PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو از 10 تا 20 میلیون تومان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

mohamad skystar
20-02-2012, 21:02
کلیه مباحث در زمینه مشاوره خرید خودروهای بین 10 تا 20 میلیون تومان در این تاپیک ادامه پیدا خواهد کرد.

SHIMIJI
29-02-2012, 12:19
سلام دوستان .
تا رنجه قیمته 20 چیو پیشنهاد میکنین ؟ که هم شتابش خوب باشه و هم خوش اسپرت باشه .
ممنون

Pourya-pc
29-02-2012, 12:31
سلام دوستان .
تا رنجه قیمته 20 چیو پیشنهاد میکنین ؟ که هم شتابش خوب باشه و هم خوش اسپرت باشه .
ممنون

اگر خودروی جادار و به روز میخواهید ، mvm 530
کوچک و مناسب ، ۲۰۷ اتومات
و
۲۰۶ اس دی وی ۹

mohamad skystar
29-02-2012, 13:45
سلام دوستان .
ممنون

اگر برای شتاب و اسپرت بخوای
پزو 206 تیپ 5 هست که البته تولید نمیشه اما کارکرده مدل 90 پیدا میشه.
پژو 207 دستی هم هست که کمی به سلیقه شما مربوط میشه.

hamed987
01-03-2012, 10:43
قیمت ال 90 پارس خودرو و ایران خودرو الان چند شده؟
تو نمایندگی ها که ایران خودرو میدونم فروشش رو متوقف کرده. پارس خودرو رو کسی میدونه؟
من بحث های قبلی رو خوندم و میخوام با حدود 16 میلیون یه ماشین بگیرم که اکثر دوستان ال 90 رو پیشنهاد دادن. حالا شانس من زد و یهو ماشین گرون شد.:41: نمیدونم چی کار کنم.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

dash_mehdi
01-03-2012, 11:12
تو نمایندگی ها که ایران خودرو میدونم فروشش رو متوقف کرده. پارس خودرو رو کسی میدونه؟
من بحث های قبلی رو خوندم و میخوام با حدود 16 میلیون یه ماشین بگیرم که اکثر دوستان ال 90 رو پیشنهاد دادن. حالا شانس من زد و یهو ماشین گرون شد.:41: نمیدونم چی کار کنم.

تندر90 ایران خودرو در نمایشگاه ها 17/000/000 و تندر90 پارس خودرو در نمایشگاه ها 17/700/000
با توجه به افزایش قیمت بیشتر 206 نسبت به تندر 90 من به شما یا پیشنهاد میکنم بودجتون رو افزایش بدین و یا تندر 90 نیمه فول (E1) که ایران خودرویی در نمایشگاه ها 14/800/000 قیمت داره بگیرید.

mohamad skystar
01-03-2012, 11:35

فکر میکنم با 16500000 تومان بتونی تندر 90 E2 مدل 90 اما کارکرده گیر بیاری.( پارس خودرویی )

hamed987
01-03-2012, 12:09
تندر90 ایران خودرو در نمایشگاه ها 17/000/000 و تندر90 پارس خودرو در نمایشگاه ها 17/700/000
با توجه به افزایش قیمت بیشتر 206 نسبت به تندر 90 من به شما یا پیشنهاد میکنم بودجتون رو افزایش بدین و یا تندر 90 نیمه فول (E1) که ایران خودرویی در نمایشگاه ها 14/800/000 قیمت داره بگیرید.

فکر میکنم با 16500000 تومان بتونی تندر 90 E2 مدل 90 اما کارکرده گیر بیاری.( پارس خودرویی )
ممنون از شما دو دوست عزیز

پدرم نظرش اینه که صفر بگیریم. من منتظر شدم تو اسفند بگیریم که مدل 91 بشه. کمی هم به خاطر تامین پول به تاخیر افتاد که متاسفانه این افزایش قیمت اتفاق افتاد :sad:
خیلی زور داره تو یکی دو روز 2 میلیون بالای قیمت ماشین بخری

راستی یه سوال راجع به خودرو دنا. قیمت حدودی و تاریخ عرضه حدودی رو کسی میدونه؟ اگه همین حدود هست ارزش داره براش صبر کنیم؟
رو کاغذ (!) از نظر فنی چه فرقی با ال 90 میکنه؟
بازم ممنون

mohamad skystar
01-03-2012, 12:53

پدرم نظرش اینه که صفر بگیریم. من منتظر شدم تو اسفند بگیریم که مدل 91 بشه. کمی هم به خاطر تامین پول به تاخیر افتاد که متاسفانه این افزایش قیمت اتفاق افتاد :sad:

راستی یه سوال راجع به خودرو دنا. قیمت حدودی و تاریخ عرضه حدودی رو کسی میدونه؟ اگه همین حدود هست ارزش داره براش صبر کنیم؟
بازم ممنون

دوست من.
فعلا در مورد دنا هیچ صحبتی نمیشه کرد.
نه از قیمت دقیقش خبری هست و نه از تولیدش.
روز اول که کعرفی شد شرکت اعلام کرد از سال 91 به بازار میاد فقط همین.
تا خودرو به بازار نیاد و از هر نظر مورد امتحان قرار نگیره نمیشه با خودروهای دیگه مقایسش
کنیم.
نظر من اینکه اگر قصد خرید خودرو دارین اقدام کنید.

dash_mehdi
01-03-2012, 13:04

بازم ممنون

دوستمون راست میگه
دنا اگر به گفته ی ایران خودرو در بهار 91 بیاد که نمیاد با داخل سورن ای ال ایکس خواهد امد که جز ظاهرش و موتور پر مشکل EF7 فرق دیگه ای نسبت به سورن ELX نداره.
اما دنا ELX که با اتاق کاملا جدید و نمایشگر عرضه خواهد شد هم قیمت زیادی خواد داشت و هم مانند سورن ELX زمان عرضه اش خیلی طول خواهد کشید و شاید از سال 91 هم بگزره.

Pourya-pc
01-03-2012, 16:26

دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم از نمایندگی خرید کنید ، هم به قیمت واقعی خرید میکنید و هم صفر کیلومتر . البته اضافه کنم دردسر سند زدن و محضر و ... هم ندارید .

Amin-Nasim
01-03-2012, 20:16
دوستمون راست میگه
دنا اگر به گفته ی ایران خودرو در بهار 91 بیاد که نمیاد با داخل سورن ای ال ایکس خواهد امد که جز ظاهرش و موتور پر مشکل EF7 فرق دیگه ای نسبت به سورن ELX نداره.
اما دنا ELX که با اتاق کاملا جدید و نمایشگر عرضه خواهد شد هم قیمت زیادی خواد داشت و هم مانند سورن ELX زمان عرضه اش خیلی طول خواهد کشید و شاید از سال 91 هم بگزره.

سلام
میشه مشکلاتش رو بگین لطفا :11:

mohamad skystar
01-03-2012, 23:14
دوستان سایر مباحث در رابطه با مسائل فنی خودروها
در بخش مربوط به هر خودرو مطرح بشه.

s741
03-03-2012, 17:08
سلام
من چند روز ديگه ميخوام تيبا بخرم كساني كه تجربه و اطلاعات دارن منو راهنمايي كنند
بودجه من 9 ميليون تومان است كه تيبا ex شرايطي ميخوام بگيرم
206 و ال90 هم دوست دارم ولي ايران خودرو نميده فعلا
ريو هم دوست دارم ولي شرايطي پيدا نميكنم
من ميتوانم ماهي 500 تومان هم بدهم
ميخواستم دوستان منو راهنمايي كنيد ممنونم
من دانشجو فيروزكوه هستم و هفته اي 2 روز ميرم جاده
مقاومت و ايمني ماشين برام مهمه

mohamad skystar
03-03-2012, 17:14
سلام
من چند روز ديگه ميخوام تيبا بخرم كساني كه تجربه و اطلاعات دارن منو راهنمايي كنند
بودجه من 9 ميليون تومان است كه تيبا ex شرايطي ميخوام بگيرم
206 و ال90 هم دوست دارم ولي ايران خودرو نميده فعلا
ريو هم دوست دارم ولي شرايطي پيدا نميكنم
من ميتوانم ماهي 500 تومان هم بدهم
ميخواستم دوستان منو راهنمايي كنيد ممنونم
من دانشجو فيروزكوه هستم و هفته اي 2 روز ميرم جاده
مقاومت و ايمني ماشين برام مهمه

به نظر من اگر عجله دارین تیبا رو ثبت نام کنید.
اما اگر میتونید مثلا تا بعد از عید صبر کنید 206 گزینه بهتری خواهد بود.
تیبا خودروی تازه واردی هست هرکسی داشته ازش راضی بوده
برای شما هم که دانشجو هستین خودروی مناسبی هست.

s741
03-03-2012, 17:23
به نظر من اگر عجله دارین تیبا رو ثبت نام کنید.
اما اگر میتونید مثلا تا بعد از عید صبر کنید 206 گزینه بهتری خواهد بود.
تیبا خودروی تازه واردی هست هرکسی داشته ازش راضی بوده
برای شما هم که دانشجو هستین خودروی مناسبی هست.
ممنون .شما فكر ميكنيد بعد از عيد ايران خودرو شرايطي ميده بازم قيمت ها تغيير نميكنه ؟
نمايشگا هها ميدن چكي ولي خيلي ميكشن روش نمي ارزه .
ميخواستم ببينم قيمت تيبا ex رو ميدونيد چقدره؟

mg_mahyar
03-03-2012, 20:02
تیبا رو امروز نشستم پشتش . غیر از هر چیزی در مورد رانندگی قطعات داخلیش خیلی نگران کننده بود. این حسو داشتم اگر یه نفر دستگیره درو محم باز کنه قطعا میشکنه.
گوی روی دنده وقتی دنده عوض میکردم میچرخید. و یه حس بدی داشت . در مقایسه با 206

mohamad skystar
03-03-2012, 20:38
ممنون .شما فكر ميكنيد بعد از عيد ايران خودرو شرايطي ميده بازم قيمت ها تغيير نميكنه ؟
نمايشگا هها ميدن چكي ولي خيلي ميكشن روش نمي ارزه .
ميخواستم ببينم قيمت تيبا ex رو ميدونيد چقدره؟

زیاد از قیمت بازاری تیبا خبر ندارم اما آخرین قیمت حدود 11800000 تومان بود.
تیپ EX هنوز نیومده فعلا SX هست
بعد از عید قیمت ها حتما تغییرا خواهد کرد و باید منتظر شرایط جدید ایران خودرو باشید
که احتمالا بعد از 13 فروردین اعلام میکنن

Pourya-pc
04-03-2012, 00:10
تیبا رو امروز نشستم پشتش . غیر از هر چیزی در مورد رانندگی قطعات داخلیش خیلی نگران کننده بود. این حسو داشتم اگر یه نفر دستگیره درو محم باز کنه قطعا میشکنه.
گوی روی دنده وقتی دنده عوض میکردم میچرخید. و یه حس بدی داشت . در مقایسه با 206

دوست عزیز من به شما ۴۰۵ موتور TU5 رو پیشنهاد میکنم . کافیه یکبار باهاش رانندگی کنید . از همه نظر از کلیه ماشین ها در این رنج قیمتی سرتره . نمای داخلیش هم واقعاً زیبا شده . کم مصرف و ایمنی خوب.

faramarz m
04-03-2012, 10:14
فقط ال 90 بگیر من هم 206 داشتم وهم پارس ولی با توجه به شتاب و مصرف ال 90 بهتره

Pourya-pc
04-03-2012, 12:45
فقط ال 90 بگیر من هم 206 داشتم وهم پارس ولی با توجه به شتاب و مصرف ال 90 بهتره

قطعاً ال ۹۰ بهتره اما ایشون شرایطی میخوان که متاسفانه ال ۹۰ نداره .

SASA31
04-03-2012, 20:32
با سلام
دوستان یه سوال راستش من میخواستم L90 بگیرم اما بهم گفتن قطعات جانبیش نسبت به پژو خیلی گرونتره درست گیر هم نمیاد !
آیا این صحت داره؟؟؟

Pourya-pc
04-03-2012, 22:02
با سلام
دوستان یه سوال راستش من میخواستم L90 بگیرم اما بهم گفتن قطعات جانبیش نسبت به پژو خیلی گرونتره درست گیر هم نمیاد !
آیا این صحت داره؟؟؟
خیلی گرونتر نمیشه گفت ، اما به نسبت کمی گرونتره . برخی قطعاتش هم به سختی گیر میاد اما اکثر لوازم ضروریش در بازار پیدا میشه .

jokereblis
05-03-2012, 11:35
سلام دوستان
من تصمیم دارم 206 sd مدل v8 بگیرم . الان قیمت ها خیلی رفته بالا به نظرتون اگر برای بعد از عید اقدام به خرید کنم قیمت ها پاییین میاد؟

dash_mehdi
05-03-2012, 11:51
سلام دوستان
من تصمیم دارم 206 sd مدل v8 بگیرم . الان قیمت ها خیلی رفته بالا به نظرتون اگر برای بعد از عید اقدام به خرید کنم قیمت ها پاییین میاد؟

با توجه به این که مرحله دوم یارانه ها قراره اجرا بشه و وضعیت بازار هم روز به روز خراب تر میشه بعد از عید با افزایش قیمت رو به رو خواهید شد پس الان برای خرید اقدام کنید

s741
05-03-2012, 12:32
دوستان كسي ميدونه تيبا شرايطي يا همون چكي چند روزه تحويل ميدن؟

jokereblis
05-03-2012, 13:31
یک سوال دیگه داشتم به نظرتون بین 206 sd مدل v8 و l90 بدون در نظر گرفتن قیمت گدام رو پیشنهاد می کنید؟

mohsenjxj
05-03-2012, 17:14
با توجه به این که مرحله دوم یارانه ها قراره اجرا بشه و وضعیت بازار هم روز به روز خراب تر میشه بعد از عید با افزایش قیمت رو به رو خواهید شد پس الان برای خرید اقدام کنید

دوست عزیز با افزایش قیمت بنزین و سوخت باید قیمت ماشین بیاد پایینتر نه اینکه بره بالاتر!

jokereblis
05-03-2012, 20:30
دوست عزیز با افزایش قیمت بنزین و سوخت باید قیمت ماشین بیاد پایینتر نه اینکه بره بالاتر!

ولي تجربه ثابت كرده كه با بالا رفتن قيمت بنزين قيمت ماشين هم بالا ميره !!!

Ezel
05-03-2012, 22:32
با سلام
آیا این صحت داره؟؟؟

البته درسته که لوازمش مقداری گرونتر هست اما حسنش اینه که تقریبا لوازمش اصلی و با کیفیت هستند و برادران چینی هنوز به این عرصه ورود نکرده اند :31:

dash_mehdi
05-03-2012, 22:41
دوستان كسي ميدونه تيبا شرايطي يا همون چكي چند روزه تحويل ميدن؟

بهتره برای اطلاع دقیق به راحتی از 118 شماره یکی از نمایندگی های سایپا رو بگیرید و از خودشون بپرسید.:20:

یک سوال دیگه داشتم به نظرتون بین 206 sd مدل v8 و l90 بدون در نظر گرفتن قیمت گدام رو پیشنهاد می کنید؟ 206 sd v8
به دلیل مصرف پایین تر,قطعات در دسترس تر و طراحی زیبا تر.
اما اگه این گزینه ها براتون مهم نیست تندر90 فول به دلیل فضای اتاق و صندوق بار بزرگ تر گزینه بهتری هست.

دوست عزیز با افزایش قیمت بنزین و سوخت باید قیمت ماشین بیاد پایینتر نه اینکه بره بالاتر! دوست عزیز با حذف کامل یارانه ها ای که از طرف دولت برای بعضی از اجناس پرداخت میشه قیمت های کالاهایی که در خودرو به کار میره مانند لاستیک,فلز,پلاستیک و ... اضافه خواهد شد و در نتیجه قیمت خودرو ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
همچنین خودرویی که از مصرف سوخت پایین تری برخوردار باشه به دلیل استقبال بیشتر مردم از اون خودرو قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد و خودرویی که پر مصرف هم باشه به خاطر بنزین کاهش قیمت پیدا نمیکنه اما تغییر هم نمیکنه ولی به دلیل یارانه ها افزایش پیدا میکنه پس در نتیجه تمامی مدل های تولید داخل به زودی با افزایش قیمت روبرو خواهند شد.

ronin_2607
06-03-2012, 10:00
دوستان عزیز. میخوام یه پژو 206 بخرم. احتمالاً تیپ 2. بودجه ای که دارم الان حدود 3 تومن نقد دارم. اگه خدا بخواد میتونم تا بعد از عید 7 تومن دیگه جور کنم. یعنی نهایتا 10 تومن نه 11 تومن آخرش. این 7 تومن وام خودرو که البته من با هر مصیبتی خود پولشو میگیرم. یکم آشنا بازی داره. بگذریم. میخوام یه پژو 206 با این مشخصات بخرم.

1. طبق معمول که همه میگن تر و تمیز و کارکرد کم و مدل بالا تا جایی که پولم جواب بده.
2. ترجیحا سفید
3. حتماً حتماً ترمز ABS داشته باشه.
4. نخندید اما اگه ایربگ هم داشت که چه بهتر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با طرح های ایران خودرو نمیتونم بخرم. شرایطش خیلی سخته و بیخود. در واقع اصلا اسمش شرایط نیست. یا باید نقد بدی یا 9 تومن 10 تومن پیش باقیشم چک و قسط. دسته چک دارم. اما همینطوریشم کلی دارم قسط می دم. اینه که علی رغم میل باطنیم نمیتونم صفر بخرم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. به نظر شما با این قیمت و این شرایط که من گذاشتم 206 گیر میاد؟؟؟ یا بی خیال شم یه پراید بخرم.؟ خدایی پرایدم پرایدای قدیم. برداشته وزن ماشینو الکی زیاد کرده موتور همونه. داخلش که افتضاحه. صندلیا سر 1 سال از فرم میوفتن. دستگیره که سریع میشکنه.سیستم ضد سرقتش که به درد خودشون میخوره. من نمیدونم کجای این سوییچ ورداشتن آی سی نصب کردن؟؟؟ کلا دوست ندارم 10 میلیون پول بی زبونو که بخاطرش از 6 صبح تا 9 شب جون کندم بدم یه پراید که شب بزارم در خونه صبح بیام ببینم نیست. یا با یه تصادف به ملکوت بپیوندم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ronin_2607
06-03-2012, 11:32
دوستان کسی خبر نداره. ایارن خودرو شرایط بهتری برای خرید 206 تیپ 2 نداره؟؟ آخه این شرایط فعلی اصلا به درد نمی خوره. مثلا با وام و چکی نداره؟؟؟ آخه من 7 تومن بدم 7 تومن دیگه هم موقع تحویل شد شرایط؟؟؟

mohamad skystar
06-03-2012, 14:31
دوستان عزیز. میخوام یه پژو 206 بخرم. احتمالاً تیپ 2. بودجه ای که دارم الان حدود 3 تومن نقد دارم. اگه خدا بخواد میتونم تا بعد از عید 7 تومن دیگه جور کنم. یعنی نهایتا 10 تومن نه 11 تومن آخرش. این 7 تومن وام خودرو که البته من با هر مصیبتی خود پولشو میگیرم. یکم آشنا بازی داره. بگذریم. میخوام یه پژو 206 با این مشخصات بخرم.

1. طبق معمول که همه میگن تر و تمیز و کارکرد کم و مدل بالا تا جایی که پولم جواب بده.
2. ترجیحا سفید
3. حتماً حتماً ترمز ABS داشته باشه.
4. نخندید اما اگه ایربگ هم داشت که چه بهتر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با طرح های ایران خودرو نمیتونم بخرم. شرایطش خیلی سخته و بیخود. در واقع اصلا اسمش شرایط نیست. یا باید نقد بدی یا 9 تومن 10 تومن پیش باقیشم چک و قسط. دسته چک دارم. اما همینطوریشم کلی دارم قسط می دم. اینه که علی رغم میل باطنیم نمیتونم صفر بخرم. اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. به نظر شما با این قیمت و این شرایط که من گذاشتم 206 گیر میاد؟؟؟ یا بی خیال شم یه پراید بخرم.؟ خدایی پرایدم پرایدای قدیم. برداشته وزن ماشینو الکی زیاد کرده موتور همونه. داخلش که افتضاحه. صندلیا سر 1 سال از فرم میوفتن. دستگیره که سریع میشکنه.سیستم ضد سرقتش که به درد خودشون میخوره. من نمیدونم کجای این سوییچ ورداشتن آی سی نصب کردن؟؟؟ کلا دوست ندارم 10 میلیون پول بی زبونو که بخاطرش از 6 صبح تا 9 شب جون کندم بدم یه پراید که شب بزارم در خونه صبح بیام ببینم نیست. یا با یه تصادف به ملکوت بپیوندم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من اگر بتونی 11 میلیون تومان بودجه داشته باشی
206 تیپ 2 مدل 85 میتونی بخری.
شرایط ایران خودرو برای 206 همیشه اینجوری بوده . سخته و مدت چک هاش هم مناسب نیست.

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

دوستان کسی خبر نداره. ایارن خودرو شرایط بهتری برای خرید 206 تیپ 2 نداره؟؟ آخه این شرایط فعلی اصلا به درد نمی خوره. مثلا با وام و چکی نداره؟؟؟ آخه من 7 تومن بدم 7 تومن دیگه هم موقع تحویل شد شرایط؟؟؟

شرایط ایران خودرو همین هست که اعلام میشه
و همه جای کشور به همین ترتیب هست.
شرایط دیگه ای هم نداره

s741
06-03-2012, 16:02
ايران خودرو چكي فروش نداره فعلا
ميخواستم ببينم كسي سراغ داره نمايندگي 206 چكي بده
اگه نيست كي چكيش مياد
ممنون از همه

Amin-Nasim
06-03-2012, 20:41
دوست من اگر بتونی 11 میلیون تومان بودجه داشته باشی
206 تیپ 2 مدل 85 میتونی بخری.
شرایط ایران خودرو برای 206 همیشه اینجوری بوده . سخته و مدت چک هاش هم مناسب نیست.

به نظر شما ایشون نمیتونن تندر 90 بگیرن ؟؟

mohsenjxj
06-03-2012, 20:42
دوست عزیز با حذف کامل یارانه ها ای که از طرف دولت برای بعضی از اجناس پرداخت میشه قیمت های کالاهایی که در خودرو به کار میره مانند لاستیک,فلز,پلاستیک و ... اضافه خواهد شد و در نتیجه قیمت خودرو ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
همچنین خودرویی که از مصرف سوخت پایین تری برخوردار باشه به دلیل استقبال بیشتر مردم از اون خودرو قیمتش افزایش پیدا خواهد کرد و خودرویی که پر مصرف هم باشه به خاطر بنزین کاهش قیمت پیدا نمیکنه اما تغییر هم نمیکنه ولی به دلیل یارانه ها افزایش پیدا میکنه پس در نتیجه تمامی مدل های تولید داخل به زودی با افزایش قیمت روبرو خواهند شد.

همینطوری که بی قانون قیمت ها بالا نمیره با حذف شدن یارانه ها حتما فکری هم برای تامین مواد اولیه تولید خودرو میکنن و شرکت های خودرو ساز را برای تامین این مواد کمک میکنن.
قیمت خودرو هر سال یمقدار بالا میره ولی نه اونقدر که شما پیش بینی کردید.
مکه پارسال که هدف مندی یارانه ها را شروع کردن قیمت خودروها خیلی افزایش داشت که با مرحله دوم هدف مندی افزایش قیمت آنچنانی داشته باشیم.......!
افزایش قیمت خودرو فقط به یارانه ربط نداره و علل زیادی داره که یکی از اون علل همین دامن زدن به شایعات گرون شدن و ... که خودش جو روانی برای افزایش قیمت ایجاد میکنه.

mohamad skystar
06-03-2012, 20:45
به نظر شما ایشون نمیتونن تندر 90 بگیرن ؟؟

بله تندر هم میتونن بخرن.
اما پستشون رو بخونید ایشون فعلا رو 206 فکر میکنن و هنوز صحبتی از
خودروی دیگه نشده.
اول باید به خودرویی اهمیت بدیم که خریدار پیشنهاد داده و علاقه نشون داده.

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

ايران خودرو چكي فروش نداره فعلا
ميخواستم ببينم كسي سراغ داره نمايندگي 206 چكي بده
اگه نيست كي چكيش مياد
ممنون از همه

دوست من وقتی ایران خودرو چکی نداره نمایندگی ها هم ندارن.
شرایط فروش تمام نمایندگی ها در کل کشور به یک صورت هست.
فکر کنم باید صبر کنید برای بعد از تعطیلات عید.

t.sunami
07-03-2012, 13:26
دوستان به نظرتون چه بلایی سر قیمت تیپ 2 میاد؟؟؟ ما میخوایم یه تیپ2 واسه اردیبهشت یا خرداد بگیریم نمیدونیم ایا با این شایعات و صحبت هایی که میشه ایا میشه ما ماشین رو بگیریم یا نه؟؟؟ الان نمایندگی زده 14800 !به نظرتون تا اون موقع چطور میشه قیمتش؟؟:41:

dash_mehdi
07-03-2012, 13:51
دوستان به نظرتون چه بلایی سر قیمت تیپ 2 میاد؟؟؟ ما میخوایم یه تیپ2 واسه اردیبهشت یا خرداد بگیریم نمیدونیم ایا با این شایعات و صحبت هایی که میشه ایا میشه ما ماشین رو بگیریم یا نه؟؟؟ الان نمایندگی زده 14800 !به نظرتون تا اون موقع چطور میشه قیمتش؟؟:41:

تا اردیبهشت اگر بتونید صفر پیدا کنید تا 500 تومن احتمالا بیشتر میشه.

t.sunami
07-03-2012, 14:10
اگه بتونم؟؟ یعنی جی؟؟

mohamad skystar
07-03-2012, 14:12

این روزها تیپ 2 تا قیمت 16.5 میلیون تومان هم خرید و فروش شد.
اگر الان شرکت 14.8 میلیون تومان میده بعد از عید بین 15 تا 15200000 تومان گرون تر میشه
در مورد قیمت های بعد از عید حرفی نمیشه زد چون متاسفانه خودروسازان
هر چقدر که دلشون بخواد گرون میکنن یا ارزون میکنن.
باید صبر کنیم.

ronin_2607
08-03-2012, 13:29
واقعا ایران خودرو خیلی نامرده !!! آخه خدایی 206 چی داره که آنقدر گرونش کردن؟ تنها چیزی که هست اینه که جوون پسنده و طرفدار زیاد داره یعنی ماشینیه که حتی 20 سال دیگه هم مطمئنم بازم از مد نمی افته. اما متاسفانه سیاست فروش تو این مملکت همینه. هر چی ماشین بهتر باشه شرایط خریدشو سخت تر می کنن. مثلا سایپا فقط شرایط فروشش برای مدل SL که حتی هیدرولیک هم نیست. اما نامردا حتی یه مورد شرایط وام و چک برای پراید SX نمی ذارن. نمیخوام 206 رو با پراید مقایسه کنم. مثال زدم. یا مثلا تندر 90 که فقط نقد میفروشن. یا ریو که اونم نقد بود. البته یه جورایی حق هم دارن چون اگه بیاد sx رو شرایط دار بده که دیگه SL رو دستش باد میکنه. بجای انیکه بیاد کلا محصولاتشو هیدرولیک کنه و تولید محصولات غیر هیدرولیک رو متوقف کنه اینجوری با مردوم تا میکنه.

چند تا سوال دارم.
1. ال نود که دوستان پیشنهاد دادن چطوری میشه با 11 تومن خرید ؟؟؟؟ منظورم اینه که من دیگه 1 ریالم نمیتونم سر یا قسط بدم. آخررش 11 تومن دارم که کلی هم قسط رومه. اگه میشه راهنمایی کنید. یادمه قرار بود این ماشین با قیمت ارزون عرض بشه. چند سال بحث بود. هر وقت مینشستی پای تلویزیون هی تند تندر می کردن. آخرشم به هیچ کدوم از وعده هاشون عمل نکردن. خدایی زشت نیست من فوق لیسانس مملکت که 20 سال درس خوندمو از بهترین دانشگاه با بالاترین معدل فارغ التحصیل شدم بعد کلی این درو اوندر زدن کاری پیدا کردم که حتی نمیتونم بعد از 2.5 سال کار کردن و یه عمر انتظار یه پراید بخرم؟؟؟ اون وقت طرف از صبح تو خیابون وله پشت بهترین ماشین میشینه؟؟ برای یکی مثل من که کل زندگیم حسرت این 4 تیکه آهنو کشیدم خیلی سخته. اما معمولا کسی حس و حال منو درک نمیکنه. البته توقع هم ندارم درک کنن. مردم خودشون 1000 تا مشکل دارن. بگذریم.

2. اگه پراید SL بگیرم. مثلا 131 یا 132 SL میشه روش سیستم هیدرولیک نصب کرد؟ یعنی میخوام بگم مثل فابریک کارخونه میشه؟ یا مثل گاز سوز کردن ماشینه که یه خط در میون ریپ میزنه و خاموش میشه. اینو پرسیدم چون ممکنه نتونم اون 7 تومنو جور کنم. یعنی مجبورم با 3 تومن قسطی از سایپا بگیرم. هزینه هیدرولیک کردن چقدره؟

3. 206 تیپ 3 ترمز ABS داره؟؟؟ و موتورش چی؟؟ مثلا 206 تیپ 3 سال 85 ABS با کیفیت داره؟ موتورش TU3 یا TU3 new ؟

رو 206 تیپ 2 که ABS نداره میشه نصب کرد؟ هزینه اش چقدر؟ کاراییش خوبه؟ یا نه فقط اسمش اینه؟

در آخر هم ممنونم از همه دوستان که وقت میذارن پستو میخونن و جواب میدن.

mohamad skystar
08-03-2012, 13:35
واقعا ایران خودرو خیلی نامرده !!! آخه خدایی 206 چی داره که آنقدر گرونش کردن؟ تنها چیزی که هست اینه که جوون پسنده و طرفدار زیاد داره یعنی ماشینیه که حتی 20 سال دیگه هم مطمئنم بازم از مد نمی افته. اما متاسفانه سیاست فروش تو این مملکت همینه. هر چی ماشین بهتر باشه شرایط خریدشو سخت تر می کنن. مثلا سایپا فقط شرایط فروشش برای مدل SL که حتی هیدرولیک هم نیست. اما نامردا حتی یه مورد شرایط وام و چک برای پراید SX نمی ذارن. نمیخوام 206 رو با پراید مقایسه کنم. مثال زدم. یا مثلا تندر 90 که فقط نقد میفروشن. یا ریو که اونم نقد بود. البته یه جورایی حق هم دارن چون اگه بیاد sx رو شرایط دار بده که دیگه SL رو دستش باد میکنه. بجای انیکه بیاد کلا محصولاتشو هیدرولیک کنه و تولید محصولات غیر هیدرولیک رو متوقف کنه اینجوری با مردوم تا میکنه.

چند تا سوال دارم.
1. ال نود که دوستان پیشنهاد دادن چطوری میشه با 11 تومن خرید ؟؟؟؟ منظورم اینه که من دیگه 1 ریالم نمیتونم سر یا قسط بدم. آخررش 11 تومن دارم که کلی هم قسط رومه. اگه میشه راهنمایی کنید. یادمه قرار بود این ماشین با قیمت ارزون عرض بشه. چند سال بحث بود. هر وقت مینشستی پای تلویزیون هی تند تندر می کردن. آخرشم به هیچ کدوم از وعده هاشون عمل نکردن. خدایی زشت نیست من فوق لیسانس مملکت که 20 سال درس خوندمو از بهترین دانشگاه با بالاترین معدل فارغ التحصیل شدم بعد کلی این درو اوندر زدن کاری پیدا کردم که حتی نمیتونم بعد از 2.5 سال کار کردن و یه عمر انتظار یه پراید بخرم؟؟؟ اون وقت طرف از صبح تو خیابون وله پشت بهترین ماشین میشینه؟؟ برای یکی مثل من که کل زندگیم حسرت این 4 تیکه آهنو کشیدم خیلی سخته. اما معمولا کسی حس و حال منو درک نمیکنه. البته توقع هم ندارم درک کنن. مردم خودشون 1000 تا مشکل دارن. بگذریم.

2. اگه پراید SL بگیرم. مثلا 131 یا 132 SL میشه روش سیستم هیدرولیک نصب کرد؟ یعنی میخوام بگم مثل فابریک کارخونه میشه؟ یا مثل گاز سوز کردن ماشینه که یه خط در میون ریپ میزنه و خاموش میشه. اینو پرسیدم چون ممکنه نتونم اون 7 تومنو جور کنم. یعنی مجبورم با 3 تومن قسطی از سایپا بگیرم. هزینه هیدرولیک کردن چقدره؟

3. 206 تیپ 3 ترمز ABS داره؟؟؟ و موتورش چی؟؟ مثلا 206 تیپ 3 سال 85 ABS با کیفیت داره؟ موتورش TU3 یا TU3 new ؟

رو 206 تیپ 2 که ABS نداره میشه نصب کرد؟ هزینه اش چقدر؟ کاراییش خوبه؟ یا نه فقط اسمش اینه؟

در آخر هم ممنونم از همه دوستان که وقت میذارن پستو میخونن و جواب میدن.

سلام. یک به یک جواب میدم.

1. با 11 میلیون تومان میتونید تندر 90 E1 مدل 86 اگر پیدا کنید.یا E0 هم میشه پیدا کرد.

2.پراید SL رو میشه روش هیدرولیک نصب کرد که حدود 400 هزار تومن هزینه داره.به هر حال هیدرولیک
کارخونه همیشه مطمئن تر هست.

3.پزو 206 تیپ 3 دارای موتور 1400 CC با 8 سوپاپ هست و ABS هم داره.
روی 206 تیپ 2 که ABS نداره هم میشه ABS نصب کرد مشکلی نیست.

t.sunami
08-03-2012, 18:26
این روزها تیپ 2 تا قیمت 16.5 میلیون تومان هم خرید و فروش شد.
اگر الان شرکت 14.8 میلیون تومان میده بعد از عید بین 15 تا 15200000 تومان گرون تر میشه
در مورد قیمت های بعد از عید حرفی نمیشه زد چون متاسفانه خودروسازان
هر چقدر که دلشون بخواد گرون میکنن یا ارزون میکنن.
باید صبر کنیم.

تا 16.5 میلیون خرید و فروش اونم تیپ 2؟؟؟؟:18::18::18:

چه خبره؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

سلام. یک به یک جواب میدم.

1. با 11 میلیون تومان میتونید تندر 90 E1 مدل 86 اگر پیدا کنید.یا E0 هم میشه پیدا کرد.

2.پراید SL رو میشه روش هیدرولیک نصب کرد که حدود 400 هزار تومن هزینه داره.به هر حال هیدرولیک
کارخونه همیشه مطمئن تر هست.

3.پزو 206 تیپ 3 دارای موتور 1400 CC با 8 سوپاپ هست و ABS هم داره.
روی 206 تیپ 2 که ABS نداره هم میشه ABS نصب کرد مشکلی نیست.

روی تیپ 2 ABS نیست؟؟؟ کی گفته؟؟؟

mohamad skystar
08-03-2012, 18:59
تا 16.5 میلیون خرید و فروش اونم تیپ 2؟؟؟؟:18::18::18:

چه خبره؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

روی تیپ 2 ABS نیست؟؟؟ کی گفته؟؟؟

دوست من.
پست ها رو با دقت بخونید.
دوستمون گفتن روی 206 هایی که ABS ندارن ( منظور مدل 87 به پایین هست ) میشه
ABS نصب کرد منم گفتم بله میشه.
منظور شما 206 های الان هست که ABS دارن.

AmirF3
09-03-2012, 14:11
سلام. میخواستم از دوستان بپرسم که بین سمند xu7 و 206 تیپ 2 و تندر به ترتیب کدامیک از نظر هزینه نگهداری ( تعمیرات، قطعات، لاستیک و...) کمتر و بیشتر هستند؟
ممنون :11:

total_overdose
09-03-2012, 14:48
سلام. میخواستم از دوستان بپرسم که بین سمند xu7 و 206 تیپ 2 و تندر به ترتیب کدامیک از نظر هزینه نگهداری ( تعمیرات، قطعات، لاستیک و...) کمتر و بیشتر هستند؟
از نظر هزینه از کمتر به بیشتر
سمندxu7 بعد 206 بعد تندر!
از نظر طول عمر قطعات
تندر و 206 تغریبا تو یک اندازه بعد هم سمند xu7

Amin-Nasim
09-03-2012, 14:48

1. سمند کمترین
2. تندر
3. 206 بیشترین

E.G_band
10-03-2012, 13:14
سلام:

من یه 206 تیپ 2 دارم.مدل 91-----رنگ مشکی-صفر------به نظر شما بفروشمش یا وایستم؟

قیمتش چه جوریاست؟

mohamad skystar
10-03-2012, 13:26
سلام:

من یه 206 تیپ 2 دارم.مدل 91-----رنگ مشکی-صفر------به نظر شما بفروشمش یا وایستم؟

قیمتش چه جوریاست؟

بستگی به خودت داره.
الان بازار داغه و حتی تا 16500000 هم خرید و فروش شده.
چون مدل 91 هست اگر تا سال دیگه کارکردی نداشته باشه افتی نداره.
ا

E.G_band
10-03-2012, 13:28
من اینو گرفتم که بفروشم :حالا اگه به نظر شما تا بعد از عید قیمت ها بهتره نگهش دارم.؟

mohamad skystar
10-03-2012, 17:49
من اینو گرفتم که بفروشم :حالا اگه به نظر شما تا بعد از عید قیمت ها بهتره نگهش دارم.؟

بعد از عید میگن خدورو گرون میشه.
اما مشخص نیست که چقدر گرون بشه.
شاید برعکس ارزون بشه.
پس نمیشه در مورد قیمت های بعد از عید نظر قطعی داد.
اما مدل 2006 فکر نکنم دیگه اختلاف قیمت زیادی داشته باشه

E.G_band
10-03-2012, 18:19
اشتباه گرفتین:31:

اون سوناتا قضیش فرق داره:27:

این 206 هستش.قراره چهار شنبه برای فروش بزاریمش.............حالا اگه به نظر شما قیمت ماشین حداقل 1میلیون بالا می ره نگهش داریم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ronin_2607
10-03-2012, 22:02
کسی میدونه از شرکتهای لیزینگی کدوم مورد اعتماده و میشه با خیال راحت و بدون نگرانی از کلاه برداری ازشون خرید کرد؟ میخوام بدونم شرایط خرید 206 تیپ 2 صفر چطوریه؟ چقدر باید پیش داد؟ اقساطش چطوریه؟ ضامن چند نفر می خواد؟ ممنونم.

mohamad skystar
10-03-2012, 22:02
اشتباه گرفتین:31:

اون سوناتا قضیش فرق داره:27:

این 206 هستش.قراره چهار شنبه برای فروش بزاریمش.............حالا اگه به نظر شما قیمت ماشین حداقل 1میلیون بالا می ره نگهش داریم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اشتباه نگرفتم
در حالت کلی گفتم.
206 تیپ 2 بعد از عید 1 میلیون تومان گرون نمیشه خیالت راحت.

mohamad skystar
10-03-2012, 22:08
کسی میدونه از شرکتهای لیزینگی کدوم مورد اعتماده و میشه با خیال راحت و بدون نگرانی از کلاه برداری ازشون خرید کرد؟ میخوام بدونم شرایط خرید 206 تیپ 2 صفر چطوریه؟ چقدر باید پیش داد؟ اقساطش چطوریه؟ ضامن چند نفر می خواد؟ ممنونم.

معتبر ترین لیزینگ همونی هست که شما مستقیما از نمایندگی های شرکت خریداری کنید.
الان دیگه 206 شرایط نداره فکر کنم باید برای سال اینده باید ثبت نام کنید.
206 تیپ 2 فعلا اگر باشه فروشش نقدی هست.

AmirF3
10-03-2012, 22:09
خبر بد x_x قیمتا کشید بالا.
تندر فول نقدی الان ایران خودرو زده تو سایتش .16.800 تا 5 شنبه 15.200 بود. حیف شد میخاستیم بخریم. بقیه خودرو ها هم گرون شده.

ronin_2607
10-03-2012, 22:37
خواهش میکنم از دوستان هر کسی میتونه کمک کنه راهنماییم کنه برای خرید 206 صفر راحت ترین راه که کمترین پیش پرداختو بخواد بصورت قسطی چیه؟ چک و ضامن معتبر هم دارم. جز این ماشین هم به ماشین دیگه ای علاقه ندارم. اگه کسی راهی شرکتی جایی بلده دقیق با تلفنی آدرسی چیزی بگه. حداکثر 3 تومن میتونم پیش بدم. ممنون.

mohamad skystar
11-03-2012, 02:36
خواهش میکنم از دوستان هر کسی میتونه کمک کنه راهنماییم کنه برای خرید 206 صفر راحت ترین راه که کمترین پیش پرداختو بخواد بصورت قسطی چیه؟ چک و ضامن معتبر هم دارم. جز این ماشین هم به ماشین دیگه ای علاقه ندارم. اگه کسی راهی شرکتی جایی بلده دقیق با تلفنی آدرسی چیزی بگه. حداکثر 3 تومن میتونم پیش بدم. ممنون.

تو نمایشگاها اگر بتونید پیدا کنید که فکر نمیکنم پیدا کنید.
پول پیشتون برای 206 صفر خیلی خیلی کمه.

s741
11-03-2012, 13:53
سلام
من تا 2 روز ديگه ميخوام ماشين بگيرم
بودجه من 8 تومان است ميخواستم تيبا شرايطي بگيرم ولي امروز ايران خودرو شرايطي 206 207 206sd ميده ولي 9500000 ميخواد كه من بودجم نميرسه ميخواستم با اين بودجه من نمايندگي ها يا جاهاي ديگه ميدن 206
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد ممنون

Amin-Nasim
11-03-2012, 14:58
سلام
من تا 2 روز ديگه ميخوام ماشين بگيرم
بودجه من 8 تومان است ميخواستم تيبا شرايطي بگيرم ولي امروز ايران خودرو شرايطي 206 207 206sd ميده ولي 9500000 ميخواد كه من بودجم نميرسه ميخواستم با اين بودجه من نمايندگي ها يا جاهاي ديگه ميدن 206
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد ممنون

شرایط فروش شرکت ها در سراسر کشور یکیه
مگه اینکه به شرکت های لیزینگی مراجعه کنید
یا توی بازار یکی رو پیدا کنید که شرایطی به شما بفروشه

s741
11-03-2012, 15:41
ليزينگي چقدر ميكشن روش؟

Amin-Nasim
11-03-2012, 22:43
ليزينگي چقدر ميكشن روش؟

بستگی به شرکت لیزینگ و ماشینش داره هر چی ماشین گرون تر باشه بیشتر میکشن رو قیمت ماشین
بهتره برای اطلاع دقیق تر به شرکت های لیزینگ معتبر در سراسر کشور:31: مراجعه کنید

mohamad skystar
12-03-2012, 12:10
ليزينگي چقدر ميكشن روش؟

شرکت های لیزینگی شرایطشون اگر هم خوب باشه
به صرفه نیست چون خیلی سود میکشن رو ماشین.
بودجه رو افزایش بدین و از شرکت خرید کنید خیلی بهتره

ronin_2607
12-03-2012, 21:05
یعنی من کشته مرده شرایط !!!! فروش اقساطی ایران خودرو برای 206 هستم که امروز اعلام شده !!! 11 میلیون تومان الان میدی !!!! یه چک 5 میلیون تومانی هم برای ماه تیر !!!! یه موقع ضرر نکنه با این شرایط نقد و اقساط !! بخدا کلی خندیدیم.

از این جالب تر شرایط سایپا برای پراید 111 که ورداشته نوشته رزرو !!! 4 تیپ هم در آورده. واسه پراید 111 آپشن تیپ 4 سنسور و دوربین دنده عقب گذاشته . یعنی این دیگه رسما آخر خنده است. روکش صندلیو به اسم آپشن زده !!! یعنی آبروی هر چی شرکت خودروسازو برده .

saeedr88
15-03-2012, 12:38
كدخبر: ۱۷۹۴۵
تاريخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۰
نسخه چاپي
ارسال به دوستان
دولت تصويب كرد؛
لغو افزايش قيمت خودروهاي داخلي
با تصویب دولت افزایش قیمت خودروهای داخلی منتفی شد.
به گزارش پژواك، مصوبه کمیته قیمت‌گذاری خودرو با افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی مخالفت كرد.

در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، اعضای این کمیته با متوسط افزایش ۶ درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کردند و به این ترتیب قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا بین ۲۰۰ هزار تا ۴.۸ میلیون تومان افزایش یافت.

mohsenjxj
15-03-2012, 19:56
كدخبر: ۱۷۹۴۵
تاريخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۰
نسخه چاپي
ارسال به دوستان
دولت تصويب كرد؛
لغو افزايش قيمت خودروهاي داخلي
با تصویب دولت افزایش قیمت خودروهای داخلی منتفی شد.
به گزارش پژواك، مصوبه کمیته قیمت‌گذاری خودرو با افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی مخالفت كرد.

در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، اعضای این کمیته با متوسط افزایش ۶ درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کردند و به این ترتیب قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا بین ۲۰۰ هزار تا ۴.۸ میلیون تومان افزایش یافت.

دوست عزیز این چه خبری هست. اگه یکم دقت کنید خط ششم (لغو افزايش قيمت خودروهاي داخلي) با خط آخر ( در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، اعضای این کمیته با متوسط افزایش ۶ درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کردند و به این ترتیب قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا بین ۲۰۰ هزار تا ۴.۸ میلیون تومان افزایش یافت.) تناقض داره:2::10:

chaparman
15-03-2012, 23:25
دوست عزیز این چه خبری هست. اگه یکم دقت کنید خط ششم (لغو افزايش قيمت خودروهاي داخلي) با خط آخر ( در جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو، اعضای این کمیته با متوسط افزایش ۶ درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کردند و به این ترتیب قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا بین ۲۰۰ هزار تا ۴.۸ میلیون تومان افزایش یافت.) تناقض داره:2::10:

ایران خود رو که قیمت های فروش اینترنتیش رو دست هم نزده و همون افزایش قیمت 6 درصدی هنوز دیده میشه !

mohsenjxj
15-03-2012, 23:29
یعنی برمیگرده به قیمت اول یا از اینی که هست هم ممکنه بره بالاتر.........!

formol1
17-03-2012, 00:23
با سلام خدمت دوستان عزیز امی خواستم بزرگواری کنید ویه ماشین تو رنج قیمت 17 تا 19 بهم معرفی کنید البته ماشین کم خرجی باشه . خودم نظرم روسورن ELX است اما تو تاپیک مخصوص این ماشین دیدم که دوستان می گن که ارزش خرید خوبی نداره .
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

D r i v e r
17-03-2012, 09:35
با سلام خدمت دوستان عزیز امی خواستم بزرگواری کنید ویه ماشین تو رنج قیمت 17 تا 19 بهم معرفی کنید البته ماشین کم خرجی باشه . خودم نظرم روسورن ELX است اما تو تاپیک مخصوص این ماشین دیدم که دوستان می گن که ارزش خرید خوبی نداره .
سلام
قوانین مشاوره خرید :

3.برای درخواست مشاوره حتما قیمت , معیارها و انتظاراتتون رو ذکر کنید.
مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، راحتی، لذت سواری و ...

dash_mehdi
17-03-2012, 12:01

دوست عزیز تو اون تاپیک کسی سورن elx نداره که بخواد به درستی ازش ایراد بگیره
من که از چند تا از دارندگان این خودرو سوال کردم خیلی از ماشینشون راضی هستند.
سورن elx قطعا بهترین خودرو تو این رنج هست چون امکانات فضای اتاق ایمنی طراحی زیبا و ... خیلی خوبی داره اما تنها مشکلش مصرف بالاش هست.
اگر استفاده ی خانوادگی از خودروتون ندارید می تونید به 206 sd v8 هم فکر کنید که خیلی خودروی خوبیه و مصرف سوخت پایینی هم داره.

lotus.aprina
17-03-2012, 12:09
سلام عرض می کنم به همه اساتید.

من چند تا سوال دارم. اگه لطف کنید راهنمایی کنید. مرسی.

راستش حدود 7 8 ساله که گواهینامه رانندگی پایه دو دارم. اما تو این مدت بخاطر مخالفت شدید (بسیار شدید) پدر و مادر نتونستم رانندگی کنم. یعنی کلا شاید اندازه انگشتای دستم پشت فرمون نشسته باشم. اونم پدرم کنارم بوده و فقط تو جاده های نسبتا خلوت بین شهری و با سرعت 60 کیلومتر در ساعت. و تا حالا هم نه دور زدم. نه پارک کردم نه تو شهر رانندگی کردم. حتی یک بار. البته بجز دوره آموزش رانندگی. ترو خدا نخندید فقط. خب چیکار میکردم؟ پدرم در این خصوص خیلی سخت گیره. بارها سر این قضیه بحثمون شده اما بی فایده. حتی وساطت بزرگترای فامیلم موثر نبود. بگذریم. البته بیشتر مشکل پدرم این بود که میترسید ماشینش خراب شه . چون اعتقادش اینه ماشین به هیچ وجه نباید تصادف کنه، برگه های بیمه به هیچ وجه نباید مصرف شه، خودشم بیشتر از دنده 4 و اونم نهایتا 100 110 تا با پژو 405 نمیره. من تمام عزممو جزم کردم و با کار زیاد و مختصر پس اندازی که تو چند سال اخیر کردم میخوام ماشین بخرم. حالا میخوام راهنمایی کنید. به نظر شما من با 10 11 تومن پراید صفر بخرم یا یه ماشین کارکرده مثلا 206 یا نمیدونم هر چی بشه. فقط از نظر این بگید که من تا حالا رانندگی نکردم چیکار کنم؟؟ ماشین صفر بگیرم نکنه تصادف کنم باهاش؟ پیشنهادتون برای من چیه؟ از طرفی می خوام یه مقدار تعلیم رانندگی برم. اما نه با این ماشینهای تعلیم رانندگی.که همه چیز دست استاده. می خوام برم پیش کسی که یه مقدار بیشتر بگیره اما ماشین تک کلاجه تعلیم بده جاهای شلوغ ببره ترسم بریزه. من با پیکان 8 سال پیش تعلیم میرفتم. این 7 8 باری که رانندگی کردم با پژو 405 بوده. فرمونش هیدرولیکه. به نظر شما ماشین هیدرولیک باید بگیرم؟ اصلا برای من مبتدی چی خوبه؟ فقط نخندید به من. هر کسی زندگیش یه جوره خب.

dash_mehdi
17-03-2012, 12:34

راستش حدود 7 8 ساله که گواهینامه رانندگی پایه دو دارم. اما تو این مدت بخاطر مخالفت شدید (بسیار شدید) پدر و مادر نتونستم رانندگی کنم. یعنی کلا شاید اندازه انگشتای دستم پشت فرمون نشسته باشم. اونم پدرم کنارم بوده و فقط تو جاده های نسبتا خلوت بین شهری و با سرعت 60 کیلومتر در ساعت. و تا حالا هم نه دور زدم. نه پارک کردم نه تو شهر رانندگی کردم. حتی یک بار. البته بجز دوره آموزش رانندگی. ترو خدا نخندید فقط. خب چیکار میکردم؟ پدرم در این خصوص خیلی سخت گیره. بارها سر این قضیه بحثمون شده اما بی فایده. حتی وساطت بزرگترای فامیلم موثر نبود. بگذریم. البته بیشتر مشکل پدرم این بود که میترسید ماشینش خراب شه . چون اعتقادش اینه ماشین به هیچ وجه نباید تصادف کنه، برگه های بیمه به هیچ وجه نباید مصرف شه، خودشم بیشتر از دنده 4 و اونم نهایتا 100 110 تا با پژو 405 نمیره. من تمام عزممو جزم کردم و با کار زیاد و مختصر پس اندازی که تو چند سال اخیر کردم میخوام ماشین بخرم. حالا میخوام راهنمایی کنید. به نظر شما من با 10 11 تومن پراید صفر بخرم یا یه ماشین کارکرده مثلا 206 یا نمیدونم هر چی بشه. فقط از نظر این بگید که من تا حالا رانندگی نکردم چیکار کنم؟؟ ماشین صفر بگیرم نکنه تصادف کنم باهاش؟ پیشنهادتون برای من چیه؟ از طرفی می خوام یه مقدار تعلیم رانندگی برم. اما نه با این ماشینهای تعلیم رانندگی.که همه چیز دست استاده. می خوام برم پیش کسی که یه مقدار بیشتر بگیره اما ماشین تک کلاجه تعلیم بده جاهای شلوغ ببره ترسم بریزه. من با پیکان 8 سال پیش تعلیم میرفتم. این 7 8 باری که رانندگی کردم با پژو 405 بوده. فرمونش هیدرولیکه. به نظر شما ماشین هیدرولیک باید بگیرم؟ اصلا برای من مبتدی چی خوبه؟ فقط نخندید به من. هر کسی زندگیش یه جوره خب.

خوب برای شما خودروی کارکرده بهتره اما نه 206 چون با 10 میلیون گزینه ی خوبی پیدا نمیشه و چون خودروی تیزی هم هست کلا قیدش رو بزنید.

بهترین گزینه برای شما پژو 405 مدل 87 هست که هم به بودجتون می خوره و هم به شرایط شما.
از پراید هم کم دردسر تره.

اما اگر این گزینه رو نمی خواهید باید برید سراغ پراید و البته کارکرده.
چون اگر اقتصادی فکر کنید با یک تصادف با پراید نو مقدار زیادی از قیمت خودرو می افته پس کارکرده مدل 88 و یا 89 رو انتخاب کنید و هم مقداری از پولتون باقی می مونه و هم قیمت ماشینتون افت زیادی نمیکنه

lotus.aprina
17-03-2012, 12:54
خوب برای شما خودروی کارکرده بهتره اما نه 206 چون با 10 میلیون گزینه ی خوبی پیدا نمیشه و چون خودروی تیزی هم هست کلا قیدش رو بزنید.

بهترین گزینه برای شما پژو 405 مدل 87 هست که هم به بودجتون می خوره و هم به شرایط شما.
از پراید هم کم دردسر تره.

اما اگر این گزینه رو نمی خواهید باید برید سراغ پراید و البته کارکرده.
چون اگر اقتصادی فکر کنید با یک تصادف با پراید نو مقدار زیادی از قیمت خودرو می افته پس کارکرده مدل 88 و یا 89 رو انتخاب کنید و هم مقداری از پولتون باقی می مونه و هم قیمت ماشینتون افت زیادی نمیکنه

ماشاا...، چقدر سریع جواب دادین. این پراید 88 یا 89 چنده؟؟ بعدش اینکه یعنی همه کسایی که تازه گواهی نامه می گیرن میرن ماشین کارکرده میگرن؟ تعریف از خودم نباشه. اما من ذاتا آدم با استعدادی هستم فرقی نمیکنه رانندگی یا هر کار دیگه ای. مطمئنم اگه 40 50 ساعت تعلیم درست و حسابی برم و یه آدم وارد به من یاد بده وضعیتم خیلی پیشرفت میکنه. نمیگم با 40 50 ساعت راننده میشم. من همچین ادعایی ندام. رانندگی به تجربه زیادی نیاز داره. ببخشید بخدا قصد توهین به جنسیتها رو ندارم. یعنی از این دخترای تازه کار تو خیابون هم بدترم؟؟ فکر نمی کنم. بعدش در مورد تعلیم راننگی شما پیشنهادی نداری؟ اگه بخوام یه 131 صفر بگیرم. به نظرتون هیدرولیک راحت تره برای راه افتادن یا غیر هیدرولیک.

یه ذره امید به آدم بدید. اینجوری که شما گفتی آدم دلش میخواد بره خود کشی کنه. ولی خب حرفتونو قبول دارم. درست میگید. ماشین صفر کلی دردسر داره. خصوصا تصادفی چیزی هم بکنی اونم تو تهران. که همه رقمه توش رانندگی میکنن. آخه من از دوستام می پرسم میگن تو شهر خیلی راحته. اما من قبول ندارم از همه طرف ماشین میاد. کلا چون تا حالا امتحان نکرم. نیمدونم. شاید بلد باشم . شایدم نباشم. آدم تا کاریو انجام نده که نمیتونه بفهمه میتونه یا نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

dash_mehdi
17-03-2012, 13:12
ماشاا...، چقدر سریع جواب دادین. این پراید 88 یا 89 چنده؟؟ بعدش اینکه یعنی همه کسایی که تازه گواهی نامه می گیرن میرن ماشین کارکرده میگرن؟ تعریف از خودم نباشه. اما من ذاتا آدم با استعدادی هستم فرقی نمیکنه رانندگی یا هر کار دیگه ای. مطمئنم اگه 40 50 ساعت تعلیم درست و حسابی برم و یه آدم وارد به من یاد بده وضعیتم خیلی پیشرفت میکنه. نمیگم با 40 50 ساعت راننده میشم. من همچین ادعایی ندام. رانندگی به تجربه زیادی نیاز داره. ببخشید بخدا قصد توهین به جنسیتها رو ندارم. یعنی از این دخترای تازه کار تو خیابون هم بدترم؟؟ فکر نمی کنم. بعدش در مورد تعلیم راننگی شما پیشنهادی نداری؟ اگه بخوام یه 131 صفر بگیرم. به نظرتون هیدرولیک راحت تره برای راه افتادن یا غیر هیدرولیک.

یه ذره امید به آدم بدید. اینجوری که شما گفتی آدم دلش میخواد بره خود کشی کنه. ولی خب حرفتونو قبول دارم. درست میگید. ماشین صفر کلی دردسر داره. خصوصا تصادفی چیزی هم بکنی اونم تو تهران. که همه رقمه توش رانندگی میکنن. آخه من از دوستام می پرسم میگن تو شهر خیلی راحته. اما من قبول ندارم از همه طرف ماشین میاد. کلا چون تا حالا امتحان نکرم. نیمدونم. شاید بلد باشم . شایدم نباشم. آدم تا کاریو انجام نده که نمیتونه بفهمه میتونه یا نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب من گزینه ی دوم رو پراید گفتم
من گفتم بهترین گزینه برای شما پژو 405 هست که هیدرولیک هم هست و قطعا خیلی گزینه بهتری هست به نسبت پراید.
پراید مدل 89 هم 8/000/000 تومن

lotus.aprina
17-03-2012, 13:16
خوب من گزینه ی دوم رو پراید گفتم
من گفتم بهترین گزینه برای شما پژو 405 هست که هیدرولیک هم هست و قطعا خیلی گزینه بهتری هست به نسبت پراید.
پراید مدل 89 هم 8/000/000 تومن

ممنونم.خیلی لطف کردید.

mohamad skystar
17-03-2012, 13:53

دوستمون مهدی توضیح کافی رو دادن.
منم پیشنهادم پراید هست اما کامل و کارکرده
که هم ماشین به روز باشه هم هزینه هاش برای شما کمتر تمام بشه.
با پراید شروع کنید و با مدل های بالاتر در اینده حرفه ای تر بشید.

s741
18-03-2012, 11:48
سلام دوستان من ميخواستم تيبا بگيرم ولي با كمك پدرم 206 sd v8 گرفتم تحويلش 30 روزه هستش ميخواستم ببينم براي تحويل چه نكاتي رو بايد چك كنم
اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم:10:

dash_mehdi
18-03-2012, 12:15
سلام دوستان من ميخواستم تيبا بگيرم ولي با كمك پدرم 206 sd v8 گرفتم تحويلش 30 روزه هستش ميخواستم ببينم براي تحويل چه نكاتي رو بايد چك كنم

به لینک زیر مراجعه کنید:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lotus.aprina
18-03-2012, 12:48

مبارک باشه پیشاپیش. قدر پدرتو بدون. ایشالا سایه اش همیشه رو سرت باشه. پدر من که برام پدری نکرد. خدا از سر تقصیرات همه بگذره. ببخشید من خیلی ناراحتم از دست پدرم. چون زندگیمو خراب کرد. اما با این حال همیشه بهش احترام گذاشتم و می ذارم. نوروز مبارک.

mmf66
18-03-2012, 13:39

شما یه پراید مدل 90 sx با قیمت 8 تومان میتونی بگیری
اما اگه مصرف بنزین برات مهم نیست 405 مدل 88

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

اگه خانواده کمتر از 4 نفره 206 sd v8
اگر هم پرجمعیت هست ال90 یا 405 slx tu5
سورن هم بستگی به موتورش داره اگه ef7 یا xu7 باشه بدرد نمیخوره

Highbury
22-03-2012, 00:47
تا یکی دو روز پیش تصمیم داشتم 10 تومان کارکرده بگیرم اما از اونجا که آرسنالی جماعت شانس نداره و احتمال اینکه کلاه سرم بره بسیار زیاده(اولین باره میخوام ماشین بگیرم) و شناخت کافی ندارم، بی خیال شدم.
تصمیم دارم بین سمند-405-تندر- 206 اس دی - پرشیا یکی رو انتخاب کنم. اما نمیدونم کدوم
2-3 لیتر مصرف بیشتر برای من فرقی نمیکنه!
اهل ویراژ دادن و جوون بازی نیستم و هیچ علاقه ای به بستری شدن در بخش ارتوپدی ندارم!
کیفیت و هزینه نگهداری معقول باشه و ...
206 اس دی فقط تنگ بودنش کمی مرددم کرده.
فرق بین موتورهای قدیم و جدید 405 رو کلا نمیدونم البته فعلا در حال مطالعه تاپیکهای فروم هستم و شاید زمان برای ایجاد کردن این تاپیک کمی زود بود.
به CNG به هیچ عنوان اعتقاد ندارم
----------------------------------------------------------------------

سلام دوست من!

اگه ماشین برای خانواده میخوای به نظرم 405 با موتور TU5 گزینه خیلی خوبیه

اگه واسه خودت و مصرف مجردی میخوای روی تیپ2 شدیدا فکر کن

سال نو برشما مبارک
جادار باشه. تا حدودی بیخیال 206 شدم!
اما یه زمانی شایعه بود که 405 مثل تخم مرغ شانسیه، قطعاتش بینهایت بی کیفیت و ...
از مزیتهای TU5 و 405 های جدید چیه ؟

قبل از ایجاد تاپیک دقت کنید.
ادامه بحث در تاپیک جامع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده دوست عزیز. باید دقت میکردم :11:

mohamad skystar
22-03-2012, 12:23
جادار باشه. تا حدودی بیخیال 206 شدم!
اما یه زمانی شایعه بود که 405 مثل تخم مرغ شانسیه، قطعاتش بینهایت بی کیفیت و ...
از مزیتهای TU5 و 405 های جدید چیه ؟

افت کیفیت در تمام محصولات ایرانی مشاهده میشه.
از مزیت های 405 با موتور TU5 میشه به بهینه شدن این خودرو اشاره کرد.
موتور TU5 با مصرف سوخت کم و تولید قدرت بیشتر نسبت به موتور فبلی باعث شد
تا 405 طرفداران بیشتری پیدا کنه.
در کل بگم اگر قصد خرید 405 با موتور TU5 رو دارین شک نکنید.
در مورد تندر 90 هم بگم از نظر فنی خیلی خوبه اما خوب اتاقش و نمای ظاهریش سلیقه ای هست
و مورد پسند همه قضری نیست اما زیر پای عالی داره.

به نظر من ملاک هاتون رو بین 405 با موتور TU5 و تندر 90 تنظیم کنید تا بتونید یکی رو انتخاب کنید.
البته یه مورد دیگه رو هم بگم پژو پارس با موتور TU5 هم عرضه شده که با بودجه شما همخوانی نداره

Highbury
22-03-2012, 16:00
افت کیفیت در تمام محصولات ایرانی مشاهده میشه.
از مزیت های 405 با موتور TU5 میشه به بهینه شدن این خودرو اشاره کرد.
موتور TU5 با مصرف سوخت کم و تولید قدرت بیشتر نسبت به موتور فبلی باعث شد
تا 405 طرفداران بیشتری پیدا کنه.
در کل بگم اگر قصد خرید 405 با موتور TU5 رو دارین شک نکنید.
در مورد تندر 90 هم بگم از نظر فنی خیلی خوبه اما خوب اتاقش و نمای ظاهریش سلیقه ای هست
و مورد پسند همه قضری نیست اما زیر پای عالی داره.

به نظر من ملاک هاتون رو بین 405 با موتور TU5 و تندر 90 تنظیم کنید تا بتونید یکی رو انتخاب کنید.
البته یه مورد دیگه رو هم بگم پژو پارس با موتور TU5 هم عرضه شده که با بودجه شما همخوانی نداره

ممنون. منم نظرم روی 405 هست. مخصوصا که حالا بهینه شده و همچنین هزینه قطعات و ... هم فکر کنم کمتر باشه.

Pourya-pc
23-03-2012, 12:18
ممنون. منم نظرم روی 405 هست. مخصوصا که حالا بهینه شده و همچنین هزینه قطعات و ... هم فکر کنم کمتر باشه.

البته در ادامه صحبت های دوستان بگم که اگر با چهره ی ال۹۰ میتونید کنار بیاید واقعا سرتر از همه ی ماشین های مذکور هست . ۴۰۵ جدید ترمزهای متوسط ، شتاب اولیه نسبتا خوب ( به نسبت ۴۰۵ معمولی تغییری حس نمیشه ) شتاب ثانویه عالی ، شتاب نهایی بسیار ضعیف ( به سختی به ۱۸۰ کیلومتر میرسید ، دور موتور با گیرباکس همخونی نداره )، کم آوردن توی سربالایی مخصوصا وقتی سرنشینان کامل هستند ، نمای داخلی خیلی زیبا تر از ال ۹۰ ( طرح کرم و تودری های مثل پارس ) و همینطور نمای بیرونی خوب .
به نسبت قیمتش واقعاً ارزش خرید داره ( ۴۰۵ ✏ TU5 )
اما شما که توانایی خرید بیشتر رو دارید ال ۹۰ بهتر و مزایاش به نسبت ۴۰۵ جدید :
شتاب اولیه عالی ، شتاب ثانویه خوب و شتاب نهایی متوسط ، ترمز ها بینهایت عالی . هندلینگ و انعطاف پذیری فرمان خیلی بهتر از ۴۰۵
دید عقب خوب نیست ( باید سنسور و دوربین نصب کنید ) دنده ها عالی جا میره و بسیار نرم تر از ۴۰۵
گیرباکس با موتور کاملاً همخونی داره برعکس ۴۰۵ جدید . در سربالایی حتی با کولر کاملاً نامحسوس افت قدرت داره .
در کل همونطور که گفتم هردو ماشین های خوبی هستند اما اگر با ظاهر ال ۹۰ مشکلی نداریر واقعا بهتر از ۴۰۵ جدید هست . بنیان ال ۹۰ از اول همین بوده اما ۴۰۵ ...

chaparman
24-03-2012, 23:19
از دوستان شرمنده ممکنه سوال تکراری باشه : الان تکلیف قیمت های خودرو چی هست ؟ 6 درصد افزایش قراربود لغو بشه ولی لغو که نشده بالاتر هم رفته ! مثلا تندر 90 قبل عید 16830000 تومن بود الان شده بالای 17000000 الان به نظر شما خرید خودرو اصلا کار عاقلانه ای هست ؟ به نظر شما قیمت همین باقی می مونه یا کمتر با بیشتر میشه؟!

Pourya-pc
24-03-2012, 23:24
از دوستان شرمنده ممکنه سوال تکراری باشه : الان تکلیف قیمت های خودرو چی هست ؟ 6 درصد افزایش قراربود لغو بشه ولی لغو که نشده بالاتر هم رفته ! مثلا تندر 90 قبل عید 16830000 تومن بود الان شده بالای 17000000 الان به نظر شما خرید خودرو اصلا کار عاقلانه ای هست ؟ به نظر شما قیمت همین باقی می مونه یا کمتر با بیشتر میشه؟!

دوست عزیز در یک کلام بگم ؛ هیچ چیز مشخص نیست . توی این مملکت هیچ چیز قابل پیش بینی نیست . قانون هم که کلاً نداریم . بازار خودرو کاملاً از هم گسیخته شده و کمپانی ها هم هیچ حرفی نمیزنن و خبری از قیمت های مصوب هم نیست .
باید منتظر موند تا بعد از ۱۳ .

hamed malekpour
25-03-2012, 21:13
یه راهنمایی لازم دارم من الان حدود یک ماهه سمند ef7مدل88.11دارم آخر 88 است 14ملیون خریدم می خواهم بفروشم ویه صفر بخرم یا 405 یا ef7به نظرتون این کار را بکنم

Pourya-pc
25-03-2012, 23:34
یه راهنمایی لازم دارم من الان حدود یک ماهه سمند ef7مدل88.11دارم آخر 88 است 14ملیون خریدم می خواهم بفروشم ویه صفر بخرم یا 405 یا ef7به نظرتون این کار را بکنم
اگر سمند شما مشکلی نداره با این شرایط بازار کار عاقلانه ایی نیست اما مشخصا بین ۴۰۵ و ای اف ۷ قطعاً سمند از هر لحاظ برتر هست .

mohamad skystar
26-03-2012, 00:02

سلام.
نه دوست من این کارو نکن مگر اینکه بخوای یه خودروی دیگه بخری
این کار به صرفه نیست.
شما میخوای سمند رو بفروشی سمند بخری؟ نه درست نیست

mr6768
28-03-2012, 15:07
سلام ،
آقایون قیمت گل الان چنده ؟
و به نظرتون ارزش خریدن داره ؟

mohamad skystar
28-03-2012, 15:24
سلام ،
آقایون قیمت گل الان چنده ؟
و به نظرتون ارزش خریدن داره ؟

مدل ماشین رو ذکر میکردین خوب بود
بالاترین مدل گل که برای سال 88 باشه حدود 16500000 تومان قیمت داره

mr6768
28-03-2012, 15:37
من دقیقا اطلاع ندارم ، مگه چند مدل داره .
این قیمت صفرش بود ؟!

Amin-Nasim
28-03-2012, 17:07
من دقیقا اطلاع ندارم ، مگه چند مدل داره .
این قیمت صفرش بود ؟!
فکر میکنم از 83 هست تا 88
الان که دیگه صفرش گیر نمیاد شاید در حد صفر گیر بیاد

mr6768
28-03-2012, 19:40
حالا کلا ماشین خوبی هست ؟
ارزش داره جای 206 اینو ورداشت ؟
هزینه نگهداریش از 206 بیشتره ؟

نظر خودتون چیه ... ؟

farhad_realmadrid
28-03-2012, 20:28
با سلام،

206 بدون صندوق، دسته 2 بین بودجه 12-14 خوبش گیر میاد؟

Amin-Nasim
29-03-2012, 08:37

نظر خودتون چیه ... ؟

ماشین خوبیه ولی دیگه تولید نمیشه و شاید قطعاتش کم گیر بیاد
هزینه نگهداریش از 206 بیشتره ولی کمتر در خیابون ها دیده میشه
من 206 رو پیشنهاد می کنم چون هنوز تولید میشه و قطعاتش پیدا میشه و هزینه هاش نسبت به گل کمتره

hossein.az
29-03-2012, 12:11

نظر خودتون چیه ... ؟

ماشین بسیار خوبیست ,اونا که دارن پرسیدم میگن یکم خشکه

کیفیت قطعات خیلی بهتر از 206 تیپ 2و3 است مخصوصا 206های 90
هزینه نگهداری کمی از 206 بیشتر+ کمتر بودن لوازم و قطعات در بازار

اگه یه تمیزشو گیر بیاری خریدش نسبت به 206 میارزه.
اما اگه میتونی تا20 تومن هزینه کنی تیپ 5 و6 پژو 206 بهتره

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

با سلام،

206 بدون صندوق، دسته 2 بین بودجه 12-14 خوبش گیر میاد؟

بله . با این مقدار میشه تیپ2 مدل 87 و88 تمیز گیر بیاری.

formol1
30-03-2012, 18:37
سلام دوستان من چند وقت پیش هم نظرتون رو درباره ی خرید خودرو بین 17 تا19 میلیون خواستم اما به دلایلی خودرو نگرفت حالا می خواستم بپرسم به نظرتون با این گرونی چه خودرویی رو تو این رنج قیمت برای یک خانواده چهار نفره مناسبه
فقط مصرف کمی داشته باشه .خرجش بالا نباشه . اگه ممکن بود دوگانه سوز باشه
با تشکر عیدتون مبارک:10:

mmf66
31-03-2012, 00:34
دوست عزیز اگه از ماشینت راضی هستی و باهاش حال میکنی خوب همینو نگه دار چرا هزینه بیشتر بکنی
اگر باهاش مشکلی داری سلیقهی خودته میتونی عوضش کنی

hossein.az
31-03-2012, 00:36
خودرو با رنج قیمت 17 تا19 با ملاک استفاده خانوادگی,کم مصرف ,دوگانه سوز بودن و...
نظر من تندر 90 وسمند ef7و پارسlx هست .هر دو آنها مدل دوگانه دارند بجز پارسlx.من هم تقریبا همین ملاکها رو داشتم +قیافه ماشین .من ef7 خریدم.نظر نهایی با خود شماست؟

mmf66
31-03-2012, 00:40
سلام دوستان من چند وقت پیش هم نظرتون رو درباره ی خرید خودرو بین 17 تا19 میلیون خواستم اما به دلایلی خودرو نگرفت حالا می خواستم بپرسم به نظرتون با این گرونی چه خودرویی رو تو این رنج قیمت برای یک خانواده چهار نفره مناسبه
فقط مصرف کمی داشته باشه .خرجش بالا نباشه . اگه ممکن بود دوگانه سوز باشه
با تشکر عیدتون مبارک:10:
از فکر دوگانه بیا بیرون اگه دوگانه میخوای برو پراید بخر این همه هزینه میکنی بنزینشم بزن شما اون 1 تومن اضافی رو بزار بانک سودش رو بگیر بنزین بزن خودت وخانواده ات رو هم اذیت نکن
به نظر بنده بهترین گزینه 206 v8 است البته اگه زیاد قد بلند نیستید ال90 هم خودم داشتم باهاش حال نکردم بعد 1سال حالمو بهم زد ماشین خوبیه ولی رنو اصلا روش کارنکرده فکر کنم یه شبه ساختش
در کل همون 206 عالیه

mgh412
31-03-2012, 01:52
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایم کنید
راستش من حدود7ماه یه پارس85 دوگانه دارم که صاحب قبلیش حسابی داغونش کرده(بجای استفاده از ماشین مصرفش کرده:31:) و تویه این چندوقت خیلی اذیتم کرده(البته دارای ظاهر بسیار تمیزی هست و باطن داغون و همین منو به اشتباه انداخت)
میخوام بفروشمش و یه ماشین دیگه بخرم حدود 13 ت
بنظر شما دوستان
1-سمند se صفر بخرم؟
2- ال90 دست دوم بخرم؟
(البته از خرید ماشین دست دوم ترس پیداکردم)
3- پارس دست دوم تروتمیز بخرم(از ظاهر پارس خیلی خوشم میاد)
4- سمند ef7 دست دوم بخرم؟
و اینکه از خانواده206 بدم میاد
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

ronin_2607
31-03-2012, 11:16
خدایی این دو گانه سوز بودن اونم با گاز واقعا ایده مزخرفی بود که نمیدونم اولین بار تو ایران کی به مخش خطور کرد همچین کاری بکنه. هر کسی بود حتما خیلی هم به خودش افتخار کرد آخه یکی نیست بگه این همه شرکت گردن کلفت و این همه طراح واقعا اینکاره تو کل دنیا هیچ کس به ذهنش نرسیده بود که به ماشین گاز بزنن !!! الان ایده دو گانه سوز بودن در دنیا حول و حوش ماشینهای هیبریدی میچرخه. ما داریم یه کپسول میذاریم ته ماشین که باعث میشه کل مرکز جرم و سیستم تعلیق و کلا نظم ماشین به هم میریزه 2 ساعت سوخت گیریش طول میکشه 2 ساعتم صف داره که بعد از اینکه پر شد باید بری وایسی ته صف چون تا نوبتت بشه تموم میشه. پدر ماشین در میاد موتور داغون میشه. مگه هر جا چیزی زیاد داشت باید وردارن بریزن تو باک ماشین :18: مثلا یه کشوری منابع آب داره وردارن آب بریزن تو باک. میگم ما جز گاز چیزای دیگه هم زیاد داریم. پسته هم بدک نیست . سوخت پاک و هوای پاک. اگزوزش پسته بو داده میده بیرون. کلی هم خوش میگذره. ویتامین ملتم تامین میشه. حالا از همه اینا بگذریم. پراید بدبخت خودش مگه چقدر مصرفه بنزینشه که ور میدارن دو گانه سوزش میکنن؟؟ حالا پژویی پارسی چه میدونم سمندی بگی آره. تا حدودی منطقیه.

Pourya-pc
31-03-2012, 14:55
خدایی این دو گانه سوز بودن اونم با گاز واقعا ایده مزخرفی بود که نمیدونم اولین بار تو ایران کی به مخش خطور کرد همچین کاری بکنه. هر کسی بود حتما خیلی هم به خودش افتخار کرد آخه یکی نیست بگه این همه شرکت گردن کلفت و این همه طراح واقعا اینکاره تو کل دنیا هیچ کس به ذهنش نرسیده بود که به ماشین گاز بزنن !!! الان ایده دو گانه سوز بودن در دنیا حول و حوش ماشینهای هیبریدی میچرخه. ما داریم یه کپسول میذاریم ته ماشین که باعث میشه کل مرکز جرم و سیستم تعلیق و کلا نظم ماشین به هم میریزه 2 ساعت سوخت گیریش طول میکشه 2 ساعتم صف داره که بعد از اینکه پر شد باید بری وایسی ته صف چون تا نوبتت بشه تموم میشه. پدر ماشین در میاد موتور داغون میشه. مگه هر جا چیزی زیاد داشت باید وردارن بریزن تو باک ماشین :18: مثلا یه کشوری منابع آب داره وردارن آب بریزن تو باک. میگم ما جز گاز چیزای دیگه هم زیاد داریم. پسته هم بدک نیست . سوخت پاک و هوای پاک. اگزوزش پسته بو داده میده بیرون. کلی هم خوش میگذره. ویتامین ملتم تامین میشه. حالا از همه اینا بگذریم. پراید بدبخت خودش مگه چقدر مصرفه بنزینشه که ور میدارن دو گانه سوزش میکنن؟؟ حالا پژویی پارسی چه میدونم سمندی بگی آره. تا حدودی منطقیه.
عیب نداره دوست من ، شما خودت رو ناراحت نکن . تا مردم ایران هستند همینه که هست ، نه تنها مردم میخوان ، بلکه استقبال هم میکنن .

mohamad skystar
31-03-2012, 19:06
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایم کنید
راستش من حدود7ماه یه پارس85 دوگانه دارم که صاحب قبلیش حسابی داغونش کرده(بجای استفاده از ماشین مصرفش کرده:31:) و تویه این چندوقت خیلی اذیتم کرده(البته دارای ظاهر بسیار تمیزی هست و باطن داغون و همین منو به اشتباه انداخت)
بنظر شما دوستان
1-سمند se صفر بخرم؟
2- ال90 دست دوم بخرم؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

اگر خودروی کارکرده نمیخواین میتونید ثبت نام کنید و اقساطی خرید کنید.
تندر و پارس LX گزینه های خوبی هستن.

mmf66
31-03-2012, 19:18
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایم کنید
بنظر شما دوستان
1-سمند se صفر بخرم؟
2- ال90 دست دوم بخرم؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی
به نظر بنده شما یه 405 tu5 یا یه ال90 ای1میتونید انتخاب کنیدکه کم مصرف هم هستند شما موقع خرید دقت کن چند هزار تا رفته و ایا تمیز هست یا نه به قیمت بالاهم نخری همین دست دو برای قیمت شما مناسب تره افت قیمتش هم کمتره

hossein.az
31-03-2012, 20:51
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایم کنید
بنظر شما دوستان
1-سمند se صفر بخرم؟
2- ال90 دست دوم بخرم؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

اگه با قیافه ال 90 مشکل نداری گزینه 2
اگه میخوای 2گانه بخری گزینه 4
پارس هم ماشین خوبیست اگه بش فشار نیوورده باشند ولی به نظرم 405 مخصوصا tu5 انتخاب بهتری نسبت به پارس کارکرده است.

amir_rahbaran
01-04-2012, 20:32
با سلام...میخواستم منو در مورد خرید ماشین تا سقف 11 12 تومن راهنمایی کنید.
به نظرتون بین پراید صفر، 206 کارکرده و ریو کارکرده با این بودجه کدومو انتخاب کنم؟در صورتیکه نظرتون رو 2 تای آخر بود بفرمایید چه مدل و چه قیمتی گیرم میاد.
ممنون

javad 61
01-04-2012, 20:53
سلام دوستان گلم.امیدوارم 13 روز عید بهتون خوش گذشته باشه.
پدر بنده قصد داره ماشینشو عوض کنه و دنبال یک گزینه ایده آل است :
1.ترجیحا خودروی صفر و 16 تا 19 میلیون برای خرید.
2.ما خانواده پر جمعیتی هستیم ( 5 نفر ) پس در گزینه ای که پیشنهاد
میدید این مطلب را هم در نظر بگیرید.
3.پدر بنده مرد میانسالی است پس معیارهای افراد جوان زیاد ملاکش نیست.
مصرف کمتر سر و صدای کمتر ماشین و موتور بهتر راحتی و نرمی ماشین بیشتر مد نظرش است.
4.مقایسه ای بین موتورهای ef7 , xu7 و tu5.کدامیک موتور بهتری است؟
( احتمالا نظر پدرم روی سه خودرو سمند , پژو 405 و پژو پارس است. )
5.ایشان کارشون به گونه ایست که زیاد از ماشین استفاده میکنند پس این مطلب هم در نظر داشته باشید.
ضمن تشکر از همه دوستان یه گله ای هم بکنم.اینجا متاسفانه وقتی یک نفر جواب میده سایر دوستان خودشونو تو بحث وارد نمیکنند.هدف اینه که نظرات همه گفته شه تا تصمیم گیری راحتتر انجام بگیرد.

E.G_band
01-04-2012, 21:08
سلام ماشین بازای p30worldی:

نظرتون رو درباره ی پروتون جن 2 می خواستم بدونم.؟؟؟؟؟

الان صفرش هست؟اصلا تولید می شه؟

قیمت حدودیش رو هم می شه بگین.(تمیزش)

دمتون گرمِ گرم

mohamad skystar
01-04-2012, 22:58
به نظرتون بین پراید صفر، 206 کارکرده و ریو کارکرده با این بودجه کدومو انتخاب کنم؟در صورتیکه نظرتون رو 2 تای آخر بود بفرمایید چه مدل و چه قیمتی گیرم میاد.
ممنون

سلام.
دوست من شما ملاک های خودتون رو برای خرید خودرو دقیق و کامل ذکر کنید تا زودتر به نتیجه برسید.
به مراتب مشخصه که اگر بودجه 12 میلیون تومان باشه پراید انتخاب نمیشه
اما خود نسبت به بودجتون
پژو 206 تیپ 2 مدل 87
ریو مدل 88

mohamad skystar
01-04-2012, 23:10
مصرف کمتر سر و صدای کمتر ماشین و موتور بهتر راحتی و نرمی ماشین بیشتر مد نظرش است.
5.ایشان کارشون به گونه ایست که زیاد از ماشین استفاده میکنند پس این مطلب هم در نظر داشته باشید.
ضمن تشکر از همه دوستان یه گله ای هم بکنم.اینجا متاسفانه وقتی یک نفر جواب میده سایر دوستان خودشونو تو بحث وارد نمیکنند.هدف اینه که نظرات همه گفته شه تا تصمیم گیری راحتتر انجام بگیرد.

سلام دوست من.
با توجه به ملاک های شما به ترتیب:

پژو پارس LX با موتور TU5
سمند LX EF7

پزو پارس با موتور TU5 تبدیل شده به خودرویی بهینه تر نسبت به پارس با موتور XU7
موتور TU5 با مصرف سوخت مناسب و تولید قدرت بیشتر و کم صداتر نسبت به XU7 قابل قبول تر هست.
سمند LX با موتور EF7 که دیگه مشخصه دیگه.مصرف سوخت کمتر و تولید نیروی بیشتر نسبت به موتور XU7
از نظر امکانات و ایمنی هم میشه گفت هردو نزدیک به هم هستن اما خوب سمند ef7 با سیستم مولتی پلکس یه سری تغییرات اندکی درش ایجاد شد اونم نه به صورت چشمگیر.
پارس هم که نمای داخلیش کلا تغییرات جدید داشت قبلا و شد پارس سال
هر دو خودرویی که پیشنهاد دادم مناسبن برای شما
یه مورد دیگه:
موتورهای EF7 اخیرا مشکلاتی برای خریداران ایجاد کردن که میتونید با مراجعه به تاپیک سمند EF7
در جریان کار قرار بگیرید.

mohamad skystar
01-04-2012, 23:15

دمتون گرمِ گرم

Gen2 اصلا از بازار خرید فروش خوبی برخوردار نیست و طرفداران خاص خودش رو داره.
از معایب این خودرو میشه به موارد زیر اشاره کرد:

دید عقب واقعا نامطلوب
کیفیت متوسط ادوات داخلی
امکانات متوسط نسبت به قیمت
کمبود فضای سرنشین عقب ( البته برای افراد قد بلند )

مزیت این خودرو موتورش هست که با مصرف سوخت مناسب و قدرت و شتاب مطلوب عملکرد خوبی داره.
تولید هم میشه اما از اخرید قیمت هاش خبر ندارم

mmf66
02-04-2012, 00:16
موتور tu5 از اون دوتا بهتره مصرف کمتر قطعات فراوان قدرت عالی
به نظر بنده بهترین گزینه برای پدر شما 405 slx tu5 میباشد ماشین خوبی است

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

ممنون
اگه پر جمعیت نیستید و مسافرت هم زیاد نمیرید پراید sx گزینه خوبی است میتونی از نمایشگاهها 300 تومان زیر فی نمایندگی بگیری یا حتی مدل 90 تمیز که بعدا ضرر هم کمتر بکنی

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

دمتون گرمِ گرم
به نظر من دور این ماشینها که بورس بازار نیستند رو خط بکش و یه ماشین عامه پسند تر بگیر

amir_rahbaran
02-04-2012, 11:45
سلام.
دوست من شما ملاک های خودتون رو برای خرید خودرو دقیق و کامل ذکر کنید تا زودتر به نتیجه برسید.
به مراتب مشخصه که اگر بودجه 12 میلیون تومان باشه پراید انتخاب نمیشه
اما خود نسبت به بودجتون
پژو 206 تیپ 2 مدل 87
ریو مدل 88

ممنون... ملاك هام خب خوش دستي و كم خرجيو راحتيه.. تو اين قيمتا ملاكي آدم نداره ..توفيق اجباريه:31:
نه ..منظورم اين بود كه تا سقف 12 تومن ميتونم بذارم. حالا اينكه با 10 تومن پرايد صفر بگيرم بهتره يا اينكه با 11 12 تومن 206 يا ريو كاركرده؟
بعدش اينكه ريو و 206 چه فرقاي اساسي با هم دارن؟ و كدومش از نظر شما بهتره.
خيلي ممنون

Pourya-pc
02-04-2012, 11:50
ممنون... ملاك هام خب خوش دستي و كم خرجيو راحتيه.. تو اين قيمتا ملاكي آدم نداره ..توفيق اجباريه:31:
نه ..منظورم اين بود كه تا سقف 12 تومن ميتونم بذارم. حالا اينكه با 10 تومن پرايد صفر بگيرم بهتره يا اينكه با 11 12 تومن 206 يا ريو كاركرده؟
بعدش اينكه ريو و 206 چه فرقاي اساسي با هم دارن؟ و كدومش از نظر شما بهتره.
خيلي ممنون
کلا ماشین صفر برای مصرف گزینه ی بهتری هست . از نظر تفاوت ها خب هر سه ماشین مورد نظر خیلی متفاوت هستند . در کل
اگر 206 تمیز مدل 89 یا 88 پیدا کنید اولویت اول
ریو 89 یا 90 تمیز هم میتونید پیدا کنید .
پراید صفر اس ایکس 131

hossein.az
02-04-2012, 21:36

دمتون گرمِ گرم

قیمت صفر دنده ای :28 میلیون
اتومات:30 میلیون
معایب این خودرو را محمد جان زحمتشو کشیدند.کارکرده اش بازار خوبی نداره.

amiri110
04-04-2012, 00:32
سلام
فرق پارس با slx فقط در ظاهراست یا در موتور هم تفاوت دارند؟
کدام را پیشنهاد میکنید؟

dash_mehdi
04-04-2012, 01:27
سلام
فرق پارس با slx فقط در ظاهراست یا در موتور هم تفاوت دارند؟
کدام را پیشنهاد میکنید؟

موتور کاملا متفاوته
موتور پارس xu7 1800 8 سوپاپ و موتور 405 موتور 206 تیپ5 1600 سی سی 16 سوپاپ با مصرف سوخت 7.5 لیتر.
به جز تجهیزات و ظاهر تو بقیه چیزا slx سر تره.

HOJ-JAT
05-04-2012, 10:45
سلام
من یک سورن دارم میخوام 16 بفروشمش یک 206 بگیرم
سورن رو ب خاطر سوخت 12 در 100 کلیومتر دندهای مسخره و سفت می خوام بفروشمن
میخواستم ببینم ایا 206 ها هم همین جوری هستند یا خیر؟
206 تیپ 2 خوبه یا نه؟ منظورم از نظر موتوره ؟ تو ایران خورد زده سوخت صدی 9.7 ایا حقیقت داره؟
میدونید که تیبا و206 تیپ دو تقریبا موتوراشون مساویه من پشت تیبا نشستم و خوشم اومده ایا 206 هم همین جوریه؟
مرسی

mohamad skystar
05-04-2012, 11:43
سلام
من یک سورن دارم میخوام 16 بفروشمش یک 206 بگیرم
سورن رو ب خاطر سوخت 12 در 100 کلیومتر دندهای مسخره و سفت می خوام بفروشمن
میخواستم ببینم ایا 206 ها هم همین جوری هستند یا خیر؟
206 تیپ 2 خوبه یا نه؟ منظورم از نظر موتوره ؟ تو ایران خورد زده سوخت صدی 9.7 ایا حقیقت داره؟
میدونید که تیبا و206 تیپ دو تقریبا موتوراشون مساویه من پشت تیبا نشستم و خوشم اومده ایا 206 هم همین جوریه؟
مرسی

به مراتب مشخصه که 206 با اون اصالت و سابقه درخشانی که در کشور داره
در کل از تیبا میتونه سرتر باشه و برای انتخاب گزینه بهتر خواهد بود.
مصرف سوخت خودرو روی کاغذ و در عمل با هم متفاوت هست چون شرکت خودروها رو در حالت ایده آل
درنظر میگیره.
اینکه تیپ 2 خوبه یا تیبا به ملاک های شما برای انتخاب خودرو بستگی داره که اگر ذکر کنید زودتر به جواب میرسید.

HOJ-JAT
05-04-2012, 17:14
یعنی سوختش از ۹.۷ هم بیشتره؟؟ من یک ماشین میخوام که بشه راحت تو ترافیک سنگین باهاش رفت راحت بشه کنار خیایون پازکش کرد سوختش نهایت ۸ تو شهر باشه
ایا واقعا ارزش داره ۳-۴ میلیون پول بیشتر بخاطر تیپ ۵ و موتو ۱۶۰۰ داد؟ من اهل کورس گذاشتن و.. نیستم من یک ماشین سبک و کم خرج میخوام اگه تا ۱۶ هست معرفی کنید... ایا تیپ دو چراغاش کریستالی شفاف هست؟؟ تا چند ماه دیگه گر ن تر میشن یا خیر؟
mohsenjxj
05-04-2012, 17:34
سلام بچه ها از بازار بعد از تعطیلات عید چه خبر؟ آیا قیمت خودرو کارکرده اومده پایینتر؟ در کل بازار بعد از عید را چطوری میبینید؟

Pourya-pc
05-04-2012, 20:32
یعنی سوختش از ۹.۷ هم بیشتره؟؟ من یک ماشین میخوام که بشه راحت تو ترافیک سنگین باهاش رفت راحت بشه کنار خیایون پازکش کرد سوختش نهایت ۸ تو شهر باشه
ایا واقعا ارزش داره ۳-۴ میلیون پول بیشتر بخاطر تیپ ۵ و موتو ۱۶۰۰ داد؟ من اهل کورس گذاشتن و.. نیستم من یک ماشین سبک و کم خرج میخوام اگه تا ۱۶ هست معرفی کنید... ایا تیپ دو چراغاش کریستالی شفاف هست؟؟ تا چند ماه دیگه گر ن تر میشن یا خیر؟
نه بیشتر از 9 نمیسوزونه البته با کولر اوضاع کاملا متفاوت میشه . 206 ماشین واقعا خوبی هست و هنوز بعد از 12 سال ماشین روز اروپا محسوب میشه . برای پارک و توی شهر هم بسیار مناسب عمل میکنه .اگر شما اهل گاز دادن نیستید من تیپ 3 رو بهتون پیشنهاد میکنم ( تیپ 3 همه ی آپشن های تیپ 5 رو داره ، چراغاش کریستالی و سیستم تهویه اتوماتیک داره )
در مورد ارزون شدن یا گرون شدن هیچ چیز مشخص نیست .
موفق باشید .

shadows_funeral
05-04-2012, 20:52
سلام
من حدود قیمت این ماشینها رو می خواستم . هرکسی اطلاعات روز رو داره لطفا کمکم کنه:
پژو 206 تیپ 6 مدلهای 83، 84، 85و 87
پژو 206 تیپ 5 مدلهای83و 84و 85 و 86
روای سال دوگانه مدل 89

با تشکر

mg_mahyar
05-04-2012, 22:13
سلام
یه 206 تیپ 3 صفر رنگی چند در میاد الان؟
ضمنا حدود قیمت یه 206 که از جلو تصادف داشته ولی همه چیزش عوض شده کاوت و سپر و رادیاتور (البته تصادف سنگین نبود با تیر برخورد کردم ولی قفل کاپوت خراب شده هر چی هم شکست نو تعویض شده. بعضی قطعات به خاطر سرما شکست بالاخره پلاستیکه. کارکرد 13 هزار تا مدل اردیبهشت 89 مشکی بدون ABS و کیسه هوا. یه مقدار مالیدگی و خط هم رو بدنه اره مال زمان پارک کردن و شمشاد های کنار خیابونه بیشتر.)
میخوام ببینم تفاوت قیمت چقدره

mohsenjxj
06-04-2012, 11:51
سلام بچه ها از بازار بعد از تعطیلات عید چه خبر؟ آیا قیمت خودرو کارکرده اومده پایینتر؟ در کل بازار بعد از عید را چطوری میبینید؟

لطفا جواب:11:

mohamad skystar
06-04-2012, 16:14
سلام
یه 206 تیپ 3 صفر رنگی چند در میاد الان؟
ضمنا حدود قیمت یه 206 که از جلو تصادف داشته ولی همه چیزش عوض شده کاوت و سپر و رادیاتور (البته تصادف سنگین نبود با تیر برخورد کردم ولی قفل کاپوت خراب شده هر چی هم شکست نو تعویض شده. بعضی قطعات به خاطر سرما شکست بالاخره پلاستیکه. کارکرد 13 هزار تا مدل اردیبهشت 89 مشکی بدون ABS و کیسه هوا. یه مقدار مالیدگی و خط هم رو بدنه اره مال زمان پارک کردن و شمشاد های کنار خیابونه بیشتر.)
میخوام ببینم تفاوت قیمت چقدره

پژو 206 تیپ 3 صفرش الان رو 17 میلیون باید باشه
اون 206 تصادفی که گفتین با این مشخصات حدود 11500000 تومان

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

سلام.
قیمت ماشین های خارجی تا حدی پایین تر اومد اما ماشین های داخلی فرقی نکردن.
البته الان فصل رکود بازار هست تا حدود 1 ماه دیگه که باز شروع میشه و تابستان به اوج میرسه

mg_mahyar
06-04-2012, 16:22
پژو 206 تیپ 3 صفرش الان رو 17 میلیون باید باشه
اون 206 تصادفی که گفتین با این مشخصات حدود 11500000 تومان

چقدر کم؟؟ ماشی 12 هزار تا کار کرد اینقدر افت میکنه؟ مگه نوش 16.100 نیست؟

mohamad skystar
06-04-2012, 16:25
سلام
من حدود قیمت این ماشینها رو می خواستم . هرکسی اطلاعات روز رو داره لطفا کمکم کنه:
پژو 206 تیپ 6 مدلهای 83، 84، 85و 87
پژو 206 تیپ 5 مدلهای83و 84و 85 و 86
روای سال دوگانه مدل 89

با تشکر

پژو 206 تیپ 6 مدل 84 قیمت 13500000 تومان و به ازای هر مدل بالاتر حدود 1 میلیون تومان افزوده میشه
پژو 206 تیپ 5 مدل 83 قیمت 10500000 تومان و به ازای هر مدل بالاتر حدود 1 میلیون تومان افزوده میشه.
البته این قیمت ها در شرایط ایده آل هستن یعنی بدون رنگ و تصادف و مشکلات فنی

روآ سال ذوگانه سوز مدل 89 قیمت 8500000 تومان

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

چقدر کم؟؟ ماشی 12 هزار تا کار کرد اینقدر افت میکنه؟ مگه نوش 16.100 نیست؟

بله قیمت صفرش اینه اما این ماشین اولا تصادف کرده و خیلی از لوازم جلوش عوض شده
کاپوت و سپر و اینا رو ما میبینیم پشت پرده خیلی چیزرای دیگست.
بعدشم دورتا دورش پر از خط و خش هست
ABS و ایربگ هم که نداره به مراتب قیمتش همینه.

HOJ-JAT
06-04-2012, 17:46
تیپ 2 که الان ایران خودرو میگه 30 روزه واقعا 30 روزه تحویل میده؟
و ایا تیپ 2 چراغاش شفاف هست یا خیر؟

dash_mehdi
06-04-2012, 18:07

بین 30 تا 35 روز بیشتر طول نمیکشه
بله هم شفاف صادراتی هم دو ایربگ

s741
07-04-2012, 16:07

البته 30 روز كاريه دوست عزيز

Pourya-pc
07-04-2012, 19:55
من سمند خریدم تحویل ۲۰ روزه ، ۴۲ روزه دادن .

A.IvI.I.N
07-04-2012, 20:51
من 23 بهمن پارس اتومات ثبت نام کردم هنوز خبری نیست :13:
دیگه دارم بیخیالش میشم :19:

یه نفر جوانمرد پیدا نمیشه بگه اینا بابت این همه تاخیر خسارت هم میدن...؟؟؟

mohamad skystar
07-04-2012, 22:31
من 23 بهمن پارس اتومات ثبت نام کردم هنوز خبری نیست :13:
دیگه دارم بیخیالش میشم :19:

یه نفر جوانمرد پیدا نمیشه بگه اینا بابت این همه تاخیر خسارت هم میدن...؟؟؟

خسارت تعلق نمیگیره فقط ازتون عذرخواهی میکنن و شما هم باید بپذیری
تاخیر پارس اتوماتیک به خاطر کمبود گیربکس هست
واگرنه پارس اتوماتیک اونقدرها فروشش بالا نبود که بگیم شرکت کم آورده

A.IvI.I.N
08-04-2012, 00:13
خسارت تعلق نمیگیره فقط ازتون عذرخواهی میکنن و شما هم باید بپذیری
تاخیر پارس اتوماتیک به خاطر کمبود گیربکس هست
واگرنه پارس اتوماتیک اونقدرها فروشش بالا نبود که بگیم شرکت کم آورده

تو برگه قرارداد نوشته به ازای هر روز تاخیر ماهانه 5% مبلغ پرداختی خسارت تعلق میگیره.
یعنی حرف خودشون هم قبول ندارن...!؟
اینجوری نمیشه فردا حضوری میرم نمایندگی.

becareful
14-04-2012, 13:57
برای l90 هم 1 درصد پول رو ماهانه به عنوان خسارت ذکر شده بود .یعنی واقعا بابت تاخیر نمیدن؟

shiraz_2010
14-04-2012, 19:32
سلام دوستان تفاوت 206 تیپ 3 با تیپ 5 چی هست!!؟
قیمت این دو تا الان چنده!!؟

dash_mehdi
14-04-2012, 21:38

از نظر اپشن فرقی ندارن
اما موتورشون کاملا متفاوته
موتور تیپ 3 تی یو 3 هست که یک موتور قدیمیه ضعیف برای 206
1400 سی سی 8 سوپاپ
اما موتور تیپ 5 1600 سی سی 16 سوپاپ که قدرت فضایی به تیپ 5 میده
البته اینم بگم که ترمز های عقب تیپ 3 کاسه ایه و تیپ 5 دیسکی ولی abs - ebd - eba رو هر دو تیپ دارن

قیمت دقیق هم شرمنده الان ندارم
ولی اینم بگم که صفر تیپ 3 موجود نیست مگر اینکه مدل های قدیمی تر باشه و خوابیده باشه

mohamad skystar
14-04-2012, 21:44

پژو 206 تیپ 5 مدل 91 قیمت حدود 19000000 تومان
تیپ 3 رو قیمت ندارم اما مدل 90 اگر باشه قیمت حدود 17500000 تومان هست.
البته تیپ 5 چند ماهی هست که تولیست فروش نیست اما مدل های 91 از اون دسته
خودروهایی هستن که به صورت بلند مدت فروخته شدن و الان دارن تحویل میدن.

HOJ-JAT
15-04-2012, 20:36
دوستان بنظرتون من 206 تیپ2 بگیریم یا ال 90 فول؟
کدوم با کیفیت تر هستش؟
کدوم سوختش پایین تره/.؟
من داییم یک ال نود خریده بود همین چند روز پیش توش نشستم کف کردن از بس کیفیت ساختش بالا بود..دور موتر عادیش 200-300 تا بود..
من یک ماشین میخوام پدر ادمو در نیاره هر روز خراب نباشه ...یک سورن داشتم از بس بردمش نمایندگی خسته شدم..24 ساعته خراب بود..

dash_mehdi
15-04-2012, 20:48
دوستان بنظرتون من 206 تیپ2 بگیریم یا ال 90 فول؟
کدوم با کیفیت تر هستش؟
کدوم سوختش پایین تره/.؟
من داییم یک ال نود خریده بود همین چند روز پیش توش نشستم کف کردن از بس کیفیت ساختش بالا بود..دور موتر عادیش 200-300 تا بود..
من یک ماشین میخوام پدر ادمو در نیاره هر روز خراب نباشه ...یک سورن داشتم از بس بردمش نمایندگی خسته شدم..24 ساعته خراب بود..

تیپ 2 در مقابل ال 90 فول حرفی برای گفتن نداره
قطعا تندر90 فول

shiraz_2010
15-04-2012, 22:55
پژو 206 تیپ 5 مدل 91 قیمت حدود 19000000 تومان
تیپ 3 رو قیمت ندارم اما مدل 90 اگر باشه قیمت حدود 17500000 تومان هست.
البته تیپ 5 چند ماهی هست که تولیست فروش نیست اما مدل های 91 از اون دسته
خودروهایی هستن که به صورت بلند مدت فروخته شدن و الان دارن تحویل میدن.

خوب من اگه بخوام تا حداکثر یک ماه دیگه صاحب یه 206 تیپ 5 بشم باید چی کار کنم!!؟

Pourya-pc
16-04-2012, 06:24
خوب من اگه بخوام تا حداکثر یک ماه دیگه صاحب یه 206 تیپ 5 بشم باید چی کار کنم!!؟
فکر میکنم بگردید توی بازار آزاد پیدا میکنید . شاید در شرایط خرداد ماه به سبد اضافه بشه اما اگر هم اضافه بشه تحویل هاش به اختمال زیاد 3 ماهست .

mdmehry
16-04-2012, 10:33
دوستان نظرتون در مورد ریو چیه؟ الان تو لیست فروش هست یا نه؟ اتوماتیکش تو ایران هست؟ قیمتش چنده؟ در کل شما ریو رو گزینه خوبی نسبت به قیمتش می دونید یا نه؟
من در مورد ماشین این موارد رو مدنظر دارم(البته نسبت به ماشینای ایرانی منظورمه ها)
موتورش قدرتمند و کم مصرف باشه 16 سوپاپ بهتره
کیفیت ساختش خوب باشه استهلاکش پایین باشه لااقل تا 6-5 سال خرج سر درستم نذاره
اگه صفر کیلومتر باشه بهتره
در کل با این شرایط با 16-15 تومن چی رو پیشنهاد می کنید؟

Pourya-pc
16-04-2012, 13:30
دوستان نظرتون در مورد ریو چیه؟ الان تو لیست فروش هست یا نه؟ اتوماتیکش تو ایران هست؟ قیمتش چنده؟ در کل شما ریو رو گزینه خوبی نسبت به قیمتش می دونید یا نه؟
من در مورد ماشین این موارد رو مدنظر دارم(البته نسبت به ماشینای ایرانی منظورمه ها)
موتورش قدرتمند و کم مصرف باشه 16 سوپاپ بهتره
کیفیت ساختش خوب باشه استهلاکش پایین باشه لااقل تا 6-5 سال خرج سر درستم نذاره
اگه صفر کیلومتر باشه بهتره
در کل با این شرایط با 16-15 تومن چی رو پیشنهاد می کنید؟
خط تولید ریو از شهریور سال 90 جمع آوری شد و دیگه تولید نمیشه . باید منتظر ورود ریو جدید که بسیار زیبا و پیشرفته با قیمتی بین 40 تا 50 باشید .
ریو اتومبیل بدی نبود اما در کل در این رنج گزینه های بهتری هم موجود بود که دیگر ریو نیست .
شما ملاک های خودتون رو بفرمایید تا من و دوستان عزیز راهنمایینون کنن .

amir_68
16-04-2012, 14:21
سلام.قیمت 206 تیپ 3 مدل 85 الان چنده؟؟؟85000 تا کارکرده

Pourya-pc
16-04-2012, 15:44
206 تیپ 5 مدل 85 ----> 10.500.000 الی 11.000.000 تومان .

dash_mehdi
16-04-2012, 20:48

پژو 206 تیپ 3 مدل 85 با 85 تا کارکرد در میاد 11,200,000 تومن

mey3amm
18-04-2012, 14:50
207 یا 206
اگه میشه قییمت بگید.
اتومات
صفر

mohamad skystar
18-04-2012, 15:02
207 یا 206
اگه میشه قییمت بگید.
اتومات
صفر

پژو 206 تیپ 6 مدل 91 قیمت 21000000 تومان
پژو 207 اتوماتیک مدل 91 قیمت 22000000 تومان

farhad_realmadrid
18-04-2012, 16:52
پژو 206 تیپ 6 مدل 91 قیمت 21000000 تومان
پژو 207 اتوماتیک مدل 91 قیمت 22000000 تومان

آخه این 206 چیه داره انقدر قیمتش بالاست!:41:

mey3amm
18-04-2012, 19:01
رفتم برای ثبت نام 206 تو نمایندگی گفت باید بری اینترنت ثبت نام کنی.
رفتم سایت فقط تیپ 2 رو داشت.
چرا؟

dash_mehdi
18-04-2012, 19:12
رفتم برای ثبت نام 206 تو نمایندگی گفت باید بری اینترنت ثبت نام کنی.
رفتم سایت فقط تیپ 2 رو داشت.
چرا؟

تیپ 3/5 تولیدش متوقف شده

mey3amm
18-04-2012, 20:21
206 اتومات که تیپ شیشه.
چرا تیپ 6 نیست؟

mohamad skystar
19-04-2012, 01:12
206 اتومات که تیپ شیشه.
چرا تیپ 6 نیست؟

به دلیل اینکه موتور TU5 برای همه محصولات کافی نیست.
از وقتی پژو 405 - پارس و یه سری سمند رو با موتور TU5 تولید کردن
برای 206 تیپ 5 و 6 و SD V9 مشکل پیش اومده از طرفی تحریم ها هم بی اثر نیست.

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

تیپ 3/5 تولیدش متوقف شده
تیپ 5/3 نداریم مهدی جون
تیپ 5 و تیپ 3
اشتباه تایپی داری

mey3amm
19-04-2012, 14:42
پس تولید نمیشه.
کی تولید میشه؟
207 چطور؟

mohamad skystar
19-04-2012, 16:54
پس تولید نمیشه.
کی تولید میشه؟
207 چطور؟

کی تولید میشه رو فقط زمانی متوجه میشیم که بیاد تو سبد فروش.
207 تولید میشه اما تقاضا زیاده شرکت مجبوره تو برخی شرایط تو لیست فروش قرار
نمیدن

khafan8288
20-04-2012, 16:17
سلام
قیمت 405 مدل 88 تمیز چنده؟هم دوگانه هم تک

mohamad skystar
20-04-2012, 17:06
سلام
قیمت 405 مدل 88 تمیز چنده؟هم دوگانه هم تک

پژو 405 GLX مدل 88 بنزینی قیمت 11500000 تومان
پژو 405 GLX دوگانه سوز مدل 88 قیمت 12300000 تومان

HOJ-JAT
20-04-2012, 19:15
207 اومد تو سایت با قیمت 18میلیون و 100 و خرده ای ...
من رفتم نمایندگی یم 206 تیپ 2 ثبتنام کردن کسی که ثبت نام می کرد ب جای اقا نوشت خانم الا ن مینویسه خانم حجت! باید چکار کنم؟
فردا دردسر ساز میشه؟

khafan8288
20-04-2012, 19:57
پژو 405 GLX مدل 88 بنزینی قیمت 11500000 تومان
پژو 405 GLX دوگانه سوز مدل 88 قیمت 12300000 تومان

رنگ نوک مدادی و بژ قیمت هاشون فرق میکنه؟

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

هزینه گاز سوز کردن چقدره؟

aliiiiiii
20-04-2012, 21:00
با سلام

لطفا قیمت 207 دستی و اتوماتیک مدل 91 .

Pourya-pc
20-04-2012, 21:34
با سلام

لطفا قیمت 207 دستی و اتوماتیک مدل 91 .
207 دستی ( بازار ) 90 -----> 19.900.000
207 اتو ( بازار ) 90 ----->24.500.000
207 صفر هستن و مدل 91 اصلا توی بازار نیست . خیلی خیلی کم و اگر هم باشه قیمت بالاست .

mohamad skystar
20-04-2012, 23:14
رنگ نوک مدادی و بژ قیمت هاشون فرق میکنه؟

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

هزینه گاز سوز کردن چقدره؟

نه رنگ ها فرقی ندارن فقط رنگ نقره ای حدود 100 هزار تومان گرون تره.
هزینه گازسوز کردن 405 حدود 800 هزار تومان میشه

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

207 اومد تو سایت با قیمت 18میلیون و 100 و خرده ای ...
من رفتم نمایندگی یم 206 تیپ 2 ثبتنام کردن کسی که ثبت نام می کرد ب جای اقا نوشت خانم الا ن مینویسه خانم حجت! باید چکار کنم؟
فردا دردسر ساز میشه؟

دردسر ساز نمیشه اما بهتره بهشون بگی تا اصلاحش کنن.

mey3amm
21-04-2012, 16:24
نظرتون راجب mvm110 اتومات چیه؟

dash_mehdi
21-04-2012, 16:37
نظرتون راجب mvm110 اتومات چیه؟

ام وی ام اتومات ماشین خوبی نیست چون تنها مزیت های ام وی ام همچون کم مصرف بودن و کم اصطهلاک بودنش رو هم از بین برده
مسلاما سرعت و شتاب هم افت می کنه
ام وی ام دستی به نسبت خیلی بهتره تا اتومات
البته اینو هم بگم که ام وی ام خیلی از پراید بهتره

Ali_Best
21-04-2012, 18:08
یه ماشین در حدود 13 تومن معرفی کنید
دقت کنید نظر خود من روی ریو بود که انگار دیگه تولید نمیشه (جریانش چیه؟)

یه سوالی هم که دارم مدلی که معرفی میکنید لطفا قیمت قبل از عیدش رو هم بگید میخوام ببینم چقدر تفاوت قیمت داشته؟

یکی از فاکتورها هم کمتر خز بودن است!

مرسی

dash_mehdi
21-04-2012, 18:33

یه سوالی هم که دارم مدلی که معرفی میکنید لطفا قیمت قبل از عیدش رو هم بگید میخوام ببینم چقدر تفاوت قیمت داشته؟

مرسی

به ترتیب اولویت بیشتر برای خرید میگم
1. 206 اس دی وی8 (تیپ 5 صندوق دار) مدل 85
2. سمند ال ایکس مدل 88
3. پژو 405 مدل 88 و 89
4. ریو مدل 88
5. زانتیا مدل 83

خوب هر امدنی یه رفتنی هم دارد دیگه

mohamad skystar
21-04-2012, 20:47

مرسی

ریو تولید نمیشه به این دلیل که سایپا نتونست روش ایربگ نصب کنه.

armin.kilid
22-04-2012, 13:05
سلام
من يه ماشين مي خوام بخرم .....بين سمند ال ايكس با سمند اس اي مرددم ....بعضي ها ميگن كه الايكس داغونه ...بعضي ها ميگن موتور اس اي داغونه مردد موندم منو راهنمايي كنيد ....

dash_mehdi
22-04-2012, 13:32
سلام
من يه ماشين مي خوام بخرم .....بين سمند ال ايكس با سمند اس اي مرددم ....بعضي ها ميگن كه الايكس داغونه ...بعضي ها ميگن موتور اس اي داغونه مردد موندم منو راهنمايي كنيد ....

عزیزم موتور دو خودرو که فرقی نداره
اون سمند ال ایکس EF7 هست که موتورش فرق داره
کلا چه سمند LX EF7 (پایه گاز سوز) و چه LX موتور XU7 (1800 معمولی بنزینی) از اس ای بهتره و شکی هم نیست.

mohsenjxj
22-04-2012, 16:37
عزیزم موتور دو خودرو که فرقی نداره
اون سمند ال ایکس EF7 هست که موتورش فرق داره
کلا چه سمند LX EF7 (پایه گاز سوز) و چه LX موتور XU7 (1800 معمولی بنزینی) از اس ای بهتره و شکی هم نیست.

دوست عزیز غیر از ef7 , موتور ال ایکس با اس ای فرق میکنه.؟ مگه دوتاشونم xu7 یا همون موتور پژو نیستن که شما میگین lx معمولی هم از se بهتره!؟

Ali_Best
22-04-2012, 16:57
به ترتیب اولویت بیشتر برای خرید میگم
1. 206 اس دی وی8 (تیپ 5 صندوق دار) مدل 85
2. سمند ال ایکس مدل 88
3. پژو 405 مدل 88 و 89
4. ریو مدل 88
5. زانتیا مدل 83

خوب هر امدنی یه رفتنی هم دارد دیگه
آقا کلا من با برند پژو (ایرانی) حال نمیکنم!
به نظر شما یه دونه ریو دست دو تمیز پیدا کنم انتخاب خوبی میتونه باشه یا نه؟
تیبا رو هم کلا بی خیال. حرفشم نزنیم بهتره

نظرتون مثبت یا منفی دلیلشم بگید
مرسی عزیزان

mey3amm
22-04-2012, 18:09
میشه دلیل بگید که چرا ام وی ام اتومات ماشین خوبی نیست.

Amin-Nasim
22-04-2012, 18:10
سلام
یکی از دوستان میخواد تا 20 تومن هزینه کنه
نظرش روی پارس اتو بود اما یه کمی از این ماشین بد شنیده حالا میخواد سمند بگیره
جاشون توی 206 نمیشه :دی
به نظرتون چی کار کنن ؟؟
الان تندر e2 فول چنده ؟؟
با تشکر

mehdi_halla
22-04-2012, 18:23
یه ال 90 با کارکرد 6000 تا ،مدل 87 e2 چند میارزه؟12700 گفته خودش.

mohamad skystar
22-04-2012, 20:10
یه ال 90 با کارکرد 6000 تا ،مدل 87 e2 چند میارزه؟12700 گفته خودش.

تندر 90 با این کارکرد و این قیمت خیلی عالیه
اقدام کنید به خرید.

Ali_Best
22-04-2012, 20:26
دوستان یه سر هم به پست قبلی بنده بزنید
mohsenjxj
22-04-2012, 21:28
دوست عزیز غیر از ef7 , موتور ال ایکس معمولی با اس ای فرق میکنه.؟ مگه دوتاشونم xu7 یا همون موتور پژو نیستن که شما میگین lx معمولی هم از se بهتره!؟

لطفا جواب.........!

mohamad skystar
22-04-2012, 22:33
لطفا جواب.........!

موتور سمند SE با موتور سمند LX معمولی از نوع XU7 هستن.
سمند LX به مراتب از نظر آپشن از سمند SE برتره و این تو قیمتش هم مشخص هست.

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

میشه دلیل بگید که چرا ام وی ام اتومات ماشین خوبی نیست.

به دلیل اینکه نسبت به قیمتش ارزش نداره
اما اگر واقعا با ملاک های شما همخوان باشه انتخابش برای شما مشکلی نداره

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

سلام
به نظرتون چی کار کنن ؟؟
الان تندر e2 فول چنده ؟؟
با تشکر

سمند گزینه خوبی اما اگر از شرکت بخواد خرید کنه فقط EF7 دارن
که الان موتورهای EF7 دیگه مثل سابق نیستن.
پس باید از بازار خرید کنن.
به نظر من پارس LX گزینه خوبی میتونه باشه
تندر 90 E2 LP صفر حدود 18 میلیون تومان هست.

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

آقا کلا من با برند پژو (ایرانی) حال نمیکنم!
به نظر شما یه دونه ریو دست دو تمیز پیدا کنم انتخاب خوبی میتونه باشه یا نه؟
تیبا رو هم کلا بی خیال. حرفشم نزنیم بهتره

نظرتون مثبت یا منفی دلیلشم بگید
مرسی عزیزان

ریو هم اگر با ملاک های شما بخونه بله
ریو ماشین مناسبی هست و عملکرد خوبی بین محصولات ایرانی داشت.

OnT!me
22-04-2012, 22:38
سلام
به نظرتون چی کار کنن ؟؟
الان تندر e2 فول چنده ؟؟
با تشکر

اگه از پارس خوشش نمياد و سمند ميخواد به نظر من سورن گذينه خوبيه ! چون :

1. امكاناتش از سمند EF7 بيشتره
2. امكاناتش از پارس بيشتره
3. امنيت سرنشينان عقبش بيشتر از بقيه سمندا و پژوهاست.

اگه امكانات نميخواد قدرت و سرعت ميخواد بره EF7 بگيره ولي گه ميخواد ماشين زيبا و خوشكل و تكي داشته باشه من

سمند سورن ELX نوك مدادي رو پيشنهاد ميكنم.:31:

Ali_Best
22-04-2012, 23:28
مرسی محمد جان
اطلاعات من درباره اتومبیل اصلا خوب نیست

طبق دانسته های شما یه مقایسه بین ریو از نظر موارد زیر با رده های مشابه بکنید (مثل 206، سمند، 405 و...)
1 - امنیت
2 - کیفیت بدنه و امکانات داخل ماشین
3 - قدرت موتور و شتاب و...

من فقط از نظر ظاهر ریو رو بیشتر پسندیدم!
و هم اینکه قبلا تو همین انجمن خونده بودم که دوستان ریو رو به گزینه های مشابه ترجیج داده بودند

مرسی

mohamad skystar
23-04-2012, 00:30
مرسی محمد جان
اطلاعات من درباره اتومبیل اصلا خوب نیست

طبق دانسته های شما یه مقایسه بین ریو از نظر موارد زیر با رده های مشابه بکنید (مثل 206، سمند، 405 و...)
1 - امنیت
2 - کیفیت بدنه و امکانات داخل ماشین
3 - قدرت موتور و شتاب و...

من فقط از نظر ظاهر ریو رو بیشتر پسندیدم!
و هم اینکه قبلا تو همین انجمن خونده بودم که دوستان ریو رو به گزینه های مشابه ترجیج داده بودند

مرسی

البته ترجیح دادن هر خودرو به خودروی دیگه بستگی به نظر شخصی و اطلاعات فنیش داره.
ریو در مقابل 206 تیپ 2 از نظر فضای کابین همچنین قدرت و شتاب مصرف سوخت برتری داره
اما در مقابل 206 تیپ 5 یا SD V8 خوب به مراتب دچار چالش میشه.

ریو نسبت به 405 هایی که با موتور XU7 یا 1800 قدیمی عرضه میشن از نظر فنی میتونه برتر باشه
اما با ورود 405 با موتور کم مصرف به بازار بازم دچار چالش شد.

اما خوب ریو بازم طرفدار داره و خودرویی جا افتاده با عملکرد مطلوب برای ایرانی ها.

mey3amm
23-04-2012, 12:24
محمد جون نمایشگاهی نمیشناسی 206 تیپ 6 داشته باشه؟

mohsenjxj
23-04-2012, 16:52
سمند گزینه خوبی اما اگر از شرکت بخواد خرید کنه فقط EF7 دارن
که الان موتورهای EF7 دیگه مثل سابق نیستن.
پس باید از بازار خرید کنن.
محمد جان موتور های ef7 جدید مگه چه ایرادی دارن؟ اگه میشه کامل , دقیق و با دلیل توضیح بدید.
اگه ایراد هم داشته باشن از چه تاریخی به این ور این مشکل را دارن و شما که میگید از بازار خرید کنیم, دقیقا چه مدلی بگیریم بهتره ؟:11:

dash_mehdi
23-04-2012, 19:07
محمد جان موتور های ef7 جدید مگه چه ایرادی دارن؟ اگه میشه کامل , دقیق و با دلیل توضیح بدید.
اگه ایراد هم داشته باشن از چه تاریخی به این ور این مشکل را دارن و شما که میگید از بازار خرید کنیم, دقیقا چه مدلی بگیریم بهتره ؟:11:

موتور EF7 می خواست ازمایشی تولید بشه که کلا تولید شد و نا موفق هم بود
از لحاظ قطعه هم که چون از خارج میاد قطعات و ایران تحریمه کمبود قطعه هم داره

shiraz_2010
23-04-2012, 19:35
دوستان حالا که تیپ 5 تولید نمیشه شاید برم سراغ 207....

ممنون میشم که تفاوت های 206 و 207 رو بگین و همینطور اخرین قیمت موجود در نمایندگی!!

ضمن اینکه نمایندگی داره فعلا 206 تیپ 2 رو می فروشه به نظر شما گزینه خوبی هست!؟؟نسبت به تیپ 5 چه تفاوت هایی داره..من شنیدم موتورش ضعیف تر از تیپ 5 هست...

mehdi-2009
23-04-2012, 20:02
دوستان حالا که تیپ 5 تولید نمیشه شاید برم سراغ 207....

ممنون میشم که تفاوت های 206 و 207 رو بگین و همینطور اخرین قیمت موجود در نمایندگی!!

ضمن اینکه نمایندگی داره فعلا 206 تیپ 2 رو می فروشه به نظر شما گزینه خوبی هست!؟؟نسبت به تیپ 5 چه تفاوت هایی داره..من شنیدم موتورش ضعیف تر از تیپ 5 هست...
نه موتور شون باهم هیچ فرقی نمیکنه
موتور
واسه207------- tu5 jp4 110hp
207 دستی الان وسه مرداد داره پیش فروش میکنه 18137000بقیشم 2میلیونه که باید اونموقع بدی
اتومات هم حدود 2تومن گرونتره
موتور405 وپارس که میگن مال 206تیپ 5 باموتور206 فرق میکنه وضعیف تره ولی واسه 207 نه

shiraz_2010
23-04-2012, 20:06
اره رفیق موتور شون خیلی باهم فرق داره موتور تیپ 2 ------tu3 75 hp
ولی واسه207------- tu5 110hp
207 دستی الان وسه مرداد داره پیش فروش میکنه 18137000بقیشم 2میلیونه که باید اونموقع بدی
اتومات هم حدود 2تومن گرونتره

مرسی از اینکه جواب دادین.....
آیا موتور 207 همون موتور 206 تیپ 5 هست!!؟کلا به غیر از ظاهر چه نفاوت هایی با هم دارند؟؟
آخه من شنیدم همون تیپ هست...حتی طراحی داخل اتاق هم همونجوری هست...

در ضمن شما خودت 207 رو پیشنهاد می کنی1!؟دلایل!!

یه نظر کلی هم راجع به sd v8 بهم بدین عالی میشه!!؟

Pourya-pc
24-04-2012, 06:49
آیا موتور 207 همون موتور 206 تیپ 5 هست!!؟کلا به غیر از ظاهر چه نفاوت هایی با هم دارند؟؟

بله موتور 207 با 206 تیپ 5 و 6 یکی هست و در حال حاظر بهترین کیفیت رو بین محصولات ایران خودرو داره . طراحی داشبورد ، شیشه ها ی عقب برقی ، تو دری ها جدید . طراحی داخل اتاقش کاملا با 206 متفاوت هست اما خب اتاق یکیه .
من سمند EF7 دارم و احتمالا تا همین امروز با 207 دستی 91 عوضش میکنم . ترمزهاش فوق العادست . شتاب خوب و کم مصرف .
درضمن اتوماتش زیاد تعریفی نداره هم دیر تعویض میکنه و هم اگر خراب شد بسیار پرهزینست .

dash_mehdi
24-04-2012, 10:55

توضیحات لازم رو پوریا جان دادن فقط من چن نکته رو اضافه کنم :
قطعات 207 خیلی گرون تر از 206 هست و در عین حال کمتر پیدا میشه
sd v8 هم یک خودروی همه چی تمومه . کیفیت قطعات در حد 207 نیست (اما زیاد تفاوتی نداره) و فنی هم فرقی ندارند اما چون sd v8 صندوقداره و سنگین تر شده شتابش زیاد شده.
ترمز هاشو که خودم تست کردم عالیه و می تونم بگم از تیپ 5 هم بهتره(چون ماشین سنگین تر شده)
فضای اتاق هم از نظر اندازه هیچ فرقی با 206 معمولی و 207 نداره.
در کل برای یک خانواده ی 4 نفره sd v8 بهترین گزینه می تونه باشه.

mey3amm
24-04-2012, 20:58
نمایشگاهی نمیشناسی 206 تیپ 6 داشته باشه؟

mohsenjxj
24-04-2012, 21:09
موتور های ef7 جدید مگه چه ایرادی دارن؟ اگه میشه کامل , دقیق و با دلیل توضیح بدید.
اگه ایراد هم داشته باشن از چه تاریخی به این ور این مشکل را دارن و شما که میگید از بازار خرید کنیم, دقیقا چه مدلی بگیریم بهتره ؟

موتور EF7 می خواست ازمایشی تولید بشه که کلا تولید شد و نا موفق هم بود
از لحاظ قطعه هم که چون از خارج میاد قطعات و ایران تحریمه کمبود قطعه هم داره

دوست عزیز آزمایشی تولید شدن دلیل بر معیوب بودن موتور نیست الان موتور ef7 حدودا سه سال هست رو خودرو های ایران نصب هست و تا الان باید امتحانش را پس داده باشه. لطفا جواب سوال منو دقیقتر بدید چون من میخوام یه سمند ef7 بگیرم و برام مهم هست که موتوش چطوره؟:11:

mohamad skystar
24-04-2012, 22:18
دوست عزیز آزمایشی تولید شدن دلیل بر معیوب بودن موتور نیست الان موتور ef7 حدودا سه سال هست رو خودرو های ایران نصب هست و تا الان باید امتحانش را پس داده باشه. لطفا جواب سوال منو دقیقتر بدید چون من میخوام یه سمند ef7 بگیرم و برام مهم هست که موتوش چطوره؟:11:

دوست من خلاصه میگم براتون:
موتور EF7 در جند ماه اخیر از کیفیت قطعات بسیار پایین برخوردار هست و میتونید تشریف
ببرید نمایندگی و خودتون ببینید و بپرسید.
البته مواردی هم بوده که مشکلی نداشتن و اون دیگه بستگی به شانس داره.
خرید EF7 الان شانسیه و تصمیم نهایی با شماست.
الان موتور TU5 عملکرد خیلی بهتری داره و اگر برات مقدور باشه
خودرویی با موتور TU5 مانند : 405 - 206 SD V8 - یا پارس LX میتونن گزینه های خوبی باشن.

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

نمایشگاهی نمیشناسی 206 تیپ 6 داشته باشه؟

تیپ 6 رو باید خودتون تو نمایشگاه ها پیدا کنید و از نزدیک ماشین رو ببینید.
اگر مدل 90 بخوای که حتما گیرت میاد

mohsenjxj
25-04-2012, 11:10
دوست من خلاصه میگم براتون:
موتور EF7 در جند ماه اخیر از کیفیت قطعات بسیار پایین برخوردار هست و میتونید تشریف
ببرید نمایندگی و خودتون ببینید و بپرسید.
البته مواردی هم بوده که مشکلی نداشتن و اون دیگه بستگی به شانس داره.
خرید EF7 الان شانسیه و تصمیم نهایی با شماست.
الان موتور TU5 عملکرد خیلی بهتری داره و اگر برات مقدور باشه
خودرویی با موتور TU5 مانند : 405 - 206 SD V8 - یا پارس LX میتونن گزینه های خوبی باشن.

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

تیپ 6 رو باید خودتون تو نمایشگاه ها پیدا کنید و از نزدیک ماشین رو ببینید.
اگر مدل 90 بخوای که حتما گیرت میاد

محمد جان ممنونم از جوابتون من یه سمند ef7 مدل 90 تقریبا آبان ماه 90 میشه پیدا کردم سفید رنگ پایه گاز سوز و بی رنگ 30 هزارتا کارکرده 15 ملیون میگه بنظرتون بگیرم یا نه؟ بنظر شما برج 8 سال 90 هم ممکنه شامل موتور های مشکل دار بشه؟
سوال دومم اینه که بنظر شما اگه کارت طلایی داشته باشه به درد من میخوره و اعتبارش تا حالا مونده یا نه؟ اصلا اگه میشه خدمات کارت طلایی را به طور کامل برام توضیح بدید. ممنون میشم اگه کامل توضیح بدید.
با تشکر

mohamad skystar
25-04-2012, 11:34
محمد جان ممنونم از جوابتون من یه سمند ef7 مدل 90 تقریبا آبان ماه 90 میشه پیدا کردم سفید رنگ پایه گاز سوز و بی رنگ 30 هزارتا کارکرده 15 ملیون میگه بنظرتون بگیرم یا نه؟ بنظر شما برج 8 سال 90 هم ممکنه شامل موتور های مشکل دار بشه؟
سوال دومم اینه که بنظر شما اگه کارت طلایی داشته باشه به درد من میخوره و اعتبارش تا حالا مونده یا نه؟ اصلا اگه میشه خدمات کارت طلایی را به طور کامل برام توضیح بدید. ممنون میشم اگه کامل توضیح بدید.
با تشکر

پسر خاله های من 2 تا سمند EF7 خریدن یکی مرداد ماه و یکی آبان ماه
خدایی تا الان هیچ مشکلی پیدا نکردن و فقط سرویس هاش رو انجام دادن
اما خود من تو نمایندگی که رفتم چندین مورد خرابی دیدم و دوستان عزیز هم
که همین جا توضیح دادن چند مورد رو.
این ماشینی که شما پیدا کردی قیمتش مناسبه اگر همه جوره سالم باشه
اما نمیتونم بگم حتما بخرش چون خدایی نکرده احتمال خرابیش هست و شرمنده شما
میشیم.
در مورد کارت طلایی بله یکسال اعتبار داره و کاری به گارانتی خودرو هم نداره
چون گارانتی شامل 24 ماه یا 40 هزار کیلومتر کارکرد میشه.
سمند LX کارت طلایی 3 ستاره داره شامل موارد زیر میشه:

1. امداد رساني در تمام نقاط كشور به صورت شبانه روزي
2. انتقال رایگان سرنشینان خودروی حادثه دیده به نزدیکترین شهر در صورت امکان و یا پرداخت هزینه بر اساس ضوابط شرکت
3. انتقال رایگان خودروی حادثه دیده به نزدیکترین نمایندگی مجاز در صورت امکان و یا پرداخت هزینه بر اساس ضوابط شرکت
4. جبران خسارت وارده به خودرو ، ناشی از سوانح و تصادفات طبق ضوابط
5. جبران خسارت سرقت خودرو و قطعات سرقت شده خودرو طبق ضوابط
6. تعمیر خودرو مطابق استانداردهای تعمیراتی شرکت ایران خودرو در طی دوره اشتراک
7. تضمین کیفیت و دوام رنگ خودروی تعمیر شده در طی دوره اشتراک
8. انجام رایگان سرویس های دوره ای: تا سقف 40000 کیلومتر
9. پرداخت هزینه توقف خودرو د رتعمیرگاههاي مجاز: روزانه 100.000ریال تا سقف 40 روز طبق ضوابط
10. جايگزين نمودن خودرو هاي سرقتي طبق ضوابط تذكر : چنانچه در خسارت وارده مشترك مقصر حادثه باشد 50% هزينه توقف پرداخت مي گردد
تذكر : چنانچه در خسارت وارده مشترك مقصر حادثه باشد 50% هزينه توقف پرداخت مي گردد

mohsenjxj
25-04-2012, 11:43
پسر خالیه های من 2 تا سمند EF7 خریدن یکی مرداد ماه و یکی آبان ماه
خدایی تا الان هیچ مشکلی پیدا نکردن و فقط سرویس هاش رو انجام دادن
اما خود من تو نمایندگی که رفتم چندین مورد خرابی دیدم و دوستان عزیز هم
که همین جا توضیح دادن چند مورد رو.
این ماشینی که شما پیدا کردی قیمتش مناسبه اگر همه جوره سالم باشه
اما نمیتونم بگم حتما بخرش چون خدایی نکرده احتمال خرابیش هست و شرمنده شما
میشیم.
در مورد کارت طلایی بله یکسال اعتبار داره و کاری به گارانتی خودرو هم نداره
چون گارانتی شامل 24 ماه یا 40 هزار کیلومتر کارکرد میشه.
سمند LX کارت طلایی 3 ستاره داره شامل موارد زیر میشه:

1. امداد رساني در تمام نقاط كشور به صورت شبانه روزي
2. انتقال رایگان سرنشینان خودروی حادثه دیده به نزدیکترین شهر در صورت امکان و یا پرداخت هزینه بر اساس ضوابط شرکت
3. انتقال رایگان خودروی حادثه دیده به نزدیکترین نمایندگی مجاز در صورت امکان و یا پرداخت هزینه بر اساس ضوابط شرکت
4. جبران خسارت وارده به خودرو ، ناشی از سوانح و تصادفات طبق ضوابط
5. جبران خسارت سرقت خودرو و قطعات سرقت شده خودرو طبق ضوابط
6. تعمیر خودرو مطابق استانداردهای تعمیراتی شرکت ایران خودرو در طی دوره اشتراک
7. تضمین کیفیت و دوام رنگ خودروی تعمیر شده در طی دوره اشتراک
8. انجام رایگان سرویس های دوره ای: تا سقف 40000 کیلومتر
9. پرداخت هزینه توقف خودرو د رتعمیرگاههاي مجاز: روزانه 100.000ریال تا سقف 40 روز طبق ضوابط
10. جايگزين نمودن خودرو هاي سرقتي طبق ضوابط تذكر : چنانچه در خسارت وارده مشترك مقصر حادثه باشد 50% هزينه توقف پرداخت مي گردد
تذكر : چنانچه در خسارت وارده مشترك مقصر حادثه باشد 50% هزينه توقف پرداخت مي گردد

محمد جان دستت درد نکنه پاسختون واقعا جامع و کامل بود:11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11:

mohsenjxj
25-04-2012, 14:52
سلام دوستان نظرشون درمورد این خبر چیه؟ آیا قیمت خودرو پایین میاد یعنی قیمت ها برمیگرده به سال 90؟

mohamad skystar
25-04-2012, 17:24
سلام دوستان نظرشون درمورد این خبر چیه؟ آیا قیمت خودرو پایین میاد یعنی قیمت ها برمیگرده به سال 90؟

اخبار روزانه در حال تغییر هست و چیزی مشخص نیست.
یعنی امروز یه قیمت فردا یه قیمت دیگه البته برای خودروهای خارجی اینجوره.
نمیشه به این اخبار بشنده کرد و 100% اطمینان داد

dadash.ss
26-04-2012, 19:30
سلام و عرض ادب
به نظر شما با 11 و نهایتا 12 تومن چی بخرم خوبه؟ میتونم ال 90 یا glx با موتور tu5 سالم پیدا کنم؟
ممنون

dadash.ss
27-04-2012, 11:02
glx tu5 که نمی تونید اما مدل 89 xu7 رو می تونید پیدا کنید
پژو 206 تیپ 2 مدل 87
سمند مدل 89
ال ایکس مدل 88

خیلی ممنون ازاینکه پاسخ دادین، در کل از بین این مواردی که گفتین به نظر شما کدوم صلاحتره، مهمترین نکته برا من کم خرجی ماشینه
بازم ممنون

mohamad skystar
27-04-2012, 23:34
سلام و عرض ادب
به نظر شما با 11 و نهایتا 12 تومن چی بخرم خوبه؟ میتونم ال 90 یا glx با موتور tu5 سالم پیدا کنم؟
ممنون

با این بودجه نه تندر 90 میتوین بخری نه 405 با موتور TU5
حداقل باید بودجه رو تا 13 میلیون تومان برسونید.

dadash.ss
28-04-2012, 15:21
با این بودجه نه تندر 90 میتوین بخری نه 405 با موتور TU5
حداقل باید بودجه رو تا 13 میلیون تومان برسونید.
خیلی ممنون از پاسختون
به نظرتون با این بودجه بهترین انتخابی که میتونم داشته باشم چیه؟ مثلا از بین سمند، 405، و ...
مهمترین مورد برای من کم خرجی ماشینه
ممنون

dadash.ss
28-04-2012, 21:08
خیلی ممنون از پاسختون
به نظرتون با این بودجه بهترین انتخابی که میتونم داشته باشم چیه؟ مثلا از بین سمند، 405، و ...
مهمترین مورد برای من کم خرجی ماشینه
ممنون

کسی نیست جواب بده؟

Pourya-pc
29-04-2012, 10:47
کسی نیست جواب بده؟

بهترين گزينه با توجه بودجه شما و انتظاراتتون پرايد ١٣١ هست .

mohamad skystar
29-04-2012, 14:08
کسی نیست جواب بده؟

اگر ماشین کم خرج بخوای که حتما 405 ماشین کم خرج تری نسبت به سمند و تندر هست

mehdi_08
29-04-2012, 21:14
سلام
با 15 تومن چی می شه گرفت؟
مصرف سوخت برام خیلی مهمه
ماشین تک سوز باشه
برای مسافرت بین شهری مناسب باشه
ایربگ داشته باشه

نظرتون درباره لیفان 520i چیه؟

Pourya-pc
29-04-2012, 21:35
سلام
با 15 تومن چی می شه گرفت؟
مصرف سوخت برام خیلی مهمه
ماشین تک سوز باشه
برای مسافرت بین شهری مناسب باشه
ایربگ داشته باشه

نظرتون درباره لیفان 520i چیه؟
لیفان ماشین خوبی هست اما من ال 90 رو بیشتر پیشنهاد میکنم . با انتظارات شما هم کاملا جور هست . پژو 405 TU5 هم بد از آب درنیومده و هم کم مصرف هست و موتور بی سروصدا برای خارج از شهر هم 405 ماشین مناسبی هست .

ali reza 222
30-04-2012, 00:47
سلام
قیمت سمند EF7 گازسوز برج 12 سال 90 که مدل 91 سند خورده و 1500 کیلومتر راه رفته 17/400 خوبه؟
ممنون

Pourya-pc
30-04-2012, 04:41
سلام
قیمت سمند EF7 گازسوز برج 12 سال 90 که مدل 91 سند خورده و 1500 کیلومتر راه رفته 17/400 خوبه؟
ممنون
بله این ماشین صفر محسوب میشه و قیمتش مناسب هست .

2.5.8.14.1.13
30-04-2012, 23:34
سلام دوستان.
من الان یه پارس ۸۴ دارم.
ازش راضی هستم خیلی هم تمیز و سالمه هیچ مشکلی نداره.
مصرفش بالاس و خوب خیلی هم ترمز های خوبی نداره.
یکی از دوستام یه 206 صندوقدار دوگانه سوز V10 داره میخواد بفروشه.مدل 87
میخواستم ببینم اصلا خوب هستن؟ و اینکه آیا به اینکه ۳ ۴ تومان هزینه کنم پول بدهم اینو بگیرم میارزه؟؟؟؟
خوب از نظر مصرف و دوگانه بودن خیلی خوبه.ترمز و ABS هم که داره ماشین کاملیه فکر میکنم.
حالا با این شرایط شما دوستان چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟
کلا V10 ماشین خوبی هست یا نه؟؟؟

mohamad skystar
01-05-2012, 10:09
سلام دوستان.
من الان یه پارس ۸۴ دارم.
ازش راضی هستم خیلی هم تمیز و سالمه هیچ مشکلی نداره.
مصرفش بالاس و خوب خیلی هم ترمز های خوبی نداره.
یکی از دوستام یه 206 صندوقدار دوگانه سوز V10 داره میخواد بفروشه.مدل 87
میخواستم ببینم اصلا خوب هستن؟ و اینکه آیا به اینکه ۳ ۴ تومان هزینه کنم پول بدهم اینو بگیرم میارزه؟؟؟؟
خوب از نظر مصرف و دوگانه بودن خیلی خوبه.ترمز و ABS هم که داره ماشین کاملیه فکر میکنم.
حالا با این شرایط شما دوستان چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟
کلا V10 ماشین خوبی هست یا نه؟؟؟

تیپ V10 میشه گفت بهترین تیپ پژو 206 SD هست.
خودروی دوگانه سوز و امکاناتش هم کامل و به روز
تنها عیبی که داره کمبود فضای سرنشین عقب هست که دلیل بر انتخاب نکردن این خودرو نیست.
نظر من اینکه V10 ارزش خرید رو داره.
قیمتش هم حدود 16500000 تا 17000000 تومان هست

2.5.8.14.1.13
01-05-2012, 17:13
تیپ V10 میشه گفت بهترین تیپ پژو 206 SD هست.
خودروی دوگانه سوز و امکاناتش هم کامل و به روز
تنها عیبی که داره کمبود فضای سرنشین عقب هست که دلیل بر انتخاب نکردن این خودرو نیست.
نظر من اینکه V10 ارزش خرید رو داره.
قیمتش هم حدود 16500000 تا 17000000 تومان هست

خیلی ممنون از راهنماییتون.
قیمتی که دوستم میگه ۱۴.۵ هست.۹ ماه هم بیمه داره.رنگ سفید.۱۱۶ تا کار کرده.
آیا این قیمت اگه سالم باشه و بدون رنگ باشه میارزه؟؟؟
اگه مثلا کاپوتش رنگ شده باشه چقدر ازش کم میشه؟؟؟

mohamad skystar
01-05-2012, 20:13
خیلی ممنون از راهنماییتون.
قیمتی که دوستم میگه ۱۴.۵ هست.۹ ماه هم بیمه داره.رنگ سفید.۱۱۶ تا کار کرده.
آیا این قیمت اگه سالم باشه و بدون رنگ باشه میارزه؟؟؟
اگه مثلا کاپوتش رنگ شده باشه چقدر ازش کم میشه؟؟؟

مدل 87 اگر این قیمت بوده خیلی به صرفه هست.
اگر کاپوتش تعویض شده باشه به راحتی حدود 800 هزار تومان کسر میشه

khafan8288
01-05-2012, 23:34
سلام
405 نقره ای.2گانه کارخانه.مدل87 با 150 هزار کارکرد با 6 ماه بیمه و بدون رنگ چقدر می ارزه؟

mohamad skystar
02-05-2012, 09:56
سلام
405 نقره ای.2گانه کارخانه.مدل87 با 150 هزار کارکرد با 6 ماه بیمه و بدون رنگ چقدر می ارزه؟

پژو 405 GLX دوگانه سوز مدل 87 قیمت 11500000 تومان

danijon_2006
02-05-2012, 16:54
پدر یه ال 90 مدل 87 داره.e2slx حدود 79 هزارتا راه رفته.رینگ و لاستیک اسپرت هم زیرشه.گلگیر عقب سمت راننده هم مقداری رنگ داره.حدودا چقدر میارزه؟بیمه هم شخص ثالث و بدنه کامل کامل هست

mohamad skystar
02-05-2012, 16:57
پدر یه ال 90 مدل 87 داره.e2slx حدود 79 هزارتا راه رفته.رینگ و لاستیک اسپرت هم زیرشه.گلگیر عقب سمت راننده هم مقداری رنگ داره.حدودا چقدر میارزه؟بیمه هم شخص ثالث و بدنه کامل کامل هست

تندر 90 E2 مدل 87 قیمت 14100000 تومان

danijon_2006
02-05-2012, 17:09
تندر 90 E2 مدل 87 قیمت 14100000 تومان
قیمتی که فرمودین مال بنگاهه؟کدوم شهر؟
بعد این که گفتین 14 تومن چقدر کارکرده ماشین؟رنگ و اینا هم داشته؟ببخشید زیاد سوال پرسیدم چون خودتون که میدونین همه ی اینا تو قیمت تاثیر داره

mohamad skystar
02-05-2012, 19:10
قیمتی که فرمودین مال بنگاهه؟کدوم شهر؟
بعد این که گفتین 14 تومن چقدر کارکرده ماشین؟رنگ و اینا هم داشته؟ببخشید زیاد سوال پرسیدم چون خودتون که میدونین همه ی اینا تو قیمت تاثیر داره

پدر شما پژو 405 SLX دارن؟
من فکر کردم منظور شما اینکه پدرتون تندر 90 E2 مدل 87 دارن که میخوان بفروشن واسه همین قیمت دادم.

danijon_2006
02-05-2012, 20:08
نه همون تندر مدل 87 داره

mohamad skystar
02-05-2012, 22:56
نه همون تندر مدل 87 داره

پس قیمتش همونی بود که گفتم. قیمت بازار بود با تفاسیری که فرمودین

khafan8288
03-05-2012, 00:02
سلام
دوستان بالاخره ماهم ماشین گرفتیم
405 مدل 88 نقره ای با 70هزار کارکرد و abs وبدون رنگ و با رینگ اسپرت 11تومن
خوب گرفتیم؟
راستی ماشین یه جوری تقریبا میشه گفت میلرزه
انگاری یه جایی داری راه میری که دست انداز زیاد داره
دوستم میگفت واسه اینه که لاستیک هات پهنه راست میگه؟

mohamad skystar
03-05-2012, 00:21
سلام
دوستان بالاخره ماهم ماشین گرفتیم
405 مدل 88 نقره ای با 70هزار کارکرد و abs وبدون رنگ و با رینگ اسپرت 11تومن
خوب گرفتیم؟
راستی ماشین یه جوری تقریبا میشه گفت میلرزه
انگاری یه جایی داری راه میری که دست انداز زیاد داره
دوستم میگفت واسه اینه که لاستیک هات پهنه راست میگه؟

قیمت ماشینتون مناسبه.
برای رفع لرزش ماشین خصوصا در سرعت های بالای 100 کیلومتر بهتره ببرید
و چرخ های ماشین رو بالانس کنید.

behnam129
03-05-2012, 16:12
دوستان یه L90 E2 فول ، سفید دوگانه سوز مدل آخر 90 ، کارکردش حدود 7000 تاست.
چند می ارزه

ghasem2020
03-05-2012, 21:38
من 12 تومن بودجه دارم. پيشنهادتون واسه ماشين دست دوم چيه؟
405 دو گانه كارخونه اي چه مدلي ميتونم با 12 تومن بگيرم ؟

ali reza 222
03-05-2012, 23:00
سلام

به 3 تا گزینه رسیدم
1)EF7 مدل 90 برج 7 کارکرد 8000 قیمت 16/300
2)EF7 مدل 91 برج 12 سال 90 کارکرد 1500 قیمت 17/500
3)206 اس دی v20 مدل 90 برج 8 کارکرد 4000 قیمت 15/600
به نظر دوستان کدام را انتخاب کنم.
البته موردهای دیگه هم بود ولی چون اینها کم کارکرد بودند میخام از میان اونها انتخاب کنم.
ممنون

mohamad skystar
03-05-2012, 23:40
من 12 تومن بودجه دارم. پيشنهادتون واسه ماشين دست دوم چيه؟
405 دو گانه كارخونه اي چه مدلي ميتونم با 12 تومن بگيرم ؟

سلام.
405 دوگانه سوز مدل 87 میتونی بخری
اما میتونی به تندر 90 E1 مدل 86 هم فکر کنی.
شما ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
تا زودتر به نتیجه برسید

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

سلام

به 3 تا گزینه رسیدم
1)EF7 مدل 90 برج 7 کارکرد 8000 قیمت 16/300
2)EF7 مدل 91 برج 12 سال 90 کارکرد 1500 قیمت 17/500
3)206 اس دی v20 مدل 90 برج 8 کارکرد 4000 قیمت 15/600
به نظر دوستان کدام را انتخاب کنم.
البته موردهای دیگه هم بود ولی چون اینها کم کارکرد بودند میخام از میان اونها انتخاب کنم.
ممنون

ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
به مراتب بین 206 و سمند تفاوت هایی هست.
بین EF7 ها منطقی تر مدل 90 برج 7 هست چون سری های آخر سال خرابی زیاد داشتن

ali reza 222
04-05-2012, 00:15
سلام.
405 دوگانه سوز مدل 87 میتونی بخری
اما میتونی به تندر 90 E1 مدل 86 هم فکر کنی.
شما ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
تا زودتر به نتیجه برسید

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

ملاک های خودتون رو برای انتخاب خودرو مشخص کنید
به مراتب بین 206 و سمند تفاوت هایی هست.
بین EF7 ها منطقی تر مدل 90 برج 7 هست چون سری های آخر سال خرابی زیاد داشتن
سلام
والله ملاک خاصی ندارم.چون حق انتخاب کم هست و هر کدوم را که انتخاب کنی یک سری حسن داره یک سری عیب.
اول اینکه میخام در کل ماشین بی دردسر انتخاب کنم ضمنا خوش فروش هم باشه یعنی اگر خواستم بفروشم خیلی ضرر نکنم و زیاد هم معطل نشم.البته مصرف پاین هم که برای همه اولویت هست.
ممنون

mohamad skystar
04-05-2012, 00:58
سلام
والله ملاک خاصی ندارم.چون حق انتخاب کم هست و هر کدوم را که انتخاب کنی یک سری حسن داره یک سری عیب.
اول اینکه میخام در کل ماشین بی دردسر انتخاب کنم ضمنا خوش فروش هم باشه یعنی اگر خواستم بفروشم خیلی ضرر نکنم و زیاد هم معطل نشم.البته مصرف پاین هم که برای همه اولویت هست.
ممنون

اگر اینطوره نظر من همون EF7 مدل 90 برج 7 هستش.
موتور EF7 هم مصرف سوخت کم و قدرت و شتاب مناسبی داره.

ali reza 222
04-05-2012, 23:07
سلام
امروز یک پارس مدل 89 دوگانه شرکتی سفید بی رنگ پیدا شد به قیمت 15/700.
آیا میشه بهش فکر کرد یا کلا به درد نمیخوره؟
ممنون

mohamad skystar
04-05-2012, 23:51
سلام
امروز یک پارس مدل 89 دوگانه شرکتی سفید بی رنگ پیدا شد به قیمت 15/700.
آیا میشه بهش فکر کرد یا کلا به درد نمیخوره؟
ممنون

شما باید مشخص کنی که به درد میخوره یا نه.
خودروی دوگانه سوز به مراتب تو مصرف بنزین صرفه جویی زیادی همراه داره
اما خوب حجم قابل توجهی از صندوق عقب رو اشغال میکنه.
نمای ظاهری پارس هم که خوب همه جوره زیبا و شکیل هست.
فکر کنم پارسی که شما میگین ABS داره اما ایربگ و سایر موارد پارس سال رو نداره
تریم داخلش هم مشکی هست.
به هر حال مدل 89 دوگانه سوز قیمتش مناسبه.

mesi_2010
05-05-2012, 11:09
سلام
من در حال حاضر یه سمند ال ایکس 88 دارم. اما دیگه از دنده عوض کردن خسته شدم. میخوام بفروشم پارس اتومات بخرم. اما قبلش چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.
1-ایران خودرو قیمت زده بیست و میلیون و هفتصد. تو بازار چنده قیمتش؟
2-گیربکسش برای 206 هست؟؟ اذیت نداره؟
3-تیپ ترونیک هست؟
4-شتابش چطوره؟ نسبت به این سمند خودمون. (سمند که سر بالایی کم میاره)
5-موتورش tu5هست یا 1800؟ تو برگه فروشش که نزده tu5. نوشته پارس سال اتومات. (به نظر خودم که tu5 نباشه بهتره. درسته؟)
6-کلا به نظرتون چطوره؟
لطفا کمک کنید فردا میخوام برم برای ثبت نام.

mmf66
05-05-2012, 11:40
سلام
من در حال حاضر یه سمند ال ایکس 88 دارم. اما دیگه از دنده عوض کردن خسته شدم. میخوام بفروشم پارس اتومات بخرم. اما قبلش چندتا سوال داشتم که ممنون میشم کمک کنید.
3-تیپ ترونیک هست؟
5-موتورش tu5هست یا 1800؟ تو برگه فروشش که نزده tu5. نوشته پارس سال اتومات. (به نظر خودم که tu5 نباشه بهتره. درسته؟)
6-کلا به نظرتون چطوره؟
موتورش که tu5 هست شتابش زیاد نیست قیمتش هم که بازار بالاتره و نسبت به پولی که هم میدی ارزش نداره
اتومات اگه میخوای بخی پیشنهاد بنده 206 v9 هست از خود ایران خودرو ثبت نام کن بازار قیمتاش غیر منطقی است

mohamad skystar
05-05-2012, 11:43
سلام
3-تیپ ترونیک هست؟
6-کلا به نظرتون چطوره؟

سلام.سوالات رو به ترتیب جواب میدم.
البته ملاک های شما برای انتخاب خودرو مهم هست چون 206 SD V9 هم خودروی خوبیه.
1. قیمت پارس اتوماتیک تو بازار 23 میلیون تومان هست.
2.گیربکسش با 206 تفاوت داره و از نوع AL4 هست و اصلا اذیت نداره
3.تیپ ترونیک هم نیست.
4.چون اتوماتیک هست شتابش تقریبا با سمندی که دارین مشابه هست.
5.موتورش از نوع TU5 با 1600 CC و 110 اسب بخار و 16 سوپاپ هست( اتفاقا موتور TU5 از عملکرد بهتری
نسبت به موتورهای دیگه بهرمند هست.)
6.اگر قصد خرید خودروی اتوماتیک ساخت داخل دارین به مراتب مناسب هست - خانوادگی - جادار -
مصرف سوخت مناسب .

mesi_2010
05-05-2012, 11:59
ممنون که زود جواب دادین.
206 صندوق دار که اصلا از قیافش خوشم نمیاد.
سر بالایی کم نمیاره؟ سمند که نمیکشه سر بالایی.
کروز کنترل داره؟ اگر نه میشه نصب کرد؟ هزینش چقدره؟
tu5 چه عملکرد بهتری داره؟ آخه 1600 روی پارس با اون وزن جواب میده؟!!!

به جز خانواده 206 ماشین دیگه ای تو این قیمت اتومات نداریم؟!!!!!!!!

mohamad skystar
05-05-2012, 12:04
ممنون که زود جواب دادین.
206 صندوق دار که اصلا از قیافش خوشم نمیاد.
سر بالایی کم نمیاره؟ سمند که نمیکشه سر بالایی.
کروز کنترل داره؟ اگر نه میشه نصب کرد؟ هزینش چقدره؟
tu5 چه عملکرد بهتری داره؟ آخه 1600 روی پارس با اون وزن جواب میده؟!!!

به جز خانواده 206 ماشین دیگه ای تو این قیمت اتومات نداریم؟!!!!!!!!

سربالایی بستگی داره چقدر شیب داشته باشه به هر حال هر خودرویی تو سربالایی کم میاره
و نیاز به دنده معکوس و .... هست.
اما خوب پارس اتوماتیک نسبت به سایر خودروهای دستی به مراتب بیشتر کم میاره و این اصلا دلیل
بر انتخاب نکردن این خودرو نیست.
کروز کنترل نداره اما قابل نصب هست که باید با شرکت آپکو تماس بگیرید تا راهنمایتون کنن.
هزینه اش حدود 400 تا 500 هزار تومان هست.
موتور TU5 نسبت به موتور 1800 قدیمی از حجم موتور کمتر اما قدرت بیشتر سود میبره
که همین باعث میشه مصرف سوخت کمتر در مقابل بازده بیشتر که امروزه همه دنبال همین هستن.
به جز خانواده 206 تو این رنج قیمت دیگه ماشین نیست مگر اینکه بودجه رو برسونید
به 25 میلیون به بالا تازه بتونی ورنا یا اوانته اتوماتیک کارکرده بخری

ali reza 222
05-05-2012, 12:15
شما باید مشخص کنی که به درد میخوره یا نه.
خودروی دوگانه سوز به مراتب تو مصرف بنزین صرفه جویی زیادی همراه داره
اما خوب حجم قابل توجهی از صندوق عقب رو اشغال میکنه.
نمای ظاهری پارس هم که خوب همه جوره زیبا و شکیل هست.
فکر کنم پارسی که شما میگین ABS داره اما ایربگ و سایر موارد پارس سال رو نداره
تریم داخلش هم مشکی هست.
به هر حال مدل 89 دوگانه سوز قیمتش مناسبه.
سلام
یعنی از 206 اس دی v20 که 4000 کارکرده بهتره یا نه؟
چون قیمتشون تقریبا تو یک حد هست.
دیگه به جایی رسیدم که هر چی گیرم بیاد باید بخرم.مردم از بی ماشینی.
ممنون

mohamad skystar
05-05-2012, 12:20
سلام
یعنی از 206 اس دی v20 که 4000 کارکرده بهتره یا نه؟
چون قیمتشون تقریبا تو یک حد هست.
دیگه به جایی رسیدم که هر چی گیرم بیاد باید بخرم.مردم از بی ماشینی.
ممنون

206 SD V20 موتورش 1400 CC هست و چنگی به دل نمیزنه اما خوب
به هر حال از پارس کیفیتش بهتره و 2 ایربگ داره و خودروی به روزتری هست.
اگر میتونستی 206 SD V8 بخری خیلی عالی بود و درجه یک فقط تنها ایرادش
فضای سرنشین عقب هست که اونم برای خانواده 3 نفری مشکلی نداره

mesi_2010
05-05-2012, 12:28
سربالایی بستگی داره چقدر شیب داشته باشه به هر حال هر خودرویی تو سربالایی کم میاره
و نیاز به دنده معکوس و .... هست.
اما خوب پارس اتوماتیک نسبت به سایر خودروهای دستی به مراتب بیشتر کم میاره و این اصلا دلیل
بر انتخاب نکردن این خودرو نیست.
کروز کنترل نداره اما قابل نصب هست که باید با شرکت آپکو تماس بگیرید تا راهنمایتون کنن.
هزینه اش حدود 400 تا 500 هزار تومان هست.
موتور TU5 نسبت به موتور 1800 قدیمی از حجم موتور کمتر اما قدرت بیشتر سود میبره
که همین باعث میشه مصرف سوخت کمتر در مقابل بازده بیشتر که امروزه همه دنبال همین هستن.
به جز خانواده 206 تو این رنج قیمت دیگه ماشین نیست مگر اینکه بودجه رو برسونید
به 25 میلیون به بالا تازه بتونی ورنا یا اوانته اتوماتیک کارکرده بخری

ماشین دستی خوب سر بالایی معکوس میدیم. اما این اتومات اگه کم بیاری چیکار باید کرد؟ چون تیپ ترونیک هم نیست.
0 تا 100 پارس اتومات رو میدونید چندثانیه است؟

mohamad skystar
05-05-2012, 12:38
ماشین دستی خوب سر بالایی معکوس میدیم. اما این اتومات اگه کم بیاری چیکار باید کرد؟ چون تیپ ترونیک هم نیست.
0 تا 100 پارس اتومات رو میدونید چندثانیه است؟

دوست من تو سربالایی در نهایت آرومتر از بقیه خودروها بالا میره اما به عقب که نمیاد.
0 تا 100 که خود ایران خودرو اعلام کرد 14.2 ثانیه هست البته در عمل امکان داره فرق داشته باشه
یا کمتر یا بیشتر

mmf66
05-05-2012, 20:06
موتور tu5 که روی 405 هم گذاشتن و خوب هم جواب داده ولی پارس چون حدود 100 کیلو سنگین تره و دندش هم اتومات هست هم شتابش کم میشه هم مصرف سوختش بیشتر میشه تازه قیمتش خیلی بالاست شما اگه یکم دیگه صبر کنید قراره همین زودی ها تندر90 اتومات هم بدن بیرون که از پارس بهتره ولی من v9 رو به همشون ترجیح میدم

HOJ-JAT
05-05-2012, 20:10
قیمت 206 تیپ 2 شد 16/600 البته با یک دستگاه خنده بازار ایران خودرو (رهیاب gps) بصورت هدیه ..و کارت طلایی 1 ستاره
دلایل خوبی برای افزایش قیمت داشتند بنظر شما تا اوالی مهر به 18 میرسه؟

mesi_2010
05-05-2012, 20:41
دوستان کلا بیخیال پارس شدم.
به نظرتون 207 اتومات چطوره؟
یه صفر دیدم 26 میلیون
یه 90 دیدم بیست و دو میلیون پانصد. 20 هزار تا کار کرده. میگفت کروز هم نصب کرده.
به نظرتون خوبه؟

blue2006
05-05-2012, 22:50
سلام
من با قرض و .... تونستم حدود 11 تومن جور کنم که یه خودرو بخرم
خودرو صفر که نمی تونم بگیرم ( طرف پرایدو ... اصلا نمی رم ).
خودرو های کارکرده مونده که با چند نفر مشورت کردم بهم چند تا خودرو معرفی کردن .
می خواستم نظر شما هم بدونم تا بتونم انتخاب بهتری داشته باشم .
خانواده من 3 نفره است ( بچم تازه چند ماهشه )
با پرایدی که داشتم بنزین کارت سوختم بعضا 10-20 لیتری کم می اورد
خودرو هایی که بهم پیشنهاد شد اینا بودن
1- 405 جی ال ایکس مدل 87-89 دوگانه ( هنوز نتونستم با قیافش کنار بیام ولی چند تا از همکارام که مکانیکی هستند خیلی ازش تعریف می کنن )
2- سمند اس دوگانه مدل 88-89 یا ال ایکس دوگانه مدل 85-87 ( خودم از ال ایکس خوشم میاد ولی همه اطرافیان میگن نگیری بهتره - هزینه و استهلاک و لش شدن و ...)
3- پژو 206 تیپ 2 مدل 85-88( خیلی به 206 علاقه دارم البته تیپ 5 ولی بحث سوخت و قطعات)
4- تندر 90 e1 مدل 87-88 ( به اعتقاد خودم قیمتش خیلی کاذبه)
این اطلاعاتی بود که من در مورد این خودرو ها بذست اوردم .
می خوام عزیزانی که اطلاع کافی از این خودرو ها و احیانا خودرو دیگه که به درد من بتونه بخوره دارن ، با ذکر دلیل برام توضیح بدن . ممنون