PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین GALEXY Note و GALEXY S II و Iphone 4s

reza-ps3
25-02-2012, 00:38
سلام دوستان و اساتید محترم:11:
قصد خرید گوشی دارم و بین انتخاب این سه مدل گوشی Samsung GALEXY Note و Samsung GALEXY S II و Iphone 4s واقعا گیر کردم :13:
البته Samsung GALEXY Note خیلی نظرم رو جلب کرده :46:
در مورد بودجه هم هیچ محدودیتی ندارم :46: خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید :10:

mamadyazdani
25-02-2012, 00:48
به نظره من sIIحرف نداره از همه لحاظ ولی یه عیبی هم داره به نظره من که اصلا مهم نیست ولی بگم بهتره بدنه ی پلاستیکی بلخص دربه پشته اونه 4sهم جایه خودش رو داره ولی به نظره من دیگه قدیمی شده و note هم که من شنیدم اونایی که دارن زیاد راضی نیستن حالا خوذانی ولی من بازم نظرم sIIهست

bttt0
25-02-2012, 11:16
سلام دوست عزیز بدون شک Samsung Galaxy Note

adel.alizadeh1994
25-02-2012, 13:18
منم گوشی Samsung Galaxy Note و ایفون فور اس رو به شما پیشنهاد میکنم اما به نظر بنده اندروید سیستم عامل بهتریه تا ایفون چون ایفون یک سری محدودیت ها داره
اصلا فکر گالاکسی اس 2 نکن چون 8 عیب بزرگ داره اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
27-02-2012, 01:53
سلام
همشو داشتم
اگه با سایز نوت مشکلی نداری حتما بخرش
فعلا بهترین (قویترین) گوشی هست

PersiAndroid
01-03-2012, 23:33
منم گوشی Samsung Galaxy Note و ایفون فور اس رو به شما پیشنهاد میکنم اما به نظر بنده اندروید سیستم عامل بهتریه تا ایفون چون ایفون یک سری محدودیت ها داره
اصلا فکر گالاکسی اس 2 نکن چون 8 عیب بزرگ داره اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ils.php%3Fid%3D9935%26modSearch%3Dnews%26srchTxt%3 D8)

واقعا متاسفم براتون...
چون ميتونم قسم بخورم كه با اس 2 كار نكرديد و گرنه اين دلايل مربوط ميشه به زماني كه اس 2 هنوز دست يك نفر هم تو ايران نرسيده بود
هيچكدوم از اين مشكلات رو نداره بهترين اسمارتفون موجود هست

در مورد نوت هم پيشنهاد ميدم اين پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونين
در مورد انتخاب ميتونه كمكتون كنه

adel.alizadeh1994
02-03-2012, 10:37
سلام دوست من persiandroid اولا مودبانه صحبت کن بعدشم گوشی گالاکسی اس 2 رو یکی از دوستام داره و جدیدا خریده و با مشکل صدای ضعیف از اسپیکر هنگام حرف زدن مواجه شده این مشکل بزرگترین مشکل گالاکسی اس 2 هست و من از چندین نفر پرسیدم و همه این مشکل رو داشتن. لطفا قبل از اینکه حرف بزنی کمی برو تحقیق کن .

mr_khodaei2008
02-03-2012, 14:51
اس 2 هیچ عیبی نداره و به نوشته هایی که برا خراب کردن این گوشی نوشته شده اهمیتی ندید

dash_mehdi
02-03-2012, 15:24
من با فور اس کار نکردم اما با ایفون فور / اس 2 و گلکسی نوت کارکردم
گلکسی اس 2 که هیچ ایرادی نداره و یک گوشیه فوق العادس.
اما گلکسی نوت یه دنیای دیگه ایه.
بی نظیره.
ایفون هم که نمایشگر 3.5 اینچی داره و نیاز های کاربرش رو برطرف نمیکنه.
ایفون هیچ برتری نسبت به نوت و اس 2 نداره.
من که قطعا گلکسی نوت رو پیشنهاد میدم که گوشیه بی نظیریه.

adel.alizadeh1994
02-03-2012, 18:41
دوست من اقا مهدی منم گوشیم اندوید هست و اپل هم دست گرفتم اگه ایفون فور اس دست میگرفتی میفهمیدی که چه فرقی با فور داره واقعا گوشی ایفون فور اس برترین گوشی هست فقط قیمتش یکم بالاست در ضمن با این مشخصات که دوستمون گفتند نوت بهترین گزینه برای ایشون هست یادتون نره ما اندرویدی ها سیستم عاملمون رو دست ایفون کپی زدیم و سایت ها معتبر با مطالبی که به قول دوستان الکیه و برای خراب کردن گوشی هاست اعتبار خوردشون رو زیر سوال نمیبرن
اصلا چه لزومی داره بیان از یه گوشی الکی انتقاد کنن ؟

h!tman
03-03-2012, 11:44
دوست من اقا مهدی منم گوشیم اندوید هست و اپل هم دست گرفتم اگه ایفون فور اس دست میگرفتی میفهمیدی که چه فرقی با فور داره واقعا گوشی ایفون فور اس برترین گوشی هست فقط قیمتش یکم بالاست در ضمن با این مشخصات که دوستمون گفتند نوت بهترین گزینه برای ایشون هست یادتون نره ما اندرویدی ها سیستم عاملمون رو دست ایفون کپی زدیم و سایت ها معتبر با مطالبی که به قول دوستان الکیه و برای خراب کردن گوشی هاست اعتبار خوردشون رو زیر سوال نمیبرن
اصلا چه لزومی داره بیان از یه گوشی الکی انتقاد کنن ؟

