PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ P | گوشی اندرویدی سونی با پردازنده ی دو هسته ای و صفحه نمایش 4 اینچی

صفحه ها : 1 2 [3]

vahidsport
25-05-2013, 10:57
بله 2.3.7 هستش

مرسی

به صورت رسمی هست دیگه؟

گوشی خودم XPERIA mini هست و الان روش اندروید 2.3.4 نصب کردم و اگر اطلاع داشته باشد اندروید 4.0.4 هم براش اومده ( همونی که برای p اومده ) اندروید 4 برای گوشی خودم واقعا مضخرفه سرعت گوشی رو کم میکنه پرفرمنس رو کم میکنه کیفیت دوربین و فیلم داری خیلی خیلی کم میکنه نمیدونم چرا حس میکنم این اندروید 4 روی p همون اندروید من فکر میکنم JB هم همین طور باشه ولی 2.3.7 این طوری نباشه شما تست کردین 2.3.7 رو؟ کیفین عکاسی این گوشی با وقتی که روی گوشی خودم اندروید 4 میریزم خیلی خیلی شباهت دارند

راستی اگر لینک 2.3.7 رو هم دارید شیر کنید ممنون

h!tman
25-05-2013, 20:02
برای مینی تون سیانوژن جلی بین بریزید.عالیه

vahidsport
25-05-2013, 23:01
میشه اسم انگلیسی ش رو بگید؟ یا لینکش رو بدیدن

h!tman
26-05-2013, 22:18
Free Xperia by Cyanogen team

vahidsport
27-05-2013, 23:52
اقا برای فلش این گوشی با فلش تولز کار خواص باید انچام بدم؟ وقتی دکمه ولوم پایین رو نگه میدارم وبعد وصل میکنم به کامپیوتر چذاغ سبز روشن میشه و برنامه هم گوشی رو تو حالت flashmode میشناسه ولی بعد حدودا 20-30 ثانیه گوشی میره تو حالت شارژ چی کار کنم ویندوز دراوی حتی اخرین ورژن فلش تولز رو هم گرفتم در صورتی که گوشی خودم Xperia mini این طوری نست

titanium_zarin
28-05-2013, 00:03
اقا برای فلش این گوشی با فلش تولز کار خواص باید انچام بدم؟ وقتی دکمه ولوم پایین رو نگه میدارم وبعد وصل میکنم به کامپیوتر چذاغ سبز روشن میشه و برنامه هم گوشی رو تو حالت flashmode میشناسه ولی بعد حدودا 20-30 ثانیه گوشی میره تو حالت شارژ چی کار کنم ویندوز دراوی حتی اخرین ورژن فلش تولز رو هم گرفتم در صورتی که گوشی خودم Xperia mini این طوری نست

از نصب درایورها مطمنی ؟؟

Amir Hossein
11-06-2013, 18:13
دوستان شرمنده که این زیرخاکی رو آوردم بالا :31:
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم میشه اندروید این گوشی رو ارتقا داد؟ آموزشی چیزی هست؟ آدم کار بلد میخواد یا همه میتونن؟
ممنون میشم یه راهنمایی بکنین

mosi_alfa
11-06-2013, 18:20
فقط انتخاب کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بجای خط چین بنویس and*-*roid
ستاره ها رو پاک کن ولی خط فاصله باشه

zahedy2006
26-06-2013, 14:18
سلام
من این گوشی رو آپدیت کردم به 4.1 اما مشکلاتش بیشتر شد! (اول با pc companion بعد هم رام رو دانلود کردم و با فلش تولز زدم)
دوربینش یه سری خطوط سبز روش میفته که البته مهم نیست و تو عکس ظاهر نمیشه
سه مدل پاناروما داشت که الان نداره !
عکس برداری 3 بعدیش هم حذف شده !
سرعتش هم تغییری نکرده
ویدئوپلیرش هم یه فایل که قبلا می شناخت و پخش می کرد تو آپدیت جدید اصلا پخش نمی کنه !!!!!!!!
صدای موزیکش بهتر شده و بلندتر

این چه جور آپدیتی هست که باعث ضعیف شدن گوشی میشه؟!

J U N I P E R
26-06-2013, 15:00
سلام
من این گوشی رو آپدیت کردم به 4.1 اما مشکلاتش بیشتر شد! (اول با pc companion بعد هم رام رو دانلود کردم و با فلش تولز زدم)
دوربینش یه سری خطوط سبز روش میفته که البته مهم نیست و تو عکس ظاهر نمیشه
سه مدل پاناروما داشت که الان نداره !
عکس برداری 3 بعدیش هم حذف شده !
سرعتش هم تغییری نکرده
ویدئوپلیرش هم یه فایل که قبلا می شناخت و پخش می کرد تو آپدیت جدید اصلا پخش نمی کنه !!!!!!!!
صدای موزیکش بهتر شده و بلندتر

این چه جور آپدیتی هست که باعث ضعیف شدن گوشی میشه؟!

کلا نسخه های ابتدایی زیاد باگ داره. منم مشکل دارم. مثلا گاهی هنگام پاسخ به تماس لگ داره. فکر کنم باید صبر کرد تا آپدیتی براش بیاد.

AK1
29-06-2013, 23:23
در سيم كارت همراه اول هنگام استفاده از Gprs كسي نميتونه باهام تماس بگيره !
مخابرات ميگه از گوشيه!!!
دوستان كه اين گوشي رو با سيم كارت همراه اول دارن تست كردن همچين مشكلي دارن؟؟؟

fxparadise
03-07-2013, 23:55
سلام

من گوشی xperia p دارم. اپدیتش کردم. بعد هم خواستم روتش کنم با اجازه بریک شد! یعنی صفحه sony میاد و بعد هم ریست میشه و به صفحه xperia وارد نمیشه و ریست پشت سر هم ....

کسی میتونه کمک کنه این پاره اجر رو به گوشی اکسپریا پی مجددا احیا کنم؟ !!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

hamed1297
04-07-2013, 07:04
سلام

من گوشی xperia p دارم. اپدیتش کردم. بعد هم خواستم روتش کنم با اجازه بریک شد! یعنی صفحه sony میاد و بعد هم ریست میشه و به صفحه xperia وارد نمیشه و ریست پشت سر هم ....

کسی میتونه کمک کنه این پاره اجر رو به گوشی اکسپریا پی مجددا احیا کنم؟ !!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید.

این حالت بریک شدن نیست. خیالت راحت. با فلش تولز فلش بزن رام جدید رو

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Iloveu-ALL
12-07-2013, 22:38
دوستان شنیدم بعد آپدیت باتریش خوب میشه راسته؟

bayat72
14-07-2013, 14:13
سلام
گوشی من برای وصل شدن GPS ده دقیقه ای طول میکشه.
درستش همینه یا من باهاش بد کار می کنم؟؟
راهی هست که سریع تر وصل بشه؟؟
برنامم sygic هست

hamed1297
14-07-2013, 14:26
سلام
گوشی من برای وصل شدن GPS ده دقیقه ای طول میکشه.
درستش همینه یا من باهاش بد کار می کنم؟؟
راهی هست که سریع تر وصل بشه؟؟

یکی از دوستانم این مشکل رو داشت. با بقیه اپ ها هم چک کنید.
Maverick مثلا

clau
14-07-2013, 15:16
سلام خدمت همه دوستان یک سوالی داشتم یکی از دوستام میخواد تا فردا این گوشی بگیره میخواستم بدونم اپدیت رسمی اندروید 4.2.2 برای این گوشی میاد یا اندروید 4.1.2 اخرین اپدیتشه؟

