PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Note 10.1 | تبلت اندرویدی سامسونگ همراه S Pen

PersiAndroid
27-02-2012, 11:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tablet with support for GSM voice communication, SMS, and MMS.
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
Announced 2012, February
Status Coming soon. Exp. release 2012, Q2
Body Dimensions 256.7 x 175.3 x 8.9 mm
Weight 583 g
- Touch-sensitive controls
Display Type PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 800 x 1280 pixels, 10.1 inches (~149 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Sound Alert types Vibration, MP3 ringtones
Loudspeaker Yes, with stereo speakers
3.5mm jack Yes
Memory Card slot microSD, up to 32 GB
Internal 16/32/64 GB storage, 1GB RAM
Data GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 12
Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v3.0 with A2DP
USB Yes, v2.0
Camera Primary 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging
Video Yes, 1080p@30fps
Secondary Yes, 2 MP
Features OS Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
CPU Dual-core 1.4 GHz
Sensors Accelerometer, gyro, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Browser HTML, Adobe Flash
Radio No
GPS Yes, with A-GPS / S-GPS (WiFi version) support
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black
- SNS integration
- MP4/DivX/Xvid/FLV/MKV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/Flac player
- Organizer
- Image/video editor
- Photoshop Touch app
- Document editor/viewer
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa integration
- Voice memo/dial
- Predictive text input (Swype)
Battery Standard battery, Li-Ion 7000 mAh

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

Samsung Galaxy Note 10.1 is now official ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_is_now_official-news-3897.php)

We saw it on a billboard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_leaked_prior_to_announcem ent-news-3895.php) yesterday, so it is hardly a surprise. Now it is official. Samsung just took the cover off its latest Galaxy Note 10.1 tablet, which features an S Pen. Unlike its 5.3" relative ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note-4135.php) however, the newcomer leaves no question marks over its identity - it is now strictly a tablet.
The spec sheet of the tablet is still rather scarce. We know that it features a dual-core CPU, clocked at 1.4GHz, HSPA+ connectivity, and Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_is_now_official-news-3897.php#)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_is_now_official-news-3897.php#) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_is_now_official-news-3897.php#)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsamsung_galaxy_note_101_is_now_official-news-3897.php#)
The Galaxy Note 10.1 also packs some quite interesting software tricks. One of them is multi-screen functionality. It enables you to watch videos or browse the web, while sketching out notes with the S Pen. The 10.1" screen is certainly helpful here. The aforementioned function also makes the tablet a seriously useful educational tool.
S Pen functionality has gone even further in the Samsung Galaxy Note 10.1. The slate features S Note - an app which enables you to combine notes and sketches together with web content and other digital media. The app also integrates search engines seamlessly, thus allowing you to drag and drop content without switching screens.
The Galaxy Note 10.1 will also come pre-loaded with Adobe's Photoshop Touch and Ideas apps. Both applications integrate the S Pen completely, therefore allowing you to let your creativity go wild.
We are surely going to find out more about the Samsung Galaxy Note 10.1 today, so stick around for more info on the tablet, including hands-on impressions.

PersiAndroid
27-02-2012, 12:25
Samsung Galaxy Note 10.1 Hands-on Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iMosi
28-02-2012, 15:51
یه چند تا فیلم ازش تو آپارات آپلود کنید جون من

hamidrezavictor
05-03-2012, 13:32
عجب چیزیه این تبلت همه چی داره به نظرتون قیمتش چند میشه بیاد ایران؟ قابلیت مکالمه هم داره ه ه ههه ه ه ه :31:

hamidrezavictor
05-03-2012, 14:31
این گل سر سبده سامسونگه هیچکدوم مثل این نیستن :31:

magh-magh
31-08-2012, 21:30
تاپیک رو از زیر گل و لای در آوردم!
از یک نمایندگی پرسیدم گفت تا یک هفته دیگه این تبلت با حدود قیمت 1میلیون و 600 هزار تومان (خیلی زیاده) وارد بازار میشه.
اینم ویدیو ی معرفیش خیلی توپه حتما ببینید

به جای ----------- : دیجی کالا . کام

t_tanhayam
11-09-2012, 12:24
اپديت نسخه جيلي بين Android 4.1.1 براي اين تبلت ارائه شد .

babak2002
15-09-2012, 10:08
این تبلت پورت HDMI نداره !!؟
اخرین قیمت این تبلت رو هم می خواستم

magh-magh
15-09-2012, 21:49
این تبلت پورت HDMI نداره !!؟
اخرین قیمت این تبلت رو هم می خواستم
چرا داره
حدود 1400 16گیگابایتیش

VAHID
20-09-2012, 21:55

گلکسی نوت محصولی بود که نام «فبلت» را در میان کاربران به وجود آورد. گجتی که نه تبلت بود و نه تلفن همراه. محصولی که با قلم اش به محبوبیت زیادی در میان کاربران دست پیدا کرد. اما سامسونگ تصمیم گرفت به همراه گلکسی نوت ۲ یک تبلت 10.1 اینچی هم وارد بازار کند. تبلتی که گلکسی نوت 10.1 نام گرفت و مانند برادر ۵ اینچی اش دارای یک قلم بود. سامسونگ می گوید این یکی از بهترین انتخاب ها در میان تبلت های ۱۰ اینچی است و خصوصیات برتر آن سبب جذب افراد زیادی خواهد شد.

اگر می خواهید با زیر و بم گلکسی نوت 10.1 آشنا شوید بررسی نارنجی را در ادامه مطلب از دست ندهید.
طراحی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اسم این تبلت گلکسی نوت است اما از نظر شکل ظاهری بسیار به گلکسی تب دوم 10.1 شباهت دارد. هر چند محتوای درون شکم این دو تبلت تفاوت های اساسی دارد. نمی توان طراحی بدنه را عالی به حساب آورد و جنس بدنه نیز حس کیفیت را به شما منتقل نمی کند. اما حداقل وزن ۶۰۰ گرمی اش سبب می شود که احساس کنید یک تبلت بزرگ اما سبک را در دست گرفته اید. اسپیکر های تبلت در جلو قرار دارند که به زیبایی آن افزوده و البته سبب می شود صدا را هم با کیفیت بسیار خوبی بشنوید.

پورت ها و دکمه های تبلت در قسمت بالای آن قرار گرفته اند که شامل دکمه روشن و خاموش، تغییر صدا، ورودی سیم کارت، حافظه میکرو اس دی، پورت مادون قرمز و ورودی هدت ست است. در پایین تبلت تنها پورت شارژر قرار گرفته است. قلم مخصوص تبلت هم درون یک حفره مخصوص در کنار آن قرار میگیرد و طوری ناپدید می شود که اگر تبلت را دست دوست تان بدهید، به احتمال زیاد متوجه آن نخواهد شد.
نمایشگر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رزولوشن 1280 در 800 پیکسل است و شاید برای تبلتی در این سایز عالی به حساب نیاید اما از کیفیت تصویر لذت می برید. یکی مشکلاتی که در نمایشگر مشاهده کردیم کثیف شدن بود! اثر انگشت به راحتی روی آن باقی می ماند و به نظر می رسید تبلت مورد نظر ماه ها است به حمام نرفته. مشکل دیگر نمایشگر، دید کم در آفتاب بود که در این حالت واقعا چیز زیادی از نمایشگر دیده نمی شد.

نمایشگر واقعا سریع کثیف می شود!

اما در طرف دیگر علاوه بر کیفیت خوب، امکان جدیدی وجود دارد که کار با این نمایشگر را لذت بخش می کند. چیزی که قبلا برای گلکسی اس 3 نیز معرفی شده بود. دوربین جلویی تبلت نگاه شما را دنبال می کند و نمایشگر تا زمانی که به آن نگاه می کنید روشن می ماند. می توانید شب آنقدر روی این تبلت کتاب بخوانید تا به خواب بروید و بعد از آن نمایشگر خود به خود خاموش می شود. سیستم لمسی تبلت هم همانطور که از آن انتظار می رود خوب و دقیق عمل می کند و وقتی قلم را روی اپلیکیشن های ویژه ای مانند S Pen امتحان می کنید متوجه دقت اش می شوید.
سخت افزار و بازدهی:
پردازشگر این تبلت Exynos چهار هسته ای سامسونگ با سرعت 1.4GHz است که هنگام کار به شما نشان می دهد با چه قدرتی کارها را انجام می دهد در اجرای انواع اپلیکیشن ها تقریبا همه چیز خوب و روان اجرا می شود. ۲ گیگابایت رم و حافظه داخلی ۱۶ و ۳۲ گیگابایت هم همراه شما است. ورودی کارت حافظه میکرو اس دی نیز وجود دارد و باطری نیز 7000mAh است. به همراه بلوتوث 4.0، وای-فای و یو اس بی هاست. وزن این تبلت نیز همانطور که گفتیم ۶۰۰ گرم است.
قلم S
چه چیزی گلکسی نوت 10.1 را از دیگر تبلت های ۱۰ اینچی بازار متمایز می کند؟ داشتن قلم. اگر اهل هنر و طراحی باشید قطعا این قلم چشمان شما را به سوی خودش جذب می کند.

سامسونگ این قلم را چند بار باز طراحی کرده و حالا مانند یک مداد خوش دست در اختیار شما است. وقتی آن را از جای خود خارج می کنید منویی ظاهر می شود و اپلیکیشن های ویژه طراحی با قلم را پیشنهاد می کند.

قلم تا حدودی مربع شکل طراحی شده تا اگر روی میز قرار گرفت به سادگی به پایین سُر نخورد و گم و گور نشود! ایده هوشمندانه ای بوده. نه؟

وقتی با آن کار می کند واقعا تحت تاثیر دقت آن قرار می گیرید و تقریبا تجربه ای متفاوت از تمام دستگاه های لمسی که پیش از آن تجربه کرده بودیم، در اختیار قرار می دهد. هر چند در اینجا هم تاخیر در رسم خطوط دیده می شود که البته این دیگر مشکل تمام نمایشگرهای لمسی فعلی موجود است و برای رفع این تاخیر هنوز باید چند سالی صبر کنیم تا قلم های لمسی بدون تاخیر عمل کنند.

سامسونگ می گوید این قلم می تواند ۱۰۲۴ درجه متفاوت از فشار را حس کند که نسبت به مدل قبلی که فقط ۲۵۶ درجه را شامل می شد، پیشرفت بزرگی است. هنگام طراحی، نمایشگر به خوبی تشخیص می دهد که دست شما برای تکیه روی آن قرار گرفته و مزاحم کار قلم نمی شود. بنابراین می توانید به راحتی تبلت را زیر دستتان قرار دهید و مشغول طراحی شوید.

البته این به این معنی نیست که بتوانید از این قلم برای یادداشت برداری استفاده کنید. من شخصا استفاده از کیبرد تبلت را برای یادداشت برداری ترجیح می دهم اما وقتی موضوع طراحی و نقاشی پیش می آید این تبلت واقعا حرف های زیادی برای گفتن دارد. شما به راستی می توانید این تبلت را جایگزین استفاده از کاغذ در بسیاری موارد کنید.

سامسونگ تعدادی اپلیکیشن هم برای استفاده بهینه از قلم در اختیار شما قرار داده است و اگر به دنبال قدرت کامل قلم S هستید باید از آنها استفاده کنید. چرا که در برخی اپلیکیشن های دیگر نتایج راضی کننده نیست و دقت لازم را در اختیار ندارید.
کنترل از راه دور
در جلوی این تبلت یک سنسور مادون قرمز قرار گرفته که می تواند کنترل تلویزیون شما را به دست بگیرد. سامسونگ یک اپلیکیشن مخصوص این کار هم به صورت پیشفرض روی تبلت قرار داده که به راحتی تلویزیون شما را شناسایی کرده و می توانید در حالی که روی مبل لَم داده اید و وبگردی می کنید، تلویزیون را هم کنترل کنید.
تلفن همراه
می توانید سیم کارت خودتان را روی این تبلت قرار دهید و از اینترنت آن استفاده کنید. اما این تبلت کار تلفن همراه شما را هم انجام می دهد. البته احتمالا راضی نمی شوید یک تبلت ۱۰ اینچی را به عنوان تلفن استفاده کنید. به هر حال اگر کسی با شما تماس گرفت می توانید از طریق میکروفن و اسپیکرهای خود تبلت پاسخ اش را بدهید.

خود سامسونگ هم یک هدست مجهز به میکروفن همراه تبلت ارایه کرده. اما تست های ما در هر دو حالت نشان داد که کیفیت صدای ارسالی خوب نیست. شما صدای دوست تان را از آن طرف خط با کیفیتی عالی می شنوید. اما آنها می گویند صدای شما از ته چاه می آید! بنابراین اگر می خواهید از این تبلت به عنوان تلفن هم استفاده کنید باید به فکر یک هدست بلوتوث باشید و روی میکروفن آن حساب باز نکنید.
سیستم عامل: اندروید 4.0
دلمان می خواست این تبلت را با اندروید جیلی بیلی ببینیم اما فعلا باید با بستنی حصیری بسازیم. هر چند آپدیت تا چند وقت دیگر از راه می رسد. سیستم عامل کاملا روان و سریع کار می کند و به لطف پردازشگر قدرتمند، اثری از کندی در آن نمی بینید. خوشبختانه به صورت پیشفرض کیبرد فارسی هم روی آن قرار داشت.

رابط کاربری این تبلت TouchWiz سامسونگ است و کار با آن بسیار ساده است. سامسونگ بهینه سازی های کوچک زیادی را در این سیستم عامل انجام داده تا کاملا برای گلکسی نوت 10.1 آماده شود. شاید به همین دلیل است که باید کمی صبر کرد تا اندروید 4.1 برای آن از راه برسد.
دو پنجره
سامسونگ امکان جالبی به این تبلت اضافه کرده که می توانید دو اپلیکیشن را در کنار یکدیگر اجرا کنید. در این حالت نمایشگر به دو قسمت تقسیم شده و می توانید برای مثال در یک طرف وبگردی کنید و در طرف دیگر به یادداشت برداری بپردازید.

البته این امکان محدودیت هایی دارد. در واقع این امکان فقط برای چند اپلیکیشن از پیش تعیین شده قابل استفاده است و نمی توانید همه اپلیکیشن ها را در وضعیت «دو پنجره ای» اجرا کنید. پیش از آزمایش این سوال برای ما وجود داشت که آیا این تبلت واقعا می تواند دو اپلکیشن را در کنار هم اجرا کند؟ نتیجه نشان داد که پاسخ مثبت است. می توانید در یک طرف نمایشگر فیلم ببینید و در طرف دیگر نارنجی بخوانید. تبلت تقریبا به خوبی کارش را انجام می دهد.
دوربین:
یک دوربین ۵ مگاپیکسلی روی گلکسی نوت 10.1 پیدا می کنید. نباید از دوربین تبلت ها انتظار زیادی داشته باشید. تصاویر با کیفیت متوسط و نه چندان شفاف هستند. دوربین بیشتر به درد عکس های فوری می خورد که لازم است صحنه ای را ثبت کنید یا می خواهید چیزی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در جلو هم یک دوربین ۱.۹ مگاپیکسلی قرار دارد.
باطری:
باطری این تبلت کاملا راضی کننده است. برای پخش ویدیو حدود ۱۰ ساعت کار می کند اما در استفاده روزانه واقعا عالی عمل می کند. شاید بتوان گفت با استفاده متوسط، نیاز به شارژ هر دو روز یک بار خواهد بود و گاهی بیشتر هم برایتان کار می کند.
نتیجه گیری:
تبلتی بزرگ، با سخت افزار قدرتمند، شکل ظاهری نه چندان زیبا و کارایی های ویژه. این تبلت عموم کاربران را هدف نگرفته و قصد دارد تا محصولی خاص باشد برای افراد خاص. اگر خودتان را جزو این دسته می دانید، می توانید سراغ این محصول متفاوت بروید.