شما گوشیت آندرویده ولی چه آندرویدی ؟ : ))
x8
و همیشه هم از کمک های شایان و راهنمایی های اشتباه شما توی مشاوره خرید لذت بردیم
در مورد کپی هم شما اگر نمیدونی بدون پایه آندروید لینوکس هست! نمیدونم شما کپی رو چجوری معنی میکنی؟!
مثل این میمونه موزیک کپی کنی داری Paste میکنی فیلم کپی شه : ))
سایت gsm هم داره از مال اپل بالا میره همه میدونن
پس خواهشا بیخیال این قسمت از سایت شو ! خداییش مجبورت نکردن کلت نزاشتن پشت سرت بیایی کامنت بزاری

========
در مورد عزیزی که میخوان گوشی بخرن
شما میتونی Note رو با خیال راحت بخری
یکم گندس ولی از نظرم کاملا ارزششو داره

adel.alizadeh1994
03-03-2012, 17:11
ببخشید h!tman اگه اینطور بود سایت gsm گوشی iphone 4s رو بهترین گوشی انتخاب میکرد نه گالاکسی اس 2 البته این رکورد برای اول سال بود حالا که دیگه ارک اس هم رو دست اس 2 زده و جدیدا همه ی اس 2 تغلبی شدند سامسونگی که با این همه گوشی فقط 3 -4 تا از گوشی هاشو به اندروید 4 اپدیت میکنه چرا اینقدر سنگشو به سینه میزنید مطمئن باشید با اومدن گوشی اندروید 5 گالاکسی اس 2 به این ورژن اپدیت نمیشه
بله من گوشیم ایکس 8 هست اما با نصف بیشتر گوشی های اندرویدی کار کردم و من کاری به پایه ی اندروید ندارم من میگم از نظر شکل و شمایل.

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

و میخواستم بگم شرکت اپل لازم نداره که تبلیغ براش بکنن اونم سایت های ایرانی

amir200812
17-03-2012, 08:54
ببخشید h!tman اگه اینطور بود سایت gsm گوشی iphone 4s رو بهترین گوشی انتخاب میکرد نه گالاکسی اس 2 البته این رکورد برای اول سال بود حالا که دیگه ارک اس هم رو دست اس 2 زده و جدیدا همه ی اس 2 تغلبی شدند سامسونگی که با این همه گوشی فقط 3 -4 تا از گوشی هاشو به اندروید 4 اپدیت میکنه چرا اینقدر سنگشو به سینه میزنید مطمئن باشید با اومدن گوشی اندروید 5 گالاکسی اس 2 به این ورژن اپدیت نمیشه
بله من گوشیم ایکس 8 هست اما با نصف بیشتر گوشی های اندرویدی کار کردم و من کاری به پایه ی اندروید ندارم من میگم از نظر شکل و شمایل.

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

و میخواستم بگم شرکت اپل لازم نداره که تبلیغ براش بکنن اونم سایت های ایرانی
چیچی رو دست S2 زده؟:18::18:
ARC S رو دست S2 زده؟ جدددی میگی؟؟؟

Adreno 205 از Mali-400MP قویتره؟
1.4GHz Scorpion از Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 قویتره؟
رم 512 از 1024 بیشتره؟
LED-backlit LCD از Super AMOLED Plus بهتره؟
فیلم برداری 720p بهتر از 1080p هست؟
نداشتن دوربین دوم بهتر از یک دوربین 2 مگاپیکسلی در جلوی گوشی هست؟
بلوتوث V2.1 بهتر از v3.0 هست؟
مموری داخلی 1 گیگ بهتر از 16/32 گیگ هست؟
8.7 میلیمتر نازکتر از 8.5 میلیمتر هست؟
117 گرم سبک تر از 116 گرم هست؟

بی خیال بابا! برو بگو بزرگترت بیاد(هر چند خود Sony Xperia S هم چندان برتری بر S2 نداره، در حالی که یک سال دیر تر اومده)

درضمن من خودم امروز یا فردا NOTE میخرم! بنظر من اگه میخوای خاص باشی! بهترین گزینه هست!:21:

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 09:13
دوست من اقا امیر فیلم هاش تو یوتیو ب هست برو یه نگاه کن بعد بیا حرف بزن اگه بخوای رو برگه مقایسه کنیم درسته حق با شماست اس 2 برتره اما در عمل یک تک هسته ای از شرکت سونی عملکرد بهتری رو تو سرعت داشته تا دو هسته ای از سامسونگ در ضمن من دوربین و مموری و این چیزا که شما نوشتید رو مقایسه نکردم وبهتره شما بری بزگترت رو صدا بزنی چون در حد من نیستی و برتری های Sony Xperia S نسبت به اس 2 خیلی وقته ثابت شده ما داریم اونو با گوشی های چهار هسته ای مقایسه میکنیم اونوقت شما میگی .... درسته که Sony Xperia S دو هسته ای هست اما واقعا گوشی سرعتی هست همیشه همینطور بوده مشخصات گوشی های سونی اریسکون یا بهتره بگیم سونی از برند های دیگه پایینتر بوده اما عملکردش و کیفیتش خیلی خیلی بهتره و سونی گفته تا زمانی که نتونم یه باتری و شرایط خوب برای عملکرد عالی در یک گوشی 4 هسته ای طراحی کنم گوشی ای با چهار هسته نمیسازم به این میگن شرکت نه سامسونگ و اچ تی سی که گوشی 4 هسته ای زدن و باتریش در برابر گوشی ضغیفه و گرم میکنه و عملکرد هسته ها رو به شدت پایین میاره و در حد دو هسته ای میشن واقعا برند های معروف باید سیاست رو از سونی یاد بگیرن که به فکر مشتری هست نه اعداد زیاد رو کاغذ و عملکرد پایین تو عمل
just sony

amir200812
17-03-2012, 09:52
دوست من اقا امیر فیلم هاش تو یوتیو ب هست برو یه نگاه کن بعد بیا حرف بزن اگه بخوای رو برگه مقایسه کنیم درسته حق با شماست اس 2 برتره اما در عمل یک تک هسته ای از شرکت سونی عملکرد بهتری رو تو سرعت داشته تا دو هسته ای از سامسونگ در ضمن من دوربین و مموری و این چیزا که شما نوشتید رو مقایسه نکردم وبهتره شما بری بزگترت رو صدا بزنی چون در حد من نیستی و برتری های Sony Xperia S نسبت به اس 2 خیلی وقته ثابت شده ما داریم اونو با گوشی های چهار هسته ای مقایسه میکنیم اونوقت شما میگی .... درسته که Sony Xperia S دو هسته ای هست اما واقعا گوشی سرعتی هست همیشه همینطور بوده مشخصات گوشی های سونی اریسکون یا بهتره بگیم سونی از برند های دیگه پایینتر بوده اما عملکردش و کیفیتش خیلی خیلی بهتره و سونی گفته تا زمانی که نتونم یه باتری و شرایط خوب برای عملکرد عالی در یک گوشی 4 هسته ای طراحی کنم گوشی ای با چهار هسته نمیسازم به این میگن شرکت نه سامسونگ و اچ تی سی که گوشی 4 هسته ای زدن و باتریش در برابر گوشی ضغیفه و گرم میکنه و عملکرد هسته ها رو به شدت پایین میاره و در حد دو هسته ای میشن واقعا برند های معروف باید سیاست رو از سونی یاد بگیرن که به فکر مشتری هست نه اعداد زیاد رو کاغذ و عملکرد پایین تو عمل
just sony

حق با شماست!:27::27::27::27:

شما بقدری طرفدار سونی و سونی اریکسون هستی که داری افسانه سازی میکنی!

اینم ARC S شما که i9100 به عنوان پیش غذا نوش جانش کرده!:31::31:

dash_mehdi
17-03-2012, 12:22
just sony

شما خودت سونی اکسپریا اس رو در دست گرفتی؟! (((-:
هیچ گوشی ای به پای نوت نمیرسه.
دو روز برا رفیقم دستم بود.
واقعا یه گوشیه متفاوته
سرعتش خیلی از اس2 بیشتره.
در کل عـــــــالیه.

MOHAMMAD2010
17-03-2012, 13:05
نوت از نظر من بیشتر تبه تا گوشی ! نمیشه راحت همه جا بردش !
به نظر من از بین اینا 4s بهتره
( صفحه 3.5 اینچ هم برای خیلی ها خوبه و مشکلی نداره )

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 10:09
اقا امیر من طرفدار هر برندیم که برای مشتریاش احترام قائل باشه مثل سونی نه سامسونگی که فقط 4 تا گوشی هاش رو به اندروید 4 اپدیت کرد اون گالاکسی اس با اون همه ادعا اندروید 4 براش نیومد و من گفتم ارک اس تو عمل بهتره تا اس 2 نه رو برگه. و اقا مهدی من ایکسپریا اس رو دست نگرفتم ولی تعریفشو از کسانی که دست گرفتن شنیدم این گوشی تو ایران نیومده تو خارج که 1 ماه اومده و اونو خیلی وقته با اس 2 مقایسه کردند و برتری کاملا مشخصه به نظر من اصلا نیاز نبود مقایسه کنند برید تو گوگل سرچ کنید مقایسشون هست و من حرف شما رو کاملا قبول دارم که گوشی نوت بهترین گوشی سامسونگ هست و علا رغم صفحه بزگش سرعتش عالیه چون خودمم دست گرفتم و باهاش کار کردم.

