PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخرین ورژنه ویندوز 8

farshidcivil
20-02-2012, 12:13
با سلام
میخواستم بدونم ویندوز 8 ، همون اخرین اپدیت ویندوز سونه؟!
و اخرین ورژنه ویندوز 8 کدومه؟

Ghaioom
20-02-2012, 12:23
سلام

یه ویندوز جدید هست مثل ویندوز 7 ـه با تغییرات.

تو لینک زیر هم میتونید برید.
Microsoft Windows 8 | معرفي تمامي نسخه ها ويندوز 8 در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
20-02-2012, 12:26
سلام
نه خیر... ویندوز8 ( windows developer ) آخرین نسخه ویندوز انتشار یافته مایکروسافت هست و البته فعلاً نسخه بتا ...

ویندوزی که شما می فرمایید ویندوز سونی بود که سال قبل با کمی تغییرات به اسم ویندوز 8 از طرف بعضی سایتها بیرون داده بودن.
این نسخه کاملاً با وبندوز سون متفاوته.

»» ویندوز 8 و معرفی ویژگیهای Windows Developer «« ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabnam1986
22-02-2012, 20:21
سلام
نه خیر... ویندوز8 ( windows developer ) آخرین نسخه ویندوز انتشار یافته مایکروسافت هست و البته فعلاً نسخه بتا ...

ویندوزی که شما می فرمایید ویندوز سونی بود که سال قبل با کمی تغییرات به اسم ویندوز 8 از طرف بعضی سایتها بیرون داده بودن.
این نسخه کاملاً با وبندوز سون متفاوته.

»» ویندوز 8 و معرفی ویژگیهای Windows Developer «« ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظرتون کوچ کردن از سون به ویندوز جدید معقوله؟
بازی ها رو تو این نسخه آزمایشی میشه اجرا کرد؟

pcsoft
22-02-2012, 20:55
به نظرتون کوچ کردن از سون به ویندوز جدید معقوله؟
بازی ها رو تو این نسخه آزمایشی میشه اجرا کرد؟

سوالتون رو یک سال زودتر پرسیدین.

hamedre81
23-02-2012, 14:04
من این ویندوز را نصب کردم مشکلی که داره روی کامپیوتر من,دی وی دی رم را نمی شناسه اما من این ویندوز (windows developer) را روی یه کامپیوتر دیگه نصب کردم درست کار کرد مشکل دیگه ای از این نخسه ویندوز ندارم

mahyarSAMSUNG
07-03-2012, 21:53
میشه نسخه اصل این ویندوز کی میاد ؟ چون من واقعا منتظر این ویندوز هستم که روی لپ تاپم نصب کنم و تا نصب این ویندوز هیچ بازی و برنامه ای نصب نکردم روی ویندوز 7 خودم ... اگه خیلی طول میکشه تا بیاد بگید من بی خیالش بشم و فعلا سون رو نصب کنم ؟

P‌C
08-03-2012, 14:15
میشه نسخه اصل این ویندوز کی میاد ؟ چون من واقعا منتظر این ویندوز هستم که روی لپ تاپم نصب کنم و تا نصب این ویندوز هیچ بازی و برنامه ای نصب نکردم روی ویندوز 7 خودم ... اگه خیلی طول میکشه تا بیاد بگید من بی خیالش بشم و فعلا سون رو نصب کنم ؟
تازه بتا اومده چند ماه طول میکشه اصلیش بیاد. همون سون بهترین گزینه هست.

jafarian
08-03-2012, 14:17

شما برنامه virtual box نصب کنید این ویندوز داخل محیط مجازی نصب کنید کنار اون یکی ویندوز خودتون داشته باشین تا وقتی که نسخه اصلش بیاد با قسمتهای مختلفش آشنا بشین:20:

mahyarSAMSUNG
08-03-2012, 14:44
راستش من تم ویندوز 8 رو 1 ماهی میشه نصب کردم و خیلی خوشم اومده از ظاهرش ... آخه یکی از سایتها و چندین ایمیل برام اومد مبتنی بر نسخه اصل ویندوز 8 که مایکروسافت ازش پرده برداری کرده قیمتش هم 4 تومنه ... پس خالی میبست ...!!! ولی نسخه بتا خیلی وقته اومده فکر کنم حدود 3 ماهی میشه

Pooryia_khan
08-03-2012, 16:53
راستش من تم ویندوز 8 رو 1 ماهی میشه نصب کردم و خیلی خوشم اومده از ظاهرش ... آخه یکی از سایتها و چندین ایمیل برام اومد مبتنی بر نسخه اصل ویندوز 8 که مایکروسافت ازش پرده برداری کرده قیمتش هم 4 تومنه ... پس خالی میبست ...!!! ولی نسخه بتا خیلی وقته اومده فکر کنم حدود 3 ماهی میشه

با سلام

اون نسخه ایی که قبلا به عنوان بتا می فروختند نسخه Developer بود که بیشتر مختص برنامه نویسا بود اما این نسخه که چند روزه اومد ( نسخه Consumer ) به نظرم مشکلی نداره ارزش امتحان رو داره .
- من هر دو تا نسخشو نصب کردم و ازشون راضیم .

mahyarSAMSUNG
09-03-2012, 20:42
خوب مایکروساف تاریخ دقیقی از زمان انشار اصلش نداده که ببینیم چقدر طول میکشه؟

Pooryia_khan
10-03-2012, 09:30
خوب مایکروساف تاریخ دقیقی از زمان انشار اصلش نداده که ببینیم چقدر طول میکشه؟

سلام

تاریخ دقیق فکر نکنم . اما تقریبا آخرای 2012:31:

Ultimator
10-03-2012, 11:59
فکر میکنم پاییز ورژن نهایی بیاد

---
مشکل نشناختن DVD ROM رو من هم داشتم چند بار ریست کردم حل شد!

---

هنوز فروشگاهش برای ما بستست با اینکه بعضی ها میگن براشون بازه!

mahyarSAMSUNG
14-03-2012, 21:15
من دارم دانلودش میکنم ایا برای بازی و گیم این ورژن ویندوز مشکلی نداره ؟

amir.7
14-03-2012, 23:51
من دارم دانلودش میکنم ایا برای بازی و گیم این ورژن ویندوز مشکلی نداره ؟

سلام

دوست من در روزهای اولیه مشکلی نداره اما بعد از چند روز گاهی بازیها رو اجرا نمیکنه که شما میتونید از درایو ویندوزت

یه بکاپ تهیه کنی تا هر وقت به مشکل برخوردی همون بکاپ رو ریکاوری کنی ، ما الان داریم همین کار رو میکنیم

پست زیر رو هم ببین که معرفی یه نرم افزار در این زمینه است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jalal5092
15-03-2012, 12:57
اقا من نصب کردم گرافیکش افتضاح بود شاید یا نسخه ازمایشی اون اینجوریه یا کارت گرافیک من رو نشناخته

Pooryia_khan
15-03-2012, 20:42
اقا من نصب کردم گرافیکش افتضاح بود شاید یا نسخه ازمایشی اون اینجوریه یا کارت گرافیک من رو نشناخته

احتمالا گرافیک شما رو نشناخته . چون گرافیک بالایی داره .

mahyarSAMSUNG
16-03-2012, 13:48
سلام

دوست من در روزهای اولیه مشکلی نداره اما بعد از چند روز گاهی بازیها رو اجرا نمیکنه که شما میتونید از درایو ویندوزت

یه بکاپ تهیه کنی تا هر وقت به مشکل برخوردی همون بکاپ رو ریکاوری کنی ، ما الان داریم همین کار رو میکنیم

پست زیر رو هم ببین که معرفی یه نرم افزار در این زمینه است

من از همون اول از بکاپ خوشم نمیومده نمیدونم چرا حاضرم ویندوز جدید بریزیم ولی بک آپ نگیرم :41:

amir.7
16-03-2012, 19:38
من از همون اول از بکاپ خوشم نمیومده نمیدونم چرا حاضرم ویندوز جدید بریزیم ولی بک آپ نگیرم :41:

سلام

راستش خود من هم از ایمیج گیری زیاد خوشم نمیاد اما واقعا گاهی اوقات فوق العادست ، اگه داشته باشی برای

مواقعی که بطور نا خواسته ویندوز دچار اشکال میشه یا میپره به نظرم بد نیست ، در هر حال یه پیشنهاد بود و شما

هر طور صلاح میدونید دوست من :10:

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

احتمالا گرافیک شما رو نشناخته . چون گرافیک بالایی داره .

کاملا درسته و احتمالا یه مشکل در سیستم شما هست

mahyarSAMSUNG
16-03-2012, 21:49
3.3 گیگ دانلود کردم روی دی وی دی رایتش کردم ویندوز 7 خوشگلمو با اون همه برنامه پاک کردم که 8 نصب کنم وسط نصب از این ارور های مسخره 00x890000 و .... داد .. دوباره نشستم 7 از اول ریختم

Ultimator
21-03-2012, 23:34
دوستان فروشگاه ویندوز براتون باز شده یا برای من تصادفا بازه ؟ تا به حال باز نبود حتا با وی پی ان ولی امروز بعد از اعلام سفارت امریکا برای باز شدن دسترسی به نرم افزارهای رایگان یهو باز شد !

Dew Drop
23-03-2012, 10:32
دوستان فروشگاه ویندوز براتون باز شده یا برای من تصادفا بازه ؟ تا به حال باز نبود حتا با وی پی ان ولی امروز بعد از اعلام سفارت امریکا برای باز شدن دسترسی به نرم افزارهای رایگان یهو باز شد !

ولی برا من باز نیست و همون ارور Not available in your region رو میده !!!

amir.7
24-03-2012, 19:42
سلام

دوستان نسخه RC ویندوز 8 کی ارائه میشه

ممنون

امير موسر
24-03-2012, 20:02
3.3 گیگ دانلود کردم روی دی وی دی رایتش کردم ویندوز 7 خوشگلمو با اون همه برنامه پاک کردم که 8 نصب کنم وسط نصب از این ارور های مسخره 00x890000 و .... داد .. دوباره نشستم 7 از اول ریختم

منم دقیقا دانلود کردم همین مشکل و دارم !!

Dew Drop
25-03-2012, 10:54
سلام

دوستان نسخه RC ویندوز 8 کی ارائه میشه

ممنون

تا اونجایی که جاهای مختلف خوندم احتمالاً اکتبر یا سپتامبر 2012 منتشر میشه
ولی اینکه چقدر این اخبار رسمی هست اطلاعی ندارم.
اگه دیده باشین تاریخ انقضای نسخه هایCPا , 2013.1.16 هستش,حتماً باید یکی دو ماه قبلش نسخه نهایی منتشر بشه.

منم دقیقا دانلود کردم همین مشکل و دارم !!

لطفاً برای سوالتون تاپیک جدید بزنید و متن ارور یا کد ارور رو بنویسید.
ممنون

amir.7
25-03-2012, 13:10
تا اونجایی که جاهای مختلف خوندم احتمالاً اکتبر یا سپتامبر 2012 منتشر میشه
ولی اینکه چقدر این اخبار رسمی هست اطلاعی ندارم.
اگه دیده باشین تاریخ انقضای نسخه هایCPا , 2013.1.16 هستش,حتماً باید یکی دو ماه قبلش نسخه نهایی منتشر بشه.

سلام

ممنون دوست من

منظورم این نسخه بعدی هستش که قرار یکی دو ماه آینده منتشر بشه ، البته من تاریخ دقیقش رو میخواستم ، ظاهرا در ماه آوریل بیاد

اما اگه اطلاعی از روز انتشارش دارید ممنون میشم .