گلکسی نوت 10.1 در حال حاضر با قیمت ۱۵۵۰۰۰۰ تومان به فروش می رسد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

narenji.ir

ehsan_
03-11-2012, 20:10
کسی این تبلتو داره؟
ارزش داره به جای آیپد 3 اینو خرید؟

nikaien
04-11-2012, 00:25
من دارم و چند روزی میشه که دارم کار میکنم
ولی لپ تاپ برای من چیز دیگه ای هستش
شاید هنوز عادت به این تبلت ندارم

WOLF PACK
04-11-2012, 22:15
قیمتش چند شده؟2 میلیونه؟؟

ehsan_
05-11-2012, 00:31
قیمتش چند شده؟2 میلیونه؟؟

1.900 تا 2 متغیره

ehsan_
05-11-2012, 00:32
من دارم و چند روزی میشه که دارم کار میکنم
ولی لپ تاپ برای من چیز دیگه ای هستش
شاید هنوز عادت به این تبلت ندارم

کیفیت صفحه چطوره؟

بازی های سنگین باهاش انجام دادی؟
می کشه؟!

javady
15-11-2012, 11:40
من امروز خریدم 2000000 میلیون تومان با گارانتی اصلی
از نظر کیفیت تصویر عالیه
از نظر سرعت عالیه
امکاناتش فوق العاده است
امکانات سیم کارت و تلفنش عالیه

من حدود 1 ماهه دارم برای خرید تبلت آمار میگرفتم و نتیجه اش شد این تبلت در ضمن من که این 1 روزی که گرفتم دستم و درم باهاش ور میرم راضی راضیم

آیپد حدود 2300 بود به 1 گیگ رم !!

به نظر من قویترین تبلت بازار همینه galaxy note 10.1 N8000

nursology
16-11-2012, 16:32
دوستان سلام
یه نفر که این تبلتو داره لطفن به من پیغام بده
خدایی کارم گیره ثواب داره
nursology@gmail.com
yahoo messenger: omid_cpr

775e
25-11-2012, 00:42
سلام
من می خوام گالکسی نوت بگیرم اما بین نوت وآیپد 3 موندم
می خوام بدمنم که میشه از قلم برای آیچد استفاده کرد ویا میشه برنامه هایی که میشه نوشت توی نت رو با آیپد استفاده کرد.

fingulii
02-12-2012, 23:30
ببخشپید نوت 10.1 هایی که تو بازار هست ساخت کجاست ؟ از کجا میشه فهمید چینی هست یا کره یا تایوان ؟ از کجا اصل بودنش و باید بفهمیم .............شماره سریالی کدی چیزی داره که بشه پیگیری کرد

مهرسا1
02-12-2012, 23:36
میشه ازش یه عکس بذارین

fingulii
03-12-2012, 14:05
میشه ازش یه عکس بذارین

من که هنوز نخریدم ! میگم از کجا بفهمم ؟؟؟؟!!!

مهرسا1
03-12-2012, 14:14
تو نت باید عکسش باشه مشخصات چیه ؟

fingulii
03-12-2012, 14:51
یعنی بارکدی لیبل چیزی نداره که بشه ازش فهمید؟؟؟

h!tman
19-12-2012, 22:37
دیروز باهاش کار کردم
از نظر وزنی خوبه
صفحه نمایش هم خیلی خوب بود به نظرم. کیفیت ساختشم اونجوری که میگن بد نیست.متوسطه
یادم رفت اصلا با قلمش کار کنم:دی
سرعتش هم بسیار خوب بود و لگ و اینا تو کارش نبود.
کلا خیلی راضی کننده به نظر میرسید

775e
03-01-2013, 14:26
سلام
من می خوام گالکسی نوت بگیرم اما بین نوت وآیپد 3 موندم
می خوام بدمنم که میشه از قلم برای آیچد استفاده کرد ویا میشه برنامه هایی که میشه نوشت توی نت رو با آیپد استفاده کرد.

یا اصلا ای برنامه هایی که رو نوت هست رو ی تبلت دیگه نصب کرد
اصلا تبلت های دیکه pen رو به این خوبی که نوت پشتیبانی یکنه پشتیبانی میکنن؟

fam_jam_teh
06-01-2013, 02:05
سلام من امروز گرفتم
همین طور که بقیه گفتن کیفیت تصویر عالیه
کیفیت ساخت هم به نظر من بدنیست
من بین آیپد 4 و نوت ،،،،، نوت و انتخاب کردم و واقعا خوشحالم که کاری به کلاس آیپد نداشتم
از لحاظ قلم فکر نکنم هر تبلتی بشه به این صورت کار کنه و امکانات قلم نوت رو داشته باشه

775e
14-01-2013, 22:41
سلام من امروز گرفتم
من بین آیپد 4 و نوت ،،،،، نوت و انتخاب کردم و واقعا خوشحالم که کاری به کلاس آیپد نداشتم
از لحاظ قلم فکر نکنم هر تبلتی بشه به این صورت کار کنه و امکانات قلم نوت رو داشته باشه

برای کاربرد قلم به این تاپیک مراجعه منید و اگه چیز جدیدی هم دیدید اضافه کنید.

amirkhan_0o0
14-01-2013, 23:21
سلام من امروز گرفتم
مبارک باشه
چند گرفتین؟
بعد اپلیکیشن های متناسب با نوت زیاده از لحاظ قلم می گم.
در مورد همه نرم افزار ها می شه صفحه رو نصف کرد؟
می شه سایز صفحه های کنار هم رو تغییر داد؟؟

zozze
25-01-2013, 20:13
سلام
دوستان
من این تبلت رو خریدم ازش کاملا راضیم،صدای عالی،کیفیت تصویر خوب و سخت افزار قدرتمندش که نیاز نیست توصیح بدم
کیفیت ساختشم اصلا بد نیست.
قلمشم که دیگه ...
لمس شناور و ...
خلاصه عالیه و حتی یه درصد نشده که بگم کاش یه مدل دیگه میگرفتم.
قیمتشم خودش 2150 و با کیف و مموری 32 گیگ و محافظ صفحه شد 2350 با گارانتی و بیمه
خلاصه عالیه
فقط هنوز نفهمیدم چطور با قلمش میشه بنویسم که خودش به متن تبدیلش کنه و اینکه لانچر که نصب میکنیم چطور میشه عوضش کرد و بزرگترین مشکلی که هست اینه که بازی ها و برنامه هایی که روش نصب میکنم روی حافظه داخلیش نصب میشه و حتی با نرم افزار اپ2اس دی هم نشد انتقال داد
واسه همین بازی های دیتا دار رو هنوز نصب نکردم
اگر کسی این مشکلات رو حل کرده راهنماییم کنه
با تشکر

zozze
25-01-2013, 20:21
سلام
من توی نصب نرم افزار های دیتا دار روی تبلتم مشکل دارم و اینکه بعد از نصب نمیشه اونا رو توی مموریکانتقال داد نه از توی مدیریتش و نه با نرم افزار اپ2اس دی
واسه دیتا دار ها هم چون باید یه فایل انتقال بدیم به اونجا قبول نمیکنه و انگار فایلا موجود نیست
ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور بدون روت انتقال بدم

nakhodasilver
24-03-2013, 22:16
سلام خدمت دوستان گرامی .
چند وقتیه که اپدیت 4.1 برای این تبلت اومده . کسی تا حالا نصبش کرده؟
تو سایت سام موبایل یه سری از اپدیت ها اون علامت KIES روشن و پر رنگه و یه سریشون KIES خاموشه کسی میدونه علتش چیه؟
وقتی 7.7 داشتم اپدیت که کردم کیبردش از فارسی پشتیبانی نمیکرد . الان دوستانی که ارتقا دادن راضی هستند؟

Ramin khuzestan
15-04-2013, 15:34
سلام
دوستان این تبلت رو به رنگ سفید توصیه میکنید یا مشکی ؟
کدوم شیک تره ؟ چه مزیت و معایبی دارن این رنگ ها؟

alisaraee
17-04-2013, 16:20
اصلا شک نکن تو آپدیتش
من آپدیت کردم بسیار هم راضیم. روونی کار با تبلت خیلی خوب شد
سلام خدمت دوستان گرامی .
چند وقتیه که اپدیت 4.1 برای این تبلت اومده . کسی تا حالا نصبش کرده؟
تو سایت سام موبایل یه سری از اپدیت ها اون علامت KIES روشن و پر رنگه و یه سریشون KIES خاموشه کسی میدونه علتش چیه؟
وقتی 7.7 داشتم اپدیت که کردم کیبردش از فارسی پشتیبانی نمیکرد . الان دوستانی که ارتقا دادن راضی هستند؟

Ramin khuzestan
19-04-2013, 13:31
سلام
دوستان این تبلت رو به رنگ سفید توصیه میکنید یا مشکی ؟
کدوم شیک تره ؟ چه مزیت و معایبی دارن این رنگ ها؟
:n13::n13::n13:

775e
24-04-2013, 10:47
:n13::n13::n13:
سلیقه خودتونه.

years
01-05-2013, 15:46
سلام

امروز رفتم این تبلت سامسونگ را در شیراز قیمت کردم با گارانتی هماهنگ و بیمه ایرانی و یک هنزفری بلوتوث مکالمه داخل جعبه قیمت 1920 تومن

قیمت تهران چقدره؟

Ramin khuzestan
12-05-2013, 13:21
دیشب این تبلت رو از نمایندگی آبادان خریداری کردم با گارانتی هماهنگ و بیمه بدنه ایران 1930000 تومن
تبلت به این خوبی نمیدونم چرا اینقدر تاپیکش راکد هست:n01:

unicorns
14-05-2013, 09:24
سلام من این تبلت رو 1 شبه خریدم واقعا عالیه.بعد از آپدیت آن به 4.1 خیلی ارتقا پیدا کرد فقط در دیدن فیلم زیرنویس فارسی رو پشتیبانی نمیکنه.اعصابم خیلی خرده.بچه ها اگه کسی میدونه بهم کمک کنه باید چیکار کنم؟

Ramin khuzestan
14-05-2013, 12:27
سلام من این تبلت رو 1 شبه خریدم واقعا عالیه.بعد از آپدیت آن به 4.1 خیلی ارتقا پیدا کرد فقط در دیدن فیلم زیرنویس فارسی رو پشتیبانی نمیکنه.اعصابم خیلی خرده.بچه ها اگه کسی میدونه بهم کمک کنه باید چیکار کنم؟
از MX Player استفاده کنید که زیرنویس رو هم نشون میده

unicorns
14-05-2013, 16:50
از MX Player استفاده کنید که زیرنویس رو هم نشون میده
ممنون درست شد

unicorns
14-05-2013, 17:12
یه سوال دیگه هم داشتم میگن این تبلت کنترل از راه دور داره که یک مادون قرمز در بالای تبلت هست که به تلویزیون وصل میشه.
این چجوری کار میکنه؟

Ramin khuzestan
14-05-2013, 22:12
یه سوال دیگه هم داشتم میگن این تبلت کنترل از راه دور داره که یک مادون قرمز در بالای تبلت هست که به تلویزیون وصل میشه.این چجوری کار میکنه؟با استفاده از نرم افزار اسمارت ریموت.به این صورت که مارک تلویزیون رو مشخص میکنید و هرکاری که با ریموت تلویزیون انجام میدادین رو با تبلت میتونید انجام بدین

unicorns
15-05-2013, 10:43
با استفاده از نرم افزار اسمارت ریموت.به این صورت که مارک تلویزیون رو مشخص میکنید و هرکاری که با ریموت تلویزیون انجام میدادین رو با تبلت میتونید انجام بدین
شرمنده من این نرم افزار رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه سایت بهم معرفی کنید که از اونجا دانلودش کنم
؟

years
15-05-2013, 11:18
بلندی صدا در هنزفری این تبلت موقع پخش موزیک چطوره؟

Ramin khuzestan
15-05-2013, 17:36
شرمنده من این نرم افزار رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه میشه سایت بهم معرفی کنید که از اونجا دانلودش کنم
؟
به صورت پیش فرض روی تبلت هست
منوی اصلی کنار آیکون settings

بلندی صدا در هنزفری این تبلت موقع پخش موزیک چطوره؟
به نظر من در حد راضی کننده ای هست:n01: بستگی داره بلندی رو چه اندازه بدونید:n02: من 15 دقیقه با آخرین حد صدا گوش کردم گوشم اذیت نشد و بلندیش هم کافی بود:n06:

یه سری نکات :
کیفیت LCD اصلأ اونطور که میگفتن بد نیست
و در عوض یه نکته ی بد هم بگم اینکه به نظر من اصلأ به فکر جایگزینی قلم و کاغذ با این تبلت نباشید چون خیلیا میگفتن راحت میشه باهاش جزوه نوشت و ... ولی به نظر من غیر ممکنه و راحتی قلم و کاغذ و سرعت عمل اونارو نداره

aliy2324
25-05-2013, 23:44
سلام یه سوال ارم با قلم spen همراه این دستگاه می شه فارسی نوشت؟ اگه هیچ راهی هم وجود نداره؟ برای تایپ کردن یه متن 5 خطی استفاده از قلم راحت تره یا کیبور مجازی تبلت

years
28-05-2013, 14:05
سلام
من این تبلت را میخواستم اما چیزی که هست مرورگر اینترنتش و دادن آدرس سایت و تایپ کردنش برام سواله آیا کارکردن با اینترنت در این تبلت راحته؟

اونایی که دادن لطفا یه عکس در حالتی که آدرس همین تاپیک تو تبلت دارید کار میکنید بذارید

osmaan
28-05-2013, 20:02
سلام دوستان این تبلت خروجی تلویزیون داره؟ چه جوریه؟ کیفیتش در چه حدی هست؟

Ramin khuzestan
30-05-2013, 01:13
سلام یه سوال ارم با قلم spen همراه این دستگاه می شه فارسی نوشت؟ اگه هیچ راهی هم وجود نداره؟ برای تایپ کردن یه متن 5 خطی استفاده از قلم راحت تره یا کیبور مجازی تبلت
بله میشه فارسی و هر زبونی که بخوای نوشت
یه دکمه توی کیبورد مجازی هست که کار shift + alt کامپیوتر رو انجام میده البته قبلش باید زبونهای مورد نظرتون رو وارد کنید
من توی پست قبلیم گفتم انتظاراتی که از قلم داشتم براورده نشد اما ضمن پوزش باید عرض کنم بعد از آپدیت و بالا بردن سرعت قلم ، قلم خیلی کارآمد شده و دسته کمی از خودکار نداره فقط هنوز توی نقطه گذاشتن کمی خنگه:n02: که البته به راحتی قابل چشم پوشی هست و بعد از مدتی قلق نقطه گذاشتن هم دستتون میاد
من برای تایپ پنج خط قلم رو انتخاب میکنم :n06:

سلام
من این تبلت را میخواستم اما چیزی که هست مرورگر اینترنتش و دادن آدرس سایت و تایپ کردنش برام سواله آیا کارکردن با اینترنت در این تبلت راحته؟

اونایی که دادن لطفا یه عکس در حالتی که آدرس همین تاپیک تو تبلت دارید کار میکنید بذارید

کار با اینترنت خیلی آسونه و مشکل خاصی نداره
اینم چندتا اسکرین شات تقدیم به شما :

سلام دوستان این تبلت خروجی تلویزیون داره؟ چه جوریه؟ کیفیتش در چه حدی هست؟
اگر منظورتون پورت HDMI هست خیر نداره
کیفیتش هم خوبه اگر با اپل کار کرده باشی یکم ممکنه تو ذوقت بخوره اما حس پلاستیکی بودن نداره و مرغوب ، راضی کننده و عالی هست

unicorns
16-06-2013, 23:15
سلام.من کابل usb رو خریدم.خیلی خوب بود هم ماوس و هم کیبرد روش کار کرد ولی هر فلشی میزنم بالا نمیاره؟چرا؟؟؟
یه سوالی دیگه وقتی کابل usb پرینتر رو بهش وصل میکنم میگه فقط میتونه از پرینترهای سامسونگ پرینت بگیره!ولی پرینتر من hp هست. راهی هست که از این پرینتر پشتیبانی کنه؟
خیلی ممنون

unicorns
26-06-2013, 14:17
آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟

years
04-07-2013, 08:32
این راسته که رنگ سفیدش تراکم پیکسلی کمتری نسبت به رنگ مشکیش داره؟

nima6286
30-07-2013, 18:53
یعنی با این آپدیت و روون شدن قلمش حالا میشه بعنوان جایگزین کاغذ و قلم استفاده کرد ..واسه نوشتن جزوه و مطلب؟؟؟

ehsan102
30-07-2013, 18:56
با کدوم آپدیتش ؟
این فقط با برنامه s note نیاز شمارو برطرف میکنه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

nima6286
31-07-2013, 15:32
راستش هم دوره فوق لیسانس در راهه هم دارم ی کتاب مینویسم مطالبمو همش تو A4 و پراکنده نوشتم همیشه... خواستم هم بتونم واسم جایگزین قلم و کاغذ بشه همه جا و هم واسه مطالعه کتاب همه رو ی جا داشته باشم بنظرت با توجه به این دو تا نیاز اصلی..این مدل از پسش بر میاد یا نه؟زیادم جوابگو نیست؟

ehsan102
31-07-2013, 19:58
آره بر میاد
مطالعه رو که 100% برمیاد

اگه واسه جزوه نوشتن سر کلاس میخواین فکر نکنم بتونی سریع یادداشت کنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

nima6286
03-08-2013, 17:02
استفاده اصلیم تایپ کردنه و کتاب خوندن و اینترنت (سرچ مقاله ) و تهیه پاورپوینت واسه کلاسام...همیشه دوست داشتم یه وسیله جمع و جور باهام باشه هرجا راحت باهاش بنویسم ..خب الان نوت 8 سامسونگ مد نظرم بود اما خب بخاطر اندروید بودنش و استفاده بهتر از آفیس ویندوز و البته برنامه های ویندوز که مشابهشو پیدا نکردم یکم نظرم برگشت وAsus VivoTab smart/me400CL پیدا کردم. اما خب این کف قیمت تبلتهای ویندوزه و مشخصاتش زیاد قوی نیست و ده اینچه .. نظر شما چیه؟بنظرتون برای نیازای من به همون اندروید و نوت 8 قانع بشم یا نه تبلت ویندوزی بگیرم..با خرید کدوم پشیمونی ندارم و کارام حل میشه؟

kurtcobain
01-09-2013, 12:08
من متوسط 3 ساعت باتریم جواب میده .خبری از ده ساعت و این حرفا نیس قضیه چیه؟ووای فای و بلوتوث و اینارم فقط مواقع نیاز روشن میکنم

Farbod2 قدیم
06-09-2013, 17:54
سلام
آقا ما اینو یه جا دیگه پرسیدیم، بعد فهمیدیم اینجا بهتر بود واسه مطرح کردن :|

با تبلت galaxy note 10 ، میشه بدون بلندگو مکالمه کرد؟ یعنی میشه در حالت غیر loud مکالمه کرد؟ به عبارتی میشه با هندزفری و این جور چیزا مکالمه کرد؟ آخه من شنیدم بیشتر تبلت هایی که قابلیت مکالمه با سیم کارت رو دارن، برای پخش صدا به صورت loud عمل می کنن. این حرف درسته؟ در مورد تبلتی که نام بردم چی؟؟؟
با galaxy note 8 چی؟؟
آخه خیلی ضایع است که بقیه همیشه حرفاتو بشنون!!

ممنون

amin5222106
24-09-2013, 17:39
USB Yes, v2.0
داره ؟
من هرچی دقت کردم ندیدم
یا منظور از یو اس بی همون اتصال از طریق رابط هستش
؟؟؟
افرادی که این مدل رو دارن راهنمایی کنن

amirkhan_0o0
14-10-2013, 19:31
ببخشید دوستان اینجا مطرح می کنم
نوت 8 آخرین ورژن اندرویدی که براش اومده چنده؟
توی نوت 8 هم صفحه نصف می شه؟
ممنون

kiar
19-10-2013, 20:32
سلام

من Note 10.1 دارم. ورژن اندرویدش هست 4.1.2

ورژن بالاتر هم قراره واسه این تبلت منتشر بشه؟

saeidmot
25-10-2013, 18:40
با سلام، من تازه این تبلت رو خریدم ولی در قسمت handwritingفقط زبان انگلیسی فعال است در حالی که کیبورد فارسی در قسمت های دیگر فعال است

Переклад не
25-10-2013, 19:08
دوستان این ورژن 2014 اش کی میاد؟خلاصه شما بهتر میدونید.منظورم ورزن جدید این تبلته که قابلیت مکالمه هم داره

ashkan1360
11-11-2013, 10:12
سلام
توصیه می کنید خرید این تبلت رو ؟ یا برم به سمت ipad؟
میگن صفحه نمایشش ضعیفه. آره ؟
قلم خوبه ؟ میشه باهاش سر کلاس جزوه نوشت ؟

kasra2002
21-11-2013, 22:28
دوستان من اینو خریدم بسیار خوبه فقط ایکه به نظرم میاد از دفه 3 یا 4 به بعد مصرف باتریش زیاد تر شده میشه راهنمایی کنید و مدت زمان شارژ و خالی شدن رو بگید 10 روزه خریدم با 4.1.2

Arman210
24-11-2013, 02:40
ورژن 2014 هنوز تو بازار نیومده ؟

bas ali
24-11-2013, 07:50
اموزشی برای کارکردن با قلم هستش ؟ این اموزشی که توی تبلت گذاشته شده پیش پا افتاده هست

s_paliz
05-12-2013, 01:59
2014 تهران چنده؟

3274
16-12-2013, 09:42
دوستان 10.1 دار !
یک سوال فوق العاده مهم!
10.1 از هر نسخه ای، فاقد DLNA ذکر شده. حالا کسی تونسته با نصب برنامه ای برای اینکار، قابلیت DLNA رو روی این تبلت فعال کنه؟
یا که کلا حضرات اصلا سروکارشون با این قابلیت نیفتاده هنوز؟ :n29:

2014 تهران چنده؟
مثل اینکه کمتر از 2.200 نسخه ی 3G بدون ضمانت نامه
با ضمانت هماهنگ + بیمه نامه بدنه!!! بیمه ایران =~ 2.350

dDarkKnight_12
16-12-2013, 23:47
سلام

دوستان کارتهای حافظه میکرو اس دی 64 گیگی SanDisk با سرعت 30 مگابایت بر ثانیه توسط این تبلت و مخصوصا ورژن 2014 ساپورت میشه؟ یا کلا خریدنش = دور ریختن پول؟

مرسی. :n16:

3274
17-12-2013, 02:58
سوال دوباره :
10.1 از هر نسخه ای، فاقد DLNA ذکر شده. حالا کسی تونسته با نصب برنامه ای برای اینکار، قابلیت DLNA رو روی این تبلت فعال کنه؟
یا که کلا حضرات اصلا سروکارشون با این قابلیت نیفتاده هنوز؟ :n29:

سلام

دوستان کارتهای حافظه میکرو اس دی 64 گیگی SanDisk با سرعت 30 مگابایت بر ثانیه توسط این تبلت و مخصوصا ورژن 2014 ساپورت میشه؟ یا کلا خریدنش = دور ریختن پول؟

مرسی. :n16:
چرا دور ریختن پول باشه؟!
اولا سان دیسک بهترین و با سابقه ترین برند کارت حافظه ی دنیاست
دوما همه ی گوشیهای هوشمند High-End/تبلتهای کارتخور از کارت 64GB پشتیبانی میکنند و الان microSD های 64GB که در ایران یافت میشه یا سان دیسک هست (قیمت 195 ت) و یا سیلیکن پاور (185ت)
من SanDisk 64GB uhs-i plus رو که فروردین ماه 92 تهیه کردم از لحاظ کارایی جای حرفی باقی نمیذاره. البته از اون موقع تابحال حدود 120 ت افت قیمت هم پیدا کرده!

bas ali
17-12-2013, 06:48
از اخر کسی اموزش استفاده از قلم رو قرار نداد . منظورم اموزش حرفه ایش هست

3274
27-12-2013, 10:46
از اخر کسی اموزش استفاده از قلم رو قرار نداد . منظورم اموزش حرفه ایش هست
شاید این بدردت بخوره:
Samsung Galaxy Note 10.1 S-Pen Demo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
25 دقیقه آموزش کار با قلم هست. البته توی نوت نسخه ی 2014.

سمیرا مقاملو
11-02-2014, 04:09
داشتم سرچ میکردم این صفحه رو هم پیدا کردم دیدم درباره قلم دارین صحبت میکنین اگر کسی بلد هست لطفآ کمک کنده:n16:
منم یک سوال واسه قلم فروشگاه اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گلکسی p5100 دارم
مغازه دارها واقعآ خوب جواب نمیدن و اطلاعاتشون اونقدر نیست:n03:
چه قلمی میتونم واسش بخرم و حدود قیمتش اساسآ چقدر هست؟
اگر قلمشو بخرم چه مارکی بهترین هست ؟

3274
11-02-2014, 08:04
گلکسی نوت خودش دارای قلم مخصوص هست ولی برای گلکسی تب میتونید از بین قلمهای معرفی شده در پایین، مشخصات و نظرات کاربرانی که از هر کدوم استفاده کردند رو با دقت بخونید تا ببینید کدوم احیانا برای شما قدری بهتره . ولی قلم معمولا اون کارایی که در سری نوت داره در سری تب و سایر تبلتها و گوشیهای هوشمند بدون قلم نداره
(ستاره ی قرمز داخل آدرس اولی رو بردارید)
digi*kala.com/Search/Category-Stylus/#/Category-Stylus/SortBy-10
tablet.ir/index.php?route=product/category&path=65_96

saeidmot
11-02-2014, 11:08
داشتم سرچ میکردم این صفحه رو هم پیدا کردم دیدم درباره قلم دارین صحبت میکنین اگر کسی بلد هست لطفآ کمک کنده:n16:
منم یک سوال واسه قلم تبلت سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%D9%88%D9%86%DA%AF.html) گلکسی p5100 دارم
مغازه دارها واقعآ خوب جواب نمیدن و اطلاعاتشون اونقدر نیست:n03:
چه قلمی میتونم واسش بخرم و حدود قیمتش اساسآ چقدر هست؟
اگر قلمشو بخرم چه مارکی بهترین هست ؟

شما از قلم مخصوص سری note نمی تونید استفاده کنید.دلیلش هم به نوع ارتباظ بین تبلت های سری note با قلمش برمیگرده.در واقع تبلت های note به یک صفحه دجیتایزر مجهز هستند که این نوع قلم رو حس میکنه و حتی بین این قلم و دست تفاوت قائل میشه و چون تبلت شما چنین صفحه ای نداره ،نمیتونید از قلم های مربوط به note استفاده کنید و باید از قلم های استایلیوس موجود در بازار استفده کنید که عملکردی خازنی و شبیه انگشت دست دارند.

naran8482
12-03-2014, 23:49
سلام

امروز Galaxy Note 10.1 مدل 601 سی دو گیگ رنگ سفید از دبی خریدم تقریبا 25 روز بود دنبال مدل 605 که LTE بود می گشتم بگیرم

که هنوز که هنوز توی دبی وجود ندارد یعنی از همون اولش هم نیومده بود خوب دیگه قسمت شد این مدل رو بگیرم

انشالله چند روز آینده باهاش کار می کنم (وقت آزادی پیدا بکنم ) ببینم چطوری از آب در میاد

s_paliz
13-03-2014, 09:17
سلام

امروز Galaxy Note 10.1 مدل 601 سی دو گیگ رنگ سفید از دبی خریدم تقریبا 25 روز بود دنبال مدل 605 که LTE بود می گشتم بگیرم

که هنوز که هنوز توی دبی وجود ندارد یعنی از همون اولش هم نیومده بود خوب دیگه قسمت شد این مدل رو بگیرم

انشالله چند روز آینده باهاش کار می کنم (وقت آزادی پیدا بکنم ) ببینم چطوری از آب در میاد

مبارک باشه چقدر دراومد براتون

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

naran8482
13-03-2014, 10:01
مبارک باشه چقدر دراومد براتون

1.710 تومن

3274
13-03-2014, 10:34
1.710 تومن
نسخه ی LTE ظاهرا برای خاورمیانه عرضه نشده
بدون گارانتی توی ایران 3G 16GB قیمت 1.800 و 3G 32GB حدود 1880 قیمت داره.بنظرم شما که اینقدر اینور و اونور آب معطلی کشیدید بمراتب بهتر بود بودجه رو افزایش میدادید و Pro 12.2 که کمتر از یکماهه عرضه ی جهانیش شروع شده و بتازگی وارد دبی شده رو تهیه می کردید که شاهکاری هست برای خودش

naran8482
13-03-2014, 14:39
نسخه ی LTE ظاهرا برای خاورمیانه عرضه نشده
بدون گارانتی توی ایران 3G 16GB قیمت 1.800 و 3G 32GB حدود 1880 قیمت داره.بنظرم شما که اینقدر اینور و اونور آب معطلی کشیدید بمراتب بهتر بود بودجه رو افزایش میدادید و Pro 12.2 که کمتر از یکماهه عرضه ی جهانیش شروع شده و بتازگی وارد دبی شده رو تهیه می کردید که شاهکاری هست برای خودش

قرار بوده بیاد از هر کسی توی دبی پرسیدم می گفت نمی دونیم جرا این مدل که LTE هست هنوز نیومده بحث بودجه نبوده چون من خودم رو آماده کرده بودم مدل 605 رو بگیرم که چیزی در حدود 1.950 در میومد اونجا ولی خوب هنوز کسی برای فروش نداشت 12 اینچ هم برای من بزرگ بود و دست و پا گیر می خواستم همین سایز 10 اینچ بگیرم ولی این مدل اونجا آورده بودند Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE من هم باهاش کار کردم در کل مشخصاتش با همین مدل زیاد فرقی نمی کرد مدلی که من باهاش کار کردم 32 گیگ رنگ سفید بود فقط به نظر من قیمتش خیلی بالا بود اون هم فکر کنم به خاطر این بود چون که تازه اومده بود قیمتش 2.916 تومن بود .

ashkan1360
15-03-2014, 21:59
من خودم 2014 اش رو خریدم (P601) و قبلی (N8000) رو خواهرم داره
قلمش عالی هست. کاملا" میشه جایگزین کتاب و دفتر بشه
یه ذره کیفیت تصویر قبلی فقط کمه که توی این جدیده جبران شده
سیم کارت و تلفن و مسج و ... هم که عالی
در کل بسیار راضی هستم از خریدش... :n19::n19::n19:

فقط یه کم اصطحکاک قلم با محافظ صفحه نمایش اذیتم میکنه و نوشتن رو کند کرده برام (تو تبلت دوستم که 2014 هست چنین مشکلی وجود نداره)

3274
15-03-2014, 22:34
من خودم 2014 اش رو خریدم (P601) و قبلی (N8000) رو خواهرم داره
قلمش عالی هست. کاملا" میشه جایگزین کتاب و دفتر بشه
یه ذره کیفیت تصویر قبلی فقط کمه که توی این جدیده جبران شده
سیم کارت و تلفن و مسج و ... هم که عالی
در کل بسیار راضی هستم از خریدش... :n19::n19::n19:

فقط یه کم اصطحکاک قلم با محافظ صفحه نمایش اذیتم میکنه و نوشتن رو کند کرده برام (تو تبلت دوستم که 2014 هست چنین مشکلی وجود نداره)
اصولا استفاده از محافظ صفحه که بیشتر جنبه تبلیغاتی داره خودش چندین تاثیر منفی داره از جمله همین مورد.جای شما بودم پول بیهوده بابتش نمی دادم و مجانی هم میدادند مینداختمش کنار

s_paliz
16-03-2014, 02:26
اصولا استفاده از محافظ صفحه که بیشتر جنبه تبلیغاتی داره خودش چندین تاثیر منفی داره از جمله همین مورد.جای شما بودم پول بیهوده بابتش نمی دادم و مجانی هم میدادند مینداختمش کنار

منظورتون همون برچسب هست یا محافظ ضد ضربه؟
دوستان بهترین بوک کاور موجود تو ایران واسه این تبلت چیه؟

naran8482
16-03-2014, 16:55
منظورتون همون برچسب هست یا محافظ ضد ضربه؟
دوستان بهترین بوک کاور موجود تو ایران واسه این تبلت چیه؟

من یک مدل بوک کاور از آل دیجیتال گرفتم به قیمت 139 تومن مدلش هم Capdase هست چیز جالبی هست

خوب دوستان از قسمت IR کسی استفاده کرده ذکر شده که می توانید با برنامه IR کنترل تلویزیون و دستگهاهای دیگه را کنترل کرد

برنامه اش اسمش چی هست ؟

s_paliz
16-03-2014, 20:07
من یک مدل بوک کاور از آل دیجیتال گرفتم به قیمت 139 تومن مدلش هم Capdase هست چیز جالبی هست

خوب دوستان از قسمت IR کسی استفاده کرده ذکر شده که می توانید با برنامه IR کنترل تلویزیون و دستگهاهای دیگه را کنترل کرد

برنامه اش اسمش چی هست ؟
بوک کاور شما حالت ایستاده و خوابیده داره؟
اسم برنامه Smart remote هست من تلویزیون led الجی رو باهاش کنترل کردم. موقع شروع برنامه اول مارک دستگاه رو از طریق اینترنت میاره و بعد از انتخاب مارک دستگاه میشه کنترل کرد.

naran8482
16-03-2014, 22:09
بوک کاور شما حالت ایستاده و خوابیده داره؟
اسم برنامه Smart remote هست من تلویزیون led الجی رو باهاش کنترل کردم. موقع شروع برنامه اول مارک دستگاه رو از طریق اینترنت میاره و بعد از انتخاب مارک دستگاه میشه کنترل کرد.

بوک کاور من هر دو حالت میشه ایستاده که توی عکس معلومه و حالت خوابیده هم از حالت ایستاده 90 درجه می چرخه

برای اسم برنامه هم ممنون

s_paliz
17-03-2014, 23:13
بوک کاور من هر دو حالت میشه ایستاده که توی عکس معلومه و حالت خوابیده هم از حالت ایستاده 90 درجه می چرخه

برای اسم برنامه هم ممنون

ممنون. این کاور مگنت هم داره؟

naran8482
17-03-2014, 23:31
ممنون. این کاور مگنت هم داره؟

مگنت نداره ولی از این چسبونکی ها دار 2 تا کوچک که چسبیده میشه یه LCD ایش

ashkan1360
18-03-2014, 13:55

یعنی بدون محافظ خط و خش و ضربه و ... نمی افته روش؟

s_paliz
26-03-2014, 00:25
این بازیهای دیتا دار رو چطور نصب میکنید؟
فایل دیتا رو توی obb ریختم نیاورد.

kiar
02-04-2014, 23:00
سلام

من یدونه از این تبلت ها دارم مدل N8000 اندروید 4.1.2 که بیشتر از یک ساله خریدم. چند وقته که یه مشکلی با شارژ شدن باطریش دارم به این صورت که وقتی شارژ رو وصل میکنم باطریش درست شارژ میشه تا اینکه
بعد از چند دقیقه دیگه شارژ نمیشه یعنی خیلی آهسته شارژ میشه مثلا تو یه ساعت فقط 5 درصد. برای همین مجبور میشم هر 5 دقیقه شارژر رو قطع و وصل کنم تا درست بشه.

حدودا با 10 بار قطع و وصل کردن دیگه مشکل حل میشه و درست شارژ میشه البته بعضا هم همون بار اول شارژ درست انجام میشه تا 100 شدن باطری مشکلی پیش نمیاد.

تو یه جا خوندم که چند نفر هم همین مشکلو داشتن که گفته بودن مشکل از این ورژن اندرویده که باطریش درست کالیبره نشده و باید خودتون اینکارو بکنین برای کالیبره کردن هم باید گوشی روت باشه که منم نمیخوام
روت بکنم.

به نظرتون مشکل از رام تبلته یا از جای دیگه هم میتونه باشه؟

mojtaba57
03-04-2014, 01:44
دوستان تبلت n8000 من وسط بازی nfs هنگ می کنه و از بازی بیرون می پره
. مشکل از چیه؟

naran8482
03-04-2014, 10:25
سلام

من یدونه از این تبلت ها دارم مدل N8000 اندروید 4.1.2 که بیشتر از یک ساله خریدم. چند وقته که یه مشکلی با شارژ شدن باطریش دارم به این صورت که وقتی شارژ رو وصل میکنم باطریش درست شارژ میشه تا اینکه
بعد از چند دقیقه دیگه شارژ نمیشه یعنی خیلی آهسته شارژ میشه مثلا تو یه ساعت فقط 5 درصد. برای همین مجبور میشم هر 5 دقیقه شارژر رو قطع و وصل کنم تا درست بشه.

حدودا با 10 بار قطع و وصل کردن دیگه مشکل حل میشه و درست شارژ میشه البته بعضا هم همون بار اول شارژ درست انجام میشه تا 100 شدن باطری مشکلی پیش نمیاد.

تو یه جا خوندم که چند نفر هم همین مشکلو داشتن که گفته بودن مشکل از این ورژن اندرویده که باطریش درست کالیبره نشده و باید خودتون اینکارو بکنین برای کالیبره کردن هم باید گوشی روت باشه که منم نمیخوام
روت بکنم.

به نظرتون مشکل از رام تبلته یا از جای دیگه هم میتونه باشه؟

وضعیت شما مشابه وضعیت تبلت دوستم بود همه مواردی که ذکر کردین می تونه باشه ولی من این تبلت دوستم را یک بار ریست فکتوری کردم و فول کش هم کردم بعد باطری رو در حالت خاموش گذاشتم کامل شارژر شد 2 بار دیگه همین جوری تا اتمام باطری شارژر کردم مشکلش بر طرف شد شما هم یه تستی بکن شاید مشکلتتون بر طرف شد

kiar
03-04-2014, 20:54
وضعیت شما مشابه وضعیت تبلت دوستم بود همه مواردی که ذکر کردین می تونه باشه ولی من این تبلت دوستم را یک بار ریست فکتوری کردم و فول کش هم کردم بعد باطری رو در حالت خاموش گذاشتم کامل شارژر شد 2 بار دیگه همین جوری تا اتمام باطری شارژر کردم مشکلش بر طرف شد شما هم یه تستی بکن شاید مشکلتتون بر طرف شد

یعنی لازم نیست فایل batterystats پاک بشه؟ ریست فاکتوری به تنهایی کافیه؟

از دوستان دیگه هم که تجربه این مشکلو داشتن خواهشا نظر خودشونو بگن! چون تبلتم تازه ریست کردم و برنامه های زیادی هم روش نصبه بهتر میشه اگه بدون ریست بشه مشکلو حل کرد!

naran8482
03-04-2014, 21:25
یعنی لازم نیست فایل batterystats پاک بشه؟ ریست فاکتوری به تنهایی کافیه؟

از دوستان دیگه هم که تجربه این مشکلو داشتن خواهشا نظر خودشونو بگن! چون تبلتم تازه ریست کردم و برنامه های زیادی هم روش نصبه بهتر میشه اگه بدون ریست بشه مشکلو حل کرد!

من اول ریست فکتوری کردم بد وایپ کردم به این شکل :

به ریکاوری برید
Wipe Data/factory reset
Wipe Cache
Wipe Dalvik-Cache
Wipe Battery Stats
Format /system
و بعد شارژ تا انتها و مصرف تا انتها که خودش خاموش بشه این عمل رو 2 با دیگه انجام دادم مشکل حل شد

kiar
03-04-2014, 23:15
من اول ریست فکتوری کردم بد وایپ کردم به این شکل :

به ریکاوری برید
Wipe Data/factory reset
Wipe Cache
Wipe Dalvik-Cache
Wipe Battery Stats
Format /system
و بعد شارژ تا انتها و مصرف تا انتها که خودش خاموش بشه این عمل رو 2 با دیگه انجام دادم مشکل حل شد

شرمنده من متوجه نشدم منظورتون از Wipe چیه؟ از تنظیمات تبلته یا یه جور نرم افزار؟

naran8482
04-04-2014, 10:51
شرمنده من متوجه نشدم منظورتون از Wipe چیه؟ از تنظیمات تبلته یا یه جور نرم افزار؟

بله یک قابلیت نرم افزاری هست بدین شکل انجام می شود :

دستگاه را در حالت ریکاوری روشن کنید .( هنگامی که کلید ولوم بالا را نگه داشته اید دستگاه را روشن کنید تا منویی برای شما ظاهر شود . بعد از ظاهر شدن با کلید ولوم پایین میتوانید بر روی Recovery mode بروید و سپس کلید ولوم بالا را بزنید تا وارد منوی ریکاوری بشوید )

عمل Wipe Data/Factory Reset را انجام دهید

عملیات های زیر را انجام دهید :

را انتخاب و انجام دهید Wipe Cache Partition > Yes.
را هم انجام دهید Advanced > Wipe Dalvik Cache > Yes.

حالا دستگاه خود را از طریق منوی ریکاوری ریبوت کنید.

تمام

kiar
04-04-2014, 20:00
بله یک قابلیت نرم افزاری هست بدین شکل انجام می شود :

دستگاه را در حالت ریکاوری روشن کنید .( هنگامی که کلید ولوم بالا را نگه داشته اید دستگاه را روشن کنید تا منویی برای شما ظاهر شود . بعد از ظاهر شدن با کلید ولوم پایین میتوانید بر روی Recovery mode بروید و سپس کلید ولوم بالا را بزنید تا وارد منوی ریکاوری بشوید )

عمل Wipe Data/Factory Reset را انجام دهید

عملیات های زیر را انجام دهید :

را انتخاب و انجام دهید Wipe Cache Partition > Yes.
را هم انجام دهید Advanced > Wipe Dalvik Cache > Yes.

حالا دستگاه خود را از طریق منوی ریکاوری ریبوت کنید.

تمام

ممنون از توضیحات کاملتون! فقط یه سوال دیگه هم داشتم. الان من
Wipe Data/Factory و Wipe Cache Partition رو انجام دادم ولی گزینه ای که نشون دادم تو اون منو وجود نداشت.

منویی که من واردش شدم مثل عکسیه که تو این لینک گذاشتن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

naran8482
04-04-2014, 22:09
لینکی که گذاشتین باز نشد

مشکلی نیست چون بعضی از نسخه های اندروید ممکنه بعضی قسمت ها را نداشته باشه همون 2 مرحله را انجام داده باشین کفایت می کنه و حتما بذارین دستگاه در حالت خاموش شارژ شود

kiar
05-04-2014, 10:30
لینکی که گذاشتین باز نشد

مشکلی نیست چون بعضی از نسخه های اندروید ممکنه بعضی قسمت ها را نداشته باشه همون 2 مرحله را انجام داده باشین کفایت می کنه و حتما بذارین دستگاه در حالت خاموش شارژ شود

لینک درسته فقط چون سایت تو انجمن فیلتر بود برای همین یه اسپیس تو اول آدرسش زدم. اسپیسو بردارین درست میشه.

فقط این مقدار شارژی که تو حالت روشن نشون میده با حالت خاموش فرق میکنه. مثلا من تو حالت روشن تا 100% شارژ میکنم بعد خاموش شدن هم نیم ساعتی تا 100% شارژ میشه.

اینم به خاطر همین مشکله دیگه؟

naran8482
05-04-2014, 13:09
لینک درسته فقط چون سایت تو انجمن فیلتر بود برای همین یه اسپیس تو اول آدرسش زدم. اسپیسو بردارین درست میشه.

فقط این مقدار شارژی که تو حالت روشن نشون میده با حالت خاموش فرق میکنه. مثلا من تو حالت روشن تا 100% شارژ میکنم بعد خاموش شدن هم نیم ساعتی تا 100% شارژ میشه.

اینم به خاطر همین مشکله دیگه؟

توی گوشی خودم همین طوره وقتی خاموش باشه 100 در صد شارز بشه روشن بشه همون 100 هست ولی توی روشن اگه 100 بشه و زمان زیادی از اون 100 درصد نگذشته باشه اون 100 درصد حقیقی نیست یک چیزی بین 95 تا 99 هست

kiar
06-04-2014, 10:15
توی گوشی خودم همین طوره وقتی خاموش باشه 100 در صد شارز بشه روشن بشه همون 100 هست ولی توی روشن اگه 100 بشه و زمان زیادی از اون 100 درصد نگذشته باشه اون 100 درصد حقیقی نیست یک چیزی بین 95 تا 99 هست

باطریو تا 100% شارژ و ریست کردم. بعدش دشارژ کردم تا تبلت خاموش شد و الان که دوباره گذاشتم تو شارژ بازم چند بار شارژر سرعتش کم شد و مجبور شدم تا سه چهار بار قطع و وصلش کنم تا شارژ بشه.

به نظر من چون فایل
batterystats تو حالت Wipe Dalvik-Cache و Wipe Battery Stats ریست میشد و این گزینه ها تو ریکاوری وجود نداشت برای همین درست نشد.

naran8482
06-04-2014, 10:30
باطریو تا 100% شارژ و ریست کردم. بعدش دشارژ کردم تا تبلت خاموش شد و الان که دوباره گذاشتم تو شارژ بازم چند بار شارژر سرعتش کم شد و مجبور شدم تا سه چهار بار قطع و وصلش کنم تا شارژ بشه.

به نظر من چون فایل
batterystats تو حالت Wipe Dalvik-Cache و Wipe Battery Stats ریست میشد و این گزینه ها تو ریکاوری وجود نداشت برای همین درست نشد.

اگر هنوز مشکل شما حل نشده تنها راهی که باقی می مونه اینکه آخرین فریموار رو از سایت سامسونگ دانلود کنین و دستگاهتون رو فلش کنین شاید اینجوری مشکلتون حل بشه

سایت سامسونگ برای آخرین دریافت فریموار :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kiar
07-04-2014, 20:43
اگر هنوز مشکل شما حل نشده تنها راهی که باقی می مونه اینکه آخرین فریموار رو از سایت سامسونگ دانلود کنین و دستگاهتون رو فلش کنین شاید اینجوری مشکلتون حل بشه

سایت سامسونگ برای آخرین دریافت فریموار :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رام کدوم کشور بهتره؟ تو همونجا که پستهای قبلی لینک داده بود رام ایتالیا و عربستان رو گذاشته بود کدومشون رو ترجیح میدین نصب کنم؟

naran8482
07-04-2014, 21:15
رام کدوم کشور بهتره؟ تو همونجا که پستهای قبلی لینک داده بود رام ایتالیا و عربستان رو گذاشته بود کدومشون رو ترجیح میدین نصب کنم؟

به نظرم عربستان را نصب کنین بهتر باشه برای فونت فارسی و دیدن صفحات فارسی

3274
08-04-2014, 08:32
دوستان چند سوال
1.رام ایران برای خیلی از تبلتهای سامسونگ وجود نداره. برای فارسی کردن زبان تبلتها باید حالا چکار کرد؟
2.این رامهای عربی مشکل رو حل میکنه؟ اگر پاسخ مثبته، کدوم کشورهای عربی؟
3. با همون رام اصلی (زبان انگلیسی) مشکلی برای ملاحظه ی صفحات فارسی و یا نوشتن فارسی وجود نداره؟

کلا یک راهنمایی اساسی بکنید لطفا

naran8482
08-04-2014, 09:43
دوستان چند سوال
1.رام ایران برای خیلی از تبلتهای سامسونگ وجود نداره. برای فارسی کردن زبان تبلتها باید حالا چکار کرد؟
2.این رامهای عربی مشکل رو حل میکنه؟ اگر پاسخ مثبته، کدوم کشورهای عربی؟
3. با همون رام اصلی (زبان انگلیسی) مشکلی برای ملاحظه ی صفحات فارسی و یا نوشتن فارسی وجود نداره؟

کلا یک راهنمایی اساسی بکنید لطفا

رام ایران برای این مدل موجود نیست ولی اگه رام کشور عربستان و امارات روی دستگاهتون باشه چون فونت فارسی داره مشکلی برای زبان فارسی ندارید دستگاه من رام امارات داره هم فونت فارسی داره و هم زبان فارسی فکر کنم رام امارات بهتر از عربستان باشه در رام انگلیسی به دلیل نداشتن فونت فارسی در خواندن و نوشتن مشکل خواهید داشت کارکتر ها به شکل مربع یا شکل های دیگر نمایش داده می شود

naran8482
08-04-2014, 12:19
یک سیم کارت ایرانسل انداختم روی تبلت از اینترنتش استفاده کنم که برای تنظیماتش پیغام اومد

No_MATCH_FOR_MODEL_OTAPWS

بعدش رفتم سایت ایرانسل تنظیمات دستی رو اعمال کنم به روشی که گفته بود ست شد ولی همچنان gprs قطع است

اگه کسی از دوستان سیم کارت ایرانسل روی تبلتش داره و داره از اینترنتش استفاده می کنه لطف کنه بگه چطوری اینترنتش رو فعال کرده

با تشکر

3274
10-04-2014, 00:22
آقا مدیا پلیر خوب و همه فن حریف مثل جت اودیو که بتونه فرنتهای مختلف رو باز کنه چی سراغ دارین؟

3274
10-04-2014, 00:29
یک سیم کارت ایرانسل انداختم روی تبلت از اینترنتش استفاده کنم که برای تنظیماتش پیغام اومد

No_MATCH_FOR_MODEL_OTAPWS

بعدش رفتم سایت ایرانسل تنظیمات دستی رو اعمال کنم به روشی که گفته بود ست شد ولی همچنان gprs قطع است

اگه کسی از دوستان سیم)کارت ایرانسل روی تبلتش داره و داره از اینترنتش استفاده می کنه لطف کنه بگه چطوری اینترنتش رو فعال کرده

با تشکرمنم روی 12.2 به همین خطا برخوردم و هر چه کردم نشد آخرش بی خیال شدم
اپراتورهای عهد قاجار ایرانی با سرعت و پشتیبانی کذایی شون رو همون بهتر بی خیال شد
این میان ظاهرا فقط رایتل نوک سوزنی خدماتش به آدمیزاد شبیهه

s_paliz
11-04-2014, 02:18
منم روی 12.2 به همین خطا برخوردم و هر چه کردم نشد آخرش بی خیال شدم
اپراتورهای عهد قاجار ایرانی با سرعت و پشتیبانی کذایی شون رو همون بهتر بی خیال شد
این میان ظاهرا فقط رایتل نوک سوزنی خدماتش به آدمیزاد شبیهه

رایتل هم که مخابرات و همراه اول و ایرانسل و خلاصه هرچی دزده روسفید کرده.
کلا ده دقیقه توی اینترنت بچرخید 2 تومنی از شارژ میپره

3274
11-04-2014, 05:10
آقا مدیا پلیر خوب و همه فن حریف مثل جت اودیو که بتونه فرنتهای مختلف رو باز کنه چی سراغ دارین؟
MX Player Pro

Navid.H
11-04-2014, 15:39
من حافظه داخلی‌ تبلتم پر شده رفتم مموری کارت خریدم که app ها رو انتقال بدم تو اون اما نتونستم
َapp های زیادی هم نصب کردم که این کارو انجام بدم اما جواب نگرفتم
کسی‌ میتونه کمک کنه آیا؟

SIMON137
11-04-2014, 16:06
آپدیت کیت کت برای این دستگاه ارائه شده ؟

naran8482
12-04-2014, 21:18

فعلا که خبری نیست

naran8482
12-04-2014, 21:19

فعلا که خبری نیست

SIMON137
13-04-2014, 16:42
این که تبلت رو از دبی تهیه کنیم یا از آمریکا تفاوتی داره در اصل نرم افزاری ؟

naran8482
14-04-2014, 10:40
این که تبلت رو از دبی تهیه کنیم یا از آمریکا تفاوتی داره در اصل نرم افزاری ؟

تنها فرقی که می کنه رامش مال خاورمیانه نیست و از حروف فارسی و عربی پشتیبانی نمی کنه مگر اینکه بخرین اینجا رامش رو عوض کنین

mohammad.asghari
18-04-2014, 00:02
سلام دوستان الان آخرین ورژن آندرویدی که اومده چبه مال من4.1.2هست

naran8482
18-04-2014, 10:12
سلام دوستان الان آخرین ورژن آندرویدی که اومده چبه مال من4.1.2هست

آخرین رام 4.3 هست و هنوز کیت کت نیومده

mohammad.asghari
18-04-2014, 10:44
آخرین رام 4.3 هست و هنوز کیت کت نیومده
الان چطوری میتونم 4.3 کنم من؟

naran8482
18-04-2014, 11:44
الان چطوری میتونم 4.3 کنم من؟

از خود سایت سامسونگ رامتون رو براساس منطقه دانلود کنین بعد نصبش کنید یا از خود تبلت گزینه چک آپدیت رو بزنید ببنید رام جدید برای دانلود آماده می شود

mohammad.asghari
18-04-2014, 12:09
از خود سایت سامسونگ رامتون رو براساس منطقه دانلود کنین بعد نصبش کنید یا از خود تبلت گزینه چک آپدیت رو بزنید ببنید رام جدید برای دانلود آماده می شود

ممنون فقط یه سوال داشتم منظورتون از چک آبدیت همین عکس زیر هست همینه آبدیتـش؟

naran8482
18-04-2014, 12:37
ممنون فقط یه سوال داشتم منظورتون از چک آبدیت همین عکس زیر هست همینه آبدیتـش؟

باید این قسمت که فلش کشیدم رو بزنید بعد اگه آپدیتی باشه به شما اعلام می کنه برای دانلود و نصب

mohammad.asghari
18-04-2014, 13:45
الان رفتم بعدابنکه این تیک رو قبول کردم اگه ابدیتی باشه اعلام میکنه؟یا خودکار ابدیت میشه؟
حجم ابدیت چقدره؟اگه به هر نحوی ابدیت قطع بشه دستگاه خرابه؟

naran8482
18-04-2014, 14:24
الان رفتم بعدابنکه این تیک رو قبول کردم اگه ابدیتی باشه اعلام میکنه؟یا خودکار ابدیت میشه؟
حجم ابدیت چقدره؟اگه به هر نحوی ابدیت قطع بشه دستگاه خرابه؟

بله اعلام میکنه اگر اتوماتیک دانلود کنه (فکر کنم) 600 تا 700 مگ بشه ولی اگه از سایت بخواهین دانلود بکنین 1.5 گیگ میشه خیر ممکنه سرعتتون پایین باشه یا سایتش مسدود باشه به هر حال تا فایل آپدیت کامل نشه نصب انجام نمی شه

naran8482
18-04-2014, 14:27
اگر جزء آن دسته از کاربرانی هستید که تبلت گلکسی نوت 10.1 نسخه 2014 را به تازگی خریدید یا تجربه استفاده از این محصول را برای مدتی نسبت طولانی دارید (منظورمان از زمان ارائه این تبلت تاکنون) خود را برای یک تجربه بهتر آماده کنید. منظورمان کدام تجربه است؟ به نظر شما چه تجربه ای بهتر از استفاده از آخرین نسخه اندروید روی این تبلت است. بله درست حدس زدید براساس اطلاعات ارائه شده شرکت سامسونگ به تازگی فایل بروزرسانی این تبلت به نسخه 4.4.2 را ارائه کرده است و کاربران دارنده این تبلت به راحتی آن را بروزرسانی کنید.

البته در ابتدا این فایل بروزرسانی برای نسخه Wi-Fi در کولومبیا (SM-P600) ارائه شده است ولی تا مدتی مناطق دیگر هم بزودی نسخه جدید اندروید را دریافت می کنند. در نسخه جدید اندروید امکانات جدیدی مانند نوار ابزار تعیین وضعیت سفید رنگ، پشتیبانی از پرینتر بی سیم، امکان دسترسی راحت تر به دوربین در صورت بسته بودن دستگاه، امکانات پیشرفته برای تنظیمات صدا و موارد کاربردی دیگر اضافه شده است. برای بروزرسانی تبلت خودتان کافی به بخش تنظیمات Settings بروید و در بخش General وارد بخش About phone بشوید و در بخش Software updates menu تبلت خود را براحتی بروزرسانی کنید. البته همانطور که گفتیم باید مدتی صبر کنید تا بروزرسانی برای منطقه ما ارائه شود.

اینهم یه خبر داغ که امروز اومده

لینک خبر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad.asghari
18-04-2014, 15:05
بله اعلام میکنه اگر اتوماتیک دانلود کنه (فکر کنم) 600 تا 700 مگ بشه ولی اگه از سایت بخواهین دانلود بکنین 1.5 گیگ میشه خیر ممکنه سرعتتون پایین باشه یا سایتش مسدود باشه به هر حال تا فایل آپدیت کامل نشه نصب انجام نمی شه
میگه جدیدترین بروز رسانی ها قبلا نصب شده اند چرا؟؟

naran8482
18-04-2014, 16:22
میگه جدیدترین بروز رسانی ها قبلا نصب شده اند چرا؟؟

اخرین ورژن 4.3 هست رام شما برای کدوم منطقه هست

mohammad.asghari
18-04-2014, 16:46
بفرمایید

naran8482
18-04-2014, 16:58
بفرمایید

خوب معلوم شد مدل دستگاه شما N8000 هست و آخرین ورژن رام 4.1.2 هست ولی دستگاه من مدل 2014 هست SM-P60آخرین رامش 4.3 هست برای دستگاه شما سامسونگ گفته رام جدید که 4.3 هست میده ولی معلوم نیست کی بیاد

s_paliz
19-04-2014, 19:10
آقا بازیای دیتا دار مثل gangstar rio وasphalt رو چجوری نصب میکنید؟

mohammad.asghari
19-04-2014, 23:23
اقا این سوال منم هست الان اسفالت رو نصب کردم دیتا رو هم ریختم ولی تو بازی میرم میندازه بیرون

naran8482
19-04-2014, 23:25
فارنت: تبلت پرچم‌دار ۱۰٫۱ اینچی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰٫۱ نسخه ۲۰۱۴ همراه با گلکسی نوت ۳ با اندروید ۴٫۳ عرضه شد و حالا آپدیت اندروید ۴٫۴ امکانات و بهینه‌سازی‌های حیاتی را برای آن به همراه آورده است.
تبلت گلکسی نوت ۱۰٫۱ نسخه ۲۰۱۴ با سه گیگابایت رم و پشتیبانی از قلم S-Pen تبلت پرچم‌دار ۱۰٫۱ اینچی سامسونگ محسوب می‌شود که در اندروید ۴٫۳ با کندی و لگ گاه و بیگاه همراه بود اما سامسونگ به تازگی عرضه آپدیت اندروید ۴٫۴ را با رفع بسیاری مشکلات آغاز کرده است. البته این آپدیت فعلاً تنها برای نسخه P600 وای‌فای تنها عرضه شده است اما انتظار داریم که به زودی عرضه آپدیت برای نسخه‌های P601 3G و P605 LTE نیز آغاز شود. از جمله تغییرات این آپدیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- افزایش سرعت کلی و کاهش چشمگیر لگ و کندی

- عمر شارژ بسیار بهتر در حالت استندبای

- رفع تأخیر در روشن شدن صفحه و آنلاک کردن تبلت

- آیکن‌های سفیدرنگ نوار وضعیت

- میان‌بر جدید برای دوربین در صفحه قفل

- کشوی نوتیفیکیشن جدید بهینه شده برای تبلت ۱۰ اینچی

- نوار مالتی‌ویندو جدید شبیه به سری گلکسی تب پرو

- بهینه‌سازی اپلیکیشن S Note و Scrapbook

- بهینه‌سازی نمایش رنگ‌ها در صفحه‌نمایش

- تغییرات ظاهری در رابط کاربری تاچ‌ویز

البته متأسفانه امکانات اختصاصی تبلت گلکسی نوت پرو ۱۲٫۲ مانند صفحه جدید مالتی‌تسکینگ، اپلیکیشن‌های آفیس Hancom و کیبرد جدید در این آپدیت حضور ندارند اما اگر با روت کردن آشنا باشید می‌توانید این امکانات را به صورت دستی به تبلت اضافه کنید.

3274
20-04-2014, 05:00
فارنت: تبلت پرچم‌دار ۱۰٫۱ اینچی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰٫۱ نسخه ۲۰۱۴ همراه با گلکسی نوت ۳ با اندروید ۴٫۳ عرضه شد و حالا آپدیت اندروید ۴٫۴ امکانات و بهینه‌سازی‌های حیاتی را برای آن به همراه آورده است.
تبلت گلکسی نوت ۱۰٫۱ نسخه ۲۰۱۴ با سه گیگابایت رم و پشتیبانی از قلم S-Pen تبلت پرچم‌دار ۱۰٫۱ اینچی سامسونگ محسوب می‌شود که در اندروید ۴٫۳ با کندی و لگ گاه و بیگاه همراه بود اما سامسونگ به تازگی عرضه آپدیت اندروید ۴٫۴ را با رفع بسیاری مشکلات آغاز کرده است. البته این آپدیت فعلاً تنها برای نسخه P600 وای‌فای تنها عرضه شده است اما انتظار داریم که به زودی عرضه آپدیت برای نسخه‌های P601 3G و P605 LTE نیز آغاز شود. از جمله تغییرات این آپدیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- افزایش سرعت کلی و کاهش چشمگیر لگ و کندی

- عمر شارژ بسیار بهتر در حالت استندبای

- رفع تأخیر در روشن شدن صفحه و آنلاک کردن تبلت

- آیکن‌های سفیدرنگ نوار وضعیت

- میان‌بر جدید برای دوربین در صفحه قفل

- کشوی نوتیفیکیشن جدید بهینه شده برای تبلت ۱۰ اینچی

- نوار مالتی‌ویندو جدید شبیه به سری گلکسی تب پرو

- بهینه‌سازی اپلیکیشن S Note و Scrapbook

- بهینه‌سازی نمایش رنگ‌ها در صفحه‌نمایش

- تغییرات ظاهری در رابط کاربری تاچ‌ویز

البته متأسفانه امکانات اختصاصی تبلت گلکسی نوت پرو ۱۲٫۲ مانند صفحه جدید مالتی‌تسکینگ، اپلیکیشن‌های آفیس Hancom و کیبرد جدید در این آپدیت حضور ندارند اما اگر با روت کردن آشنا باشید می‌توانید این امکانات را به صورت دستی به تبلت اضافه کنید.
الان یک هفته ای هست که با 4.4 روی Note Pro 12.2 بعنوان پرچمدار نوظهور و ابرقدرت محصولات سامسونگ! :n15: دارم کار میکنم و این ادعاهای بالا خیلی اغراق آمیز و دور از واقعیت بنظر میاد
اصلا فکر کنم کسی که اینا رو نوشته خودش یکبار هم با 4.4 برای یکربع کار نکرده و فقط زده توی کار ترجمه

لگ و کندی گاهی بی جهت به 10 ثانیه هم میرسه و عملا هیچکاری با تبلت نمیتونید بکنید! خوبه من نه روت کردم و نه اهل بازی با تبلتم و 4 تا برنامه ی کاربردی عادی روی این نصب دارم
وضعیت نگهداری شارژش در 4.4 هم اونقدر وخیمه که خودتون در رویووهای دقیق و تخصصی Notebookcheck میتونید ببینید تا دود از سرتون بلند بشه و مقایسه کنید با 4.3 در 10.1 (حتی در استندبای و یا بیکاری هم ...؟!)

راجع به میانبر جدید دوربین در ص قفل بار اوله همچین چیزی می شنوم چون چنین چیزی هنوز ندیدم!:n13:
S Note هم که گاهی چنان در تشخیص دستخط گند میزنه که جلوی دیگران باعث آبروریزی و تمسخر میشه و البته معمولا با ریستارت درست میشه:n27:
آفیس Hancom هم هفته ی قبل بد نبود کار میکرد اما وقتی آپدیت شد دیگه کلا از کار افتاده و تا میزنید روی ایجاد سند جدید و یا سند جاری یا اصلا هر چی ، سریع و بدون هیچ پیغامی می پره بیرون:n04:

بله اینست 4.4 ! شما هم منتظر آمدنش باشید و فعلا با رؤیای کار با اون رو در خوابهاتون لذت ببرید چون بعد از اومدنش مثل من حسابی کف برُ خواهید شد ... ! :n28:

mohammad.asghari
23-04-2014, 12:16
دوستان بازی آسفالت 8 رو ریختم فایل دیتا رو هم با پوشه اش کپی کردم در پوشه obbولی میرم تو بازی مینویسه چکینگ لاینسس بعد میپره بیرون.میدونید اشکال از چیه؟تبلتم مدلش N8000

R O O T
23-04-2014, 19:28
اول بازی رو نصب کنید بعد دیتا رو کپی کنید

nafare_aval
24-04-2014, 20:34
سلام

دوستان برنامه Samsung kies رو ریختم روی لپ تاپ و بعدش تبلت رو وصل میکردیم شناسائی میشد اما بعدش که Samsung kies رو اپدیت کردیم وقتی تبلت رو با کابل USB وصل میکنیم

دیگه سیستم تبلت رو شناسائی نمیکنه و امکان انتقال فایل فراهم نیست! .... چطور مشه مشکل رو حل کرد ؟

nafare_aval
25-04-2014, 14:50
سلام

دوستان برنامه Samsung kies رو ریختم روی لپ تاپ و بعدش تبلت رو وصل میکردیم شناسائی میشد اما بعدش که Samsung kies رو اپدیت کردیم وقتی تبلت رو با کابل USB وصل میکنیم

دیگه سیستم تبلت رو شناسائی نمیکنه و امکان انتقال فایل فراهم نیست! .... چطور مشه مشکل رو حل کرد ؟

ممنون میشم یه راه حل ارائه بدید ... لپ تاپ به هیچ عنوان با کابل USB تبلت رو شناسائی نمیکنه

mohammad.asghari
25-04-2014, 16:09
ابدیت رو پاک کنید

R O O T
27-04-2014, 09:43
اپدیت 4.4.2 KitKat برای این تبلت دیروز لیک شده . بعضی برنامه هاش ورژن قدیمیه چون هنوز کامل نیست ولی خب به زودی نسخه رسمی و FINAL میاد .

mohammad.asghari
02-05-2014, 21:32
برای تبلت n80000 این ابدیت اومده یا نه؟؟؟

naran8482
02-05-2014, 22:28
برای تبلت n80000 این ابدیت اومده یا نه؟؟؟

هنوز آپدیت جدیدی نیومده

mohammad.asghari
02-05-2014, 23:12
منظورم ابن نبود 2 پست قبلی که دوستمون گفت قرار ابدیت 4.2.2بیاد برای مدلn80000میاد یا نه؟

naran8482
02-05-2014, 23:31
منظورم ابن نبود 2 پست قبلی که دوستمون گفت قرار ابدیت 4.2.2بیاد برای مدلn80000میاد یا نه؟

بله آپدیت 4.4.2 برای n8000 می آد فعلا در حال تست فریم وار هستند

R O O T
03-05-2014, 12:55
فریمور تستش اومده من نصب کردم مشکلی هم ندارم ولی همونطور که گفتم بعضی امکانات هنوز اضافه نشده مثل Note pro , Air command و ...

bas ali
03-05-2014, 15:04
چرا سامسونگ اینقدر بد تبلتهاش رو ساپورت میکنه
هنوز برای n8000 هیچ اپدیتی مدتهاس که نیومده و روی 4.1.2 مونده :n15:

mohammad.asghari
10-05-2014, 16:37
دوستان خبری از کیت کت 4.2.2 برای n80000 نشد؟؟

mohammad.asghari
13-05-2014, 13:19
ابدیت برای گلگسی نوت8 اومد ولی هنوز برای 10.1 خبری نشده

naran8482
13-05-2014, 18:48
ابدیت برای گلگسی نوت8 اومد ولی هنوز برای 10.1 خبری نشده

فعلا که هنوز خبری نیست

naran8482
14-05-2014, 11:54
اندروید ۴.۴ کیت‌کت را برای تبلت‌های Galaxy Note 10.1 نسخه ۲۰۱۴ و Galaxy Note منتشر نموده است. این بروزرسانی فعلا برای نسخه‌های LTE تبلت ۱۰ اینچی سامسونگ ارائه نشده و فقط کاربران نسخه وای‌فای می توانند از آن بهره ببرند.

شاید بسیاری از کاربران تصور می‌کردند که سامسونگ آنقدر مشغول تعویض خط تولید تبلت‌های خود به نمایشگرهای AMOLED است که دیگر دستگاه‌های قبلی خود را فراموش کرده است. اما اقدام اخیر سامسونگ در بروزرسانی تبلت‌ ۸ اینچی سری نوت نشان داد که کمپانی کره‌ای همچنان از دستگاه‌های قدیمی خود پشتیبانی می‌کند. در همین راستا گلکسی نوت ۸ سامسونگ که زمانی سردمدار تبلت‌های با اندازه متوسط بود جدیدترین نسخه اندروید را دریافت کرده و تبلت گلکسی نوت ۱۰.۱ جدید این کمپانی نیز به اندروید کیت‌کت بروزرسانی شده است.

بروزرسانی جدید گلکسی نوت ۱۰.۲ نسخه ۲۰۱۴ عملکرد بهینه‌تر، پشتیبانی از پرینت بی‌سیم، آلبوم تمام صفحه، میانبر جدید دوربین، آیکون‌های سفیدرنگ نوار وضعیت، کنترل‌های صوتی پیشرفته، امکان تغییر لانچر هُم و اپلیکیشن پیامک و بهبودهایی در پایداری را برای این محصول به ارمغان می‌آورد.

در مورد نوت ۸ نیز احتمالا شاهد عمر باتری بیشتر، پشتیبانی از آلبوم تمام صفحه بر روی صفحه قفل، پشتیبانی از پرینت بی‌سیم و... باشیم.

به زودی دارندگان این تبلت‌ها می‌توانند از طریق منوی تنظیمات در منوی General و در بخش About Phone با فشردن دکمه Software Update دستگاه خود را به سیستم عامل جدید اندروید بروزرسانی نمایند.

من خودم تست کردم ولی خبری هنوز نبود

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R O O T
14-05-2014, 12:19
عزیز خبر رو یه بار دیگه بخون چی نوشته . نوشته مدل 2014 نه 2012 که ما داریم یا همون N8000

3274
14-05-2014, 12:46
عملکرد بهینه‌تر، پشتیبانی از پرینت بی‌سیم، آلبوم تمام صفحه، میانبر جدید دوربین، آیکون‌های سفیدرنگ نوار وضعیت، کنترل‌های صوتی پیشرفته، امکان تغییر لانچر هُم و اپلیکیشن پیامک و بهبودهایی در پایداری را برای این محصول به ارمغان می‌آورد.
1 ماه و خرده ای هست که با 4.4.2 دارم کار میکنم و بشما قول میدم راجع به اون خیلی داره بزرگنمایی میشه طوریکه انگار یک سیستم عامل جدیده! شاید یک عده کار با اندروید دلشون رو زده و دارند خیالبافی می کنند ... :n13:
حتی شاید بعضی ها بعد از آپگرید، پشیمون شده و تاپیک بزنند که چطور دانگرید کنند!:n02:

mohammad.asghari
14-05-2014, 13:32
عزیز خبر رو یه بار دیگه بخون چی نوشته . نوشته مدل 2014 نه 2012 که ما داریم یا همون N8000

برای n8000قراره بیاد

naran8482
14-05-2014, 16:03

خوب من هم مدل 2014 دارم

R O O T
14-05-2014, 21:16
یعنی مدل 2014 4.4.2 هنوز نداره ؟ ماشالا سامسونگ :n29:
بعد مدیریت بیاد این تاپیک 2014 رو با 2012 جدا کنه دچار اشتباه میشه ادم .

naran8482
15-05-2014, 18:07
یعنی مدل 2014 4.4.2 هنوز نداره ؟ ماشالا سامسونگ :n29:
بعد مدیریت بیاد این تاپیک 2014 رو با 2012 جدا کنه دچار اشتباه میشه ادم .

من دارم از 4.3 استفاده می کنم روی 2014 منتظر 4.4.2 هستم

R O O T
30-05-2014, 16:20
4.4.2 رسمی برای N8000 اومد .

kiar
30-05-2014, 18:54
من تاحالا رام نصب نکردم اگه اون مراحلی که تو خود sammobile گفته برم درست نصب میشه؟

با رام آلمان میشه صفحات فارسی رو باز کرد؟ تایپ فارسی هم نداشته باشه مهم نیست.

R O O T
30-05-2014, 19:20
اره فقط نیاز به برنامه odin دارین و یه بکاپ هم بگیرید 100% احتمال داره حافظه داخلی پاک شه . صفحات که اره باید باز شه .

bas ali
31-05-2014, 10:32
من چک کردم هنوز برایn8000 اپدیت نیومده

R O O T
31-05-2014, 12:32
اپدیت فوق مدخرف از سامسونگ واقعا پشتیبانی سامسونگ حرف نداره . عمرا من یکی ازش چیز دیگه ای بگیرم . حتی به خودشون زحمت ندادن چند تا چیز جدید بذارن تو این اپدیت همون برنامه های قدیمی و کاربرد های قدیمی .:n21:

3274
31-05-2014, 14:58
اپدیت فوق مدخرف از سامسونگ واقعا پشتیبانی سامسونگ حرف نداره . عمرا من یکی ازش چیز دیگه ای بگیرم . حتی به خودشون زحمت ندادن چند تا چیز جدید بذارن تو این اپدیت همون برنامه های قدیمی و کاربرد های قدیمی .:n21:
منم قبلا همین رو گفته بودم
فقط آفیس Hancom اون البته اگر پایدار کار میکنه نقطه ی مثبتش هست. یک آفیس حرفه ای مشابه MS Office هست

mohammad.asghari
31-05-2014, 17:25
4.4.2 رسمی برای N8000 اومد .

خبر راسته یا نه:n02:؟میشه منبعش رو بدید ببینیم؟دوستان اط کجا بفهمم رامم مال کدوم منطقه هست؟

kiar
31-05-2014, 22:14
خبر راسته یا نه:n02:؟میشه منبعش رو بدید ببینیم؟دوستان اط کجا بفهمم رامم مال کدوم منطقه هست؟

اگه رامهای N8000 رو همونجا سرچ کنید احتمالا با مشخصاتش میتونین بفهمین رامتون مال کدوم کشوره!

mohammad.asghari
31-05-2014, 23:01
منظورتون رو متوجه نشدم.از تو درباره ی دستگاه نمیشه فهمید؟

mohammad.asghari
05-06-2014, 17:53
خوب 4.4 کیت کتم اومد

3274
05-06-2014, 18:10
خوب 4.4 کیت کتم اومد
خب چند تا از تفاوتها و یا شاید برتری هاش رو از چشم خودتون بگید ببینیم چطور شده و پیشرفت داشته یا درجا زدن
البته من 2 ماه میشه با 4.4.2 دارم کار میکنم ولی تفاوت درخوری با نسخه های قبل نمی بینم

mohammad.asghari
08-06-2014, 10:11
من هنوز آبدیت نکردم ولی خبرشو دیدم 2،3تا سایت معتبر گذاشتن،دوستان کسی براش آبدیت نیومده؟

mohammad.asghari
09-06-2014, 11:14
کسی امتحان نکرد!! چرا اینجا هیشکی نیس؟!

naran8482
09-06-2014, 17:28
من که تست کردم هنوز به صورت OTA خبری نبود

SIMON137
13-06-2014, 19:33
این سایت sammobile موقع دانلود firmwares ارور میده ، شما می تونید ازش دانلود کنید ؟

Error ID: S1

Session not valid. Go to our forums to log out and in again. Browse the forums for a couple of minutes and then come back and try downloading again.

mohammad.asghari
16-06-2014, 00:33
آقا کسی براش پیغام آبدیت نیومده؟

mohammad.asghari
20-06-2014, 15:31
دوستان خبری نشده؟؟

sm.miraa
20-07-2014, 16:38
با سلام دوستان من برای شارژ n8000 به مشکل خوردم خیلی طول میکشه تا شارژش کامل 100% بشه شاید یک روز طول بکشه کابل شارژر مشکل قطع و وصلی نداره

Nimus
21-07-2014, 12:45
با سلام دوستان من برای شارژ n8000 به مشکل خوردم خیلی طول میکشه تا شارژش کامل 100% بشه شاید یک روز طول بکشه کابل شارژر مشکل قطع و وصلی نداره

سلام تبتونو یه بار فکتوری ریست کنید اگه درست نشد فلشش کنید

sm.miraa
22-07-2014, 00:16
​دوست عزیز اگه ریست فاکتوری کنم محتویاتش کاملا پاک میشه ؟ یا اطلاعات هاردش میمونه از قبیل عکس و ویدیو و موزیک و ....

Nimus
22-07-2014, 00:20
​دوست عزیز اگه ریست فاکتوری کنم محتویاتش کاملا پاک میشه ؟ یا اطلاعات هاردش میمونه از قبیل عکس و ویدیو و موزیک و ....

سلام بله همه ی اطلاعات پاک میشه البته اگه عکس و فیلمو ویدیو و بازی و... رو تو رمتون بریزین پاک نمیشن
ریست فکتوری فقط اطلاعاتی رو پاک میکنه که بر روی حافظه خود دستگاه هست پاک میکنه

sm.miraa
22-07-2014, 18:29
ببخشید می گما این کار صدمه ای به تبلت وارد نمی کنه ؟

Nimus
22-07-2014, 18:53
ببخشید می گما این کار صدمه ای به تبلت وارد نمی کنه ؟

ببخشید چکاری؟؟؟

sm.miraa
23-07-2014, 01:29
همین ریست فاکتوری و فلش کردن تبلت دیگه ، که باتریش خیلی طول میکشید تا فول بشه، البته زود خال نمیکنه ها !!

mohammad.asghari
23-07-2014, 02:27
دوستان چرا خبری از رام 4.4.2 کیت کت نشد برای n8000پس؟

امير موسر
23-07-2014, 08:24
سلام !
من دیروز تبلت Note 10.1 2014 Edition رو خریدم قبلش خونده بودم خودش پیغام آپدیت به 4.4 رو میده همون اول . ولی این نمیده و وقتی هم دستی میزنم برای آپدیت میگه آخرین آپدیت ها نصب شده !
برای این دستگاه نسخه 4.4 نیومده یعنی ؟!

SIMON137
23-07-2014, 14:18
سلام !
من دیروز تبلت Note 10.1 2014 Edition رو خریدم قبلش خونده بودم خودش پیغام آپدیت به 4.4 رو میده همون اول . ولی این نمیده و وقتی هم دستی میزنم برای آپدیت میگه آخرین آپدیت ها نصب شده !
برای این دستگاه نسخه 4.4 نیومده یعنی ؟!

مبارک باشه

آپدیتش موجوده ، جداگانه دانلود و به صورت دستی اقدام به آپدیت کن ، بعید می دونم OTA اومده باشه.
اگرم از مموری استفاده می کنی قطعا روت رو در دستور کار قرار بده.

Nimus
23-07-2014, 15:49
همین ریست فاکتوری و فلش کردن تبلت دیگه ، که باتریش خیلی طول میکشید تا فول بشه، البته زود خال نمیکنه ها !!

نه بابا دوست عزیز
این کار اتفاقا برا تبلت خوبه این بخاطر اینه که تنظیماتی از تبلت به هم خورده باشه و شما بخواین دوباره درستش کنین این فکتوری ریستو گذاشتن
شما هم که دارین میگین زود خالی نمیکنه پس لزومی نداره که فکتوری ریست کنید

Nimus
23-07-2014, 15:50
دوستان چرا خبری از رام 4.4.2 کیت کت نشد برای n8000پس؟

خب شاید سامسونگ واسه این تبلت اپدیته کیت کت رو ارائه نکرده

امير موسر
23-07-2014, 17:34
اگرم از مموری استفاده می کنی قطعا روت رو در دستور کار قرار بده.

مزیتش چیه !؟

Nimus
23-07-2014, 18:10
مزیتش چیه !؟

باعث میشه که همه ی بازی هارو به تونی به حافظه خارجی انتقال بدی

SIMON137
23-07-2014, 19:22
مزیتش چیه !؟

4.4 در مورد دسترسی نوشتن رو مموری سختگیرانه عمل کرده ، در حالت معمول عملا امکان write روی مموری رو توسط دستگاهت نخواهی داشت ، به نظرم به نوعی مموری کلا از دور خارج میشه ، چون مثل یه دی وی دی می مونه که صرفا باید از روش اجرا کرد که کار احمقانه ای یه !

mohammad.asghari
23-07-2014, 19:35
خب شاید سامسونگ واسه این تبلت اپدیته کیت کت رو ارائه نکرده

چرا بابا گفت میده حدودا 2 ماه پیش

Nimus
23-07-2014, 19:42
چرا بابا گفت میده حدودا 2 ماه پیش

خب داده باشه باید پیدا کنه دیگه!ولی شما یه کار کن تبتونو فکتوری ریست کن بعد بدون اینکه سیمکارت وارد دستگاه بکنی برو امتحان کن احتمالا پیدا میکنه

kiar
26-08-2014, 10:20
سلام

رام امارات هم برای این تبلت ریلیز شده. این رام زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه؟ منو فارسی روش نصبه؟

3274
26-08-2014, 10:54
سلام

رام امارات هم برای این تبلت ریلیز شده. این رام زبان فارسی رو پشتیبانی میکنه؟ منو فارسی روش نصبه؟
بله - بله .

kiar
01-09-2014, 19:30
حذف شود. ///

mohammad.asghari
29-09-2014, 18:31
دوستان این تبلت بازی آسفالت رو اجرا نمیکنه؟!من نصب میکنم دیتا رو هم ریختم میندازه بیرون مشکل از چیه؟

kasra2002
01-10-2014, 10:41
دوستان گرامی بالاخره 4.4 با آپدیت خود گوشی عرضه شد که می تونید آپدیت کنید 680 مگابایت
اما نمی دونم واقعا این کار رو بکنم یا نه از نظر ظاهری فکر می کنم همین قبلی بهتر بود
و می ترسم مشکلاتب برایم پیش بیاره
مثالا الان نوت 2 و 3 که آپدیت شدند با وای فای مشکل قطع شدن پیدا می کنند
نمی دونم برا اینه یا نه
نظر شما چیه

3274
01-10-2014, 13:01
کیت کت کاستوم سامسونگ بدون شک مزایای فوق العاده ای نسبت به نسخ قبلی داره از جمله اضافه شدن مجموعه ی بسیار پیشرفته ی آفیس هنکام
اما اگر بعد از آپگرید مشاهده ی ناسازگاری کردید دانگرید کنید

kasra2002
01-10-2014, 18:41
من الان آپگرید کردم با خود گوشی و آپدیت اصلی رو ریختم اما
به جز اینکه ظاهرش شبیه به گوشی شد و از نظر کارایی و ظاهر بد تر شد برام
دیگهه بیشتر برنامه هام از کار افتادند و همهاستاپ ورکینگ می دن
و نمی دونم به دلیل هنگام نصب یا چیز دیگه باتری هم مصرف شد
و اینکه وای فایش قطع میشه این مشکل رو با تنوت 2 و 3 که 442 هستند هم داریم
الان فقط منتظر پاسخ شمام تا گوشی رو ریست فکتوری کنم و همه چیز رو پاک ک کنم
ممنون میشم کمک فوری برسونید

3274
01-10-2014, 20:06
من روی نوت 12.2 این مشکل رو ندیدم
پس دانگرید کنید بهتره

kasra2002
01-10-2014, 20:18
من روی نوت 12.2 این مشکل رو ندیدم
پس دانگرید کنید بهتره
وقتی می خواست نصب کنه گفت نمی تونید دانگرید کنید
آپدیت با خود گوشیه و بدون برنامه ای
رسمی هست
و این مشکل رو در بقیه گوشی های سامسونگ که کنارم هستند دارم شنیدم با ف کردن گوگل در مودم درست میشه که متاسفانه نتونستم مودم رو تنظیم کنم
اما این مشکل خراب شدن برنمه ها رو فقط در این و یک نوت 8 مشاهده کردم
پس الان ریست فکتوری می کنم
نمی دونم بهترین راه ریست فکتوری چیه

kasra2002
03-10-2014, 11:28
ریست فکتوری کردم و خود اکانتم بیشتر برنامه ها رو باز دوباره نصب کرد و با یک تمیز کاری الان هم 8 گیگابایت فضای خالی رم درست شد
اندروید جدید مقداری در مصرف مموری صرفه جو تر از قدیمیه ست و من فقط برای امنیت آپدیت کردم ولی مثل اینکه سامسونگ خیلی حوصله وقط گذاشتنن روی مدل های قدیمی تر رو نداشته و الان گوشم شده مثل موبایل هم امکانات و هم ظاهرش بد تر شده
قدیمی رو بیشتر می پسندیدم مخصوصا نوتیفیکیشن بار و کلید کپچر
مصرف باتری هم هنوز مطمئن نیستم ولی ممکنه بیشتر بشه

mojtaba57
04-10-2014, 21:49
آیا این تبلت قابلیت این رو داره که مثلا با کشیدن دو انگشت به پایین برنامه ای رو اجرا کنه

mohammad.asghari
18-10-2014, 16:38
دوستان من یه تبلتn8000 دارم ولی هنوز که هنوزه آبدیت 4.4.2 کیت کت براش نیومده!چکار کنم؟

mohammad.asghari
19-10-2014, 14:07
یکی نیس جواب ما رو بده!؟

kiar
19-10-2014, 14:21
دوستان من یه تبلتn8000 دارم ولی هنوز که هنوزه آبدیت 4.4.2 کیت کت براش نیومده!چکار کنم؟

منم از همین تبلت دارم صفحات قبل هم گفتم بیشتر از یه ماه میشه که رام 4.4.2 امارات رو روش نصب کردم و بدون مشکل کار میکنه.

bas ali
19-10-2014, 14:31
یکی نیس جواب ما رو بده!؟
برای منم نیومده .
بقیه شاید خودشون دانلود کردن و با نرم افزار نصب کردن ولی چون من حوصلش رو ندارم پس هروقت اومد خودش اپدیت میکنه

امير موسر
19-10-2014, 14:39
من الان آپگرید کردم با خود گوشی و آپدیت اصلی رو ریختم اما
به جز اینکه ظاهرش شبیه به گوشی شد و از نظر کارایی و ظاهر بد تر شد برام
دیگهه بیشتر برنامه هام از کار افتادند و همهاستاپ ورکینگ می دن
و نمی دونم به دلیل هنگام نصب یا چیز دیگه باتری هم مصرف شد
و اینکه وای فایش قطع میشه این مشکل رو با تنوت 2 و 3 که 442 هستند هم داریم
الان فقط منتظر پاسخ شمام تا گوشی رو ریست فکتوری کنم و همه چیز رو پاک ک کنم
ممنون میشم کمک فوری برسونید

من NOTE 10.1 2014 دارم ولی وقتی میزنم برای آپگرید میگه نیومده جدیدتر که .

kiar
21-10-2014, 20:30
برای منم نیومده .
بقیه شاید خودشون دانلود کردن و با نرم افزار نصب کردن ولی چون من حوصلش رو ندارم پس هروقت اومد خودش اپدیت میکنه

یه سوال

مگه از طریق Software update هم میشه رام رو آپگرید کرد؟ من فکر میکردم software update فقط برای آپدیتهای جزیی رام استفاده میشه.

arashaga
03-11-2014, 16:39
برا منم پیغام آپدیت اومده ولی کنسلش رو زدم، اونطوریکه تو سایت های مختلف داخلی و خارجی دیدم زیاد ازش راضی نیستن! شکل ظاهری که خیلی ضعیفتر از ورژن قبلی
هستش، بیشتر شبیه گوشی های ارزان قیمت آندرویدی! دسترسی به مموری که هیچ! واقعا آیا کسی به بودن این آفیس جدید روی تبلت اینقدر احتیاج داره؟ چه قدر انتظار کشیدیم
واسه این رام کذایی؟!:n27:

arashaga
03-11-2014, 16:40
لطفا حذف شود.