Hamed-M1
15-07-2013, 14:57
سلام بچه ها امروز رو تخت دراز کشیده بودم ناگهان دیدم که درب سیم کاره کنده شده حالم گرفته شد.
البته درب کنده نشده در حقیقت درب یه قسمت اسفنج سفید رنگ که روش یک لایه روکش هم رنگ بدنه است گوشیم قسمت روکشش کنده. چی کار کنم؟ با چسب که نمیشه درست کرد کار ریزیه

Sent from XPERIA P using Tapatalk 2

hamed1297
15-07-2013, 19:25
سلام بچه ها امروز رو تخت دراز کشیده بودم ناگهان دیدم که درب سیم کاره کنده شده حالم گرفته شد.
البته درب کنده نشده در حقیقت درب یه قسمت اسفنج سفید رنگ که روش یک لایه روکش هم رنگ بدنه است گوشیم قسمت روکشش کنده. چی کار کنم؟ با چسب که نمیشه درست کرد کار ریزیه

میشه یه عکس ازش بگذاری؟

Hamed-M1
15-07-2013, 20:10
میشه یه عکس ازش بگذاری؟

چشم فقط ممکنه چند روز طول بکشه چون الان به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم

Captain
15-07-2013, 21:14
سلام خدمت همه دوستان یک سوالی داشتم یکی از دوستام میخواد تا فردا این گوشی بگیره میخواستم بدونم اپدیت رسمی اندروید 4.2.2 برای این گوشی میاد یا اندروید 4.1.2 اخرین اپدیتشه؟

فعلا بطور قطعی معلوم نیست
احتمالش 50 50 هستش
با این پشتیبانی که سونی داره فک کنم آندروید 5 بیاد برا گوشیهای دیگه و سونی تازه آندروید 4.1.2 اصلاح شده و کامل رو بده بهمون!!

hamed1297
15-07-2013, 21:54
فعلا بطور قطعی معلوم نیست
احتمالش 50 50 هستش
با این پشتیبانی که سونی داره فک کنم آندروید 5 بیاد برا گوشیهای دیگه و سونی تازه آندروید 4.1.2 اصلاح شده و کامل رو بده بهمون!!

اتفاقا سونی داره خیلی خوب آپدیت ارائه میده. شایعاتی هست که نسخه ۵ برای خیلی از دستگاه ها ارائه میشه. پس امیدوار میمانیم :-)

Captain
15-07-2013, 22:27
اتفاقا سونی داره خیلی خوب آپدیت ارائه میده. شایعاتی هست که نسخه ۵ برای خیلی از دستگاه ها ارائه میشه. پس امیدوار میمانیم :-)

بله آپدیت هاش خیلی کامل و بدون نقص هستش!!!!!!!!!!!!!
اون از کرنلش که هنوز از بیس ICS استفاده میکنه 3.0.8
اون از آلبومش که ایراد داره
باگ دوربین و خیلی چیزهای دیگه
من خودم طرفدار سونی هستم ولی با این کاراش داره منو از خودش زده میکنه
امیدوارم بزودی تمام مشکلات حل شه

Hamed-M1
15-07-2013, 22:31
بچه ها من به اندرونی 4.1 آپ کردم گوشی کند شده یعنی بعضی اوقات لگ میزنه؟ طبیعیه؟

zahedy2006
16-07-2013, 05:49

نه، نباید لگ پیدا کنه - من چون سریع آپدیت کردم تفاوت با ورژن 4 رو زیاد یادم نمیاد اما بعدش لگ نداشت
البته من رام اصلی رو دانلود کردم و با فلش تولز گوشی رو فلش کردم
ولی دوربین گوشی لگ می زنه حین جابه جایی !

poonel
17-07-2013, 17:46
سلام.

کیفیت پخش موزیک گوشی با هدفون خیلی بالا نیست. صداش دامنه فرکانسی بالایی نداره و صداهای زیر رو خوب پخش نمیکنه.

قدیما گوشی نوکیا داشتم خیلی کیفیت موزیکش عالی بود و یه حالت تیز و شفاف داشت.

هر چی با اکولایزر و تنظیمات P ور رفتم باز مثل نوکیاهای قدیمی نمیشه.

اشکال از گوشیه یا هدفونش ؟

vahidsport
21-07-2013, 01:30
سلام.

کیفیت پخش موزیک گوشی با هدفون خیلی بالا نیست. صداش دامنه فرکانسی بالایی نداره و صداهای زیر رو خوب پخش نمیکنه.

قدیما گوشی نوکیا داشتم خیلی کیفیت موزیکش عالی بود و یه حالت تیز و شفاف داشت.

هر چی با اکولایزر و تنظیمات P ور رفتم باز مثل نوکیاهای قدیمی نمیشه.

اشکال از گوشیه یا هدفونش ؟

من پیشنهاد میکنم از برنامه PowerAMP استفاده کنی اکولایزر 16 کالانه داره که من کیفیتش رو تو هیچ برنامه دیگه ندیدم ولی برای کرک باید روت باشه گوشی.....

mohsen_gh1991
22-07-2013, 15:51
سلام
چنتا سوال در مورد این گوشیه دارم
اولین و مهمترین سوال : انتن دهیش چطوره؟ چون من همراه اول دارم و داخل خونه انتن دهی همراه اول خوب نیست. گوشی که الان دارم خیلی بد عمل میکنه برای همراه اول البته خب گوشیای دیگه با همراه اول مث مال من نیست. گوشی که میخوام فقط باید انتن دهی خوبی داشته باشه (گوشی فعلیم lg l7II p715)
باتریش چطوره؟ میگن خیلی قوی نیست ولی خب بگم که خیلی اهل بازی کردن نیستم اگه هم باشه در حد یکی دوساعت در روز. بیشتر استفاده از اینترنت و اهنگ گوش کردن و مکالمه (چند ساعت دووم میاره با این شرایط؟)
دوربینش؟
و قیمتش الان چنده؟ و اگه صب کن ممکنه پایین تر هم بیاد؟

AryanLand
24-07-2013, 21:04

سلام.

برای رفع اینگونه مشکلات بعد از آپدیت معمولا" باید وایپ کنید منتها یادتون باشه با وایپ کردن تمام اطلاعاتتون پاک میشه پس حتما" بکاپ بگیرید.:11:

G.O.G
26-07-2013, 14:23
سلام من ميخواستم قلم الكترونيك براى XPERIA P بگيرم چند تا سؤال داشتم:
١- بايد خازنى بگيرم يا مقاومتى؟
٢- بهترين مارك قلم چيه؟

bayat72
04-08-2013, 16:50
سلام
من می خوام گوشیم رو ، روت و آپدیت کنم
android 4.0.4
build number 6.1.1.b.1.54
not rooted
Xperia P
قبلا مستقیم آپدیتش کردم به 4.0.4 هیچ مشکلی نداشت حتی سرعت گوشی بالا رفت و تا حالا هنگ نکرده
اول روت کنم یا اول آپدیتش کنم؟؟
اصلا آپدیتش کنم به ورژن جدیدی که اومده؟

hamed1297
04-08-2013, 18:48
سلام
من می خوام گوشیم رو ، روت و آپدیت کنم
android 4.0.4
build number 6.1.1.b.1.54
not rooted
Xperia P
قبلا مستقیم آپدیتش کردم به 4.0.4 هیچ مشکلی نداشت حتی سرعت گوشی بالا رفت و تا حالا هنگ نکرده
اول روت کنم یا اول آپدیتش کنم؟؟
اصلا آپدیتش کنم به ورژن جدیدی که اومده؟

اگه میخواین آپدیت کنید دیگه روت کردن دلیلی نداره.
شما یا باید با فلش تولز آپدیت کنی یا با نرم افزار خود سونی که در هر دو حالت نیاز به روت نیست.
بله. آپدیت کنید.

bayat72
04-08-2013, 21:02
اگه میخواین آپدیت کنید دیگه روت کردن دلیلی نداره.
شما یا باید با فلش تولز آپدیت کنی یا با نرم افزار خود سونی که در هر دو حالت نیاز به روت نیست.
بله. آپدیت کنید.

