PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو از 20 تا 60 میلیون تومان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

mohamad skystar
16-06-2012, 23:10
فرق کمری 2007 با کمری 2009 چیه از نظر امکانات و موتوری و قیمت

انواع کمری از نظر تیپ با هم تفاوت دارن
مثلا کاملترین تیپ SE
بعد GLX
و در نهایت GL

این 3 تیپ رو فقط برای مدل های 2007 به بعد همچنین بیشترین مدل هایی که الان تو بورس هستن گفتم.
از این بابت تفاوت دارن اما بین سالهای 2007 تا 2009 هیچ تغییری در تیپ ها ایجاد نشد.

hsein
16-06-2012, 23:24
سلام
در مورد مگان آپشنالی که الان سایپا فروش فوری داره کسی اطلاعاتی داره؟

آپشن های اعلام شده : مانیتور 7 اینچ لمسی / دوربین عقب / سنسور عقب / ضبط جدید / تلویزیون دیجیتال / جی پی اس

در مورزد ضبط اش + ال سی دی اش و ... عکس یا مشخصات و اطلاعات می خواستم

Pourya-pc
17-06-2012, 14:15
میخواستم MG550 بخرم ، چطور ماشینی هست ؟ نظر شما چیست ؟
انتظارات :
1-کیفیت ساخت و دوام قطعات
2-سدان و جادار
3-خدمات و گارانتی
مهمترین گزینه ترمزها و هندلینگ

mohamad skystar
17-06-2012, 17:23
انتظارات :
2-سدان و جادار
3-خدمات و گارانتی

MG550 ماشین خوبیه اما چرا ازش استقبال نشده نمیدونم شاید برای قیمت بالاش باشه.
از نظر کیفیت و جادار بودن و ترمز و هندلینگ مشکلی نداره و قابل قبوله
اما خدمات پس از فروش و گارانتی ضعیفی داره و نیاز به زمان داره تا بتونه جا بیوفته.

AmiRreZA_RAcEr
17-06-2012, 18:29
انتظارات :
2-سدان و جادار
3-خدمات و گارانتی

به نظر من برای اینکه بتونی خوب تصمیم بگیری یه سر به نمایندگی مدیا موتور نیلی ، کنار اطلس خودرو بزن اونجا آقای هنرمند هستند از آشناها بسیار انسان خوش برخوردی هستند بشین توی همه ماشینا ( ام جی 6 و 550 ) ببین چطوره ، کلا کیفیت ساخت بالایی داره به جز طرح چوبش که خیلی تو ذوق میزنه تریم بدون چوبکاریش خیلی بهتره
هندلینگش به نظر من خیلی خیلی خوبه من تست کردم خودم سیستم های متنوع پایداری داره ، ترمز هاش از نظر من متوسطه رو به خوبه ،یه نکته منفی که داره اول که سوار میشی و ماشینو روشن میکنی سفته باید یک دقیقه ای صبر کنی تا پدال ترمز نرم بشه شاید در مدل های جدید این مورد بر طرف شده باشه
خدمات و گارانتیش هم برعکس چیزی که گفته شد در سطح مطلوبی هست و برای بدست آوردن بازار فعلا مشتری مداری خیلی خوبی میکنند و تا جایی که ذهنم یاری میده مدیا موتور در راستای خدمات پس از فروش و ارائه دادن خدمات رتبه اول تا سوم کشور رو هم چندسالیه داره کسب میکنه
اما بازار فروش نداره تا حدی میشه گفت بخوای بفروشیش خیلی اذیتت میکنه

mohamad skystar
17-06-2012, 21:35
به نظر من برای اینکه بتونی خوب تصمیم بگیری یه سر به نمایندگی مدیا موتور نیلی ، کنار اطلس خودرو بزن اونجا آقای هوشمند هستند از آشناها بسیار انسان خوش برخوردی هستند بشین توی همه ماشینا ( ام جی 6 و 550 ) ببین چطوره ، کلا کیفیت ساخت بالایی داره به جز طرح چوبش که خیلی تو ذوق میزنه تریم بدون چوبکاریش خیلی بهتره
هندلینگش به نظر من خیلی خیلی خوبه من تست کردم خودم سیستم های متنوع پایداری داره ، ترمز هاش از نظر من متوسطه رو به خوبه ،یه نکته منفی که داره اول که سوار میشی و ماشینو روشن میکنی سفته باید یک دقیقه ای صبر کنی تا پدال ترمز نرم بشه شاید در مدل های جدید این مورد بر طرف شده باشه
خدمات و گارانتیش هم برعکس چیزی که گفته شد در سطح مطلوبی هست و برای بدست آوردن بازار فعلا مشتری مداری خیلی خوبی میکنند و تا جایی که ذهنم یاری میده مدیا موتور در راستای خدمات پس از فروش و ارائه دادن خدمات رتبه اول تا سوم کشور رو هم چندسالیه داره کسب میکنه

شما از خدمات پس از فروش در سطح اصفهان یا تهران گفتین یا سطح کشور؟
اگر در اصفهان باشه که بله اما در کل نه

Pourya-pc
18-06-2012, 03:37
به نظر من برای اینکه بتونی خوب تصمیم بگیری یه سر به نمایندگی مدیا موتور نیلی ، کنار اطلس خودرو بزن اونجا آقای هوشمند هستند از آشناها بسیار انسان خوش برخوردی هستند بشین توی همه ماشینا ( ام جی 6 و 550 ) ببین چطوره ، کلا کیفیت ساخت بالایی داره به جز طرح چوبش که خیلی تو ذوق میزنه تریم بدون چوبکاریش خیلی بهتره
اتفاقا امروز همونجا بودم ، یه نوک مدادی داشتن توش خاکستری بود 56.500.000
هرکاری هم کردم یکیش رو سوار بشم ببینم چطوریه متاسفانه خیلی نایابه . خریدش بدون رانندگی برای من میسر نیست ضمن اینکه تحویلش برای شهریور تا مهره . از فضای داخلش واقعا خوشم اومده خیلی دل باز و جادار و خوشکل ساختنش ، دریچه های کولر و جلوداشبوردش خود موستانگه . کیفیتش هم در حد مطلوبی نشون میده .
اگر یکیش رو گیر بیارم و همه جوره تستش کنم و 70 درصد اون چیزی که فکر میکنم باشه حتما میخرمش ، حالا از بنگاه یا جایی که همون موقع بدش .
در مورد مصرفش اطلاعاتی نیست ؟
فعلا یه پراید نو 131 اس ایکس خریدم 10 تومن باش کارم راه بیافته . MG یا مزدا 3 تا آخر تابستون .

Pourya-pc
18-06-2012, 03:39

اون ایران خودرو که اینهمه بزرگه و ادعاش میشه چه خدماتی داره ؟ 1 ملیون خرج کولر 206 صفر کردم خداشاهده باهاش رفتم تا ماهشهر باد کولر هی ضعیفتر و گرمتر شد تا اینکه از کار افتاد برگشتنی با چه مصیبتی برگشتم . ( شرمنده اینجا بحثش رو کردم )

AmiRreZA_RAcEr
18-06-2012, 11:00
منظورم به شهرهایی بود که نمیاندگی دارند ، البته دیگه الان توی اکثر مرکز استانها نمایندگی زده

kahkeshan8
19-06-2012, 07:53
با 60 تومن بهترین گزینه ها از نظر شما چیه ؟
شاسی بلند و سدان هم فرقی نمیکنه
برند هم زیاد مهم نیست

مثلا بین آرزا 2009 و کمری GLX 2011 و اپتیما 2010 و سراتو 2.0 2011 و ام جی 6 فول مگنت 2011 و مزدا3 تیپ3 صندوق دار 1390 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad skystar
19-06-2012, 12:00
با 60 تومن بهترین گزینه ها از نظر شما چیه ؟
شاسی بلند و سدان هم فرقی نمیکنه
برند هم زیاد مهم نیست

مثلا بین آرزا 2009 و کمری GLX 2011 و اپتیما 2010 و سراتو 2.0 2011 و ام جی 6 فول مگنت 2011 و مزدا3 تیپ3 صندوق دار 1390 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما 6 تا خودرو رو معرفی کردین اما مهمترین مورد که ملاک های شما برای انتخاب خودرو هست هست رو ذکر نکردین.
ملاک هاتون رو دقیق ذکر کنید تا زودتر به جواب برسید و دوستان وقتشون رو صرف بررسی این 6 خودرو نکنن

kahkeshan8
19-06-2012, 13:16
ملاک خاصی ندارم
زیاد واسم فرقی نمیکنه
بین آرزا 2009 و کمری GLX 2011 و اپتیما 2010 و مزدا3 تیپ3 صندوق دار 1390 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dash_mehdi
19-06-2012, 13:24
ملاک خاصی ندارم
زیاد واسم فرقی نمیکنه
بین آرزا 2009 و کمری GLX 2011 و اپتیما 2010 و مزدا3 تیپ3 صندوق دار 1390 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مزدا 3 جديد پر خرج و قطعات كم ياب و بسيار گرون داره
اپتيما كيفيت ساخت خوبي نداره و همينطور موتورش هم اصلا با بدنه ي ماشين مچ نيست

بين ازرا 2009 و كمري هم قطعا كمري انتخاب بهتريه چون هم با دوام تر-مقاوم تر-لوازم در دسرس و ارزان تر - كم مصرف تر و كم اصطهلاك تر هست

mohamad skystar
19-06-2012, 17:23
مزدا 3 جديد پر خرج و قطعات كم ياب و بسيار گرون داره
اپتيما كيفيت ساخت خوبي نداره و همينطور موتورش هم اصلا با بدنه ي ماشين مچ نيست

بين ازرا 2009 و كمري هم قطعا كمري انتخاب بهتريه چون هم با دوام تر-مقاوم تر-لوازم در دسرس و ارزان تر - كم مصرف تر و كم اصطهلاك تر هست

البته مهدی جان فکر نکنم مزدا خودرویی پر خرجی باشه
مزدا ماشین سخت جون با طول عمر بالای قطعات هستش.

mohamad skystar
19-06-2012, 17:25
ملاک خاصی ندارم
زیاد واسم فرقی نمیکنه

دوستم مهدی انتخاب درست رو خدمت شما با دلایلش گفتن
یه مورد رو اضافه کنم که اگر موتور پرقدرت تر و شتاب بیشتر بخوای آزرا با موتور 6 سیلندرش میتونه برتر باشه.

kahkeshan8
20-06-2012, 10:39
آقا من میخوام الان ماشین بخرم بعد دوباره آخر امسال عوضش کنم
آخرش بین مزدا 3 1390 و آزرا 2009 کدوم به نظر شما ؟

Pourya-pc
20-06-2012, 11:27

اگر ماشین کم مصرف و کم هزینه و با دوام میخواید مزدا 3 گزینه ی بهتری هست ، اما اگر شتاب و قدرت براتون مهم هست و همینطور جاداری و امکانات کمی بیشتر آزرا گزینه ی بهتری هست .
فراموش نکنیدبرند ژاپنی خیلی بهتر از کره ایی هست .

AmiRreZA_RAcEr
20-06-2012, 18:08
اگر ماشین کم مصرف و کم هزینه و با دوام میخواید مزدا 3 گزینه ی بهتری هست ، اما اگر شتاب و قدرت براتون مهم هست و همینطور جاداری و امکانات کمی بیشتر آزرا گزینه ی بهتری هست .
فراموش نکنیدبرند ژاپنی خیلی بهتر از کره ایی هست .

برعکس پوریا من آزرا رو پیشنهاد میکنم اما اگه با مصرف بالاش کنار میای واقعا معرکست هیچی کم نداره

mohamad skystar
21-06-2012, 19:48

با توجه به صحبت شما که خودرو برای خرید و فروش میخوای
و ملاک دیگه ای نداری و میخوای بفروشیش مزدا 3 تو بورس بازار چرخش بیشتری داره.
اما اگر ملاک هایی هم دارین شاید آزرا انتخاب بشه.

DJ Fred
27-06-2012, 18:43
مشاوره در انتخاب ماشین با بودجه 25 تا 35

سلام

برای خرید ماشین در حد نو یا دسته دوی تمیز از دوستای عزیزم کمک می خوام

مجردم و سفر زیاد نمیرم شاید فصلی یکبار اونم در حد شمال بیشتر استفاده برای درون شهره برای همین زیاد به شاسی بلند فکر نمی کنم

ماشین میخوام جوون پسند و بیرون و توی اتاقش ظاهر خوبی داشته باشه

از نظر خرج و مخارج گرون نباشه منظورم هزینه تعمیرات و لوازم مصرفی ، لوازمش گیر بیاد

ماشین آپشن داشته باشه یا قابل نصب باشه

مصرف بنزینش خیلی بالا نباشه

رنج قیمتی هم بین 25 تا 35 میلیون

نظر خودم رو مزدا 3 هست اما هرچی بیرون میبینم دست جووناس و 90% ماشین وضعیت خوبی نداره

ماکسیما همدیدم اکثر افرادی که ماسین بازن و خرید فروش می کنند دارن، یعنی ماشین خوبیه اما ظاهر بیرونیشو و مصرف بنزینشو نمی پسندم

ظاهر جن 2 هم بد نیست البته اتاقشو ندیدم و مخارجشم نمی دونم چطوره

ظاهر مگانو دوست ندارم البته داخل اتاقشو ندیدم و از دیگران هم شنیدم ماشین خوبیه

...

mohamad skystar
27-06-2012, 20:43

سلام

مجردم و سفر زیاد نمیرم شاید فصلی یکبار اونم در حد شمال بیشتر استفاده برای درون شهره برای همین زیاد به شاسی بلند فکر نمی کنم

از نظر خرج و مخارج گرون نباشه منظورم هزینه تعمیرات و لوازم مصرفی ، لوازمش گیر بیاد

نظر خودم رو مزدا 3 هست اما هرچی بیرون میبینم دست جووناس و 90% ماشین وضعیت خوبی نداره

ماکسیما همدیدم اکثر افرادی که ماسین بازن و خرید فروش می کنند دارن، یعنی ماشین خوبیه اما ظاهر بیرونیشو و مصرف بنزینشو نمی پسندم

...

سلام.
دوست من با توجه به ملاک های شما و صحبت هایی که کردین بین 25 تا 35 میلیون تومن
بازم مزدا 3 نسل قدیم گزینه منتخب خواهد بود که مدل 86 یا 87 رو میتونید انتخاب کنید.
در مورد مگان باید بگم تا گزینه هایی مثل مزدا 3 و ماکسیما وجود دارن مگان فعلا حرفی برا گفتن نداره.
تویوتا کرولا مدل 2006 نسل قدیم هم میتوی انتخاب کنی که به بودجت میخوره اما خوب جوون پسند نیست.
نظر من رو مزدا 3 خست که با تمام ملاک های شما همخوانی داره.

DJ Fred
30-06-2012, 17:49
از دوستم متشکرم بابت راهنمایی هاییی که کردن congratulation

من الان 206 تیپ 2 رو تحویل گرفتم و دارم میفروشمش

206 ، 207 و زانیتا داشتم، ماشینای بدی نبودن اما یه کلاس بالاتر می خوام بگیرم البته بودجم هم محدوده

میدونم ماکسیما ماشین خوبیه اما به قیمت و مصرف سوختش و ظاهر قدیمیش ( نظر شخصی ) نمی ارزه

مگانو بخاطر بدون آپشن و ظاهرش باز نمی پسندم

راجبه مزدا 3 خوب تحقیق کردم اطلاعات نسبتا خوبی دارم اما راجب جن2 هیچی نمی دونم میشه یچه ها راهنمایی کنن، بعضی از رنگاش جذابه، اتاق ماشین چطوره؟ آپشناش چیه؟ حجم موتورش؟ هزینهای مصرفی و قطعاتش؟ تمیزش چند پیدا میشه؟ ...

mohamad skystar
30-06-2012, 17:55
از دوستم متشکرم بابت راهنمایی هاییی که کردن congratulation

من الان 206 تیپ 2 رو تحویل گرفتم و دارم میفروشمش

206 ، 207 و زانیتا داشتم، ماشینای بدی نبودن اما یه کلاس بالاتر می خوام بگیرم البته بودجم هم محدوده

میدونم ماکسیما ماشین خوبیه اما به قیمت و مصرف سوختش و ظاهر قدیمیش ( نظر شخصی ) نمی ارزه

مگانو بخاطر بدون آپشن و ظاهرش باز نمی پسندم

راجبه مزدا 3 خوب تحقیق کردم اطلاعات نسبتا خوبی دارم اما راجب جن2 هیچی نمی دونم میشه یچه ها راهنمایی کنن، بعضی از رنگاش جذابه، اتاق ماشین چطوره؟ آپشناش چیه؟ حجم موتورش؟ هزینهای مصرفی و قطعاتش؟ تمیزش چند پیدا میشه؟ ...

در مورد پروتون Gen 2 باید بگم این خودرو اصلا از بازار خرید و فروش خوبی برخوردا نیست
و طرفداران خاص خودش رو داره.
از مزایای این خودرو میشه به موتورش اشاره کرد که قدرت و شتاب و مصرف سوخا مناسبی داره.
امکانات استاندارد یک خودرو داره اما آپشن خاصی نداره. دارای 2 ایرگ و ترمز ABS هست. رانندگی باهاش به دلیل
اسپرت بودنش چندان نرم نیست.
خدمات پس از فروشش زیاد گسترش نداره و کمبود قطعات گاهی اذیت میکنه.
کیفیت ادوات داخلی در حد متوسط هست و قابل قیاس با سر خودروهای اسپرت دیگه نیست.
دید عقب بسیار بدی داره و میشه گفت بدترین دید عقب رو بین تمام خودروها داره.
به نظر من مزدا 3 انتخاب کنید خیلی عالیه و همه جوره شما رو راضی میکنه. فقط باید ببینی به بودجه
شما میخوره یا نه. برای خرید مزدا 3 باید 35 میلیون تومن به بالا هزینه کنید.

DJ Fred
01-07-2012, 14:45
منم نظر اولم مزدا 3 قدیمی هست اما با 35 میلیون مورد تمیز و سالم پیدا میشه؟

mohamad skystar
01-07-2012, 17:05
منم نظر اولم مزدا 3 قدیمی هست اما با 35 میلیون مورد تمیز و سالم پیدا میشه؟

مزدا 3 نسل قدیم مدل 86 پیدا میشه

khan91
01-07-2012, 21:10
سلام
بنظر شما چرا قیمت خودرو پژو 207 دنده اتوماتیک ، بین نماینگی و بازار آزاد تا این حد تفاوت دارد ؟!!
قیمت این خودرو در نماینگی 20.700.000 تومان و در بازار آزاد 24.300.000 تومان است .
این همه تفاوت قیمت .... ! واقعا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چرا ؟

mohamad skystar
01-07-2012, 21:13
البته اوایل اینجوری نبود.
چند ماهه اینجور شده که اونم به دلیل کاهش تیراژ تولید و کمیاب شدن 207 در بازار هست.
استقبال خوبی از 207 شده برای همین شرکت خیلی دیر به دیر ثبت نام میکنه و دیر هم تحویل میده
بنابریان قیمت بازار افزایش چشمگیری داشته برای 207

mehdi-2009
02-07-2012, 10:31
سلام
بنظر شما چرا قیمت خودرو پژو 207 دنده اتوماتیک ، بین نماینگی و بازار آزاد تا این حد تفاوت دارد ؟!!
قیمت این خودرو در نماینگی 20.700.000 تومان و در بازار آزاد 24.300.000 تومان است .
این همه تفاوت قیمت .... ! واقعا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چرا ؟

قیمتی که واسه کارخونه نوشتین قیمت پیش ثبت نام موقع تحویل 2تومن دیگه میگیرن
توبازارم قیمتش حدود 26-27تومنه

mohamad skystar
02-07-2012, 10:40
قیمتی که واسه کارخونه نوشتین قیمت پیش ثبت نام موقع تحویل 2تومن دیگه میگیرن
توبازارم قیمتش حدود 26-27تومنه

کدوم طرحش هست که 2 میلیون تومان باید قبل از تحویل پرداخت بشه؟
طرحش رو دقیق ذکر کنید.
شرایط ایران خودرو به شکل های زیر هست:

فروش نقدی
فروش اقساطی که مبلغی رو نقد پرداخت میکنید و مابقی رو در چند فقزه چک
فروش به صورت سود مشارکتی 2 یا 3 ودیعه ای هست که مبلغی رو نقدی پرداخت میکنید و مابقی رو در 2 ودیعه نقدی یا 1 ودیعه نقدی

mehdi-2009
02-07-2012, 15:31
کدوم طرحش هست که 2 میلیون تومان باید قبل از تحویل پرداخت بشه؟
طرحش رو دقیق ذکر کنید.
شرایط ایران خودرو به شکل های زیر هست:

فروش نقدی
فروش اقساطی که مبلغی رو نقد پرداخت میکنید و مابقی رو در چند فقزه چک
فروش به صورت سود مشارکتی 2 یا 3 ودیعه ای هست که مبلغی رو نقدی پرداخت میکنید و مابقی رو در 2 ودیعه نقدی یا 1 ودیعه نقدی

امسال کلا به دو شیوه ثبت نام کردن واسه 207
اولیش پیش فروش باپیش پرداخت 9000000تومن با سود مشادکت20درصد وتحویل تیرماه ومابقی موقع دعوتنامه
دوم فروش قطعی با تحویل شهریور ومرداد برای معمولی 18137000و اتومات 20761000که چون فروش قطعیه سودنداره وموقع دعوتنامه 2000000تومن دیگه باید پرداخت بشه...

mohamad skystar
02-07-2012, 19:25
امسال کلا به دو شیوه ثبت نام کردن واسه 207
اولیش پیش فروش باپیش پرداخت 9000000تومن با سود مشادکت20درصد وتحویل تیرماه ومابقی موقع دعوتنامه
دوم فروش قطعی با تحویل شهریور ومرداد برای معمولی 18137000و اتومات 20761000که چون فروش قطعی سودنداره وموقع دعوتنامه 2000000تومن دیگه باید پرداخت بشه...

