PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی> مشکل با اینترنت GPRS ایرانسل

amin2000
24-02-2012, 15:50
سلام دوستان
یکماهی میشه من از اینترنت gprs ایرانسل دارم استفاده میکنم و از بسته یک روزش استفاده میکنم و حالا اینجا یک مشکلی هست که باید برای بسته 1روزه که هزارتومان هست 2هزارتومان شارز کنم خوب این تا اینجا دوهرارتومان رو شارز میکنم و یک بسته اینترنت 1روزه هزار تومانی سفارش میدم و باید 900 تومان دیگه توی حساب بمونه چون من فقط یک بسته هزارتومانی سفارش دادم و دوهزارتومان شارز کرده بودم ولی وقتی این بسته یک روزه تموم میشه میبینم کل موجودی هم تموم شده و خبری از اون 900 تومان نیست.و همیشه همینطوره و مشکل هر روزه منه.

دوستانی که با ایرانسل کار میکنید این مشکلو دارید مثل من پول شما هم همینجوری نا پدید میشه یا نه فقط این مشکل واسه منه؟
و یک سوال دیگه دوستانی که با همراه اول کار میکنن لطف کنن بگن همراه اول به چه صورته از نظر سرعتو قطعی و ناپدید شذن پول؟
مرسی.

arashlolos
25-02-2012, 01:01
سلام دوستان
یکماهی میشه من از اینترنت gprs ایرانسل دارم استفاده میکنم و از بسته یک روزش استفاده میکنم و حالا اینجا یک مشکلی هست که باید برای بسته 1روزه که هزارتومان هست 2هزارتومان شارز کنم خوب این تا اینجا دوهرارتومان رو شارز میکنم و یک بسته اینترنت 1روزه هزار تومانی سفارش میدم و باید 900 تومان دیگه توی حساب بمونه چون من فقط یک بسته هزارتومانی سفارش دادم و دوهزارتومان شارز کرده بودم ولی وقتی این بسته یک روزه تموم میشه میبینم کل موجودی هم تموم شده و خبری از اون 900 تومان نیست.و همیشه همینطوره و مشکل هر روزه منه.

دوستانی که با ایرانسل کار میکنید این مشکلو دارید مثل من پول شما هم همینجوری نا پدید میشه یا نه فقط این مشکل واسه منه؟
و یک سوال دیگه دوستانی که با همراه اول کار میکنن لطف کنن بگن همراه اول به چه صورته از نظر سرعتو قطعی و ناپدید شذن پول؟
مرسی.
-خوب اول بگم كه اگه يك ماهه استفاده ميكنيد بسته يك ماهه 10000 تومني چرا نميگيريد؟!!!
-2 هزار تومن براي اين بايد شارژ كنيد كه اگه 1000 تومن شارژ كنيد مقداري از شارژ براي آبونمان و ... ميره.و ميشه كمتر از 1000 تومن.كه نميشه با اون بسته رو خريد(البته اينو شما ميدونيد)
-بسته ها سر ساعت 12 شب تمو ميشه.حتما استفدتون بيشتر از ساعت 12 شب هستش كه ايرانسل بعد از ساعت 12 شب از شارژتون كم ميكنه براي اينترنتتون!
كلا بعد از 12 شب ديسكانكت كنيد ايرانسلو.
-همراه اول در مجموع سرعتش كمتر از ايرانسل هستش.ولي در بعضي مكان ها خوب عمل ميكنه(حتي بهتر از ايرانسل)

Farhad 8904
25-02-2012, 09:58
سلام دوستان

مرسی.

واسه بعضی از خط ها این مشکل بوجود میاد واسه من هم اون اوایل این مشکل وجود داشت با 700 تماس گرفتم مشکل برطرف شد!

در مورد همراه اول باید بگم در کل سرعتش خیلی تعریف نداره اما به قول اون دوستمون در بعضی مکان ها سرعتش خوبه!! که البته این مکان های خیلی محدود هستند!

Lord Farshad
03-03-2012, 22:44
درود

داداش منم قبل از ADSL که از GPRS استفاده میکردم، این مشکل رو داشتم؛ اونم نه حتی فقط با طرح های یه روزه، بلکه سایر طرح ها هم همین مشکل رو داشتند، فقط هم مشکل من نبود، دوستامم همینطور میشدند گاهی.
هیچ رقمه هم نمیشه توجیهش کرد به جز دزدی .
به جز یه سری مشکلات دیگه که مثلا با اینکه طرح رو فعال میکردم ولی خیلی زیبا و هنرمندانه میرفت و اول از شارژ کم میکرد، همین مشکل شما رو دقیقا و چندین بار باهاش مواجه شدم ؛ علی الخصوص زمانی که به آخر بسته میرسید؛ عوض تموم کردن بسته، میرفت از شارژ کم میکرد. خیلی زیاد این مورد رو دیدم؛ خیلی خوب هم ازم پول خورد و دزدی کرد؛ کار از این مسخره بازی های 700 هم گذشته بود؛ حتی به نمایندگی مرکزی اصفهان هم رفتم؛ چیزی نداشت که بگه، منم خیلی ساده گفتم خب دزدی هست دیگه؛ اون بنده خدا هم نمیتونست و نمیدونست چی بگه، همین دیگه.

شاد و پیروز و سربلند باشید

AbKhiar
04-03-2012, 23:13
دوست عزیز من از لحظه ای که جی پی ار اس ایرانسل اومد دارم ازش استفاده میکنم
خوشبختانه همچین مشکلی رو هم نداشتم...(الانم که سرعتا اگه چشم نخوره خوبه..)
اما من فکر میکنم شما بسته 1 روزه که 125 مگ هست رو خیلی سریع تموم میکنید... حالا با دانلود یا...
و قبل 24 ساعت اون رو تموم میکنید... اینجاست که بلافاصله بعد از اتمام حجم 125 مگ بطور خودکار از شارژتون (هر چقدر که هست) استفاده میشه و ظرف چند دقیقه هم قطعا این شارژه بدون طرح تموم میشه

اما راه حل:
بنظرم بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که
وقتی 2تومن شارژ کردید و 950 تومن ازش موند
قبل شروع استفاده از نت. اون 950 تومن رو سریع به یه خط ایرانسل دیگه انتقال شارژ بدید
و بعد با خیال راحت از نت استفاده کنید

..
البته اگه بتونید مثل خدم از طرح ماهیانه(30 روز-2گیگ-10تومن) استفاده کنید که بهتره
یا طرح هفتگی..