکت معظم میاد 100 تومن اختلاف قیمت رنگ میذاره در صورتی که رنگ روغنیست و مثلا با نقره ای که متالیک هم هست کیفیت پایین تری داره

میشه بگید مناسبه یعنی خیلی مناسبه یا بدک نیس!؟:n27:
نمیدونم ریسک کنم و شرایط پیش پرداخت که مناسبه و تا 2-3 ماه دیگه بقیه پول دستم میاد الآن بپردازم یا صبر کنم! ولی بازم شک دارم آخه این افزایش چندین درصدی دلمو میلرزونه:n30:
توضیحات بیشتری برای اونایی که مثل منن بدید ممنون میشم:n16:

unknown47
14-01-2013, 13:25
درود
دوستان دعوت نامه پراید که واسمون بیاد ماشین خودش چقدر بعد بدستمون میرسه؟

ДŁI
14-01-2013, 19:39
درود
دوستان دعوت نامه پراید که واسمون بیاد ماشین خودش چقدر بعد بدستمون میرسه؟

دررود بر شما
دعوت نامه اومد .. بعد از تکمیل کردن ، یه هفته طول میکشه تقریبا" تا ماشین فاکتور بشه ..
و بعد از فاکتور شدن .. سه الی هفت روز طول میکشه تا خودرو بیاد تو نمایندگی و.. بعد تماس می گیرن که تشریف ببرید برای تحویل خودرو

روال سایپا مشخص نیست ..ولی معمولا" همینطوریه

mohamad skystar
17-01-2013, 11:46
آغاز فروش ویژه محصولات پارس خودرو

همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، فروش ویژه محصولات پارس خودرو آغاز می‌شود.
امیری - مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا - با اعلام خبر بالا افزود: گروه خودرو سازی سایپا به منظور پاسخگویی به نیاز بازار خودروی کشور و جلوگیری از ایجاد عدم تعادل در بازار سال 92 پیش فروش ویژه انواع محصولات شرکت پارس خودرو اعم از مگان، تندر، پارس تندر(sr)، تیانا و پیکاپ را آغاز کرد.
بنا بر این گزارش، پیش فروش این خودروها با شرایط و زمان تحویل متنوع در سال 92 از فردا چهارشنبه 27 دی راس ساعت 11 آغاز می‌شود که علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور نسبت به پیش خرید این محصولات اقدام کنند.
طبق اعلام پارس خودرو، همچنین فروش محصولات بصورت اینترنتی نیز امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند جهت ثبت نام در سراسر کشور به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

منبع : مجله ماشین 91/10/28

abolfazlmarzany
17-01-2013, 16:33
سلام به همگی بچه ها کمک کنید آماده تخصیص یعنی چی بعد یک خط تیره زیرش کشیدن چی معنی رو میده از روز اول سایت زده آماده تخصیص فروش فوری 30 روزه بوده الان نزدیک 40 روزه داره رد میشه ماشین 131 دوگانس چیکار کنم نمایندگی جواب واضحی نمیده من روی 30 روز حساب کرده بودم

peyman25
18-01-2013, 11:42
131 رو نمیدونم ولی من 111sx تحویل آبان داشتم که هنوز فاکتور هم نشده. امیدوترم مال شما رو زودتر بدن.

jjlazio
18-01-2013, 12:00
تیبا فروش سی روزه نوشتم الان 40 روز گذشته و هنوز فاکتور نشده

Sent from my XPERIA RAY using tapatalk2

abolfazlmarzany
18-01-2013, 12:01
دیروز یعنی 5 شنبه رفتم نمایندگی گفت از تهران فاکتور شده و تحویل باربری شده تا دوشنبه میرسه اینجا رفتم سایت چک کردم هنوز وضعیت آماده تخصیص بود حالا نمایندگی راست میگه یا نه خدا میدونه بعد سایت وضعیت خودرو مشتری سایپا چند وقت به چند وقت یروز میشه :question::question:

abolfazlmarzany
18-01-2013, 12:02
از کار های شرکت هیچی معلوم نیست منم الان 40 روزه گذشته هنوز فاکتور نشده

ak313
18-01-2013, 13:31
برای من تحویل اسفنده، ما به التفاوتش رو کی باید بپردازم

mohamad skystar
18-01-2013, 14:06
برای من تحویل اسفنده، ما به التفاوتش رو کی باید بپردازم

از نمایندگی باهاتون تماس میگیرن و اطلاع میدن تا
چه موقعی باید مابقی مبلغ رو واریز کنید.

ak313
18-01-2013, 23:18
اینو که می دونم می خوام بدونم مهلت پرداخت چند روزه؟ و معمولا هفته چندم ماه تماس می گیرن؟

jjlazio
19-01-2013, 01:29
اینو که می دونم می خوام بدونم مهلت پرداخت چند روزه؟ و معمولا هفته چندم ماه تماس می گیرن؟

اگه خوش قول باشن هفته اخر بهمن یا اوایل اسفند دعوت نامه میاد و حدود 10 روز هم مهلت پرداخت می دهند

Ali_softcenter
20-01-2013, 11:42
سلام دوستان

من پیش فروش تحویل بهمن کرده بودم...

الان پست بعضی دوستان رو دیدم ترسیدم...

یعنی ممکنه اصلا کلا این ور سال ماشینمو ندن؟؟؟

پس برای چی تقسیم بندی کرده بودن که 8.5 میلیون تحویل بهمن...7.5 تحویل اسفند؟؟؟

من بهمن میخوام ماشینمو این حرفا حالیم نیست..میرم میزنم شتکشون میکنما

abolfazlmarzany
20-01-2013, 15:03
سلام دوستان

من پیش فروش تحویل بهمن کرده بودم...

الان پست بعضی دوستان رو دیدم ترسیدم...

یعنی ممکنه اصلا کلا این ور سال ماشینمو ندن؟؟؟

پس برای چی تقسیم بندی کرده بودن که 8.5 میلیون تحویل بهمن...7.5 تحویل اسفند؟؟؟

من بهمن میخوام ماشینمو این حرفا حالیم نیست..میرم میزنم شتکشون میکنما
باید با اینا این شکلی صحبت کنی :n25::n25::n25::n24:من که شد 42 روز هنوز تحویل ندادن 30 روزه باید تحویل میدادند

jjlazio
21-01-2013, 00:22
امروز طبق صحبتی که با نمایندگی داشتم, گروهی از ماشینها به زودی طی یکی دو هفته تحویل می شوند

lovelykid
21-01-2013, 07:59
دوستان من مهر يه تيبا فروش فوري خريدم تحويل دي! الان دي هم تموم شد اما اصلا هيچ خبري نيست نمايندگي هم ميگه هر وقت بياد خبر ميديم به نظر شما كي ميرسه دستم؟!

lovelykid
21-01-2013, 12:55
يه سئوال! اگه يه خودرو رو فروش فوري بخري و حواله بهت بدن بعد صبر كني تا دعوتنامه بياد حالا بخاي دعوتنامه رو بفروشي مراحل چطوريه؟
در ضمن خودرو تيبا هستش
مرسي

Ali_softcenter
21-01-2013, 14:54
باید با اینا این شکلی صحبت کنی :n25::n25::n25::n24:من که شد 42 روز هنوز تحویل ندادن 30 روزه باید تحویل میدادند

جواب چی میگن؟؟؟؟؟ باید دلیل قانع کننده بیارن!!! تحویل دی یعنی تحویل دی....یعنی چی که خبری نیست؟؟؟

بیخود میکنن ماه تعیین میکنن...

Ali_softcenter
21-01-2013, 14:56
دوستان من مهر يه تيبا فروش فوري خريدم تحويل دي! الان دي هم تموم شد اما اصلا هيچ خبري نيست نمايندگي هم ميگه هر وقت بياد خبر ميديم به نظر شما كي ميرسه دستم؟!

یعنی چی هر وقت بیاد خبر میدیم!!!

اومدیم 2 ماه دیگه هم نیومد!! اون وقت؟؟

عجب ادمای بیخودی هستن...یکی نیست بگه برنامه ریزی ندارید پس این جلف بازی ها که نمیدونم تحویل فلان ماه!!! و بهمان ماه دیگه چیه؟

lovelykid
21-01-2013, 15:45
یعنی چی هر وقت بیاد خبر میدیم!!!

اومدیم 2 ماه دیگه هم نیومد!! اون وقت؟؟

عجب ادمای بیخودی هستن...یکی نیست بگه برنامه ریزی ندارید پس این جلف بازی ها که نمیدونم تحویل فلان ماه!!! و بهمان ماه دیگه چیه؟

ميخان گرون تر بفروشن ديگه! هدف همينه (البته توليد هم خيلي اومده پايين)

abolfazlmarzany
21-01-2013, 17:11
جواب چی میگن؟؟؟؟؟ باید دلیل قانع کننده بیارن!!! تحویل دی یعنی تحویل دی....یعنی چی که خبری نیست؟؟؟

بیخود میکنن ماه تعیین میکنن...
تو قرارداد زده 30 روز رفتم میگن 30 روز کاری گفتم اون چند روز رو صبر میکنم ما که یک ماه رو صبر کردیم
بعد بهانه میارن یا ماشین برای پلاک گیر کرده یا تحویل باربری شده
رفتم نمایشگاشون ( 2 تا نمایشگاه دارن ) رفتم مرکزی ماشین گازسوز دارن گفتن یکی از همین ها رو تحویلت میدیم
حالا موقع تحویل رسیده میگن سایتشون بسته اس :n24::n24:
حلا به نظرتون چیکار کنم برم سروصدا کنم حسابی یا نه :n24::n24::n13:

abolfazlmarzany
22-01-2013, 12:36
ماشین امروز تحویل گرفتم :n20::n20:
یه سوالی چند روز طول میکشه که پلاک ماشین بیاد گفتن که تا دوشنبه هفته آینده پلاک آمادس ماشین قبلیم دو روز طول کشید پلاکش اومد 141 بژ بود
برای اینکه رنگ ماشین سفیده اینقدر طول میدن یا نه همین طوریه :n15:
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم من رنگ ماشین سفید گفتم حالا سفید شیری تحویل میدن چه تفاوتی توی رنگ هست

masooumi
22-01-2013, 22:50
ماشین امروز تحویل گرفتم :n20::n20:
یه سوالی چند روز طول میکشه که پلاک ماشین بیاد گفتن که تا دوشنبه هفته آینده پلاک آمادس ماشین قبلیم دو روز طول کشید پلاکش اومد 141 بژ بود
برای اینکه رنگ ماشین سفیده اینقدر طول میدن یا نه همین طوریه :n15:
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم من رنگ ماشین سفید گفتم حالا سفید شیری تحویل میدن چه تفاوتی توی رنگ هست

اول مبارک باشه !

دوم اینکه پلاک معمولا حداکثر دو روز طول میکشه و هیچ ربطی به نوع ماشین و رنگش و ... نداره ، دیگه نمایندگی می خواسته یه قولی بده که بد قول نشه وگرنه زودتر میاد.

سوم اینکه کلا پراید رو خیلی وقته سفید شیری تحویل می دهند و فرقی هم ندارد.

امام سوال اینکه ماشین شما 131 هست دیگه؟ چه تیپی هست؟ یعدی sl یا sx یا ... و اینکه کی نوشتید و کی باید تحویل می دادند و چقدر تاخیر داشت؟

abolfazlmarzany
23-01-2013, 00:04
اول مبارک باشه !

دوم اینکه پلاک معمولا حداکثر دو روز طول میکشه و هیچ ربطی به نوع ماشین و رنگش و ... نداره ، دیگه نمایندگی می خواسته یه قولی بده که بد قول نشه وگرنه زودتر میاد.

سوم اینکه کلا پراید رو خیلی وقته سفید شیری تحویل می دهند و فرقی هم ندارد.

امام سوال اینکه ماشین شما 131 هست دیگه؟ چه تیپی هست؟ یعدی sl یا sx یا ... و اینکه کی نوشتید و کی باید تحویل می دادند و چقدر تاخیر داشت؟
سلامت باشی قابل نداره :10:
ماشین 131 sl پایه گاز سوز
من تحویل فوری نوشتم 9/25 نوشتم و باید 10/25 تحویل میدادند معمولی حساب کنی با جمعه 8 روز ولی بصورت کاری حساب کنی 7 روز طول کشید گفت موقع گرفتن بیمه نامه و بقیه مدارککه میاد نمایندگی جریمه تاخیر رو بهت میدیم

Ali_softcenter
23-01-2013, 09:39
تو قرارداد زده 30 روز رفتم میگن 30 روز کاری گفتم اون چند روز رو صبر میکنم ما که یک ماه رو صبر کردیم
بعد بهانه میارن یا ماشین برای پلاک گیر کرده یا تحویل باربری شده
رفتم نمایشگاشون ( 2 تا نمایشگاه دارن ) رفتم مرکزی ماشین گازسوز دارن گفتن یکی از همین ها رو تحویلت میدیم
حالا موقع تحویل رسیده میگن سایتشون بسته اس :n24::n24:
حلا به نظرتون چیکار کنم برم سروصدا کنم حسابی یا نه :n24::n24::n13:

یه سوال...

