PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lıllıı نظر سنجی سومین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : ماکرو ]

ELSIN
24-02-2012, 21:46
سلامی گرم بر دوستان گلم :11:

مسابقه عکاسی ماکرو وارد مرحله دوم یعنی نظر سنجی شد

دوستان لطف کردند و 20 عکس فرستادند که از همشون تشکر میکنم :10:

دقت کنند اگر قصد دارید به عکسی رای بدید باید تیک بالای عکس مورد نظر رو انتخاب کنید

مدت نظر سنجی یک هفته هست و دوستان میتونند به یک یا چند عکس رای بدهند رای ها هم برای همه قابل مشاهده است

دوستان لطفا صبر کنند تا عکس ها لود بشوند بعد رای بدهند (حجم عکس ها فقط 1.5mb هست)

اگر دوستان نظری درباره موضوع هفته بعد دارند همین جا اعلام کنند

موفق باشید :10:

خوب نظر سنجی این مسابقه هم تموم شد
از دوستان تشکر میکنم برای شرکت توی مسابقه و نظر سنجی بهترین عکس ماکرو

برنده ها :

مقام اول : عکس شماره 1 با 26 رای از امین عزیز (amin khan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
ایول امین خان ، تبریک میگم اول شدنت رو :11:

مقام دوم : عکس شماره 4 با 25 رای از محمد عزیز (a.g g.a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
محمد جون مبارکت باشه :10:

مقام سوم : عکس شماره 14 با 24 رای از محمد عزیز (Spak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
مبارک باشه محمد عزیز ، خیلی عکست ماکروه :10:

اینم لیست نفراتی که شرکت کرده بودند

1- amin khan
2- mehr film
3- Aless
4- a.g g.a
5- GiggleClub
6- Nocturne
7- Samet-22
8- gale5267
9- x_enrique_1818
10- abera
11- worldm
12- hadi h
13- AliSub
14- Spak
15- keykavoos
16- rostamiani
17- PersiAndroid
18- msaeedd
19- ELSIN
20- s.hossein45

تشکر از همه دوستان که باعث دل گرمی هستند :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliSub
24-02-2012, 21:58
جای تعجب داره!!!!!!
سطح عکسها واقعا بالاست!!!!

AliSub
24-02-2012, 22:10
جای رای عکس شماره 6 مشکل داره و عکس 16-

Aless
24-02-2012, 22:20
جای تعجب داره!!!!!!

کاملا تایید میکنم!
البته تعجب نداره علی خان...

Samet-22
24-02-2012, 23:52
بچه ها دیگه حرفه ای شدند ، ولی بیشترشون جک و جونوره .

mohammadirani
25-02-2012, 00:49
خوب شد شرکت نکردم
آبروم میرفت
خدایی غیر ازیه عکس که نمیفهمم چه ربطی به ماکرو داشته اصلا!! اکثر عکس ها خیلی قشنگ و حرفه ای هستند

ELSIN
25-02-2012, 01:02
ببینید برای این که تعداد شرکت کنندگان کم نشه بنده اجازه دادم close up هم کنار ماکرو توی مسابقه باشه
تا دوستان بیشتری شرکت کنند

sastwhc
25-02-2012, 07:42
ببینید برای این که تعداد شرکت کنندگان کم نشه بنده اجازه دادم close up هم کنار ماکرو توی مسابقه باشه
تا دوستان بیشتری شرکت کنند

یکی از کارا بیشتر به landscape میزنه تا Close up !:31:
در هر حال مدیریت یه همچی مسابقه ای اصلا کار آسونی نیست
خسته نباشی:40:
ولی فکر کنم یه دونه عکس قطره گرافی تویه بخش دیگه دیدم حیف که کسی از اون موضوع استفاده نکرده

gale5267
25-02-2012, 18:10
خیلی خیلی عکس های جالبی گذاشتین دمتون گرم.
عکس منم عکس شماره ی 8 است زیاد ماکرو نیست چون من موقیت خوبی نداشتم و رفتم توی عکس های گذشته ای که گرفته بودم به نا چار بهترین رو انتخاب کردم در مسابقه شرکت دادم.

سطح عکس ها واقعا بالاست

roxh58
25-02-2012, 19:45
خیلی کار بعضی از دوستان خوبه
آفرین

AliSub
25-02-2012, 21:50
خب تا دیر نشده موضوع مسابقه بعدی رو انتخاب کنیم!

