PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خصوص خرید xperia RAY

mehjam
25-02-2012, 00:16
سلام
من میخواستم فردا یک گوشی (sony ericsson xperia ray) بگیرم اما دو چیز بد جور ذهنم رو مشغول کرده اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم.
1-روی قوطی بعضی از اینها برچسب upgradable v4 وجود داره ولی توی بعضی دیگه نیست، اونهایی که این برچسب رو ندارن قیمتشون حدود 20 تومن پاییین تره، یعنی اونهای که این برچسب ندارن قابلیت ارتقا به v4 رو ندارن؟
2-موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم؟ (از نظر تست سخت افزاری ونرم افزاری)

mamadyazdani
25-02-2012, 00:54
سلام
سواله اول رو که راستش رو بگم تا به حال نشنیدم ولی راجبه سواله دوم از فروشنده بخواین که هرچی نرم افزار و بازی داره براتون تو گوشی بریزه یا فلش بدین داشته باشین حتی اگه نیازی ندارین سخت افزاری هم که همه چیزش رو روشن و امتحان کن دیگه گوشیه خوبیه ولی صفحش بیش از حد باریکه ولی بیشتره خانوما ازش خوششون میاد

mehjam
25-02-2012, 10:34
خیلی ممنون دوست عزیز
کس دیگه ای نظر نداره؟

adrenalin
25-02-2012, 11:50
سلام
منم اولین بار که چنین چیزی می شنوم اگه منظور از وی 4 همون اندروید 4 باشه که چند روزی میشه که نسخه بتا ورژن4 برای این گوشی منتشر شده و مشکلی بابت به اپدیت جدید گوگل که همون بستنی حصیری هست نداره ولی اگه مورد دیگه باشه درجریان نیستم
موقع خرید باید توجه داشته باشید اولا که گوشی پیکسل سوخته نباشه و به شدت روی صفحه باید نگاه کنید اگه بعدا بفهمید پیکسل سوخته داره خیلی به سختی فروشنده قبول می کنه تو پکس هم من تا اونجایی که تو ویدئوها ازش دیدم شارژر و هندزفری و رم و باتری بوده
در مورد شماره سریال هم چک کنید که باعددی که روی جعبه هست یکی باشه با کد *#06# به راحتی می تونید چک کنید
راستی نرم افزار و پول ریجستر و.... هم ندید
این چنتا کد هم میتونید موقع تست تو گوشی بزیند و گوشی رو کاملا تست کنید این کد شبیه همون کد تست تو گوشی های جاوای سونی اریکسون عمل می کنه
این کد سرویس منو
*#*#7378423#*#*
اینم کد تست منو
*#*#4636#*#*

از راست به چپ بزنید

adel.alizadeh1994
25-02-2012, 13:12
دوست من اونطور که من شنیدم گوشی اکسپریا ray به اندروید 4 اپگریت میشه خب شما برای اینکه مطمئن بشید 20 توامن بیشتر بدید ولی فکر نکنم اینطور که شما میگید باشه
توجه کن ایمیل گوشی با ایمیل کارتون یکی باشه با رمز#06#* و در ضمن همه چیز گوشی رو چک کن سیم کارت هم روش بنداز موفق باشی