PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپم ارور صفحه آبی مرگ blue screen of dead میده چکار کنم؟

Mahmood_Makhmaseh
25-02-2012, 13:28
من بدبخت بعد از 20 سال یه لپتاپ خریدم که به قول خودم خیلی خفنه. مدل لپتاپم sony vaio f224fx/s هست. امروز داشتم تواینترنت چرخ میزدم که یهو فایر فاکس هنگ کرد بعد آیدی ام هنگ کرد. یاهو مسنجر هم بالا بود. بعدش در کمال ناباوری صفحه آبی مرگ اومد. و یهو فن لپتاپ روشن شد و شروع کرد به چرخیدن بعد 30 ثانیه من مجبور شدم با دکمه روی لپتاپ خاموش کنم. بعد دوباره روشن کردم. این لپتاپ رو الان 3 ماهه خریدم. من این مشکلو با پی سیم هم داشتم قبلا. لپتاپ 2 میلییونی خریدیم که اینجور بشه....؟ الان خیلی ناراحتم. کمکم کنید رفع شه توروخدا....

مصطفی
25-02-2012, 20:01
سلام چه ویندوزی روش نصبه ؟

mehrdad8086
25-02-2012, 20:38
من بدبخت بعد از 20 سال یه لپتاپ خریدم که به قول خودم خیلی خفنه. مدل لپتاپم sony vaio f224fx/s هست. امروز داشتم تواینترنت چرخ میزدم که یهو فایر فاکس هنگ کرد بعد آیدی ام هنگ کرد. یاهو مسنجر هم بالا بود. بعدش در کمال ناباوری صفحه آبی مرگ اومد. و یهو فن لپتاپ روشن شد و شروع کرد به چرخیدن بعد 30 ثانیه من مجبور شدم با دکمه روی لپتاپ خاموش کنم. بعد دوباره روشن کردم. این لپتاپ رو الان 3 ماهه خریدم. من این مشکلو با پی سیم هم داشتم قبلا. لپتاپ 2 میلییونی خریدیم که اینجور بشه....؟ الان خیلی ناراحتم. کمکم کنید رفع شه توروخدا....

دوست من.....
حالا اینقدر عصبانی نباش .(از اندازه فونتت معلومه)
اگر بتازگی اینجوری شده میشه گفت از ویندوز و یا نرمافزار(بدافزار)و ویروس می تونه باشه.
یه ویروس کشی اساسی انجام بده.نشد ریکاوری که انشالله جواب میگیری.
خونه آخرش گارانتیه که خیلی بعیده

milad_takjoo
25-02-2012, 21:13
دوست عزیز لپ تاپ من دو هفته ای اینطوری شد فرستادم تعمیرگاه.....ناراحت نباش...پیش میاد
این تاپیک رو دنبال کن کمکت می کنه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahmood_Makhmaseh
25-02-2012, 23:01
سلام چه ویندوزی روش نصبه ؟
سلام داداش ویندوزم 7 هست

lida
26-02-2012, 09:04
سخت میگیری یه کم پیش میاد این چیزا اگه دوباره شد ویندوزشو ریکاور کن حل میشه

azadeh2007
27-02-2012, 09:58
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahmood_Makhmaseh
27-02-2012, 18:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینو چکار کنم؟

ask_bl
27-02-2012, 18:25
مهم : بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])