PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو از 20 تا 60 میلیون تومان

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

Pourya-pc
26-08-2012, 03:58
مرسی
خوب الان lifan620 1600 cc بهتره یا mvm53 ؟

مشخصا MVM 530 هم از نظر فنی و هم امکانات برتری کامل بر لیفان دارد ، موتور 2000 سی سی قدرتمند ، سانروف و ارکاندبشن برقی .

john nash
26-08-2012, 19:59
دوستان 207 رنگ داشته باشه گرون تره یا سفید باشه؟

حدودا چقدر تفاوت دارن؟

اگه یه رنگ سفارشی بخوام چقدر گرونتره؟

mohamad skystar
26-08-2012, 22:20
دوستان 207 رنگ داشته باشه گرون تره یا سفید باشه؟

حدودا چقدر تفاوت دارن؟

اگه یه رنگ سفارشی بخوام چقدر گرونتره؟

رنگی باشه حدود 100 هزار تومن گرون تر هست.

john nash
26-08-2012, 23:07
رنگی باشه حدود 100 هزار تومن گرون تر هست.

فقط 100 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

mohamad skystar
26-08-2012, 23:31
فقط 100 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

بله دوست من .
خودروهای داخلی اختلاف رنگشون 100 هزار تومن هست.

Sorosh MAX
28-08-2012, 23:26
سلام دوستان ؛

میخوام ببینم الان تا 60 تومن ماشین اسپورت چی خوبه ؟ جنسیس کوپه گیر میاد ؟ مزدا 3 / مگان / سراتو کوپ / هیوندا کوپ !؟

mohamad skystar
28-08-2012, 23:31
سلام دوستان ؛

میخوام ببینم الان تا 60 تومن ماشین اسپورت چی خوبه ؟ جنسیس کوپه گیر میاد ؟ مزدا 3 / مگان / سراتو کوپ / هیوندا کوپ !؟

خودروهای اسپرت مثل هیوندای کوپه - مزدا 3 جدید مگان و سراتو کوپه به راحتی با 60 نیلیون تومن گیر میاد.
اما اگر تا 70 میلیون تومن برسونید میتونید جنسیس کوپه مدل 2010 انتخاب کنید که بهترین خودروی اسپرت زیر 100 میلیون تومن هست.
سراتو کوپه هم خودروی اسپرت جذابی هست . مزدا 3 که اصلا هدفش اسپرت بودن بود و ایده های اسپرتی فراوانی درش مشاهده میشه.
مگان رو نمیشه به چشم خودرویی اسپرت نگاه کرد اما میشه ایده های اسپرتی روش پیاده کرد.

Sorosh MAX
28-08-2012, 23:38
ممنون ولی من 2010 ولی کارکرد نسبتا زایدشو 63 دیدم ... بله واقعا عالیه پشتشم نشستم هنوز مزش کفه کفشم مونده :دی
سراتو کوپه 0-100 شو دیدم 10.2 !!! خیلی بده اگه اینطوری باشه ... !! فقط صدای اگزوز نسبتا خوبی داره .. !
شتابش همینه ؟

mohamad skystar
28-08-2012, 23:47
ممنون ولی من 2010 ولی کارکرد نسبتا زایدشو 63 دیدم ... بله واقعا عالیه پشتشم نشستم هنوز مزش کفه کفشم مونده :دی
سراتو کوپه 0-100 شو دیدم 10.2 !!! خیلی بده اگه اینطوری باشه ... !! فقط صدای اگزوز نسبتا خوبی داره .. !
شتابش همینه ؟

سراتو کوپه خودروی اسپرت بهینه و کم مصرف هست و به خاطر همین از موتور 2000 CC و در نمونه های جدید 1600 CC استفاده کردن
به خاطر همین از شتاب قابل قبولی که یک خودروی اسپرت باید داشته باشه انتظار نمیره
واگرنه یک خودروی اسپرت باید از موتوری قوی و پرشتاب داشته بهره بگیره.
جنسیس رو اگر با قیمت 63 میلیون گیرآوردین بخرید چون قیمت ها بالاست البته سالم از نظر بدنه و فنی

PC-PC
29-08-2012, 04:08
می خواستم ببینم با 30 تومان می شه مزدا 3 گیر آورد ؟

mohamad skystar
29-08-2012, 12:28
می خواستم ببینم با 30 تومان می شه مزدا 3 گیر آورد ؟

زمانی میشد تیپ 1 مدل 86 گیر آورد اما الان با افزایش قیمت مزدا 3 دیگه تو رنج 30 میلیون تومن
گیر نمیاد. انتخاب تو این رنج مگان و آوانته هستن.

PC-PC
29-08-2012, 16:02
زمانی میشد تیپ 1 مدل 86 گیر آورد اما الان با افزایش قیمت مزدا 3 دیگه تو رنج 30 میلیون تومن
گیر نمیاد. انتخاب تو این رنج مگان و آوانته هستن.

حداقل چه قدر نیازه واسه مزدا 3 ؟

mohamad skystar
29-08-2012, 16:49
حداقل چه قدر نیازه واسه مزدا 3 ؟

دیگه از 36 یا 37 میلیون تومان به بالا باید هزینه کنید

Pourya-pc
29-08-2012, 19:31
BMW 320i مدل ٢٠٠٦ سفيد ، ٣٠٠ هزار كار كرده ، اتاق سالم ، سپر عقب عوض شده يكم سيني صندوق جمع شده . بيمه كامل تا ارديبهشت ٩٢
فني مشكل نداره فقط گيرباكسش مرخضه و بايد تعمير اساسي بشه ( نميدونم توي ايران جايي هست درست و حسابي تعمير كنن يا فايده نداره ؟! )
گفته ٤٥ مليون . ارزش داره ؟

reza1995live
29-08-2012, 19:32
سلام.
دوستان من میخواستم 206 تیپ 5 بخرم ولی با این وضع بازار 206 و تحریم ها هم که بماند خیلی دودل شدم وانتخابمو میخوام ببرم سمت پارس تو مدل های پارس هم که ال ایکس به نظر بهتر از همه میاد تولیدش متوقفه آدم میترسه این تحریم ها باعث بشه که بعدا قطعات موتور و خرج های دیگش بالا بزنه
با این حال الان شما از بین مدل های پارس کدوم رو پیشنهاد میکنید؟سال با دو گانه که 1 تومن تفاوت داره از چه آپشنهایی تفاوت دارن و کدوم بهتره.
شما با 20 تومن چه پیشنهاد دیگه ای دارین که کم خرج باشه مصرف هم بد نباشه البته خیلی مهم نیست.

mohamad skystar
29-08-2012, 22:24
BMW 320i مدل ٢٠٠٦ سفيد ، ٣٠٠ هزار كار كرده ، اتاق سالم ، سپر عقب عوض شده يكم سيني صندوق جمع شده . بيمه كامل تا ارديبهشت ٩٢
فني مشكل نداره فقط گيرباكسش مرخضه و بايد تعمير اساسي بشه ( نميدونم توي ايران جايي هست درست و حسابي تعمير كنن يا فايده نداره ؟! )

BMW با این مشکلات جز هزینه های گزاف تعمیر فایده دیگه ای نداره.
خریدش پیشنهاد نمیشه.
BMW هیچ پشتیبانی تو ایران نداره و اگر ماشین عیب داره باید خرج های میلیونی براش بکنی.

mohamad skystar
29-08-2012, 22:27
سلام.
دوستان من میخواستم 206 تیپ 5 بخرم ولی با این وضع بازار 206 و تحریم ها هم که بماند خیلی دودل شدم وانتخابمو میخوام ببرم سمت پارس تو مدل های پارس هم که ال ایکس به نظر بهتر از همه میاد تولیدش متوقفه آدم میترسه این تحریم ها باعث بشه که بعدا قطعات موتور و خرج های دیگش بالا بزنه
با این حال الان شما از بین مدل های پارس کدوم رو پیشنهاد میکنید؟سال با دو گانه که 1 تومن تفاوت داره از چه آپشنهایی تفاوت دارن و کدوم بهتره.
شما با 20 تومن چه پیشنهاد دیگه ای دارین که کم خرج باشه مصرف هم بد نباشه البته خیلی مهم نیست.

تولید پارس LX متوقف نیست اما کاهش شدید داشته و از طرفی تقاضا هم زیاد شده برای همین چند ماهه تو لیست فروش نیست
قیمتش تو بازا حدود 23 تا 24 میلیون تومن هست. با 20 میلیون تومن پارس ELX مدل 87 میتونی بخری
تمیز و سالمش هم گیر میاد حتما. از نظر قطعه هم مشکلی نداره.
سورن ELX هم خوبه اما الان دیگه بالای 20 میلیون تومن شده مگر اینکه بودجه رو افزایش بدی.
تندر 90 فول صفر کیلومتر هم میتونی بخری که از هر نظر دیگه با تندر آشنایی دارن همه

reza1995live
30-08-2012, 10:04
تولید پارس LX متوقف نیست اما کاهش شدید داشته و از طرفی تقاضا هم زیاد شده برای همین چند ماهه تو لیست فروش نیست
قیمتش تو بازا حدود 23 تا 24 میلیون تومن هست. با 20 میلیون تومن پارس ELX مدل 87 میتونی بخری
تمیز و سالمش هم گیر میاد حتما. از نظر قطعه هم مشکلی نداره.
سورن ELX هم خوبه اما الان دیگه بالای 20 میلیون تومن شده مگر اینکه بودجه رو افزایش بدی.
تندر 90 فول صفر کیلومتر هم میتونی بخری که از هر نظر دیگه با تندر آشنایی دارن همه

یعنی شما پارس سال و معمولی رو اصلا پیشنهاد نمیکنید؟

mohamad skystar
30-08-2012, 11:39
یعنی شما پارس سال و معمولی رو اصلا پیشنهاد نمیکنید؟

پارس سال و معمولی رو در مقابل تندر90 فول پیشنهاد نمیکنم.
به دلیل اینکه تندر 90 از نظر فنی که شامل عملکرد موتور از نظر مصرف سوخت همچنین قدرت و شتابش هست کاملا نسبت به پارس
معمولی که موتور قدیمی XU7 رو داره برتر هست.
تندر 90 با 2 ایربگ و بهره گیری از کامپیوتر سفری که امروزه خیلی به درد میخوره از پارس جلوتره و اینجا قط میتونم به
زیبایی نمای ظاهری پارس و جادارتر بودنش نسبت به تندر اشاره کنم.
اگر توانایی خرید پارس LX با موتور TU5 رو داشته باشید اون موقع میشه به جای تندر پارس رو انتخاب کرد چون موتور TU5
عملکرد مثبتی داشته.

Heidar676
31-08-2012, 17:33
با عرض سلام خدمت متخصصان عزیز
راستش اینقدر در خرید خودرو وقت هدر دادیم که قیمت خودرو نجومی شد و الان که نگاه میکنم میبینم چه ماشین هایی رو میتونستم داشته باشم و الان باید تو خیابون ببینم !
بگذریم
راستش خیلی به خودرو سوناتا علاقه دارم ولی خب دیگه قیمتش نجومی شده و مدل های قدیمیش هم گرون شده
دنبال یه خودرو سدان کاملآ خانوادگی میگردم
معیارهام هم راحتی و مصرف کم بنزین هستش پس 4 سیلندر قطعآ بصرفه تره
زیاد از خودرو سر در نمیارم و اگه دوستان امکانش هست من رو راهنمایی کنند
حالا با این بودجه خرید ماشین صفر بصرفه تره یا ماشین کارکرده !
خودم این دوتا رو فکر کنم بشه یه کاریش کرد ! مگان 2000 و سوناتا کارکرده 2008 !
نظر دوستان در این زمینه چیه ؟!

تشکر پیشاپیش ...

e.khafan!
31-08-2012, 17:50
بنظر من که هیچ خودرویی در بازار کنونی کشور با قیمت هاش نمیصرفه، ولی با 40 تومن من مگان 2000 دستی رو پیشنهاد میدم، ماشین به روز و برو و نسبتا کم خرج تریه بین باقی ماشین ها. درکل با 40 تومن زیاد دستتون باز نیست.
هیوندای آی بیست یا آی سی هم خوبه، اگر بخواین دست دو بگیرین آی سی خوبه، هرچند پشتش نشستم.
مزدا سه قدیمی هم اگر خوب کارکرده گیر بیارین بنظرم بهترین انتخابه، ولی باید تمیز باشه چون مزدا ها اتاقشون صدا میگیره اگر باهاش درست رفتار نشده باشه. ( همه خودرو ها اینطورن ولی مزدا خیلی بیشتر.)

فقط حواستون باشه سراغ خانواده 206 ها نرید که بیست تومن هم زیادشون بود چبرسه به 35 36 تومن الان، همچنین مگان اتومات 2000 خیلی خیلی تنبله، و اصلا پیشنهاد نمیشه، حتی بنظرم تو شتاب گیری و کورس های کوتاه براحتی از مگان 1600 میخوره!!
یکی از دوستانم هم میگفت سیتروئن سی فایو سری قبلش با 27 28 تومن گیر میاد، ماشین های بسیار خوبی هستن ،و اگر از خودتون از بابت نگهداری درست از ماشین و تصادف نکردن مطمینین بنظرم خوبه. زانتیا هم اگر تولید میشد الان بهترین انتخاب نو بود که متاسفانه تولید نمیشه، به دست دو مدل نودش فکر کنید، فک کنم حدودا 30 تومن اینها درمیاد.

در مورد سوناتا هم من زانتیا رو ترجیح میدم به مدل 2008 سوناتا، خیلی ضعیفه سوناتا چه در طراحی چه در کیفیت.

mohamad skystar
31-08-2012, 19:19
با عرض سلام خدمت متخصصان عزیز
راستش اینقدر در خرید خودرو وقت هدر دادیم که قیمت خودرو نجومی شد و الان که نگاه میکنم میبینم چه ماشین هایی رو میتونستم داشته باشم و الان باید تو خیابون ببینم !
بگذریم
راستش خیلی به خودرو سوناتا علاقه دارم ولی خب دیگه قیمتش نجومی شده و مدل های قدیمیش هم گرون شده
دنبال یه خودرو سدان کاملآ خانوادگی میگردم
معیارهام هم راحتی و مصرف کم بنزین هستش پس 4 سیلندر قطعآ بصرفه تره
زیاد از خودرو سر در نمیارم و اگه دوستان امکانش هست من رو راهنمایی کنند
حالا با این بودجه خرید ماشین صفر بصرفه تره یا ماشین کارکرده !
خودم این دوتا رو فکر کنم بشه یه کاریش کرد ! مگان 2000 و سوناتا کارکرده 2008 !
نظر دوستان در این زمینه چیه ؟!

تشکر پیشاپیش ...

سلام.
مزدا 3 نسل قدیم مدل 86 تیپ 1 یا 2 شاید بتونی پیدا بکنید تیپ 3 هم بالای 40 میلیون تومن هست.
مزدا 3 خودرویی 4 سیلندر با حجم موتور 2000 CC مصرف سوخت بسیار مناسب اما رانندگی نسبتا خشک تر از مگان
اونم به دلیل ویژگی های اسپرتی که داره.
با توجه به ملاک های شما مگان 2000 اتوماتیک و دستی کارکرده میتونید انتخاب کنید مدل 88
هیوندای آوانته اتوماتیک مدل 90 هم شاید پیدا بشه اما مدل 89 حتما هست.
این دو خودرو با ملاک های شما همخوانی دارن از نظر مصرف سوخت و فضای کابین و راحتی خودروهای خوبی هستن.
عملکردشون از نظر فنی هم مناسب هست اما خوب مگان خودرویی پرطرفدار از آوانته هستش.

Heidar676
31-08-2012, 19:37
اولآ از مدیران عزیز بابت ایجاد تاپیک عذر میخوام . تازه کاریم دیگه دی:
راستش من اون موقع که میشد با این پول یه کارایی کرد دنبال سی5 بودم که واقعآ سیستم تعلیقش بنظرم بهترینه و واقعآ ادم توش احساس راحتی می کنه
مزدا 3 مشکل من بیشتر با خشک بودنشه
ماشین داخلی هم که اصلآ بهش فکر نمی کنم . البته شاید 206 هم بگید واسه پژو هست ولی تفاوت زیادی داره با سایر تولیداتی چون نیسان تیانا و ماکسیما و مگان
دوستان قیمت مگان 2000 شرکتی مگه 37 تومن نیست ؟! تو بازار ازاد میدونم گرونه ولی من عجله ای ندارم و اگه شرکتی هم باشه برام فرقی نمی کنه
بنظر شما ماشین صفر بصرفه تره یا ماشین کارکرده ؟! ماشین هایی چون بنز و بی ام دبیلو که میدونم تا اخر عمر ادم میتونه سوارشون بشه ولی خب سایر برندها فکر نکنم همچین خصوصیتی داشته باشند
اگه بودجه رو تا 45 اضافه کنم فایده ای داره یا نه ؟!
mg هم ماشین خوبیه هرچند ایراداتی هم داره ولی بدترینش اینه که افت قیمت شدیدی داره و مشتریش هم کمه
راستش دیگه خسته شدم از سوار شدن این ماشین های اشغال ساخت داخل اونم با قیمت گذاف
اینجور وقتها زندگی تو مناطق ازاد لذت بخش میشه :31:

mohamad skystar
31-08-2012, 19:41
اولآ از مدیران عزیز بابت ایجاد تاپیک عذر میخوام . تازه کاریم دیگه دی:
راستش من اون موقع که میشد با این پول یه کارایی کرد دنبال سی5 بودم که واقعآ سیستم تعلیقش بنظرم بهترینه و واقعآ ادم توش احساس راحتی می کنه
مزدا 3 مشکل من بیشتر با خشک بودنشه
ماشین داخلی هم که اصلآ بهش فکر نمی کنم . البته شاید 206 هم بگید واسه پژو هست ولی تفاوت زیادی داره با سایر تولیداتی چون نیسان تیانا و ماکسیما و مگان
دوستان قیمت مگان 2000 شرکتی مگه 37 تومن نیست ؟! تو بازار ازاد میدونم گرونه ولی من عجله ای ندارم و اگه شرکتی هم باشه برام فرقی نمی کنه
بنظر شما ماشین صفر بصرفه تره یا ماشین کارکرده ؟! ماشین هایی چون بنز و بی ام دبیلو که میدونم تا اخر عمر ادم میتونه سوارشون بشه ولی خب سایر برندها فکر نکنم همچین خصوصیتی داشته باشند
اگه بودجه رو تا 45 اضافه کنم فایده ای داره یا نه ؟!
mg هم ماشین خوبیه هرچند ایراداتی هم داره ولی بدترینش اینه که افت قیمت شدیدی داره و مشتریش هم کمه
راستش دیگه خسته شدم از سوار شدن این ماشین های اشغال ساخت داخل اونم با قیمت گذاف
اینجور وقتها زندگی تو مناطق ازاد لذت بخش میشه :31:

مگان شرکتی حدود 37 میلیون تومن هست و تو بازار حدود 46 میلیون تومن.
دوست من همیشه اگر بودجه محیا باشه و شرایط برای خرید ماشین صفر کیلومتر OK باشه بله به صرفه هست.
برای خرید بنز و BMW دیگه باید بالای 50 میلیون تومن فکر باشید
بودجه رو تا 45 میلیون تومن افزایش بدین دیگه میتونید سوناتا مدل 2007 یا کمری GL مدل 2007 یا مزدا 3 تیپ 3 مدل 86 به راحتی پیدا کنید.

payambar41
01-09-2012, 13:25
سلام یه خودرو بهم معرفی کنید تا سقف 30 تا 35 میلیون تومان !/

Sorosh MAX
01-09-2012, 13:49

پژو ، 206 تیپ 6 صفر
مزدا 3 تیپ 3 مونتاژ 50000 کارکرد مدل 87
مگان 1600 88 60000 کاردکرد
آوانته دستی 89 25000 کارکرد
ماکسیما 86 دنده 60000
2008 ، تویوتا ، یاریس هاچ بک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خريد-خودرو/?ac241400-2-0-0-0-0-30000000-35000000-3/یاریس-هاچ-بک-تویوتا)
1391 ، ام وی ام ، X33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خريد-خودرو/?ac230964-2-0-0-0-0-30000000-35000000-3/X33-ام-وی-ام)

انتخاب های خوبی هستن

mohamad skystar
01-09-2012, 14:57
پژو ، 206 تیپ 6 صفر
مزدا 3 تیپ 3 مونتاژ 50000 کارکرد مدل 87
مگان 1600 88 60000 کاردکرد
آوانته دستی 89 25000 کارکرد
ماکسیما 86 دنده 60000
2008 ، تویوتا ، یاریس هاچ بک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1391 ، ام وی ام ، X33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتخاب های خوبی هستن

مزدا 3 تیپ 3 مدل 87 قیمتش الان بالای 40 میلیون تومن هست.
ماکسیما اتوماتیک و تمیز مدل 86 بالای 35 میلیون تومن هست اگر دنده ای باشه شاید گیر بیاد.

mohamad skystar
01-09-2012, 14:57
دوست من بهتر بود ملاک های خودتون رو هم برای انتخاب خودرو مشخص میکردین تا زودتر به جواب برسید
و دوستان دیگه تمام خودروهای این رنج قیمت رو مورد بررسی قرار ندن.