من میگم عکس شب

a.g g.a
25-02-2012, 22:06
سلام
من فکر نمی کردم این قدر عکاس ماکروی حرفه ای داشته باشیم;
سطح عکس ها خیلی بالاتر رفت تعداد هم که نسبت به مسابقه قبلی بیشتر شده به برگزار کنندگان مسابقه تبریک میگم انشالله هردفعه بهتر از دفعه قبل;
عکس سیزده برای من باز نشد متاسفانه بهش رای ندادم حالا باز شد دیدم چه اشتباهی کردم:41:
...
من میگم انتزاعی

x_enrique_1818
25-02-2012, 22:37
جای تعجب داره!!!!!!

تعجب چرا؟

اکثر عکسا عالی بودن . جز چندتا ( مخصوصاً مال خودم :31: )

البته اونم ب خاطر ضعف لنز هستش ( قابل تجه دوستانی که از عکسا ایراد گرفتن و گفتن ماکرو نیس و فلانه )

Fox
26-02-2012, 11:26
سلام؛ عکاسی از حیوانات چطوره؟

lahij_web
26-02-2012, 11:40
ترکوندین !
ولی خداییش بی انصافیه ! دوربین بعضی از ماها اصلا در حد عکس های ماکروی بچه های بالا نیس ! :)

---------- Post added at 08:10 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

خب تا دیر نشده موضوع مسابقه بعدی رو انتخاب کنیم!

من میگم عکس شب

به نظرم بذارین باران ...

Samet-22
26-02-2012, 15:21
خیلی حیف شد . 24 ساعت ، اول بودم . ولی الان فکر کنم پنجم هم نیستم . :41:

امیدم فقط به این مسابقه بود ، چون در بقیه ی موضوعات موقعیت جالبی ندارم . تو یه شهرستان کوچیک . اونم تو جنوب . :37:

a.g g.a
26-02-2012, 18:26
ولی خداییش بی انصافیه ! دوربین بعضی از ماها اصلا در حد عکس های ماکروی بچه های بالا نیس !
این طور هم که شما میگید نیست عکس های شماره 10 و13 رو نگاه کنید قبول دارید که از جزو بهترین عکسهای این مسابقه هستن
هر دوی این عکسا با دوربین sony dsc-h20 گرفته شدن
می دونید که اچ بیستم که یک دوربین کامپکت و معمولیه
من خودمم همین دوربینو دارم

Nocturne
26-02-2012, 23:01
یه چیزی بگم نارحت نشیدا اصلا از عکسای این مسابقه خوشم نیومد . همش حشره.. خب اصلا میگفتید مسابقه حشره
از اون بدتر شاکی ام که چرا عکسم محجور (مهجور؟) مونده. عکسی که در جوار مور و ملخها حالا حتی به دل خودم هم نمیشینه
ELSIN جان کاش حداقل میذاشتی بغل گلا!

ELSIN
26-02-2012, 23:23
یه چیزی بگم نارحت نشیدا اصلا از عکسای این مسابقه خوشم نیومد . همش حشره.. خب اصلا میگفتید مسابقه حشره
از اون بدتر شاکی ام که چرا عکسم محجور (مهجور؟) مونده. عکسی که در جوار مور و ملخها حالا حتی به دل خودم هم نمیشینه

:31::31::31:
والا ما گفتیم ماکرو بچه ها بهترین ماکروشون رو گذاشتند که بیشتر هم از حشره بوده از جمله خودم (چون حشره توی بورس ماکروه) :31:
من به شدت حساسم عکس ها به اون ترتیبی زمانی که برای من فرستاده میشه لیست بشند ، بر اساس دقیقه یعنی اولین عکس اولین عکسه که برای من اومده همین طور بگیر تا اخر

نظر برای موضوع مسابقه بعد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a.g g.a
26-02-2012, 23:34
مگه حشره چه عیبی داره؟
اونی که آفریده همه چیو قشنگ آفریده:
عکاسی ماکرو از موضوع های پر طرفدار عکاسیه،انصافا سخت هم هست؛

Hectorist
27-02-2012, 15:03

ببخشید میشه پرسید عکستون کدومه؟

Nocturne
27-02-2012, 17:52
ببخشید میشه پرسید عکستون کدومه؟

کیک!

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

a.g g.a
27-02-2012, 18:05
بهتره اسم عکاس ها تا قبل از پایان نظر سنجی مشخص نباشه

ELSIN
27-02-2012, 22:35
کیک!

ما از شما بیشتر انتظار داریم داداش

از لحاظ امنیت جانی میفرمایید؟

دوستان رو به تمسخر نگیرید

Spak
27-02-2012, 23:01
من میگم یا پانوراما یا پانینگ یا پرتره یا هرچیزی که اولش پ باشه :31:

ELSIN
27-02-2012, 23:15
من میگم یا پانوراما یا پانینگ یا پرتره یا هرچیزی که اولش پ باشه :31:

پانوراما ، عالیه
پانینگ ، جیگر همه دوستان SLR ندارند
پرتره ، پایه ام بد
پشت شیشه هم هست :31:

Nocturne
28-02-2012, 02:40
من خیلی دوست دارم از مردم عکس بگیرم
ولی نمیدونم چطوری این کارو کنم. و ازشون اجازه بگیرم
حتی از مردم تو خیابون هم سخته چه رسد به پرتره که رسما باید به عبارتی مدلت بشه طرف
بعد تازه اگرم عکس بگیری باید ازش اجازه پخشش تو جاهایی مثل اینترنت رو بگیری!
لطفا تجربیات خود را در این حیطه در اختیارم بذارید . مرسی

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

من خیلی دوست دارم از مردم عکس بگیرم
ولی نمیدونم چطوری این کارو کنم. و ازشون اجازه بگیرم
حتی از مردم تو خیابون هم سخته چه رسد به پرتره که رسما باید به عبارتی مدلت بشه طرف
بعد تازه اگرم عکس بگیری باید ازش اجازه پخشش تو جاهایی مثل اینترنت رو بگیری!
لطفا تجربیات خود را در این حیطه در اختیارم بذارید . مرسی

ŞHÍЯÍŃ
28-02-2012, 20:44
فوق العاده بود دلم نیومد به یه عکس رای بدم به اکثرشون که واقعا هم قشنگ بودن رای دادم:46:

PersiAndroid
29-02-2012, 02:39
دوستان ميخوام يه آلفا 230 سوني دست دو بخرم هركي اطلاعاتي داره تو پروفايلم بگه اين كه نهايت چند ميارزه با يه لنز معمولي

a.g g.a
29-02-2012, 16:22
دوستان ميخوام يه آلفا 230 سوني دست دو بخرم هركي اطلاعاتي داره تو پروفايلم بگه اين كه نهايت چند ميارزه با يه لنز معمولي
مشاوره خرید دوربین عکاسی و لوازم جانبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

x_enrique_1818
29-02-2012, 21:35
من با ضد نور و یا پانوراما حال میکنم :11:

AliSub
29-02-2012, 22:13
پانوراما هم جالبه

a.g g.a
01-03-2012, 01:43
حالا که همه با پانوراما موافقن منم موافقم هرچند خودم عکس درست حسابی ندارم ولی موضوع جالبیه;
...
چرا تعداد رای دهنده ها این قدر کمه?
از دیروز تا حالا فقط یکی دو نفر رای دادن

ELSIN
02-03-2012, 22:24
خوب نظر سنجی این مسابقه هم تموم شد
از دوستان تشکر میکنم برای شرکت توی مسابقه و نظر سنجی بهترین عکس ماکرو

برنده ها :

مقام اول : عکس شماره 1 با 26 رای از امین عزیز (amin khan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )
ایول امین خان ، تبریک میگم اول شدنت رو :11:

مقام دوم : عکس شماره 4 با 25 رای از محمد عزیز (a.g g.a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
محمد جون مبارکت باشه :10:

مقام سوم : عکس شماره 14 با 24 رای از محمد عزیز (Spak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
مبارک باشه محمد عزیز ، خیلی عکست ماکروه :10:

اینم لیست نفراتی که شرکت کرده بودند

1- amin khan
2- mehr film
3- Aless
4- a.g g.a
5- GiggleClub
6- Nocturne
7- Samet-22
8- gale5267
9- x_enrique_1818
10- abera
11- worldm
12- hadi h
13- AliSub
14- Spak
15- keykavoos
16- rostamiani
17- PersiAndroid
18- msaeedd
19- ELSIN
20- s.hossein45

تشکر از همه دوستان که باعث دل گرمی هستند :40:

ELSIN
02-03-2012, 22:39
دوستان مسابقه (پانوراما) برای این هفته داشته باشیم ؟؟؟

Spak
02-03-2012, 22:52

ممنون احسان جون ..
من که موافقم . میگم همین پانوراما بذار تا بره ، هفته های دیگه هم در پیشه ...:46:

AliSub
02-03-2012, 23:45

اره من که راضیم

تاپیک بزن که سریعتر عکسها بفرستیم

amin khan
03-03-2012, 13:17
عرض ادب خدمت همه دوستان
آقا شرمنده کردین ، این کارا چیه؟.....
خلاصه قسمت نشد دو تا مسابقه قبلی در کنار دوستان باشیم ، ایشاالله از این جا به بعد....
یه تشکر درست و حسابی به احسان عزیز بدهکارم که انصافا خیلی زحمت میکشه
ولی یکی دو تا مورد هست که منو یکم اذیت میکنه ، دوست داشتم به عنوان پیشنهاد گفته باشم
اولیشاینکه یه تایپیک جامع باید برای کل مسابقات درست بشه و همه مسابقات به صورت آرشیو توشون قرار بگیره تا حداقل همیشه بالا باشه و دیده بشه ، چون این تایپیک هایی که واسه هر مسابقه گذاشته میشه عمرشون یه هفته است که تا بخواد بیاد بالا و دیده بشه تموم شده ، خودتون رو بذارین جای یه کسی که تا حالا تالار دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری پی سی ورلد نیومده باشه ، کاملا گیج میشه طرف....

دومین مورددر مورد حجم عکسهاست ، توی اول هر مسابقه یه سقف واسه هر عکس معین بشه مثلا بگین که هر عکس 200 کیلوبایت باید باشه و شرکت کننده ها بیشتر از اون ارسال نکنند ، چون اینجوری که عکسها ارسال بشه و احسان عزیز زحمت کم کردن حجمش رو بکشه ، ممکنه به مزاج شرکت کننده ها زیاد خوش نیاد، توی این مسابقه اون عکسی که من فرستادم 216 کیلو بایت بود ولی وقتی اومد توی مسابقه 88 کیلوبایت شده بود با همون اندازه ، و یه مقدار کیفیتش رو بیشتر از اون چیزی که انتظار داشتم کم کرده ، ولی وقتی خود شرکت کننده حجم عکسها رو کم کنه دیگه حرفی توش نمیمونه.... امیدوارم که احسان عزیز ناراحت نشه

سومین چیزی که به ذهنم رسید ، اطلاع رسانی نه چندان جالب هستش که اینو میشه از روی تعداد شرکت کننده ها و رای دهنده ها فهمید ، پی سی ورلد 850000 کاربر داره و فقط 54 نفر رای دادن که یه خرده به هم نمیاد
امیدوارم که دوستان و به خصوص احسان عزیز ناراحت نشده باشن....

بازم تشکر میکنم از همه دوستان، به خصوص رفقایی که جاشون خالیه مثل Samin_System و Makan_noor عزیز که خیلی دوست داشتم شرکت میکردن....
موضوع هفته بعد هم من با اینا موافقم :
غروب
انتزاعی
پانوراما
مفهومی

a.g g.a
03-03-2012, 17:50
سلام
منم با یه تایپیک جامع برای نتیجه همه مسابقه ها موافقم
یه تایپیک بزنیم اقا احسان سه عکس برتر هر مسابقه و لینک بقیه عکس ها رو توی هر پست بذارن و بعد تایپیک رو تا اعلا م نتیجه مسابقه بعدی قفل کنیم;
درمورد اطلاع رسانی شما چه پیشنهادی دارین? ما که توی امضاهامون گذاشتیم و عکاسایی که این جا می شناختیم دعوت کردیم

پ.ن:اگه میشد با مدیرا هماهنگ کرد که توی تابلوی اعلانات انجمن درمورد مسابقه هم بنویسن عالی میشد ولی خوب فکر نکنم هرگز بشه!!

AliSub
03-03-2012, 20:54
قبلا در مورد یه تاپیک جامع که نتیجه هر مسابق در اون گذاشته بشه پیشنهاد داده بودم. اگر این کار انجام بشه خیلی عالیه

mehr film
03-03-2012, 21:47
دوستان همگی خسته نباشید .. مخصوصا احسان عزیز .

تبریک میگم به همه دوستان ... اول تا سوم و سوم تا بیستم :دی

موضوعات بعدی هم اینا خوبن به نظرم : پانوراما ، اشیاء بی جان ، Creative Edit یا فتو آرت هم خوبن , انتزاعی ، مفهومی ..