این طرح برای چه ماهی بوده؟ عکس یا لینک بزارین ممنون.
اگر بوده خوب ممنون که گفتین.

softday
02-07-2012, 20:33
206رو كي نمايندگي ميفروشه

mehdi-2009
02-07-2012, 21:52
این طرح برای چه ماهی بوده؟ عکس یا لینک بزارین ممنون.
اگر بوده خوب ممنون که گفتین.

هردوتا طرح مال فروردین ماه امسالن
طرح اول 20فروردین اعلام کردن که7-8روزه پر شد
طرح دوم مال 30 فروردین

mehdi-2009
02-07-2012, 22:03
206رو كي نمايندگي ميفروشه

فعلا که تو اجرای تعهدات قبلیشون موندن و دارن همه ثبت نامهای 207و206 باتاخیر تحویل میدن مدیرفروش ایرانخودرو هم اعلام کرده تاموقعی که تعهدات قبلی انجام ندن ثبت نام جدید نمیکنن که فکر نمی نم حالاحالاها بتونن تعهداتشون انجام بدن.....حداقل تا آخرتابستون

softday
03-07-2012, 12:19
206رو قبلا كه اقساطي ميفروختن ,چقدر پيش پرداخت بود ,چقدر چك هاش

mohamad skystar
03-07-2012, 13:29
206رو قبلا كه اقساطي ميفروختن ,چقدر پيش پرداخت بود ,چقدر چك هاش

دوست من شرایط فروش 206 تو هر ماهی متفاوت بوده شما کدوم ماه رو منظورتون هست؟

AmiRreZA_RAcEr
03-07-2012, 14:09
دوست من شرایط فروش 206 تو هر ماهی متفاوت بوده شما کدوم ماه رو منظورتون هست؟

درسته ، شما کی مد نظرتونه ؟
یادمه دو سال پیش میخواستم بخرم تیپ 6 رو 9 تومن پیش قسط میگرفتن و حدود 8 الی 9 تومنم اقساط 24 ماهه ... یادش بخیر !!

softday
04-07-2012, 20:31
من اخرين باري كه اقساطي ميداد ميگم ,,,و اينكه كي بود ,,تيپ 6و2رو بگين

mohamad skystar
04-07-2012, 23:33
من اخرين باري كه اقساطي ميداد ميگم ,,,و اينكه كي بود ,,تيپ 6و2رو بگين

تیپ 6 رو من خرین بار سال گذشته بود دیدم تو شرایط هست و فروش فقط نقدی
تیپ 2 هم آخرین بار ماه گذشته بود که حدود 10 میلیون تومن نفدی و مابقی 3 فقره چک یعنی دقیقا تسویه حساب یکساله بود.

iza.babakhani
05-07-2012, 13:22

سلام

...

دوستان نظرتون راجع به خودرو سراتو کیا چیه ؟
تقریبا توی همین رنج قیمت هستش
راستش من قصد خرید حوالی همین بودجه دوستمون رو دارم با معیار هاش
از سراتو 2012 خیلی خوشم اومد
مدل های مختلفی هم داره قیمت صفرش از 50 تا 55 تومن هستش
1600 سدان از همه ارزون تره
اگه یه سایت یا منبعی رو معرفی کنید که کلیه امکانات و توانایی هاشو قرار داده باشه ممنون میشم همچنین عکس هایی از داخل اتاق خودرو

Pourya-pc
05-07-2012, 13:52
اگه یه سایت یا منبعی رو معرفی کنید که کلیه امکانات و توانایی هاشو قرار داده باشه ممنون میشم همچنین عکس هایی از داخل اتاق خودرو

خودروی سراتو یکی از پرفروشترین خودروهای کیا در بازار اروپا بوده و به دلیل قیمت مناسب و ارزان ( در بازار جهانی ) کیفیت خوب و امکامات نسبتا کامل تبدیل به خودرویی مردمی شده ، در ایران هم طرفدارای زیادی داره و مدل کم مصرف 1600 سی سی هم بد از آب در نیومده و قدرت و شتاب مناسب ، الایندگی و مصرف پایین رو برای این مدل از محصولات کیا رو به ارمغان آورده .

مشخصات فنی و امکانات سراتو 2012

4 سیلندر 1600 سی سی، 6 دنده اتوماتیک
فرمان هیدرولیک با تنظیم ارتفاع دستی
سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3
آنتن سقفی
سپرهای همرنگ بدنه
آینه آرایشی روی آفتابگیر با چراغ
آینه های همرنگ بدنه
صندلی های تاشو عقب با کنسول وسط
شیشه ها و آینه های برقی
رابط USB و iPod
جلوپنجره کروم
دستگیره و تزیینات کروم
سیستم مدیریت پیمایش
شیشه های ضد اشعه
تنظیم ارتفاع صندلی راننده
پوشش چرم صندلی ها
مه شکن جلو
سانروف برقی
فرمان و دسته دنده چرم
پشت آمپر فلورسنتی
سیستم کنترل خودکار روشنایی چراغها
سنسور پارک عقب با نمایشگر
قفل مرکزی و سیستم ورود بدون کلید
سیستم ترمز ABS
اگزوز کروم
ایربگ راننده و سرنشین جلو
کنترل سیستم صوتی روی فرمان
رینگ آلیاژی 17 اینچی
کروز کنترل اتوماتیک
سیستم ورود بدون کلید با دکمه استارتر
دوربین عقب با نمایشگر روی آینه
سیستم نویگیشن
حداکثر سرعت 190 کیلومتر
شتاب 10.3 ثانیه
مصرف سوخت 6.5 لیتر خارج شهر 7.8 داخل شهر ( یورو 4 )
قدرت 122 اسب بخار
حجم مخزن باک بنزین 60 لیتر

برای عکس ها به لینک زیر مراجعه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لازم به ذکر است این نسل از کیا در بازار اروپا به اسم forte شناخته میشود .

hsein
05-07-2012, 15:46

با این بودجه که سراتو 2012 نمی تونید بگیرید (بین 25 تا 35) نسل قدیمش میشه

iza.babakhani
05-07-2012, 19:24
خودروی سراتو یکی از پرفروشترین خودروهای کیا در بازار اروپا بوده و به دلیل قیمت مناسب و ارزان ( در بازار جهانی ) کیفیت خوب و امکامات نسبتا کامل تبدیل به خودرویی مردمی شده ، در ایران هم طرفدارای زیادی داره و مدل کم مصرف 1600 سی سی هم بد از آب در نیومده و قدرت و شتاب مناسب ، الایندگی و مصرف پایین رو برای این مدل از محصولات کیا رو به ارمغان آورده .

مشخصات فنی و امکانات سراتو 2012

4 سیلندر 1600 سی سی، 6 دنده اتوماتیک
فرمان هیدرولیک با تنظیم ارتفاع دستی
سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3
آنتن سقفی
سپرهای همرنگ بدنه
آینه آرایشی روی آفتابگیر با چراغ
آینه های همرنگ بدنه
صندلی های تاشو عقب با کنسول وسط
شیشه ها و آینه های برقی
رابط USB و iPod
جلوپنجره کروم
دستگیره و تزیینات کروم
سیستم مدیریت پیمایش
شیشه های ضد اشعه
تنظیم ارتفاع صندلی راننده
پوشش چرم صندلی ها
مه شکن جلو
سانروف برقی
فرمان و دسته دنده چرم
پشت آمپر فلورسنتی
سیستم کنترل خودکار روشنایی چراغها
سنسور پارک عقب با نمایشگر
قفل مرکزی و سیستم ورود بدون کلید
سیستم ترمز ABS
اگزوز کروم
ایربگ راننده و سرنشین جلو
کنترل سیستم صوتی روی فرمان
رینگ آلیاژی 17 اینچی
کروز کنترل اتوماتیک
سیستم ورود بدون کلید با دکمه استارتر
دوربین عقب با نمایشگر روی آینه
سیستم نویگیشن
حداکثر سرعت 190 کیلومتر
شتاب 10.3 ثانیه
مصرف سوخت 6.5 لیتر خارج شهر 7.8 داخل شهر ( یورو 4 )
قدرت 122 اسب بخار
حجم مخزن باک بنزین 60 لیتر

برای عکس ها به لینک زیر مراجعه کنید :
لازم به ذکر است این نسل از کیا در بازار اروپا به اسم forte شناخته میشود .

من یه جا که مقایسه فنی سراتو با آوانته رو داشتن خوندم که کروز کنترل نداره
همچنین مدلی که گارانتی داره ترمز های عقبش کاسه ای هستش
و ESP هم نداره
خیلی بده آخه یه ماشین تو این رنج قیمت چطور ESP نباید داشته باشه ؟؟؟

Pourya-pc
05-07-2012, 21:20
من یه جا که مقایسه فنی سراتو با آوانته رو داشتن خوندم که کروز کنترل نداره
همچنین مدلی که گارانتی داره ترمز های عقبش کاسه ای هستش
و ESP هم نداره
خیلی بده آخه یه ماشین تو این رنج قیمت چطور ESP نباید داشته باشه ؟؟؟

این مدل فولش هست ، شرکت اطلس تا جایی که میدونم همه ی مدلاش فول آپشن هستن ، اون مدلی که شما میگید بدون آپشن هست و سانروف هم نداره و وارداتی هست ، قیمتش هم پایین تره .
شاید باور نکنید اما من سوناتا 2012 در منطقه آزاد دیدم که ABS نداشت . سانروف نداشت ، همینطور آینه ها دستی و شیشه های عقب دستی ، دکمه استارت نداشت و خیلی امکانات دیگه ! تو اوج گرونی 25 ملیون تومان قیمتش بود .

hoomaan
08-07-2012, 17:48
سلام . حدود 45 م بودجمه . شما میگید 1. مزدا 3 قدیم تر تمیز بگیرم 2. مگان صفر 3 . سوناتا 2007 تر تمیز 4. یه چیز دیگه که شما پیشنهاد میدین . (خودم قیافه مزدا رو خیلی دوس دارم ) الان 206 دارم . میگن مزدا جا نشستنش تنگه و خشکه و از این حرفا

ممنونم .

Pourya-pc
08-07-2012, 18:01
در وهله اول خودري صفر پيشنهاد ميشه ( هرچي باشه )
كمي بودجه رو افزايش بديد نيو مزدا ٣ تيپ ١ ميتونيد بخريد ( حدود ٥٢ تومن )
مگان صفر
مزدا ٣
سوناتا با اين مدل (٢٠٠٧) زياد پيشنهاد نميشه ، ماشين پر استهلاكي هم هست .
مزدا٣ ماشين اسپرتي هست و قاعدتاً كمي خشك هست ، از ٢٠٦ جادارتر و راحت تر هست اما در كل ماشين جمع و جور حساب ميشه .نسل جديدش اين عيب رو نداره و فضاي كابين بسيار عالي و بزرگ + صندوق جادار .

hoomaan
08-07-2012, 20:12
نه .52 که نیتونم . غیر از اینا گزینه دیگه ای نیست ؟ پشت آی سی نشستم واقعا مثل تراکتور خشک بود .

mohamad skystar
08-07-2012, 22:39
در وهله اول خودري صفر پيشنهاد ميشه ( هرچي باشه )
كمي بودجه رو افزايش بديد نيو مزدا ٣ تيپ ١ ميتونيد بخريد ( حدود ٥٢ تومن )
مگان صفر
مزدا ٣
سوناتا با اين مدل (٢٠٠٧) زياد پيشنهاد نميشه ، ماشين پر استهلاكي هم هست .
مزدا٣ ماشين اسپرتي هست و قاعدتاً كمي خشك هست ، از ٢٠٦ جادارتر و راحت تر هست اما در كل ماشين جمع و جور حساب ميشه .نسل جديدش اين عيب رو نداره و فضاي كابين بسيار عالي و بزرگ + صندوق جادار .

با 45 میلیون تومن
هیوندای آزرا مدل 2008
هیوندای سوناتا مدل 2009
تویوتا کمری GLX مدل 2007

البته من ملاک های شما رو نمیدونم تا یکی از این 3 خودرو رو پیشنهاد بدم.
ملاک هاتون رو مشخص کنید .

AmiRreZA_RAcEr
08-07-2012, 23:50
این مدل فولش هست ، شرکت اطلس تا جایی که میدونم همه ی مدلاش فول آپشن هستن ، اون مدلی که شما میگید بدون آپشن هست و سانروف هم نداره و وارداتی هست ، قیمتش هم پایین تره .
شاید باور نکنید اما من سوناتا 2012 در منطقه آزاد دیدم که ABS نداشت . سانروف نداشت ، همینطور آینه ها دستی و شیشه های عقب دستی ، دکمه استارت نداشت و خیلی امکانات دیگه ! تو اوج گرونی 25 ملیون تومان قیمتش بود .

اطلس خودرو سراتو تیپ 6 آورده کم آپشن 39 میلیون ، شاید منظورشون اون بوده

mohamad skystar
08-07-2012, 23:56
اطلس خودرو سراتو تیپ 6 آورده کم آپشن 39 میلیون ، شاید منظورشون اون بوده

کجا اعلام کرده؟ لینک بدین

hsein
09-07-2012, 01:01
پارس خودرو خبر ندارین خودش فروش میزنه یا نه؟
آخه همش دست دلال هاس
الان مگان 2000 در دو مدل آپشن و غیر آپشن قیمتش چقدره تو بازار؟

mohamad skystar
09-07-2012, 13:26
پارس خودرو خبر ندارین خودش فروش میزنه یا نه؟
آخه همش دست دلال هاس
الان مگان 2000 در دو مدل آپشن و غیر آپشن قیمتش چقدره تو بازار؟

رنو مگان 2000 اتوماتیک مدل 91 قیمت 42 میلیون تومن

hsein
09-07-2012, 14:23
1-مرسی ، آپشنال اش هم قیمت دارید؟ هست؟

2-پارس خودرو به نظرتون فروش خواهد داشت؟

AmiRreZA_RAcEr
09-07-2012, 15:53
کجا اعلام کرده؟ لینک بدین

اعلام نشده به صورت رسمی ، توی شرایط فروششون هست ،اطلس سراتو ، کادنزا و اپتیما کم آپشن رو به شرایطش اضافه کرده که قیمت سراتو با مالیات 40 تومن و اپتیما حدود 70 تومن ، تا جایی که اطلاع دارم سراتو تکمیل شده ظرفیتش اما از بقیش خبری ندارم توی سایت فروش آنلاینشون چک کنید هنگام انتخاب نوع فروش تیپ های کم آپشن با * مشخص شدند

hsein
09-07-2012, 16:16
اعلام نشده به صورت رسمی ، توی شرایط فروششون هست ،اطلس سراتو ، کادنزا و اپتیما کم آپشن رو به شرایطش اضافه کرده که قیمت سراتو با مالیات 40 تومن و اپتیما حدود 70 تومن ، تا جایی که اطلاع دارم سراتو تکمیل شده ظرفیتش اما از بقیش خبری ندارم توی سایت فروش آنلاینشون چک کنید هنگام انتخاب نوع فروش تیپ های کم آپشن با * مشخص شدند
1.6 هست؟!
راستی سراتو 1.6 دنده اتومات هست؟ موتور و گیربکسش بهم مچ هستند ؟ قدرت و شتابش و کلا خود خودرو خوب هست؟

DJ Fred
09-07-2012, 18:18
چند وقته دارم قیمتارو می بینم جنتو از 16 هست تا 21 که دیگه بستگی به تمیزی و اوتومات بودن و سال داره

کلا جنتو چه سالهایی داره؟ من فقط 2007 و 2008 دیدم تو روزنامه

با یه نفر که اوتومات داشت صحبت کردم گفت شتابش کمه نسبت به دنده هاش اما راحتی بیشتره، گرچه فکر خرابی گیربکس و مخارج زیادش هم باید بود

نظرتون راجب MVM X33 تمیز کم کارکرد چیه؟

ماه رمضون 10 روز دیگه شروع میشه به نظرتون صبر بکنم اون موقع بخرم چون شنیدم بخاطر کسادی بازار کمی به قیمت بهتر میشه گرفت

mohamad skystar
09-07-2012, 18:48
1-مرسی ، آپشنال اش هم قیمت دارید؟ هست؟

2-پارس خودرو به نظرتون فروش خواهد داشت؟

آپشنال رو قیمت ندارم.
برای آگاهی از زمان ثبت نام باید دائما از طریق نمایندگی پارس خودرو مطلع بشید.

mohamad skystar
09-07-2012, 18:50
1.6 هست؟!
راستی سراتو 1.6 دنده اتومات هست؟ موتور و گیربکسش بهم مچ هستند ؟ قدرت و شتابش و کلا خود خودرو خوب هست؟

بله اتومایتک 6 دنده هست.
سراتو 2000 با 1600 تمام مشخصاتشون مثل همه فقط 400 CC اختلاف حجم موتور دارن
که این به مراتب تو قدرت و شتاب تاثیر گذاشته. بورس 2000 CC خیلی بهتره خصوصا برای سراتو کوپه

mohamad skystar
09-07-2012, 18:53
چند وقته دارم قیمتارو می بینم جنتو از 16 هست تا 21 که دیگه بستگی به تمیزی و اوتومات بودن و سال داره

کلا جنتو چه سالهایی داره؟ من فقط 2007 و 2008 دیدم تو روزنامه

با یه نفر که اوتومات داشت صحبت کردم گفت شتابش کمه نسبت به دنده هاش اما راحتی بیشتره، گرچه فکر خرابی گیربکس و مخارج زیادش هم باید بود

نظرتون راجب MVM X33 تمیز کم کارکرد چیه؟

ماه رمضون 10 روز دیگه شروع میشه به نظرتون صبر بکنم اون موقع بخرم چون شنیدم بخاطر کسادی بازار کمی به قیمت بهتر میشه گرفت

GEN 2 بعد از سری وارداتی در داخل کشور مونتاز شد و مدلهاش رو به سال شمسی خودمون میشناسن.
در مورد MVM X33 باید بگم اگر فقط دوستا دارین ماشین شاسی بلند سوار بشین خوبه اما عملکردش و سایر خصوصیاتش با
یک شاسی بلند امروزی خیلی فرق داره و نمیتونه با شاسی بلندهای دیگه رقابت کنه.
ماه رمضان افت قیمت داریم اما نه در حد چشمگیر چون تابستون همیشه بازار خودرو داغه

hsein
10-07-2012, 01:23
بله اتومایتک 6 دنده هست.
سراتو 2000 با 1600 تمام مشخصاتشون مثل همه فقط 400 CC اختلاف حجم موتور دارن
که این به مراتب تو قدرت و شتاب تاثیر گذاشته. بورس 2000 CC خیلی بهتره خصوصا برای سراتو کوپه

خب یعنی خود این سراتو 1600 که این دوستمون می گند 40000 هست ، از لحاظ بازدهی ( رانندگی با کیفیت ( هن نباشه ، گیربکس خوب کارکنه ، موتور خوب جوابگوی نیاز و .. باشه)) چطوره (بدون مقایسه با 2000)

در مقایسه با مگان 2000 کدوم برتر هستند؟

یک دنیا ممنون

mohamad skystar
10-07-2012, 03:01
خب یعنی خود این سراتو 1600 که این دوستمون می گند 40000 هست ، از لحاظ بازدهی ( رانندگی با کیفیت ( هن نباشه ، گیربکس خوب کارکنه ، موتور خوب جوابگوی نیاز و .. باشه)) چطوره (بدون مقایسه با 2000)

یک دنیا ممنون

مگان 2000 از نرمی بهتری برخورداره استهلاکشم کمتره.
اما سراتو خودرویی با طراحی جدید - امکانات بهتر - به روز بودن سیستم ها و آپشن ها
مگانی که الان داریم میبینیم مدل 2003 فرانسه هست و به مراتب در حالت کلی خودرویی قدیمی محسوب میشه.

MehranVB
10-07-2012, 07:28

یک دنیا ممنون

خوب موتور 2000 مگان قویتر از 1600 سراتو هست. البته تفاوت آنچنانی هم ندارن، مگان 10 اسب بیشتره که توی رانندگی سراتو زیاد خودشو نشون نمیده.
اما توجه کنید که مگان توی ایران خودرو تولید و کیفیت قطعاتش هم هر سال داره میاد پایین تر.
از نظر امکانات سراتو کروز کنترل و سانروف و سنسور دنده عقب و ... داره که مگان نداره.
نظر من روی سراتو هست.

mehdi-2009
10-07-2012, 08:46
خوب موتور 2000 مگان قویتر از 1600 سراتو هست. البته تفاوت آنچنانی هم ندارن، مگان 10 اسب بیشتره که توی رانندگی سراتو زیاد خودشو نشون نمیده.
اما توجه کنید که مگان توی ایران خودرو تولید و کیفیت قطعاتش هم هر سال داره میاد پایین تر.
از نظر امکانات سراتو کروز کنترل و سانروف و سنسور دنده عقب و ... داره که مگان نداره.
نظر من روی سراتو هست.
دوست عزیز مگان رو پارسخودرو مونتاژمیکنه که بهترین وباکیفیت ترین خودروسازداخلیه وتاحالا هم قطعات مگان افت کیفیت محسوسی نداشته چون بیشتر قطعاتش یاازخود فرانسه وشرکتای تابعه رنو تواروپامیاد ویا درداخل تحت نظارت دقیق رنوپارس تولیدمیشه...

MehranVB
10-07-2012, 10:34
دوست عزیز مگان رو پارسخودرو مونتاژمیکنه که بهترین وباکیفیت ترین خودروسازداخلیه وتاحالا هم قطعات مگان افت کیفیت محسوسی نداشته چون بیشتر قطعاتش یاازخود فرانسه وشرکتای تابعه رنو تواروپامیاد ویا درداخل تحت نظارت دقیق رنوپارس تولیدمیشه...

ممنون، منظورم همون پارس بود.
بهترین و باکیفیت ترین رو نمیدونم از کجا اوردید. به فهرست خودروها بر اساس کیفیت نگاه کنید و نمره های منفی مگان رو چک کنید.
منبع حرف من هم مجله ماشین، اولین شماره سال 91 هست، مفصل توضیح داده که قطعاتش یواش یواش دارن چینی میشن و به جمع خودروهای مشابه دیگه مثل 206 میپونده. همچنین توضیح داده که مگان های 90 به بعد درصد خرابی‌هاش خیلی بیشتره و پارس خودرو هم اصلاً جوابگو نیست.
با احترام، ولی من حرف مجله ماشین رو خیلی بیشتر از این فوروم قبول دارم.

hsein
10-07-2012, 12:25
نظر من روی سراتو هست.

این امکانات کروز کنترل و سانروف و ... روی اون مدل low option ای که دوستمون گفتند هم هست؟
از کجا میشه اون مدل رو بررسی و یا خرید کرد؟ توی سایت اطلس خودرو نبود

mohamad skystar
10-07-2012, 13:07
این امکانات کروز کنترل و سانروف و ... روی اون مدل low option ای که دوستمون گفتند هم هست؟
از کجا میشه اون مدل رو بررسی و یا خرید کرد؟ توی سایت اطلس خودرو نبود

فکر نکنم باشه
باید از نمایندی بپرسید چون احتمالا تو سایتش درج نکردن هنوز

mehdi-2009
10-07-2012, 13:26
ممنون، منظورم همون پارس بود.
بهترین و باکیفیت ترین رو نمیدونم از کجا اوردید. به فهرست خودروها بر اساس کیفیت نگاه کنید و نمره های منفی مگان رو چک کنید.
منبع حرف من هم مجله ماشین، اولین شماره سال 91 هست، مفصل توضیح داده که قطعاتش یواش یواش دارن چینی میشن و به جمع خودروهای مشابه دیگه مثل 206 میپونده. همچنین توضیح داده که مگان های 90 به بعد درصد خرابی‌هاش خیلی بیشتره و پارس خودرو هم اصلاً جوابگو نیست.
با احترام، ولی من حرف مجله ماشین رو خیلی بیشتر از این فوروم قبول دارم.

منظورم خودکارخونه بود نه مگان که شما میگی نمره منفیاشو چک کنیم
اگه پارسخودرو باکیفیت ترین نیست پس به نظرتون سایپا باپرایداش باکیفیت ترینه؟!!
راجع به قطعات مگانم فکرنمیکنم رنو اجازه چینی شدنشو بده چون تازه داره جای پاشو تو بازار ایران محکم می کنه
درمورد ال90شاید ولی مگان.....:31:

mohamad skystar
10-07-2012, 13:33
راجع به قطعات مگانم فکرنمیکنم رنو اجازه چینی شدنشو بده چون تازه داره جای پاشو تو بازار ایران محکم می کنه

نمیخوام بحث ادامه بدم اما خوب پارس خودرو و در کنارش گروه بهمن رو میشه گفت بهترین مونتاژ کاران خودرو در کشور هستن.
البته فراموش نکنیم که مگان های الانم نسبت به سری های قبلی از افت کیفیت برخوردار بودن.

DJ Fred
10-07-2012, 19:44
GEN 2 بعد از سری وارداتی در داخل کشور مونتاز شد و مدلهاش رو به سال شمسی خودمون میشناسن.
در مورد MVM X33 باید بگم اگر فقط دوستا دارین ماشین شاسی بلند سوار بشین خوبه اما عملکردش و سایر خصوصیاتش با
یک شاسی بلند امروزی خیلی فرق داره و نمیتونه با شاسی بلندهای دیگه رقابت کنه.
ماه رمضان افت قیمت داریم اما نه در حد چشمگیر چون تابستون همیشه بازار خودرو داغه

پس چرا مدلهای دیگه غیر 2007 و 2008 جنتو تو بازار نیست؟ چند وقته دارم همشهری رو میبینم

کیفیت قطعات، مخارج ، قیمت قطعات مصرفی چطور هست؟

MehranVB
10-07-2012, 21:57

فکر میکنم بحث به بیراهه داره میره. دقیقاً خواستم جوابی که محمد داد رو بگم!
اینکه مگان بالای پراید و ال90 و صدتا ماشین بی کیفیت هست چه ربطی به بحثمون داره؟
شما نگاه کن توی هم رده های مگان کدوم بالا و کدوم پایینه؟
مسلماً مزدا3 و سراتو و i30 و MG550 و ... هر کدوم انتخاب شه از لحاظ کیفیتی بالاتر از مگانی هست که الان پارس خودرو یواش یواش داره تبدیلش میکنه به ال90. اگه مجله ماشین رو قبول ندارید، میتونید یه سرچ کنید در مورد "مشکلات مگان" و نتایج رو ببینید!
اگه اجازه بدید این بحث رو ادامه ندیم.

mohamad skystar
10-07-2012, 22:27
پس چرا مدلهای دیگه غیر 2007 و 2008 جنتو تو بازار نیست؟ چند وقته دارم همشهری رو میبینم

کیفیت قطعات، مخارج ، قیمت قطعات مصرفی چطور هست؟

به خاطر اینکه Gen 2 اط سال 2007 وارد کشور شد و تا سال 2009 ادامه داشت.
از سال 2009 به بعد در ایران مونتاژ شد.
کیفیت قطعات موتورش خوبه اما بدنه متوسط
قیمت قطعات نسبتا بالاست
مخارجش هم مناسبه نه میشه گفت پایین نه بالا تقریبا متوسط

DJ Fred
15-07-2012, 17:49
به خاطر اینکه Gen 2 اط سال 2007 وارد کشور شد و تا سال 2009 ادامه داشت.
از سال 2009 به بعد در ایران مونتاژ شد.
کیفیت قطعات موتورش خوبه اما بدنه متوسط
قیمت قطعات نسبتا بالاست
مخارجش هم مناسبه نه میشه گفت پایین نه بالا تقریبا متوسط

تو روزنامه مدل 2008 به بعد اصلا ندیدم تا حالا

اون وارداتیا با تولید داخلیا تو آپشن یا کیفیت فرقی دارن؟

mohamad skystar
15-07-2012, 20:12
تو روزنامه مدل 2008 به بعد اصلا ندیدم تا حالا

اون وارداتیا با تولید داخلیا تو آپشن یا کیفیت فرقی دارن؟

به مراتب نمونه های وارداتی از کیفیت بهتری برخوردارن.
به غیر از جن 2 میشه رنو مگان رو مثال زد.

BursT
16-07-2012, 11:32
دوستان پيشنهادتون براي خريد يه ماشين گيربكس اتوماتيك تا ٣٥-٣٦ ميليون چيه؟

Pourya-pc
16-07-2012, 11:59
دوستان پيشنهادتون براي خريد يه ماشين گيربكس اتوماتيك تا ٣٥-٣٦ ميليون چيه؟

مزدا 3 نسل قدیم مدل87
مگان دست دوم مدل 88 میتونید بخرید .
ماکسیما مدل 85
آوانته هم ماشین بدی نیست . میتونید بخرید .
تیوتا کرولا مدل 2009
تویوتا یاریس
مزدا 2
ملاک های شما چیست ؟ برای چکاری میخواید ؟

mohamad skystar
16-07-2012, 14:03
مزدا 3 نسل قدیم مدل87
مگان دست دوم مدل 88 میتونید بخرید .
ماکسیما مدل 85
آوانته هم ماشین بدی نیست . میتونید بخرید .
تیوتا کرولا مدل 2009
تویوتا یاریس
مزدا 2
ملاک های شما چیست ؟ برای چکاری میخواید ؟

پوریا جان به غیر از این مورد بقیه درست بودن.

تویوتا کرولا مدل 2009 حدود 45 تا 50 میلیون تومان قیمت داره.

مژده بانو
18-07-2012, 10:17
سلام دوستان من میخوام یک ماشین بخرم که حدود بیست تا بیست و پنج میلیون بیشتر نشه.....الان ریو دارم و دیگه باید عوضش کنم .....با توجه به اوضاع قطعات و بازار نابسامان ....موندم چی بگیرم که به مشکل نخورم....هم خوش رکاب باشه هم خوش فروش....مرسی

mohamad skystar
18-07-2012, 11:56
سلام دوستان من میخوام یک ماشین بخرم که حدود بیست تا بیست و پنج میلیون بیشتر نشه.....الان ریو دارم و دیگه باید عوضش کنم .....با توجه به اوضاع قطعات و بازار نابسامان ....موندم چی بگیرم که به مشکل نخورم....هم خوش رکاب باشه هم خوش فروش....مرسی

خودروهای زیر تو این رنج قیمت هستن:

پارس ELX
پارس LX با موتور کم مصرف TU5
سورن ELX
لیفان 620
MVM 530

خودروهایی که نام بردم تقریبا هم خوش رکابن هم بازار خوبی دارن پس بهتره ملاک های خودتون رو دقیق ذکر کنید
تا زودتر به چواب برسید و همه خودروها مورد بررسی بی مورد قرار نگیرن.

dash_mehdi
18-07-2012, 11:58

با این اوصاف ٢۰٦ خودروی مناسبی هست برای شما که تیپ های ٥ و ٦ از هاچ بک و v8 و v9 از صندوقدارش رو میتونید انتخاب کنید

mohamad skystar
18-07-2012, 12:03
با این اوصاف ٢۰٦ خودروی مناسبی هست برای شما که تیپ های ٥ و ٦ از هاچ بک و v8 و v9 از صندوقدارش رو میتونید انتخاب کنید

داش مهدی بزارید ایشون ملاک های خودشون رو مشخص کنن دوست من
شاید 206 گزینه انتخابی نباشه.

DJ Fred
18-07-2012, 13:20
خرید نیسان پاترول

هنوز پاترول تمیز کم خرج پیدا میشه؟ تو چه حول و حوش قیمتی؟

چه آپشنایی میشه روش نصب کرد؟ ساندروف و سیستم برق آینه ها، صندلی ها ، گرم کن و ماساژور صندلی میشه روش نصب کرد؟

برای نرم شدنش چه کارای ی میشه کرد؟

مصرف بنزین حدودا تو 100 تا چقدره؟

بخوام بگیرم یه پام همیشه تو تعمیرگاهه یا سالمشم گیر نمیاد؟

مژده بانو
18-07-2012, 16:14
خودروهای زیر تو این رنج قیمت هستن:

پارس ELX
پارس LX با موتور کم مصرف TU5
سورن ELX
لیفان 620
MVM 530

خودروهایی که نام بردم تقریبا هم خوش رکابن هم بازار خوبی دارن پس بهتره ملاک های خودتون رو دقیق ذکر کنید
تا زودتر به چواب برسید و همه خودروها مورد بررسی بی مورد قرار نگیرن.

ممنون محمد عزیز...ام وی ام که از محصولات کشور دوست و برادر چین هست و همه میگن بخاطر قطعات پلاستیکیش قیدش رو بزنم....تازه شاسی بلندش که اصلا اتاق قشنگی نداره...از سورن خوشم میاد ....باید برم دوباره اپشن هاشو بررسی کنم.....لیفان رو هم که اصلا نمیشناسم ....پرشیا هم ماشین خوبیه بشرط اینکه هر سال به روزش کنم و هی صفر بخرم...چون زود لش میشه....کاش پول داشتم پورشه میخریدم:40: امروز که از محل کارم بر میگشتم یکدونه قهوه ای با حال دیدم لامذهب تا به گاز اشاره کرد رفت چهار راه بعدی ...میگم از مدل ماشین خودم ولی اتوماتش چطوره؟قیمتش چنده؟میشه ببینی حال و احوال این نوع ماشین در بازار ایران چطوره؟ممنون

dash_mehdi
18-07-2012, 18:08
ممنون محمد عزیز...ام وی ام که از محصولات کشور دوست و برادر چین هست و همه میگن بخاطر قطعات پلاستیکیش قیدش رو بزنم....تازه شاسی بلندش که اصلا اتاق قشنگی نداره...از سورن خوشم میاد ....باید برم دوباره اپشن هاشو بررسی کنم.....لیفان رو هم که اصلا نمیشناسم ....پرشیا هم ماشین خوبیه بشرط اینکه هر سال به روزش کنم و هی صفر بخرم...چون زود لش میشه....کاش پول داشتم پورشه میخریدم:40: امروز که از محل کارم بر میگشتم یکدونه قهوه ای با حال دیدم لامذهب تا به گاز اشاره کرد رفت چهار راه بعدی ...میگم از مدل ماشین خودم ولی اتوماتش چطوره؟قیمتش چنده؟میشه ببینی حال و احوال این نوع ماشین در بازار ایران چطوره؟ممنون

من بهتون 206 پيشنهاد كردم نمي دونم ديديد يا نه.
به نظرم براي يك خانوم خودرويي بهتر از 206 در اين رنج نيست كه با توجه به اينكه 25 تومن داريد من بهتون صندوقدار اتوماتيك V9 رو پيشنهاد ميدم كه از هر لحاظ كامله.
اگه نخواستيد سورن ELX خودروي خيلي خوبيه اما خب براي يك خانوم كمي عجيب به نظر ميرسه.
البته اگه استفاده شما خانوادگي هست همون سورن رو انتخاب كنيد

خرید نیسان پاترول

چه آپشنایی میشه روش نصب کرد؟ ساندروف و سیستم برق آینه ها، صندلی ها ، گرم کن و ماساژور صندلی میشه روش نصب کرد؟

پاترول مدل هاي بالاتر از 12 سال پيشش بالاي 10 ميليونه و مدل قديمي تر از 12-13 سال پيش ميره زيره 10 تومن. هر اپشني هم بخوايد روش نصب ميتونيد بكنيد.

mohamad skystar
18-07-2012, 22:03
خرید نیسان پاترول

پاترول تا سال 80 تولید شد و هنوزم تمیز و سالمش گیر میاد. مدل های 80 قیمتش حدود 13 تا 15 میلیون تومان هست.
طبق گفته دوستمون مهدی همه نوع مانوری برای نصب انواع وسایل جانبی رو میتونید بدین
برای نرم شدنش باید به زیرو بند سازهای مجرب که کارشون با این نوع خودروهاست مراجعه کنید تا راهنماییتون کنن
مصرف بنزینش بالای 10 لیتر خارج از شهر و 13 تا 14 لیتر داخل شهر
عموما پاترول تمیز گیر میاد چون طرفدار زیاد داره خصوصا افرادی که تو بخش آفرود فعال هستن زیاد باهاش سروکار دارن

Amin-Nasim
18-07-2012, 22:20
خرید نیسان پاترول

بله دوست عزیز
پاترول تمیز خیلی زیاده
من پاترول دیدم که کروک بوده شما هر چی دوست داری روش نصب کن حتی موتور توربو دیزل
پاترول تا فک کنم حدود سال 80 تولید شد
بعدش ایرانیزه شد اسمش رو هم گذاشتن سافاری :31:(البته مدل 4 در) فک کنم تا 82 تولید شد
پاترول از 3-4 تومن هستش تا ثریا :31: (بستگی به لوازمی که روش هست داره)
البته پاترول های تر و تمیز بالا ی 10 تومن هستن

mohamad skystar
18-07-2012, 22:33

اگر از سورن ELX خوشتون اومده میتونید انتخاب کنید فقط به یک مورد باید توجه داشته باشید.
انتخاب سورن با موتور EF7 کاملا شانیس هست چون موتور EF7 این اواخر برای برخی افراد عملکرد بدی داشته - خرابی داشته و تا جایی پیش رفته که صاحب خودرو تصمیم به فروش گرفته.
اما سورن ELX با موتور XU7 هم عرضه شده اگر بتونی کمی با مصرف سوخت بالاش کنار بیای خیلی خوبه.

در مورد ماشین خودتو ریو:
نوع اتوماتیکش اصلا جالب نیست و خرابی زیاد داشت و شرکت فراخوان زد تا اصلاح بشه برای همین صرفداری نداره قیمت صفر اتوماتیک حدود 16500000 تومان هست.
اما نوع معمولیش خیلی بهتر جواب داد و خوب جا افتاد چون عملکرد قابل قبولی داشت. موتور کم مصرف و پر قدرت و پر شتاب. فضای سرنشینش هم مناسبه البته فضای سرنشین عقب
در طولانی مدت اذیت میکنه. بازار خرید و فروش مناسبی داره و امسال سال آخر تولیدش هست به دلیل عدم نصب ایربگ و احتمالا کیا سراتو جایگزینش خواهد شد.

hsein
19-07-2012, 12:06
سلام دوستان
یه مشورتی از اساتید می خواستم :
ما خیلی وقته که قصد خرید مگان 2000 رو داشتیم ولی به خاطر نوسان قیمت نگرفتیم الان می خواستیم اقدام کنیم بین این چند تا گزینه مردد هستیم می خواستم لطف کنید راهنمایی کنید :
1- خرید مگان صفر 2000 معمولی یا آپشن (به ترتبیب به قیمتت 41700 و 43000) به صورت کارتکس که میگن تحویل 10روزه هست و از کارخونه (مزایا : سند دست اول ، ماشین صفر معایب:ترس از عقب افتادن تحویل با توجه به اوضاع پارس خودرو و بند شدن دستمون)
2- خرید مگان 2000 معمولی یا آپشن (با کف قیمت 42500 و 44500) بصورت پلاک شده ( مزایا : تحویل لحظه ای معایب :سند دست دوم ، قیمت بالاتر)
3- یکی از آشنا ها یه موردی رو توی گرگان معرفی کرده از آشناهاشون که بنگاه دارند و به شرط کامل سلامت (خیلی مطمعن میگه) 2000 کیلومتر کارکرده، آپشنال و سفید رنگ ، تولید اویل خرداد 91 به قیمت 42000 (مزایا : افت قیمت نو ، تحویل لحظه ای ، امکان تخفیف ، معایب : نمی دونم توی 2000 تا می شه آسیب ببینه ماشین مثلا تو هوای شمال؟ خودش که میگه 100% مطمئن و به شرط)
4-صبر کردن تا ماه رمضون و انتظار افت قیمت

خیلی ممنون میشم دوستان چند تا نظر بدن ما رو راهنمایی کنن

ممنون

mohamad skystar
19-07-2012, 12:17
سلام دوستان
یه مشورتی از اساتید می خواستم :
ما خیلی وقته که قصد خرید مگان 2000 رو داشتیم ولی به خاطر نوسان قیمت نگرفتیم الان می خواستیم اقدام کنیم بین این چند تا گزینه مردد هستیم می خواستم لطف کنید راهنمایی کنید :
1- خرید مگان صفر 2000 معمولی یا آپشن (به ترتبیب به قیمتت 41700 و 43000) به صورت کارتکس که میگن تحویل 10روزه هست و از کارخونه (مزایا : سند دست اول ، ماشین صفر معایب:ترس از عقب افتادن تحویل با توجه به اوضاع پارس خودرو و بند شدن دستمون)
2- خرید مگان 2000 معمولی یا آپشن (با کف قیمت 42500 و 44500) بصورت پلاک شده ( مزایا : تحویل لحظه ای معایب :سند دست دوم ، قیمت بالاتر)
3- یکی از آشنا ها یه موردی رو توی گرگان معرفی کرده از آشناهاشون که بنگاه دارند و به شرط کامل سلامت (خیلی مطمعن میگه) 2000 کیلومتر کارکرده، آپشنال و سفید رنگ ، تولید اویل خرداد 91 به قیمت 42000 (مزایا : افت قیمت نو ، تحویل لحظه ای ، امکان تخفیف ، معایب : نمی دونم توی 2000 تا می شه آسیب ببینه ماشین مثلا تو هوای شمال؟ خودش که میگه 100% مطمئن و به شرط)
4-صبر کردن تا ماه رمضون و انتظار افت قیمت

خیلی ممنون میشم دوستان چند تا نظر بدن ما رو راهنمایی کنن

ممنون

نظر من :
اگر من بین این 3 گزینه میخواستم انتخاب کنمک گزینه 2 رو انتخاب میکردم . اگرچه قیمت با صفر خشکش حدود 1 میلیون تومن تفاوت داره اما دیگه اون معایب گزینه اول که الان خیلی خیلی رایج شده
و خیلی مشتری رو اذیت کرده رو ندارم و با خیال راحت بدون دغدغه ماشین رو سوار میشم.
در مورد عیب گزینه دوم که گفتین سند دست دوم. اصلا مهم نیست ماشین چند برگ سند باشه وقتی ماشین صفر هست و فقط پلاک شده وکارکردی نداره مهم خود ماشین و سالم بودنش هست سند که فقط یه برگه سبزه که نشون میده مالک خودرو چه کسی هست.

hsein
19-07-2012, 16:56
نظر من :
اگر من بین این 3 گزینه میخواستم انتخاب کنمک گزینه 2 رو انتخاب میکردم . اگرچه قیمت با صفر خشکش حدود 1 میلیون تومن تفاوت داره اما دیگه اون معایب گزینه اول که الان خیلی خیلی رایج شده
و خیلی مشتری رو اذیت کرده رو ندارم و با خیال راحت بدون دغدغه ماشین رو سوار میشم.
در مورد عیب گزینه دوم که گفتین سند دست دوم. اصلا مهم نیست ماشین چند برگ سند باشه وقتی ماشین صفر هست و فقط پلاک شده وکارکردی نداره مهم خود ماشین و سالم بودنش هست سند که فقط یه برگه سبزه که نشون میده مالک خودرو چه کسی هست.

پس با این حساب چرا گزینه 3 بهتر نیست؟
چون اون هم فقط 2000 تا کارکرده و طرف میگه به شرط سلامت فنی و بدنه میده 42 (شاید تخفیف هم بده )؟

حدود 2.5 تفاوت قیمت داره با صفر آخه

lili jun
19-07-2012, 21:25
سلام به همگی میخواستم راهنماییم کنید من پارس مدل87 سفید 4200 کارکرده سالم دارم میخواستم حدود 20 تومن حالا 2تومن بالاتر یا پایین تر یه ماشین بگیرم چی میتونم بخرم پارسمو چند میتونم بفروشم>؟

mohamad skystar
20-07-2012, 12:25
پس با این حساب چرا گزینه 3 بهتر نیست؟
چون اون هم فقط 2000 تا کارکرده و طرف میگه به شرط سلامت فنی و بدنه میده 42 (شاید تخفیف هم بده )؟

حدود 2.5 تفاوت قیمت داره با صفر آخه

اون نظر من بود.
در حالت کلی گزینه 3 هم خیلی خوبه و شما اگر میبینی
که گزینه 3 برات بهتره انتخاب کن. به هر حال شما میخوای پول بدی
و به هر حال حساب و کتابی تو کاره.
گزینه 3 هم خوبه.

mohamad skystar
20-07-2012, 12:28
سلام به همگی میخواستم راهنماییم کنید من پارس مدل87 سفید 4200 کارکرده سالم دارم میخواستم حدود 20 تومن حالا 2تومن بالاتر یا پایین تر یه ماشین بگیرم چی میتونم بخرم پارسمو چند میتونم بفروشم>؟

اگر 2 میلیون تومان بالاتر یا پایین تر برات مشکلی نیست بودجه نهایی شما بین 18 تا 22 میلیون توماه خواهد بود.
گزینه های زیر هست:

پارس ELX
پارس LX با موتور TU5
پژو 206 SD V8
تندر 90

اینارو صفر میتونی انتخاب کنید. ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو دقیق ذکر کنید تا راحت به نتیجه برسید.
پژو پارس مدل 87 قیمت 14500000 تومان

hsein
20-07-2012, 12:36
اون نظر من بود.
در حالت کلی گزینه 3 هم خیلی خوبه و شما اگر میبینی
که گزینه 3 برات بهتره انتخاب کن. به هر حال شما میخوای پول بدی
و به هر حال حساب و کتابی تو کاره.
گزینه 3 هم خوبه.

تشکر ویژه
فقط :
(1) توی این مدت 1.5 ماه و 2000 کیلومتر ماشین می تونه بهش آسیب برسه مثلا به خاطر پرگاز رانندگی کردن و اینا ؟ مکانیکمون می گفت هر جوری هم باهاش تا کرده باشه مخصوصا چون اتومات هست و خود گیربکس یه مقدار نمی زاره به موتور فشار بیاد بیش از حد و ماشین هم صفر کمپانی بوده (احتمالا بیشتر هواش رو داشته) مساله ای براش پیش نمیاد... اصلا اینا مدت آب بندی باید مراقبت ویژه ای بشه ؟

(2) چجوری میشه از سلامت ماشین مطمئن شد؟ دیاگ لازمه؟ چون ما توی گرگان آشنایی نداریم که ببریم پیشش

ashkanmm
20-07-2012, 13:01
با سلام خدمت اساتید محترم، بعد از کلی گشت و گذار برای انتخاب ماشین به این نتیجه رسیدم که از تجربیات شما استفاده کنم.
من یک l90 فول مدل 89 دارم که 60000 تا کار کرده و کم کم داره به خرج می افته، برای همین تصمیم گرفتم که عوضش کنم، اگه به خودم خیلی فشار بیارم می تونم 10 تومن روش پول بذارم یعنی نهایت بتونم تا 25 تومن هزینه برای خرید ماشین بکنم، البته رنج مطلوبم 20 الی 22 تومن هست. مشکلی با اینکه ثبت نام کنم و ماشین رو چند ماه بعدش تحویل بگریم ندارم، گزینه هایی که خودم بررسی کردم رو اینجا می نویسم، واقعاً نمی دونم خرید کدومشون منطقی هست و در دراز مدت، مثلاً 2 سال یا همین 60000 تا کارکرد اذیتم نمی کنن، چون l90 من خیلی ماشین راحت و خوبی بوده تو این مدت، می ترسم بعد از تعویض پشیمون شم. گزینه هایی که چک کردم اینا بوده:
سورن elx
206 تیپ 5
لیفان 620
mvm 530
mvm 315
ترجیحم به اینه که صفر بخرم. برام راحتی ماشین مهمه و آپشن هاش، مثلاً با کامپیوتر سفری خیلی حال می کنم، یا سانروف، ولی مهم تر اینه که ماشین به درد بخوری باشه و دست آدم رو تو پوست گردو نذاره، مصرفم تقریباً همش شهری هست و چون دو نفریم اندازش خیلی مهم نیست، فقط می خوام ماشن لشی نباشه.
ممنون می شم من رو راهنمایی کنید، مهم تریم مطلب اینه کدوم این ماشن ها، یا گزینه های دیگه اگه موجود هستند، ماشین های بی دردسرتری هستند.

mohamad skystar
20-07-2012, 13:25
با سلام خدمت اساتید محترم، بعد از کلی گشت و گذار برای انتخاب ماشین به این نتیجه رسیدم که از تجربیات شما استفاده کنم.
من یک l90 فول مدل 89 دارم که 60000 تا کار کرده و کم کم داره به خرج می افته، برای همین تصمیم گرفتم که عوضش کنم، اگه به خودم خیلی فشار بیارم می تونم 10 تومن روش پول بذارم یعنی نهایت بتونم تا 25 تومن هزینه برای خرید ماشین بکنم، البته رنج مطلوبم 20 الی 22 تومن هست. مشکلی با اینکه ثبت نام کنم و ماشین رو چند ماه بعدش تحویل بگریم ندارم، گزینه هایی که خودم بررسی کردم رو اینجا می نویسم، واقعاً نمی دونم خرید کدومشون منطقی هست و در دراز مدت، مثلاً 2 سال یا همین 60000 تا کارکرد اذیتم نمی کنن، چون l90 من خیلی ماشین راحت و خوبی بوده تو این مدت، می ترسم بعد از تعویض پشیمون شم. گزینه هایی که چک کردم اینا بوده:
سورن elx
206 تیپ 5
لیفان 620
mvm 530
mvm 315
ترجیحم به اینه که صفر بخرم. برام راحتی ماشین مهمه و آپشن هاش، مثلاً با کامپیوتر سفری خیلی حال می کنم، یا سانروف، ولی مهم تر اینه که ماشین به درد بخوری باشه و دست آدم رو تو پوست گردو نذاره، مصرفم تقریباً همش شهری هست و چون دو نفریم اندازش خیلی مهم نیست، فقط می خوام ماشن لشی نباشه.
ممنون می شم من رو راهنمایی کنید، مهم تریم مطلب اینه کدوم این ماشن ها، یا گزینه های دیگه اگه موجود هستند، ماشین های بی دردسرتری هستند.

با توجه به صحبت های شما میشه به
MVM 530 اشاره کرد که خودروی تازه وارد که به راحتی محصولات داخلی رو به چالش کشیده.
کیفیت بهتری داره امکانات و آپشن های خوبی داره موتور 4 سیلندر 2000 CC هم مصرف سوخت مناسب و قدرت و شتاب خوبی هم داره.
بین گزینه هایی که گفتین فعلا این مورد مناسب تره.
MVM 315 رو هنوز بررسیش نکردم.
سورن ELX با موتور EF7 هم هست که الان انتخابش شانیس شده به دلیل اینکه موتور EF7 اخیرا خرابی های زیادی به بار آورده.
لیفان 620 هم کمی قیمتش بالا رفته اما الان بازار داغی داره و طرفدار زیاد پیدا کرده اونم هم سطح MVM 530 به راحتی محصولات
داخلی رو پشت سر گذاشت.

hsein
21-07-2012, 14:04
تشکر ویژه
فقط :
(1) توی این مدت 1.5 ماه و 2000 کیلومتر ماشین می تونه بهش آسیب برسه مثلا به خاطر پرگاز رانندگی کردن و اینا ؟ مکانیکمون می گفت هر جوری هم باهاش تا کرده باشه مخصوصا چون اتومات هست و خود گیربکس یه مقدار نمی زاره به موتور فشار بیاد بیش از حد و ماشین هم صفر کمپانی بوده (احتمالا بیشتر هواش رو داشته) مساله ای براش پیش نمیاد... اصلا اینا مدت آب بندی باید مراقبت ویژه ای بشه ؟

(2) چجوری میشه از سلامت ماشین مطمئن شد؟ دیاگ لازمه؟ چون ما توی گرگان آشنایی نداریم که ببریم پیشش

مارو از لطفتون بی دریغ نزارید دوستان

mohamad skystar
21-07-2012, 16:16
مارو از لطفتون بی دریغ نزارید دوستان

شما در نظر دارین همون گزینه 2000 تا کارکرده رو بخرید؟
مشکلی نداره میتونید انتخاب کنید. نیازی به دیاگ هم نیست. 2000 تا کارکرد چیزی نیست.
ماشین رو به راحتی ببر نمایندگی پارس خودرو شهرتون بگو یه بازدید کنن. بگو میخوای بخری
راحت اینکارو برات انجام میدن.

lili jun
23-07-2012, 19:51
مرسی واسه راهنماییتون من باقیمت پرشیا 87که 14.5 میگین قیمتشه حدود 18 میلیون میتونم بهش اضافه کنم جه ماشینی میتونم بخرم؟یه ماشین یب
دردسر میخواهم که واسم 3 سال بیدردسر کارکنه

dash_mehdi
23-07-2012, 21:32
مرسی واسه راهنماییتون من باقیمت پرشیا 87که 14.5 میگین قیمتشه حدود 18 میلیون میتونم بهش اضافه کنم جه ماشینی میتونم بخرم؟یه ماشین یب
دردسر میخواهم که واسم 3 سال بیدردسر کارکنه

گزينه هاي شما با حدود 35 تومن:
مزدا 3 نيمه فول كاركرده. مگان كاركره. اوانته كاركرده.زانتيا اخرين مدل (88)
كه با اين تفاصير مگان گزينه بهتريه چون با بودجه شما مدل 89 -90 1600 مي تونيد بخريد و كمي قديمي تره 2000 و گزينه اوانته هم در رده بعدي.

hsein
23-07-2012, 21:56
گزينه هاي شما با حدود 35 تومن:
مزدا 3 نيمه فول كاركرده. مگان كاركره. اوانته كاركرده.زانتيا اخرين مدل (88)
كه با اين تفاصير مگان گزينه بهتريه چون با بودجه شما مدل 89 -90 1600 مي تونيد بخريد و كمي قديمي تره 2000 و گزينه اوانته هم در رده بعدي.

با 35 با توجه به افت قیمت زیاد مگان فکر کنم اتومات مدل 89 بشه خرید ( از روی قیمت های روزنامه عرض می کنم)

mohamad skystar
23-07-2012, 22:39
با 35 با توجه به افت قیمت زیاد مگان فکر کنم اتومات مدل 89 بشه خرید ( از روی قیمت های روزنامه عرض می کنم)

حدود 36 تا 39 میلیون تومان مدل های 89 مگان 2000 اتوماتیک قیمت میخورن.
اما خوب چون شما تو روزنامه دیدن مواردی هست که طرف نیازمند پوله و سریع میخواد ماشین رو رد کنه.
اما عموما بازه قیمتی مگان مدل 89 اینه.

weiran
24-07-2012, 19:15
سلام

می خواستم با بودجه تا 45 میلیون (تقریبا) با توجه به ملاک های زیر بهم پیشنهاد بدید :

ملاک ها : اول عرض کنم این رو برای خانواده و پدرم می خوام ، استاد دانشگاه هستند خیلی عجق و وجق و اسپرت زیاد نباشه (البته تو رنج که نیست ولی خب :دی)

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی
5- ترجیح به صفر هست (یعنی پدرم اصرار داره اما اگه مورد خاصی باشه باید رو مخش کارکنم)

mohamad skystar
24-07-2012, 20:14
سلام

می خواستم با بودجه تا 45 میلیون (تقریبا) با توجه به ملاک های زیر بهم پیشنهاد بدید :

ملاک ها : اول عرض کنم این رو برای خانواده و پدرم می خوام ، استاد دانشگاه هستند خیلی عجق و وجق و اسپرت زیاد نباشه (البته تو رنج که نیست ولی خب :دی)

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی
5- ترجیح به صفر هست (یعنی پدرم اصرار داره اما اگه مورد خاصی باشه باید رو مخش کارکنم)

با توجه به ملاک های شما مگان 2000 اتوماتیک صفر کیلومتر
کارکرده هم تویوتا کمری GLX مدل 2007

weiran
25-07-2012, 00:56
با توجه به ملاک های شما مگان 2000 اتوماتیک صفر کیلومتر
کارکرده هم تویوتا کمری GLX مدل 2007

مرسی
نظرتون راجع به سوناتا یا اپتیما کارکرده چی هست؟ چه سالی اش رو میشه گرفت؟

اینها + کمری ( یا کرولا) بعد این تعداد سال کارکرد واقعا هیج دردسری ندارند؟

mohamad skystar
25-07-2012, 01:13
مرسی
نظرتون راجع به سوناتا یا اپتیما کارکرده چی هست؟ چه سالی اش رو میشه گرفت؟

اینها + کمری ( یا کرولا) بعد این تعداد سال کارکرد واقعا هیج دردسری ندارند؟

اپتیما کارکرده رو در مقابل سوناتا یا کمری پیشنهاد نمیدم چون هم فضای کمتری داره
و اون نرمی و راحتی سوناتا و کمری رو نداره.
با توجه به بودجه شما :

تویوتا کمری GLX مدل 2007 قیمت 45000000 تومان
هیوندای سوناتا مدل 2008 قیمت 45000000 تومان
تویوتا کرولا GLI مدل 2008 قیمت 44000000 تومان

نظر من تویوتا کمری هست به دلایل زیر:
قدرت و شتاب و مصرف سوخت مناسب با موتور 4 سیلندر 2400 CC
فضای کابین جادارتر از سوناتا و اپتیما
نرمی و راحتی بیشتر هنگام رانندگی نسبت به سوناتا و اپتیما
از نظر عمر مفید و کیفیت قطعات موتور خیلی ماندگارتر و سخت کارتر از سوناتا و اپتیما

اما در مورد سوناتا
دقیقا پا به پای کمری جلو اومده و یکی از مزایایی که داره تجهیزات و آپشن های بیشتر هست
همچنین عرضه شدن سوناتا با موتور 6 سیلندر برای طرفداران قدرت و شتاب بیشتر

تعداد سال تاثیر داره اما اگر سرویس های خودرو مرتب انجام شده باشه و ار ماشین درست
استفاده کرده باشن هم کمری و هم سوناتا و حتی اپتیما رو حتما میتونید تمیز و سالمش رو پیدا کنید.

weiran
25-07-2012, 01:35
اپتیما کارکرده رو در مقابل سوناتا یا کمری پیشنهاد نمیدم چون هم فضای کمتری داره
و اون نرمی و راحتی سوناتا و کمری رو نداره.
با توجه به بودجه شما :

تویوتا کمری GLX مدل 2007 قیمت 45000000 تومان
هیوندای سوناتا مدل 2008 قیمت 45000000 تومان
تویوتا کرولا GLI مدل 2008 قیمت 44000000 تومان

نظر من تویوتا کمری هست به دلایل زیر:
قدرت و شتاب و مصرف سوخت مناسب با موتور 4 سیلندر 2400 CC
فضای کابین جادارتر از سوناتا و اپتیما
نرمی و راحتی بیشتر هنگام رانندگی نسبت به سوناتا و اپتیما
از نظر عمر مفید و کیفیت قطعات موتور خیلی ماندگارتر و سخت کارتر از سوناتا و اپتیما

اما در مورد سوناتا
دقیقا پا به پای کمری جلو اومده و یکی از مزایایی که داره تجهیزات و آپشن های بیشتر هست
همچنین عرضه شدن سوناتا با موتور 6 سیلندر برای طرفداران قدرت و شتاب بیشتر

تعداد سال تاثیر داره اما اگر سرویس های خودرو مرتب انجام شده باشه و ار ماشین درست
استفاده کرده باشن هم کمری و هم سوناتا و حتی اپتیما رو حتما میتونید تمیز و سالمش رو پیدا کنید.

ممنون بابت زمانی که گداشتید

سوناتا 2008 چهار سیلندر اش میشه؟
کجا میشه آپشن های این سه ماشین رو مقایسه کرد؟

+ حمع بندی نهایی شما اینه که معمولا این 3 ماشین اذیت خواهند کرد یا نه ؟ یعنی مگان بعتره یااینها؟

mohamad skystar
25-07-2012, 11:18
ممنون بابت زمانی که گداشتید

سوناتا 2008 چهار سیلندر اش میشه؟
کجا میشه آپشن های این سه ماشین رو مقایسه کرد؟

+ حمع بندی نهایی شما اینه که معمولا این 3 ماشین اذیت خواهند کرد یا نه ؟ یعنی مگان بعتره یااینها؟

سوناتا 4 سیلندرش هم هست.

آپشن های کمری GLX
صندلی پارچه ای - کولر و بخاری - فرمان هیدرولیک - سرعت سنج و دور سنج - رادیو و ضبط سی دی با 4 بلندگو - موکت کف - قفل مرکزی - شیشه و آئینه برقی - لامپ سرنشینان جلو - ABS - EBD - ا
یربگ سرنشینان جلو - چراغ هالوژنرینگ 16 - بلوتوث - کرویز کنترل - چراغ مه شکن - سنسور پارک عقب - پنل چوبی - 6 بلندگو - دستگیره های داخلی کروم - روکش فرمان چرمی با کنترل ضبط -
صفحه نمایش - صندلی راننده برقی - آئینه آرایشی با چراغ . CD چنجر - سان روف - لامپ بالای سر سرنشینان عقب - سنسور پارک جلو - سایبان برقی

آپشن های سوناتا رو تو لینک زیر ببینید:
SONATA Options
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این خودروهایی که معرفی کردم اگر تا الان ازشون درست استفاده شده باشه و سرویس هاشون سر موقع انجام شده باشه
خودروهای خوب و بی دردسری هستن.
به مراتب عملکرد و چگونگی استفاده شما هم از خودرو تاثیر داره که خودرو چقدر بی دردسر باشه.
تنها مزیت مگان نسبت به این خودروها رو میتونم به گارانتیش اشاره کنم چون صفر میخرید گرانتی داره که اونم مورد خاصی نیست
که بشه روش حساب جدی باز کرد.

weiran
25-07-2012, 22:59
مرسی واقعا اما از کجا میشه فهمید که طرف خوب تا کرده و سرویس ها رو انجام داده؟ این عکس هایی که از داخلش هست توی این پیج مال مدل 2009 به بعد هست؟ اینها رو عرض می کنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه ما بودجه مون رو تا 50 م افزایش بدیم چه گزینه هایی پیشنهاد میدین؟

mohamad skystar
26-07-2012, 01:06
مرسی واقعا اما از کجا میشه فهمید که طرف خوب تا کرده و سرویس ها رو انجام داده؟ این عکس هایی که از داخلش هست توی این پیج مال مدل 2009 به بعد هست؟ اینها رو عرض می کنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه ما بودجه مون رو تا 50 م افزایش بدیم چه گزینه هایی پیشنهاد میدین؟

عکس هایی که میبینید مدل های 2006 تا 2009 هستن
به هر حال باید ماشین رو از کسی یا جایی بخرید که قابل اعتماد هست .
یا از نمایشگاه های معروف و مجرب و با سابقه
به هر حال هر ماشینی رو انتخاب کنید با مراجعه به نمایندگی و یه بازدید چند دقیقه ای
مشخص میشه که از نظر فنی ماشین در چه شرایطی هست.
اگر تا 50 میلیون تومن بودجه رو افزایش بدین اون موقع موارد زیر هم اضافه میشن:

هیوندای سوناتا مدل 2009
هیوندای آزرا مدل 2008
تویوتا کمری GL مدل 2008
مزدا 3 نسل قدیم مدل 89
کیا سراتو مدل 2011

البته بازم اینجا میبینیم که خودروهایی مثل مزدا و کیا هم هستن.
انتخاب این خودروها هم بستگی به ملاک های شما داره.

weiran
26-07-2012, 04:01
عکس هایی که میبینید مدل های 2006 تا 2009 هستن
به هر حال باید ماشین رو از کسی یا جایی بخرید که قابل اعتماد هست .
یا از نمایشگاه های معروف و مجرب و با سابقه
به هر حال هر ماشینی رو انتخاب کنید با مراجعه به نمایندگی و یه بازدید چند دقیقه ای
مشخص میشه که از نظر فنی ماشین در چه شرایطی هست.
اگر تا 50 میلیون تومن بودجه رو افزایش بدین اون موقع موارد زیر هم اضافه میشن:

هیوندای سوناتا مدل 2009
هیوندای آزرا مدل 2008
تویوتا کمری GL مدل 2008
مزدا 3 نسل قدیم مدل 89
کیا سراتو مدل 2011

البته بازم اینجا میبینیم که خودروهایی مثل مزدا و کیا هم هستن.
انتخاب این خودروها هم بستگی به ملاک های شما داره.

یک دنیا ممنون از راهنمایی تون
توی این رنج شاسی بلند مثل توسان یا اسپورتیج نمیشه تهیه کرد؟

معیار هامون که اینها بود :

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی
5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن

شما خودتون سوناتا 2009 ( یا احیانا 2010 چون یکی بود 51 م قیمت زده بود) رو پیشنهاد میدید؟ بعدا برای فروش دوباره اوکی اند؟

درضمن در مورد عکس ها من سوال ام این هست که کدوم یک از این دو عکس داشبورد مدل 2009 (یا 2010) هست و کدوم دنده این مدل ها ؟ 2008 هم همینه؟

برای داشبورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای دنده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از تحملتون ببخشید سوال هام زیاد شدن ...

mohamad skystar
26-07-2012, 12:32
یک دنیا ممنون از راهنمایی تون
توی این رنج شاسی بلند مثل توسان یا اسپورتیج نمیشه تهیه کرد؟

معیار هامون که اینها بود :

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی

شما خودتون سوناتا 2009 ( یا احیانا 2010 چون یکی بود 51 م قیمت زده بود) رو پیشنهاد میدید؟ بعدا برای فروش دوباره اوکی اند؟

درضمن در مورد عکس ها من سوال ام این هست که کدوم یک از این دو عکس داشبورد مدل 2009 (یا 2010) هست و کدوم دنده این مدل ها ؟ 2008 هم همینه؟

برای داشبورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای دنده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از تحملتون ببخشید سوال هام زیاد شدن ...

تو این رنج قیمت توسان و اسپورتیج های نسل قدیم رو میتونید انتخاب کنید
که پیشنهاد نمیشه بازار خوبی هم نداره.
من در مرحله اول تویوتا کمری مدل 2007 رو پیشنهاد میدم اما اگر تجهیزات و آپشن های بیشتر بخوای هیوندای سوناتا یا آزرا رو انتخاب کن.
برای فروش هم ok هستن و مشکلی ندارن.

smahboob
27-07-2012, 10:16
با سلام میخواستم از دوستان خواهش کنم با بودجه بین 30-35 جه ماشینی پیشنهاد میکنند

Pourya-pc
27-07-2012, 12:30
با سلام میخواستم از دوستان خواهش کنم با بودجه بین 30-35 جه ماشینی پیشنهاد میکنند

هیوندای آوانته صفر
مگان 2000 دستی صفر ( سایپا با اندکی افزایش بودجه )
مگان 1600 صفر ( سایپا)
مزدا 3 نسل قدیم مدل 87
پژو 207 آی صفر
گزینه های کارکرده بیشتری هست ، شما چجور خودرو و برای چکاری میخواید ؟ انتظاراتتون چیه ؟

smahboob
27-07-2012, 13:55
ممنون از پاسخی که دادید
من جهت مصارف خانواده میخوام مسافرت و.. خیلی هم ماشینو نمیخوام نگه دارم نهایتش 3 سال
ترجیحا اتومات باشه ازلحاط هزینه نگهداری و تعمیرات هم معقول باشه
مصرف بنزین هم زیاد مهم نیست برای من
نظرتون در رابطه با سراتو اتاق قدیم یا ماکسیما چیه میشه تو این رنج قیمت مناسبشو گیر اورد

mohamad skystar
27-07-2012, 14:00
ممنون از پاسخی که دادید
من جهت مصارف خانواده میخوام مسافرت و.. خیلی هم ماشینو نمیخوام نگه دارم نهایتش 3 سال
ترجیحا اتومات باشه ازلحاط هزینه نگهداری و تعمیرات هم معقول باشه
مصرف بنزین هم زیاد مهم نیست برای من
نظرتون در رابطه با سراتو اتاق قدیم یا ماکسیما چیه میشه تو این رنج قیمت مناسبشو گیر اورد

اگر اتوماتیک میخواین فقط هیوندای اوانته گزینه منتخب هست. البته صفر
سراتو اتاق قدیم ماشین خوبیه اما بازار خوبی نداره برای همین خیلی زود با نسل جدیدش جایگزین شد.
البته با بودجه شما مدل 2008 یا 2009 پیدا میشه.
ماکسیما هم اگر بتونی با مصرف سوخت نسبتا بالاش کنار بیای ماشین خیلی خوبیه تو این رنج که مدل 85 رو میتونید انتخاب کنید.
از نظر نگهداری و هزینه هم اگر مشکلی نداشته باشه ماشینه بی آزاریه و اذیت نمیکنه

altirity
27-07-2012, 22:43
سلام دوستان
سراتو کوپ 2 در چه معایب و مزیت هایی داره؟
تو رنج قیمت اون خودروی خوبی سراغ دارین که بهتر از اون باشه؟هم به لحاظ استهلاک هم به لحاظ شیک بودن؟
ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم

mohamad skystar
28-07-2012, 00:45
سلام دوستان
سراتو کوپ 2 در چه معایب و مزیت هایی داره؟
تو رنج قیمت اون خودروی خوبی سراغ دارین که بهتر از اون باشه؟هم به لحاظ استهلاک هم به لحاظ شیک بودن؟
ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم

سلام.
از معایب خودروی سراتو کوپ میشه به رانندگی خشک و قیمت بالاش اشاره کرد
همچنین شرکت کیا نوع 1600 CC این خودرو رو عرضه کرده و باعث افت شتاب گیری و سرعتش شده
دلیلشم این بوده که میخواستن خودرو بهینه تر بشه اما خوب با توجه به اینکه امروزه خودروهای اسپرت
از سرعت و شتاب مناسبی باید برخوردار باشن نوع 2000 CC سراتو کوپ عمکرد بهتری داره همچنین
طرفداران بیشتری هم داره.

مزایای مهمش داشتن سیستم پایداری ESC هست که تو مسیرهای پر پیچ و خم عملکرد خوبی داره.
داشتن 6 ایربگ در ایمنی این خودرو تاثیر زیادی گذاشته.
فضای کابین خوبی داره و کمبود فضا حتی برای سرنشینان عقب نداره.
استهلاکش در سطح متوسط هست حتی میشه گفت کم استهلاک.
نمای ظاهریش شیک و زیبایی داره ( سلیقه ای هست )

قیمت یراتو کوپ مدل 2012 تو بازار حدود 60 میلیون تومان با نوسان هست.
خودروهای دیگه تو رنج قیمت این میشه انواع تویوتا کمری و آریون یا هیوندای آزرا و سوناتا رو نام برد.

hsein
28-07-2012, 20:39
(1)اساتید عزیز نظرتون راجع به سوزوکی 2400 کارکرده چی هست؟ (خودروی با کیفیت و بی دردسری هست؟ + رانندگی لذت بخش و نرم) چه رنج قیمتی داره؟

(2)سوناتا از 2009 به بعد داخل کابین اش کامل متفاوت شده (دریچه کولر عمودی کشیده (ایستاده ) و پشت کیلومترآبی و ..) ؟

(3) اگر سوناتا ای که رنگ شده گی داشته باشه مدل 2010 رو بشه حدود 50 گرفت آیا برای فروش دردسر یا افت قیمت بیشتری خواهد داشت؟ به عبارت دیگه این رنگ شدگی توی ماشین های خارجی(در حد جزئی) جز شرایط ماشین هست ( که هر ماشین با ماشین دیگه فرق داره و ....) یا عیب اساسی ماشین ؟؟ اگه میشه راجع به این قضیه کامل توضیح بفرمایید

ممنون

mohamad skystar
28-07-2012, 21:13
(1)اساتید عزیز نظرتون راجع به سوزوکی 2400 کارکرده چی هست؟ (خودروی با کیفیت و بی دردسری هست؟ + رانندگی لذت بخش و نرم) چه رنج قیمتی داره؟

(2)سوناتا از 2009 به بعد داخل کابین اش کامل متفاوت شده (دریچه کولر عمودی کشیده (ایستاده ) و پشت کیلومترآبی و ..) ؟

(3) اگر سوناتا ای که رنگ شده گی داشته باشه مدل 2010 رو بشه حدود 50 گرفت آیا برای فروش دردسر یا افت قیمت بیشتری خواهد داشت؟ به عبارت دیگه این رنگ شدگی توی ماشین های خارجی(در حد جزئی) جز شرایط ماشین هست ( که هر ماشین با ماشین دیگه فرق داره و ....) یا عیب اساسی ماشین ؟؟ اگه میشه راجع به این قضیه کامل توضیح بفرمایید

ممنون

اگر کلا 8 اتوکاتیکش باشه ارزش خرید داره و مناسبه.
سوزوکی فقط نسل جدیدیش همین که شما گفتین یعنی 2400 CC ارزش داره نسب قبلیش واقعا سطحح پایینی در هر زمنیه داشت.
سوناتا از 2009 تا 2010 با این ویژگی وارد بازا شد و از 2011 نسل جدیدش جایگزین شد.
رنگ شدگی تو هر نوع خودرویی عیب اساسی هست و به میزان هر قسمتی که رنگ شده باشه از قیمت ماشین کسر خواهد شد.
در ضمن این رنگ شدگی بستگی داره کدوم قسمت ماشین باشه اگر سپر باشه که مهم نیست اما اگر قسمت های اصلی بدنه مثل کاپوت - گلگیر- درب ها و ...
باشه مهمه.
سوناتا مدل 2009 و 2010 خودروی محبوبی تو بازار هست اما افت قیمت بستگی به میزان کارکرد - مدل - و سایر موارد دیگه داره رنگ شدگی فقط یه موردش هست.

hsein
29-07-2012, 12:52
اگر کلا 8 اتوکاتیکش باشه ارزش خرید داره و مناسبه.
سوزوکی فقط نسل جدیدیش همین که شما گفتین یعنی 2400 CC ارزش داره نسب قبلیش واقعا سطحح پایینی در هر زمنیه داشت.
سوناتا از 2009 تا 2010 با این ویژگی وارد بازا شد و از 2011 نسل جدیدش جایگزین شد.
رنگ شدگی تو هر نوع خودرویی عیب اساسی هست و به میزان هر قسمتی که رنگ شده باشه از قیمت ماشین کسر خواهد شد.
در ضمن این رنگ شدگی بستگی داره کدوم قسمت ماشین باشه اگر سپر باشه که مهم نیست اما اگر قسمت های اصلی بدنه مثل کاپوت - گلگیر- درب ها و ...
باشه مهمه.
سوناتا مدل 2009 و 2010 خودروی محبوبی تو بازار هست اما افت قیمت بستگی به میزان کارکرد - مدل - و سایر موارد دیگه داره رنگ شدگی فقط یه موردش هست.

مرسی
من منظورم این بود که آدم با یه میزان بودجه محدود برای مصرف شخصی به مدت 2-3 سال (ماشین سرمایه هم محسوب میشه) بهتره 2009 بی رنگ بگیره با کارکرد و سن بیشتر یا 2010 رنگ شده جزئی ؟

hossein.az
29-07-2012, 13:13
مرسی
من منظورم این بود که آدم با یه میزان بودجه محدود برای مصرف شخصی به مدت 2-3 سال (ماشین سرمایه هم محسوب میشه) بهتره 2009 بی رنگ بگیره با کارکرد و سن بیشتر یا 2010 رنگ شده جزئی ؟

مورد اول خیلی بهتر از 2010 هست و در مدت میزان افت کمتری دارد و در موقع فروش راحتر بفروش میرسه.

mohamad skystar
29-07-2012, 16:37
مرسی

رنگ شدگی جئی هم مهم کدوم قسمت خودرو هست؟ آیا صافکاری شده رنگ تراشیده شده و با گریس صافکاری شده و قلم گیری شده؟
اگر کارکرد 2009 مناسب باشه و ماشین بدون تصادف و رنگ شدگی باشه که بهتر هست

abbasiuss
31-07-2012, 13:17
قیمت مگان ۲۰۰۰ اتومات مدل ۸۹....سی هزار تا کارکرد...بدون تصادف و خوردگی؟

mohamad skystar
31-07-2012, 15:52
قیمت مگان ۲۰۰۰ اتومات مدل ۸۹....سی هزار تا کارکرد...بدون تصادف و خوردگی؟

مگان 2000 اتوماتیک مدال 89 قیمت 38000000 تومان

hsein
31-07-2012, 16:01
رنگ شدگی جئی هم مهم کدوم قسمت خودرو هست؟ آیا صافکاری شده رنگ تراشیده شده و با گریس صافکاری شده و قلم گیری شده؟
اگر کارکرد 2009 مناسب باشه و ماشین بدون تصادف و رنگ شدگی باشه که بهتر هست

بین 2009 و 2010 5 میلیون اختلاف هست ! این اختلاف طبیعیه؟
مثلا 2009 و 50000کارکرده 51 حدودا
2010 و 50000 کارکرد 55-6 میلیون حدودا!!!

خب اینحوری که به ماشین 2010 ای بیشتر فشار اومده سالی 25000 تا نسبت به 2009 سالی کمتر از 20000

اگر برای مصرف بخواهیم سوناتا 2009 ، 50000 کارکرد بهتره؟(نسبت به 2010 و برای از 2-3 سال استفاده) برای فروش مساله ساز نیست؟ (نسبت به 2010 و بعد از 2-3 سال استفاده)

mohamad skystar
31-07-2012, 16:09
بین 2009 و 2010 5 میلیون اختلاف هست ! این اختلاف طبیعیه؟
مثلا 2009 و 50000کارکرده 51 حدودا
2010 و 50000 کارکرد 55-6 میلیون حدودا!!!

خب اینحوری که به ماشین 2010 ای بیشتر فشار اومده سالی 25000 تا نسبت به 2009 سالی کمتر از 20000

اگر برای مصرف بخواهیم سوناتا 2009 ، 50000 کارکرد بهتره؟(نسبت به 2010 و برای از 2-3 سال استفاده) برای فروش مساله ساز نیست؟ (نسبت به 2010 و بعد از 2-3 سال استفاده)

بله این اختلاف قیمت طبیعیه گاهی اوقات بیشتر میشه گاهی اوقات کمتر.
به نظر من 2009 رو برداری که خیلی بهتره اگر تمیز و سالم و بدون رنگ با کارکرد کمتر باشه.
برای فروش هم هیچ مشکلی نیست خیالت راحت.

hsein
31-07-2012, 23:43
سوناتا های وارداتی هم توسط آسان موتور با همون آسانی و راحتی سرویس و تعمیر می شند؟فرقی نمی کنه یا اذیت می کنند ؟ هزینه ها یکی هست؟

پیشنهاد شما کدوم هست؟

جسارتا بین ام جی و سوناتا یه مقایسه ای انجام میدید؟ ام جی هم قیمتش همین رنج هست؟

با توجه به این معیار ها:

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی

dash_mehdi
01-08-2012, 00:21
سوناتا های وارداتی هم توسط آسان موتور با همون آسانی و راحتی سرویس و تعمیر می شند؟فرقی نمی کنه یا اذیت می کنند ؟ هزینه ها یکی هست؟

پیشنهاد شما کدوم هست؟

جسارتا بین ام جی و سوناتا یه مقایسه ای انجام میدید؟ ام جی هم قیمتش همین رنج هست؟

با توجه به این معیار ها:

1- بی دردسر بودن و کیفیت
2- آپشن ها و هوشمندی
3- کم مصرفی
4- ایمنی

سوناتا قطعا از ام جي سر تره به دليله:
عمر بيشتر
قطعات دردسترس تر و كمي ارزان تر
قدرت موتور بالا تر

ام جي لوكس ترو شيك تره به دليل:
طراحي زيبا و جذاب
طراحي داخل زيبا تر از سوناتا و امپر ديجيتال

حالا معيار هاي شما:
1- بی دردسر بودن و کیفیت >> سوناتا
2- آپشن ها و هوشمندی >> ام جي
3- کم مصرفی >> ام جي كمي كمتر ميسوزونه
4- ایمنی >> سوناتا با داشتن 10 ايربگ و كيفيت ساخت بالاتر
5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن >> ام جي

همچنين قيمت صفرشون هم هرچند سوناتا توليد نميشه ام جي ارزون تره ولي در كاركرده سوناتا قيمت پايين بهتر ميتونيد پيدا كنيد اما مدل 2007 به پايين كه يك فيس ليفت پايين تره توصيه نميشه.:20:

hsein
01-08-2012, 01:11
سوناتا قطعا از ام جي سر تره به دليله:
عمر بيشتر
قطعات دردسترس تر و كمي ارزان تر
قدرت موتور بالا تر

ام جي لوكس ترو شيك تره به دليل:
طراحي زيبا و جذاب
طراحي داخل زيبا تر از سوناتا و امپر ديجيتال

حالا معيار هاي شما:
1- بی دردسر بودن و کیفیت >> سوناتا
2- آپشن ها و هوشمندی >> ام جي
3- کم مصرفی >> ام جي كمي كمتر ميسوزونه
4- ایمنی >> سوناتا با داشتن 10 ايربگ و كيفيت ساخت بالاتر
5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن >> ام جي

همچنين قيمت صفرشون هم هرچند سوناتا توليد نميشه ام جي ارزون تره ولي در كاركرده سوناتا قيمت پايين بهتر ميتونيد پيدا كنيد اما مدل 2007 به پايين كه يك فيس ليفت پايين تره توصيه نميشه.:20:

نه ما که دنبال 2009 -2010 هستیم ؛ کاش زودتر این دوران تموم شه ، خسته شدم واقعا بد سردرگمی ای هست مخصوصا با این بازار

پس خیلی ام جی کیفیت نداره ؟ درسته؟
فکر کنم بازار دست دو اش هم کم رونق باشه!

ولی خیلی خوشگله و آپشن هاش به روز ه! :دی
راستی داخلش مثل اینه یا این نمونه ایران نیومده؟
صفرش چنده؟

یه سوال دیگه
نیسان قشفایی کارکرده اش چه رنج قیمتی داره ؟
اون چطوره؟ ( جون بودجه مون بالاتر رفته می خواستم اون رو هم بررسی کنیم (خودم شاسی بلند خیلی دوست دارم از قشقایی هم از اول خوشم میومد))

مرسی

SAMCRO
01-08-2012, 03:35
سلام !‌

اقا یه چند تا سوال داشتم ... یکی از اشناهای نزدیکمون ماشین می خواد بخره ... بعدش می خواست بدونه الان آزرا ( گرانجو نه :دي ) چنده ؟
اگه گزینه ی دیگه ای توی همین رنج بودش هم اگه میشه معرفی کنید. ...

چیزایی هم که مد نظرشه ایناس ..

اپشن های خوب .. قدرت موتور نسبتا خوب .. زیبایی .. راحتی ...
بنزین زیاد مد نظر نیست ..

dash_mehdi
01-08-2012, 03:46
نه ما که دنبال 2009 -2010 هستیم ؛ کاش زودتر این دوران تموم شه ، خسته شدم واقعا بد سردرگمی ای هست مخصوصا با این بازار

صفرش چنده؟

یه سوال دیگه
اون چطوره؟ ( جون بودجه مون بالاتر رفته می خواستم اون رو هم بررسی کنیم (خودم شاسی بلند خیلی دوست دارم از قشقایی هم از اول خوشم میومد))

مرسی

کیفیتش بد نیست ولی خمب به نسبت سوناتا پایین تره
قیمت ام جی ٥٥۰ — ٥٧ میلیون تومن
همچنین ام جی در تمام نقاظ جهان یک نوع فرم داخلی داره که تو گوگل سرچ کنید میاد که در ایرانم همونه.
بازاره دسته دورمش هم همونطور که گفتید جالب نیست,البته بدم نیست ولی به سوناتا نمیرسه.

نیسان قشقایی هم اطلاعات دقیقی دربارش ندارم اما همین که نام نیسان و یک برند ژاپنی رو یدک میکشه همه جوره باید بهش اعتماد کنید اما قیمت که فکر کنم حداقل ١۰ الی ١٥ تومن از این گزینه ها بالاتره

dash_mehdi
01-08-2012, 04:00
سلام !‌

اقا یه چند تا سوال داشتم ... یکی از اشناهای نزدیکمون ماشین می خواد بخره ... بعدش می خواست بدونه الان آزرا ( گرانجو نه :دي ) چنده ؟
اگه گزینه ی دیگه ای توی همین رنج بودش هم اگه میشه معرفی کنید. ...

چیزایی هم که مد نظرشه ایناس ..

اپشن های خوب .. قدرت موتور نسبتا خوب .. زیبایی .. راحتی ...
بنزین زیاد مد نظر نیست ..

اگر بودجتون تا صد میلیون هست انتخاب اول ازرا که نزدیک صد تممنه
حالا گزینه های دیگه ای مانند رنو لتیتود و تویوتا اریونم هست که ااان شارژ گوشیم هر لحضه ممکنه تموم شه و وقت توضیح بیشتر ندارم .سحر بخیر :دی

hsein
01-08-2012, 09:29
کیفیتش بد نیست ولی خمب به نسبت سوناتا پایین تره
قیمت ام جی ٥٥۰ — ٥٧ میلیون تومن
همچنین ام جی در تمام نقاظ جهان یک نوع فرم داخلی داره که تو گوگل سرچ کنید میاد که در ایرانم همونه.
بازاره دسته دورمش هم همونطور که گفتید جالب نیست,البته بدم نیست ولی به سوناتا نمیرسه.

نیسان قشقایی هم اطلاعات دقیقی دربارش ندارم اما همین که نام نیسان و یک برند ژاپنی رو یدک میکشه همه جوره باید بهش اعتماد کنید اما قیمت که فکر کنم حداقل ١۰ الی ١٥ تومن از این گزینه ها بالاتره

صفرش رو که در جریانم خیلی بالاتر هست ، اما کارکرده اش پیدا میشه؟ با چه قیمتی؟
فروش دست 2 اش افتضاح کمه نه؟

ام جی صفرش تولید میشه؟ این قضیه توربو اش چیه؟!!!
mg 6 چطوره؟

mohamad skystar
01-08-2012, 10:36

صفرش چنده؟

یه سوال دیگه

مرسی

نیسان قشقایی با موتور 4 سیلندر 2000 CC و 139 اسب بخار
یک شاسی بلند کوچک حساب میشه. یه شاسی بلند بهینه اما با کیفیت
به مراتب تمام شرکت های خودروسازی در کنار شاسی بلند های مجهز و پر قدرتشون نمونه های کوچک تر و کم مصرف تر هم
تولید میکنن.
قشقایی دیگه تولید نمیشه و قیمتش الان حدود 80 میلیون تومان شایدم بیشتر باشه
اگر براتون امکان داره تویوتا آریون رو از نزدیک ببینید و باهاش رانندگی کنید تو تصمیم گیری نهایی تاثیر داره.

در مورد MG 6 هم خودروی اسپرتی هست که هنوز به طور گسترده وارد بازار نشده. MG فعلا با خدمت پس از فروش ضعیفی رو به رو هست و نیاز به زمان داره

Papillon
01-08-2012, 12:36
درود بر همگی
پدر بنده قصد داره یه ماشین با قیمت حدود 40 تومن بخره . اولش خیلی به مگان علاقه نشون داد ، ولی کم کم نظرشو نسبت به سراتو جلب کردم ، ده تومن هم مینومنه بالا تر بده . ولی از اونجایی که من اطلاعات زیادی ندارم و با توجه به اینکه میشه دست دوم هم خرید (آزرا 2008 پیشنهاد کرده دوستش که 40 تومن میده ) نمیدونم واقعا چی پیشنهاد بدم بهش . هم میخوام مصرفش در حد معقول باشه هم از نظر هزینه های جانبی مقرون به صرفه تر باشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید

hossein.az
01-08-2012, 12:54
درود بر همگی
پدر بنده قصد داره یه ماشین با قیمت حدود 40 تومن بخره . اولش خیلی به مگان علاقه نشون داد ، ولی کم کم نظرشو نسبت به سراتو جلب کردم ، ده تومن هم مینومنه بالا تر بده . ولی از اونجایی که من اطلاعات زیادی ندارم و با توجه به اینکه میشه دست دوم هم خرید (آزرا 2008 پیشنهاد کرده دوستش که 40 تومن میده ) نمیدونم واقعا چی پیشنهاد بدم بهش . هم میخوام مصرفش در حد معقول باشه هم از نظر هزینه های جانبی مقرون به صرفه تر باشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید

سراتو در دو مدل 2000 و1600 سی سی تولید میشه
ودارای امکانات زیر :
امکانات :· پشت سری های با قابلیت عکس العمل ضربه
· کنترل اتوماتیک چراغ ها
· سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک
· چراغ مه شکن
· دور فرمان چرمی
· رادیو پخش + سی دی چنجر +mp3
· دستگیره ها ی درب ها با پوشش کروم
· سان روف
· Trip computer
· 2 ایربگ
آینه داخلی الکتروکرومیک – آینه های کناری با گرم کن و کنسول میانی .

تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ

16/4 سیلندر خطی

حجم موتور (سی سی)

1998

قدرت (اسب بخار)

156 / 6200

گشتاور (نیوتن متر/دور در دقیقه)

194 / 4300

بازده وزنی مخصوص (اسب بخار بر تن)

126

توان خروجی مخصوص (اسب بخار بر لیتر)

78

حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت)

-

شتاب صفر تا صد (ثانیه)

-

طول/عرض/ارتفاع (میلی متر)

4530/1775/1460

فاصله دو چرخ جلو/ دو محور (میلی متر)

1557/2560

وزن خالص (کیلوگرم)

1242

مشخصات تایر

205/55R16

مصرف شهری (لیتر در صد کیلومتر)

9.4

مصرف جاده ای (لیتر در صد کیلومتر)

6.9

اگر قصد خرید دست دوم دارید کمری gl 2008
خیلی بهتر از آزاراست و با ملاکهاتون کاملا همخوانی داره :کم هزینه ,عمر بالای قطغات,کم مصرف

Papillon
01-08-2012, 13:49
سراتو در دو مدل 2000 و1600 سی سی تولید میشه
ودارای امکانات زیر :
امکانات :· پشت سری های با قابلیت عکس العمل ضربه
· کنترل اتوماتیک چراغ ها
· سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک
· چراغ مه شکن
· دور فرمان چرمی
· رادیو پخش + سی دی چنجر +mp3
· دستگیره ها ی درب ها با پوشش کروم
· سان روف
· Trip computer
· 2 ایربگ
آینه داخلی الکتروکرومیک – آینه های کناری با گرم کن و کنسول میانی .

تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ

16/4 سیلندر خطی

حجم موتور (سی سی)

1998

قدرت (اسب بخار)

156 / 6200

گشتاور (نیوتن متر/دور در دقیقه)

194 / 4300

بازده وزنی مخصوص (اسب بخار بر تن)

126

توان خروجی مخصوص (اسب بخار بر لیتر)

78

حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت)

-

شتاب صفر تا صد (ثانیه)

-

طول/عرض/ارتفاع (میلی متر)

4530/1775/1460

فاصله دو چرخ جلو/ دو محور (میلی متر)

1557/2560

وزن خالص (کیلوگرم)

1242

مشخصات تایر

205/55R16

مصرف شهری (لیتر در صد کیلومتر)

9.4

مصرف جاده ای (لیتر در صد کیلومتر)

6.9

اگر قصد خرید دست دوم دارید کمری gl 2008
خیلی بهتر از آزاراست و با ملاکهاتون کاملا همخوانی داره :کم هزینه ,عمر بالای قطغات,کم مصرف

ممنون
فکر میکنید بین مزدا 3 ، سراتو ، کمری کار کرده یا آزرا کارکرده کدوم مناسب تره ؟
و یه سوال دیگه
ماشین کار کرده مدل بالاتر رو پیشنهاد میکنید یا ماشین صفر مدل پایینتر ؟

SAMCRO
01-08-2012, 14:32
اگر بودجتون تا صد میلیون هست انتخاب اول ازرا که نزدیک صد تممنه
حالا گزینه های دیگه ای مانند رنو لتیتود و تویوتا اریونم هست که ااان شارژ گوشیم هر لحضه ممکنه تموم شه و وقت توضیح بیشتر ندارم .سحر بخیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه ۱۰۰ میلیون نیست . دیگه ۷۰ ۸۰ بیشتر نباید بشه ...
اریون هم خودم خیلی خوشم می اد ولی خوب ۱۰۰ تومنه تقریبا :دي
+کارکرده هم جزو انتخابا هست ..
مرسی از جواب ...

یه سوال داشتم ... اگه ماشین تصادفی باشه ( مثلا درش رنگ داشته باشه ) اشکالی داره ؟‌:دي برای ۲باره فروختن نمی گما .. برای مصرف ...

mohamad skystar
01-08-2012, 17:01
درود بر همگی

سلام.
اگر بودجه شما تا 50 میلیون تومن باشه
تویوتا کمری GLX مدل 2007 رو میتونید انتخاب کنید.
مصرف سوخت مناسب
قدرت و شتاب مناسب
جادار - ایمن - راحت و نرم
عمر مفید طولانی و خدمات گسترده در سطح کشور.

اگر قدرت و شتاب بیشتر بخوای آزرا گزینه بهتری هست چون موتور پر قدرت تری داره

mohamad skystar
01-08-2012, 17:05
نه ۱۰۰ میلیون نیست . دیگه ۷۰ ۸۰ بیشتر نباید بشه ...
اریون هم خودم خیلی خوشم می اد ولی خوب ۱۰۰ تومنه تقریبا :دي
+کارکرده هم جزو انتخابا هست ..
مرسی از جواب ...

یه سوال داشتم ... اگه ماشین تصادفی باشه ( مثلا درش رنگ داشته باشه ) اشکالی داره ؟‌:دي برای ۲باره فروختن نمی گما .. برای مصرف ...

رنگ شدگی بستگی به میزانش از قیمت خودرو کم میکنه.
شما خودروی صفر کیلومتر میخوای؟
با بودجه شما کارکرده مناسب پیدا میشه مثل تویوتا آریون - تویوتا کمری مدل 2011
هیوندای آزرا 2011
هیوندای سوناتا 2011

ملاک های خودتون رو دقیق ذکر کنید تا ببینیم چه خودرویی مناسب تر هست

SAMCRO
01-08-2012, 17:57
رنگ شدگی بستگی به میزانش از قیمت خودرو کم میکنه.
شما خودروی صفر کیلومتر میخوای؟
با بودجه شما کارکرده مناسب پیدا میشه مثل تویوتا آریون - تویوتا کمری مدل 2011
هیوندای آزرا 2011
هیوندای سوناتا 2011

ملاک های خودتون رو دقیق ذکر کنید تا ببینیم چه خودرویی مناسب تر هست

ممنون ..
کارکرده رو بیشتر ترجیه می دم ...
همون طور که بالا گقتم به نظر خودمم روی آزراهه .. البته اگه آریون هم بشه گرفت خیلی خوبه ...( تویوتا رو ترجیه می دم اینجا ) اگه بشه قیمتاش هم بگین خیلی خوبه.. یکی آزرا کارکرده ۲۰۱۱ یکی هم اریون .
ملاک ها هم ایناس : قدرت موتور . راحتی توی رانندگی . هر چی اپشن بیشتر داشته باشه بهتره :دي . شتاب . چند سالی هم کار کنه :دي یعنی عمر قطعاتش خوب باشه ..
راستی سوناتا ۲۰۱۲ قیمتش خیلی می ره بالا ؟

مصرف بنزین هم مهم نیست .

mohamad skystar
01-08-2012, 20:40
ممنون ..
کارکرده رو بیشتر ترجیه می دم ...
همون طور که بالا گقتم به نظر خودمم روی آزراهه .. البته اگه آریون هم بشه گرفت خیلی خوبه ...( تویوتا رو ترجیه می دم اینجا ) اگه بشه قیمتاش هم بگین خیلی خوبه.. یکی آزرا کارکرده ۲۰۱۱ یکی هم اریون .
ملاک ها هم ایناس : قدرت موتور . راحتی توی رانندگی . هر چی اپشن بیشتر داشته باشه بهتره :دي . شتاب . چند سالی هم کار کنه :دي یعنی عمر قطعاتش خوب باشه ..
راستی سوناتا ۲۰۱۲ قیمتش خیلی می ره بالا ؟

مصرف بنزین هم مهم نیست .

آزرا مدل 2011 قیمت 75000000 تومان
سوناتا 2012 صفرکیلومتر فول وارداتی قیمت حدود 78000000 تومان
آریون مدل 2010 قیمت 75000000 تومان البته مدل 2011 رو میشه رو 82 یا 83 میلیون تومان هم پیدا کرد.

ماشین پرقدرت و با آپشها های زیاد بخوای آزرا
ماشین پرقدرت - نرم و راحت طول عمر بالا و فید بخوای آریون
ماشین زیبا شیک کم مصرف با امکانات و تجهیرات بخوای سوناتا

hsein
02-08-2012, 11:15
گارانتی سوناتا آسان موتور چقدره؟ سوناتا های وارداتی هم توسط آسان موتور با همون آسانی و راحتی سرویس و تعمیر می شند؟فرقی نمی کنه یا اذیت می کنند ؟ هزینه ها یکی هست؟

کروز کنترل سوناتا ، لیمیتر هم داره دیگه؟

Pourya-pc
02-08-2012, 11:29
گارانتی سوناتا آسان موتور چقدره؟ سوناتا های وارداتی هم توسط آسان موتور با همون آسانی و راحتی سرویس و تعمیر می شند؟فرقی نمی کنه یا اذیت می کنند ؟ هزینه ها یکی هست؟

کروز کنترل سوناتا ، لیمیتر هم داره دیگه؟

فکر میکنم 100 هزار کیلومتر یا 5 سال گارانتی هست ، خودروهای وارداتی ربطی به شرکت آسان نداره و در صورت خرابی به صورت آزاد پذیرش میشه .
هزینه های خودرویی که از شرکت آسان خریداری نشده باشه طبیعتا بیشتر هست .
بله کروز کنترل سوناتا کاملا هوشمند هست و تکمیل !

hsein
02-08-2012, 12:05
فکر میکنم 100 هزار کیلومتر یا 5 سال گارانتی هست ، خودروهای وارداتی ربطی به شرکت آسان نداره و در صورت خرابی به صورت آزاد پذیرش میشه .
هزینه های خودرویی که از شرکت آسان خریداری نشده باشه طبیعتا بیشتر هست .
بله کروز کنترل سوناتا کاملا هوشمند هست و تکمیل !

اگر گارانتی تموم شده باشه فرقی هست بین شرکتی و وارداتی؟

Pourya-pc
02-08-2012, 13:57
اگر گارانتی تموم شده باشه فرقی هست بین شرکتی و وارداتی؟

خیر تفاوتی ندارند ، تنها تفاوت گارانتی هست که وقتی نباشه دلیلی بر گرانتر بودن هریک نیست .

weiran
04-08-2012, 09:53
سلام ما که تا 50 م جیزی پیدا نکردیم تگه بودجه مون بره تا 60 تومن چی پیشنهاد میدید؟ معیار هامون که اینها بود : 1- بی دردسر بودن و کیفیت 2- آپشن ها و هوشمندی 3- کم مصرفی 4- ایمنی 5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن

hsein
04-08-2012, 09:53
یه سوناتا 2010 سفید با خدود 40000 کارکرد میگن 57 ، چند می ارزه؟

Pourya-pc
04-08-2012, 11:24

به شرط بی عیب بودن ( 4 سیلندر ) و اینکه واقعا تمیز باشه ارزش دارد ، البته کمی قیمتش بالاست .
سوناتا 2010 ( 4 سیلندر )------>54.000.000

mohamad skystar
04-08-2012, 11:47

بستگی به آپشن ها و تمیزی خودرو و بیمه هم داره.

hsein
05-08-2012, 00:23
بستگی به آپشن ها و تمیزی خودرو و بیمه هم داره.

زیادی بالا می گفت

نشد

الان 2010 شرکتی (فول) زیر 60000 کارکرد (راستش یادم نیست دقیقا چند گفت) سفید بدون رنگ با یکم خش (هنوز ندیدم خود یارو میگه) با گارانتی انگار (بیمه رو نمی دونم ) 55 گفته حالا تا فردا ببینیم ماشین رو

بنگاهی ها خیلی چرت قیمت میدند ، کلی روش می کشن بعد تازه یکم پایین میاند منت تخفیف رو هم می زارند!

راستی امروز یه اپتیما 2010 سفارش خارج ! (:دی یادم نیس کجا بود) دیدم تو نمایشگاه دوبل اکسکلوسیو!!! (از فرمایشات نمایشگاه دار) اما کلی آپشن داشت ، حتی استارت دکمه ای ، ای اس پی ، بلوتوث و .... و باله عقب ، 60000 تا رفته ، 58 ! ماشین تمیزی بود ... اما دلم به اپتیما راضی نمیشه

3 تا سوال هم بپرسم :
1- سوناتا ای اس پی داره؟
2- یه تعمیرکار (ماشین خارجی هم تعمیر می کنه دیدم بنز و بی ام و خیلی میارن پیشش ، زانتیا و 206 و مزدا 3 و ماکسیما و ... داخلی هم تعمیر می کنه ، نابغه نیست و اسم آنچنانی در نکرده اما کارشم نسبتا خوبه ) می تونه از همه لحاظ موتور سوناتا رو بررسی کنه و تشخیص بده یا تخصص حرفه ای می خواد ؟! آخه شنیدم نمایندگی خیلی دلسوزانه چک نمی کنه ، این آشناس انصافا وقت میزاره اما نمی دونم چقدر پیجیده است و تخصص هیوندای می خواد؟
3- صافکار ماشین های داخلی چی؟ می تونه کامل تشخیص بده ؟ ( ماشین میارن پیشش قیمت میزاره اما ندیدم خیلی ماشین خارچی صافکاری کته) این قضیه رنگی که می گن صاقکار هم نمی تونه تشخیص بده راسته؟

ای کاش بتونم یه روز محبتتون رو جبران کنم

mohamad skystar
05-08-2012, 01:16
زیادی بالا می گفت

نشد

الان 2010 شرکتی (فول) زیر 60000 کارکرد (راستش یادم نیست دقیقا چند گفت) سفید بدون رنگ با یکم خش (هنوز ندیدم خود یارو میگه) با گارانتی انگار (بیمه رو نمی دونم ) 55 گفته حالا تا فردا ببینیم ماشین رو

بنگاهی ها خیلی چرت قیمت میدند ، کلی روش می کشن بعد تازه یکم پایین میاند منت تخفیف رو هم می زارند!

راستی امروز یه اپتیما 2010 سفارش خارج ! (:دی یادم نیس کجا بود) دیدم تو نمایشگاه دوبل اکسکلوسیو!!! (از فرمایشات نمایشگاه دار) اما کلی آپشن داشت ، حتی استارت دکمه ای ، ای اس پی ، بلوتوث و .... و باله عقب ، 60000 تا رفته ، 58 ! ماشین تمیزی بود ... اما دلم به اپتیما راضی نمیشه

3 تا سوال هم بپرسم :
1- سوناتا ای اس پی داره؟
2- یه تعمیرکار (ماشین خارجی هم تعمیر می کنه دیدم بنز و بی ام و خیلی میارن پیشش ، زانتیا و 206 و مزدا 3 و ماکسیما و ... داخلی هم تعمیر می کنه ، نابغه نیست و اسم آنچنانی در نکرده اما کارشم نسبتا خوبه ) می تونه از همه لحاظ موتور سوناتا رو بررسی کنه و تشخیص بده یا تخصص حرفه ای می خواد ؟! آخه شنیدم نمایندگی خیلی دلسوزانه چک نمی کنه ، این آشناس انصافا وقت میزاره اما نمی دونم چقدر پیجیده است و تخصص هیوندای می خواد؟
3- صافکار ماشین های داخلی چی؟ می تونه کامل تشخیص بده ؟ ( ماشین میارن پیشش قیمت میزاره اما ندیدم خیلی ماشین خارچی صافکاری کته) این قضیه رنگی که می گن صاقکار هم نمی تونه تشخیص بده راسته؟

ای کاش بتونم یه روز محبتتون رو جبران کنم

عجله نکن باید وقت بزاری و بگردی تا قیمت مناسب گیرت بیاد.
در مورد اون 3 تا سوال:

1. نه دوست من ESP نداره مدل سری 2009
2. همین تعمیرکار هم میتونه تشخیص بده و نیازی به نمایندگی دیگه نیست
3. سعی کن ببری پیش صافکار مجرب و با تجربه در زمینه ماشین خارجی و اینکه صافکار تا چه حد تشخیص میده بازم بستگی به تجربه و کارش تو این زمنیه داره

weiran
05-08-2012, 04:29
ما منتظریم ها : سلام ما که تا 50 م جیزی پیدا نکردیم اگه بودجه مون بره تا 60 تومن چی پیشنهاد میدید؟ معیار هامون که اینها بود : 1- بی دردسر بودن و کیفیت 2- آپشن ها و هوشمندی 3- کم مصرفی 4- ایمنی 5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن راستی این تعویض دنده از طرفین فرمون که با اون دوال کلاج که رو ماشین خارجی خفن ها (اسپرت) ها هست فرق می کنه دیگه؟ راجع به اینی که تو مدل های وارداتی تو ایران هست توضیح میدید؟

Pourya-pc
05-08-2012, 05:10
ما منتظریم ها : سلام ما که تا 50 م جیزی پیدا نکردیم اگه بودجه مون بره تا 60 تومن چی پیشنهاد میدید؟ معیار هامون که اینها بود : 1- بی دردسر بودن و کیفیت 2- آپشن ها و هوشمندی 3- کم مصرفی 4- ایمنی 5-تمیز بودن ماشین در صورت کارکرده بودن راستی این تعویض دنده از طرفین فرمون که با اون دوال کلاج که رو ماشین خارجی خفن ها (اسپرت) ها هست فرق می کنه دیگه؟ راجع به اینی که تو مدل های وارداتی تو ایران هست توضیح میدید؟
بهترين خودروي صفر در رنج ٦٠ مليون تومان با توجه به انتظارات شما :
١ - مزدا ٣ نيو
٢ - سراتو سدان
شيفت چنج به لحاظ اصول و تعويض دنده تفاوتي با مك لارن نداره . تفاوت در موتور و گيرباكسه .
دست دوم ميتونيد :
١ - تويوتا كمري ٢٠١٠
٢ - سوناتا ٢٠١٠
٣- اپتيما ٢٠١٠
-------
در كل اگر اتومبيل زيبا،آپشن دار ، با كيفيت بالا، جادار و بي دردسر مي خواهيد بي شك مزدا ٣ نيو بهترين گزينست .

hsein
05-08-2012, 23:29
سلام
یه سوال فوری

یه مورد سوناتا 2010 با کارکرد 15000 تا توی نمایندگی خود هیوندای دیدم میگه 62 (اینجور که مشخصه بی تخفیف) (توی دفتر نمایندگی بود و طرف می گفت شرکتی هست با 5 سال گارانتی یا 150000 ! نمی دونم درسته یا نه ، یه چیز دیگه اینکه فکر کنم (مطمعن نیستم)ال سی دی داشت ، میشه شرکتی ها هم ال سی دی دار باشند؟ جون بنظر فابریک میومد.... نشونه شرکتی بودن جیه؟)

+ یه مورد 2009 نقره ای حدود 60000 کیلومتر وارداتی 2 ایربگ با تهویه دستی 51 تومننظرتون رو لطف می کنید؟

mohamad skystar
06-08-2012, 11:29
سلام
یه سوال فوری

یه مورد سوناتا 2010 با کارکرد 15000 تا توی نمایندگی خود هیوندای دیدم میگه 62 (اینجور که مشخصه بی تخفیف) (توی دفتر نمایندگی بود و طرف می گفت شرکتی هست با 5 سال گارانتی یا 150000 ! نمی دونم درسته یا نه ، یه چیز دیگه اینکه فکر کنم (مطمعن نیستم)ال سی دی داشت ، میشه شرکتی ها هم ال سی دی دار باشند؟ جون بنظر فابریک میومد.... نشونه شرکتی بودن جیه؟)

+ یه مورد 2009 نقره ای حدود 60000 کیلومتر وارداتی 2 ایربگ با تهویه دستی 51 تومننظرتون رو لطف می کنید؟

اگر اون مدل 2010 دارای گارانتی هست و فول شرکتی به نظرم ارزش خرید داره نسبت به اون 2009
دوست من سعی کن الان که این مبلغ رو برای خودرو هزینه میکنی ماشین با امکانات کامل انتخاب کنید. تهویه دستی برای سوناتا 2009 زیاد جالب نیست.
شرکتی ها عموما کامل هست نشونشون اینکه گارانتی دارن و فاکتور فروش شرکتی که وارد میکنه.

Pourya-pc
06-08-2012, 11:33
سلام
یه سوال فوری

شرکتی ها خودشون به خودرو آپشن اضافه میکنن و وارداتی ها حتی آزرا 2012 مانیتور نداره .

hsein
06-08-2012, 15:05
مرسی از همه دوستان

ان شا الله میریم برای خرید سوناتا 2010 و 62 میلیونی :(

اما به عنوان آخرین سوال :
1- الان کمری فول آپشن چه مدلی تمیز تو این رنج پیدا میشه ؟

2-یه اپتیما فول فول آپشن (استارتر دار) دیدیم مشکی ، 35000 کارکرد ، با یکم خوردگی بدون رنگ ، 2010 ==> 54.500 م / نظر؟ هم نسبت به خودش هم نسبت به سوناتا ـه

softday
06-08-2012, 16:28
اقا ix35اون اولين مدل هاش كه اومد فكر كنم 53تومن بود .الان اون مدل هارو بخواي بخري حدودي چند ميشه خريد؟

mohamad skystar
06-08-2012, 17:08
مرسی از همه دوستان

ان شا الله میریم برای خرید سوناتا 2010 و 62 میلیونی :(

اما به عنوان آخرین سوال :
1- الان کمری فول آپشن چه مدلی تمیز تو این رنج پیدا میشه ؟

2-یه اپتیما فول فول آپشن (استارتر دار) دیدیم مشکی ، 35000 کارکرد ، با یکم خوردگی بدون رنگ ، 2010 ==> 54.500 م / نظر؟ هم نسبت به خودش هم نسبت به سوناتا ـه

تو این رنج کمری GLX فول مدل 2008 رو میتونید انتخاب کنید.
تا زمانی که انتخاب با تویوتا و هیوندای باشه کیا اپتیما اونم نسل قدیمش انتخاب نمیشه.

mohamad skystar
06-08-2012, 17:13
اقا ix35اون اولين مدل هاش كه اومد فكر كنم 53تومن بود .الان اون مدل هارو بخواي بخري حدودي چند ميشه خريد؟

اولین مدلهاش توسان بود و از سال 2011 با کد ix35 معرفی شد البته نام توسان همیشه هست.
اون مدل هایی که شما میگین نسل قبلی هست که از سال 2007 اومد و الان همون مدل های 2007 از 50 میلیون تومان شروع میشه
تا 2010 که حدودا تا 63 میلیون تومان هست.
و از سال 2011 نسل جدید معرفی شد که از 85 میلیون تومن شروع میشه

softday
06-08-2012, 17:35
اون مدلي كه از 2011وارد شد.دست دومش حدودي چنده؟

mohamad skystar
06-08-2012, 17:39
اون مدلي كه از 2011وارد شد.دست دومش حدودي چنده؟

مدل های 2011 که نسل جدید هستن از 85 میلیون تومان شروع میشه تا 95 میلیون تومان

hsein
07-08-2012, 04:11
سلام
چه وسایلی رو باید همراه سوناتا 2010 تحویل بگیریم؟

mohamad skystar
07-08-2012, 17:04
سلام
چه وسایلی رو باید همراه سوناتا 2010 تحویل بگیریم؟

این تاپیک رو بخونید.

hsein
07-08-2012, 18:51
با کمک شما دوستان ، امروز سوناتا 2010 رو تحویل گرفتیم ، با 15000 کارکرد واقعی ، به قیمت 61.500 ( البته بدون بیمه بدنه:( ) ، البته قیمت رو بالا می گفت ولی ماشین تمیز بود
بماند که خیلی اذیت شدیم و بدقلقی و حتی رندی کردند
اما دیگه تو این بازار صبر جایز نبود

بازهم ممنون از دوستان

Pourya-pc
08-08-2012, 00:19
مبارک باشد ، روزهای خوبی رو با سوناتا 2010 داشته باشید .:20:

mehran_286
12-08-2012, 02:49
سلام دوستان

خودرو تا نهایتا 45 میلیون که کروز کنترل داشته باشه به ترتیب حدود قیمت صعودی بی زحمت بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

Pourya-pc
12-08-2012, 09:21
سلام دوستان

خودرو تا نهایتا 45 میلیون که کروز کنترل داشته باشه به ترتیب حدود قیمت صعودی بی زحمت بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

سلام ، شما ملاک هاتون رو مشخص کنید تا به پاسخ مورد نظر برسید ، چجور خودرویی لازم داری ؟ خانوادگی ؟ اسپرت ؟ ...
صفر یا کار کرده ؟ اگر کار کرده حدود چند ساله باشه ؟

mehran_286
12-08-2012, 13:17
سلام ، شما ملاک هاتون رو مشخص کنید تا به پاسخ مورد نظر برسید ، چجور خودرویی لازم داری ؟ خانوادگی ؟ اسپرت ؟ ...
صفر یا کار کرده ؟ اگر کار کرده حدود چند ساله باشه ؟

خودرو خانوادگی چیزی مثل مگان که بشه به راحتی تو شهر و جاده استفاده کرد

ترجیحا صفر یا نهایتا 2 سال کا کرده

مصرف سوخت متوسط

در کل یه خودروی راحت

با تشکر

mohamad skystar
12-08-2012, 13:22
خودرو خانوادگی چیزی مثل مگان که بشه به راحتی تو شهر و جاده استفاده کرد

ترجیحا صفر یا نهایتا 2 سال کا کرده

مصرف سوخت متوسط

در کل یه خودروی راحت

با تشکر

اگر خودروی صفر بخوای که مگان 2000 گزینه منتخب هست و با ملاک های شما همخوانی داره.
خودروهای کارکرده مثل مزدا 3 نسل قدیم مدل 88
تویوتا کمری GL مدل 2008
هیوندای سوناتا مدل 2008

بین خودروهای کارکرده ای که نام بردم کمری GL با تمام ملاک های شما همخواین داره بعد سوناتا و بعد مزدا 3

tufan_17
12-08-2012, 14:31
سلام دوسـتان من می خواهم یه ماشین بخرم ولی بین این دو گزینه موندم که پرشیا TU5 بخرم یا پرشیا ELX سال کـدومش بهتره !ممنون میشم کمک کـنید

mmf66
12-08-2012, 14:39
سلام دوسـتان من می خواهم یه ماشین بخرم ولی بین این دو گزینه موندم که پرشیا TU5 بخرم یا پرشیا ELX سال کـدومش بهتره !ممنون میشم کمک کـنید

elx که بهتره ولی خوب مصرف سوختش هم بیشتره mvm 530 هم بد نیست

armin_punisher6
12-08-2012, 16:17
اگر خودروی صفر بخوای که مگان 2000 گزینه منتخب هست و با ملاک های شما همخوانی داره.
تویوتا کمری GL مدل 2008
هیوندای سوناتا مدل 2008

بین خودروهای کارکرده ای که نام بردم کمری GL با تمام ملاک های شما همخواین داره بعد سوناتا و بعد مزدا 3
میشه بی زحمت قیمتشون هم بگین؟

tufan_17
12-08-2012, 16:31
این MVM کلا باید ولش کـنی اولا چینی هستش دومن به نـظر من پرشیا شیکـ تر ازاین هستش درضمن ممنون بابــت کمکت

mohamad skystar
12-08-2012, 17:46
میشه بی زحمت قیمتشون هم بگین؟

هیوندای سوناتا مدل 2008 قیمت 45500000 تومان
تویوتا کمری GL مدل 2008 قیمت 46000000 تومان
مزدا 3 نسل قدیم مدل 88 قیمت 44500000 تومان

mohamad skystar
12-08-2012, 17:53

از نظر ظاهری که هردو شبیه به هم هستن فقط میمونه چند مورد.
اگر خودرویی با قدرت و شتاب عالی و امکانات بیشتر از پارس TU5 بخوای به مراتب پارس ELX
اگر خودرویی بهینه کم مصرف بخوای پارس TU5 ( البته پارس TU5 هم در حد خودش از قدرت و شتاب مناسبی برخوردار هست اما به پای ELX نمیرسه )
قیمت هردو الان رو مزر 23 میلیون تومان تا 28 میلیون تومان هست

tufan_17
13-08-2012, 01:52
داداش واقعا قیمت ELX 28میلیون هستش!!!! خو مگه این چی هستش به جاش میرم یه مگان می خورم من بودجم 25 تومن هستش!! البته یه سمند SE هم دارم که ازش اصلا راضی نیسـتم خصوصا از ترمزهاش مصرف سوخـتش هم زیاده دادا الان SE چـند هستش!! ممنون

mmf66
13-08-2012, 09:01
داداش واقعا قیمت ELX 28میلیون هستش!!!! خو مگه این چی هستش به جاش میرم یه مگان می خورم من بودجم 25 تومن هستش!! البته یه سمند SE هم دارم که ازش اصلا راضی نیسـتم خصوصا از ترمزهاش مصرف سوخـتش هم زیاده دادا الان SE چـند هستش!! ممنون

elx صفر الان باید 23 تومان باشه lx tu5 هم باید حدود 21 تومان باشه tu5 اتومات هم حدود 24 تومان سمند se صفر هم 14.900 م

mohamad skystar
13-08-2012, 09:32
elx صفر الان باید 23 تومان باشه lx tu5 هم باید حدود 21 تومان باشه tu5 اتومات هم حدود 24 تومان سمند se صفر هم 14.900 م

پارس ELX و پارس LX با موتور TU5 دیگه با این قیمت ها تو بازار پیدا نمیشن .
قیمت شرکت این بوده و الان شرکت فروشی نداره جز شرایط سود مشارکتی که اونم تحویلش چند ماه طول میکشه.

mohamad skystar
13-08-2012, 09:35

مگان درست و حسابی از هر نظر با 25 میلیون تومان گیر نمیاد.

tufan_17
13-08-2012, 11:59
خوب به نظـرت ELX ارزش این قیمـتو داره !! درضمن ازنظر امکانات چجوری هستش و یه سوال دیگه من الان

داداش من تو سایت پدال داشـتم به قیمت ها نیگاه می کـردم قیمت

mohamad skystar
13-08-2012, 12:25
خوب به نظـرت ELX ارزش این قیمـتو داره !! درضمن ازنظر امکانات چجوری هستش و یه سوال دیگه من الان

داداش من تو سایت پدال داشـتم به قیمت ها نیگاه می کـردم قیمت

قیمتی که تو سایت ها درج میشه روزانه متفاوت هست.
امروزه قیمت ماشین وقتی مشخص میشه که بری پای معامله برای خرید.
هیچ کدوم از خودروهایی که در کشورمون هستن (داخلی و وارداتی ) قیمت عادلانه خودشون رو ندارن از پراید گرفته تا پورشه پانمرا و مرسدس CL
پارس ELX :
موتور 4 سیلندر 1800 CC با 110 اسب بخار که خیلی خوب با اتاق پارس جواب داده و عملکرد خوبی داشته.
سیستم هوشمند ( مثل سیستم هوشمند سمند )
چراغ خطر عقب اسپرت
سنسور دنده عقب
صندلی تمام برقی با گرم کن و سرد کن ( امکان داره گرم کم و سرد کن نداشته باشه )
رینگ اسپرت
روکش صندلی چرم
تریم تمام کرم.

mmf66
13-08-2012, 14:03

این قیمتهای الان ایرانخودرو هست و بازار بالاتره به خاطر نبود فروش فوری 405 tu5 هم که با این پارس یکی هست 16.700 هست و فروش فوری هم داره

tufan_17
13-08-2012, 18:05
خو اینطوری که شما میگین باید ماشین من هم یه 17 تومنی بره دیگه نه !! ؟

mohamad skystar
13-08-2012, 18:13
خو اینطوری که شما میگین باید ماشین من هم یه 17 تومنی بره دیگه نه !! ؟

ماشینتون چیه؟
مدل؟ شرایط بدنه ؟ صافکاری و نقاشی داره یا نه ؟ بیمه ؟ کارکرد ؟

tufan_17
14-08-2012, 00:42
عزیز الان یه بنگاهی میام Elx سال90 21 میلیون تومان ماشین من رو هم 15 تومن برمیدارن !!!!! یعنی تو مدل های این سال با سال قبل فرقی دارن !!! !

mohamad skystar
14-08-2012, 00:56
عزیز الان یه بنگاهی میام Elx سال90 21 میلیون تومان ماشین من رو هم 15 تومن برمیدارن !!!!! یعنی تو مدل های این سال با سال قبل فرقی دارن !!! !

مدل تو قیمت حتما تاثیر داره و برای خودروهای صفرکیلومتر و مدل بالا این تاثیر بیشتر هست.
مدل های امسال و سال قبل فرقی نکردن.

mehran_286
15-08-2012, 02:34
تویوتا کمری GL مدل 2008
هیوندای سوناتا مدل 2008

با تشکر

مگان 2000 کروز داره ؟؟

میشه آپشن هاشو بگین

hossein.az
15-08-2012, 08:40
با تشکر

مگان 2000 کروز داره ؟؟

میشه آپشن هاشو بگین
امکانات
ترمز ها: EBV - ABS - EBA
سیستم صوتی: 4 بلندگو و قابلیت پخش CD
کیسه هوا: کیسه هوای سرنشینان جلو - جانبی - مجموعا 6 کیسه هوا
سایر امکانات:
روشن شدن خودرو بدون کلید - تنظیم برقی آینه ‏ها - گرمکن آینه‏ ها - سنسور باران - روشن شدن خودکار چراغ ها (سنسور نور) - تهویه اتوماتیک
تا حالا کروز دارشو ندیدم

mohamad skystar
15-08-2012, 11:40
با تشکر

مگان 2000 کروز داره ؟؟

میشه آپشن هاشو بگین

مگان کروز نداره و خودتون باید سارش بدین یا از بازار آزاد تهیه کنید و نصب کنید.
سایر آپشن ها رو دوستمون حسین توضیح دادن.

mehran_286
16-08-2012, 15:11
مگان کروز نداره و خودتون باید سارش بدین یا از بازار آزاد تهیه کنید و نصب کنید.
سایر آپشن ها رو دوستمون حسین توضیح دادن.

هزینه کروز در بازار چقدر هستش ؟؟؟ هزینه نصبش چقدر هستش؟؟

آیا بعدا مشکل ساز نمیشه ؟؟؟/

pishooo2
17-08-2012, 00:27
سلام خسته نباشید ببینم بین 35 تا 45 تومن میخوام یه شاسی بلند بگیرم یا 0 یا 1 یا 2 سال کار باشه چی به ذهنتون میرسه ؟ممنون

Pourya-pc
17-08-2012, 01:26
سلام خسته نباشید ببینم بین 35 تا 45 تومن میخوام یه شاسی بلند بگیرم یا 0 یا 1 یا 2 سال کار باشه چی به ذهنتون میرسه ؟ممنون

سلام ، با این بودجه اتومبیل صفر شاسی بلند :
MVM X33 صفر

redevil6990
17-08-2012, 11:10
امکانات
سایر امکانات:
روشن شدن خودرو بدون کلید - تنظیم برقی آینه ‏ها - گرمکن آینه‏ ها - سنسور باران - روشن شدن خودکار چراغ ها (سنسور نور) - تهویه اتوماتیک
تا حالا کروز دارشو ندیدم

مگان 2های جدید 2 تا کیسه هوا داره... 6 تا بوده اولا متاسفانه

mehdi_p30.
17-08-2012, 11:33
سایر امکانات:
تا حالا کروز دارشو ندیدم

مگان داراي 6 بلندگو / 2 كيسه هوا (وارداتي هاي مدل قديمي 6 تا) و اتو لايت يا همون روشن و خاموش شدن اتوماتيك چراغ نداره مگان-سنسور باران رو هم بعيد ميدونم داشته باشه :20:

Mojtabaf
18-08-2012, 15:21
سلام دوستان.

ببخشيد يه مشورت واسه دوستم ميخواستم ...

ايشون 50 تومن ميخواد بده واسه ماشين زيرپاش ... اينا رو هم ازش انتظار داره :

ماشين تر و تميز و شيك .
كم مصرف
قدرت و شتاب زياد مهم نيست (راحتي توش مهمه و امكاناتش،)
4 نفرن
مصرف خانوادگي
ماشين در حد صفر ميخواد(نهايتش اگر ماشين خوبي بود تو اين رنج فوقش يك سال كاركرد و گرنه صفر)
....

من خودم نظرم اينه كه بهش مگان 2000 رو پيشنهاد بدم ... ولي قيمت مزدا 3 جديد و قديم رو ندارم .... يا ميشه با 50 تومن مزدا 3 جديد گير آورد يا گزينه هاي ديگه اي هم هست ؟

مرسي

Pourya-pc
18-08-2012, 17:50
سلام دوستان.

ببخشيد يه مشورت واسه دوستم ميخواستم ...

ايشون 50 تومن ميخواد بده واسه ماشين زيرپاش ... اينا رو هم ازش انتظار داره :

ماشين تر و تميز و شيك .
كم مصرف
قدرت و شتاب زياد مهم نيست (راحتي توش مهمه و امكاناتش،)
4 نفرن
مصرف خانوادگي
ماشين در حد صفر ميخواد(نهايتش اگر ماشين خوبي بود تو اين رنج فوقش يك سال كاركرد و گرنه صفر)
....

من خودم نظرم اينه كه بهش مگان 2000 رو پيشنهاد بدم ... ولي قيمت مزدا 3 جديد و قديم رو ندارم .... يا ميشه با 50 تومن مزدا 3 جديد گير آورد يا گزينه هاي ديگه اي هم هست ؟

مرسي

مزدا 3 تیپ 1 میتونن بخرن که 52 ملیون قیمت بهمن خودرو هست با تحویل 20 روزه .

softday
18-08-2012, 21:27
kia cerato هم گزینه خوبیه

Pourya-pc
18-08-2012, 23:07
kia cerato هم گزینه خوبیه

دوست من سراتو در حال حاظر 59 ملیون قیمت داره ( شرکتی ) که با بودجه ایشون جور نیست .

Mojtabaf
18-08-2012, 23:16

مرسي بابت نظر عاليتون .

يه سوال قيمت مگان 2000 فول آپشن ، صفر ، چنده؟

(ايشون حيف مصرف سوخت مهمه واسشون والا من ماكسيما رو بهشون پيشنهاد ميدادم )

مرسي.

softday
18-08-2012, 23:52
دوست من سراتو در حال حاظر 59 ملیون قیمت داره ( شرکتی ) که با بودجه ایشون جور نیست .سراتو 1600چهار در شركتي تو سايت اطلس خودرو چند زده؟

Pourya-pc
19-08-2012, 02:39
سراتو 1600چهار در شركتي تو سايت اطلس خودرو چند زده؟

سراتو 1600 سی سی سدان ---->48.500.000 شرکتی

softday
19-08-2012, 03:32
سراتو 1600 سی سی سدان ---->48.500.000 شرکتیخوب خودت داري ميگي48قيمتشه .ايشون گفتن تا 50تومن باشه بعد گفتن قدرت و شتاب مهم نيست .پس سراتو 1600هم ميتونه گزينه خوبي باشه

sarzaeim
19-08-2012, 08:51
بله خب ازینجاش دیگه سلیقه ایه

Pourya-pc
19-08-2012, 12:34
مرسي بابت نظر عاليتون .

يه سوال قيمت مگان 2000 فول آپشن ، صفر ، چنده؟

(ايشون حيف مصرف سوخت مهمه واسشون والا من ماكسيما رو بهشون پيشنهاد ميدادم )

مرسي.

مگان 2000 فول 91 ----->37.600.000 شرکتی تحویل 20 روز کاری ( حدود یک ماه )
بازار بین 42 تا 43 تومن

Mojtabaf
19-08-2012, 15:12
حالا سراتوي 1600 از مگان 2000 امكاناتش بهتره؟ كسي ميتونه يه مقايسه كلي بكنه ازشون؟

منظورم راحتي و امكانات داخلي و ...

مرسي.

Pourya-pc
19-08-2012, 17:24
حالا سراتوي 1600 از مگان 2000 امكاناتش بهتره؟ كسي ميتونه يه مقايسه كلي بكنه ازشون؟

منظورم راحتي و امكانات داخلي و ...

مرسي.

سراتو اسپرت تره ، موتور 1600 ضعیف تره ، سیستم تعلیقش خیلی خشکه ، فضای داخلیش کمی دلگیرتر از مگانه ولی خب کیفیت خودروی خارجی رو داره هرچند مگان رتبه سوم کیفیت منتاژ داخل رو داره ، در کل انتخاب بین این دو به ملاک های شما برمیگرده که چه خودرویی نیازتون باشه .

pkr_legend
20-08-2012, 21:22
درود. پدرم یه مزدا 3 تیپ 3 داره می خواد بفروشه و جاش یه ماشین حداقل 10 میلیون پایین تر بخره. اول اینکه قیمت فروشش چقدره؟ (حدودا" 8 9 ماهه دستشه و کاملا" سالمه) دوم اینکه چه ماشینی پیشنهاد می کنید؟
بدشم نمیاد شاسی بلند باشه ولی اصن حرف خودروی چینی رو نزنید :دی
سرعت و شتاب زیاد مهم نیست
معیارها:
1-راحتی برای سفر و شهر
2-ایمنی
3-امکانات

اگه چند تا ماشین با قیمت های مختلف پیشنهاد بدید ممنون می شم .

سپاس

mohamad skystar
21-08-2012, 15:04
درود. پدرم یه مزدا 3 تیپ 3 داره می خواد بفروشه و جاش یه ماشین حداقل 10 میلیون پایین تر بخره. اول اینکه قیمت فروشش چقدره؟ (حدودا" 8 9 ماهه دستشه و کاملا" سالمه) دوم اینکه چه ماشینی پیشنهاد می کنید؟
بدشم نمیاد شاسی بلند باشه ولی اصن حرف خودروی چینی رو نزنید :دی
سرعت و شتاب زیاد مهم نیست
معیارها:
1-راحتی برای سفر و شهر
2-ایمنی
3-امکانات

اگه چند تا ماشین با قیمت های مختلف پیشنهاد بدید ممنون می شم .

سپاس

مزدا 3 نسل جدید یا قدیم؟ مدل ؟ کارکرد ؟ بیمه ؟

Mojtabaf
22-08-2012, 00:45
سراتو اسپرت تره ، موتور 1600 ضعیف تره ، سیستم تعلیقش خیلی خشکه ، فضای داخلیش کمی دلگیرتر از مگانه ولی خب کیفیت خودروی خارجی رو داره هرچند مگان رتبه سوم کیفیت منتاژ داخل رو داره ، در کل انتخاب بین این دو به ملاک های شما برمیگرده که چه خودرویی نیازتون باشه .