Heidar676
01-09-2012, 18:28
دوستان یه چیزی میگم خواهشآ کتکم نزنید ! دی:
بصرفه نیست ادم مگان ثبت نام کنه و وقتی ماشین رو گرفت بازار ازاد بفرشه ؟! دی:
الان ثبت نام می کنه پارس خودرو و اینکه کجا باید شرایطش رو دید ؟!
سایت خراب شدش باز نمیشه اصلآ !!!

بازم ممنون بابت پاسختون :11:

mohamad skystar
01-09-2012, 18:32
دوستان یه چیزی میگم خواهشآ کتکم نزنید ! دی:
بصرفه نیست ادم مگان ثبت نام کنه و وقتی ماشین رو گرفت بازار ازاد بفرشه ؟! دی:
الان ثبت نام می کنه پارس خودرو و اینکه کجا باید شرایطش رو دید ؟!
سایت خراب شدش باز نمیشه اصلآ !!!

بازم ممنون بابت پاسختون :11:

بله میشه اما اینکه سود کنید یا ضرر اصلا مشخص نیست چون بازار خودرو دائم در حال
نوسان هست و نمیشه رو قیمت ها حساب کرد امروز گرونه و فردا ارزون یا بالعکس
اما خوب ماشین رو از شرکت بخرید و بعد از مدتی تو بازار آزاد بفروشید عموما سود داره
اما خوب الان فکر کنم مگان رو دیر تحویل میدن
سایپ پارس خودرو باز نمیشه از طریق نمایندگی حضوری اقدام کنید .

Heidar676
01-09-2012, 19:12
اقا معذرت میخوام اینقدر سوال میپرسم
بنظرتون مگان 2013 وارد ایران میشه یا نه ؟!
اگه مث ماکسیما عمل بشه که 100 سال دیگه هم نمیاد ! واقعآ که ماکسیما مدل 2012 خیلی قشنگ شده و فرق زیادی کرده ولی تو ایران نیومد !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان یه سوال دیگه !
آیا خرید گراند ویتارا بصرفه هست !
اخه اگه ثبت نامی بخوام ماشین بگیرم تا 50 میتونم هزینه کنم
میگن از وقتی که موتورش 2400 شده خیلی بهتر شده ! راسته این مورد ؟!

Sorosh MAX
01-09-2012, 20:29
مزدا 3 تیپ 3 مدل 87 قیمتش الان بالای 40 میلیون تومن هست.
ماکسیما اتوماتیک و تمیز مدل 86 بالای 35 میلیون تومن هست اگر دنده ای باشه شاید گیر بیاد.

من این قیمت رو از روی آگهی امروز دیدم که واسه فروش گذاشته بود 34000000

Pourya-pc
01-09-2012, 21:21
اگه مث ماکسیما عمل بشه که 100 سال دیگه هم نمیاد ! واقعآ که ماکسیما مدل 2012 خیلی قشنگ شده و فرق زیادی کرده ولی تو ایران نیومد !

دوستان یه سوال دیگه !

مگان تولیدی در ایران و ترکیه به مگان II معروف هست که از سال 2009 تولیدش در اروپا متوقف و مگان III در دوکلاس هاچ بک و صندوق دار جایگزینش شد . در حال حاظر در ایران مگان II تولید میشه و طبق تجربه حالا حالاها شاهد تولید این خودرو در ایران هستیم .
اگر بتونید صبر کنید و ثبت نامی بخرید قطعا به صرفه تر هست .

hossein.az
01-09-2012, 21:24

دوستان یه سوال دیگه !

فکر نمیکنم که حالا حالاها مگان از خط تولید خارج بشه و یا با مدل جدید تر جایگزین بشه.
اگه هم داخل ایران بیاد به صورت وارداتی وارد کشور میشه نه به صورت تولید داخل

گرند ویتارا با موتور 2400 واقعا عالی شدند ,و خریدش به صرفه است با این وضع بازار که توسان 2008 هم زیر50 تومن نمیدن.

mohamad skystar
01-09-2012, 22:57

دوستان یه سوال دیگه !

دوست من ملاک های خدتون رو برای خرید خودر حتما ذکر کنید تا زودتر به نتیجه برسید.
شاید ملاک های شما با خودرویی همخوانی داشته باشه که اصلا ربطی به مگکان و سوزوکی نداره.

Heidar676
02-09-2012, 17:49
راستش دنبال یه خودرو با مشخصات زیرم
1- خودرو خانواده و جا دار بخصوصی برای سفر و یک خانواده 5 نفره
2- مصرف سوخت پایین (ترجیحآ 4 سیلند نشد 6 ولی 8 سیلند اصلآ دی:)
3- نرم بودن خودرو و عایق بندی مناسب بطوری که صدای موتور داخل خودرو به گوش نرسه (مث ماشین های ایران فرغون)
خدمات پس از فروش مناسب
4- شاسی بلند یا سدانش از خانوادگیش مشخصه ولی خب دنبال هاچ بک و ماشین کوچیک نمیگردم . ماشین داخلی هم نباشه خیلی بهتره
زیاد عجله ندارم بلکه دنبال یه ماشینی هستم که حداقل 5 سال بهم سواری بده و مجبور نشم همش بهش اویزون باشم و هر سری یه جاش بلنگه
راستش قیمت لوازم جانبی برام زیاد اهمیت نداره چون خدا رو شکر اصلآ تصادف نمی کنم هر چند تو ایران هر چقدر هم دست فرمونت خوب باشه یکی پیدا میشه که بزنه بهت :31:
5- بترکونم و ثبت نامی بخرم میتونم 50 جور کنم
همه جای دنیا با 50 تومن میشه ماشین های شاخ خرید تو ایران با 50 میشه اشغال های داخلی رو خرید که هر روز کیفیتش بدتر از دیروزه !:9:

hossein.az
02-09-2012, 17:58
3- نرم بودن خودرو و عایق بندی مناسب بطوری که صدای موتور داخل خودرو به گوش نرسه (مث ماشین های ایران فرغون)
خدمات پس از فروش مناسب
4- شاسی بلند یا سدانش از خانوادگیش مشخصه ولی خب دنبال هاچ بک و ماشین کوچیک نمیگردم . ماشین داخلی هم نباشه خیلی بهتره
زیاد عجله ندارم بلکه دنبال یه ماشینی هستم که حداقل 5 سال بهم سواری بده و مجبور نشم همش بهش اویزون باشم و هر سری یه جاش بلنگه
راستش قیمت لوازم جانبی برام زیاد اهمیت نداره چون خدا رو شکر اصلآ تصادف نمی کنم هر چند تو ایران هر چقدر هم دست فرمونت خوب باشه یکی پیدا میشه که بزنه بهت :31:
همه جای دنیا با 50 تومن میشه ماشین های شاخ خرید تو ایران با 50 میشه اشغال های داخلی رو خرید که هر روز کیفیتش بدتر از دیروزه !:9:

مگان 2000 دنده اتوماتیک میتونید خریداری کنید که کاملا با معیاراتون هم خوانی داره و خودروی کاملا مناسب و بی آزاریه البته لوازم این خودروی قیمت بالایی داره.
اگه با ماشین کارکرده هم مشکل ندارید ,کمری 2008 رو میتونید انتخاب کنید ,بسیار کم استحلاک+عمربالا قطعات

mohamad skystar
03-09-2012, 12:13
خدمات پس از فروش مناسب

بهترین گزینه طبق گفته دوستمون حسین جان
تویوتا کمری GLX مدل 2008 هست :
4 سیلندر با 2400 CC و مصرف سوخت مناسب با قدرت و شتتاب مطلوب
خودرویی ایمن - فضای کابین و صندوق عقب مناسب - خودرویی ماندگار و سخت کار

اما اشاره کرده بودین در مورد خودروی 6 سیلندر _
سوناتا مدل 2008 که نمونه های 6 سیلندر هم دارن و بسیار ماشین های پرشتاب و پرقدرتی هستن اما مصرف سوختشون از کمری بالاتره.

payambar41
04-09-2012, 12:12
دوست من بهتر بود ملاک های خودتون رو هم برای انتخاب خودرو مشخص میکردین تا زودتر به جواب برسید
و دوستان دیگه تمام خودروهای این رنج قیمت رو مورد بررسی قرار ندن.
ملاک های خاصی رو مد نظرم ندارم !
مثلا شما به لیفان دقت کن آپشن های خوبی داره تا قیمت 28 تا 30 تومن هست !
لیفان ماشین خوبیه اما اصلا از قیافش خوشم نیومد. !
نظر شما در مورد این ماشین چیه !؟

mohamad skystar
04-09-2012, 12:25
ملاک های خاصی رو مد نظرم ندارم !
مثلا شما به لیفان دقت کن آپشن های خوبی داره تا قیمت 28 تا 30 تومن هست !
لیفان ماشین خوبیه اما اصلا از قیافش خوشم نیومد. !
نظر شما در مورد این ماشین چیه !؟

با توجه به اینکه انتخاب ظاهری خودرو کاملا سلیقه ای هست و تصمیم نهایی با شماست
پس نمیشه بگیم حتما لیفان.
لیفان خودروی تازه واردی هست که با کیفیت و امکانات مطلوب نسبت به قیمتش به راحتی محصولات داخلی رو پشت سر گذاشته.
در کنار لیفان خودرویی دیگه مثل mvm 530 هست که اونم عملکردی مثبت تو بازار ایران داشته و به راحتی محصولات داخلی رو به چالش کشید.

brad pitt
06-09-2012, 16:41
سلام
206 صندوقدار وی8 و وی 9 صفر الان چنده ؟

ممنون

hossein.az
06-09-2012, 18:04
سلام
206 صندوقدار وی8 و وی 9 صفر الان چنده ؟

ممنون

206 sd v8 صفر:24000000

206sd v9 صفر:31500000

payamb
07-09-2012, 15:06
سلام به همه دوستان و صاحب نظران...تصمیم به تعویض ماشینم گرفتم نظرم روی 207 و lifan 620 و mvm 530 و mvm315 و پارس اتوماته...البته من اکثرا صفر میخرم...چون حوصله تعمیرگاه رفتن ندارم سالی یکبار عوض میکنم که از دردسر تعمیر و اینا راحت باشم..پس میخوام ماشین اصلا اذیتم نکنه..الانم بین ماشین های اتومات و ماشین دنده ای یکم مردد شدم به نظرتون کدوم بگیرم؟؟
اگه زحمتی نیست دوستان یک راهنمایی در مورد انتخاب ماشین کنن که پرشیا اتومات بگیرم یا mvm 530 یا لیفان 620؟
ماشین الانم البته 206 تیپ 2( از ماشینهای 207 و a315 mvm هم خوشم میاد ولی نمیدونم کدوم انتخاب درست تر و بهتره),فضای ماشینم اصلا واسم اهمیتی نداره,ولی بین این ماشینها گیج شدم کدام انتخاب کنم(اینم بگم ماشین باز هستم و سالی یکبار ماشین عوض میکنم)الانم بین اینا موندم کدوم بخرم که هم افت قیمت نکنه هم اینکه راحت فروخته بشه هم اینکه اذیتم نکنه..بودجمم در حدود 26 میلیون تومنه..
دوستان بازم ممنونم از راهنمایتون..منتظر نظرات خوبتان هستم..فقط خواهشن اینکه تعصبی نظر ندهید و با منطق و دلیل نظر بدید..:40:

mohamad skystar
07-09-2012, 16:09
سلام به همه دوستان و صاحب نظران...تصمیم به تعویض ماشینم گرفتم نظرم روی 207 و lifan 620 و mvm 530 و mvm315 و پارس اتوماته...البته من اکثرا صفر میخرم...چون حوصله تعمیرگاه رفتن ندارم سالی یکبار عوض میکنم که از دردسر تعمیر و اینا راحت باشم..پس میخوام ماشین اصلا اذیتم نکنه..الانم بین ماشین های اتومات و ماشین دنده ای یکم مردد شدم به نظرتون کدوم بگیرم؟؟
اگه زحمتی نیست دوستان یک راهنمایی در مورد انتخاب ماشین کنن که پرشیا اتومات بگیرم یا mvm 530 یا لیفان 620؟
ماشین الانم البته 206 تیپ 2( از ماشینهای 207 و a315 mvm هم خوشم میاد ولی نمیدونم کدوم انتخاب درست تر و بهتره),فضای ماشینم اصلا واسم اهمیتی نداره,ولی بین این ماشینها گیج شدم کدام انتخاب کنم(اینم بگم ماشین باز هستم و سالی یکبار ماشین عوض میکنم)الانم بین اینا موندم کدوم بخرم که هم افت قیمت نکنه هم اینکه راحت فروخته بشه هم اینکه اذیتم نکنه..بودجمم در حدود 26 میلیون تومنه..
دوستان بازم ممنونم از راهنمایتون..منتظر نظرات خوبتان هستم..فقط خواهشن اینکه تعصبی نظر ندهید و با منطق و دلیل نظر بدید..:40:

سلام.
دوست من شما چند تا خودرو معرفی کردین اما ملاک هاتون رو دقیق ذکر نکردین همچنین سقف بودجه ای که
برای خرید خودرو در نظر گرفتین چقدر هست؟
انتخاب بین اتوماتیک و دنده ای امروزه خودرو با دنده اتوماتیک پیشنهاد میش به این دلیل که
رانندگی راحت و روان و لذت بخش هست و فشار کمی به بدن میاد اما خوب اگر اهل شتاب گیری و معکوس کشیدن های دائمی هستین دنده ای
بیشتر به درد میخوره.
ملاک های خودتون رو مشخص کنید.

JOOYAND
07-09-2012, 19:42
سلام. L90 اتوماتیک از کجا میتوانم پیدا کنم؟ چون چند جا و تو روزنامه پیدا نکردم! اصلا این L90 حدود قیمتش چنده؟ اتوماتیک دارد؟ خوب هست؟ قیمتش چنده؟ نمیخواهم کلی تو نوبت کارخانه باشم . چون به نظرم تاریخ تحویل کارخانه اصلا قابل اعتماد نیست. این نظر درسته؟
توی این حدود قیمت ( L90 اتومات )چه ماشین اتوماتیکی میتوانم بگیرم؟

پراید اتومات داره؟ خوب هست؟

نظرتون راحع به ورنا اتوماتیک سفید سال 87 با حدود 80 هزار کارکرد چیه؟لطفا اگر میتوانید حدود قیمتش را هم بفرمایید. البته درش خوردگی زیاد داره. اما تصادف شدید نداشته و فقط در حد تصادف تو شهر و سبک بوده

لطفا به همه سوالاتم جواب بدهید. ممنون

hossein.az
07-09-2012, 20:21
سلام. L90 اتوماتیک از کجا میتوانم پیدا کنم؟ چون چند جا و تو روزنامه پیدا نکردم! اصلا این L90 حدود قیمتش چنده؟ اتوماتیک دارد؟ خوب هست؟ قیمتش چنده؟ نمیخواهم کلی تو نوبت کارخانه باشم . چون به نظرم تاریخ تحویل کارخانه اصلا قابل اعتماد نیست. این نظر درسته؟
توی این حدود قیمت ( L90 اتومات )چه ماشین اتوماتیکی میتوانم بگیرم؟

پراید اتومات داره؟ خوب هست؟

نظرتون راحع به ورنا اتوماتیک سفید سال 87 با حدود 80 هزار کارکرد چیه؟لطفا اگر میتوانید حدود قیمتش را هم بفرمایید. البته درش خوردگی زیاد داره. اما تصادف شدید نداشته و فقط در حد تصادف تو شهر و سبک بوده

لطفا به همه سوالاتم جواب بدهید. ممنون

سلام .حیر دوست عزیز ال90 اتوماتیک الان توی بازار و شرکت موجود نیست و قراره که در بهمن ماه امسال پیش فروش بشه.
قیمتش الان مشخص نیست.
حدود قیمتش مشخص نیست ولی طبیعتا باید دروبر 25میلیون باشه.206 تیپ 6 اتوماتیک و پارس لتوماتیک هم میتونید انتخاب کنید ,اولی33000000 دومی 250000000
پراید اتومات خیلی کم وجود داره که توی سالهای 83 و 84 برای جانبازان تولید شد.
البته توی تهران یه نمایندگی میشناسم که پراید رو اتوماتیک میکنن.اگر خواستید پخ بدید.

JOOYAND
07-09-2012, 23:24
سلام .حیر دوست عزیز ال90 اتوماتیک الان توی بازار و شرکت موجود نیست و قراره که در بهمن ماه امسال پیش فروش بشه.
قیمتش الان مشخص نیست.
حدود قیمتش مشخص نیست ولی طبیعتا باید دروبر 25میلیون باشه.206 تیپ 6 اتوماتیک و پارس لتوماتیک هم میتونید انتخاب کنید ,اولی33000000 دومی 250000000
پراید اتومات خیلی کم وجود داره که توی سالهای 83 و 84 برای جانبازان تولید شد.
البته توی تهران یه نمایندگی میشناسم که پراید رو اتوماتیک میکنن.اگر خواستید پخ بدید.
متشکرم. میشود راجع به اون ورنا اتومات سفید هم توضیح دهید؟ حدود قیمتش چنده؟ میترسم به خرج افتاده باشد نه وقت تعمیرگاه را دارم نه حوصله اش را ! شنیدم تو این حدود کارکرد باید توربین و پولوسش عوض بشه.
امانمیدانم اصلا این را بگیرم یا بروم سراغ گزینه های دیگه! نمیدانم حدود قیمتش چنده؟ این ماشین یکی از آشناها است. کسی قیمت دارد؟

راجع به L90 که اتومات نداره مطمئن هستید؟ کس دیگه خبری دارد؟ شنیده بودم اتومات دارد.

payamb
08-09-2012, 02:13
سلام.
دوست من شما چند تا خودرو معرفی کردین اما ملاک هاتون رو دقیق ذکر نکردین همچنین سقف بودجه ای که
برای خرید خودرو در نظر گرفتین چقدر هست؟
انتخاب بین اتوماتیک و دنده ای امروزه خودرو با دنده اتوماتیک پیشنهاد میش به این دلیل که
رانندگی راحت و روان و لذت بخش هست و فشار کمی به بدن میاد اما خوب اگر اهل شتاب گیری و معکوس کشیدن های دائمی هستین دنده ای
بیشتر به درد میخوره.
ملاک های خودتون رو مشخص کنید.
سلام دوستان عزیزم,ممنونم از بابت پاسخگویتون..ملاک خاصی ندارم برای تنوع میخوام عوض منم و ملاکام مشخصه از ماشین اونم اینکه قیمتش افت نکنه زیاد و اینکه اذیتم نکنه..سقف قیمتم که گفتم حدود 26 میلیونه و اینکه کمی هم از ماشینهایی که داشتم واستون نوشتم و تجربیاتم گفتم,حالا اگه میشه راهنمایی کنید منو..
عرض کنم خدمتتون ماشین قبلیم ال نود بود خیلی راضی بودم ولی مشکل جوش آوردن داره و اینکه بعد از دوسال که از صفرش بگذره همینطوری توی سرما و گرما جوش میاره(این مورد فقط در النود من نبود و دو تا دیگه از دوستامم که با من صفر خریدن هنوزم همین مشکل دارن و تعمیرکاراشم اصلا بلد نیستن درست کنن هم نمایندگی بردم هم بهترین تعمیرکارام تازه الانم که به قیمتش اصلا نمیرزه این ماشین با این قیافه 20 میلیون خیلی واسش زیاده هرچند که بگم خیلی مقاومه)
با دوستان تعمیرکارم که صحبت کردم نظرشون روی لیفان 620 بود چون تا حدودی قطعات ماشینهای دیگر بهش میخوره (البته مدل موتور 1600) و وقتی راجع به mvm 530 ازشون سوال کردم گفتن تا بحال هیچ کس نیاورده که درست کنن,توی کلوپ هودارهای mvm رفتم کسانیکه ماشین داشتن از ماشین راضی بودن ولی از مدیران خودرو بسیار ناراضی بابت خدمات دهی بسیار افتضاحش..
به سرم زد که یک ماشین اتومات بخرم که کمی توی ترافیک تهران راحت باشم ولی مدلهای اتومات 206 و 207 رسیده به مرز 30 میلیون که اونم به نظرم سنگینه..
در نتیجه آخر به پرشیا اتومات رسیدم که قیمتش باز قابل قبوله که متاسفانه بازار دست دومش زیاد تعریفی نداره..
حالا میخوام بدونم با این اوصاف چی بخرم؟؟
و اینکه mvm دارین که ازش تعریف میکنید یا شما هم مثل من توی خیابون دیدین این ماشینو خوشتون اومده؟؟؟
بازم از دوستان عزیزم یک دنیا تشکر میکنم که وقت میزارن و جواب میدن..

hossein.az
08-09-2012, 13:26
متشکرم. میشود راجع به اون ورنا اتومات سفید هم توضیح دهید؟ حدود قیمتش چنده؟ میترسم به خرج افتاده باشد نه وقت تعمیرگاه را دارم نه حوصله اش را ! شنیدم تو این حدود کارکرد باید توربین و پولوسش عوض بشه.
امانمیدانم اصلا این را بگیرم یا بروم سراغ گزینه های دیگه! نمیدانم حدود قیمتش چنده؟ این ماشین یکی از آشناها است. کسی قیمت دارد؟

راجع به L90 که اتومات نداره مطمئن هستید؟ کس دیگه خبری دارد؟ شنیده بودم اتومات دارد.

در مورد فنی ورنا و محدوده قیمتیش اطلاعات زیادی ندارم .
بله در مورد ال90 این جیزی که گفتم قطعیست,و فعلا توی بازار موجود نیست.اتومات داره ولی توی ایران هنوز به تولید نرسیده.

hossein.az
08-09-2012, 13:31
سلام دوستان عزیزم,ممنونم از بابت پاسخگویتون..ملاک خاصی ندارم برای تنوع میخوام عوض منم و ملاکام مشخصه از ماشین اونم اینکه قیمتش افت نکنه زیاد و اینکه اذیتم نکنه..سقف قیمتم که گفتم حدود 26 میلیونه و اینکه کمی هم از ماشینهایی که داشتم واستون نوشتم و تجربیاتم گفتم,حالا اگه میشه راهنمایی کنید منو..
عرض کنم خدمتتون ماشین قبلیم ال نود بود خیلی راضی بودم ولی مشکل جوش آوردن داره و اینکه بعد از دوسال که از صفرش بگذره همینطوری توی سرما و گرما جوش میاره(این مورد فقط در النود من نبود و دو تا دیگه از دوستامم که با من صفر خریدن هنوزم همین مشکل دارن و تعمیرکاراشم اصلا بلد نیستن درست کنن هم نمایندگی بردم هم بهترین تعمیرکارام تازه الانم که به قیمتش اصلا نمیرزه این ماشین با این قیافه 20 میلیون خیلی واسش زیاده هرچند که بگم خیلی مقاومه)
با دوستان تعمیرکارم که صحبت کردم نظرشون روی لیفان 620 بود چون تا حدودی قطعات ماشینهای دیگر بهش میخوره (البته مدل موتور 1600) و وقتی راجع به mvm 530 ازشون سوال کردم گفتن تا بحال هیچ کس نیاورده که درست کنن,توی کلوپ هودارهای mvm رفتم کسانیکه ماشین داشتن از ماشین راضی بودن ولی از مدیران خودرو بسیار ناراضی بابت خدمات دهی بسیار افتضاحش..
به سرم زد که یک ماشین اتومات بخرم که کمی توی ترافیک تهران راحت باشم ولی مدلهای اتومات 206 و 207 رسیده به مرز 30 میلیون که اونم به نظرم سنگینه..
در نتیجه آخر به پرشیا اتومات رسیدم که قیمتش باز قابل قبوله که متاسفانه بازار دست دومش زیاد تعریفی نداره..
حالا میخوام بدونم با این اوصاف چی بخرم؟؟
و اینکه mvm دارین که ازش تعریف میکنید یا شما هم مثل من توی خیابون دیدین این ماشینو خوشتون اومده؟؟؟
بازم از دوستان عزیزم یک دنیا تشکر میکنم که وقت میزارن و جواب میدن..

نظر من هنوز روی ام وی ام 530 دوست من.
تجربه ی رانندگی با این خودرو را دارم ,بسیار با امکانات در محدوده ی قیمتی خودشه,بسیار نرم البته کمک های عقب یکم اذیت میکنه. شتاب خوب البته از 206 شتابش کمتره.
لیفان از نظر موتوری خودروی بسیار خوبیست همون طور که میدونید موتور این ماشین تیرتیک است که تا سال 2005 روی مینی کوپر قرار میگرفت.قیمتش جدیدا بالا رفته و 1600ccدیگه تولید نمیشه

javidmehr
10-09-2012, 21:59
اولا که مبارکه پیشاپیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
بعدشم دوست عزیز بعضی نمایشگاها ها ادمای واقعا نمیدونم چی بگمی هستن :دی
هرچند بعضی هاشونم فوق العاده آدمای شریف و قابل اعتمادی هستند.
به هر حال اگه خواستید از نمایشگاه ماشین بخرید به هیچ وجه به حرفاشون اعتماد نکنید هرچقدم جون بچه هاشونو قسم خوردند.
اگه بار اولتون هست میخواید ماشین کارکرده بخرید حتما با یه فرد با تجربه تر اقدام کنید.
اگه از یه ماشین خوشتون اومد به هیچ وجه خودتون رو شیفته اون ماشین نشون ندید چون کافیه بفهمن خوشت اومده دیگه خیلی تاقچه بالا میزارن.
اصلا عجله نکن.
اگه بهت گفت ماشین رنگ نداره اینو باید حتما تو قولنامه قید کنه. وگر نه مطمین باش ماشین رنگ داره.
ماشین رو به یه صافکار با تجربه نشون بده.
معمولا فنی ماشین رو میگن خودت سوار شو دور بزن هرچند همه چیزش سالمه. سعی کن از یه فرد با تجربه کمک بگیری.
اگه ماشین رنگ خوردگی داره وسواست باید بیشتر بشه ممکنه شاسی ضربه خورده باشه و هزار تا مشکل واست پیش بیاد.
ببین لاستیکا وضعشون چه طوریه.
ماشینا خیلی حرفه ای صافکاری میشه وقتی تصادف میکنن واسه همین واسه هرکسی ممکن نیست تشخیص بده حتی برچسبایی که میزنن داخل کاپوت هم تولید میشه و لوازم یدکی ها و لوازم زینتی فروشا دارن(مثلا برچسبایی مثل در موقع خاموش بودن فن هم مواظب دست ها باشید و ازین جور چیزا....)
اگه دیدی طرف تو نمایشگاه بهت گفت ماشین رنگ نداره بعد یه نفر هم خودشو به عنوان صاحب مشین معرفی کرد و نمایشگاهی هم گفت بیا با خودش صحبت کن اونم گفت همه چیز مرتبه.
و بعد بهت گفت بیا بریم خونه قرار دارد بنویسیم که نخواد کمسیون بدیم مطمین باش یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست و اصلا قید اون ماشینو بزن. معمولا یا ماشین رنگ داره یا فنی داغونه این کارو میکنن که فردا نمایشگاشون نره زیر سوال.
اگه ماشینو از مصرف کننده بگیری هم نمیخواد پول کمسیون بدی.
تو روزنامه ها معمولا میتونی کیسای خوبی پیدا کنی.
ولی بازم توصیه میکنم اگه بار اولته حتما با یه فرد با تجربه واسه دیدن ماشین برو.
و اصلا هم عجله نکن.
موفق باشی دوست عزیز

javidmehr
10-09-2012, 22:01

mohamad skystar
10-09-2012, 22:05

320i مدل 2006 تمیز و سالمش از 65 میلیون تومن به بالاست
پس این ماشین که مد نظر شماست مشکلات زیادی باید داشته باشه.
اگر گیربکس مشکل داره بهتره بیخیال بشید چون BMW هیچ نمایندگی و پشتیبان معتبری در ایران نداره
و باید تمام قطعات رو از بازار آزاد با قیمت های بالا و در نهایت گشتن به دنبال مکانیک مجرب در این زمنیه و هزینه های دست مزد بالایی
که در انتظارتون هست. بهتره به فکر نمونه های دیگه باشید

javidmehr
10-09-2012, 22:06
سلام :
ماکسیما سفید دنده ای مدل 87 بیرنگ 8 ماه بیمه داره میگه 48 تومن می ارزه ؟

Pourya-pc
11-09-2012, 08:38
سلام :
ماکسیما سفید دنده ای مدل 87 بیرنگ 8 ماه بیمه داره میگه 48 تومن می ارزه ؟

با توجه به صفر 70 ملیونی ، پاسخ مثبت است .

Pourya-pc
11-09-2012, 21:44

این پست من نبود ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

mohamad skystar
11-09-2012, 22:36
این پست من نبود ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

شاید موردی مثل شما پیدا کردن.
اگر میخواین پیگیری کنید از طریق پروفایل یا پیغام خصوصی.

JOOYAND
12-09-2012, 10:06
سلام. کسی قیمت ورنا سفید اتومات با حدود80 هزار کارکرد را میداند؟
یه سوال فرق زیادی است که آدم یه ماشین نرم مثل mvm 530 بخره یا ورنا دنده اتومات ؟

mohamad skystar
12-09-2012, 12:03
سلام. کسی قیمت ورنا سفید اتومات با حدود80 هزار کارکرد را میداند؟
یه سوال فرق زیادی است که آدم یه ماشین نرم مثل mvm 530 بخره یا ورنا دنده اتومات ؟

بستگی به ملاک های شما داره.
رانندگی لذت بخش و راحت بخوای ورنا گزینه خوبیه
اما امکانات و قدرت و فضای بیشتر بخوای MVM 530

ورنایی که گفتین مدلش برای چه سالی هست؟ شرایط بدنش چطوره؟ بیمه ؟

JOOYAND
12-09-2012, 15:14

برام راحتی مهمه. اما میترسم به خرج افتاده باشد.
به جا و فضا نیازندارم. (اما مگر mvm 530 امکانات ویژه ای دارد؟)
بدنه اش کمی خوردگی دارد. کنار گلگیر راننده و سپر عقبش هم باید رنگ بشه. درو بو برش هم کمی خش دارد. اما تصادف سنگین که به شاسی آسیب زده باشد ندارد. خیلی تمیز نیست. اما راحتی اش برایم بهتر از تمیزی اش است. آخه شاید ناچار شوم سال بعد بفروشمش. به خاطر مسایل مالی. برای همین نمیخواهم افت قیمت زیادی داشته باشد.
حدود درست قیمتش چنده؟ کسی میداند؟ البته تو اینترنت سرچ کردم. هرکسی یه قیمت میداد.!!!!!!!!
لطفا به همه سوالات پاسخ دهید.
ممنون

PC-PC
12-09-2012, 15:44
به نظر شما حداقل قیمتی که بشه باهاش یه مزدا 2 خرید چه قده ؟
ممنون

mohamad skystar
12-09-2012, 15:46
به نظر شما حداقل قیمتی که بشه باهاش یه مزدا 2 خرید چه قده ؟
ممنون

حداقل 38 میلیون تومن مدل 90

JOOYAND
12-09-2012, 16:51

- برام راحتی مهمه. اما میترسم به خرج افتاده باشد. به جا و فضا نیازندارم.
- اما مگر mvm 530 امکانات ویژه ای دارد؟
- یک ورنا مدل 87 که حدود 85 هزار کار کرده است . بدنه اش کمی خوردگی دارد. گلگیر راننده. سپر عقبش هم باید رنگ بشه. دور هم کمی خش دارد. اما تصادف سنگین که به شاسی آسیب زده باشد ندارد. خیلی تمیز نیست. اما راحتی اش برایم بهتر از تمیزی اش است. آخه شاید ناچار شوم سال بعد بفروشمش. به خاطر مسایل مالی. برای همین نمیخواهم افت قیمت زیادی داشته باشد.
حدود درست قیمتش چنده؟ کسی میداند؟ البته تو اینترنت سرچ کردم. هرکسی یه قیمت میداد.!!!!!!!!
- لطفا برام بگین بیمه را چه جوری به قیمت اضافه کنم؟ یعنی اگر 2 ما مانده باشد ارزشش 200 تومن میشود؟
با تشکر

payamb
12-09-2012, 23:19
سلام به دوستان عزیزم,اگه زحمتی نیست منو راهنمایی کنید بازم...
بین 207 دنده ای و ورنا دنده ای که هردو مدل 90 هستن و کم کارکرد و تقربیا هم قیمت هستن کدوم انتخاب کنم که بهتر باشن و افت قیمت کمتری داشته باشن و کدوم ماشین بهتر و مقاومتری هست(فضا داخل ماشین و صندوقدار بودن و نبودنش اصلا برام مهم نیست)
و دوستان راهنمایی کنند بین پارس اتومات و MVM 530 کدوم بهتره(هردو صفر هستند) اگه باشین کدوم انتخاب میکنید(که بعدا بازار فروشش خوب باشه؟؟) اگه زحمتی نیست دلیل انتخابتون و بازار فروششم بگید چطوریه؟؟
بازم ممنونم از دوستان

mohamad skystar
12-09-2012, 23:32
سلام به دوستان عزیزم,اگه زحمتی نیست منو راهنمایی کنید بازم...
بین 207 دنده ای و ورنا دنده ای که هردو مدل 90 هستن و کم کارکرد و تقربیا هم قیمت هستن کدوم انتخاب کنم که بهتر باشن و افت قیمت کمتری داشته باشن و کدوم ماشین بهتر و مقاومتری هست(فضا داخل ماشین و صندوقدار بودن و نبودنش اصلا برام مهم نیست)
و دوستان راهنمایی کنند بین پارس اتومات و MVM 530 کدوم بهتره(هردو صفر هستند) اگه باشین کدوم انتخاب میکنید(که بعدا بازار فروشش خوب باشه؟؟) اگه زحمتی نیست دلیل انتخابتون و بازار فروششم بگید چطوریه؟؟
بازم ممنونم از دوستان

بین ورنا و 207 دنده ای به مراتب انتخاب با ورن خواهد بود .
207 همون 206 با داشبورد و کنسول جدید هست و قیمتش واقعا ناعادلانه رفته بالا بنابراین ارزش خرید ورنا بیشتره.
افت قیمت هردو تقریبا شبیه به هم هست با اینکه فعلا بازار 207 داغ تره.

بین پارس اتوماتیک و MVM 530 مشخصه اگر رانندگی آسان و روان بخوای با گیربکس اتوماتیک امکان پذیر میشه
اما اگر ماشین راحت با امکانات و و کیفیت بهتر بخوای MVM530 که در حال حاضر MVM قیمتش خیلی بهتر از پارس اتوماتیک هست.

mohamad skystar
12-09-2012, 23:36
- برام راحتی مهمه. اما میترسم به خرج افتاده باشد. به جا و فضا نیازندارم.
- اما مگر mvm 530 امکانات ویژه ای دارد؟
- یک ورنا مدل 87 که حدود 85 هزار کار کرده است . بدنه اش کمی خوردگی دارد. گلگیر راننده. سپر عقبش هم باید رنگ بشه. دور هم کمی خش دارد. اما تصادف سنگین که به شاسی آسیب زده باشد ندارد. خیلی تمیز نیست. اما راحتی اش برایم بهتر از تمیزی اش است. آخه شاید ناچار شوم سال بعد بفروشمش. به خاطر مسایل مالی. برای همین نمیخواهم افت قیمت زیادی داشته باشد.
- لطفا برام بگین بیمه را چه جوری به قیمت اضافه کنم؟ یعنی اگر 2 ما مانده باشد ارزشش 200 تومن میشود؟
با تشکر

ورنا تمیز و درجه یک مدل 87 حدودا 20 میلیون تومن هست اما این موردی که شما میگین خیلی کار داره و حدود 19 میلیون تومن میارزه البته باید ماشین رو
از نزدیک دید که بدنش تو چه شرایطی هست.
در مقابل این ورنایی که گفتین من MVM 530 رو پیشنهاد میدم چون با 20 میلیون تومن میتونید مدل 90 کارکرده تمیز و عالی پیدا بکنید.
مشخصات MVM530

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payamb
12-09-2012, 23:45
دوست عزیزم به نظرت افت قیمت MVM زیاد نیست نسبت به پارس اتومات؟؟؟

mohamad skystar
12-09-2012, 23:51
دوست عزیزم به نظرت افت قیمت MVM زیاد نیست نسبت به پارس اتومات؟؟؟

پارس اتوماتیک الان قیمت فضایی داره به محض بهتر شدن وضعیت تولید و بازار با افت قیمت شدیدی مواجه هست.
اما mvm به مراتب افت کمتری خواهد داشت.
البته خودروی کارکرده بخرید تا این افت کمتر باشه

payamb
13-09-2012, 00:22
دوست عزیز پس با این اوصاف ورنا به صرفه تر بخرم یا MVM 530 ؟
بازم ممنونم از پاسخگویتون..

mohamad skystar
13-09-2012, 00:39
دوست عزیز پس با این اوصاف ورنا به صرفه تر بخرم یا MVM 530 ؟
بازم ممنونم از پاسخگویتون..

این ورنایی که میگین کار صافکاری و رنگ داره و اینا خودش هزینه های خودش رو داره و
به نظر نمیاد مشاین رو پایی باشه
نظر من رو MVM530 هست

donmadi
13-09-2012, 17:57
سلام
بچه ها تا 45 مگان بگیرم یا مزدا3 (قدیمیا)
میگن مگانا کیفیت ساختشون اومده پایین درسته؟
سراتو 2010 تا 50 تومن پیدا میشه؟ کلا پیشنهادتون چیاست؟
ممنون

mohamad skystar
13-09-2012, 18:07
سلام
بچه ها تا 45 مگان بگیرم یا مزدا3 (قدیمیا)
میگن مگانا کیفیت ساختشون اومده پایین درسته؟
سراتو 2010 تا 50 تومن پیدا میشه؟ کلا پیشنهادتون چیاست؟
ممنون

دوست عزیز شما ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو دقیق ذکر کنید.
کیفیت مگان هم نسبت به قبل پایین اومد.

donmadi
13-09-2012, 18:19
مدیر محترم ممنون از پاسخگویی سریعتون!
ملاکها هم استهلاک قدرت موتور راحتی ایمنیو ....
امروز یه مزدا3 دودی 87 شصت هزار کارکرد دیدم 35 مشکوک نیست؟ چیارو باید چک کنم؟ اصولا تا 50 چی بگیرم خوبه؟ (شاسی بلند نباشه)
سراتو یا i30 گیر میاد تو این رنج؟

mohamad skystar
13-09-2012, 18:35
مدیر محترم ممنون از پاسخگویی سریعتون!
ملاکها هم استهلاک قدرت موتور راحتی ایمنیو ....
امروز یه مزدا3 دودی 87 شصت هزار کارکرد دیدم 35 مشکوک نیست؟ چیارو باید چک کنم؟ اصولا تا 50 چی بگیرم خوبه؟ (شاسی بلند نباشه)
سراتو یا i30 گیر میاد تو این رنج؟

مزدا 3 که میگین این قیمت شاید تیپ 1 یا 2 گیربکس دستی بوده باید به تیپ ماشین دقت کنید
با توجه به ملاک های شما مزدا 3 گزینه خوبی هست.
هیوندای I30 مدل 2010 رو میشه گیر آورد.
کیا سراتو نسل جدید مدل 2010 هم گیر میاد
با توجه به ملک های شما مزدا 3 مدل 88 میتونید با 50 میلیون تومن بخرید.
به مواردی مثل کمری و سوناتا هم میتونید فکر کنید. تو مواردی که گفتین در حال حاضر مزدا 3 گزینه مناسبه و بعد سراتو

Artam01
15-09-2012, 12:59
مزدا 3 دنده دستی بعیده پیدا بشه مگه اینکه وارداتی بوده باشد.

payamb
15-09-2012, 22:57
دوستان عزیزم و مدیر انجمن عزیز نظرتون راجع به ماشین توجوی جک چیه و کلا کارخونه جک چندمین کارخونه برتر چینه؟
به نظرت رفیق 207 دنده ای کارکرده بگیرم یا توجوی جک صفر کیلومتر؟
ممنونم رفیق از پاسخگویت..

mohamad skystar
15-09-2012, 23:35
دوستان عزیزم و مدیر انجمن عزیز نظرتون راجع به ماشین توجوی جک چیه و کلا کارخونه جک چندمین کارخونه برتر چینه؟
به نظرت رفیق 207 دنده ای کارکرده بگیرم یا توجوی جک صفر کیلومتر؟
ممنونم رفیق از پاسخگویت..

توجوی که اصلا هیچیش مشخص نیست.
من که هنوز تو بازار ندیدم و کسی هم زیاد از وجود این خودرو مطلع نیست و در مورد خدمات پس از فروشش هم هنوز چیزی مشخص نشده
و در کل این خودرو هنوز امتحان پس نداده
207 دنده ای کارکرده گزینه مناسب تری هست

JOOYAND
17-09-2012, 21:31
ورنا تمیز و درجه یک مدل 87 حدودا 20 میلیون تومن هست اما این موردی که شما میگین خیلی کار داره و حدود 19 میلیون تومن میارزه البته باید ماشین رو
از نزدیک دید که بدنش تو چه شرایطی هست.
در مقابل این ورنایی که گفتین من MVM 530 رو پیشنهاد میدم چون با 20 میلیون تومن میتونید مدل 90 کارکرده تمیز و عالی پیدا بکنید.
مشخصات MVM530

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان . mvm530 اتوماتیک دارد؟ چنده؟

hossein.az
17-09-2012, 22:01
دوستان . mvm530 اتوماتیک دارد؟ چنده؟

mvm 530 صقر تحویل 30 روزه :24100000
اتوماتیک نداره .ولی گیربکس اتومات داره وارد میشه میتونید بعدا اتوماتیکش کنید,در این باره از نمایندگی های مدیران بپرسید

Amir M.ohAma.D
18-09-2012, 18:41
سلام
با حدود 22-23 تومن چه ماشینی پیشنهاد میکنید
الان یه پرشیا دارم و اصلا به ماشینای ایران خودرو (انواع سمندو پژو) و تندرو ..... فکر نمیکنم
از ام وی ام و ورنا هم اصلا خوشم نمیاد

به غیر از اینا چه گزینه های دیگه ای هست؟
امکان افزایش بودجه اصلا نیست
با این پول رونیز چه مدلیش گیر میاد؟مگان 1600 مدل 2006 چطور؟و یا مزدا 323
شما چیو پیشنهاد میدین؟

من مسافرت تقریبا زیاد میرم نمیخوام یه موقع تو جاده بذارتم.توی شهر هم معمولا زیاد میرم:31:
شتاب و سرعتش برام مهم نیست ولی نرمی و راحتیش خیلی مهمه و همینطور میخوام اتاق شیکی داشته باشه

پ.ن
یکی بهم BMW e36 پیشنهاد کرده....با این بودجه گیرم میاد؟چه جور ماشینیه اذیت نمیکنه؟

mohamad skystar
22-09-2012, 21:04
سلام
الان یه پرشیا دارم و اصلا به ماشینای ایران خودرو (انواع سمندو پژو) و تندرو ..... فکر نمیکنم

شما چیو پیشنهاد میدین؟

من مسافرت تقریبا زیاد میرم نمیخوام یه موقع تو جاده بذارتم.توی شهر هم معمولا زیاد میرم:31:
شتاب و سرعتش برام مهم نیست ولی نرمی و راحتیش خیلی مهمه و همینطور میخوام اتاق شیکی داشته باشه

پ.ن
یکی بهم BMW e36 پیشنهاد کرده....با این بودجه گیرم میاد؟چه جور ماشینیه اذیت نمیکنه؟

با این بودجه فقط میتونی به مزدا 323 فکر کنی که اونم اگر تیپ 5 فول بخوای باید مدل 82 رو دنبالش بگردی
قیمت هاش بالا رفته. اما تیپ 2 مدل 83 یا 84 رو میتونی پیدا کنی
مگان که اصلا گیرت نمیاد حتی 1600 وارداتی پایین ترین مدل

sahel625
27-09-2012, 12:11
با سلام.می خوستم منو راهنمایی کنید از رنج قیمت 35 تا 43 میلیون چه ماشینی بخرم که دنده اتومات باشه.نظر خودم مزدا 3 ولی شنیدم قطعاتش مثل در یا در صندوق عقب گیر نمیاد ونیز زیر ماشین خیلی پایینه و به هر دست اندازی گیر می کنه.آیا این معایب برای مزدا 3واقعی است یا خیر.
در ضمن ماشین بنده زانتیا مدل 12.86 است.به دلیل اتومات نبودن آن قصد فروشش را دارم.همه چیز آن هم سالم و استثنایی.کارکرد 50-قیمت فروش این ماشین رو می خوام بدونم؟؟؟با تشکر

bluebird2
27-09-2012, 13:57
سلام

شما چیو پیشنهاد میدین؟

پ.ن

GEN2 هم یه گزینه می تونه باشه:
110 اسب قدرت با موتور 1600 و 16 سوپاپ
ترمز ABS هر 4 چرخ دیسکی
ایربگ راننده و سرنشین

REZAt1980
27-09-2012, 14:25
سلام خدمت دوستان.

چند تا سوال داشتم.

1- با 35 تومن چی پیشنهاد میکنید؟ اولویت، مثل همیشه، یک خودروی معمولی برای همه کار هست.
یعنی شهری و بیرون شهری. طبیعتا راحتی و امنیت و امکانات مهمتر هستند تا شتاب و سرعت
در وهله اول، خودروی صفر ، حاضرم ثبت نامی بخرم، یعنی معطلی برای تحویل دادن داشته باشه ( مثلا تا سه ماه )

2- الان زانتیا صفر پیدا میشه؟ به چه قیمتی؟

3- با 35 تومن میتونم مگان 2000 بگیرم از پارس خودرو؟ چقدر طول میکشه تحویلش؟

mohamad skystar
27-09-2012, 15:04
سلام خدمت دوستان.

چند تا سوال داشتم.

1- با 35 تومن چی پیشنهاد میکنید؟ اولویت، مثل همیشه، یک خودروی معمولی برای همه کار هست.
یعنی شهری و بیرون شهری. طبیعتا راحتی و امنیت و امکانات مهمتر هستند تا شتاب و سرعت
در وهله اول، خودروی صفر ، حاضرم ثبت نامی بخرم، یعنی معطلی برای تحویل دادن داشته باشه ( مثلا تا سه ماه )

2- الان زانتیا صفر پیدا میشه؟ به چه قیمتی؟

3- با 35 تومن میتونم مگان 2000 بگیرم از پارس خودرو؟ چقدر طول میکشه تحویلش؟

با 35 میلیون تومان به راحتی میتونید خودروهایی مثل MVM 530 رو صفر کیلومتر بخرید.البته زیر 30 میلیون هست
تو رنج 35 میلیون تومان خودروهای کارکرده مثل مگان 2000 مدل 87 میشه پیدا کرد.

زانتیا صفرش دیگه نیست چون 2 ساله تولید نمیشه مدل 89 اگر پیدا کنی قیمتش رو مرز 31 میلیون تومان هست که ارزش خرید نداره.
برای ثبت نام مگان حداقل باید 38 میلیون تومان هزینه کنید و تحویلش بالای 2 ماه هست.

peyman.2ps
28-09-2012, 00:26
با سلام میخواستم کمکم کنید... با زیر 25 تومن چه ماشینی بخرم؟؟؟ بهترین انتخاب چیه؟ لیفان 620؟ یا 206؟؟؟ یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشخصاتلیفان 620: موتور طراحی شرکت ریکاردو انگلستان حجم موتور (سی سی) ۱۷۹۴ نوع موتور بنزین سوز، بدون دلکو و به ازاء هر شمع یک کوئل، انژکتور چند نقطه ای تحت نظارت و کنترل سیستم الکترونیکی موتور (EFI) با تزریق سوخت کاملاً ترتیبی، ۱٦ سوپاپه و مجهز به دوميل سوپاپ از بالا استاندارد آلایندگی مطابق استاندارد EURO IV تعداد سیلندر، سوپاپها و آرایش میل سوپاپ ۴ سیلندر خطی، ۱٦ سوپاپه (۲ سوپاپ ورودی و ۲ سوپاپ خروجی به ازاء هر سیلندر)، ۲ میل سوپاپ در سر سیلندر (DOHC) با قابلیت تغییر زمانبندی سوپاپها ضریب تراکم ۰۱ : ۰۱۰ حداکثر قدرت (HP/RPM) ٦۰۰۰@۱۳۱ حداکثر گشتاور (NM/RPM) ۴۲۰۰@۱٦۰ جعبه دنده ۵ سرعته دستی سیستم فرمان چرخ دنده شانه ای (Rack & Pinion)، کمک هیدرولیکی سیستم ترمز جلو دیسک دو جداره، عقب دیسک، مجهز به ترمز ضد قفل (A.B.S) در هر ۴ چرخ (چهار کاناله) سیستم تعلیق جلو، فنر حلقوی با ستون مک فرسون - عقب، تیرچه یک تکه و فنر حلقوی حجم مخزن سوخت (لیتر) ۵۸ حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۲۰۰ سایز چرخها رادیال ۱۵ - ٦۰۱۹۵ طول خودرو (میلی متر) ۴۵۵۰ عرض خودرو (میلی متر) ۱۷۰۵ ارتفاع خودرو (میلی متر) ۱۴۹۵ فاصله دو محور (میلی متر) ۲٦۰۵ وزن خالص (کیلوگرم) ۱۱۵۵ گنجایش و تعداد سرنشین ۵ نفر (با احتساب راننده) سان روف دو حالته برقی با شیشه چاپ سیلک مانع تابش مستقیم نور خورشید، دوربین دید عقب، رهیاب ماهواره ای GPS، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم هشدار دهنده باز بودن درب،DVD Player با ٦ باند ورودی IPOD/SD Card با پورت USB، سیستم ضد سرقت، قفل ایمنی کودک، ترمز ABS+EBD، فرمان هیدرولیکی تلسکوپی قابل تنظیم، کمربند سرنشینان جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، کمربند سرنشینان عقب، صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، سیستم تنظیم چراغها، روشن شدن اتوماتیک چراغهای جلو بر حسب نور محیط، قفل مرکزی به همراه ریموت کنترل، سیستم تهویه مطبوع، سیستم هشدار دهنده وضعیت لنت ترمز، گرم کن شیشه عقب، صندلی عقب تاشو، سنسور دنده عقب، رینگ آلومینیومی اسپرت، چراغ مه شکن جلو، چراغ خطر لادری(۴ درب)، شیشه بالابر برقی جلو و عقب، آئینه های جانبی برقی همراه راهنما، چراغ جلو هالوژن عقب LED، صندلی چرمی، کنترل سیستم پخش روی غربیلک فرمان، تنظیم نور صفحه کیلومتر Illumination، مجهز به سیستم Power Windows

hossein.az
28-09-2012, 13:34
با سلام میخواستم کمکم کنید... با زیر 25 تومن چه ماشینی بخرم؟؟؟ بهترین انتخاب چیه؟ لیفان 620؟ یا 206؟؟؟ یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشخصاتلیفان 620: موتور طراحی شرکت ریکاردو انگلستان حجم موتور (سی سی) ۱۷۹۴ نوع موتور بنزین سوز، بدون دلکو و به ازاء هر شمع یک کوئل، انژکتور چند نقطه ای تحت نظارت و کنترل سیستم الکترونیکی موتور (EFI) با تزریق سوخت کاملاً ترتیبی، ۱٦ سوپاپه و مجهز به دوميل سوپاپ از بالا استاندارد آلایندگی مطابق استاندارد EURO IV تعداد سیلندر، سوپاپها و آرایش میل سوپاپ ۴ سیلندر خطی، ۱٦ سوپاپه (۲ سوپاپ ورودی و ۲ سوپاپ خروجی به ازاء هر سیلندر)، ۲ میل سوپاپ در سر سیلندر (DOHC) با قابلیت تغییر زمانبندی سوپاپها ضریب تراکم ۰۱ : ۰۱۰ حداکثر قدرت (HP/RPM) ٦۰۰۰@۱۳۱ حداکثر گشتاور (NM/RPM) ۴۲۰۰@۱٦۰ جعبه دنده ۵ سرعته دستی سیستم فرمان چرخ دنده شانه ای (Rack & Pinion)، کمک هیدرولیکی سیستم ترمز جلو دیسک دو جداره، عقب دیسک، مجهز به ترمز ضد قفل (A.B.S) در هر ۴ چرخ (چهار کاناله) سیستم تعلیق جلو، فنر حلقوی با ستون مک فرسون - عقب، تیرچه یک تکه و فنر حلقوی حجم مخزن سوخت (لیتر) ۵۸ حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۲۰۰ سایز چرخها رادیال ۱۵ - ٦۰۱۹۵ طول خودرو (میلی متر) ۴۵۵۰ عرض خودرو (میلی متر) ۱۷۰۵ ارتفاع خودرو (میلی متر) ۱۴۹۵ فاصله دو محور (میلی متر) ۲٦۰۵ وزن خالص (کیلوگرم) ۱۱۵۵ گنجایش و تعداد سرنشین ۵ نفر (با احتساب راننده) سان روف دو حالته برقی با شیشه چاپ سیلک مانع تابش مستقیم نور خورشید، دوربین دید عقب، رهیاب ماهواره ای GPS، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم هشدار دهنده باز بودن درب،DVD Player با ٦ باند ورودی IPOD/SD Card با پورت USB، سیستم ضد سرقت، قفل ایمنی کودک، ترمز ABS+EBD، فرمان هیدرولیکی تلسکوپی قابل تنظیم، کمربند سرنشینان جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، کمربند سرنشینان عقب، صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، سیستم تنظیم چراغها، روشن شدن اتوماتیک چراغهای جلو بر حسب نور محیط، قفل مرکزی به همراه ریموت کنترل، سیستم تهویه مطبوع، سیستم هشدار دهنده وضعیت لنت ترمز، گرم کن شیشه عقب، صندلی عقب تاشو، سنسور دنده عقب، رینگ آلومینیومی اسپرت، چراغ مه شکن جلو، چراغ خطر لادری(۴ درب)، شیشه بالابر برقی جلو و عقب، آئینه های جانبی برقی همراه راهنما، چراغ جلو هالوژن عقب LED، صندلی چرمی، کنترل سیستم پخش روی غربیلک فرمان، تنظیم نور صفحه کیلومتر Illumination، مجهز به سیستم Power Windows

دوست عزیز لازم به توضیح و آپشن های لیفان نبود چون توی تاپیک کرمان خودرو موجوده

ملاکهایی که از یک خودرو مد نظرتون هست رو بفرمائید تا بشه بهتر راهنماییتون کرد

پایدار باشید

REZAt1980
29-09-2012, 11:51
با 35 میلیون تومان به راحتی میتونید خودروهایی مثل MVM 530 رو صفر کیلومتر بخرید.البته زیر 30 میلیون هست
تو رنج 35 میلیون تومان خودروهای کارکرده مثل مگان 2000 مدل 87 میشه پیدا کرد.

زانتیا صفرش دیگه نیست چون 2 ساله تولید نمیشه مدل 89 اگر پیدا کنی قیمتش رو مرز 31 میلیون تومان هست که ارزش خرید نداره.
برای ثبت نام مگان حداقل باید 38 میلیون تومان هزینه کنید و تحویلش بالای 2 ماه هست.

من با ثبت نامی و تحویل مدت دار مشکلی ندارم.
حاضرم با 38 میلیون مگان 2000 بگیرم.
سایت پدال هم زده 37.200 ثبت نامی 2000 فول رو.

نظرتون در مورد آوانته چیه؟
آوانته صفر چنده؟ آوانته بهتره یا مگان 2000 فول؟

کلا با این مقدار بودجه فکر کنم سه تا گزینه وجود داره.
1- مگان 2000 فول 2- هیوندای آوانته 3- مزدا 2
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

mohamad skystar
29-09-2012, 12:39
من با ثبت نامی و تحویل مدت دار مشکلی ندارم.
حاضرم با 38 میلیون مگان 2000 بگیرم.
سایت پدال هم زده 37.200 ثبت نامی 2000 فول رو.

نظرتون در مورد آوانته چیه؟
آوانته صفر چنده؟ آوانته بهتره یا مگان 2000 فول؟

کلا با این مقدار بودجه فکر کنم سه تا گزینه وجود داره.
1- مگان 2000 فول 2- هیوندای آوانته 3- مزدا 2
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

اگر با ثبت نام مگان مشکلی ندارین بین این 3 موردی که گفتین در خرید مگان شک نکنید.
هیوندای اوانته هم تولیدش تمام شده و باید احتمال مشکلات در ثبت نام و تحویل خودرو رو مد نظر قرار بدین
مثل فولکس گل که سری آخر ثبت نام کردن و تولیدش تمام شد و لیفان رو به جاش تحویل دادن

sahel625
30-09-2012, 09:13
چرا کسی جواب منو نمیده.

با سلام.می خوستم منو راهنمایی کنید از رنج قیمت 35 تا 43 میلیون چه ماشینی بخرم که دنده اتومات باشه.نظر خودم مزدا 3 ولی شنیدم قطعاتش مثل در یا در صندوق عقب گیر نمیاد ونیز زیر ماشین خیلی پایینه و به هر دست اندازی گیر می کنه.آیا این معایب برای مزدا 3واقعی است یا خیر.
در ضمن ماشین بنده زانتیا مدل 12.86 است.به دلیل اتومات نبودن آن قصد فروشش را دارم.همه چیز آن هم سالم و استثنایی.کارکرد 50-قیمت فروش این ماشین رو می خوام بدونم؟؟؟با تشکر

Pourya-pc
30-09-2012, 12:17
چرا کسی جواب منو نمیده.

در مورد مزدا 3 :
قطعاتش اگر تهران باشید به راحتی گیر میاد ولی به شدت گرونه .
به هر دست اندازی گیر نمیکنه اما به دست اندازهای خیلی شدید و سرعت گیر های غیر استاندارد که در ایران فت و فراوونه بله زیرش میکشه .
اگر طاقت صبر کردن رو دارید مگان 2000 اتومات از نمایندگی بخرید ، تحوبل 2 ماه 37.600.000
در غیر این صورت مگان 89 2000 سی سی گیرتون میاد .
مزدا 3 اتاق قدیم نهایت مدل 88 گیرتون میاد .
خودروی 207 اتومات هم که به 40 ملیون رسیده میتونید انتخاب کنید .

REZAt1980
30-09-2012, 14:35
در مورد مزدا 3 :
قطعاتش اگر تهران باشید به راحتی گیر میاد ولی به شدت گرونه .
به هر دست اندازی گیر نمیکنه اما به دست اندازهای خیلی شدید و سرعت گیر های غیر استاندارد که در ایران فت و فراوونه بله زیرش میکشه .
اگر طاقت صبر کردن رو دارید مگان 2000 اتومات از نمایندگی بخرید ، تحوبل 2 ماه 37.600.000
در غیر این صورت مگان 89 2000 سی سی گیرتون میاد .
مزدا 3 اتاق قدیم نهایت مدل 88 گیرتون میاد .
خودروی 207 اتومات هم که به 40 ملیون رسیده میتونید انتخاب کنید .

سلام.

الان مگه فروش دارن؟ یا ثبت نام؟

hsein
30-09-2012, 14:41
نه
مگان کارخونه فروش نداره ، دلال ها قبضه کردن تا اونجاییکه من خبر دارم

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

REZAt1980
30-09-2012, 14:51
تا جایی که من هم شنیدم همینطوره و فروش قیمت نمایندگی نیست.

من هم تعجب کردم از Pourya-pc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که گفت با 37 تومن میشه خرید با تأخیر تحویل کرد.

hsein
30-09-2012, 18:32
الان هنوز مگان های ثبت نامی بلند مدتی که موعدشون شهریور بوده رو هم تحویل ندادند
بشدت تاخیر دارند
ثبت نام نمیشه کرد و همه چی دست دلال هاست

Pourya-pc
30-09-2012, 22:39
الان هنوز مگان های ثبت نامی بلند مدتی که موعدشون شهریور بوده رو هم تحویل ندادند
بشدت تاخیر دارند
ثبت نام نمیشه کرد و همه چی دست دلال هاست

درسته من اطلاع زیادی از وضعیت جدید ندارم ، حدود 45 روز پیش خودم ثبت نام کردم که احتمالا تا 2 هفته دیگه تحویلش میدن ، دیروز زنگ زدم و گفتن شاید زودتر هم دادن .

altirity
01-10-2012, 21:13
سلام.
از معایب خودروی سراتو کوپ میشه به رانندگی خشک و قیمت بالاش اشاره کرد
همچنین شرکت کیا نوع 1600 CC این خودرو رو عرضه کرده و باعث افت شتاب گیری و سرعتش شده
دلیلشم این بوده که میخواستن خودرو بهینه تر بشه اما خوب با توجه به اینکه امروزه خودروهای اسپرت
از سرعت و شتاب مناسبی باید برخوردار باشن نوع 2000 CC سراتو کوپ عمکرد بهتری داره همچنین
طرفداران بیشتری هم داره.

مزایای مهمش داشتن سیستم پایداری ESC هست که تو مسیرهای پر پیچ و خم عملکرد خوبی داره.
داشتن 6 ایربگ در ایمنی این خودرو تاثیر زیادی گذاشته.
فضای کابین خوبی داره و کمبود فضا حتی برای سرنشینان عقب نداره.
استهلاکش در سطح متوسط هست حتی میشه گفت کم استهلاک.
نمای ظاهریش شیک و زیبایی داره ( سلیقه ای هست )

قیمت یراتو کوپ مدل 2012 تو بازار حدود 60 میلیون تومان با نوسان هست.
خودروهای دیگه تو رنج قیمت این میشه انواع تویوتا کمری و آریون یا هیوندای آزرا و سوناتا رو نام برد.

سپاس گزارم دوست عزیزم

hsein
01-10-2012, 21:50
درسته من اطلاع زیادی از وضعیت جدید ندارم ، حدود 45 روز پیش خودم ثبت نام کردم که احتمالا تا 2 هفته دیگه تحویلش میدن ، دیروز زنگ زدم و گفتن شاید زودتر هم دادن .

خیلی خوش شانس بودید پس!
بچه ها اسفند نوشتن الان هنوز ندادن (اسفند برای شهریور)
شما 37200 از نمایندگی گرفتید؟!

brave_ie
01-10-2012, 22:14
بچه ها لیفان 520 و 620 برای ماشین خانواده چه توی شهر راحت باشه چه تو جاده ایمن و برو باشه چطورن؟
کدوم مناسب تره؟
قیمتاشون الان چنده؟
در ضمن مزایا و معایبشون نسبت به 206 صندوقدار چیه؟

Pourya-pc
01-10-2012, 23:30
خیلی خوش شانس بودید پس!
بچه ها اسفند نوشتن الان هنوز ندادن (اسفند برای شهریور)
شما 37200 از نمایندگی گرفتید؟!
فكر كنم ٢٥ مرداد ثبت نام كردم ٣٧.٦٠٠.٠٠٠

mohamad skystar
02-10-2012, 00:01
بچه ها لیفان 520 و 620 برای ماشین خانواده چه توی شهر راحت باشه چه تو جاده ایمن و برو باشه چطورن؟
کدوم مناسب تره؟
قیمتاشون الان چنده؟
در ضمن مزایا و معایبشون نسبت به 206 صندوقدار چیه؟

به مراتب لیفان 620 از هر نظر نسبت به لیفان 520 ارجعیت داره و خریدش پیشنهاد میشه
خودروی با کیفیت و کاملی هست اما قیمتش الان رفته رو مرز 32 میلیون تومان
لیفان 520 هم قیمتش حدود 17 میلیون تومان هست.

هر خودرو معایب و مزایایی داره که شما اول باید ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
تا بررسی ها بین 2 خودرو انجام بشه

brave_ie
02-10-2012, 22:23
به مراتب لیفان 620 از هر نظر نسبت به لیفان 520 ارجعیت داره و خریدش پیشنهاد میشه
خودروی با کیفیت و کاملی هست اما قیمتش الان رفته رو مرز 32 میلیون تومان
لیفان 520 هم قیمتش حدود 17 میلیون تومان هست.

هر خودرو معایب و مزایایی داره که شما اول باید ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
تا بررسی ها بین 2 خودرو انجام بشه

خب همونطور که گفتم هم توی شهر خوب باشه هم تو مسافرت ایمن باشه و قوی
منظور از ملاک چیه؟

mohamad skystar
03-10-2012, 00:26
خب همونطور که گفتم هم توی شهر خوب باشه هم تو مسافرت ایمن باشه و قوی
منظور از ملاک چیه؟

منظور از ملاک همین مواردی بود که گفتین
برای برخی افراد میتونه یه مورد باشه برای برخی چندین مورد.
شما میتونید لیفان 620 رو انتخاب کنید مناسب با مواردی که گفتین.

brave_ie
03-10-2012, 11:14
یه مساله دیگه شنیدم که میگن اینا بعدا فروش نمیره یعنی صاحب اول و آخرش خودتی... این چجوریه؟
و اینکه مزایا به 206 رو میشه بگید؟ (برای متقاعد کردن خریدار ;) )

mohamad skystar
03-10-2012, 11:53
یه مساله دیگه شنیدم که میگن اینا بعدا فروش نمیره یعنی صاحب اول و آخرش خودتی... این چجوریه؟
و اینکه مزایا به 206 رو میشه بگید؟ (برای متقاعد کردن خریدار ;) )

در مورد فروش نرفتن خودروهایی مثل لیفان یا MVM نه اصلا اینطور نیست
در حال حاضر بازار خودروهای چینی هم از بازار خودروهای داخلی بهتره هم از بازار خودروهای خارجی مثل هیوندای و تویوتا و ...
مزایای 206 صندوقدار کدوم تیپش؟ چند تیپ داره مثل V8/V9/V20/V2/V10/V1 منظور شما کدوم تیپ هست؟

Delkook
03-10-2012, 12:21
سلام بین 206 تیپ 5 و سورن ای ال ایکس کدوم بهتر هست با توجه به مزایا و معایبشون؟ اولویت خاصی مد نظرم نیست. کدوم انتخاب بهتری هست با توجه به همه ویژگیهاشون و ارزش خرید بیشتری داره؟

mohamad skystar
03-10-2012, 12:33
سلام بین 206 تیپ 5 و سورن ای ال ایکس کدوم بهتر هست با توجه به مزایا و معایبشون؟ اولویت خاصی مد نظرم نیست. کدوم انتخاب بهتری هست با توجه به همه ویژگیهاشون و ارزش خرید بیشتری داره؟

به مراتب اگر خودروی پر شتاب و چالاک میخواین تیپ 5
اگر خودرویی راحت - جادار جدید و خانوادگی میخواین سورن ELX اما نه با موتور EF7 بلکه با موتور قدیمی XU7 مناسب هست.
مصرف سوخت تیپ 5 هم نسبت به موتور XU7 که روی سورن ELX هست به مراتب پایین تره

mzkamran
05-10-2012, 10:45
من دنباله یک ماشین تا 30 تومن برای آفرود میگردم یک 206 برای مصرف شهری دارم چی پیشنهاد میکنید بین کاپرا و رونیز موندم؟؟؟ قیمت رونیز 88 الان چنده؟؟من شغلم وکالته به نظر شما کاپرا ضایعست؟؟؟

mohamad skystar
06-10-2012, 20:21
من دنباله یک ماشین تا 30 تومن برای آفرود میگردم یک 206 برای مصرف شهری دارم چی پیشنهاد میکنید بین کاپرا و رونیز موندم؟؟؟ قیمت رونیز 88 الان چنده؟؟من شغلم وکالته به نظر شما کاپرا ضایعست؟؟؟

کاپرا خودرو شیک و مناسبیه
برای تردد در شهر هم مشکلی نداره.
رونیز رو پیشنهاد نمیکنم چون اصلا بازار خوبی نداره
کیفیت داخلش مناسب نیست
مصرف سوختش بالاست
ترمز ABS هم نداره
اما کاپرا خودروی جدید و با امکانات و کم مصرف تری هست.

cold398
06-10-2012, 21:55
سلام

دوستان من یه 206 V8 لیمیتد مدل 90 دارم به نظرتون ماشین رو بفروشم و یه MVM 315 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیرم ؟

الان قیمتش حدودا 24 هست ... به نظرتون از 206 بهتره ؟ یا اینکه بیخیال بشم ...

ممنون میشم دوستان متخصص راهنمایی کنن .

با تشکر ...

mohamad skystar
07-10-2012, 00:44
سلام

دوستان من یه 206 V8 لیمیتد مدل 90 دارم به نظرتون ماشین رو بفروشم و یه MVM 315 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیرم ؟

با تشکر ...

از نظر طراحی و نمای داخلی و ظاهری MVM315 برتری رو نشون میده
اما از نظر فنی و تجهیزات مشابه هم دیگه هستن و فرق آنچنانی ندارن
یعنی شما اگر 206 رو بفروشی وMVM315 بخری انگاه خودرویی با ظاهری جید و همون امکانات و تجهیزات رو در نمای متفاوت داری.
در ضمن 206 SD V8 لیمیتد رو الان خیلی میپسندن و طرفدار زیاد داره

Immunology
07-10-2012, 01:15
سلام

با تشکر ...
24؟؟مطمئنی؟؟؟
تو سایتا که بالای 30 زدن

sinaxex
07-10-2012, 01:20
اره 33 تاس امروز من تو روزنامه پرسیدم 315 رو (از 30 تا بود تا 33 تا)

cold398
07-10-2012, 17:40
تو سایته مدیران خودرو که اکه درست یادم باشه 23/400 زده ...

33 که نمی ارزه !!!

mzkamran
12-10-2012, 10:55
سلام من 40 تومن جور کردم دنباله خودرو شاسی بلندم بین سوزوکی و کاپرا موندم کاپرا صفر میدن ، ولی وانته به نظرم کلاس نداره، سوزوکی فکر کنم دستی مدل 87 میدن نظرتون چیه؟؟ سوزوکی 87 تو خرجه؟؟ هزینه نگهداری و قطعه چطوره؟؟ مثله جلو بندی و تسمه تایم و شمع و تعویض روغن و از این جور چیزا چقدره؟؟؟ ممنونم

mohamad skystar
12-10-2012, 19:05
سلام من 40 تومن جور کردم دنباله خودرو شاسی بلندم بین سوزوکی و کاپرا موندم کاپرا صفر میدن ، ولی وانته به نظرم کلاس نداره، سوزوکی فکر کنم دستی مدل 87 میدن نظرتون چیه؟؟ سوزوکی 87 تو خرجه؟؟ هزینه نگهداری و قطعه چطوره؟؟ مثله جلو بندی و تسمه تایم و شمع و تعویض روغن و از این جور چیزا چقدره؟؟؟ ممنونم

با 40 میلیون تومان نمیتونی سوزوکی ویتارا بخری
فعلا شاسی بلند مناسب بالای 50 میلیون تومان باید هزینه کنید
در مورد کاپرا هم باید بگم میشه ایده های اسپرتی خوبی رو روش پیاده کرد.
کاپرا مدل 90 میتونی انتخاب کنید

mzkamran
12-10-2012, 19:16
سوزوکی 87 تمیز الان چنده؟؟؟ اگه بیخیال شاسی بلند بشم تا 37 تومن سواری چی پیشنهاد میکنید که هزینه نگهداریش پایین باشه ( بنزین مهم نیست)، صفر و کارکرده هم مهم نیست.متشکرم

mohamad skystar
12-10-2012, 19:20
سوزوکی 87 تمیز الان چنده؟؟؟ اگه بیخیال شاسی بلند بشم تا 37 تومن سواری چی پیشنهاد میکنید که هزینه نگهداریش پایین باشه ( بنزین مهم نیست)، صفر و کارکرده هم مهم نیست.متشکرم

سوزوکی با گیربکس دستی مدل 87 با موتور 2000 CC قیمتش حدود 48 میلیون تومان هست.
خودروهای سواری میشه هیوندای اوانته مدل 89 یا رنو مگان 1600 مدل 88 انتخاب کرد

mheidizadeh
13-10-2012, 17:07
سلام دوستان ،

من حداکثر 60 میلیون میخوام هزینه کنم برای یه ماشین خوب خانوادگی ، کم مصرف و کم استهلاک . اهل

قر و فر و اینجور چیزها نیستم و میخوام ماشین بدرد مسافرت بخوره نظرتون چیه در این مورد ؟

mohamad skystar
13-10-2012, 18:38
سلام دوستان ،

من حداکثر 60 میلیون میخوام هزینه کنم برای یه ماشین خوب خانوادگی ، کم مصرف و کم استهلاک . اهل

قر و فر و اینجور چیزها نیستم و میخوام ماشین بدرد مسافرت بخوره نظرتون چیه در این مورد ؟

تویوتا کمری GLX مدل 2007 به راحتی میتونید انتخاب کنید
با تمام ملاک های شما همخوانی داره.

elder
18-10-2012, 08:14
درود و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
جهت خرید خودرو ازتون کمک میخوام
.
.
الویت های من :
1- بدنه و شاسی محکم (مخصوصا در ستون ها)
2- سیتم تعلیق و ترمز قوی
3- امنیت داخلی بالای سرنشینان
4- نمای داخلی زیبا

بودجه : حداکثر تا سقف 28 میلیون تومان

از آنجایی که این اولین خودرویی هست که قصد خرید اون رو دارم و بودجه من کم هست ، لطفا با این آشفته بازار قیمت ها ...
سعی کنید با قیمت های بروزی راهنمایی نمایید
از شما کمال تشکر را دارم

mohamad skystar
18-10-2012, 12:07
درود و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
جهت خرید خودرو ازتون کمک میخوام
.
.
الویت های من :
1- بدنه و شاسی محکم (مخصوصا در ستون ها)
2- سیتم تعلیق و ترمز قوی
3- امنیت داخلی بالای سرنشینان
4- نمای داخلی زیبا

بودجه : حداکثر تا سقف 28 میلیون تومان

از آنجایی که این اولین خودرویی هست که قصد خرید اون رو دارم و بودجه من کم هست ، لطفا با این آشفته بازار قیمت ها ...
سعی کنید با قیمت های بروزی راهنمایی نمایید
از شما کمال تشکر را دارم

سلام دوست من
ممنون از اینکه به طور دقیق و منظم ملاک های خودتون رو ذکر کردین.
با توجه به بودجه شما که 28 میلیون تومان هست و ملاک های شما گزینه های زیر :

MVM 530 مدل 90
لیفان 620 مدل 90
پژو پارس ELX مدل 90

در حال حاضر این 3 گزینه تو این رنج قیمت براتون مناس هستن و یه جرایی مواردی که ذکر کردین تو 3 خودرو پخش شدن.
اما به ترتیب گفتم که کدوم با ملاک هاتون همخوانی داره

hosein_haq
31-10-2012, 19:35
سلام لطفا یه مقایسه بین سورن و ال90 بذارین (مصرف و...) ایران خودرو سورن اینترنتی میفروشه.
ممنون.

hossein.az
31-10-2012, 21:38
سلام لطفا یه مقایسه بین سورن و ال90 بذارین (مصرف و...) ایران خودرو سورن اینترنتی میفروشه.
ممنون.

سلام
از نظر ظاهری و همچنین نمای داخلی و امکانات برتری با سورن elx است
سورن دارای کنترل تهویه اتوماتیک ,داشبورد به روز و زیبا
هر دو خودرو خانوادگی هستند ولی سورن از نظر فضای سرنشین و راننده نرم تر و راحت تر هست
از نظر هندلینگ و تعدل در پیچ ها سورن برتر خواهد بود
از نظر موتوری و مصرف هر دو در یک سطحند
اما مصرف سوخت ال90 کمی پایین تر است
موتور ملی در بعضی مواقع خرابی هایی دارد که بیشتر در پایه گازسوزها بوده و در بنزینی من بعد از 3سال برخورد باشون تا حالا مشکلی از بنزینی های ef7 ندیدم
ولی ممکنه روغن ریزی داشته باشند که عموما از اویل ماژول هست و با تعویض پک آن که شامل چندتا اورنگ هست برطرف میشه

انتخاب من با بودجه 25 بین ال90 و سورن elx
مورد دوم هست چون از هر نظر برتری داره

shadows_funeral
31-10-2012, 22:34
سلام دوست من
ممنون از اینکه به طور دقیق و منظم ملاک های خودتون رو ذکر کردین.
با توجه به بودجه شما که 28 میلیون تومان هست و ملاک های شما گزینه های زیر :

MVM 530 مدل 90
لیفان 620 مدل 90
پژو پارس ELX مدل 90

در حال حاضر این 3 گزینه تو این رنج قیمت براتون مناس هستن و یه جرایی مواردی که ذکر کردین تو 3 خودرو پخش شدن.
اما به ترتیب گفتم که کدوم با ملاک هاتون همخوانی داره
پژو پارس اصلا ستونهای محکم و ایمنی نداره دوست من. من چند مورد دیدم که تصادف کرده و ایمن نبودن ستونها باعث مرگ سرنشین شده

mohamad skystar
01-11-2012, 00:11
پژو پارس اصلا ستونهای محکم و ایمنی نداره دوست من. من چند مورد دیدم که تصادف کرده و ایمن نبودن ستونها باعث مرگ سرنشین شده

دوست من
پست هارو با دقت بخونی
من پارس رو در درجه 3 پیشنهاد دادم و طبق رنج قیمت و ملاک های طرف بوده.

shadows_funeral
01-11-2012, 00:45
دوست من
پست هارو با دقت بخونی
من پارس رو در درجه 3 پیشنهاد دادم و طبق رنج قیمت و ملاک های طرف بوده.
دوست من بحث اینه فکر کنم با 28 میلیون موارد دیگه ای هم هست که بتونید عنوان کنید. البته خودتون استادید

t.sunami
02-11-2012, 00:20
الان ام وی ام 315 نمایندگی ها فروش دارن؟؟ قیمت/؟

hossein.az
02-11-2012, 10:19
الان ام وی ام 315 نمایندگی ها فروش دارن؟؟ قیمت/؟الان فروش ندارهاین مدل را فقط میتونید از بازار تهیه کنید الان بین۳۱تا۳۳ قیمت میزارند که به نظرم به صرفه تر از ۲۰۶ هست.

Benygh
02-11-2012, 23:59
سلام
با 30 تومن چه ماشینی میشه گرفت خارجی ؟

mohamad skystar
03-11-2012, 00:10
سلام
با 30 تومن چه ماشینی میشه گرفت خارجی ؟

خودروهایی مثل MVM یا لیفان 620 کارکرده هستن
تو این رنج دیگه باید به انتخاب های داخلی فکر کنید اما خوب خارجی هم هست
شما ملاک های خودتون رو دقیق ذکر کنید

Benygh
03-11-2012, 18:30
من تازگی پرشیا گرفتم که خودتون هم در جریان هستید.
به زودی مقداری پول دستم میاد که میخوام روی ماشین هزینه کنم تا 35 تومن اینا.
ترجیح میدم ماشین کارکرده خارجی تهیه کنم.

راستی، Gen 2 چطور ماشینیه و چقدر قیمت داره؟

راحتی و امکانات برام مهمه.

bmw e36 چطور ماشینیه و قیمتش چقدره ؟

anti-military
03-11-2012, 18:59

ماشین خارجی رو دیگه بی خیال شو! اونم با 35 میلیون ...
یه زمانی همین ماکسیما که از رده خارج شده 35 میلیون بود اما الان شده 90 میلیون تومن! باور کردنش هم سخته ولی خوب چه میشه کرد ؟

mohamad skystar
03-11-2012, 22:44

Gen 2
این خودرو از بازار خرید و فروش خیلی ضعیفی برخورداره
کیفیت اداوت داخلیش پایین هست و زود کیفیتش رو از دست میده
دید عقبش بسیار بد و میشه گفت بدترین دید رو بین تمام گروهای خودرو در ایران داره
اما موتور با قدرت و شتاب مناسب و کم مصرفی داره که تنها مزیتش محسوب میشه
خدمات پس از فروشش ضعیف و قطعاتش کمیاب.

به نظر من بالای 40 میلیون تومان باید برای ماشین مناسب هزینه کنید
در مورد BMW E36 هم قیمتی ندارم

hosein_haq
05-11-2012, 20:35
سلام من تعریف بد از خرید از نمایندگی رو زیاد شنیدم که اذیت میکنن. کلی پول به عنوان مابه التفاوت و... میگیرنو...
من l90 e2 میخوام حالا به نظر باتجربه ها معقولانه ترین راه چیه نمایندگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا بازار؟
کلا توصیه شما در خرید این ماشین چیه؟

shadows_funeral
05-11-2012, 20:51
سلام من تعریف بد از خرید از نمایندگی رو زیاد شنیدم که اذیت میکنن. کلی پول به عنوان مابه التفاوت و... میگیرنو...
من l90 e2 میخوام حالا به نظر باتجربه ها معقولانه ترین راه چیه نمایندگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا بازار؟
کلا توصیه شما در خرید این ماشین چیه؟

e2 فعلا فروش نداره. پیش فروش داره. به نظر من بهترین راه خرید خرید از طریق نمایندگی مرکزی یا خرید اینترنتی هست.
خرید از بازار آزاد باعث می شه پول بیشتری به دلالان بدی که بعضی وقتا هم اونقدر زیاده که ظلمه دادنش

hsein
05-11-2012, 23:36
سلام
یکی از دوستان یه ef7 پایه گازسوز فک کنم مدل 88 داره میخاد بفروشه 10 تومن بزاره روش یه ماشین اهل دل بگیره:دی میگه سمند رو 12-13 ازش می خرن

ایشون الان 23-4 سالشه ، خودش نظرش روی پاژن بوده

می خوام ببینم تو این رنج چه انتخابایی هست ؟ شما چی پیشنهاد میدین؟

+کوراندو هم میشه خرید با این پول؟

mohamad skystar
07-11-2012, 14:37
سلام
یکی از دوستان یه ef7 پایه گازسوز فک کنم مدل 88 داره میخاد بفروشه 10 تومن بزاره روش یه ماشین اهل دل بگیره:دی میگه سمند رو 12-13 ازش می خرن

ایشون الان 23-4 سالشه ، خودش نظرش روی پاژن بوده

می خوام ببینم تو این رنج چه انتخابایی هست ؟ شما چی پیشنهاد میدین؟

+کوراندو هم میشه خرید با این پول؟

سمند LX EF7 پایه گازسوز مدل 88 رو خیلی ارزون داره میفروشه اگر تمیز و سالم باشه تا 17 میلیون تومان هم جا داره.
اگر فرض کنیم بودجه تا 27 میلیون تومان برسه پاژن مدل 86 شاید گیر بیاره.

karvas
12-11-2012, 13:40
مگان 2000 مدل 90 سفید تمیز بدون خط خش مزنه چقدره؟

mohamad skystar
13-11-2012, 12:35
مگان 2000 مدل 90 سفید تمیز بدون خط خش مزنه چقدره؟

مگان 2000 مدل 90 قیمت 54 میلیون تومان

MAGIDIYUM
13-11-2012, 13:28
سلام
من ميخواستم بين دو مدل زير يكي رو اقساطي بردارم...
چون زياد اينور اونور ميرم ...مصرف برام مهمه و ميخوام دوگانه باشه..

پارس دو گانه سوز
سمند ال ايكس سال دوگانه سوز

1-ميخواستم بدونم كدومش از لحاظ قيمت درشرايط اقساطي ... امكانات....خرج و مخارج ....هندلينگ خوب و راحتي در سفر... جواب دادن به cng و شتاب ... بهتر و بصرفه تره و در اصل اقتصادي تره.

2-قيمت صفرشون هم اگه بهم بگيد ممنون ميشم...شرايطيشون چطوره؟

3- آيا بهتر از اين دو مدل هم ميتونم تو رنج 24 تومن انتخاب كنم...چون ميخوام تيونينگش كنم بايد استايل خوبي داشته باشه...

ممنون:sq_25:

mohamad skystar
13-11-2012, 13:58
سلام
من ميخواستم بين دو مدل زير يكي رو اقساطي بردارم...
چون زياد اينور اونور ميرم ...مصرف برام مهمه و ميخوام دوگانه باشه..

پارس دو گانه سوز
سمند ال ايكس سال دوگانه سوز

1-ميخواستم بدونم كدومش از لحاظ قيمت درشرايط اقساطي ... امكانات....خرج و مخارج ....هندلينگ خوب و راحتي در سفر... جواب دادن به cng و شتاب ... بهتر و بصرفه تره و در اصل اقتصادي تره.

2-قيمت صفرشون هم اگه بهم بگيد ممنون ميشم...شرايطيشون چطوره؟

3- آيا بهتر از اين دو مدل هم ميتونم تو رنج 24 تومن انتخاب كنم...چون ميخوام تيونينگش كنم بايد استايل خوبي داشته باشه...

ممنون:sq_25:

سلام.
در مورد شرایط فروش اقساطی در حال حاضر پارس دوگانه سوز موجود نیست اما سمند lx دوگانه سوز موجوده اونم تحویلش برای بهمن ماه هست
در ضمن شرایط اقساطی شرکت مثل سابق نیست الان زیاد جالب نیست میتونید ببینید تو لینک زیر :

سمند LX دوگانه سوز صفر کیلومتر قیمت 21900000 تومان ( قیمت شرکت ) و 23 میلیون توامن قیمت بازار هست
و پارس دوگانه سوز هم قیمت صفرش تو بازار حدود 29 میلیون تومان هست

هردو خودرو از نظر مخارج و امکانات در حد هم هستن از نظر عملکرد فنی هم به دلیل اینکه موتور و گیربکسشون مثل هم هست دوگانه سوز هم هستن مثل هم
پس فرقی نمیکنه اما سمند به دلیل سنگین تر بودن ورزن میتونه شتاب بهتری رو بدست بیاره.
برای راحتی در سفر هم هردو مثل هم و فرقی ندارن در حالت کلی سلیقه شماست که یکی از این 2 خودرو انتخاب بشه

Amir M.ohAma.D
13-11-2012, 16:34
من خیلی دنبال 406 گشتم ولی پیدا نکردم.....
الان یه 605 مدل 98 پیدا کردم میگه 23 تومن.تصادف نداره موتور 2.0 و 16 سوپاپ. 270 تا هم راه رفته
نظرتون چیه؟
یه 3000 v6 هم هست دور رنگه میگه 20تومن
کدومشو بگیرم؟

M i L @ D
14-11-2012, 19:58
سانتافه 2010، سالم و بدون خش الان قیمت چقدره؟

hossein.az
14-11-2012, 20:55

سانتافه 2010 قیمت 98 میلیون

mohamad skystar
14-11-2012, 22:58

سانتافه مدل 2010 قیمت 110 میلیون تومان

payamb
16-11-2012, 12:59
سلام دوستان کدوم یک از این دو ماشین بخرم؟
گریت بال دنده ای یا جنتو دنده ای؟
هردو ماشین صفر هستن و خواستم بدونم تعمیرات قطعات کدومشون بهتره و راحتتر گیر میاد؟

mohamad skystar
16-11-2012, 19:37
هردو ماشین صفر هستن و خواستم بدونم تعمیرات قطعات کدومشون بهتره و راحتتر گیر میاد؟

سلام
خودروی گریت وال یا همون ولیکس تازه وارد هست اما خودروی شیک با امکانات و کیفیت مطلوب نسبت به
خودروهای داخلی هست مثل سایر خودروهای چینی دیگه که خوب دارن جا باز میکنن .
پروتون جن 2 رو میتونم فقط به موتور کم مصرف و شتاب مناسبش اشاره کنم و در بقیه موارد چنگی به دل نمیرنه و کیفیتش هم مثل ولیکس نیست
همینطور هر دو خودرو الان خدمات پس از فروش خوبی ندارن و قطعاتشونم کمیاب هست با توجه به اینکه جن 2 سالها زودتر وارد کشورمون شد
اما این بحث کمبود قطعات و گرون بودن لوازمش همیشه هست.
شما بهتره سقف بودجه و ملاک های خودتونر و برای خرید خودرو دقیق مطرح کنید تا زودتر به نتیجه برسید

payamb
16-11-2012, 20:56
سلام
خودروی گریت وال یا همون ولیکس تازه وارد هست اما خودروی شیک با امکانات و کیفیت مطلوب نسبت به
خودروهای داخلی هست مثل سایر خودروهای چینی دیگه که خوب دارن جا باز میکنن .
پروتون جن 2 رو میتونم فقط به موتور کم مصرف و شتاب مناسبش اشاره کنم و در بقیه موارد چنگی به دل نمیرنه و کیفیتش هم مثل ولیکس نیست
همینطور هر دو خودرو الان خدمات پس از فروش خوبی ندارن و قطعاتشونم کمیاب هست با توجه به اینکه جن 2 سالها زودتر وارد کشورمون شد
اما این بحث کمبود قطعات و گرون بودن لوازمش همیشه هست.
شما بهتره سقف بودجه و ملاک های خودتونر و برای خرید خودرو دقیق مطرح کنید تا زودتر به نتیجه برسید

سلام دوست عزیز,توقع من از ماشین اینه که قیمت قطعاتش مناسب باشه و راحت تعمیر باشه و هرجایی قطعات داخلیش گیر بیاد و اینکه منو تو خیابون نزاره..بودجم حدود 35 میلیون تومنه.و اینم بگم خسته شدم از خودوهای داخلی ایرانخودرو و سایپا..برای همین این دو تا خودرو مد نظرم هست.البته اگه این دو تا خودرو بنظرتون خوب نباشه شاید مجبور بشم برم سراغ ماشینهای دست دوم مثل زانتیا یا مگان...حالا شما راهنمایی بفرمایید ببینم نظرتون روی چیه..بازم ممنونم از راهنماییتون.

mohamad skystar
16-11-2012, 23:44
سلام دوست عزیز,توقع من از ماشین اینه که قیمت قطعاتش مناسب باشه و راحت تعمیر باشه و هرجایی قطعات داخلیش گیر بیاد و اینکه منو تو خیابون نزاره..بودجم حدود 35 میلیون تومنه.و اینم بگم خسته شدم از خودوهای داخلی ایرانخودرو و سایپا..برای همین این دو تا خودرو مد نظرم هست.البته اگه این دو تا خودرو بنظرتون خوب نباشه شاید مجبور بشم برم سراغ ماشینهای دست دوم مثل زانتیا یا مگان...حالا شما راهنمایی بفرمایید ببینم نظرتون روی چیه..بازم ممنونم از راهنماییتون.

رنو مگان 1600 مدل 87 با این بودجه احتمالا پیدا میشه
مگان نسبت به 2 تای دیگه از خدمات گستردتری برخورداره و قطعاتش با اینکه گرونه اما گیر میاد

Artam01
18-11-2012, 16:28
میگن این جن تو های صفر همه چند سالی در خواب بوده اند.

karvas
18-11-2012, 22:20
اگه از نظر کیفیت از ایران خودرو و سایپا خسته شدید بعید میدونم ماشینای چینی برای شما مناسب باشه چون ماشیناشون هم مثل سایر کالاهاشون ظاهری فریبنده دارن البته باید بگم که اولش م بسیار نرم هستن فرمونای خوبی دارن ولی زود اتاق وجلوبندی هاشون سر وصدا ش شروع میشه (با این خیابونای پر چاله چوله ای که ما داریم دیگه بدتر ) حقیقتش بودجه شما هم برای خلاص شدن از شر ایران خودرو و سایپا کمه مگر اینکه سراغ همین زانتیا و مگان برید که حداقل زانتیا رو میدونم خرجای نجومی داره فقط از میان ماشینای خارجی HYUNDAY I20 به نظرم میرسه فکر کنم اگه بتونید بودجه تونو یه مقدار افزایش بدید بخرید (البته( کارکرده

Sorosh MAX
20-11-2012, 22:21
سلام دوستان !

من یه 206 تیپ 2 مدل اخر 90 دارم ، 17هزار کارکردشه ولی واقعیتش ازش خستهخ شدم ، واقعا او چیزی که فکر میکردم نبود !
دوس دارم ماشینمو با اتوماتیک عوض کنم ترجیحا ، اگه هم نشد که هیچی همون دنده ای ... بنظر شما چه ماشینی مناسب هست ؟ کارکده هم باشه مشکلی نداره ، فقط ماشین تمیز و خوب میخوام که از 206 حداقل یک کلاس بالاتر قرار داشته باشه.
اولا اینکه ماشینمو چند میتونم بفروشم !؟ و اینکه تا حدود 35 36 میتونم هزینه کنم ! نظر خودم مگان 1600 هستش به نظرم ماشینه خوبیه ، لطفا راهنمایی کنید !

Lord007
20-11-2012, 22:37
سلام.با توجه به اینکه قیمت این دو تا نزدیک به همه،میخواستم بدونم کدوم یکی بهتر هست.یه سری اطلاعات راجع به جفتشون دارم ولی تا حالا سوار هیچکدوم نشدم.گفتم شاید کسایی باشند که تجربه رانندگی با هر دو ماشینو دارن.
انتظاراتم ایناست :
نرمی و هندلینگ خوب،کم بودن نفوذ صدا داخل کابین.هزینه نگهداری متعادل،آپشن های بیشتر( از آپشن های موجود در لیفان کاملا مطلع هستم ولی در مورد مگان های 2000 وارداتی چیز زیادی نمیدونم)
همین.
ممنونم.

softday
20-11-2012, 23:05
قيمت mvm 315 هاچ بك بازار و كارخونه؟ رنگ ابي كاربني داره؟ مشخصات و اپشن هاش؟ كلا چجور ماشينيه؟ مرسي

mohamad skystar
21-11-2012, 01:06
سلام.با توجه به اینکه قیمت این دو تا نزدیک به همه،میخواستم بدونم کدوم یکی بهتر هست.یه سری اطلاعات راجع به جفتشون دارم ولی تا حالا سوار هیچکدوم نشدم.گفتم شاید کسایی باشند که تجربه رانندگی با هر دو ماشینو دارن.
انتظاراتم ایناست :
نرمی و هندلینگ خوب،کم بودن نفوذ صدا داخل کابین.هزینه نگهداری متعادل،آپشن های بیشتر( از آپشن های موجود در لیفان کاملا مطلع هستم ولی در مورد مگان های 2000 وارداتی چیز زیادی نمیدونم)
همین.
ممنونم.

سلام دوست من
تمام مواردی که گفتین به راحتی در خودروی مگان پیدا میشه
مگان به راحتی میتونه لیفان رو پشت سر بزاره و یه جورایی زیاد قابل مقایسه نیستن
اما خوب قیمت مگان الان خیلی بالاتر از لیفان هست

mohamad skystar
21-11-2012, 01:08
قيمت mvm 315 هاچ بك بازار و كارخونه؟ رنگ ابي كاربني داره؟ مشخصات و اپشن هاش؟ كلا چجور ماشينيه؟ مرسي

مشخصات این خودرو در لینک زیر :

قیمت کارخانه : 21 میلیون تومان
قیمت بازار : 33500000 تومان

Lord007
21-11-2012, 01:37
سلام دوست من
تمام مواردی که گفتین به راحتی در خودروی مگان پیدا میشه
مگان به راحتی میتونه لیفان رو پشت سر بزاره و یه جورایی زیاد قابل مقایسه نیستن
اما خوب قیمت مگان الان خیلی بالاتر از لیفان هست

مرسی.البته من منظورم مگان 2000 وارداتی بود که الان با حتی زیر 40 تومن هم راحت پیدا میشه.لیفان 620 1800 هم قیمت کارخونش 37 تومنه.پس قیمت هاشون اختلاف چندانی ندارن.

mohamad skystar
21-11-2012, 02:29
مرسی.البته من منظورم مگان 2000 وارداتی بود که الان با حتی زیر 40 تومن هم راحت پیدا میشه.لیفان 620 1800 هم قیمت کارخونش 37 تومنه.پس قیمت هاشون اختلاف چندانی ندارن.

مگان 2000 وارداتی کارت سوخت نداره
نهایت تا 38 میلیون تومان جا داره و میتونید پیدا کنید.
به هر حال از هر نظر بهتر از خودروی لیفان هست.

MAGIDIYUM
22-11-2012, 09:41
سلام بچه ها.....آقا من ميخواستم سمند ال ايكس بگيرم.....يه دفعه چشمم افتاد به مشخصات ام وي ام 315...ديدم مي ارزه روش فكر كنم....كسي در مورد اين ماشين تجربه اي داره.....از مشكلات و مزاياش ميخوام بدونم.....كلا چيز به دردبخوري هست يا نه ؟؟؟؟(البته نسبت به همين سمند و پرشيا) مصرف سوختش 4.6 در 100 كيلومتره...و موتورش 1500 سي سيه و 109 اسب قدرت موتورشه ... 16 سوپاپ...امكانات رفاهيش هم كامله و جاداره...فقط نگران خدمات و كيفيتش هستم....اگه قيمت آخرش هم داريد...بگيد...:sq_25:ممنون

mehdi-2009
22-11-2012, 13:09
سلام بچه ها.....آقا من ميخواستم سمند ال ايكس بگيرم.....يه دفعه چشمم افتاد به مشخصات ام وي ام 315...ديدم مي ارزه روش فكر كنم....كسي در مورد اين ماشين تجربه اي داره.....از مشكلات و مزاياش ميخوام بدونم.....كلا چيز به دردبخوري هست يا نه ؟؟؟؟(البته نسبت به همين سمند و پرشيا) مصرف سوختش 4.6 در 100 كيلومتره...و موتورش 1500 سي سيه و 109 اسب قدرت موتورشه ... 16 سوپاپ...امكانات رفاهيش هم كامله و جاداره...فقط نگران خدمات و كيفيتش هستم....اگه قيمت آخرش هم داريد...بگيد...:sq_25:ممنون

سلام قیمت این ماشین توبازار الان33تومنه ثبت نام شرکتی هم نداره پس اگه میخواین باهمون بودجه ای که واسه سمند کنارگذاشتین 315 بگیرین نمیشه
ازلحاظ کیفیت ماشین خوبیه وبا206دررقابته

merikh_merikh
24-11-2012, 02:53
دوستان لطفا راهنمایی کنید:

hamed121hamed
24-11-2012, 08:48
سلام بر مدیران انجمن
تا سقف 60 تومن بهترین خودروی شاسی بلند دسته دوّم یا نو چی پیشنهاد می کنید.
حامد

Pourya-pc
24-11-2012, 08:57
سلام بر مدیران انجمن
تا سقف 60 تومن بهترین خودروی شاسی بلند دسته دوّم یا نو چی پیشنهاد می کنید.
حامد

نو که چیزی جز MVM X33 نمیتونید بخرید . سوزوکی ثبت نامی هم ( اگر باشه ) میتونید خریداری کنید )
اسپرتیج مدل 2007
توسان 2007

hamed121hamed
24-11-2012, 09:03
نو که چیزی جز MVM X33 نمیتونید بخرید . سوزوکی ثبت نامی هم ( اگر باشه ) میتونید خریداری کنید )
اسپرتیج مدل 2007
توسان 2007

میشه بفرمایید به ترتیب کدوم بهتره؟

حامد

ravani_13
24-11-2012, 14:54
سلام

MG 6 و MG 550 ، ثبت نام شرکتی

سراتو ۱.۶ و ۲ لیتری ، ثبت نام

مزدا ۳ ، ثبت نام

خلاصه وقت دارم و عجله ندارم دوست ندارم ۱۰ تا ۲۰ میلیون اضافی بریزم توی دهن یه مشت دلال نامرد و دزد

. ممنون

mohamad skystar
24-11-2012, 20:01
میشه بفرمایید به ترتیب کدوم بهتره؟

حامد

MVM X33 به مراتب در مقابل اسپورتیج و توسان حرفی برای گفتن نداره
اما بین اون دوتا ملاک های شما برای انتخاب خودرو مشخص میکنه کدوم بهتره

Pourya-pc
26-11-2012, 04:53
سلام

MG 6 و MG 550 ، ثبت نام شرکتی

سراتو ۱.۶ و ۲ لیتری ، ثبت نام

مزدا ۳ ، ثبت نام

خلاصه وقت دارم و عجله ندارم دوست ندارم ۱۰ تا ۲۰ میلیون اضافی بریزم توی دهن یه مشت دلال نامرد و دزد

. ممنون

به نمایندگی های مجاز مربوطه مراجعه نمایید .

irinn65
27-11-2012, 03:34
قیمت جنسیس کوپه صفر و کار کرده؟

mohamad skystar
27-11-2012, 11:37
قیمت جنسیس کوپه صفر و کار کرده؟

جنسیس کوپه مدل 2013 صفر کیلومتر قیمت حدود 158 میلیون تومان

دوست من وقتی صحبت از کارکرده میاد باید موارد زیر رو حتما ذکر کنید:

مدل - کارکرد - میزان تصادف یا رنگ شدگی - بیمه

brad pitt
27-11-2012, 12:37
من چند روزی که در بازار بودم فقط یک چیزی بگم

1. درسته سمند . 206 . 405 . ال 90 یا ... امکانات کمتری حالا نسبت به x33 یا ام وی ام 530 یا چری یا ... بدند ولی فکر افت قیمت هم باشیدا . هم مشکل قطعات بعضی وقتا دارن و هم اینکه از ای سال تا سال بعد فروشش یهو سخت میشه

2. درسته برخی برندا پول مارکشون میخورن ولی بیخود که اعتبار این برندو به دست نیاوردن

کلا ماشین میخواید بخرید فکر افت قیمت . آینده ماشین . خدای نکرده قطعه در صورت تصادف هم باشید و تحت تاثیر یک جو قرار نگیرید

شرمنده گفتم شما هم جای برادرای خودم

mey3amm
30-11-2012, 14:03
سلام
یکی از آشناها میخواد ماشین بخره بین رانا و سورن elx کدوم بهتره؟(صفر)
راحت
خانوادگی
نرم
بی دردسر
و............
کسانی که تجربه دارند یا داشتند لطفا کمک کنند.
mohamad skystar
30-11-2012, 17:58
سلام
یکی از آشناها میخواد ماشین بخره بین رانا و سورن elx کدوم بهتره؟(صفر)
راحت
خانوادگی
نرم
بی دردسر
و............
کسانی که تجربه دارند یا داشتند لطفا کمک کنند.

در حال حاضر رانا هنوز به طور دقیق و جدی به بازار نیومده و جواب پس نداده و نیاز
به زمان داره
اما سورن ELX رو میتونید انتخاب کنید البته با موتور XU7 قدیمی نه EF7
به دلیل اینکه موتور EF7 برای سورن ELX در حد مطلوب جواب نداد و خرابی زیاد داشته
اما خوب شانسی هست یا خوب در میاد یا بد

darabi91
01-12-2012, 13:14
قيمت ها كه بعد از عيد صد در صد افزايش پيدا مي كنه . پس كساني كه پول دارند بجنبند.

aria_electric_fars
01-12-2012, 14:53
سلام دوستان

بين پژو پارس و زانتيا و قيمت بين 20 تا 30 ميليون چه خودرويي مي شه خريد؟؟؟

با تشكر

mohamad skystar
01-12-2012, 15:35
سلام دوستان

بين پژو پارس و زانتيا و قيمت بين 20 تا 30 ميليون چه خودرويي مي شه خريد؟؟؟

با تشكر

ملاک های شما برای خرید خودرو چیه؟ دقیق ذکر کنید.
زانتیا ماشین پر استهلاک با لوازم یدکی گرون اما قدرت و شتاب مناسبی هست
در عوض پارس ELX هم هست اونم ماشین خیلی خوبیه - مصرف سوخت مناسب در مقابل قدرت و شتاب مطلوب
فضای کابین هردو خودرو جادار راحت و مناسب خانواده هست.

aria_electric_fars
01-12-2012, 17:07
ملاک های شما برای خرید خودرو چیه؟ دقیق ذکر کنید.
زانتیا ماشین پر استهلاک با لوازم یدکی گرون اما قدرت و شتاب مناسبی هست
در عوض پارس ELX هم هست اونم ماشین خیلی خوبیه - مصرف سوخت مناسب در مقابل قدرت و شتاب مطلوب
فضای کابین هردو خودرو جادار راحت و مناسب خانواده هست.

سلام

والا ماشيني مي خوام كه خوشگل باشه و يه جورايي قدرتي باشه كه گلوله بشه

پارس elx داشتم و ماشين خوبي هم هست ، الان قيمتش چنده؟؟ ثبت نامي هست؟؟؟

يه درجه بالاتر از پارس elx چي هست؟؟؟

موتورش بالاي 2000 باشه

بدبختي اينه كه تو ايران اصلا تنوع نيست و دست و بال بسته هست براي خريد خودرو

aria_electric_fars
03-12-2012, 08:56
سلام دوستان

خودرو شاسي بلند 2000 تا حدود 30 ميليون بالا و پائين چي هست و قيمتش چنده؟؟؟

با تشكر

mohamad skystar
03-12-2012, 22:13
سلام

والا ماشيني مي خوام كه خوشگل باشه و يه جورايي قدرتي باشه كه گلوله بشه

پارس elx داشتم و ماشين خوبي هم هست ، الان قيمتش چنده؟؟ ثبت نامي هست؟؟؟

يه درجه بالاتر از پارس elx چي هست؟؟؟

موتورش بالاي 2000 باشه

بدبختي اينه كه تو ايران اصلا تنوع نيست و دست و بال بسته هست براي خريد خودرو

بعد از ELX میتونم به مگان و مزدا و هیوندای اوانته اشاره کنم اما خوب بالای 40 میلیون تومان باید هزینه کنید

mohamad skystar
03-12-2012, 22:13
سلام دوستان

خودرو شاسي بلند 2000 تا حدود 30 ميليون بالا و پائين چي هست و قيمتش چنده؟؟؟

با تشكر

شاسی بلند مناسب موردی نیست دوست من
بودجه رو افرایش بدین

aria_electric_fars
05-12-2012, 19:59
بعد از ELX میتونم به مگان و مزدا و هیوندای اوانته اشاره کنم اما خوب بالای 40 میلیون تومان باید هزینه کنید

سلام دوست عزيز

الان فكر كنم elx حدود 31 يا 32 باشه

مي شه قيمت مگان و هيونداي آوانته و مزدا رو بفرمائيد و آيا ثبت نامي هست يا نه؟؟؟

با تشكر

mohamad skystar
06-12-2012, 01:15
سلام دوست عزيز

الان فكر كنم elx حدود 31 يا 32 باشه

مي شه قيمت مگان و هيونداي آوانته و مزدا رو بفرمائيد و آيا ثبت نامي هست يا نه؟؟؟

با تشكر

تا 30 میلیون تومان مگان و آوانته و مزدا نمیتونید انتخاب کنی و بازم انتخاب با ELX خواهد بود .
در مورد ثبت نام اطلاعی ندارم چون باید به صورت مرتب با نمایندگی در تماس باشید

aria_electric_fars
06-12-2012, 08:57
تا 30 میلیون تومان مگان و آوانته و مزدا نمیتونید انتخاب کنی و بازم انتخاب با ELX خواهد بود .
در مورد ثبت نام اطلاعی ندارم چون باید به صورت مرتب با نمایندگی در تماس باشید

سلام دوست عزيز

تو مايه هاي پژو elx و همين رنج قيمت 30 ميليون چه خودرو ديگه اي هست كه مي شه خريد؟؟؟

با تشكر

mohamad skystar
06-12-2012, 12:42
سلام دوست عزيز

تو مايه هاي پژو elx و همين رنج قيمت 30 ميليون چه خودرو ديگه اي هست كه مي شه خريد؟؟؟

با تشكر

پژو 206 SD V8 هست که از قدرت و شتاب مناسب و مصرف سوخت خوبی برخورداره
فقط فضای سرنشین عقب محدود هست.

Sorosh MAX
06-12-2012, 15:57
سلام دوستان !

من یه 206 تیپ 2 مدل 90 دارم ، میخوام عوضش کنم با یه ماشینه بهتر ، چند تا سوال دارم ،
اول اینکه الان وقت تعویض هست ؟ قیمت ها چجوری میشن ؟
دوم اینکه خودم نظرم مگان 1600 هست ، ولی در اصل ماشین اتومات میخوام ولی اونطوری که حساب کردم باید پول نسبتا زیادی روش بذارم تا اتومات بشه !
--------------
لطفا در مورد مورانو اتاق جدید هم بگید ، مدل 2010 یا 2011 ، با چه قیمتی میشه پیدا کرد و موقع خریدش کی هست . ممنون

mohamad skystar
06-12-2012, 17:27
سلام دوستان !

من یه 206 تیپ 2 مدل 90 دارم ، میخوام عوضش کنم با یه ماشینه بهتر ، چند تا سوال دارم ،
اول اینکه الان وقت تعویض هست ؟ قیمت ها چجوری میشن ؟
دوم اینکه خودم نظرم مگان 1600 هست ، ولی در اصل ماشین اتومات میخوام ولی اونطوری که حساب کردم باید پول نسبتا زیادی روش بذارم تا اتومات بشه !
--------------
لطفا در مورد مورانو اتاق جدید هم بگید ، مدل 2010 یا 2011 ، با چه قیمتی میشه پیدا کرد و موقع خریدش کی هست . ممنون

تیپ 2 مدل 90 رو حدود 22 میتونی بفروشی زمانشم الان خوبه برای فروش.
در مورد مگان 1600 بید بگم نمونه های 1600 اتوماتیک ندارن برای خرید مگان درست و حسابی باید 35 میلیون تومان به بالا هزینه کنید.
مورانو مدل های 2010 به بالا قیمت هاشون بالای 110 میلیون تومان هست صفرش حدود 170 میلیون تومان

shadows_funeral
06-12-2012, 20:30
سلام دوستان. الان X33 مدل 90 (فروردین) سفید رنگ بدون رنگ و تصادف کارکرد 3000تا چقدر میارزه؟

hossein.az
06-12-2012, 22:20
سلام دوستان. الان X33 مدل 90 (فروردین) سفید رنگ بدون رنگ و تصادف کارکرد 3000تا چقدر میارزه؟

قیمت mvm x33 با این شرایط >42200000

aria_electric_fars
06-12-2012, 22:36
پژو 206 SD V8 هست که از قدرت و شتاب مناسب و مصرف سوخت خوبی برخورداره
فقط فضای سرنشین عقب محدود هست.

سلام

نه 206 صندوق دار به كارم نمياد
چيز ديگه اي نيست؟؟؟!

hossein.az
06-12-2012, 22:40
سلام

نه 206 صندوق دار به كارم نمياد
چيز ديگه اي نيست؟؟؟!

با 30 میلیون میتونید به mvm 530 هم فکر کنید .
ماشین خوبیه ولی خصوصیات ماشینای چینی رو داره.
الان قیمت صفرش توی بازار 30050000
موتور 2000 +مصرف پایین و امکانات درخور با این رنج قیمت

mehdi-2009
07-12-2012, 00:30
سلام،40 تومن بیشتر ارزش خرید نداره...

shadows_funeral
07-12-2012, 00:57
سلام،40 تومن بیشتر ارزش خرید نداره...
اولا اینکه می خوام بفروشم.
ثانیا اینکه صفر این ماشین تو بازار داره نزدیک 46 تومن فروش میره دوست من.
کارخونه هم 41640000 تومن که خیلی وقت هست که فروش نداره و فعلا هم به این زودیا تو دستور کار فروش نداره
لطف کنید نظر کارشناسی بدید نه احساسی!!!

hossein.az
07-12-2012, 01:11
کارخونه هم 41640000 تومن که خیلی وقت هست که فروش نداره و فعلا هم به این زودیا تو دستور کار فروش نداره

قیمت mvm x33 صفر توی بازار 44200000

shadows_funeral
07-12-2012, 02:49
قیمت mvm x33 صفر توی بازار 44200000
اینم شد یه سوال دیگه. تو بعضی سایتا درج شده 46 تومن تو بعضی سایتا زده 44200000!!؟؟
حالا دوستان مطلع کدوم قیمت رو تایید می کنن؟

البته اون سایتایی که قیمت 44200000 زده یه مقدار قیمت خودروهاش قاطی پاتیه و شک برانگیزه. مثلا روای سال رو زده 14500000 که غیرواقعی به نظر می رسه

hossein.az
07-12-2012, 12:29
اینم شد یه سوال دیگه. تو بعضی سایتا درج شده 46 تومن تو بعضی سایتا زده 44200000!!؟؟
حالا دوستان مطلع کدوم قیمت رو تایید می کنن؟

البته اون سایتایی که قیمت 44200000 زده یه مقدار قیمت خودروهاش قاطی پاتیه و شک برانگیزه. مثلا روای سال رو زده 14500000 که غیرواقعی به نظر می رسه

این قیمت که عرض کردم قیمت توی نمایشگاه بود که x33 را این قیمت گذاشته بودند

mohamad skystar
07-12-2012, 14:28
MVM X33 مدل 90 رو میتونید بین 42 تا 43 میلیون تومان بفروشید.صفرش تا 46 میلیون تومان هم رسید.

mehdi-2009
07-12-2012, 15:20

دوست عزیز من نظر احساسی ندادم شما که میخوای بفروشی لااقل یه کم درمورد شرایط بازار وکارخونه تحقیق کن
درسته قیمت x33 حدود 2 ماه پیش به 47-48تومن هم رسید ولی الان قیمت صفرش همون طور که حسین جان گفتن 44تومنه
کی گفته حالا حالاها قصد فروش نداره؟!!!!کارخونه از 4شنبه داره 60روز پیش فروش می کنه.موفق باشید

shadows_funeral
07-12-2012, 18:12
دوست عزیز من نظر احساسی ندادم شما که میخوای بفروشی لااقل یه کم درمورد شرایط بازار وکارخونه تحقیق کن
درسته قیمت x33 حدود 2 ماه پیش به 47-48تومن هم رسید ولی الان قیمت صفرش همون طور که حسین جان گفتن 44تومنه
کی گفته حالا حالاها قصد فروش نداره؟!!!!کارخونه از 4شنبه داره 60روز پیش فروش می کنه.موفق باشید
دوست عزیز همین امروز تونستم ماشین رو خیلی راحت به مبلغ 44میلیون و پانصد هزار تومان بفروشم.
در مورد کارخونه هم خودتون دارید میگید پیش فروشش. وضعیت پیش فروشم معلومه دیگه معلوم نیست کی تحویل بدن چه قیمت بدن و ....
فروش نقدی برای این خودرو وجود نداره. میگم خیلی راحت ماشین رو فروختم
ممنون از دوستان

mehdi-2009
08-12-2012, 15:41
دوست عزیز همین امروز تونستم ماشین رو خیلی راحت به مبلغ 44میلیون و پانصد هزار تومان بفروشم.
در مورد کارخونه هم خودتون دارید میگید پیش فروشش. وضعیت پیش فروشم معلومه دیگه معلوم نیست کی تحویل بدن چه قیمت بدن و ....
فروش نقدی برای این خودرو وجود نداره. میگم خیلی راحت ماشین رو فروختم
ممنون از دوستان
دو ست گرامی صفرش تو نمایشگاه 43800 داره می فروشه من بیام اینجا بگم مدل 90 بده 45؟
شما زرنگ بودی خوب فروختی شایدم طرفت ساده بوده از چیزی خبر نداشته ولی x33 مدل 90 اونم فروردین 40 تومن قیمتشه.به نظرم این بحث دیگه ادامه ندیم بهتره هر چیزی قیمتش معلوم ومشخصه.

navid1517
10-12-2012, 16:57
سلام دوستان من يه ماشين ميخوام براي بابام بخرم تو شرايط موجود چي بگيرم براش مشخصا زير برام مهمه
1- مصرف كم
2- خرج كم (قيمت قطعات)
3- راحتي
4- اصطلاك كم (رو ماشين حساسه حوصله تعميرگاه نداره)
از بين سمند و ال90 و sd و سورن و 405
راستي تفاوت بين آپشن هاي مدلها رو هم ميخواستم
بالاي 26 تومن هم نباشه
كلااااااااااااا ممنونم

shadows_funeral
10-12-2012, 17:02
سلام دوستان من يه ماشين ميخوام براي بابام بخرم تو شرايط موجود چي بگيرم براش مشخصا زير برام مهمه
1- مصرف كم
2- خرج كم (قيمت قطعات)
3- راحتي
4- اصطلاك كم (رو ماشين حساسه حوصله تعميرگاه نداره)
از بين سمند و ال90 و sd و سورن و 405
راستي تفاوت بين آپشن هاي مدلها رو هم ميخواستم
بالاي 26 تومن هم نباشه
كلااااااااااااا ممنونم
با این اوصاف اگه باقیافه l90 و طراحی ساده داخلی اون مشکلی ندارید، l90 پیشنهاد می شه. خیلی هم عالیه

navid1517
10-12-2012, 17:35
با این اوصاف اگه باقیافه l90 و طراحی ساده داخلی اون مشکلی ندارید، l90 پیشنهاد می شه. خیلی هم عالیه

اخه ميگن ال90 قطعاتش گرون و كمياب هستش
الان قيمتاشون چجوريه
ال90 ايران خودرو يا پارس خودرو؟

shadows_funeral
11-12-2012, 13:13
اخه ميگن ال90 قطعاتش گرون و كمياب هستش
الان قيمتاشون چجوريه
ال90 ايران خودرو يا پارس خودرو؟
والا l90 هم دردسرای خاص خودشو داره. بله قطعاتش گرون و کم یاب هستش مگه اینکه از قطعات چینی، تقلبی و آشغال بخواین براش استفاده کنید.
ولی خوب این ماشین از لحاظ موتوری ماشین عالی هستش. حتی می شه گفت تنها نقطه قوت این ماشین همین بحث موتوری اون هست. چهت کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک خود l90 مراجعه کنید.
پارس خودرو و ایران خودرو هیچ فرقی با هم ندارن دوست من.
از نظر قیمت:
ایران خودرو:
تندر L90 E1
18,900,000
تندر L90
E1 بازار آزاد
23,700,000
تندر L90
E2
21,040,000
تندر L90
E2 فروش آزاد
24,700,00

پارس خودرو:
تندر L90 لوگان E2 فول
21,040,000
تندر L90 لوگان E1 CP
18,110,000
تندر L90 لوگان E2 دوگانه سوز لوکس
23,040,000
تندر L90 E2 فروش آزاد
25,800,000

MehranVB
12-12-2012, 18:11
فکر نمیکنم ال90 پارس خودرو و ایران خودرو بدون تفاوت باشد.
اگر این گونه بود، در جدول نمره کیفی خودروها، دو نمره متفاوت برای آنها در نظر نمی گرفتند.

brad pitt
12-12-2012, 21:19
به نظر من هم ال 90 بخر . از نظر موتور و امکانات هم 206 وی 8 مقایسه میکنن که تقریبا میشه گفت هر دو برابرن
ولی 206 ه نمیرزه 30 میلیون

اینم نمیرزه این قیمت ولی نسبی چرا مطلق نه

قیافه هم یک چیز ذهنی هست

Amir_Amir_Amir
14-12-2012, 22:36
دوستان یه پرشیا مدل 90 هست ( پارس سال )
یه راهنمایی میخواستم ازتون
ماشینه خیلی تمیزیه
لاستیکاش 80% حدود
5 ماه بیمه داره
نوک مدادی رنگش
68000 کیلومتر هم راه رفته
قیمتشو میگه 21و350
بنظرتون این ماشین ارزش خرید داره با این کیلومتر ؟
دلمو خالی کردن میگن بدرد نمیخوره
زیاد راه رفته و ازین حرفا
اول افتادن تو خرجشه
بنظر شما چکار کنم ؟
بخرمش ؟
قمیتش خوبه ؟!
موتورش به اصطلاح لش نشده ؟
تا 2 سال حدودا برام ماشین بدون خرجی میمونه یا . . . ؟
سواریش خوب بود ، بیصدا و موتور پرشتابی هم داشت

Pourya-pc
14-12-2012, 23:59
دوستان یه پرشیا مدل 90 هست ( پارس سال )
یه راهنمایی میخواستم ازتون
ماشینه خیلی تمیزیه
لاستیکاش 80% حدود
5 ماه بیمه داره
نوک مدادی رنگش
68000 کیلومتر هم راه رفته
قیمتشو میگه 21و350
بنظرتون این ماشین ارزش خرید داره با این کیلومتر ؟
دلمو خالی کردن میگن بدرد نمیخوره
زیاد راه رفته و ازین حرفا
اول افتادن تو خرجشه
بنظر شما چکار کنم ؟
بخرمش ؟
قمیتش خوبه ؟!
موتورش به اصطلاح لش نشده ؟
تا 2 سال حدودا برام ماشین بدون خرجی میمونه یا . . . ؟
سواریش خوب بود ، بیصدا و موتور پرشتابی هم داشت

این خودرو به اندازه 3سال کارکرد داشته اما قیمت با توجه به وضع بازار مناسب بهتون دادن.موتور XU7 موتور عالی و سفت کاری هست و به سادگی خراب نمیشه.اگر فنی مشکل نداره خریدش پیشنهاد میشه .

Amir_Amir_Amir
15-12-2012, 00:32
نه هیچ مشکلی نداره
فقط احساس میکنم یشری خورده خرج مثل دیسک و صفحه و تسمه تایم و اینا داره
پس بگیرمش بنظرتون ؟
ماشینی نشده که هروز بخوام برم تعمیر گاه ( تو خرج نیوفتاده بخاطر کارکردش ؟ )

shadows_funeral
15-12-2012, 04:42
نه هیچ مشکلی نداره
فقط احساس میکنم یشری خورده خرج مثل دیسک و صفحه و تسمه تایم و اینا داره
پس بگیرمش بنظرتون ؟
ماشینی نشده که هروز بخوام برم تعمیر گاه ( تو خرج نیوفتاده بخاطر کارکردش ؟ )
به نظر من خیلی کیلومترش زیاده. خریدش ریسکه. عملا تو یک سال به ماشین خیلی فشار آورده. بعیده فنی زیاد سالم باشه. خیلی پیشنهاد نمی کنم بخری دوست من

Amir_Amir_Amir
15-12-2012, 11:40
با 21 تومن پارس سال چه مدلی رو میتونم بخرم ؟
اگه دوگانه بخوام چی ؟

mehdi-2009
15-12-2012, 17:49
با 21 تومن پارس سال چه مدلی رو میتونم بخرم ؟
اگه دوگانه بخوام چی ؟

میتونید پارس سال 89 تمیز گیر بیارین با 21 تومن
دوگانه هم مدل 88

Sensero
16-12-2012, 16:33
شرایط خرید غیر نقدی پژو 206 تیپ 6 اتومات و 207 اتومات رو کسی میدونه ؟ :n18:

bushido
16-12-2012, 20:25
سلام قیمت آوانته فول اتومات مدل 89 25 هزارتا کارکرده رنگ نک مدادی لاستیکاشم تازه عوض شده و 1 میلیون سیستم روشه

Amir_Amir_Amir
16-12-2012, 21:17
بنظرتون حالا یه پارس 89 بگیرم بهتره یا همین 90ه با این قیمت ؟ :n13:
( تقریبا کارکرداشون یکی میشه دیگه ) :n01:

hossein.az
16-12-2012, 21:38
شرایط خرید غیر نقدی پژو 206 تیپ 6 اتومات و 207 اتومات رو کسی میدونه ؟ :n18:

اصلا 206 فروش نداره چه برسه به نقدی و تیپ 6
اگر قصد خرید دارید باید از بازار آزاد خرید کنید

hsein
16-12-2012, 21:51
سلام به دوستان

یکی از دوستای من می خواد با بودجه حدود 25 (یکم بالا پایین) یه ماشین بخره با ملاک های زیر :

1-کیفیت (الان ef7 داره و بیچاره اش کرده ، ماشین کم خرج باشه)
2-مناسب سرعت +جاده و اتوبان
3-ظاهر شیک و جوون پسند و با عرض معذرت (به گفته خودش) دختر پسند

چی پیشنهاد میدین؟

hossein.az
16-12-2012, 22:00
سلام به دوستان

یکی از دوستای من می خواد با بودجه حدود 25 (یکم بالا پایین) یه ماشین بخره با ملاک های زیر :

1-کیفیت (الان ef7 داره و بیچاره اش کرده ، ماشین کم خرج باشه)
2-مناسب سرعت +جاده و اتوبان
3-ظاهر شیک و جوون پسند و با عرض معذرت (به گفته خودش) دختر پسند

چی پیشنهاد میدین؟

بهترین ماشین با شرایط ایشون
و ملاکهشون فقط و فقط پارس elx است
حودم چند وقت داشتم واقعا از نظر سرعت و شتاب معرکست
206 و پرشیا هم توی این رنج همه میدونند که برای دخترها جذاب تر است
با این بودجه مدل 87 میتونند خرید کنند

hsein
17-12-2012, 05:48
بهترین ماشین با شرایط ایشون
و ملاکهشون فقط و فقط پارس elx است
حودم چند وقت داشتم واقعا از نظر سرعت و شتاب معرکست
206 و پرشیا هم توی این رنج همه میدونند که برای دخترها جذاب تر است
با این بودجه مدل 87 میتونند خرید کنند

کیفیت پارس چطور هست؟
شنیدم خیلی خرابی داره ، ما خودمون یه مدل 83 خونگی داشتیم یه مدت پدرمون رو در آورد

راستی این رفیق ما با دست 2 و رنگ شده بودن ماشین مشکلی نداره ، فقط فنی سالم باشه و ظاهر فعلی مشکلی به چشم نیاد
این جوری گزینه دیگه ای اضافه نمیشه؟

hossein.az
17-12-2012, 11:46
کیفیت پارس چطور هست؟
شنیدم خیلی خرابی داره ، ما خودمون یه مدل 83 خونگی داشتیم یه مدت پدرمون رو در آورد

راستی این رفیق ما با دست 2 و رنگ شده بودن ماشین مشکلی نداره ، فقط فنی سالم باشه و ظاهر فعلی مشکلی به چشم نیاد
این جوری گزینه دیگه ای اضافه نمیشه؟

کیفیتش به نسبت ماشینای دیگه ایرانخودرو خوبه
نمیگم عالیه ولی خوبه ,مثه ef7 مشکل ساز نیست

با این شرایط اگر بگردند میتونند مزدا 323
توی این محدوده قیمتی پیدا میشه,توی آگهی های روزنامه و اینترنتی میتونید مورد های خوبی پیدا کنید

bushido
17-12-2012, 14:47
سلام قیمت آوانته فول اتومات مدل 89 25 هزارتا کارکرده رنگ نک مدادی لاستیکاشم تازه عوض شده و 1 میلیون سیستم روشه ?
کسی نمی دونه !؟

hossein.az
17-12-2012, 21:05
کسی نمی دونه !؟

قیمتش فکر میکنم الان 49300000باشه
ولی به هر حال قیمتها در حال بالا پایین شدن هست
قیمت قطعی را میتونند دوستان دیگر راهنمایی کنند

Sorosh MAX
18-12-2012, 22:08
نظرتون در مورد مگان های 2006 وارداتی چیه ؟ خوبن ؟ 1600 و 2000 اتومان هم دارن ، ارزش خرید دارن ؟
آوانته اتومات چطور ؟ مگان یا آوانته ؟

Pourya-pc
18-12-2012, 23:41
نظرتون در مورد مگان های 2006 وارداتی چیه ؟ خوبن ؟ 1600 و 2000 اتومان هم دارن ، ارزش خرید دارن ؟
آوانته اتومات چطور ؟ مگان یا آوانته ؟

بسته به کارکرد و استفاده راننده داره . اگر تمیز باشه چرا که نه ، میتونه اتومبیل مناسبی براتون باشه .
مگان به نسبت آوانته ارجعیت داره هم کیفیت بهتری داشته و هم امکاناتش بیشتر از آوانته است.

bushido
19-12-2012, 12:06
قیمت دنا چنده ؟
دنا بخریم یا پارس ؟

shadows_funeral
19-12-2012, 13:24
قیمت دنا چنده ؟
دنا بخریم یا پارس ؟

دنا هنوز تولید نشده دوست من. وقتی هم تولید بشه حداقل 15 میلیون بالای پارس قیمتش هست. دنا خودروی لوکس ایران خودرو خواهد بود.(به گفته خود ایران خودرو)

mehdi-2009
19-12-2012, 13:53
لازم نیست تو چند تا تاپیک سوالتون رو مطرح کنید
دنا هنوز تولیدنشده

Sorosh MAX
20-12-2012, 12:34
در ادامه ی سوال قبلیم ، الان ماشین من 206 تیپ 2 مدل 90 هست ، که توش پر از سروصدا و کلا ماشین آشغالیه ، میخوام بدونم مگان بعد از این مدت به سروصدا میوفته آیا ؟
و اینکه گیربکس اتوماتش چطوریه ؟ مثل 206 کپ نداره ؟ چون اگه بخوام مگان بگیرم باید 15 میلون تومن بذارم روش حداقل ، ارزششو داره ؟ :n16:

mehdi-2009
21-12-2012, 00:27
در ادامه ی سوال قبلیم ، الان ماشین من 206 تیپ 2 مدل 90 هست ، که توش پر از سروصدا و کلا ماشین آشغالیه ، میخوام بدونم مگان بعد از این مدت به سروصدا میوفته آیا ؟
و اینکه گیربکس اتوماتش چطوریه ؟ مثل 206 کپ نداره ؟ چون اگه بخوام مگان بگیرم باید 15 میلون تومن بذارم روش حداقل ، ارزششو داره ؟ :n16:
ماخودمون 5-6ماهی هست که مگان 2000 گرفتیم تا الان که مثل روز اول بی سر وصدا وخیلی نرمه
گیریبکسشم اصلا حالت لختی نداره وباعث کاهش شتاب ماشین نمیشه من که راضیم ازش:n02:

Sorosh MAX
21-12-2012, 01:14
ماخودمون 5-6ماهی هست که مگان 2000 گرفتیم تا الان که مثل روز اول بی سر وصدا وخیلی نرمه
گیریبکسشم اصلا حالت لختی نداره وباعث کاهش شتاب ماشین نمیشه من که راضیم ازش:n02:

شما صفر گرفتید ؟

mehdi-2009
21-12-2012, 15:38
شما صفر گرفتید ؟

اره خودمون ثبت نام کردیم

softday
23-12-2012, 01:12
rx350 اون اول که اومد تمیزش چنده ؟ حدودی ؟ ازرا 2012 صفر شرکتی اگه بدن چنده ؟ بازار ؟ یاریس h تمیز ؟ تویوتا پرادو 4 درب vx ? تمیز .. اوریون جدیداش نه ها .تمیز ؟ مرسی ببخشید زیاد شد :n04::n02::n01::15::24::3::11:

esyo
23-12-2012, 21:14
با سلام
یک ماشین شاسی بلند بین 50 تا70 تومان چی میشه خرید؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Pourya-pc
23-12-2012, 22:59
با سلام
یک ماشین شاسی بلند بین 50 تا70 تومان چی میشه خرید؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام ، ابتدا ملاک هاتون رو بیان کنید و کارکرد خودرو تا چه سالی باشد

esyo
23-12-2012, 23:41
ممنون از توجه شما.
برای داخل شهر و مسافرت. کارکرد خودرو هم از2008به بعد باشه

softday
24-12-2012, 15:39
rx350 اون اول که اومد تمیزش چنده ؟ حدودی ؟ ازرا 2012 صفر شرکتی اگه بدن چنده ؟ بازار ؟ یاریس h تمیز ؟ تویوتا پرادو 4 درب vx ? تمیز .. اوریون جدیداش نه ها .تمیز ؟ مرسی ببخشید زیاد شد :n04::n02::n01::15::24::3::11: جواب ؟:n13::n27::n30::n24:

Pourya-pc
24-12-2012, 19:13
ممنون از توجه شما.
برای داخل شهر و مسافرت. کارکرد خودرو هم از2008به بعد باشه

خواهش میکنم
با بودجه شما سورنتو مدل 2007 البته کمی از 70 ملیون بالا تر هست
سوزوکی ویتارا مدل 89 فول
کیا اسپرتیج مدل 2010 حدود 65 ملیون تومان
هیوندای توسان 2010 بین 60 تا 65 ملیون تومان
------
میتونید روی سوزوکی ویتارا کارخانه ایی صفر هم تمرکز کنید البته نمیدونم ثبت نام میشه یا نه .
در کل اگر بتونید سورنتو تمیز گیربیارید به نسبت همه ارجعیت داره .

softday
25-12-2012, 12:57
جواب ؟:n13::n27::n30::n24:

قبلا ها یه قیمت میخواستیم حداکثر 1 روز بعد جواب داشت ولی دیگه الان باید کلا تاپیکو ببنید:n24::n16:

Pourya-pc
25-12-2012, 18:45
قبلا ها یه قیمت میخواستیم حداکثر 1 روز بعد جواب داشت ولی دیگه الان باید کلا تاپیکو ببنید:n24::n16:

دوست عزیز اینجا که بنگاه خدماتی اتومبیل نیست شما انواع و اقسام خودروها رو نام بردید و نامشخص قیمت میخواید .
اینجا مشاوره خرید خودرو هست .

t.sunami
25-12-2012, 20:46
سلام قیمت کارخونه ای ام وی ام 315 چنده؟؟؟

از کی قراره پیش فروش کنن؟؟؟

ایا سایتی منتسب به شرکت هست که فروش اینترنتی داشته باشه>>>؟

Pourya-pc
25-12-2012, 21:35
سلام قیمت کارخونه ای ام وی ام 315 چنده؟؟؟

از کی قراره پیش فروش کنن؟؟؟

ایا سایتی منتسب به شرکت هست که فروش اینترنتی داشته باشه>>>؟

MVM 315 قیمت کارخانه ---->22.700.000
مشخص نیست اما توی بازار موجود هست به قیمت 31.200.000
باید از نمایندگی بپرسید و یا وارد سایت رسمی مدیران خودرو بشوید .

t.sunami
25-12-2012, 22:22
MVM 315 قیمت کارخانه ---->22.700.000
مشخص نیست اما توی بازار موجود هست به قیمت 31.200.000
باید از نمایندگی بپرسید و یا وارد سایت رسمی مدیران خودرو بشوید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اخه من امروز از نمایندگی پرسیدم گفت 20800 پیش پرداخت باید بدی!!!بقیش هم معلوم نیست..انگار از فردا هم شروع میشه پیش فروشش! 75روزه تحویل میدن ولی میخوام ببینم چطوریه بقیه پرداختش!!!؟؟؟؟؟

onlyjuve
25-12-2012, 23:31
با سلام
من 315 رو دیدم از نظر ظاهری خیلی قشنگه ولی نمیدونم از لحاظ کیفی چه جوریه ؟؟؟
قطعاتش پیدا میشه ؟؟؟ شتاب و قدرتش چه جوریه ؟؟؟
قیمتش رو نمایندگی میگه 22700 ولی این دوستمون میگه معلوم نیست ؟؟؟؟
کلا کی از شرایط فروشش خبر داره ؟؟
ویه چیز اینکه اصلا میارزه اینقدر پول واسش خرج کنیم ؟؟؟؟ یا اینکه تا حدود قیمت 23 تومن آیا یکی از انتخاب های خوب هست یا نه ؟؟؟؟
پیشهناد شما تا این مبلغ بودجه چیه ؟؟؟ چی بگیرم بهتره
با تشکر

Pourya-pc
26-12-2012, 12:47
اخه من امروز از نمایندگی پرسیدم گفت 20800 پیش پرداخت باید بدی!!!بقیش هم معلوم نیست..انگار از فردا هم شروع میشه پیش فروشش! 75روزه تحویل میدن ولی میخوام ببینم چطوریه بقیه پرداختش!!!؟؟؟؟؟

احتمال زیاد قرار هست درادامه روند افزایش شدید قیمت خودرو شاهد گران شدن محصولات مدیران هم باشیم .
همونطور که گفته شد MVM بد از آب در نیومده و از نظر قدرت وشتاب با 206 تیپ 5 مقایسه شده . جادارتره و ظاهر به روزتری داره . اگر 23 ملیون ارایه بشه انتخاب بدی نمیتونه باشه . ملاک های شما مهمه اما با قیمت بازار اصلا ارزش ندارد .

t.sunami
26-12-2012, 15:18
با سلام
من 315 رو دیدم از نظر ظاهری خیلی قشنگه ولی نمیدونم از لحاظ کیفی چه جوریه ؟؟؟
قطعاتش پیدا میشه ؟؟؟ شتاب و قدرتش چه جوریه ؟؟؟
قیمتش رو نمایندگی میگه 22700 ولی این دوستمون میگه معلوم نیست ؟؟؟؟
کلا کی از شرایط فروشش خبر داره ؟؟
ویه چیز اینکه اصلا میارزه اینقدر پول واسش خرج کنیم ؟؟؟؟ یا اینکه تا حدود قیمت 23 تومن آیا یکی از انتخاب های خوب هست یا نه ؟؟؟؟
پیشهناد شما تا این مبلغ بودجه چیه ؟؟؟ چی بگیرم بهتره
با تشکر

شما کدوم شهری؟؟ الان فروش دارن نمایندگی ها؟؟

softday
26-12-2012, 22:59
دوست عزیز اینجا که بنگاه خدماتی اتومبیل نیست شما انواع و اقسام خودروها رو نام بردید و نامشخص قیمت میخواید .
اینجا مشاوره خرید خودرو هست .

چشم دارم میبینم مشاوره خرید خورو هست چند تا پست قبل تر قیمت ام وی ام 315 رو خواستن قیمتش هم گفته شده حالا به نظرت مشاوره دادی یا قیمت دادی (بنگاه ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pourya-pc
26-12-2012, 23:47
چشم دارم میبینم مشاوره خرید خورو هست چند تا پست قبل تر قیمت ام وی ام 315 رو خواستن قیمتش هم گفته شده حالا به نظرت مشاوره دادی یا قیمت دادی (بنگاه ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست محترم شما قصد خرید چه خودرویی رو دارید ؟ ملاک هاتون چی هست ؟ اینجوری که شما پست زدید بیش از 5 نوع خودرو رو نام بردید و قیمت خواستید ، خب اگر به دنبال قیمت گرفتن هستید میتونید به بنگاه مراجعه کنید اما اگر قصد خرید خودرو رو دارید ، یا خودروی مورد نظرتون رو نام ببرید یا ملاک هاتون رو .

onlyjuve
27-12-2012, 22:07
میشه یه راهنمایی بکنید بگید تا حدود قیمت 23 تومن چه گزینه هایی قابلیت انتخاب داره ؟؟؟؟؟؟ اینجوری فکر میکنم بتونم یه گزینه خوب برای خودم انتخاب کنم

shadows_funeral
27-12-2012, 22:56
میشه یه راهنمایی بکنید بگید تا حدود قیمت 23 تومن چه گزینه هایی قابلیت انتخاب داره ؟؟؟؟؟؟ اینجوری فکر میکنم بتونم یه گزینه خوب برای خودم انتخاب کنم
ملاک هاتون رو از یک خودرو بگین تا راهنماییتون بکنیم. نو می خواید یا کارکرده. تو شهر یا بیرون شهر یا هردو. مصرف سوخت؟ و ...

Sorosh MAX
28-12-2012, 00:50
ببخشید با حدود 40 تومن مگان 2000 اتومات خوبه یا ماکسیما اتومات ؟ ماکسیما تمیزش گیر میاد ؟ مثلا ایانایی که 100هزار ه کیلومترشون ماشینه خوبین ؟

shadows_funeral
28-12-2012, 06:09
ببخشید با حدود 40 تومن مگان 2000 اتومات خوبه یا ماکسیما اتومات ؟ ماکسیما تمیزش گیر میاد ؟ مثلا ایانایی که 100هزار ه کیلومترشون ماشینه خوبین ؟

صفر ماکسیما اتومات حدود 80 میلیون هستش دوست من. فلذا شاید بتونید ماکسیمای مدل 81 الی 83 پیدا کنید که خیلی نمی شه به سلامت بودنش اعتماد کرد.
مکان 2000 هم حدود 62 میلیون هستش الی 65. مدل 2006 شاید بتونید پیدا کنید