آخه بعضی از برنامه ها نیاز به ROOt داره
پاک کردن بعضی از برنامه ها نیاز به روت داره
وقتی مستقیم آپدیتش کنم (با نرم افزار خود سونی) که روت نمیشه ، مگه این که با فلش تولز آپدیتش کنم

hamed1297
05-08-2013, 04:10
آخه بعضی از برنامه ها نیاز به ROOt داره
پاک کردن بعضی از برنامه ها نیاز به روت داره
وقتی مستقیم آپدیتش کنم (با نرم افزار خود سونی) که روت نمیشه ، مگه این که با فلش تولز آپدیتش کنم

شما روت هم کنی با آپدیت اون روت میپره. هر نسخه از آندروید یه متد روت خاص واسه خودش داره.
شما به 4.1 آپدیت میکنی بعد نسخه جدید رو روت میکنید.

poonel
07-08-2013, 09:54
یه برچسب NFC پشت گوشی زده شده. اگه برچسب رو دربیارم مشکلی پیش نمیاد؟

منظورم اینه خاصیت خاصی که نداره؟

hamed1297
07-08-2013, 10:19
یه برچسب NFC پشت گوشی زده شده. اگه برچسب رو دربیارم مشکلی پیش نمیاد؟

منظورم اینه خاصیت خاصی که نداره؟

نه. اصل کاری چیپست هست که داخل گوشی هست.

AHP-P30
07-08-2013, 23:03
ما بالاخره نفهمیدیم با توجه به باتریِ این گوشی چه تصمیمی در مورد خرید بگیریم :(
کسی هست که این گوشی رو داشته باشه؟

poonel
08-08-2013, 01:29
ما بالاخره نفهمیدیم با توجه به باتریِ این گوشی چه تصمیمی در مورد خرید بگیریم :(
کسی هست که این گوشی رو داشته باشه؟

باتریش با آپدیتهای جدیدی که شده خیلی بهتر شده اما من که راضی نیستم.

روزی دو سه ساعت بازی و اینترنت باش انجام میدم سریع خالی میشه. مجبورم روزی 2 بار شارژش کنم.

حالا از باتری گذشته این موبایل دیگه قدیمی شده. اگه مشکل مالی نداری یه پرچمدار بگیر.

hamed1297
08-08-2013, 03:53
در تایید دوستمون حداقل s یا slبگیرید در صورت امکان.

AHP-P30
08-08-2013, 19:16
باتریش با آپدیتهای جدیدی که شده خیلی بهتر شده اما من که راضی نیستم.

روزی دو سه ساعت بازی و اینترنت باش انجام میدم سریع خالی میشه. مجبورم روزی 2 بار شارژش کنم.

حالا از باتری گذشته این موبایل دیگه قدیمی شده. اگه مشکل مالی نداری یه پرچمدار بگیر.
آقا قدیمی شدنش خیلی برام مهم نیست! اینکه خوب کار کنه و کارمو راه بندازه مهمتره
شما تا حالا کارایی باتریشو با گوشی های دیگه ی شرکتِ سونی مقایسه کردید؟میخوام بدونم یعنی واقعا این گوشی لکه ی ننگِ سونیه!!!

hamed1297
08-08-2013, 19:48
آقا قدیمی شدنش خیلی برام مهم نیست! اینکه خوب کار کنه و کارمو راه بندازه مهمتره
شما تا حالا کارایی باتریشو با گوشی های دیگه ی شرکتِ سونی مقایسه کردید؟میخوام بدونم یعنی واقعا این گوشی لکه ی ننگِ سونیه!!!

باتریش معمولی هست. نه افتضاح. کار رو راه ميندازه.
اگه واستون داشتم آپدیت های جدید گوگل مهم نباشه و اهل ریختن کاستوم رام هم نباشید با نظرم تا حداقل حداقل ۲سال آینده رو راحت کارتون رو راه ميندازه. الان به 4.1 آپدیت هست. بعد از اونا هم 4.2.2 و 4.3 اومده که تغییرات محسوسی نداره.
نسخه ۵ هم که میگن ممکنه برای اکثر گوشی ها باشه.

Agame.Arash
08-08-2013, 20:32
باتریش معمولی هست. نه افتضاح. کار رو راه ميندازه.
اگه واستون داشتم آپدیت های جدید گوگل مهم نباشه و اهل ریختن کاستوم رام هم نباشید با نظرم تا حداقل حداقل ۲سال آینده رو راحت کارتون رو راه ميندازه. الان به 4.1 آپدیت هست. بعد از اونا هم 4.2.2 و 4.3 اومده که تغییرات محسوسی نداره.
نسخه ۵ هم که میگن ممکنه برای اکثر گوشی ها باشه.

با گوشی کار کردین حامد جان ... من یه روز دستم بود 5 دقیقه ای 2 درصد میپروند ... باتریش افتضاحه ... رو 4.1 امتحان کردم ...

hamed1297
09-08-2013, 00:05
با گوشی کار کردین حامد جان ... من یه روز دستم بود 5 دقیقه ای 2 درصد میپروند ... باتریش افتضاحه ... رو 4.1 امتحان کردم ...

من واسه خواهرم گرفتم. چند ماهی هست. البته هنوز به 4.1 آپدیت نکردم. چون در دست نیست گوشی. شاید روی جلی بین اینطوری مصرف بالا میره!

salar79
09-08-2013, 03:25
دوستان شما کدوم رو انتخاب میکنید؟؟
xperia p
xperia l

AHP-P30
09-08-2013, 09:48
من نمیتونم ریسک کنم و برم سمتِ Xperia p با این اوضاعی که باتریش داره. نظرم به xperia l جلب شده گوشی خوبیه
یکمی کیفیت صفحه اش از پی پایین تره
وایت مجیک نداره
ظاهرا پردازنده ی گرافیکش هم پایینتر از پی هست. گرافیکِ پی بهتره
فول اچ دی ضبط نمیکنه
فول اچ دی نشون نمیده
-------------
رم میخوره
صفحه اش بزرگتره.
باتریش به اندازه ی باتریِ پی شاکی نداره. توی تست های gsmarena هم بهتر از پی عمل کرده.یعنی خیلی بهتر از پی عمل کرده
فعلا اینا به ذهنم اومد...

salar79
09-08-2013, 09:54
خوب کدوم ؟؟؟

گلگسی ادونس چی؟؟؟

AHP-P30
09-08-2013, 10:02
خوب کدوم ؟؟؟

گلگسی ادونس چی؟؟؟
من دیگه دوست ندارم به پی فک کنم. همه چیزش عالیه ولی باتریش بدجوری تو ذوق میزنه.
الان L رو در نظر دارم. اگه بهتر از L پیدا نکنم میرم میگیرمش. گلگسی ادونس هم خوبه ولی اصن با سامسونگ حال نمیکنم. خیلی روش زوم نکردم تا معایب و مزایاش دستم بیاد

salar79
09-08-2013, 10:07
من از شما کمک خواستم؟؟؟!!!:n28:

