PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خالی ماندن کانکتور 6 پین

afshin13
23-02-2012, 01:10
با سلام مدل مادر برد من jet way 845DBA هست برا برقش یه کانکتور 20 پین داره ویکی هم 6 پین بغلش هست . پاور قبلیم برا هر دوی اینا کابل داشت و وصل بود اما این جدیده یه 24 پین داره که 4 تاشو جدا میشدو کنار کذاشتم باقی رو زدم به 20 پینیه ولی برا اون سوکت 6 پینه تو پاور جدیدم هیچ کابلی نداره و الان این سوکت روئ مین خالی مونده سیستم هم کامل روشن میشه آیا این طبیعیه یا باید برم پاوری بخرم که کابل 6 پین هم روش داشته باشه

EXTREME
23-02-2012, 01:21
با سلام مدل مادر برد من jet way 845DBA هست برا برقش یه کانکتور 20 پین داره ویکی هم 6 پین بغلش هست . پاور قبلیم برا هر دوی اینا کابل داشت و وصل بود اما این جدیده یه 24 پین داره که 4 تاشو جدا کردم وصل کردم به 20 پینیه ولی برا اون 6 پینه پاور جدیدم هیچ کابلی نداره و الان خالی مونده سیستم هم کامل روشن میشه آیا این طبیعیه یا باید برم پاوری بخرم که کابل 6 پین هم روش داشته باشه
مین شما یک 24 پین میخوره ویک atx 4 پین
الان شما برای atx 4 پین چیزی نزدین ؟

afshin13
23-02-2012, 01:55
چرا اگه منظورتون از atx 4 همون برا cpu باشه چرا اونو هم زدم جاش الان فقط یه کانکتور که تو دفترچه مادربرد اسمش هست atx p6 power conector خالی مونده در حالی که پاور قبلی یه کابلی داشت براش در ضمن کانکتور اصلیش 20 پین هست و 24 پین نیست .
تو دفترچه مادر برد گفته کهwithout this connector might cause system unstable because the power supply can not
provide sufficient current for system

آهان الان اومدم عکسشو پیدا کردم خلاصه میخوام بدونم مادربرد بدون این کابل چطوری کار میکنه آیا مضرره به سیستم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
23-02-2012, 11:10
چرا اگه منظورتون از atx 4 همون برا cpu باشه چرا اونو هم زدم جاش الان فقط یه کانکتور که تو دفترچه مادربرد اسمش هست atx p6 power conector خالی مونده در حالی که پاور قبلی یه کابلی داشت براش در ضمن کانکتور اصلیش 20 پین هست و 24 پین نیست .
تو دفترچه مادر برد گفته کهwithout this connector might cause system unstable because the power supply can not
provide sufficient current for system

آهان الان اومدم عکسشو پیدا کردم خلاصه میخوام بدونم مادربرد بدون این کابل چطوری کار میکنه آیا مضرره به سیستم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رنگ های این سیم نارنجی و قرمز است و به احتمال زیاد برای تغذیه مدار رم است
در حالت عادی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی در حالت لود و زمانی که از رم ها کار کشیده بشه ممکنه کمبود ولتاژ بوجود بیاد
شاید تبدیلش باشه بگردید ببینید میتونید گیر بیارید