PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن برنامه به کل از کامپیوتر

arash66_2m
23-02-2012, 10:48
سلام/.
من یه برنامه رو همین جوری پاک کردم یعنی uninstall نکردم ! الان می خوام برنامه رو دوباره از اول نصب کنم میگه برنامه نصبه از همه جا هم پاکش کردم ولی بازم میگه نصبه !
یه برنامه می خوام که به کل از pc پاک کنه بنامه رو که بتونم دوباره نصبش کنم ..
یه راهنمایی کنید .
اسم برنامه هم که مربوط به طراحی ساختمان هستش ! revit archict هستش :41:

Ghaioom
23-02-2012, 11:08
اینا رو تست بکنید:
برید صفحه آخر هر تاپیک و هر کدوم که خواستید رو دانلود کنید و تست بکنید شاید کامل پاک بشه.
CCleaner پیشنهاد میشه.

CCleaner | پاكسازي و حذف فايلهاي اضافه و رد پا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Perfect Uninstaller | پاك كردن و حذف كردن برنامه هاي نصب شده بر روي سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Uninstaller | آنيستال كردن برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ashampoo UnInstaller | نرم افزاری قدرتمند و پیشرفته برای پاک کردن کامل و موثر نرم افزارها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Total Uninstall / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
23-02-2012, 14:06
به احتمال زیاد کی اون برنامه داخل رجیستری باقی مونده شما اینکار کنید برنامه Reg Organizer دانلود کنید بعدش تو قسمت سرچ این برنامه اسم برنامه خودتون که میخواین نصب کنید نصب نمیشه رو بدین بعدشم رودکمه سرچ کلیک کنید بعد هرچی کی از این برنامه شما داخل رجیستری پیدا کرد پاک کنید دستی رجیستری خودتونم یک فیکس کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash66_2m
23-02-2012, 21:35
به احتمال زیاد کی اون برنامه داخل رجیستری باقی مونده شما اینکار کنید برنامه Reg Organizer دانلود کنید بعدش تو قسمت سرچ این برنامه اسم برنامه خودتون که میخواین نصب کنید نصب نمیشه رو بدین بعدشم رودکمه سرچ کلیک کنید بعد هرچی کی از این برنامه شما داخل رجیستری پیدا کرد پاک کنید دستی رجیستری خودتونم یک فیکس کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفیق ( جعفریان ) دستت درد نکنه یه دنیا ازت ممنونم کمکی اگه بود حتما بگو سر تا پا بشه برات حتما انجام میدم/.:40::11: