PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت افلاین آنتی ویروس ها و انتی مالور ها

AlexanderMahone
21-02-2012, 20:32
دانلود اپدیت افلاین The Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین ClamAV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Kaspersky (ftp://ftp.downloads1.kaspersky-labs.com/zips/av-i386&ids-weekly.zip)
دانلود اپدیت افلاین VirusBuster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Protector Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Zillya Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Ikarus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Ad-Aware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Microsoft Security Essentials ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Bitdefender ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Avast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین TrendMicro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین F-Secure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Viper ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Sophos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Mcafee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین Norton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاینSpybot Search&Destroy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین MalwareByte AntiMalware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود اپدیت افلاین SpywareTerminator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
21-02-2012, 22:45
دانلود آپدیت آفلاین AVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود آپدیت آفلاین Avira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fsupport-download-avira-fusebundle-generator)
دانلود آپدیت آفلاین BullGuard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FBullGuardAVDefs70.zip)
دانلود آپدیت آفلاین COMODO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fantivirus-faq%2Fwhere-can-i-download-the-latest-full-av-database-t47164.0.html)
دانلود آپدیت آفلاین Dr.Web ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)
دانلود آپدیت آفلاین ESET NOD32 (لینک غیرمستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود آپدیت آفلاین IObit Malware Fighter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود آپدیت آفلاین Panda (نیاز به پسورد دارد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fupdates%2Fpavsig%2Fpav.phtml)
دانلود آپدیت آفلاین Quick Heal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Fupdates.asp)
دانلود آپدیت آفلاین Solo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdownloads%2Fupdate.htm)
دانلود آپدیت آفلاین SUPERAntiSpyware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] re.com%2Fdefinitions.html)
دانلود آپدیت آفلاین Trustport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmanuals%2F2012%2FAntivirus%2Fenu%2Favcfgupdoffli ne.htm)
دانلود آپدیت آفلاین Unthreat Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdefinitions)

pro get
31-03-2012, 11:56
سلام اقای مهندس لایسنس اوست راگرفتم اکتیو نمیشه لطفا راهنمایی بفرمائید

AlexanderMahone
31-03-2012, 13:27
سلام اقای مهندس لایسنس اوست راگرفتم اکتیو نمیشه لطفا راهنمایی بفرمائید

در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید

peyman_nn
02-04-2012, 16:31
اپدیت جدید نداریم لطفا ؟
با تشکر از دوستان عزیز

*Batman*
02-04-2012, 19:48
اپدیت جدید نداریم لطفا ؟
با تشکر از دوستان عزیز

سلام.
این آپدیت ها با لینک ثابت از سایت اصلی هستن.
بنابراین قدیمی نمیشن که لینک جدید معرفی کنیم.

Mohamma:D
06-04-2012, 19:01
دوستان با این تحریمهایی که مارو کردن فکر نکنم بتونیم وارد اینا بشیم
مثلا من آپدیت AVG رو میخوام ولی AVG هم تحریم کرده نمیشه وارد سایتشون بشیم
کسی راهکاری یا سایتی داره که بشه آپدیت AVG رو بدون دردسر گرفت؟

*Batman*
07-04-2012, 18:23
دوستان با این تحریمهایی که مارو کردن فکر نکنم بتونیم وارد اینا بشیم
مثلا من آپدیت AVG رو میخوام ولی AVG هم تحریم کرده نمیشه وارد سایتشون بشیم
کسی راهکاری یا سایتی داره که بشه آپدیت AVG رو بدون دردسر گرفت؟

بهتره آنتی ویروس خودتون رو عوض کنید.(Avira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffree-download-avira-free-antivirus) - Avast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ee-antivirus-download) - MSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fen-US%2Fwindows%2Fproducts%2Fsecurity-essentials))
با این حال میتونید از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Favg-offline-updates) آپدیت آفلاین AVG را دانلود کنید.

ALI . R
07-04-2012, 20:40
دانلود آپدیت آفلاین zone alarm antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsecurity%2Fen-us%2Fsupport%2Fcheck-for-updates.htm)
دانلود آپدیت آفلاین aladdin antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] support%2Fesafe%2Fhot_fix.aspx)

ALI . R
26-04-2012, 14:03
آپدیت آفلاین آویرا Avira Offline Update

نرم افزارهای سازگار با این آپدیت آفلاین عبارتند از:

i- Avira AntiVir Personal 2012
i- Avira Premium Security Suite 2012

لینک دانلود: (59.9 MB )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد : ir-dl.com

.:: جهت مشاهده راهنمای استفاده از آپدیت آفلاین کلیک کنید ::. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
26-04-2012, 14:22
آپدیت آفلاین بیت دیفندر BitDefender Offline Update

i- BitDefender Antivirus Plus 2012
i- BitDefender Internet Security 2012
i- BitDefender Total Security 2012
.:: دانلود ویرایش 32 بیت ::. حجم: 109 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.:: دانلود ویرایش 64 بیت ::. حجم : 110 MB

روش استفاده:
پس از دانلود فایل آپدیت آفلاین را نصب کنید.