AHP-P30
09-08-2013, 10:13
من از شما کمک خواستم؟؟؟!!!:n28:
واقعا عذر میخوام جناب! امیدوارم عذر خواهی بنده رو بپذیرید:n18:

salar79
09-08-2013, 10:18
خواهش میکنم!!!من باید عذر بخوام!!:n03:

Hamed-M1
10-08-2013, 12:22
قاب اصل این گوشی چه قیمتی داره؟

salar79
10-08-2013, 13:01
من نمیتونم ریسک کنم و برم سمتِ Xperia p با این اوضاعی که باتریش داره. نظرم به xperia l جلب شده گوشی خوبیه
یکمی کیفیت صفحه اش از پی پایین تره
وایت مجیک نداره
ظاهرا پردازنده ی گرافیکش هم پایینتر از پی هست. گرافیکِ پی بهتره

فول
اچ دی ضبط نمیکنه

فول
اچ دی نشون نمیده
-------------
رم میخوره
صفحه اش بزرگتره.
باتریش به اندازه ی باتریِ پی شاکی نداره. توی تست های gsmarena هم بهتر از پی عمل کرده.یعنی خیلی بهتر از پی عمل کرده
فعلا اینا به ذهنم اومد...
دوست عزیز من باز هم xperia l رو به ادونس ترجیح دادم میشه بگید از نظر سی پی یو در چه حده؟؟؟:n13:

ehbas
12-08-2013, 22:20
سلام منم واقعا تو کف این گوشی هستم ولی مشکل اصلی باتریشه

سایت gsmarena که به نظرم تخصصی ترین و کامل ترین نقد ها و تست ها رو میذاره نمره باتری xperia p رو گذاشته 28 ساعت. داداشم یه گوشی galaxy ace 2 داره که باتریش 1500 هست و این سایت نتیجه تستش رو گذاشته 4 ساعت. این در حالیه که با گوشی داداشم اگر بخوای مدام کار کنی مثلا بازی کنی شاعت 4 ساعتم دووم نیاره و تو روز باید دوبار شارژ کنی. اما به طور متوسط اگر بخوام بگم هر روز باید یک بار شارژ بشه حتماً.
حالا این xperia P در مصرف متوسط و عادی باید به نظرم روزی دوبار شارژ بشه که اصلا منطقی نیست.

تو این رنج قیمت همونطور که دوستان گفتن چندتا انتخاب دیگه هست:
1. XPERIA L
از لحاظ سخت افزار خیلی خوبه. من تو اینترنت دیدم که طرف انواع بازی ها از جمله Asphalt 7 رو روش به راحتی اجرا میکرد. از ضعف هاش صفحه نمایشش هست که خیلی با کیفیت نیست و همچنین فیلم برداریش. عکاسیش خوبه
2. Galaxy Core
3. Galaxy s3 mini
4. galaxy ace 2

به نظر من اگر صفحه نمایش خیلی بزرگ نمیخواید گوشی Galaxy ace 2 بسیار گوشی خوبی هست و قیمتش هم نهایتا 700 تومنه (بدون گارانتی). در مقایسه با galaxy s3 mini هم صفحه نمایش تقریبا برابری داره (اصلا محسوس نیست). ولی قیمتش به مراتب پایین تره و البته CPU و RAM پایین تری هم داره.
در کل گوشی های سامسونگ خیلی منطقی تر هستند نسبت به سایر برند ها. مثلا همین galaxy ace 2 واقعا هیچ محدودیتی و مشکلی نداره. اما شما گوشی های سایر برند ها رو نگاه کن مثلا همین xperia p که اولا باتریش ضعیفه دوما توسط کاربر تعویض نمیشه و همین امر باعث میشه بعد ها نایاب تر بشه و دردسر ساز میشه سوما نوار شیشه ایه پایینش به نظرم اگر کوشی بخوره زمین و بشکنه و اون دکمه ها خراب بشه باید گوشی رو انداخت دور
کلا سامسونگ بیشتر به مشتری احترام میذاره

راستی دوستان اگر کسی گوشی بین 500 تا 800 تومن سراغ داره که فیلم برداری و عکاسیش خوبه لطفا به من معرفی کنه
ممنون

bax_021
12-08-2013, 22:38
سلام منم واقعا تو کف این گوشی هستم ولی مشکل اصلی باتریشه

سایت gsmarena که به نظرم تخصصی ترین و کامل ترین نقد ها و تست ها رو میذاره نمره باتری xperia p رو گذاشته 28 ساعت. داداشم یه گوشی galaxy ace 2 داره که باتریش 1500 هست و این سایت نتیجه تستش رو گذاشته 4 ساعت. این در حالیه که با گوشی داداشم اگر بخوای مدام کار کنی مثلا بازی کنی شاعت 4 ساعتم دووم نیاره و تو روز باید دوبار شارژ کنی. اما به طور متوسط اگر بخوام بگم هر روز باید یک بار شارژ بشه حتماً.
حالا این xperia P در مصرف متوسط و عادی باید به نظرم روزی دوبار شارژ بشه که اصلا منطقی نیست.

تو این رنج قیمت همونطور که دوستان گفتن چندتا انتخاب دیگه هست:
1. XPERIA L
از لحاظ سخت افزار خیلی خوبه. من تو اینترنت دیدم که طرف انواع بازی ها از جمله Asphalt 7 رو روش به راحتی اجرا میکرد. از ضعف هاش صفحه نمایشش هست که خیلی با کیفیت نیست و همچنین فیلم برداریش. عکاسیش خوبه
2. Galaxy Core
3. Galaxy s3 mini
4. galaxy ace 2

به نظر من اگر صفحه نمایش خیلی بزرگ نمیخواید گوشی Galaxy ace 2 بسیار گوشی خوبی هست و قیمتش هم نهایتا 700 تومنه (بدون گارانتی). در مقایسه با galaxy s3 mini هم صفحه نمایش تقریبا برابری داره (اصلا محسوس نیست). ولی قیمتش به مراتب پایین تره و البته CPU و RAM پایین تری هم داره.
در کل گوشی های سامسونگ خیلی منطقی تر هستند نسبت به سایر برند ها. مثلا همین galaxy ace 2 واقعا هیچ محدودیتی و مشکلی نداره. اما شما گوشی های سایر برند ها رو نگاه کن مثلا همین xperia p که اولا باتریش ضعیفه دوما توسط کاربر تعویض نمیشه و همین امر باعث میشه بعد ها نایاب تر بشه و دردسر ساز میشه سوما نوار شیشه ایه پایینش به نظرم اگر کوشی بخوره زمین و بشکنه و اون دکمه ها خراب بشه باید گوشی رو انداخت دور
کلا سامسونگ بیشتر به مشتری احترام میذاره