ELSIN
03-03-2012, 23:24
عرض ادب خدمت همه دوستان
آقا شرمنده کردین ، این کارا چیه؟.....
خلاصه قسمت نشد دو تا مسابقه قبلی در کنار دوستان باشیم ، ایشاالله از این جا به بعد....
یه تشکر درست و حسابی به احسان عزیز بدهکارم که انصافا خیلی زحمت میکشه
ولی یکی دو تا مورد هست که منو یکم اذیت میکنه ، دوست داشتم به عنوان پیشنهاد گفته باشم
اولیشاینکه یه تایپیک جامع باید برای کل مسابقات درست بشه و همه مسابقات به صورت آرشیو توشون قرار بگیره تا حداقل همیشه بالا باشه و دیده بشه ، چون این تایپیک هایی که واسه هر مسابقه گذاشته میشه عمرشون یه هفته است که تا بخواد بیاد بالا و دیده بشه تموم شده ، خودتون رو بذارین جای یه کسی که تا حالا تالار دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری پی سی ورلد نیومده باشه ، کاملا گیج میشه طرف....

دومین مورددر مورد حجم عکسهاست ، توی اول هر مسابقه یه سقف واسه هر عکس معین بشه مثلا بگین که هر عکس 200 کیلوبایت باید باشه و شرکت کننده ها بیشتر از اون ارسال نکنند ، چون اینجوری که عکسها ارسال بشه و احسان عزیز زحمت کم کردن حجمش رو بکشه ، ممکنه به مزاج شرکت کننده ها زیاد خوش نیاد، توی این مسابقه اون عکسی که من فرستادم 216 کیلو بایت بود ولی وقتی اومد توی مسابقه 88 کیلوبایت شده بود با همون اندازه ، و یه مقدار کیفیتش رو بیشتر از اون چیزی که انتظار داشتم کم کرده ، ولی وقتی خود شرکت کننده حجم عکسها رو کم کنه دیگه حرفی توش نمیمونه.... امیدوارم که احسان عزیز ناراحت نشه

سومین چیزی که به ذهنم رسید ، اطلاع رسانی نه چندان جالب هستش که اینو میشه از روی تعداد شرکت کننده ها و رای دهنده ها فهمید ، پی سی ورلد 850000 کاربر داره و فقط 54 نفر رای دادن که یه خرده به هم نمیاد
امیدوارم که دوستان و به خصوص احسان عزیز ناراحت نشده باشن....

بازم تشکر میکنم از همه دوستان، به خصوص رفقایی که جاشون خالیه مثل Samin_System و Makan_noor عزیز که خیلی دوست داشتم شرکت میکردن....
موضوع هفته بعد هم من با اینا موافقم :
غروب
انتزاعی
پانوراما
مفهومی

ما مخلصیم جیگر اصل کارو دوستان عزیز از جمله شما انجام دادید

اول :این فکر خیلی خوبیه علی هم قبلا گفته بود که کم کاری از بنده بود ، حالا علی یا دوستان دیگه پا پیش بزارند و تاپیکو بزنند هیچ مشکلی نیست

دوم : من حجم عکس ها رو با یه برنامه ساده اما عالی کم میکنم که کم ترین افت کیفیت رو داره ، من روی عکس های 24mp تست کردم که خداییش عالی عمل میکنه ، درسته کیفیت کم میشه اما اصلا اصلا به چشم نمیاد ، یه چیز دیگه هم هست تاپیک نباید سنگین بشه این خیلی مهمه

سوم :این موضوع هم خوبه هم بد ، بدیش همونایی که شما گفتی ،خوبیش هم اینه که به علت محدودیت سایت نمیشه بیشتر از 30 تا نظرسنجی گذاشت این مورد منو خیلی ازار میده اصلا دوست ندارم شرمنده دوستان بشم بابت این مورد

منم از بعضی دوستان خیلی ناراحتم :19:

خوب کاری کردی گفتی عزیز بنده که استقبال میکنم از این موارد

قبلا در مورد یه تاپیک جامع که نتیجه هر مسابق در اون گذاشته بشه پیشنهاد داده بودم. اگر این کار انجام بشه خیلی عالیه

علی جون خودت تاپیکو بزن :10:

keykavoos
04-03-2012, 00:28
دوستان همگی خسته نباشید .. مخصوصا احسان عزیز .

تبریک میگم به همه دوستان ... اول تا سوم و سوم تا بیستم :دی

..

یه دفعه توی کوچه ی یکی از دوستان درحال قدم زدن و سیگار کشیدن بودیم که یهو چن تا بچه دوان دوان از کنارمون گذشتن. بعد سر کوچه که میرسیدن اولی گفت اول، دومی گفت دوم، به همین ترتیب گذشت چن ثانیه بعد یه بچه فسقلی رسید سر کوچه گفت نهم! این پست شما منو یاد این خاطره انداخت. :20: