PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : kingsEra-بازي تحت مروگر با سرور ايراني

B U L U T
19-02-2012, 23:21
سلام

اين بازي بازي شبيه تريبال وارز و تراوين هست با اين تفاوت كه داراي سرور ايرانيه (مشكل زبون و اموزش نداريم) توسط استوديو بازي سامان طراحي شده
لبته تازگي ها سرور 2 هم شروع به كار كرده و فقط ثبت نام هست و در تاريخ 1 / 12 / 1390 ران ميشه

ادرس سايت توسعه سامان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازي خوبي هست ارزش يك بار امتحان رو داره

جوايز هم داره در عكس زير نوشته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداشنايي عمومي با بازي:

تا 7 روز اول عضويت تحت حمايت هستين و هيچكس نميتونه بهتون حمله كنه

امكان پذير بودن خريد انلاين امكانات پرميوم (سكه) با كارت هاي عضو شتاب ( همون اول هم با توجه به راهنما و انجام مراحل اموزشي 10 سكه ميده بهتون(در قسمت عوض كردن نام شهر)

تفاوت در داستان بازي :اين بازي داراي داستان مخصوص به خودشه ديگه هدف فقط نوبل كردن شهر هاي ديگه نيست بلكه هدف اين بازي ايجاد يك تمدن با فرهنگ(هرچي سطح فرهنگ تمدنتون بيشتر باشه كمتر تحت خطر حمله هستين) براي مقابله با قوم گنگيز هست

تفاوت در سيستم حمله كه به بخش هاي غارت نبرد محاصره و ... تقسيم ميشن كه خودشون امكانات مجزايي دارن (عكس زير)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انواع نيرو ها به ترتيب مشاور مهاجر منجنيق دژكوب جاسوس شواليه كمان دار شمشير زن و نيزه زن هست

نقشه بازي

بچه هاي كه عضو ميشن بيان شمال غربي خلوتره يه گروه بزنيم

نمايي از شهر

عضويتش هم از اينجاست (بچه ها از لينك زير عضو بشين تا چيزي هم به ما برسه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B U L U T
21-02-2012, 22:14
فعلا كمي از محيط بازي رو توي پست اول معرفي كردم بعدا كاملش ميكنيم

amirrezamehrani78
28-03-2012, 16:54
سلام.

هر کی عضو میشه اطفاً نام کاربری خودشم بگه .

مال من:amirreza78

راحت
05-04-2012, 09:39
سلام منم از 15 فروردین عضو شدم ، به نظرم قشنگه! من تو سرور 2 و قسمت شمال شرقی هستم و اسم کاربریم هم rahat هستش.
میخواستم بدونم تو بازی چه جوری میشه به صورت رایگان طلا بدست آورد؟، اون روز اول یه 10 سکه بهم پاداش داد ولی دیگه خبری از طلا نشد.

راحت
20-04-2012, 08:31
سرور 3 بازی هم از 1 اردیبهشت راه افتاد و چون هنوز نوپاست فرصت خوبیه برای کسانی که میخوان تازه بازی را شروع کنند.