راستی دوستان اگر کسی گوشی بین 500 تا 800 تومن سراغ داره که فیلم برداری و عکاسیش خوبه لطفا به من معرفی کنه
ممنون
من خودم می خواستم P بگیرم
به خاطر باطری منصرف شدم و رفتم سمت L
ولی دوستان بهم LG OPTIMUS L9 معرفی کردن
واقعا دیدم خوبه
از L سرتره کاملا
صفحه 4.7 اینچی داره که IPS LCD هست و خیلی از Xperia L کیفیت بالاتری هم داره
دوریین 8 داره که 1080 فیلمبرداری می کنه
الات تو سایت های ایرانی غیر از "دی جی کالا" بری زده دوربینشو 5 که اشتباهه چون این گوشی دو مدل داره p760 و p768 که یکی دوربینش 5 هست و یکی 8 ، تو ایران فقط p768 میاد که دوربین 8 داره ، واسه دیدین و حتی خریدنش برو به سایت دی جی کالا
من که امروز فردا می خرمش :n06:

ehbas
13-08-2013, 19:16
من خودم می خواستم P بگیرم
به خاطر باطری منصرف شدم و رفتم سمت L
ولی دوستان بهم LG OPTIMUS L9 معرفی کردن
واقعا دیدم خوبه
از L سرتره کاملا
صفحه 4.7 اینچی داره که IPS LCD هست و خیلی از Xperia L کیفیت بالاتری هم داره
دوریین 8 داره که 1080 فیلمبرداری می کنه
الات تو سایت های ایرانی غیر از "دی جی کالا" بری زده دوربینشو 5 که اشتباهه چون این گوشی دو مدل داره p760 و p768 که یکی دوربینش 5 هست و یکی 8 ، تو ایران فقط p768 میاد که دوربین 8 داره ، واسه دیدین و حتی خریدنش برو به سایت دی جی کالا
من که امروز فردا می خرمش :n06:

سلام
من تو این چند وقته تمام گوشی ها رو زیر نظر داشتم.
به طور کلی بخوام بگم LG برند خوبی توی تلفن همراه نیست و تجربه سامسونگ، سونی و نوکیا و HTC و اپل رو نداره. بخاطر همین هم قیمتش پایینه. شما مشابه این گوشی رو تو برند های دیگه بخوای بگیری حداقل 200 تومن بیشتر باید پول بدی. اینکه میگن سونی یا سامسونگ پول مارکش رو میگیره و بیخودی گرونه اشتباهه. چون واقعا تو این کار تجربه دارن و LG به نظرم خیلی مونده تا به اینا برسه.
شما تو اینترنت هم سرچ بزنی یا همون دیجی کالا نظرات کاربران رو بخونی متوجه میشه یک سری مشکلات داره این مدل LG optimus L9:
اول اینکه دوربینش خوب نیست. هرچند 8 مگ هست و فیلم برداریش 1080p هست ولی تو سایت gsmarena که بری و عکس و فیلم ها رو مقایسه بکنی متوجه میشی که کیفیت پایینه. (البته تو gsmarena مدل p760 رو گذاشته ولی فکر نکنم کیفیت دوربینش فرقی بکنه)
یه سری دیگه از معایب:
کيفيت اسپيکرش پايينه يعني هم ولوم پاييني داره هم صداش پخته نيست!
-کيفيت مکالمش واضح نيست. صدا رو بم ميبره و بم مياره!
-حافظه داخليش کمه.
-لوازم جانبيش گير نمياد اصلا
-بعضي اوقات سرعتش مياد پايين البته همه گوشيا اينجور ميشن.

و یه عیب دیگه که یه بار گوشی LG L7 P715 گرفتم و کمی باهاش کار کردم احساس کردم تاچش کمی ضعیفه نسبت به سامسونگ که تاچش عالیه

البته بازم باید ببینی میخوای با گوشی چی کار کنی. من خودم دنبال یه گوشی با صفحه نمایش خوب و مهم تر از اون دوربین خوبم. که دوربین این گوشی هم تعریفی نداره

پیشنهاد میکنم قبل از اینکه یه گوشی بخرید به سایت GSMARENA سر بزنید و نقدش رو بخونید. عکس ها و فیلم هاش رو نگاه کنید و نتایج تستش رو نگاه کنید

ehbas
13-08-2013, 21:18
اینم یه مقایسه ساده

فیلم برداری Xperia P در حالت 720p (حجم فایل : 7 مگ)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیلم برداری LG L9 در حالت 720p (حجم فایل : 17 مگ)

به نقل از gsmarena:

Unfortunately, the quality of the clips is extremely poor, which takes most of the fun away. Videos looks like upsized VGA clips (at best) with extremely low resolved detail. It's so bad that it makes commenting on any other aspect of the videos pointless. Only the least demanding users and those who only watch the videos on the smartphone's screen itself will probably find the quality adequate.

فیلم برداری Xperia L در حالت 720p (حجم 22 مگ)

به نقل از gsmarena:

More crucially though, Sony Xperia L just doesn't record good video. The clips shot with it look like upsized VGA footage as they lack detail and look all pixelated. Colors are good and framerate is steady at 30, but the lack of detail really ruins the whole experience

فیلم برداری Galaxy ace 2 در حالت 720p (حجم 24 مگ)

به نقل از gsmarena:

Videos are recorded into MP4 files with a bitrate of 12Mbps, which is pretty good for 720p resolution. The accompanying sound uses the AAC audio codec, but is mono only (64 Kbps bitrate, 44.1 kHz sampling rate).
The framerate hits the 30 fps target easily and videos are very smooth.
We weren't very pleased with the video performance of the Galaxy Ace 2 - despite being smooth the videos lack contrast and the resolved detail isn't nearly as good as on some other 720p-enabled camcorders.

اگر حوصلش رو داشته باشید و دانلود کنید به ترتیب به این نتیجه میرسید:

LG L9 < Xperia L < Galaxy ace2 < Xperia P

توی عکاسی هم همینطوره

bax_021
14-08-2013, 13:19
سلام
من تو این چند وقته تمام گوشی ها رو زیر نظر داشتم.
به طور کلی بخوام بگم LG برند خوبی توی تلفن همراه نیست و تجربه سامسونگ، سونی و نوکیا و HTC و اپل رو نداره. بخاطر همین هم قیمتش پایینه. شما مشابه این گوشی رو تو برند های دیگه بخوای بگیری حداقل 200 تومن بیشتر باید پول بدی. اینکه میگن سونی یا سامسونگ پول مارکش رو میگیره و بیخودی گرونه اشتباهه. چون واقعا تو این کار تجربه دارن و LG به نظرم خیلی مونده تا به اینا برسه.
شما تو اینترنت هم سرچ بزنی یا همون دیجی کالا نظرات کاربران رو بخونی متوجه میشه یک سری مشکلات داره این مدل LG optimus L9:
اول اینکه دوربینش خوب نیست. هرچند 8 مگ هست و فیلم برداریش 1080p هست ولی تو سایت gsmarena که بری و عکس و فیلم ها رو مقایسه بکنی متوجه میشی که کیفیت پایینه. (البته تو gsmarena مدل p760 رو گذاشته ولی فکر نکنم کیفیت دوربینش فرقی بکنه)
یه سری دیگه از معایب:
کيفيت اسپيکرش پايينه يعني هم ولوم پاييني داره هم صداش پخته نيست!
-کيفيت مکالمش واضح نيست. صدا رو بم ميبره و بم مياره!
-حافظه داخليش کمه.
-لوازم جانبيش گير نمياد اصلا
-بعضي اوقات سرعتش مياد پايين البته همه گوشيا اينجور ميشن.