مگه پلاک با ماشین نمیاد؟؟؟ چطوری ماشین بدون پلاک رو تحویل گرفتی بردی؟؟ میشه؟ پلیس نمیگیره؟

بعد...ببینم..منی که کل پول رو نریختم....اول دعوت نامه میاد که بیاید بقیه پول رو بریزید تیپ های موجود رو هم انتخاب کنید و اگه رنگ درخواستی وجود نبود تغییر بدید؟؟ بعد از ده روز ماشین میاد؟؟ اینجوریه؟؟

mohamad skystar
23-01-2013, 14:28
یه سوال...

مگه پلاک با ماشین نمیاد؟؟؟ چطوری ماشین بدون پلاک رو تحویل گرفتی بردی؟؟ میشه؟ پلیس نمیگیره؟

بعد...ببینم..منی که کل پول رو نریختم....اول دعوت نامه میاد که بیاید بقیه پول رو بریزید تیپ های موجود رو هم انتخاب کنید و اگه رنگ درخواستی وجود نبود تغییر بدید؟؟ بعد از ده روز ماشین میاد؟؟ اینجوریه؟؟

دوست من دو حالت وجود داره
یا ماشین رو با پلاک تحویل میدن
یا ماشین رو بدون پلاک تحویل میدن که بین 1 هفته تا 10 روز طول میکشه و هیچ مشکلی هم نیست
تو این مدت ماشین رو نباید از پارکینگ بیرون آورد یا اگر شماره پلاک رو بلد باشی میشه رو یه برگه چاپ کرد گذاشت پشت شیشه.
پلیس هم اصلا گیر نمیده چون خودشون میدونن دیگه

mohammadx6
23-01-2013, 15:23
سلام دوستان با توجه به اینکه سایپا 131 فروش نقدی نداره ومن چندین نمایندگی سر زدم گفتند نداریم ولی یه نمایندگی پیدا کردم که میگه 11.780 میلیون و میگه که تحویل یک ماه تا 3 ماه که اگر بیشتر از یه ماه بشه مدل ماشین 92 میشه به نظرتون کارشون قانونیه؟ چون خود سایت سایپا هم فروش نقدی نداره.

mohamad skystar
23-01-2013, 16:56
سلام دوستان با توجه به اینکه سایپا 131 فروش نقدی نداره ومن چندین نمایندگی سر زدم گفتند نداریم ولی یه نمایندگی پیدا کردم که میگه 11.780 میلیون و میگه که تحویل یک ماه تا 3 ماه که اگر بیشتر از یه ماه بشه مدل ماشین 92 میشه به نظرتون کارشون قانونیه؟ چون خود سایت سایپا هم فروش نقدی نداره.

دوست عزیز
جوابتون رو در یک تاپیک دیگه دادم
از زدن پست تکراری تو سایر تاپیک ها خودداری کنید

abolfazlmarzany
23-01-2013, 21:11
یه سوال...

به قول mohamad skystar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ماشین هر دو صورت تحویل میدن چی بدون پلاک چی با پلاک
نمایندگی هم یه برگه میده که بتونی ماشین رو تا خونه ببری ولی اگه تصادف بکنی یا بزنی به جایی مقصر خودتی
برای پلاک هم من روز بعد سایت سایپا رو چک کردم زده بود رفتم نمایندگی نامه معرفی رو گرفتم و بعد راهنمایی و رانندگی پلاک رو گرفتم
بله اول دعوت نامه میاد که دقت نکردم یه هفته یا 10 روز مهلت بهده میده بقیه پول رو واریز کنی
برای رنگ هم هر رنگی بگی برات میارن فرقی نمیکنه تیپ و آپشن ها رو هم توش زده که میتونی انتخاب کنی
از ده روز گرفته تا 1 ماه طول میکشه ماشین رو تحویل میدن
تا جایی که میتونی آپشن ها رو انتخاب نکن توی بازار ارزون تر برات در میاد

abolfazlmarzany
23-01-2013, 21:14
بخشید استادmohamad skystar
موقع ماشین رو تحویل گرفتم بقیه ماشین ها نمایندگی دیدم ضبط نداره
میگن جدیدا اینجوری تحویل میدن ولی ماشین من ضبط داشت شما از این قضیه خبر دارین یا نه ؟؟؟

mohamad skystar
24-01-2013, 00:51
بخشید استادmohamad skystar
موقع ماشین رو تحویل گرفتم بقیه ماشین ها نمایندگی دیدم ضبط نداره
میگن جدیدا اینجوری تحویل میدن ولی ماشین من ضبط داشت شما از این قضیه خبر دارین یا نه ؟؟؟

در مورد پخش ماشین هم 2 حالت وجود داره:

در حالت اول اینکه پخش رو ماشین نمیزارن که این به نفع شماست چرا؟ چون بعد یه حواله بهت میدن میری بانک
پولش رو میگیری و اینجوری میتونی تصمیم بگیری یه پخش با کیفیت تر و مناسب تر برا ماشینت بخری

حالت دوم اینکه یه پخش CD معمولی ایرانی میزارن رو ماشین که ساخت ایران هست و به هر حال در حد یه CD خوندن بد نیست.

renosa900
24-01-2013, 03:51
با سلام به دوستان

من یه 131 Ex ثبت نام کردم به تاریخ 91/7/12 که تو درخواست فروش فوری زده و تحویل 30 روزه یعنی باید 91/8/12 به دستم میرسید ولی تا حالا که نمایندگیش میگه دست ما نیست من چند تا سوال داشتم از خدمت اساتید .
اولا" اینکه تو قرارداد به ازای تاخیر 30% جریمه نوشته که الان تقریبا" یه 80 روزی میشه که تاخیر داره آیا جریمه رو پرداخت می کنن ؟
دوما" اینکه من با قیمت 1044000 ثبت نام کردم و بعد سایپا اون مدلو گرون کرد ، و با توجه که من خریدم نقدی بوده و تحویل فوری باید مابه التفاوت بپردازم ؟
سومآ " ممکنه اصلا" بی خیال شن و بگن بیا پولتو بگیر؟

hossein.az
24-01-2013, 09:31
با سلام به دوستان

من یه 131 Ex ثبت نام کردم به تاریخ 91/7/12 که تو درخواست فروش فوری زده و تحویل 30 روزه یعنی باید 91/8/12 به دستم میرسید ولی تا حالا که نمایندگیش میگه دست ما نیست من چند تا سوال داشتم از خدمت اساتید .
اولا" اینکه تو قرارداد به ازای تاخیر 30% جریمه نوشته که الان تقریبا" یه 80 روزی میشه که تاخیر داره آیا جریمه رو پرداخت می کنن ؟
دوما" اینکه من با قیمت 1044000 ثبت نام کردم و بعد سایپا اون مدلو گرون کرد ، و با توجه که من خریدم نقدی بوده و تحویل فوری باید مابه التفاوت بپردازم ؟
سومآ " ممکنه اصلا" بی خیال شن و بگن بیا پولتو بگیر؟
به احتمال زیاد ex ندارند چون تولیدش به نسبت بقیه کمتر است
بله .پرداخت میکنند ,معمولا سایپا توی پرداخت جریمه تاخیر خیلی متعهدتر و مسئول تر به نسبت ایرانخودرو بوده و تمام تاخیر هارو پرداخت کرده
نخیر شما مابالتفاوت بتون تعلق نمیگیره ,قراردادتون قطعی بوده
به هیچ وجه اینطوری نمیشه ولی شاید بگن بیاد با مدل دیگه تعویض کنید قراردادتونو که در اون صورت شاید تغییرات قیمت هم لحاظ بکنند

renosa900
24-01-2013, 10:13
به احتمال زیاد ex ندارند چون تولیدش به نسبت بقیه کمتر است
بله .پرداخت میکنند ,معمولا سایپا توی پرداخت جریمه تاخیر خیلی متعهدتر و مسئول تر به نسبت ایرانخودرو بوده و تمام تاخیر هارو پرداخت کرده
نخیر شما مابالتفاوت بتون تعلق نمیگیره ,قراردادتون قطعی بوده
به هیچ وجه اینطوری نمیشه ولی شاید بگن بیاد با مدل دیگه تعویض کنید قراردادتونو که در اون صورت شاید تغییرات قیمت هم لحاظ بکنند

با تشکر از جواب تون
بله اتفاقا" همش می گن بیا با مدل SL تعویض کن ولی SL هیچی نداره . و یه سئوال دیگه خلاصه به نظرتون حداکثر چند ماه تاخیر می تونن داشته باشن . یعنی تا حالا حداکثر تاخیری که داشتن چند ماهه بوده ؟

hossein.az
24-01-2013, 10:20
با تشکر از جواب تون
بله اتفاقا" همش می گن بیا با مدل SL تعویض کن ولی SL هیچی نداره . و یه سئوال دیگه خلاصه به نظرتون حداکثر چند ماه تاخیر می تونن داشته باشن . یعنی تا حالا حداکثر تاخیری که داشتن چند ماهه بوده ؟

تا 3 ماه تاخیر من دیدم
ولی عموما چقدر تاخیر داشته باشه رو نمبدونم
به طور حتم اینور سال تحویلتون میدن
ولی باید پیگیر باشید ,اگه میتونید هم به سازمان بازرسی شکایت ثبت کنید

Ali_softcenter
24-01-2013, 16:05
2 تا سوال

من یه سورنتو به نامم هست...مال کسی بوده قبلا...

پلاکش زوج هست.

الان میخوام دوباره بدم به همونی که ازش گرفتم...یعنی دبواره بریم شماره گذاری و سند و ....از مالکیت من در بیاد

الان اون پلاکی که روی سورنتو هست رو همون رو میدن برای پراید من؟؟؟ درسته؟؟ منظورم شمارش هست ..چون من زوج میخوام!

2- یعنی چی نمایندگی بگه به ما ربطی نداره؟؟؟ نمایندگی سایپا یعنی خود سایپا و وقتی ماشینو نمیدن نباید بگه چرا؟؟؟ پس از کجا میشه پیگیری کرد؟

ebi1952
24-01-2013, 18:30
2 تا سوال

من یه سورنتو به نامم هست...مال کسی بوده قبلا...

پلاکش زوج هست.

الان میخوام دوباره بدم به همونی که ازش گرفتم...یعنی دبواره بریم شماره گذاری و سند و ....از مالکیت من در بیاد

الان اون پلاکی که روی سورنتو هست رو همون رو میدن برای پراید من؟؟؟ درسته؟؟ منظورم شمارش هست ..چون من زوج میخوام!

2- یعنی چی نمایندگی بگه به ما ربطی نداره؟؟؟ نمایندگی سایپا یعنی خود سایپا و وقتی ماشینو نمیدن نباید بگه چرا؟؟؟ پس از کجا میشه پیگیری کرد؟
پلاک ماشین قبلی شما که فروختین رو همونو دوباره بهتون میدن.
در مورد سوال دوم اولا من ماشینمو با 30 روز تاخیر گرفتم، دقیقا 30 روز بعد از تحویل ماشین حدود 210 هزار تومن برام ریختن تو کارت نارنجی، دوما پیشنهاد اکید میکنم حتما برین سازمان فروش و بازاریابی سایپا (جاده مخصوص کرج قبل از چهار راه ایران خودرو) به مقداری کافی داد و بیداد راه بندازین، و از اونجا پیگیری کنید
چون ماشین من رو هم تحویل نمیدادن گیر ایربگ دادن بهش پول ایربگو ریختم بعد از 10 روز هنوز تو سیستم ثبت هم نشده بود رفتم اونجا مقداری داد و بیداد و همون روز برام فاکتور کردن ماشینو فرداش هم تحویل گرفتم.

mohamad skystar
24-01-2013, 18:41
تعیین تکلیف خودروهای ثبت نامی

بعد از افزایش قیمت خودروهای داخلی، کسانی که در ماه‌های ابتدایی سال و پیش از افزایش قیمت‌ها اقدام به پیش‌خرید خودرو کرده بودند و حالا موعد تحویل خودروهایشان رسیده ،بیشترین نگراني را بابت وضع موجود دارند. بر همین اساس تماس‌های مکرری با دفتر روزنامه گرفته مي‌شود. این تماس‌ها بیشتر از جانب افرادی است که با وجود فرا رسیدن موعد تحویل خودروهایشان هیچ پاسخ روشنی از کارخانه طرف قرارداد خود برای زمان دریافت و قیمت نهایی خودروی خود دریافت نکرده‌اند.
اما در میان سردرگمی‌های این دست مشتری‌ها که نه دعوتنامه‌ای دریافت کرده‌اند و نه پاسخی روشن، و در حالی که خودروسازان فروش نقدیشان قطع است و تحویل پیش‌فروش‌هایشان هم از چند ماه قبل با مشکلات فراوانی همراه بوده، بالاخره شهرام میرآخورلو، عضو کمیته خودرو تکلیف دو خودرو را روشن کرد. تندر-۹۰ و مگان خودروهایی بودند که میرآخورلو روز گذشته در گفت‌وگو با خبرگزاري مهر ضوابط جدید پیش‌فروش و فروش نقدی آنها را اعلام کرد.
با اعلام این ضوابط، اگر موعد تحویل خودروهای مگان و تندر-۹۰ با استاندارد یورو ۴ به خریداران آنها یک بهمن ماه به قبل باشد، قیمت این خودروها طبق روال قبل خواهد بود و اگر از یک بهمن‌ماه جاری به بعد باشد، قیمت آنها به میزان مصوب روز کمیته خودرو تعیین خواهد شد. به گفته یکی از نمایندگی‌های معتبر پارس خودرو، خودروسازان موظف هستند مگان‌های تحویل آذر ماه را که هنوز تحویل آنها کامل نشده است با قیمت ۳۷ میلیون تومان و مگان‌های تحویل دی‌ماه را نیز با قیمت ۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان انجام دهند.
اما قیمت تندر- ۹۰ هم طبق روال قبل ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان خواهد بود، البته این قیمت مربوط به تندر e2 است. به این ترتیب کسانی که تحویل خودرویشان پیش از یک بهمن ماه بوده است و تا کنون هم برای تحویل خودروی خود هیچ دعوتنامه‌ای دریافت نکرده‌اند، حداقل می‌توانند امیدوار باشند که قیمت جديد شامل حال آنها نمی‌شود! فروش نقدی هم به قیمت فعلی یا روز است و تحویل نیز به صورت 15 روزه صورت خواهد پذیرفت.

منبع : مجله ماشین 91/11/5

Ali_softcenter
25-01-2013, 01:39
پلاک ماشین قبلی شما که فروختین رو همونو دوباره بهتون میدن.
در مورد سوال دوم اولا من ماشینمو با 30 روز تاخیر گرفتم، دقیقا 30 روز بعد از تحویل ماشین حدود 210 هزار تومن برام ریختن تو کارت نارنجی، دوما پیشنهاد اکید میکنم حتما برین سازمان فروش و بازاریابی سایپا (جاده مخصوص کرج قبل از چهار راه ایران خودرو) به مقداری کافی داد و بیداد راه بندازین، و از اونجا پیگیری کنید
چون ماشین من رو هم تحویل نمیدادن گیر ایربگ دادن بهش پول ایربگو ریختم بعد از 10 روز هنوز تو سیستم ثبت هم نشده بود رفتم اونجا مقداری داد و بیداد و همون روز برام فاکتور کردن ماشینو فرداش هم تحویل گرفتم.

ممنون

من تا اخر بهمن باید صبر کنم چون موعد تحویل بهمنه.

یعنی چی گیر ایربک دادن؟؟ کی گیر داد؟؟ سایپا؟؟؟ چی کفت دقیق؟

من ex میخواستم ولی گفتن از الان نمیشه !! هر وقت دعوت نامه اومد ایربگ دار موجود بود!! میتونی برداری!! در غیر این صورت sx!

mohamad skystar
26-01-2013, 23:22
آغاز پیش‌فروش مگان، تندر 90 و پارس تندر آپشنال

شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو خود را بصورت آپشنال از یکشنبه هشتم بهمن آغاز می‌کند.
امیرحسن امیری، مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با اعلام خبر بالا و این که معمولاً در فصل تابستان هموطنان برای سفرهای تابستانه اقدام می‌کنند و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرند، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تصمیم بر آن شد تا از هم‌اکنون دغدغه این دسته از مشتریان را برطرف کنیم و به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر 90 و پارس تندر با پیش پرداخت‌های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریورماه سال 92 انجام می‌شود.
وی افزود: به منظور دسترسی کاملاً یکسان تمامی افراد در سراسر کشور و به منظور راحتی بیشتر برای مشتریان این پیش فروش بصورت اینترنتی از ساعت 11 روز یکشنبه هشتم بهمن آغاز خواهد شد.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قصد داشتیم از ورود واسطه‌ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل آوریم، محدودیت‌های کد ملی و غیر قابل صلح بودن را برای آن در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن‌ها و شرایط ثبت نام می‌توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.

منبع : مجله ماشین 91/11/7

Ali_softcenter
27-01-2013, 16:38
من میترسم وقتی بخوان پراید منو بدن بگن 10 میلیون دیگه بریز به جز 8 میلیون :n03: 18 میلیون!!!

hossein.az
28-01-2013, 10:50
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر آغاز می شود
مرحله دوم پیش فروش اینترنتی محصولات پارس خودرو

عصرخودرو: شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو خود را بصورت آپشنال از تاریخ 8/11/91 آغاز می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت پارس خودرو، مهندس امیر حسن امیری - مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با بیان این نکته که معمولاً در فصل تابستان هموطنان عزیز برای سفر های تابستانه اقدام می کنند و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرند، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تصمیم بر آن شد تا از هم اکنون دغدغه این دسته از مشتریان را برطرف کنیم و به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر 90 و پارس تندر با پیش پرداخت های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریور ماه سال 92 صورت می پذیرد.
وی افزود: به منظور دسترسی کاملاً یکسان تمامی افراد در سراسر کشور و به منظور راحتی بیشتر برای مشتریان عزیز این پیش فروش بصورت اینترنتی از ساعت 11 صبح روز 8/11/92 آغاز خواهد شد.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قصد داشتیم از ورود واسطه ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل آوریم، محدودیت های کد ملی و غیر قابل صلح بودن را برای آن در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن ها و شرایط ثبت نام می توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.
شنبه 7 بهمن 1391

masooumi
28-01-2013, 12:43
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر آغاز می شود
مرحله دوم پیش فروش اینترنتی محصولات پارس خودرو

عصرخودرو: شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات گروه رنو خود را بصورت آپشنال از تاریخ 8/11/91 آغاز می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت پارس خودرو، مهندس امیر حسن امیری - مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با بیان این نکته که معمولاً در فصل تابستان هموطنان عزیز برای سفر های تابستانه اقدام می کنند و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرند، گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته تصمیم بر آن شد تا از هم اکنون دغدغه این دسته از مشتریان را برطرف کنیم و به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر 90 و پارس تندر با پیش پرداخت های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریور ماه سال 92 صورت می پذیرد.
وی افزود: به منظور دسترسی کاملاً یکسان تمامی افراد در سراسر کشور و به منظور راحتی بیشتر برای مشتریان عزیز این پیش فروش بصورت اینترنتی از ساعت 11 صبح روز 8/11/92 آغاز خواهد شد.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه قصد داشتیم از ورود واسطه ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل آوریم، محدودیت های کد ملی و غیر قابل صلح بودن را برای آن در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن ها و شرایط ثبت نام می توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنند.
شنبه 7 بهمن 1391

و البته در سه ساعت ظرفیت ها تکمیل شد

hossein.az
28-01-2013, 21:28
تجدید پیش فروش اینترنتی محصولات پارس خودرو بعد از تعطیلی

عصرخودرو: شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی محصولات آپشنال خود را مجدد از چهارشنبه 11 بهمن 91 آغاز خواهد کرد.

به گزارش «عصرخودرو»، امیر حسن امیری- مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا از پیش فروش محصولات آپشنال پارس خودرو شامل مگان، تندر90 و پارس تندر خبر داد و گفت: به جهت رفاه حال مشتریان و جلب رضایت آنان پیش فروش محصولات آپشنال شرکت پارس خودرو در روز چهارشنبه 11 بهمن 91 راس ساعت 11 از طریق سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام خواهد شد.
وی افزود: بر حسب توافقات انجام شده پیش فروش این شرکت در روز یک شنبه 8 بهمن 91 انجام شد که متاسفانه به جهت بروز مشکلات مربوط به اختلال در سیستم های پرداخت الکترونیکی بانک سامان (سیستم شاپرک) وجوه دریافتی از حساب مشتریان به حساب شرکت واریز نشده و تراکنش موفق نبوده است.
مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: بانک سامان متعهد شده مبالغ واریزی مشتریانی که در تاریخ 8 بهمن 91 از حسابشان کسر شده ولی موفق به ثبت نام نشده اند را به حساب مشتریان عودت دهد.
دوشنبه 9 بهمن 1391

hossein.az
28-01-2013, 21:28
با مشارکت سایپا و لیزینگ ملت
آغاز فروش ودیعه ای وانت زامیاد

عصرخودرو: شرایط فروش قطعی اعتباری خودروی نیسان دیزل با ABS از طریق واسپاری ملت اعلام شد.

به گزارش «عصرخودرو» در این فروش خودرو نیسان دیزل با ABS تاخوگراف فرمان دوتکه با قیمت 219/600/000 اعلام شده است.

شرایط فروش قطعی اعتباری خودروی نیسان دیزل با ABS از طریق واسپاری ملت با موعد تحویل اسفند 91

نوع خودرو

قیمت خودرو

مبلغ پرداخت(زمان ثبت نام)

مبلغ وام

سود

باز پرداخت

زمان تحویل

نیسان دیزل با ABS تاخوگراف فرمان دوتکه

219/600/000

119/600/000

100/000/000

سود مشارکت و سود انصراف ندارد
مبلغ هرچک(34/320/000) ریال
چک اول 92/4/15
چک دوم 92/10/15
چک سوم 93/4/15
چک چهارم 93/10/15

اسفند 91

شرایط جدید فروش فوری نیسان دیزل

همه مبالغ به ریال است

نوع خودرو

قیمت

زمان تحویل

اطلاعیه

نیسان دیزل با ترمز ABS تاخوگراف و فرمان دوتکه

219،600،000

30 روزه(تحویل ازمحل امانی بلامانع می باشد)

38130002

دوشنبه 9 بهمن 1391

am56
31-01-2013, 07:41
سلام
میشه اطلاعات سایپا 151 بگین چیه . واقعا اتومات ؟ تو سایت سایپا چیزی ننوشته

mehdi-2009
31-01-2013, 10:58
سلام

نه 151 اتوماتیک نیست خود پراید سواری اتومات کردن

mohamad skystar
31-01-2013, 11:52
سلام

نه 151 اتوماتیک نیست خود پراید سواری اتومات کردن

سایپا 151 وانت پراید هست دوستان من نه پراید اتوماتیک

mehdi-2009
31-01-2013, 12:10
سایپا 151 وانت پراید هست دوستان من نه پراید اتوماتیک

بله خانواده x100 اتوماتشون عرضه خواهدشد....

Ali_softcenter
31-01-2013, 14:20
دوستان رفتن به بازرسی فایده داره؟؟؟

من پرایدم تحویل بهمن هست....با این وضعیت بازار بعید میدونم اصلا توی اسفند هم پراید ما رو بدن...

اسفند برم بازرسی به نظرتون فایده داره؟؟؟

آخه تا کی میتونه ماشین رو تحویل نده؟

irinn65
01-02-2013, 00:48
اولین دنده اتومات کاملا ً ایرانی را بشناسید

سایپانیوز: خودروی X 100 سایپا AMT اولین خودروی دنده اتوماتیکی است که توسط مهندسی داخلی ساخته شده است و کارشناسان اسن طرح را مقدمه ای برای تحولات اساسی در صنعت خودرو کشور و عرضه اینگونه محصولات به بازار می دانند.

به گزارش سایپانیوز، AMT یا X100 اتومات سیستمی است که سایپا برای اولین بار در تاریخ خودروسازی کشور بطور کاملا داخلی طراحی کرده است ‏شود و و کسانی که این خودرو را مورد آزمایش قرار داده اند معتقدند نزدیک‏ترین سیستم در بین خودرو‏های روز دنیای به این سیستم که البته شباهت دادن این دو به هم جرات فراوانی می‏خواهد سیستم تعویض دنده شبه اتوماتیک یا Semi-automaticاست.
در طراحی این خودرو سیستم‏های تعویض دنده شبه‏ اتوماتیک به ساده‏ترین بیان ، کلاچ از مجموعه پدال‏ها حذف شده است و تعویض دنده بدون نیاز به گرفتن پدال کلاچ صورت می‏گیرد و شرایط برای رانندگی ایده‏آل فراهم می‏شود .
سیستم AMT یک گیربکس اتوماتیک نیست بلکه ترکیبی از کنترل‏کننده‏های مکانیکی و الکترونیکی است که در کنار همان گیربکس 5 سرعته دستی پراید به ایفای نقش می‏پردازند
از مزایای این محصول این است که خریداران می توانند خودروئی با تکنولوژی یالا بابهترین شرایط اقتصادی و کمترین افزایش قیمت را دسترس دارند و همچنین امکان داخلی سازی بالای 90 درصد ، چنین سیستمی را برای پلت‏فرم X100 فراهم می کند که سلیقه های مختلف را با این خودرو همراه کند .
اما در کنار این استفاده از یک گیربکس تمام اتوماتیک در بهترین حالت در جهان می‏تواند موجب افزایش 3 تا 4 میلیون‏تومانی قیمت یک خودرو شود در حالی که نصب چنین سیستمی روی پراید بر اساس گفته مسئولان پروژه می‏تواند علاوه بر کاهش این میزان افزایش قیمت کاملا به صورت بومی و بدون نیاز به قطعات خارجی به تولید برسد در حالی که مراحل داخلی سازی یک گیربکس تمام اتوماتیک ممکن است بیش از 5 سال به طول انجامد.سیستم AMT به نوعی راهنمای رانندگان در رانندگی خواهد بود.

