PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمي هم در مورد ASP.NET مطلب بنويسين

atahaghighi_CIW
05-07-2006, 10:01
سلام
از دوستان عزيز خواهشم ميكنم كمي هم در مورد ASP.NET مطلب بنويسن.

بابا خسته شديم ازبس PHP ديديم :puke:

ممنون

Omidpsp
06-07-2006, 07:57
دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی.
ببینید زبان ASP.net خیلی خیلی مشکله واگه ما تو این انجمن یکی داشته باشیم که اصلا این انجمن میره رو هوا
این رو هم بگم که من تا حالا کسی رو ندیدم کهASP بلد باشه البته تو این انجمن

atahaghighi_CIW
06-07-2006, 12:11
دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی.
ببینید زبان ASP.net خیلی خیلی مشکله واگه ما تو این انجمن یکی داشته باشیم که اصلا این انجمن میره رو هوا
این رو هم بگم که من تا حالا کسی رو ندیدم کهASP بلد باشه البته تو این انجمن

ممنون كه جواب دادين.
من دانشجوي طراحي سيستمهاي وب هستم.
الان 2 ترم هست كه زبانهاي برنامه نويسي VB.NET , ASP.NET رو پاس ميكنم.
اونقدرم كه شما گفتين اين زبان برنامه نويسي مشكل نيست.
البته من هيچ اطلاعي از زبان PHP ندارم.
شايد ASP.NET در مقابل PHP سخت باشه.
ولي بازم مطالبي در مورد ASP.NET بنويسين.
منم تا اونجايي كه تونستم كمك ميكنم ( البته اگه بتونم )
شاد و پيروز باشين

Omidpsp
06-07-2006, 16:39
بهر حال برای یاد گرفتن ASP باید ویژوال بیسیک رو هم یاد بگیری که من در حال یادگیریش هستم.همچنین Perl رو هم باید بلد باشی.

atahaghighi_CIW
08-07-2006, 22:25
بهر حال برای یاد گرفتن ASP باید ویژوال بیسیک رو هم یاد بگیری که من در حال یادگیریش هستم.همچنین Perl رو هم باید بلد باشی.

من كه گفتم
الان 2 ترم هست كه من دارم VB.NET پاس مي كنم.
البته اينرو هم بگم كه مي شه تو Visual Studio با زبانهاي مختلف كار كرد و كد ASP.NET توليد كرد
مثلا با زبانهاي VB.NET - C - JSP - C#- C - و غيره

FATIMA
15-07-2006, 11:13
سلام
منم دارم Asp.net رو ياد مي گيرم (البته با #c)خوشحال مي شم از شما هم مطلب ياد بگيرم.

aminkarami
15-07-2006, 22:15
سلام من که خیلی دوست دارم بگم (البته علم خیلی کممو) ولی باید یه گروه قوی که C# بلد باشن با هام کار کنن در ضمن فکر نمی کنم خیلی asp.net سخت باشه حداقل تکنولوژیه .net اینه که هر کی C# بلد باشه خیلی راحت می تونهasp.net بنویسه . شاید اولین مطلب رو هفته دیگه زدم اگر دوست داشته باشید.(از تاپیکه php که خیری ندیدیم)

aminkarami
15-07-2006, 22:17
Omidpsp برای کارای آماتور یا حتی پیشرفته perl نمی خواد اون دیگه خیلی پیشرفته است برای امنیت محض.

fakhte
31-05-2007, 10:03
سلام
من هم asp.netوvb.net کار می کنم اگه کمکی از دستم بیاد خوشحال می شم همکاری کنم

_H2_
03-06-2007, 15:42
از دوستان عزيز خواهشم ميكنم كمي هم در مورد ASP.NET مطلب بنويسن.

سلام
سوال داشتید بپرسید، اما مطلب بنویسید .... نمیدانم یعنی چی !!! :13:
ضمناً به اون سختی که دوستان اشاره کردند نیست، تازه به نظر من که کارهای مشابه را خیلی راحت تر از php و asp انجام میدهد. (به نظر من تنها ایرادش آن است که سرورهای پشتیبانی کننده از asp.net معمولاً گران تر php و asp هستند ولی به دسترسی اش به فریم وروک می ارزد.)

mamadfelfel1988
20-07-2007, 06:07
جالبه به نظره من asp.net خیلی ساده است مخصوصا از زمانی که web 2 and asp.net2 امده دیگخ ترکونده بد اینکه asp.net یاد گرفتنش اسون تر از php هست تو php خیلی باید کار کشته باشی که بتونی کد های دیگران رو trace کنی ولی asp.net ساده است بد من زیاد با asp.net کار کردم کسی سوال داشت بپرسه اگه بدونم دریغ نمی کنم چاکریم.

azad5162
23-07-2007, 09:08
شمایی که با asp.net کار میکنید اگر ممکنه منم راهنمایی کنید
چگونه از برنامه ای که با asp.net نوشته ام setup بگیرم که بتوانم از آن در windows استفاده کنم.

_H2_
23-07-2007, 10:09
سلام
نمیدانم منظورتان چیست؟ برنامه های ASP.Net برای کار در سرور است نه کلاینت، برای کلایت باید exe بسازید!
اگر هم منظورتان همان سرور است! هیچ کار خاصی نمیخواهد! کافیست فایلها را با FTP به دایرکتوری مورد نظر کپی کنید، البته میتوانید پروژه را کامپایل کنید تا کدها به فایل dll تبدیل شوند و آنگاه بفرستید روی سرور.

شاید هم منظورتان درست کردن یک سرور شخصی-محلی است؟؟؟