ALI . R
26-04-2012, 14:36
آپدیت آفلاین ای وی جی AVG Offline Update به شماره 4954

i- AVG Anti-Virus Free 2012
i- AVG Anti-Virus Pro 2012
i- AVG Internet Security 2012
i- AVG Anti-Virus Free 2011
i- AVG Anti-Virus Pro 2011
i- AVG Internet Security 2011

.:: مخصوص AVG Anti-Virus Free ::. حجم : 58.7 MB

.:: مخصوص AVG Anti-Virus Pro و AVG Internet Security ::. حجم : 58.7 MB

.: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): جهت مشاهده راهنمای استفاده از آپدیت آفلاین کلیک کنید ::. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
26-04-2012, 15:20
آپدیت آفلاین اواست Avast Offline Update

i- Avast! Free Antivirus 6
i- Avast! Pro Antivirus 6
i- Avast! Internet Security 6
i- Avast! Free Antivirus 5
i- Avast! Pro Antivirus 5
i- Avast! Internet Security 5
i- Avast! Free Antivirus 4.8
i- Avast! Pro Antivirus 4.8
i- Avast! Internet Security 4.8
.:: مخصوص نسخه 5 و 6 ::. حجم : 51.5 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.:: مخصوص نسخه 4.8 ::. حجم: 51.6 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد : ir-dl.com

روش استفاده:

ALI . R
26-04-2012, 17:58
آپدیت آفلاین نورتون Norton offline Update

i- Norton AntiVirus 2012
i- Norton Internet Security 2012
i- Norton AntiVirus 2011
i- Norton Internet Security 2011
i- Norton AntiVirus 2010
i- Norton Internet Security 2010
i- Norton AntiVirus 2009
i- Norton Internet Security 2009
i- Norton AntiVirus 2008
i- Norton Internet Security 2008
i- Norton 360 version 5.0
i- Norton 360 version 4.0
i- Norton 360 version 3.0
i- Norton 360 version 2.0
i- Symantec Endpoint Protection 11.0
i- Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 12.0
i- Symantec Endpoint Protection 12.1
i- Symantec Mail Security for Domino (64-bit) v 8.0.5
.:: دانلود ویرایش 32 بیت ::. حجم : 149 MB

.:: دانلود ویرایش 64 بیت ::. حجم : 152 MB

[/COLOR]پسورد : ir-dl.com

روش استفاده:

m.amitris
28-04-2012, 20:48
من همه این روشها رو امتحان کردم
ارور میده چیکارش کنم؟

ALI . R
05-05-2012, 18:02
Avira Antivir Virus Definition File Update May 5, 2012

ALI . R
05-05-2012, 18:10
avast! Virus Definitions VPS May 5, 2012

ALI . R
21-05-2012, 18:21
Avast Offline Update

.:: مخصوص نسخه 5 و 6 ::.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.:: مخصوص نسخه 4.8 ::.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI . R
21-05-2012, 18:34
McAfee offline Update

ALI . R
21-05-2012, 18:39
Norton offline Update

.:: دانلود ویرایش 32 بیت ::.

.:: دانلود ویرایش 64 بیت ::.

ALI . R
07-06-2012, 18:49
Kaspersky Offline Update - Kis_Kav

ALI . R
07-06-2012, 19:01
Norton offline Update

ALI . R
07-06-2012, 19:18
bitdefender offline Update

ALI . R
29-08-2012, 20:56

Avira Antivir Virus Definition File Update August 29, 2012

miranco
03-09-2012, 21:57
با سلام لطفا نحوه بروز رسانی آفلاین آنتی وروس کاسپر اسکای را بصورت تصویری در تایپیک قراردهید باتشکر

mg
10-09-2012, 04:32
با سلام لطفا آپدیت افلاین نرم افزار امنیتی Trust Port Total Protection 2012 را بگذارید با تشکر.

*Batman*
10-09-2012, 12:00
با سلام لطفا آپدیت افلاین نرم افزار امنیتی Trust Port Total Protection 2012 را بگذارید با تشکر.

سلام
دانلود آپدیت آفلاین Trustport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmanuals%2F2012%2FAntivirus%2Fenu%2Favcfgupdoffli ne.htm)

1zarzar
09-12-2012, 20:22
سلام
من آپدیت آفلاین اویرا رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام استفاده کنم فایل زیپ رو پیدا نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید.plz

.AraMesh.
30-01-2013, 01:25
*حالا ی سوال مدتها برام پیش اومده : * ی نرم افزار نیست ک ما بهش تاریخ بدیم بعد خودش برامون آپدیت آفلاین پیدا کنه ما اینقدر آواره این سایت اون سایت نشیم؟ یا اصلا خودش برامون دانلود کنه؟
یادم رفت : برای NOD ، یا هر کدوم دیگه از آنتی ویروسها
یا کاملترشم : دیسک نجات هم پیدا کنه

n00b
31-01-2013, 00:19
سلام....//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ار چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟؟؟...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اویرا یه همچین ابزاری داره.../// اواست هم update هاش رو به صورت یه پکیج رو سایت رسمیش ارائه میده و می تونید از همون جا دریافت و نصبش کنید و آواره ی این سایت و اون سایت نشید...//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.AraMesh.
31-01-2013, 02:03
*حالا ی سوال مدتها برام پیش اومده : * ی نرم افزار نیست ک ما بهش تاریخ بدیم بعد خودش برامون آپدیت آفلاین پیدا کنه ما اینقدر آواره این سایت اون سایت نشیم؟ یا اصلا خودش برامون دانلود کنه؟
یادم رفت : برای NOD ، یا هر کدوم دیگه از آنتی ویروسها
یا کاملترشم : دیسک نجات هم پیدا کنه
سلام" نبووووووود؟
ی حرکتی زدیم :n02:

