PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن درایور برنامه در ویندوز 8

hamedre81
19-02-2012, 22:13
سلام دوستان من به تازگی ویندوز WindowsDeveloperPreview-32bit 8 را نصب کردم اما مودم gsm مدل dlink dwm 156 روی این ویندوز کار نمی کنه توی device manager مودم رو نشناخته من حالا چیه کار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

ebicross
19-02-2012, 23:42
ویندوزی که نصب کردید در حقیقت یک ویندوز کامل نیست و همونطور که از اسمش پیداست پیش نمایش برای توسعه دهندگان هستش.
ممکنه خیلی از درایورها توی این نسخه نصب نشه و راه حل خاصی نداره.
این نسخه برای کسایی هستش که میخوان بستر و قابلیتهای این سیستم عامل رو برای ساخت نرم افزار و اپلیکیشن بررسی کنند.
پیشنهاد میکنم تا اومدن نسخه ی نهایی از این ویندوز استفاده ی خانگی نکنید.

hamedre81
20-02-2012, 00:29
ebicross ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون از پاسختون یعنی هیچ راهی نداره؟

sourena
20-02-2012, 00:36
راهش اینه که شما همون ویندوز7 رو نصب کنی و صبور باشی تا نسخه نهایی ویندوز8 بیاد!

ebicross
20-02-2012, 14:24
ببینید همه چیز بستگی به همون Developerها و سازندگان قطعات داره.
قطعا اونها هم تا نسخه ی Beta صبر میکنند و بعد درایورهاشون رو میسازند چون امکان هر تغییری هست.
البته ویندوز 8 قراره بسیار انعطاف پذیر باشه و مشکل درایور براش مطرح نباشه اما اگر یک درایور اینطوری شد بستگی به شرکت تولید کننده ی قطعه داره چون مایکروسافت نمیتونه و حق نداره درایور جدید برای قطعه هایی که خودش نساخته تولید کنه.

payan_zaman
21-02-2012, 11:27
البته الان بعضی شرکتها شروع به دادن درایور کردن مثل AMD که درایور کارتهای گرافیک ATI برای ویندوز 8 داده شما هم یک سر به زنی به سایت سازنده بد نیست البته بعضی درایورهای ویندوز 7 هم شاید روی 8 کار کنه

hamedre81
22-02-2012, 00:51
البته الان بعضی شرکتها شروع به دادن درایور کردن مثل AMD که درایور کارتهای گرافیک ATI برای ویندوز 8 داده شما هم یک سر به زنی به سایت سازنده بد نیست البته بعضی درایورهای ویندوز 7 هم شاید روی 8 کار کنه
درست دوست عزیز من همین کار کردم مودم gsmمن نصب شد وکار کرد اما حالا مشکل جدیدی دارم اون این که من وقتی ویندوز ۸ را نصب کردم دی وی دی رم رو نمی خونه اما روی یه سیستم دیگه نصب کردم روی اون سیستم دی وی دی رم اون را خوند اما سیستم من نمی خونه توی device manager هم اسمی از دی وی دی رم نیست

من دو تا ویندوز داشتم که یکیش رو کردم ۸ که دیدم دی وی دی رم رو نمی شناسه اما تو ویندوز ۷ می شناسه

اگه کسی درایور دی وی دی رم ال جی رو داره حتما لینکشو بزاره:11:

Dew Drop
22-02-2012, 18:50
اگه کسی درایور دی وی دی رم ال جی رو داره حتما لینکشو بزاره

برای درخواست درایور به این تاپیک مراجعه کنید...

درخواست درايور هاي سخت افزاري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.rebel
11-01-2013, 12:01
سلام دوستان من لپ تاپم samsung np300e5z هست ویندوز 8 نصب کردم ولی متاسفانه درایور ها روش نصب نمیشه دوستان لطفا یه راه حلی پیشنهاد کنید!!

pro get
10-03-2013, 01:28
سلام دوست گلم ویندوز هرچه باشه شناسایی میکنه از طریق کابل لینک وکامف کردن استفاده کن نیازبه نرم افزار ودرایور نداره.

aameli1376
12-03-2013, 19:26
سلام بعد از نصب ویندوز 8 واسه درایور های dell inpiron 5110 ایا خود ویندوز درایور ها رو شناسایی میکنه و نصب میکنه یا نه؟؟؟؟؟واسه من برای ویندوز 7 خودش شناسایی کرد.