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 10:38
و اقا حسن چرا اینقدر با موتورت گاز میدی اولا اینجا محیط مشاوره هست بحث سیاسی نکن دوما اگه رئیس جمهور نبود ادم هایی امثال تو گرسنه میخوابیدن و گوشی ایکس پریا اس 1 ماهه و چند هفته هست که اومده و برای مقایسه 4 روز کافیه و ما دو نوع مقایسه ئاریم یکی مقایسه رو برگه یعنی مقایسه با استفاده از مشخصاتی که برتد های مختلف برای گوشی هاشون دادند و یک مقایسه در عمل که عملکرد گوشی ها رو نسبت به هم میسنجن که ملاک اصلی مقایسه ی دومی هست و همیه سونی در عمل بهتر از برند های دیگه بوده و خواهد بود در ضمن ایکس پریا اس هم در عمل و نه در مشخصات برتری داشته با اس 2 چون اس 2 اصلا قابل مقایسه با ایکس پریا اس نیست و اقا حسن بقیه ی جوابتو برو صفحه 3 بگیر

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 10:48
و گوشی اس 3 سامسونگ 4 هسته ای هست و در ضمن اگه بخوام برای سارژ اینجور که شما میگید حساب کنیم لایو از نظر باتری خیلی خیلی بهتره تا اس 2 چون 12 ساعت مکالمه پشت سر هم داره البته این برتری خیلی وقته ثابت شده و من سه تا از دوستم گالاکسی اس 2 دارن و هر سه تاشون بهم گفتن این گوشی به گرم میکنه و بعنوان بخاری در زمستان خوبه و مطمئن باش اطلاعات من در زمینه ی گوشی بیشتره تا تو چون من به زبان انگلیسی کاملا مسلطم و مقاله های زیادی درباره ی گوشی ها خوندم بعدم یه نگاهی به متن بنداز ببین من چی نوشتم بعد چرت و پرت بگو من نوشتم تو سایت جی اس ام گالاکسی اس 2 بهترین گوشی شد معلومه که تو عقده ای هستی و فقط میخوای الکی مخالفت کنی چون متن رو نخوندی و فقط کپی کردی واقعا برات متاسفم اصلا اطلاعات نداری تو وایکس 1 چه ربطی داره به گالاکسی اس ایکس 10 از نظر سخت افزاری ضعیفه به همین خاطر اندروید 4 براش نمیاد ولی گوشی های دیگه سونی که مسخصاتشون مثل گالاکسی اس هست براشون اندروید 4 اومده مثل لایو و ایکس پریا مینی اخه شما دلتون رو به چی سامسونگ خوش کردید کی گفته اس 2 همزمان با ارک هست تو که هیچی نمیفهمی حرف الکی نزن چندین ماه با هم اختلاف دارن و تو از کجا میفهمی که به اندروید 5 اپدیت نمیشه و بحث ما سر ازک اس هست نه ارک بچه تو که گوشی ها رو نمیشناسی چرت و پرت نگو و ایکس پریا اس به اندروید 4 اپدیت شده تو که چیزی خبر نداری حرف نزن

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 10:55
اين سه تا فيلمم واسه اينکه ببينيد براويا بهتر از سوپرآمولد هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بعدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و سومي هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برتري براويا کاملا محسوسه.

Lord-Babak
18-03-2012, 12:00
سلام دوستان و اساتید محترم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قصد خرید گوشی دارم و بین انتخاب این سه مدل گوشی Samsung GALEXY Note و Samsung GALEXY S II و Iphone 4s واقعا گیر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته Samsung GALEXY Note خیلی نظرم رو جلب کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد بودجه هم هیچ محدودیتی ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من روی hTC Sensation XE و hTC Sensation XL هم فکر کن !

amir200812
18-03-2012, 14:45
اين سه تا فيلمم واسه اينکه ببينيد براويا بهتر از سوپرآمولد هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DL7KPTYPpOVU%26feature%3Drelated) و بعدي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DTo0n29l4k_Q%26feature%3Drelated) و سومي هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Ffeature%3Dendscreen%26v%3DVUJDzhzTc_M%26NR %3D1.%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%D9%8A) براويا کاملا محسوسه.

حق با تو هست! تو راس میگی! بچه ها کاریش نداشته باشین!

(( متاسفانه امروزه مردم ظرفیت و منطق ندارند!! ))

hasanmotori
18-03-2012, 14:49
حق با تو هست! تو راس میگی! بچه ها کاریش نداشته باشین!

(( متاسفانه امروزه مردم ظرفیت و منطق ندارند!! ))

این فک کنم سعیده بازم یوزر جدید ساخته ولی واسه رد گم کنی این دفه بجای htc زده تو کار سونی :2:

adel.alizadeh1994
18-03-2012, 19:04
سلام حیف که ادب من مثل تو..... نیست وگرنه میدونستم چجوری ادبت کنم کسی که اطلاعات درست نداره مجبوره به جای حرف زدن مشتی فحش بده واقعا متاسفم برات فکر نمیکردم تو کشورم ادم هایی مثل تو پیدا بشن و ایکس 10 از نظر سخت افزار از اس ضعیف تره بچه

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

و شایعه شده که گوشی گالاکسی اس 3 قراره 4 هسته ای باشه البته فکر نکنم این گوشی رویایی بیاد مثل اون کلیپ دروغین ایفون 5 هست منتظر بمونید حتما میاد و باتری ارک اس در حالت مکالمه 7 ساعت و 25 دقیقه و در حالن جانشینی 460 ساعت میتونی دوام بیاره اس 2 چی؟ و در ضمن اگه بخوام اینجوری که شما میگی حساب کنیم لایو در برابر اس 2 در شارژ شاهه چرا چرت میگی کی گفته ارک اس اپدیت نشده همین الان به اینترنت وصلش کنی اندروید 4 رو اپدیت میکنه. و معلومه کی گاوه برو اون بساطط رو جمع کن و خیلی خیلی بی تربیتی .
اقا امیر فقط شما منطق داری و بس.

hompoil
18-03-2012, 19:51
من کاری به این حرفها ندارم در یک کلام سامسونگ ترکونده
هر سه تا خوبن فقط سلیقه ای هست

1navid
18-03-2012, 20:02
بیخیال دعوا نداره که
من خودم s2 دارم هیچ مشکلی نداره نه مشکل اسپیکر نه مشکل داغ کردن و نه جنس بدنه برام بد اومد کیفیت صفحش هم فوق العاده است
درضمن فکر کنم داشتی cpu های دو گوشی رو باهم مقایسه می کردی پس s2 یا دو هسته برتری بیشتری نسبت به arc داره
ما که نگفتیم می خوایم از یه هسته s2 استفاده کنیم که شما در شرایط تک هسته ای مقایسه گذاشتی
در ضمن به نظر اولین شرکتی که آندرویید 4 رو رو رو گوشی هاش ارائه داد کدوم شرکت بود که عمل شد
و اولین شرکتی که وعده آپدیت رو داد کدوم شرکت بود که عمل شد
خواهشا تاپیک رو با این حرف ها منحرف نکنید
به نظر من که s2دارم یک گوشی فوق العاده هستش دیگه چه برسه به نوت

Scud_MD2
18-03-2012, 21:42
من اصولا تو این بحثها هیچ وقت نظر نمیدم چون همیشه که بحث بین آیفون 4 اس و نوت و اس 2 بوده دعوا میشه مثل همین جا البته ایندفعه مثل اینکه آرک م اضافه شده:27:
فقط یه چیز میگم
دوست عزیز همه چیز گوشی تو سخت افزار خلاصه نمیشه به چیزهای دیگه هم توجه کن مثل سیستم عامل مثل ساپورت و...
سامسونگ همیشه گوشیهای خوبی از نظر سخت افزاری داره ولی نمیشه به ساپورتش اعتماد کرد چون گلکسی اس با اون سخت افزار فوق العادش رو به راحتی کنار گذاشت و اندروید 4.0 رسمی واسش بیرون نداد البته کاستوم رامش هست ولی کاستوم رام کی ماند مانند رام رسمی
ولی اپل امتحانشو پس داده گوشی آیفون تری جی اس فقط با سی پی یو 600 مگاهرتزی هنوزم داره ساپورت میشه پس اگر شما فور اس بگیرید حداقل تا دو سال گوشیتون ساپورت خواهد شد
در مورد سیستم عامل
اندروید کاملا سیستم عامل خوبی ولی هنوزم نمیتونه به درستی از سخت افزار گوشی کامل و بهینه استفاده کنه و همچنین از امنیت پایینی برخورداره و در مارکت اندروید هم ویروس بدافزار زیاد داره
ولی در آی او اس هم از سخت افزار گوشی کامل و بهینه استفاده میکنه و هم از امنیت بالایی برخورداره و در اپ استورشم هم نه از ویروس خبری هست و نه از بدافزار
ببخشید زیاد شد
میخواستم فقط یه چیز بگم :)
موفق باشید

hasanmotori
18-03-2012, 23:35
سلام حیف که ادب من مثل تو..... نیست وگرنه میدونستم چجوری ادبت کنم کسی که اطلاعات درست نداره مجبوره به جای حرف زدن مشتی فحش بده واقعا متاسفم برات فکر نمیکردم تو کشورم ادم هایی مثل تو پیدا بشن و ایکس 10 از نظر سخت افزار از اس ضعیف تره بچه

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

و شایعه شده که گوشی گالاکسی اس 3 قراره 4 هسته ای باشه البته فکر نکنم این گوشی رویایی بیاد مثل اون کلیپ دروغین ایفون 5 هست منتظر بمونید حتما میاد و باتری ارک اس در حالت مکالمه 7 ساعت و 25 دقیقه و در حالن جانشینی 460 ساعت میتونی دوام بیاره اس 2 چی؟ و در ضمن اگه بخوام اینجوری که شما میگی حساب کنیم لایو در برابر اس 2 در شارژ شاهه چرا چرت میگی کی گفته ارک اس اپدیت نشده همین الان به اینترنت وصلش کنی اندروید 4 رو اپدیت میکنه. و معلومه کی گاوه برو اون بساطط رو جمع کن و خیلی خیلی بی تربیتی .
اقا امیر فقط شما منطق داری و بس.

من اینارو اون موقعی که تو هنوز به دنیا نیومده بودی جواب دادم تو هم خیلی بی ادبی پررو :27:

اینو بخون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستمون mr.khodaei میخاست گوشی بخره یه عده مثله تو بی ادب اومدن کلی چرت گفتن اتفاقاً همشونم رو همین شعرای gsm رو گزاشته بودن که جواب دادم دوستمونم خرید الانم راضیه هیچ کدوم از اون مشکلارم نداره

اینم یه مشاوره برای یه دوست دیگمون که بازم اس2 خرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازم بگردی مشاوره های من هست که همه هم راضی بودن حتا یکی بود با یوزر eblis 2011 که اولش کلی دهنمونو سرویس کرد ولی آخرش اس2 خرید و الان راضیه

جواب خیلی بدتر از تو رو دادم تو که عددی نیستی
فقط این نصیحت پدرانه رو از من بپذیر که منطقی باش و برای هر چیزی که میگی مدرک ارائه کن
مثلاً میگی سرعت آرک اس از اس2 بیشتره خب لینک فیلمشو بزار
وقتی یه چیزی میگی و جوابتو میدم بگو باشه نه اینکه یه چیز بی ربطی بگی ... گفتی سونی 4 هسته ای نزده که باتریش کم نیاره پس یعنی پارسالم که همه برندا دو هسته ای زدن و سونی تک هسته به همین دلیل بود تا اینجاشو فهمیدی ؟ خب پس یعنی تک هسته ای سونی باید باتریش بهتر از دو هسته ای سامسونگ باشه تا اینجاشم که قبول داری ؟ پس چرا باتری neo v از اس2 ضعیفتره؟ و در نتیجه آرک اس هم که از باتری 1500 میلی آمپری استفاده میکنه و صفحشم بزرگتره و سی پی یوشم بالاتره باتریش باید ضعیفتر باشه ... اگه به عدد اعلامی شرکته که اس2 مکالمش 18 ساعت و 20 دقیقه و استندبایش 710 ساعته! دیگه اینجا قضیه تمومه اشتباه کردی باید قبول کنی نه اینکه بری یه گوشی با صفحه خیلی کوچیکتر و رزولوشن پایینتر و با اینا مقایسه کنی در ضمن مگه خودت نگفتی نباید رو کاغذ مقایسه کنیم پس چرا عدد اعلامی شرکتو ملاک قرار میدی تست باتری یه سایت معتبر مثله gsmarena رو بزار ... خب این تموم شد اگه منطق داری بگو اشتباه کردم

گیر دادی به اس3 اولاً که دو هسته ای سامسونگ باتریش از آرک اس قویتر بود
دوماً از کجا میدونی حجم باتریش چقدره ؟
چون اطلاعاتت خیلی پایینه نمیدونی سامسونگ از تکنولوژی 32 نانومتری که مصرف کمتری داره میخاد استفاده کنه
اینم تموم شد پس دو بار باید بگی اشتباه کردم

اس1 باید با x10 مقایسه بشه چون هر دوتاشون 2010 اومدن بازار بازم چون اطلاع نداری x10 تا 1 سال رو 1.6 مونده بود در حالی که کاربرا داشتن از 2.3 روی اس1 استفاده میکردن
اس2 و آرک اس هم 2011 اومدن تازه اس2 چند ماه زود تر وارد بازار شد چون منطق نداری 1 سال دیگه که برای هیچ کدوم اندروید 5 نیومد میگی آرک اس سی پی یوش ضعیف بود

اصلاً کاری به اینا نداشته باش فقط فروش سامسونگو با سونی مقایسه کن این خودش رضایت مشتری رو نشون میده سونی تو چند سال اخیر همش ضرر داده دلیلش چیه ؟ مشخصه عدم رضایت مشتری و ضعف در ارائه گوشیهای بروز ...

adel.alizadeh1994
19-03-2012, 09:19
سلام اولا این لینک خبر سونی در مورد 4 هسته ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ny-no-quad-core-phones-until-2013.html)
و دوما و پست قبلیت رو تو صفحه ی 2 چرا حذف کردن؟ بهت گفتم بی تربیتی باور نمیکنی مگه اینجا جای حرف های سیاسی هست

---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

و مشکل اسپیکر اس 2 دیگه مشهوره من تو سایت جی اس ام تو قسمت نظرات گالاکسی اس 2 چند بار دیدم که بچه ها نوشتن موقعی که با تلفنمون حرف میزنیم طرف مقابل میگه انگار صداتون از ته چاه میاد حتی من به یکیشون گفتم این مشکل مهمترین مشکل اس 2 هست و درباره ی سایت هم باید بهت بگم یه شرکت بزرگ مثل ایفون هیچ احتیاجی به تبلیغ سایت های کوچیک ایرانی مثل جی اس ام نداره اگه جس اس ام طرفدار ایفون بود ایفون 4 اس رو بهترین گوشی سال انتخاب میکرد بقیه ی جوابتم برو صفحه ی بعد بگیر

adel.alizadeh1994
19-03-2012, 09:29
و در ضمن این امار قویترین و ضعیف ترین باتری های گوشی های هوشمند در عمل هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین بینم اسم گالاکسی اس 2 داخلش پیدا میکنی یا نه بعدشم اون اماری که شرکت ها میدن با اونیکه تو عمل بدست میاد فرق میکنه بچه و دوما حالا نوبت اعتراف شماست نه من و درباره ی سیستم عامل من با نظر دوستمون scud_md2 کاملا موافقم

adel.alizadeh1994
19-03-2012, 09:36
این اخباری که من گفتم برای امساله ربطی به پارسال نداره که شما میاید و تک هسته ای پارسال رو با اس 2 مقایسه میکنید شما درست نفهمیدی که منظور من از اینکه سونی 4 هسته ای نمیزنه چیه برو اون لینکو که بهت دادم بخون تا متوجه بشی این یک نوع سیاست کاری و احترام به مشتری برای سونی هست

adel.alizadeh1994
19-03-2012, 09:42
و در مورد اپدیت ها اولا ایکس 10 سرعت پردازندش 1000 مگاهرتز در حالی که گالاکسی اس 1400 مگاهرتز پس با این وجود اس گوشی قویتری محسوب میشه و اپدیت ها هم باید براش زودتر بیاد ولی نکتته ی جالب توجه اینه که برای ایکس 10 هم ورژن 2.3 اومده و اس تو همون 2.3 که خودت میگی زودتر از ایکس 10 براش اومده گیر کرده حالا دیدی که برای هر دوشون 2.3 اومده دیگه چه فرقی میکنه برای کدوم زودتر اومده وبرای کدوم دیرتر و در مورد اپدیت ارک اس هم به اندروید 4 جا خوردی نه؟ گوشی لایو که از اس ضعیفتره براش اندروید 4 اومده ولی اس چی بازم میگی مشتریان از سونی ناراضی هستن اون سامسونگ هست نه سونی اشتباه گرفتی و اون زمان سونی اریکسون بود حالا شده سونی ببین سونی امسال چیکار کنه مثل لوازم برقیش مطمئن باش تو گوشی های هوشمند هم تو جهان اوله و در ضمن جالب بدونی فروش ایکسپریا اس قبل از عرضش شد دومین گوشی تو فروش گوشی های سونی وقتی بیاد دیگه چی میشه به امار ایفون میرسه حاله فهمیدی همشو اشتباه کرده بودی
دیگه بحث رو ادامه نده حوصله ی بحث با ادم هایی مثل تو رو ندارم

.:PAR3A:.
19-03-2012, 11:05
کسی که منبع حرفاش GSM.IR ــه ارزش بحث نداره ، بیخیال شین :|

amir200812
19-03-2012, 12:15
و در مورد اپدیت ها اولا ایکس 10 سرعت پردازندش 1000 مگاهرتز در حالی که گالاکسی اس 1400 مگاهرتز پس با این وجود اس گوشی قویتری محسوب میشه و اپدیت ها هم باید براش زودتر بیاد ولی نکتته ی جالب توجه اینه که برای ایکس 10 هم ورژن 2.3 اومده و اس تو همون 2.3 که خودت میگی زودتر از ایکس 10 براش اومده گیر کرده حالا دیدی که برای هر دوشون 2.3 اومده دیگه چه فرقی میکنه برای کدوم زودتر اومده وبرای کدوم دیرتر و در مورد اپدیت ارک اس هم به اندروید 4 جا خوردی نه؟ گوشی لایو که از اس ضعیفتره براش اندروید 4 اومده ولی اس چی بازم میگی مشتریان از سونی ناراضی هستن اون سامسونگ هست نه سونی اشتباه گرفتی و اون زمان سونی اریکسون بود حالا شده سونی ببین سونی امسال چیکار کنه مثل لوازم برقیش مطمئن باش تو گوشی های هوشمند هم تو جهان اوله و در ضمن جالب بدونی فروش ایکسپریا اس قبل از عرضش شد دومین گوشی تو فروش گوشی های سونی وقتی بیاد دیگه چی میشه به امار ایفون میرسه حاله فهمیدی همشو اشتباه کرده بودی

:16::39::16::39::16::39::16::39::16::39::16::39:

بابا اطلاعات! بابا متخصص موبایل!

hasanmotori
19-03-2012, 16:33

دوستان خوب جوابتو دادن
یه سر به تاپیک اکسپریا اس بزن ظاهراً گند زده :27:

امروز یه Sony S شرکت داد بهم برای تست برا چند ساعت.

میدونید که خودم سونی باز بودم و هستم ولی واقعا میتونم بگم گوشی بیخودی بود. تجربیاتی که توی این چند ساعت کسب کردم رو میگم واقعا در مقایسه با GSII خودم:

- همونطور که اکثر سایت ها نوشتن، کلیدهای لمسیش خیلی جاشون بده. باید دو سه باز بزنی تا بفهمی کجاست.
- نسبت به GSII خیلی سنگینتر بود.
- کیفیت صفحش HD بود درست ولی برای فیلم دیدن Super AMOLED+ بودن GSII به نظر من بهتر بود. رنگ ها زیادی غلیظ بود توی XS انگار که Color روی 100 در صد کرده باشی.
- خیلی درازه! این زیرش رو که اضافه کردن وقتی دستت میگیری یه جوریه که راحت نمیشه با یک دست با گوشی کار کرد.