با تشکر ( هر کس همچین برنامه ای رو لازم داشت پیام بده . اگرم نبودم ب مهندس terminator5 " با قابلیت دریافت آپدیت: کسپر، دکتر وب، تروجان ریموور، نود32 تا ورژن آخرش و ذخیره آپدیت)

.AraMesh.
31-01-2013, 02:58
با سلام لطفا نحوه بروز رسانی آفلاین آنتی وروس کاسپر اسکای را بصورت تصویری در تایپیک قراردهید باتشکر
سلام" تصویریش همچین جالب نیست. ولی کارتون راه میوفته :
خلاصش: شما از داخل Settings وارد سربرگ Update میشید و تا مرحله 3 ک مشکلی نیست، میریم 4 : داخل همون کادر باز شده ، دکمه Add رو بزنید و مسیر فایل آپدیت آفلاین ک توصیه میکنم فقط داخل یک پوشه باشه. ن چندتا ، رو بهش بدید و OK بعد توی همون کادری ک باز شده بود تنها گزینه ای ک باید تیک دار باشه همین فایل آفلاین هست. مال سرور کسپر رو بردارید. همین/ تموم شد. پنجره ها رو تایید بزنید و دکمه آپدیت رو بزنید تا وصل شه ب همون فایل خودتون.

hamid090
22-02-2013, 11:17
آپدیت آفلاین eset (تاریخ 21 فوریه 2013):

لینک 1:

لینک 2:

:n16:

*Batman*
22-03-2013, 23:57
سلام
برای دریافت آپدیت آفلاین محصولات ESET میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
(فاصله ها رو حذف کنید)

w w w . s c a n w i t h . c o m / d o w n l o a d / E S E T _ N O D 3 2 _ A n t i v i r u s _ O f f l i n e _ U p d a t e s . h t m

wolfomid
19-05-2013, 20:14
با سلام
من کاسپرسکی 2013 دارم (internet security)
نمیخوام لایسنس بخرم
از توی نت میشه لایسنس هاش رو دانلود کرد ماه به ماه؟
آپدیتش هم 2 روز در میون تموم میشه چی کار کنم؟
در واقع یه آنتی ویروسی میخوام ک آپدیتش حداقل ماهی یه بار بخواد و مشکل لایسنس نداشته باشه ک بخرم
قبلا سیمانتک داشتم همه اینارو داشت فقط عیبش این بود ک فایل های پچ و کرک برنامه های دیگه رو ویروس میشناخت و پاکشون میکرد
نظرتون در مورد نود 32 چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

*Batman*
19-05-2013, 23:52
با سلام
من کاسپرسکی 2013 دارم (internet security)
نمیخوام لایسنس بخرم
از توی نت میشه لایسنس هاش رو دانلود کرد ماه به ماه؟
آپدیتش هم 2 روز در میون تموم میشه چی کار کنم؟
در واقع یه آنتی ویروسی میخوام ک آپدیتش حداقل ماهی یه بار بخواد و مشکل لایسنس نداشته باشه ک بخرم
قبلا سیمانتک داشتم همه اینارو داشت فقط عیبش این بود ک فایل های پچ و کرک برنامه های دیگه رو ویروس میشناخت و پاکشون میکرد
نظرتون در مورد نود 32 چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
لطفا در تاپیک مناسب سوال کنید:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nelahe
25-01-2014, 18:03
سلام

آقا من چهار تا سیستم دارم
یکی از اون ها فقط به اینترنت پر سرعت متصل هستش

می خوام آپدیت اون رو بردارم و روی سه سیستم دیگه بریزم که نخوام اون ها را آنلاین آپدیت کنم

1- اون سه سیستم یکی شون لپ تاپ هستش و روی این لپ تاپ نسخه 6 نصب هستش

تمام سیستم ها 5 هستند

من چه دستی چه با نرم افزار آپدیت را کپی می کنم

روی اون سیستم ها اعمال نمیشه
نمی دونم مشکل چیه
سیستم را ری استارت می کنم
همه کاری می کنم نمیشه چرا آخه

راستی اون نرم افزار اسمش

pasandi
26-02-2014, 10:19
سلام
می خواستم اگر بشود آپدیت آفلاین به روز نود 32 ورژن 5 را برایم در ایمیل قرار دهید.
fa_na269@yahoo.com:n26:

ALI16437
15-08-2014, 17:05
با سلام ،

اگر ممکنه لینک دانلود اپدیت افلاین outpost
از سایت خودش ، من که هرچی گشتم پیدا نکردم

ممنونم.