PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار جستجو در مگا آپلود

hamid_xp
04-07-2006, 15:31
سلام . کسی می تونه یه نرم افزار برای سرچ در مگاآپلود معرفی کنه و لینکش رو هم بده ؟
با تشکر. :rolleye:

boys_won
04-07-2006, 15:37
شما به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتي تا حالا ؟

يادمه اين سايت اين كار را واست انجام ميداد نميدونم الانم انجام ميده يا نه

hamid_xp
04-07-2006, 15:57
سلام . نه این سایت یه چیز دیگس . فکر می کنم شما این سایت رو با RAPIDSHARED.ORG اشتباه گرفتی . این سایت ماله سرچ تو
رپید شیره . یه نرم افزار هم دارم به نام rapidsearch می خواستم یه نرم افزار اینجوری برای مگا آپلود هم داشته باشم.

boys_won
04-07-2006, 16:07
نه بابا اشتباه نگرفتم ايني كه شما دادي ماله رپيدشيره اوني كه من دادم ماله مگاآپلوده

من خودم با اون سايت كار ميكردم بابا ولي الان فكر كنم ديگه جواب نميده

به هر حال از اين استفاده كن :

Search and download all the Music and Video on Megaupload.com and RapidShare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

royaye_talkh55
04-07-2006, 16:35
در خواست نرم افزار جستجو در مگا آپلود

دوست عزيز
باز خدا رو شكر نوشتي درخواست نرم افزار..............
يعني بايد در انجمن نرم افزار درخواست مي دادي

hamid_xp
04-07-2006, 16:51
ممنون . از هر دو عزیز :happy:

J A V I D
04-07-2006, 17:06
نه بابا اشتباه نگرفتم ايني كه شما دادي ماله رپيدشيره اوني كه من دادم ماله مگاآپلوده

من خودم با اون سايت كار ميكردم بابا ولي الان فكر كنم ديگه جواب نميده

به هر حال از اين استفاده كن :

Search and download all the Music and Video on Megaupload.com and RapidShare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ممنون فکر نمی کردم یه همچین چیزی وجود داشته باشه خیلی ممنون اگه سایت های اینچنینی که می شه تو جاهای اشتراکی دنبل فایل گشت برام با پیغام خصوصی بفرستید لطفا . ما که کازامون از کار افتاده حداقل از اینا استفاده کنیم
ممنون

Mehdi_Best
05-07-2006, 08:56
سلام
به علت عدم ارتباط موضوع، به انجمن درخواست نرم افزار منتقل شد.