PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : samsung ssd hard in vaio and macbook

ahps
20-02-2012, 21:32
سلام
لپ تاپ من سونی z112 هست. در حین کار پس از هنگ کردن سیستم و یک ری استارت ساده سیستم بالا نیامد و سیستم عامل را نشناخت ودر واقع هارد دیسک ssd 128gb raid lif samsung
این نوع هارد در لپ تاپ های سونی سری زد و مک بوک ایر استفاده می شود که اگر مثل من دو ویندوزه بکنید یا حتی گفته می شه پارتیشن بندی بکنید ممکنه هاردتونو از دست بدید و در بازار اصلا گیر نمیاد و قیمت خیلی بالایی دارند
من یک هارد کار کرده از لپ تاپی دیگر را پیدا و نصب کردم . ولی می خوا هم از 64 گیگ هاردم هم استفاده کنم
من عکس های هاردم را ضمیمه می کنم
سوال من اینه از شما دوستان کسی اسم این نوع کابل مسی رنگ که هارد اس اس دی رو یه مادر بورد وصل میکند رو می دونه و این که در تهران از کجا می شه این نوع کابل را تهیه کرد
از همه شما متشکرم

ahps
20-02-2012, 22:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 06:46 AM ---------- Previous post was at 06:45 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 06:46 AM ---------- Previous post was at 06:46 AM ----------

---------- Post added at 06:46 AM ---------- Previous post was at 06:46 AM ----------