بر اساس این گزارش سایپا با در کنار هم قرار دادن این رفتار‏های رانندگی ایده‏آل و رسیدن به نموداری میانگین از این 5 راننده در نهایت به الگوی ایده‏آلی برای یک گیربکس شبه‏اتوماتیک که رفتار این رانندگان را شبیه‏سازی کند رسید. این الگو پیش از آزمایش نیز بر اساس محاسبات ترسیم شده بود و نکته جالب این بود که بعد از انجام آزمایش ها روی این 5 راننده نمودار نهایی شباهت بسیاری به نمودار تئوری و محاسباتی داشت .

Eliminal
01-02-2013, 03:14
دوستان رینگ اسپرتی که سایپا میزاره رو ماشیناش ارزش داره آدم بگیره؟ روی 111 قشنگ میشه ؟
ایربگش که اصن 600 تومان نمیارزه...بعد اگر ماشین بدون ایربگ باشه راهنمایی رانندگی پلاک نمیکنه یا؟!

mohamad skystar
01-02-2013, 03:53
دوستان رینگ اسپرتی که سایپا میزاره رو ماشیناش ارزش داره آدم بگیره؟ روی 111 قشنگ میشه ؟
ایربگش که اصن 600 تومان نمیارزه...بعد اگر ماشین بدون ایربگ باشه راهنمایی رانندگی پلاک نمیکنه یا؟!

بله دوست من ارزش داره
جنسش خوبه
زیبایی خوبی هم برای ماشین داره
الان تو بازار خیلی ها دنبالش هستن
فعلا که پراید های بدون ایربگ هم پلاک شدن و سایپا هم عرضه میکنه

Ali_softcenter
02-02-2013, 14:24
، دوما پیشنهاد اکید میکنم حتما برین سازمان فروش و بازاریابی سایپا (جاده مخصوص کرج قبل از چهار راه ایران خودرو) به مقداری کافی داد و بیداد راه بندازین، و از اونجا پیگیری کنید

عزیز من برم سازمان فروش و بازاریابی سایپا چی بگم دقیقا؟؟؟

چه نوع داد و بیدادی مثلا؟؟؟

خب میگن همینه که هست!! خسارت میدیم!! صداتم ببری بالا حراست رو خبر میکنن!! مگه این طوری نیست؟؟

چی بگم اونجا؟

ALHO777
02-02-2013, 23:52
سلام دوستان.بنده هم 2ابان ماه مبلغ 13 میلیون نقدا واسه فروش فوری پراید131 ریختم به حساب با قرارداد3ماه2بهمن تموم شد ولی اصلن خبری از ماشین نیست ونمایندگی هم هیچ جوابی نمیده میگه کارخونه قطعه نداره مدل منexهست.شما تهرون هستید میرید شکایتو دادو بیداد من بدبخت چکارکنم.ماشین بدجور احتیاج دارم.اگر کسی میتونه منم راهنمایی کنه ممنونش میشم.
یاعلی

Ali_softcenter
03-02-2013, 10:22
سلام دوستان.بنده هم 2ابان ماه مبلغ 13 میلیون نقدا واسه فروش فوری پراید131 ریختم به حساب با قرارداد3ماه2بهمن تموم شد ولی اصلن خبری از ماشین نیست ونمایندگی هم هیچ جوابی نمیده میگه کارخونه قطعه نداره مدل منexهست.شما تهرون هستید میرید شکایتو دادو بیداد من بدبخت چکارکنم.ماشین بدجور احتیاج دارم.اگر کسی میتونه منم راهنمایی کنه ممنونش میشم.
یاعلی

خوش به حالت حداقل کل پول رو دادی!!! از من 8.5 گرفتن بقیش رو گفتن زمان تحویل به قیمت روز باید بدی!!!!!

بذار بهمن تموم شه....میدونم چه بلایی سر این سایپا بیارم

آقای مدیر پاک نکن!!!

ALHO777
03-02-2013, 15:04
اره خدا رو شکر قرارداد ما قطعی هست اینم خیلی شانس اوردم که پولم نقد شدولی از توی10نمایندگی که رفتم فقط یکی زیر بار نقد رفت بقیه همون موقه میگفتن فروش نقد نداریم فقط پیش فروش بقیشم موقع تحویل.این خوبه ولی قرارداد من امکان صلح(انصراف)نداره.با این حال موندم چه کنم.

Ali_softcenter
05-02-2013, 09:10
اره خدا رو شکر قرارداد ما قطعی هست اینم خیلی شانس اوردم که پولم نقد شدولی از توی10نمایندگی که رفتم فقط یکی زیر بار نقد رفت بقیه همون موقه میگفتن فروش نقد نداریم فقط پیش فروش بقیشم موقع تحویل.این خوبه ولی قرارداد من امکان صلح(انصراف)نداره.با این حال موندم چه کنم.

اینجوری میتونن یک سال دیگه هم ماشینتو ندن! هیچ کاری هم نمیتونی بکنی

ALHO777
05-02-2013, 13:26
چه کنم درد ما که یکی دو تا نیست......بازم ممنون از همدردی اینشالله ماشین دو تامون زود بدن لااقل قبل عید....
یاعلی

mohamad skystar
08-02-2013, 20:05
شرایط پیش فروش پراید اتوماتیک و سایپا 151

ak313
10-02-2013, 13:50
دوستان بعد از اومدن دعوتنامه می تونم ماشین رو بفروشم و مابقی اون رو به عهده خریدار بزارم. می خوام بدونم ماشین به نام کی میشه و سند رو چه جوری صادر می کنن؟ آیا این هم با صلحنامه انجام میشه؟ و هزینه نداره؟

binahayat_m
10-02-2013, 16:24
دوستان عزیز کسی می دونه که آیا سایپا ال 90 پیش فروش می کنه ؟ شرایطش چه جوری؟

mohamad skystar
10-02-2013, 17:58

پیش فروش نداره دوست من
باید مرتب پیگیری کنید
فکر کنم دیگه تا بعد از عید پیش فروش ندارن چون حدودا 2 یا 3 هفته پیش بود که یک سری ثبت نام داشتن

masooumi
10-02-2013, 18:27
دوستان بعد از اومدن دعوتنامه می تونم ماشین رو بفروشم و مابقی اون رو به عهده خریدار بزارم. می خوام بدونم ماشین به نام کی میشه و سند رو چه جوری صادر می کنن؟ آیا این هم با صلحنامه انجام میشه؟ و هزینه نداره؟

اگر در برگه قراردادی که الان دستتون هست ، قسمت امکان صلح نوشته دارد یا در متنش نوشته امکان صلح دارد می تونید موقع اومدن دعوتنامه یا حتی همین الان قراردادتون را به کس دیگه ای واگذار کنید که در این صورت کلا قرارداد تغییر نام پیدا می کنه به نام طرف دیگر و سند هم به نام همان شخص صادر می شود. بله این هم همان صلحنامه هست و قبلا که هزینه نمی گرفتند ولی این اواخر ظاهرا برای بعضی محصولاتشون مثل پراید 10 هزارتومان هزینه صلحنامه می گیرند.

NAZISM
12-02-2013, 14:29
تو سایت خرید اینترنتی سایپاچرا شرایط پیش فروش پراید اتوماتیک و سایپا 151 رو نزده؟
کی قراره بیاد برای ثبت نام؟

masooumi
12-02-2013, 15:01
تو سایت خرید اینترنتی سایپاچرا شرایط پیش فروش پراید اتوماتیک و سایپا 151 رو نزده؟
کی قراره بیاد برای ثبت نام؟

ثبت نام سایپا 151 و اتوماتیک فقط از طریق نمایندگی ها انجام می شود.

masooumi
12-02-2013, 15:02

پیش فروش عادی و پیش فروش قطعی خودرو ال90 شرکت پارس خودرو هم از امروز آغاز شد با مدت تحویل سه ماه و بیشتر!

(این دو تا خودرو ساز تا چند روز پیش مشکل تولید داشتند ولی همینکه قیمت ها را زیاد کردند ، مشکلاتشون همگی حل شد!!!)

ALHO777
12-02-2013, 20:16
وَ ما تَوْفيقي‏ إِلاَّ بِاللَّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَ إِلَيْهِ أُنيبُ

سوره هود آیه 88
دمت گرم با این امزات حال کردم به خدا.
سلام خدمت عزیزان امروز فهمیدم که ماشینم فاکتور شده یه بنده خدایی تو نمایندگی می گفت از تاریخ فاکتور یه هفته بعد میرسه دستت حقیقته .یعنی با این فاکتور شدن دیگه تمومه.به امید خدا؟

masooumi
12-02-2013, 21:31
دمت گرم با این امزات حال کردم به خدا.
سلام خدمت عزیزان امروز فهمیدم که ماشینم فاکتور شده یه بنده خدایی تو نمایندگی می گفت از تاریخ فاکتور یه هفته بعد میرسه دستت حقیقته .یعنی با این فاکتور شدن دیگه تمومه.به امید خدا؟

بله دوست عزیز ، انشاالله در کمتر از یک هفته خودرو به دست شما میرسه (حتی شاید همین پنجشنبه)

پیشاپیش مبارکتون باشه

فقط بی زحمت ، اینکه چه ماشینی بوده و کی نوشتید و تحویل کی بوده را بنویسید برای استفاده سایر دوستانی که توی نوبت هستند.

ALHO777
12-02-2013, 21:48
ممنون از پاسخت masooumi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان.من در پست های قبلیم گفتم131exدوم ابان نوشتم فروش قطعی وتحویل 90 روز که البت تو قراردادذکرنشده کاری.بااین حال بنده 90روز کاری حساب کردم شد21بهمن ماه که مثل اینکه دارن تقریبا به موقع میدم.اما یه نکته مهم در طول این مدت خود سایپا بهم اسمس داد و چندین بار نمایندگی اصرار کرد که کارخونه قطعه هیدرولیک و ایربگ نداره بیایین ماشینو تبدیل کنین به slیک هفته ای میدیم و ازاین حرفا امامن پامو کردم تویه کفش گفتم اگر هیدرولیک ندارین پس چطور دارین مگانو....ثبت نام میکنین خیلی هم سختی کشیدم بدون ماشین اما خدا رو شکر این همه صبر به نتیجه رسید.کسایی که مهر وابان ثبت نام کردن طبق قرار داددر بهمن واسفند میدن به امیدخدا.
یاعلی

sam_sami_2000
13-02-2013, 16:58
سلام دوستان
این
پیش فروش قطعی سایپا چجوریه ؟؟ قیمت نهایی رو نزده که درسته ؟؟ این چجور پیش فروش قطعی هست ؟؟؟

masooumi
14-02-2013, 18:57
ممنون از پاسخت masooumi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان.من در پست های قبلیم گفتم131exدوم ابان نوشتم فروش قطعی وتحویل 90 روز که البت تو قراردادذکرنشده کاری.بااین حال بنده 90روز کاری حساب کردم شد21بهمن ماه که مثل اینکه دارن تقریبا به موقع میدم.اما یه نکته مهم در طول این مدت خود سایپا بهم اسمس داد و چندین بار نمایندگی اصرار کرد که کارخونه قطعه هیدرولیک و ایربگ نداره بیایین ماشینو تبدیل کنین به slیک هفته ای میدیم و ازاین حرفا امامن پامو کردم تویه کفش گفتم اگر هیدرولیک ندارین پس چطور دارین مگانو....ثبت نام میکنین خیلی هم سختی کشیدم بدون ماشین اما خدا رو شکر این همه صبر به نتیجه رسید.کسایی که مهر وابان ثبت نام کردن طبق قرار داددر بهمن واسفند میدن به امیدخدا.
یاعلی

خوب به سلامتی ، پس مبارکتون باشه دوست عزیز و چرخش همیشه براتون بچرخه

Ali_softcenter
16-02-2013, 14:23
آقا از سایپا زنگ زدن گفتن ماشینت حاضره :n02:

ما هم اینجوری گشتیم :n19:

امروز رفتم سایپا...یه خبر عالی داد و یه خبر بد!

