PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چنین چیزی میشه ( در حال مکالمه بودن خـط ) ؟

mr_khodaei2008
24-02-2012, 20:59
سلام

اقا من خودم خیلی از سیم کارت و این چیزا حالیمه و ترفنداش را میدونم ولی :

چند روز پیش با یکی از دوستام تماس گرفتم گفت در حال مکالمه است و تا 1 ساعت و 15 دقیقه بعدشم هم هر 2 دقیقه هی زنگ میزدم همش میگفت منتظر بمانید در حال مکالمه است (خطش ایرانسل 936 هست ) بعضی وقتا هم که نگه میداشتم بعد از زنه که میگفت منتظر بمانید بوق میخورد تا قطع بشه در طول این مدت هم چندتا اس ام اس براش فرستادم که میگفت تحول داده شد .

بعد از یک ساعت و خورده ای خطش بلاخره زنگ خود و نگفت منتظر بمانید . بهش گفتم یک ساعته با کی حرف میزدی گفت با هیشکی و خطم قاطی کرده بوده و الکی میگفته من هر چی گفتم نمیشه چننین چیزی و اون انکار کرد و گفت من حرف نمیزدم و خط اشکال داشته
اخه باهام هم یکم روراست نیست و شاید حرف میزده و میخاد من رو کله کنه که بهش گیر ندم

سوالمم اینه کسی بیشتر اطلاعات نداره ایا کس دیگه ای هم قبلا چنین مشکلی داشته و یا دیده . به نظرتون خطش مشکل داشته یا واقعا حرف میزده ؟ ؟؟ بعد اون هم دیگه اینطور نشد یعنی الکی نمیگفت منتظر بمانید

M o h a m m @ d
24-02-2012, 22:15
نه نمیشه حتما با یکی حرف میزده
از این بالا سر منم اومده :41:
این بالا سر همه پسرا میاد :31:(اگه درست حدس زده باشم جنس دوستت فرق کنه G باشه :27:)

Farhad 8904
25-02-2012, 09:55
سلام

اقا من خودم خیلی از سیم کارت و این چیزا حالیمه و ترفنداش را میدونم ولی :

چند روز پیش با یکی از دوستام تماس گرفتم گفت در حال مکالمه است و تا 1 ساعت و 15 دقیقه بعدشم هم هر 2 دقیقه هی زنگ میزدم همش میگفت منتظر بمانید در حال مکالمه است (خطش ایرانسل 936 هست ) بعضی وقتا هم که نگه میداشتم بعد از زنه که میگفت منتظر بمانید بوق میخورد تا قطع بشه در طول این مدت هم چندتا اس ام اس براش فرستادم که میگفت تحول داده شد .

بعد از یک ساعت و خورده ای خطش بلاخره زنگ خود و نگفت منتظر بمانید . بهش گفتم یک ساعته با کی حرف میزدی گفت با هیشکی و خطم قاطی کرده بوده و الکی میگفته من هر چی گفتم نمیشه چننین چیزی و اون انکار کرد و گفت من حرف نمیزدم و خط اشکال داشته
اخه باهام هم یکم روراست نیست و شاید حرف میزده و میخاد من رو کله کنه که بهش گیر ندم

سوالمم اینه کسی بیشتر اطلاعات نداره ایا کس دیگه ای هم قبلا چنین مشکلی داشته و یا دیده . به نظرتون خطش مشکل داشته یا واقعا حرف میزده ؟ ؟؟ بعد اون هم دیگه اینطور نشد یعنی الکی نمیگفت منتظر بمانید

سلام من که خودم تا حالا ندیدم به دلیل اختلال شبکه بگه مشترک مورد نظر در حال مکالمه هست!!!
احتمالا خط رو روی یک خطی که همیشه اشغال بوده دایورت کرده!!

mr_khodaei2008
25-02-2012, 13:45
نه خطش رو دایورت نکرده بود چون اگه دایورت بود میفهمیدم

خطش پیغام گیر داره و بعد گفتن منتظر بمانید و خوردن بوق ها به پیغام گیرش وصل میشد

ho3in0861
25-02-2012, 14:15
چنین چیزی میشه؟؟
تو ایران همه چی امکان داره !:20:

Hadi King
25-02-2012, 15:39
سَلام , همچین چیزی غیر ممکنـــه .., ( مطمئن باشـ ) ,
اگه خـط قاطی کنــه موقع زنـگ زدن بوق نمیخـوره , درحال مکالمه نمیگــه .. !
موفق باشید!:40:

mr_khodaei2008
25-02-2012, 20:10
ممنون

خودم هم ميدونم غير ممکنه ولي خاستم بپرسم

ولي بهونه اون اينه که نه 2 هفته پيش خط ها يکم قاط بود مثلا اس ها با 10 دقيقه تاخير ميرفت يا الکي ميگفت در شبکه نيست که فعلا برطرف شده . ميگفت الانم خطم قاطيه و اينو ميگه

samadsam
27-02-2012, 10:14
غیر ممکنه مطمئن باش صحبت میکرده من الان یه عمره از ایرانسل استفاده میکنم اکثر مکالمه هام بیش از یک ساعته (با تعرفه) تا حالا هم به همچین مشکلی نه خودم نه طرفای مقابلم بر نخورده ولی بقول دوستمون اینجا (تو ایران همه چی امکان داره !) پس همه چی ممکنه.
دایورت هم نبوده ، اونم کد مسدودی هست "مگه تلفن شما تا اطلاع ثانوی قطع می باشد".
نظرم : ریز مکالمه.