kasra2002
04-11-2014, 14:31
آمده و دلیل اصلی من برای آپدیت احتمالا بهتر شدن امنیت و کارایی سیستمی بود اما مشکل زیاد داره و اول از همه ظاهرش که خیلی بد تر شده
امکان اسکرین کپچر بدون پن رو برداشته و دکمه محبوب شورتکات رو که خیلی دوست داشتم برده و نوتیفیکیشن هم که بالا رفته دیگه بدتر
یکی هم اینکه بعضی از اپلیکیشن ها رو ازش گرفته مثلا و ا ت س ا پ دیگه بصورت قانونی قابل نصب نیست و با apk راحت نصب می شه
منتظریم ببینیم آیا نسخه واقعی براش تولید می کنند یا نه
ولی اینکه بعضی ها هنوز آپدیت بارشون نیومده بخاطر منطقه اونهاست و احتمالا بزودی میاد
اما نظر شخصی من صبر تا اومدن نسخه با آپدیت خود گوشیه تا رام

3274
04-11-2014, 15:13
فکر نکنم دیگه 4.4 به این بدیها باشه!
من 8 ماه میشه با نوت 12.2 که از ابتدا 4.4.2 داشت دارم کار میکنم و مشکل غیر قابل تحملی ندیدم
اتفاقا نوار رویدادها (Notifications )که رفته بالا برخلاف نظر مخالفانش فکر می کنم باعث میشه دائم در معرض دید و نظارت باشه و بنظرم جاش خیلی بهتره. مخصوصا اگر برنامه هایی که بمنظور استفاده ی کمتر از دکمه های فیزیکی و لمسی، gesture ها رو فعال میکنن استفاده کنین (مثل Swipe Home Button) شاید بهنر باشه اصلا نوار رویدادها پایین نباشه
فقط یک چیز عجیب
عکسی که از ص میگیره (به هر روش که باشه) کیفیت چندان جالبی نداره و شارپ و واقعی نیست
دقیقا مثل اینه که با فوتوشاپ و ...ابعاد عکسی با وضوح پایین رو بزرگ کرده باشین
چه این عکس با قلم تهیه شده باشه، چه نرم افزارهای جانبی و چه گرفتن دکمه های فیزیکی home + power
فقط و تنها در یک حالت هست که عکس گرفته شده کیفیت واقعی خودش رو داره و اونم میانبرش در این مسیره:
تنظیمات>دستگاه>قابلیت دسترسی>منوی دستیار
در موبایلستان که این رو گفتم، یکی از بچه های حرفه ای تر گفت یک باگ در 4.4 هست. نمیدونم در 10.1 هم اینطوره یا فقط در 12.2 خودش رو نشون میده

arashaga
04-11-2014, 15:15
به نظرم این آپدیت اجباری فقط برای رفع تکلیف بوده و سامسونگ اگه این آپدیت رو نمی داد سنگین تر بود. اسکرین شات هایی که تو نت دیدم، بعد از آپدیت، نوتیفیکیشن شبیه
تبلت های مارشال!! شدن.....:n24:

kasra2002
05-11-2014, 12:03
دقیقا هم ظاهرش رو گرفته وهم منوی نوتیفیکیشن قبلی کاملا اختصاصی و خیلی زیبا تر بود و اینکه کنار اون چهار کلید که حالا سه تا شدند بود از قلم نمی افتاد در صفحه های بزرگ کار با اون خیلی راحت تر بودو اینکه وقتی باز می شد تمام صفحهه رو نم یگرفت من خیلی راضی بودم ازش و الان با وجود این همه وقت هنوز ین اذیتم می کنه مثلا اینکه دیگه بدون رفتن به منو نمی شه فهمید که به چه وای فایی وصله قبلا اسم وای فای رو مثل شبکه می نوشت

amir_fatal
06-11-2014, 12:20
پرش صفحه تو این تبلت فقط موقع استفاده ازدیتای سیمکارت ایجاد میشه؟ راه حل این مشکل چیه؟
تو هر دو مدل 601 , 605 این مشکل هست؟

kasra2002
10-11-2014, 20:35
یه سوال نسبتا قدیمی
آیا همه با مدت زمان طولانی شارژش مشکل دارند؟
کسی راهی چزی نداره برای این کار
حدود 4 ساعت از روز اول طول می کشید که پر بشه و به مدت یک روز با استفاده معمولی کار می ده

kiar
10-11-2014, 22:19
یه سوال نسبتا قدیمی
حدود 4 ساعت از روز اول طول می کشید که پر بشه و به مدت یک روز با استفاده معمولی کار می ده

سلام

مال من که کمتر از 12 ساعت طول نمیکشه. نمیدونم مشکل از چیه. وقتی ریست فکتوری میکنم چند روز خوب شارژ میکنه ولی بعد دوباره همونجوری میشه 2 بار هم رامشو عوض کردم ولی مشکل حل نشد.

kasra2002
11-11-2014, 12:13
سلام

مال من که کمتر از 12 ساعت طول نمیکشه. نمیدونم مشکل از چیه. وقتی ریست فکتوری میکنم چند روز خوب شارژ میکنه ولی بعد دوباره همونجوری میشه 2 بار هم رامشو عوض کردم ولی مشکل حل نشد.
البته شاید بسته به استفاده شما باشه من متوسط استفاده می کنم
ولی 4 ساعت برا پر شدنش اونم با توجه به سوکت خاصش!! خیلی زیاده
ممکنه برنامه ای مشکل دار داشته باشید

kasra2002
11-11-2014, 12:15
دوستان کسی برنامه ای چیزی که کاربردی و خوب باشه سراغ نداره که شکل اینو دوباره مثل قبلش کنه؟
بیشتر تم هایی که هستند فقط جای ایکان ها رو عوض می کنند و کاری به کلید ها و نوتیفیکیشن ندارند
همین یک چیزش خاص و خوب بود که اون رو هم ازش گرفتن

3274
11-11-2014, 13:47
یه سوال نسبتا قدیمی
شارژر قویتر باید استفاده کنید
من از ابتدای خرید تبلت، از آل دیجیتالشارژر باکیفیتی از برند ihave گرفتم که توان (آمپراژ) حدودا دو برابر بیشتری نسبت به شارژر 2 آمپری استانداردش داشت و همیشه از اون استفاده می کنم
شما هم توی فروشگاههای معتبر اینترنتی داخلی/خارجی در بخش شارژرهای USB بگرد شارژرهایی با آمپراژ بالاتر گیر میاری
توی آمازون شارژرهای 7 آمپری هم وجود داره که طبعا هر چه توان و آمپراژ شارژر بالاتر، قیمت هم بالاتر.
شارژر با آمپراژ بالاتر ضرری برای دستگاه که نداره بلکه مفیدترم هست. مهم ولتاژه که نباید از 5 ولت بیشتر و یا کمتر باشه ولو بمقدار جزئی

kasra2002
11-11-2014, 20:21
شارژر قویتر باید استفاده کنید
من از ابتدای خرید تبلت، از آل دیجیتالشارژر باکیفیتی از برند ihave گرفتم که توان (آمپراژ) حدودا دو برابر بیشتری نسبت به شارژر 2 آمپری استانداردش داشت و همیشه از اون استفاده می کنم
شما هم توی فروشگاههای معتبر اینترنتی داخلی/خارجی در بخش شارژرهای USB بگرد شارژرهایی با آمپراژ بالاتر گیر میاری
توی آمازون شارژرهای 7 آمپری هم وجود داره که طبعا هر چه توان و آمپراژ شارژر بالاتر، قیمت هم بالاتر.
شارژر با آمپراژ بالاتر ضرری برای دستگاه که نداره بلکه مفیدترم هست. مهم ولتاژه که نباید از 5 ولت بیشتر و یا کمتر باشه ولو بمقدار جزئی
ولتاژ این ها که ثابته بخاطر رگیولیتور نوسان نداره
ممنون البته می ترسم اینکه شارژر اصل خودش نباشه بی کیفیت باشه و اسیب برسونه
شما الان چه قدر وقته دارید و باتری تون در چه حاله
عکسی از شارژرتون می ذارید که با همون کیفیت بگیرم؟
زمان شارژش چقدر شده از خالی تا فول شارژ؟

smahdis
12-11-2014, 08:41
من هم تبلتم حدود 10 ساعت طول میکشه تا شارژ بشه.

رام رو هم عوض کردم, ریست فاکتوری کردم و... فایده نداشت.

kasra2002
12-11-2014, 13:54
10 ساعت دیگه خیلی زیاده من 4 ساعتم و ناراضیم
ممکنه کابلتون یا سوکتش کثیفه

hamids68
13-12-2014, 11:43
سلام دوستان

من قصد دارم این تلبتو فقط به هدف یادداشت برداری بخرم. تعداد یادداشت برداری ها هم در روز زیاده

1- اول می خوام بدونم به خوبی خودکار روی کاغذ و به همون روونی میشه از تبلت استفاده کرد؟

2- سوال دومم اینه که برای یه همچین هدفی تبلت 12.2 pro بهترو خوش دست تر هست یا همین نسخه 10.1 ؟

3- بعد از اینکه تعدادی یادداشت تهیه کردم می خوام حین خوندن اونهارو در صورت لزوم حذف یا کپی یا جابجا کنم ...این مسئله امکان پذیر هست ؟

a_bayan
27-12-2014, 23:08
سلام دوستان.من در نظر دارم نوت10 2014 یگیرم...یه سوالی داشتم از اساتید شاید جاش اینجا نباشه...قلم اس پن چقدر و چند سال دوام میاره...یه وقت اگه خراب بشه تکلیف چیه...توی بازار ازش هست...ممنون میشم جوابمو بدین ....بنظرتون میشه برای کلاس زبان برای کلاسای درس ازش استفاده کرد.قلمش راحته؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین...

mostafa.a.m
28-12-2014, 20:14
پرش صفحه تو این تبلت فقط موقع استفاده ازدیتای سیمکارت ایجاد میشه؟ راه حل این مشکل چیه؟
تو هر دو مدل 601 , 605 این مشکل هست؟

نوت پرو 12.2 خریدم موقع تست همین مشکلات پرش صفحه و روشن خاموش شدن ممتد صفحه داشت مخصوصا موقع کار باقلم و کاهش باطری. پسش دادم.

3274
28-12-2014, 22:06
من الان بیش از 10 ماه هست نوت پرو 12.2 رو دارم (همون ابتدای ورود به ایران بدون گارانتی) خوشبختانه هیچکدوم از مشکلاتی که پرسیده شده و یا اشاره شده رو ندیدم
در هر صورت گارانتی دار رو تهیه کنید تا بمشکل برنخورید

امير موسر
14-02-2015, 09:34
دیشب تبلتم آپدیتش اومد ، شد 4.4.2 !

kasra2002
15-02-2015, 21:42
دوستان درود
برای هیچکدومتون پیش اومده که تبلت خود بخود ریستارت بشه یا صفحه روشن نشه که مجبور شید ریستارت کنید؟
آپدیت رسمی 4.4.2 و تازگی اینجوری میشه بعضی وقتا

a_bayan
26-02-2015, 13:30
دوستان سلام.خوبین.تبلتم بعضی وقتا نوار نوتیفیکیشنش خوب کار مکیکنه یعنی نمیادبالا!!!
خواستم ببینم شما همچین مشکلی داشتین؟رام رسمی اندروید 4.2.2

masoud.b
07-03-2015, 00:35
دوستان من موندم کدومو بخرم Samsung Galaxy Tab S 10.5 یا Samsung Galaxy Note 10.1 ؟؟؟؟

3274
07-03-2015, 05:45
Tab S جدیدتره و نمایشگر فوق العاده باکیفیت Super AMOLED داره. از این لحاظ بهترین تبلت اندروییدی بازار هست
ولی اگر نیاز به قلم داری سری Note رو باید انتخاب کنی، که البته پیشنهاد میشه چند ماهی صبر کنی تا نسخه ی AMOLED این سری هم به بازار عرضه بشه که بمراتب خیلی بهتره

3dmaxacad
07-03-2015, 14:07
سلام لطفا راهنمایی کنيد تا حدود 1500
تبلت برای
- کار با آفيس و پی دی اف و مقاله خوندن
- 10 اينچ
- قلم داشته باشد يا موس به آن وصل شود
- فلش با پورت usb يا ميکرو usb داشته باشد
- باتری عالی

keekee
16-03-2015, 18:03
سلام دوستان،به طور اتفاقی یه کلیپ توی یوتویوب دیدم،در مورد نصب ویندوز 8 بروی تبلت های اندرویدی بود که بوسیله یه برنامه به اسم change my software 8 edition نصب ویندوز بروی تبلت انجام میشه،من آدرسه سایتشو پیدا کردم ولی برنامه رو نتونستم دانلود کنم،آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان اکه ممکنه این برنامه رو واسم دانلود کنید،خیلی سعی کردم اما نتونستم،حجم برنامه هم 10 مگ بیشتر نیست
با تشکر

keekee
16-03-2015, 18:11
سلام دوستان،به طور اتفاقی یه کلیپ توی یوتویوب دیدم،در مورد نصب ویندوز 8 بروی تبلت های اندرویدی بود که بوسیله یه برنامه به اسم change my software 8 edition نصب ویندوز بروی تبلت انجام میشه،من آدرسه سایتشو پیدا کردم ولی برنامه رو نتونستم دانلود کنم،آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان اکه ممکنه این برنامه رو واسم دانلود کنید،خیلی سعی کردم اما نتونستم،حجم برنامه هم 10 مگ بیشتر نیست
با تشکر

bas ali
16-03-2015, 19:31
با سلام
الان چند روزیه که نوت 10.1 من دکمه مخصوص اسکرین شات که کنار سه دکمه دیگه هست عوض شده و بجاش منو اومده .
کار خاصی هم باهاش نکردم که این اتفاق افتاده باشه
کسی میدونه چطوری میتونم دککمه عکس گرفتن از صفحه رو سر جاش بیارم ؟

kasra2002
12-04-2015, 15:42
با سلام
الان چند روزیه که نوت 10.1 من دکمه مخصوص اسکرین شات که کنار سه دکمه دیگه هست عوض شده و بجاش منو اومده .
کار خاصی هم باهاش نکردم که این اتفاق افتاده باشه
کسی میدونه چطوری میتونم دککمه عکس گرفتن از صفحه رو سر جاش بیارم ؟

اگر آپدیت شده به اندروید 44 که اون کلید حذف می شه اگر نه و هنوز نوتیفیکیشن اون پایینه پس به ستینگ برید و در قسمت شورتکات براش اسکرینشات رو انتخاب کنید

A M ! N
04-07-2015, 11:21
منم این مدلو گرفتم :
Note 10.1 2014 p601 32g
دوستان اندروید 5 رو کسی نصب نکرده؟

pa13
11-08-2015, 19:19
سلام.تبلت من نوت10.1 2014edition هستش .نسخه اندرویدشم 4.3 هست .میزنم اپدیت میگه اخرین اپدیتها نصب شده .چطوری میتونم اندرویدشو اپدیت کنم؟