خبر عالی این بود که پراید رو که قرار بود به نرخ روز کارخونه حساب کنن ...حساب نکردن و به قیمت همون 3 ماه پیش یعنی 12600 به من میدن :n20: الانم برام فاکتور کرد که بقیه پول رو بریزم

ولی یه چیز خیلی بد که انتظارش رو داشتم اتفاق افتاد :n03: من گفته بودم مسی روشن متالیک میخوام گفت نداریم باید از بین سفید و نقره ای و آبی نفتی و مشکی و بنفش روشن یکی رو انتخاب کنی که من با توجه به اینکه 111 هست گفتم آبی نفتی..ولی من عاشق مسی بودم...وقتی از سایپا زدم بیرون یه کم پایین تر یه مسی متالیکشو دیدم اعصابم خورد شد!! خیلی مسی 111 خوشگله! :n22:

من نمیدونم چرا عرضه ندارن اون رنگی که مشتری میخواد رو بزنن! :n22:

یکی هم در مورد تیپ! من انتظار داشتم حداقل EX ایر بگ دار داشته باشن بدن!! میگه نداریم و فقط موتور ارتقا یافته SX میتونی برداری!! :n28: که منم مجبوری گفتم باشه!!!

خلاصه اینکه من 8 و نیم میلیون که قبلا داده بودم

الانم 4 میلیون و436 هزار تومان دیگه باید واریز کنم ...500 هزار تومان گفت کارت نارنجی هست که اجباریه....جمعا میشه 12 میلیون و 936 هزار تومان. برای 111 SX موتور ارتقا آبی نفتی + کارت نارنجی

همین که نگفت باید 17 میلیون بدی دمشون گرم!!!

ولی از بابت رنگ خورد توی ذوقم....من خیلی مسی دوس داشتم///

mohamad skystar
16-02-2013, 14:24
فروش فوری خودرو آغاز شد

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز عرضه محصولات این شرکت به صورت فروش فوری با شرایط تحویل حداکثر یک ماهه خبر داد.
اظهار کرد: در مدت زمان باقی مانده تا پایان سال 70 هزار دستگاه انواع خودرو عرضه خواهد شد.
وی با بیان اینکه عرضه این تعداد خودرو با هدف شکستن قیمت‌های حاشیه بازار صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: برخی از این خودروها به صورت پیش فروش و برخی نیز با شرایط تحویل فوری عرضه می‌شود.
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: عرضه محصولات به صورت تحویل فوری از روز پنجشنبه هفته گذشته در شبکه نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور آغاز شده و ظرف امروز و فردا نیز فروش اینترنتی با شرایط تحویل فوری آغاز خواهد شد.
وی افزود: با فروش فوری محصولات تلاش می‌کنیم مردم از مراجعه به بازار آزاد بی نیاز شده و بتوانند محصولات مدنظر خود را با قیمت منطقی و تعیین شده دریافت کنند.
فروزانمهر تصریح کرد: پیش فروش برای محصولات پارس خودرو با قیمت‌های قطعی در موعد تحویل فروردین و اردیبهشت نیز آغاز شده است. محصولات زامیاد هم در حال حاضر به صورت فروش فوری عرضه می‌شود.

منبع : مجله ماشین 91/11/28

ak313
16-02-2013, 17:34
آقا از سایپا زنگ زدن گفتن ماشینت حاضره :n02:

ما هم اینجوری گشتیم :n19:

امروز رفتم سایپا...یه خبر عالی داد و یه خبر بد!

خبر عالی این بود که پراید رو که قرار بود به نرخ روز کارخونه حساب کنن ...حساب نکردن و به قیمت همون 3 ماه پیش یعنی 12600 به من میدن :n20: الانم برام فاکتور کرد که بقیه پول رو بریزم

ولی یه چیز خیلی بد که انتظارش رو داشتم اتفاق افتاد :n03: من گفته بودم مسی روشن متالیک میخوام گفت نداریم باید از بین سفید و نقره ای و آبی نفتی و مشکی و بنفش روشن یکی رو انتخاب کنی که من با توجه به اینکه 111 هست گفتم آبی نفتی..ولی من عاشق مسی بودم...وقتی از سایپا زدم بیرون یه کم پایین تر یه مسی متالیکشو دیدم اعصابم خورد شد!! خیلی مسی 111 خوشگله! :n22:

من نمیدونم چرا عرضه ندارن اون رنگی که مشتری میخواد رو بزنن! :n22:

یکی هم در مورد تیپ! من انتظار داشتم حداقل EX ایر بگ دار داشته باشن بدن!! میگه نداریم و فقط موتور ارتقا یافته SX میتونی برداری!! :n28: که منم مجبوری گفتم باشه!!!

خلاصه اینکه من 8 و نیم میلیون که قبلا داده بودم

الانم 4 میلیون و436 هزار تومان دیگه باید واریز کنم ...500 هزار تومان گفت کارت نارنجی هست که اجباریه....جمعا میشه 12 میلیون و 936 هزار تومان. برای 111 SX موتور ارتقا آبی نفتی + کارت نارنجی

همین که نگفت باید 17 میلیون بدی دمشون گرم!!!

ولی از بابت رنگ خورد توی ذوقم....من خیلی مسی دوس داشتم///
شما کی پیش ثبت نام کردید و توی قرارداد تحویلتون کی بود؟

شما چه بلایی سرشون اور دیدید که این کار رو انجام دادن؟
برای بقیه هم همین کار رو می کنن چون من ابان ثبت نام کردم و تحویل اسفندم.

ak313
16-02-2013, 21:52
امروز توی اخبار 2030 یکی از مسئولین سایپا گفت تحویلهای بهمن به قیمت قبلی است البته گفت برای رضایت مندی مشتریان البته نمی دونم شاید برای سود چندبرابری رانت خواران محترم و گرامی باشه!@!:n13:

saeedraz
17-02-2013, 09:55
من الان زنگ نمایندگی گفت دعوتنامه بهمن صادر شده با قیمت قدیم :n04: من بیچاره که تحویل اسفندم گفتن اسفند 99 درصد با قیمت جدید صادر میشه فقط به خاطر 1 تومن که موقع پیش ثبت نام کم داشتم :n28:

ALHO777
17-02-2013, 13:25
پس از شما روهم دادن مبارکه اتفاقا منم ابی نفتی گرفتم طوریش نیست....

ALHO777
17-02-2013, 13:28
سلام پس از شما روهم دادن مبارکه اتفاقا منم ابی نفتی گرفتم طوریش نیست....

Ali_softcenter
17-02-2013, 13:37
شما کی پیش ثبت نام کردید و توی قرارداد تحویلتون کی بود؟

شما چه بلایی سرشون اور دیدید که این کار رو انجام دادن؟
برای بقیه هم همین کار رو می کنن چون من ابان ثبت نام کردم و تحویل اسفندم.

من آبان ثبت نام کردم

بلایی سرشون نیاوردم!! شانس ما میخوان برای تحویل تا بهمن رو به قیمت قبل بدن...بعد از بهمن رو به قیمت جدید :n02: منم تحویل بهمن بودم

ALHO777
17-02-2013, 16:24
سلام کسی هست که بهش گفته باشن مشکل پلاک داره ماشینوندن؟از من یک هفته خوابیده تو نمایندگی میگن مشکل پلاک داره تا دو هفته دیگه نمیدیم.ex131شاید دباره راهنمایی رانندگی گیر داده.

hossein.az
17-02-2013, 23:13
(javascript:PopupPrintWindow('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]');)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از سوی لیزنگ ملت
فروش لیزینگی محصولات پارس خودرو آغاز شد

عصرخودرو: واسپاری ملت از آغار فروش اقساطی محصولات پارس خودرو خبر داد.

به گزارش «عصرخودرو» بنا بر اعلام لیزینگ ملت خودروهای تیانا و ماکسیما با اقساط 24 ماهه آماده واگذاری است.

abolfazlmarzany
18-02-2013, 00:38
سلام کسی هست که بهش گفته باشن مشکل پلاک داره ماشینوندن؟از من یک هفته خوابیده تو نمایندگی میگن مشکل پلاک داره تا دو هفته دیگه نمیدیم.ex131شاید دباره راهنمایی رانندگی گیر داده.

سلام
اول مبارک باشه
دوم اصلا ماشین رو بهت نشون دادن یا نه چون ماشین همسایه ما رو هم گفتن داخل نمایندگی هست ولی برای پلاک مونده روز بعد رفت نمایندگی اصلا ماشینی نبود
معمولا برای پلاک ماشین گیر نمی کنه مگه قبلا ماشین داشته باشین و این ماشین رو جدید خریده باشین و در حال حاضر 2 تا ماشین داشته باشین
این طوری نزدیک به یه هفته طول میکشه تا پلاک برای ماشین جدیدتون صادر بشه ( من سوال کردم گفتن این توری هست )
اگه ماشین داشتین پلاکش رو فک کردین همونو بهتون میدن ولی نباید از سه ماه یا 6 ماه ( دقیق نمیدونم ) داخل انبار راهنمایی بمونه وگرنه قیچی میشه
اگه ماشین نداشتین و جدید خریدین معمولا 2 روز طول میکشه
مال من که 2 روز طول کشید دادن
شما برو نمایندگی علت دقیقش رو بپرس باید جواب قانع کننده بدن بعد زنگ بزن صدای مشتری سایپا ببین چی میگن ؟

ALHO777
18-02-2013, 13:53
ممنون.راستش این اولین ماشینه منه وقراره که پلاک جدید صادر بشه ام نمایندگی میگه پلیس باexهامشکل داره گیر رو ایربگ هست.کسی از دوستان این هفته پراید با ایربگ گرفته یانه؟وبنده هنوز نمایندگی نرفتم شایدم به قول شما هنوز نرسیده ولی بعید میدونم چون24ام فاکتور شده.

ALHO777
19-02-2013, 14:45
سلام.بنده دیروز رفتم نمایندگ ماشینو بدون پلاک گرفتم اوردم خونه اما یه چیزی که یادم رفت چک کنم کیف ابزارش بود اومدم خونه دیدم فقط یه جک یه زاپاس یه اچار چرخ با دفترچها بودن.همسایه ما ماشینو گرفت توش یه کیف اچار بودتوشم یه انبردستی دوسه تا چیز دیگه بود ولی واسه من نبود.از دوستان هم کسی هست که اینا رو نداشته باشه؟

abolfazlmarzany
19-02-2013, 23:33
سلام.بنده دیروز رفتم نمایندگ ماشینو بدون پلاک گرفتم اوردم خونه اما یه چیزی که یادم رفت چک کنم کیف ابزارش بود اومدم خونه دیدم فقط یه جک یه زاپاس یه اچار چرخ با دفترچها بودن.همسایه ما ماشینو گرفت توش یه کیف اچار بودتوشم یه انبردستی دوسه تا چیز دیگه بود ولی واسه من نبود.از دوستان هم کسی هست که اینا رو نداشته باشه؟
سلام
قطعاتی مثل 1-زاپاس 2- جک 3- آچار جک 4- آچار چرخ 5-انبردست 6- پیچ گوشتی 7- دو عدد آچار (یکی 10-12 یکی 14-17) 8- 6عدد فیوز 9- دفترچه راهنما 10- علامت خطر تاشو که هنگام خرابی ماشین داخل اتوبان مورد استفاده قرار میگیره باید باشه
مال من علامت خطر تاشو نبود :n23:به نمایندگی گفتم گفت هیچکدوم از ماشین های ما نداره همه رو نگاه کردم نداشت

Ali_softcenter
20-02-2013, 15:06
من امروز رفتم نمایندگی فیش بقیه پول رو دادم.....

بعد بهشون گفتم من دو هفته پیش یه ماشین فروختم...پلاکش فک شده...الان همون پلاک رو میدن به من؟

گفت آره! ولی پلاک اینجا نمیاد باید خودت بری بگیری! از انبار اونجا

نمیدونم چطوری به این دوستمون ایربگ دار دادن!!! 111 که اصلا ایربگ دار نمیدن...