با اين توصيف به نظر من فقط از لحاظ ظاهر برتري داره نسبت به مگان!

مگان هم كه مصرف سوختش كمه و امكاناتش به نسبت بهتره .. پس مگان بهتره .

مرسي.

pkr_legend
22-08-2012, 01:09
مزدا 3 نسل جدید یا قدیم؟ مدل ؟ کارکرد ؟ بیمه ؟

جدید - تیپ سه(فول) - کارکرد معمول در 6 7 ماه نمی دونم چقدره فردا می پرسم(زیر 10000 باید باشه) - بیمه هم داره با 5 6 سال تخفیف ( خفیف بیمه از سمندی که الان دست منه انتقال داده شده به مزدا ،واقعا" کار عاقلانه ای بود :دی ) 4 3 ماه مونده فکر کنم
اتفاقا" واسه خریدش از شما راهنمایی گرفتم

سپاس

morteza_mzh
22-08-2012, 13:58
سلام
یه ماشین میخواستم بگیرم با این مشخصات :

1- نهایت قیمت 60 اگه پایین تر هم باشه بهتر
2- شاسی بلند نباشه
3- جمع و جور باشه البته منظورم مثل 206 نیست
4- شتاب خوبی داشته باشه
5- از نظر فنی و ایمنی هم خوب باشه
6- خدمات پس از فروش خوبی داشته باشه و هزینه نگهداریش بالا نباشه

خودم این مدل ها تو ذهنمه که گیج شدم بینشون :
مزدا 3 (تیپش رو نمی دونم!) ، سراتو 2000 چهار درب (احتمالا مدل td که تو سایت ندیدم ولی) ، کرولا xli ، مگان
آوانته xd

حالا با این تفاسیر ممنون میشیم راهنمایی کنید (فرق نمی کنه از بین این ماشین ها باشه یا نه)

mehdi-2009
22-08-2012, 17:32
جدید - تیپ سه(فول) - کارکرد معمول در 6 7 ماه نمی دونم چقدره فردا می پرسم(زیر 10000 باید باشه) - بیمه هم داره با 5 6 سال تخفیف ( خفیف بیمه از سمندی که الان دست منه انتقال داده شده به مزدا ،واقعا" کار عاقلانه ای بود :دی ) 4 3 ماه مونده فکر کنم

سپاس
بیمه بدنه منظورته؟؟

Pourya-pc
22-08-2012, 17:34
سلام
یه ماشین میخواستم بگیرم با این مشخصات :

1- نهایت قیمت 60 اگه پایین تر هم باشه بهتر
2- شاسی بلند نباشه
3- جمع و جور باشه البته منظورم مثل 206 نیست
4- شتاب خوبی داشته باشه
5- از نظر فنی و ایمنی هم خوب باشه
6- خدمات پس از فروش خوبی داشته باشه و هزینه نگهداریش بالا نباشه

خودم این مدل ها تو ذهنمه که گیج شدم بینشون :
مزدا 3 (تیپش رو نمی دونم!) ، سراتو 2000 چهار درب (احتمالا مدل td که تو سایت ندیدم ولی) ، کرولا xli ، مگان
آوانته xd

حالا با این تفاسیر ممنون میشیم راهنمایی کنید (فرق نمی کنه از بین این ماشین ها باشه یا نه)

دوست من خودتون جواب خودتون رو دادید ، به ترتیب :
1-مزدا 3 تیپ 3
2-سراتو
3-کرولا ( یکم رانندگیش سنگینه )
باقی گزینه ها هم چون میتونید تا 60 تومن خرید کنید پیشنهاد نمیشه ، اگر هم کارکرده بخواید که راهنمایی کنیم .

mohamad skystar
22-08-2012, 19:46

سپاس

مزدا 3 جدید تیپ 3 مدل 90 قیمت 60000000 تومان

pkr_legend
22-08-2012, 23:06
مزدا 3 جدید تیپ 3 مدل 90 قیمت 60000000 تومان

پس تا 50 میلیون با معیارهایی که گفتم پیشنهادتون چیه؟

Pourya-pc
22-08-2012, 23:16

مزدا 3 تیپ 1 شرکتی ( اگر داشته باشن )
سراتو سدان 1600 سی سی شرکتی

mohamad skystar
22-08-2012, 23:24

1-راحتی برای سفر و شهر
2-ایمنی
3-امکانات

با توجه به ملاک های شما من تویوتا کمری GLX مدل 2008 رو پیشنهاد میکنم.
اگر امکانات بیشتر بخوای هیوندای سوناتا 2008
با تمام ملاک های شما همخوانی دارن.

hsein
22-08-2012, 23:47
مگان داراي 6 بلندگو / 2 كيسه هوا (وارداتي هاي مدل قديمي 6 تا) و اتو لايت يا همون روشن و خاموش شدن اتوماتيك چراغ نداره مگان-سنسور باران رو هم بعيد ميدونم داشته باشه :20:

اتو لایت و سنسور بارون داره

hsein
23-08-2012, 00:00
با اين توصيف به نظر من فقط از لحاظ ظاهر برتري داره نسبت به مگان!

مگان هم كه مصرف سوختش كمه و امكاناتش به نسبت بهتره .. پس مگان بهتره .

مرسي.

از لحاظ امکانات سراتو سره
ظاهری داخل و خارج هم برتری 100 درصد با سراتو است
منتهی مساله قدرت کم موتور و اتومات بودن گیربکس هست که کسی که داشته باید نظر بده
اما خداوکیلی مگان 46-48 نمی ارزه اصلا
گرچه سراتو 1600 هم 52 نمی ارزه

morteza_mzh
23-08-2012, 02:43
دوست من خودتون جواب خودتون رو دادید ، به ترتیب :
1-مزدا 3 تیپ 3
2-سراتو
3-کرولا ( یکم رانندگیش سنگینه )
باقی گزینه ها هم چون میتونید تا 60 تومن خرید کنید پیشنهاد نمیشه ، اگر هم کارکرده بخواید که راهنمایی کنیم .

ممنون
راستش نظر خودم بیشتر رو سراتو بود که تو اولویت دوم گذاشتینش
اگه میشه در مورد کارکرده هم یه راهنمایی بکنید ، چون به حالم زیاد فرق نمی کنه که اسما کارکرده باشه یا نه

mohamad skystar
23-08-2012, 11:02
ممنون
راستش نظر خودم بیشتر رو سراتو بود که تو اولویت دوم گذاشتینش
اگه میشه در مورد کارکرده هم یه راهنمایی بکنید ، چون به حالم زیاد فرق نمی کنه که اسما کارکرده باشه یا نه

تویوتا کمری و هیوندای سوناتا هم هستن که مزیت هاشون بیشتر از خودروهای ذکر شده هست

syamak790
23-08-2012, 11:48
ممنون راستش نظر خودم بیشتر رو سراتو بود که تو اولویت دوم گذاشتینش اگه میشه در مورد کارکرده هم یه راهنمایی بکنید ، چون به حالم زیاد فرق نمی کنه که اسما کارکرده باشه یا نه من یه زمان عاشق سراتو 2 در بودم اما وقتی 5 روز سوار شدم واقعا خورد تو ذوقم ( 1600 ) ، راه نمیره این ماشین اصلا فقط یه سری جنگولک بازی های جالبی داره از لحاظ امکانات

john nash
23-08-2012, 11:50
دوستان قیمت روز 207 به همراه انواعش به خصوص اتومات چنده؟

کلا به صرفه هست؟

mohamad skystar
23-08-2012, 12:36
دوستان قیمت روز 207 به همراه انواعش به خصوص اتومات چنده؟

کلا به صرفه هست؟

پژو 207 اتوماتیک مدل 91 صفر کیلومتر قیمت 31000000 تومان
به صرفه که نیست اما خوب امکان داره با ملاک های شخص همخوانی داشته باشه.

pkr_legend
23-08-2012, 13:25
با توجه به ملاک های شما من تویوتا کمری GLX مدل 2008 رو پیشنهاد میکنم.
اگر امکانات بیشتر بخوای هیوندای سوناتا 2008
با تمام ملاک های شما همخوانی دارن.

قیمت اینا چنده؟ نوش که پیدا نمیشه؟ دنبال دست دوم نیستم.
نظرت در مورد سوزوکی ویتارا چیه؟ قیمت اون چنده؟

سپاس

mohamad skystar
23-08-2012, 13:39
قیمت اینا چنده؟ نوش که پیدا نمیشه؟ دنبال دست دوم نیستم.
نظرت در مورد سوزوکی ویتارا چیه؟ قیمت اون چنده؟

سپاس

نه دیگه این مدل ها صفرش نیست
اما میتونید تمیز و سالمش رو پیدا بکنید.
سوزوکی ویتارا اگر از نوع 2400 CC کلاس 8 اتوماتیکش باشه ارزش خرید داره نمونه های 2000 CC که نسل قبلیش بود
اصلا خوب نبود. قیمت صفرش حدود 65 میلیون تومن هست کارکرده هم مدل 88 حدود 55 میلیون تومن هست

john nash
23-08-2012, 19:12
پژو 207 اتوماتیک مدل 91 صفر کیلومتر قیمت 31000000 تومان
به صرفه که نیست اما خوب امکان داره با ملاک های شخص همخوانی داشته باشه.

ممنون از پاسختون

من زنگ زدم بنگاه های ماشین گفتن 33 یا 34

شما کارخونه ایش رو میگین؟ یا بازار آزاد ؟

کارخونه ایش چجوریه شرایطش؟

morteza_mzh
23-08-2012, 19:21
تویوتا کمری و هیوندای سوناتا هم هستن که مزیت هاشون بیشتر از خودروهای ذکر شده هست

آخه مشکل اینجاست که کمری یه ذره هیکلش درشته !
سوناتا هم که قیمتش 80 90 ـه ، مگه اینکه یه مورد تر و تمیز دست دوم پیدا بشه ، که پیدا کردنش سخته

من یه زمان عاشق سراتو 2 در بودم اما وقتی 5 روز سوار شدم واقعا خورد تو ذوقم ( 1600 ) ، راه نمیره این ماشین اصلا فقط یه سری جنگولک بازی های جالبی داره از لحاظ امکانات

آره خوب 1600 این طور هم که تو سایتش زده توانش 124 اسب بخاره ولی 2000 154 میشه ، یعنی یه چیزی حدود 25 درصد قدرتش بیشتره

حالا باز ممنون میشم یه کم بیشتر راهنمایی کنید من که هنوز نمی دونم چی بگیرم آخر!

morteza_mzh
23-08-2012, 19:26
ممنون از پاسختون

قبل اینکه بخوای ماشین بخری فقط حواست به تحریم پژو باشه
همین الآن ما یه پرشیاشو داریم که چراغ این دکمه های کنار صندلیش خراب شده ، چند تا از نمایندگی هاش که رفتیم گقتن قطعاتش رو نداریم!
حالا خوبه این مشکل اساسی نبود ، اگه یه مورد جدی تر پیدا کنی درست کردنش مکافات میشه برات

mohamad skystar
23-08-2012, 20:05
ممنون از پاسختون

بازار نوسان قیمت زیاد داره خصوصا برای خودروهای کمیابی مثل 207 یا 206
قیمتی که من دادم قیمت بازار بود.شاید فردا گرونتر باشه شاید ارزون تر

mohamad skystar
23-08-2012, 20:06
آخه مشکل اینجاست که کمری یه ذره هیکلش درشته !
سوناتا هم که قیمتش 80 90 ـه ، مگه اینکه یه مورد تر و تمیز دست دوم پیدا بشه ، که پیدا کردنش سخته

!

با این تفاسیر همون سراتو رو انتخاب کنید بهتره

morteza_mzh
23-08-2012, 22:06
با این تفاسیر همون سراتو رو انتخاب کنید بهتره

ممنون
حالا به نظرت بین اینو مزدا 3 (تیپ 3) کدوم یکی سر تره
هم از لحاظ فضای داخل ماشین و راحتیش و هم مشخصات فنی و ایمنی ماشین
واینکه اگه عیب و ایرادی پیدا کرد قطعاتش راحت پیدا بشه و هزینه غیر متعارفی نداشته باشه

mohamad skystar
23-08-2012, 23:12
ممنون
حالا به نظرت بین اینو مزدا 3 (تیپ 3) کدوم یکی سر تره
هم از لحاظ فضای داخل ماشین و راحتیش و هم مشخصات فنی و ایمنی ماشین
واینکه اگه عیب و ایرادی پیدا کرد قطعاتش راحت پیدا بشه و هزینه غیر متعارفی نداشته باشه

حتما مزدا 3 تیپ 3 برتری رو نشون میده شک نکنید.
خصوصا در خدمات پس از فروشش کهمزدا خیلی سابقش بیشتر از سراتو هست.
تنها عیب مزدا رو میتونم خشک تر بودنش نسبت به سراتو هست که اونم به دلیل ویژگی های اسپرتی
هست که تو مزدا 3 وجود داره

morteza_mzh
24-08-2012, 01:01
حتما مزدا 3 تیپ 3 برتری رو نشون میده شک نکنید.
خصوصا در خدمات پس از فروشش کهمزدا خیلی سابقش بیشتر از سراتو هست.
تنها عیب مزدا رو میتونم خشک تر بودنش نسبت به سراتو هست که اونم به دلیل ویژگی های اسپرتی
هست که تو مزدا 3 وجود داره

بازم ممنون ، خیلی لطف کردی
پس با این تفاسیر احتمالا برم سراغ مزدا که دیگه خیالم راحت باشه از هر جهت

hph7
24-08-2012, 12:53
سلام دوستان
من یه ماشین میخواستم حداکثر تا چهل میلیون (پایین تر باشه مثلا تا سی میلیون چه بهتر)
خصوصیات: امن و مقاوم باشه راحت باشه شیک باشه امکاناتش هم خوب باشه کلاً

Pourya-pc
24-08-2012, 19:22
بازم ممنون ، خیلی لطف کردی
پس با این تفاسیر احتمالا برم سراغ مزدا که دیگه خیالم راحت باشه از هر جهت

بی شک ، توجه کنید که رتبه دوم کیفیت بین خودروهای منتاژ داخل ( بعد از تیانا ) رو داراست ، همچنین رتبه نخست کمترین گزارش خرابی خودروهای منتاژ داخل رو از آن خودش کرده .

سلام دوستان
من یه ماشین میخواستم حداکثر تا چهل میلیون (پایین تر باشه مثلا تا سی میلیون چه بهتر)

مگان 2000 سی سی فول ( شرکتی 38 تومن )
مگان 1600 دستی
هیوندای آوانته

صفر میخواید باشه دیگه ؟

mohamad skystar
24-08-2012, 19:53
سلام دوستان

دوستمون پوریا گزینه های صفر رو گفتن.
منم چند مورد کارکرده پیشنهاد میدم:

سوناتا مدل 2006 نمونه 4 سیلندر
مزدا 3 نسل قدیم مدل 86
تویوتا کمری GL مدل 2007

mey3amm
24-08-2012, 22:05
میخواستم ببینم lifan 620 بهتره یا x33؟
کم مصرف
نرم
چادار
خدمات خوب
و..............

mohamad skystar
25-08-2012, 00:38
میخواستم ببینم lifan 620 بهتره یا x33؟
کم مصرف
نرم
چادار
خدمات خوب
و..............

هر دو خودرو با ملاک های شما همخوانی دارن اما اگر دقیقتر بخوای نگاه کنیم
لیفان نرم تر و کم مصرف تر هست.
اما خوب ار نظر جاداری X33 به مراتب جاداتر هست.
خدمات هردو خودرو فعلا خوب نیست اما داره گسترش پیدا میکنه
به هر حال خودروهای تازه واردن و نیاز به زمان هست.

mey3amm
25-08-2012, 01:32
قیمت دقیق هرکدوم دقیق چنده؟(صفر)

شنیدم lifan x60 داره میاد؟کی میاد؟قیمت؟

hph7
25-08-2012, 10:24
مگان 2000 سی سی فول ( شرکتی 38 تومن )
مگان 1600 دستی
هیوندای آوانته

صفر میخواید باشه دیگه ؟

مگان شرکتی رو دقیقا چه طوری باید تهیه کنم ؟
قیمت آوانته چنده ؟
در مورد ماشین های دست دوم هم میخواستم بدونم چقدر میشه بهشون اعتماد کرد ؟ (خرج نداشته باشند و کلاً سالم باشن)
یه سوال دیگه این که زانتیای نو الان اصلاً وجود داره یا نه؟(اصلاً زانتیا قابل مقایسه با مگان و آوانته هست؟)

mohamad skystar
25-08-2012, 11:52
قیمت دقیق هرکدوم دقیق چنده؟(صفر)

شنیدم lifan x60 داره میاد؟کی میاد؟قیمت؟

لیفان 620 نوع 1800 CC صفر کیلومتر مدل 91 قیمت 28500000 تومان تو بازار هست.
MVM X33 صفر کیلومتر مدل 91 قیمت 36000000 تومان قیمت بازار

X60 معرفی شده اما تو بازار نیومده پیش فروش هم نشده بود تا آخرین اخباری که داشتم

mohamad skystar
25-08-2012, 11:55
مگان شرکتی رو دقیقا چه طوری باید تهیه کنم ؟
قیمت آوانته چنده ؟
در مورد ماشین های دست دوم هم میخواستم بدونم چقدر میشه بهشون اعتماد کرد ؟ (خرج نداشته باشند و کلاً سالم باشن)
یه سوال دیگه این که زانتیای نو الان اصلاً وجود داره یا نه؟(اصلاً زانتیا قابل مقایسه با مگان و آوانته هست؟)

هیوندای اوانته اتوماتیک مدل 91 قیمتش حدود 42 میلیون تومن هست.
مگان شرکتی رو یا از نمایندگی میخرید که باید چند ماه صبر کنید یا از نمایشگاه
زانتیا تا سال 89 بیشتر تولید نشد اما نمونه های در حد صفرش هست و دیگه دورش تمام شده تا بتونه با مگان و آوانته رقابت کنه

mey3amm
25-08-2012, 14:23
لیفان 620 نوع 1800 CC صفر کیلومتر مدل 91 قیمت 28500000 تومان تو بازار هست.
MVM X33 صفر کیلومتر مدل 91 قیمت 36000000 تومان قیمت بازار

X60 معرفی شده اما تو بازار نیومده پیش فروش هم نشده بود تا آخرین اخباری که داشتم

لیفان 1600cc چنده؟(صفر)
لیفان x60 بنظرتون کی فروشش شروع میشه؟
قیمتش چند خواهد بود؟(صفر)
x33 اینجا 33 ملیون هستش!!!!!!
mvm530 چنده؟ماشین خوبی هست؟(صفر)

yaghob.boss
25-08-2012, 15:52
با سلام دسوتان میخوام یه v8 بخرم چند سوال داشتم ؟

1- از لحاظ ساخت و کیفیت الان که قیمتش 24 میلیونه ارزشش رو داره؟
2- اگه بخوام گاز سوزش کنم امکانش هست؟
3- از لحاظ سوختی چطوره؟
4- الان که تولید نمیشه قطعاتش توی بازار هست یا نه؟

mohamad skystar
25-08-2012, 21:54
لیفان 1600cc چنده؟(صفر)
لیفان x60 بنظرتون کی فروشش شروع میشه؟
قیمتش چند خواهد بود؟(صفر)
x33 اینجا 33 ملیون هستش!!!!!!
mvm530 چنده؟ماشین خوبی هست؟(صفر)

لیفان 1600 مدل 91 قیمت 26000000 تومان
در مورد فروش X60 هنوز خبری نیست قیمتش هم مشخص نیست اما تو بازه 40 میلیون تومان باید باشه.
X33 هم قیمتش حدود 33 میلیون تومن هست.
MVM 530 مدل 91 حدود 23 میلیون تومن هست ماشین با کیفیت و خوبیه و از نظر کیفیت و امکانات
خودروهای داخلی رو به راحتی به چالش کشید.

mohamad skystar
25-08-2012, 21:57
با سلام دسوتان میخوام یه v8 بخرم چند سوال داشتم ؟

1- از لحاظ ساخت و کیفیت الان که قیمتش 24 میلیونه ارزشش رو داره؟
2- اگه بخوام گاز سوزش کنم امکانش هست؟
3- از لحاظ سوختی چطوره؟
4- الان که تولید نمیشه قطعاتش توی بازار هست یا نه؟

خرید 206 در هر تیپی واقعا دل رو میزنه اما خوب گاهی اوقات با ملاک ها همخوانی
داره و انتخاب میشه.
الان قیمت خودروهای 206 اون چیزی که باید باشه نیست دلیلشم کاهش شدید تولید هست.
اما خوب از نظر کیفیت ساخت یکی از بهترین ها بوده و هست.
امکان گازسوز کردنش هست اما اگر سوخت گاز نیاز دارین تیپ V2 رو بخرید که دوگانه سوز فابریک شرکت هست موتور و گیربکسش هم با V8 مثل همه.
از لحاظ مصرف سوخت هم یکی از بهترین ها در کشور هست بسیار مناسب.
تولید نمیشه اما با وجود حضور طولانیش تو بازار قطعاتش یافت میشه

mmey3am
26-08-2012, 00:56
لیفان 1600 مدل 91 قیمت 26000000 تومان
در مورد فروش X60 هنوز خبری نیست قیمتش هم مشخص نیست اما تو بازه 40 میلیون تومان باید باشه.
X33 هم قیمتش حدود 33 میلیون تومن هست.
MVM 530 مدل 91 حدود 23 میلیون تومن هست ماشین با کیفیت و خوبیه و از نظر کیفیت و امکانات
خودروهای داخلی رو به راحتی به چالش کشید.
مرسی
خوب الان lifan620 1600 cc بهتره یا mvm53 ؟