و از همه مهمتر! UI سونی! مثل همیشه! کُند! چپ و راست کردن منوها هم کمی کند بود! یعنی آدم واقعا شک میکنه که CPU دو هسته ای داشته باشه! (شاید البته به رام های کاستوم فوق العاده سریع GSII عادت کرده باشم!)

صبح که فهمیدم شرکت XS آورده رفتم پولش رو کامل از بانک برداشتم که نقد بخرمش ولی بعد از تست کردن پشیمون شدم. واقعا سونی هنوز داره درجا میزنه به نظر من. (با عرض پوزش از Sony دارها!)

این لینک gsm هم که گزاشتی شک کردم اصلاً فارسی هم بلد باشی چه برسه به انگلیسی :27:

اس2 تو باتری جزو بهترین هاست بالاشو بخون البته اگه سواد داری :27:

همه ر..دن روت دیگه خودتو کوچیکتر از این نکن

adel.alizadeh1994
19-03-2012, 18:22
و اقا پارسا سایت جی اس ام فقط متن های سایت های خارجی از جمله gsmarena رو ترجمه میکنه و یکسری کارشناس داره حرف هاش الکی نیست
و مش ابدر(امیر) چرا گیج میزنی تو که هیچی نمیفهمی چرا میایی بحث میکنی این لینک رو ببین بعد بیا چرت و پرت بگو

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

و اقای موتوری ایکسپریا اس کی اومد ایران که امتحانش کردند و ما هم که امروز تو بازار بودیم خبردار نشدیم که اومده چرا جک میگی؟
و من بخاطر اینکه از مرورگر اکسپلورر 6 استفاده میکنم جدول برام نمایش داده نشد در هر حال جزء 10 گوشی برتر در شارژ نیست و گوشی هایی مثل لایو سونی از این بهتر هستند و اگه هم میبینی لایو تو این لیست نیست بدین خاطره که این جدول برای قبل از عرضه لایو هست
و درباه ی عدم تولید 4 هسته ای سونی فهمیدی که من درست گفتم دیگه چرت و پرت نمیگی نه

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

اگه جون به جونت کنن بی فرهنگ و بی ادبی دیگه نمیشه کاریش کرد بعضی ها همینجورین تغییر ناپذیر

hasanmotori
19-03-2012, 18:38
و اقا پارسا سایت جی اس ام فقط متن های سایت های خارجی از جمله gsmarena رو ترجمه میکنه و یکسری کارشناس داره حرف هاش الکی نیست
و مش ابدر(امیر) چرا گیج میزنی تو که هیچی نمیفهمی چرا میایی بحث میکنی این لینک رو ببین بعد بیا چرت و پرت بگو

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

و اقای موتوری ایکسپریا اس کی اومد ایران که امتحانش کردند و ما هم که امروز تو بازار بودیم خبردار نشدیم که اومده چرا جک میگی؟
و من بخاطر اینکه از مرورگر اکسپلورر 6 استفاده میکنم جدول برام نمایش داده نشد در هر حال جزء 10 گوشی برتر در شارژ نیست و گوشی هایی مثل لایو سونی از این بهتر هستند و اگه هم میبینی لایو تو این لیست نیست بدین خاطره که این جدول برای قبل از عرضه لایو هست
و درباه ی عدم تولید 4 هسته ای سونی فهمیدی که من درست گفتم دیگه چرت و پرت نمیگی نه

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

اگه جون به جونت کنن بی فرهنگ و بی ادبی دیگه نمیشه کاریش کرد بعضی ها همینجورین تغییر ناپذیر

من بی ادبم تو نفهم گفتم دیگه خودتو کوچیک نکن
خب نفهمی چی بگم آخه ؟ اینو اصلاً با تو نیستم بقیه دوستان به همون لینک gsm برید یه جدول کشیده بالاش نوشته بهترین ها اس2 تو همون جدوله ... جزو 10 تای برتر نیست ولی 11 ام که هست ... سونی اریکسون یه گوشیشم تو لیست نیست یعنی تو 20 تای اول نیست

سامسونگ استارم هست 2 هفته شارژ نگه میداره ... تو میگی سونی 4 هسته ای نمیزنه که باتریش کم نیاره در حالی که neo و neo v و arc و arc s باتریشون از اس2 ضعیفتره دیگه من کاری به لایو ندارم وگرنه گفتم استار هست 2 هفته شارژ نگه میداره ... اگرم لایو تو عکس نیست دلیلش اینه که جزو گوشی حساب نمیشه اصلاً
گوشیشاپ یه هفتس اکسپریا اس رو برای فروش گزاشته 3 4 تا از دوستان هم خریدن همه ناراضی بودن و از اس2 ضعیفتر دونستنش
یه کلام بگو غلط کردم دیگه مغلطه نکن ما هیچ وقت هم دیگرو نمیبینیم بگی غلط کردم چیزی ازت کم نمیشه کسی نمیشناست بگو خودتو راحت کن