ایربگ پراید هم عمرا باز بشه....به نظر من که پول الکی دادنه

Ali_softcenter
20-02-2013, 15:08

مگه میشه ماشین رو بدون پلاک حرکت داد؟؟؟

ALHO777
20-02-2013, 16:12
سلام اره.من رفتم اونجا دیدم ماشین تو چه شرایطی نگه داشتن دوهفته خوابیده بود تو افتاب به من چیزی نگفته بودن باهاشون صحبت کردم گفتن به مسئولیت خودت ببرش اگر پلیس گرفت به ما ربطی تداره ماهم دیدیم تا خونه خیلی راهی نیست ورش داشتم اوردمش لاقل اینجا توسایه هست.اینقدر خاک گرفته بود که دیگه رنگ ماشین مشخص نبود.اما به سختی ماشین بدون پلاکو میدن بیرون.در مورد ایربگ هم بگم که من که ابان ثبت نام کردن میگفتن یا ایربگ دار یا معمولی فقط ای بس اس.چون خودمم به شدت مخالف ایربگ پراید هستم چون از نظر بنده اصلا نداره که بخواد بازبشه یانشه.هر کار کردم اس ایکس بگیرم ندادن که ندادن مگر من دیوانم پول اضافه بدم در صورتی که میدونم روش اون اپشن نیست.برفرض محال هم اگرباشه به قول شما اصلا کار نمیکنه.

chartab
27-02-2013, 21:52
سلام اقا پراید من تحویل اسفند ولی هنوز دعوت نامه نیومده به نظرتون با قیمت قدیم می دهند؟ از کجا برم پیگیری کنم برم نمایندگی سروصدا کنم زودتر میدن یا فرقی نمی کنه؟

hossein.az
27-02-2013, 23:22
سلام اقا پراید من تحویل اسفند ولی هنوز دعوت نامه نیومده به نظرتون با قیمت قدیم می دهند؟ از کجا برم پیگیری کنم برم نمایندگی سروصدا کنم زودتر میدن یا فرقی نمی کنه؟

پراید شما تحویل اسنفد هست پس با قیمته ای جدید مابقی محاسبه میشه
به نظر بنده اگر دعوت نامه اومد یکم دیرتر اقدام کنید تا جزء کاهش قیمتی که میخواد ایجاد بشه باشید
هرچند که فکر نمیکنم در ایده آل ترین شرایط حدکثر 700000تومن از قیمت کاهش پیدا میکنه
ولی به هر صورت به ریسکش میارزه
در مورد شکایت و این مسائل هم هیچ کاری از پیش نمیبره

chartab
27-02-2013, 23:48
یعنی به نظرتون ارزونتر میشه یا بخریم؟

saeedraz
03-03-2013, 13:22
امروز دعوتنامه من تحویل اسفند سایپا ۱۱۱ اومد مابقی مبلق ۹۸۴۰۰۰۰ تومان به حساب شریفشون ریختم جالب بود که ۱۱۱ ex هم تو دعوتنامه بود
ولی خیلی زور داشت که با قیمت ۱۷۸۰۰ حساب کرده بودن

ak313
04-03-2013, 13:31
برای من هم امروز اومد با همون قیمتهای جدید پراید
منم انصراف دادم
امیدوارم اینقدر نخرن تا یه فکری به حال این مردم بدبخت بکنن ( البته خیلی ها هم اصلا بخوان هم نمی تونن یا این قیمتها بخرن البته من می تونستم اما نخریدم)

saeedraz
04-03-2013, 14:43
برای من هم امروز اومد با همون قیمتهای جدید پراید
منم انصراف دادم
امیدوارم اینقدر نخرن تا یه فکری به حال این مردم بدبخت بکنن ( البته خیلی ها هم اصلا بخوان هم نمی تونن یا این قیمتها بخرن البته من می تونستم اما نخریدم)

کاشکی انصراف نمیدادی اینجوری که بوش میاد قیمتا داره میاد پایین و مجبور میشن مقداری پول برگردونن
فکر کنم باید یه ۴۵ روزی منتظر پولتون بمونین که سود انصرافم تا امروز حساب ممیکنن چون یه بار صابون سایپا تو انصراف به تنم خورده
من که مجبور بودم چون برای عید شدیدا به ماشین احتیاج دارم

ak313
04-03-2013, 14:52
کاشکی انصراف نمیدادی اینجوری که بوش میاد قیمتا داره میاد پایین و مجبور میشن مقداری پول برگردونن
فکر کنم باید یه ۴۵ روزی منتظر پولتون بمونین که سود انصرافم تا امروز حساب ممیکنن چون یه بار صابون سایپا تو انصراف به تنم خورده
من که مجبور بودم چون برای عید شدیدا به ماشین احتیاج دارم

نمایندگی گفت نهایت سی روز. بعدشم وقتی طبق مثلا مصوبه پول گرفتن فکر می کنی بهت پس می دن. اگه می خواستن قیمت دعوتنامه رو عوض می کردن حتی مغازه کنار نمایندگی حاضر نبود قرارداد رو فقط با پرداخت سود انصراف به اسم خودش کنه علی ای حال فکر نمی کنم توی این یکی دو ماهه قیمت بالا بره برای خریدن فعلا عجله ای ندارم اصلا دیگه پراید نمی گیرم می خوام یدونه 405 کارکرده 87 88 بگیرم

Amir..H
04-03-2013, 16:39
الان 111 sx خیلی راحت تا 17 تومن تو بنگاه گیر میاد !!!
تو باما صندوقدار sl رو 15 تومن اگهی کردن صفرشو کمپانی 16 و خورده ای اونم 30 روزه!!!!

chartab
04-03-2013, 21:26
من امروز رفتم دعوت نامه اومده بود ولی من وقت خواستم فقط یه چیز که هست مال من وام داره{ سه میلیون } من در تاریخ 91/5/9 ثبت نام کرده بودم فقط بخرم نخرم موندم قیمت اش هم روز فقط چون 3میلیون از سایپا در اوردم فقط واسه اون نمی خوام انصراف بدم

chartab
04-03-2013, 21:28
فقط این ماه تو بازار با این قیمت می شه پیدا کرد چون قیمت های قدیم تحویل گرفتن می فروشن

Amir..H
04-03-2013, 22:49
فقط این ماه تو بازار با این قیمت می شه پیدا کرد چون قیمت های قدیم تحویل گرفتن می فروشن

درسته اما قطعا قیمت کمپانی کاهش پیدا میکنه حتی به خاطر جنبه تبلیغاتش(که بگن ما ارزونش کردم!!)

abolfazlmarzany
07-03-2013, 19:03
امروز رفتم نمایندگی برای ماشین یکی از اقوام تا خریده تاریخ سند رو برج 12 سال 91 زده بودن مگه نباید برج 1 سال 92 بزنن من که شنیدم اینطوری سند میزنن یعنی برج 12 رو برج 1 سال آینده سند میخوره :n13:

riverman
07-03-2013, 19:09
امروز رفتم نمایندگی برای ماشین یکی از اقوام تا خریده تاریخ سند رو برج 12 سال 91 زده بودن مگه نباید برج 1 سال 92 بزنن من که شنیدم اینطوری سند میزنن یعنی برج 12 رو برج 1 سال آینده سند میخوره :n13:
دیشب توی اخبار فرمانده راهور (اسمشو یادم رفت) میگفت که به خاطر اینکه شرکتا با این ترفند که مدل سال آینده رو میفروشن گرونتر با مشتری حساب میکنن امسال دیگه تا آخر سال همون 91 مدل میزنن:n09:

irinn65
08-03-2013, 03:59
در مورد پیش فروش خودروهای دنده اتوماتیک سایپا x100 کسی اطلاعاتی داره؟

abolfazlmarzany
08-03-2013, 16:09
در مورد پیش فروش خودروهای دنده اتوماتیک سایپا x100 کسی اطلاعاتی داره؟
نمایندگی رفتم چیزی از پیش فروش خانواده x100 دنده اتوماتیک چیزی نزده بودن و پرسیدم گفتن که فعلا معلوم نیست کی پیش فروش کنن
ولی به نظر من پراید دنده اتوماتیک بدرد نمیخوره همون دستی بهتره

Ali_softcenter
08-03-2013, 23:15
من دو هفتس که تسویه کردم!

چرا ماشین نمیاد نمایندگی؟ من باید یه روز برم دنبال پلاکش...یه روز برم دنبال بیمه بدنش...نمیدونم دزدگیرش....27 اسفند میخوان بدن؟

به خدا خسته شدیم...ماشینی که در هیچ کشور دنیا اجازه تردد بهش نمیدن رو اینقدر اذیت میکنن تا تحویل بدن!:n27:

irinn65
09-03-2013, 02:41
نمایندگی رفتم چیزی از پیش فروش خانواده x100 دنده اتوماتیک چیزی نزده بودن و پرسیدم گفتن که فعلا معلوم نیست کی پیش فروش کنن ولی به نظر من پراید دنده اتوماتیک بدرد نمیخوره همون دستی بهتره ممنون اما خود سایپا چندوقتی بود اعلام کرد پیش فروش داره میشه!

abolfazlmarzany
10-03-2013, 00:26
ممنون اما خود سایپا چندوقتی بود اعلام کرد پیش فروش داره میشه!
از کارهای سایپا چیزی نگو الان این ماشینی که دستمه تا موقعی که رفتم کارت عابر بانک رو از خونه اوردم (فاصله از خونه تا نمایندگی 350 متره) سایت بسته شده بود تا موقعی که رسیدم خونه شاید 1 دقیقه هم طول نکشید زنگ زدن سایت باز شده بیا انتخاب کن
از کارهای شرکت سایپا چیزی معلوم نیست یک روز میگه هست یک روز میگه نیست :n15:

abolfazlmarzany
10-03-2013, 00:27
من دو هفتس که تسویه کردم!

چرا ماشین نمیاد نمایندگی؟ من باید یه روز برم دنبال پلاکش...یه روز برم دنبال بیمه بدنش...نمیدونم دزدگیرش....27 اسفند میخوان بدن؟

به خدا خسته شدیم...ماشینی که در هیچ کشور دنیا اجازه تردد بهش نمیدن رو اینقدر اذیت میکنن تا تحویل بدن!:n27:
رفتین نمایندگی چی بهتون جواب دادن ؟

The Jok3r
10-03-2013, 01:12
دوستان ما يه تندر ثبت نام كرديم حدود 2ماه پيش كه 23تومن بود و 15تاش رو همون موقع داديم، بعد تو يه هفته شدش 36و حالا نداريم اينقدر! بنظرتون چقدر احتمال داره بياد زير 30تومن دوباره سال اينده

mohamad skystar
13-03-2013, 12:25
فروش فوری محصولات پارس خودرو آغاز شد+ جدول

فروش فوری محصولات پارس خودرو از امروز آغاز و تا روز شنبه 26 اسفند ادامه خواهد داشت.
جزئیات فروش این طرح مطابق جدول زیر بوده و متقاضیان می توانند تا روز شنبه 26 اسفند ماه سال جاری با مراجعه به نمایندگی های فروش سایپا در ساسرکشور نسبت به ثبت نام و خرید خودروهای مورد نظر خود اقدام کنند.

منبع : مجله ماشین 91/12/23

Ali_softcenter
01-04-2013, 13:47
رفتین نمایندگی چی بهتون جواب دادن ؟

26 اسفند تحویل دادن

unknown47
06-04-2013, 21:24
دوستان سایپا طرحی چیزی واسه خرید قسطی داره؟!
اگه داره چطوریاس؟
ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

ms368
11-04-2013, 19:06
سلام دوستان

من یه پراید 86 تروتمیز دارم که هیچچ مشکلی نداره ولی میخوام بفروشمش و نوشو بخرم

چیکار باید کنم ؟

من دقیقا با فروش این ماشین 10 تومن تو دستم میاد

به فرض مثال اگه امروز وجه رو نقدا پرداخت کنم چه روزی تحویل میگیرم ؟

ممنون

ebi1952
12-04-2013, 11:00
سلام دوستان

من یه پراید 86 تروتمیز دارم که هیچچ مشکلی نداره ولی میخوام بفروشمش و نوشو بخرم

چیکار باید کنم ؟

من دقیقا با فروش این ماشین 10 تومن تو دستم میاد

به فرض مثال اگه امروز وجه رو نقدا پرداخت کنم چه روزی تحویل میگیرم ؟

ممنون
اگه واقعا ماشینتون مشکلی نداره، من به عنوان شخصی که راه شما رو قبلا رفته پیشنهاد میکنم، نکنید این کار رو!
ماشینهای جدید (پراید) خیلی بیشتر از قبل تخم مرغ شانسی شدن، من 4 ماه پیش صفر گرفتم تا الان 1 میلیون خرج الکی گذاشته رو دستم
4 تا کمک فنراش خراب شدن نمایندگی عوض کرد دوباره خراب شدن مجبور شدم از بیرون خودم بگیرم
دینامش بعد از 3 ماه داغون شد (ذوب شد) نمایندگی عوض کرد حالا انگار ماشین برق کم میاره
دراش بعد از 3 بار ریگلاژ درست بسته نمیشه
و .......
مهمتر اینکه الان حداقل باید 4 تومن دیگه بزارین رو پولتون تا بتونیین صفر بگیرین!

ms368
13-04-2013, 08:42
اگه واقعا ماشینتون مشکلی نداره، من به عنوان شخصی که راه شما رو قبلا رفته پیشنهاد میکنم، نکنید این کار رو!
ماشینهای جدید (پراید) خیلی بیشتر از قبل تخم مرغ شانسی شدن، من 4 ماه پیش صفر گرفتم تا الان 1 میلیون خرج الکی گذاشته رو دستم
4 تا کمک فنراش خراب شدن نمایندگی عوض کرد دوباره خراب شدن مجبور شدم از بیرون خودم بگیرم
دینامش بعد از 3 ماه داغون شد (ذوب شد) نمایندگی عوض کرد حالا انگار ماشین برق کم میاره
دراش بعد از 3 بار ریگلاژ درست بسته نمیشه
و .......
مهمتر اینکه الان حداقل باید 4 تومن دیگه بزارین رو پولتون تا بتونیین صفر بگیرین!

ممنون
ماشین مشکلی نداره ، ولی وقتی ماشینای نو رو میبینم وسوسه میشم مخصوصا اون چراغای جلوشون :D

نظر خانواده هم اینه که فعلا دست نگه دارم .

ebi1952
13-04-2013, 09:59
ممنون
ماشین مشکلی نداره ، ولی وقتی ماشینای نو رو میبینم وسوسه میشم مخصوصا اون چراغای جلوشون :D

نظر خانواده هم اینه که فعلا دست نگه دارم .
این تاپیک جای این جور صحبتها نیست، احتمالا این پست ها پاک میشن.
اگر ظاهر ماشینتون تمیز باشه، عوض کردن چراغها هزینه چندانی نداره. با 100 تومن میشه چراغ جلو جدید گذاشت نوع بدون موتورشو البته. با 40 تومن هم چراغ عقب.

Ali_softcenter
22-04-2013, 09:00
دوستان سلام

راستش من شب عید ماشین تحویل گرفتم

اول گفتن ماشین ضبط نداره و بابتش 100 تومن می ریزیم داخل کارت نارنجی

کارت نارنجی رو بردم بانک ملت گفتن خرابه!

خورد به عید ....بعد از عید بردم نمایندگی گفت دیگه کارت نارنجی رو نمیشه ازش چیزی برداشت کرد قراره حواله بیاد!!!!!!!

الان یک ماه هست حواله ما نیومده...نمایندگی همش میگه نمیدونم...نمیدونم..نمیدونم!!

من میخوام بدونم پس اینا چی میدونن؟

چطوری میشه از خود سایپا پی گیری کرد؟ شماره شکایاتی بازرسی چیزی نداره؟

چرا سایپا 100 تومن میخواد بده الان یک ماه هست ما رو مچل کرده؟

تازه آنتن هم نداشت ماشین گفتن میاد...هنوز نیومده!!!

masooumi
24-04-2013, 18:44
دوستان سلام

راستش من شب عید ماشین تحویل گرفتم

اول گفتن ماشین ضبط نداره و بابتش 100 تومن می ریزیم داخل کارت نارنجی

کارت نارنجی رو بردم بانک ملت گفتن خرابه!

خورد به عید ....بعد از عید بردم نمایندگی گفت دیگه کارت نارنجی رو نمیشه ازش چیزی برداشت کرد قراره حواله بیاد!!!!!!!

الان یک ماه هست حواله ما نیومده...نمایندگی همش میگه نمیدونم...نمیدونم..نمیدونم!!

من میخوام بدونم پس اینا چی میدونن؟

چطوری میشه از خود سایپا پی گیری کرد؟ شماره شکایاتی بازرسی چیزی نداره؟

چرا سایپا 100 تومن میخواد بده الان یک ماه هست ما رو مچل کرده؟

تازه آنتن هم نداشت ماشین گفتن میاد...هنوز نیومده!!!

سلام

منم 20 اسفند تحویل گرفتم و همین شرایط شما را داشتم ولی 5 فرودین نمایندگی زنگ زد که بیا حواله رو بگیر و رفتم گرفتم و بردم بانک صادرات پول رو گرفتم.

شما از نمایندگی پیگیری کنید و روی نمایندگی فشار بیارید

mohamad skystar
30-04-2013, 11:31
فروش فوری محصولات پارس خودرو با قیمت های جدید آغاز شد

مديربازاريابي و پيشبرد فروش گروه خودروسازي سايپا از فروش فوري و پيش فروش نقدي محصولات شركت پارس خودرو خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت پارس خودرو، حسن فروزان مهر در خصوص فروش فوري خودرو تيانا گفت: فروش اين محصول با موعد تحويل حداكثر 30 روزه امکانپذیر است.
وی افزود: پيش فروش نقدي خودرو مگان با پيش پرداخت 400 ميليون ريال با موعد تحويل مهر 92 و پيش فروش نقدي خودرو پيكاپ با پيش پرداخت 250ميليون ريال با موعد تحويل تير ،مرداد و شهريور 92 در حال انجام است.
مديربازاريابي و پيشبرد فروش گروه خودروسازي سايپا در خصوص دو خودرو پارس تندر و تندر 90 تاکید کرد: پيش فروش نقدي خودرو پارس تندر با پيش پرداخت 170 ميليون ريال با موعد تحويل مهر 92 و پيش فروش نقدي خودروتندر 90 با پيش پرداخت 150 و 160 ميليون ريال با موعد تحويل تير لغايت مهر 92 نيز در اين سبد فروش قرار داد. شايان ذكر است گروه خودروسازي سايپا در حال حاضر براي هيچ يك از محصولات خود شرايط فروش اقساطي و ليزينگي ندارد.
همچنین مهندس فروزان مهر از جاري بودن صدور پيش فاكتور جهت اخذ تسهيلات بانكي و خودروهاي فرسوده نيز خبر داد.
مديربازاريابي و پيشبرد فروش گروه خودروسازي سايپا تصریح کرد: هموطنان گرامي مي توانند از دو روش سايت اينترنتي گروه خودرو سازي سايپا به نشاني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و يا نمايندگي هاي مجازگروه سايپا در سراسر كشور اقدام به ثبت نام و تحويل خودرو کنند. همچنين مركز ارتباط با مشتريان گروه خودروسازي سايپا با شماره تلفن 096770 پاسخگويي سوالات مشتريان خواهد بود.

lمنبع : مجله ماشین 92/2/10

irinn65
06-05-2013, 03:42
به گزارش خبرخودرو ، پس از برگزاری جلسات مکررخودروسازان با شورای رقابت و محاسبه قیمت ها بر اساس فرمول این شورا ، قیمت خودروهای پر تیراژ X100 و تیبا که از سوی گروه خودروسازی سایپا محاسبه و به شورای رقابت اعلام شده بود مورد تصویب این شورا قرار گرفت .

براساس این گزارش قیمت محصولات سایپا به شرح جدول زیر میباشد

ردیف

نوع خودرو

قیمت (تومان)
قیمت قبلی
درصد کاهش

1

سایپا 131 SL بدون فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

14474000
15957000
9.5

2

سایپا 132 SL بدون فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا، رنگ غیر متالیک

14591000
16359000
12.5

3

سایپا 141 SL بدون فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

13720000
16199000
11

4

سایپا 111 SL بدون فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

14776000
16613000
12.5

5

سایپا 131 SX با فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

14967000
17070000
11.5

6

سایپا 132 SX با فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

15082000
17209000
13

7

سایپا 141 SX با فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

14213000
17049000
15.5

8

سایپا 111 SX با فرمان هیدرولیک ، بدون کیسه هوا ، رنگ غیر متالیک

15268000
17463000
17

9

تیبا SX ، رنگ غیر متالیک

18790000
20074000
7

این گزارش می افزاید مشتریانی که بعد از 17 بهمن ماه 91 اقدام به خرید و یا تحویل خودرو نموده اند ، خودرو آنها با قیمت جدید محاسبه و مابه التفاوت قیمتی آن به آنها مسترد خواهد شد .

مهدی*
08-05-2013, 22:16
دوستان خواهشمندم کسی در رابطه با این موضوع اگر چیزی می دونه راهنمایی کنه

من امروز یه حواله تیبا خریدم دعوتنامه اسفند اومده بوده چون واریز نشده بود پولش برگشت خورده بوده میخواستم بدونم کی دوباره دعوتنامه میاد ؟

2- ایا امکان داره نمایندگی تحویل خودرو رو عوض کنم ؟

3- کسی از شرایط وام ( 4 میلیون -طی 3 فقره چک ) اطلاع داره ؟
سودش چقده و به صرفه هست یا نه ؟

unknown47
09-05-2013, 12:35
دوستان من توی شیراز هر نمایندگی که میرم میگن فروش نداریم!(البته ماشین های خودشون هست!!!!!)
حالا میخواستم بدونم شهرهای دیگه هم اینطوریه؟!
بعد هرجا رفتم گفتن فقط مدل با ایربگ پلاک میشه! پس واسه چی قیمت sl - sx رو هم زدن؟!

mohamad skystar
09-05-2013, 13:49
دوستان من توی شیراز هر نمایندگی که میرم میگن فروش نداریم!(البته ماشین های خودشون هست!!!!!)
بعد هرجا رفتم گفتن فقط مدل با ایربگ پلاک میشه! پس واسه چی قیمت sl - sx رو هم زدن؟!

دوست من شورای رقابت وظیفه داره قیمت تمام خودروها رو اعلام کنه
صدور مجوز برای پلاک خودروها برمیگرده به قوانین سازمان استاندارد و راهنمایی و رانندگی
که ربطی به قیمت خودروها نداره.

mohammadx6
09-05-2013, 20:10
آره عزیز من تو قم سرزدم ایرانخودر فقط سمند و سایپا فقط 131اس ال.
خرداد ماه احتمالا عرضه کنن

mefmef
16-05-2013, 09:19
دوستان سلام
من دو روز پیش یه پراید 131 از نمایندگی خریدم البته مدل 91 چون ایربگ نداره حالا می خواستم بدونم این ماشین رو شماره می کنند
و اگه همچی اکی شد و خواستم ماشین رو تحویل بگیرم موقع تحویل چه چیزای رو باید چک کنم و چه مدارکی رو از نمایندگی تحویل بگیرم

poonel
22-05-2013, 22:55

emad_67
23-05-2013, 11:40
سلام
دوستان قضیه این رنگ های خودرو چه جوریه؟
تو ثبت نام اینترنتی سایپا فقط برای فروش فوری رنگ های متالیک وجود داره و برای پیش فروش یا اعتباری فقط امکان انتخاب رنگ های خاکستری، مشکلی، سفید و نقره ای هست.
رنگ های متالیک زمان تحویل مشخص میشه؟

سوال دیگه اینکه تو ثبت نام اینترنتی باید همون موقع مبلغ پیش فروش رو اینترنتی واریز کرد یا اینکه باید رفت نمایندگی؟ اگر یه توضیح راجع به مراحل ثبت نام اینترنی بدید ممنون میشم.

و یه سوال هم راجع به مقدار مبالغ پیش فروش داشتم که مثلا برای تیبا 7 و 8 و 9 و 10 میلیونی داره. می خواستم بدونم حساب و کتاب سایپا تو این موارد دقیق هست و مثلا اگر ماشین رو دیر تحویل بدن سود پول رو تا همون زمان محاسبه می کنن یا خیر؟
یه جوری نشه بیشتر پول واریز کنم و بعد پشیمون بشم.

ممنون

mohamad skystar
23-05-2013, 12:04
پیش فروش اعتباری

پیش فروش نقدی

masooumi
23-05-2013, 12:09
سلام
دوستان قضیه این رنگ های خودرو چه جوریه؟
تو ثبت نام اینترنتی سایپا فقط برای فروش فوری رنگ های متالیک وجود داره و برای پیش فروش یا اعتباری فقط امکان انتخاب رنگ های خاکستری، مشکلی، سفید و نقره ای هست.
رنگ های متالیک زمان تحویل مشخص میشه؟

سوال دیگه اینکه تو ثبت نام اینترنتی باید همون موقع مبلغ پیش فروش رو اینترنتی واریز کرد یا اینکه باید رفت نمایندگی؟ اگر یه توضیح راجع به مراحل ثبت نام اینترنی بدید ممنون میشم.

و یه سوال هم راجع به مقدار مبالغ پیش فروش داشتم که مثلا برای تیبا 7 و 8 و 9 و 10 میلیونی داره. می خواستم بدونم حساب و کتاب سایپا تو این موارد دقیق هست و مثلا اگر ماشین رو دیر تحویل بدن سود پول رو تا همون زمان محاسبه می کنن یا خیر؟
یه جوری نشه بیشتر پول واریز کنم و بعد پشیمون بشم.

ممنون

در پیش فروش ها رنگ های قابل انتخاب در هنگام صدور دعوتنامه که معمولا یک ماه قبل از تاریخ تحویل خودرو هست اعلام می شود و می توانید انتخاب کنید ولی در فروش فوری رنگ هایی که انتخاب می کنید همان رنگی هست که تحویل خواهید گرفت.

بله باید مبلع پیش فروش را واریز کنید و یک روز پس از ثبت نام تشریف ببرید نمایندگی و برگه ثبت نام را بگیرید (ضمن بردن شناسنامه و کارت ملی) تا ثبت نام شما تایید شود و در سیستم فروش فعال شود.