و یه عیب دیگه که یه بار گوشی LG L7 P715 گرفتم و کمی باهاش کار کردم احساس کردم تاچش کمی ضعیفه نسبت به سامسونگ که تاچش عالیه

البته بازم باید ببینی میخوای با گوشی چی کار کنی. من خودم دنبال یه گوشی با صفحه نمایش خوب و مهم تر از اون دوربین خوبم. که دوربین این گوشی هم تعریفی نداره

پیشنهاد میکنم قبل از اینکه یه گوشی بخرید به سایت GSMARENA سر بزنید و نقدش رو بخونید. عکس ها و فیلم هاش رو نگاه کنید و نتایج تستش رو نگاه کنید
خب آره کیفیت "عکاسی" و صداش یکم پایین تره
ولی فیلمبرداری و "مخصوصا" کیفیت صفحه نمایشش بیشتره از L واقعا
می دونید که LG صفحه نمایش های IPHONE رو تولید می کنه و دقبقا همون LCD رو رو این گوشی گذاشته ؟؟ :n05:
یعنی شما بازم صفحه ی کوچیکتر L رو به OPTIMUS ترجیح می دید ؟؟ چراااااا ؟؟؟!!!! :n15:
منم همه سایت ها رو بررسی کردم قبلش
در ضمن OPTIMUS باطری خیلی بهتری هم داره نصبت به L
البته منم هنوز نگرفتم ، اگه قانعم کنید منم L می گیرم ... :n02:

Captain
14-08-2013, 13:38
می دونید که LG صفحه نمایش های IPHONE رو تولید می کنه و دقبقا همون LCD رو رو این گوشی گذاشته ؟؟ :n05:
ی

تولید کننده صفحه نمایش های Retina آیفون خود Samsung میباشد.

NOR-1
14-08-2013, 14:27
تولید کننده صفحه نمایش های Retina آیفون خود Samsung میباشد.

خیر lg تولید میکنه

NOR-1
14-08-2013, 14:35
دوستان چند تا سوال در مورد xperia p دارم:
کیفیت صدای اسپیکر اصلی و اسپیکر مکالمه چطوره؟
کیفیت صدا موقعی که هدست وصل باشه چطوره؟
از فرمت mkv پشتیبانی میکنه؟
دوربینش حاله قرمز نمیندازه؟ چون x10 اینطوری بود پرسیدم
اخرین ورژن براش اومده چنده؟
با گارانتی موجوده؟
اخرین قیمت؟

Captain
14-08-2013, 17:03
خیر lg تولید میکنه

Retina Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The displays are manufactured by different suppliers in the world. Currently, the iPad's display comes from Samsung, while the Macbook Pro, iPhone, and iPod touch displays are made by LG and Samsung

----------------------

Why Samsung Makes Retina Displays — But Not for Its Own Tablets ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LEO.M
15-08-2013, 12:57
دوستان چند تا سوال در مورد xperia p دارم:
کیفیت صدای اسپیکر اصلی و اسپیکر مکالمه چطوره؟
کیفیت صدا موقعی که هدست وصل باشه چطوره؟
از فرمت mkv پشتیبانی میکنه؟
دوربینش حاله قرمز نمیندازه؟ چون x10 اینطوری بود پرسیدم
اخرین ورژن براش اومده چنده؟
اخرین قیمت؟
1-خوبه مخصوصا با مودهاش عالي ميشه.
ولي تو حداكثر يكم ضعيف ميشه
2-با هدست كه فوق العادست...همسطح پاوربيتسه
3-نه ولي هيچ چيز خاصي نيست با mxplayer حله
4-هاله قرمز رو چشم ها يا عكس هاي كلي؟؟؟؟نه نميندازه،ولي مثل ايفون 5 وقتي كانونش رو به سمت نور زياد بگيري يكم هاله بنفش مياره!(نقطه بنفش)
5.اطلاعی ندارم

poonel
18-08-2013, 15:37
این موبایل لعنتی خون منو کرده تو شیشه :angry:

شب 100% شارژش می کنم بدون انجام کار خاصی صبح شده 70%

تا میای یه خرده باش ور میری 20 - 30 باطریش می پره. دیگه روزی دو بار شارژ کردن واسم عادی شده.

خراب شده الآنم به شارژه.

مجبورم بخاطر باطریش هم که شده زودتر عوضش کنم. نمی دونم بعدش چی بگیرم.

NOR-1
18-08-2013, 16:27
1-خوبه مخصوصا با مودهاش عالي ميشه.
ولي تو حداكثر يكم ضعيف ميشه
2-با هدست كه فوق العادست...همسطح پاوربيتسه
3-نه ولي هيچ چيز خاصي نيست با mxplayer حله
4-هاله قرمز رو چشم ها يا عكس هاي كلي؟؟؟؟نه نميندازه،ولي مثل ايفون 5 وقتي كانونش رو به سمت نور زياد بگيري يكم هاله بنفش مياره!(نقطه بنفش)
5.اطلاعی ندارم

منظورم از هاله قرمز یعنی وقتی میندازی رو دیوار سفید وسط تصویر قسمت قرمز رنگ کمرنگ نندازه
نور هم تو او شرایط متوسط مثل خانه باشه

هندزفریش چطوره؟

hamed1297
18-08-2013, 20:53
این موبایل لعنتی خون منو کرده تو شیشه :angry:

شب 100% شارژش می کنم بدون انجام کار خاصی صبح شده 70%

تا میای یه خرده باش ور میری 20 - 30 باطریش می پره. دیگه روزی دو بار شارژ کردن واسم عادی شده.

خراب شده الآنم به شارژه.

مجبورم بخاطر باطریش هم که شده زودتر عوضش کنم. نمی دونم بعدش چی بگیرم.

اگه به این شکل هست که میفرمایید بدونید که یه برنامه که نصب کردین باعث این وضعیت هست.
توی بخش مدیریت باتری چی بیشتر مصرف میکنه باتری رو؟

sydsina
20-08-2013, 19:27
سلام
دوستان من در آپدیت گوشی به مشکل اساسی خوردم . الان برای گوشی آپدیت 6.2A.1.100 اومده اما وقتی میخوایم آپدیت کنم با پیغام زیر مواجه میشم :

کسی از دوستان راه حلی به نظرش میرسه ؟!

hamed1297
20-08-2013, 20:05
اقا بد تر از این برنامه PC companion ندیدم.البته به سرعت نت ما هم ربط داره.شما از سایت سونی برنامه update service رو بگیر،اون جواب میده

vahidsport
22-08-2013, 10:50
منظورم از هاله قرمز یعنی وقتی میندازی رو دیوار سفید وسط تصویر قسمت قرمز رنگ کمرنگ نندازه
نور هم تو او شرایط متوسط مثل خانه باشه

هندزفریش چطوره؟

گوشیم Xperia mini هست این مشکل رو داره ولی خلی حاد نیست تو پی تست میکنم میگم ولی فکر نکنم داشته باشه یعنی تا حالا متوجه نشدم

mykamran
22-08-2013, 10:54
سلام
دوستان من در آپدیت گوشی به مشکل اساسی خوردم . الان برای گوشی آپدیت 6.2A.1.100 اومده اما وقتی میخوایم آپدیت کنم با پیغام زیر مواجه میشم :

کسی از دوستان راه حلی به نظرش میرسه ؟!

شما همیشه سعی کن از فلش تولز استفاده کنی که هم رام را فیت تر و بهتر نصب میکنه و هم خطرش خیلی کمتره.

Hamed-M1
26-08-2013, 20:05
اقا من این گوشیو اپدیت کردم به اخرین ورژن اما لگ داره و میخوام الان با فلش تولز بزنم. حالا چون خودم اخرین ورژن رو اپدیت کردم ( از طریق خود نرم افزار سونی) الان با فلش تولز بزنم مشکلی نیست؟ بعد کدوم ورژن رو بگیرم؟ منظورم ( global. Generic. وخاورمیانه) هست؟

zahedy2006
27-08-2013, 23:59
اقا من این گوشیو اپدیت کردم به اخرین ورژن اما لگ داره و میخوام الان با فلش تولز بزنم. حالا چون خودم اخرین ورژن رو اپدیت کردم ( از طریق خود نرم افزار سونی) الان با فلش تولز بزنم مشکلی نیست؟ بعد کدوم ورژن رو بگیرم؟ منظورم ( global. Generic. وخاورمیانه) هست؟

مشکلی به وجود نمیاد... من بعد از آپدیت یه بار هم با فلش تولز فلش کردم اما لگ برطرف نمی شه

hamed1297
28-08-2013, 14:37
ببینید آندرویید با بالاترین سخت افزار هم اندک لگی داره.کاریش نمیشه کرد مگر اینکه توی نسخه ۵آندرویید گوگل برگ برنده ای رو کنه مثل همون پروژه کره ای برای جلی بین.

Captain
07-09-2013, 18:17
راستی دوستان این لنزهای دورین که سونی برا گوشی های هوشمندش ارائه داده، برا P هم میاد یا اومده؟

hamed1297
07-09-2013, 22:16
فرقی نمیکنه.NFC داشته باشه کافیه که پی هم داره

pedram_01
08-09-2013, 02:58
راستی دوستان این لنزهای دورین که سونی برا گوشی های هوشمندش ارائه داده، برا P هم میاد یا اومده؟

این لنز واسه همه گوشی هاست منی که سامسونگی هستم هم میتونم ازش استفاده کنم

poonel
03-11-2013, 02:19
آیا اندروید 4.3 یا 4.4 کیت کات واسه این گوشی لعنتی میاد؟

اگه نیاد راهی هست که اندروید 4.4 بریزیم روش؟

اگه جواب ها منفی باشه بکوبمش تو دیوار تا بترکه از شرش راحت بشم؟:47:

البته پول گوشی جدید رو هم ندارم:n03:

h!tman
03-11-2013, 17:35
شما کاستوم رام 4.2.2 بریز
تفاوتی با بقیه ورژن های اندروید زیاد نداره
من الان روی نکسوس 4.4 ریختم،رسما تفاوت هاش خیلی کمه

hamidreza2010
03-11-2013, 22:57
آیا اندروید 4.3 یا 4.4 کیت کات واسه این گوشی لعنتی میاد؟

اگه نیاد راهی هست که اندروید 4.4 بریزیم روش؟

اگه جواب ها منفی باشه بکوبمش تو دیوار تا بترکه از شرش راحت بشم؟:47:

البته پول گوشی جدید رو هم ندارم:n03:

سلام
چی بگم والله
اونجوری که سونی گفته ، برای u میاد و اگه بیاد که 100 درصد برای p هم میاد ولی من که چشمم آب نمیخوره ، آخه همین 4.1 هم برای u نداد و گفت سخت افزارش ضعیفه ولی حالا چرا گفته 4.4 میده ، خدا میدونه
اگه رسمی نیاد مطمئن باشید کاستوم رامش میاد

Captain
03-11-2013, 23:26
همین دیروز بود که گوگل ، اندروید 4.4 را معرفی کرد و پس از اینکه این شرکت اعلام کرد ، کدام یک از ستاره هایش به روز رسانی KitKat را دریافت می کنند ، نوبت به سایر شرکت های تولید کننده ی دستگاه های اندرویدی رسید تا برنامه ی زمان بندی خود برای به روز رسانی محصولاتشان را اعلام کنند . پس از اعلام رسمی موتورولا مبنی بر به روز رسانی دستگاه هایش ، این بار نوبت سونی شد تا زمان عرضه ی به روز رسانی دستگاه هایش را اعلام کند !

سونی در صفحه ی تو–ییتر خود اعلام کرد که هفته ی آینده ، لیستی از دستگاه هایش که به اندروید 4.4 و 4.3 آپدیت خواهند شد را اعلام می کند . نکته ی قابل توجه این است که سونی هنوز بر روی اندروید 4.3 برای برخی از دستگاه هایش سخت کار می کند و شاید خبر خوشی برای صاحبان Xperia 2012 باشد که اگرچه شاید اندروید 4.4 را دریافت نکنند اما می توانند از نسخه ی 4.3 اندروید استفاده کنند .

adrenalin
04-11-2013, 14:34
4.3 میشه امید داشت واسه p و t/tx/v بیاد ولی 4.4 خیلی بعیده بیاد چون اصلا با سیاست سونی جور در نمیاد سونی نهایتا 3 تا بروزرسانی واسه گوشی میده

poonel
10-11-2013, 15:03
نمی دونم چرا خیلی وقت ها موقع جواب دادن به تماس دریافتی قاطی میکنه

وقتی کسی زنگ میزنه دستم رو میکشم رو صفحه واسه جواب دادن اما زنگ قطع نمیشه. یا وقتی زنگ قطع میشه هر چی میگم الو از طرف مقابل صدا نمیاد. فکر کنم صدام وصل نمیشه.

با اینکه نسخه های مختلف آپدیت کردم و الآن 4.2 رسمی نصبه اما باز همین مشکل هست. حتی ریست فکتوری کردم مشکل حل نشد.

مال بقیه هم همینطوره؟

poonel
10-11-2013, 22:11
همین الآن یه آپدیت واسه کیبورد اومد :

Hamed-M1
13-11-2013, 19:18

وقتی کسی زنگ میزنه دستم رو میکشم رو صفحه واسه جواب دادن اما زنگ قطع نمیشه. یا وقتی زنگ قطع میشه هر چی میگم الو از طرف مقابل صدا نمیاد. فکر کنم صدام وصل نمیشه.

با اینکه نسخه های مختلف آپدیت کردم و الآن 4.2 رسمی نصبه اما باز همین مشکل هست. حتی ریست فکتوری کردم مشکل حل نشد.

مال بقیه هم همینطوره؟

دلیلش اینه احتمالا برنامه های زیادی نصب هستن و ران هستن و سیستم نمیگشه من خودم گو لانچر گذاشته بود خیلی خیلی کند شده بود و موقع تماس هم همین شکلی میشد.

J U N I P E R
13-11-2013, 22:23

مال بقیه هم همینطوره؟

برا من برخی اوقات اینجوری میشه. چارش هم خاموش روشن، اگر نشد ریست با دکمه ولوم و پاوره.

Sent from my LT22i using Tapatalk

poonel
14-11-2013, 13:19
دلیلش اینه احتمالا برنامه های زیادی نصب هستن و ران هستن و سیستم نمیگشه من خودم گو لانچر گذاشته بود خیلی خیلی کند شده بود و موقع تماس هم همین شکلی میشد.

اتفاقا برنامه های خیلی کم و سبکی روش نصبه. 6 - 5 تا برنامه اینستا و ویبر و نور سنج و تقویم صبا و دیکشنری و کیک و آنتی ویروس. بازی هم نصب ندارم.

موقعی هم که برنامه هاش کمتر بود بازم قاط میزد موقع جواب دادن.

Captain
14-11-2013, 13:40
اتفاقا برنامه های خیلی کم و سبکی روش نصبه. 6 - 5 تا برنامه اینستا و ویبر و نور سنج و تقویم صبا و دیکشنری و کیک و آنتی ویروس. بازی هم نصب ندارم.

موقعی هم که برنامه هاش کمتر بود بازم قاط میزد موقع جواب دادن.

