PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با ایسوس n43sl

hsein
22-02-2012, 10:05
سلام دوستان
من مرداد امسال یه n43sl با گرافیک 2 گیگ (آپتیموس انویدیا) گرفتم همون اوایل که شوق و ذوق داشتم روش بازی جی تی ای 4 (آخرین ورژن) رو ریختم و بازی کردم یکم کند و اینا بود و یه مشکل که داشت این بود که هر از گاهی (خیلی معدود) صفحه نمایش شروع می کرد به برفک زدن اساسی و سیستم هنگ می کرد از اون زمان گذشت تا اینکه من اون بازی رو دیگه بازی نکردم و ... و مشکل هم پیش نیومد اما توی این هفته دوباره شروع شده اون برفک ها ...
یه عکس ازشون گرفتم فیلم هم گرفتم اگه لازم باشه
صفحه یهو برفکی میشه ، فن شروع می کنه به کار ( هی هم بیشتر میشه ) و باید خاموش کرد با نگه داشتن طولانی پاور یا باطری رو کشید
نمی دونم از چیه ، بدجوری اعصابم رو بهم ریخته
فقط دو تا قضیه :
1- تا اونجایی که من دیدم وقتی تو شارژه اینجوری میشه (مطمعن نیستم بدون برق شده یا نشده اینجوری)
2- کلا تو اتوکد و ... اینا هم بعضی وقتا که کار سنگین میشه یا ... یهو صفحه سیاه میشه و بعد چند ثانیه دوباره بر می گرده می زنه درایور گرافیک اینتل از کار افتاد و دوباره بازیابی شد
چی کار باید بکنم؟!
مرسی
در ضمن گارانتی امرتات ام

hsein
22-02-2012, 10:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

biostar
22-02-2012, 12:39
دقیق اطلاعای ندارم اما امیدوارم مشکل با آپدیت کارت های گرافیکی حل بشه
آخرین درایور را از سایت Nvidia بگیر و نصب کن

البته بنظرم مشکل سخت افزاری هست و باید به گارانتی مراجعه کنی

venus1984
23-02-2012, 18:14
شک نکن مشکلت سخت افزاریه
سریع ببرش گارانتی

massab2011
23-02-2012, 21:59
اگه گارانتیت الماسه که نبر چون بدترش میکنن
اگه مادیرانه ببر ولی حواست باشه چه جور داری تحویل میدی

hsein
24-02-2012, 17:01
بعضی وقت ها میاد بعضی وقت ها هم پیش نمیاد
الان چند روزه نشده دیگه
گارنتی ام امرتات ه می ترسم ببرم دو تا مشکل دیگه اضافه شه

hsein
03-03-2012, 15:16
با آپدیت کارت گرافیک فعلا حل شده ، البته مطمعن هم نیستم که 100% ماله آپدیت باشه ... در هر صورت مدتیه که قطع شده ... بنظرتون پیگیری لازمه؟