در مورد حساب کتاب هم به نظر من سایپا از ایران خودرو دقیق تر حساب و کتاب می کنه و کاملا حق مشتری را در مورد دیرکرد و جریمه و ... پرداخت می کنه.(در صورتیکه دیر تحویل بدهند جریمه می دهند)

به عنوان پیشنهاد اگر می توانید فروش فوری بنویسید که احتمالا گرانی احتمالی برای شما مشکل ایجاد نکند.

oghyanoos
23-05-2013, 22:49
دو عامل گرانی ، دو ایربگ شدن و uero 4 هست.
تیبا دو ایربگه هست و uero 3 به نظر نمیرسه گرون بشه

poonel
30-05-2013, 19:05

amirpers
30-05-2013, 21:41
دوستان تا دیشب تو سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا امکان ثبت نام ماشین های مختلف مثل پراید وجود داشت اما امشب که من می خواستم ثبت نام کنم دیدم که فقط وانت موجوده.
کسی دلیلش رو می دونه؟

masooumi
30-05-2013, 23:11
دوستان تا دیشب تو سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا امکان ثبت نام ماشین های مختلف مثل پراید وجود داشت اما امشب که من می خواستم ثبت نام کنم دیدم که فقط وانت موجوده.
کسی دلیلش رو می دونه؟

دلیل خاصی نداره ، سایت فروش سایپا همینطوری هست. تا شنبه صبر کنید و اگر خودرو های دیگه اضافه نشد ، تشریف ببرید حضوری ثبت نام کنید. (الان در نمایندگی ها ثبت نام انجام می شود و حتی مشهد 131 که تحویل امانی هم دارند)

وین رونی
04-06-2013, 20:11
من ثبت نام کرده بودم برای تیبا که تحویل رو نوشته بودن از اول تیر تا آخر تیر.چون یه پراید دستمه و دارم می فروشمش و چون بچه کوچک دارم و بدون ماشین برام کمی سخته می خوام بدونم آیا راهی هست که از سایپا درخواست کنم ماشین را در زمان زودتر(همون اوایل تیر)تحویل بگیرم؟

ak313
04-06-2013, 23:14
دلیل خاصی نداره ، سایت فروش سایپا همینطوری هست. تا شنبه صبر کنید و اگر خودرو های دیگه اضافه نشد ، تشریف ببرید حضوری ثبت نام کنید. (الان در نمایندگی ها ثبت نام انجام می شود و حتی مشهد 131 که تحویل امانی هم دارند)

میشه تحویل امانی رو توضیح بدید

masooumi
06-06-2013, 20:58
میشه تحویل امانی رو توضیح بدید

یه سری ماشین، خود خودرو ساز به نمایندگی هاش می دهد و خودرو به محل نمایندگی حمل می شود ، حالا شما به نمایندگی مراجعه می کنید و ماشین که داخل نمایندگی هست رو می بینید و خوب بررسی می کنید و اگر از خودرو خوشتون اومد پولش رو پرداخت می کنید و ماشین رو تحویل می گیرید همون لحظه و نمایندگی هم مدارک شما را برای پلاک و بیمه و ... ارسال می کند و چند روز بعد هم پلاک خودرو و مدارک دیگرش براتون میاد.(تا یکی دو هفته پیش نمایندگی توتونچیان مشهد پر از 131EX به صورت امانی و تحویل همون لحظه بود)

masooumi
06-06-2013, 20:59
من ثبت نام کرده بودم برای تیبا که تحویل رو نوشته بودن از اول تیر تا آخر تیر.چون یه پراید دستمه و دارم می فروشمش و چون بچه کوچک دارم و بدون ماشین برام کمی سخته می خوام بدونم آیا راهی هست که از سایپا درخواست کنم ماشین را در زمان زودتر(همون اوایل تیر)تحویل بگیرم؟

در حال حاضر تاخیر آچنانی نداره در تحویل محصولات سایپا ولی در این مورد خیر مگر اینکه در مدیریت فروش سایپا پارتی داشته باشید(متاسفانه پارسی همه جا هر کاری می کنه)

sam_sami_2000
08-06-2013, 09:54
دوستان من اسفند سال پیش ماشین از نوع فروش قطعی خریدم، تحویل خرداد، الان که 18 خرداد هست هنوز خبری نشده آیا از جای خاصی باید پرس و جو کنم ؟

oghyanoos
08-06-2013, 17:05
هر روزی تیبا را تحویل گرفتید لطقا خبرش را بدهید:n01:

amir504
09-06-2013, 10:34
یه سری ماشین، خود خودرو ساز به نمایندگی هاش می دهد و خودرو به محل نمایندگی حمل می شود ، حالا شما به نمایندگی مراجعه می کنید و ماشین که داخل نمایندگی هست رو می بینید و خوب بررسی می کنید و اگر از خودرو خوشتون اومد پولش رو پرداخت می کنید و ماشین رو تحویل می گیرید همون لحظه و نمایندگی هم مدارک شما را برای پلاک و بیمه و ... ارسال می کند و چند روز بعد هم پلاک خودرو و مدارک دیگرش براتون میاد.(تا یکی دو هفته پیش نمایندگی توتونچیان مشهد پر از 131EX به صورت امانی و تحویل همون لحظه بود)
سلام دوست عزیز
یه سوال داشتم
برای خرید پراید 111 به چنتا نمایندگی مراجعه کردم
از بین اونا فقط یکیشون گفت یه هفته ای تحویل میدیم
و ماشین پلاک کرده،صندلی روکش شده،دزدگیر و رینگ المینیومی هست!
به نظرتون میشه اعتماد کرد؟
یه هفته نشه یه سال؟!
امانی محسوب میشه؟

یه حرفی هم از حواله میزد که میدیم به شما میرید بانک پرداخت می کنید
قیمت: 111 ای ایکس :16818000 تومن

فقط زود جواب بدین لطفا

masooumi
12-06-2013, 21:08
سلام دوست عزیز
یه سوال داشتم
برای خرید پراید 111 به چنتا نمایندگی مراجعه کردم
از بین اونا فقط یکیشون گفت یه هفته ای تحویل میدیم
و ماشین پلاک کرده،صندلی روکش شده،دزدگیر و رینگ المینیومی هست!
به نظرتون میشه اعتماد کرد؟
یه هفته نشه یه سال؟!
امانی محسوب میشه؟

یه حرفی هم از حواله میزد که میدیم به شما میرید بانک پرداخت می کنید
قیمت: 111 ای ایکس :16818000 تومن

فقط زود جواب بدین لطفا

معمولا 111 چون خیلی ها می خوانش به صورت امانی کم گیر میاد. در این مورد خاص هم نمی تونم نظر قطعی بدم ولی توی قرارداد اگر تحویل روز نوشته باشه دیگه مشکلی نیست.

malkemid
14-06-2013, 14:21
سلام. من یه ال 90 e2 ثبت نام کردم در تاریخ 91/11/4 و تحویلش هم نوشته برای مرداد 92. 15 تومن هم دادم.

الان یکی از دوستان میگه زنگ زدم نمایندگی ایران خودرو برای تحویل فوری ال 90...قیمت داده 47 میلیون! آیا همچین چیزی صحت داره؟؟ و اینکه قیمت روز بر چه اساسی تعیین میشه؟

و اینکه نوشته دارای ضبط mp3 ...آیا فلش هم بهش می خوره یا فقط cd ؟

ebi1952
16-06-2013, 08:02
سلام. من یه ال 90 e2 ثبت نام کردم در تاریخ 91/11/4 و تحویلش هم نوشته برای مرداد 92. 15 تومن هم دادم.

الان یکی از دوستان میگه زنگ زدم نمایندگی ایران خودرو برای تحویل فوری ال 90...قیمت داده 47 میلیون! آیا همچین چیزی صحت داره؟؟ و اینکه قیمت روز بر چه اساسی تعیین میشه؟

و اینکه نوشته دارای ضبط mp3 ...آیا فلش هم بهش می خوره یا فقط cd ؟
ال 90 که نمایندگی گفته از نوع اتوماتیک هست نه دنده ای.

رامینم
16-06-2013, 12:42
دوستم یه پژو پارس از سایپا گرفته بود اما بلند گوهاش خراب بود. امکان داره دست دوم باشه؟؟:n13:

hossein.az
16-06-2013, 17:07
دوستم یه پژو پارس از سایپا گرفته بود اما بلند گوهاش خراب بود. امکان داره دست دوم باشه؟؟:n13:

حاجی تو باغ نیستیا
پژو پارس مال ایرانخودرو است
اگر منظورتون همون ایرانخودرو باشه ,خرابی توی هر قسمت ماشین ممکنه باشه
با توجه به داشتن گارانتی و کارت طلایی پژو پارس در صورت عیب قطعه را تعویض میکنند

atlas-m
26-06-2013, 12:52
این سایت اصلی فروش اینترنتی محصولات سایپا چیه؟

ak313
26-06-2013, 13:48
این سایت اصلی فروش اینترنتی محصولات سایپا چیه؟

ebi1952
22-07-2013, 08:24
سلام
یه نکته بگم برای دوستان شاید به درد بخور باشه.
حدود 40 روز پیش یه پراید تحویل گرفتیم همه مدارکش به موقع اومد جز کارت سوخت تا همین امروز هم که این پست رو میزنم هنوز تو سایت ناجی وضعیت رو در حال صدور میزنه ! ولی نکته جالب اینجاست که من الان کارت سوخت رو تحویل گرفتم و تاریخ صدور روی پاکت کارت مال حدود 5 روز پیشه !!!

masooumi
22-07-2013, 21:12
سلام
یه نکته بگم برای دوستان شاید به درد بخور باشه.
حدود 40 روز پیش یه پراید تحویل گرفتیم همه مدارکش به موقع اومد جز کارت سوخت تا همین امروز هم که این پست رو میزنم هنوز تو سایت ناجی وضعیت رو در حال صدور میزنه ! ولی نکته جالب اینجاست که من الان کارت سوخت رو تحویل گرفتم و تاریخ صدور روی پاکت کارت مال حدود 5 روز پیشه !!!

سایت ناجا به صورت هفته ای به روز میشه . هفته بعد چک کنید مشخصات ارسال کارت شما در اون ثبت شده خواهد بود

irinn65
11-08-2013, 16:47
سایپا شرایطی برای عید فطر نگذاشته؟

masooumi
11-08-2013, 19:22
سایپا شرایطی برای عید فطر نگذاشته؟

فروش فوری 45 روزه و همچنین پیش فروش قطعی گزاشته که باید از طریق نمایندگی ها شرایطش را بپرسید و ثبت نام کنید.

وین رونی
11-08-2013, 21:14
قرار بود 29 این ماه تیبا رو تحویل بدن امروز نمایندگی زنگ زدم گفت اولاً رفتن تعطیلات یک هفته ای و دوماً خط تولید تیبا مشکل داره یعنی بی خیال 29 و تعویق می افته!!!!!همه پول رو گرفتن حالا دارن بازی در میارن

البته تو سایت وضعیت خودرو را نوشته آماده تخصيص
این یعنی چی؟
ویرایش :
فهمیدم معنیش چیه یعنی آماده اختصاص دادن یک خودرو به مشتری
اما
امروز نمایندگی گفت خط تولید تیبا مشکل داره
سوال جدید:
باید یک ماشین تولید کنن و به من تخصیص بدن یا نه از قبل دارن و تخصیصش میدن؟؟!!!!

hossein.az
11-08-2013, 21:46
قرار بود 29 این ماه تیبا رو تحویل بدن امروز نمایندگی زنگ زدم گفت اولاً رفتن تعطیلات یک هفته ای و دوماً خط تولید تیبا مشکل داره یعنی بی خیال 29 و تعویق می افته!!!!!همه پول رو گرفتن حالا دارن بازی در میارن

البته تو سایت وضعیت خودرو را نوشته آماده تخصيص
این یعنی چی؟
ویرایش :
فهمیدم معنیش چیه یعنی آماده اختصاص دادن یک خودرو به مشتری
اما
امروز نمایندگی گفت خط تولید تیبا مشکل داره
سوال جدید:
باید یک ماشین تولید کنن و به من تخصیص بدن یا نه از قبل دارن و تخصیصش میدن؟؟!!!!

اگر ماشین داخل انبار نبود
به مرحله تخصیص نمیرفت

masooumi
11-08-2013, 22:57

حداقل 20 روز تا یکماه تاخیر را در نظر بگیرید ، این تاخیر همیشه در تحویل تیبا وجود داشته...

وین رونی
12-08-2013, 12:30
حداقل 20 روز تا یکماه تاخیر را در نظر بگیرید ، این تاخیر همیشه در تحویل تیبا وجود داشته...

امروز مجدد زنگ زدم نمایندگی گفتم ماشین در مرحله تخصیص هست مشکلی از بابت خرابی خط تولید و تعطیلات تابستانی نیست؟که گفت نه فقط باید ماشین بارگیری بشه از کاشان و بیاد تهران گفت احتمالاً تا دهه روز دیگه دستتونه

oghyanoos
12-08-2013, 13:24
از کجا چک کنم ماشینم در چه مرحله ای هست؟

hossein.az
12-08-2013, 14:01
از کجا چک کنم ماشینم در چه مرحله ای هست؟