دقیقا باهاتون موافقم
مال منم اینطوری میشه
چه رام رسمی چه کاستوم
معلوم نیست مشکل از سخت افزاره، اندرویده، کرنل یا....
اصلا نمیشه فهمید
فقط تا اونجایی که یادمه تو رام کاستوم سیانوژن و MIUI روانتر کار میکنه
مشکل اصلیه من، زردیه صفحه نمایشه وقتی نور رو رو حداکثر میزارم
اکثرا این مشکل رو دارن
فقط تو رام کاستوم سیانوژن این مشکل به کلی برطرف شده

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

Hamed-M1
14-11-2013, 16:33
در مورد زردی صفحه. من منظورتون رو دقیق نمیفهمم ولی اگر زمانی که صفحه مشکی رنگه ( روشن) مثلا موقع بالا امدن گوشی. اون موقع رو میگی که مشخص میشه دلیلش فشار شیشه روی ال سی دی زیرش هست. مال من اینجوری میشه ولی خیلی کمه و وقتی موبایل رو کج میکنم ( مثل چلوندن لباس) کاملا رنگ زرد مشخصه به همان دلیلی که گفتم.

poonel
15-11-2013, 02:47
من که تا حالا رنگ زرد تو صفخه موبایلم ندیدم.

یه مشکل مسخره دیگه ای که همیشه داره ساعتشه.

بعد چند ساعت که دکمه پاور رو میزنم تا صفحه روشن بشه و ساعت رو نگاه کنم ساعتش عقبه!

دو سه ثانیه طول میکشه تا ساعتش درس بشه!

بعضی مواقع هم بعد روشن شدن صفحه، ساعت وسط صفحه نمایش درسته اما اون ساعت بالایی تا چند ساعت عقبه! جلل خالق!

hamidreza2010
15-11-2013, 03:21

بعد چند ساعت که دکمه پاور رو میزنم تا صفحه روشن بشه و ساعت رو نگاه کنم ساعتش عقبه!

بعضی مواقع هم بعد روشن شدن صفحه، ساعت وسط صفحه نمایش درسته اما اون ساعت بالایی تا چند ساعت عقبه! جلل خالق!

سلام
گوشی من ایکسپریا یو هست و همین مشکل رو داره ، البته روی کاستوم رامها
هم روی کاستوم رام جیلی بینی که از p پورت شده و هم بعضی کاستوم رامهای ics

Captain
15-11-2013, 12:44
در مورد زردی صفحه. من منظورتون رو دقیق نمیفهمم ولی اگر زمانی که صفحه مشکی رنگه ( روشن) مثلا موقع بالا امدن گوشی. اون موقع رو میگی که مشخص میشه دلیلش فشار شیشه روی ال سی دی زیرش هست. مال من اینجوری میشه ولی خیلی کمه و وقتی موبایل رو کج میکنم ( مثل چلوندن لباس) کاملا رنگ زرد مشخصه به همان دلیلی که گفتم.

منظورم اینه که وقتی نور صفحه رو حداکثر هستش، آیکونهایی با رنگ زرد تبدیل به نارنجی و کمی مایل به سبز رنگ میشن!
تا حالا 3 تا پی تست کردم که تو همشون اینجور بودن

Hamed-M1
15-11-2013, 13:28
در رابطه با مشکل ساعت برای من هم پیش امده. من قبلا در رابطه با کندی موبایلن در صفحات قبل توضیح دادم که فهمیدم بعضی برنامه ها را باید حذف کنم ( یاهو میل و مسنجر و واتس اپ و وایبر) اینها برناکه هایی هستند که اغلب باز میمانند همچنین از تسک کیلر استفاده کنید
"""مهم""" برنامه های نصب شدتو به مموری انتقال بده البته این گوشی که اس دی نمیخوره ولی یه هارد تو خودش داره به اونجا انتقال بده. از طریق برنامه ZD BOX راحت میتونی انجام بدی.
در مورد رنگ صفحه باز من هم مشاهده نکردم اما شاید شما خیلی حساس هستید. ببینید این گوشی مجهز به تکنولوزی وایت مجیک است که بین شاید تمام گوشی های موجود شاید بگیم بالاترین سطح نور مربوط زه وایت مجیک هاست که کاهش کیفیت ممکن است باعث این شده باشد که شما فکر کنید رنگ عوض شده. این را هم عرض کنم اون پوسته ی محافظ که روی صفحه هم میگذارید بی تاثیر نیست و انواع مختلفی دارند که هر کدام حاللت مختلفی دارند.

Captain
14-12-2013, 17:10
سلام
فک کنم خبری از اندروید 4.2 یا 4.3 یا 4.4 برای این گوشی نیستش؟
سونی هنوز تو این 4.1.2 مونده با این همه باگ و اون کرنل 4.1.2 که مال 4.0.4 هسنش!!
:n15:

hamed1297
14-12-2013, 17:25
سلام
فک کنم خبری از اندروید 4.2 یا 4.3 یا 4.4 برای این گوشی نیستش؟
سونی هنوز تو این 4.1.2 مونده با این همه باگ و اون کرنل 4.1.2 که مال 4.0.4 هسنش!!
:n15:

کیت کت واسش میاد.

Captain
14-12-2013, 17:38
کیت کت واسش میاد.

چقد مطمئن هستین؟
منبع معتبری دارین؟

hamed1297
14-12-2013, 18:09
چقد مطمئن هستین؟
منبع معتبری دارین؟

شنیدم. چون حتی واسه xperia L هم میاد.

poonel
17-12-2013, 03:14
این گوشی لعنتی دیگه خون منو حسابی کثیف کرده:angry:

یکی که بهم زنگ میزنه با اینکه تماس روی صفحه نشون میده اما حدود 30 ثانیه تاخیر داره تا صدای زنگش دربیاد. بعد هم که دستم رو میکشم رو صفحه تا جواب بدم هنگ میکنه. هی باید الو الو کنم اونطرف خط هم الو الو صدا نمیاد!:weird:

واسه زنگ زدن خودم باز مثل دریافت تماس مشکل هنگ و تاخیر داره

چند بار هم ریست فکتوری کردمه و نرم افزارم زیاد روش نی بازم مشکل داره.:n03:

تلفنی که اصلی ترین کارش، تماس تلفنی رو انجام نده به چه دردی میخوره؟:44:

الآن اندروید 4.1.2 هست رام 1.100 جهانی. بنظرتون به کدوم رام تغییرش بدم که مشکل تماس نداشته باشم؟:n13:

4.1.2 رام 0.400 با حجم 557 مگ یا 4.0.4 رام 1.75 با حجم 382 ؟

hamed1297
17-12-2013, 10:05

یکی که بهم زنگ میزنه با اینکه تماس روی صفحه نشون میده اما حدود 30 ثانیه تاخیر داره تا صدای زنگش دربیاد. بعد هم که دستم رو میکشم رو صفحه تا جواب بدم هنگ میکنه. هی باید الو الو کنم اونطرف خط هم الو الو صدا نمیاد!:weird:

الآن اندروید 4.1.2 هست رام 1.100 جهانی. بنظرتون به کدوم رام تغییرش بدم که مشکل تماس نداشته باشم؟:n13:

من میگم کاستوم بریز. خیلی عجیبه این مشکل. سیانوژن بریز

poonel
19-12-2013, 09:01

مشکلم بالاخره حل شد.:n01:

نرم افزار آنتی ویروس Dr.web Light موبایلم رو خراب میکرد.

الآن دور روزه Uninstallش کردم، دیگه مشکل ندارم.